Edem Forum
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Επεισόδιο 538 - Ημερομηνία 01-04-2011

+52
Ioanna T
rachel
trelli petrakitsa
st@cy
ProudMaslowqueen
Dorina <3 Πέτρος
ale3ia_eva&nora!!!
lizzie
kapetanissa
nefelik
evanna
MarCia
stephanos13
almaresi
zeta88
roria
katie007
soso
Edemgiapanta
evaki16
pasxalitsa
tsourdalitsa
sarita
fay66
JESSIE
Aria
AmaliaPetros_fan1
Ezantakou
jim7
nadiap
Cancoon
Caroline
nikidanis
KatsaroYpotheto
marakii
tzibirdika
νοριτσα
mary32
fay
edem4ever
Καρ-Mik
xristinaki_noraloukofan
Dimitraaa
Δ.Μπέλλος
Antigoni!
loukasnora
taradoula
fantina
ellie
gxnel
loukitsa
Clarabelle
56 απαντήσεις

Σελίδα 2 από 5 Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5  Επόμενο

Πήγαινε κάτω

Βαθμολογείστε το σημερινό επεισόδιο

Επεισόδιο 538 - Ημερομηνία 01-04-2011 - Σελίδα 2 Vote_lcap10%Επεισόδιο 538 - Ημερομηνία 01-04-2011 - Σελίδα 2 Vote_rcap 10% 
[ 8 ]
Επεισόδιο 538 - Ημερομηνία 01-04-2011 - Σελίδα 2 Vote_lcap14%Επεισόδιο 538 - Ημερομηνία 01-04-2011 - Σελίδα 2 Vote_rcap 14% 
[ 12 ]
Επεισόδιο 538 - Ημερομηνία 01-04-2011 - Σελίδα 2 Vote_lcap6%Επεισόδιο 538 - Ημερομηνία 01-04-2011 - Σελίδα 2 Vote_rcap 6% 
[ 5 ]
Επεισόδιο 538 - Ημερομηνία 01-04-2011 - Σελίδα 2 Vote_lcap2%Επεισόδιο 538 - Ημερομηνία 01-04-2011 - Σελίδα 2 Vote_rcap 2% 
[ 2 ]
Επεισόδιο 538 - Ημερομηνία 01-04-2011 - Σελίδα 2 Vote_lcap2%Επεισόδιο 538 - Ημερομηνία 01-04-2011 - Σελίδα 2 Vote_rcap 2% 
[ 2 ]
Επεισόδιο 538 - Ημερομηνία 01-04-2011 - Σελίδα 2 Vote_lcap8%Επεισόδιο 538 - Ημερομηνία 01-04-2011 - Σελίδα 2 Vote_rcap 8% 
[ 7 ]
Επεισόδιο 538 - Ημερομηνία 01-04-2011 - Σελίδα 2 Vote_lcap57%Επεισόδιο 538 - Ημερομηνία 01-04-2011 - Σελίδα 2 Vote_rcap 57% 
[ 47 ]
 
Σύνολο Ψήφων : 83
 
 
Η Ψηφοφορί έκλεισε

Επεισόδιο 538 - Ημερομηνία 01-04-2011 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 538 - Ημερομηνία 01-04-2011

Δημοσίευση από loukasnora Παρ Απρ 01, 2011 8:08 pm

Χασαμε το παλικαρι και τον σταυραετο μας Snif Snif Snif Snif Snif Snif Snif






Snif Snif Snif Snif Snif Snif
loukasnora
loukasnora
Camera Woman
Camera Woman

Θηλυκό Τόπος : Dreamland ♥
Ασχολίες : Θεατρο,σινεμα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 538 - Ημερομηνία 01-04-2011 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 538 - Ημερομηνία 01-04-2011

Δημοσίευση από xristinaki_noraloukofan Παρ Απρ 01, 2011 8:14 pm

Δ.Μπέλλος έγραψε:Τι έγινε ρε παιδιά; Από τον αβάσταχτο πόνο μου τα έχω χαμένα ή αλλάξατε όλοι nicknames και έχω χάσει την μπάλα;

Δι' ευχών της αγίας Νταίζης ήμών livani
Μαργαρίτα Καρταλολύτρα ( oscar) η θεά ημών livani
ελέησον και σώσον ημάς livani

Μου φαίνεται θα λατρέψω την Αντιγόνη μέχρι αηδίας γιατί είναι η μόνη που αντιλαμβάνεται ποια πραγματικά είναι η Νταίζη!
Ο Στέφανος την είπε τη μ@?@#!@ του δεν άντεξε!

κι εγώ αυτό ήθελα να πω....ΘΕΑ ΑΝΤΙΓΟΝΑΡΑ μόνο εσύ μας καταλαβαίνεις!!
από αυτό το επεισόδιο αυτό που μου κέντρισε περισσότερο το ενδιαφέρον ήταν η εκφράσεις της Αντιγόνης στη συνομιλία της με την Νταίζη : respect : και οι αντιδράσεις του Ηλία ο οποίος βρισκόταν μποστά στον καβγά Νικόλα-Δάφνης!! : respect : δεν ξέρω γιατί αλλά μου προκάλεσε γέλιο!!
xristinaki_noraloukofan
xristinaki_noraloukofan
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 538 - Ημερομηνία 01-04-2011 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 538 - Ημερομηνία 01-04-2011

Δημοσίευση από Clarabelle Παρ Απρ 01, 2011 8:15 pm

Πενθώ Ο Μπέλλος Τέλος



Ιωάννα κουράγιο κορίτσι μου
Clarabelle
Clarabelle
Forum Team
Forum Team

Θηλυκό Τόπος : Πειραιάς

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 538 - Ημερομηνία 01-04-2011 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 538 - Ημερομηνία 01-04-2011

Δημοσίευση από Δ.Μπέλλος Παρ Απρ 01, 2011 8:15 pm

Ας μιλήσω κι εγώ με ένα βιντεάκι!!
Ραντεβού όπου θέλεις Μπέλλο!!!!Love!

Δ.Μπέλλος
Δ.Μπέλλος
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Άργος

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 538 - Ημερομηνία 01-04-2011 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 538 - Ημερομηνία 01-04-2011

Δημοσίευση από Antigoni! Παρ Απρ 01, 2011 8:18 pm

Ζωή σε λόγου μας Ιωάννα μου!
Antigoni!
Antigoni!
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Εδέμ!!
Ασχολίες : Τα μυστικά της εδέμ! Θρίλερ και εξωσχολικά βιβλία!!!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 538 - Ημερομηνία 01-04-2011 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 538 - Ημερομηνία 01-04-2011

Δημοσίευση από edem4ever Παρ Απρ 01, 2011 8:19 pm

Στη χήρα ποιος θα σταθεί τώρα μου λέτε;



Επεισόδιο 538 - Ημερομηνία 01-04-2011 - Σελίδα 2 Big-cryΕπεισόδιο 538 - Ημερομηνία 01-04-2011 - Σελίδα 2 Big-cry
edem4ever
edem4ever
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Μετέωρη σε φάση διακτινισμού!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 538 - Ημερομηνία 01-04-2011 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 538 - Ημερομηνία 01-04-2011

Δημοσίευση από loukitsa Παρ Απρ 01, 2011 8:21 pm

edem4ever έγραψε:Στη χήρα ποιος θα σταθεί τώρα μου λέτε;



Επεισόδιο 538 - Ημερομηνία 01-04-2011 - Σελίδα 2 Big-cryΕπεισόδιο 538 - Ημερομηνία 01-04-2011 - Σελίδα 2 Big-cry

Ο Γιώργης θα σταθεί!
loukitsa
loukitsa
Δημόσιες Σχέσεις
Δημόσιες Σχέσεις

Θηλυκό Τόπος : Σε δυάρι με το Λουκάκο μου και τον Turgenev
Ασχολίες : Ξεσκονίζω το Εδεμ-όσκαρ κολλήματος που πήρα! Παναγιώτης Πετράκης και ξερό ψωμί

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 538 - Ημερομηνία 01-04-2011 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 538 - Ημερομηνία 01-04-2011

Δημοσίευση από edem4ever Παρ Απρ 01, 2011 8:22 pm

Κάμα-Τσούχτρα έγραψε:
edem4ever έγραψε:Στη χήρα ποιος θα σταθεί τώρα μου λέτε;



Επεισόδιο 538 - Ημερομηνία 01-04-2011 - Σελίδα 2 Big-cryΕπεισόδιο 538 - Ημερομηνία 01-04-2011 - Σελίδα 2 Big-cry

Ο Γιώργης θα σταθεί!

Καμία αντίρρηση, να πάει να τον βρει λες; Nyxia
edem4ever
edem4ever
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Μετέωρη σε φάση διακτινισμού!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 538 - Ημερομηνία 01-04-2011 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 538 - Ημερομηνία 01-04-2011

Δημοσίευση από nikidanis Παρ Απρ 01, 2011 8:23 pm

Επειδή από τους σεναριογράφους όλα τα περιμένω κοιτάξτε μην έχουμε καμία νεκρανάσταση και η μόνη που θα χαρεί θα ναι η Ιωάννα!!!
Οι υπόλοιπες θα τρέχουμε xoxo xoxo xoxo xoxo xoxo
nikidanis
nikidanis
Reporter
Reporter

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 538 - Ημερομηνία 01-04-2011 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 538 - Ημερομηνία 01-04-2011

Δημοσίευση από Καρ-Mik Παρ Απρ 01, 2011 8:23 pm

Ιωάννα, πως κατάφερες και υπάρχει πλέον ο Μπέλλος σε τόσες υπογραφές είναι απορίας άξιο!
Καρ-Mik
Καρ-Mik
Αθώα Μπατσίνα
Αθώα Μπατσίνα


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 538 - Ημερομηνία 01-04-2011 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 538 - Ημερομηνία 01-04-2011

Δημοσίευση από Caroline Παρ Απρ 01, 2011 8:23 pm

Ιωαννά μου...Το χάσαμε το παλικάρι σου.... Τι κρίμα ( yey )....
Πότε πέφτω σε κατάθλιψη???

η αγιοποίηση
της αγιοποίησης
την αγιοποίηση
- αγιοποίηση

Με αγαπη --> Fskl Fskl Fskl

Τα λέμε στην κόλαση Flkia


Δεν ψηφίζω, πένθω.... Aww


Έχει επεξεργασθεί από τον/την AlexiaQ στις Παρ Απρ 01, 2011 8:26 pm, 1 φορά
Caroline
Caroline
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Wonderland

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 538 - Ημερομηνία 01-04-2011 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 538 - Ημερομηνία 01-04-2011

Δημοσίευση από loukitsa Παρ Απρ 01, 2011 8:24 pm

KanakisLatsiosArnaoutoglu έγραψε:Επειδή από τους σεναριογράφους όλα τα περιμένω κοιτάξτε μην έχουμε καμία νεκρανάσταση και η μόνη που θα χαρεί θα ναι η Ιωάννα!!!
Οι υπόλοιπες θα τρέχουμε xoxo xoxo xoxo xoxo xoxo

Μη κακομελετας Αντωνη!
Ειπαμε σαπουνι αντεχω το κρεμοσάπουνο δεν το μπορω καθολου Nyxia
loukitsa
loukitsa
Δημόσιες Σχέσεις
Δημόσιες Σχέσεις

Θηλυκό Τόπος : Σε δυάρι με το Λουκάκο μου και τον Turgenev
Ασχολίες : Ξεσκονίζω το Εδεμ-όσκαρ κολλήματος που πήρα! Παναγιώτης Πετράκης και ξερό ψωμί

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 538 - Ημερομηνία 01-04-2011 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 538 - Ημερομηνία 01-04-2011

Δημοσίευση από Antigoni! Παρ Απρ 01, 2011 8:25 pm

Πετρούλα Κωστίδου έγραψε:Ιωάννα, πως κατάφερες και υπάρχει πλέον ο Μπέλλος σε τόσες υπογραφές είναι απορίας άξιο!

χαχαχ Είδες! Όλα για την Ιωάννα! lmao
Antigoni!
Antigoni!
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Εδέμ!!
Ασχολίες : Τα μυστικά της εδέμ! Θρίλερ και εξωσχολικά βιβλία!!!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 538 - Ημερομηνία 01-04-2011 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 538 - Ημερομηνία 01-04-2011

Δημοσίευση από Cancoon Παρ Απρ 01, 2011 8:27 pm

Ο Καλαθάς ήταν πάρα πολύ καλός. Επισκίασε όλους τους εμπλεκόμενους στην απαγωγή και μπράβο του!
Ειδικά η τελευταία συνομιλία Μπέλλου-Νταίζης ήταν πολύ δυνατη.
Ήταν μικρόψυχο από μέρους όλων να τονίζουν ότι η Νταίζη επωφελείται από τον θανατο του Μπέλλου. Φάνηκε σαν να προσπαθούσαν να μειώσουν την προσφορά της όλοι αυτοί που κάθονταν ασφαλείς μέσα στα σπίτια τους πάνω από το τηλέφωνο.
Αντίθετα με αυτούς λοιπόν, η Νταίζη πήρε ένα θανάσιμο ρίσκο. Σε καμία περίπτωση δεν θα μπορούσε να ξέρει πώς θα εξελιχθούν τα πράγματα, αν ο Μπέλλος θα την πυροβολήσει στο κεφάλι ή στο σώμα. Το μόνο που ήξερε ήταν το μίσος του γι' αυτήν και όμως δεν δίστασε να βρεθεί σε απόσαταση λίγων εκατοστών από αυτόν. Το βασικό μέλημά της ήταν η Στέλλα - τα υπόλοιπα ήρθαν μετά.
Οι σκηνές αναμονής των υπολοίπων ηρώων ήταν κουραστικές και αν μη τι άλλο η κλαψιάρικη τσιρίδα της Νόρας έγινε ενοχλητική από ένα σημείο και μετά.
Για την Νόρα επίσης να πω ότι ήταν απαράδεκτο το ότι έψαξε το κινητό του Λουκά. Πέρα από καθαρή κατινιά, δείχνει ότι δεν τον εμπιστεύεται στο ελάχιστο. Άλλοι θα έλεγαν ότι αφού δεν τον εμπιστεύεται, δεν τον αγαπά. Εγώ δεν το λέω πάντως. Όπως και στην περίπτωση της Μελίτας και του Στέφανου, έτσι και στην περίπτωση του Λουκά και της Νόρας είναι σαφές πως αγαπιούνται παρότι μπορεί διάφορες περίεργες συμπεριφορές να θέτουν ζήτημα εμπιστοσύνης ανάμεσα στον ζευγάρι.
Ο Στέφανος έχει καταντήσει μια καρικατούρα του εαυτού του. Περιφέρεται από καναπέ σε καναπέ στο σπίτι της Εριέττας, πίνει το καφεδάκι του, ζητάει το φαγάκι του, λέει τα αστειάκια του, παίρνει τα κοπλιμέντα του (ως και οργανωτικό μυαλό τον είπε η Εριέττα ξεχνόντας προφανώς ότι από την πολλή οργάνωση του Στέφανου βρέθηκε ο ίδιος στη φυλακή και ο Μπέλλος ελεύθερος)!!
Φυσικά η Εριέττα χάρη σε όλα αυτά βαυκαλίζεται και περιμένει πότε ο Στέφανος θα είναι έτοιμος γι' αυτήν. Αμ δεν θα είναι Εριέττα μου ετοιμος για σένα, ποτέ. Γιατί ο άνθρωπος σε έχει μπροστά του διαθέσιμη και όμως δεν κάνει ούτε μία ερωτική κίνηση. Γιατί πολύ απλά θέλει άλλη, είναι ερωτευμένος με την Μελίτα.
Περιμένω πώς και πώς στεφανομελιτικές σκηνές όχι μόνο γιατί το ζευγάρι αυτό είναι κορυφαίο αλλά και γιατί τότε ο Στέφανος αποκτά στίγμα: το στίγμα του δυνατού, του παίκτη που ερωτεύτηκε παράφορα και γνώρισε για πρώτη φορά το πάθος και την αγάπη στην αγκαλιά της Μελίτας.
Cancoon
Cancoon
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 538 - Ημερομηνία 01-04-2011 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 538 - Ημερομηνία 01-04-2011

Δημοσίευση από nadiap Παρ Απρ 01, 2011 8:28 pm

ψηφίζω τα επεισόδια σχεδόν κάθε μέρα αλλά δεν σχολιάζω. Διαβάζω ωστόσο τα σχόλια σας και έχω λατρέψει τον τρόπο με τον οποίο η Ιωάννα υποστήριζε τον Μπέλλο (αν και εμένα δεν ήταν το καλύτερό μου). οπότε σήμερα κι εγώ δεν ψηφίζω, Μπέλλος, τέλος.
nadiap
nadiap
Τουρίστας
Τουρίστας


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 538 - Ημερομηνία 01-04-2011 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 538 - Ημερομηνία 01-04-2011

Δημοσίευση από loukasnora Παρ Απρ 01, 2011 8:28 pm

Πετρούλα Κωστίδου έγραψε:Ιωάννα, πως κατάφερες και υπάρχει πλέον ο Μπέλλος σε τόσες υπογραφές είναι απορίας άξιο!

Εμ Πετρουλα μου...αμα εισαι Θεα και γλυκα ολα τα καταφερνεις Love! Love! Love!
loukasnora
loukasnora
Camera Woman
Camera Woman

Θηλυκό Τόπος : Dreamland ♥
Ασχολίες : Θεατρο,σινεμα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 538 - Ημερομηνία 01-04-2011 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 538 - Ημερομηνία 01-04-2011

Δημοσίευση από Δ.Μπέλλος Παρ Απρ 01, 2011 8:29 pm

KanakisLatsiosArnaoutoglu έγραψε:Επειδή από τους σεναριογράφους όλα τα περιμένω κοιτάξτε μην έχουμε καμία νεκρανάσταση και η μόνη που θα χαρεί θα ναι η Ιωάννα!!!
Οι υπόλοιπες θα τρέχουμε xoxo xoxo xoxo
Εγώ κατά βάθος έχω κάτι τέτοιο στο μυαλό μου αλλά δεν το φανερώνω για να μην γίνω γραφική! ))


Πετρούλα Κωστίδου έγραψε:Ιωάννα, πως κατάφερες και υπάρχει πλέον ο Μπέλλος σε τόσες υπογραφές είναι απορίας άξιο!
Είδες; Έχω κάνει δουλίτσα!!!!!
sisi sisi

loukasnora έγραψε:
Πετρούλα Κωστίδου έγραψε:Ιωάννα, πως κατάφερες και υπάρχει πλέον ο Μπέλλος σε τόσες υπογραφές είναι απορίας άξιο!

Εμ Πετρουλα μου...αμα εισαι Θεα και γλυκα ολα τα καταφερνεις Love! Love! Love!

shy shy shy


nadiap έγραψε:ψηφίζω τα επεισόδια σχεδόν κάθε μέρα αλλά δεν σχολιάζω. Διαβάζω ωστόσο τα σχόλια σας και έχω λατρέψει τον τρόπο με τον οποίο η Ιωάννα υποστήριζε τον Μπέλλο (αν και εμένα δεν ήταν το καλύτερό μου). οπότε σήμερα κι εγώ δεν ψηφίζω, Μπέλλος, τέλος.

Να ΄σαι καλά! Δεν χρειάζεται να λες υποστήριζε.... Θα συνεχίσω να τον υποστηρίζω ως το τέλος της σειράς! xoxo
(Ωχ... τον βλέπω εγώ τον αποκλεισμό! lmao )



Cancoon έγραψε:Ο Καλαθάς ήταν πάρα πολύ καλός. Επισκίασε όλους τους εμπλεκόμενους στην απαγωγή και μπράβο του!
Ειδικά η τελευταία συνομιλία Μπέλλου-Νταίζης ήταν πολύ δυνατη.
Εύγε για την άποψη σου! livani
Δ.Μπέλλος
Δ.Μπέλλος
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Άργος

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 538 - Ημερομηνία 01-04-2011 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 538 - Ημερομηνία 01-04-2011

Δημοσίευση από tzibirdika Παρ Απρ 01, 2011 8:39 pm

Cancoon έγραψε:
Ήταν μικρόψυχο από μέρους όλων να τονίζουν ότι η Νταίζη επωφελείται από τον θανατο του Μπέλλου. Φάνηκε σαν να προσπαθούσαν να μειώσουν την προσφορά της όλοι αυτοί που κάθονταν ασφαλείς μέσα στα σπίτια τους πάνω από το τηλέφωνο.

Ναι η καημενουλα δεν επωφεληθηκε καθολου...Το παρεξηγησαν το αθωο το κοριτσακι..Να σου θυμισω οτι ειπε στο Χρηστο με μια χαρα οτι περιμενει να δει τι θα παρει απο τη περιουσια του Μπελλου...? Καλα καλα δε πεθανε ο αλλος και η αλλη απο πανω σα το κορακι....

Αντίθετα με αυτούς λοιπόν, η Νταίζη πήρε ένα θανάσιμο ρίσκο. Σε καμία περίπτωση δεν θα μπορούσε να ξέρει πώς θα εξελιχθούν τα πράγματα, αν ο Μπέλλος θα την πυροβολήσει στο κεφάλι ή στο σώμα. Το μόνο που ήξερε ήταν το μίσος του γι' αυτήν και όμως δεν δίστασε να βρεθεί σε απόσαταση λίγων εκατοστών από αυτόν. Το βασικό μέλημά της ήταν η Στέλλα - τα υπόλοιπα ήρθαν μετά.


Το βασικο της μελημα ηταν να τελειωνει ολη αυτη η ιστορια γιατι ηξερε πως αν ο Μπελλος τη γλιτωσει θα την κυνηγα για μια ζωη....εστω και μεσα απο τη φυλακη....Οποτε πηρε το ρισκο για τη παρτη της...και μετα για τη Στελλα...

Οι σκηνές αναμονής των υπολοίπων ηρώων ήταν κουραστικές και αν μη τι άλλο η κλαψιάρικη τσιρίδα της Νόρας έγινε ενοχλητική από ένα σημείο και μετά.

Σ'αυτο θα συμφωνησω..σημερα κουραστηκα κι εγω..

Για την Νόρα επίσης να πω ότι ήταν απαράδεκτο το ότι έψαξε το κινητό του Λουκά. Πέρα από καθαρή κατινιά, δείχνει ότι δεν τον εμπιστεύεται στο ελάχιστο. Άλλοι θα έλεγαν ότι αφού δεν τον εμπιστεύεται, δεν τον αγαπά. Εγώ δεν το λέω πάντως. Όπως και στην περίπτωση της Μελίτας και του Στέφανου, έτσι και στην περίπτωση του Λουκά και της Νόρας είναι σαφές πως αγαπιούνται παρότι μπορεί διάφορες περίεργες συμπεριφορές να θέτουν ζήτημα εμπιστοσύνης ανάμεσα στον ζευγάρι
.

Εχεις μια ταση να συγκρινεις τα ζευγαρια μονο και μονο για να αποδειξεις οτι εχεις δικιο σε οτι αφορα τη Μελιτα και το θεμα "εμπιστοσυνη". Ναι θα συμφωνησω οτι ειναι κατινια η Νορα να κοιτα το κινητο του Λουκα παρ'ολο που την αγαπαω σα χαρακτηρα.κι οταν κανει κατι λαθος το αναγνωριζω δε προσπαθω να τη δικαιολογησω....Τωρα στο θεμα Μελιτας..Η Μελιτα απο την αρχη που τη θυμαμαι σε αυτη τη σχεση παντα υποψιαζοταν...και δεν εμπιστευοταν...δε το εχει κανει μια...αλλα 81 φορες..κι αυτο ελπιζω να το εμπεδωσει ο Στεφανος να ησυχασουμε...Οσο για τη Νορα...ετσι οπως εχουν καψει τους χαρακτηρες λογικο το βρισκω να κανει τετοια κινηση....Αλλωστε μυριζει καρβουνο απο χιλιομετρα..

Ο Στέφανος έχει καταντήσει μια καρικατούρα του εαυτού του. Περιφέρεται από καναπέ σε καναπέ στο σπίτι της Εριέττας, πίνει το καφεδάκι του, ζητάει το φαγάκι του, λέει τα αστειάκια του, παίρνει τα κοπλιμέντα του (ως και οργανωτικό μυαλό τον είπε η Εριέττα ξεχνόντας προφανώς ότι από την πολλή οργάνωση του Στέφανου βρέθηκε ο ίδιος στη φυλακή και ο Μπέλλος ελεύθερος)!!

Εγω μια χαρα τον βλεπω και περνα παντως...Αν δεν ηθελε ΔΕΝ θα πηγαινε..Προφανως του αρεσει ο χωρος και οχι μονο... sfyr

Φυσικά η Εριέττα χάρη σε όλα αυτά βαυκαλίζεται και περιμένει πότε ο Στέφανος θα είναι έτοιμος γι' αυτήν. Αμ δεν θα είναι Εριέττα μου ετοιμος για σένα, ποτέ. Γιατί ο άνθρωπος σε έχει μπροστά του διαθέσιμη και όμως δεν κάνει ούτε μία ερωτική κίνηση. Γιατί πολύ απλά θέλει άλλη, είναι ερωτευμένος με την Μελίτα.

xoxo

Περιμένω πώς και πώς στεφανομελιτικές σκηνές όχι μόνο γιατί το ζευγάρι αυτό είναι κορυφαίο αλλά και γιατί τότε ο Στέφανος αποκτά στίγμα: το στίγμα του δυνατού, του παίκτη που ερωτεύτηκε παράφορα και γνώρισε για πρώτη φορά το πάθος και την αγάπη στην αγκαλιά της Μελίτας.

xoxo


Έχει επεξεργασθεί από τον/την tzibirdika στις Παρ Απρ 01, 2011 8:40 pm, 1 φορά (Λόγος της επεξεργασίας : ,)
tzibirdika
tzibirdika
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό Τόπος : οδος ονειρων 15

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 538 - Ημερομηνία 01-04-2011 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 538 - Ημερομηνία 01-04-2011

Δημοσίευση από jim7 Παρ Απρ 01, 2011 8:43 pm


ΓΙΑ ΤΟΝ ΜΠΕΛΛΟ

Δε σο’ ‘μοιαζε λεβέντη μου, στη μαύρη γης για να ‘μπεις,
μον’ σο’ ‘μοιαζε να κάθεσαι σ’ ένα ‘μορφο τραπέζι,
να τραγουδείς να χαίρεσαι, να σε κερνούν να πίνεις.
‘Αγουρ’ άγουρε δροσερέ, κρουσταλοβραχιονάτε,
χρυσά ήταν τα καλίγια σου κι αργυρά τα σφυριά σου,
και το σφυρί που σφύριζε με το μαργαριτάρι.
Νύχτα σελώνει τ' άλογο, νύχτα το καλιγώνει,
νύχτα περνάει το Ρουφιά (Αλφειός), το φοβερό ποτάμι.
Πάει να πάρει το φιλί, πρου βρέξει, πρου χιονίσει.

Δε σο’ ‘πρεπε, δε σο’ ‘μοιαζε στη γη κρεβατοστρώση,
μον' σο’ ‘πρεπε, μον’ σο’ ‘μοιαζε του Μάη το περιβόλι,
ανάμεσα σε δυο μηλιές, σε τρεις νεραντζοπούλες,
να πέφτουν τ' άνθ’ απάνου σου, τα μήλα στην ποδιά σου,
τα κρεμεζογαρούφαλα τριγύρω στο λαιμό σου.

Οποιά ‘χασε τον άντρα της, έχασε την τιμή της,
κι οποιά ‘χασε τη μάνα της, έχασε την κουβέντα,
κι οποιά ‘χασε την αδερφή, έχασε το σεργιάνι,
κι οποιά ‘χασε μικρά παιδιά, έχασε την καρδιά της.

Μες στα ‘μπα του καλοκαιριού και στα ‘βγα του χειμώνα,
τήρα καιρό που διάλεξε να πάρει να μισέψει!
Παιδί μου, δεν απόμενες, δεν άφηνες αγάλια,
όσο ν’ ανθίσουν τα βουνά, να πρασινίσου οι κάμποι,
ν’ ανοίξουν τα γαρούφαλα, να γίνουν τα λουλούδια,
να φορτωθείς, να στολιστείς, να πας στον Κάτου Κόσμο,
να βάλου οι νιοί στα φέσια τους κι οι νιές στις τραχηλιές τους,
και τα μικρά στα χέρια τους, να λησμονούν τη μάνα.

Κάτου στα Τάρταρα της γης, τα κρυοπαγωμένα,
μοιρολογούν οι λυγερές και κλαιν τα παλικάρια:
Τάχα να στέκει ο ουρανός, να στέκει ο Απάνου Κόσμος,
να στέκουν τα χοροστασιά, σαν που ήτανε και πάντα,
να λειτουργιώνται οι εκκλησιές, να ψέλνουν οι παπάδες;

Τώρα στον αποχωρισμό τρεις ποταμούς διαβαίνω:
Ο ένας χωρίζει αντρόγενα, κι ο άλλος χωρίζει αδέρφια,
κι ο τρίτος ο φαρμακερός τη μάνα απ’ τα παιδιά της.
jim7
jim7
Forum Team
Forum Team

Άντρας Τόπος : Πειραιάς

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 538 - Ημερομηνία 01-04-2011 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 538 - Ημερομηνία 01-04-2011

Δημοσίευση από Ezantakou Παρ Απρ 01, 2011 8:43 pm

Το χάσαμε το παληκάρι..... το σκέπασε το χώμα.... Επεισόδιο 538 - Ημερομηνία 01-04-2011 - Σελίδα 2 MG_45 Επεισόδιο 538 - Ημερομηνία 01-04-2011 - Σελίδα 2 MG_45
Κουράγιο Ιωάννα..... Επεισόδιο 538 - Ημερομηνία 01-04-2011 - Σελίδα 2 MG_45 Επεισόδιο 538 - Ημερομηνία 01-04-2011 - Σελίδα 2 MG_45 Επεισόδιο 538 - Ημερομηνία 01-04-2011 - Σελίδα 2 MG_45
Να ζήσει η Νταίζη να θυμάται τις καυτές στιγμές που πέρασε μαζί του...!!!


Πάλι καλά δηλαδή να λέμε, σώθηκε το κορίτσι που αποθέωσε το αλεξίσφαιρο γιλέκο γιατί δεν θα άντεχα και άλλη απώλεια.... Aww η καλή Νταίζη που έσωσε 2 ανθρώπους απο βέβαιο θάνατο.. τι συγκινητικόοοοο Snif


Η Νταίζη χρειάζεται αγκαλιές είπε η γυναίκα με τις πολλές γνώσεις στην ψυχολογία... Χρειάζεται αγκαλιές απο την Νόρα και τον Λουκά λέει (στον Λουκά επιτρέπουμε μια φορά τον μήνα, παραπάνω δε γίνεται... μην παρεκτραπεί κιόλας, είναι άνδρας στην τελική Mmm )


Καλά πώς τολμούν όλοι να μειώνουν την Νταίζη λέγοντας ότι ενδιαφέρθηκε περισσότερο για τον εαυτό της????? Impatient Θα τους μαλώσω που δεν αντιλαμβάνονται την αξία αυτού του κοριτσιού....!!!!
Τι???? επειδή χάρηκε που έμεινε χήρα??? επειδή χάρηκε για την κληρονομιά που της άφησε ο "θεός σχωρέσ'τον"??? είναι αυτός λόγος να λένε οτι η Νταίζη είναι "ευρωπούλα"??? Ντροπής πράγματα....!!!


Την έκανε που την έκανε την κατηνιά η Νόρα, ας έπαιρνε και ένα τηλέφωνο το "τρελοκόριτσο" να συμφωνήσουν για την "μοιρασιά" του Λουκά....!!!
Μα τρελοκόριτσο???? xaxa xaxa xaxa xaxa xaxa


Εννοείται οτι ψηφίζω "Δεν ψηφίζω... Πενθώ Μπέλλος-Τέλος" Snif
Ezantakou
Ezantakou
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 538 - Ημερομηνία 01-04-2011 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 538 - Ημερομηνία 01-04-2011

Δημοσίευση από Καρ-Mik Παρ Απρ 01, 2011 8:45 pm

tzibirdika έγραψε:
Ναι η καημενουλα δεν επωφεληθηκε καθολου...Το παρεξηγησαν το αθωο το κοριτσακι..Να σου θυμισω οτι ειπε στο Χρηστο με μια χαρα οτι περιμενει να δει τι θα παρει απο τη περιουσια του Μπελλου...? Καλα καλα δε πεθανε ο αλλος και η αλλη απο πανω σα το κορακι....
Mα ίδια είπε οτι δεν υπάρχει περίπτωση αλλιώς να γλυτώσει! Η ίδια ''εβρισε'' την Νόρα για την απόφαση της να πάει και να του δώσει 2 μύρια, όχι γιατι αυτό δεν βοήθησε την Στέλλα, αλλα γιατί η ίδια κυνδινεύει.
Ούτως η άλλως κυνδίνευε η Νταίζη, απλώς ρίσκαρε το πως θα ''πάει'' με την πλάτη της αστυνομίας.


Το βασικο της μελημα ηταν να τελειωνει ολη αυτη η ιστορια γιατι ηξερε πως αν ο Μπελλος τη γλιτωσει θα την κυνηγα για μια ζωη....εστω και μεσα απο τη φυλακη....Οποτε πηρε το ρισκο για τη παρτη της...και μετα για τη Στελλα...
Ακριβώς!Και το είπε πολλάκις η ίδια, το πόσο κυνδινεύει απο τον Μπέλλο...
.

Εχεις μια ταση να συγκρινεις τα ζευγαρια μονο και μονο για να αποδειξεις οτι εχεις δικιο σε οτι αφορα τη Μελιτα και το θεμα "εμπιστοσυνη". Ναι θα συμφωνησω οτι ειναι κατινια η Νορα να κοιτα το κινητο του Λουκα παρ'ολο που την αγαπαω σα χαρακτηρα.κι οταν κανει κατι λαθος το αναγνωριζω δε προσπαθω να τη δικαιολογησω....Τωρα στο θεμα Μελιτας..Η Μελιτα απο την αρχη που τη θυμαμαι σε αυτη τη σχεση παντα υποψιαζοταν...και δεν εμπιστευοταν...δε το εχει κανει μια...αλλα 81 φορες..κι αυτο ελπιζω να το εμπεδωσει ο Στεφανος να ησυχασουμε...Οσο για τη Νορα...ετσι οπως εχουν καψει τους χαρακτηρες λογικο το βρισκω να κανει τετοια κινηση....Αλλωστε μυριζει καρβουνο απο χιλιομετρα..
Επεισόδιο 538 - Ημερομηνία 01-04-2011 - Σελίδα 2 767325 Επεισόδιο 538 - Ημερομηνία 01-04-2011 - Σελίδα 2 767325 Επεισόδιο 538 - Ημερομηνία 01-04-2011 - Σελίδα 2 767325

Εγω μια χαρα τον βλεπω και περνα παντως...Αν δεν ηθελε ΔΕΝ θα πηγαινε..Προφανως του αρεσει ο χωρος και οχι μονο... Επεισόδιο 538 - Ημερομηνία 01-04-2011 - Σελίδα 2 751732
Συνεχεια εκεί είναι. Και να φάνε θέλει μέσα στα χαμογελάκια Επεισόδιο 538 - Ημερομηνία 01-04-2011 - Σελίδα 2 751732
Καρ-Mik
Καρ-Mik
Αθώα Μπατσίνα
Αθώα Μπατσίνα


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 538 - Ημερομηνία 01-04-2011 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 538 - Ημερομηνία 01-04-2011

Δημοσίευση από AmaliaPetros_fan1 Παρ Απρ 01, 2011 9:16 pm

Αααχ....ευτυχώς τέλος καλό όλα καλά!
Να ζήσουμε να τον θυμόμαστε τον Μιτσουλα Επεισόδιο 538 - Ημερομηνία 01-04-2011 - Σελίδα 2 763297

Α ρε Αμαλία "ΤΡΕΛΟΚΟΡΙΤΣΟ" Επεισόδιο 538 - Ημερομηνία 01-04-2011 - Σελίδα 2 191984 Επεισόδιο 538 - Ημερομηνία 01-04-2011 - Σελίδα 2 191984 Επεισόδιο 538 - Ημερομηνία 01-04-2011 - Σελίδα 2 191984
AmaliaPetros_fan1
AmaliaPetros_fan1
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Θηλυκό Τόπος : Λονδινο...διαμερiσμα οικ.Ρουσσου!!!
Ασχολίες : Τραγούδι,λογοτεχνία,cinema και φυσικά Τα Μυστικά της Εδέμ!!!

http://<a href="https://s1088.photobucket.com/albums/i330

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 538 - Ημερομηνία 01-04-2011 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 538 - Ημερομηνία 01-04-2011

Δημοσίευση από Aria Παρ Απρ 01, 2011 9:24 pm

ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΟ ΠΟΥ ΕΦΥΓΕ Ο ΜΠΕΛΛΟΣ

ΤΗ ΝΤΑΙΖΗ ΕΠΡΕΠΕ ΝΑ ΠΕΘΑΝΟΥΝ ΚΑΙ ΝΑ ΦΥΓΕΙ ΓΙΑ ΠΑΝΤΑ!! ΘΕΛΟΥΝΕ ΝΑ ΤΗΝ ΠΑΝΤΡΕΨΟΥΝ ΚΑΙ ΜΕ ΤΟ ΧΡΗΣΤΟ ΜΑΣ ΤΡΟΜΑΡΑ ΤΟΥΣ. ΤΟΝ ΧΡΗΣΤΟ ΘΑ ΤΟΝ ΠΑΝΤΡΕΥΤΩ ΕΓΩ. ΤΕΛΟΣ.
(BTW ΘΕΟΣ Ο ΚΑΣΣΑΝΔΡΙΝΟΣ ΣΤΟ TV24)

ΚΡΙΜΑ ΤΟ ΜΠΕΛΛΟ ΤΟ ΠΑΛΗΚΑΡΙ ΜΑΣ ΚΑΙ ΦΤΟΥ ΣΑΣ, ΔΙΩΞΑΤΕ ΕΝΑΝ ΠΡΩΤΑΓΩΝΙΣΤΗ ΚΑΙ ΠΡΟΣΠΑΘΗΣΑΤΕ ΠΑΛΙ ΜΕ ΜΕΓΑΛΗ ΑΠΟΤΥΧΙΑ ΝΑ ΑΠΕΝΟΧΟΠΟΙΗΣΕΤΕ ΤΗ ΝΤΑΙΖΗ ΠΟΥ ΤΟ ΜΥΑΛΟ ΤΗΣ ΤΟ ΕΧΕΙ ΝΑ ΠΑΕΙ ΝΑ ΚΑΝΕΙ ΠΛΙΑΤΣΙΚΟ ΑΚΟΜΗ ΔΕΝ ΠΕΘΑΝΕ Ο ΑΝΘΡΩΠΟΣ.
ΠΟΣΟ ΓΕΛΟΙΟ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΦΑΙΝΕΤΑΙ ΠΟΥ ΤΟΥΣ ΒΑΛΑΤΕ ΟΛΟΥΣ ΝΑ ΘΑΥΜΑΖΟΥΝ ΤΗΝ ΑΥΤΟΘΥΣΙΑ ΤΗΣ ΤΡΑΓΟΥΔΙΑΡΑΣ;;; ΝΟΜΙΖΑΤΕ ΘΑ ΣΥΓΚΙΝΗΘΕΙ ΚΑΝΕΙΣ;;Η ΟΤΙ ΠΡΟΚΕΙΤΑΙ ΓΙΑ ΤΗΝ ΠΑΙΔΙΚΗ ΣΕΙΡΑ ΠΑΤΤΥ;;

ΦΥΣΙΚΑ ΚΑΙ ΔΕΝ ΨΗΦΙΖΩ

Aria


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 538 - Ημερομηνία 01-04-2011 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 538 - Ημερομηνία 01-04-2011

Δημοσίευση από JESSIE Παρ Απρ 01, 2011 9:24 pm

Για πρώτη φορά σας διάβασα πρώτα και γράφω μετά.... Τι να πώ, τα είπατε όλα. Πενθώ κι εγώ για το Μπέλλο, ή μάλλον όχι ακριβώς για το Μπέλλο, αλλά για τον Στέλιο, που μιά χαρά ηθοποιός είναι , και τον καραέκαψαν, δίνοντάς του όλη τη χρονιά πέρσυ το ρόλο ενός φαινομενικά ηλίθιου, να εισπράττει την καζούρα όλων, και φέτος στα ξαφνικά αποφάσισαν να τον κάνουν τον πιο επικίνδυνο καταζητούμενο Νο 1, για να τον πεθάνουν και άδοξα, και μάλιστα σαν πρωταπριλιάτικο αστείο! Το θέμα είναι οτι τώρα τον μάθαμε, και θα παρακολουθούμε τα βήματά του, που ελπίζω να είναι σημαντικά και πετυχημένα.... Είναι συμπαθέστατος!

Ολοι βιαζόσαστε να τελειώσει η απαγωγή, και να τώρα, τελείωσε, και τι καταλάβατε? Τουλάχιστον στην απαγωγή η παρέα ήταν δεμένη, ολοι παραμέρισαν τα προβλήματα , συσπειρώθηκαν , βοήθησαν, χαιρόσουν να τους βλέπεις. Με την επιστροφή της Στέλλας, ούτε καν στο επόμενο επεισόδιο, ούτε μιά ανάσα να πάρουν που λέει ο λόγος, τους μπάζουν πάλι στην σκληρή καθημερινότητα, τις κατινιές, τους καυγάδες, τις παρεξηγήσεις και τα προβλήματα. Η Δάφνη κάνει σκηνή στο Νικόλα για ανοησίες.... Τα διαμάντια επανέρχονται στην κορυφή της επικαιροτητας, και ο αστυνόμος κάνει εκ νέου επίσκεψη στης Εριέττας. Η Νόρα διαβάζει το κινητό του ΣΥΖΥΓΟΥ της, το τονίζω γιατι έχει σημασία, για να δεί ποιό κλάμπ τον κάλεσε σε εγκαίνια, μήπως αξίζει τον κόπο να πάνε μαζί , και διαβάζει τα τρελλά μηνύματα του "τρελλοκόριτσου".... Θα περάσει ποτέ μιά μέρα ήρεμη σ'αυτή τη ριμάδα την εγκυμοσύνη η κοπέλλα? Από τη μιά αναστάτωση στην άλλη πάει, μετά λέμε οτι φωνάζει, μα έτσι ξεσπάει, τι να κάνει δηλαδή, να τα κρατάει μέσα της για να καταλήξει στον ψυχίατρο? Τι μάτια όμως, η Δρακουλάκη κι η Ξυλά έχουν τα ωραιότερα μάτια που έχω δεί σε ηθοποιούς (η Λίζ Ταίηλορ δεν υπάρχει πιά, άρα ούτε κι ανταγωνισμός ....)

Θα περάσω στο φλέγον: Είδατε εσείς αγιοποίηση της Νταίζης ΚΑΙ στο σημερινό? Η αληθινή αιτία της ηρωικής πράξης της Νταίζης εξηγήθηκε καθαρά από την ίδια της τη μάνα... Για να γλυτώσει απ'το Μπέλλο το έκανε, ο κίνδυνος δεν τη φόβισε, γιατί μόνο όποιος ρισκάρει πετυχαίνει. Και πρώτη της έννοια σαν χήρα, είναι να πάει για "πλιάτσικο" στην οικία Μπέλλου.... Να παραδεχτώ λοιπόν οτι την προμοτάρουν σαν την πιιό εξυπνη, την πιό τολμηρή, την πιό καπάτσα, ναί, αφού κατάφερε και την αστυνομία να κάνει το dirty work γι'αυτήν.... όχι όμως οτι την αγιοποιούν, γι'αυτό έχουμε μέλλον ακόμη.....

Ο Στέφανος τι κούκλος ήταν σήμερα με την Εριέττα? Γιατί οι σκηνές τους κρατάνε τόσο λίγο, θα ήθελα η κάμερα να κάνει γκρό πλάν πάνω του και να μείνει εκεί , να προφτάσουμε να κάνουμε το οφθαλμόλουτρο.... Μήπως ξαφνικά "κουράστηκε" κι αυτός και δεν μας τον πολυδείχνουν μήπως τον συνηθίσουμε και μας κακοφανεί? Πάντως ωραία η σκηνή τους, είναι μαζί και περνάνε καλά, αγάλι αγάλι θα έρθουν και τα υπόλοιπα.

Και με εικόνα του Στέφανου στο μυαλό μου, κλείνω γι'απόψε. Η ψήφος μου πάει, υποχρεωτικά, στο πενθώ για το Μπέλλο.... Του το οφείλουμε...
JESSIE
JESSIE
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Θηλυκό Τόπος : ΑΘΗΝΑ

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 538 - Ημερομηνία 01-04-2011 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 538 - Ημερομηνία 01-04-2011

Δημοσίευση από Clarabelle Παρ Απρ 01, 2011 9:30 pm

JESSIE έγραψε:

Ο Στέφανος τι κούκλος ήταν σήμερα με την Εριέττα? Γιατί οι σκηνές τους κρατάνε τόσο λίγο, θα ήθελα η κάμερα να κάνει γκρό πλάν πάνω του και να μείνει εκεί , να προφτάσουμε να κάνουμε το οφθαλμόλουτρο.... Μήπως ξαφνικά "κουράστηκε" κι αυτός και δεν μας τον πολυδείχνουν μήπως τον συνηθίσουμε και μας κακοφανεί? Πάντως ωραία η σκηνή τους, είναι μαζί και περνάνε καλά, αγάλι αγάλι θα έρθουν και τα υπόλοιπα.


Να λες ευχαριστώ πολύ. Ο Στέφανος είχε τρεις σκηνές με την Εριέττα. Αντίθετα η Εύα περιορίστηκε κατά τη συνήθειατων σεναριογράφων σε 30 δεύτερα μετρημένα. Περιμένω να δω ποιό περιοδικό θα δημοσιεύσει τα δικά της mail. lmao
Clarabelle
Clarabelle
Forum Team
Forum Team

Θηλυκό Τόπος : Πειραιάς

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σελίδα 2 από 5 Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5  Επόμενο

Επιστροφή στην κορυφή


 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης