Επεισόδιο 541 - Ημερομηνία 06-04-2011

Σελίδα 2 από 2 Επιστροφή  1, 2

Πήγαινε κάτω

Βαθμολογείστε το σημερινό επεισόδιο

Επεισόδιο 541 - Ημερομηνία 06-04-2011 - Σελίδα 2 Vote_lcap2%Επεισόδιο 541 - Ημερομηνία 06-04-2011 - Σελίδα 2 Vote_rcap 2% 
[ 1 ]
Επεισόδιο 541 - Ημερομηνία 06-04-2011 - Σελίδα 2 Vote_lcap8%Επεισόδιο 541 - Ημερομηνία 06-04-2011 - Σελίδα 2 Vote_rcap 8% 
[ 4 ]
Επεισόδιο 541 - Ημερομηνία 06-04-2011 - Σελίδα 2 Vote_lcap25%Επεισόδιο 541 - Ημερομηνία 06-04-2011 - Σελίδα 2 Vote_rcap 25% 
[ 13 ]
Επεισόδιο 541 - Ημερομηνία 06-04-2011 - Σελίδα 2 Vote_lcap22%Επεισόδιο 541 - Ημερομηνία 06-04-2011 - Σελίδα 2 Vote_rcap 22% 
[ 11 ]
Επεισόδιο 541 - Ημερομηνία 06-04-2011 - Σελίδα 2 Vote_lcap14%Επεισόδιο 541 - Ημερομηνία 06-04-2011 - Σελίδα 2 Vote_rcap 14% 
[ 7 ]
Επεισόδιο 541 - Ημερομηνία 06-04-2011 - Σελίδα 2 Vote_lcap29%Επεισόδιο 541 - Ημερομηνία 06-04-2011 - Σελίδα 2 Vote_rcap 29% 
[ 15 ]

Σύνολο Ψήφων : 51

Επεισόδιο 541 - Ημερομηνία 06-04-2011 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 541 - Ημερομηνία 06-04-2011

Δημοσίευση από DESPOINA Την / Το Πεμ Απρ 07, 2011 6:19 am

nefelik έγραψε:Εμένα, δεν ξέρω γιατί, αλλά το σημερινό μου άρεσε περισσότερο απ’ όσο περίμενα. Μπορεί να ήταν λίγο βαρετό και να μην είχε καμμία συνταρακτική εξέλιξη, αλλά τουλάχιστον είχε μερικές ωραίες σκηνές.

Είδαμε μια σοβαρή σκηνή με την Εύα και τη Μαρίλια, όπου η Εύα προσπαθούσε ήρεμα να μάθει τι συμβαίνει στην κόρη της. Η Μαρίλια βέβαια που συνεχώς την κατηγορεί για όλα με εκνεύρισε, αλλά τουλάχιστον έγινε μια αρχή.

Το επεισόδιο είχε και αρκετές σκηνές Έρης – Στέφανου, και ειδικά η πρώτη μου έκανε εντύπωση. Ο Στέφανος μετά την κατσαρή όχι μόνο πήγε στην Έρη για φαγητό και της είπε και όλα όσα συζήτησαν με τη Μελίτα, μόνο όμως αφού τον ρώτησε η Εριέττα και όχι από μόνος του, αλλά και μια χαρά όρεξη είχε και βρήκε και το φαγητό εξαιρετικό. Αυτός τώρα λέγεται ερωτευμένος με το Μελιτόνι; Ας πάρει σύντομα τη σωστή απόφαση να τελειώνουμε. Efxi Η Έρη πέταξε και μια προοικονομία για αυτά που απ’ ότι φαίνεται θα μάθουμε προσεχώς και ανυπομονώ να μάθω περισσότερες λεπτομέρειες.

Δεν ξέρω πώς θα σας φανεί, αλλά γέλασα πάρα πολύ με τις σκηνές Αντιγόνης – Νταίζης. Αν πρέπει να υπάρχει οπωσδήποτε μια κωμική νότα, προτιμώ τις δικές τους ατάκες από τα καραγκιοζιλίκια του Λουκά και της Αμαλίας που βλέπαμε χθες.

Ο Ρούσσος ανησυχεί, αλλά φαίνεται ότι δεν έχει κανέναν σύμμαχο. Η Αντιγόνη δεν είναι διατεθειμένη να τον βοηθήσει, το Στέφανο και την Εριέττα προσπαθεί να τους φοβήσει με το θέμα των διαμαντιών, αλλά μάλλον δεν τα καταφέρνει γιατί ξέρουν ότι στην πραγματικότητα άλλα φοβάται, και ο Λουκάς μάλλον θα μιλήσει, αφού η αστυνομία αργά ή γρήγορα έτσι κι αλλιώς θα μάθει την αλήθεια. Για να δούμε τι θα κάνει μετά... sfyr

Είδαμε και το Λουκά να ασχολείται επιτέλους σοβαρά με το θέμα του αστυνόμου και με το τι θα του πει, αντί να ασχολείται με τα μηνύματα, τα σχέδια και τις πατάτες της Αμαλίας. Πάντως τον λυπήθηκα λίγο που δεν μπορούσε να καταλάβει τι έχει η Νόρα και συμπεριφέρεται έτσι. Aww

Από την άλλη, με εκνεύρισε απίστευτα η Δάφνη που συνέχισε τα μαθήματα κατινιάς, στην Εύα αυτή τη φορά για το θέμα της Μαρίλιας, όπως και η Νόρα που χωρίς έστω να μιλήσει στο Λουκά για να δει τι θα της πει, αποφάσισε τόσο εύκολα να χωρίσει. wall Ας ελπίσουμε ότι τουλάχιστον αύριο θα δούμε μια συζήτηση...

Το επεισόδιο είχε λίγη Μελίτα και μάλιστα να δουλεύει (τον κόσμο), και αυτό από μόνο του είναι κοσμοϊστορικό γεγονός. Να σημειώσουμε την ημερομηνία, γιατί κρίνοντας από τα προσεχώς δεν νομίζω ότι θα το ξαναζήσουμε σύντομα...

Με κάλυψες! oscar
Ελπίζω πραγματικά να μη ξεπετάξουν το θέμα με την Μαρίλια κ να δούμε πολλές κ ουσιαστικές σκηνές. Σπαταλήσαμε πολύ χρόνο σε αηδίες, φτάνει.
Όσο για την Εύα, μήπως, λέω μήπως πρέπει πρώτα να συζητάει τα προβληματα της με τον συντροφο της [αν δεν κάνω λάθος είναι ακόμη με τον Λευτέρη ε;] κ μετά με τους υπόλοιπους.

Δεν είμαι πολύ αισιόδοξη για Στέφανο-Εριέττα, αλλά μου αρέσουν μαζί. Βγάζουν μια ζεστασιά κ ένα ερωτισμό. Τώρα αν οι σεναριογράφοι προσπαθούν να μας περάσουν ότι αυτός ο άντρας είναι ερωτευμένος με Μελίτα, λάθος τρόπο βρήκαν.

Κάτι γίνεται. Μέτριο!

Υγ Clarabelle για πολλά oscar όμως. Συνέχισε έτσι.
DESPOINA
DESPOINA
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 541 - Ημερομηνία 06-04-2011 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 541 - Ημερομηνία 06-04-2011

Δημοσίευση από tsourdalitsa Την / Το Πεμ Απρ 07, 2011 7:38 am

loukitsa έγραψε:δειτε και συγκρινεται

Επεισόδιο 541 - Ημερομηνία 06-04-2011 - Σελίδα 2 205504_179497885431420_104717426242800_405284_1116118_n

Σοραγια

Επεισόδιο 541 - Ημερομηνία 06-04-2011 - Σελίδα 2 208263_10150157166078724_525153723_6399559_6761292_n

Δεν έχω λόγια... xoxo xoxo xoxo xoxo
tsourdalitsa
tsourdalitsa
Τουρίστας
Τουρίστας

Θηλυκό Τόπος : όπου γης και πατρίς...

Δημοσίευση από JESSIE Την / Το Πεμ Απρ 07, 2011 8:16 am

roria έγραψε:
Κατ' αρχάς χάρηκα πολύ που τελικά το έδειξαν το δείπνο και ο Στέφανος δεν τελείωσε τη βραδιά του με το παθιασμένο πάθος της pathetic εμπαθούς. Η όλη σκηνή με την Εριέττα εκτός από τη γνωστή ζεστασιά και φυσικότητα είχε και μια λεπτή μελαγχολία από την πλευρά της που την απέδιδε πολύ ωραία η κυρία Λαμπου με το βλέμμα. Ο Στέφανος έμοιαζε λίγο στην κοσμάρα του, αλλά νομίζω, και ελπίζω, ότι μια αλλαγή πλανιέται στον αέρα.

Χτές δεν είμουν σε καλό mood γι'αυτό τα βρήκα όλα ανούσια. Ομως η σκηνή αυτή είχε πολύ γλύκα πράγματι. Και έχω να πώ κάτι: Οταν ο Στέφανος είπε (σχεδόν με αγανάκτηση ) "αλλά δεν είμαστε ζευγάρι" αυτό μπορεί ωραιότατα να ερμηνευτεί σαν παράπονο, δηλαδή δεν είμαστε ζευγάρι γιατί εσύ δεν το θέλεις, οχι εγώ! Και νομίζω οτι είναι κάπως σκληρό και γι'αυτόν να είναι συνεχώς μαζί, μόνοι στο ίδιο σπίτι, κάθε βράδυ, και να μην προχωρούν στο αυτονόητο, γιατί έτσι το όρισε η Εριέττα, κι όχι γιατί έχει εκείνος αντίρρηση. Φυσικά καλά κάνει η Εριέττα, κι αν η φράση του Στέφανου σημαίνει αυτό που κατάλαβα, τότε η τακτική της αποδίδει και είμαστε σε καλό δρόμο.....
JESSIE
JESSIE
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Θηλυκό Τόπος : ΑΘΗΝΑ

Δημοσίευση από nefelik Την / Το Πεμ Απρ 07, 2011 9:30 am

Καλημέρα σε όλες,

Δεν έχω πολύ χρόνο για σχολιασμό, αλλά είδα τα σχόλιά σας και δεν μπορούσα να μην απαντήσω.

Despoina, σ’ ευχαριστώ πολύ! : thanks :

JESSIE, νομίζω ότι αυτή η φράση του Στέφανου ερμηνεύεται κυρίως ως «δεν είμαστε ζευγάρι και η Μελίτα δεν μπορεί να το καταλάβει, ενώ της το έχω εξηγήσει τόσες φορές, επειδή δε με εμπιστεύεται». Αν έχω καταλάβει σωστά σε ποια σκηνή αναφέρεσαι, εμένα μου δημιουργήθηκε η εντύπωση ότι ο Στέφανος ήθελε να μείνει για συμπαράσταση, όχι για κάτι άλλο. Γι’ αυτό και όταν η Εριέττα αρνήθηκε, της είπε ότι δίνει σε αυτό το θέμα προεκτάσεις που δεν υπάρχουν. Τώρα τι θα γινόταν αν είχε μείνει, δεν μπορούμε να το ξέρουμε... Πάντως από τότε είχε ευκαιρίες να είναι πιο... διαχυτικός μαζί της και δεν ήταν, προφανώς επειδή ακόμα δεν έχει ξεκαθαρίσει τι αισθάνεται και δεν θέλει να την πληγώσει. Και κατά τη γνώμη μου, καλά κάνει. Δεν νομίζω όμως ότι θα την «κατηγορούσε» ή έστω ότι θα παραπονιόταν ότι εκείνη δεν θέλει να είναι μαζί. Άλλωστε εκείνη κατά βάθος θέλει, απλά όπως του είπε δεν θέλει να είναι ένα διάλειμμα στη ζωή του μέχρι να ξαναγυρίσει στη Μελίτα. Αν λοιπόν ο Στέφανος αποφασίσει κάποια στιγμή ότι θέλει πραγματικά να είναι με την Εριέττα, νομίζω ότι θα το πετύχει αρκετά εύκολα (τουλάχιστον με τις τωρινές συνθήκες). Αν ακόμα δεν ξέρει τι θέλει, και εφόσον θέλει να τηρήσει την υπόσχεση που της έδωσε, τότε ίσως είναι καλύτερα να μην κάνει καμμία βιαστική κίνηση και αυτό, κρίνοντας από τη συμπεριφορά του, το αντιλαμβάνεται και ο ίδιος...

Roria, τελικά συμφωνούμε σε όλα. Εμένα αυτή η φράση της Εριέττας μου έδωσε την εντύπωση ότι εννοούσε ότι κάποιος στο παρελθόν την απάτησε, την εγκατέλειψε για κάποια άλλη ή κάτι τέτοιο. Θα μου πεις, στη Μελίτα δε συνέβη αυτό. Εκείνη πάντως αυτό νομίζει... sisi Μάλιστα όταν ο Στέφανος της είπε ότι πιστεύει ότι σίγουρα εκείνη δεν αντέδρασε έτσι, του απάντησε ότι ο κάθε άνθρωπος αντιδρά διαφορετικά. Εγώ κατάλαβα ότι της συνέβη κάτι παρόμοιο, αλλά αντέδρασε με διαφορετικό τρόπο και όχι με υστερίες όπως η Μελίτα. Για να είμαι ειλικρινής, πιο πολύ ανησυχώ για το τι μπορεί να σημαίνει αυτό το «διαφορετικά» παρά για το αν θα βγάλουν την Εριέττα κατίνα. Αυτό ελπίζω να έχουν καταλάβει και οι ίδιοι ότι δεν γίνεται! Νομίζω όμως ότι θα μάθουμε σύντομα λεπτομέρειες και
Σπόιλερ:
κρίνοντας και από αυτά που διάβασα στις περιλήψεις,
θέλω να πιστεύω ότι αυτό που θα μάθουμε δεν θα είναι κάτι τόσο φοβερό.

nefelik
Εδεμοφανάκι
Εδεμοφανάκι

Θηλυκό

Δημοσίευση από roria Την / Το Πεμ Απρ 07, 2011 11:58 am

Jessie, ξέχασα χθες να γράψω ότι με τη γενική σου τοποθέτηση για το πόσο λείπει ένας δραματικός ρόλος με βάρος από τη σειρά συμφωνώ απόλυτα, όπως και στο ότι μετά την αποχώρηση Μπουγιούρη δεν αξιοποιήθηκε ο Σταύρου που ήταν ιδεώδης επιλογή για κάτι τέτοιο και στο γιατί ο Λουκάς ήταν a priori αδύνατον να ενσαρκώσει έναν τέτοιον ρόλο και πολύ σωστά δεν του ανατέθηκε. Τέλος πάντων, τώρα πάει, ό,τι έγινε, έγινε.
Εκεί που διαφοροποιήθηκα ήταν στην αξιολόγηση του χθεσινού επεισοδίου.
nefelik, κι εγώ πιστεύω ότι ο Στέφανος δεν έχει κάνει κίνηση με την Εριέττα, ακριβώς στα πλαίσια αυτού που της είπε, ότι δεν θέλει να την πληγώσει. Στην πρώτη φάση της σχέσης τους που δεν τους έδεναν ακόμα τόσο βαθιά συναισθήματα και που εκείνος δεν ήξερε τα δικά της απέναντί του, πολύ εύκολα μετέτρεψε ο ίδιος τη σχέση από φιλική σε ερωτική. Τώρα όμως, όπως και η Εριέττα του έχει ξεκαθαρίσει (και μπράβο της), κάθε τέτοια κίνηση από μέρους του αποκτά άλλο βάρος. Θα προτιμούσα βέβαια όλη αυτή τη φάση της ...περισυλλογής και του αναστοχασμού του Στέφανου να μην τη βλέπαμε σε φυσικό χρόνο, αλλά σε τηλεοπτικό, όπως κι εσύ άλλωστε, όπως και τόσοι άλλοι θεατές...
roria
roria
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Δημοσίευση από edem4ever Την / Το Πεμ Απρ 07, 2011 1:32 pm

Στην αρχή έπρεπε να εξηγήσω σε μια φίλη μου πως να γράψει άρθρο...
Μετά η μικρή ήθελε να της διαβάσω τη Χιονάτη, Σταχτομπούτα ήταν αλλά εμείς τις λέμε όλες χιονάτη...
Κάπου στην πορεία προσπαθούσα να δώσω οδηγίες στον αδερφό μου, που του ήρθε να παέι στο γήπεδο...
Νομίζω κάπου έκει η Εύα προσπαθούε να βγάλει άκρη με τη συμπεριφορά της Μαρίλιας...
Μέτα έκανα αεροπλανάκι τη μικρή... Κάπου έκει εμφανίστηκε η Νταίζη με την πλερέζα και πέθανα στο γέλιο!!! lmao
Άφου εξήγησα στην ξαδέρφη μου ότι τώρα θα φέρει η νονά λαμπάδα και δεν θα στολίσουμε δέντρο, ούτε θα ακούσουμε κάλαντα, η Νόρα ζήτησε στο Λουκά να χωρίσουν, ο οποίος Λουκάς αν κατάλαβα καλά γυρνούσε σε όλο το επεισόδιο και προσπαθούσε να αποφασίσει αν θα μιλήσει ή όχι...

Υ.Γ.1 Μαρία είσαι ΘΕΑ, είναι γνωστό!
Υ.Γ.2 Οι τρεις σελίδες με "μαξιλαροθήκες" πρέπει να πουν κάτι σε κάποιους
Υ.Γ.3 Αριάδνη με πέθανες! Κι έλεγα τι μου θυμίζει, τι μου θυμίζει!
Υ.Γ.4 Και ναι τραγουδάω "ένα χρυσάψαρο μεσά στη γυάλα, και μια γατούλα μούρλια θηλυκό..." Α ρε Ιωάννα! yey
Υ.Γ.5 Δεν ψηφίζω βέβαια!
edem4ever
edem4ever
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Μετέωρη σε φάση διακτινισμού!

Δημοσίευση από elenp Την / Το Πεμ Απρ 07, 2011 2:06 pm

Το επεισόδιο ήταν ωραίο. Μου άρεσε η σκηνή με τον Λουκά και την Νόρα που συζητούσαν για το αν ο Λουκάς πει ή όχι αυτά που ξέρει, ο Λουκάς θέλει να τα πει αλλά φοβάται μην μπλέξει και τους άλλους και η Νόρα του λέει να το σκεφτεί καλύτερα αυτό. Η σκηνή με την Εύα, την Δάφνη και τον Λευτέρη ήταν πολύ ωραία, η Εύα και η Δάφνη ανέφεραν για το αν έχει κάποια σχέση ο Λουκάς αλλά ο Λευτέρης είναι σίγουρος πώς δεν έχει. Η σκηνή με τον Λουκά και τον Νικόλα που πήγαν κάπου να μιλήσουν ήταν πολύ καλή, ο Λουκάς ρώτησε την γνώμη του Νικόλα και αυτός του είπε να καθυστερήσει όσο μπορεί να τα πει. Η σκηνή με την Εύα, την Νόρα και την Δάφνη να συζητάνε ήταν πολύ ωραία, η Εύα και η Δάφνη πήγαν στην Νόρα για να δουν τι θα κάνει και εκείνη τους είπε πώς θα χωρίσει καθώς δεν δέχεται να την απιστία και εκείνες της είπανε να μείνουν αλλά προτίμησε καλύτερα να είναι μόνη της και να το ξεκαθαρίσει η ίδια. Η σκηνή με τον Λουκά και την Νόρα στο σπίτι που η Νόρα τον περίμενε και ο Λουκάς της είπε πώς θέλει να συζητήσουν, ήταν πολύ καλή.

Γενικά το επεισόδιο μου άρεσε και το ψηφίζω καλό.
elenp
elenp
Τουρίστας
Τουρίστας

Θηλυκό Τόπος : Θεσσαλονίκη

Δημοσίευση από Edemgiapanta Την / Το Πεμ Απρ 07, 2011 3:18 pm

elenp έγραψε:Το επεισόδιο ήταν ωραίο. Μου άρεσε η σκηνή με τον Λουκά και την Νόρα που συζητούσαν για το αν ο Λουκάς πει ή όχι αυτά που ξέρει, ο Λουκάς θέλει να τα πει αλλά φοβάται μην μπλέξει και τους άλλους και η Νόρα του λέει να το σκεφτεί καλύτερα αυτό. Η σκηνή με την Εύα, την Δάφνη και τον Λευτέρη ήταν πολύ ωραία, η Εύα και η Δάφνη ανέφεραν για το αν έχει κάποια σχέση ο Λουκάς αλλά ο Λευτέρης είναι σίγουρος πώς δεν έχει. Η σκηνή με τον Λουκά και τον Νικόλα που πήγαν κάπου να μιλήσουν ήταν πολύ καλή, ο Λουκάς ρώτησε την γνώμη του Νικόλα και αυτός του είπε να καθυστερήσει όσο μπορεί να τα πει. Η σκηνή με την Εύα, την Νόρα και την Δάφνη να συζητάνε ήταν πολύ ωραία, η Εύα και η Δάφνη πήγαν στην Νόρα για να δουν τι θα κάνει και εκείνη τους είπε πώς θα χωρίσει καθώς δεν δέχεται να την απιστία και εκείνες της είπανε να μείνουν αλλά προτίμησε καλύτερα να είναι μόνη της και να το ξεκαθαρίσει η ίδια. Η σκηνή με τον Λουκά και την Νόρα στο σπίτι που η Νόρα τον περίμενε και ο Λουκάς της είπε πώς θέλει να συζητήσουν, ήταν πολύ καλή.

Γενικά το επεισόδιο μου άρεσε και το ψηφίζω καλό.

Ήταν μεγάλη κατινιά,όμως,της Νόρας που έψαξε το κινητό του Λουκά...Αυτό δείχνει έλλειψη εμπιστοσύνης...

Edemgiapanta

Άντρας Τόπος : Αθήνα
Ασχολίες : Αθλητισμός,μουσική,κινηματογράφος

Δημοσίευση από loukasnora Την / Το Πεμ Απρ 07, 2011 3:31 pm

Τα δυο τελευταια επεισοδια με εχουν αφησει με πολλες αποριες.

Απορια 1η:Πως ειναι δυνατον τεσσερις ή εστω τρεις ( βγαζω την Νορα εκτος για ευννοητους λογους ) ανθρωποι που ξερουν τον Λουκα πανω απο 20 χρονια να πιστευουν τοσο ανετα οτι ο Λουκας απαταει την Νορα και ο Λευτερης που τον ξερει μολις εξι μηνες να ειναι ο μονος που τον υπερασπιζεται και να λεει οτι ''ο Λουκας δεν ειναι τετοιος ανθρωπος'';Πραγματικα την εχω αυτη την απορια.Παρολα αυτα να πω οτι....ΛΑΤΡΕΥΩ ΤΟΝ ΛΕΥΤΕΡΗ για αυτη του την σταση.

Απορια 2η:Και αντε και πιστευουν οτι ο Λουκας απαταει την Νορα.Γιατι κανενας τους δεν πιανει τον Λουκα να του μιλησει στα ισα παρα τον αφηνουν να απορει με την ανεξηγητη -για εκεινον τουλαχιστον- συμπεριφορα της Νορας απεναντι του;

Απορια 3η:Η Νορα ποσο πιο ηλιθια μπορει να γινει;Εκανε σκηνη στον Λουκα οτι δεν συζητησε μαζι της την αποφαση του να μιλησει στον αστυνομο ενω εκεινος λιγες ωρες πριν την παρακαλουσε να τον συμβουλεψει και πιστευει οτι η παρανομη σχεση του εχει τοση δυναμη ωστε να τον επηρρεαζει και στις αποφασεις του Fskl Fskl

Απορια 4η:Γιατι η Μαριλια εχει γινει τοσο υστερικη;Ειδε οτι η Ευα προσπαθουσε να της μιλησει ηρεμα και πολιτισμενα και αυτη εβαλε ξανα τις φωνες.Δεν γινεται ετσι δουλεια.

Απορια 5η:Η Δαφνη ηταν παντα τοσο κατινα ή την μεταλλαξαμε και αυτην;

Βεβαια η βασικοτερη απορια μου ειναι γιατι καθομαι και βλεπω ακομα αυτη την σειρα αλλα η απαντηση σε αυτη την απορια ειναι ευκολη.Αρκει να κοιταξω εδω γυρω στο φορουμ Love! Love!

Υ.γ.Λατρευω Λευτερη Love!
Υ.γ.2.Οπως λενε και καποιες αλλες αγαπημενες φιλες:Λευτερια στους ταλαντουχους soutien
Υ.γ.3.Μετριο το επεισοδιο.
Υ.γ.4.Απο ενα oscar στις γνωστες Love!
loukasnora
loukasnora
Camera Woman
Camera Woman

Θηλυκό Τόπος : Dreamland ♥
Ασχολίες : Θεατρο,σινεμα

Δημοσίευση από Edemgiapanta Την / Το Πεμ Απρ 07, 2011 3:42 pm

Μπορεί να δούμε συγκρούσεις στο μέλλον ανάμεσα στην παρέα....τώρα που η αστυνομία πλησιάζει στην αλήθεια,όλοι θα θέλουν να σώσουν τον εαυτό τους,ακόμα και αν στραφούν κατά κάποιου μέλους της παρέας...τα πράγματα είναι πολύ κρίσιμα...
Τελικά ποιο είναι το μεγάλο μυστικό που κρύβει η Αντιγόνη;Ο Ρούσσος ξέρει σίγουρα περισσότερα πράγματα απ'όσα φανταζόμαστε...
Ωραίο το επεισόδιο.

Edemgiapanta

Άντρας Τόπος : Αθήνα
Ασχολίες : Αθλητισμός,μουσική,κινηματογράφος

Σελίδα 2 από 2 Επιστροφή  1, 2

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης