Επεισόδιο 523 - Ημερομηνία 11-03-2011

Σελίδα 3 από 4 Επιστροφή  1, 2, 3, 4  Επόμενο

Πήγαινε κάτω

Βαθμολογηστε το σημερινο επεισοδιο

Επεισόδιο 523 - Ημερομηνία 11-03-2011 - Σελίδα 3 Vote_lcap6%Επεισόδιο 523 - Ημερομηνία 11-03-2011 - Σελίδα 3 Vote_rcap 6% 
[ 3 ]
Επεισόδιο 523 - Ημερομηνία 11-03-2011 - Σελίδα 3 Vote_lcap30%Επεισόδιο 523 - Ημερομηνία 11-03-2011 - Σελίδα 3 Vote_rcap 30% 
[ 16 ]
Επεισόδιο 523 - Ημερομηνία 11-03-2011 - Σελίδα 3 Vote_lcap40%Επεισόδιο 523 - Ημερομηνία 11-03-2011 - Σελίδα 3 Vote_rcap 40% 
[ 21 ]
Επεισόδιο 523 - Ημερομηνία 11-03-2011 - Σελίδα 3 Vote_lcap17%Επεισόδιο 523 - Ημερομηνία 11-03-2011 - Σελίδα 3 Vote_rcap 17% 
[ 9 ]
Επεισόδιο 523 - Ημερομηνία 11-03-2011 - Σελίδα 3 Vote_lcap2%Επεισόδιο 523 - Ημερομηνία 11-03-2011 - Σελίδα 3 Vote_rcap 2% 
[ 1 ]
Επεισόδιο 523 - Ημερομηνία 11-03-2011 - Σελίδα 3 Vote_lcap5%Επεισόδιο 523 - Ημερομηνία 11-03-2011 - Σελίδα 3 Vote_rcap 5% 
[ 3 ]

Σύνολο Ψήφων : 53

Επεισόδιο 523 - Ημερομηνία 11-03-2011 - Σελίδα 3 Empty Απ: Επεισόδιο 523 - Ημερομηνία 11-03-2011

Δημοσίευση από kapetanissa Την / Το Σαβ Μαρ 12, 2011 8:40 pm

Δ.Μπέλλος έγραψε:Με κάλυψε η kapetannisa από το Μ ως το ς.... Yess

Είμαι καλή κουβερτούλα τελικά ε?! sisi : thanks :

Όσο για τη συνέχεια και τα σενάρια, τι να πω..... lmao Μπράβο σε όλες! lmao

Clarabelle, ενδιαφέρουσα η ιδέα του κάτι ακόμα να κρύβεται στην Εδέμ απ'τα παλιά, θα συμφωνήσω όμως κι εγώ με τα επιχειρήματα της πλευράς που λέει δύσκολο να είναι πτώμα.... Μπορεί βέβαια πάντα να είναι κάτι άλλο. Ή να εμπλέκεται η Εδέμ κάπου αλλού. Να ξεφυτρώσει ας πούμε καμιά διαθήκη Angel που να λέει ότι όποιος έχει την Εδέμ...κάτι!

Όσο για τις σχέσεις Αντιγόνης-σχωρεμένης και τελευταία Ρούσσου, προβληματίστηκα κι εγώ... Ποιός ξέρει τι άλλο μανιτάρι μας ετοιμάζουν.... imarton

Παντώς εδώ, από φαντασία και σενάρια καλά πάμε, κάτι είναι κι αυτό,εγκεφαλική γυμναστική.... Wink
kapetanissa
kapetanissa
Τουρίστας
Τουρίστας

Θηλυκό Τόπος : Fata Morgana
Ασχολίες : ατέρμονη πεζοπορία στον θαλασσινό φεγγαρόδρομο

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 523 - Ημερομηνία 11-03-2011 - Σελίδα 3 Empty Απ: Επεισόδιο 523 - Ημερομηνία 11-03-2011

Δημοσίευση από fantina Την / Το Σαβ Μαρ 12, 2011 8:59 pm

πουντο ...πουντο ...το πτωματακι .....πουντο ....πουντο ...δεν θα το βρεις .....
υ.γ. οπου πτωματακι μπορει να βαλει οτι ψαχνει κανεις και οτι κρυβει ........(διαμαντακι ,αρχειακι ,σκελετουδακι και πολλα αλλα σε
-ακι)

fantina
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Θηλυκό Τόπος : στο πιο ομορφο βουνο !!!!!
Ασχολίες : κατι κανω και εγω ......

Δημοσίευση από Clarabelle Την / Το Σαβ Μαρ 12, 2011 9:14 pm

fantina έγραψε:πουντο ...πουντο ...το πτωματακι .....πουντο ....πουντο ...δεν θα το βρεις .....
υ.γ. οπου πτωματακι μπορει να βαλει οτι ψαχνει κανεις και οτι κρυβει ........(διαμαντακι ,αρχειακι ,σκελετουδακι και πολλα αλλα σε
-ακι)

Μου φαίνεται με κανένα αδελφάκι θα βολευτούμε πάλι
Τι γλυκόοοοοοοοοοοοοοοοο
Τι πρωτότυποοοοοοοοοοοοοοοοοοο

Επεισόδιο 523 - Ημερομηνία 11-03-2011 - Σελίδα 3 ClarabelleFinale

Μας είπαν η Εύα είναι θάλασσα
και η θάλασσα μπορεί να είναι φουρτουνιασμένη και μπορεί να είναι γαλήνια, αλλά ακίνητη ποτέ!
Στα "Μυστικά" το κατάφεραν και αυτό!
Clarabelle
Clarabelle
Forum Team
Forum Team

Θηλυκό Τόπος : Πειραιάς

Δημοσίευση από fantina Την / Το Σαβ Μαρ 12, 2011 9:49 pm

Clarabelle έγραψε:
fantina έγραψε:πουντο ...πουντο ...το πτωματακι .....πουντο ....πουντο ...δεν θα το βρεις .....
-ακι)

Τι γλυκόοοοοοοοοοοοοοοοο

δεν θελω αδελφακι ....δεν θελω αδελφακι .....δεν θελω αδελφακι ......δεν θελω αδελφακι ......δεν θελω αδελφακι ....

Kotsides Kotsides

σας παρακαλω δεν θελω αδελφακι ....... pleeease

fantina
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Δημοσίευση από kapetanissa Την / Το Σαβ Μαρ 12, 2011 10:03 pm

fantina έγραψε:
Clarabelle έγραψε:
-ακι)

Τι γλυκόοοοοοοοοοοοοοοοο

δεν θελω αδελφακι ....δεν θελω αδελφακι .....δεν θελω αδελφακι ......δεν θελω αδελφακι ......δεν θελω αδελφακι ....

Kotsides Kotsides

Πλάκα πλάκα όμως, κι εμένα πήγε ο νους μου σε αδελφάκι.... συγγνώμη fantina.... sisi
ΟΠΟΤΕ....αν η σχρεμένη ήταν κάποιου αδεφή, δεν πολυέχει σημασία τώρα.... όμως..... είχε έναν αδεφό λέει που.....
που τι?!? Angel
kapetanissa
kapetanissa
Τουρίστας
Τουρίστας

Δημοσίευση από Clarabelle Την / Το Σαβ Μαρ 12, 2011 10:13 pm

kapetanissa έγραψε:
fantina έγραψε:
Clarabelle έγραψε:
-ακι)

Τι γλυκόοοοοοοοοοοοοοοοο

Kotsides Kotsides

Πλάκα πλάκα όμως, κι εμένα πήγε ο νους μου σε αδελφάκι.... συγγνώμη fantina.... sisi
ΟΠΟΤΕ....αν η σχρεμένη ήταν κάποιου αδεφή, δεν πολυέχει σημασία τώρα.... όμως..... είχε έναν αδεφό λέει που.....
που τι?!? Angel

Αγαπητή καπετάνισσα το καράβι πάει για φουντο
Πέρνα μια βόλτα απ τις δημοσιεύσεις και θα δεις γιατί χτυπιέται η συμφορουμίτισα

και η θάλασσα μπορεί να είναι φουρτουνιασμένη και μπορεί να είναι γαλήνια, αλλά ακίνητη ποτέ!
Clarabelle
Clarabelle
Forum Team
Forum Team

Δημοσίευση από fantina Την / Το Σαβ Μαρ 12, 2011 11:18 pm

γλυκεια μου Clarabelle ,ετσι που το πανε και γω χαμενος συγγενης ειμαι .....
ασε και το αλλο ,που τωρα τελευταια ,ρωταω τον πατερα μου ....
μην τυχον και εκανε τιποτα ....στα νιατα του ,που δεν το ξερουμε .....γιατι μου λενε πολυ συχνα οτι μοιαζω παρα πολυ με μια κοπελια στο Βολο !!!!!

ελπιζω το δικο σου σεναριο να συμβει στις οθονες μας και να μην ειναι αδελφακι και ειναι πτωματακι ........
βεβαια απο την αλλη το να υπαρξει αδελφακι -νεος και υποθετω ωραιος -
της -ολιγον τι πτωμα -Αννας δεν με χαλαει
και ειδικοτερα αμα εμπλακει με την Ερι ....
ζητω ταπεινα συγνωμη απο τους φαν του -ας ελπισουμε να γινουν ζευγαρι -Στεφανος -Ερη
αλλα ο εν λογω ηρωας δεν με πειθει ,ετσι για μενα η Μελιτα μια χαρα του ειναι (κυλησε το τζετζερι και βρηκε το καπακι )τωρα ποιος θελετε να ειναι τζετζερης και ποιος το καπακι ..το αφηνω σε εσας .....

παρεπιπτοντως ,για μια ακομη φορα ,τα σεβη μου kapetanissa ..........

fantina
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Δημοσίευση από kapetanissa Την / Το Κυρ Μαρ 13, 2011 2:51 am

Clarabelle έγραψε:
Αγαπητή καπετάνισσα το καράβι πάει για φουντο
Πέρνα μια βόλτα απ τις δημοσιεύσεις και θα δεις γιατί χτυπιέται η συμφορουμίτισα

Πήγα Faint
(ευχαριστώ για το tip Clarabelle.... αν και ακόμα να μου πέσει η πίεση!!!!! : scream : )
Η αντίδρασή μου εκεί, σαφής νομίζω..... Angel

fantina έγραψε:παρεπιπτοντως ,για μια ακομη φορα ,τα σεβη μου kapetanissa ..........

Απ' τη μια το καράβι πάει όντως για φούντο, απ' την άλλη πολλά σέβη μαζεύω βρε κορίτσια ( : thanks : )
Λέω να αλλάξω το Καπετάνισσα, να το κάνω Παπαδιά...... ε? lmao
Ένα ξορκισμό πάντως δεν τον γλιτώνω μ αυτά που διαβάζουμε livani οπότε......
kapetanissa
kapetanissa
Τουρίστας
Τουρίστας

Δημοσίευση από Edemgiapanta Την / Το Κυρ Μαρ 13, 2011 10:37 am

Μου λείπουν οι παλιές σκηνές Νόρας-Λουκά...Πολλή ηρεμία έχει πέσει,δεν θα δούμε καμιά καλή ζήλεια ή κανένα πείραγμα μεταξύ τους;;;

Edemgiapanta

Άντρας Τόπος : Αθήνα
Ασχολίες : Αθλητισμός,μουσική,κινηματογράφος

Δημοσίευση από Δ.Μπέλλος Την / Το Κυρ Μαρ 13, 2011 12:34 pm

Clarabelle έγραψε:
Σιγά σιγά τις ντομάτες κορίτσια αλλά αποκλείουμε να έχει κρύψει κι η παλιά παρέα στην Εδέμ τα μυστικά της πράγμα που σημαίνει οτι αν τα παιδιά άρχιζαν εσκαφές για να χτίσουν ίσως έπεφταν πάνω σε κάτι που θα τους έστελνε στη φυλακή;
Στο πτώμα του Αραβαντινού ίσως;
Σε κάτι άλλο;

Σκιάχτηκα πραγματικά καθώς το διάβασα! Και η συζήτηση που ακολούθησε μου άναψε φωτιές! Ωστόσο δεν νομίζω ότι το σενάριο θα σταθεί αντάξιο των προσδοκιών μας!!!!

Ούτε έγω θέλω αδελφάκι affraid affraid affraid affraid wall

JESSIE έγραψε: Δεν θέλω ούτε να το σκέφτομαι οτι θα υπάρξουν κι άλλες αμύθητες περιουσίες, από τις οποίες σίγουρα θα θέλει μερίδιο και η Νταίζη....

lmao lmao lmao lmao lmao
Δ.Μπέλλος
Δ.Μπέλλος
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Άργος

Δημοσίευση από evanna Την / Το Κυρ Μαρ 13, 2011 1:00 pm

Eχθες βρηκα χρονο να δω το επεισοδιο και πραγματικα βαρεθηκα οσο δεν μπορειτε να φανταστειτε! pff
Ας κανω μερικα σχολιακια λοιπον.....

1. Η πρωτη σκηνουλα με την παρεα ηταν καλη!Η Ευα μια χαρα τα εχωσε για τη Νταιζη αλλα δεν αναθαρρω γιατι ξερω οτι και στη συνεχεια με την αγιοποιηση της θα ασχολουμαστε.
2. Εμενα οι ανουσιες ζηλιες της Νορας με κουραζουν τρομερα! door Σκηνες χωρις κανενα νοημα απλα για να γεμιζει το επεισοδιο!
3.Δεν μπορω να πιστεψω σε καμια περιπτωση οτι η Αντιγονη επιθυμει διακαως να κρατησει την Εδεμ για να ειναι εξασφαλισμενη στα γηρατεια της,κατι αλλο παιζει! Rolling Eyes
4.Δεν ξερω για ποσο καιρο ακομα θα αντεξω να βλεπω σκηνες με τη Μελιτα.....τοοοοοοοση μιρλα πια,ημαρτον! livani Και μ'αρεσει που της λεει η Νορα να παει σπιτι να ξεκουραστει....απο τι να ξεκουραστει μωρε που ολη τη μερα καθεται και γκρινιαζει σε ολους!? wall
5. Εριεττα-Στεφανος κλασσικα πολυ ομορφη εικονα και μ'αρεσει πολυ το ποσο ξεκαθαρη ειναι η Ερι!Αυτη ειναι κυρια με Κ κεφαλαιο! yeap
6.Εχω βαρεθει απιστευτα να βλεπω τον Πετρο με τη Στελλα να παιρνουν αμπαριζα τις πολιτιστικες εκδηλωσεις και να κανουν athens by night! imarton
7. Ωραιοτατη η συζητηση Δαφνης-Νικολα!
8.Ο καλυτερος του χθεσινου επεισοδιου ηταν μακραν ο Κος Αρζογλου!Και στη σκηνη με το Λουκα ηταν παρα πολυ καλος αλλα και το βλεμμα του στην τελευταια σκηνη ηταν υπεροχο! : respect :
9.Η αγκαλια της παρεας στο τελος ηταν πολυ τρυφερη και γλυκια! Love!
10.Μετριο απο εμενα το επεισοδιο,και αν δεν ηταν αυτα που σχολιασα στο 8 και στο 9 θα το ψηφιζα αθλιο!
evanna
evanna
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Αθηνα

Δημοσίευση από edem4ever Την / Το Κυρ Μαρ 13, 2011 2:07 pm

"And they lived happily Never after"

"Οταν ο Λυκος εφαγε τα γουρουνακια"

Βλεπετε ειχε μπουλντοζα και γκρεμισε και το τριτο σπιτακι.... Τα γουρουνακια, συγγνωμη, η Δαφνη και ο Νικολας τα μαζεψαν αρον αρον και εφυγαν απο τη Εδεμ, ο κακος ο λυκος, συγγνωμη, η Αντιγονη δεν ειναι διατεθιμενη να πουλησει οτι κι αν εκαναν για να την πεισουν... Το αχυρενιο σπιτακι του Λουκα φυσηξε και το γκρεμισε... Το ξυλινο της Ευας που εχτισε με την βοηθεια του Στεφανου φυσηξε, φυσηξε το σπιτακι το ριξε... Το τελευταιο το πιο γερο, αυτο που περιμεναμε ολοι να χτιστει και να εξοντωθει ο κακος ο λυκος, δεν εχει νοημα, γιατι η Αντιγονη εχει μπουλντζα, συγγνωμη, κορη ηθελα να πω και εκεινη δεν θα αφησει την μαμα να πουλησει!
Η Νταιζη -ξανα- ανακατευεται, κανεις δεν μπορει να πει με σιγουρια γιατι η Αντιγονη αγορασε την Εδεμ, προσωπικα οι λογοι που παρεθεσε δεν με πειθουν και τελικα η παρεα εφυγε απο την Εδεμ.... Snif Θελω κατι παραπανω στην αποχωρηση...

"Οταν ο Οδυσσεας δεν γυρισε στην Ιθακη"

Βλεπετε η Καλυψω δεν τον αφησε ποτε να γυρισει στην πατριδα του... Ο Ηλιας φευγει τωρα και κατι του λεει οτι δεν θα προλαβει να γυρισει.... Τα λογια ειναι περιττα, καπου προτιμουσα ο Λουκας να μην πει κουβεντα, δεν μπορεις να παρηγορησεις εναν ανθρωπο που φευγει απο το σπιτι του, το σπιτι που μεγαλωσε την κορη του, που εθαξε κυριολεκτικα και μεταφορικα τη γυναικα του, δεν γινεται... Ο κος Αρζογλου σε μαγνητιζε στην οθονη! : respect :

"Οταν η κακια βασιλισσα σκοτωσε τη Χιονατη"

Γιατι να μπλεξει με δηλητηριασμενα μηλα, ετσι κι αλλιως η ιστορια εχει δειξει οτι ειναι αναποτελεσματικα... Την πυροβολισε λοιπον, ή μαλλον το εκανε ο κυνηγος! Το προβλημα τωρα ειναι οτι οι εφτα νανοι εχουν αρχισει να ψαχνονται ποιος εκανε το φονο! Το ξεσπασμα της παρεας ηταν απολυτα δικαιολογημενο, για αλλη μια φορα η Νταιζη ζηταει κι εκεινοι "πρεπει" να της δωσουν, γιατι "πρεπει"; Αυτο που μπορει να με τρελανει σε αυτη την υποθεση ειναι οτι η Νταιζουλα εκβιαζει να αποκαλυψει την αληθεια, την αληθεια που τη συμφερει ομως, γιατι το δολοφονο θα τον παρει μαζι της στο ταφο! Razz Ο Λευτερης παιζει να μπλεξει, το ιδιο και η Εριεττα... Ο Λευτερης αποφασισε να αντιμετωπισει την Ευα ισοτιμα και ηταν καιρος να το κανει καποιος! Η Εριεττα εδιωξε το Στεφανο, τον θελει αλλα θελει να ξερει και που παταει, λογικο!
Το θεμε με τα δηλητηριασμενα μηλα ειναι οτι υποδηλωναν το δραστη, τωρα ο κυκλος ανοιξε και ολοι ειναι υποπτοι, απο τους νανους μεχρι τα ζωακια του δασους... ;/

"Οταν η Ωραια κοιμωμενη ακουμπησε το αδραχτι"

Και επεσε στον αιωνιο υπνο... Το κακο στην περιπτωση μας ειναι ο πριγκιπας που πηγε ο αχρηστος και την ξυπνησε...
Τι μπορουμε να κανουμε για να ξαναπεσει η Μελιτα σε βαθυ υπνο; Δεν ηταν αντεχω αλλο! Βρε Νορα στειλ'την απο κει που'ρθε προσπαθεις να την παρηγορησεις κιολας; Απο την αρχη της κουβεντας φανηκε οτι κατι δεν παει καλα με αυτη την κοπελα... "Λοιπον ακουσα τις συμβουλες σου" και συμπληρωνω με βαση το υφος της, "οι οποιες ηταν αχρηστες", τη βαρεθηκα... wall

"Οταν ο Χανσελ και η Γκρετελ αγκλωβιστηκαν στο σπιτακι της μαγισσας"

Μετα το σινεμα. το θεατρο, το μπαρακι κτλ κτλ θελει και οπερα... Καλυτερα να την παει στο καραμελενιο σπιτακι να την φαει η μαγισσα! Εχει κατανησει αηδια η ολη ιστορια, στο κατω κατω αν θελατε να χωρισετε τον Πετρο απο την Αμαλια ας του φερνατε καποια λιγοτερο τρελη απο τη γυναικα του, να πουμε ο ανθρωπος δεν αντεξε και εφυγε τρεχοντας, τωρα τι να πουμε οτι ειναι μαζοχα; ainta

"Οταν η Κοκκινοσκουφιτσα εφαγε το Λυκο"

Θα ξεχασουμε αυτα που ξερουμε ετσι οπως το πατε εκει πανω.... "Αυτα τα παιδια" -και η κορη σου μαζι- "δεν ειναι οπως φαινονται, εχουν κανει πολλα" gibbs Η κορυφωση της παρανοιας ερχεται οταν η Νταιζη συμβουλευει τη Στελλα για τον Ρουσσο και της λεει να ρωτησει τη κορη και το γαμπρο της, αν υποψιαστω οτι η Στελλιτσα θα ακουσει τη Νταζη τη στιγμη που εβγαζε τρελους και υπερβολικους την κορη και τον γαμπρο της θα σαλταρω... Και μετα η γιαγια εφαγε τον κυνηγο.... imarton

"Οταν ο Αλαντιν δεν βρηκε το λυχναρι"

Δεν γνωρισε το τζινι, δεν ειχε τρεις ευχες και εμεινε για παντα στη σπηλια... Το επεισοδιο δεν το ειδα, με την εννοια οτι εκατσα μπροστα στην τηλεοραση και το παρακολουθησα, αναγκαστηκα να το ξαναδω για να μπορεσω να παρακολουθησω τους σχολιασμους σας... Θα το ψηφισω "Καλο", λιγο ο Ηλιας, λιγο η παρεα, λιγο οι νορμαλ ζηλειες της Νορας, λιγο -αυτο κι αν ηταν λιγο- ο Λευτερης με την Ευα ισσοροπησε καπως το επεισοδιο!
Αν ειχα τις τρεις ευχες; Οχι αλλη Νταιζη soutien Οχι αλλα αδεφακια soutien Την τριτη την κραταω για μενα! Razz
edem4ever
edem4ever
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Μετέωρη σε φάση διακτινισμού!

Δημοσίευση από ΣΨ1 Την / Το Δευ Μαρ 14, 2011 12:05 am

Eνα μετριο επεισοδιο ηταν της Παρασκευης!

Για μενα το θεμα ειναι ,γιατι η Αντιγονη αγορασε την Εδεμ!

Για να μπει στο ματι της παρεας;;;δεν νομιζω!

Για επενδυση;;και παλι δεν νομιζω!

Σκεφτηκα μηπως τη χαριζε στην Ευα ,με ανταλλαγμα να την

αφησει να βλεπει τον εγγονο της,αλλα δεν το πολυβλεπω!

Βεβαια μπορει να περιμενει την Ευα να παει και να την παρα-

καλεσει,αλλα θα περιμενει για πολυ!1

Τι ζορι τραβαει η Αντιγονη για την Εδεμ;;Αυτη οτι κανει ,το κανει για

τα λεφτα!Βρε μπας κι εχουν θαψει τιποτα λιρες στο οικοπεδακι;;χαχαχαχχαα

Ειναι λιγο επιστημονικη φαντασια,αλλα Κρουελα ειναι αυτη και ολα τα περι-

μενουμε!

ΣΨ1
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Τόπος : Αθήνα
Ασχολίες : Πολλές

Δημοσίευση από Καρ-Mik Την / Το Δευ Μαρ 14, 2011 12:08 am

ΣΨ1 έγραψε:Eνα μετριο επεισοδιο ηταν της Παρασκευης!

καλεσει,αλλα θα περιμενει για πολυ!

μενουμε!

Καλως ήρθες ΣΨ1! Και καλά ποστ!
Θεωρώ λίγο απίθανο, να το χαρίσει στην Ευα, με αντάλλαγμα να βλέπει τον εγγονό της! Για αυτά τα λεφτά επιστράτευσε την Νταίζη, και προσπάθησαν να σκοτώσουν τον Αγγελο, δεν νομίζω οτι άλλαξε τόσο δραστικά η Αντιγόνη!

Για αυτό με τις λίρες, κάποιος κοπέλες ανέλυσαν παραπάνω, οτι μπορεί να κρύβει κάποιο μυστικό του παρελθόντος η Εδέμ, ποιος ξέρει?

Επεισόδιο 523 - Ημερομηνία 11-03-2011 - Σελίδα 3 Mik2S03
Αγάπησε τρείς, γ...αργάλησε τρείς, μαγείρεψε για τρεις, και να γκαστρώσει μόνο δύο??
Επεισόδιο 523 - Ημερομηνία 11-03-2011 - Σελίδα 3 13379 Στεφανε βάλε μπρος μην μείνει παραπονεμένη καμία!
Επεισόδιο 523 - Ημερομηνία 11-03-2011 - Σελίδα 3 13379
Καρ-Mik
Καρ-Mik
Αθώα Μπατσίνα
Αθώα Μπατσίνα

Δημοσίευση από ΣΨ1 Την / Το Δευ Μαρ 14, 2011 12:31 am

Καρ-Mik έγραψε:
ΣΨ1 έγραψε:Eνα μετριο επεισοδιο ηταν της Παρασκευης!

καλεσει,αλλα θα περιμενει για πολυ!

μενουμε!

Καλως ήρθες ΣΨ1! Και καλά ποστ!
Θεωρώ λίγο απίθανο, να το χαρίσει στην Ευα, με αντάλλαγμα να βλέπει τον εγγονό της! Για αυτά τα λεφτά επιστράτευσε την Νταίζη, και προσπάθησαν να σκοτώσουν τον Αγγελο, δεν νομίζω οτι άλλαξε τόσο δραστικά η Αντιγόνη!

Για αυτό με τις λίρες, κάποιος κοπέλες ανέλυσαν παραπάνω, οτι μπορεί να κρύβει κάποιο μυστικό του παρελθόντος η Εδέμ, ποιος ξέρει?

Σ ευχαριστω για το καλοσορισμα!!!!!!

Ωστε συζητηθηκε στις πισω σελ ,οτι μπορει η Εδεμ να κρυβει κατι!!

Ε μα ναι,ειναι δυνατον η Αντιγονη να κανει κατι ετσι στο ξεκουδου-

νο;;Ποτε ομως!!!

ΣΨ1
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Τόπος : Αθήνα
Ασχολίες : Πολλές

Δημοσίευση από Καρ-Mik Την / Το Δευ Μαρ 14, 2011 12:35 am

ΣΨ1 έγραψε:

νο;;Ποτε ομως!!!

Τίποτα γλυκιά μου Επεισόδιο 523 - Ημερομηνία 11-03-2011 - Σελίδα 3 99687

Ναι, βασικά αναρωτηθήκαμε για ποιον λόγο θα μπορούσε η Αντιγόνη να θέλει, συγκεκριμένα την εδέμ. Γιατί αν ήθελε μια κεραμίδα στο κεφάλι της, θα αγόραζε οποιοδήπτοε οικόπεδο, να ''εκβιάσει'' της παρέα για κάτι, δεν νομίζω οτι μπορεί,αρα...??? scratch

Βεβαια, πολύ φοβάμαι οτι όλα αυτά είναι πάλι ευσεβείς πόθοι, και θα βρούνε κάποιον άκυρο λόγο να μας πασάρουνε lol!

Αγάπησε τρείς, γ...αργάλησε τρείς, μαγείρεψε για τρεις, και να γκαστρώσει μόνο δύο??
Επεισόδιο 523 - Ημερομηνία 11-03-2011 - Σελίδα 3 13379 Στεφανε βάλε μπρος μην μείνει παραπονεμένη καμία!
Καρ-Mik
Καρ-Mik
Αθώα Μπατσίνα
Αθώα Μπατσίνα

Δημοσίευση από Clarabelle Την / Το Δευ Μαρ 14, 2011 12:36 am

ΣΨ1 έγραψε:

νο;;Ποτε ομως!!!

Καλώς ήρθες στην παρέα.
Αν πας λίγο πίσω θα δεις οτι κάναμε διάφορες υποθέσεις και μείς
Πάντως κανένας δεν έχει πειστεί οτι η Αντιγόνη θέλει την Εδέμ για να αγναντεύει στα γεράματά της τη θάλασσα

Clarabelle
Clarabelle
Forum Team
Forum Team

Δημοσίευση από Καρ-Mik Την / Το Δευ Μαρ 14, 2011 12:37 am

Clarabelle έγραψε:

Καλώς ήρθες στην παρέα.
Πάντως κανένας δεν έχει πειστεί οτι η Αντιγόνη θέλει την Εδέμ για να αγναντεύει στα γεράματά της τη θάλασσα

Η θάλασσα είναι για τον Πετράν και την Αστέρω...λες να μπεί σφήνα η Αντιγόνη στο ζεύγος και να χουμε νέο τρίγωνο στην σειρά?? Επεισόδιο 523 - Ημερομηνία 11-03-2011 - Σελίδα 3 763297 Επεισόδιο 523 - Ημερομηνία 11-03-2011 - Σελίδα 3 763297

Καρ-Mik
Καρ-Mik
Αθώα Μπατσίνα
Αθώα Μπατσίνα

Δημοσίευση από Clarabelle Την / Το Δευ Μαρ 14, 2011 12:47 am

Καρ-Mik έγραψε:
Clarabelle έγραψε:

Καλώς ήρθες στην παρέα.

Η θάλασσα είναι για τον Πετράν και την Αστέρω...λες να μπεί σφήνα η Αντιγόνη στο ζεύγος και να χουμε νέο τρίγωνο στην σειρά?? Επεισόδιο 523 - Ημερομηνία 11-03-2011 - Σελίδα 3 763297 Επεισόδιο 523 - Ημερομηνία 11-03-2011 - Σελίδα 3 763297

Όχι άλλο τρίγωνο γκώσαμε
Μη τους βάζεις ιδέες σε παρακαλώωωωωωωωωωωω

Clarabelle
Clarabelle
Forum Team
Forum Team

Δημοσίευση από Καρ-Mik Την / Το Δευ Μαρ 14, 2011 12:48 am

Clarabelle έγραψε:

Όχι άλλο τρίγωνο γκώσαμε
Μη τους βάζεις ιδέες σε παρακαλώωωωωωωωωωωω

Σε παρακαλώ, όχι και τρίγωνο. Εχουμε και την Αμαλία! Αμαλία - Στέλλα - Πέτρος - Αντιγόνη!

Τετράγωνο Επεισόδιο 523 - Ημερομηνία 11-03-2011 - Σελίδα 3 103275

Καρ-Mik
Καρ-Mik
Αθώα Μπατσίνα
Αθώα Μπατσίνα

Δημοσίευση από Δ.Μπέλλος Την / Το Δευ Μαρ 14, 2011 12:50 am

Μιας και μιλάμε για την Εδέμ σε αυτό το επεισόδιο κι επειδή έχω κενά από τη σειρά δυστυχώς (γιαυτό και όποτε έχω χρόνο τα παρακολουθώ από την αρχή αλλά έχω μείνει στο 36 εδώ και πολύ καιρό) θέλω όποιος μπορεί να με διαφωτίσει.... Η Δάφνη έμαθε ποτέ ότι η μητέρα της είναι θαμμένη κάπου εκεί; Μου γεννήθηκε η απορία την Παρασκευή που είδα τον Ηλία αλλά ξεχνούσα να ρωτήσω....... Razz
Δ.Μπέλλος
Δ.Μπέλλος
Κολλημένος με τα

Δημοσίευση από tsourdalitsa Την / Το Δευ Μαρ 14, 2011 12:51 am

Καρ-Mik έγραψε: Αμαλία - Στέλλα - Πέτρος - Αντιγόνη!

ο Πέτρος και τα κορίτσια του!!! Razz
tsourdalitsa
tsourdalitsa
Τουρίστας
Τουρίστας

Θηλυκό Τόπος : όπου γης και πατρίς...

Δημοσίευση από nikidanis Την / Το Δευ Μαρ 14, 2011 1:01 am

tsourdalitsa έγραψε:
Καρ-Mik έγραψε: Αμαλία - Στέλλα - Πέτρος - Αντιγόνη!

ο Πέτρος και τα κορίτσια του!!! Razz

Μήπως να αναησυχούμε αν ο Στέφανος είναι γιος του Πέτρου??? Στα χνάρια του Πέτρου βαδίζει εδώ και καιρό.... lmao lmao lmao
Βέβαια απροκάλυπτα ενώ ο Πετρος η σιγανοπαπαδιά ένα ένα τα φανερώνει
lmao lmao lmao
nikidanis
nikidanis
Reporter
Reporter

Θηλυκό

Δημοσίευση από fantina Την / Το Δευ Μαρ 14, 2011 1:03 am

Δ.Μπέλλος έγραψε:Μιας και μιλάμε για την Εδέμ σε αυτό το επεισόδιο κι επειδή έχω κενά από τη σειρά δυστυχώς (γιαυτό και όποτε έχω χρόνο τα παρακολουθώ από την αρχή αλλά έχω μείνει στο 36 εδώ και πολύ καιρό) θέλω όποιος μπορεί να με διαφωτίσει.... Η Δάφνη έμαθε ποτέ ότι η μητέρα της είναι θαμμένη κάπου εκεί; Μου γεννήθηκε η απορία την Παρασκευή που είδα τον Ηλία αλλά ξεχνούσα να ρωτήσω....... Razz

υπαρχουν αλλες κοπελιες που σαφως ξερουν καλυτερα .....
αλλα νομιζω οτι εμαθε ,οπως εμαθε επισης οτι ο Ηλιας σκοτωσε την μητερα της (κατα λαθος )....
επισης εκρεμει και μια δικη εναντιον του Ηλια για αυτο το λογο .....(που μαλλον δεν θα την δουμε ....υπαρχει θεμα τελικα με την δικαιοσυνη -σε πολαπλα επιπεδα -σε αυτη τη σειρα )
αυτος ηταν και ο λογος που στον πρωτο κυκλο για ενα διαστημα δεν μιλουσε στον πατερα της ....
ελπιζω να μην κανω λαθος και αν κανω διορθωστε με ...
οχι τιποτα αλλο ,αλλα να μην παραπληροφορω ........

fantina
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Δημοσίευση από Δ.Μπέλλος Την / Το Δευ Μαρ 14, 2011 1:08 am

: thanks : : thanks : : thanks : fantina!!!!
Δ.Μπέλλος
Δ.Μπέλλος
Κολλημένος με τα

Σελίδα 3 από 4 Επιστροφή  1, 2, 3, 4  Επόμενο

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης