Edem Forum
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Επεισόδιο 532 - Ημερομηνία 24-03-2011

+31
gxnel
zeta88
Cancoon
ale3ia_eva&nora!!!
evaki16
xristinaki_noraloukofan
Dimitraaa
ellie
annoula!
Antigoni!
Ioanna T
pasxalitsa
MarCia
Clarabelle
a!
nefelik
marakii
rafoni
fay66
FieryRed
ntina fan
Koukoutsaki
fantina
JESSIE
Καρ-Mik
tzibirdika
edem4ever
loukasnora
loukitsa
Caroline
KatsaroYpotheto
35 απαντήσεις

Σελίδα 2 από 2 Επιστροφή  1, 2

Πήγαινε κάτω

Βαθμολογείστε το σημερινό επεισόδιο

Επεισόδιο 532 - Ημερομηνία 24-03-2011 - Σελίδα 2 Vote_lcap38%Επεισόδιο 532 - Ημερομηνία 24-03-2011 - Σελίδα 2 Vote_rcap 38% 
[ 22 ]
Επεισόδιο 532 - Ημερομηνία 24-03-2011 - Σελίδα 2 Vote_lcap17%Επεισόδιο 532 - Ημερομηνία 24-03-2011 - Σελίδα 2 Vote_rcap 17% 
[ 10 ]
Επεισόδιο 532 - Ημερομηνία 24-03-2011 - Σελίδα 2 Vote_lcap31%Επεισόδιο 532 - Ημερομηνία 24-03-2011 - Σελίδα 2 Vote_rcap 31% 
[ 18 ]
Επεισόδιο 532 - Ημερομηνία 24-03-2011 - Σελίδα 2 Vote_lcap5%Επεισόδιο 532 - Ημερομηνία 24-03-2011 - Σελίδα 2 Vote_rcap 5% 
[ 3 ]
Επεισόδιο 532 - Ημερομηνία 24-03-2011 - Σελίδα 2 Vote_lcap9%Επεισόδιο 532 - Ημερομηνία 24-03-2011 - Σελίδα 2 Vote_rcap 9% 
[ 5 ]
 
Σύνολο Ψήφων : 58
 
 
Η Ψηφοφορί έκλεισε

Επεισόδιο 532 - Ημερομηνία 24-03-2011 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 532 - Ημερομηνία 24-03-2011

Δημοσίευση από xristinaki_noraloukofan Πεμ Μαρ 24, 2011 11:16 pm

ένα θα πω γιατί δεν προλαβαίνω αλλά αξίζει να σημειωθεί και από εμένα....
Αντιγόνη Δρακουλάκη.... : respect : : respect : oscar oscar δεν υπάρχει η γυναίκα....μετά την απαγωγή της στον πρώτο κύκλο αυτά τα επεισόδια της ξαναδίνουν τη δυνατότητα να αναδείξει το υπέρμετρο ταλέντο και το πάθος της για την υποκριτική!!!!!!!!!!!!!!Απίστευτη....δεν..δεν έχω λόγια να εκφράσω την ερμηνία της..και αυτά που λέω είναι χωρίς να υπολογίσω την τρελή αδυναμία που της έχω,γιατί αν αρχίσω από εκει δε θα με μαζεύετε....
αγαπώ Αντιγόνη, λατρεύω Αντιγόνη,προσκυνώ Αντιγόνη!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Love! Hugg Flkia inlove
γενικά το επεισόδιο μου φάνηκε μέτριο,αλλά η ερμηνία της Αντιγόνης τα υποσκίασε όλα!!χωρίς αυτό να σημαίνει ότι ξεχνάω όλα τα υπόλοιπα..
xristinaki_noraloukofan
xristinaki_noraloukofan
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 532 - Ημερομηνία 24-03-2011 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 532 - Ημερομηνία 24-03-2011

Δημοσίευση από evaki16 Παρ Μαρ 25, 2011 12:11 am

Aπο μενα πολυ καλο το επεισοδιο..... για 2 κυριους λογους
Αρχικα ειδαμε την Ευα σε αρκετες σκηνες και αυτο ειναι πολυυυυυυυυυυυυυυυυυ καλο!!!!! Yess Yess Και επισης για την υπεροχη ερμηνεια της Αντιγονης Δρακουλακη!!!!! Η γυναικα εδωσε ρεστα σημερα!!!!! Προσκυναωωωωωωωω : respect : : respect : : respect : Ακομα η σκηνη Στελλας-Μπελλου ηταν πολυ καλυτερη αποτι την περιμενα!!!! Εριξα το γελιο!!!!! Αυτα απο μενα!!! Αααααα και κατι που θημηθηκα..... Η Νορα δεν εχει ορισει ωραριο εργασιας στους υπαλληλους της??? Οτι ωρα τους καπνισει ερχονται??? Ελα να βλεπω απολυσεις...... δεν την αντεχω αλλο!!!!!!! Και κατι αλλο ελπιζω η Μαριλια να παψει να κατηγορει για τα παντα το Ευακι!!!!!! Ελεος!!!! Το μονο καλο οπως εχω πει στις υστεριες της Μαριλιας ειναι οτι βλεπουμε περισσοτερο Ευα!!!
evaki16
evaki16
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Καλαμάτα
Ασχολίες : ΔΕΣΤΕ ΤΟΥΣ ♥ ♥ ♥

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 532 - Ημερομηνία 24-03-2011 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 532 - Ημερομηνία 24-03-2011

Δημοσίευση από ale3ia_eva&nora!!! Παρ Μαρ 25, 2011 12:24 am

Δεν λεω υπεροχη Θεα εκρηκτικη καταπληκτικη η Αντιγονη σημερα........ και ως συνηθως βεβαια αλλα εγω το oscar θα το δωσω στην αγαπημενη μου........ η οποια δεν ειναι αλλη απο τη μια και μοναδικη ΦΑΙΗ ΞΥΛΑ!!!!! Κεντησε ΚΑΙ σημερα!!!!!
Την λατρευω!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! kyma kyma kyma Heart2 Heart2
Φαιη Opados1 Opados1 Opados1 Opados1 οεοεοε!!!!!!!!!
ale3ia_eva&nora!!!
ale3ia_eva&nora!!!
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Θηλυκό Τόπος : ΑΘΗΝΑ
Ασχολίες : ΜΟΥΣΙΚΗ

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 532 - Ημερομηνία 24-03-2011 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 532 - Ημερομηνία 24-03-2011

Δημοσίευση από Cancoon Παρ Μαρ 25, 2011 12:41 am

Να που η Νόρα παρά τα 15 χρόνια που γνωρίζει τον Λουκά, παρά το ότι μιλάμε για τον Λουκά έτσι;, παρά το ότι τον έχει κατηγορήσει πόσες φορές μέχρι τώρα και πάντα αποδείχθηκε αθώος (μάλιστα η τελευταία ήταν και εξαιρετικά πρόσφατη) ζηλεύει.
Αυτή η ζηλειά δεν την καθιστά υστερική ούτε σημαίνει ότι δεν εμπιστεύεται τον Λουκά και δεν τον αγαπάει. Όπως έλεγα για την Μελίτα απέναντι στον Στέφανο, έτσι θα πω και τώρα πως το μόνο που σημαίνει είναι ότι η Νόρα είναι πολύ ερωτευμένη και γι' αυτό πολύ ανασφαλής.
Φυσικά το να ψάξει το κινητό του Λουκά είναι μικροπρέπεια.
Πολύ ωραία η σκηνή Νόρας-Μελίτας. Έχουν επικοινωνία οι δυο τους.
Πολύ καλή και η σκηνή Στέλλας-Μπέλλου. Ταίριαξαν και έβγαλαν γέλιο.
Οι αντιδράσεις της Μαρίλιας είναι ρεαλιστικές. Όλόκληρη η ζωή του κοριτσιού αυτού στιγματίστηκε από τις επιλογές της Εύας, από τις επιλογές άλλων. Έτσι τώρα το να περιορίζεται λόγω του Μπέλλου είναι γι' αυτήν το κερασάκι στην τούρτα και έχει άσχημα ξεσπάσματα.
Παντελώς αδιάφορη η σκηνή Εριέττας Στέφανου. Αυτοί οι δύο μαζί (δυο μπασμένοι στα κόλπα που κάνουν λαμογιές) δεν λένε τίποτα. Και από χημεία
Sleep . Αχ πού είναι η Μελίτα να βάλει φωτιά στον Στέφανο;;
Cancoon
Cancoon
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 532 - Ημερομηνία 24-03-2011 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 532 - Ημερομηνία 24-03-2011

Δημοσίευση από zeta88 Παρ Μαρ 25, 2011 1:14 am

Η Αντιγόνη Δρακουλάκη καταπληκτική!!!!! : respect : : respect : (όχι ότι δεν το περιμέναμε, αλλά άλλο να το βλέπεις!!)
Επίσης, πολύ δυνατή η σκηνή Εύας-Μαρίλιας, πολύ καλές και οι δύο!!!
Μου άρεσε που μαζεύτηκε όλη η παρέα αλλά και το ότι όταν πήγε η Νταίζη δεν άρχισε τόσο τα παράλογα υστερικά της για τη Στέλλα αλλά έδειξε πιο πολύ να καταλαβαίνει τη σοβαρότητα της κατάστασης και το πόσο χάλια ήταν η Νόρα.. μου θύμισε κάποιες στιγμές προ Στέλλας,όπως τότε που πυροβόλησαν τη Δάφνη, που έδειξε να καταλαβαίνει και να μη γίνεται περισσότερο ενοχλητική (όσο γίνεται βέβαια,για τη Νταίζη μιλάμε!) Γενικά, μ' αρέσει πιο πολύ να βλέπουμε την καλή της πλευρά από κάτι τέτοιες στιγμές παρά με τη μανία της με τη Στέλλα..Και η σκηνή της με το Χρήστο μου άρεσε!!
Και κάτι άλλο.. Ρώτησε η Μελίτα τη Νόρα, όταν της είπε για τα μηνύματα του Λουκά, αν άρχισε πάλι η παράνοια;;; Η Μελίτα;;;; Ή κάτι άλλο εννοούσε και δεν το κατάλαβα γιατί η Νόρα πολύ εύκολα το προσπέρασε, αλλά τόσα που έχει ακούσει κι αυτή...
Α, και Μπέλλο διάλεξες το κατάλληλο άτομο να απαγάγεις..Θα περάσεις καλά.. lmao
zeta88
zeta88
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 532 - Ημερομηνία 24-03-2011 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 532 - Ημερομηνία 24-03-2011

Δημοσίευση από gxnel Παρ Μαρ 25, 2011 1:43 am

λιγα και απο μενα.....

θα προσπερασω αυτα με τις ζηλειες.....

ερμε Μπελλο που εμπλεξες.....παει θα σε μουρλανει εντελως η Στελλα καημενε μου......για να πω την αληθεια γελασα με τη Στελλα σημερα.....

η Δρακουλακη εδωσε ρεστα σημερα!!!!!!
Επεισόδιο 532 - Ημερομηνία 24-03-2011 - Σελίδα 2 11556


η Μελιτα να ελειπε απο ολο το σκηνικο θα ηταν καλυτερα.......


και ελεγα οτι θα συγκινηθω με την Νορα....μπα...το δακρυ κυλησε απο τη γλυκια μου την Νταιζουλα.....τι καλη που ειναι!!!!!νοιαζεται μωρε......
Επεισόδιο 532 - Ημερομηνία 24-03-2011 - Σελίδα 2 103275

πολυ καλο απο μενα.....

Υ.Γ(ωραιο το νεο λουκ της γιατρου
Επεισόδιο 532 - Ημερομηνία 24-03-2011 - Σελίδα 2 145879 )
gxnel
gxnel
Εδεμοφανάκι
Εδεμοφανάκι

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 532 - Ημερομηνία 24-03-2011 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 532 - Ημερομηνία 24-03-2011

Δημοσίευση από zouz0unii Παρ Μαρ 25, 2011 1:48 am

Θα συμφωνησω με τους απο πανω...
Η Μονη που αξιζε σημερα ηταν η ΑΝΤΙΓΟΝΗ Δρακουλακη....!
Ηταν υπεροχη...! Βεβαια σε μια στιγμη φοβηθηκα με την κριση πανικου...
δεν θα το αντεχα να χασει το Ψυχουλακι...! Αλλα ok μετα το ξεπερασα...!
Η μονη λατρεμενη σκηνη σημερα... Τα υπολοιπα μου ηταν παντελως Αδιαφορα...!
ΟΣΚΑΡ ΠΟΛΛΑ ΟΣΚΑΡ ΣΤΗΝ ΑΝΤΙΓΟΝΗ ΔΡΑΚΟΥΛΑΚΗ...
ΚΙ ΑΠΟ ΜΕΝΑ.. oscar oscar oscar oscar
zouz0unii
zouz0unii
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Θηλυκό Τόπος : ♡ Σε ένα ροζ Συννεφάκι!! ♡
Ασχολίες : ✰ Να ονειρεύομαι..!! ♡

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 532 - Ημερομηνία 24-03-2011 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 532 - Ημερομηνία 24-03-2011

Δημοσίευση από tsourdalitsa Παρ Μαρ 25, 2011 2:02 am

Ανοιχτή γραμμή...

-...συμπαράστασης κακοποιημένων γυναικών.
Σας έχουν απαγάγει??? Δεν σας έχουν εξασφαλίσει ένα 5άστερο, ένα spa, ένα room service??? Σας ταΐζουν fast food και σας βάζουν να κοιμηθείτε στο πάτωμα??? Σας αφήνουν για ώρες να τραγουδάτε είμαι μόνος μου εγώ κι ο πόνος μου?? Σας χρεώνουν το κινητό σας καμιά 10αριά sms και δεν έχετε what's up???
Ντροπή και αίσχος! Δεν είστε πια μόνη επικοινωνήστε με την γραμμή μας και θα κανονίσουμε μια απαγωγή στα αστρικά μέτρα σας! Γιατί όλοι έχουμε δικαίωμα στην απαγωγή! wall

-...υποστήριξης σε προβλήματα εξάρτησης ναρκωτικών.
Μαρίλια κοπέλα μου, πες μας τι πίνεις εσύ και δεν μας δίνεις, τα 'χεις χαμένα, ανησυχώ για 'σενα! Κόψε τα ναρκωτικά ή άλλαξε ντίλερ, σε χαλάνε δεν το βλέπεις? Τέτοιο καλό, ώριμο και λογικό κορίτσι, τι μετάλλαξη είναι αυτή? ainta

-...συμπαράστασης για ανέργους.
Κι όμως μην τα βάφετε μαύρα, υπάρχει λύση για να μη βολοδέρνετε σαν την άδικη κατάρα και να κάνετε πλακίτσες με τους κολλητούς σας...
Μια απαγωγή και τρέχετε και δεν φτάνετε! Αν δεν αρκεί αυτό, να φροντίσετε να έχετε πάντα ένα φόνο για καβάτζα!
Ότι κάτι γίνεται με Λουκά και Τέρη δεν μου το βγάζετε από το μυαλό.
Ότι με το Όργανο κάνουν ωραίο ντουετάκι είπσης δεν μου το βγάζετε από το μυαλό.
Ότι θα γίνει πάλι ο κακός χαμός με όλους αυτούς, αυτό κι αν δεν μου το βγάζετε από το μυαλό.

-...υποστήριξης για νέες μητέρες.
Ανάσες... πολλές και βαθιές ανάσες, μπας και καταφέρετε και φτάσετε στον μήνα σας και γίνετε νέα μητέρα, γιατί μια η μάνα και οι έρωτες της, μια ο Μπέλλος και τα σχέδια του, πιο πιθανό είναι να βγάλετε φραπέ, παρά μπέμπα!!! Έλεος αυτή η κοπέλα, από την μέρα που έμεινε έγκυος μια μέρα ήρεμη δεν έχει περάσει! ((

-..."με τον Θεό".
Χόρεψα στ’ αναστενάρια
στη φωτιά περπάτησα
βρήκα τα παλιά μου χνάρια
άγιασα κι αμάρτησα...
το συγχωροχάρτι είναι πλέον περιττό... η εν πολλές αμαρτίες περιπεσούσα γυνή, μόνο που δεν έπεσε από τη θέση της μόλις διάβασε το μήνυμα της κουμπάρας και αποφάσισε ότι δεν θέλει να γίνει σκληρή και άπονη σαν την μαμά, αλλά αντιθέτως θέλει να βοηθήσει με κάθε τρόπο το Αστέρι... τι γλυκόοοοο, το φωτοστέφανο παρακαλώ και γρήγορα!
Ότι χαραμίζουμε μια χημεία σαν του Χρήστου και της Νταίζης σε τέτοιες σκηνές, είναι πρόβλημα μεγάλο! Nyxia

-...οικογενειακής συμβουλευτικής και θεραπείας.
Συμβουλή νο1 όταν η σύζυγος Αμαλίτσα μπουκάρει με σοβαρό ύφος στο γραφείο, αφήστε τα αστειάκια γιατί πήρε φωτιά μια καρδιά μια καρδιά καίγεται κι ο καημός δε λέγεται... Και εν προκειμένω μιλάμε για την δικιά σου καρδιά φίλτατε Ρούσδο, αφού το φλερτ βρίσκεται στα χέρια του αδίστακτου Μπέλλου!
Συμβουλή νο2 όταν η κόρη σου λέγεται Μελίτα, μη ζητάς χάρες φίλτατε Ρούσσο...το σάλιο σου χαλάς, είτε μιλάς σ'αυτή, είτε μιλάς στον τοίχο λίγα μέτρα πιο πίσω, το ίδιο και το αυτό! Nyxia

-...υποστήριξης περιπτώσεων ειδικών απαιτήσεων.
Περίπτωση Μελίτα:Αν στο σπίτι δεν υπάρχει καθρέφτης για τον οποιοδήποτε λόγο, αποφεύγουμε να βγούμε από το σπίτι...
τι στυλιστικό έγκλημα ήταν αυτό της γραμματέως! Επιπροσθέτως αν, λέμε αν, μια στο εκατομμύριο μας έρθει όρεξη για δουλειά, αλλάζουμε πλευρό μέχρι να μας φύγει! Fskl Fskl
Αφού δεν σε θέλει βρε κοπέλα μου.. μια μέρα είπες και εσύ να δουλέψεις και ήρθαν τα πάνω, κάτω!
Περίπτωση Μπέλλος: κουράγιο... κουράγιο και δύναμη... Για τον Μπέλλο και μόνο η γραμμή είναι ανοιχτή 24 ώρες το 24ωρο και υπάρχει και υπηρεσία αποστολής (κατ'οίκον) Καλάσνικοφ, ρεβόλβερ, χειροβομβίδας, κανονιού κλπ κι οποιουδήποτε άλλου πρόσφορου μέσου προς εξόντωση του Αστεριού!!!
Μπέλλο θυμήσου είμαστε μαζί σου!!!! soutien

-...στήριξης αναξιοπαθούντων τηλεθεατών.
Λυπούμαστε η γραμμή δεν λειτουργεί προσωρινά... βλέπετε το έργο με δική σας ευθύνη και ψηφίζετε κατά βούληση!
Η δική μου βούληση λόγω κάποιων καλών ερμηνειών και πολύ γέλιου με το κεφάλαιο της απαγωγής (και είμαστε ακόμα στην αρχή) το λέει Μέτριο!

GN1
tsourdalitsa
tsourdalitsa
Τουρίστας
Τουρίστας

Θηλυκό Τόπος : όπου γης και πατρίς...

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 532 - Ημερομηνία 24-03-2011 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 532 - Ημερομηνία 24-03-2011

Δημοσίευση από st@cy Παρ Μαρ 25, 2011 1:34 pm

Το επεισοδιο απο μια αποψη μπορει να χαρακτηριστει
α)δραματικο/τραυματικο
β)ψυχαγωγικο/διασκεδαστικο
γ)τρομακτικο/απαλευτο...

α)Μια απαγωγη,οτι και να ειναι ειναι δραματικη.Η Νορα,που απο την πρωτη στιγμη που εμεινε εγκυος ηρεμια δεν εχει βρει,τωρα χανει τη μανουλα της που οτι και να ειναι αυτη,ειναι μαμα της και τη αγαπαει.
Η αληθεια ειναι οτι οταν εχεις να σκεφτεις τι θα κανεις με τη μανα σου που την απηγαγαν και νιωθεις τυψεις για αυτα που της ελεγες,φοβασαι μην παθει κατι ο πατερα σου,εχεις ενα παιδι μεσα σου και μονο εσυ εισαι υπευθυνη για την υγεια του και τον αντρα σου που τελευταια λεει μονο''Ανασες αγαπη μου ανασες!''. pff
Ποσο ν'αντεξει η ερμη??!!Αξιζε η ερμηνεια της Δρακουλακη,μπραβο της γι'αυτο που εβγαλε.

β)Εχεις ενα Μπελλο και μια Στελλα.Μαζι σ'ενα δωματιο.Να κανουν διαλογο. xoxo
Οσο και να προσπαθησεις ειναι αδυνατο να μη γελασεις,και απο αυτα που βλεπεις και απο αυτα που ακους...
Ο ενας να εχει εξελιχτει τοσο στη φυλακη που στελνει τοσο γρηγορα μυνηματα σε ολους απο διαφορετικα σημεια για να αποφυγει τον εντοπισμο,σε απιστευτους ρυθμους(Μανο τωρα φαινεται το δυνατο μυαλο... ainta )
και η Στελλιτσα να παραπονιεται για τους αθλιες συνθηκες κρατησης,το φαγητο,τη διαρυθμιση του χωρου λες πηγε εκει για αναστηλωση και αναπαλαιωση σωματος και ψυχης..αχ σορρυ ξεχασα αυτο το κανει ηδη ενα μηνα τωρα πριζοντας μας τα συκωτια... imarton προφανως δεν εχει μπει ποτε στον κοπο να ρωτησει για τις απαγωγες της κορης της και πως περνουσε εκεινη τοτε...
Και το χειροτερο ειναι πως μολις αρχισαμε και ο Μπελλος εχει ηδη αρχισει να αμφιβαλλει για την κινηση του..
αμ δεν ηξερες δε ρωταγες??? Nyxia

γ) Και φτανουμε στην αγαπημενη μου κατηγορια valen
Ο παραπανω ειναι σχολιασμος μια καθημερινης κοινωνικης/δραματικης σειρας που προβαλεται στην απογευματινη ζωνη μεγαλου καναλιου και μαλιστα με μεγαλα νουμερα.Δεν φανταζει τρομακτικο κατι τετοιο? ;/
Περα απο το γεγονος οτι εχουμε κανει στροφη 180 μοιρων εις τον κυβο και συνεχιζουμε,τιποτα απο αυτο δεν θυμιζει την σειρα που ξεκινησε να προβαλλεται τον Σεπτεμβρη του '08.
Οταν βλεπεις μια Δαφνη να ενισχυει τις υποψιες και το παραλυρημα της Νορας,λεγοντας οτι κι εκεινη ψαχνει το κινητο του Νικολα,πολυ χαλαρη και αταραχη,και τη συμβουλευει να κανει κι εκεινη το ιδιο σπρωχνοντας τη στην κατινια
τη Μαριλια να ξεσπα μ'ενα τετοιο τροπο,που ενω καταλαβαινω το ξεσπασμα ο τροπος μου φαινεται απαραδεχτος,
τον Στεφανο να μιλαει με την Εριεττα και να λεει''ειμαστε μαθημενοι πια στις απαγωγες'' livani ,
γιατι χωρις δυο τουλαχιστον απαγωγες το χρονο,δεν σου πανε καλα τα πραγματα και
τη Νταιζη να παρουσιαζεται ως ψυχοπονιαρα που ταραχτηκε απο αυτο που εγινε και θελησε να βοηθησει τη μητερα εκεινης που θεωρει αν μη τι αλλο εγκληματια
τι αλλο πρεπει και μπορω να περιμενω εγω απο αυτη τη σειρα? soutien
st@cy
st@cy
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό Τόπος : In one of all the gon joints in all the towns in all the world...
Ασχολίες : Σινεμα,θεατρο,φωτογραφια,tango

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 532 - Ημερομηνία 24-03-2011 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 532 - Ημερομηνία 24-03-2011

Δημοσίευση από elenp Παρ Μαρ 25, 2011 4:44 pm

Το επεισόδιο ήταν πολύ ωραίο. Μου άρεσαν όλες οι σκηνές, απλά θα σχολιάσω αυτές που μου άρεσαν λίγο παραπάνω. Μου άρεσε η σκηνή με τον Λουκά και τον Νικόλα, μπορεί να μην λέγαν και κάτι ιδιαίτερο αλλά είχε χιούμορ, ο Λουκάς να προσπαθεί να τον πείσει ότι δεν τα έχει με κάποια άλλη και αγαπάει την Νόρα και ο Νικόλας να μην είναι σίγουρος . Η σκηνή με την Εύα, την Νόρα και την Δάφνη ήταν πολύ καλή, η Νόρα έχει δίκαιο που τον υποψιάζεται τις άλλες τις φορές ήταν υπερβολική αλλά είναι λογικό να έχει υποψίες, νομίζω ότι ο καθένας θα σκεφτόταν ότι ο άντρας της την απατάει, βέβαια το να ψάξεις το κινητό του άλλου δεν είναι καλό, αλλά την καταλαβαίνω. Η σκηνή με την Νόρα, τον Λουκά και την Μελίτα στο γραφείο πολύ καλή, η ερμηνεία της Νόρας εξαιρετική και ο Λουκάς πολύ καλός μαζί της. Η σκηνή με την Εύα, την Νόρα, την Δάφνη, τον Νικόλα, την Νταίζη και τον Λευτέρη πολύ καλή, η Νόρα δεν έβαλε τον εγωισμό της μπροστά και δέχτηκε να τους βοηθήσει. Η σκηνή με την Εύα, την Νόρα, την Δάφνη, τον Λουκά, τον Νικόλα, την Νταίζη και τον Λευτέρη, πολύ ωραία.

Γενικά το επεισόδιο μου άρεσε πάρα πολύ και το ψηφίζω αφού δεν υπάρχει η επιλογή τέλειο, πολύ καλό.
elenp
elenp
Τουρίστας
Τουρίστας

Θηλυκό Τόπος : Θεσσαλονίκη

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σελίδα 2 από 2 Επιστροφή  1, 2

Επιστροφή στην κορυφή


 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης