Edem Forum
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Επεισόδιο 553 - Ημερομηνία 26-04-2011

+15
zeta88
mariavenetifoka
st@cy
nefelik
nadiap
kapetanissa
soso
JESSIE
fay66
roria
trelli petrakitsa
evaki16
marakii
loukitsa
Clarabelle
19 απαντήσεις

Σελίδα 2 από 2 Επιστροφή  1, 2

Πήγαινε κάτω

Βαθμολογείστε το σημερινό επεισόδιo

Επεισόδιο 553 - Ημερομηνία 26-04-2011 - Σελίδα 2 Vote_lcap2%Επεισόδιο 553 - Ημερομηνία 26-04-2011 - Σελίδα 2 Vote_rcap 2% 
[ 1 ]
Επεισόδιο 553 - Ημερομηνία 26-04-2011 - Σελίδα 2 Vote_lcap13%Επεισόδιο 553 - Ημερομηνία 26-04-2011 - Σελίδα 2 Vote_rcap 13% 
[ 6 ]
Επεισόδιο 553 - Ημερομηνία 26-04-2011 - Σελίδα 2 Vote_lcap22%Επεισόδιο 553 - Ημερομηνία 26-04-2011 - Σελίδα 2 Vote_rcap 22% 
[ 10 ]
Επεισόδιο 553 - Ημερομηνία 26-04-2011 - Σελίδα 2 Vote_lcap20%Επεισόδιο 553 - Ημερομηνία 26-04-2011 - Σελίδα 2 Vote_rcap 20% 
[ 9 ]
Επεισόδιο 553 - Ημερομηνία 26-04-2011 - Σελίδα 2 Vote_lcap9%Επεισόδιο 553 - Ημερομηνία 26-04-2011 - Σελίδα 2 Vote_rcap 9% 
[ 4 ]
Επεισόδιο 553 - Ημερομηνία 26-04-2011 - Σελίδα 2 Vote_lcap33%Επεισόδιο 553 - Ημερομηνία 26-04-2011 - Σελίδα 2 Vote_rcap 33% 
[ 15 ]
 
Σύνολο Ψήφων : 45
 
 
Η Ψηφοφορί έκλεισε

Επεισόδιο 553 - Ημερομηνία 26-04-2011 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 553 - Ημερομηνία 26-04-2011

Δημοσίευση από nefelik Τετ Απρ 27, 2011 12:31 pm

Cancoon έγραψε:Πολύ ωραία η σκηνή Μελίτας - Ρούσσου και Μελίτας-Νόρας-Δάφνης. Η Μελίτα μιλάει πολύ ώριμα και αποδεικνύει πόσο την έχει βασανίσει το θέμα. Αναγνωρίζει όσα της πρόσφεραν τα παιδιά αλλά θα σταθεί στον πατέρα της (και πολύ καλά θα κάνει).
Ένας άνθρωπος, ο οποίος στα 30 κάτι του επί τόσες εβδομάδες ρωτάει όλο τον κόσμο να του πει τι να κάνει, επειδή δεν έχει δική του άποψη (ενώ η απάντηση είναι αυτονόητη), και ακόμα δεν έχει αποφασίσει, θεωρείται ώριμος... Έτσι είναι αν έτσι νομίζετε... Nyxia

Cancoon έγραψε:Ξενέρωτη κατά τα γνωστά η σκηνή Στέφανου Εριέττας. ΄Οταν ο Στέφανος αυτό που έχει να πει στην Εριέττα είναι ατάκες του στιλ "πόσο με καταλαβαίνεις", αποδεικνύει έτσι την παντελή έλλειψη έρωτα και έντονων φλογερών συναισθημάτων από μέρους του γι' αυτήν. Μόνο για την Μελίτα είχε να πει ότι είναι ο έρωτας της ζωής του, ότι δεν έχει αισθανθεί ποτέ έτσι κοκ.
Στέφανε ξύπνα!!

Ενώ στη Μελίτα ότι τον καταλαβαίνει δεν θα μπορούσε να το πει ποτέ. sfyr

Τόσο καιρό κοιμόταν ο Στέφανος. Τώρα επιτέλους άρχισε να ξυπνάει και ελπίζω σε δύο μέρες να ξυπνήσει οριστικά και να μην ξανακοιμηθεί ποτέ. Efxi

nefelik
Εδεμοφανάκι
Εδεμοφανάκι

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 553 - Ημερομηνία 26-04-2011 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 553 - Ημερομηνία 26-04-2011

Δημοσίευση από elenp Τετ Απρ 27, 2011 2:23 pm

Το επεισόδιο ήταν ωραίο. Μου άρεσε η σκηνή με τον Λουκά, την Εύα και την Νόρα στο γραφείο, ο Λουκάς μόλις έμαθε από την Νόρα ποιά είναι αυτή που ανέλαβε την υπόθεση χάρηκε γιατί ξέρει πώς είναι δίκαιη και η Εύα του είπε ότι πράγματι έκανε πολύ καλές ερωτήσεις για την υπόθεση αυτή. Η σκηνή με τον Λουκά και την Νόρα να συζητάνε για το ότι συναντήθηκε η Αμαλία με την μαμά της ήταν πολύ ωραία, ο Λουκάς κατάλαβε πώς δεν ήταν σωστό το σχεδιο να φανεί ότι η Αμαλία έχει γκόμενο και η Νόρα του είπε πώς δεν θα αρέσει αυτό στην μαμά της. Η σκηνή με την Εύα, την Αγγέλα και την Μαρίλια ήταν πολύ καλή, η Εύα δεν είπε τίποτα στην Μαρίλια όπως και η Αγγέλα και προσπαθεί να την φέρει με τα νερά της. Η σκηνή με την Νόρα, την Δάφνη, τον Λουκά και τον Νικόλα στο γραφείο ήταν πολύ ωραία, μιλήσανε για το θέμα του Ηλία αλλά και για το τί θα πουν για την υπόθεση. Η σκηνή με την Νόρα, την Δάφνη και την Μελίτα στο γραφείο που η Νόρα και η Δάφνη ξεκαθάρισαν στην Μελίτα πώς θα πρέπει να πάρει θέση στην διαμάχη μεταξύ του Ρούσσου και του Λουκά, ήταν πολύ καλή.

Γενικά το επεισόδιο ήταν ωραίο και το ψηφίζω καλό.
elenp
elenp
Τουρίστας
Τουρίστας

Θηλυκό Τόπος : Θεσσαλονίκη

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 553 - Ημερομηνία 26-04-2011 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 553 - Ημερομηνία 26-04-2011

Δημοσίευση από loukasnora Τετ Απρ 27, 2011 2:37 pm

Μέτριο το χθεσινό επεισόδιο.

Η Μελίτα που νομίζει ότι όλα γύρω της γυρίζουν πάρα πολύ κουραστική.Άντε να σηκωθεί να φύγει επιτέλους από το γραφείο να ηρεμήσουν τα νεύρα μας.Πολύ έκατσε και δουλειά δεν έκανε.

Η σκηνή Αντιγόνης-Στέφανου πολύ καλή.

Ο Χρήστος είναι πλέον αχαρακτήριστος και ζητώ ταπεινά συγγνώμη απο την ΑΕΔ για αυτό αλλά πραγματικά είναι κρίμα που χαραμίζεται ο Κασσανδρινός και οι δυνατοτητές του για πολύ δυνατές σκηνές για αγιοποίηση ενός ρόλου που δεν μπορεί να πείσει πλέον ότι έχει αλλάξει.

Οι σκηνές του Λουκά με τον Παναγιώτη πολύ καλες επίσης.Μου άρεσε το βλέμμα του Λουκά στην τελευταία σκηνή.

Ένας Αρζόγλου μοναδικός για άλλη μια φορά αλλά το θέμα τραβάει πολύ και στο τέλος δεν θα μπορεί ούτε εκείνος να το σώσει.

Βρήκα χαριτωμένη την σκηνή Λουκά και Αμαλίας.

Μερικές παρατηρήσεις.

Μόνο σε μένα αρέσει το παλτό της Νόρας;Σύμφωνοι είναι κάπως για εκείνη αλλά εμένα μου άρεσε απο την αρχή shy

Είναι ιδέα μου ή η κοπέλα που ήταν η σερβιτόρα στην σκηνή Λουκά-Αμαλίας γλυκοκοίταζε τον Πετράκη;Κάτι μου θυμίζει αυτό sfyr

Και ξαναλέω πως ψηφίζω μέτριο το επεισόδιο.
loukasnora
loukasnora
Camera Woman
Camera Woman

Θηλυκό Τόπος : Dreamland ♥
Ασχολίες : Θεατρο,σινεμα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 553 - Ημερομηνία 26-04-2011 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 553 - Ημερομηνία 26-04-2011

Δημοσίευση από JESSIE Τετ Απρ 27, 2011 2:57 pm

loukasnora έγραψε:
Μόνο σε μένα αρέσει το παλτό της Νόρας;Σύμφωνοι είναι κάπως για εκείνη αλλά εμένα μου άρεσε απο την αρχή shy


Το παλτουδάκι από μονο του είναι λίγο φανταχτερό, αλλα για μιά νέα κοπέλλα όπως η Νόρα, είναι εντάξει. Η δική μου αντίρρηση είναι που το συνδύασαν με το μαυρόασπρο πουάν από μέσα... Τέτοιους συνδυασμους μόνο σε τσιγγάνες μπορεί να δεί κανείς... Εκτός αν είναι πολύ προχωρημένη άποψη μόδας και δεν την εκτίμησα σωστά... Πάντως στο μάτι είναι κραυγαλέο όλο αυτό....
JESSIE
JESSIE
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Θηλυκό Τόπος : ΑΘΗΝΑ

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σελίδα 2 από 2 Επιστροφή  1, 2

Επιστροφή στην κορυφή


 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης