Επεισόδιο 540 - Ημερομηνία 05-04-2011

Σελίδα 1 από 3 1, 2, 3  Επόμενο

Πήγαινε κάτω

Βαθμολογείστε το σημερινό επεισόδιο

Επεισόδιο 540 - Ημερομηνία 05-04-2011 Vote_lcap3%Επεισόδιο 540 - Ημερομηνία 05-04-2011 Vote_rcap 3% 
[ 2 ]
Επεισόδιο 540 - Ημερομηνία 05-04-2011 Vote_lcap12%Επεισόδιο 540 - Ημερομηνία 05-04-2011 Vote_rcap 12% 
[ 8 ]
Επεισόδιο 540 - Ημερομηνία 05-04-2011 Vote_lcap15%Επεισόδιο 540 - Ημερομηνία 05-04-2011 Vote_rcap 15% 
[ 10 ]
Επεισόδιο 540 - Ημερομηνία 05-04-2011 Vote_lcap13%Επεισόδιο 540 - Ημερομηνία 05-04-2011 Vote_rcap 13% 
[ 9 ]
Επεισόδιο 540 - Ημερομηνία 05-04-2011 Vote_lcap10%Επεισόδιο 540 - Ημερομηνία 05-04-2011 Vote_rcap 10% 
[ 7 ]
Επεισόδιο 540 - Ημερομηνία 05-04-2011 Vote_lcap46%Επεισόδιο 540 - Ημερομηνία 05-04-2011 Vote_rcap 46% 
[ 31 ]

Σύνολο Ψήφων : 67

Επεισόδιο 540 - Ημερομηνία 05-04-2011 Empty Επεισόδιο 540 - Ημερομηνία 05-04-2011

Δημοσίευση από Clarabelle Την / Το Τρι Απρ 05, 2011 5:47 pm

Πώς σας φάνηκε το σημερινό επεισόδιο;

Επεισόδιο 540 - Ημερομηνία 05-04-2011 ClarabelleFinale

Μας είπαν η Εύα είναι θάλασσα
και η θάλασσα μπορεί να είναι φουρτουνιασμένη και μπορεί να είναι γαλήνια, αλλά ακίνητη ποτέ!
Στα "Μυστικά" το κατάφεραν και αυτό!
Clarabelle
Clarabelle
Forum Team
Forum Team

Θηλυκό Τόπος : Πειραιάς

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 540 - Ημερομηνία 05-04-2011 Empty Απ: Επεισόδιο 540 - Ημερομηνία 05-04-2011

Δημοσίευση από loukasnora Την / Το Τρι Απρ 05, 2011 7:07 pm

ΑΘΛΙΟ ως συνηθως...

Η σειρα εχει φτασει πια στον πατο...

Fskl Fskl Fskl Fskl
loukasnora
loukasnora
Camera Woman
Camera Woman

Θηλυκό Τόπος : Dreamland ♥
Ασχολίες : Θεατρο,σινεμα

Επεισόδιο 540 - Ημερομηνία 05-04-2011 Empty Απ: Επεισόδιο 540 - Ημερομηνία 05-04-2011

Δημοσίευση από Foulitsa Την / Το Τρι Απρ 05, 2011 7:10 pm

Ενα σχόλιο αν και δεν έχω δει επεισόδιο..
Ετυχε και μπήκα στη live αναμετάδοση την ωρα της προβολής..
Τέτοια σχόλια μαζεμένα πρώτη φορά..
Επιεικώς τα έχουνε κάνει σκ@τ@..
Δεν ψηφίζω γιατί δεν έχω άποψη αν και φαντάζομαι πόσο αθλιο θα ήταν απο όσα είδα...

καλά κουράγια σε όσους επιμένουν!!!
Foulitsa
Foulitsa
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Αθήνα

Δημοσίευση από trelli petrakitsa Την / Το Τρι Απρ 05, 2011 7:13 pm

Δεν έχω όρεξη να σχολιάσω ΤΙ-ΠΟ-ΤΑ pff

Ψηφίζω ΑΘΛΙΟ!!!!! Fskl
trelli petrakitsa
trelli petrakitsa
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Στην αγκαλιά του Παναγιώτη μου!!!
Ασχολίες : Σχολείο, Φροντιστήρια, Διάβασμα, tv-pc, Forum, Π.Π. & Π.Μ. !

Δημοσίευση από ellie Την / Το Τρι Απρ 05, 2011 7:17 pm

Να μαντεψω οτι καλως εκανα που πηγα βολτα και για ψωνια ε?Τοσο ωραια μερα, κριμα να την χασω να χασω και την ψυχραιμια μου.

Απο τα σχολια κρινω θα χουμε παμψηφει Αθλιο και παλι soutien
ellie
ellie
Εδεμοφανάκι
Εδεμοφανάκι

Θηλυκό Τόπος : Παντου και παντααααα.....Διπλα στον Ρομπεν!
Ασχολίες : Αφορητα πολλες!!

Δημοσίευση από AmaliaPetros_fan1 Την / Το Τρι Απρ 05, 2011 7:18 pm

Γεια σας!!!
Καιρό έχω να σχολιάσω αλλά αυτό το επεισόδιο δεν μπορούσα να το αφήσω ασχολίαστο!!!
Πρώτα απ'όλα Βάνα Πεφάνη
Επεισόδιο 540 - Ημερομηνία 05-04-2011 195890 Επεισόδιο 540 - Ημερομηνία 05-04-2011 195890 Επεισόδιο 540 - Ημερομηνία 05-04-2011 195890 Επεισόδιο 540 - Ημερομηνία 05-04-2011 195890 Επεισόδιο 540 - Ημερομηνία 05-04-2011 195890
Η γυναίκα δεν παίζετε!Έδωσε μάθημα υποκριτικης πάλι!Και πολύ γέλιο Επεισόδιο 540 - Ημερομηνία 05-04-2011 191984 Α ρε "Τρελοκόριτσο"!!! ΘΕΑ!
Ο καϊμένος ο Πέτρος έμεινε σέκος! Και ο Λουκάκος τέλειος! Τον δωροδόκησε και με πατάτες!
Επεισόδιο 540 - Ημερομηνία 05-04-2011 621900

Το Νοράκι μου μωρέ δε μπορώ να το βλέπω έτσι σφίγγεται η καρδιά μου!
Και η Στελλίτσα στον κόσμο της!Να συντρέχει το Νταιζουλινι!
Επεισόδιο 540 - Ημερομηνία 05-04-2011 183794

Η Δάφνη μου έσπασε τα νεύρα με μια μόνο φράση "Πρέπει να πληρώσει και ο Ρούσσος"!
Ένα κακό έχει αυτή η παρέα θέλει να τιμωρείται το άδικο αλλά μόνο για τους άλλους! Ο Μάνος τόσα έκανε και όλοι τον προστατεύανε και τώρα θέλουν να τιμωριθεί ο Πέτρος! ΈΛΕΟΣ!

Τα υπόλοιπα ασχολίαστα!!!
Καληνύχτα!!!!
Επεισόδιο 540 - Ημερομηνία 05-04-2011 630559
AmaliaPetros_fan1
AmaliaPetros_fan1
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Θηλυκό Τόπος : Λονδινο...διαμερiσμα οικ.Ρουσσου!!!
Ασχολίες : Τραγούδι,λογοτεχνία,cinema και φυσικά Τα Μυστικά της Εδέμ!!!

http://<a href="https://s1088.photobucket.com/albums/i330

Δημοσίευση από νοριτσα Την / Το Τρι Απρ 05, 2011 7:19 pm

wall wall wall wall Γιατι εκανα το λαθος να δω το επεισοδιο live γιατι??? wall wall wall Τελικα αυτο το πηγαδι δεν εχει πατο!!!!!!! ΑΘΛΙΟ!!!!!
νοριτσα
νοριτσα
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό Τόπος : ΑΘΗΝΑ

Δημοσίευση από zouz0unii Την / Το Τρι Απρ 05, 2011 7:26 pm

Πρέπει εγώ τώρα να απαντήσω...?
Ένα σας λέω ήταν τέλειο(Χα θα θέλατε)
Αφού από την πολύ μου την χαρά να το δω
σιδέρωσα,άπλωσα ρούχα και μάζεψα τα ρούχα και έβαλα πλυντήριο....!!
ΑΘΛΙΟ ΑΘΛΙΟ ΑΘΛΙΟ....!!
Πέρυσι τέτοια εποχή λιώναμε....
Φέτος τα πράγματα πάνε από το κακό στο χειρότερο....!!
Δεν έχω λόγια.... ή καλυτερεύουν ή Μυστικά για εμένα Γιοκ....!!!!!!!!!
zouz0unii
zouz0unii
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Θηλυκό Τόπος : ♡ Σε ένα ροζ Συννεφάκι!! ♡
Ασχολίες : ✰ Να ονειρεύομαι..!! ♡

Δημοσίευση από fay66 Την / Το Τρι Απρ 05, 2011 7:27 pm

Λοιπόν έχουμε και λέμε για τη σημερινή παρωδία.Σε σύγκριση με χθες ήταν κατά εμέ 1 εκατοστό πιο πάνω από τον πάτο του πηγαδιού,
Και αυτό μιας και αποφάσισε ο Λουκάκος να επιστρέψει στη δικηγορία και η απόφασή του να μιλήσει στον αστυνόμο για τον φυσικό του πατέρα.
Από εκεί και πέρα το χάος.
Τι να πρωτογράψω;
Για τη Νόρα , που παρασύρεται από την κατινάρα τη Δάφνη; Δε μου αρέσει καθόλου , μα καθόλου τα λεγόμενά της. Στο Νικολάκη να πηγαίνει και να ξεσπά και να αφήσει τη Νόρα τώρα ήσυχη και σπέρνει αλλού ζιζάνια.
Η Εύα μπροστά στη Νόρα προσπαθεί να την πείσει ότι τα πράγματα μπορεί να μην είναι έτσι.
Και καλά η Δάφνη και η Εύα δεν ξέρουν πια το Λουκά; Η Δάφνη είναι κατινίτσα , η Εύα έχει κατακαεί από τις επιλογές της .Και αυτό δεν τις επιτρέπει να καταλάβουν ότι δεν υπάρχει πιθανότητα να κάνει κάτι τέτοιο ο Λουκάς. Τον ξέρουν από 15 χρονών πια. Και είναι δυνατόν ο Λευτέρης , που τον ξέρει λιγότερο από ένα χρόνο να χτυπιέται ότι αποκλείεται να έχει κάνει τάρανδο τη Νόρα και οι άλλες να ΄σκέφτονται τα χειρότερα; Δεν τους έχει γίνει μάθημα πια να κοιτάνε πιο βαθιά τα πράγματα και όχι επιφανειακά;ainta
Αυτό που πραγματικά με έχει εκνευρίσει gmt είναι το γεγονός ότι δημιουργούν τόσα εμπόδια σε ένα συγκεκριμένα ζευγάρι. Και καλά να τους δημιουργεί.Και σκηνές ζήλειας αποδεκτές. Αλλά μπορεί να τις παρουσιάσουν με πιο μεστές και λιγότερες σκηνές. Πιο ουσιαστικές λοιπόν. Σήμερα βέβαια , κάτι με τις ατάκες και κάτι με τη μουσική υπόκρουση έδινε στην όλη ιστορία ένα ανάλαφρο κλίμα. Δυστυχώς η όλη απόπειρα να δημιουργήσουν ένα μικρό τζέρτζελο κατά εμέ στέφτηκε με απόλυτη αποτυχία.Για αυτό λοιπόν ας ξαναγυρίσουν και πάλι στην παλιά τους συνταγή . Να δείξουν πια το ζευγάρι με τις απίθανες ατάκες τους και με τις συζητήσεις τους για το παιδάκι τους .-που εδώ που τα λέμε λίγες ως ελάχιστες έχουν γίνει.
Λουκάς και Αμαλία ασχολίαστο. xastouki
Όπως και η συνάντηση Μελίτα-Στέφανος. Faint
Να δούμε πότε θα βγουν από τη χειμερία νάρκη που έχουν πέσει. Έχει μπει η άνοιξη , ακόμα και οι αρκούδες έχουν ξυπνήσει , εκεί στην Παιανία ακόμα σε πολικές συνθήκες θα παραμείνουν;
Επευκαιρίας σήμερα ακούγοντας πού και πού το έργο έφτιαξα ένα κοκκινιστό κοτοπουλάκι με μακαρονάδα για απόψε και για αύριο. Ταπεράκια να στείλω; Doro

fay66
Εδεμοφανάκι
Εδεμοφανάκι

Θηλυκό

Δημοσίευση από ειρηνη7 Την / Το Τρι Απρ 05, 2011 7:35 pm

fay66 έγραψε:Λοιπόν έχουμε και λέμε για τη σημερινή παρωδία.Σε σύγκριση με χθες ήταν κατά εμέ 1 εκατοστό πιο πάνω από τον πάτο του πηγαδιού,
Και αυτό μιας και αποφάσισε ο Λουκάκος να επιστρέψει στη δικηγορία και η απόφασή του να μιλήσει στον αστυνόμο για τον φυσικό του πατέρα.
Από εκεί και πέρα το χάος.
Τι να πρωτογράψω;
Για τη Νόρα , που παρασύρεται από την κατινάρα τη Δάφνη; Δε μου αρέσει καθόλου , μα καθόλου τα λεγόμενά της. Στο Νικολάκη να πηγαίνει και να ξεσπά και να αφήσει τη Νόρα τώρα ήσυχη και σπέρνει αλλού ζιζάνια.
Η Εύα μπροστά στη Νόρα προσπαθεί να την πείσει ότι τα πράγματα μπορεί να μην είναι έτσι.
Και καλά η Δάφνη και η Εύα δεν ξέρουν πια το Λουκά; Η Δάφνη είναι κατινίτσα , η Εύα έχει κατακαεί από τις επιλογές της .Και αυτό δεν τις επιτρέπει να καταλάβουν ότι δεν υπάρχει πιθανότητα να κάνει κάτι τέτοιο ο Λουκάς. Τον ξέρουν από 15 χρονών πια. Και είναι δυνατόν ο Λευτέρης , που τον ξέρει λιγότερο από ένα χρόνο να χτυπιέται ότι αποκλείεται να έχει κάνει τάρανδο τη Νόρα και οι άλλες να ΄σκέφτονται τα χειρότερα; Δεν τους έχει γίνει μάθημα πια να κοιτάνε πιο βαθιά τα πράγματα και όχι επιφανειακά;ainta
Αυτό που πραγματικά με έχει εκνευρίσει gmt είναι το γεγονός ότι δημιουργούν τόσα εμπόδια σε ένα συγκεκριμένα ζευγάρι. Και καλά να τους δημιουργεί.Και σκηνές ζήλειας αποδεκτές. Αλλά μπορεί να τις παρουσιάσουν με πιο μεστές και λιγότερες σκηνές. Πιο ουσιαστικές λοιπόν. Σήμερα βέβαια , κάτι με τις ατάκες και κάτι με τη μουσική υπόκρουση έδινε στην όλη ιστορία ένα ανάλαφρο κλίμα. Δυστυχώς η όλη απόπειρα να δημιουργήσουν ένα μικρό τζέρτζελο κατά εμέ στέφτηκε με απόλυτη αποτυχία.Για αυτό λοιπόν ας ξαναγυρίσουν και πάλι στην παλιά τους συνταγή . Να δείξουν πια το ζευγάρι με τις απίθανες ατάκες τους και με τις συζητήσεις τους για το παιδάκι τους .-που εδώ που τα λέμε λίγες ως ελάχιστες έχουν γίνει.
Λουκάς και Αμαλία ασχολίαστο. xastouki
Όπως και η συνάντηση Μελίτα-Στέφανος. Faint
Να δούμε πότε θα βγουν από τη χειμερία νάρκη που έχουν πέσει. Έχει μπει η άνοιξη , ακόμα και οι αρκούδες έχουν ξυπνήσει , εκεί στην Παιανία ακόμα σε πολικές συνθήκες θα παραμείνουν;
Επευκαιρίας σήμερα ακούγοντας πού και πού το έργο έφτιαξα ένα κοκκινιστό κοτοπουλάκι με μακαρονάδα για απόψε και για αύριο. Ταπεράκια να στείλω; Doro
Δικα σου oscar oscar oscar oscar oscar oscar :: τα ειπες ολα, εγω δεν εχω διαθεση να σχολιασω... vomit wall Kotsides :
ειρηνη7
ειρηνη7
Κολλημένος με τα

Θηλυκό Τόπος : κρητη
Ασχολίες : μουσικη βιβλιο και σερφαρισμα!!!

Δημοσίευση από JESSIE Την / Το Τρι Απρ 05, 2011 7:41 pm

Ειλικρινά δεν καταλαβαίνω με ποιό σκεπτικό χαρακτηρίζεται αυτό το επεισόδιο σαν άθλιο από πολλούς. Επειδή δείχνει να αντιμετωπίζει πρόβλημα ο γάμος του Λουκά και της Νόρας από μιά παρεξήγηση? Εαν πράγματι είχε "γκόμενα" ο Λουκάς, να πώ οτι δίκιο έχετε, είναι άθλιο (και εξωπραγματικό!). Αλλά ξέρουμε οτι αγαπιούνται βαθειά, κι ότι όλα είναι μιά παρεξήγηση που θα λυθεί, γιατί τόση στεναχώρια? Επειδή δείχνει οτι η Νόρα είναι "κατίνα"? Υπάρχουν πολλών ειδών κατινιές, κι αυτή της Νόρας (στην παρούσα φάση) είναι αυτή που είναι εντελώς ανθρώπινη και αληθοφανής.
Δεν πιστεύω οτι θα είναι πολλές αυτές που θα βρίσκονταν στη θέση της Νόρας και θα έπρατταν διαφορετικά, όσο κι αν νομίζετε το αντίθετο.... Εγώ τη δικαιολογώ απόλυτα τη Νόρα, καί ρίχνω το φταίξιμο στο Λουκά, περισσότερο για επιπολαιότητα, όχι τίποτε άλλο, γιατί όλο αυτό το θεωρεί ένα αθώο παιχνίδι, που θα αποτρέψει το Ρούσσο να μπλέξει με το σόι του Λουκά.... Ούτε του περνάει απ'το μυαλό οτι κάνει κάτι άτοπο που μπορεί να έχει συνέπειες στο γάμο του... Οι περισσότεροι άνδρες, δυστυχώς, είναι μεγάλα παιδιά, άλλωστε ο Λουκάς το έχει δηλώσει οτι δεν θέλει να μεγαλώσει, θέλει να μείνει ο Πήτερ Πάν της Εδέμ για πάντα.... Εμένα κατ'αρχήν μου αρέσει η συμμαχία των 3 κοριτσιών, να βοηθήσουν τη φίλη τους, βάζοντας η κάθε μιά την ιδέα της, μ'αρέσει επίσης ο Λευτέρης που προσπαθεί να διασκεδάσει τις υποψίες τους, έστω με γενικότητες, αλλά πάνω απ'όλα μου αρέσει το οτι ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΠΡΟΒΛΗΜΑ, είναι όλα μιά παρεξήγηση, που χωρις αυτές δεν γίνονται έργα, δεν υπάρχει πλοκή, δεν υπάρχει σενάριο.... Δεν γίνεται να βλέπουμε μιά σειρά από ειδυλιακές σκηνές ιδανικών ζευγαριών που ζούν μόνιμα στο μήνα του μέλιτος, και αυτό για 3 συναπτά χρόνια.... Γι'αυτό λοιπον εμένα μου άρεσε πολύ το επεισόδιο και γέλασα με τις αστείες πλευρές του, πού ήταν αρκετές. Αλλωστε δεν θα είναι έτσι τα πράγματα για πολύ, γρήγορα θα μπούν όλα στη θέση τους....
Η Αμαλία είχε πολύ γέλιο σήμερα, πού στο καλό βρίσκει την όρεξη να οργανώσει όλο αυτό το θέατρο για τα μάτια του Ρούσσου και μόνο, απορίας άξιο. Κι ο Λουκάς με τις γκριμάτσες του την ώρα των περιπτύξεων, άπαιχτος.... Ηταν ένα σκηνικό γκροτέσκο μέν , αλλά όχι φαρσοκωμωδίας, τύπου Χαλκίδας, και γι'αυτό μου άρεσε...
Η κατινιά της Μελίτας, όμως, είναι από άλλο ανέκδοτο! Αυτή βγάζει συμπεράσματα , εντελώς λάθος, βασισμένη στην πεποίθηση που έχει ότι όλοι και όλα γυρίζουν γύρω απ'την ίδια, οτι οι άλλοι δεν έχουν άλλη σκοτούρα παρά πώς θα την πληγώσουν και πώς θα την εκνευρίσουν. Και έχει και το θράσος να καλεί το Στέφανο να του ζητήσει να μην πηγαίνει στο γραφείο της Νόρας με την Εριέττα, αφού είναι αυτή εκεί! Η στάση του Στέφανου, και στο τηλεφώνημα της Μελίτας και όταν πήγε σπίτι της, έδειξε καθαρά οτι και η όψη της του κακοφαίνεται πιά, και το φιλί που πήγε να της δώσει ήταν σαν τιμωρία, ήταν ο δικός του τρόπος να της δώσει το χαστούκι που θα της έδινε ο Μάνος, αν ήταν στη θέση του! Ας τον αφήσει ήσυχο επί τέλους, εκείνη τον χώρισε, ας κρατήσει τουλάχιστον την επίφαση μιάς αξιοπρέπειας που δυστυχώς της λείπει !
Δεν έχω να πώ κάτι άλλο, εκτός από μιά απορία: Γιατί κρατούν τη φωτογραφία της Αννας στους τίτλους? Τόσο αφηρημένοι είναι πιά ή υπάρχει κάποιος λόγος που μας διαφεύγει?
Από μένα πολύ καλό, είχε ρυθμό, είχε γούστο, είχε ερμηνείες, δεν θέλω κάτι περισσότερο!
JESSIE
JESSIE
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Δημοσίευση από Caroline Την / Το Τρι Απρ 05, 2011 7:46 pm

JESSIE θα συμφωνήσω μαζί σου στα περισσότερα (και ιδιαίτερα σε αυτό με την Νόρα)
Εγώ ψήφισα Άσχημο για Στέλλα-Νταίζη-Μελίτα. Με έχουν πραγματικα κουράσει και το μεγαλύτερο μέρος του επεισοδιου αφιερώνεται καθημερινά σε αυτές.
Έλεος πια! Πότε θα ασχοληθούμε με την πάρεα που αγαπήσαμε? Πότε?
Caroline
Caroline
Κολλημένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Wonderland

Δημοσίευση από Δ.Μπέλλος Την / Το Τρι Απρ 05, 2011 7:47 pm

Συμμετέχω κι εγώ στο κίνημα των "έξυπνων και μορφωμένων" που είναι εναντίον της Νταίζης! lol!

Ψηφίζω κι εγώ 1 εκατοστό πάνω από τον πάτο... [fay66 : respect : ]

Λάθος άνθρωπο σκότωσαν...
Δ.Μπέλλος
Δ.Μπέλλος
Κολλημένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Άργος

Δημοσίευση από loukitsa Την / Το Τρι Απρ 05, 2011 7:51 pm

Δεν ειδα επεισόδιο και σημερα,
απλα μπηκα να σας γραψω κατι αντιπροσωπευτικό!
Σημερα η γιαγια μου με εγκεφαλικό και μιας περασμενης ηλικιας,
που εβλεπε φανατικα Μυστικά και οταν της ελεγα βλέπουμε χαζομαρες γιαγια αυτη μου ελεγε οτι ειμαι άδικη...
Αυτη η γυναικα σημερα στις 7:30 άλλαξε καναλι και με πηρε απογοητευμενη τηλεφωνο να μου δηλωσει πως νοσταλγεί την Εσμεράλντα και δεν μπορει να βλέπει το Λουκα σαν καραγκιοζη!

Αντε γεια απο μενα

Επεισόδιο 540 - Ημερομηνία 05-04-2011 Bann5211

Λατρεύω την Παρέα Της Φεγγαρόπετρας,
την Αντιγόνη Λαζαρίδη και το Χρήστο Μάνεση!
loukitsa
loukitsa
Δημόσιες Σχέσεις
Δημόσιες Σχέσεις

Θηλυκό Τόπος : Σε δυάρι με το Λουκάκο μου και τον Turgenev
Ασχολίες : Ξεσκονίζω το Εδεμ-όσκαρ κολλήματος που πήρα! Παναγιώτης Πετράκης και ξερό ψωμί

Δημοσίευση από fay66 Την / Το Τρι Απρ 05, 2011 7:53 pm

Δ΄.Μπέλλο και ειρήνη7 ευχαριστώ πολύ!!
Το θέμα είναι να καταλάβουν και οι κοιμώμενοι της Παιανίας μπας και ξυπνήσουν και ξαναδούμε τα παλιά καλά Μυστικά!!!
Απίθανο βέβαια , αλλά ας ελπίσουμε για κανένα θαύμα!!!

fay66
Εδεμοφανάκι
Εδεμοφανάκι

Θηλυκό

Δημοσίευση από JESSIE Την / Το Τρι Απρ 05, 2011 7:53 pm

AlexiaQ έγραψε:JESSIE θα συμφωνήσω μαζί σου στα περισσότερα (και ιδιαίτερα σε αυτό με την Νόρα)
Εγώ ψήφισα Άσχημο για Στέλλα-Νταίζη-Μελίτα. Με έχουν πραγματικα κουράσει και το μεγαλύτερο μέρος του επεισοδιου αφιερώνεται καθημερινά σε αυτές.
Έλεος πια! Πότε θα ασχοληθούμε με την πάρεα που αγαπήσαμε? Πότε?

Τη σκηνή με τη Στέλλα και τη Νταίζη ούτε που τη θυμόμουν κάν.... Είναι από τις σκηνές που περνάνε από πάνω σου σαν τη βροχή πάνω απ'το αδιάβροχο.... Εχω δεχτεί οτι η Στέλλα είναι στον κόσμο της, κι από κει και πέρα, τη θεωρώ σαν μιά παράφωνη νότα μέσα στο σύνολο, που είτε είναι εκεί, είτε όχι, δεν αλλάζει και πολλά....
JESSIE
JESSIE
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Δημοσίευση από tzibirdika Την / Το Τρι Απρ 05, 2011 8:04 pm

Oυτε κι εγω ειδα επεισοδιο....Προτιμησα να κανω τη βολτα μου στη πολη και να ψωνισω...Πριν μηνες για να μη πω πριν ενα χρονο...οχι απλα δε θα πηγαινα για ψωνια....αλλα θα απερριπτα και καθε κληση στο κινητο μου για να μη με ενοχλησουν ωστε να δω τη σειρα...Σημερα ουτε που καθισα να σκεφτω οτι η εδεμ παιζει κι εγω τη χανω...Κι αυτο για μενα λεει πολλα...
Επιτελους μπορω να πω με σιγουρια οτι εδεμ για μενα τελος....
Παλια οταν απογοητευομουν ελεγα οτι δε θα την ξαναδω αλλα τελικα ολο και κατι με κερδιζε και ξανανοιγα τη τηλεοραση....Ειχα κατι να περιμενω...Πλεον δεν εχω τιποτα...μονο τη γεννα της μπεμπας..που ομως παω στοιχημα θα την ξεπεταξουν στο τελευταιο επεισοδιο πριν το καλοκαιρι....
Ως τοτε λοιπον αντε γεια κι απο μενα....(στους απο "πανω" αναφερομαι....σιγα μη φυγω απο το φορουμ Mmm )

Και σορρυ για το off.... Matakia
tzibirdika
tzibirdika
Κολλημένος με τα

Θηλυκό Τόπος : οδος ονειρων 15

Δημοσίευση από xristinaki_noraloukofan Την / Το Τρι Απρ 05, 2011 8:07 pm

κατάλαβα....
καλά κάνω δηλαδή αποχή από τη σειρά..δεν προλαβαίνω που δεν προλαβαίνω με τα φροντιστήρια και το διάβασμα,σιγά μη σπαταλήσω το χρόνο που κάθομαι λίγο σπίτι μου για να δω μυστικά....
όλα τα υπόλοιπα επεισόδια κάπως παλεύονταν..αυτόν τον ξεπεσμό όμως με την αγιοποίηση της χαράς του μικροφώνου την Παρασκευή σε ποσοστά 99,9% και έχοντας διαβάσει τις περιλήψεις αυτής της εβδομάδας με τα λουκανορικά ''διαζύγια'' και το θέατρο του παραλόγου....δεν τον αντέχει ο οργανισμός μου....τα άλλα επεισόδια ήταν απελπιστικά βαρετά..αλλά αυτά είναι για να ξερνάς (απ' ό,τι έχω διαβάσει) και συγγνώμη για την έκφραση..
πείτε ό,τι θέλετε αλλά εγώ αρνούμαι να δω αυτά τα επεισόδια..προτιμώ να κρατήσω μια προηγούμενη εικόνα κι ας μην είναι ολοκληρωμένη....

Έχει επεξεργασθεί από τον/την xristinaki_noraloukofan στις Τρι Απρ 05, 2011 8:14 pm, 1 φορά
xristinaki_noraloukofan
xristinaki_noraloukofan
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Δημοσίευση από fay66 Την / Το Τρι Απρ 05, 2011 8:09 pm

JESSIE έγραψε:Ειλικρινά δεν καταλαβαίνω με ποιό σκεπτικό χαρακτηρίζεται αυτό το επεισόδιο σαν άθλιο από πολλούς. Επειδή δείχνει να αντιμετωπίζει πρόβλημα ο γάμος του Λουκά και της Νόρας από μιά παρεξήγηση? Εαν πράγματι είχε "γκόμενα" ο Λουκάς, να πώ οτι δίκιο έχετε, είναι άθλιο (και εξωπραγματικό!). Αλλά ξέρουμε οτι αγαπιούνται βαθειά, κι ότι όλα είναι μιά παρεξήγηση που θα λυθεί, γιατί τόση στεναχώρια? Επειδή δείχνει οτι η Νόρα είναι "κατίνα"? Υπάρχουν πολλών ειδών κατινιές, κι αυτή της Νόρας (στην παρούσα φάση) είναι αυτή που είναι εντελώς ανθρώπινη και αληθοφανής.
Δεν πιστεύω οτι θα είναι πολλές αυτές που θα βρίσκονταν στη θέση της Νόρας και θα έπρατταν διαφορετικά, όσο κι αν νομίζετε το αντίθετο.... Εγώ τη δικαιολογώ απόλυτα τη Νόρα, καί ρίχνω το φταίξιμο στο Λουκά, περισσότερο για επιπολαιότητα, όχι τίποτε άλλο, γιατί όλο αυτό το θεωρεί ένα αθώο παιχνίδι, που θα αποτρέψει το Ρούσσο να μπλέξει με το σόι του Λουκά.... Ούτε του περνάει απ'το μυαλό οτι κάνει κάτι άτοπο που μπορεί να έχει συνέπειες στο γάμο του... Οι περισσότεροι άνδρες, δυστυχώς, είναι μεγάλα παιδιά, άλλωστε ο Λουκάς το έχει δηλώσει οτι δεν θέλει να μεγαλώσει, θέλει να μείνει ο Πήτερ Πάν της Εδέμ για πάντα.... Εμένα κατ'αρχήν μου αρέσει η συμμαχία των 3 κοριτσιών, να βοηθήσουν τη φίλη τους, βάζοντας η κάθε μιά την ιδέα της, μ'αρέσει επίσης ο Λευτέρης που προσπαθεί να διασκεδάσει τις υποψίες τους, έστω με γενικότητες, αλλά πάνω απ'όλα μου αρέσει το οτι ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΠΡΟΒΛΗΜΑ, είναι όλα μιά παρεξήγηση, που χωρις αυτές δεν γίνονται έργα, δεν υπάρχει πλοκή, δεν υπάρχει σενάριο.... Δεν γίνεται να βλέπουμε μιά σειρά από ειδυλιακές σκηνές ιδανικών ζευγαριών που ζούν μόνιμα στο μήνα του μέλιτος, και αυτό για 3 συναπτά χρόνια.... Γι'αυτό λοιπον εμένα μου άρεσε πολύ το επεισόδιο και γέλασα με τις αστείες πλευρές του, πού ήταν αρκετές. Αλλωστε δεν θα είναι έτσι τα πράγματα για πολύ, γρήγορα θα μπούν όλα στη θέση τους....
Η Αμαλία είχε πολύ γέλιο σήμερα, πού στο καλό βρίσκει την όρεξη να οργανώσει όλο αυτό το θέατρο για τα μάτια του Ρούσσου και μόνο, απορίας άξιο. Κι ο Λουκάς με τις γκριμάτσες του την ώρα των περιπτύξεων, άπαιχτος.... Ηταν ένα σκηνικό γκροτέσκο μέν , αλλά όχι φαρσοκωμωδίας, τύπου Χαλκίδας, και γι'αυτό μου άρεσε...
Η κατινιά της Μελίτας, όμως, είναι από άλλο ανέκδοτο! Αυτή βγάζει συμπεράσματα , εντελώς λάθος, βασισμένη στην πεποίθηση που έχει ότι όλοι και όλα γυρίζουν γύρω απ'την ίδια, οτι οι άλλοι δεν έχουν άλλη σκοτούρα παρά πώς θα την πληγώσουν και πώς θα την εκνευρίσουν. Και έχει και το θράσος να καλεί το Στέφανο να του ζητήσει να μην πηγαίνει στο γραφείο της Νόρας με την Εριέττα, αφού είναι αυτή εκεί! Η στάση του Στέφανου, και στο τηλεφώνημα της Μελίτας και όταν πήγε σπίτι της, έδειξε καθαρά οτι και η όψη της του κακοφαίνεται πιά, και το φιλί που πήγε να της δώσει ήταν σαν τιμωρία, ήταν ο δικός του τρόπος να της δώσει το χαστούκι που θα της έδινε ο Μάνος, αν ήταν στη θέση του! Ας τον αφήσει ήσυχο επί τέλους, εκείνη τον χώρισε, ας κρατήσει τουλάχιστον την επίφαση μιάς αξιοπρέπειας που δυστυχώς της λείπει !
Δεν έχω να πώ κάτι άλλο, εκτός από μιά απορία: Γιατί κρατούν τη φωτογραφία της Αννας στους τίτλους? Τόσο αφηρημένοι είναι πιά ή υπάρχει κάποιος λόγος που μας διαφεύγει?
Από μένα πολύ καλό, είχε ρυθμό, είχε γούστο, είχε ερμηνείες, δεν θέλω κάτι περισσότερο!

Η κάθε άποψη είναι εννοείται αποδεκτή. Το θέμα είναι ότι ο καθένας έχει τα επιχειρήματά του και από τη μια πλευρά και από την άλλη. Είναι ανάλογα με ποια οπτική γωνία βλέπεις κάτι.
Μπορεί ο καθένας να μιλά εκ του ασφαλούς και να υπερασπίζεται μια άποψη , όταν λόγω των περιλήψεων που έχουν αναρτηθεί γνωρίζουμε και μερικά πράγματα παραπάνω.
Όσο για Νόρα και Λουκά εδώ η μεταξύ τους κατάσταση έχει διχάσει πολλούς από εμάς. Ίσως είμαστε τόσο αυστηροί επειδή έχουν περάσει από 40 κύματα μέχρι να φτάσουν εδώ. Ας μην ξεχνάμε ότι κανείς από εμάς δεν υποστηρίζει να είναι συνεχεια μέσα στα μέλια. Το κακό όμως είναι ότι από το γάμο και μετά -ένα μήνα τώρα -κάπου μετακόμισε η κυωέλη της μέλισσας και δεν έχουμε δει τίποτα. Από την άλλη βεβαίως και θα υπάρχουν προβλήματα σε ένα γάμο.Για ρώτα εμένα , παλιά καραβάνα , παντρεμένη πάνω από 20 χρόνια. Αλλά το θέμα είναι ΄ποιο είναι το πρόβλημα και πώς θα το παρουσιάσεις. Ίσως είναι και θέμα αισθητικής. Ίσως εμένα προσωπικά αυτή η αισθητική δεν μου ταιριάζει.

fay66
Εδεμοφανάκι
Εδεμοφανάκι

Θηλυκό

Δημοσίευση από fantina Την / Το Τρι Απρ 05, 2011 8:11 pm

λιγο πιο πανω απο χθες .....οντως
χθες δεν παλευοτανε .....
σημερα δεν παιζεται .....
τι το βελτιωσε ολιγον?
η απολυτη ειλικρινεια της Αμαλιας ,απο τις λιγες φορες που τα λεει χωρις υστεριες και ξεσπασματα ....
και η κουβεντα με την αστερω ειχε λογικη ...
(ασχετο αν και η αστερω παραμενει στον κοσμο της και θελει να τα μαθαινει ολα,να που μοιασανε με την Νταιζη ,στην ιδια νοσηρη περιεργια )
και η κουβεντα με το καϊναρι της (Μελιτα )ειχε επισης λογικη ...
παντως η κοπελα δεν παιζεται ...το εχει καψει τελειως ....
τουλρομπουκι η δουλεια μας ,
και δεν σχολιαζω παραπερα γιατι δεν αξιζει το κοπο !
και η σκηνη με τον Λουκα και τον αστυνομο κατι ελεγε ,
οπως και η σκηνη στο γραφειο (ελπιζω συντομα και των δυο ξανα )της Νορας
λατρεψα στο συγκεκριμενο σημειο την Νορα που πεταχτηκε και ειπε :
οχι και να μπλεξεις και συ Λουκα .......μπαχαλο η σχεση αλλα το καλο ,του καλου της το θελει
μεχρι εκει ..........
για τα υπολοιπα .....
μια απο τα ιδια (η φραση των ημερων )
και κινητα ψαξαμε ,και υποθεσεις καναμε ,και σουβλια βαλαμε και κοντεψαμε να σκοτωθουμε μεταξυ μας ,και αντε να περασει και αυτο ......
και τον πρωην που δεν μας νοιαζει στο σπιτι καλεσαμε
(δεν καταλαβα για ποιο λογο )και περιεργειες αντιδρασεις ειχαμε .......και αντε να δουμε τι θα γινει ....
και σταυρο χαρισαμε για να την φυλαει (εμας ποιος θα φυλαει δεν ξερω )......
και το θεατρο του παρολογου βιωσαμε στο Ρουσεϊκο (ζηλεψα τις πατατες ..)
και κατα αλλα τα ιδια ......
αν προσωπικα δεν φτασω στην επιλογη μετριο ....δεν ψηφιζω !!!!!!
μεχρι τοτε να ειμαστε καλα ............

fantina
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Θηλυκό Τόπος : στο πιο ομορφο βουνο !!!!!
Ασχολίες : κατι κανω και εγω ......

Δημοσίευση από Clarabelle Την / Το Τρι Απρ 05, 2011 8:15 pm

Στα μυστικά υπάρχουν πράγματα που τα θαυμάζω απεριόριστα

Θαυμάζω την άποψη που έχουν για την Ελληνική αστυνομία που κρυφοαπειλεί αυτούς που μέχρι τώρα ήταν δίπλα της και φέρεται με το γάντι στο τσόλι που ξέρει οτι έχει κάνει τρεις δολοφονικές απόπειρες κατά της ζωής μιας εγκύου

Θαυμάζω την άποψη που έχουν για τους εκπαιδευτικούς. Λαμπρά μυαλά με υψηλό iq αν κρίνω απ τη Στελλίτσα και τον τρόπο που καταπίνει αμάσητο ότι της σερβίρει η Νταίζη

Θαυμάζω τον τρόπο που βάζουν στην ίδια μοίρα απέναντι στο νόμο φονιάδες και λαθρέμπορους με ανθρώπους που μπλέχτηκαν σε μια βρώμικη ιστορία απο κάποια κακή συγκυρία ή που τους αφορά επειδή εμπλέκονται αγαπημένα τους πρόσωπα. Δηλαδή η γυναίκα του φονιά ή του λαθρέμπορου στην ίδια μοίρα με τον ίδιο. Να μου πείτε αν δεν το έκαναν αυτό η παρέα που καμιά σχέση δεν έχει με το στόρυ τους έπρεπε να απολυθεί και είναι κρίμα τόσοι άνθρωποι να μείνουν χωρίς δουλειά τέτοιες εποχές.

Θαυμάζω τη γνώμη που έχουν για το γυναικείο φύλο οι γράφοντες ιδιαιτέρως επειδή κατά πολύ μεγάλο ποσοστό είναι γυναίκες

Θαυμάζω την ικανότητά τους να βαφτίζουν την γυναικουλιά γυναικεία πειθώ. Τελικά είναι πολύ πλούσια η Ελληνική γλώσσα

Θαυμάζω την επιμονή τους στο σπρώξιμο. Η απάλευτη σε δύο ατέλειωτες σκηνές έδωσε ρεσιτάλ παραλογισμού πάντα με το βλέμα στο άπειρο και το στόμα ανοιχτό.

Θαυμάζω την προσήλωσή τους στο θρησκευτικό αίσθημα. Το σταυρουδάκι ήταν απαραίτητο στη Νταίζη αλλοίμονο αν μια αγία δεν φέρει επάνω της το σύμβολο της πίστης

Θαυμάζω το Λουκά που έναντι πινακίου τηγανιτής πατάτας κάνει τον καραγκιόζη για να ζηλέψει ο Ρούσσος αντί να βρίσκεται δίπλα στη γυναίκα του που εγκυμονεί.

Θαυμάζω την κόρη εισαγγελέα που σ αυτή την ηλικία παλιμπαιδίζει

Θαυμάζω τον μεγαλοδικηγόρο που παραδίδει μαθήματα ωριμότητας κρυφοκοιτάζοντας απ τα παράθυρα μη πω καμιά άλλη κουβέντα γιατί θα πρέπει να αυτομπαναριστώ

Θαυμάζω την Αγγέλα πρωτίστως (αυτή είναι η μάνα) και την Εύα στη συνέχεια που έχουν αφήσει την Μαρίλια στην τύχη της μέχρι να τελειώσουν με την απαγωγή της Στελλίτσας και τα γκομενικά του Λουκά. Ή μήπως τους σεναριογράφους που έδωσαν την σειρά προταιρεότητας;

Θαυμάζω το θράσος της Εύας να κάνει σκηνή ζηλοτυπίας στο Λευτέρη έστω και λεκτική. Τι σου είναι κυρά μου ο άνθρωπΑς; Επειδή τα Χριστούγεννα είχατε μια σχεσούλα; Πέρασαν κάτι μήνες απο τότε.

Θαυμάζω τον κυριλέ Παριζιάνο που τρώει και πίνει στην Εριέττα αλλά κάνει και τα ζοριλίκια του στην απόλυτη μέχρι την ώρα που θα τη ρίξει πάλι ανάσκελα σε κανένα παρκέ. Ή μήπως σε κανένα τραπέζι;

Θαυμάζω όλους εμάς που ακόμη βλέπουμε τη σειρά Τέρατα αντοχής είμαστε.

Επεισόδιο 540 - Ημερομηνία 05-04-2011 ClarabelleFinale

Μας είπαν η Εύα είναι θάλασσα
και η θάλασσα μπορεί να είναι φουρτουνιασμένη και μπορεί να είναι γαλήνια, αλλά ακίνητη ποτέ!
Στα "Μυστικά" το κατάφεραν και αυτό!
Clarabelle
Clarabelle
Forum Team
Forum Team

Θηλυκό Τόπος : Πειραιάς

Δημοσίευση από pasxalitsa Την / Το Τρι Απρ 05, 2011 8:18 pm

To σπρώξιμο, η αγιοποίηση , ο αυτισμός και τα μαθήματα κατινιάς καλά κρατούν και σήμερα.

Επιγραμματικά γιατί δεν αξίζει να χαλάμε και φαιά ουσία, για μια σειρά που οι δημιουργοί έχουν στον αυτόματο και στηρίζονται μόνο στο ταλέντο και τη δημοφιλία ορισμένων πρωταγωνιστών, για να προωθούν αυτούς που πλοιρούν προυποθέσεις παντώς εξυπηρετήσεων......

Η Αγία Μαργαρίτα η Καρταλολύτρα, πριν ακόμα θάψει τον σύζυγο (γιατί εντάξει του αξίζει τουλάχιστον μια κηδεία του αδικοσκοτωμένου), κάνει κουβέντες ζωής με την Οσία Στρέλλα, την εξομολόγο παντών των αδικοκατατρεγμένων, πάνω από την κουτσομούρα.

Η Εξομολόγος, πέρασε σήμερα και από την φιλενάδα Αμαλία, για να θάψουν την Αντιγόνη και πάνω στο τσάι τους να μιλήσουν και για τα διαμάντια. Και αφού η εξομολόγος έφυγε και η Αμαλία είχε και τον φουντουκοκαυμό της ξινοφουντούκως, είπε να ετοιμάσει πατάτες και να μετατραπεί σε τρελοκόριτσο της εμμηνόπαυσης για να κάνει να ζηλέψει ο Πέτρος και να κλείσει το σπίτι του Λουκά.

Η εγκυμονούσα Νόρα, με την ορμόνη στο κόκκινο, αντί να ηρεμεί φτιάχνει γαιτάνια και ιστορίες με την αρωγή της Εύας και της Δάφνης και το παράλογο δίνει ρέστα.

Ο Νικόλας πετά σπόντες, ο Λουκάς έχει δίλλημμα, ποιον δρόμο να διαλέξει -της αρετής ή της κακίας; να μιλήσει ή όχι στον Αστυνόμο;

Η Εριέττα προβληματίζεται, ο Στέφανος είναι εκεί, όχι όμως ως σκυλάκι,- όπως επιμένει η εμμονική α-παπα-ξία αλλά ως σύμμαχος. Φυσικοί και ήρεμοι, γιατί όταν έχεις ταλέντο δεν καμώνεσαι.....

Για φινάλε, το Ξε- κατίνιασμα της Α-παπαξίας με το Στέφανο. Κρίμα γιατί εδώ το σπρώξιμο έχει αντίθετα αποτελέσματα. Και δεν πείθει, πλέον λιγοστών, αυτό το ξενέρωμα. Στα θετικά, η εξαιρετική απόδοση του Αλέξανδρου Σταύρου, με την Ειρωνεία και το ζωηρό του ΎΦος. Βγάζει το άχτι του ο άνθρωπος, φαίνεται.... Αφήστε τον να χαρεί την ευτυχία του τον άνθρωπο, μην τον χαραμίζεται, δεν του Αξίζει Love!

ΠΑΠΑ-ΑθΛΙΟ και το σημερινό....

Εν αναμονεί των συγκλονιστικών sisi lmao εξελίξεων

Να περνάμε όμορφα και άλλο κακό να μη μας βρει Love!

Λευτεριά στους ταλαντούχοι pleeease

GN1
pasxalitsa
pasxalitsa
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Θηλυκό Τόπος : ΜΕ θέα το Πέλαγο
Ασχολίες : Θέατρο, Λογοτεχνία, Σινεμά, Τηλεόραση

Δημοσίευση από JESSIE Την / Το Τρι Απρ 05, 2011 8:18 pm

Fay, εμένα πάλι δεν μου ταίριαζε η αισθητική άλλων, παλιότερων σκηνών Νόρα Λουκά, όπως πχ. όλες όσες αφορούσαν τη Χαλκίδα, που ήταν υπερβολικές, χοντροκομμένες και κακή απομίμηση των φαρσοκωμωδιών του ελληνικού σινεμά...
Αλλά δεν με χαλάει να δώ προβλήματα που μπορεί να υπάρξουν σε ζευγάρια, ακόμη και νιόπαντρα, ακόμη και αυτά που γνωρίζονται από παιδιά, όταν εξηγούνται οι λόγοι και όταν δεν περνάνε κάποια όρια. Εδώ και πολύ καλοπαιγμένα ήταν, και είχαν την αλήθεια τους, και από τις δύο πλευρές, δηλαδή και η Νόρα έχει τα δίκια της, και ο Λουκάς δεν κατάλαβε τη σοβαρότητα αυτού που έκανε. Είναι πράγματα που μπορεί να συμβούν, και δίνουν ευκαιρία στους ηθοποιούς να δείξουν το ταλέντο τους, στραπατσάροντας την ειδυλλιακή εικόνα που τους θέλουν οι θαυμαστές τους.
Τι όμορφη εικόνα της Νόρας που σηκώνει το τηλέφωνο ν'απαντήσει του Λουκά, και με τις προτροπές των φιλενάδων της νά'ναι ήρεμη, κρατάει το ακουστικό με το μικρό δαχτυλάκι σηκωμένο, όπως κρατούσαν το φλυτζάνι του τσαγιού οι αρισκοκρατικές κυρίες του παλιού καιρού ! Και πολλές ακόμη λεπτομέρειες. Αυτά θέλουν οι ηθοποιοί, να ξεφεύγουν απ'την πεπατημένη, δεν το καταλαβαίνετε? Κι η σκηνή με το Λουκά και την Αμαλία, με τον Πέτρο να χτυπάει στην εξώπορτα, και στο κινητό να τον καλεί η Νόρα, επίσης μιά σκηνή πολύ καλοπαιγμένη, ανθολογίας μπορώ να πώ!
JESSIE
JESSIE
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Δημοσίευση από verile_mistika Την / Το Τρι Απρ 05, 2011 8:27 pm

To θεατρο του παραλογου ..

Νορα -Δαφνη---Ευα Ενταξει οι αλλες οι δυο ειχαν βαρυ ιστορικο αλλα την Ευα γιατι την βαζετε να λεει τετοια πραγματα .Ειναι ο μονος νορμαρ ανθρωπος μη της το κανετε αυτο...
Μονο ο Λευτερης υποστηριζει τον Λουκα ..χωρις δευτερη σκεψη ενω οι καρδιακοι φιλοι κανουν την δευτερη αυτη σκεψη .. imarton

Δεν αντεξε την τοση καλοσυνη της Στελλας ..!!και πεθανα στα γελια οταν ειπε'' εεε εχω κανει και εγω καποια πραγματα'' ..Παρολο αυτα δεν θα το κρυψω αλλα μ'αρεσει πολυ σε αυτες τις σκηνες..

Καλα Μελιτα πραγματικα σκεφτεσαι αυτα που λες!! Αποριας αξιο τι κουταμαρες ειπε παλι το στομα της ..Αλλα συνεχιζει παντως να τις λεει .Καλε αν το αγαπας οπως λες ...!Τον θεωρεις σκυλακι και ηλιθιο ..

Εριεττα αφου ο ανθρωπος εχει καταλαβει πλεον το χαρακτηρα της Μελιτας ..Γιατι εισαι τοσο τον πιεζεις ?

Μετριο με ελαχιστα σημεια καλου
verile_mistika
verile_mistika
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Θηλυκό

https://www.youtube.com/user/verileMistika

Δημοσίευση από a! Την / Το Τρι Απρ 05, 2011 8:34 pm

εγω χαιρομαι παρα πολυ με το σκηνικο νορας-λουκα γιατι ειναι κατι παρα πολυ φυσικο να υπαρχουν χαζες παρεξηγησεις σε ζευγαρια και ΚΥΡΙΩς ΓΙΑΤΙ ΞΑΝΑΒΓΗΚΑΝ ΣΤΟ ΠΡΟΣΚΗΝΙΟ ακομα και ετσι μεσω καυγα......ελεος με την ντεζη και τη μελιτα και τα διαμαντια.........

a!
Τουρίστας
Τουρίστας

Θηλυκό

Σελίδα 1 από 3 1, 2, 3  Επόμενο

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης