Επεισόδιο 522 - Ημερομηνία 10-03-2011

Σελίδα 1 από 3 1, 2, 3  Επόμενο

Πήγαινε κάτω

Βαθμολογηστε το σημερινο επεισοδιο

Επεισόδιο 522 - Ημερομηνία 10-03-2011 Vote_lcap4%Επεισόδιο 522 - Ημερομηνία 10-03-2011 Vote_rcap 4% 
[ 2 ]
Επεισόδιο 522 - Ημερομηνία 10-03-2011 Vote_lcap13%Επεισόδιο 522 - Ημερομηνία 10-03-2011 Vote_rcap 13% 
[ 6 ]
Επεισόδιο 522 - Ημερομηνία 10-03-2011 Vote_lcap28%Επεισόδιο 522 - Ημερομηνία 10-03-2011 Vote_rcap 28% 
[ 13 ]
Επεισόδιο 522 - Ημερομηνία 10-03-2011 Vote_lcap33%Επεισόδιο 522 - Ημερομηνία 10-03-2011 Vote_rcap 33% 
[ 15 ]
Επεισόδιο 522 - Ημερομηνία 10-03-2011 Vote_lcap9%Επεισόδιο 522 - Ημερομηνία 10-03-2011 Vote_rcap 9% 
[ 4 ]
Επεισόδιο 522 - Ημερομηνία 10-03-2011 Vote_lcap13%Επεισόδιο 522 - Ημερομηνία 10-03-2011 Vote_rcap 13% 
[ 6 ]

Σύνολο Ψήφων : 46

Επεισόδιο 522 - Ημερομηνία 10-03-2011 Empty Επεισόδιο 522 - Ημερομηνία 10-03-2011

Δημοσίευση από Clarabelle Την / Το Πεμ Μαρ 10, 2011 6:40 pm

Πώς σας φάνηκε το σημερινό επεισόδιο;

Επεισόδιο 522 - Ημερομηνία 10-03-2011 ClarabelleFinale

Μας είπαν η Εύα είναι θάλασσα
και η θάλασσα μπορεί να είναι φουρτουνιασμένη και μπορεί να είναι γαλήνια, αλλά ακίνητη ποτέ!
Στα "Μυστικά" το κατάφεραν και αυτό!
Clarabelle
Clarabelle
Forum Team
Forum Team

Θηλυκό Τόπος : Πειραιάς

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 522 - Ημερομηνία 10-03-2011 Empty Απ: Επεισόδιο 522 - Ημερομηνία 10-03-2011

Δημοσίευση από Foulitsa Την / Το Πεμ Μαρ 10, 2011 8:10 pm

Το νέο της ημέρας: Πέθανε η Αννα στοπ!!!
Το συμπέρασμα της ημέρας: Ποιός χ@στηκε? στοπ!
Αν κρίνω απο τον Χατζητέτοιο που είχε τον απέθαντο θα πήξουμε με την υπόθεση μέχρι το τέλος τη σεζόν..
Πολύ ενδιαφέρον στο σχολιαμσό βλέπω..
Δεν ψηφίζω.. θα το σκεφτω!
Foulitsa
Foulitsa
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Αθήνα

Επεισόδιο 522 - Ημερομηνία 10-03-2011 Empty Απ: Επεισόδιο 522 - Ημερομηνία 10-03-2011

Δημοσίευση από loukasnora Την / Το Πεμ Μαρ 10, 2011 8:22 pm

Δεν μου εκανε εντυπωση το γεγονος οτι σε ολο το επεισοδιο ασχολιοντουσαν με τον θανατο της Αννας.Απο την στιγμη που βρεθηκε το πτωμα της ηταν αναμενομενο κατι τετοιο.

Σιγουρα απο δω και περα παλι θα μας πρηξουν με την υποθεση της δολοφονιας της
Σπόιλερ:
Φανηκε και απο τις περιληψεις που βγηκαν αλλωστε
Αλλα και αυτο αναμενομενο ειναι.Εδω μας επρηζαν εναμιση χρονο για το ποιος σκοτωσε τελικα τον Περικλη Χατζηβασιλειου στο φρεσκο πραγμα δεν θα το κανουνε;

Οι σκηνες Νορας-Εριεττας,Λουκα-Λευτερη και Εριεττας-Στεφανου μου αρεσαν πολυ.

Παρακαλω πολυ μπορει καποιος να κλεισει το στομα της Στελλας;Δεν μπορω να την ακουω και ειδικα οταν αρχιζει να μιλαει για την Νταιζη.Θα πει ΑΥΤΗ στον Ρουσσο τι ανθρωπος ειναι η Νταιζη που το εχει νιωσει στο πετσι του τι ανθρωπος ειναι η Νταιζη;Και ξαφνικα ονειρευεται ταξιδια στην θαλασσα για να νιωσει τι σημαινει ελευθερια.Αν αυτο δεν ειναι πεσιμο ( και μαλιστα τρομερα αγαρμπο ) δεν ξερω τι ειναι.

Δεν ψηφιζω ακομα γιατι δεν εχω δει ολο το επεισοδιο.Αναπληρωνω τα χαμενα και επανερχομαι.
loukasnora
loukasnora
Camera Woman
Camera Woman

Θηλυκό Τόπος : Dreamland ♥
Ασχολίες : Θεατρο,σινεμα

Δημοσίευση από christina123 Την / Το Πεμ Μαρ 10, 2011 8:26 pm

εγω ψηφισα μετριο
οι σκηνες πετρου στελλας ειναι πολυ βαρετες και ελπιζω να μην το τραβηξουν αλλο το ολο θεματακι....οταν ομως ακουω τη στελλιτσα να μιλαει με γλυκολογα για τη νταιζαρα...εεεε....βγαζω αφρους!!!!!!!
τωρα το βλεπω για κανα διμηνο να ασχολιομαστε με την αννα και ποιος τη σκοτωσε...αντι να δειξουν λιγο νορα λουκα που εχουμε ξεχασει οτι περιμενει παιδακι μονο η κοιλια το υπενθυμιζει!! Wow
christina123
christina123

Θηλυκό Ασχολίες : ιντερνετ μυστικουλια βολευ κ.λ.π

Δημοσίευση από tzibirdika Την / Το Πεμ Μαρ 10, 2011 8:29 pm

Μιλαμε ηταν τοσο ενδιαφερον το επεισοδιο σημερα που στα μισα εκλεισα την TV και πηγα να ξαπλωσω......

Ποια πυροβοληθηκε???? Η Αννα....
Καλε μαθατε ποια πυροβοληθηκε? Η Αννα....
Δεν ξερω αν το μαθατε αλλα καποιος πυροβολησε την Αννα....

Κι εγω στο τελος θα Ee?

Η Νταιζη ποσο πιο σιχαμερη μπορει να γινει? Εγινε μαρτυρας ενος φονου και αντι να κατσει στα αυγα της και να μη γινεται στοχος, τραβα τα ηδη τεντωμενα σχοινια....δεν της καιγεται καρφακι για την Ερριετα που ειναι αθωα και θα μπλεξει εξαιτιας τους, αντιθετως κανει βολτιτσες και μας πρηζει με τους εκβιασμους της...βαζει για λιγα δευτερολεπτα τη μασκα της καλουλας και της γλυκουλας και χαιρετα τη μαμα της Νορας και αφου φυγει πεφτει παλι η μασκα..και πολυ κρατηθηκε δηλαδη.... και με μια χαρα αποφασιζει να τσιγκλισει την Αμαλια...

ΚΑΙ αυτη τη γυναικα μου ζητατε εσεις οι απο πανω να την δω με αλλο ματι.....μιλαω για τα προσεχως που η αγιοποιηση καλα κρατει...

Δε σας τα ειπανε καλα... Mmm

Η Νταιζη για μενα αξιζει να παει ή στη φυλακη ή στα θυμαρακια παρεα με την Αννουλα
Σπόιλερ:
και τον Μπελλο (οπου να ναι..)

Και κατι τελευταιο.....Βαρεθηκα να βλεπω τη Νορα να τρεχει περα δωθε με την κοιλια στο στομα.....Αυτη η κοπελα ποτε τρωει? Ποτε κοιμαται? Ποτε ξεκουραζεται? Ποτε βλεπεται με τον αντρα της?
Εγκυος ειναι οχι ρομποτ...
Κι ο Λουκας καλα θα κανει να βρει μια δουλεια..Ο Λουκας του πρωτου κυκλου δεν θα αφηνε καν τη Νορα να δουλευει και να κουραζεται στην κατασταση της...Θα γυριζε στο γραφειο ή θα εβρισκε μια αλλη δουλεια και θα τη βοηθουσε...
Αλλα ειπαμε 1ος κυκλος- Τα μυστικα της Εδεμ
3ος κυκλος- Τα μυστικα των guest star -_-
tzibirdika
tzibirdika
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό Τόπος : οδος ονειρων 15

Δημοσίευση από fantina Την / Το Πεμ Μαρ 10, 2011 8:37 pm

τα σημεια εντυπωσης και σημερα .....
πρωτον :να, τα αδελφακια !!!η Αννουλα ,ολιγον τι πτωμα ,εχει αδελφουλη στας εξωταιρικας ,που δεν τον εχει δει κανενας .....λες?
οι διαβαζοντες τα προσεχως θα υποψιαζονται γιατι μιλαω (το σποϊλερ ,δεν το εχω ...συγνωμη )
και δευτερον :Νταιζη ,παρανοια, μαζι και εκβιασμος ,πανε πακετο .
Μπελλος με τι παει?
αυτα τα παιδια ηταν ιδια ....γιατι χωρισανε .....μαζι και θα μας επειθαν
και περισσοτερες λαμογιες θα κανανε ,χωρις να τους πιασει κανενας
,κριμα τετοιο ζευγαρι πηγε χαμενο .....
το σεναριο του Μπελλου δεν παιζοτανε και η πλακα ειναι οτι ειχε και λογικη ....
αυτο που το πας ?
να πω ,οτι σημερα κοντεψε ο Μπελλος να με πεισει και μου αρεσε κιολας ?θα το πω ......
(βρηκα βεβαια, δικαιολογια ......η ΔΜπελλος φταει ...η πολλη επαφη μαζι της ....)
κατα τα αλλα ,τα ιδια ....
η Νταιζη εκβιαζει ....
η Αντιγονη δεν ξερει ...
ο Στεφανος ,μια μονιμη απορια την εχει .....
η τρελαστερω ,στην κοσμαρα της ....
η Μελιτα αδικηται....και ολοι την κατατρεχουν και την φθονουν ...
η Ερι ,τι ηταν αυτο που την βρηκε ....
α !ειναι και η παρεα ,καπου εδω γυρω και αυτοι !!!!κατι βαφουν ,κατι ψαχνουν , κατι λυπουνται.....λιγα πραγματα για να μην ξεχνιομαστε !!!!!!
επειδη ειμαι φυση ,θεση large ανθρωπος ..μετριο ψηφισα ....κουβεντα να γινεται !!!!!

fantina
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Θηλυκό Τόπος : στο πιο ομορφο βουνο !!!!!
Ασχολίες : κατι κανω και εγω ......

Δημοσίευση από fay66 Την / Το Πεμ Μαρ 10, 2011 8:49 pm

Και τώρα τι ψηφίζουμε ; χάλια ή μέτριο;
Χάλια γιατί:
Βαρέθηκα να βλέπω τη Μελίτα να μας το παίζει ότι πάπαλα η αγάπη της προς το Στέφανο.
Βαρέθηκα να βλέπω την Αμαλία να καταβάλλει ενέλπιδες προσπάθειες να βάλει μυαλό στο μπουκλωτό στόκο της.
Κουράστηκα να βλέπω τη Στέλλα με το Ρούσσο. Τώρα θα αρχίζει και να του την πέφτει. Βέβαια αυτά τα αποτελέσματα έβγαλαν η ενδοσκόπηση και ο αυτοπροσδιορισμός της.
Μπούχτησα την Νταίζη να ξαναρχίζει τις περιοδείες της-κουσούρι της έμεινε από τότε που ήταν τρίτο τραπέζι πίστα- και να εκβιάζει και να απειλεί τους πάντες και τα πάντα.
Άντε και πάλι μέσα στην αγωνία όλη η παρέα. θα βρεθεί κανείς από μας στη στενή ποιος θα βρεθεί;
Σπάστηκα για Λουκά και Νόρα που , χωρίς το αστέρι, πρώτη μέρα στο σπίτι δεν τους έδειξε μόνους αλλά τσούρμο όλη την παρέα. Αλλά και που θα μείνουν μόνοι μάλλον βλέπω το Λουκά εξόριστο στον καναπέ λόγω του αρώματος.

Μέτριο γιατί:
χάρηκα τον Μπέλλο που είναι ο μόνος που κάνει την Νταίζη να χάσει τον ύπνο της
Σπόιλερ:
δυστυχώς για λίγο καιρό γιατί από ότι κατάλαβα από τις περιλήψεις θα δει τα ραδίκια ανάποδα
.
Την Νταίζη που είπε "Αμαλία , θα σε χορέψω στο ταψί" .Μπορεί να μην την χωνεύω αλλά μου αρέσουν οι σκηνές της με την Αμαλία.
Το Λουκά να βοηθά το Νικόλα στο βάψιμο και να βάζει αρώματα γυναικεία πάνω του.Τώρα ιδρώτας και άρωμα μμμμμμμ απίθανο!!!Τώρα τι τον περιμένει από τη Νόρα είναι άλλο θέμα.
Τα παιδιά που (ξανά) ενωμένα προσπαθούν να βγάλουν κάποια άκρη με τον καινούριο καταιγισμό παράλογων καταστάσεων.
Το Στέφανο που σαν γνήσιο λαμόγιο , μυρίζεται από πού βγαίνει ο καπνός και έγραψε με την Παπαδημητρίου στο γυαλί.
Τον Πέτρο που μόλις είδε την Νταίζη ότι τους τσάκωσε με τη Στέλλα αναστατώθηκε γιατί ξέρει ότι θα χτυπήσει συναγερμός προς Αμαλία μεριά.
Τελικά αυτό που φοβόμαστε πριν από καιρό έγινε.Είδαμε καλά επεισόδια τα Χριστούγεννα και βλέπω ότι από τώρα ζούμε τη Μεγάλη Εβδομάδα.
Άντε σε 40 μέρες έχουμε Πάσχα. Τότε θα δούμε καλό επεισόδιο.Μέχρι τότε να΄μαστε καλά και να αντέξουμε , γιατί και από τις περιλήψεις σκούρα τα πράγματα.

fay66
Εδεμοφανάκι
Εδεμοφανάκι

Θηλυκό

Δημοσίευση από JESSIE Την / Το Πεμ Μαρ 10, 2011 9:15 pm

Και κατι τελευταιο.....Βαρεθηκα να βλεπω τη Νορα να τρεχει περα δωθε με την κοιλια στο στομα.....Αυτη η κοπελα ποτε τρωει? Ποτε κοιμαται? Ποτε ξεκουραζεται? Ποτε βλεπεται με τον αντρα της?
Κι ο Λουκας καλα θα κανει να βρει μια δουλεια..Ο Λουκας του πρωτου κυκλου δεν θα αφηνε καν τη Νορα να δουλευει και να κουραζεται στην κατασταση της...Θα γυριζε στο γραφειο ή θα εβρισκε μια αλλη δουλεια και θα τη βοηθουσε
Μα και η Νόρα φέρεται εκτός του νορμάλ χαρακτήρα της εδώ. Απ'ότι ξέρουμε, η Νόρα ήταν πάντα αυτή που είχε το πάνω χέρι στη σχέση της με το Λουκά, αυτή που δεν σήκωνε μύγα στο σπαθί της και του τά'χωνε σκληρά, όσο κι αν τον αγαπούσε. Τώρα του φέρεται με το γάντι, τον αφήνει να κάνει ό,τι θέλει και δεν πατάει πόδι σ'αυτόν να γυρίσει στο γραφείο ή να βρεί άλλη δουλειά.. Μήπως θέλει να επανορθώσει για την προηγούμενη συμπεριφορά της? Μήπως οι ορμόνες της εγκυμοσύνης την έχουν μαλακώσει? Μήπως οι δικές της φιλοδοξίες σαν δικηγόρος ταιριάζουν καλύτερα με το σκηνικό που έχει δημιουργηθεί? Η παλιά , τσαμπουκαλού Νόρα δεν θα άφηνε το Λουκά να τριγυρίζει άνεργος και να φέρει αυτή όλα τα βάρη ..... Πάντως αυτή η επιμονή του Λουκά στην απραγία κάποιο λόγο θα έχει για τη συνέχεια της ιστορίας, δεν μπορει να έγινε έτσι ξεκάρφωτα.....

Το επεισόδιο δεν ήταν κακό, είχε διασκεδαστικές στιγμές, όπως αυτή με το Νικόλα που όρμησε στο γραφείο παρουσία της Στέλλας και άρχισαν τις ιστορίες για αγρίους και....φύκια...
Είχε όμως και σοβαρές σκηνές, πολύ ωραία παιγμένες. Μιά ήταν μεταξύ Λουκά Λευτέρη, ο Λευτέρης έδωσε ρέστα εδώ, κι ο Λουκάς δεν πήγε πίσω, άφησε το στύλ του καραγκιόζη και ήταν μιά χαρά...

Αλλη ωραία σκηνή ήταν μεταξύ Εριέττας Στέφανου, η Εριέττα καταπληκτική στο "μούδιασμά" της απ'όσα έμαθε και απ'όσα υποψιάζεται οτι την περιμένουν, ενώ ο Στέφανος, παρ'όλο που σαν χαρακτήρας υποτιθεται είναι πιό κοντρολαρισμένος, με το θερμό κράτημα τών χεριών στο τέλος και τη δήλωσή του οτι μαζί θα περάσουν ο,τι είναι νά'ρθει έδειξε πόσο συμπάσχει μαζί της...

Το ίδιο κι η σκηνή Εύας Λευτέρη, ο Λευτέρης έκανε την υπέρβαση αλλά το φέρει βαρέως κι η Εύα προσπαθεί να τον συνετίσει, για το καλό και των δύο....
Και μάς προέκυψε και η προσεχής προσθήκη νέου ατόμου στη σειρα, θα πρέπει να είναι ο μεγαλύτερος αδελφός της Αννας, που θα έρθει για την πιστοποίηση της ταυτότητάς της. Για να δούμε τι θα δούμε μ'αυτόν....

Η σκηνή Στέφανου Αντιγόνης, παρ'όλο που η συνταγή είναι ίδια, οι ερμηνείες τους αξίζουν πολλά και τους χαζεύεις και τους δύο στο ρεσιτάλ που δίνουν....

Τώρα τι να πώ στην Αμαλία που κάνει την καθηγήτρια στη Μελίτα ενώ πρώτα κατήχηση στον εαυτο της θα έπρεπε να κάνει, γιατί την ίδια τακτική με την κόρη της ακολουθεί κι αυτή.....

Οσο για τη Μελίτα, η αυτοκριτική είναι άγνωστη λέξη γι'αυτήν, πάντα οι άλλοι φταίνε για ό,τι συμβαίνει, η ίδια είναι το αθώο θύμα... Και της έμεινε και η πικρία, λέει... Οταν τον άλλον τον έδιωχνε απ'το σπίτι και τον έλεγε δολοφόνο, εκείνος δεν πικραινόταν? Αρκετά σε ανέχτηκε, κι αυτος κι εμείς, καιρός να τραβήξει ο καθένας το δρόμο του...

Ο Ρούσσος δεν δένει εμφανισιακά με τη Στέλλα, και τα ραντεβουδάκια τους εχουν μιά νότα γελοιότητας, η Στέλλα είναι έτοιμη να υιοθετήσει κάθε λέξη του Ρούσσου, σε σημείο να χάνει την --υποτιθέμενη έστω-- αξιοπρέπειά της....

Η Νταίζη παραμένει η γνωστή Νταίζη, απτόητη και σίγουρη για το ότι τα έχει όλα υπό έλεγχο. Υπάρχει και το απρόβλεπτο, όμως, και να δούμε πώς θα εξελιχτεί η ιστορία με το φόνο της Αννας....

Αυτά από μένα, καλό το επεισοδιο για στιγμές, ατάκες κι ερμηνείες....
JESSIE
JESSIE
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Θηλυκό Τόπος : ΑΘΗΝΑ

Δημοσίευση από Clarabelle Την / Το Πεμ Μαρ 10, 2011 9:24 pm

Το θέμα στην ημερήσια διάταξη ήταν ο θάνατος της Αννούλας

Ανακουφίστηκα. Είχαμε ξεμείνει απο υλικό. Η καημένη βιασμένη πονεμένη Νταιζούλα που δεν γνώρισε τρυφερή αγκαλιά δεν είχε με τι να ασχοληθεί. Της βρήκαμε δουλειά βρε. Θα εκβιάσει τα φύλλα και τα δέντρα κι έκανε αρχή απο σήμερα. Τι την περάσατε ακαμάτα; Α όλα κι όλα όταν έχει θέμα το κορίτσι κ@λο δεν βάζει κάτω

Πρώτη το έμαθε η Εριέττα. Σοκαρίστηκε και στη συνέχεια έπαθε πανικό γιατί είδε τα μπερδέματα να της χτυπάνε την πόρτα. Τί είπε στη Νόρα βρε παιδιά; Δεν τη λυπήθηκε γκαστρωμένη γυναίκα; Η Αννα ήταν ερωτευμένη με το Λευτέρη και γι αυτό έδωσε την Βέρα στους φονιάδες της. Σκότωσε αλλά απο έρωτα οπότε κατά κάποιον τρόπο έχει ελαφρυντικά όπως η Νταίζη ένα πράγμα που ο έρωτάς της για το Χρήστο κοντεύει να της βάλει φωτοστέφανο και σε λίγο θα ξεχάσουμε οτι έκανε τη μια δολοφονική απόπειρα μετά την άλλη. Τι πίνουν και δεν μας δίνουν;

Ο Στέφανος στάθηκε δίπλα της και πολύ καλά έκανε γιατί η Εριέττα σε κάθε του δυσκολία τον ξελάσπωνε, της κράτησε και το χεράκι τρυφερά κι αν τον έβλεπε η απολυτούλα θα έβγαζε αφρούς απ το πάντα ανοιχτό της στόμα. Πάντως το παλικάρι έχει πάρει χαμπάρι οτι σε όποια ιστορία ανακατεύεται το ονοματάκι της Νταιζούλας πρέπει να ετοιμάζει τον τραπεζικό του λογαριασμό. Εδώ που τα λέμε σε λίγο τη λέξη εκβιάστρια αν τη δίνεις στο google θα σου πετάει μια φωτογραφια της πονεμένης Νταιζούλας

Στη συνέχεια πέρασε κι απ τη μαμά του για τα καθιερωμένα. Πες μου την αλήθεια μάνα. Παιδί μου την αλήθεια σου λέω. Δεν σε πιστέω κ.ο.κ

Ο Λευτέρης έμαθε τα νέα και μετά το σοκ τα πήρε στο κρανίο. Χτυπιόταν ο δόλιος. Πάλι δεν θα πληρώσει κανένας; Αμ κακομοίρη μου είσαι φρέσκος στο μαγαζί. Στα μυστικά δεν πληρώνει κανείς. Λάθος. Πλήρωνε δύο σεζόν η Εύα αλλά αυτή δεν είχε σκοτώσει δεν είχε εκβιάσει και δεν είχε κλέψει. Αυτά είναι πλημελήματα. Αυτή είχε αγαπήσει έγκλημα δηλαδή.

Η Εύα προσπαθούσε να τον ηρεμήσει για να μην κάνει καμιά κουταμάρα εν βρασμώ αλλά ο Λευτεράκης μάλλον έχει μπέσα. Βλέπει οτι κρύβοντας την αλήθεια κοντεύει να γίνει ένα με τα μούτρα τους και δεν το αντέχει. Η Εύα πάλι τον βλέπει καθαρό κι αυτό είναι σημαντικό αλλά κάτι απ τα προσεχώς μου λέει οτι αύριο θα του δώσει σουτ ψιλοκρεμαστό και πάνω απ τα δοκάρια. Για να δούμε....

Με κίνδυνο να με πείτε ευφάνταστη σας έχω νέα. Την επόμενη σεζόν θα έρθει ο αδελφός της Άννας απ τη Γερμανία να εκδικηθεί το θάνατό της αλλά κάποια θα ερωτευτεί θα σας γελάσω ποιά και θα παρατήσει την εκδίκηση. Πώς σας φαίνεται το σεναριάκι; Πρωτότυπο δεν μπορείτε να το αρνηθείτε!!!!!

Το Νταιζάκι μας σήμερα απ το Νικόλα ζήτησε διαμάντια και απ το Μπέλλο διαζύγιο και τίποτα δεν πήρε η γλυκειά μου κρίμα. Ο Νικόλας την ειρωνεύτηκε κι ο Μπέλλος την απείλησε. Ξέρει καμιά το site που παρήγγειλε το φαρμάκι η Νταίζη; Θέλω να κάνω δώρο ένα καλάζνικοφ στο Μπέλλο μπας και γλυτώσουμε.

Ο Ρούσσος μόλις έμαθε τα νέα πέρασε μια βόλτα απ την Αντιγόνη. Οι δυό τους είναι οι μόνοι που έχουν μείνει απ την παλιά παρέα. Μου φάνηκε οτι ο Ρούσσος την επέπλητε για την απροσεξία της να μιλήσει. Αυτοί οι δύο κρύβουν κι άλλα δεν έχουν πει όλη την αλήθεια να μου το θυμηθείτε

Επειδή συγχίστηκε ο άνθρωπΑς είπε να βγεί με την Αστεράτη να ξαλεγράρει. Πήγαν σινεμαδάκι έφαγαν ποπ κορν δίψασαν κι είπαν να πάνε και για ποτάκι στο πιο χοτ στέκι της Αθήνας. Το μαγαζί του Χρήστου. Η Νταιζούλα κουρασμένη απ το τουρ του εκβιασμού πέρασε απ το μπαράκι συνάντησε το ζευγαράκι κι απο αύριο προβλέπω την τρελή και τη σκύλα να κοντράρονται. Αμαλία ετοιμάσου πάρε και καμιά πάστα θα έχεις επισκέψεις νομίζω

Η παρέα έμαθε την ιδιοκτήτρια της Εδέμ και πήρε χαρά μεγάλη. Ευτυχώς που ο Λουκάς με το Νικόλα βάψαν το διαμέρισμα γιατί γρήγορα θα το χρειαστούν. Πιο εύκολα θα τους το παραχωρούσε η εκκλησία που δεν δίνει ποτέ τίποτα παρά η Αντιγόνη

Κι ενώ ο κόσμος καίγεται η κατσαρή χτενίζεται. Όλοι τρέχουν και η Μελίτα στο μικρόκοσμό της του φουντουκιού της το χαβά. Ατέλειωτη η σκηνή της μίρλας.

Εκείνο που έχω να δηλώσω είναι οτι η Νταιζούλα δεν είναι και τόσο έξυπνη τελικά Πέταξε το όπλο αντάμα με το πτώμα και τώρα που το ψάρεψαν ξέρουν και με ποιό όπλο σκοτώθηκε και θα αρχίσει το κυνηγητό

Νομίζω οτι αύριο αυτό θα είναι το θέμα του επεισοδίου.

Απ το επεισόδιο κρατάω την εξαιρετική ερμηνεία του Μπισμπίκη στις δύο του σκηνές το απίστευτο βλέμμα της Ξυλά και την ωραία σκηνοθεσία και ερμηνεία στη σκηνή Στέφανου Εριέττας καθώς και μερικές ατάκες. Μέχρι εκεί γιατί κατά τα άλλα.........

και η θάλασσα μπορεί να είναι φουρτουνιασμένη και μπορεί να είναι γαλήνια, αλλά ακίνητη ποτέ!
Clarabelle
Clarabelle
Forum Team
Forum Team

Δημοσίευση από soso Την / Το Πεμ Μαρ 10, 2011 9:30 pm

Ζητείται άντρας πρωταγωνιστής,ηλικίας απο 30 έως 35 ετών,για το ρόλο εκδικητή ν.90022 σε καθημερινή σειρά με προδιαγραφές εβδομαδιαίας!
Εναρξη εργασίας απο Σεπρέμβρη 2011,ενδέχεται και γκεστάκι το Μάιο του 2011.
Αποδοχές ικανοποιητικές,αν και κατά 20% μειωμένες.
Πληροφορίες εντός.

Υγ.Σταυρου -Παπαδημητρίου ,σήμερα μου άρεσαν τρελά soutien soutien

Αλλα ευχάριστα δε βρίσκω,αλλά δεν πειράζει!

Έχει επεξεργασθεί από τον/την soso στις Πεμ Μαρ 10, 2011 9:31 pm, 1 φορά
soso
soso
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : ΧΛΟΕΡΟΣ

Δημοσίευση από Kornilia_Petrakitsa Την / Το Πεμ Μαρ 10, 2011 9:31 pm

tzibirdika έγραψε:Μιλαμε ηταν τοσο ενδιαφερον το επεισοδιο σημερα που στα μισα εκλεισα την TV και πηγα να ξαπλωσω......

Κι εγω στο τελος θα Ee?

Η Νταιζη ποσο πιο σιχαμερη μπορει να γινει? Εγινε μαρτυρας ενος φονου και αντι να κατσει στα αυγα της και να μη γινεται στοχος, τραβα τα ηδη τεντωμενα σχοινια....δεν της καιγεται καρφακι για την Ερριετα που ειναι αθωα και θα μπλεξει εξαιτιας τους, αντιθετως κανει βολτιτσες και μας πρηζει με τους εκβιασμους της...βαζει για λιγα δευτερολεπτα τη μασκα της καλουλας και της γλυκουλας και χαιρετα τη μαμα της Νορας και αφου φυγει πεφτει παλι η μασκα..και πολυ κρατηθηκε δηλαδη.... και με μια χαρα αποφασιζει να τσιγκλισει την Αμαλια...

ΚΑΙ αυτη τη γυναικα μου ζητατε εσεις οι απο πανω να την δω με αλλο ματι.....μιλαω για τα προσεχως που η αγιοποιηση καλα κρατει...

Η Νταιζη για μενα αξιζει να παει ή στη φυλακη ή στα θυμαρακια παρεα με την Αννουλα
Σπόιλερ:

Κι ο Λουκας καλα θα κανει να βρει μια δουλεια..Ο Λουκας του πρωτου κυκλου δεν θα αφηνε καν τη Νορα να δουλευει και να κουραζεται στην κατασταση της...Θα γυριζε στο γραφειο ή θα εβρισκε μια αλλη δουλεια και θα τη βοηθουσε...

: respect : : respect :
Σπόιλερ:
Θα πεθάνει ο Μπέλλος;

Επεισόδιο 522 - Ημερομηνία 10-03-2011 Bann4771
Cause there'll be no sunlight If I lose you, baby...Επεισόδιο 522 - Ημερομηνία 10-03-2011 Flareblue
Kornilia_Petrakitsa
Kornilia_Petrakitsa
Spamοφύλαξ
Spamοφύλαξ

Θηλυκό Τόπος : Κατερίνη
Ασχολίες : Πολλά και διάφορα..

http://www.twilightsagaforum.forumgreek.com

Δημοσίευση από Clarabelle Την / Το Πεμ Μαρ 10, 2011 9:34 pm

soso έγραψε:Ζητείται άντρας πρωταγωνιστής,ηλικίας απο 30 έως 35 ετών,για το ρόλο εκδικητή ν.90022 σε καθημερινή σειρά με προδιαγραφές εβδομαδιαίας!
Πληροφορίες εντός.

Eίσαι ΘΕΑ τέλος
Κανένας δεν τους κατάλαβε θα είναι έκπληξη το σενάριο της άλλης σεζόν lmao

Clarabelle
Clarabelle
Forum Team
Forum Team

Δημοσίευση από tzibirdika Την / Το Πεμ Μαρ 10, 2011 9:36 pm

JESSIE έγραψε:
Κι ο Λουκας καλα θα κανει να βρει μια δουλεια..Ο Λουκας του πρωτου κυκλου δεν θα αφηνε καν τη Νορα να δουλευει και να κουραζεται στην κατασταση της...Θα γυριζε στο γραφειο ή θα εβρισκε μια αλλη δουλεια και θα τη βοηθουσε
Μα και η Νόρα φέρεται εκτός του νορμάλ χαρακτήρα της εδώ. Απ'ότι ξέρουμε, η Νόρα ήταν πάντα αυτή που είχε το πάνω χέρι στη σχέση της με το Λουκά, αυτή που δεν σήκωνε μύγα στο σπαθί της και του τά'χωνε σκληρά, όσο κι αν τον αγαπούσε. Τώρα του φέρεται με το γάντι, τον αφήνει να κάνει ό,τι θέλει και δεν πατάει πόδι σ'αυτόν να γυρίσει στο γραφείο ή να βρεί άλλη δουλειά.. Μήπως θέλει να επανορθώσει για την προηγούμενη συμπεριφορά της? Μήπως οι ορμόνες της εγκυμοσύνης την έχουν μαλακώσει? Μήπως οι δικές της φιλοδοξίες σαν δικηγόρος ταιριάζουν καλύτερα με το σκηνικό που έχει δημιουργηθεί? Η παλιά , τσαμπουκαλού Νόρα δεν θα άφηνε το Λουκά να τριγυρίζει άνεργος και να φέρει αυτή όλα τα βάρη ..... Πάντως αυτή η επιμονή του Λουκά στην απραγία κάποιο λόγο θα έχει για τη συνέχεια της ιστορίας, δεν μπορει να έγινε έτσι ξεκάρφωτα......

H Noρα του το εχει ζητησει τοσες φορες...
Βλεπει πως ειναι αρνητικος και δε θελει να τον πιεζει και να τον στενωχωρει περισσοτερο πρωτον γιατι εχει περασει πολλα τον τελευταιο καιρο και δευτερον γιατι στεναχωριεται και η ιδια...Η αληθεια ειναι οτι θα μπορουσε να πατησει λιγο ποδι...αλλα οπως ειπες κι εσυ ισως φταινε οι ορμονες..Για τις φιλοδοξιες δεν πιστευω κατι τετοιο με τιποτα...Παντως μεταλλαξη στο χαρακτηρα εχουν παθει ολοι εκει μεσα....θα το ανελυα αλλα θα μου παρει μερικες μερες lmao
Οσο για την τελευταια φραση σου.....δε ξερω...μακαρι να υπαρχει καποιος λογος....αλλα δε νομιζω... Rolling Eyes
tzibirdika
tzibirdika
Κολλημένος με τα

Δημοσίευση από nefelik Την / Το Πεμ Μαρ 10, 2011 9:38 pm

Μου άρεσε πάρα πολύ η σκηνή Νόρας – Εριέττας. Παρά τα όσα έμαθε για την Άννα προς το τέλος, με την Εριέττα γνωρίζονταν τόσα χρόνια, την εμπιστευόταν και τη θεωρούσε φίλη της, οπότε ήταν λογικό να σοκαριστεί από τη δολοφονία της. Επιπλέον, αν και όσα έκανε η Άννα ήταν εγκλήματα, η Εριέττα καταλαβαίνει ότι όλα τα έκανε από έρωτα, και επειδή κι εκείνη ξέρει τι σημαίνει έρωτας, αν και δεν θα έφτανε ποτέ σε αυτό το σημείο, ίσως ως ένα βαθμό να τη δικαιολογεί... Η συμβουλή της Νόρας να προσέξει τι θα πει, και να πάει εκείνη στην αστυνομία και να προσφερθεί να βοηθήσει ήταν πολύ σωστή, αν και με δεδομένο ότι η Άννα βρέθηκε κοντά στο κότερό της και το όπλο του φόνου ανήκε στον Χατζηβασιλείου, είναι σχεδόν σίγουρο ότι δεν θα αποφύγει το μπλέξιμο...

Πολύ καλή και η σκηνή Λουκά – Λευτέρη. Αν και ο Λευτέρης όταν έμαθε την αλήθεια ήταν έτοιμος να σκοτώσει εκείνος την Άννα, όταν έμαθε για τη δολοφονία της δεν μπορούσε να το πιστέψει. Αναμενόμενο, αφού την ήξερε τόσα χρόνια και είχαν μεγαλώσει μαζί... Δεν μπορώ να καταλάβω πάντως την επιμονή του να μιλήσει, αφού δεν μίλησε μέχρι τώρα, αντί προτεραιότητά του να είναι να συνεχίσει τη ζωή του με την Εύα...

Η Άννα έχει μεγαλύτερο αδελφό που ζει στο εξωτερικό;
Σπόιλερ:
Και τη νέα σεζόν θα μπει ένα καινούριο πρόσωπο στη σειρά;
Ωχ... Λέτε;

Η Εύα δεν αντέχει άλλες ανατροπές στη ζωή της, πάνω που άρχισε να πιστεύει ότι τα πράγματα θα πάνε καλύτερα. Πρώτα η Εδέμ, που μάλλον δεν θα καταφέρουν να την αγοράσουν, και τώρα αισθάνεται ότι κινδυνεύει πάλι να χάσει και το Λευτέρη. Όμως είναι δίπλα του, τον στηρίζει και ήταν πολύ σωστή η συμβουλή που του έδωσε να περιμένει πρώτα να δει προς τα πού θα πάνε οι έρευνες και μετά να αποφασίσει τι θα κάνει.

Μου άρεσε πάρα πολύ και η σκηνή Εριέττας – Στέφανου. Από τη μια, προσπαθούσαν να βρουν ποιος θα μπορούσε να είναι ο δολοφόνος και βρήκα τους συλλογισμούς τους πολύ σωστούς. Από την άλλη, η Εριέττα ανησυχεί ότι οι υποψίες θα πέσουν σ’ εκείνη και ο Στέφανος της δηλώνει ότι είναι εδώ και πως ό,τι κι αν γίνει θα το περάσουν μαζί. Love! Θέλω να βλέπουμε περισσότερες τέτοιες σκηνές! Γίνεται; pleeease

Οι σκηνές Ρούσσου – Αντιγόνης και Στέφανου – Αντιγόνης όπως πάντα καλές από άποψη ερμηνειών, αλλά η Αντιγόνη ως συνήθως δεν είδε, δεν άκουσε και δεν ξέρει τίποτα...

Και πάμε στην πιο γελοία σκηνή του επεισοδίου, που θα μπορούσε να έχει και τίτλο «Οι θεωρίες της Μελίτας»:

Θεωρία Νο1: Ο Στέφανος μαζί με την Εριέττα της έστειλαν τις φωτογραφίες.
Το ότι αν ο Στέφανος ήθελε να είναι με την Εριέττα θα μπορούσε απλά να την παρατήσει, φυσικά δεν της πέρασε από το μυαλό (Μη ρωτήσετε το ποιο τώρα)... Μάλλον όχι, της πέρασε, αλλά το έκαναν, λέει, για να της ρίξουν το φταίξιμο για το χωρισμό και να βγει ο Στέφανος ο καλός της υπόθεσης. Γιατί βέβαια ο Στέφανος ξέρει ότι όλοι έχουν γενικότερα την καλύτερη γνώμη για εκείνον, και το μόνο που τον απασχολούσε ήταν να μην τον κατηγορήσουν που χώρισε με τη Μελίτα...

Θεωρία Νο2: Η Εριέττα μόνη της έστειλε τις φωτογραφίες.
Φυσικά εμείς ξέρουμε ότι δεν έγινε έτσι. Όχι μόνο γιατί η Εριέττα είναι κυρία, αλλά και γιατί όταν έφυγε η Μελίτα από το σπίτι της, μονολογώντας είπε ότι αυτό είναι δουλειά της Άννας. Αν το είχε κάνει εκείνη, προφανώς δεν θα έλεγε κάτι τέτοιο στον εαυτό της... Η Μελιτούλα όμως δεν μπορεί να συλλάβει πώς γίνεται μια γυναίκα να είναι ερωτευμένη και κυρία ταυτόχρονα... Για εκείνη, έρωτας και αξιοπρέπεια δεν πάνε μαζί... Συγκεκριμένα, Μελίτα και αξιοπρέπεια δεν πάνε γενικά μαζί... Όσο για τον έρωτα, αν αυτό που αισθάνεται η Μελίτα για το Στέφανο είναι έρωτας, τέτοιος έρωτας καλύτερα να μου λείπει... Πείσμα και εγωισμό το λένε, Μελιτόνι... Σκέφτηκε ποτέ ότι όποιος και να έστειλε τις φωτογραφίες και για οποιονδήποτε λόγο, το θέμα δεν είναι ποιος τις έστειλε, αλλά ότι εκείνη δεν πίστεψε το Στέφανο για μια ακόμα φορά;

Και την καλύτερη ατάκα την άφησε για το τέλος: «Τη σχέση την έχουμε για να περνάμε καλά»!!! Fskl Κοινώς για να σφουγγαρίζουμε, συμπληρώνω εγώ... Ότι για να κρατήσει μια σχέση εκτός από την καλοπέραση χρειάζεται και επικοινωνία, εμπιστοσύνη, δύναμη για να αντιμετωπίσει το ζευγάρι ενωμένο τις δυσκολίες, που και αυτές κάποια στιγμή θα προκύψουν, για το Μελιτόνι είναι ενοχλητικές λεπτομέρειες...

Αν μετά από όλα αυτά ο Στέφανος τα ξαναβρεί μαζί της θα είναι για πολλά Fskl Fskl Fskl Θα μου πείτε, πού θα τα μάθει, αφού μπροστά του δεν τολμάει να τα πει... Κανείς δεν μπορεί να κρύβει τον πραγματικό του εαυτό για πάντα... Στην πραγματικότητα... Γιατί σε μια σειρά όταν μπαίνει στη μέση το σπρώξιμο, άστα να πάνε...

Ιωάννα (Δ. Μπέλλο) νομίζω ότι μας έχεις επηρεάσει όλους! Κι εμένα μου άρεσε ο Μπέλλος σήμερα! Thumbs up

Κατά τα άλλα, βαριέμαι πάρα πολύ να βλέπω τη Στέλλα, και ειδικά όταν μιλάει για θάλασσες και ταξίδια. Βαριέμαι να βλέπω οτιδήποτε έχει σχέση με τη Νταίζη και τους εκβιασμούς της. Και βαριέμαι να βλέπω οτιδήποτε έχει σχέση με το βάψιμο του σπιτιού του Νικόλα. Το μόνο που μου άρεσε από αυτή τη σκηνή ήταν το τηλεφώνημα Λουκά – Εριέττας.

Γέλασα όμως πολύ με τη συνάντηση Ρούσσου – Στέλλας – Νταίζης – Χρήστου στο μπαρ, αν και η συμπάθεια που δείχνει η Στέλλα στη Νταίζη συνεχίζει να με εκνευρίζει. Απορώ όμως πώς γίνεται μέχρι και ο Ρούσσος και η Στέλλα να βρέθηκαν στο συγκεκριμένο μπαρ... Τι του βρίσκουν όλοι, δεν μπορώ να καταλάβω... Μάλλον υπάρχει περιορισμός στο budget και δεν έχουν λεφτά για άλλα σκηνικά... sisi

Καλό το επεισόδιο, γιατί μου άρεσαν πάρα πολύ οι σκηνές Νόρας – Εριέττας, Λουκά – Λευτέρη, Εύας – Λευτέρη και Εριέττας – Στέφανου.

nefelik
Εδεμοφανάκι
Εδεμοφανάκι

Θηλυκό

Δημοσίευση από soso Την / Το Πεμ Μαρ 10, 2011 9:38 pm

Clarabelle έγραψε:
soso έγραψε:Ζητείται άντρας πρωταγωνιστής,ηλικίας απο 30 έως 35 ετών,για το ρόλο εκδικητή ν.90022 σε καθημερινή σειρά με προδιαγραφές εβδομαδιαίας!
Πληροφορίες εντός.

Eίσαι ΘΕΑ τέλος

Κανένας,όμως!Δόθηκε με πλεοναζον τακτ,είναι η αλήθεια!
Αν και αυτό που με απασχολεί πλέον είναι για ΠΟΙΑ θα σταματήσει την εκδίκησή του..(καθότι τιμάμε τις παραδόσεις)
Καμιά ιδέα;;;
soso
soso
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Δημοσίευση από nikidanis Την / Το Πεμ Μαρ 10, 2011 9:40 pm

Τα καυτά ερωτήματα του επεισοδίου που γέμισαν με απορίες το κεφαλάκι μου.......

Ποιος ξεμυάλισε την μικρή Αννούλα;

Τι κρύβει η μικρή Αννούλα στην καρδιά της;

Γιατί κλαίει η μικρή Αννούλα?

Τι μαζεύει η μικρή Αννούλα από το δρόμο;

Γιατί αυτοκτόνησε (λέμε τώρα) η μικρή Αννούλα;

Πού πήγε η μικρή Αννούλα μετά την έκρηξη;

Τι τραγούδαγε ο Τοτός στην Αννούλα μετά την έκρηξη;

Τι δουλειά έχουν τα μπρατσάκια της μικρής Αννούλας στην μέση του Ωκεανού;

Γιατί έχουνε θάψει την μικρή Αννούλα σε τάφο 20x20;

Γιατί κράζουμε όλοι την Αννούλα;

Υ.Γ. Όποιος-α απαντήσει στα ''ΚΑΥΤΑ'' ερωτήματα κερδίζει μια βόλτα με το κότερο της Εριέττας!
xoxo xoxo xoxo xoxo xoxo
nikidanis
nikidanis
Reporter
Reporter

Θηλυκό

Δημοσίευση από fantina Την / Το Πεμ Μαρ 10, 2011 9:44 pm

soso έγραψε:
Clarabelle έγραψε:
Πληροφορίες εντός.

Eίσαι ΘΕΑ τέλος

Αν και αυτό που με απασχολεί πλέον είναι για ΠΟΙΑ θα σταματήσει την εκδίκησή του..(καθότι τιμάμε τις παραδόσεις)
Καμιά ιδέα;;;

εχω καποιες ιδεες ....
θελεις πληρη λογικο σεναριο ή τρελο και αλλοπαρμενο !!!!
εχω και απο τα δυο !!!!

fantina
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Δημοσίευση από tzibirdika Την / Το Πεμ Μαρ 10, 2011 9:45 pm

Petrakitsa έγραψε:
tzibirdika έγραψε:Μιλαμε ηταν τοσο ενδιαφερον το επεισοδιο σημερα που στα μισα εκλεισα την TV και πηγα να ξαπλωσω......

Κι εγω στο τελος θα Ee?

Σπόιλερ:

Κι ο Λουκας καλα θα κανει να βρει μια δουλεια..Ο Λουκας του πρωτου κυκλου δεν θα αφηνε καν τη Νορα να δουλευει και να κουραζεται στην κατασταση της...Θα γυριζε στο γραφειο ή? θα εβρισκε μια αλλη δουλεια και θα τη βοηθουσε...

: respect : : respect :
Σπόιλερ:
Θα πεθάνει ο Μπέλλος;

Ναι..... μη κλαψεις προς θεου lmao

Να ρωτησω και κατι ασχετο μιας και το θυμηθηκα τωρα?
Τυχαιο που αναφερθηκε ο αδερφος της Αννας??? Προβλεπω να μας κανει κανενα ντου προς Μαη μερια...καβαλα σε μια μηχανη εξω απο την Εδεμ..ουπς...εδεμ δεν υπαρχει...και τωρα??? ruuun xaxa
tzibirdika
tzibirdika
Κολλημένος με τα

Δημοσίευση από soso Την / Το Πεμ Μαρ 10, 2011 9:45 pm

fantina έγραψε:
soso έγραψε:
Clarabelle έγραψε:
Πληροφορίες εντός.

Eίσαι ΘΕΑ τέλος

Καμιά ιδέα;;;

εχω καποιες ιδεες ....
θελεις πληρη λογικο σεναριο ή τρελο και αλλοπαρμενο !!!!
εχω και απο τα δυο !!!!

Δώσε,δώσε soutien soutien
Και τα δύο θέλω soutien
soso
soso
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Δημοσίευση από Clarabelle Την / Το Πεμ Μαρ 10, 2011 9:46 pm

soso έγραψε:

Καμιά ιδέα;;;

H παράδοση της σειράς θέλει μια εκ των Εύα Μελίτα
Όποια έχει μείνει ξέμπαρκη θα είναι η τυχερή κι επειδή η Μελίτα δεν μένει ξέμπαρκη ποτέ μάλλον την Εύα βλέπω πάλι στα πατώματα

Clarabelle
Clarabelle
Forum Team
Forum Team

Δημοσίευση από nefelik Την / Το Πεμ Μαρ 10, 2011 9:46 pm

soso έγραψε:
Clarabelle έγραψε:
Πληροφορίες εντός.

Eίσαι ΘΕΑ τέλος

Καμιά ιδέα;;;
Είσαι θεά!!! : respect : : respect : : respect :

Για ποια θα σταματήσει την εκδίκηση... Έχω δύο ιδέες, αλλά δεν τις λέω για να μη χαλάσω την... έκπληξη... Να μην τα αποκαλύψουμε και όλα από τώρα... sisi

nefelik
Εδεμοφανάκι
Εδεμοφανάκι

Θηλυκό

Δημοσίευση από soso Την / Το Πεμ Μαρ 10, 2011 9:51 pm

nefelik έγραψε:
soso έγραψε:
Clarabelle έγραψε:
Πληροφορίες εντός.

Eίσαι ΘΕΑ τέλος

Καμιά ιδέα;;;

Για ποια θα σταματήσει την εκδίκηση... Έχω δύο ιδέες, αλλά δεν τις λέω για να μη χαλάσω την... έκπληξη... Να μην τα αποκαλύψουμε και όλα από τώρα... sisi

Ελάτε,παιδιά!Δώστε ιδέες! soutien
Πες,πες Νεφέλη!
Κι εγώ εχω μία..αλλά λογικά θα συμπέσει με κάποια άλλη που θα γραφεί..
Υγ.Όποια τελικά δικαιωθεί,θα χει και δώρο! (ψάχνω τι..αλλά θα το βρω)
soso
soso
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Δημοσίευση από fantina Την / Το Πεμ Μαρ 10, 2011 9:58 pm

ελατε καλε ευκολο .....
πρωτο σεναριο ...λογικο ....
η Ερι δεν τα βρισκει τελικα με το Στεφανο ......... γιατι δεν μπορει να αποφασισει ο Στεφανος αμα ειναι λαμογιο ή οχι
ερχεται το παληκαρι και η Ερι παθαινει μπλακ αουτ ,το ιδιο και ο νεος ,υποθετω ωραιος .......και ολα σταματανε εκει υστερα απο τις αμοιβαιες εξηγησεις .......
σεναριο δευτερο τρελο ....
ο νεος ερχεται και παθαινει μπακ αουτ η Μελιτα ........think about it ....
αλλα ο νεος και υποθετω ωραιος παθαινει ντουβρουτζα με την Ερι ......
που ασφαλως κολακευεται και ενδιδει
εκει να σε εχω ,επαναληψη ....και δραμα ....
και σε ολα αυτα να μπλεκεται και ο Στεφανος που δεν του καθεται γυναικα για γυναικα ...
και συν τοις αλλοις ο νεος και υποθετω ωραιος θελει να σκοτωσει μανα και αδελφη ......
αυτο θα ηθελα να το δω ....μα την αληθεια !!!!!!!

fantina
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Δημοσίευση από nefelik Την / Το Πεμ Μαρ 10, 2011 10:02 pm

soso έγραψε:
nefelik έγραψε:
soso έγραψε:
Clarabelle έγραψε:
Πληροφορίες εντός.

Eίσαι ΘΕΑ τέλος

Καμιά ιδέα;;;

Ελάτε,παιδιά!Δώστε ιδέες! soutien
Πες,πες Νεφέλη!
Κι εγώ εχω μία..αλλά λογικά θα συμπέσει με κάποια άλλη που θα γραφεί..
Υγ.Όποια τελικά δικαιωθεί,θα χει και δώρο! (ψάχνω τι..αλλά θα το βρω)
Άντε, με πείσατε, θα πω... sisi Αν και νομίζω ότι αναφέρθηκε ήδη...

Πιστεύω πως ό,τι κι αν γίνει προσεχώς, η Εύα θα μείνει τελικά με το Λευτέρη... Το να δούμε να ερωτεύεται και κάποιον άλλον σε τόσο σύντομο χρονικό διάστημα μετά το Λευτέρη και το Μάνο, ή τέλος πάντων να έχει ένα τέτοιου είδους μπλέξιμο, νομίζω ότι θα είναι υπερβολικό. Άρα, προς το παρόν τουλάχιστον, αποκλείω την Εύα.

Είμαι ανάμεσα στην Εριέττα και τη Μελίτα και τείνω κυρίως προς την πρώτη. Άλλωστε, αν έρθει αυτός που υποψιαζόμαστε, το πρώτο πρόσωπο που θα γνωρίσει λογικά θα είναι η Εριέττα, για ευνόητους λόγους... Οπότε υπάρχουν δύο ενδεχόμενα. Ή θα ερωτευτεί την Εριέττα, και θα δούμε αν ο Στέφανος θα ζηλέψει και θα τη διεκδικήσει ή αν θα μείνει τελικά με τη Μελίτα και η Εριέττα με τον καινούριο. Ή θα μείνει τελικά η Εριέττα με το Στέφανο, αλλά επειδή πρέπει και να συνεχίσουμε το σπρώξιμο, θα δούμε έναν ακόμα άντρα να σταματάει την εκδίκησή του για την τέλεια Μελιτούλα, θα τον ερωτευτεί κι αυτή, θα μείνει μαζί του και θα ησυχάσουμε...

nefelik
Εδεμοφανάκι
Εδεμοφανάκι

Θηλυκό

Δημοσίευση από soso Την / Το Πεμ Μαρ 10, 2011 10:04 pm

fantina έγραψε:ελατε καλε ευκολο .....
πρωτο σεναριο ...λογικο ....
η Ερι δεν τα βρισκει τελικα με το Στεφανο ......... γιατι δεν μπορει να αποφασισει ο Στεφανος αμα ειναι λαμογιο ή οχι
ερχεται το παληκαρι και η Ερι παθαινει μπλακ αουτ ,το ιδιο και ο νεος ,υποθετω ωραιος .......και ολα σταματανε εκει υστερα απο τις αμοιβαιες εξηγησεις .......
σεναριο δευτερο τρελο ....
ο νεος ερχεται και παθαινει μπακ αουτ η Μελιτα ........think about it ....
αλλα ο νεος και υποθετω ωραιος παθαινει ντουβρουτζα με την Ερι ......
που ασφαλως κολακευεται και ενδιδει
εκει να σε εχω ,επαναληψη ....και δραμα ....
και σε ολα αυτα να μπλεκεται και ο Στεφανος που δεν του καθεται γυναικα για γυναικα ...
και συν τοις αλλοις ο νεος και υποθετω ωραιος θελει να σκοτωσει μανα και αδελφη ......
αυτο θα ηθελα να το δω ....μα την αληθεια !!!!!!!

Αυτά είναι!!! soutien soutien soutien
Όλα τα λεφτά τα σενάριά σου!Μ'αρέσουν απιστευτα ΚΑΙ τα δύο! Palamakia Palamakia Palamakia
Κι εγώ για Ερι το έκοψα εξ αρχής!..που είναι και η πιο εμπλεκόμενη στην υπόθεση της ανθρωποκτονίας..
Αλλά το δεύτερο,μ'αρέσει ακόμη περισσότερο !!! Penguin
soso
soso
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Σελίδα 1 από 3 1, 2, 3  Επόμενο

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης