Edem Forum
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Επεισόδιο 523 - Ημερομηνία 11-03-2011

+28
Edemgiapanta
edem4ever
nikidanis
tsourdalitsa
nefelik
Δ.Μπέλλος
marakii
ntina fan
kapetanissa
ebelina2007
xristinaki_noraloukofan
JESSIE
alkisti
pasxalitsa
DESPOINA
Caroline
Cancoon
annoula!
fantina
Ezantakou
Dimitraaa
κικκο
tzibirdika
st@cy
black_cat
Καρ-Mik
loukitsa
Clarabelle
32 απαντήσεις

Σελίδα 4 από 4 Επιστροφή  1, 2, 3, 4

Πήγαινε κάτω

Βαθμολογηστε το σημερινο επεισοδιο

Επεισόδιο 523 - Ημερομηνία 11-03-2011 - Σελίδα 4 Vote_lcap6%Επεισόδιο 523 - Ημερομηνία 11-03-2011 - Σελίδα 4 Vote_rcap 6% 
[ 3 ]
Επεισόδιο 523 - Ημερομηνία 11-03-2011 - Σελίδα 4 Vote_lcap30%Επεισόδιο 523 - Ημερομηνία 11-03-2011 - Σελίδα 4 Vote_rcap 30% 
[ 16 ]
Επεισόδιο 523 - Ημερομηνία 11-03-2011 - Σελίδα 4 Vote_lcap40%Επεισόδιο 523 - Ημερομηνία 11-03-2011 - Σελίδα 4 Vote_rcap 40% 
[ 21 ]
Επεισόδιο 523 - Ημερομηνία 11-03-2011 - Σελίδα 4 Vote_lcap17%Επεισόδιο 523 - Ημερομηνία 11-03-2011 - Σελίδα 4 Vote_rcap 17% 
[ 9 ]
Επεισόδιο 523 - Ημερομηνία 11-03-2011 - Σελίδα 4 Vote_lcap2%Επεισόδιο 523 - Ημερομηνία 11-03-2011 - Σελίδα 4 Vote_rcap 2% 
[ 1 ]
Επεισόδιο 523 - Ημερομηνία 11-03-2011 - Σελίδα 4 Vote_lcap5%Επεισόδιο 523 - Ημερομηνία 11-03-2011 - Σελίδα 4 Vote_rcap 5% 
[ 3 ]
 
Σύνολο Ψήφων : 53
 
 
Η Ψηφοφορί έκλεισε

Επεισόδιο 523 - Ημερομηνία 11-03-2011 - Σελίδα 4 Empty Απ: Επεισόδιο 523 - Ημερομηνία 11-03-2011

Δημοσίευση από Clarabelle Δευ Μαρ 14, 2011 1:12 am


Έχει δίκιο η συμφορουμίτισα η Δάφνη έμαθε τα πάντα και η δίκη του Ηλία εκρεμεί
Το θέμα είναι οτι βασικό σημείο στη δίκη είναι το τηλεφώνημα που έγινε στη Μαίρη και βασικός μάρτυρας είναι ο Μάνος οπότε δίκη δεν περιμένω να δω φυσικά
Ξεχάστηκε ο α κύκλος πια μόνο εμείς τον θυμόμαστε
Clarabelle
Clarabelle
Forum Team
Forum Team

Θηλυκό Τόπος : Πειραιάς

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 523 - Ημερομηνία 11-03-2011 - Σελίδα 4 Empty Απ: Επεισόδιο 523 - Ημερομηνία 11-03-2011

Δημοσίευση από tsourdalitsa Δευ Μαρ 14, 2011 1:15 am

nikidanis έγραψε:
tsourdalitsa έγραψε:
Καρ-Mik έγραψε: Αμαλία - Στέλλα - Πέτρος - Αντιγόνη!

ο Πέτρος και τα κορίτσια του!!! Razz

Μήπως να αναησυχούμε αν ο Στέφανος είναι γιος του Πέτρου??? Στα χνάρια του Πέτρου βαδίζει εδώ και καιρό.... lmao lmao lmao
Βέβαια απροκάλυπτα ενώ ο Πετρος η σιγανοπαπαδιά ένα ένα τα φανερώνει
lmao lmao lmao

Γιατί όχι?? τώρα που το λες όντως στα χνάρια του είναι... lmao lmao
Σπόιλερ:
tsourdalitsa
tsourdalitsa
Τουρίστας
Τουρίστας

Θηλυκό Τόπος : όπου γης και πατρίς...

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 523 - Ημερομηνία 11-03-2011 - Σελίδα 4 Empty Απ: Επεισόδιο 523 - Ημερομηνία 11-03-2011

Δημοσίευση από Δ.Μπέλλος Δευ Μαρ 14, 2011 1:22 am

Clarabelle έγραψε:
Έχει δίκιο η συμφορουμίτισα η Δάφνη έμαθε τα πάντα και η δίκη του Ηλία εκρεμεί
Το θέμα είναι οτι βασικό σημείο στη δίκη είναι το τηλεφώνημα που έγινε στη Μαίρη και βασικός μάρτυρας είναι ο Μάνος οπότε δίκη δεν περιμένω να δω φυσικά
Ξεχάστηκε ο α κύκλος πια μόνο εμείς τον θυμόμαστε

Ευχαριστώ και για την επαλήθευση!!!! flower flower
Δ.Μπέλλος
Δ.Μπέλλος
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Άργος

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 523 - Ημερομηνία 11-03-2011 - Σελίδα 4 Empty Απ: Επεισόδιο 523 - Ημερομηνία 11-03-2011

Δημοσίευση από edem4ever Δευ Μαρ 14, 2011 1:26 pm

tsourdalitsa έγραψε:
nikidanis έγραψε:
tsourdalitsa έγραψε:
Καρ-Mik έγραψε: Αμαλία - Στέλλα - Πέτρος - Αντιγόνη!

ο Πέτρος και τα κορίτσια του!!! Razz

Μήπως να αναησυχούμε αν ο Στέφανος είναι γιος του Πέτρου??? Στα χνάρια του Πέτρου βαδίζει εδώ και καιρό.... lmao lmao lmao
Βέβαια απροκάλυπτα ενώ ο Πετρος η σιγανοπαπαδιά ένα ένα τα φανερώνει
lmao lmao lmao

Γιατί όχι?? τώρα που το λες όντως στα χνάρια του είναι... lmao lmao
Σπόιλερ:

Εχω χασει το μπουσουλα.... /S Καλε μη βαζετε ιδεες σκιαζομαι....
edem4ever
edem4ever
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Μετέωρη σε φάση διακτινισμού!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 523 - Ημερομηνία 11-03-2011 - Σελίδα 4 Empty Απ: Επεισόδιο 523 - Ημερομηνία 11-03-2011

Δημοσίευση από pasxalitsa Δευ Μαρ 14, 2011 1:35 pm

tsourdalitsa έγραψε:
nikidanis έγραψε:
tsourdalitsa έγραψε:
Καρ-Mik έγραψε: Αμαλία - Στέλλα - Πέτρος - Αντιγόνη!

ο Πέτρος και τα κορίτσια του!!! Razz

Μήπως να αναησυχούμε αν ο Στέφανος είναι γιος του Πέτρου??? Στα χνάρια του Πέτρου βαδίζει εδώ και καιρό.... lmao lmao lmao
Βέβαια απροκάλυπτα ενώ ο Πετρος η σιγανοπαπαδιά ένα ένα τα φανερώνει
lmao lmao lmao

Γιατί όχι?? τώρα που το λες όντως στα χνάρια του είναι... lmao lmao
Σπόιλερ:


Eμένα με καλύπτει το φινάλε αυτού του σεναρίου. Και μετά η σειρά θα λέγεται " Το σόι μου Μέσα"
pasxalitsa
pasxalitsa
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Θηλυκό Τόπος : ΜΕ θέα το Πέλαγο
Ασχολίες : Θέατρο, Λογοτεχνία, Σινεμά, Τηλεόραση

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 523 - Ημερομηνία 11-03-2011 - Σελίδα 4 Empty Απ: Επεισόδιο 523 - Ημερομηνία 11-03-2011

Δημοσίευση από JESSIE Δευ Μαρ 14, 2011 1:55 pm

Καλά, υπήρχε μιά σειρά με παρόμοιο τίτλο στον ΑΝΤ1 νομίζω, με την Λαμπρόγιαννη (αν λέγεται κι έτσι, από ονόματα δεν σκαμπάζω και πολλά)....
Αλλά το θέμα είναι οτι και ο Στέφανος θα μπορούσε ν'αυτοκτονήσει επίσης, για τον ίδιο λόγο, οπότε το φινάλε αυτό δεν με καλύπτει καθόλου. Εκτός αν, όπως έγραψα αλλού, η Μελίτα αποδειχτεί κόρη του Χατζηβασιλείου, οπότε καμμία αντίρρηση. Πάντως ο Στέφανος, στην περίπτωση αυτή, θα υπολείπεται κατά πολύ του "μπαμπά", γιατί αυτός ένα παιδί έκανε όλο κι όλο, ενώ ο άλλος σε λίγο θα κάνει ποδοσφαιρική ομάδα με τους απογόνους του!!!!
JESSIE
JESSIE
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Θηλυκό Τόπος : ΑΘΗΝΑ

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 523 - Ημερομηνία 11-03-2011 - Σελίδα 4 Empty Απ: Επεισόδιο 523 - Ημερομηνία 11-03-2011

Δημοσίευση από giouli_edem Δευ Μαρ 14, 2011 3:03 pm

Η αθάνατη ελληνική πραγματικότητα …

Με αυτή την ατάκα μόνο μπορώ να σχολιάσω αυτά που βλέπουμε τον τελευταίο καιρό. Σίγουρα πολύ λίγα και μετρημένα αξίζουν πια από τα επεισόδια και δυστυχώς για μας, που είχαμε πολλές προσδοκίες από αυτή τη σειρά, βλέπουμε πια την κάθε δευτεράντζα να πρωταγωνιστεί στις περισσότερες σκηνές του επεισοδίου με κάτι ατάκες που τρελαίνουν και τον πιο λογικό !

Το «αγάπη μου» πια από τα χείλη της Στέλλας το σιχάθηκα επειδή απευθυνόταν στο πρόσωπο της Νταίζης ! Μιλάει έτσι για την κόρη της και την παρέα και η Αστεράτη είναι μέσα στα μέλια για το πονεμένο από τη ζωή, γλυκό κοριτσάκι !! Fskl

Και έχουμε και τα μέλια version 2 με τον Πέτρο που θα τον εκπαιδεύσει στη Λυρική κιόλας η κυρία ! vomit Δε γυρνάει καλύτερα στην κηπουρική της λέω εγώ ???? Δε μπορούσε να είναι και η Αστεράτη guest σαν τον μπαμπά Ευκλείδη μόνο για το γάμο και μετά να πήγαινε από κει που ήρθε ??? Ή μήπως χρειαζόμασταν άλλο ένα άτομο στην ιστορία για να έχουμε να γεμίζουμε τα επεισόδια ???? Nyxia

Την Νταίζαρα επίσης την σκυλοβαρέθηκα προ πολλού ! Δεν παλεύεται η γυναίκα και είμαι με χίλια με την Παρέα !! Δεν της έχουν κάνει ποτέ τίποτα και τα έχει βάλει με όλους και με όλα ! Δε μπορεί και εκείνη να πάρει την Αστεράτη από το χέρι και να πάνε να φυτεύουν μαζί ραπανάκια να ησυχάσουμε κι εμείς ?? soutien

Αμ το άλλο ???? Ασύλληπτο κι όμως ελληνικό !!! imarton

Να βλέπουμε την «εργαζόμενη» να έχει την ξινισμένη μουτσούνα της ανέραστης και να σπρώχνει το «αφεντικό» όταν δεν της αρέσουν αυτά που ακούει και να λέει και αυτό το «Άσε με» του 15χρονου που το τραβάνε από το χέρι επειδή έκανε σκανταλιά ! imarton

Η γυναίκα δε μπορεί να παίξει, τέλος !! Ούτε την ειρωνεία έχει, ούτε τα νεύρα, τίποτα ! Ακόμα και η Φουρέιρα καλύτερα το λέει το «Άσε με» τραγουδιστά από εκείνη που προσπαθεί να βγάλει τσαντίλα ! lmao

Και να έχεις και τη Νόρα να την λέει «καμάρι μου», να την συμβουλεύει και να τη στέλνει και σπιτάκι την καημένη την «εργαζόμενη» για να ξεκουραστεί ! imarton Πόσο πια ? Έχει γούβα ο καναπές της «εργαζόμενης» από την πολύ ξεκούραση και την πολύ ανάλυση για τον απόλυτο !! Fskl

Και όσο την βλέπω να ξεκατινιάζεται, τόσο σκέφτομαι και εκείνο το Κυρία με «Κ» κεφαλαίο που είχε πει ο Στέφανος για εκείνη και τρελαίνομαι !

Αν θες να μάθεις τι σημαίνει Κυρία αγόρι μου να κοιτάξεις τη γυναίκα με την οποία πίνεις τα κρασάκια σου το βράδυ !! Αυτή είναι Κυρία γιατί ενώ μπορούσε να εκμεταλλευτεί χαλαρά το να κοιμηθείς εκεί εκείνη είπε όχι ! : respect :

Από τη μεριά μου, ο μόνος λόγος που θέλω να ευχαριστήσω τους σεναριογράφους είναι για το ρόλο και το χαρακτήρα της Εριέττας γιατί αναπόφευκτα υπάρχει η σύγκριση …. Nyxia

Επίσης απόλαυσα τα ζευγάρια που το καθένα με το δικό του τρόπο μιλώντας, γελώντας, όντας στεναχωρημένα, αναλύοντας, σου περνούσαν τα συναισθήματά τους … Hug

Επίσης προσκυνώ στην γλυκιά κουβέντα του Λουκά με τον Ηλία γιατί ο καθένας με το αντίστοιχο μέγεθος και εμπειρία που έχει κέντησε με τον τρόπο του …. Ο Αρζόγλου ειδικά καταπληκτικός … : respect :

Και φυσικά συγκινήθηκα με την αγκαλιά της Παρέας αλλά από αυτόν τον κύκλο μου έλειπε υπερβολικά ο 6ος κρίκος … ειδικά σκεπτόμενη ότι τελευταία φορά τέτοια αγκαλιά είδαμε όταν έφευγε ο Μάνος το καλοκαίρι …. Snif

Αυτά από εμένα , δεν ψηφίζω πια …. Flkia
giouli_edem
giouli_edem
Paparazzi
Paparazzi

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 523 - Ημερομηνία 11-03-2011 - Σελίδα 4 Empty Απ: Επεισόδιο 523 - Ημερομηνία 11-03-2011

Δημοσίευση από elenp Δευ Μαρ 14, 2011 3:31 pm

Το επεισόδιο ήταν ωραίο. Μου άρεσε η σκηνή με την Εύα, την Νόρα, την Δάφνη, τον Λουκά, τον Νικόλα και τον Λευτέρη που συζητούσαν, σ' αυτά που έλεγαν είχαν πολύ δίκαιο. Η σκηνή με τον Λουκά και την Νόρα που του έκανε ζήλιες για το πώς μύριζε από το άρωμα ο Λουκάς ήταν πολύ καλή, μου άρεσε που η Νόρα δεν πίστεψε ότι ήταν με κάποια ο Λουκάς και απλά τα έλεγε έτσι για χιούμορ. Η σκηνή με την Εύα και τον Λευτέρη πολύ ωραία, παραδέχεται ότι είναι ερωτευμένη και εκείνος χαίρεται με αυτό. Η σκηνή με τον Νικόλα και την Δάφνη πολύ καλή, η Δάφνη θέλει να πάνε στο σπίτι του Νικόλα και μου αρέσει που ο Νικόλας την καταλαβαίνει. Η σκηνή με την Εύα, την Νόρα, την Δάφνη, τον Λουκά και τον Νικόλα, την Αγγέλα και τον Ηλία ήταν πολύ ωραία.

Γενικά το επεισόδιο μου άρεσε και το ψηφίζω καλό.
elenp
elenp
Τουρίστας
Τουρίστας

Θηλυκό Τόπος : Θεσσαλονίκη

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σελίδα 4 από 4 Επιστροφή  1, 2, 3, 4

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης