Edem Forum
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Επεισόδιο 547-Ημερομηνία 14/4/201

+3
loukitsa
edem4ever
nikidanis
7 απαντήσεις

Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 547-Ημερομηνία 14/4/201 Empty Επεισόδιο 547-Ημερομηνία 14/4/201

Δημοσίευση από nikidanis Τρι Μαρ 29, 2011 3:08 pm

Η Αμαλία και η Στέλλα ζητούν από τον Πέτρο να βρει μια λύση. Εκείνος, όμως, τους εξηγεί ότι τίποτα δεν περνάει πια από το χέρι του. Ο Λευτέρης ενημερώνει την Εύα ότι ο άνθρωπος που κυκλοφορεί με τη Μαρίλια έφυγε για ταξίδι στη Θεσσαλονίκη. Άρα, έχουν μια μοναδική ευκαιρία να την ξεμοναχιάσουν και να μάθουν τι συμβαίνει. Ο Χρήστος εξηγεί στον Στέφανο ότι η Νταίζη δεν θα αλλάξει ποτέ και δεν σκοπεύει να γυρίσει κοντά της. Ο Στέφανος τού ζητάει να τον βοηθήσει στη διαμάχη τους με τον Ρούσσο. Η Μελίτα, συνειδητοποιώντας ότι έχει βρεθεί σε πολύ δύσκολη θέση, καλεί τον Στέφανο και απαιτεί να πείσει την Εριέττα να σταματήσει τον πόλεμο με τον πατέρα της. Κι αυτή η κουβέντα τους, όμως, καταλήγει σε καυγά. Ο Λουκάς ενημερώνει τη Νταίζη ότι ενδιαφέρεται και ο ίδιος για την πληροφορία, σχετικά με τη σορό του Αραβαντινού. Την συμβουλεύει, αν θέλει να γυρίσει ο Χρήστος κοντά της, να κάνει μια καλή πράξη. Η παρέα συμπαραστέκεται στη Δάφνη. Αποφασίζουν να πάνε όλοι μαζί να μιλήσουν στον Ηλία και να τον πείσουν να μετακομίσει από την Εδέμ. Την ίδια ώρα, έξω από το σπίτι του Ηλία, εργολάβοι κάνουν την εμφάνισή τους.
nikidanis
nikidanis
Reporter
Reporter

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 547-Ημερομηνία 14/4/201 Empty Απ: Επεισόδιο 547-Ημερομηνία 14/4/201

Δημοσίευση από edem4ever Τρι Μαρ 29, 2011 4:23 pm

nikidanis έγραψε:Η Αμαλία και η Στέλλα ζητούν από τον Πέτρο να βρει μια λύση. Εκείνος, όμως, τους εξηγεί ότι τίποτα δεν περνάει πια από το χέρι του.
Ας μαζέψει κάποιος τις μουρλές!
nikidanis έγραψε:Ο Λευτέρης ενημερώνει την Εύα ότι ο άνθρωπος που κυκλοφορεί με τη Μαρίλια έφυγε για ταξίδι στη Θεσσαλονίκη. Άρα, έχουν μια μοναδική ευκαιρία να την ξεμοναχιάσουν και να μάθουν τι συμβαίνει.
Σε αυτό έχω κι εγώ απορία...
nikidanis έγραψε:Ο Χρήστος εξηγεί στον Στέφανο ότι η Νταίζη δεν θα αλλάξει ποτέ και δεν σκοπεύει να γυρίσει κοντά της. Ο Στέφανος τού ζητάει να τον βοηθήσει στη διαμάχη τους με τον Ρούσσο.
Βρε Χρήστο τώρα σου βρώμισε κι εσένα, όταν έκανε τις απόπειρες κατά του αγέννητου ήτου Μπέλλου δεν είχες πρόβλημα; το έχουμε χάσει ομαδικώς...
nikidanis έγραψε:Η Μελίτα, συνειδητοποιώντας ότι έχει βρεθεί σε πολύ δύσκολη θέση, καλεί τον Στέφανο και απαιτεί να πείσει την Εριέττα να σταματήσει τον πόλεμο με τον πατέρα της. Κι αυτή η κουβέντα τους, όμως, καταλήγει σε καυγά.
Έχω διαβάει κι έχω διαβάσει αλλά αυτό είναι κορυφαίο...
nikidanis έγραψε:Ο Λουκάς ενημερώνει τη Νταίζη ότι ενδιαφέρεται και ο ίδιος για την πληροφορία, σχετικά με τη σορό του Αραβαντινού. Την συμβουλεύει, αν θέλει να γυρίσει ο Χρήστος κοντά της, να κάνει μια καλή πράξη.
Όπα! Τι έγινε Λουκά, βρληκαμε να πατήσουμε; Η Νταίζη που στο καλό ξέρει που είναι το πτώμα;
nikidanis έγραψε:Η παρέα συμπαραστέκεται στη Δάφνη. Αποφασίζουν να πάνε όλοι μαζί να μιλήσουν στον Ηλία και να τον πείσουν να μετακομίσει από την Εδέμ. Την ίδια ώρα, έξω από το σπίτι του Ηλία, εργολάβοι κάνουν την εμφάνισή τους.
Αχ βρε Ηλία...
edem4ever
edem4ever
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Μετέωρη σε φάση διακτινισμού!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 547-Ημερομηνία 14/4/201 Empty Απ: Επεισόδιο 547-Ημερομηνία 14/4/201

Δημοσίευση από loukitsa Τρι Μαρ 29, 2011 4:57 pm

edem4ever έγραψε:
nikidanis έγραψε:Η Αμαλία και η Στέλλα ζητούν από τον Πέτρο να βρει μια λύση. Εκείνος, όμως, τους εξηγεί ότι τίποτα δεν περνάει πια από το χέρι του.
Ας μαζέψει κάποιος τις μουρλές!
nikidanis έγραψε:Ο Λευτέρης ενημερώνει την Εύα ότι ο άνθρωπος που κυκλοφορεί με τη Μαρίλια έφυγε για ταξίδι στη Θεσσαλονίκη. Άρα, έχουν μια μοναδική ευκαιρία να την ξεμοναχιάσουν και να μάθουν τι συμβαίνει.
Σε αυτό έχω κι εγώ απορία...
nikidanis έγραψε:Ο Χρήστος εξηγεί στον Στέφανο ότι η Νταίζη δεν θα αλλάξει ποτέ και δεν σκοπεύει να γυρίσει κοντά της. Ο Στέφανος τού ζητάει να τον βοηθήσει στη διαμάχη τους με τον Ρούσσο.
Βρε Χρήστο τώρα σου βρώμισε κι εσένα, όταν έκανε τις απόπειρες κατά του αγέννητου ήτου Μπέλλου δεν είχες πρόβλημα; το έχουμε χάσει ομαδικώς...
nikidanis έγραψε:Η Μελίτα, συνειδητοποιώντας ότι έχει βρεθεί σε πολύ δύσκολη θέση, καλεί τον Στέφανο και απαιτεί να πείσει την Εριέττα να σταματήσει τον πόλεμο με τον πατέρα της. Κι αυτή η κουβέντα τους, όμως, καταλήγει σε καυγά.
Έχω διαβάει κι έχω διαβάσει αλλά αυτό είναι κορυφαίο...
nikidanis έγραψε:Ο Λουκάς ενημερώνει τη Νταίζη ότι ενδιαφέρεται και ο ίδιος για την πληροφορία, σχετικά με τη σορό του Αραβαντινού. Την συμβουλεύει, αν θέλει να γυρίσει ο Χρήστος κοντά της, να κάνει μια καλή πράξη.
Όπα! Τι έγινε Λουκά, βρληκαμε να πατήσουμε; Η Νταίζη που στο καλό ξέρει που είναι το πτώμα;
nikidanis έγραψε:Η παρέα συμπαραστέκεται στη Δάφνη. Αποφασίζουν να πάνε όλοι μαζί να μιλήσουν στον Ηλία και να τον πείσουν να μετακομίσει από την Εδέμ. Την ίδια ώρα, έξω από το σπίτι του Ηλία, εργολάβοι κάνουν την εμφάνισή τους.
Αχ βρε Ηλία...

Γιαννα συμφωνω με τα σχολια σου!
Αναμενω σκηνες πιο ουσιαστικες απ αυτες που μας δειχνουν τωρα,
και τον κυριο Αρζόγλου σε πρώτο πλάνο,
αντε γιατι πολυ τον παραμελησανε!
Η Μπεκρου ξανα ματα μαλωνει με το Στεφανο??? ολεεεεεεε
Νικη ευχαριστούμε πολυ!
loukitsa
loukitsa
Δημόσιες Σχέσεις
Δημόσιες Σχέσεις

Θηλυκό Τόπος : Σε δυάρι με το Λουκάκο μου και τον Turgenev
Ασχολίες : Ξεσκονίζω το Εδεμ-όσκαρ κολλήματος που πήρα! Παναγιώτης Πετράκης και ξερό ψωμί

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 547-Ημερομηνία 14/4/201 Empty Απ: Επεισόδιο 547-Ημερομηνία 14/4/201

Δημοσίευση από tsourdalitsa Τρι Μαρ 29, 2011 7:11 pm

nikidanis έγραψε:Η Αμαλία και η Στέλλα ζητούν από τον Πέτρο να βρει μια λύση. Εκείνος, όμως, τους εξηγεί ότι τίποτα δεν περνάει πια από το χέρι του.

Και η πρώην και η νυν??? ainta

nikidanis έγραψε:Ο Λευτέρης ενημερώνει την Εύα ότι ο άνθρωπος που κυκλοφορεί με τη Μαρίλια έφυγε για ταξίδι στη Θεσσαλονίκη. Άρα, έχουν μια μοναδική ευκαιρία να την ξεμοναχιάσουν και να μάθουν τι συμβαίνει.

Μια τρύπα στο νερό θα κάνουν πάλι...

nikidanis έγραψε:Ο Χρήστος εξηγεί στον Στέφανο ότι η Νταίζη δεν θα αλλάξει ποτέ και δεν σκοπεύει να γυρίσει κοντά της.

Μέχρι χθες υποτίθεται ότι την αγαπούσε και την δεχόταν όπως ήταν, τώρα θυμήθηκε ότι δεν του κάνει... pff
Ο Στέφανος πάντως έκανε την προξενήτρα για άλλη μια φορά για χατίρι της αδερφούλας...

nikidanis έγραψε:Η Μελίτα, συνειδητοποιώντας ότι έχει βρεθεί σε πολύ δύσκολη θέση, καλεί τον Στέφανο και απαιτεί να πείσει την Εριέττα να σταματήσει τον πόλεμο με τον πατέρα της. Κι αυτή η κουβέντα τους, όμως, καταλήγει σε καυγά.

Απαιτεί??? Απαιτεί???? Fskl Fskl Fskl Με τι προσόντα ρε κοπελιά... αν κατέληγε σε οτιδήποτε άλλο αυτή η κουβέντα θα ήταν πρόβλημα μεγάλο!

nikidanis έγραψε:Ο Λουκάς ενημερώνει τη Νταίζη ότι ενδιαφέρεται και ο ίδιος για την πληροφορία, σχετικά με τη σορό του Αραβαντινού. Την συμβουλεύει, αν θέλει να γυρίσει ο Χρήστος κοντά της, να κάνει μια καλή πράξη

Πόσα πτώματα ακόμα θα βγουν στη φόρα???
Και με την καλή αυτή πράξη της Νταίζης, θα συγκινηθεί ο Χρήστος? wall

nikidanis έγραψε:Η παρέα συμπαραστέκεται στη Δάφνη. Αποφασίζουν να πάνε όλοι μαζί να μιλήσουν στον Ηλία και να τον πείσουν να μετακομίσει από την Εδέμ. Την ίδια ώρα, έξω από το σπίτι του Ηλία, εργολάβοι κάνουν την εμφάνισή τους.

((


: thanks :
tsourdalitsa
tsourdalitsa
Τουρίστας
Τουρίστας

Θηλυκό Τόπος : όπου γης και πατρίς...

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 547-Ημερομηνία 14/4/201 Empty Απ: Επεισόδιο 547-Ημερομηνία 14/4/201

Δημοσίευση από masoul Τετ Μαρ 30, 2011 5:01 pm

nikidanis έγραψε: Η Μελίτα, συνειδητοποιώντας ότι έχει βρεθεί σε πολύ δύσκολη θέση, καλεί τον Στέφανο και απαιτεί να πείσει την Εριέττα να σταματήσει τον πόλεμο με τον πατέρα της. Κι αυτή η κουβέντα τους, όμως, καταλήγει σε καυγά.

Γενικά έχω πολύ καιρό να μπω να σχολιάσω τα της εδέμ γιατί απλά έχω βαρεθεί με την όλη ιστορία αλλά αυτό δεν μπορούσα να το προσπεράσω έτσι.... ΚΑΠΟΙΟΣ ΝΑ ΤΗ ΜΑΖΕΨΕΙΙΙΙΙΙΙΙΙ............... ainta ΕΛΕΟΟΟΟΟΣ livani gelio gelio
masoul
masoul
Εδεμοφανάκι
Εδεμοφανάκι

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 547-Ημερομηνία 14/4/201 Empty Απ: Επεισόδιο 547-Ημερομηνία 14/4/201

Δημοσίευση από sifantid Πεμ Μαρ 31, 2011 2:18 pm

Ο Στέφανος τι δουλειά έχει να πείσει την Εριέττα να σταματήσει την εκδίκηση προς το πρόσωπο του Ρούσσου; Πάει καλά η Μελίτα; Άκου εκεί απαιτεί... imarton

Να 'ταν κι άλλη η Εδέμ! valen
sifantid
sifantid
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Θεσσαλονίκη
Ασχολίες : Latin Dancing, Ballroom, Theatre, Cinema, Drawing, Pop-up cards, Cooking, Photography, Grey's Anatomy, Private Practice, Τα Μυστικά της Εδέμ!

https://www.facebook.com/#!/group.php?gid=126188997391368&amp

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 547-Ημερομηνία 14/4/201 Empty Απ: Επεισόδιο 547-Ημερομηνία 14/4/201

Δημοσίευση από fay Τρι Απρ 12, 2011 5:26 pm

nikidanis έγραψε:Η Μελίτα, συνειδητοποιώντας ότι έχει βρεθεί σε πολύ δύσκολη θέση, καλεί τον Στέφανο και απαιτεί να πείσει την Εριέττα να σταματήσει τον πόλεμο με τον πατέρα της. Κι αυτή η κουβέντα τους, όμως, καταλήγει σε καυγά.

Αυτό κυρίως μου τράβηξε την προσοχή. Όταν έχει πρόβλημα με το Στέφανο πάει στην Εριέττα, όταν έχει πρόβλημα με την Εριέττα καλεί το Στέφανο. Ξεχνάει ότι υπάρχει κι ένας Λουκάς που ξεκίνησε τον πόλεμο με τον πατέρα της. Αλλά βέβαια πιστεύει ότι το Λουκά τον υποκινεί η Εριέττα για να καταστρέψει την οικογένειά της λόγω αντιζηλίας. Τα πάντα γυρίζουν γύρω από τη Μελίτα.
Τουλάχιστον οι φαν θα απολαύσουν υπέροχες Στεφανομελιτικές σκηνές. Επεισόδιο 547-Ημερομηνία 14/4/201 191984
fay
fay
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Θηλυκό Τόπος : Σε μια δική μου ουτοπία.
Ασχολίες : Διάβασμα, Μουσική, Κλασσικό σινεμά.

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επιστροφή στην κορυφή


 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης