Επεισόδιο 519 - Ημερομηνία 07-03-2011

Σελίδα 3 από 3 Επιστροφή  1, 2, 3

Πήγαινε κάτω

Βαθμολογηστε το σημερινο επεισοδιο

Επεισόδιο 519 - Ημερομηνία 07-03-2011 - Σελίδα 3 Vote_lcap16%Επεισόδιο 519 - Ημερομηνία 07-03-2011 - Σελίδα 3 Vote_rcap 16% 
[ 9 ]
Επεισόδιο 519 - Ημερομηνία 07-03-2011 - Σελίδα 3 Vote_lcap43%Επεισόδιο 519 - Ημερομηνία 07-03-2011 - Σελίδα 3 Vote_rcap 43% 
[ 25 ]
Επεισόδιο 519 - Ημερομηνία 07-03-2011 - Σελίδα 3 Vote_lcap29%Επεισόδιο 519 - Ημερομηνία 07-03-2011 - Σελίδα 3 Vote_rcap 29% 
[ 17 ]
Επεισόδιο 519 - Ημερομηνία 07-03-2011 - Σελίδα 3 Vote_lcap7%Επεισόδιο 519 - Ημερομηνία 07-03-2011 - Σελίδα 3 Vote_rcap 7% 
[ 4 ]
Επεισόδιο 519 - Ημερομηνία 07-03-2011 - Σελίδα 3 Vote_lcap2%Επεισόδιο 519 - Ημερομηνία 07-03-2011 - Σελίδα 3 Vote_rcap 2% 
[ 1 ]
Επεισόδιο 519 - Ημερομηνία 07-03-2011 - Σελίδα 3 Vote_lcap3%Επεισόδιο 519 - Ημερομηνία 07-03-2011 - Σελίδα 3 Vote_rcap 3% 
[ 2 ]

Σύνολο Ψήφων : 58

Επεισόδιο 519 - Ημερομηνία 07-03-2011 - Σελίδα 3 Empty Απ: Επεισόδιο 519 - Ημερομηνία 07-03-2011

Δημοσίευση από KatsaroYpotheto Την / Το Τρι Μαρ 08, 2011 4:53 pm

JESSIE έγραψε:Ο κ. Μπουγιούρης ήταν αυτός που φρόντισε ώστε να μείνει η παρέα της Φεγγαρόπετρας ακέφαλη, και φυσικό ήταν , για να συνεχίσει η σειρά, να αλλάξουν κάποια πράγματα. Εκτός αν έκλειναν τη σειρά στο τέλος του Β κύκλου, για να του δώσουν την ικανοποίηση να σκέφτεται οτι αυτός ήταν η αρχή και το τέλος της σειράς, και χωρίς αυτόν, υπάρχει το χάος!

Αυτοί τον δημιούργησαν, ας μην το ξεχνάμε αυτό, γιατί κάτι λέει! Οπως μπορούν να δημιουργούν, έτσι μπορούν και να γκρεμίζουν!

Ο κος Μπουγιούρης γράφει το σενάριο? Η παρέα ακέφαλη έμεινε όπως λες, δεν εξαφανίστηκε! Το ότι δεν έχουν ιστορία είναι θέμα του κου Μπουγιούρη? Από πότε? Ή μήπως η σειρά πήγε και τρίτη σεζόν μόνο και μόνο για να κάνουν ντα το εγώ του κου Μπουγιούρη? Απέτυχαν θα έλεγα αν έγινε έτσι γιατί ο κόσμος ακόμα τον αγαπά και τον ζητά κι εκείνον και τον χαρακτήρα του κι αυτό λέει κάτι!!! Όλα συγκρίνονται με εκείνον τυχαίο? Δεν νομίζω sisi

Θα μπορούσαν να έχουν φέρει την ιστορία με τρόπο ώστε να μην μείνει κόσμος παραπονεμένος, τουλάχιστον κάποτε έτσι νόμιζα τώρα πια δεν ξέρω αν είχαν καν την ικανότητα. Εκείνοι επέλεξαν πάντως μαζί με τον κο Μπουγιούρη να βγάλουν από το προσκήνιο και την παρέα.

Και σαφώς ότι έχτισαν μπορούν να το γκρεμίσουν, το κακό στο να αγαπάμε όσα έχτισαν που είναι? Στην τελική και μόνο που αγαπάμε ακόμα αυτή την παρέα δείχνει ότι αυτή η παρέα, οι έξι και όχι μόνο ο ένας ήταν η αρχή και το τέλος της σειράς, τουλάχιστον για μένα. Και όλη αυτή μας η αγάπη για αυτή την παρέα θα έπρεπε να αντιμετωπίζεται σαν επιτυχία όχι σαν ενοχλητική συνήθεια των τηλεθεατών.

Επεισόδιο 519 - Ημερομηνία 07-03-2011 - Σελίδα 3 DITWcopy
KatsaroYpotheto
KatsaroYpotheto
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Στο δικό μου ροζ συννεφάκι :p
Ασχολίες : Playing referee between my heart and my mind..

https://www.facebook.com/PeriklisKassandrinos

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 519 - Ημερομηνία 07-03-2011 - Σελίδα 3 Empty Απ: Επεισόδιο 519 - Ημερομηνία 07-03-2011

Δημοσίευση από edem4ever Την / Το Τρι Μαρ 08, 2011 4:56 pm

"Γυναικες"

"Η χωρισμενη"

Οποιος νομιζε οτι η Αμαλια θα χωρισει και θα ηρεμησει ηταν επιεικως ηλιθιος -ναι για μενα λεω!- τ'ειν' τουτη καλε! Φανταστειτε ποσες κλισεις θα εκανε για να μπορει να υπολογισει με ακριβεια τις ωρες που ειχε κλειστο το τηλεφωνο ο Ρουσσος! Χειροτερη απο την κορη της θα καταντησει στο τελος!

"Η αναισθητη"

Πρωτον ειμαι μονη μου, δευτερον το παιδι μου δεν ειναι καλα και τριτον χωριζουν οι γονεις μου gibbs Κατι εκανες λαθος στην σειρα προτεραιοτητας μανδαμ!

"Η φρεσκοπαντρεμενη"

Ωραια, εξαιρετικα παλι στο ξενοδοχειο πηγαν αυτοι καλε; Πρωτη μερα του γαμου τους και παλι ασχολουνται με τους αλλους, επειδη ομως αυτοι οι αλλοι ειναι οι γνωστοι "σημαντικοι αλλοι" δεν εκνευριστηκα, το αντιθετο, συγκινηθηκα!

"Η επαναπροσδιοριζομενη"

Θεατρο vs Τριανταφυλλιες! Τριανταφυλλιες : scream : Γιατι δεν με ακους; Και επιτελους ξεκουβαλα, κατσικωθηκες και δεν λες να φυγεις με την καμια ΕΛΕΟΣ πια! Αναγουλα μου ηρθε με τον αποχαιρετισμο! vomit

"Η ενοχικη"

Αυτη η κοπελα και η συντελεια του κοσμου να ερθει θα πει "εγω φταιω"! Ενταξει κουκλα μου, αλλα οτι εγινε εγινε και το εκανες για το συγχωρεμενο τον αδερφο σου livani Απολαυση η σκηνη στα σκαλια! Αχ βρε Νικολα, αμα θελεις! Love!

"Η εξαφανισμενη"

Ουουουου... Καλε η Ευα με το Λευτερη σε δηλωσεις, επιτελους αρχισε να λιωνει ο παγος, -δεν σπαει στην δικη τους περιπτωση- εφυγε να πει στα παιδια αλλα φαινεται ηταν πολυ μακρια κι εκεινη κουρασμενη και δεν την ειδαμε, και μετα ΠΑΛΙ Ευα Λευτερης affraid Επαθα σοκ!

"Η μαφιοζα"

Πηγε να απειλησει για παρει το διαζυγιο και να πανε και οι δυο τη ζωη τους παρακατω, αν και δεν τον παω τον κυριο της Ιωαννας ειχε ενα point!
Στο τραπεζι γιατι δεν καλεσατε και το Στεφανο καλε; Ηταν ομως μια ωραια ατμοσφαιρα, η δολοφονα μαμα, η παρολιγον δολοφονα κορη και ο ηρως γαμπρος που δουλευει στη μπαρα και καμαρωνει για το παιδικο του ονειρο! imarton

"Η πεθερα"

Τι πρεμουρα ειναι αυτη να γυρισει ο Στεφανος στη Μελιτα; Να το παρω ως καλο οιωνο, ουτε στην Ευα γυρισε ποτε παρα την εμμονη της μαμας! sfyr Και επιμενω αυτο γιατι δεν το ταϊσανε; Ο μπουλης αδερφος γιατι ελειπε;

"Η Εδεμ"

Χαιρετα την Εδεμ που χανεις, ξανα... Πεταξαμε και αετο, στα πεντε μετρα και πολυ λεω και μετα παμε για μαμ! Πολυ χαρηκα που ηταν ολοι εκει και δεν το καναμε Χριστουγεννο! sfyr Να υποθεσω ομως οτι τα παιδια σε αυτο το σηριαλ δεν τρωνε ποτε ε; Η Εριεττα σκιαχτηκε με τις υπογειες απειλες και τις ασαφης προειδοποιησεις του Λευτερη sisi και η Μαριλια εβαλε ταξη γιατι ειχε να βγει μετα! Η Νορα ηθελε σουπιες και ο Λουκας πηγε με το Λευτερη να φερει τις σουπιες, καλα ρε που τα πουλατε αυτα... Mmm
Το τραγουδακι με συγκινησε, οχι ο χορος ηταν για γελια, αλλα θυμηθηκα το λατρεμενο βιντεακι της ΑΕΔ και συγκινηθηκα! Για πολλοστη φορα : respect : το βιντεακι ειναι θεϊκο και καπου μεσα μου περιμενα να παιξει! Efxi
Ο Λευτερης απο που ξερει την ιστορια;
Τα λεφτα επεστρεψαν στο απουσιολογιο, ο Λουκας ειχε υποπτο υφος ή μου φανηκε;

"Η τηλεθεατρια"

"Καλο" το επεισοδιο απο μενα αν και υπηρξαν στιγμες που το γυρισα στον Μερλιν! Ειχε κατι απο τα παλια ομως και μου αρεσε! Η Στελλα κατα δηλωση του μπαμπα με την οποια συμφωνω "δεν βλεπεται"! Φερτε πισω τον Ευκλειδη! soutien

Χρονια μας πολλα κυριες μου! Επεισόδιο 519 - Ημερομηνία 07-03-2011 - Σελίδα 3 Ax
edem4ever
edem4ever
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Μετέωρη σε φάση διακτινισμού!

Δημοσίευση από Clarabelle Την / Το Τρι Μαρ 08, 2011 5:10 pm

edem4ever έγραψε:

Επεισόδιο 519 - Ημερομηνία 07-03-2011 - Σελίδα 3 Ax

Οι σχολιασμοί σου που πάντα έχουν σχέση με την επικαιρότητα με τρελαίνουν
Η μόνη μου αντίρρηση είναι σ αυτό που παραθέτω επάνω
Ο Λουκάς καθόλου ύποπτο ύφος δεν είχε αντίθετα εκείνος που έδωσε το στίγμα ήταν ο Λευτέρης το δικό του ύφος βρήκα εξαιρετικά ύποπτο.

[img]Επεισόδιο 519 - Ημερομηνία 07-03-2011 - Σελίδα 3 Vlcsnap-2011-03-08-17h04m32s128[/img]

Επεισόδιο 519 - Ημερομηνία 07-03-2011 - Σελίδα 3 ClarabelleFinale

Μας είπαν η Εύα είναι θάλασσα
και η θάλασσα μπορεί να είναι φουρτουνιασμένη και μπορεί να είναι γαλήνια, αλλά ακίνητη ποτέ!
Στα "Μυστικά" το κατάφεραν και αυτό!
Clarabelle
Clarabelle
Forum Team
Forum Team

Θηλυκό Τόπος : Πειραιάς

Δημοσίευση από nikidanis Την / Το Τρι Μαρ 08, 2011 5:13 pm

Θέλω να πιστεύω ότι στην επιστροφή των λύτρων τελικά να μην είναι το προφανές Λουκάς -Λευτέρης αλλά κάποιος-α που δεν μας πηγαίνει το μυαλό....
nikidanis
nikidanis
Reporter
Reporter

Θηλυκό

Δημοσίευση από nefelik Την / Το Τρι Μαρ 08, 2011 5:15 pm

JESSIE έγραψε:Είπαμε, τον κατηγορούσαν για τις πράξεις του κι όταν ήταν παρών, γιατί θα άλλαζαν τώρα που λείπει? Υποτίθεται οτι ο έκτος της παρέας τους εγκατέλειψε, χωρις σοβαρό λόγο, αν θυμάμαι καλά, δεν τον κυνηγούσε κανείς, οπότε φυσικό δεν είναι να έχουν κάποια απωθημένα μαζί του που μόνος του διάλεξε να μείνει μακριά τους? (Μιλάω για το Μάνο σε σχέση με τους υπόλοιπους της παρέας αυτή τη στιγμή, όχι για τον ηθοποιό που τον έπαιζε...) Φυσικά ο καθένας έχει δικαίωμα να το βλέπει όπως νομίζει, αλλά για την ιστορία είπα ν'αναφέρω πως από έξη έμειναν πέντε.
Δεν διαφωνώ με το να τον κατηγορούν για τα λάθη που έκανε, αλλά όπως είναι λογικό να έχουν απωθημένα, θα μου φαινόταν λογικό και να τους λείπει ο φίλος τους (και για τη Δάφνη και το Νικόλα ο αδελφός τους) και καμμιά φορά να θυμούνται και κάτι θετικό. Επίσης, θα μου φαινόταν λογικό σε στιγμές όπως ο τραυματισμός της Δάφνης ή ο γάμος της Νόρας και του Λουκά να αναφερθεί και ο Μάνος, αν όχι από την παρέα, αν έχει πια τόσα απωθημένα, έστω από τη Μαρίλια... Το Μάνο έχουν καταντήσει να τον θυμούνται ή για τα λάθη που όντως έκανε, αλλά μόνο γι’ αυτά, ή για να δικαιολογήσουν την κατάθλιψη της Νεφέλης που της λείπει ο πατέρας της, ξεχνώντας ότι για την κατάσταση του παιδιού ευθύνεται κυρίως η μάνα του... Αυτό δεν έχει να κάνει με τον ήρωα, έχει να κάνει με τις σχέσεις και τις παρεξηγήσεις που προφανώς υπήρξαν μεταξύ ηθοποιού και σεναριογράφων... Μάλλον απλά προσπαθούν να μας κάνουν να τον ξεχάσουμε, γιατί αν μας τον θυμίζουν το κοινό θα επιμένει περισσότερο να γυρίσει και αυτό δεν σκοπεύουν να το κάνουν...

nefelik
Εδεμοφανάκι
Εδεμοφανάκι

Θηλυκό

Δημοσίευση από nikidanis Την / Το Τρι Μαρ 08, 2011 5:18 pm

KatsaroYpotheto έγραψε:Να'μαι κι εγώ!

Έφυγα για το εξωτερικό και δεν έχω παράπονο, γύρισα και με τις τόσες ανατροπές που είχαν μεσολαβήσει (σήμα κατατεθέν των γραφόντων) αναρωτιόμουν ποια σειρά βλέπω στο επεισόδιο που παρακολούθησα χθες! KO-ΠH-KA!!! Ee?

Ο Χρήστος ήθελε πάντα μπάρ λέει.. Ee?
Έκανε δική του δουλειά και νιώθει κύριος λέει.. Ee?
Ο Ρούσσος πέρασε δυναμικά στους singles και αποφάσισε να ανακαλύψει το theater & the city λέει.. Ee?
Νόρα & Λουκάς ήταν σε ένα δωμάτιο που δεν το γνωρίζω και στο σπίτι στρογγυλοκαθούμενη η Αστέρω λέει.. Ee?
Η Αντιγόνη μετά τον κατσαροπαροξισμό δέησε να αναγνωρίσει τις πράξεις της Εριέττας λέει.. Ee?

ΣΟΚΑΡΟΜΑΙ ΛΕΜΕ!!!

Επεισόδιο 519 - Ημερομηνία 07-03-2011 - Σελίδα 3 SpyrosWTF

Δηλαδή ευτυχώς που είχαμε και κάποιες σταθερές αξίες και κατάλαβα ότι βλέπω Εδέμ..

Η Δάφνη δήλωσε ότι ο Μάνος ήταν αδερφός της! (Φτου κακά αν έλεγε ότι είναι ακόμα -_- )
Δεν φταίει η Δάφνη που πούλησε το οικόπεδό αλλά φταίει κλασσικά ο Μάνος που χρειαζόταν χρήμα! (Μαντέψτε πώς έλεγαν τον όφι στη γνωστή ιστορία κατά τους γράφοντες.. imarton )
Η Εύα πήγε στα κορίτσια αλλά εννοείται δεν το είδαμε! (Eίχαμε δυο σκηνές με το Λευτέρη μην παραπονιέστε, του χρόνου πάλι Fskl )
Το Νεφελάκι αντί να πετάει αητό ζωγράφιζε ολομόναχο στο πάτωμα ενώ η μάνα του, του φουντουκιού της το χαβά! Και ο παππούς που το λατρεύει χαμένος..
Όλοι προξενεύουν την άσπιλη κι αμόλυντη κατσαρή!
Η Νταίζη (με το α λα Μάτζικα ντε Σπελ μαλλί) απειλεί!
Η Αστέρω με λουκ Αγγελοπούλου-Δασκαλάκη τα έβρισκε όλα "τι γλυκάαα" και αναπολούσε τις τριανταφυλλιές της pff

No σοκ there..

Ξεχώρισα την εύρεση των λύτρων, τις απορίες της Εριέττας και τις "σουπιές"!

Kρίμα μόνο η βλασφήμια, γιατί το τραγούδι αμέσως μου θύμησε..έξι χαρούμενα παιδιά!!!

Αλλά χορεύαν πέντε.. πέντε από τους 6 που έγραψαν ιστορία, πέντε που αν δεν ήταν οι τριγύρω στο τραπέζι δεν θα είχαν κάν ιστορία.. πέντε που ο κόσμος αγαπά αλλά η εξυπηρέτηση αγνοεί.. Και το κόψανε για να δούμε και το δράμα της άκλαφτης χωρίς να μας παρέχουν τις απαραίτητες δραμαμίνες..

Ευτυχώς που έχω να διαβάζω Clarabelle, soso, Foulitsa, kapetanissa, edem4ever, Δ. Μπέλλος, nefelik και τους γνωστούς σχολιασμούς που με διασκεδάζουν! Na είστε καλά κορίτσια και χρόνια μας πολλά!

ΥΓ. Δεν ψηφίζω έκοψα το σπορ εδώ και πολλά επεισόδια, και στις βουλευτικές που δεν το έκοψα άλλωστε τι κατάλαβα? Η Εδέμ ακολουθεί το σύστημα. Τα ίδια σκ... λοιπόν.

Επιτέλους επιστροφή στους σχολιασμούς!
Πόσο εύστοχος είναι κι αυτός
: respect : : respect :
nikidanis
nikidanis
Reporter
Reporter

Θηλυκό

Δημοσίευση από edem4ever Την / Το Τρι Μαρ 08, 2011 5:30 pm

Clarabelle έγραψε:
edem4ever έγραψε:

Επεισόδιο 519 - Ημερομηνία 07-03-2011 - Σελίδα 3 Ax

Οι σχολιασμοί σου που πάντα έχουν σχέση με την επικαιρότητα με τρελαίνουν
Η μόνη μου αντίρρηση είναι σ αυτό που παραθέτω επάνω
Ο Λουκάς καθόλου ύποπτο ύφος δεν είχε αντίθετα εκείνος που έδωσε το στίγμα ήταν ο Λευτέρης το δικό του ύφος βρήκα εξαιρετικά ύποπτο.

Agree Εκει αρχισα να φωναζω "σας καταλαβαμε!" Απλα και ο Λουκας δεν μου φανηκε πως επεσε απο τα συννεφα οταν ειδε τα λιτρα, ισως επειδη ημουν ψιλιασμενη απο πριν... ;/ Μου φανηκε περισσοτερο οτι το διασκεδαζε!
edem4ever
edem4ever
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Μετέωρη σε φάση διακτινισμού!

Δημοσίευση από rachel Την / Το Τρι Μαρ 08, 2011 5:48 pm

Αρκετα παρειστικο το επεισοδιο.... ))

Οι "ανυποψιαστοι" της παρεας πενθουν για το χαμο της Εδεμ και η "μελαχρινη σουπια" ριχνει μελανι για να θολωσει τα νερα.... sm
Σιγουρα η θλιψη ειναι μεγαλη αλλα ξαφνιαστηκα ευχαριστα γιατι διεκρινα μια ωριμοτητα απ΄ολους...... εστω και ετεροχρονισμενα καταλαβαν τελικα οτι μπορει η Εδεμ ειναι οι ριζες τους αλλα σημασια εχουν πλεον τα κλαδια που απλωσαν δηλαδη οι γαμοι τους, τα παιδια τους και η διατηρηση της φιλιας τους.....
Τα κοριτσια οπως ειναι φυσικο εδειξαν μεγαλυτερη ευαισθησια αλλα ευτυχως βρηκαν παρηγορια στην αγκαλια των συντροφων τους και γαληνεψαν.... Love!

Ωραια σκεψη να διασκεδασουν αντι να μοιρολογουν τις τελευταιες στιγμες τους στον νεανικο τους παραδεισο, παρεα με τις οικογενειες τους....
Ξεχωριζω τις σκηνες του χορου και της εκπληξης του απουσιολογιου που ανηκαν αποκλειστικα και μονο στους πεντε φεγγαροπετριτες..... Palamakia

Εκνευριστικη η εικονα της Αμαλιας να κανει ανακριση στον εν διαστασει συζυγο της και μαλιστα με υφος.... maaaad Χαρηκα πολυ για τις ταπες του Πετρου που εστω και για λιγο την αποστομωσε.... Οσο κι αν δεν μου αρεσει το γελοιο ειδυλλιο Πετρου-Αστερομανας οφειλω να ομολογησω οτι απολαμβανω τις σκηνες που η Αμαλιτσα τρωει τις σαρκες της απο ζηλεια, αν και η τελευταια της απειλη με προιδεαζει για νεα ρεσιταλ κατινιας.... slap

Τι καταθλιπτικη η σκηνη στο Μελιτοσπιτο!!! ((
Ενα παιδακι με βεβαρημενο ψυχολογικο ιστορικο, με νωπο το τραυμα ελλειψης πατερα, να καθεται κλεισμενο σ΄ενα τεραστιο σπιτι και να βρισκει μοναδικη συντροφια στις ζωγραφιες του....Ισως ειναι απο τις ελαχιστες φορες που η μητερα του δεν το εχει παρκαρει στην υπηρετρια (μαλλον γιατι ειναι αργια ειναι εχει ρεπο), αντι να αχοληθει λιγο μαζι του εστω και λογω της ημερας, περιοριζεται παλι να ασχοληθει μονο με τα προσωπικα τα δικα της και της τρελλης μανας της.....
Δεν ξερω τι σκεφτονται οι συγγραφεις για την περιπτωση επιστροφης του Μανου, παντως ασχετως του Μανος-Ευα, η επιστροφη του θα με ανακουφιζε τουλαχιστον οσων αφορα το μελλον της Νεφελης..... ;/

Ο Χρηστος καμαρωνει για την επιχειρηση που ανοιξε με τα βρωμικα λεφτα της συμβιας του.... Μαλιστα καμαρωνει στο ιδιο το θυμα που εκβιαστικα εδωσε ενα μερος αυτων των βρωμικων χρηματων.... ainta
Στον επομενο τονο τον βλεπουμε και επισημα πλεον ως σωγαμπρο οπου αφου εβαψε τα χερια του κοκκινα με αιμα καταφερε και πηρε την εγκριση της πεθερουλας αλλα και θεση στο οικογενειακο τραπεζι....
Το δωρακι στην κα Μπελλου θελω να πιστευω οτι ειναι προφητικο και ψυχανεμιζομαι οτι ισως και να εχουν καποια βαση οι απειλες του φυλακισμενου.... livani

Σημερα περιμενω να δω τις αντιδρασεις παρεας αλλα και υπολοιπων για την εμφανιση των λυτρων.... emmm

Υ.Γ. Σχετικα με την αντιμετωπιση του ρολου του Μανου, πιστευω οτι το χθεσινο επεισοδιο ηταν ενδεικτικο.... Ενω βασικος κορμος ηταν ο αποχαιρετισμος της Εδεμ οι μονες αναφορες για τον Μανο ηταν..... ειτε σε στυλ κατηγορουμενου οπου ο Λουκας εριξε παλι σ' αυτον το φταιξιμο λες και ο ιδιος υποχρεωσε την Δαφνη να την πουλησει, ειτε σε στυλ μνημοσυνου οπου η Δαφνη μιλουσε γι αυτον σαν να μην ειναι καν εν ζωη..... Matakia

rachel
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Θηλυκό Τόπος : Chania

Σελίδα 3 από 3 Επιστροφή  1, 2, 3

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης