Edem Forum
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Επεισόδιο 534 - Ημερομηνία 28-03-2011

+29
afroditi_norakii
almaresi
sofia
roria
fanlouknor
loukitsa
tsourdalitsa
pasxalitsa
koalaki
a!
ebelina2007
nefelik
rafoni
evaki16
alkisti
rachel
JESSIE
fay66
ioannaa
marakii
loukasnora
Kornilia_Petrakitsa
gxnel
aggeliki
Δ.Μπέλλος
Cancoon
Dimitraaa
ellileo
Clarabelle
33 απαντήσεις

Σελίδα 2 από 2 Επιστροφή  1, 2

Πήγαινε κάτω

Βαθμολογείστε το σημερινό επεισόδιο

Επεισόδιο 534 - Ημερομηνία 28-03-2011 - Σελίδα 2 Vote_lcap9%Επεισόδιο 534 - Ημερομηνία 28-03-2011 - Σελίδα 2 Vote_rcap 9% 
[ 6 ]
Επεισόδιο 534 - Ημερομηνία 28-03-2011 - Σελίδα 2 Vote_lcap32%Επεισόδιο 534 - Ημερομηνία 28-03-2011 - Σελίδα 2 Vote_rcap 32% 
[ 22 ]
Επεισόδιο 534 - Ημερομηνία 28-03-2011 - Σελίδα 2 Vote_lcap14%Επεισόδιο 534 - Ημερομηνία 28-03-2011 - Σελίδα 2 Vote_rcap 14% 
[ 10 ]
Επεισόδιο 534 - Ημερομηνία 28-03-2011 - Σελίδα 2 Vote_lcap7%Επεισόδιο 534 - Ημερομηνία 28-03-2011 - Σελίδα 2 Vote_rcap 7% 
[ 5 ]
Επεισόδιο 534 - Ημερομηνία 28-03-2011 - Σελίδα 2 Vote_lcap6%Επεισόδιο 534 - Ημερομηνία 28-03-2011 - Σελίδα 2 Vote_rcap 6% 
[ 4 ]
Επεισόδιο 534 - Ημερομηνία 28-03-2011 - Σελίδα 2 Vote_lcap32%Επεισόδιο 534 - Ημερομηνία 28-03-2011 - Σελίδα 2 Vote_rcap 32% 
[ 22 ]
 
Σύνολο Ψήφων : 69
 
 
Η Ψηφοφορί έκλεισε

Επεισόδιο 534 - Ημερομηνία 28-03-2011 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 534 - Ημερομηνία 28-03-2011

Δημοσίευση από pasxalitsa Δευ Μαρ 28, 2011 10:53 pm

Ο Ευαγγελισμός πέρασε-είδηση καλή δεν πήραμε-, η Περίοδος της Σαρακοστής καλά κρατεί, οι σπανταχού χριστιανοί περιμένουν το Θαύμα της Ανάστασης του Ιησού, ο τηλεθεατής ομως των Μυστικών δεν έχει να περιμένει τίποτα και αυτό είναι όχι μόνο απογοητευτικό, αλλά και Κρίμα και Άδικο.

Είναι άδικο για το τηλεοπτικό κοινό που χρόνια τώρα στηρίζει τους δημιουργούς φέρνοντάς τους στην πρώτη γραμμή της τηλεθέασης, χαρίζοντας τους βραβεία και διακρίσεις, να απογοητεύται καθημερινά βλέποντας μια σειρά που ξεκίνησε με όλα τα φόντα να κάνει τη διαφορά, να γίνεται έρμαιο της ώθησης, της ευκολίας και του τσάτρα-πάτρα.

Για το σημερινό τι να πει κανείς;
Είδαμε την Νταίζη, μια ηρωίδα που ήρθε πριν δύο χρόνια, ως τραγουδίστρια της Εθνικής οδού για να διεκδικήσει τον άντρα και το παιδί της, να γίνεται η παλιά αγαπημένη του Λουκά, η νόθα κόρη της Αντιγόνης και του Λύτρα, η ετεροθαλής αδελφή του Στέφανου και του ΝΙκόλα, σύζυγος του Μπέλλου η αγαπημένη του Χρήστου, η συμπάθεια της Στέλλας και σήμερα ειδήμων της Αστυνομίας σε περιπτώσεις απαγωγής. Η Νταίζη που ξεκίνησε η απόλυτη κακιά, για να αγιοποιηθεί. Μόνο που δυστυχώς δεν αγιοποιήται με το ζόρι. Δεν δώσατε στο κοινό τη δυνατότητα να καταλάβει τις όποιες σκοτεινές της πλευρές και να τις δικαιολογήσει, το σπρώξατε και τώρα κλωτσά.
Και δυστυχώς την πληρώνει η κατ' άλλα συμπαθής και ταλαντούχα Μαριάννα Πολυχρόνιδη.

Ελέω αγιοποίησης, το τηλεοπτικό κοινό υφίσταται το μαρτύριο της απαγωγής της Στέλλας, από το Μπέλλο. Όσες φιλότιμες προσπάθειες και να κάνει ο κ. Καλαθάς, δεν μπορεί να με πείσει για τον απόλυτο κακό, γιατί ακόμα θυμάμαι, τον καλοκάγαθο επιχειρηματία συνεργάτη του Μάνου. Τη δε Στρέλλα την αφήν ω σσχολίαστη. Όσο για τα ρητά του Μπουσκάλια, καλό θα είναι ορισμένοι να τα κάνουν πράξη πριν τα βάλουν στο στόμα των ηρώων τους.

Ο Λουκάς και η Νόρα, λόγω δημοφιλίας και εξελίξεων τράβηξαν σήμερα πάνω τους τα φώτα. Πετράκης και Δρακουλάκη όμως σήμερα, κάπου έχασαν το μέτρο και φώναξαν παραπάνω από όσο έπρεπε. Δεν πείθεις ότι πονάς φωνάζοντας, καμιά φορά η σιωπή Ουρλιάζει πολύ περισσότερο. ΄Εχουμε δει σκηνές απαγωγής και έχουμε νιώσει πολλά περισσότερα.

Ο Στέφανος και η Εριέττα ήρεμες δυνάμεις προσφέρουν συμπαράσταση στη Νόρα. Ύστερα, στο σπίτι συζητούν ήρεμα και χαλαρά, χωρίς φανφάρες. Η χημεία φωνάζει.

Η ξινομούρα, κλαψοφουντούκω με το στόμα μονίμως ανοιχτό και το βλέμμα ροφού, δίνει ακόμα μια φορά τα διαπιστευτήρια της. Η α-παπα-ξία δικαιώνει το όνομά της και το ρόλο της και δικαιώνει όλους εμάς για την άποψή μας.

Στην προσπάθεια για υπαγωγή της Νταιζη στο Πάνθεον των Αγίων, χαραμίζεται άλλη μια χημεία και δύο ηθοποιοί αξιώσεων. Αν δεν ήταν η Στέλλα Παπαδημητρίου και ο Αλέξανδρος Σταύρου, οι μεταξύ τους διάλογοι θα χάριζαν στιγμές γέλιου στα αιγοπρόβατα όλης της Επικράτειας. Δεν ακούω, μόνο χαζεύω τις εκφράσεις τους.

Η παρέα - οι πρωταγωνιστές- γιατί ναι αυτοί είναι οι πρωταγωνιστές, έγιναν δορυφόροι. Ορισμένοι όμως ενάντια στο σπρώξιμο και την αγιοποίηση, κατορθώνουν να δικαιολογούν τον τίτλο τους και όποιος κατάλαβε, κατάλαβε!!!

ΠΕριμένω το αυριανό, να δω πως θα πάνε οι διαπραγματεύσεις της Υπαστυνόμου Νταίζης.

Μέχρι τότε, να περνάμε Όμορφα Love!



pasxalitsa
pasxalitsa
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Θηλυκό Τόπος : ΜΕ θέα το Πέλαγο
Ασχολίες : Θέατρο, Λογοτεχνία, Σινεμά, Τηλεόραση

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 534 - Ημερομηνία 28-03-2011 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 534 - Ημερομηνία 28-03-2011

Δημοσίευση από tsourdalitsa Δευ Μαρ 28, 2011 10:59 pm

Σάντουιτς, πατατάκια, πασατέμπο, αναψυκτικά, ποτά, νερά...
Πάρε κόσμε, πάρε και καθιστέ αναπαυτικά, ο αγώνας αρχίζει εντός ολίγου!!!

-Σχολιαστές του αγώνα:
Με θέα το πέλαγος, Έρι και Στέφανος, έχουν αράξει και σχολιάζουν την εξέλιξη του αγώνα λεπτό προς λεπτό... είναι τόσο καλοί που και να έχασες τη φάση, από τα λεγόμενα τους και μόνο είναι σαν να την έχεις δει! Nyxia
Εντάξει δεν πρόκειται και για τους πιο αντικειμενικούς σχολιαστές που υπάρχουν, μεροληπτούν υπέρ της μιας ομάδας, αλλά κάνουν μοναδικό και αχτύπητο δίδυμο! Love!

-Διαιτησία:
Εδώ κι αν ο αγώνας είναι σικέ.... Από την μια το Όργανο και η αστυνομία εν γένει και από την άλλη το Άγιο Νταιζάκι (γιατί ότι ανακηρύχθηκε Αγία είναι πλέον δεδομένο wall wall ) πριμοδοτούν με φάουλ και πέναλτι την μία ομάδα και τον έτερο Καππαδόκη τον γέμισαν με κόκκινες και κίτρινες κάρτες!!!
Αυτό που Αστυνομία και μαφία έχουν τον ίδιο τρόπο σκέψης, και ο Λουκάς το θαυμάζει και το ξαναθαυμάζει, πραγματικά με στέλνει για τακούνια! cake

- Οι αντίπαλες ομάδες:
Η πρώτη έχει πέντε παίκτες με αρχηγό την Νορά... μια Νόρα εν εξάλλω κι όχι άδικα αφού με τόση βοήθεια κι όμως έχουν χάσει την μπάλα!
Το σίγουρο πάντως είναι πως δεν καταθέτουν τα όπλα και είναι όλοι (σχεδόν) μαζί στα δύσκολα!
Ευτυχώς που το Αστέρι μας ενώνει και βλέπουμε κι αυτή την ρημαδοπαρέα... sfyr
Η δεύτερη ομάδα, δεν αποτελείται από πολλούς... είναι ένας και τα κάνει όλα, είναι αρχηγός, παίκτες και πάγκος μαζί! Και επειδή είναι και πολύ άγριο και σκληρό αγόρι lmao έχει και την κατοχή της μπάλας!
Σκότωσε την Μπέλλο, σκότωσε την, είμαστε μαζί σου!! soutien soutien

-Στρογγυλή θεά:
Η στρογγυλή θεά μας βγήκε Αστεράτη. Δεν καταλαβαίνει Χριστό... μα χρυσή μου γυναίκα μπουσκάλια στα μοσχάρια, αφού τον βλέπεις έχει τσακωθεί ο παίκτης με την κλασσική παιδεία! ainta
Πάντως η απομόνωση της έχει κάνει καλό: θυμήθηκε ότι έχει κόρη, η οποία είναι έγκυος και δεν πρέπει να την ταράζει... Wow

- Φιλοθεάμων κοινό:
Υπάρχουν οι κολλημένοι με την στρογγυλή θεά, όπως ο Ρούσσος, που τον τελευταίο καιρό πως το πάει, πως το φέρνει πάντα στον έρωτα την γυρίζει την κουβέντα! Relax και εμείς ερωτευτήκαμε, αλλά δε τρελαθήκαμε!
Υπάρχουν αυτοί που αδιαφορούν αλλά βλέπουν τον αγώνα για τον χαβαλέ, όπως η Αντιγόνη που παρακολουθεί και δεν της καίγεται καρφάκι...
Υπάρχουν κι αυτοί που αγαπούν την ομάδα και την ακολουθούν παντού... καλή ώρα ο Ηλίας που τίποτα δεν τον κουνούσε από την Εδέμ και τώρα τσάκα-τσάκα τα μάζεψε τα πράγματα και έφυγε από το σπίτι!

-Ουπς είδα φως και μπήκα:
Μια γυναίκα, μια κατηγορία από μόνη της... είχε πάει βόλτα στα μαγαζιά, είδε φως στο γήπεδο, είδε ότι έχει και ωραία αγόρια μαζεμένα και είπε δεν πάω κι εγώ να δω τι παίζει...
Μελιτάκι μπορείς και χειρότερα, πιστεύω σε 'σενα μη με απογοητεύσεις! Fskl Fskl

-Ο αγώνας έχει μέλλον ακόμα και όλα παίζονται μέχρι το 90'.
Βέβαια αν στο πρώτο ημίχρονο έχω σκυλοβαρεθεί, δεν θα κάτσω να δω και το δεύτερο... Άσχημο!


Καλή βδομάδα και καλή μας νύχτα!
Flkia
tsourdalitsa
tsourdalitsa
Τουρίστας
Τουρίστας

Θηλυκό Τόπος : όπου γης και πατρίς...

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 534 - Ημερομηνία 28-03-2011 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 534 - Ημερομηνία 28-03-2011

Δημοσίευση από koalaki Δευ Μαρ 28, 2011 11:03 pm

Ο χαρακτηρας της Νορας ηταν παντα νευρικος ισως γι'αυτο...Ο καθενας αντιδραει διαφορετικα !αλλοι κλαινε ,αλλοι παθαινουν υστερια,αλλοι εκνευριζονται! Neutral παντως συμφωνω μου ελειψε λιγο το συναισθημα Νορας Λουκα !αλλα να μου πεις οι ανθρωποι ειχαν τον πονο τους να αγκαλιαζονται συνεχεια ? Επεισόδιο 534 - Ημερομηνία 28-03-2011 - Σελίδα 2 94762
Εχω μια απορια..ο ρολος της Μελιτας ποιος ειναι?????δε δηλωνει που8ενα συμμετοχη!ουτε στην παρεα και ειδικα σε Νορα Λουκα που μεχρι και δουλεια της εδωσαν κι εκεινη το μονο προβλημα που εχει,που νομιζει πως υπαρχει ειναι ο Καρταλης!ελεος!δειξε τουλαχιστον για τα ματια του κοσμου λιγο ενδιαφερον!!!!!!
Ο Μπελλος θεος!χαχα εχει χασει και την ψυχραιμια τ με τη Στελλα και γελαω πολυ με τον εκνευρισμο του!!!!
Ο ψηλος κλασικα αδιαφορος!!
και η Αμαλια με εκνευρισε λιγο!!!!μεσα στην τρελη χαρα και ο κοσμος να καιγεται!!!ελεος μανα κορη στην καρακοσμαρα τους!!! αμαν πια!
Επεισόδιο 534 - Ημερομηνία 28-03-2011 - Σελίδα 2 304168 Επεισόδιο 534 - Ημερομηνία 28-03-2011 - Σελίδα 2 960514
koalaki
koalaki
Τουρίστας
Τουρίστας


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 534 - Ημερομηνία 28-03-2011 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 534 - Ημερομηνία 28-03-2011

Δημοσίευση από loukitsa Δευ Μαρ 28, 2011 11:33 pm

Ως απογοητευμενη δεν ειδα φυσικα όλο το επεισόδιο
αλλα ότι βιντεακια ανεβαζουν τα κορίτσια!
Οι διάλογοι χιλιοειπωμένοι, τιποτα διαφορετικο!
Μπέλλο σου δινω 5 εκατομμυρια εγω να τη σκοτωσεις τη Στελλίτσα!
οκ?
Αρχίζω!

Ασπάστηκα:

1.Τη σκηνη Στεφανου-Ερης κεντάνε και καθε μερα
κολλάω μαζι τους όλο και πιο πολυ! Λίγο το ταλέντο
λίγο η χημεία, λίγο οι πιο προσεγμένοι διάλογοι...!
Είναι συνεχεια μαζι αυτοι οι δυο και τους πάει κι άλλες σκηνες
και μεγαλυτερες θέλω με αυτους τους δυο!

2.Σκηνη Νόρας-Ερης: Στη μεση ασφαλως το παρασιτο
που όποτε θυμηθει περνα και απο το γραφειο!
Απολυστε την κακιασμενη μου χαλα την αισθητικη!
Αλλα η σκηνη μπηκε εδω γιατι ηταν και ο Στεφανος εκει
και σημασια δεν εδωσε στην άλλη ολεεεεε 1-0
Και ενω τα πραγματα ειναι τεταμενα στον ψυχισμο της Νόρας,
η Μπεκρουλίτα δεν σεβεται ούτε αυτο και αρχιζει τις ειρωνειες!
Στην Πυρα μαζι με την Οχια θέλει κι αυτη!

3.Λουκάς-Παναγιωτης:όλος αυτος ο πανικος
σε αντιδιαστολή με τον και καλα επικυνδυνο Μπέλλο
μου προκαλει γέλιο! Ευτυχως βλέπουμε τον κύριο Ζαφειρη!
Μεσα στην παραζαλη να σου και ο αυτοσαρκασμός για το ρεκορ στις απαγωγες!

4.η επιθεση Λουκά στο Ρούσσο!

5.οι μπατσες της Στελλιτσας στη πλάτη του Μπέλλου
μετα τη συνομιλια με τη Νόρα Κο-πη-κα στα γέλια





Σπάστηκα:

1.Η Στέλλα η καημενη και η καημενη!
όταν κοντραριζόταν με τη Νόρα για την καλη τη Νταίζουλα
ήταν και τοτε καλή! Σκοτωστε τη να ηρεμησουμε!

2.Λουκάς-Οχιά:Τα νευρα μου, τα χαπια μου και ενα
ταξι να φυγω δεν πειθομαι με την Οχια τη θελω νεκρη!

3.Κουνια-Μπέλλος-Στελλιτσα:ασχολιαστο!
δεν με πειθουναυτοι οι δυο και ουτε
μπορω να νιωσω τον παλμο μιας καλοστημμένης απαγωγης!
Τι φταίει?

4.Ξαναμανα συναντησεις με την Οχιά!
Ουαου παιζει και ο Χρησταρας στο σηριαλ?



Αν δω κατι άξιο σχολιασμου
που τωρα δεν θυμαμαι θα επανέλθω!
Οχι δεν θα ψηφισω

YΓ1.Θέλω επιτέλους να πληρώσει η Μελίτα και να χωρίσει από τον Στέφανο!
Θέλω να σταματήσει ο χαρακτήρας της είναι στο απυρόβλητο!!!
ΥΓ2.Απαλλαγη από την οχια Νταίζη είναι αηδιαστικά κουραστικη ΕΛΕΟΣ
Υγ3.ΣΤΟΠ ΣΤΗΝ ΑΓΙΟΠΟΙΗΣΗ ΤΗΣ ΟΧΙΑΣ ΝΤΑΙΖΗΣ
Υγ4.Να φυγει απο το γραφειο της Νόρας η ακαματα Μπεκρουλιτα!
ΥΓ.Κυριακο μας έλειψες!

Φιλικά
loukitsa
loukitsa
loukitsa
Δημόσιες Σχέσεις
Δημόσιες Σχέσεις

Θηλυκό Τόπος : Σε δυάρι με το Λουκάκο μου και τον Turgenev
Ασχολίες : Ξεσκονίζω το Εδεμ-όσκαρ κολλήματος που πήρα! Παναγιώτης Πετράκης και ξερό ψωμί

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 534 - Ημερομηνία 28-03-2011 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 534 - Ημερομηνία 28-03-2011

Δημοσίευση από fanlouknor Τρι Μαρ 29, 2011 12:00 am

Έχω πολύ καιρό να σχολιάσω και θα το κάνω σήμερα, αν και θα διαφωνήσω με τις γλυκιές φατσούλες μου - Κορίτσια μη βαράτε...

Το επεισόδιο μου άρεσε πάρα πολύ γιατί:

--> Επιτέλους ο Λουκάς ξανάγινε δυναμικός, η σκηνή με τον Ρούσσο ήταν εξαιρετική, ακόμα και ο αρχικός συνήθης πληθυντικός που ύστερα έγινε ενικός,η αγανάκτησή του δικαιολογημένη, το ίδιο και η ατάκα του στην Νόρα "Άχνα!".

--> Η αγωνία της Νόρας ήταν πολύ ρεαλιστική για μένα, όταν έχουν απαγάγει τη μάνα σου δε σκέφτεσαι φυσιολογικά, το μυαλό σου περνά από χίλιες δυο εκδοχές, όπως ότι ενδεχομένως να βαραει ο Μπέλλος τη Στέλλα ακόμα και ότι ενοχλεί τη μητέρα της ο χώρος κράτησής της, όσο κι αν δεν θα 'πρεπε να το σκεφτεί καν.

-->Η Νταίζη το ότι σκέφτεται τις κινήσεις του Μπέλλου, πριν την αστυνομία, δεν με εκπλήσσει, αν μάλιστα σκεφτούμε ότι είναι το ίδιο ραδιούργα, ότι όλες οι κινήσεις της είχαν δόλο και πάντα καλά οργανωμένες

-->Το βλέμμα του φόβου της Στέλλας στο τέλος του επεισοδίου ήταν πολύ καλό.

Οι ερμηνείες της Δρακουλάκη, του Πετράκη και του Κατρανίδη σήμερα με κέρδισαν.

Υ.Γ. Μη ξεχνάτε, δε θέλω τούρτες sisi


Έχει επεξεργασθεί από τον/την fanlouknor στις Τρι Μαρ 29, 2011 12:03 am, 2 φορές συνολικά
fanlouknor
fanlouknor
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 534 - Ημερομηνία 28-03-2011 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 534 - Ημερομηνία 28-03-2011

Δημοσίευση από roria Τρι Μαρ 29, 2011 12:01 am

Γέλασα πολύ με πολλά από τα σχόλιά σας. Για τα της απαγωγής και της από μηχανής Νταίζης με κάλυψε απολύτως ο σχολιασμός της Clarabelle, δεν έχω να προσθέσω τίποτα.
Εξάλλου υπήρξε και στο επεισόδιο ένας νουνεχής και με σπινθηροβόλο πνεύμα άνθρωπος, η Αντιγόνη, που φιλοτέχνησε το πραγματικό πορτραίτο της Νταίζης, αυτό που προκύπτει από τις πράξεις της, όχι από το λίφτινγκ που τον τελευταίο καιρό επιχειρείται τόσο βεβιασμένα και που μάλλον το αντίθετο αποτέλεσμα φέρνει μέχρι στιγμής.
Το χαρακτήρα του Στέφανου τον έχω υπερασπιστεί κατ' επανάληψη. Το να παθαίνει όμως βλακίαση, αμνησία κι αναισθησία μαζί στα πλαίσια του προαναφερθέντος λίφτινγκ, δεν μπορώ να το καταπιώ με τίποτα. Και στους λόγους που έχει για να μην συγκινείται από την υποτιθέμενη άλλη πλευρά της Νταίζης που είναι τρυφερή σαν την καρδιά ενός μαρουλιού, υπάρχει κι άλλος ένας πολύ σοβαρός. Η Νταίζη παραλίγο να σκοτώσει το ΕΝΑ παιδί του Στέφανου, αλλά έγινε αιτία να σκοτωθεί ΤΟ ΑΛΛΟ. Αυτό συνήθως το παραβλέπουμε. Ό,τι και να είναι η Μελίτα (à propos pasxalitsa, μου επιτρέπεις να υιοθετήσω το "κλαψοφουντούκω" για την περι ης ο λόγος; Πολύ μου άρεσε...) δεν ξεχνάω ότι η ελεεινή παρέμβαση της Νταίζης (σε συνδυασμό φυσικά με την απάλευτη υστερία της Μελίτας) την οδήγησε τελικά στην αποβολή. Πώς είναι δυνατόν να τα ξέχασε αυτά ο Στέφανος;;; wall
Και μιας και την ανέφερα: τι κακιασμένο και μικρόψυχο πλάσμα αυτή η Μελίτα! Δεν έχει πάτο το πηγάδι γι' αυτήν. Κι αν ο Στέφανος και η Εριέττα είναι αποβράσματα που ψάχνουν τα διαμάντια, η Μελίτα τι ακριβώς είναι; Τη σπιταρώνα της και τη μόνιμη νταντά της Νεφέλης που την είχε ακόμα κι όταν δεν ...εργαζόταν gelio τις συντηρεί με το μισθό (την αργομισθία για να είμαι πιο ακριβής) που παίρνει από τη Νόρα ή μήπως χρόοονια τώρα ξεκοκαλίζει τα βρώμικα λεφτά του μπαμπάκα της τον οποίο πάντως δεν παραλείπει να μέμφεται συχνά-πυκνά για την απαράδεκτη διαγωγή του;
Πολύ καλός ο Μπέλλος και σε αυτά τα επεισόδια. Κρίμα που φεύγει.
Όπως πάντα μου άρεσαν οι σκηνές Στέφανου-Εριέττας. Η χημεία φωνάζει. Ελπίζω κάποιος να την ακούσει σύντομα.Τις ματιές του προς τη Μελίτα τις εντάσσω στη γενικότερη βλακίαση που εμφάνισε στο αποψινό επεισόδιο, αν και την πληρέστερη ερμηνεία σχετικά τη διάβασα στο σχόλιο της Jessie.
Clarabelle, Jessie, nefelik, pasxalitsa respect!
Η όλη ιστορία της απαγωγής πάντως μάλλον ανία μου προκαλεί παρά αγωνία.
roria
roria
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 534 - Ημερομηνία 28-03-2011 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 534 - Ημερομηνία 28-03-2011

Δημοσίευση από sofia Τρι Μαρ 29, 2011 12:07 am

Ψηφισα τελειο μονο και μονο για την Αντιγονη Δρακουλακη που και αποψε ζωγραφισε

sofia
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Θηλυκό Τόπος : Θεσσαλονικη

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 534 - Ημερομηνία 28-03-2011 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 534 - Ημερομηνία 28-03-2011

Δημοσίευση από almaresi Τρι Μαρ 29, 2011 2:56 am

Και αν έχουν γράψει απαγωγές οι συγκεκριμένοι... ετούτη εδώ όμως είναι ftp
Απ' τη σκόνη στον Dr Love και πίσω... Συγκλονιστήκαμε πάλι
almaresi
almaresi
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 534 - Ημερομηνία 28-03-2011 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 534 - Ημερομηνία 28-03-2011

Δημοσίευση από JESSIE Τρι Μαρ 29, 2011 6:49 am

fanlouknor έγραψε:--> Η αγωνία της Νόρας ήταν πολύ ρεαλιστική για μένα, όταν έχουν απαγάγει τη μάνα σου δε σκέφτεσαι φυσιολογικά, το μυαλό σου περνά από χίλιες δυο εκδοχές, όπως ότι ενδεχομένως να βαραει ο Μπέλλος τη Στέλλα ακόμα και ότι ενοχλεί τη μητέρα της ο χώρος κράτησής της, όσο κι αν δεν θα 'πρεπε να το σκεφτεί καν.


Συμφωνώ με όλο το σχολιασμό σου! Ιδιαίτερα γι'αυτό το σημείο θέλω να πώ οτι δεν είναι και τόσο απλό αυτό που αφορά το χώρο κράτησης , τη σκόνη κλπ..... Υπάρχουν άνθρωποι που είναι υποχονδριακοί σε ωρισμένα πράγματα, και τους είναι τόσο αφόρητες κάποιες συνθήκες, ώστε μπορούν να τους κάνουν πραγματικά άρρωστους... Οσο απίθανο κι αν ακούγεται, η βρωμιά, η σκόνη, η κλεισούρα, μπορούν να τρελλάνουν κάποιον που έχει αλλεργία σ'αυτά και έχει συνηθίσει στην απόλυτη καθαριότητα και τον ανοιχτό ορίζοντα. Αυτά που για άλλους μπορεί να μη σημαίνουν τίποτε, για άλλους μπορεί να γίνουν αιτία για κρίσεις , από άσθμα μέχρι πανικό... Η Νόρα λοιπον, που ξέρει αυτή την ιδιαίτερη κατάσταση της μητέρας της, έχει κάθε λόγο ν'αγωνιά και για τις επιπτώσεις που μπορεί να υπάρχουν ΚΑΙ γι'αυτό το λόγο....

ΥΓ: Roria, σ'ευχαριστώ για τα καλά σου λόγια.... Σχετικά με το Στέφανο και τη Νταίζη, νομίζω οτι έχει παρεξηγηθεί γενικά το σκεπτικό του Στέφανου. Δεν δικαιολογεί τη Νταίζη, ούτε ξεχνάει όσα έκανε, και της το έχει πεί της ίδιας άπειρες φορές. Όμως είναι σε θέση να ξεχωρίσει τις καταστάσεις και να δώσει τις ευθύνες στη μάνα του για το ότι εκείνη είναι η αρχική υπαίτια για την κακή εξέλιξη της Νταίζης, ενώ η Αντιγόνη απλά αποδίδει τα πάντα στην κληρονομικότητα του Λύτρα.... Αν δεν έβλεπε ο Στέφανος ρεαλιστικά τα πράγματα, και κατηγορούσε μόνο τη Νταίζη, θα ήταν σαν να κατηγορούσε ένα αυτοκίνητο που έπεσε πάνω σ'ενα αθώο πεζό, ξεχνώντας οτι αυτό το αυτοκίνητο το χειριζόταν κάποιος οδηγός....
JESSIE
JESSIE
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Θηλυκό Τόπος : ΑΘΗΝΑ

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 534 - Ημερομηνία 28-03-2011 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 534 - Ημερομηνία 28-03-2011

Δημοσίευση από fanlouknor Τρι Μαρ 29, 2011 10:44 am

JESSIE έγραψε:
fanlouknor έγραψε:--> Η αγωνία της Νόρας ήταν πολύ ρεαλιστική για μένα, όταν έχουν απαγάγει τη μάνα σου δε σκέφτεσαι φυσιολογικά, το μυαλό σου περνά από χίλιες δυο εκδοχές, όπως ότι ενδεχομένως να βαραει ο Μπέλλος τη Στέλλα ακόμα και ότι ενοχλεί τη μητέρα της ο χώρος κράτησής της, όσο κι αν δεν θα 'πρεπε να το σκεφτεί καν.
Συμφωνώ με όλο το σχολιασμό σου!

Ευχαριστώ )) Πάλι καλά που δεν έφαγα τούρτες
fanlouknor
fanlouknor
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 534 - Ημερομηνία 28-03-2011 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 534 - Ημερομηνία 28-03-2011

Δημοσίευση από Clarabelle Τρι Μαρ 29, 2011 10:49 am

fanlouknor έγραψε:
JESSIE έγραψε:
fanlouknor έγραψε:--> Η αγωνία της Νόρας ήταν πολύ ρεαλιστική για μένα, όταν έχουν απαγάγει τη μάνα σου δε σκέφτεσαι φυσιολογικά, το μυαλό σου περνά από χίλιες δυο εκδοχές, όπως ότι ενδεχομένως να βαραει ο Μπέλλος τη Στέλλα ακόμα και ότι ενοχλεί τη μητέρα της ο χώρος κράτησής της, όσο κι αν δεν θα 'πρεπε να το σκεφτεί καν.
Συμφωνώ με όλο το σχολιασμό σου!

Ευχαριστώ )) Πάλι καλά που δεν έφαγα τούρτες


Δεν θα είχε κανένα νόημα να υπάρχει το φόρουμ αν το κάθε μέλος του δεν είχε ισότιμα το δικαίωμα να εκφράζει την άποψή του.
Είμαστε μια συντροφιά πολλές φορές διαφωνούμε αλλά αυτό ακριβώς κάνει την παρέα ενδιαφέρουσα
Clarabelle
Clarabelle
Forum Team
Forum Team

Θηλυκό Τόπος : Πειραιάς

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 534 - Ημερομηνία 28-03-2011 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 534 - Ημερομηνία 28-03-2011

Δημοσίευση από afroditi_norakii Τρι Μαρ 29, 2011 1:51 pm

Ο Μπελλος με τσατισε αφανταστα maaaad αλλα στην σκηνγη που του μηλουσε η Στελλα για βιβλια εριξα ΤΟ γελιο sisi

Λουκανορικες σκηνουλες εκπληκτικες Love! αν και εχουμε μερες να τους δουμε σε πιο προσωπικες σκηνουλες (μα ουτε ενα φιλακι ρε παιδια; Mmm ) που οκ το καταλαβαινω , ειναι φοβεροι!!!

Νταιζη-Λουκας πολυ γελιο lmao γιατι τρεχεις στις αστυνομιες αγορακι μου αφου εχεις ΤΟ αστερι διπλα σου; τζαμπα ταλεπορεια Razz

Νορα-Ερη-Στεφανος καλη σκηνη! μου αρεσει που προσφερονται και οι 2 αν και θα προτειμουσα να μην ειναι απο πισω η Μελιτα....μου χαλασε ολο το consept! Razz

καλο απο εμενα το χθεσινο αλλα ανυπομωνω για το σημερινο!
ΠΕΤΡΑΚΗΣ-ΔΡΑΚΟΥΛΑΚΗ και ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΔΗ
recpect : respect : oscar
afroditi_norakii
afroditi_norakii
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Θηλυκό Τόπος : Σερρες!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 534 - Ημερομηνία 28-03-2011 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 534 - Ημερομηνία 28-03-2011

Δημοσίευση από verile_mistika Τρι Μαρ 29, 2011 3:00 pm

Aς σχολιασω κατι λιγα που βρηκα λιγο χρονο ..

Το μονο που ευχαριστηθηκα το καταχαρηκα ηταν τα μουτρα της Μελιτας οταν μπηκε μεσα η Εριεττα και ο Στεφανος ...

Ο Μπελλος ακομη να με πεισει οτι ειναι επικυνδυνος ....Ουτε θα με πεισει ....

Η Μελιτα κουραζειι παραααα πολυ xastouki ..Εχω βαρεθει να ακουω οτι αγαπαει (αυτη το λεει ) τον Στεφανο και απο την πολυ αγαπη της να τον λεει ηλιθιο και το χειροτερο που μου ακουστηκε πολυ ασχημααααα αποβρασμα ..Ασε που η Νορα εχει την απαγωγη και Μελιτοκλαψα αμεσως να σχολιασει ..Αλλα χαιρομαι που η Νορα την εβαλε στην θεση της..

Η Νταιζη κατα να περιεργο τροπο μ'αρεσει στις σκηνες της..
Συμφωνω που αποφασισαν να μην τα πουν ολα στην Νορα θα αντιδρουσε πολυ εντονα και εχουμε και ενα παιδι
Μπορει να εχει κανει πολλα ο Πετρος αλλα προσωπικα δεν μ'αρεσε που του μιλησε ετσι ο Λουκας ..Με στεναχωρησε καπως ..

Αυτααα...
verile_mistika
verile_mistika
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Θηλυκό

https://www.youtube.com/user/verileMistika

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 534 - Ημερομηνία 28-03-2011 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 534 - Ημερομηνία 28-03-2011

Δημοσίευση από elenp Τρι Μαρ 29, 2011 3:23 pm

Το επεισόδιο ήταν ωραίο. Μου άρεσε η σκηνή με τον Λουκά και την Νόρα στο γραφείο, ο Λουκάς είπε στην Νόρα τι να κάνει και εκείνη αν και είχε ενστάσεις το έκανε. Η σκηνή με την Νόρα, τον Λουκά και τον Ρούσσο ήταν πολύ καλή, πολύ όμορφος και ο διάλογος που είχαν. Η σκηνή με την Εύα, την Νόρα, την Δάφνη, τον Λουκά, τον Νικόλα και τον Λευτέρη ήταν πολύ ωραία, ο Λουκάς πήγε για να δει τι θα κάνουν με τα λύτρα αφότου η Νόρα μίλησε με την μαμά της, ωραίες ερμηνείες από όλους τους. Η σκηνή με τον Λουκά και την Νταίζη που του έλεγε τι πρέπει να κάνει με τα χρήματα πολύ καλή, ο Λουκάς εκπλήσετε που η Νταίζη λέει τα ίδια με τον αστυνομικό, ωραίες ερμηνείες και από τους δυό τους. Η σκηνή με την Εύα, την Νόρα, την Δάφνη, τον Λουκά, τον Νικόλα και τον Λευτέρη που η Νόρα λέει στον Μπέλλο για τα χρήματα έτσι όπως της είπε ο Λουκάς, ήταν πολύ ωραία.

Γενικά το επεισόδιο μου άρεσε και το ψηφίζω καλό.
elenp
elenp
Τουρίστας
Τουρίστας

Θηλυκό Τόπος : Θεσσαλονίκη

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 534 - Ημερομηνία 28-03-2011 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 534 - Ημερομηνία 28-03-2011

Δημοσίευση από edem4ever Τρι Μαρ 29, 2011 3:46 pm

Ααααχ η αυλή των θαυμάτων!

* Η Νταίζη ως άλλη τσιγγάνα προβλέπει τις κινήσεις της αστυνομίας και του Μπέλλου! Η τραγικότητα συνίσταται στο γεγονός ότι η Ελληνική αστυνομία χρειάζεται σύσκεψη για να αποφανθεί αυτό που ξέρει εκ των πρωτέρων μια μπουζουξού ή στο γεγονός ότι οι γράφοντες γράφουν αυτά που γράφουν; Έπρεπε να με βλέπατε από μια μεριά όταν ο Λουκάς πήγε στη Νταίζη -την ειδικό- μετά το τηλεφώνημα του Μπέλλου, νόμιζα ότι ενημέρωσε πρώτα τη Νταίζη και μετά την αστυνομία, έκανα κάτι γέλια! lmao

* Ο Μπέλλος είναι ο αρλεκίνος της υπόθεσης! Μα να μην μπορω να τον πάρω στα σοβαρά! Πάλι καλά να λέμε που δεν έχει κρεβάτι στο κρυσφύγετο γιατί τον έβλεπα τ'ανασκελα να κάνει ψυχανάλυση! Φυσικά και δεν είναι μόνος του, το ντουετάκι του είναι επίσης τρελό σούργελο, σκιάχτηκε στο τέλος ή ήταν ιδέα μου;

* Ο μουγγός που μίλησε και βρήκε την ώρα... Μέχρι να εξηγήσει στη Νόρα ότι ξέρει τι κάνει εκείνη κόντεψε να πάθει έμφραγμα... Μέτα τα έβαλε και με το Ρούσσο, βρε καλό μου τώρα βρήκες, δεν περίμενες να τελειώσει αυτή η παρωδία; Η απαγωγή ντε!

* Η Νόρα τον τελευταίο καιρό είναι ο τρελός του χωριού, φωνάζει, κλαίει, αγχώνεται με το παραμικρό σαν να μην την καταλαβαίνει κανείς! Το θέμα της καθαριότητας ήταν όντως κουλό, αλλά κατά τ'άλλα δεν με ενόχλησε ιδιαίτερα! Η παρέα είναι δίπλα της αλλά δεν της τα λέει όλα, η Εριέττα προσφέραι την συμπαράσταση της και το σπίτι της άμα χρειαστεί και ο Στέφανος ότι μπορεί να δώσει, μόνο συμπαράσταση μιας και δεν του έμεινε και τίποτα!

* Η Τσαρλί -ελπίζω να θυμάστε ποια είναι η Τσαρλί- στην κοσμάρα της! Ήρθε ο πρώην με τη νυν για συμπαρασταθούν στην φίλη (?) της και αυτή έχει πρόβλημα που ήρθαν παρεούλα! Μιλάμε η κοπέλα έχει σαλτάρει τελείως, μέχρι και η μαμά σκέφτεται την δόλια τη Στέλλα και όχι ότι ξεφορτώθηκε την αντίζηλο -για όλα την έχω ικανή- κι αυτή εκεί το χαβά της, το μόνο που πρόσφερε ήταν η βοήθεια του πατέρα της, όπως τότε με τη Δάφνη που πρόσφερε τη μαμά για νταντά! Fskl Συγγνώμη μου ξέφυγε!

* Τέλος ο άνθρωπος φάντασμα, Νικόλας, Δάφνη, Λευτέρης και Λουκάς και η Εύα αγνοείται δεν μπορεί δηλαδή μας κάνετε πλάκα!


https://www.youtube.com/watch?v=a4MrNJAi3X8&feature=related

Συγκλονιστικό το επεισόδιο, ναιαιαιαιαι, με το ζόρι το θυμάμαι, βασικά θυμάμαι τα γέλια που έκανα με τον πατέρα μου και τις στάσεις στον υπολογιστή να τσεκάρω τα βιντεάκια της Νίκης! Το επεισόδιο το ψηφίζω "την πιο άσχημη φλατσα στο Παρίσι"
Υ.Γ. Η Ταρλί εμφανίζεται λίγο πριν το τέλος στο βιντεάκι και δεν έιναι η ψηλή με το μαύρο μαλλί! Razz
edem4ever
edem4ever
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Μετέωρη σε φάση διακτινισμού!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 534 - Ημερομηνία 28-03-2011 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 534 - Ημερομηνία 28-03-2011

Δημοσίευση από loukitsa Τρι Μαρ 29, 2011 4:33 pm

Ειδα τα αποσπασματα απο τη Θεαρα μου πριν!
Σικάτη και αταραχη! όπως παντα εχει μια ελαφρα ειρωνεια
και μια απαλη σκληρότητα ωωω ναι όπως το ακούτε!
Και το απέδειξε στη συνομιλια της με τον Στεφανο!
Στη δευτερη σκηνη με την Οχιά μου άρεσε η σταση τους σωματός της!
Παπαδημητρίου υπέροχη, διχως να χει ατάκα πάμπολλες φορες μας σαγηνευει!
loukitsa
loukitsa
Δημόσιες Σχέσεις
Δημόσιες Σχέσεις

Θηλυκό Τόπος : Σε δυάρι με το Λουκάκο μου και τον Turgenev
Ασχολίες : Ξεσκονίζω το Εδεμ-όσκαρ κολλήματος που πήρα! Παναγιώτης Πετράκης και ξερό ψωμί

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 534 - Ημερομηνία 28-03-2011 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 534 - Ημερομηνία 28-03-2011

Δημοσίευση από Ioanna T Τρι Μαρ 29, 2011 4:46 pm

Γιάννα μου τι φοβερός σχολιασμός!Ειδικά όσον αφορά την κατσικούλα.... lmao

Φημολογείται ότι FBI,CIA,Scotland Yard και Europol ερίζουν για το ποια θα πρωτοπρολάβει να εντάξει τη Νταίζη στις τάξεις της(Τι νομίζατε,ότι θα έμενε στα εγχώρια τέτοιο ταλέντο?),όλα δε τα βιβλία της Agatha Christie και του Sherlock Holmes ξαναγράφονται για να τη συμπεριλάβουν...
Elementary,dear Watson!
Αν είναι να αγιοποιηθεί κάποιος προτείνω σοβαρά το Μπέλλο!Ο άνθρωπΑΣ περνάει πρόωρα την Εβδομάδα των Παθών,χώρια που χρησιμοποείται(και αυτός)για την αγιοποίηση της χιλιετίας...
Άθλιο γιατί και αυτή η βδομάδα αναμένεται των Παθών...

Υ.Γ.Μα τι καταπληκτικοί σχολιασμοί!Βαίνουν αντιστρόφως ανάλογα των επεισοδίων!Πολλά oscar στις συνήθεις υπόπτους!
Ioanna T
Ioanna T
Τουρίστας
Τουρίστας

Θηλυκό Τόπος : Σ'αεροπλάνα και βαπόρια...
Ασχολίες : Χορός,σινεμά,φίλοι,ταξίδια,Μυστικά

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 534 - Ημερομηνία 28-03-2011 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 534 - Ημερομηνία 28-03-2011

Δημοσίευση από loukitsa Τρι Μαρ 29, 2011 5:21 pm

edem4ever έγραψε:Ααααχ η αυλή των θαυμάτων!

* Η Νταίζη ως άλλη τσιγγάνα προβλέπει τις κινήσεις της αστυνομίας και του Μπέλλου! Η τραγικότητα συνίσταται στο γεγονός ότι η Ελληνική αστυνομία χρειάζεται σύσκεψη για να αποφανθεί αυτό που ξέρει εκ των πρωτέρων μια μπουζουξού ή στο γεγονός ότι οι γράφοντες γράφουν αυτά που γράφουν; Έπρεπε να με βλέπατε από μια μεριά όταν ο Λουκάς πήγε στη Νταίζη -την ειδικό- μετά το τηλεφώνημα του Μπέλλου, νόμιζα ότι ενημέρωσε πρώτα τη Νταίζη και μετά την αστυνομία, έκανα κάτι γέλια! lmao

* Ο Μπέλλος είναι ο αρλεκίνος της υπόθεσης! Μα να μην μπορω να τον πάρω στα σοβαρά! Πάλι καλά να λέμε που δεν έχει κρεβάτι στο κρυσφύγετο γιατί τον έβλεπα τ'ανασκελα να κάνει ψυχανάλυση! Φυσικά και δεν είναι μόνος του, το ντουετάκι του είναι επίσης τρελό σούργελο, σκιάχτηκε στο τέλος ή ήταν ιδέα μου;

* Ο μουγγός που μίλησε και βρήκε την ώρα... Μέχρι να εξηγήσει στη Νόρα ότι ξέρει τι κάνει εκείνη κόντεψε να πάθει έμφραγμα... Μέτα τα έβαλε και με το Ρούσσο, βρε καλό μου τώρα βρήκες, δεν περίμενες να τελειώσει αυτή η παρωδία; Η απαγωγή ντε!

* Η Νόρα τον τελευταίο καιρό είναι ο τρελός του χωριού, φωνάζει, κλαίει, αγχώνεται με το παραμικρό σαν να μην την καταλαβαίνει κανείς! Το θέμα της καθαριότητας ήταν όντως κουλό, αλλά κατά τ'άλλα δεν με ενόχλησε ιδιαίτερα! Η παρέα είναι δίπλα της αλλά δεν της τα λέει όλα, η Εριέττα προσφέραι την συμπαράσταση της και το σπίτι της άμα χρειαστεί και ο Στέφανος ότι μπορεί να δώσει, μόνο συμπαράσταση μιας και δεν του έμεινε και τίποτα!

* Η Τσαρλί -ελπίζω να θυμάστε ποια είναι η Τσαρλί- στην κοσμάρα της! Ήρθε ο πρώην με τη νυν για συμπαρασταθούν στην φίλη (?) της και αυτή έχει πρόβλημα που ήρθαν παρεούλα! Μιλάμε η κοπέλα έχει σαλτάρει τελείως, μέχρι και η μαμά σκέφτεται την δόλια τη Στέλλα και όχι ότι ξεφορτώθηκε την αντίζηλο -για όλα την έχω ικανή- κι αυτή εκεί το χαβά της, το μόνο που πρόσφερε ήταν η βοήθεια του πατέρα της, όπως τότε με τη Δάφνη που πρόσφερε τη μαμά για νταντά! Fskl Συγγνώμη μου ξέφυγε!

* Τέλος ο άνθρωπος φάντασμα, Νικόλας, Δάφνη, Λευτέρης και Λουκάς και η Εύα αγνοείται δεν μπορεί δηλαδή μας κάνετε πλάκα!


https://www.youtube.com/watch?v=a4MrNJAi3X8&feature=related

Συγκλονιστικό το επεισόδιο, ναιαιαιαιαι, με το ζόρι το θυμάμαι, βασικά θυμάμαι τα γέλια που έκανα με τον πατέρα μου και τις στάσεις στον υπολογιστή να τσεκάρω τα βιντεάκια της Νίκης! Το επεισόδιο το ψηφίζω "την πιο άσχημη φλατσα στο Παρίσι"
Υ.Γ. Η Ταρλί εμφανίζεται λίγο πριν το τέλος στο βιντεάκι και δεν έιναι η ψηλή με το μαύρο μαλλί! Razz

Τα σέβη μου!
Επίσης και σε Clarabelle, roria, sarita, verile_mistika και σε λίγες ακόμα με τους αντικειμενικους σχολιασμους τους!
loukitsa
loukitsa
Δημόσιες Σχέσεις
Δημόσιες Σχέσεις

Θηλυκό Τόπος : Σε δυάρι με το Λουκάκο μου και τον Turgenev
Ασχολίες : Ξεσκονίζω το Εδεμ-όσκαρ κολλήματος που πήρα! Παναγιώτης Πετράκης και ξερό ψωμί

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σελίδα 2 από 2 Επιστροφή  1, 2

Επιστροφή στην κορυφή


 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης