Επεισόδιο 525 - Ημερομηνία 15-03-2011

Σελίδα 1 από 3 1, 2, 3  Επόμενο

Πήγαινε κάτω

Βαθμολογηστε το σημερινο επεισοδιο

Επεισόδιο 525 - Ημερομηνία 15-03-2011 Vote_lcap4%Επεισόδιο 525 - Ημερομηνία 15-03-2011 Vote_rcap 4% 
[ 2 ]
Επεισόδιο 525 - Ημερομηνία 15-03-2011 Vote_lcap13%Επεισόδιο 525 - Ημερομηνία 15-03-2011 Vote_rcap 13% 
[ 7 ]
Επεισόδιο 525 - Ημερομηνία 15-03-2011 Vote_lcap46%Επεισόδιο 525 - Ημερομηνία 15-03-2011 Vote_rcap 46% 
[ 25 ]
Επεισόδιο 525 - Ημερομηνία 15-03-2011 Vote_lcap17%Επεισόδιο 525 - Ημερομηνία 15-03-2011 Vote_rcap 17% 
[ 9 ]
Επεισόδιο 525 - Ημερομηνία 15-03-2011 Vote_lcap7%Επεισόδιο 525 - Ημερομηνία 15-03-2011 Vote_rcap 7% 
[ 4 ]
Επεισόδιο 525 - Ημερομηνία 15-03-2011 Vote_lcap13%Επεισόδιο 525 - Ημερομηνία 15-03-2011 Vote_rcap 13% 
[ 7 ]

Σύνολο Ψήφων : 54

Επεισόδιο 525 - Ημερομηνία 15-03-2011 Empty Επεισόδιο 525 - Ημερομηνία 15-03-2011

Δημοσίευση από Clarabelle Την / Το Τρι Μαρ 15, 2011 6:39 pm

Πώς σας φάνηκε το σημερινό επεισόδιο;

Επεισόδιο 525 - Ημερομηνία 15-03-2011 ClarabelleFinale

Μας είπαν η Εύα είναι θάλασσα
και η θάλασσα μπορεί να είναι φουρτουνιασμένη και μπορεί να είναι γαλήνια, αλλά ακίνητη ποτέ!
Στα "Μυστικά" το κατάφεραν και αυτό!
Clarabelle
Clarabelle
Forum Team
Forum Team

Θηλυκό Τόπος : Πειραιάς

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 525 - Ημερομηνία 15-03-2011 Empty Απ: Επεισόδιο 525 - Ημερομηνία 15-03-2011

Δημοσίευση από loukitsa Την / Το Τρι Μαρ 15, 2011 8:05 pm

Ασπάστηκα:

1.Ερη-Αστυνόμος:Με συνεπήρε η περιγραφικότητα και η ειλικρίνεια της Ερης!
όταν δεν βρηκε το όπλο στο συρταρι η εκφραση της πολυ ιδιαίτερη.Ζαφειρης ολεε!

2.Λουκονορακια μου:Βρηκαν το ευαίσθητο σημειο μου και αυτο ειναι μειον μου
αχ όταν ακουω να την αποκαλεί Ερη ο Λουκάς λιωνωωωω! Ασε το Νικόλα και αφιερωσου στα κορίτσια σου καλε!
Ο Λουκας δικηγοραρα ιζ μπάκ και το χαιρομαστε πολυ! Δικηγορο τον θεμε λεμε!

3.Το πλάνο το πανοραμικο στη θαλασσα μου άρεσε όπως και η σκηνουλα
Ευας με υγρα ματακια να κανει την αυτοκριτικη της-Λευτερη

4.Λουκάς-Ερη:Ταραγμενα τα αδερφάκια!Είναι αντικειμενικος καλη μου ο Λουκας και θελει να σε προστατευσει.

5.Χρησταρας-Οχιά-Στεφανος:Πρωτη φορα που συμφωνω με την Οχια!
Ειμαι καλα γιατρε μου???Σημειωστε ημερομηνιες, Χρηστο δεν σου κακιωνω λεμε
αλλα μην πινεις μπομπες Χρυσε μου και λες αρλούμπες!
Ειδικα όταν ειπε για καναπε για τον ξενερωτα η Οχια πεθανα στα γελια!Τα κρυφογελάκια του Κασσανδρινου
υπέροχα!

6.Λουκάς-Νικόλας-Δαφνη:Είχε δικιο ο Νικόλας λουκακο μου!

7.Η Νόρα που κοιμόταν και έχωσε κλωτσια στο Λουκα που αρχισε να παραμιλάει σουπερ!

8.Λιάκος-Πετρος:Αφου σου έλειψε η Αμαλι τρεχα διπλα της Πετρο!Κι ασε τις αμπελοφιλοσοφιες της Πετροβασιλη!

9.Ευτυχως τα λυτρα γυρισαν εκει που ανηκουν με δοξα και τιμη απο την Εμπορική!

10.Η Νόρα και η Αμαλί αλληλοφυτιλιασαν η μια την άλλη και σκεφτηκαν υπο αλλο πρισμα τη σχεση Ρούσσου-Πετροβασιλη...!
Η Μπεκρου γιατι υπηρχε στο χωρο ακομα να καταλαβω...!

11.Λευτερης-Δαφνη:Σταζει μέλι για το Ευακι και εξιστορει στη Δαφνη τι του ειπε η Ευα χθες βραδυ στην Εδεμ

12.Στεφανος-Ερη:Σαγηνευτικοι απλα προσκυνω!

13.Λουκάς-Νικόλας:Η σκηνη σεναριακα δεν ειχε να δωσει κατι αλλα μου αρεσει να τους βλέπω!

14.Πάρτυ στο γυμναστηριο που "χάλασε" με την έλευση του Αστυνομου

Σπάστηκα:

1.Η Πετροβασιλη με κορδελα και μαθητικο σακιδιο, η ποδιά έλειπε μονο
ασχολειται εντατικα με τον γεροντοέρωτα της και ειναι μεγαλος πεφτουλας!

2.Η Μπεκρου δειχνει στη Νόρα ότι δεν εχει πάτο το πηγαδι και κατηγορει
την Ερη απροκαλυπτα η Κατινια σε όλο της το μεγαλειο!

3.Γεροντοέρωτας Σαββόπουλος Αμαλί σημειώσατε χ (?) υπέροχη η ατακα της Αμαλίας

4.Πετροβασίλη-Μπεκρου:Απο τον ίδιο κότσο κουρκουτιασε η Μουρλιτσα και λεει κουταμαρες!
Υποστηριζει και ξενερωτα αυτο τα λέει όλα! όλοι καλοι ειναι εκτος απο το Λουκα και τη Νόρα...
Τι να πω απλα αναμενω να ξεκουμπιστει!

Καλό για σήμερα γιατι ειμαι στις καλες μου!

YΓ1.Θέλω επιτέλους να πληρώσει η Μελίτα και να χωρίσει από τον Στέφανο!
Θέλω να σταματήσει ο χαρακτήρας της είναι στο απυρόβλητο!!!
ΥΓ2.Απαλλαγη από την οχια Νταίζη είναι αηδιαστικά κουραστικη ΕΛΕΟΣ
Υγ3.ΣΤΟΠ ΣΤΗΝ ΑΓΙΟΠΟΙΗΣΗ ΤΗΣ ΟΧΙΑΣ ΝΤΑΙΖΗΣ
Υγ4.Να φυγει απο το γραφειο της Νόρας η ακαματα Μπεκρουλιτα!
ΥΓ.Κυριακο μας έλειψες!

Φιλικά
loukitsa

Επεισόδιο 525 - Ημερομηνία 15-03-2011 Bann5211

Λατρεύω την Παρέα Της Φεγγαρόπετρας,
την Αντιγόνη Λαζαρίδη και το Χρήστο Μάνεση!
loukitsa
loukitsa
Δημόσιες Σχέσεις
Δημόσιες Σχέσεις

Θηλυκό Τόπος : Σε δυάρι με το Λουκάκο μου και τον Turgenev
Ασχολίες : Ξεσκονίζω το Εδεμ-όσκαρ κολλήματος που πήρα! Παναγιώτης Πετράκης και ξερό ψωμί

Επεισόδιο 525 - Ημερομηνία 15-03-2011 Empty Απ: Επεισόδιο 525 - Ημερομηνία 15-03-2011

Δημοσίευση από Caroline Την / Το Τρι Μαρ 15, 2011 8:20 pm

Νταίζη μου, Όχια μου, Καρδιά μου....
Χρυσή θα την κάνω!! Πρώτη (και ελπίζω όχι τελευταία) είπε σωστό πράγμα!!
Ημερομηνία? Επεισόδιο? Επεισόδιο 525 - Ημερομηνία 15-03-2011
Μην τα ξεχάσουμε αυτά.....
Ελπίζω ο Στέφανος να την ακούσει
Σπόιλερ:
Αν και νομίζω από τις περιλήψεις πως δεν την ακούει....Δυστυχώς.....

Αναλυτικότερα αργότερα....
Caroline
Caroline
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Wonderland

Δημοσίευση από Ezantakou Την / Το Τρι Μαρ 15, 2011 8:21 pm

Don't panic Ερριέτα...
Η αλήθεια θα βγεί στο φώς και θα αποδειχτεί οτι είσαι αθώα....!!! Aww

Don't panic Νόρα....
Ξέρω οτι σου εχουν μαζευτεί πολλά... μια μάνα (ο θεός να την κάνει) που ζεί την εφηβεία της στα γεράματα... ένας άνεργος Λουκάς με τις αυπνίες του... αλλά κουράγιο, εγκυμονείς κιόλας....

Don't panic Νικόλα....
Θα γεννηθεί σε λίγους μήνες η μπέμπα και εσύ θα απολαμβάνεις τον πολύτιμο ύπνο σου... Yess

Don't panic Λουκά....
Να λές ευχαριστώ που η Νόρα σε κλωτσάει στον ύπνο της γιατί άλλες στην θέση της θα σε κλωτσούσαν στο ξύπνιο τους...!!!sfyr

Don't panic Πέτρο....
Γλιτώνεις απο την Αμαλία αλλά φορτώνεσαι το Αστέρι (που συνεπάγεται με Αμαλία στο τετράγωνο) affraid

Don't panic Ηλία....
Σε λίγο καιρό θα έρθει και η Στέλλα για ψυχανάλυση.... εκεί να δείς ενδοσκοπημένη προσωπικότητα.... myalo

Don't panic Αμαλία....
Είσαι η θεά μας και έτσι θα παραμείνεις....!!! Γυναίκα του Ρούσσου δεν ξέρω αν θα παραμείνεις αλλά μη τσιγκλάς την Νόρα... δε σας φταίει σε τίποτα λέμε η εγκυμονούσα....

Don't panic Μελίτα.....
Έχεις κατακτήσει το στέμμα της κατινιάς και δύσκολο να μπορέσει κανείς να σου το πάρει... wall

Don't panic Δάφνη.....
Η εδέμ είναι μέσα σας και θα την κουβαλάτε πάντα μαζί σας... (πόσες φορές θα το πούμε???

Don't panic Χρήστο.....
Η Νταίζη είναι ο μέντορας σου στην δολοφονία της Άννας... ότι λέει είναι νόμος.... να την ακούς.... λέει σοφά λόγια..... Geros

Don't panic Στέφανε.....
Σε όλους συμβαίνει να έχουν μια "αντιπαθητική"αδελφή... βέβαια εσύ κέρδισες το τζόκερ με αυτήν που σού'τυχε.... Άσε που σε έβγαλε απο την φυλακή.... με το αζημίωτο πάντα....

Don't panic Νταίζη.....
Ο θεός αγαπάει τον κλέφτη αλλά αγαπάει και τον νοικοκύρης και η Ιωάννα μου είπε οτι ο Μπέλλος είναι πολύ καλός νοικοκύρης..... ^^

Don't panic Στέλλα....
Μπορεί η Αμαλία να σου βγάλει απο την μύτη το δώρο που έκανες στον Ρούσσο αλλά σημασία έχει οτι κέρδισες τη συμπάθεια του Ρούσσου (και την αντιπάθεια τη δική μας....)

Don't panic Εύα....
Μπορεί να αποχαιρέτησες την Εδέμ αλλά πήρες τα λεφτά..... και τον Λευτέρη που σ'αγαπάει πολύ.... yey

Don't panic παρέα της Φεγγαρόπετρας.....
Δεν θα συλληφθεί κανείς απο σάς.... για να μην χαλάσει η "παράδοση" ήρθε ο αστυνόμος...

Don't panic Εζι....
Θα έρθουν καλύτερα επεισόδια και αν δεν έρθουν δε πειράζει.... άνοιξε ένα πολύ ωραίο καφέ στην πλατεία..... Nyxia

Don't panic γενικώς.....
Είναι μια σειρά που πραγματεύεται απλές και καθημερινές ιστορίες γι'αυτό και μια ακόμη φορά δεν ψήφισα....
Ezantakou
Ezantakou
Κολλημένος με τα

Θηλυκό

Δημοσίευση από fantina Την / Το Τρι Μαρ 15, 2011 8:36 pm

και γω εδω ..να λεω τα δικα μου !!!
σημειον αλφα :το πλεον περιεργο .....συμφωνω και επ αυξανω με την Νταιζη σε οτι εχει σχεση με την Μελιτα ...
εχει δικιο η κοπελα (θα μου περασει μην ανησυχειτε )και καλα τα ειπε στον αψηλο ...αλλα
ομοφωνια στο ζευγαρι καμια...αλλα λεει ο Χρηστος και αλλα λεει η Νταιζη ...πρεπει να βρουν κοινη εξωτερικη πολιτικη ...
και εκει που λεω οτι ..κοιτα να δεις το κοριτσι ...μας αμολαει το μυστικο ....οτι ειπε τι ειπε, μπας και την κανουν για τα εξωταιρικα ο αδελφος και η Ερη γιατι αυτοι θα μπλεξουν για το φονο της Αννας ......τους νοιαζεται ?τους υπολειπτεται ?
μπα .....την δουλεια της κανει ...προστατευει τον Χρηστο (βεβαια τετοιο κορμι ,πως να μην το προστατεψεις )

σημειον βου:οι κυριοι στο σπιτι του Ηλια .....καλοι ?παγκαλοι ,μου αρεσουν μαζι ,η ωριμοτητα στο ζενιθ ....
το κλου βεβαια ειναι αλλο ...ναι κυριες και κυριοι ,μας λειπει η Αμαλια ...την αφηνουμε ,αλλα μας λειπει ....
δεν πα να κανουμε βολτες (Παπακαλιατης ?)μας λειπει η Αμαλια λεμε .....

σημειον γου :η βολτα της αγαθοβιολας απο το γραφειο της κορης ......
παιδια ,(θα το πω και σας παρακαλω με το μαλακο ,οτι ειναι να πεταξετε )την λυπηθηκα την Μελιτα .....
να εχει τον παραλογισμο τον δικο της και να φορτωνεται και τον παραλογισμο την αγαθοβιολας ....πολυ ,παρα πολυ βαρος για ενα μυαλο ...δεν αντεχονται και τα δυο μαζι ..με τιποτα ομως .....

καλο το σημερινο για πολλους λογους ....
για τον δικηγορο Λουκα που ειχαμε καιρο να δουμε ....για το Λουκα που στεκεται διπλα στην αδελφη του ....
για τον μονολογο και το χαμογελο κοιταζοντας την κοιμησμενη Νορα !!!!
για την Ευα στην εδεμ (παρολο που θα ηθελα λιγο παραπανω )
για τον Λευτερη και την κουβεντα του με την Δαφνη για την Ευα και την εδεμ ....
για την αναδιαρθωση της αγαθοβιολας (ατακα της Αμαλιας)και επικαιρη ατακα των σεναριογραφων !!!!
για την <<εισβολη >>του Παναγιωτη στην μικρη και απεριτη γιορτη της παρεας.....την εχουμε ξαναζησει την σκηνη (με δυο ηρωες αποντες )
αυτα απο μενα .........και ο θεος μαζι σας !!!!!!!!

fantina
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Θηλυκό Τόπος : στο πιο ομορφο βουνο !!!!!
Ασχολίες : κατι κανω και εγω ......

Δημοσίευση από gxnel Την / Το Τρι Μαρ 15, 2011 8:42 pm

λοιπον.....

1.μου αρεσε η σκηνη Ερι-αστυνομος....το επαθε το σοκ η Ερι που δεν βρηκε το οπλο....αστυνομε μου και ο Στεφ αθωος ηταν τη τελευταια φορα αλλα μπηκε φυλακη αρα μια χαρα να φοβαται η Ερι.....

2.εχει καει η εγκυος με αυτα που γινονται...στην αρχη να λεει στον Λουκα γιατι να φυγεις και οχι μεινε...και μετα αντε πηγαινε θα ανησυχει.....
Επεισόδιο 525 - Ημερομηνία 15-03-2011 621900 Λουκα μου αρχισε να το πιστευεις...δικηγορος ησουν εισαι και θα εισαι λεμε!!!!!

3.ωραια συμπαρασταση του Λουκακου..την ταραξε παραπανω αλλα αληθειες ελεγε.....
4.πολυ μου αρεσε Ευα-Λευτερης στην Εδεμ....
5.Αχου μωρε δινει και συμβουλες στον αδερφουλη της η Νταιζαρα....τι γλυκοοοοοο....
Επεισόδιο 525 - Ημερομηνία 15-03-2011 5012 (αν και συμφωνουσα)
6.κοιμισου Νορα μου τωρα που μπορεις γιατι σε περιμενουν πολλα....
7.πηραμε και τα λυτρα...και το γιορτασαμε με γλυκακια οσο προλαβαμε δηλαδη....δικος μου ανθρωπος η Νορα με τα γλυκα...
Επεισόδιο 525 - Ημερομηνία 15-03-2011 191984
8.δεν μπορω το νεο ζευγαρακι....αλλα ΧΩΡΙΣ ΤΗΝ ΑΜΑΛΙΑ ΔΕΝ ΚΟΥΝΙΕΤΑΙ ΦΥΛΛΟ.... Επεισόδιο 525 - Ημερομηνία 15-03-2011 191984
9.η Μελιτα πηγε στο γραφειο με τη μαμα της...ναι για να μην χαθει στο δρομο....και ειπε στη μαμα της να μην ταραζει τη Νορα...ναι γιατι θελει να εχει μονη της αυτο το προνομιο...ΘΕΛΩ ΝΑ ΦΥΓΕΙΙΙΙΙ ΝΑ ΠΑΕΙ ΑΛΛΟΥ!!!!!!!

τεσπα καλο απο μενα.....
Επεισόδιο 525 - Ημερομηνία 15-03-2011 99687
gxnel
gxnel
Εδεμοφανάκι
Εδεμοφανάκι

Θηλυκό

Δημοσίευση από Δ.Μπέλλος Την / Το Τρι Μαρ 15, 2011 8:45 pm

Ezantakou έγραψε:
Don't panic Νταίζη.....
Ο θεός αγαπάει τον κλέφτη αλλά αγαπάει και τον νοικοκύρης και η Ιωάννα μου είπε οτι ο Μπέλλος είναι πολύ καλός νοικοκύρης..... ^^

Χαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχχαχαχαχαχαχαχα lmao lmao lmao lmao

Να ΄σαι καλά με έκανες και γέλασα πολύ!!!!!!!!

Επανέρχομαι σε λίγο αναλυτικότερα!
Δ.Μπέλλος
Δ.Μπέλλος
Κολλημένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Άργος

Δημοσίευση από νοριτσα Την / Το Τρι Μαρ 15, 2011 9:00 pm

Εγω να κανω μια ερωτηση? Ποτε η Εριεττα ειπε ψεματα? Γιατι ειπε η μελιτα οτι η εριεττα ειπε ξανα ψεματα? ηταν καποιο επεισοδιο που δεν το ειδα??? γιατι εγω δεν θυμαμαι κατι τετοιο! scratch Το πεισοδιο απο εμενα μετριο και πολυ του ειναι και αυτο1) για την σκηνη του λουκα με την εριεττα 2) την μικρη σκηνη της ευας με τον λευτερη 3) για την σκηνη στο γυμναστηριο και4) την σκηνη της εριεττας με τον στεφανο!!! ΤΟΥΣ ΘΕΛΩ ΜΑΖΙ!!!!!!

Έχει επεξεργασθεί από τον/την νοριτσα στις Τρι Μαρ 15, 2011 9:09 pm, 1 φορά
νοριτσα
νοριτσα
Κολλημένος με τα

Θηλυκό Τόπος : ΑΘΗΝΑ

Δημοσίευση από fay66 Την / Το Τρι Μαρ 15, 2011 9:01 pm

Λοιπόν έχουμε και λέμε λοιπόν:
Νόρα -Λουκάς:
ευτυχώς βλέπουμε μερικές στιγμές ,εταξύ τους. Το κακό είναι ότι μόλις είναι μαζί τσουπ όλο και κάτι γινεται και πρέπει ο ένας κάπου να πάει. Όταν επέστρεψε ο Λουκάκος και είδε τη Νόρα να κοιμάται κάπου δεν του άρεσε και μουρμούρισε ότι είναι λίγες μέρες παντρεμένοι και η Νόρα δεν τον περιμένει. Βρε Λουκά η κοπελιά είναι έγκυος και την ημέρα δουλεύει. Ο ίδιος είναι ξεκούραστος. Τώρα θα μου πείτε με το να σουλατσάρεις δεξιά και αριστερά σου προκαλεί και μια άλφα κούραση. Τι να πεις; Όταν βρέθηκε στο πάτωμα από το Νοράκι πολύ μου άρεσε η φατσούλα που πήρε.
Ως συνήθως έκανε και τη νυχτερινή επιδρομή στο σπίτι του Νικόλα. Δήθεν για ενημέρωση .Κάπου όμως έχει κουράσει και καλό θα είναι να γεμίζει το έργο με σκηνές ουσίας και όχι ίσα για γέμισμα. Κάποια στιγμή πρέπει να ξεφύγουν από τέτοια τεχνάσματα.
Εύα:
ξέσπασε στην Εδέμ. Δεν ξέρω παιδιά , αλλά τέτοιες μαζοχιστικές τάσεις να δείχνει ότι θυμάται όλα τα δυσάρεστα που έζησε εκεί και να κλαίει που την αποχωρίζεται , εγώ προσωπικά θα την είχα κάνει. Αλλά άβυσσος η ψυχή και η πένα της Ακρίτα.
Λουκάς-Εριέττα:
καλά ο Λουκάς ό,τι θυμάται χαίρεται.Όταν θέλει θυμάται ότι είναι δικηγόρος. Πώς λέμε τα καλά και συμφέροντα τας ψυχάς ημών; Ε , αυτό ένα πράγμα. Όσο για τη συμπαράσταση στην Εριέττα , τι να σας πω , απίθανος ο τύπος. Αφού την έστειλε την κοπέλα και μόνο θηλιά στο λαιμό της δεν έβαλε, της είπε ότι θα είναι κοντά της. Ωραίος. Αυτόν να φωνάζουμε κάθε φορά που θα έχουμε κάποιο σημαντικό πρόβλημα.
Αμαλία-Νόρα:
Νοράκι ξύπνα. Η μαμάκα δεν έχει σκοπό να ξεμπαστακωθεί και να φύγει για Μονεμβασιά μεριά. Πάρε το απόφαση. Από την άλλη δεν θα έπρεπε η Νόρα να ψιλλιαστεί ότι η Αμαλίτσα κάτι έχει υποψιαστεί για τη Στέλλα. Υποτίθεται ότι ακριβώς στο προηγούμενο επεισόδιο δεν το συζητούσαν με το Λουκά;.Δόξα τω Θεώ αλσχάιμερ δεν έχουμε ακόμα. Μήπως πρέπει να μην ξεπετάνε τόσο γρήγορα μερικές σκηνές; Καλό είναι να κοιτάμε , έστω και τα στοιχειώδη. Τι να πεις;
Πέτρος-Ηλίας:
οι γνωστές τους συζητήσεις. Όταν βλέπω και έχουν κοινές σκηνές μου αρέσουν. Μπορεί ως διάλογοι να μη λένε και πολλά , αλλά η χημεία τους και η ερμηνεία τους τα υπερβάλλουν όλα.
Είχαμε και ολίγον -ευτυχώς -Μελίτα. Τουλάχιστον αυτή τη φορά προσπάθησε να βάλει ένα τέλος στην Αμαλία , ώστε να μην ταράζει την εγκυμονούσα Νόρα.Τουλάχιστον για μια φορά είδε και λίγο πέρα από τη μύτη της. Κάτι είναι και αυτό. Μπράβο βρε , προοδεύει και αρχίζει να ωριμάζει λιγουλάκι!!!
Να και η Νταίζη λοιπόν προξενήτρια και συμβουλάτορας αγάπης!!!!!
Τελικά από αυτήν όλα να τα περιμένει κανείς. Και για πρώτη φορά συμφωνώ μαζί της.Πρέπει να το κοιτάξω μου φαίνεται , γιατί δεν εξηγείται αλλιώς.
Βέβαια το τριαντάφυλλο το έλαβε από το Μπελλάκο μας. Έλα βρε , κοίτα αγάπη που σου έχει , και εσύ στενοχωριέσαι. Το παλλικάρι σε σκέφτεται μέσα από της φυλακής τα σίδερα και εσύ δεν το εκτιμάς.Τσ τσ τσ τσ κακό και αχάριστο κορίτσι!!!

fay66
Εδεμοφανάκι
Εδεμοφανάκι

Θηλυκό

Δημοσίευση από JESSIE Την / Το Τρι Μαρ 15, 2011 9:04 pm

Η βραδινή επίσκεψη της Εύας συνεχίστηκε και σήμερα, αλλά όλες οι ιστορίες που θα ξαναθυμηθεί, περνάνε απ'το φίλτρο προστασίας του Λευτέρη, που είναι εκεί για να την κάνει να δεί οτι η ζωή συνεχίζεται, τα καλά είναι μπροστά και σ'αυτά πρέπει να επικεντρώσει τώρα πιά.... Πολύ όμορφη σκηνή, η Εύα καταρακωμένη, αλλά και μ'ενα γέλιο στα χείλη, παρά τα δάκρυα στα μάτια, κι ο Λευτέρης δίπλα της, δυνατός και προστατευτικός, ένα τέλειο ζευγάρι για μένα....

Κι αφού αποχαιρετήσαμε την Εδέμ (μοναχικές επισκέψεις των υπολοίπων αναμένονται στα προσεχώς), σήμερα ανοίγουμε το μετά Εδέμ κεφάλαιο. Και δεν προβλέπεται και τόσο εύκολο .... Βέβαια σαν πρώτο αντιστάθμισμα ήρθε το ποσόν τών λύτρων πίσω στον ιδιοκτήτη του, και η υπόθεση σηκώνει κέρασμα.

Την πρώτη γεύση από τα δύσκολα την πήρε η Εριέττα. Σε μιά πολύ ωραία παιγμένη σκηνή με τον αστυνόμο, η Εριέττα μπαίνει σιγά σιγά στο νόημα οτι η θέση της είναι πολύ πολύ δύσκολη. Και η πρώτη της αυθόρμητη κίνηση είναι να τηλεφωνήσει στο Λουκά. Ο μικρός αδελφός άρχισε τα γνωστά του λογοπαίγνια, αλλά η ανησυχία της μεγαλύτερης αδελφής τον έφερε γρήγορα στα ίσια του και τρέχει για συμπαράσταση. Και είδαμε ξανά το Λουκά που ξέραμε, αυτόν του πρώτου κύκλου, που η δικηγορία είναι στο αίμα του και αξιολογεί τα γεγονότα και δίνει σωστές γνώμες. Θα είναι δίπλα της, κι αυτό είναι παρηγοριά.

Ηρθε η Νταίζη στο αντρικό μπαρόβιο ντουέττο και η παρέμβασή της στα ερωτικά του Στέφανου στην αρχή ξαφνιάζει... Λέει όλα τα σωστά, αυτά που λέμε κι εμείς, κάνει ακριβώς τις διαπιστώσεις που είναι ολοφάνερες, αλλά ο Στέφανος είναι δύσπιστος, όταν ακούει τέτοια λόγια απ'το στόμα της Νταίζης - πού είναι η παγίδα? αναρρωτιέται.... Αυτός βέβαια έφυγε με την απορία, να ψάξει για τους έξη γκρεμισμένους φούρνους, εμείς όμως που ξέρουμε λίγα παραπάνω, καταλαβαμε αμέσως το λόγο της ένθερμης προτροπής της να πάρει την Εριέττα και να φύγουν... Αλλωστε τον εξηγεί κι η ίδια στον Χρήστο, γι'αυτόν παλεύει και πάλι, να φύγει η Εριέττα απ'τον κίνδυνο, για να μην έχει τύψεις ο καλός της, ότι εξ αιτίας του έμπλεξε μιά αθώα.... Αυτό όμως δεν αναιρεί το σωστό - όπως πάντα - ένστικτο της Νταίζης, που έχει την ικανότητα να βγάζει τα σκάρτα και να μπαίνει αμέσως στην ουσία της υπόθεσης. Υπέροχοι κι οι τρείς στην κουβέντα και τις αντιδράσεις τους....

Πέτρος και Στέλλα, απ'την κουβέντα τους φάνηκε οτι η σχέση παραμένει σε επίπεδα μιάς φιλίας και απλής παρέας, που κάνει καλό και στους δύο. Ο Πέτρος, μετά την εγκατάλειψη απ'την Αμαλία, την διάστασή του με το Λουκά και τη Νόρα, και με τη Μελίτα ανάξια κόρη, όπως πάντα, θα έμενε τελείως μόνος του εάν δεν υπήρχε αυτή η χαζοχαρούμενη ψυχή, να τον κάνει έστω να γελάσει και να φέρει μιά αισιοδοξία στην οπτική του. Το κακό , για μένα, είναι οτι εμφανισιακά δεν ταιριάζουν, η Στέλλα δεν έχει στύλ, ντύνεται χάλια, και γενικά είναι χύμα, και χωρις προσωπικότητα. Αλλά από την άλλη, της λείπει το δηλητήριο που συνόδευε κάθε λέξη της Αμαλίας, κι αυτό είναι υπέρ της....

Τα αποτελέσματα αυτής της "φιλίας" φάνηκαν στην κουβέντα που είχε ο Πέτρος με τον Ηλία, που κατάλαβε αμέσως οτι ο Πέτρος άλλαξε, είναι πιό χαρούμενος και έχει μιά πιό ανάλαφρη διάθεση....
Η Αμαλία πάλι, το παίζει άνετη, αλλά μέσα της βράζει, και η Νόρα άθελά της, την έκανε ακόμη πιό τούρμπο.... Δεν πειράζει, Αμαλία, πάρε κανένα μάθημα κι εσύ, δεν κάνουμε τους σοφούς μόνο στην κόρη μας, θέλεις κι εσύ το φροντιστήριό σου....

Το άλλοθι της Εριέττας ! Ποιό άλλοθι, καλέ, η Μελίτα έχει έσωθεν πληροφορίες, και δεν διστάζει να τις βγάλει στο φώς, κατηγορώντας την ότι είναι ψεύτρα ακόμη μιά φορά - ούτε κάν σκέφτεται οτι όσα λέει είναι πολύ σοβαρά, και μπορεί έτσι στο χαλαρό να ενοχοποιήσει έναν αθώο....

Εριέττα Στέφανος: Θεικό ζευγάρι, δεν θυμάμαι τι συζήτησαν, τους χάζευα απλά.... Πάντως νομίζω οτι βρίσκονται σε ελαφρό πανικό, ο Στέφανος σκέφτηκε οτι το όπλο το πήρε η Αννα για να το χρησιμοποιήσει εναντίον κάποιου, γιατί δεν το προχώρησε και να σκεφτεί οτι ο πιθανότερος στόχος της Αννας θα ήταν η Αντιγόνη, που έβγαλε στη φόρα την προδοσία της Αννας?

Για τα γνωστά παραλειπόμενα, ο Λουκάς να χτυπάει κουδούνια, ο Νικόλας να ωρύεται "φέρε το χασαπομάχαιρο" κλπ. απαξιώ να σχολιάσω, μένω στα λόγια του Νικόλα, τον αγαπάμε, πρέπει και να του το δείχνουμε? Φώναζε εσύ, Νικόλα, αυτός δεν πτοείται, ξέρει ήδη οτι τον αγαπάς (και το εκμεταλλεύεται)...

Ο Λευτέρης κούκλος κι αυτός την ώρα που εξιστορεί στη Δάφνη τα χθεσινά. Και η παρέα μαζεμένη στο γυμναστήριο, να γιορτάζει και να ανοίγει σαμπάνιες, διακόπηκε άλλη μιά φορά απ'τον αστυνόμο. Ηρθε για το Λευτέρη, σίγουρα, και ώχ, τι μας περιμένει αύριο!

Αυτά από μένα, καλό το ψηφίζω....
JESSIE
JESSIE
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Δημοσίευση από JESSIE Την / Το Τρι Μαρ 15, 2011 9:08 pm

νοριτσα έγραψε:Εγω να κανω μια ερωτηση? Ποτε η Εριεττα ειπε ψεματα? Γιατι ειπε η μελιτα οτι η εριεττα ειπε ξανα ψεματα? ηταν καποιο επεισοδιο που δεν το ειδα??? γιατι εγω δεν θυμαμαι κατι τετοιο! scratch Το πεισοδιο απο εμενα μετριο και πολυ του ειναι και αυτο1) για την σκηνη του λουκα με την εριεττα 2) την μικρη σκηνη της ευας με τον λευτερη και 3) για την σκηνη στο γυμναστηριο.

Eπειδή κι εγώ το είχα απορία, νομίζω οτι αναφέρεται στις φωτογραφίες, που νομίζει οτι τις έστειλε η Εριέττα, για να διαλύσει τη σχέση της με το Στέφανο, και οτι ψέμματα της δικαιολογήθηκε οτι τις έστειλε η Αννα.
Αν κάποιος θυμάται κάτι άλλο, ας μας το πεί....
JESSIE
JESSIE
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Δημοσίευση από νοριτσα Την / Το Τρι Μαρ 15, 2011 9:11 pm

JESSIE έγραψε:
νοριτσα έγραψε:Εγω να κανω μια ερωτηση? Ποτε η Εριεττα ειπε ψεματα? Γιατι ειπε η μελιτα οτι η εριεττα ειπε ξανα ψεματα? ηταν καποιο επεισοδιο που δεν το ειδα??? γιατι εγω δεν θυμαμαι κατι τετοιο! scratch Το πεισοδιο απο εμενα μετριο και πολυ του ειναι και αυτο1) για την σκηνη του λουκα με την εριεττα 2) την μικρη σκηνη της ευας με τον λευτερη και 3) για την σκηνη στο γυμναστηριο.

Eπειδή κι εγώ το είχα απορία, νομίζω οτι αναφέρεται στις φωτογραφίες, που νομίζει οτι τις έστειλε η Εριέττα, για να διαλύσει τη σχέση της με το Στέφανο, και οτι ψέμματα της δικαιολογήθηκε οτι τις έστειλε η Αννα.
Αν κάποιος θυμάται κάτι άλλο, ας μας το πεί....
ααα μαλιστα μια ακομα φορα δειχνει ποσο μικροψυχη ειναι! Ευχαριστω πολυ για την απαντηση! ))
νοριτσα
νοριτσα
Κολλημένος με τα

Δημοσίευση από DESPOINA Την / Το Τρι Μαρ 15, 2011 9:15 pm

Δεν αντέχω την Στέλλα. Δεν αντέχω την Στέλλα…δεν αντέχω την Στέλλα. Kotsides wall
Κάντε κάτι πριν σπάσω τη τηλεόραση. Δεν μας έφτανε η Νταιζη κ η Μελίτα. Τι στο καλό όλες οι κουλές σ αυτό το σήριαλ;

Εύα-Λευτέρης inlove inlove ότι άξιζε από το σημερινό αν κ ήθελα λίγο παραπάνω.

Χάσαμε κ Λουκά-Νόρα με την μαμά που μας έλαχε. Ωραία σκηνή, αλλά όλο κ κάτι γίνεται.

Λευτέρης-Δάφνη κ η σκηνή με την παρέα όλα τα άλλα βράστα.

Άντε καλό, αλλά δουλειά δεν γίνεται έτσι.

DESPOINA
DESPOINA
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Δημοσίευση από loukitsa Την / Το Τρι Μαρ 15, 2011 9:16 pm

JESSIE έγραψε:Η βραδινή επίσκεψη της Εύας συνεχίστηκε και σήμερα, αλλά όλες οι ιστορίες που θα ξαναθυμηθεί, περνάνε απ'το φίλτρο προστασίας του Λευτέρη, που είναι εκεί για να την κάνει να δεί οτι η ζωή συνεχίζεται, τα καλά είναι μπροστά και σ'αυτά πρέπει να επικεντρώσει τώρα πιά.... Πολύ όμορφη σκηνή, η Εύα καταρακωμένη, αλλά και μ'ενα γέλιο στα χείλη, παρά τα δάκρυα στα μάτια, κι ο Λευτέρης δίπλα της, δυνατός και προστατευτικός, ένα τέλειο ζευγάρι για μένα....

Κι αφού αποχαιρετήσαμε την Εδέμ (μοναχικές επισκέψεις των υπολοίπων αναμένονται στα προσεχώς), σήμερα ανοίγουμε το μετά Εδέμ κεφάλαιο. Και δεν προβλέπεται και τόσο εύκολο .... Βέβαια σαν πρώτο αντιστάθμισμα ήρθε το ποσόν τών λύτρων πίσω στον ιδιοκτήτη του, και η υπόθεση σηκώνει κέρασμα.

Την πρώτη γεύση από τα δύσκολα την πήρε η Εριέττα. Σε μιά πολύ ωραία παιγμένη σκηνή με τον αστυνόμο, η Εριέττα μπαίνει σιγά σιγά στο νόημα οτι η θέση της είναι πολύ πολύ δύσκολη. Και η πρώτη της αυθόρμητη κίνηση είναι να τηλεφωνήσει στο Λουκά. Ο μικρός αδελφός άρχισε τα γνωστά του λογοπαίγνια, αλλά η ανησυχία της μεγαλύτερης αδελφής τον έφερε γρήγορα στα ίσια του και τρέχει για συμπαράσταση. Και είδαμε ξανά το Λουκά που ξέραμε, αυτόν του πρώτου κύκλου, που η δικηγορία είναι στο αίμα του και αξιολογεί τα γεγονότα και δίνει σωστές γνώμες. Θα είναι δίπλα της, κι αυτό είναι παρηγοριά.

Ηρθε η Νταίζη στο αντρικό μπαρόβιο ντουέττο και η παρέμβασή της στα ερωτικά του Στέφανου στην αρχή ξαφνιάζει... Λέει όλα τα σωστά, αυτά που λέμε κι εμείς, κάνει ακριβώς τις διαπιστώσεις που είναι ολοφάνερες, αλλά ο Στέφανος είναι δύσπιστος, όταν ακούει τέτοια λόγια απ'το στόμα της Νταίζης - πού είναι η παγίδα? αναρρωτιέται.... Αυτός βέβαια έφυγε με την απορία, να ψάξει για τους έξη γκρεμισμένους φούρνους, εμείς όμως που ξέρουμε λίγα παραπάνω, καταλαβαμε αμέσως το λόγο της ένθερμης προτροπής της να πάρει την Εριέττα και να φύγουν... Αλλωστε τον εξηγεί κι η ίδια στον Χρήστο, γι'αυτόν παλεύει και πάλι, να φύγει η Εριέττα απ'τον κίνδυνο, για να μην έχει τύψεις ο καλός της, ότι εξ αιτίας του έμπλεξε μιά αθώα.... Αυτό όμως δεν αναιρεί το σωστό - όπως πάντα - ένστικτο της Νταίζης, που έχει την ικανότητα να βγάζει τα σκάρτα και να μπαίνει αμέσως στην ουσία της υπόθεσης. Υπέροχοι κι οι τρείς στην κουβέντα και τις αντιδράσεις τους....

Πέτρος και Στέλλα, απ'την κουβέντα τους φάνηκε οτι η σχέση παραμένει σε επίπεδα μιάς φιλίας και απλής παρέας, που κάνει καλό και στους δύο. Ο Πέτρος, μετά την εγκατάλειψη απ'την Αμαλία, την διάστασή του με το Λουκά και τη Νόρα, και με τη Μελίτα ανάξια κόρη, όπως πάντα, θα έμενε τελείως μόνος του εάν δεν υπήρχε αυτή η χαζοχαρούμενη ψυχή, να τον κάνει έστω να γελάσει και να φέρει μιά αισιοδοξία στην οπτική του. Το κακό , για μένα, είναι οτι εμφανισιακά δεν ταιριάζουν, η Στέλλα δεν έχει στύλ, ντύνεται χάλια, και γενικά είναι χύμα, και χωρις προσωπικότητα. Αλλά από την άλλη, της λείπει το δηλητήριο που συνόδευε κάθε λέξη της Αμαλίας, κι αυτό είναι υπέρ της....

Τα αποτελέσματα αυτής της "φιλίας" φάνηκαν στην κουβέντα που είχε ο Πέτρος με τον Ηλία, που κατάλαβε αμέσως οτι ο Πέτρος άλλαξε, είναι πιό χαρούμενος και έχει μιά πιό ανάλαφρη διάθεση....
Η Αμαλία πάλι, το παίζει άνετη, αλλά μέσα της βράζει, και η Νόρα άθελά της, την έκανε ακόμη πιό τούρμπο.... Δεν πειράζει, Αμαλία, πάρε κανένα μάθημα κι εσύ, δεν κάνουμε τους σοφούς μόνο στην κόρη μας, θέλεις κι εσύ το φροντιστήριό σου....

Το άλλοθι της Εριέττας ! Ποιό άλλοθι, καλέ, η Μελίτα έχει έσωθεν πληροφορίες, και δεν διστάζει να τις βγάλει στο φώς, κατηγορώντας την ότι είναι ψεύτρα ακόμη μιά φορά - ούτε κάν σκέφτεται οτι όσα λέει είναι πολύ σοβαρά, και μπορεί έτσι στο χαλαρό να ενοχοποιήσει έναν αθώο....

Εριέττα Στέφανος: Θεικό ζευγάρι, δεν θυμάμαι τι συζήτησαν, τους χάζευα απλά.... Πάντως νομίζω οτι βρίσκονται σε ελαφρό πανικό, ο Στέφανος σκέφτηκε οτι το όπλο το πήρε η Αννα για να το χρησιμοποιήσει εναντίον κάποιου, γιατί δεν το προχώρησε και να σκεφτεί οτι ο πιθανότερος στόχος της Αννας θα ήταν η Αντιγόνη, που έβγαλε στη φόρα την προδοσία της Αννας?

Για τα γνωστά παραλειπόμενα, ο Λουκάς να χτυπάει κουδούνια, ο Νικόλας να ωρύεται "φέρε το χασαπομάχαιρο" κλπ. απαξιώ να σχολιάσω, μένω στα λόγια του Νικόλα, τον αγαπάμε, πρέπει και να του το δείχνουμε? Φώναζε εσύ, Νικόλα, αυτός δεν πτοείται, ξέρει ήδη οτι τον αγαπάς (και το εκμεταλλεύεται)...

Ο Λευτέρης κούκλος κι αυτός την ώρα που εξιστορεί στη Δάφνη τα χθεσινά. Και η παρέα μαζεμένη στο γυμναστήριο, να γιορτάζει και να ανοίγει σαμπάνιες, διακόπηκε άλλη μιά φορά απ'τον αστυνόμο. Ηρθε για το Λευτέρη, σίγουρα, και ώχ, τι μας περιμένει αύριο!

Αυτά από μένα, καλό το ψηφίζω....

Συμφωνω και πιστευω πως αν η Οχιά δεν είχε κανει τοσο κακο σε όλους,
ίσως και να την πίστευεα μέσως ο Στεφανος!
Απορω πάντως με την κριση ορθολογισμου της Νταίζης

loukitsa
loukitsa
Δημόσιες Σχέσεις
Δημόσιες Σχέσεις

Ασχολίες : Ξεσκονίζω το Εδεμ-όσκαρ κολλήματος που πήρα! Παναγιώτης Πετράκης και ξερό ψωμί

Δημοσίευση από JESSIE Την / Το Τρι Μαρ 15, 2011 9:20 pm

Η Νταίζη τα ξέρει τα σωστά, Λουκίτσα , μόνο που αν δεν έχει και προσωπικό συμφέρον, δεν τα βγάζει στη φόρα. Εδώ συνέπεσε να τη συμφέρει να πάρει ο Στέφανος την Εριέττα και να φύγουν, γι'αυτό του είπε αλήθειες... Αλλιώς ούτε που θα ασχολείτο!!!!
JESSIE
JESSIE
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Δημοσίευση από soso Την / Το Τρι Μαρ 15, 2011 9:21 pm

Το επεισόδιο σήμερα είχε κάποιες πολύ καλές σκηνές μεν,αλλά είχε και υπερβολική Στέλλα!!!
..ή εμένα έτσι μου φάνηκε,καθότι αγαπώ;;;; lmao
Η ηθοποιός είναι μια χαρά,ο έρωτας δεν έχει ηλικία,οι γυναίκες επίσης soutien και είναι και κομψότατη η συγκεκριμένη..
ΑΛΛΑ ΠΑΙΖΕΙ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ lmao
Όσο σκέφτομαι,ότι επίκειται εβδομάδα αφιερωμένη αποκλειστικά σ'εκείνη,και τρώμε στη μάπα ΚΑΙ τόοοοοοοοοση συμμετοχή ημερησίως..,λίγο πριν το φινάλε, ταράζομαιsoutien
Δε μ'ενδιαφέρει η ιστορία της,δε με αφορά η ενδοσκόπησή της,μου είναι συνολικά παγερά αδιάφορη,και σε γερή δόση μου γίνεται ε-νο-χλη-τι-κη.-
Σώστε μας,κάποιος;;;;; soutien
Άμεσα;;; soutien

Στα ευχάριστα και μείζονα..
*ΛΑΤΡΕΨΑ Εύα-Μπίσμπι inlove -επανήλθαμε στη δοκιμασμένη μέθοδο του σταγονόμετρου,αλλά δε μασάμε/νε inlove
*Ευχαριστήθηκα Ερι,που ηταν πολύ καλή σήμερα στη σκηνή του μη όπλου!!!
*Ξαναθυμήθηκα παλιό Λουκάκο..
*Και χάρηκα την ενδιαφέρουσα σύνοψη όσων βλέπουμε μέχρι τώρα απο την Νταίζη (αυτό το "γκομενικά" ιδίως μ'εστειλε lmao )

Αυτά μόνο λοιπόν και μετριοκακό!
*Η διαφημισμένη "επιστροφή Μπουγιούρη" διηρκησε ΤΡΙΑ δευτερόλεπτα και τέλειωσε χτες.. Fskl
*Από ενικό δεν ευτυχησαμε,αλλά στον πληθυντικό είχαμε όντως επιστροφές!ΤΑ Λύτρα γυρισανsoutien

soso
soso
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : ΧΛΟΕΡΟΣ

Δημοσίευση από Cancoon Την / Το Τρι Μαρ 15, 2011 9:37 pm

Όταν έφυγε ο Στέφανος και η Νταίζη έμεινε μόνη με τον Χρήστο, αυτοακυρώθηκε παραδεχόμενη τους πραγματικούς λόγους για τους οποίους μίλησε στον Στέφανο υπέρ της Εριέττας. Θέλει να πάρει ο Στέφανος την Εριέττα από την Ελλάδα ώστε το ενδεχόμενο άδικης σύλληψής της για τον φόνο της Άννας να απομακρυνθεί και να μην πιέζεται ψυχολογικά ο Χρήστος.
Σε κάθε περίπτωση αυτά που είπε είναι αβάσιμα. Το θέμα δεν είναι αν η Εριέττα νιώθει φλόγα ή πυρκαγιά, το θέμα είναι τι νιώθει ο Στέφανος για την Εριέττα και αυτό είναι σκέτη εκτίμηση. Έπειτα η Μελίτα στάθηκε στον Στέφανο σε όλα και συγκρούστηκε για χάρη του με όλους - ακόμα και όταν ήταν μέσα στην φυλακή και δεν ήθελε να την δει αυτή πήγαινε κάθε μέρα!
Σε κάθε περίπτωση απορώ πώς είναι δυνατόν να λέει η Νταίζη ότι θέλει το καλό του Στέφανου όταν του εύχεται να κάθεται σε ένα σπίτι με μια γυναίκα για την οποία αισθάνεται εκτίμηση, να κάνουν λαμογιές μαζί. Τι ωραία ζωή αλήθεια για έναν άνθρωπο που ονειρεύτηκε καλοκαίρια στην Σύρο και χειμώνες στο Παρίσι με τον έρωτα της ζωής του και την γυναίκα που τον συντάραξε ως άνθρωπο, την Μελίτα!!
Μακάρι να μην καταδικαστεί ο Στέφανος σε μια μισή ζωή - ξενερωμα μαζί με την Εριέττα.
Πάντως ο Στέφανος και ο Χρήστος πήραν στο ψιλό την Νταίζη (και καλά έκαναν) και ενδεικτικό αυτού είναι το γεγονός ότι όταν ο Στέφανος βρέθηκε με την Εριέττα για μια ακόμη φορά έβγαλε την σκηνή Sleep . Άσε που ενώ αυτή έλεγε τον πόνο της για το αν θα κατηγορηθεί κλπ κλπ αυτόν τον έκαιγε μην βγει στη φόρα η υπόθεση των διαμαντιών.
Ωραία τα πλάνα στον Λευτέρη στην παραλία.
Μου λείπουν πάρα οι Στεφανομελιτικές σκηνές!!
Cancoon
Cancoon
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Δημοσίευση από loukitsa Την / Το Τρι Μαρ 15, 2011 9:43 pm

Cancoon έγραψε:
Μου λείπουν πάρα οι Στεφανομελιτικές σκηνές!!

Εμενα πάλι καθόλου και όπως φαίνεται όχι μονο εμενα!
Σημερα στη σκηνη του ο Στεφανος με την Ερη όπως παντα
χαμογελουσε ελαφρα και ηταν χαλαρος και άνετος....
όχι στην τσίτα όπως ηταν με το Μπεκρουλιτάκι που τον αμφισβητεί συνέχεια και
τον βλέπει σαν τρόπαιο και επιβραβευση στις σαρκικες της ορεξεις....
Να μη μιλησω ξανα για τη Χημεια Στεφανου-Ερης που
φωναζει απο χιλιόμετρα! Love!

loukitsa
loukitsa
Δημόσιες Σχέσεις
Δημόσιες Σχέσεις

Δημοσίευση από JESSIE Την / Το Τρι Μαρ 15, 2011 9:49 pm

Αυτά που ονειρεύτηκε ο Στέφανος, δεν υπάρχει κανένα απολύτως εμπόδιο στο να τα πραγματοποιήσει. Ολοι (στο σήριαλ) έχουν αποδεχτεί οτι αυτοί οι δύο είναι μαζί, και κανείς δεν τους εναντιώνεται, ούτε καν η μεχρι πρότινος πολέμιά τους, η Αντιγόνη. Ο Πέτρος δεν έχει επιρροή στην κόρη του, η Αμαλία δεν είναι εναντίον τους, οπότε κανείς ουσιαστικά δεν τους εμποδίζει να είναι μαζί. Κι όμως δεν είναι! Γιατί οι ίδιοι είναι το εμπόδιο, το εμπόδιο πηγάζει από μέσα τους.... Κι αυτό το εμπόδιο δεν μπορούν να το νικήσουν, είναι πάγιο και αξεπέραστο.... Τα λόγια της Νταίζης είναι ολόσωστα. Το αν θα είναι με την Εριέττα ή οχι, αυτό δεν συνδέεται με το ότι με τη Μελίτα είναι ένας έρωτας χωρις βάσεις, που έχει φουσκώσει και ξεφουσκώσει άπειρες φορές και στερείται τα βασικά, δηλ. ειλικρίνεια και εμπιστοσύνη.... Και με την Εριέττα εθελοτυφλείς, γιατί υπάρχει στις σκηνές τους ένας υπολανθάνων ερωτισμός, που για μένα είναι πιό σέξυ απ'τις αισθησιακές σκηνές με τη Μελίτα....
JESSIE
JESSIE
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Δημοσίευση από fantina Την / Το Τρι Μαρ 15, 2011 9:49 pm

JESSIE έγραψε:
Η Νταίζη τα ξέρει τα σωστά, Λουκίτσα , μόνο που αν δεν έχει και προσωπικό συμφέρον, δεν τα βγάζει στη φόρα. Εδώ συνέπεσε να τη συμφέρει να πάρει ο Στέφανος την Εριέττα και να φύγουν, γι'αυτό του είπε αλήθειες... Αλλιώς ούτε που θα ασχολείτο!!!!

ακριβως
η Νταιζη δεν ειναι ηλιθια ....το ξερει το παιχνιδι και το παιζει καλα για αυτο μπορει και κουλατριζει ανθρωπους σαν το Ρουσσο και τον Στεφανο (η μονη που της ξεφευγει ειναι η Αντιγονη )

fantina
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Θηλυκό Τόπος : στο πιο ομορφο βουνο !!!!!
Ασχολίες : κατι κανω και εγω ......

Δημοσίευση από Δ.Μπέλλος Την / Το Τρι Μαρ 15, 2011 9:56 pm

Γιατί η Άννα είναι ακόμα στους τίτλους της σειράς ενώ τον Μπέλλο τον βγάλανε επιτόπου; Αίσχος! rules

Μου άρεσε πολύ η Λάμπου στη σκηνή με τον αστυνόμο! Απίστευτη φυσικότητα! Μπράβο της!

Νόρα και Λουκάς, πώς τους ταίριαζε το φούξια παπλωματάκι! Θέλω κι εγώ ένα ίδιο!

Το τηλεφώνημα με Έρη περιελάμβανε όλες τις κλασσικές χαριτωμενιές!

Η Εύα, η Εδέμ και ο Λευτέρης. Λάτρεψα τα λόγια της Εύας. Πολύ δυνατή σκηνή έχω τη γνώμη! Ο Λευτέρης, από εχθές, ανεβαίνει όλο και περισσότερο στα μάτια μου! Μπράβο trainer!

Ο Λουκάς κλασσικός αδερφός! Μες την παρηγοριά! Τα ίδια μου κάνει κι εμένα ο δικός μου! Βέβαια εγώ δεν έχω μπλεξίματα με διαμάντια, όπλα, σκάφη κλπ! lol! Το βασικό είναι πως ότι και να λέει είναι εκεί για εκείνη από την πρώτη αγκαλιά που έκαναν ως αδέρφια!

Ρούσσος και Στέλλα έτοιμοι για όλα!!! wall

Τα βρήκε σκούρα ο Στέφανος με τις αλήθειες που του πέταξε η Νταιζούλα ή μου φάνηκε; Όλα τα αδέρφια συσπειρωμένα σήμερα! Παρακαλώ ένα ραντεβού και για εμένα στο γιατρό που θα πάτε όλοι μιας και συμφωνείτε με τη Νταίζη! Έχει όραμα η κοπέλα! Οικογενειακή επιχείρηση λαμόγιων ονειρεύεται! Αχ αυτός ο Σταύρου και οι εκφράσεις του......

Ο Λουκάς νύχτα στου Νικόλα και της Δάφνης.... Μια από τα ίδια με διαφορετικό background!

Ο μονόλογος του Λουκά στα πόδια της συζύγου πολύ τι γλυκός!

Ρούσσος και Ηλίας ότι και να λένε αρκεί να είναι οι δυο τους! Αλλά επειδή άκουσα τι λέγανε... αφού σου λείπει το
κ?R@t0 μου τι θες και τραβιέσαι με την επαναπροσδιοριζόμενη; Έλεος! Η ζωή σας μια βόλτα αλλά εδώ έχουμε Μυστικά της Εδέμ!

Η Αμαλία, θεά 24 ώρες το 24ωρο, πήρε το νήπιο από το χέρι και το πήγε στο σχολείο στη δουλειά! Εκείνο βέβαια έσκουζε γιατί ήθελε να μείνει στον καναπέ του σπιτιού που τον έχει βολευτεί κιόλας! Πριν φτάσουν του είχε πει να κάτσει στη θέση του και να μη μιλάει γιατί θέλει να κουβεντιάσει με τη δασκάλα Νόρα. Βέβαια εκείνο δεν άντεχε να μην του δίνουν σημασία και να μη μιλάνε για τον έρωτα; του και πετάχτηκε δήθεν ότι φοβήθηκε μην ταραχτεί η δασκάλα του Νόρα. Θυμήθηκε ότι είναι έγκυος!
Όταν η μαμά έφυγε το νήπιο άκουσε ένα συνταρακτικό νέο αλλά δεν μπόρεσε να καταλάβει γιατί ήταν συνταρακτικό. Γιατί, σου λέει...., πέθανε ένας άνθρωπος αλλά που μας ενδιαφέρει αυτό; Έτσι λοιπόν επειδή ο σκηνοθέτης μας λυπήθηκε έκοψε τη σκηνή και την επανέφερε όταν είχε τελειώσει η επεξήγηση και η δασκάλα Νόρα είχε καταφέρει (όλε) να το κάνει να καταλάβει τι έγινε!
Τότε το νήπιο άρχισε τις κατινιές για εκείνο το ψηλό κοριτσάκι και επειδή δεν γίνεται να έχουν όλοι flashback από χθές και το νήπιο μας τίποτα άρχισε να κάνει κι αυτό flashback βεβαίως βεβαίως το οποίο περιείχε εννοείται τον ευατό του μέσα και τα παιχνιδάκια του. Τι ωραία που φαινόταν η μουρίτσα του στο θυροτηλέφωνο;;;; Θαύμασα!

Η Δάφνη κι ο Λευτέρης στο γυμναστήριο έδωσαν πολύ καλή σκηνή. Η Δάφνη έδωσε ένα συμπλήρωμα από το χθεσινό ρεσιτάλ!

Θέλω να δω την Εριέττα και το Στέφανο σε νέες τολμηρές σκηνές! Δεν θέλω άλλη ανωτερότητα!

Στέλλα - Μελίτα οι δυο τους!!!! wall wall Γιατί οι άντρες είναι απλοί μικροοργανισμοί!!

Η Νόρα και η Εύα στην EmporikiBank ήταν δυο κουκλάρες δεν το συζητώ!!
-Θα φας καλά μαζί μου!
-Πετάει η σκούφια σου μοντέλο!
Thumbs up lmao lmao lmao

Νικόλας και Λουκάς.... τι άλλο να πω για αυτούς τους δυο; Αν και η σκηνή αυτή έχει γίνει τόσο στάνταρ όσο και οι τίτλοι της σειράς, παρόλα αυτά μου άρεσαν.

Εξαιρετικό το λουλούδι του Μπέλλου στην κυρία Μπέλλου! Ένιωσε την ανάσα του η Νταιζάρα!! (Αχ αχ αχ soutien )

Στέλλα - Ρούσσος: Προσπερνώ το ροκ του μέλλοντος τους και : respect : προσκυνώ : respect : την είσοδο της 24ωρης θεάς!!!

Κι εκεί που απολάμβανα το πάρτι στο γυμναστήριο μπουκάρει ο αστυνόμος! Σπαστικό sisi

Καλά Αντιγονάρα δεν είχε καθόλου σήμερα! Ελεεινό!

Ψηφίζω καλό και μη ρωτάτε γιατί πίνω.........
Δ.Μπέλλος
Δ.Μπέλλος
Κολλημένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Άργος

Δημοσίευση από Antigoni! Την / Το Τρι Μαρ 15, 2011 10:03 pm

Καλό γιατί είμαι στις καλές μου!
Επίσης επειδή είχε λίγο από τα παιδιά μας...
Και κάτι που έφτιαξα αφιερωμένο σε όσους τους εκφράζει!

Antigoni!
Antigoni!
Κολλημένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Εδέμ!!
Ασχολίες : Τα μυστικά της εδέμ! Θρίλερ και εξωσχολικά βιβλία!!!

Δημοσίευση από evaki16 Την / Το Τρι Μαρ 15, 2011 10:22 pm

Στεφανος-Χρηστος-Νταιζη----> Αν δεν το ηξερα το Νταιζουλινι θα της εδινα χιλιαδες επαινους!!!! Αλλα αφου την ξερω δεν μπορω να το κανω αυτο...... Βεβαια δεν μπορω και να μην πω οτι εχει δικιο!!!! Πολυ καλα του τα πε και εχει δικιο!!! Η Ερριετα θα εκανε τα παντα για αυτον ενω η Μελιτα τιποτα!!! Η αν εκανε κατι θα το εκανε μονο και μονο για να μην το κανει η Ερριετα!!!!
Λουκας-Νικολας-----> Δεν ξερω για εσας αλλα εμενα μου τι δινει πολυ ο Λουκας οταν ξυπναει τον Νικολα!!! Ενταξει ειπαμε μια-δυο το πολυ τρεις αλλα οχι καθε νυχτα!!! Ελεος!!!
Ευα-Νορα----> Κουκλαρες!!! Θεες!!! Απιστευτες!!!!! Μου αρεσει να τις βλεπω μαζι!!!! Εϊπ Ευακι γλυκακια!!!! Πεινασαμε!!!
Λευτερης-Ευα----> Αν και μικρη καλη και γλυκουλα σκηνη!!!!
Στεφανος-Ερρη----> Δεν εχω παιδια καμια πια αμφιβολια σας λεω υπαρχει αναμεσα τους φοβερη χημεια!!! Μονο αυτο εχω να πω!!!!
Λουκας-Ερρη------> Ετσι Λουκακο!!! Ενθαρρυνε την εσυ!!! Ενθαρρυνε την!!!!
Παρεα+Τερης στο γυμναστηριο-----> Παρα πολυ ωραια σκηνη!!!!! Και ο Λουκακος εγραψε!!! Αστυνομε ποιον θα συλλαβετε παλι???? Εγραψε!!!
Λευτερης-Δαφνη----> Αλλη μια πααααααρα πολυ ωραια σκηνη!!!!!
Τις αλλες ακηνες δεν θα τις σχολιασω γιατι ειναι περιοδος νυστειας και εγω ειμαι καλη Χριστιανη!!! Δεν να κανει να βριζω!!!!!!
evaki16
evaki16
Κολλημένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Καλαμάτα
Ασχολίες : ΔΕΣΤΕ ΤΟΥΣ ♥ ♥ ♥

Δημοσίευση από evaki16 Την / Το Τρι Μαρ 15, 2011 10:25 pm

Antigoni! έγραψε:Καλό γιατί είμαι στις καλές μου!
Επίσης επειδή είχε λίγο από τα παιδιά μας...
Και κάτι που έφτιαξα αφιερωμένο σε όσους τους εκφράζει!

Τελειο το video σου!!! Και εμενα με εκφραζει απολυτα!!!!!!
Που ειναι η παρεα της Φεγγαροπετρας??? Οεο???
evaki16
evaki16
Κολλημένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Καλαμάτα
Ασχολίες : ΔΕΣΤΕ ΤΟΥΣ ♥ ♥ ♥

Δημοσίευση από Kornilia_Petrakitsa Την / Το Τρι Μαρ 15, 2011 10:35 pm

Καλό από εμένα..
Μου άρεσε η σκηνή Εύας-Λευτέρη στην παραλία και εκείνο το"Εδέμ ΣΟΥ"του Λευτέρη που εννοούσε πως η Εδέμ ανήκει στην παρέα..

Επεισόδιο 525 - Ημερομηνία 15-03-2011 Bann4771
Cause there'll be no sunlight If I lose you, baby...Επεισόδιο 525 - Ημερομηνία 15-03-2011 Flareblue
Kornilia_Petrakitsa
Kornilia_Petrakitsa
Spamοφύλαξ
Spamοφύλαξ

Θηλυκό Τόπος : Κατερίνη
Ασχολίες : Πολλά και διάφορα..

http://www.twilightsagaforum.forumgreek.com

Σελίδα 1 από 3 1, 2, 3  Επόμενο

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή