Edem Forum
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Επεισόδιο 527 - Ημερομηνία 17-03-2011

+28
nefelik
tsourdalitsa
annoula!
marakii
aggeliki
Antigoni!
fay66
tzibirdika
Clarabelle
kapetanissa
nikidanis
stephanos13
mary32
Foulitsa
Δ.Μπέλλος
gxnel
JESSIE
Καρ-Mik
Cancoon
afroditi_norakii
Ezantakou
fay
sarita
fantina
christina123
loukitsa
Kornilia_Petrakitsa
KatsaroYpotheto
32 απαντήσεις

Σελίδα 2 από 2 Επιστροφή  1, 2

Πήγαινε κάτω

Βαθμολογείστε το σημερινό επεισόδιο

Επεισόδιο 527 - Ημερομηνία 17-03-2011 - Σελίδα 2 Vote_lcap2%Επεισόδιο 527 - Ημερομηνία 17-03-2011 - Σελίδα 2 Vote_rcap 2% 
[ 1 ]
Επεισόδιο 527 - Ημερομηνία 17-03-2011 - Σελίδα 2 Vote_lcap5%Επεισόδιο 527 - Ημερομηνία 17-03-2011 - Σελίδα 2 Vote_rcap 5% 
[ 2 ]
Επεισόδιο 527 - Ημερομηνία 17-03-2011 - Σελίδα 2 Vote_lcap35%Επεισόδιο 527 - Ημερομηνία 17-03-2011 - Σελίδα 2 Vote_rcap 35% 
[ 15 ]
Επεισόδιο 527 - Ημερομηνία 17-03-2011 - Σελίδα 2 Vote_lcap26%Επεισόδιο 527 - Ημερομηνία 17-03-2011 - Σελίδα 2 Vote_rcap 26% 
[ 11 ]
Επεισόδιο 527 - Ημερομηνία 17-03-2011 - Σελίδα 2 Vote_lcap2%Επεισόδιο 527 - Ημερομηνία 17-03-2011 - Σελίδα 2 Vote_rcap 2% 
[ 1 ]
Επεισόδιο 527 - Ημερομηνία 17-03-2011 - Σελίδα 2 Vote_lcap30%Επεισόδιο 527 - Ημερομηνία 17-03-2011 - Σελίδα 2 Vote_rcap 30% 
[ 13 ]
 
Σύνολο Ψήφων : 43
 
 
Η Ψηφοφορί έκλεισε

Επεισόδιο 527 - Ημερομηνία 17-03-2011 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 527 - Ημερομηνία 17-03-2011

Δημοσίευση από fantina Πεμ Μαρ 17, 2011 9:51 pm

Δ.Μπέλλος έγραψε:
fantina έγραψε:Δ.Μπέλλος.....τα ρεστα μου !!!!!!!!
αψογο το σεντονακι !!!!!!
: thanks : fantina red


JESSIE έγραψε:Ιωάννα (Δ.Μπέλλο), μοναδικός ο χιουμοριστικός σχολιασμός σου!
: thanks : Jessie red

kapetanissa έγραψε:ΥΓ Ιωάννα, μια χαρά τα λές... keep it girl!
: thanks : kapetanissa red



JESSIE έγραψε:
Για το Στέφανο, θα σου θυμίσω οτι θεώρησε τον εαυτό του χρεωμένο στη Νταίζη γιατι τον έβγαλε απ'τη φυλακή και με την κίνηση κατά του Μπέλλου πάτσισε μαζί της, και τέλειωσε με το χρέος του.
Α, γιατί προς στιγμήν, νόμιζα ότι το έκανε για το γιο του και τρελάθηκα! lmao lmao lmao lmao lmao

μην κοκκινιζεις .....το εχεις .....
μπραβο σου και παλι !!!

fantina
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Θηλυκό Τόπος : στο πιο ομορφο βουνο !!!!!
Ασχολίες : κατι κανω και εγω ......

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 527 - Ημερομηνία 17-03-2011 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 527 - Ημερομηνία 17-03-2011

Δημοσίευση από Clarabelle Πεμ Μαρ 17, 2011 9:51 pm




Το σημερινό επεισόδιο ήταν χάσιμο χρόνου

Ότι άξιζε ήταν ο κύριος Αρζόγλου που πάντοτε προσθέτει ποιότητα με τις ερμηνείες του

Εκεί άρχιζε και τελείωνε το επεισόδιο. Αυτός ο ήρωας σκότωσε τη γυναίκα του απο μια λάθος κίνηση και έζησε χρόνια ολόκληρα παραιτημένος απ τη ζωή. Κάποια στιγμή μίλησε γι αυτό και ένοιωσε να φεύγει όλο το βάρος που κουβαλούσε χρόνια ολόκληρα και τώρα που βλέπει οτι ο τόπος που έζησε χάνεται επαναφέρει τις μνήμες τους και ολισθαίνει στην θλίψη. Ερμηνευτικά άψογος και σεναριακά πιστός στο χαρακτήρα του

Απο κεί και πέρα το χάος

Ο γεροντοέρωτας δεν είναι κάτι που μπορεί να μου κρατήσει το ενδιαφέρον άλλωστε στα μεσημεριανά έχουν ανάλογες περιπτώσεις στα ΚΑΠΗ και ποτέ δεν ήμουν φαν τέτοιων εκπομπών

Ο Στέφανος σιγουρεύτηκα σήμερα οτι δεν είναι Μάνος. Γιατί ο Μάνος αν κάποιος πείραζε το παιδί του θα του έβγαζε τα μάτια αλλά θα το έκανε αντρίκια και θα το ευχαριστιόταν και μαζί του και μεις και δεν θα έστελνε μπράβους άσε που δεν τους έστειλε για το παιδί αλλά για την πονεμένη αδελφούλα

Για την αδελφούλα δεν έχω να πω κακή κουβέντα γιατί μπορεί να βάλει πάλι τα κλάματα και να τη δούμε αρχηγό της φεγγαρόπετρας με την Εύα να της κάνει αέρα για να τη λυπηθούμε

Το ατάλαντο ξεκατίνιασμα με κούρασε δυό χρόνια τώρα ας της δώσουν το μπούλη της να σφουγγαρίζει μήπως και ησυχάσουμε

Η παρέα της φεγγαρόπετρας δεν έπαιζε σήμερα

Η ιστορία δεν πήγε παρακάτω να έχω κάτι να σχολιάσω

Οπότε αυτά απο μένα
Clarabelle
Clarabelle
Forum Team
Forum Team

Θηλυκό Τόπος : Πειραιάς

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 527 - Ημερομηνία 17-03-2011 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 527 - Ημερομηνία 17-03-2011

Δημοσίευση από tzibirdika Πεμ Μαρ 17, 2011 9:57 pm

Σημερα το μονο που ακουγα ηταν ενα μπουρ μπουρ μπουρ μπουρ....
Με λιγα λογια ειχα ανοιχτη την tv αλλα απο το ενα αυτι μου εμπαιναν και απο το αλλο μου εβγαιναν.... Matakia

Μονο τα προσεχως με καθηλωσαν...με τον αστυνομο και αυτο που ειπε...
"ΤΙ ΕΓΙΝΕ ΡΕ ΠΑΙΔΙΑ?" Confused? (αλα Παπαδοπουλος)
Ξερετε εσεις τιποτα?

Δε ψηφιζω εννοειται... Matakia
tzibirdika
tzibirdika
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό Τόπος : οδος ονειρων 15

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 527 - Ημερομηνία 17-03-2011 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 527 - Ημερομηνία 17-03-2011

Δημοσίευση από fay66 Πεμ Μαρ 17, 2011 9:58 pm

Τώρα μπορεί κάποιος να μου πει τι έγινε πάλι με το Λουκά; Ή είμαι χαζή ή δεν κατάλαβα. Είναι ποτέ δυνατόν ο Λουκάς να χτύπησε και να εγκατέλειψε κάποιον; Γιατί αυτό κατάλαβα. Τέλος πάντων , αύριο θα δείξει.Να έχει βάλει το χεράκι της και εδώ η Νταίζη; Δεν το αποκλείω.
Όσο για Μελίτα -Στέφανο εντελώς ασχολίαστο.
Τον Ηλία απόψε τον λυπήθηκα.Κόλλησε εκεί το μυαλό του και δύσκολα θα καταφέρουν να τον βοηθήσουν .Ο Πέτρος κάτι κατάλαβε , αλλά έγινε λαγός. Η Αγγέλα και εκείνη κατάλαβε ότι κάτι δεν πάει καλά. Τώρα γιατί δεν ειδοποίησαν τη Δάφνη; Ε , πώς θα χανόταν ο Μάριος μετά;
Η Νταιζάρα μου θύμισε τον Σκρούτσ μόλις είδε τα λεφτά. Ευρωπουλάκια αντί για κόρες στα ματάκια της. Αλλά τόσο άπληστη , εκεί είχε ένα σκασμό λεφτά φαρδιά πλατιά μπροστά της , άρχισε ξανά την ίδια στιγμή το μπίρι μπίρι για την Εδέμ.
Σπόιλερ:
Τέλος πάντων.
Σκηνή Αμαλίας-Στέλλας:
μέχρι πού μπορεί να φτάσει η ξεφτίλας μιας γυναίκας και η υποτίμηση της νοημοσύνης μας;
Η Αμαλία όμως κλασικό γατόνι. Αφού αιφνιδιάστηκε από τη Στέλλα πήρε τηλέφωνο τις πρώτες βοήθειες , το Λουκά . Εκεί που έλεγε ότι θα της ξέφευγε πέταξε το αμίμητο πατέρα Πέτρο , πάρτον κάτω,
Η συζήτηση Νόρας-Στέλλας δεν μου άρεσε καθόλου. Δεν ξέρω κάτι δεν μου πήγε καλά σε αυτήν τη σκηνή. Ίσως έφταιγε το γεγονός ότι εκεί που η Νόρα προσπάθησε να βάλει μυαλό στη μαμάκα-λέμε τώρα ότι αυτή μπορεί να καταλάβει- στο τέλος μόνο που δεν της απολογήθηκε. Τι να πει κανείς;
Γενικά μετριότατο. Πολλές σκηνές γυρισμένες βιαστικά , στο πόδι , χωρίς καμία ουσία και κανένα απολύτως νόημα , ίσα για να γεμίσουμε το χρόνο.

fay66
Εδεμοφανάκι
Εδεμοφανάκι

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 527 - Ημερομηνία 17-03-2011 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 527 - Ημερομηνία 17-03-2011

Δημοσίευση από Δ.Μπέλλος Πεμ Μαρ 17, 2011 10:03 pm

Clarabelle έγραψε:
Για την αδελφούλα δεν έχω να πω κακή κουβέντα γιατί μπορεί να βάλει πάλι τα κλάματα και να τη δούμε αρχηγό της φεγγαρόπετρας με την Εύα να της κάνει αέρα για να τη λυπηθούμε

Το ατάλαντο ξεκατίνιασμα με κούρασε δυό χρόνια τώρα ας της δώσουν το μπούλη της να σφουγγαρίζει μήπως και ησυχάσουμε

lmao lmao lmao lmao lmao lmao

Με άκουσε το τετράγωνο..... lmao lmao lmao lmao lmao
Δ.Μπέλλος
Δ.Μπέλλος
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Άργος

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 527 - Ημερομηνία 17-03-2011 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 527 - Ημερομηνία 17-03-2011

Δημοσίευση από Antigoni! Πεμ Μαρ 17, 2011 10:12 pm

Για την αδελφούλα δεν έχω να πω κακή κουβέντα γιατί μπορεί να βάλει πάλι τα κλάματα και να τη δούμε αρχηγό της φεγγαρόπετρας με την Εύα να της κάνει αέρα για να τη λυπηθούμε

Επειδή η θεωρητική παρέα με την εδέμ μου έχουν πέσει βαριά , την Μπεκρού εννοείς??????? scratch
Antigoni!
Antigoni!
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Εδέμ!!
Ασχολίες : Τα μυστικά της εδέμ! Θρίλερ και εξωσχολικά βιβλία!!!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 527 - Ημερομηνία 17-03-2011 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 527 - Ημερομηνία 17-03-2011

Δημοσίευση από Clarabelle Πεμ Μαρ 17, 2011 10:16 pm

Antigoni! έγραψε:
Για την αδελφούλα δεν έχω να πω κακή κουβέντα γιατί μπορεί να βάλει πάλι τα κλάματα και να τη δούμε αρχηγό της φεγγαρόπετρας με την Εύα να της κάνει αέρα για να τη λυπηθούμε

Επειδή η θεωρητική παρέα με την εδέμ μου έχουν πέσει βαριά , την Μπεκρού εννοείς??????? scratch


Την αδελφούλα του Στέφανου εννοώAngel
Clarabelle
Clarabelle
Forum Team
Forum Team

Θηλυκό Τόπος : Πειραιάς

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 527 - Ημερομηνία 17-03-2011 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 527 - Ημερομηνία 17-03-2011

Δημοσίευση από aggeliki Πεμ Μαρ 17, 2011 10:19 pm

Clarabelle έγραψε:
Για την αδελφούλα δεν έχω να πω κακή κουβέντα γιατί μπορεί να βάλει πάλι τα κλάματα και να τη δούμε αρχηγό της φεγγαρόπετρας με την Εύα να της κάνει αέρα για να τη λυπηθούμε

Είσαι Θεά όμως!! Αν κλάψει να της πάρουμε σοκολάτα.

Αρζόγλου ότι άξιζε όμως oscar oscar

Σενάριο δεν υπάρχει έχουμε να αγιοποιήσουμε την Νταιζη. gelio gelio Όταν το κάνουμε ίσως θυμηθούμε κ τους πρωταγωνιστές.
Δεν ψηφίζω.


aggeliki
aggeliki
Εδεμοφανάκι
Εδεμοφανάκι


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 527 - Ημερομηνία 17-03-2011 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 527 - Ημερομηνία 17-03-2011

Δημοσίευση από Antigoni! Πεμ Μαρ 17, 2011 10:20 pm


Την αδελφούλα του Στέφανου εννοώAngel
red emmm Με τόσα αδερφάκια μπερδεύτικα...
Και μετά μου λέει ο φιλολογός μου ότι εγώ του τα λέω μπερδεμένα...
Διάλεξε εποχή και αυτός για να δει επεισόδια....
Antigoni!
Antigoni!
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Εδέμ!!
Ασχολίες : Τα μυστικά της εδέμ! Θρίλερ και εξωσχολικά βιβλία!!!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 527 - Ημερομηνία 17-03-2011 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 527 - Ημερομηνία 17-03-2011

Δημοσίευση από marakii Πεμ Μαρ 17, 2011 10:31 pm

Πολύ Καλό για Νόρα-Λουκά που παρόλο που μιλούσαν γοα ο Αστέρι είχαμε σποντίτσα Επεισόδιο 527 - Ημερομηνία 17-03-2011 - Σελίδα 2 37145

Πολύ Καλό για τον υπέροχο Αρζόγλου με τα flashback που ήταν γεμάτα συναισθήματα και για το γλυκό μουτράκι του Μαριούκου Επεισόδιο 527 - Ημερομηνία 17-03-2011 - Σελίδα 2 681539


Πολύ Καλό για την θεάρα Αμαλία και τις ατάκες της....

Πολύ Καλό για τη σκηνή Λουκά-Αμαλίας και φυσικά για το τρομακτικό new πλέον εκβιαστικό σλόγκαν Πατέρα Ρούσσο Επεισόδιο 527 - Ημερομηνία 17-03-2011 - Σελίδα 2 5012

Πολύ Καλό για τη σκηνή Αγγέλας-Ηλία....για την υπέροχμη χειρονομία της Αγγέλας με το να του πάει αρακά και με τον Ηλία που φαινόταν χαμένος και στανεχωρημένος

Πολύ καλό για τα θεικά βλέμματα της Δάφνης όταν άκουσε οτί χάθηκε ο γιος της και την υπέροχη αντίδραση της Νόρας στα προσεχώς Επεισόδιο 527 - Ημερομηνία 17-03-2011 - Σελίδα 2 195890


Νομίζω αυτά κατα τ'άλλα......

Μου έσπασε αφάνταστα τα νεύρα η Μελίτα σήμερα Επεισόδιο 527 - Ημερομηνία 17-03-2011 - Σελίδα 2 951465 ΕΛΕΟΣ.....η Έρη είναι κυρία και την ωρίζει μπροστά στον αδελφό της......

Στέλλααα γύρνα στην κηπουρική σου.....ΤΩΡΑ Επεισόδιο 527 - Ημερομηνία 17-03-2011 - Σελίδα 2 317424

Νταίζη παρά τα ΜΑΣ.........

affraid Τι ήταν αυτό με το Λουκά ???


Αυτά από εμένααα....Θα ψηφίζω Πολύ Καλό για αυτά που μου άρεσαν....
marakii
marakii
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Αθήνα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 527 - Ημερομηνία 17-03-2011 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 527 - Ημερομηνία 17-03-2011

Δημοσίευση από annoula! Πεμ Μαρ 17, 2011 10:48 pm

Σχεδον αθλιο το σημερινο και λεω σχεδον γιατι το εσωσε ο κ.Αρζογλου με την υπεροχη ερμηνεια του..ο ανθρωπος ζωγραφιζει και εγω δεν μπορω να κανω τιποτα αλλο απο το να προσκυνησω : respect :

Η Μελιτουλα για αλλη μια φορα αραλικι...μια τετοια δουλεια θελω να βρω και εγω οταν μεγαλωσω.Ακους καλε μου Θεουλη;;Δωσε σε ολους τους εργοδοτες την αντοχη και την κατανοηση της Νορας σε παρακαλωωω!!!!! pleeease
Θα πω κατι που πραγματικα δεν περιμενα να το πω ΠΟΤΕ αλλα...προτιμω να βλεπω τον Στεφανο και την Μελιτα ΜΟΝΟ να σφουγγαριζουνε(τον Στεφανο ας τον βλεπω κι αλλου,το χει ο ανθρωπος) και τιποτα αλλο.ΔΕΝ ΤΗΝ ΑΝΤΕΧΩ ΑΥΤΗ ΤΗ ΜΙΡΛΑ,ΤΗΝ ΥΣΤΕΡΙΑ,ΤΗΝ ΚΑΤΙΝΙΑ.ΕΛΕΟΣΣ.Τουλαχιστον το σφουγγαρισμα το βλεπουμε μονο στην αρχη,για ευνοητους λογους...ενω ολα τα αλλα τα βλεπουμε καθημερινα σε υπερβολικες δοσεις."Ωθησατε"*δεν το λεω εγω,οι πορτες σε δημοσιους χωρους το λενε.. Mmm

Στελλα:Πηγε να ζητησει απ την Αμαλια το χερι του Πετρου.*ειμαι πολυ ηρεμη αυτη την στιγμη* Confused? ΠΗΓΕ ΝΑ ΖΗΤΗΣΕΙ ΤΟ ΧΕΡΙ ΤΟΥ ΠΕΤΡΟΥ;;;*τωρα δεν ειμαι ομως maaaad *Δεν το πιστευω...τι εχω κανει;Θεε μου,γιατι με δοκιμαζεις;;Η Αμαλια γιατι δεν την πεταξε με τις κλοτσιες;;εμ...με τακτ ηθελα να πω...εε;;Θα προχωρησει αργα και σταθερα λεει...ετσι εχει σκοπο να με αποτελειωσει..αργα και σταθερα.Χτυπα κι αλλο,θα το αντεξω(α ρε Πετρελη,ποσο σε καταλαβαινω.. sisi )Ποσο να αντεξω;;καντε κατιιι!!Ποτε φευγει το επομενο λεωφορειο;;Τρεχα Στελλα οσο προλλαβαινεις.Αυτο που λεει ΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑ!!Αντιο... θα μου λειψεις, ποσο να σου πω;;οσο ειναι το χρεος της Χωρας μας.Και το εννοω οσο ο Παπανδρεου εννουσε το"λεφτα υπαρχουν"!!! lmao
Αμαλια ΘΕΑΑΑΑΑ!!Σωσε μας Ειδωλο,σε εσενα στηριζομαστε!!! Opados1

Νταιζη:Οντως το καταχαρηκε το Νταιζουλινι..ακουσε Μπελλος...Τελος(σχεδον)και πεταξε στα συννεφα...Ντροπη σου.Σκεψου τουλαχιστον την Ιωαννα.Μη μασας κοριτσι μου,θα σου συμπαρασταθουμε εμεις sisi.Περιμενεις απ την Νταιζη;;μην επηρεαζεσαι απο την Αστερω.Δεν ειναι και τοσο γλυκιααάαα!!! Παρεπιπτοντως φοβερος σχολιασμος.Τις ακρες σου τις εχεις ακομα;;γινεται να κανεις ενα τηλεφωνο στον δικο σου;;ξερεις εσυ...εχει πολλα αστερια ο ουρανος...κανεις δεν θα καταλαβει την διαφορα.. Angel

Παρεα:γιατι, την εδειξε;;; ainta
Νορα μαζεψε την μανα σου...συμφωνω μαζι σου και αγαπω!!!Απανω της Θεα της Θεας μου!!!
Αμαλια-Λουκας στα οπλα!!!Γουσταρωωω lol! Πραγματικα μου αρεσουν πολυ μαζι.Ειναι υπεροχοι οπως και οι ερμηνειες τους!!!
Μια απορια,μη φανταστειτε κατι σοβαρο,μια μικρη λεπτομερεια....αφου απ την κουνια που ειχαν βαλει τον Μαριουκο δεν μπορει να βγει με τοοση ευκολια ενα μικρο παιδι,πρεπει καποιος να το παρει αγκαλια,εκεινο πως εφυγε μονο του και μαλιστα δεν το πηρε χαμπαρι κανεις;;φαινεται θα απηυδησε καθε βραδυ ντιν νταν τα κουδουνια και σου λεει,ας παω να φυγω μπας και κλεισω κανα ματι...τι να πω;!;!
Αυτα..Καληνυχτα σε ολους!!! Flkia

annoula!
Τουρίστας
Τουρίστας

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 527 - Ημερομηνία 17-03-2011 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 527 - Ημερομηνία 17-03-2011

Δημοσίευση από tsourdalitsa Πεμ Μαρ 17, 2011 11:24 pm

Γονείς…

-Υπάρχουν γονείς που έχουν κάψει φλάντζα…
Όλες υπήρξαμε οι πρώην σε μια σχέση, έτσι είναι αυτά και όλες έχουμε πονέσει.
Αλλά μόνο η Αμαλίτσα έχει ένα Αστέρι να θέλει και τον άντρα της και την φιλία της!!! Ωρε που πάμε, ωρε? ainta

-Υπάρχουν γονείς που δεν μπορούν να χαρούν την εγκυμοσύνη τους και τον γάμο τους!
Έχουν το Αστέρι που περνάει την εφηβεία σε αυτή την ηλικία, έχουν την Αμαλίτσα που θέλει το αίμα της πίσω, έχουν και την Έρι που την κυνηγά η αστυνομία και το μόνο που δεν έχουν είναι χρόνος για τη σχέση τους! pff

-Υπάρχουν γονείς που βλέπουν την ζωή τους όλη να αλλάζει και δεν μπορούν να προσαρμοστούν…
Λογικό ο Ηλίας να μην μπορεί να δεχθεί τον "ξεριζωμό" από το σπίτι του σε αυτή την ηλικία, κι ούτε ο καφές της παρηγοριάς, ούτε το ουισκάκι της παρηγοριάς, ούτε ο αρακάς της παρηγοριάς, μπορούν να τον βοηθήσουν!
Συγκλονιστικός ο κος Αρζόγλου! : respect : : respect :

-Υπάρχουν γονείς που δεν θα έπρεπε να είναι γονείς, γιατί πρέπει πρώτα να μεγαλώσουν το παιδί που κρύβουν μέσα τους… το κακομαθημένο παιδί που κρύβουν μέσα τους… το παιδί που αν δεν γίνουν όλα σύμφωνα με τα θέλω του, είναι ικανό να υστεριάζει μια μέρα, μια βδομάδα, έναν μήνα… maaaad
Κρίμα που η μοιχεία δεν αποτελεί πια αδίκημα κατά την ελληνική έννομη τάξη, είχε το Όργανο μέσα στο σπίτι της το Μελιτάκι και δεν μπορούσε να το εκμεταλλευτεί! Και είδε και απόειδε και είπε να πάρει την δικαιοσύνη στα χέρια της, τον δίκασε και τον καταδίκασε τον απούτουλη! Μελιτάκι δεν τον αγάπησες ποτέ, από συνήθεια έλεγες ναι κι οι όρκοι αγάπης που 'χες πει, από συνήθεια κι αυτοί! Fskl Fskl Fskl
Πάλι μόνος του έπαιζε ο κος Σταύρου!

-Υπάρχουν γονείς που την μια λένε έτσι και την άλλη γιουβέτσι!
Ο Χρήστος σκωτσέζικο ντουζ, μια είναι το σκυλάκι του καναπέ, μια είναι αυτός που θα συνετίσει την Νταίζη! ainta
Στο μόνο που μένει σταθερή η Καρτάλαινα είναι ότι δεν πουλάει την Εδέμ! Να δω τι θα την κάνει...

-Υπάρχουν γονείς που βρίσκονται σε δίλημμα!
Από την μια είναι ο γιος λόγω του οποίου ο Μπέλλος βρέθηκε με βαριές κακώσεις στο νοσοκομείο, από την άλλη είναι τα διαμάντια λόγω των οποίων η Νταίζη έχει πάρει συγχωροχάρτι και οι συμβουλές μεταξύ των αδερφών δεν λένε να τελειώσουν! cake
Από την μια υπάρχει ο απόλυτος και το άνευ προηγουμένου σπρώξιμο, από την άλλη υπάρχει η Έρι και η χημεία μιλάει από μόνη της… sfyr

-Υπάρχουν γονείς που δεν εμφανίζονται πάνω από 2λεπτο γιατί μάλλον κουράζονται πολύ... Nyxia

-Υπάρχουν γονείς που αδυνατούν να καταλάβουν γιατί η κόρη τους επιμένει κάθε απόγευμα να βλέπει αυτό που κάποτε λεγόταν έργο και τώρα έχει μετονομαστεί σε 1000+1 τρόποι να πεθάνεις από πλήξη! Μέτριο για τις ερμηνείες (ορισμένων)


Καληνύχτα!
Flkia
tsourdalitsa
tsourdalitsa
Τουρίστας
Τουρίστας

Θηλυκό Τόπος : όπου γης και πατρίς...

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 527 - Ημερομηνία 17-03-2011 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 527 - Ημερομηνία 17-03-2011

Δημοσίευση από nefelik Πεμ Μαρ 17, 2011 11:30 pm

Πολύ κουτσομπόλης μας βγήκε ο Παναγιώτης. Όχι μόνο ήθελε να μάθει λεπτομέρειες για το λόγο για τον οποίο η Εριέττα απείλησε την Άννα, αλλά πήγε και στη Μελίτα για να το επιβεβαιώσει (αναμενόμενο βέβαια) και ζήτησε να δει και όλες τις φωτογραφίες... Ευτυχώς πάντως που υπάρχει και το θέμα με τις φωτογραφίες, μήπως και αποφύγουν την αποκάλυψη της ιστορίας με τα διαμάντια. Από την πρώτη σκηνή κράτησα τα βλέμματα Εριέττας – Στέφανου... Μου άρεσε πολύ και η συζήτησή τους αφού έφυγε ο αστυνόμος...

Το ότι ο Στέφανος (εκτός από το ότι πιστεύει ότι το χρωστούσε στη Νταίζη) έβαλε να πλακώσουν τον Μπέλλο και επειδή απήγαγε το παιδί του, ενώ με τη Νταίζη που πήγε να το σκοτώσει κάθεται και συζητάει πολιτισμένα, θα κάνω ότι δεν το άκουσα. wall Κατά τα άλλα, η σκηνή ήταν πολύ καλή ερμηνευτικά.

Ο Λουκάς με τη Νόρα στις σκηνές τους μου αρέσουν πολύ, αλλά όχι όταν μιλάνε για τη Στέλλα. Επίσης, δε μου αρέσουν καθόλου κάποιες σκηνές όπως αυτή στο γραφείο, οι οποίες εκτός από το Λουκά και τη Νόρα περιλαμβάνουν και τις υστερίες της Μελίτας. Η Μελίτα κατηγορεί την Εριέττα μπροστά τους κι εκείνοι απλά δεν αντιδρούν... wall Είπε και ότι το πρόβλημά της δεν είναι η Εριέττα αλλά ο Στέφανος! Τότε γιατί πήγε να την κατηγορήσει για τις φωτογραφίες και μετά ξαναπήγε στο σπίτι της και για δεύτερο γύρο; Fskl Αφού είπε όποια βλακεία θα μπορούσε να πει, έφυγε χωρίς να ρωτήσει κανέναν, να πάει μια βόλτα επειδή συγχίστηκε! Τουλάχιστον στο τέλος το έσωσε κάπως ο Λουκάς, που είπε ότι το μόνο που τον ενδιαφέρει είναι να μην μπλέξει η αδελφή του... Κάτι είναι κι αυτό...

Η σκηνή Λουκά – Εριέττας μου άρεσε πολύ. Η Έρι είχε δίκιο σε όλα όσα του είπε και ο Λουκάς έδειξε ότι ανησυχεί πραγματικά. Πάντως καλά θα κάνει η Έρι να μη μιλάει για πατώματα, άλλες έχουν ειδικότητα σε αυτό το θέμα... sisi

Απ’ ότι κατάλαβα τόσο από τη συζήτηση Μελίτας – Νόρας – Λουκά όσο και από τη συζήτηση Λουκά – Εριέττας, η Μελίτα αποφάσισε (; ) να επιβεβαιώσει το άλλοθι της Εριέττας και του Στέφανου, επειδή την πίεσαν η Νόρα και ο Λουκάς. Λογικό... Ξέρει ότι αν δεν το κάνει θα χάσει τη Νόρα και το Λουκά από φίλους της, πιθανόν να χάσει ακόμα και τη δουλειά της, και σίγουρα θα χάσει κάθε ελπίδα να τα ξαναβρεί με το Στέφανο. Άκουσε κι αυτό που της είπε η Νόρα ότι αν το κάνει θα της χρωστάνε ευγνωμοσύνη, και άλλο που δεν θέλει... Το μόνο σίγουρο είναι ότι δεν θα το κάνει, επειδή τους πιστεύει! ainta Μόνο που αυτό δεν λέγεται ανωτερότητα... Κατινιά, μικροψυχία, εγωκεντρισμός και υποκρισία λέγεται, και να το θυμηθούμε προσεχώς, σε περίπτωση που υπάρξει λόγος... sfyr

Στη σκηνή Αμαλίας – Στέλλας, αν και τη Στέλλα δεν την αντέχω, γέλασα πάρα πολύ με τις ατάκες της Αμαλίας. Στη σκηνή Αμαλίας – Λουκά πάλι, δε γέλασα καθόλου με κάτι που είπε η Αμαλία και ελπίζω να μην αποδειχθεί ότι ήταν προοικονομία... Efxi

Από τη σκηνή Στέφανου – Μελίτας κρατάω μόνο δύο φράσεις του Στέφανου: «Εσύ δε με αποδέχτηκες ποτέ, ενώ η Εριέττα δεν με απέρριψε ποτέ» και «Αν μ’ αγαπούσες θα δεχόσουνα αυτό που είμαι»... Ελπίζω αυτές τις δύο φράσεις, που είναι και δύο μεγάλες αλήθειες, να μην τις ξεχάσει ποτέ... pleeease

Πολύ καλές και οι σκηνές Ηλία – Πέτρου και Ηλία – Αγγέλας, όπως και η σκηνή με το Μαριούλη στο πάρκο. Εξαιρετικός ο κ. Αρζόγλου. Αυτό που δεν κατάλαβα ήταν πώς κατέβηκε μόνος του ο Μάριος από την κούνια...

Υ.Γ. Κάτι μου λέει ότι το αυτοκίνητο του Λουκά ή του το έκλεψαν ή το πήρε το Αστέρι ή κάποιος τους κάνει πλάκα ή κάτι άλλο έχει συμβεί... Πάντως ο Λουκάς αποκλείεται να έκανε κάτι τέτοιο... Εκτός κι αν, όπως γράφτηκε παραπάνω, έψαχνε το Μάριο...

nefelik
Εδεμοφανάκι
Εδεμοφανάκι

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 527 - Ημερομηνία 17-03-2011 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 527 - Ημερομηνία 17-03-2011

Δημοσίευση από st@cy Πεμ Μαρ 17, 2011 11:45 pm

Aπο το σημερινο κανεις δε θα επρεπε να κρατησει παρα ελαχιστα..
Κατα κυριο και βασικο,την ερμηνεια του κ.Αρζογλου.
Ο ανθρωπος δειχνει τι θα πει τεχνη και πως εκφραζεται,τι σημαινει να εισαι ηθοποιος και μαλιστα καλος ακομα και αν οι συνθηκες που δουλευεις ειναι αντιξοες...
Η σκηνη του με τον Κατρανιδη απο τις λιγες αναλαμπες του σημερινου,εδωσαν ουσια απο το τιποτα.

Μπαινουμε στον κοπο,και ειναι αδικο,να σχολιαζουμε τι κανει η Μελιτα,τι ειπε η Μελιτα,που κλαιγεται,ποιον εκβιαζει η Νταιζη,τι ζηταει η Νταιζη,που γυρνοβολαει το πεφταστερι,γιατι μας πριζει τα συκωτια το πεφταστερι και στην ουσια σκαβουμε τον λακο μας.
Και αυτο δεν προκειται να οδηγησει πουθενα,και δεν προκειται για τα προσεχως τουλαχιστον να καλυτερεψει.
Οι ευχαριστες εκπληξεις του ενος καλου επεισοδιου στα δεκα δε θα φερουν την ανοιξη...

Σημερα σταθηκαν τυχεροι,γιατι τελιωσαν με δυνατο τροπο.
Ο κ.Αρζογλου ''εδειξε'' με μερικα βλεμματα τη ζωη του,και η Γεωργονη μιλησε με τα ματια της.
Αξιζε γι'αυτα αλλα ολα τ'αλλα το υποβιβαζουν και ειναι κριμα..
st@cy
st@cy
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό Τόπος : In one of all the gon joints in all the towns in all the world...
Ασχολίες : Σινεμα,θεατρο,φωτογραφια,tango

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 527 - Ημερομηνία 17-03-2011 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 527 - Ημερομηνία 17-03-2011

Δημοσίευση από ebelina2007 Παρ Μαρ 18, 2011 12:12 am

Δεν υπαρχει τιποτα που να αξιζει κανεις να σχολιασει σημερα.... Στα 45 λεπτα αν αξιζαν τα 7 ισως να λεω και πολλα...
Η ερμεινια του Κ.Αρζογλου ηταν αυτην που αξιζε σημερα που χωρις καν να μιλησει καταλαβαινες πως αυτος ο αντρας κατι εχει... : respect : : respect : ηταν καταπληκτικος!!!
Η Αμαλια ηταν μια ακομα ευχαριστη νοτα ...Θεα!!!
Κατα τα αλλα αφαντη η παρεα..λιγο Λουκα-Νορα και αυτο σε ανουσιες σκηνες...
Η Ευα εκανε μια εμφανιση ετσι για να μην πουμε τιποτα δλδ και ι Νικολας μια απο τα ιδια(μαλλον θα αρχισε να ζηταει κ αυτος πολλα)
Γιατι ολο μας το ενδιαφερον ηταν αν θα γινει ζευγαρι η Αστερω με τον Ρουσσο Fskl
Και βεβαια η κατινια δεν εχει πατω συνεχιζεται...
βριζει- φωναζει -απειλη παπαα δεν αντεχεται αλλο η κοπελα εχουν γινει τα νευρα μου κορδελες φανταζομαι του Στεφανου sisi απαλλαξτε μας απο την υστερικη pleeease
Η Γεωργονη σημερα τελεια!!!
Εχω μια απορια ...Την παρεα την βλεπουμε σε μικρες δοσεις για να μην καλομαθαινουμε...τους υπολυπους γιατι του βλεπουμε σε μεγαλη δοσει ?
Αυτα απο εμενα Καλο βραδυ!!!
ebelina2007
ebelina2007
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Θηλυκό Τόπος : Ιωαννινα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 527 - Ημερομηνία 17-03-2011 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 527 - Ημερομηνία 17-03-2011

Δημοσίευση από Clarabelle Παρ Μαρ 18, 2011 12:13 am

st@cy έγραψε:Aπο το σημερινο κανεις δε θα επρεπε να κρατησει παρα ελαχιστα..
Κατα κυριο και βασικο,την ερμηνεια του κ.Αρζογλου.
Ο ανθρωπος δειχνει τι θα πει τεχνη και πως εκφραζεται,τι σημαινει να εισαι ηθοποιος και μαλιστα καλος ακομα και αν οι συνθηκες που δουλευεις ειναι αντιξοες...
Η σκηνη του με τον Κατρανιδη απο τις λιγες αναλαμπες του σημερινου,εδωσαν ουσια απο το τιποτα.

Μπαινουμε στον κοπο,και ειναι αδικο,να σχολιαζουμε τι κανει η Μελιτα,τι ειπε η Μελιτα,που κλαιγεται,ποιον εκβιαζει η Νταιζη,τι ζηταει η Νταιζη,που γυρνοβολαει το πεφταστερι,γιατι μας πριζει τα συκωτια το πεφταστερι και στην ουσια σκαβουμε τον λακο μας.
Και αυτο δεν προκειται να οδηγησει πουθενα,και δεν προκειται για τα προσεχως τουλαχιστον να καλυτερεψει.
Οι ευχαριστες εκπληξεις του ενος καλου επεισοδιου στα δεκα δε θα φερουν την ανοιξη...

Σημερα σταθηκαν τυχεροι,γιατι τελιωσαν με δυνατο τροπο.
Ο κ.Αρζογλου ''εδειξε'' με μερικα βλεμματα τη ζωη του,και η Γεωργονη μιλησε με τα ματια της.
Αξιζε γι'αυτα αλλα ολα τ'αλλα το υποβιβαζουν και ειναι κριμα..


Θα συμφωνήσω μέχρι τελείας
Σκέπτομαι πως ξεκίνησε και πως βαδίζει αυτή η σειρά και ειλικρινά λυπάμαι.
Clarabelle
Clarabelle
Forum Team
Forum Team

Θηλυκό Τόπος : Πειραιάς

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 527 - Ημερομηνία 17-03-2011 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 527 - Ημερομηνία 17-03-2011

Δημοσίευση από st@cy Παρ Μαρ 18, 2011 12:21 am

Clarabelle έγραψε:
st@cy έγραψε:Aπο το σημερινο κανεις δε θα επρεπε να κρατησει παρα ελαχιστα..
Κατα κυριο και βασικο,την ερμηνεια του κ.Αρζογλου.
Ο ανθρωπος δειχνει τι θα πει τεχνη και πως εκφραζεται,τι σημαινει να εισαι ηθοποιος και μαλιστα καλος ακομα και αν οι συνθηκες που δουλευεις ειναι αντιξοες...
Η σκηνη του με τον Κατρανιδη απο τις λιγες αναλαμπες του σημερινου,εδωσαν ουσια απο το τιποτα.

Μπαινουμε στον κοπο,και ειναι αδικο,να σχολιαζουμε τι κανει η Μελιτα,τι ειπε η Μελιτα,που κλαιγεται,ποιον εκβιαζει η Νταιζη,τι ζηταει η Νταιζη,που γυρνοβολαει το πεφταστερι,γιατι μας πριζει τα συκωτια το πεφταστερι και στην ουσια σκαβουμε τον λακο μας.
Και αυτο δεν προκειται να οδηγησει πουθενα,και δεν προκειται για τα προσεχως τουλαχιστον να καλυτερεψει.
Οι ευχαριστες εκπληξεις του ενος καλου επεισοδιου στα δεκα δε θα φερουν την ανοιξη...

Σημερα σταθηκαν τυχεροι,γιατι τελιωσαν με δυνατο τροπο.
Ο κ.Αρζογλου ''εδειξε'' με μερικα βλεμματα τη ζωη του,και η Γεωργονη μιλησε με τα ματια της.
Αξιζε γι'αυτα αλλα ολα τ'αλλα το υποβιβαζουν και ειναι κριμα..


Θα συμφωνήσω μέχρι τελείας
Σκέπτομαι πως ξεκίνησε και πως βαδίζει αυτή η σειρά και ειλικρινά λυπάμαι.
Και να σου πω και κατι..παρολο που ξερουμε πως δε προκειται να γινει κατι που θ'ανατρεψει τα δεδομενα που υπαρχουν,εμεις γιατι συνεχιζουμε να το βλεπουμε?
Η δικη μου απαντηση ειναι πως μετα απο τοσο και καιρο,εχει γινει γινει συνηθεια και με το να ειναι και καθημερινο αυτο ενισχυεται.Επισης το φορουμ ηταν και ειναι ο βασικος παραγοντας,και γι'αυτο συνεχιζω κιολας.
Αυτο ομως δε με αποτρεπει απο το γεγονος στο να αγανακτω και ακομα και οταν δεν λειπω απο το σπιτι και μπορω να το δω απλα να μην ανοιγω την τηλεοραση και να μην με νοιαζει..δυστυχως η ευτυχως αυτο κατι λεει...
st@cy
st@cy
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό Τόπος : In one of all the gon joints in all the towns in all the world...
Ασχολίες : Σινεμα,θεατρο,φωτογραφια,tango

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 527 - Ημερομηνία 17-03-2011 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 527 - Ημερομηνία 17-03-2011

Δημοσίευση από edem4ever Παρ Μαρ 18, 2011 3:04 pm

"Κυριες και Κυριοι επιβατες....."


"Σας ενημερωνουμε οτι το εστιατοριο του πλοιου ανοιξε"

Το οτι εχεις λυσσαξει της πεινας δεν εχει να κανει με το "χαρμοσυνο" νεο οτι το εστιατοριο ειναια ανοιχτο και να μην πεινουσες θα ενιωθες μια ανακουφιση να ξερεις οτι αν πεινασεις θα μπορεις να φας, καταμεσης του πελαγους... Ειναι ευχαριστο λοιπον να ξερεις ακομη και αν κινδυνευεις να σε παρει ο υπνος θα ερθει εκεινες οι σκηνες που θα σε κανει να καρφωθεις στην οθονη, που θα εχει γεμισει απο το προσωπο του κ. Αρζογλου! : respect : Η σκηνη με τον Πετρο στην Εδεμ εδω το στιγμα οτι ο Ηλιας δυσκολευεται να εγκαταλειψει τον τοπο που περασε σχεδον τη μιση του ζωη, μου θυμησε τον παππου μου και πραγματικα ηθελα να του σφιξω το χερι και να του πω οτι ολα θα πανε καλα! Στην σκηνη με την Αγγελα τρομαξα, οπως "τρομαξε" και η Αγγελα, αυτα που ελεγε ο Ηλιας δεν ειχα λογικη, για τους αλλους, για τον ιδιο οι φωνες των παιδιων ειναι οι αναμνησεις του, η ζωη του και φυσικα τις ακουει! Τελος η σκηνη με τον Αγγελο στο παρκο μας εδωσε τη ζωη του Ηλια στην εδεμ και αυτα που αναγκαζεται να αφησει πισω μαζι της!
*Αποριας αξιο βεβαια το γεγονος ΠΩΣ στο καλο κατεβηκε ο Μαριος απο την κουνια, χωρις να σπασει το κεφαλι του;


"Σε πειρπτωση αναγκης προμυθευτειτε το σωσιβιο σας απο τους ειδικα διαμορφωμενους χωρους...."

Οτι οταν ερθει η περιπτωση αναγκης εσυ θα ξερεις που ακριβως ειναι ο "ειδικα διαμορφωμενος χωρος" και θα παρεις σωσιβιο, χωρις να σε ποδοπατησουν... Υπο την προυποθεση βεβαια οτι θα βρεθει καποιος να ξεκληδωσει τα ντουλαπακια...
Βουλιαζουμε και ψαχνω να βρω σωσιβιο, η Αμαλια ομως που εχει το κλειδι το κραταει γιατι εχει πει κουβεντες! Την ανωτεροτητα σου μεσα Αμαλια Kotsides Γιατι δεν της ειπες να τους παντρεψεις κιολας βρε; Αμ η αλλη η ζαβη που πηγε στην πρωην συζυγο να της πει οτι θελει νααααα με τον πρωην συζυγο, να μεινουν φιλες και δεν ειναι αντροχωριστρα! livani Ο Λουκας φρικαρε με τον "πατερα Ρουσσο" παλι καλα να λες Αμαλια γιατι το κουπι ειναι δυσκολο με εναν!


"...Περαστε το σωσιβιο στο λαιμο, δεστε τη ζωνη και τραβηξτε το κορδονι να φουσκωσει..."

Κια ν το δικο μου ειναι στενο και δεν χωραει το κεφαλι μου; Κι αν τραβηξω το κορδονι και δεν φουστωσει; Τι θα κανω τοτε; Το σταυρο μου και απλωτες στα κυματα; Μιλαει εκεινη η ερμη η Νορα και η μανουλα η ωριμη gibbs θιχτηκε! Βλεπεις και η ιδια η Νορα αλλα και ο Ρουσσος φυσικα, φροντισαν να πουν αυτα που λεγονται μονο, κι ετσι η Στελιτσα με το εσωτερικο της ματι σε υπνωση βλεπει μονο την επιφανεια, την μπογιατισμενη, απο κατω ομως εξακολουθει να ειναι σκουριασμενη η κουνια που σε κουναγε!!! Εχω αρχισει να κουραζομαι απο το σουργελο, οχι δεν αρχισα τωρα, αν πω κουραστηκα θα ειναι πολυ απολυτη, μπορω να κολυμπησω ακομα...


"Το σωσιβιο σας εχει σφυριχτρα, με τον οποια μπορειτε να καλεσετε βοηθεια"

Και σφυριζεις εσυ, λιγο απο τον πανικο, λιγο για να καλυψεις τις υστεριες της Μελιτας... Η οποια δεν τα βαζει με την Εριεττα, αλλα πηγε δις να τις κανει σκηνη! Δεν μπορει να αποφασισει αν το κερατο ή ο φονος ειναι χειροτερο! Και κυριως φωναξε το Στεφανο για να του πει οτι... για να του πει οτι.... Γιατι ακριβως τον φωναξε; Δεν καταλαβα; Nyxia Νομιζω παντως οτι χωρισαν!


"Παρακαλουνται οι κυριοι οδηγοι να προσελθουν στα αυτοκινητα τους για την αποβιβαση"

Ποτε δεν καταλαβα αυτη τη διακριση, μικρη ηθελα να παω κι εγω με τον μπαμπα στο γκαραζ! Ηθελα να δω πως ειναι βρε παιδι μου! Κι ο Παναγιωτης πρεπει να εχει την ιδια τραυματικη εμπειρια, θα μου πεις τοσα εχουν δει τα ματια του με αυτους που εχει μπλεξει, μια φωτογραφια πανω μια κατω δεν χαλασε κι ο κοσμος! Razz


"Ελπιζουμε να ειχατε ενα ομορφο ταξιδι"

Εξαρταται απο τον καιρο, την φουρτουνα δεν την μπορω... Οπως και τη Νταιζη, την αβγαλτη κι αθωα, που για ολα φταει η μανα της, ο πατριος της -ενταξει αυτος φταει!- ο Μπελλος, ο Λουκας, ο Στεφανος, ολοι οι αλλοι τελος παντων τις χρωστανε και πρεπει να την πληρωσουν, σε χρηματα ή με καταγματα και ελαφρες κακωσεις! imarton Καλο, το ταξιδι καλο, αλλα ξεχασα τις δραμαμηνες μου και με πιανει το καραβι!


"Που παμε;"

Που να ξερω καλε; Εμενα μονο ο Ηλιας και ο Μαριος μου αρεσαν και κατι λιγα απο την παρεα της φεγγαροπετρας... Και οχι λιγα επειδη τα υπολοιπα δεν μου αρεσαν αλλα γιατι λιγα μου εδειξαν!
Οσο για τα προσεχως που εχουν ενεργοποιησει αποριες, μπορει ο Λουκας να περασε στοπ, με κοκκινο ή κατι αλλο, με αποτελεσμα να προκλειθει ατυχημα, δεν νομιζω να τρακαρε ανθρωπο και να σηκωνοταν να φυγει... Ελπιζω...
edem4ever
edem4ever
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Μετέωρη σε φάση διακτινισμού!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 527 - Ημερομηνία 17-03-2011 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 527 - Ημερομηνία 17-03-2011

Δημοσίευση από fantina Παρ Μαρ 18, 2011 3:11 pm

μου ανοιξες την ορεξη για ταξιδι με πλοιο
(εχω καιρο να κανω ,θα κανονησω καλοκαιρινες διακοπες σε νησι!!!!!!! )

μονο και μονο για τετοιους σχολιασμους αξιζει να βλεπεις τα επεισοδια ......
ευχαριστουμε ....

fantina
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Θηλυκό Τόπος : στο πιο ομορφο βουνο !!!!!
Ασχολίες : κατι κανω και εγω ......

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 527 - Ημερομηνία 17-03-2011 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 527 - Ημερομηνία 17-03-2011

Δημοσίευση από elenp Παρ Μαρ 18, 2011 6:01 pm

Το επεισόδιο ήταν ωραίο. Μου άρεσε η σκηνή με τον Λουκά και την Νόρα στο σπίτι τους, η συζήτηση ωραία, είχαν δίκαιο σε αυτά που έλεγαν. Η σκηνή με τον Στέφανο και την Νταίζη πολύ καλή, όσο αφορά την Εριέττα νομίζω ότι καλά κάνει και του λέει να τα φτιάξει μαζί της. Η σκηνή με τον Λουκά και την Εριέττα πολύ ωραία, μου αρέσει που η Εριέττα του λέει αλήθεια και ο Λουκάς την πιστεύει. Η σκηνή με τον Λουκά, την Νόρα και την Μελίτα, πολύ καλή, καλά κάνανε και της είπανε τι έγινε για να ξέρει. Η σκηνή με την Εύα, την Δάφνη και το Λευτέρη που η Εύα νοιάζεται για τον Λευτέρη και φαίνεται, ήταν πολύ ωραία.

Γενικά το επεισόδιο μου άρεσε και το ψηφίζω καλό.


Έχει επεξεργασθεί από τον/την elenp στις Παρ Μαρ 18, 2011 6:02 pm, 1 φορά
elenp
elenp
Τουρίστας
Τουρίστας

Θηλυκό Τόπος : Θεσσαλονίκη

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 527 - Ημερομηνία 17-03-2011 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 527 - Ημερομηνία 17-03-2011

Δημοσίευση από Δ.Μπέλλος Παρ Μαρ 18, 2011 6:01 pm

fantina έγραψε:μου ανοιξες την ορεξη για ταξιδι με πλοιο
(εχω καιρο να κανω ,θα κανονησω καλοκαιρινες διακοπες σε νησι!!!!!!! )

μονο και μονο για τετοιους σχολιασμους αξιζει να βλεπεις τα επεισοδια ......
ευχαριστουμε ....

Συμφωνώ και επαυξάνω! : respect :
Δ.Μπέλλος
Δ.Μπέλλος
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Άργος

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σελίδα 2 από 2 Επιστροφή  1, 2

Επιστροφή στην κορυφή


 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης