Edem Forum
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Επεισόδιο 561 - Ημερομηνία 6/5/2011

+21
st@cy
Mikaella
Cancoon
evaki16
elenh
nefelik
JESSIE
rachel
zwi
fay66
nadiap
dadela
tweetyedem
Kornilia_Petrakitsa
edem4ever
taradoula
Καρ-Mik
ειρηνη7
Nora&Loukas
evanna
nikidanis
25 απαντήσεις

Σελίδα 1 από 2 1, 2  Επόμενο

Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 561 - Ημερομηνία 6/5/2011 Empty Επεισόδιο 561 - Ημερομηνία 6/5/2011

Δημοσίευση από nikidanis Δευ Απρ 18, 2011 7:22 pm

O Λουκάς ζητάει από την Αντιγόνη να του αποκαλύψει πού είναι θαμμένο το πτώμα του Αραβαντινού και αυτός, σε αντάλλαγμα, θα αναλάβει την υπεράσπισή της. Η Αντιγόνη τού ξεκαθαρίζει ότι ενδιαφέρεται να προστατεύσει μόνο τον Στέφανο. Γι' αυτό, τον καλεί και του αποκαλύπτει το μυστικό. Η Δάφνη, μετά τις τελευταίες περιπέτειες με τον Ηλία, αποφασίζει να πάρει εισαγγελική εντολή για να καταφέρει να τον δει γιατρός. Δεν είναι, όμως, σίγουρη ότι έχει πάρει τη σωστή απόφαση. Η Αμαλία απαιτεί από τον Πέτρο να μεσολαβήσει για να προσλάβουν πάλι τη Νόρα, στην εταιρεία. Ο Στέφανος, μετά την αποκάλυψη του μυστικού, βρίσκεται μπροστά σε ένα τεράστιο δίλλημα. Η Εριέττα, όμως, του λέει πως είναι σίγουρη ότι θα πάρει τη σωστή απόφαση, όταν χρειαστεί. Η Νταίζη είναι πολύ ανήσυχη και προσπαθεί να καταλάβει ποιο είναι το άτομο που κρύβεται πίσω από τις απειλές προς τη μητέρα της και αν είναι το ίδιο πρόσωπο που πήρε τα διαμάντια. Η Δάφνη βλέπει να παίρνουν τον Ηλία για εξετάσεις, με το ζόρι και καταρρέει. Στο μεταξύ, η Αντιγόνη λαμβάνει ένα ακόμα απειλητικό μήνυμα...

nikidanis
nikidanis
Reporter
Reporter

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 561 - Ημερομηνία 6/5/2011 Empty Απ: Επεισόδιο 561 - Ημερομηνία 6/5/2011

Δημοσίευση από evanna Δευ Απρ 18, 2011 7:51 pm

Πλεον και επισημως ο Λουκας ΔΕΝ ειναι αυτος που ξεραμε....Πουλαει τα πιστευω του για να μαθει για το πτωμα του Αραβαντινου.Ειτε ηταν πατερας του, ειτε οχι ο Λουκας κατω απο αλλες συνθηκες δεν δεχοταν ποτε να αναλαβει την Αντιγονη.Κριμα.... -_-

Νικη σ'ευχαριστουμε πολυ για ολες τις περιληψεις! : thanks :
evanna
evanna
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Αθηνα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 561 - Ημερομηνία 6/5/2011 Empty Απ: Επεισόδιο 561 - Ημερομηνία 6/5/2011

Δημοσίευση από Nora&Loukas Δευ Απρ 18, 2011 8:53 pm

Δεν μπορεί ο Λουκας να αναλάβει την Αντιγόνη κάτι άλλο θα παίζετε αλλίως..... ας μην το σχολιάσω καλύτερα.

: thanks : για τις περιλήψεις!!!

Nora&Loukas
Τουρίστας
Τουρίστας

Θηλυκό Τόπος : Κύπρος

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 561 - Ημερομηνία 6/5/2011 Empty Απ: Επεισόδιο 561 - Ημερομηνία 6/5/2011

Δημοσίευση από ειρηνη7 Δευ Απρ 18, 2011 9:13 pm

nikidanis έγραψε: O Λουκάς ζητάει από την Αντιγόνη να του αποκαλύψει πού είναι θαμμένο το πτώμα του Αραβαντινού και αυτός, σε αντάλλαγμα, θα αναλάβει την υπεράσπισή της. Η Αντιγόνη τού ξεκαθαρίζει ότι ενδιαφέρεται να προστατεύσει μόνο τον Στέφανο. Γι' αυτό, τον καλεί και του αποκαλύπτει το μυστικό. Η Δάφνη, μετά τις τελευταίες περιπέτειες με τον Ηλία, αποφασίζει να πάρει εισαγγελική εντολή για να καταφέρει να τον δει γιατρός. Δεν είναι, όμως, σίγουρη ότι έχει πάρει τη σωστή απόφαση. Η Αμαλία απαιτεί από τον Πέτρο να μεσολαβήσει για να προσλάβουν πάλι τη Νόρα, στην εταιρεία. Ο Στέφανος, μετά την αποκάλυψη του μυστικού, βρίσκεται μπροστά σε ένα τεράστιο δίλλημα. Η Εριέττα, όμως, του λέει πως είναι σίγουρη ότι θα πάρει τη σωστή απόφαση, όταν χρειαστεί. Η Νταίζη είναι πολύ ανήσυχη και προσπαθεί να καταλάβει ποιο είναι το άτομο που κρύβεται πίσω από τις απειλές προς τη μητέρα της και αν είναι το ίδιο πρόσωπο που πήρε τα διαμάντια. Η Δάφνη βλέπει να παίρνουν τον Ηλία για εξετάσεις, με το ζόρι και καταρρέει. Στο μεταξύ, η Αντιγόνη λαμβάνει ένα ακόμα απειλητικό μήνυμα...

E,οχι, δεν εριναι δυνατον να αναλαβει ο λουκας την αντιγονη, και εγω ευχομαι να ισχυει κατι αλλο...αλλα εδω εχουμε δει τα πιο παραλογα να συμβαινουν στην εδεμ, την νταιζη να γινεται οσιομαρτυς, τον ρουσσο εκδικητη, δεν θα δουμε τον λουκα, να ξανα αναλαμβανει την αντιγονη? Mmm ainta imarton Κριμα παντως πολυ για τον ηλια, οτι και να εχει, ειοναι λυπηρο να γινονται ολα αυτα... Aww Καποιος απειλει παλι την αντιγονη, για εμενα καποιος στα σιγουρα απειλει απο το παρελθον της...τωρα, ποιος, αυτο δεν ειναι βεβαιο... Nyxia Κριμα για τη νορα που την απελυσαν, αλλα εχει και το γραφειο, και απο οσα διαβασα καταλαβα οτι η μπεμπα δεν θα αργησει πια να ερθει, ισως μαλλον γινεται αυτο, για να απεμπλακει η νορα απο αυτην την εταιρια...Στεφανος και ερη, απλα πολυ ομορφες σκηνες... )) Ευχαριστουμε παρα παρα πολυ για ολες τις περιληψεις αλλη μια εβδομαδα... : thanks : : thanks :
ειρηνη7
ειρηνη7
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό Τόπος : κρητη
Ασχολίες : μουσικη βιβλιο και σερφαρισμα!!!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 561 - Ημερομηνία 6/5/2011 Empty Απ: Επεισόδιο 561 - Ημερομηνία 6/5/2011

Δημοσίευση από Καρ-Mik Δευ Απρ 18, 2011 9:18 pm

Λουκά δικά σου Επεισόδιο 561 - Ημερομηνία 6/5/2011 951465 Επεισόδιο 561 - Ημερομηνία 6/5/2011 951465 Επεισόδιο 561 - Ημερομηνία 6/5/2011 951465 Επεισόδιο 561 - Ημερομηνία 6/5/2011 951465 Επεισόδιο 561 - Ημερομηνία 6/5/2011 951465 Επεισόδιο 561 - Ημερομηνία 6/5/2011 951465 Επεισόδιο 561 - Ημερομηνία 6/5/2011 951465
Καρ-Mik
Καρ-Mik
Αθώα Μπατσίνα
Αθώα Μπατσίνα


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 561 - Ημερομηνία 6/5/2011 Empty Απ: Επεισόδιο 561 - Ημερομηνία 6/5/2011

Δημοσίευση από taradoula Δευ Απρ 18, 2011 10:01 pm

Δε νομίζω ότι ο Λουκάς θα αναλάβει την Αντιγόνη, μάλλον κόλπο είναι για να την κάνουν να μιλήσει.

taradoula
Εδεμοφανάκι
Εδεμοφανάκι

Θηλυκό Τόπος : Ιωάννινα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 561 - Ημερομηνία 6/5/2011 Empty Απ: Επεισόδιο 561 - Ημερομηνία 6/5/2011

Δημοσίευση από edem4ever Δευ Απρ 18, 2011 10:37 pm

nikidanis έγραψε: O Λουκάς ζητάει από την Αντιγόνη να του αποκαλύψει πού είναι θαμμένο το πτώμα του Αραβαντινού και αυτός, σε αντάλλαγμα, θα αναλάβει την υπεράσπισή της.
Fskl Fskl Fskl Fskl Fskl Fskl Fskl Fskl Είπαμε στον έρωτα και στον πόλεμο όλα επιτρέπονται αλλά εσύ το παράκανες! Για να καταδικάσουμε ένα συνένοχο υπερασπιζόμαστε μια δολοφόνο, που ακούστηκε!
nikidanis έγραψε:Η Αντιγόνη τού ξεκαθαρίζει ότι ενδιαφέρεται να προστατεύσει μόνο τον Στέφανο. Γι' αυτό, τον καλεί και του αποκαλύπτει το μυστικό.
Πλάκα μου κάνετε τώρα... Σε λίγο θα μου πείτε ότι η Νταίζη τα έκανε όλα για τον Άρη, άκυρο αυτό το έχω ακούσει ήδη!
nikidanis έγραψε:Η Δάφνη, μετά τις τελευταίες περιπέτειες με τον Ηλία, αποφασίζει να πάρει εισαγγελική εντολή για να καταφέρει να τον δει γιατρός. Δεν είναι, όμως, σίγουρη ότι έχει πάρει τη σωστή απόφαση.
Κουράγιο...
nikidanis έγραψε:Η Αμαλία απαιτεί από τον Πέτρο να μεσολαβήσει για να προσλάβουν πάλι τη Νόρα, στην εταιρεία.
Ας την μαζέψει κάποιος...
nikidanis έγραψε:Ο Στέφανος, μετά την αποκάλυψη του μυστικού, βρίσκεται μπροστά σε ένα τεράστιο δίλλημα. Η Εριέττα, όμως, του λέει πως είναι σίγουρη ότι θα πάρει τη σωστή απόφαση, όταν χρειαστεί.
Εμπιστοσύνη διακρίνω....
nikidanis έγραψε:Η Νταίζη είναι πολύ ανήσυχη και προσπαθεί να καταλάβει ποιο είναι το άτομο που κρύβεται πίσω από τις απειλές προς τη μητέρα της και αν είναι το ίδιο πρόσωπο που πήρε τα διαμάντια.
Ανησυχεί για τη μάμα; Δεν πιστεύω....
nikidanis έγραψε:Η Δάφνη βλέπει να παίρνουν τον Ηλία για εξετάσεις, με το ζόρι και καταρρέει.
Είπαμε, κουράγιο...
nikidanis έγραψε:Στο μεταξύ, η Αντιγόνη λαμβάνει ένα ακόμα απειλητικό μήνυμα...
Ypnos

Ευχαριστούμε για τις περιλήψεις!
edem4ever
edem4ever
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Μετέωρη σε φάση διακτινισμού!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 561 - Ημερομηνία 6/5/2011 Empty Απ: Επεισόδιο 561 - Ημερομηνία 6/5/2011

Δημοσίευση από Kornilia_Petrakitsa Δευ Απρ 18, 2011 10:44 pm

Κι εγώ νομίζω πως δε θα την αναλάβει...
Δεν είναι έτσι ο Λουκάς που ξέρουμε.. Κάτι παίζεται..Ευχαριστούμε για τις περιλήψεις Νίκη ))
Kornilia_Petrakitsa
Kornilia_Petrakitsa
Spamοφύλαξ
Spamοφύλαξ

Θηλυκό Τόπος : Κατερίνη
Ασχολίες : Πολλά και διάφορα..

http://www.twilightsagaforum.forumgreek.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 561 - Ημερομηνία 6/5/2011 Empty Απ: Επεισόδιο 561 - Ημερομηνία 6/5/2011

Δημοσίευση από tweetyedem Τρι Απρ 19, 2011 11:56 am

Το θέμα με την υπεράσπιση της Αντιγόνης είναι περίπλοκο. Θεωρώ πως ο Λουκάς της το πέταξε μόνο και μόνο για να την κάνει να μιλήσει, αλλά από ότι κατάλαβα η Αντιγόνη θα πει στο Στέφανο που είναι το πτώμα του Αραβαντινού, οπότε η πρόταση του Λουκά να την υπερασπιστεί πέφτει στο κενό.

tweetyedem
Τουρίστας
Τουρίστας


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 561 - Ημερομηνία 6/5/2011 Empty Απ: Επεισόδιο 561 - Ημερομηνία 6/5/2011

Δημοσίευση από dadela Τρι Απρ 19, 2011 1:11 pm

Ρε παιδιά, λέω εγώ τώρα, μπας και ο Αραβαντινός είναι ζωντανός Innocent
Ο Ρούσσος δεν ήταν μπροστά όταν το έθαβαν, άρα μπορεί ο Αραβαντινός να την σκαπούλαρε και να επέζησε....Αχ ρε Λουκά, τι να κάνεις και εσύ?Κουράγιο..
Ο Στέφανος τώρα....τι θα κάνει και αυτός ο φουκαράς?Μόλις αρχίσει να τον ρωτάει περίεργες ερωτήσεις ο Παναγιώτης, τότε θα πει που είναι θαμμένο το πτώμα....
dadela
dadela
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Θηλυκό Τόπος : Athens
Ασχολίες : Κοιτάω τον ουρανό γιατί όπου να ναι θα πέσει στο κεφάλι μου

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 561 - Ημερομηνία 6/5/2011 Empty Απ: Επεισόδιο 561 - Ημερομηνία 6/5/2011

Δημοσίευση από nadiap Τρι Απρ 19, 2011 1:18 pm

Ευχαριστούμε για τις περιλήψεις. Ελπίζω κι εγώ ότι η πρόταση του Λουκά έγινε μόνο για να αναγκάσει την Αντιγόνη να μιλήσει.
nadiap
nadiap
Τουρίστας
Τουρίστας


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 561 - Ημερομηνία 6/5/2011 Empty Απ: Επεισόδιο 561 - Ημερομηνία 6/5/2011

Δημοσίευση από fay66 Τρι Απρ 19, 2011 1:26 pm

Τώρα να αναλάβει ο Λουκάς την Αντιγόνη χλωμό το βλέπω. Κάποιο κολπάκι θα είναι για να μάθει πού βρίσκεται το πτώμα του Αραβαντινού. Τελικά πιστεύω ότι ο Αραβαντινός πρέπει να ζει και αυτός κρύβεται πίσω από τα διαμάντια και τις απειλές που πάνε και έρχονται.
Βασικά αυτό ελπίζω .Γιατί να δω το Λουκά να υπερασπίζεται την Αντιγόνη που είχε ομολογήσει στη Νόρα ότι αυτή καθαρισε τον Χατζηβασιλείου, πάει πολύ πια.Αλλά από ότι κατάλαβα στην αγάπη και στον πόλεμο όλα επιτρέπονται.

fay66
Εδεμοφανάκι
Εδεμοφανάκι

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 561 - Ημερομηνία 6/5/2011 Empty Απ: Επεισόδιο 561 - Ημερομηνία 6/5/2011

Δημοσίευση από zwi Τρι Απρ 19, 2011 1:39 pm

Λουκά όλα δικά σου αγόρι μου... Fskl Fskl Fskl Fskl Fskl
zwi
zwi
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Σ'ένα σπίτι μαζί με τον Κωνσταντίνο Γιαννακόπουλο,τον Γιώργο Νανούρη,τον William Levy,τον Jensen Ackles,τον Ian Somerhalder και Rick Malambri μου!
Ασχολίες : Ποδήλατο,Skateboard,Κολύμβηση και πάνω από όλα πρώτος κύκλος των Μυστικά της Εδέμ!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 561 - Ημερομηνία 6/5/2011 Empty Απ: Επεισόδιο 561 - Ημερομηνία 6/5/2011

Δημοσίευση από rachel Τρι Απρ 19, 2011 2:06 pm

Ευχαριστουμε Νικη για το συνολο των περιληψεων.... ;D

Η αστυνομια ειναι μια ανασα πριν απο την αληθεια για τα διαμαντια και ολοι το παιζουν ακομα "κινεζοι".... ainta
Αντε να παμε παρακατω γιατι βαρεθηκα και τις μισες αληθειες, και τις δικαιολογιες, και τις ασκοπες τσαρκες στο αστυνομικο τμημα.... Sleep

Στο μετωπο του πολεμου Λουκα-Ρουσσου, με στεναχωρει να διαβαζω για τις ενεργειες ενος Λουκα που δεν αναγνωριζω....... συνεχιζει να μεροληπτει απεναντι στην δικαιοσυνη, δηλωνει αμειλικτος στην εκδικηση και ξεπουλα στεγνα τους ηθικους φραγμους του με την υπερασπιση της Αντιγονης.... wall

rachel
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Θηλυκό Τόπος : Chania

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 561 - Ημερομηνία 6/5/2011 Empty Απ: Επεισόδιο 561 - Ημερομηνία 6/5/2011

Δημοσίευση από JESSIE Τρι Απρ 19, 2011 3:25 pm

Παιδιά, νομίζω οτι τον παραθέλουμε τέλειο το Λουκά, αλλά είναι άνθρωπος κι αυτός.... Οταν βλέπει οτι ο Ρούσσος παίζει "βρώμικο" παιχνίδι, το θεωρώ ανθρώπινο να επιδιώξει να αποκτήσει κι αυτός ένα όπλο που μόνο η Αντιγόνη διαθέτει, για να μην καταποντιστεί κι ο ίδιος, και οι δικοί του άνθρωποι, σε μιά δίκη εκ των προτέρων χαμένη, με έναν αντίπαλο εντελώς αδίστακτο, όπως μας δείχνουν το Ρούσσο. Αλλωστε υπόσχεται να υπερασπιστεί την Αντιγόνη, όχι να την αθωώσει.... Και ο μεγαλύτερος εγκληματίας έχει δικαίωμα στην υπεράσπιση, πόσο μάλλον η Αντιγόνη, που υπήρξε, όπως λέει η ίδια, θύμα των εκβιασμών του Χατζηβασιλείου για χρόνια ολόκληρα....
JESSIE
JESSIE
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Θηλυκό Τόπος : ΑΘΗΝΑ

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 561 - Ημερομηνία 6/5/2011 Empty Απ: Επεισόδιο 561 - Ημερομηνία 6/5/2011

Δημοσίευση από nefelik Τρι Απρ 19, 2011 3:38 pm

Να σημειώσω απλώς ότι τόσο καιρό κατηγορούμε το Ρούσσο, και δικαίως νομίζω, ότι ανάγκασε το Λουκά να υπερασπιστεί την Αντιγόνη και τον έστρεψε εναντίον της αδελφής του, ενώ ήξερε την αλήθεια. Τώρα ο Λουκάς τι θα κάνει; Θα είναι και πάλι αντίδικος της αδελφής του (και της γυναίκας του; ) εν γνώσει του αυτή τη φορά, έστω κι αν αυτό σημαίνει ότι θα μάθει πού βρίσκεται το πτώμα του πατέρα του; Άλλωστε η Αντιγόνη μόνο στη Νόρα ομολόγησε ότι έκανε το φόνο και προφανώς δεν σκοπεύει να το ομολογήσει στο δικαστήριο. Επομένως, ο Λουκάς, ή όποιος την αναλάβει, θα πρέπει να προσπαθήσει να αποδείξει την αθωότητά της. Κι εγώ πιστεύω ότι κρύβεται κάτι άλλο πίσω από την απόφασή του και ότι δεν σκοπεύει πραγματικά να αναλάβει την υπεράσπισή της.

Ποιο μυστικό αποκάλυψε η Αντιγόνη στο Στέφανο; Πού βρίσκεται το πτώμα του Αραβαντινού; Και αυτός γιατί δεν το λέει στην Εριέττα και στο Λουκά; Και πότε σκοπεύει να χρησιμοποιήσει την πληροφορία και για ποιο λόγο; Μπερδεύτηκα...

Ευχαριστούμε πολύ για όλες τις περιλήψεις!

nefelik
Εδεμοφανάκι
Εδεμοφανάκι

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 561 - Ημερομηνία 6/5/2011 Empty Απ: Επεισόδιο 561 - Ημερομηνία 6/5/2011

Δημοσίευση από elenh Τετ Απρ 20, 2011 9:23 pm

Πολύ απλό..
Ο Λουκάς μπλοφάρει λέγοντας στην Αντιγόνη ότι θα την αναλάβει αν του πει πού είναι το πτώμα, αλλά εκείνη του ξεκαθαρίζει ότι δεν ενδιαφέρεται για εκείνη αλλά μονο να μην πάθει κάτι ο Στέφανος. Άρα δεν δέχεται την υπεράσπισή της από τον Λουκά και αποκαλύπτει χωρίς αντάλλαγμα την αλήθεια, έτσι ώστε ο Ρούσσος να πάει φυλακή και να μην κινδυνεύσει ο γιος της..
Νομίζω πως κατάλαβα σωστά..

elenh
Τουρίστας
Τουρίστας


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 561 - Ημερομηνία 6/5/2011 Empty Απ: Επεισόδιο 561 - Ημερομηνία 6/5/2011

Δημοσίευση από evaki16 Τετ Απρ 20, 2011 10:23 pm

Οχι δεν γινεται δεν ειναι δυνατον...
Δεν μπορει ο Λουκας να αναλαβει μια φωνισα και να παει κοντρα στην αδερφη του μονο και μονο για να εκδικηθει τον Ρουσσο!!!!!!!
evaki16
evaki16
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Καλαμάτα
Ασχολίες : ΔΕΣΤΕ ΤΟΥΣ ♥ ♥ ♥

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 561 - Ημερομηνία 6/5/2011 Empty Απ: Επεισόδιο 561 - Ημερομηνία 6/5/2011

Δημοσίευση από Cancoon Πεμ Απρ 21, 2011 9:24 pm

Η εκδίκηση είναι άγριο κίνητρο και οι επιπτωσεις της στον χαρακτήρα του Λουκά γίνονταν σιγά σιγά εμφανείς με αυτήν εδώ
O Λουκάς ζητάει από την Αντιγόνη να του αποκαλύψει πού είναι θαμμένο το πτώμα του Αραβαντινού και αυτός, σε αντάλλαγμα, θα αναλάβει την υπεράσπισή της
να είναι το αποκορύφωμα.
Κάτι πρέπει να γίνει και να ταρακουνηθεί ο Λουκάς.

Ο Στέφανος, μετά την αποκάλυψη του μυστικού, βρίσκεται μπροστά σε ένα τεράστιο δίλλημα.
Μάλλον του αποκαλύπτει πού είναι θαμμένος ο Αραβαντινός.
Cancoon
Cancoon
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 561 - Ημερομηνία 6/5/2011 Empty Απ: Επεισόδιο 561 - Ημερομηνία 6/5/2011

Δημοσίευση από Mikaella Πεμ Απρ 21, 2011 9:49 pm

Αν ο Λουκάς αναλάβει την Αντιγόνη και στη γέννα της Νόρας μέσα στο χειρουργείο είναι μέσα η Στέλλα αντί ο Λουκάς ΔΕΝ ΘΑ ΞΑΝΑΔΩ ΤΟ ΕΡΓΟ ΠΟΤΕ!
Mikaella
Mikaella
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Θηλυκό Τόπος : londino
Ασχολίες : xoros, ipnos...

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 561 - Ημερομηνία 6/5/2011 Empty Απ: Επεισόδιο 561 - Ημερομηνία 6/5/2011

Δημοσίευση από evaki16 Παρ Απρ 22, 2011 3:55 pm

Mikaella έγραψε:Αν ο Λουκάς αναλάβει την Αντιγόνη και στη γέννα της Νόρας μέσα στο χειρουργείο είναι μέσα η Στέλλα αντί ο Λουκάς ΔΕΝ ΘΑ ΞΑΝΑΔΩ ΤΟ ΕΡΓΟ ΠΟΤΕ!

Αντε για την Στελλα πες πως ειναι λιγακι λογικο.... ΟΧΙ βεβαια οτι εγω θελω να δω Στελλα αντι για Λουκα στο χειρουργιο μαζι με την Νορα αλλα ρε παιδι μου ενταξει καπως κολλαει.... Αλλα αν ο Λουκας αναλαβει την Αντιγονη τοτε ουτε εγω θα τα ξανα παρακολουθησω!!! ΕΛΕΟΣ θα 'ναι αν γινει αυτο!!!!!!!!!! maaaad maaaad maaaad maaaad
evaki16
evaki16
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Καλαμάτα
Ασχολίες : ΔΕΣΤΕ ΤΟΥΣ ♥ ♥ ♥

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 561 - Ημερομηνία 6/5/2011 Empty Απ: Επεισόδιο 561 - Ημερομηνία 6/5/2011

Δημοσίευση από st@cy Τρι Απρ 26, 2011 12:40 pm

nikidanis έγραψε: O Λουκάς ζητάει από την Αντιγόνη να του αποκαλύψει πού είναι θαμμένο το πτώμα του Αραβαντινού και αυτός, σε αντάλλαγμα, θα αναλάβει την υπεράσπισή της.

Ολα δικα σου καμαρι μου ολα Fskl Fskl Fskl Fskl Fskl
Και τωρα θα ερχονται οι σεναριογραφοι με αυτη την εξελιξη και θα μας πουνε οτι ειναι ο ιδιος Λουκας που την παραμονη της δικης ειπε στην Νορα οτι περιμενε αλλα απο εκεινον,να παρατησει τα παντα και να παει κοντα της.Ο ιδιος παραδεχτηκε οτι εχασε τα απλα για να εξασφαλισει τα περιπλοκα.
Και τωρα μετα απο πεντε μηνες ερχεται ο ιδιος ανθρωπος που θα εδινε τα παντα για να αλλαζε αυτη του την πραξη,και ετοιμαζεται να ξανακανει το ιδιο ακριβως πραγμα.
Συμπερασματα δικα σας.
st@cy
st@cy
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό Τόπος : In one of all the gon joints in all the towns in all the world...
Ασχολίες : Σινεμα,θεατρο,φωτογραφια,tango

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 561 - Ημερομηνία 6/5/2011 Empty Απ: Επεισόδιο 561 - Ημερομηνία 6/5/2011

Δημοσίευση από zeta88 Τρι Απρ 26, 2011 5:25 pm

Ευχαριστούμε πολύ για τις περιλήψεις!!!
Δε θέλω με τίποτα να δω το Λουκά να αναλαμβάνει την υπεράσπιση της Αντιγόνης ούτε κανενός άλλου είδους συνεργασία μεταξύ τους!!! Δεν είναι μόνο ότι θα αναλάβει τη φόνισσα αλλά με το θέμα της Αντιγόνης έχουν προηγηθεί τόσα!!Και με το Ρούσσο και με τη Νόρα και με το παρελθόν του Λουκά και με το παιδί της Εύας..Θέλω να πιστεύω ότι ο Λουκάς κάτι άλλο έχει στο μυαλό του, κάτι άλλο θα 'χει σκοπό να κάνει..
Και γι αυτό που είπατε για το αν θα είναι η Στέλλα την ώρα της γέννας της Νόρας κι εγώ δε θέλω με τίποτα να είναι!! Θέλω το Λουκάκο εννοείται μαζί της!!
zeta88
zeta88
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 561 - Ημερομηνία 6/5/2011 Empty Απ: Επεισόδιο 561 - Ημερομηνία 6/5/2011

Δημοσίευση από loukitsa Πεμ Απρ 28, 2011 11:59 pm

Έχουν καψει κατα καιρους τοσο το Λουκακο μου, που ολα αυτα τα διαβαζω με απαθεια.....Απ την αλλη Λουκας-Θερα πετρακης-παπαδημητριου ειναι αδυναμιες τρελές αχ διχαστηκα παλι!
Ευχαριστωωω
loukitsa
loukitsa
Δημόσιες Σχέσεις
Δημόσιες Σχέσεις

Θηλυκό Τόπος : Σε δυάρι με το Λουκάκο μου και τον Turgenev
Ασχολίες : Ξεσκονίζω το Εδεμ-όσκαρ κολλήματος που πήρα! Παναγιώτης Πετράκης και ξερό ψωμί

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 561 - Ημερομηνία 6/5/2011 Empty Απ: Επεισόδιο 561 - Ημερομηνία 6/5/2011

Δημοσίευση από feggaropetra Πεμ Μάης 05, 2011 8:55 pm

: thanks :


feggaropetra
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σελίδα 1 από 2 1, 2  Επόμενο

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης