Edem Forum
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Επεισόδιο 537 - Ημερομηνία 31-03-2011

+36
giouli_edem
Καρ-Mik
aglaitsa
zouz0unii
zeta88
abba
Lyn
Aria
Cancoon
Dimitraaa
roria
rafoni
ειρηνη7
tsourdalitsa
nefelik
fay66
marakii
edem4ever
aggeliki
Caroline
fantina
DESPOINA
Δ.Μπέλλος
Ezantakou
AmaliaPetros_fan1
koalaki
Antigoni!
JESSIE
pasxalitsa
stephanos13
gxnel
tatiana<3<3
trelli petrakitsa
st@cy
loukitsa
Clarabelle
40 απαντήσεις

Σελίδα 2 από 3 Επιστροφή  1, 2, 3  Επόμενο

Πήγαινε κάτω

Βαθμολογείστε το σημερινό επεισόδιο

Επεισόδιο 537 - Ημερομηνία 31-03-2011 - Σελίδα 2 Vote_lcap19%Επεισόδιο 537 - Ημερομηνία 31-03-2011 - Σελίδα 2 Vote_rcap 19% 
[ 15 ]
Επεισόδιο 537 - Ημερομηνία 31-03-2011 - Σελίδα 2 Vote_lcap24%Επεισόδιο 537 - Ημερομηνία 31-03-2011 - Σελίδα 2 Vote_rcap 24% 
[ 19 ]
Επεισόδιο 537 - Ημερομηνία 31-03-2011 - Σελίδα 2 Vote_lcap9%Επεισόδιο 537 - Ημερομηνία 31-03-2011 - Σελίδα 2 Vote_rcap 9% 
[ 7 ]
Επεισόδιο 537 - Ημερομηνία 31-03-2011 - Σελίδα 2 Vote_lcap5%Επεισόδιο 537 - Ημερομηνία 31-03-2011 - Σελίδα 2 Vote_rcap 5% 
[ 4 ]
Επεισόδιο 537 - Ημερομηνία 31-03-2011 - Σελίδα 2 Vote_lcap0%Επεισόδιο 537 - Ημερομηνία 31-03-2011 - Σελίδα 2 Vote_rcap 0% 
[ 0 ]
Επεισόδιο 537 - Ημερομηνία 31-03-2011 - Σελίδα 2 Vote_lcap43%Επεισόδιο 537 - Ημερομηνία 31-03-2011 - Σελίδα 2 Vote_rcap 43% 
[ 34 ]
 
Σύνολο Ψήφων : 79
 
 
Η Ψηφοφορί έκλεισε

Επεισόδιο 537 - Ημερομηνία 31-03-2011 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 537 - Ημερομηνία 31-03-2011

Δημοσίευση από marakii Πεμ Μαρ 31, 2011 8:42 pm

pasxalitsa και tsourdalitsa όταν είδα το σχολιο σας έβαλα τα γέλια ....θεικό Επεισόδιο 537 - Ημερομηνία 31-03-2011 - Σελίδα 2 191984 Επεισόδιο 537 - Ημερομηνία 31-03-2011 - Σελίδα 2 191984 Επεισόδιο 537 - Ημερομηνία 31-03-2011 - Σελίδα 2 191984 .....

Kαι τώρα στο σχολιασμο του επεισοδίου....
Μακράν οι καλύτερες ήταν οι ΛουκαΝορικές σκηνές που είχαν ανάμειχτα συναισθήματα Επεισόδιο 537 - Ημερομηνία 31-03-2011 - Σελίδα 2 226538 Επεισόδιο 537 - Ημερομηνία 31-03-2011 - Σελίδα 2 593737 Επεισόδιο 537 - Ημερομηνία 31-03-2011 - Σελίδα 2 681539...Μακάρι όλα τα ζευγάρια να εύγαζαν όλη την αγάπη και όλη την τρυφερότητα που βγάζουν αυτοί οι 2...Τα λόγια της Νόρας στο τέλος<<Κοίτα με στα μάτια και υποσχέσου μου οτί θα γυρίσεις>> αλλά και το φιλί ήταν ΛΙΩΤΙΚΟΤΑΤΑ και ΤΕΛΕΙΑ....Η σκηνή στο κρεβάτι αν εξκαιρέσουμε συζήτηση περί Νταιζουλινίου ήταν πολύ γλυκιά ο Λουκάς είχε στην αγκαλιά του τη Νόρα και χάιδευε κοιλίτσα Επεισόδιο 537 - Ημερομηνία 31-03-2011 - Σελίδα 2 226538 Επίσης μου άρεσε και η αγκαλιά τους πριν πάει ο Λουκάς με τα κορίτσια στην τράπεζα...


Άλλη μια φορά ΕΞΑΙΡΕΤΙΚΗ Δρακουλάκη Επεισόδιο 537 - Ημερομηνία 31-03-2011 - Σελίδα 2 195890 με τα δάκρυα να της τονίζουν τις ΜΑΤΑΡΕΣ της !!!Μου άρεσε ο τρόπος που απέδιδε τα συναισθήματα της και που ανησυχούσε για τη μαμά της και τον έρωτα της !!!


Οκ δεν με πείραζε που η Νταιζάρα είχε σχέδιο έτσι και αλλιώς το πεδιλάκι είναι έξυπνο και μου άρεσε που έδωσε λεφτά αν και αυτή ΔΕΝ είναι η Νταίζη Razz

Πολύ γλυκό εκ μέους της Εύας να βοηθήσει τη μητέρα τη φίλη της...Ερώτηση:η Αγγέλα είπε στην Εύα οτί την βλέπει πολύ αισιόδοξη...Απάντηση:Ε δεν πειράζει ας είναι αισιόδοξη και αυτή μια φορά.....αυτό μου φάνηκε σαν κόψιμο φτερών αλλά τέσπα...

Νικόλας-Δάφνη:η γνωστή Δάφνη που ήθελε να μάθει τα πάντα με λεποτομέρειες αλλά ο Νικόλας δεν της είπε τίποτα...Πολύ όμορφα τα μαλλάκια της Γεωργίας.....

Υπέροχες οι αγκαλιές της κοριτσοπαρέας...

Οικογένεια Ρούσσου....Υπέροχοι Αμαλία-Πέτρος....

Πόσο μου άρεσε που η Στέλλα ήθελε να σωσει το Λουκά...Δώσε Στέλλα Επεισόδιο 537 - Ημερομηνία 31-03-2011 - Σελίδα 2 13379


Ο Μπέλλος με εκνευρίζει όσο πάει και πιο πολύ Επεισόδιο 537 - Ημερομηνία 31-03-2011 - Σελίδα 2 163940

Μου άρεσε η παρέα και ο Λευτέρης στο σπίτι της Νόρας....

Πολύ γλυκός και ο Χρήστος που θέλει να προστατέψει τον έρωτα του....

Πόσο κυρία και θεά είναι η Έρη...Πόσο τέλειες είναι οι σκηνές της με το Στέφανο Επεισόδιο 537 - Ημερομηνία 31-03-2011 - Σελίδα 2 226538

Για το ΛουκαΝορικό φιλί και τις αναφορές της Νόρας στο κοριτσάκι τους αλλά και κάποιες άλλες σκηνές Πολύ Καλό....

Αυτά από εμένα

Φιλιάαα
marakii
marakii
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Αθήνα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 537 - Ημερομηνία 31-03-2011 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 537 - Ημερομηνία 31-03-2011

Δημοσίευση από fay66 Πεμ Μαρ 31, 2011 8:52 pm

Λοιπόν έχουμε και λέμε.
Ο ταξίαρχος Θεοχάρης, με συγχωρείτε η Νταίζη , καταφέρνει και βάζει κάτω ολόκληρη αστυνομία.΄Καταστρώνει σχέδια , δίνει λεφτά. Ο υπουργός Προστασίας του πολίτη θα πρέπει να την προσλάβει κατεπειγόντως. Τέτοιο μυαλό ,κρίμα να πηγαίνει χαμένο.
Και η Νόρα , ας μην ξεχάσει να την ευχαριστήσει , αν όλα πάνε καλά. Να κάνει και ένα τρικούβερτο γλέντι με τιμώμενη την Νταίζη. Αλλά στο τραπέζι να μαγειρέψει η Νόρα και όχι ο ΄Λουκάς.
Σπόιλερ:
Πάντως τα έχει παίξει η κυρία ολίγον τι.Άφησε και ένα ραβασάκι στο Ρούσσο , καμιά διαθήκη ας πούμε. Δεν πειράζει. Να δει τι εστί βερύκοκο και αυτή όταν απειλούσε την Εύα και το μωράκι τους.Αλλά μην ανησυχείτε , όλα στο Άρη θα τα αφήνει!!
Τώρα τί μου άρεσε με όλο το συρφετό , το πέρα δώθε;
Το Λουκά που χάιδεψε την κοιλίτσα της Νόρας . Μου άρεσε και ο τρόπος που κάλυψε στη Νόρα την κουβέντα της Στέλλας να μην πάει γιατί θα δουν τα ραδικάκια ανάποδα. Μου άρεσε και το φιλί που έδωσαν στο τέλος.Και οι δυο καταλαβαίνουν τον κίνδυνο που διατρέχει ο Λουκάς. Βέβαια υπάρχει και το σχέδιο της Νταίζης , ας μην το ξεχνούμε λοιπόν.
Σπόιλερ:
Σπάω το κεφάλι μου μπας και βρω καμιά σκηνή της προκοπής , αλλά δεν .....
Το μόνο που πρόσεξα είναι ότι πρέπει να έχουν πολλές περικοπές πέσει στο κανάλι. Το καπέλο που φορά ο Μπέλλος δεν είναι το ίδιο που έδωσε η Μαρίλια στο Μάνο; Πάντως εμένα ίδιο μου φάνηκε.
Τα Μυστικά αυτά δεν είναι Μυστικά. Ό,τι τους κατεβαίνει γράφουν , ό,τι τους κατεβαίνει γυρίζουν , ό,τι ατάκα ατάκτως ειρημένη ρίχνουν. Μια ωραιότατη σαλάτα που δυστυχώς είναι άνοστη , ανάλατη και άγευστη.
Το πηγάδι είναι βαθύ , πολύ βαθύ. Και η ανάβαση προς τα πάνω είναι ξεχασμένη πορεία. Έχουμε φτάσει σε σημείο να χαιρόμαστε όταν ανεβαίνει κανένα χιλιοστό . Και εκείνο που πραγματικά τρέμω είναι η παράταση των επεισοδίων. Εκεί φοβάμαι θα φτάσουμε στα έγκατα της γης.
Στο μόνο που ελπίζω πια είναι σε ένα θαύμα.
Και στη σημερινή εποχή αυτά δεν γίνονται!!!!

fay66
Εδεμοφανάκι
Εδεμοφανάκι

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 537 - Ημερομηνία 31-03-2011 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 537 - Ημερομηνία 31-03-2011

Δημοσίευση από nefelik Πεμ Μαρ 31, 2011 9:08 pm

loukitsa έγραψε:Στέφανος-Ερη:όπως παντα υπέροχοι, αξιολατρευτοι σπιρτοζοι
και με τρομερη χημεια!

Παναγιωτης-Λουκάς:Μου αρεσει πολυ αυτο το ντουέτο....

Έπρεπε να γινει η μαραθωνια κουραστικότατη απαγωγη για να δουμε παραανω Χρησταρα?
Εμενα να ειχαν απαγαγει θα με βρίσκατε? Ποτε τελειωνει το νταβαντούρι να δω τα Μυστικουλια σαν ανθρωπος?


Εντατικότερη γινεται η αγιοποιηση της Οχιάς, βάζοντας σαν πρόσχημα τον ξεχασμενο "γιο" της
και τη Μουρλίτσα....Είσαι η χειρότερη και το φωτοστεφανο δεν σου πάει!
Ο θεός να με συγχωρεσει γιατι όλοι οι υπόλοιποι τι και αν τους εκανε η Νταίζη τα μυρια όσα θα τη κανουν εικόνισμα να τη προσκυνανε...Τι ντεκαντανς!

Λουκάς-Νόρα φτάσαμε να το ακουσουμε κι αυτό! Να ζητησουν συγνωμη απο τη δολοφονο αγεννητων παιδιων, απο τον ανθρωπο
που τους κατεστρεψε τη ζωη!Πολυ θλιβερό άκουσμα, ελπίζω να μην το δω στην οθονη μου
γιατι εκτος του οτι θα σπασω την τηλεοραση σε μια τετοια περιπτωση,
θα νιωσω εμπαιγμενη ως τηλεθεατρια και οτι μου υποτιμουν τη νοημοσυνη!

Θεάρα-Παπαδημητριου!

Το σπασμενο τηλέφωνο και η αντιστροφη μετρηση δεν μου επιτεινουν την αγωνια
αλλά με ανακουφιζουν επιτελους τελειωνει η απαγωγη παρωδεια που μας εφαγε πανω απο βδομαδα!

Ο "ύστατος" χαιρετισμος Λουκά Νόρας αναμεσα στην Παρεα μου άρεσε σκηνοθετικα!

Κατι άλλο απο τα ήδη ειπωμενα δεν εχω να πω....
Σπόιλερ:

Δεν θα το ψηφισω
αρνουμαι!



YΓ1.Θέλω επιτέλους να πληρώσει η Μελίτα και να χωρίσει από τον Στέφανο!
Θέλω να σταματήσει ο χαρακτήρας της είναι στο απυρόβλητο!!!
ΥΓ2.Απαλλαγη από την οχια Νταίζη είναι αηδιαστικά κουραστικη ΕΛΕΟΣ
Υγ3.ΣΤΟΠ ΣΤΗΝ ΑΓΙΟΠΟΙΗΣΗ ΤΗΣ ΟΧΙΑΣ ΝΤΑΙΖΗΣ
Υγ4.Να φυγει απο το γραφειο της Νόρας η ακαματα Μπεκρουλιτα!
ΥΓ.Κυριακο μας έλειψες!

Φιλικά
loukitsa
Βαρέθηκα με το σημερινό επεισόδιο...

Loukitsa με κάλυψες απόλυτα!!! : respect :

nefelik
Εδεμοφανάκι
Εδεμοφανάκι

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 537 - Ημερομηνία 31-03-2011 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 537 - Ημερομηνία 31-03-2011

Δημοσίευση από tsourdalitsa Πεμ Μαρ 31, 2011 9:12 pm

edem4ever έγραψε:Και αντίστροφα ο χρόνος μετράει
κι αγκαλιαζόμαστε κι ενώνουν τα χέρια
Σαν τρελή η καρδιά μου χτυπάει
κι εκτοξευόμαστε οι δυο μας στ' αστέρια
Μα σε ταχύτητα όπως πάμε φωτός
Τα μάτια κλείνω και σφυχτά σε κρατάω
Και πριν προλάβει να εκραγεί ο ουρανός
Στ'αποκορύφωμα του τέλους ξεσπάω.
Σ'αγαπάω
yey yey

lmao lmao lmao lmao
Αυτό άρχισα να τραγουδάω, μόλις είδα το χρονόμετρο...
Γιάννα Θεά! : respect :
tsourdalitsa
tsourdalitsa
Τουρίστας
Τουρίστας

Θηλυκό Τόπος : όπου γης και πατρίς...

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 537 - Ημερομηνία 31-03-2011 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 537 - Ημερομηνία 31-03-2011

Δημοσίευση από trelli petrakitsa Πεμ Μαρ 31, 2011 9:23 pm

Ezantakou έγραψε:
koalaki έγραψε:ΝΑΙ Η ΝΤΑΙΖΗ ΕΧΕΙ ΑΙΣ8ΗΜΑΤΑ!Κ
Και που τα έκρυβε τόσο καιρό??? Στο χρηματοκυβώτιο??? lmao
ΤΩΡΑ βρήκε να βγούν στην επιφάνεια τα " καλά της αισθήματα" (λέμε και κανένα ανέκδοτο) με την απαγωγή της Στέλλας??? Δεν μπορούσε να "σπαταλήσει" και λίγα (αισθήματα πάντα, μην ξεχνιόμαστε) για το παιδί της τον Άρη όταν την χρειαζόταν και την είχε ανάγκη???
Έλα μου ντε? Καλέ εμείς ψάχναμε, ψάχναμε και δεν βρίσκαμε τίποτα....Παράξενο ε? Ξέρει καλά να κρύβεται sfyr
lmao lmao lmao
trelli petrakitsa
trelli petrakitsa
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Στην αγκαλιά του Παναγιώτη μου!!!
Ασχολίες : Σχολείο, Φροντιστήρια, Διάβασμα, tv-pc, Forum, Π.Π. & Π.Μ. !

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 537 - Ημερομηνία 31-03-2011 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 537 - Ημερομηνία 31-03-2011

Δημοσίευση από koalaki Πεμ Μαρ 31, 2011 9:30 pm

Δεν ειμαι σε θεση να κρινω τον κα8ενα!!!Δε δωθηκε στη Νταιζη η ευκαιρια να τα βγαλει τα αισθηματα της!!Με το που ηρθε ολοι μα ολοι της φεροντουσαν ασχημα κι εκεινη ειχε μαθει να αμυνεται απο αυτα που εζησε σε μικρη ηλικια!!!
Εγω παντως κραταω τα καλα συναισθηματα της απνεναντι σε Χρηστο,Λουκα και Στελλα ,οι οποιοι της φερθηκαν ανθρωπινα!!Δε τους εκμεταλλευτηκε!!Αν το εκανε αυτο η Νταιζη θα ηταν κακια!!
Επισης,επειδη εγινε λογως για το παιδι της ,το αγαπαει με τον τροπο της!!Στο Χρηστο ελεγε πως εδωσε το παιδι της για Χαρη του στον Οδυσσεα!!Εχετε σκεφτει πως ΔΕ ΤΟ ΠΑΡΑΤΗΣΕ ΑΛΛΑ ΤΟ ΑΦΗΣΕ ΝΑ ΖΗΣΕΙ ΜΙΑ ΚΑΛΥΤΕΡΗ ΖΩΗ??ΓΙΑΤΙ ΚΟΝΤΑ ΤΗΣ ΘΑ ΖΟΥΣΕ ΣΕ ΕΝΑ ΑΣΧΗΜΟ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝ !Αυτο δε θα το ηθελε ποτε η Νταιζη για το παιδι της!Ξερει πως εχει συνηθισει να ζει μεσα στον κινδυνο και ισως ηθελε να προστατευσει το παιδι της!!Κρινετε πολλοι απο εσας τη Νταιζη ομως ο Λουκακος εχει ασχοληθει καθολου με το παιδι??Η αυτο δε μας βολευει να το λεμε??
koalaki
koalaki
Τουρίστας
Τουρίστας


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 537 - Ημερομηνία 31-03-2011 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 537 - Ημερομηνία 31-03-2011

Δημοσίευση από ειρηνη7 Πεμ Μαρ 31, 2011 9:41 pm

Ασχετο απο το επεισοδιο, αλλα ναι ο λουκας εδωσε στη νταιζαρα το σπιτι του, δηθεν για το παιδι!!!Περυσι τους εκανε η δηθεν αδικημενη της ζωης, τη ζωη κολαση σε νορα και λουκα, και μη μου πει κανεις, οτι η νορα εφταιγε για τη κακια της νταιζης?Επιπλεον το πιο σπουδαιο, κοντεψε να βγαλει απο τη μεση την ευα, χωρις να την εχει προκαλεσει ποτε, αν και εγκυος, αν πετυχαινε το σκοπο της, τι θα γινοταν? Mmm Ο λουκας, εχει φερθει παντα αψογα στη νταιζη, αν και δεν το αξιζε, με τις πραξεις της, καταφερε να γινει αντιπαθης, οσο και αν καποιοι επιδιωκουν την αγιοποιηση της. ainta ..Στα του επεισοδιου τωρα, μονο οι σκηνες νορα λουκα, με αγγιξαν ειδικα η τελευταια, κατα τα αλλα, δεν μου αρεσε ιδιαιτερα, βαρεθηκα πια με την απαγωγη...Ευτυχως αυριο τελειωνει και αυτο......
ειρηνη7
ειρηνη7
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό Τόπος : κρητη
Ασχολίες : μουσικη βιβλιο και σερφαρισμα!!!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 537 - Ημερομηνία 31-03-2011 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 537 - Ημερομηνία 31-03-2011

Δημοσίευση από Ezantakou Πεμ Μαρ 31, 2011 10:19 pm

koalaki έγραψε:Δεν ειμαι σε θεση να κρινω τον κα8ενα!!!Δε δωθηκε στη Νταιζη η ευκαιρια να τα βγαλει τα αισθηματα της!!Με το που ηρθε ολοι μα ολοι της φεροντουσαν ασχημα κι εκεινη ειχε μαθει να αμυνεται απο αυτα που εζησε σε μικρη ηλικια!!!
Ούτε εγώ κρίνω την γνώμη σου... την Νταίζη σαν ηρωϊδα κρίνω... υπάρχει μια διαφορά...!!
Η Νταίζη έχει ζήσει άσχημα παιδικά χρόνια δεν αντιλέγω αλλά έλεος αυτό δεν της δίνει το δικαίωμα να μπορεί να σκοτώνει κόσμο και να καταστρέφει ζωές με το έτσι θέλω...!!!!
Επίσης ΔΕΝ της φέρθηκαν ΟΛΟΙ άσχημα....!!! Ο Λουκάς μια χαρά της φέρθηκε (και όταν γύρισε ακόμα μια χαρά την δεχόταν σπίτι του και την βοηθούσε στην "γυνμαστική")... Ο Οδυσσέας μια χαρά της φέρθηκε, την παντρέυτηκε και της έκανε το μεγαλύτερο ΚΑΛΟ του κόσμου, μεγάλωσε το παιδί της σε ένα ασφαλές περιβάλλον....!!!

Εγω παντως κραταω τα καλα συναισθηματα της απνεναντι σε Χρηστο,Λουκα και Στελλα ,οι οποιοι της φερθηκαν ανθρωπινα!!Δε τους εκμεταλλευτηκε!!Αν το εκανε αυτο η Νταιζη θα ηταν κακια!!
Εγώ άλλα θυμάμαι...!!!
Φυσικά και τους εκμεταλέυτηκε.... Δεν ήταν λίγες οι φορές που ΚΑΙ τον Λουκά, ΚΑΙ τον Χρήστο τους χρησιμοποίησε για να ικανοποιήσει τα συμφέροντα της...!!! Τώρα η Στέλλα την γλύτωσε μπορώ να πώ με ένα χάδι και μια αγκαλία χωρίς αγκάθια που της έδωσε... Ήθελα να'ξερα, οι αγκαλιές του Λουκά, του Χρήστου και ΚΥΡΙΩΣ του Άρη, τι είδους αγκάθια είχαν??? Τριανταφυλλιάς????

Επισης,επειδη εγινε λογως για το παιδι της ,το αγαπαει με τον τροπο της!!Στο Χρηστο ελεγε πως εδωσε το παιδι της για Χαρη του στον Οδυσσεα!!Εχετε σκεφτει πως ΔΕ ΤΟ ΠΑΡΑΤΗΣΕ ΑΛΛΑ ΤΟ ΑΦΗΣΕ ΝΑ ΖΗΣΕΙ ΜΙΑ ΚΑΛΥΤΕΡΗ ΖΩΗ??ΓΙΑΤΙ ΚΟΝΤΑ ΤΗΣ ΘΑ ΖΟΥΣΕ ΣΕ ΕΝΑ ΑΣΧΗΜΟ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝ !Αυτο δε θα το ηθελε ποτε η Νταιζη για το παιδι της!Ξερει πως εχει συνηθισει να ζει μεσα στον κινδυνο και ισως ηθελε να προστατευσει το παιδι της!!
Αυτό ας πούμε το δέχομαι.... αλλά δεν μπορώ με τίποτα να δεχτώ οτι αγαπάει το παιδί της...!!! Όταν το εκμεταλλέυεται για να ρίξει τον Μπέλλο, για να αρπάξει το σπίτι απο τον Λουκά, συγγνώμη αλλά δεν μπορώ να την θεωρήσω μάνα που αγαπάει το παιδί της...!!! Και ΜΟΝΗ της έχει πεί οτι ΜΟΝΟ τον Χρήστο αγαπά πραγματικά....!!! Εγώ γιατί να το αμφισβητήσω???

Κρινετε πολλοι απο εσας τη Νταιζη ομως ο Λουκακος εχει ασχοληθει καθολου με το παιδι??Η αυτο δε μας βολευει να το λεμε??
Εμένα προσωπικά μια χαρά με βολεύει και το έχω πεί κιόλας Nyxia
Το οτι έχω/είχα μια αδυναμία σε συγκεκριμένο ήρωα, αυτό δεν με κάνει να εθελοτυφλώ...!!!
Ο Λουκάς δεν ασχολείται με το παιδί του ΝΑΙ αλλά ποτέ όμως δεν τον είδα να το πουλάει για ένα σπίτι όπως έκανε η Νταίζη....!!! Αυτό βέβαια δεν αναιρεί το γεγονός οτι παραμελεί το παιδί του κάτι που δεν αρνήθηκα απλά είμαι σίγουρη οτι του Αρη του λείπει λιγότερο ο Λουκάς από'σο του λείπει η μάνα του... Γιατί μην ξεχνάμε οτι για τον Άρη η Νταίζη είναι η μάνα του ενώ πατέρας του στην ουσία ειναι ο Οδυσσέας ο οποίος και τον μεγάλωσε...!!!
Ezantakou
Ezantakou
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 537 - Ημερομηνία 31-03-2011 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 537 - Ημερομηνία 31-03-2011

Δημοσίευση από rafoni Πεμ Μαρ 31, 2011 10:37 pm

Eγώ για άλλη μια φορά συμφωνώ σε όλα με την JESSIE!! Είναι απίστευτο το πως ταυτίζονται οι απόψεις μας!! sisi oscar oscar oscar δικά σου!!
Να πω μόνο ότι η τελευταία σκηνή του επεισοδίου ήταν όλα τα λεφτά!
Δρακουλάκη-Πετράκη : respect : : respect : oscar oscar

rafoni
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 537 - Ημερομηνία 31-03-2011 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 537 - Ημερομηνία 31-03-2011

Δημοσίευση από JESSIE Πεμ Μαρ 31, 2011 10:55 pm

rafoni έγραψε:Eγώ για άλλη μια φορά συμφωνώ σε όλα με την JESSIE!! Είναι απίστευτο το πως ταυτίζονται οι απόψεις μας!! sisi oscar oscar oscar δικά σου!!
Να πω μόνο ότι η τελευταία σκηνή του επεισοδίου ήταν όλα τα λεφτά!
Δρακουλάκη-Πετράκη : respect : : respect : oscar oscar

Rafoni, χαίρομαι που βλέπουμε τα πράγματα με το ίδιο μάτι! Ευτυχώς που συμφωνούν κι άλλοι, γιατί θα άρχιζα να αναρρωτιέμαι μήπως εγώ βλέπω μιά σειρά διαφορετική απ'τους υπόλοιπους....
JESSIE
JESSIE
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Θηλυκό Τόπος : ΑΘΗΝΑ

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 537 - Ημερομηνία 31-03-2011 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 537 - Ημερομηνία 31-03-2011

Δημοσίευση από stephanos13 Πεμ Μαρ 31, 2011 11:05 pm

Τέλειο - Πολύ καλό ψήφισαν 25 άτομα μέχρι στιγμής .
Αθλιο 31 άτομα.

Συμπέρασμα ? ainta

stephanos13
stephanos13
Τουρίστας
Τουρίστας


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 537 - Ημερομηνία 31-03-2011 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 537 - Ημερομηνία 31-03-2011

Δημοσίευση από Clarabelle Πεμ Μαρ 31, 2011 11:07 pm

stephanos13 έγραψε:Τέλειο - Πολύ καλό ψήφισαν 25 άτομα μέχρι στιγμής .
Αθλιο 31 άτομα.

Συμπέρασμα ? ainta



Ρίξε μια ματιά στην πρόσθεση που έκανες γιατί σαν να μη μας τα λες καλά
Clarabelle
Clarabelle
Forum Team
Forum Team

Θηλυκό Τόπος : Πειραιάς

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 537 - Ημερομηνία 31-03-2011 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 537 - Ημερομηνία 31-03-2011

Δημοσίευση από Clarabelle Πεμ Μαρ 31, 2011 11:12 pm


Υποθέτω το διόρθωσες OK

Clarabelle
Clarabelle
Forum Team
Forum Team

Θηλυκό Τόπος : Πειραιάς

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 537 - Ημερομηνία 31-03-2011 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 537 - Ημερομηνία 31-03-2011

Δημοσίευση από JESSIE Πεμ Μαρ 31, 2011 11:15 pm

Αν πάρουμε σαν θετική ψήφο το τέλειο, πολύ καλό και καλό, το σύνολο είναι 31 ψήφοι.
Αν πάρουμε σαν αρνητική ψήφο το άθλιο, άσχημο και μέτριο, τό σύνολο είναι 33 ψήφοι.
Επειδή όμως το μέτριο μπορεί να θεωρηθεί εξ' ίσου θετικό ή αρνητικό, κάτι σαν μέσος όρος, λέμε οτι οι θετικές ψήφοι είναι 31 και οι αρνητικές 31. Οπότε ισοβαθμούν όσοι βρήκαν το επεισοδιο καλό και όσοι το βρήκαν κακό.
Επειδή εγώ βλέπω πάντα το ποτήρι μισογεμάτο, λέω οτι αυτο είναι καλό σημάδι....
JESSIE
JESSIE
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Θηλυκό Τόπος : ΑΘΗΝΑ

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 537 - Ημερομηνία 31-03-2011 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 537 - Ημερομηνία 31-03-2011

Δημοσίευση από rafoni Πεμ Μαρ 31, 2011 11:17 pm

JESSIE έγραψε:
rafoni έγραψε:Eγώ για άλλη μια φορά συμφωνώ σε όλα με την JESSIE!! Είναι απίστευτο το πως ταυτίζονται οι απόψεις μας!! sisi oscar oscar oscar δικά σου!!
Να πω μόνο ότι η τελευταία σκηνή του επεισοδίου ήταν όλα τα λεφτά!
Δρακουλάκη-Πετράκη : respect : : respect : oscar oscar

Rafoni, χαίρομαι που βλέπουμε τα πράγματα με το ίδιο μάτι! Ευτυχώς που συμφωνούν κι άλλοι, γιατί θα άρχιζα να αναρρωτιέμαι μήπως εγώ βλέπω μιά σειρά διαφορετική απ'τους υπόλοιπους....

Ο καθένας έχει τη δική του οπτική που βλέπει τα πράγματα και είναι καλό που υπάρχει ποικιλία απόψεων έστω κι αν δεν είναι αντικειμενικές! Αν όλοι συμφωνούσαμε θα ήταν βαρετή η ζωή! Αρκεί να υπάρχει σεβασμός στις απόψεις όλων! Σε αυτό το φόρουμ πάντως είμαστε η μειοψηφία! Μην πω οι δυό μας! lmao

rafoni
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 537 - Ημερομηνία 31-03-2011 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 537 - Ημερομηνία 31-03-2011

Δημοσίευση από roria Πεμ Μαρ 31, 2011 11:18 pm

Χθες που μου άρεσε το επεισόδιο, κυρίως λόγω των όμορφων σκηνών Στέφανου-Εριέττας, δεν προλάβαινα να σχολιάσω. Και σήμερα δεν έχω πολύ χρόνο, αλλά αποφάσισα να γράψω, γιατί είναι πρώτη φορά τον τελευταίο καιρό που μου είναι αδύνατο να χρησιμοποιήσω άλλη λέξη για αυτό που προ ολίγου είδα: άθλιο. Πιο άθλιο δεν μπορώ να φανταστώ κι ελπίζω η πραγματικότητα να μην ξεπεράσει τη φαντασία μου στο μέλλον.
Η Νταίζη δύο δρόμους έχει πλέον να επιλέξει: ή να ασπαστεί τον οσιακό βίο ή να γίνει ο επόμενος Τζακ Μπάουερ. Έλεγα κι εγώ, fantina, δεν θα το προσέξει κανείς ότι το εύρημα με τις ώρες που απομένουν και το ρολόι είναι από το 24; Υπάρχουν και άντρες στο σπίτι, οπότε είμαι ενήμερη σχετικά. Στο 24 τουλάχιστον, όταν μιλάγαμε για σασπένς εννοούσαμε το κανονικό, όχι την παρωδία του.
Clarabelle, pasxalitsa, tsourdalitsa και λοιπές δημοκρατικές δυνάμεις με καλύψατε πλήρως. Άλλο σχόλιο δεν έχω να κάνω.
Ας μην προεξοφλήσω τι θα είναι το αυριανό, αν και στο τσακ είμαι να το προεξοφλήσω κι ας μείνω με την ελπίδα ότι από Δευτέρα θα μπει φρένο στην κατρακύλα.
roria
roria
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 537 - Ημερομηνία 31-03-2011 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 537 - Ημερομηνία 31-03-2011

Δημοσίευση από Dimitraaa Πεμ Μαρ 31, 2011 11:20 pm

rafoni έγραψε:
JESSIE έγραψε:
rafoni έγραψε:Eγώ για άλλη μια φορά συμφωνώ σε όλα με την JESSIE!! Είναι απίστευτο το πως ταυτίζονται οι απόψεις μας!! sisi oscar oscar oscar δικά σου!!
Να πω μόνο ότι η τελευταία σκηνή του επεισοδίου ήταν όλα τα λεφτά!
Δρακουλάκη-Πετράκη : respect : : respect : oscar oscar

Rafoni, χαίρομαι που βλέπουμε τα πράγματα με το ίδιο μάτι! Ευτυχώς που συμφωνούν κι άλλοι, γιατί θα άρχιζα να αναρρωτιέμαι μήπως εγώ βλέπω μιά σειρά διαφορετική απ'τους υπόλοιπους....

Ο καθένας έχει τη δική του οπτική που βλέπει τα πράγματα και είναι καλό που υπάρχει ποικιλία απόψεων έστω κι αν δεν είναι αντικειμενικές! Αν όλοι συμφωνούσαμε θα ήταν βαρετή η ζωή! Αρκεί να υπάρχει σεβασμός στις απόψεις όλων! Σε αυτό το φόρουμ πάντως είμαστε η μειοψηφία! Μην πω οι δυό μας! lmao

Αν και σε μερικά πράγματα δε συμφωνώ, συμφωνώ στα περισσότερα..κυρίως για το Λουκανορικό ζήτημα..οπότε είμαστε τρεις! lmao
Dimitraaa
Dimitraaa
Εδεμοφανάκι
Εδεμοφανάκι

Θηλυκό Τόπος : Athens city
Ασχολίες : https://www.youtube.com/watch?v=36kTFh60iyc <3 Levyrroni 4ever <3

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 537 - Ημερομηνία 31-03-2011 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 537 - Ημερομηνία 31-03-2011

Δημοσίευση από JESSIE Πεμ Μαρ 31, 2011 11:22 pm

Τώρα η αρνητική ψήφος υπερτερεί κατά μία μονάδα. Αλλά δεν χάνω την αισιοδοξία μου. Rafoni, όχι, δεν είμαστε οι δυό μας, άλλοι τριάντα βλέπουν το επεισόδιο σαν τουλάχιστον καλό.... οχι οτι κι άν όλοι το έβλεπαν με τον ένα ή τον άλλο τρόπο, θα άλλαζε η γνώμη μου!
JESSIE
JESSIE
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Θηλυκό Τόπος : ΑΘΗΝΑ

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 537 - Ημερομηνία 31-03-2011 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 537 - Ημερομηνία 31-03-2011

Δημοσίευση από Cancoon Πεμ Μαρ 31, 2011 11:25 pm

Το επεισόδιο δεν μου άρεσε καθόλου.
Ήταν απίστευτα βαρετό, τραβήχτηκε το σενάριο όσο δεν παίρνει για να γεμίσουν 45 λεπτά.
Η Νόρα λέει τα ίδια.
Το τρίγωνο Παναγιώτης-Λουκάς-Νταίζη εξάντλησε την πρωτοτυπία του.
Η στημένη αγωνία των φεγγαροπετριτών ήταν κουραστική.
Ο Στέφανος εξαφανισμένος: μπροστά σε μια τζαμαρία, με την Εριέττα -μία γυναικα που δεν του λέει τίποτα-, δεν παίρνει πρωτοβουλίες, δεν αναλαμβάνει δράση, δεν γίνεται σεβαστός και υπολογίσιμος.
Μου έχουν λείψει αφάνταστα οι στεφανομελιτικες σκηνές!
Cancoon
Cancoon
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 537 - Ημερομηνία 31-03-2011 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 537 - Ημερομηνία 31-03-2011

Δημοσίευση από fantina Πεμ Μαρ 31, 2011 11:32 pm

roria έγραψε:Χθες που μου άρεσε το επεισόδιο, κυρίως λόγω των όμορφων σκηνών Στέφανου-Εριέττας, δεν προλάβαινα να σχολιάσω. Και σήμερα δεν έχω πολύ χρόνο, αλλά αποφάσισα να γράψω, γιατί είναι πρώτη φορά τον τελευταίο καιρό που μου είναι αδύνατο να χρησιμοποιήσω άλλη λέξη για αυτό που προ ολίγου είδα: άθλιο. Πιο άθλιο δεν μπορώ να φανταστώ κι ελπίζω η πραγματικότητα να μην ξεπεράσει τη φαντασία μου στο μέλλον.
Η Νταίζη δύο δρόμους έχει πλέον να επιλέξει: ή να ασπαστεί τον οσιακό βίο ή να γίνει ο επόμενος Τζακ Μπάουερ. Έλεγα κι εγώ, fantina, δεν θα το προσέξει κανείς ότι το εύρημα με τις ώρες που απομένουν και το ρολόι είναι από το 24; Υπάρχουν και άντρες στο σπίτι, οπότε είμαι ενήμερη σχετικά. Στο 24 τουλάχιστον, όταν μιλάγαμε για σασπένς εννοούσαμε το κανονικό, όχι την παρωδία του.
Clarabelle, pasxalitsa, tsourdalitsa και λοιπές δημοκρατικές δυνάμεις με καλύψατε πλήρως. Άλλο σχόλιο δεν έχω να κάνω.
Ας μην προεξοφλήσω τι θα είναι το αυριανό, αν και στο τσακ είμαι να το προεξοφλήσω κι ας μείνω με την ελπίδα ότι από Δευτέρα θα μπει φρένο στην κατρακύλα.

γιατι καλε το λες .....και εδω ειχε σασπενς .....
θα βαλει το φωτοστεφανο η Νταιζη ή οχι ..........
θα δωσει τα λεφτα ή οχι ......
πως, ειχε αγωνια ....
δεν ειχε?

fantina
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Θηλυκό Τόπος : στο πιο ομορφο βουνο !!!!!
Ασχολίες : κατι κανω και εγω ......

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 537 - Ημερομηνία 31-03-2011 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 537 - Ημερομηνία 31-03-2011

Δημοσίευση από rafoni Πεμ Μαρ 31, 2011 11:33 pm

JESSIE έγραψε:Τώρα η αρνητική ψήφος υπερτερεί κατά μία μονάδα. Αλλά δεν χάνω την αισιοδοξία μου. Rafoni, όχι, δεν είμαστε οι δυό μας, άλλοι τριάντα βλέπουν το επεισόδιο σαν τουλάχιστον καλό.... οχι οτι κι άν όλοι το έβλεπαν με τον ένα ή τον άλλο τρόπο, θα άλλαζε η γνώμη μου!
\

Έχεις δίκαιο JESSIE! Προφανώς όμως σχολιάζουν μόνο όσοι δεν του άρεσε το επεισόδιο! Οι υπόλοιποι απλά ψηφίζουν! Κάτι είναι κι αυτό!! sisi Και φυσικά δεν αλλάζουμε τη γνώμη μας! Είμαστε πάντα πιστοί στις απόψεις μας! Πάντως μας αρέσει δεν μας αρέσει, στο τέλος όλοι βλέπουμε μυστικά! 52,9 τοις εκτατό έκανε χθες!

rafoni
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 537 - Ημερομηνία 31-03-2011 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 537 - Ημερομηνία 31-03-2011

Δημοσίευση από Aria Πεμ Μαρ 31, 2011 11:35 pm

Μπράβο στο σενάριο! Πιό πολλές τρύπες δεν μπορούσε να έχει!!! soutien
Θα σταθώ όμως στο βασικό μπάλωμα
Η Νταίζη σε νέες περιπέτειες, έχει πλέον μεταμορφωθεί σε υπερήρωα και όλοι την κοιτάνε με ανοιχτό το στόμα και κρέμονται από τα χείλη της! slap
Μεχρι και η αστυνομία και η Ελλάς!!!
Κάτι μου θυμίζει όλο αυτό..... Α ΝΑΙ τον James Bond! lmao lmao lmao
Ξαφνικά όλη η παρέα, δικηγόροι, γιατροί, επιστήμονες, έξυπνοι άνθρωποι περιμένουν τη Νταίζη τη τραγουδιάρα να βαλει τάξη και να πάρει τις αποφάσεις.imarton Μέχρι κι ο αστυνόμος χάσκει μ'ανοιχτό το στομα και τη κοιτάζει άφωνος. imarton

Μάλλον η σειρά έχει γίνει φαντασίας και δεν το έχουμε καταλαβεί Ee?

Πάντως αν αυτό γίνεται για την αγιοποίηση της Νταίζης, έχω να πώ οτι το πάνε μέσω Λαμίας, πλέον γελάει και το σύμπαν και το παρδαλό κατσίκι xoxo . Έτσι κι αλλιώς δεν γίνεται με τίποτα να τη συμπαθήσει κανεις.... ainta

Δόξα το Θεούλη που είδα τον κούκλο μου τον Χρήστο σήμερα και ήταν και πολύ καυτόςςςςς. Miam
: respect : : respect :
αααααααααααααααααχ Faint ευχαριστώ!! Θέλω κι άλλο κι άλλο κι άλλο!!!
Ελπίζω βέβαια στην επαναφορά του χαρακτήρα που έχει καταστραφεί.... κάτι του βάζει η Νταίζη στο ποτό του δεν εξηγείται τέτοια μετάλλαξη.... Το είδα σήμερα αυτό το δαχτυλίδι το περίεργο, εκει μέσα τόχει. Μάλλον του ρίχνει απο αυτό που πίνουν και οι συγγραφεις sisi sisi
εχω χάσει και το υπόθετο δεν το βλέπω τελευταία, μήπως το φαρμακώσατε κι αυτό?? Ένας ένας μας βλέπω να φεύγουμε...



Aria


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 537 - Ημερομηνία 31-03-2011 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 537 - Ημερομηνία 31-03-2011

Δημοσίευση από Lyn Πεμ Μαρ 31, 2011 11:44 pm

Στους ίδιους ρυθμούς με τα προηγούμενα ΚΑΙ σήμερα....
Έχω βαρεθεί λιγάκι μπορώ να πω.... sfyr

Εντωμεταξύ, μόνο σε μένα φάνηκε άκυρη η σκηνή Χρήστου - Λευτέρη? Γνωρίζονται τόσο καλά αυτοί οι δύο? Έχω χάσει επεισόδια?
Θα μου πείτε, τόσα άλλα άκυρα συνέβησαν, σ' αυτό κόλησες? Ε, αυτό θυμάμαι, αυτό λέω!!

Τέλος πάντων, μέτριο από μένα με μεγάλη επιείκεια. pff

Υ.Γ. Αγία Μαργαρίτα η Καρταλολύτρα xoxo xoxo
Lyn
Lyn
Τουρίστας
Τουρίστας

Θηλυκό Τόπος : Εδώ!
Ασχολίες : Λίγο απ' όλα. Λίγο όμως, όχι πολύ.

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 537 - Ημερομηνία 31-03-2011 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 537 - Ημερομηνία 31-03-2011

Δημοσίευση από rafoni Πεμ Μαρ 31, 2011 11:47 pm

Lyn έγραψε:Στους ίδιους ρυθμούς με τα προηγούμενα ΚΑΙ σήμερα....
Έχω βαρεθεί λιγάκι μπορώ να πω.... sfyr

Εντωμεταξύ, μόνο σε μένα φάνηκε άκυρη η σκηνή Χρήστου - Λευτέρη? Γνωρίζονται τόσο καλά αυτοί οι δύο? Έχω χάσει επεισόδια?
Θα μου πείτε, τόσα άλλα άκυρα συνέβησαν, σ' αυτό κόλησες? Ε, αυτό θυμάμαι, αυτό λέω!!

Τέλος πάντων, μέτριο από μένα με μεγάλη επιείκεια. pff

Και σε μένα φάνηκε εντελώς άκυρη η σκηνή Χρήστου - Λευτέρη! Και είναι η μόνη σκηνή που δεν μου άρεσε για αυτόν ακριβώς το λόγο!

rafoni
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 537 - Ημερομηνία 31-03-2011 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 537 - Ημερομηνία 31-03-2011

Δημοσίευση από abba Πεμ Μαρ 31, 2011 11:51 pm

Το επεισοδιο το βρήκα και γω πολυ καλο...Σχετικα με την αγιοποιηση της Νταιζης που βλεπω πως εχει γινει θεμα, θεωρω οτι γινεται αυτο γιατι δοθηκε λιγο αγαρμπα,,,Ολοι οι ανθρωποι, ακομη και εγκληματιες (βλ τον δραπετη στις Μεγαλες προσδοκιες που βοηθησε μετα απο χρονια ενα παιδακι, απλα και μονο επειδη τον βοηθησε στην αποδραση του) θεωρω πως εχουν ευαισθητες πλευρες...Οποτε δεν ειναι περιεργο, αν και εμενα στην αρχη με εκνευριζε...Απλα φυσικα θα μπορουσε να ειχε γινει μεσω του παιδιου της και οχι μεσω μιας αγνωστης, τοτε σιγουρα θα ηταν πιο φυσιολογικο....Επισης Νορα Λουκας oscar

abba
Τουρίστας
Τουρίστας


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σελίδα 2 από 3 Επιστροφή  1, 2, 3  Επόμενο

Επιστροφή στην κορυφή


 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης