Edem Forum
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Επεισόδιο 554 - Ημερομηνία 27-04-2011

+20
aglaitsa
stephanos13
roria
zeta88
aggeliki
kapetanissa
dm10811
zwi
marakii
gxnel
evaki16
fay66
afroditi_norakii
loukasnora
JESSIE
fantina
trelli petrakitsa
panpetrakatsi
Dimitraaa
Clarabelle
24 απαντήσεις

Σελίδα 1 από 2 1, 2  Επόμενο

Πήγαινε κάτω

Βαθμολογείστε το σημερινό επεισόδιo

Επεισόδιο 554 - Ημερομηνία 27-04-2011 Vote_lcap25%Επεισόδιο 554 - Ημερομηνία 27-04-2011 Vote_rcap 25% 
[ 16 ]
Επεισόδιο 554 - Ημερομηνία 27-04-2011 Vote_lcap20%Επεισόδιο 554 - Ημερομηνία 27-04-2011 Vote_rcap 20% 
[ 13 ]
Επεισόδιο 554 - Ημερομηνία 27-04-2011 Vote_lcap20%Επεισόδιο 554 - Ημερομηνία 27-04-2011 Vote_rcap 20% 
[ 13 ]
Επεισόδιο 554 - Ημερομηνία 27-04-2011 Vote_lcap31%Επεισόδιο 554 - Ημερομηνία 27-04-2011 Vote_rcap 31% 
[ 20 ]
Επεισόδιο 554 - Ημερομηνία 27-04-2011 Vote_lcap2%Επεισόδιο 554 - Ημερομηνία 27-04-2011 Vote_rcap 2% 
[ 1 ]
Επεισόδιο 554 - Ημερομηνία 27-04-2011 Vote_lcap2%Επεισόδιο 554 - Ημερομηνία 27-04-2011 Vote_rcap 2% 
[ 1 ]
 
Σύνολο Ψήφων : 64
 
 
Η Ψηφοφορί έκλεισε

Επεισόδιο 554 - Ημερομηνία 27-04-2011 Empty Επεισόδιο 554 - Ημερομηνία 27-04-2011

Δημοσίευση από Clarabelle Τετ Απρ 27, 2011 5:36 pm


Πώς σας φάνηκε το σημερινό επεισόδιο;
Clarabelle
Clarabelle
Forum Team
Forum Team

Θηλυκό Τόπος : Πειραιάς

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 554 - Ημερομηνία 27-04-2011 Empty Απ: Επεισόδιο 554 - Ημερομηνία 27-04-2011

Δημοσίευση από Dimitraaa Τετ Απρ 27, 2011 7:11 pm

Τέλειοοο το σημερινό!
Έλιωσα με Λουκά - Νόρα να ψωνίζουν για τη μπέμπα τους!
να συζητούν στο κρεβάτι για το όνομά της!
Επίσης, έμεινα άναυδη με το συνδυασμό -κόκκινο πουκάμισο, μάυρο σακάκι- του Λουκά! Έχει ομορφύνει επικίνδυνα...

Ωραίες οι σκηνές Νικόλα και Δάφνης, ειδικά αυτή με τον κ.Ηλία, ο οποίος κάποια στιγμή νευρίασε και δε το έκρυψε..όμως νομίζω ότι έχει τραβήξει πολύ αυτό το story..κρίμα.. ΥΠΕΡΟΧΟΣ Ο Κ. ΑΡΖΟΓΛΟΥ!

Κούρασε το όλο σκηνικό με Χρήστο-αστυνόμο... βλέπουμε σκηνές να επαναλμβάνονται..

Για Ρούσσο-Λουκά δεν έχω να πω πολλά..
1.) Λουκάκοοοο μαζί σου!
2.) Την είχα συμπαθήσει την Σαντοριναίου...Razz
3.) Το αστέρι γίνεται ενοχλητικό!

Αυτά!

Υ.Γ Α ναι.. Αμαλία - Μελίτα και συζητήσεις τους..
Επιτέλους, "διαλευκάνθηκε" το μυστήριο..αχαχαχ..

Υ.Γ 2 Έγινε αναφορά στο Μάνο Love
Dimitraaa
Dimitraaa
Εδεμοφανάκι
Εδεμοφανάκι

Θηλυκό Τόπος : Athens city
Ασχολίες : https://www.youtube.com/watch?v=36kTFh60iyc <3 Levyrroni 4ever <3

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 554 - Ημερομηνία 27-04-2011 Empty Απ: Επεισόδιο 554 - Ημερομηνία 27-04-2011

Δημοσίευση από panpetrakatsi Τετ Απρ 27, 2011 7:16 pm

Έχω πολύ καιρό να σχολιάσω επεισόδιο,αλλά σήμερα είπα να γράψω δυο λογάκια....!!!Λοιπόν....ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ! Θυμηθήκαμε ότι η Νόρα είναι έγκυος και περιμένει το παιδί του Λουκά και ότι δεν έχει φουσκώσει η κοιλίτσα από το πολύ φαγητό...!Μου άρεσε πολύ η σκηνή που πήγαν σε μαγαζί με βρεφικά είδη...!Το ύφος του Λουκάκου όλα τα λεφτά!Η Νόρα μέσα στη τρελή χαρά!Επιτέλους (ξαναλέω) είδαμε και μια σκηνή που να μας υπενθυμίζει την εγκυμοσύνη,γιατί στο τέλος θα μας έκαναν να πιστέψουμε ότι η Νόρα θα γεννήσει διαμάντια και όχι μωρό!Επίσης μου άρεσε πολύ η σκηνή στο κρεβάτι!Τρελό γέλιο!!!Λουκάκο,προτείνω ονοματα "ΛίλιαΝ" και ''ΛίΝα'' που συνδυάζονται και τα δυο αρχικά Λουκάς-Νόρα!Από εκεί βγαίνουν και άλλα ''Λίλλυ'',''Λιλάκι'' ''Λινάκι'',κτλ....!!!Και έχω και ανάλυση ειδικά για το όνομα Λίνα :
"Λίνος: γιος του Απόλλωνα και της Ψαμάθης. Γλυκός κι αξιαγάπητος, πάντα πρόθυμος να βοηθήσει τους φίλους του, ο Λίνος συνεχίζει συχνά το επάγγελμα του πατέρα του. Έχει ιδιαίτερη αγάπη στη μουσική και διαθέτει ωραία φωνή. " Θα συνεχίσει δηλαδή τη καριέρα των γονιών της και θα έχει και φοβερή φωνή όπως ο πατέρας της!Αν δεν είναι σοβαρός λόγος αυτός να αποκαλούν έτσι την πασχαλίτσα,τότε ποιος είναι;Χαχαχα!(Προσωπικά μου αρέσει πολύ και το όνομα ''Λυδία'' για κοριτσάκι....!)
Βαθμολογώ με ''Πολύ καλό '' το σημερινό επεισόδιο αποκλειστικά και μόνο λόγω των ωραίων σκηνών Λουκάς-Νόρα που είχαν εκλείψει...!
panpetrakatsi
panpetrakatsi

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 554 - Ημερομηνία 27-04-2011 Empty Απ: Επεισόδιο 554 - Ημερομηνία 27-04-2011

Δημοσίευση από trelli petrakitsa Τετ Απρ 27, 2011 7:28 pm

Τι πρόσεξα από το σημερινό....

~Εδέμ:Αχ ο Ηλίας Aww κ.Αρζόγλου : respect :

~Νόρα-Λουκας:
*Πώ πω ο Λουκάς μ'έλιωσε...θέλει να της κρατά το χέρι στον τοκετό!!! inlove
Αλλά τα ονόμα έλεος lmao
*Αχχχχχ διάλεγαν μωρουδιακάάάάάά!!!!!!!!!!!!!!!!! inlove

~Μελίτα-Αμαλία;Μπράβο ρε Αμαλία, μπράβο! Πήγες και τα 'πες στην αρχηκατινάρα!(που στο επόμενο θα τα ξεράσει όλα! Και θα πει "συγνωμη, μου ξέφυγε"..ακούτε? του ξεφυγε του πεντάχρονου gibbs

~H Eύα θα ψάξει το κινητό της Μαρίλιας....μωρέ και καλά θα κάνει! Να μάθουμε πιά ποιός είναι αυτός! Razz

~Στέλλα-Αμαλία:Αμαλία σε λατρεύω!!! : respect :

~Ώστε άλλαξε ο ανακριτής ε??? Cool

~Νόρα-Στέλλα:Ελεος αυτή η γυναίκα! Χ*στηκε για την κόρη της...!!!

~Ρούσσος:Εδώ μου θύμησε Άγγελο Αντύπα...!!! ( maaaad )

~Νόρα-Λουκάς-Στέλλα:Ναι μωρέ όλα για το καλό τους! Θύχτηκε κιόλας!
Μαζεψτε τη ρεεεεεε!!!

~Νταίζη-Χρήστος:''Πέρα βρέχει, στη Καλαμαρία χιονίζει" Πάλι διαμάντια βρε κορίτσι "μου"? Πότε θα βαρεθείς θέλω να μάθω!

~Ώπα? ιαμαντια??? Ποιός τα έχει ρε παιδιά??? affraid

~Αντιγόνη:Ποιός έστειλε το μήνυμα καλέ?? affraid Μήπως αυτός που έχει τα διαμάντια?? Cool


Xμμμ θα ψηφίσω πολύ καλό γιατί λάτρεψα ΛουκαΝορικές σκηνές! Love!


Υ.Γ.1:"Τάφος" πάντως το Μελιτόνι...ΟΡΘΑΝΟΙΧΤΟ sisi
Υ.Γ.2:Δεν ξετρελάθηκα με το πουκάμισο του Πετράκη σήμερα....
Υ.Γ.3:Καλέ τον Λευτέρη δεν τον έδειξαν σήμερα ή εγώ δεν τον πρόσεξα?
trelli petrakitsa
trelli petrakitsa
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Στην αγκαλιά του Παναγιώτη μου!!!
Ασχολίες : Σχολείο, Φροντιστήρια, Διάβασμα, tv-pc, Forum, Π.Π. & Π.Μ. !

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 554 - Ημερομηνία 27-04-2011 Empty Απ: Επεισόδιο 554 - Ημερομηνία 27-04-2011

Δημοσίευση από fantina Τετ Απρ 27, 2011 7:50 pm

κατα πρωτον ,
χρονια πολλα και Χριστος Ανεστη (οντως )
κατα δευτερον ,
καλως σας βρηκα ξανα ,μετα απο αποχη σχεδον δυο εβδομαδων λογω πιεσης χρονου .
κατα τριτον μου ειχε λειψει τρελα η σκηνη ,που ενα χερι πασπατευει τα διαμαντια ........
τα υπολοιπα αργοτερα που θα δω το επεισοδιο γιατι προλαβα μονο το τελος.

fantina
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Θηλυκό Τόπος : στο πιο ομορφο βουνο !!!!!
Ασχολίες : κατι κανω και εγω ......

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 554 - Ημερομηνία 27-04-2011 Empty Απ: Επεισόδιο 554 - Ημερομηνία 27-04-2011

Δημοσίευση από JESSIE Τετ Απρ 27, 2011 8:01 pm

Αχ, που είναι ο σχολιασμός της Λουκίτσας, για να μου θυμίζει τις διάφορες σκηνές ? Τώρα ό,τι θυμηθώ, θυμήθηκα!
Και πρώτα απ'όλα, αυτές που μου θύμισαν τα προηγούμενα πόστ, δηλαδή οι σκηνές Λουκά Νόρας για την κορούλα τους, και τη λίστα ονομάτων πού έφτιαξε ο Λουκάς, και η επιδρομη στην αγορά για τα μωρουδιακά... Ωραίες σκηνούλες, κι απαραίτητες για κάθε γονιό που σέβεται τον εαυτό του. Μ'άρεσε που ο Λουκάς φώναξε έντρομος : "Σπάσαν τα νερά?" κι η Νόρα ψαχνόταν !!! Μα κι ο Λουκάς να μην σκεφτεί το "Αριάδνη" σαν όνομα, τσάμπα μας διαβάζουν ήθελα να'ξερα? Μα Μαρία Αντουανέττα? Γιατί όχι και Μαρία Θηρεσία ή Αικατερίνη των Μεδίκων? Μήπως στο έργο ο Λουκάς είναι Λέων, τόση " βασιλικότητα" στις προτιμήσεις του δεν εξηγείται διαφορετικά....
Εκτός απ'αυτό το απαραίτητο διάλειμμα, που απάντησε στο μόνιμο αίτημα των απανταχού θαυμαστών του ζευγους, είχαμε τη γνωστή δόση Στέλλας, Αμαλίας και Μελίτας, για να μην ξεχνιόμαστε.... δεν μ'ενδιαφέρουν κι έτσι δεν ασχολούμαι.
Μ'άρεσε η σκηνή Λουκά, Εριέττας και Στέφανου, ο Λουκάς έχει βρεί νέο θύμα για τα πειράγματά του, το Στέφανο, και οι ατάκες του φαρμακερές, αλλά ο Στέφανος δεν απαντάει όπως ο Νικόλας, γιατί ξέρει πως ο Λουκάς λέει αλήθειες.... Εβγαλε όμως την αγανάκτησή του στη μητέρα του, που τον έβαλε σ'αυτή τη δουλειά, ενώ ήξερε πως τους είχαν εντοπίσει και πως κινδύνευε. Πολύ ωραία σκηνή Στέφανου Αντιγόνης, φυσική, αβίαστη και γλυκόπικρη, η Αντιγονη εξήγησε γιατί δεν του λέει το μυστικό, κι έχει πράγματι λογική η σκέψη της, έστω κι αν μόνη της έννοια είναι το συμφέρον αυτής και του γιού της. Και το οτι πιστεύει οτι ο Στέφανος θα το έλεγε αμέσως στούς υπόλοιπους, δείχνει οτι τον ξέρει καλά....
Υπήρχαν και τα υπόλοιπα παράλληλα θέματα, οι έρευνες για το αμόρε της Μαρίλιας (είπαμε, συμφωνώ σαν γονιός οτι αυτό έπρεπε να κάνουν....), οι διαρκείς επιστροφές του Ηλία στον τόπο του εγκλήματος, (μ'άρεσε τρομερά ο κ.Αρζόγλου όταν τους έβαλε τις φωνές !), και τα υποθετικά σενάρια του Λουκά και της Νόρας για το πώς θα τους έβγαζε όλους αφερέγγυους σαν μάρτυρες ο Ρούσσος, που όμως αντι να τους αποθαρρύνουν, τους πείσμωσαν ακόμη περισσότερο, και ιδίως την Εύα, που έχει αποδείξει οτι είναι μαχήτρια!
Είδαμε για μιάν ακόμη φορά ένα γαντοφορεμένο χέρι να ψαχουλεύει τα διαμάντια και να παίρνει δύο.... Είδαμε και τον αστυνόμο να επισκέπτεται και να προσπαθεί για μιάν ακόμη φορά να τρομοκρατήσει το Χρήστο, και τη Νταίζη να προσπαθεί με τη σειρά της να τρομοκρατήσει το Λευτέρη και μέσω αυτού τους υπόλοιπους...
Ολα αυτά μου θυμίζουν ένα φαγητό με πολλά πολλά υλικά, μπαχαρικά και ζαρζαβατικά, τουρλού τουρλού, που στο τέλος καμμιά γεύση δεν σου μένει στο στόμα, δεν ξέρεις τι τρώς τελικά.... Και το προχωρούν πολύ αργά, κάνουν κύκλους γύρω γύρω, με αποτέλεσμα, να αγκομαχάμε απ'το τρέξιμο χωρις να φτάνουμε πουθενά.... Απλά καλό θα το πώ!
JESSIE
JESSIE
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Θηλυκό Τόπος : ΑΘΗΝΑ

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 554 - Ημερομηνία 27-04-2011 Empty Απ: Επεισόδιο 554 - Ημερομηνία 27-04-2011

Δημοσίευση από loukasnora Τετ Απρ 27, 2011 8:10 pm

Είναι που η Μελίτα είναι σοβαρό,ώριμο και ισορροπημένο άτομο.Ούτε στον κόπο δεν μπήκε να ειδοποιήσει την Νόρα και τον Λουκά ότι δεν θα πάει στο γραφείο Fskl

Ο Χρήστος που το παίζει μάγκας στον αστυνόμο ενώ δεν είναι ( όχι πιά τουλάχιστον ) μου έσπασε τα νεύρα σήμερα.

Έχω ήδη βαρεθεί να βλέπω την κόντρα της Στέλλας και της Αμαλίας.Το αστέρι έχει γίνει πολύ κουραστική και θέω να φύγει χθες!

Η Νταίζη φωστήρας μου σπάει τα νεύρα γενικά wall

Χαριτωμένες οι σκηνές του Λουκά και της Νόρας ειδικά στα ψώνια των μωρουδιακών Love!

Ο κύριος Αρζόγλου ήταν εξαιρετικός όπως πάντα αλλά το θέμα έχει αρχίσει να κουράζει και να παρατραβάει.

Στέφανος-Εριέττα και Στέφανος-Αντιγόνη πολύ καλές σκηνές.

Εύα και Λευτέρης εξαφανιζόλ όπως πάντα.

Τα διαμάντια καιρό είχαμε να τα δούμε αλλά δεν μου έλειψαν καθόλου.

Η Στέλλα είναι αχαρακτήριστη γενικά.

Μέτριο το σημερινό επεισόδιο.
loukasnora
loukasnora
Camera Woman
Camera Woman

Θηλυκό Τόπος : Dreamland ♥
Ασχολίες : Θεατρο,σινεμα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 554 - Ημερομηνία 27-04-2011 Empty Απ: Επεισόδιο 554 - Ημερομηνία 27-04-2011

Δημοσίευση από afroditi_norakii Τετ Απρ 27, 2011 8:20 pm

Πολυ καλο το σημερινο!
Νορα-Λουκας Love! Love! Love! πεθανα στο γελιο στην σκηνη στο σπιτι : respect : Του εφιγε η μαγκια, οπως ειπε, του Λουκακου Razz Το Λορα μου αρεσε πολυ να πω την αληθεια Efxi Λορα Βενετη inlove
Ελιωσα οταν εκαναν ψωνια για το μωρο! Γλύκες και οι 2! inlove
Ο Ρουσσος αρχιζει να με εκνευριζει απιστευτααα! maaaad πρωτα εβγαλε τον Παναγιωτη απο την υποθεση και τωρα βγαζει και την ανακριτρια! ελεος!
Το διαμαντακι που πηγε πακετακι στο τελος; ελπιζω οχι στη Νταιζη αν και πολυ φοβαμαι αυτο θα βρει αυριο στο φακελο slap
Αυτα απο εμενα!
afroditi_norakii
afroditi_norakii
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Θηλυκό Τόπος : Σερρες!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 554 - Ημερομηνία 27-04-2011 Empty Απ: Επεισόδιο 554 - Ημερομηνία 27-04-2011

Δημοσίευση από fay66 Τετ Απρ 27, 2011 8:40 pm

Λοιπόν το σημερινό ήταν για μένα λίγο καλύτερο από το χθεσινό.
Η Νόρα με το Λουκά επιτέλους θυμήθηκαν ότι η πασχαλίτσα έρχεται καθοδόν.Οι αντιδράσεις του Λουκά απίθανες. Είδαμε το Λουκάκο χαζομπαμπά που είχαμε πολύ καιρό να δούμε. Ευτυχισμένοι γονείς που περιμένουν με πολλή χαρά τον ερχομό της μικρής. Επιτέλους είδαμε και μια ανθρώπινη στιγμή , απαλλαγμένη από όλα τα θεοπάλαβα προβλήματα που έχουν να αντιμετωπίσουν.Τόσο η σκηνή στο σπίτι , όσο και η σκηνή στο κατάστημα βρεφικών τόνισαν αυτές τις ανθρώπινες στιγμές.
Ο Στέφανος και η Αντιγόνη κλασσικοί , όπως πάντα. Οι ατάκες τους σήμερα είχαν και ένα λογοπαίγνιο που το υποστήριξαν ιδανικά.
Η Αμαλία με τη Μελίτα μου έβγαλαν γέλιο. Η Αμαλία να προσπαθεί να δικαιολογήσει τα αδικαιολόγητα . Έδωσε ρεσιτάλ η γυναίκα. Αυτήν την Αμαλία θέλουμε.
Ρούσσος και Στέλλα. Τώρα η μέγα ψυχολόγα προσπαθεί για τα παιδιά της , αλλά με το Ρούσσο απέναντί της κομματάκι δύσκολο. Δεν έχει καταλάβει ακόμα τι εστί Ρούσσος.Ψέγματα του σκοτεινού του χαρακτήρα έχει δει μόνο.
Σπόιλερ:
Ο Παναγιώτης κάνει τις γνωστές του βόλτες , μήπως και καταφέρει να ΄βρει και τα υπόλοιπα κομματάκια από το πάζλ που του λείπουν.
Μου αρέσει όπως παίζει και κυρίως μου αρέσει το δέσιμο που έχει με το Λουκά.
Α και κάτι για το Λουκά.Ενώ όταν διαβάζαμε ότι μπορεί να αναλάβει την υπεράσπιση της Αντιγονάρας για να μάθει πού είναι θαμμένος ο πατέρας του , κάπου με ξίνησε. Σήμερα όμως μετά από την αλλαγή του ανακριτή αυτή η εξέλιξη έρχεται ομαλά-αν τελικά γίνει.
Η Νταιζάρα , η γνωστή μας Νταιζάρα. Ναι μεν δεν μιλάω , αλλά αν ο Χρηστάκος μου κατηγορηθεί θα τα πω όλα. Ξεκάθαρα πράγματα. Πάλι καλά. Τους ειδοποιεί. Δεν λέω τίποτα αλλά αν στριμωχτώ πάτε όλοι άκλαυτοι.
Στέφανος-Εριέττα -Λουκάς
Ο γνωστός Λουκάς με το χουμιουράκι του , η Εριέττα να αναρωτιέται τι άλλο θα βγει και ο Στέφανος με μπλακ χιούμορ.
Γενικά ο Σταύρου σήμερα είχε πάρα πολύ ωραίες ατάκες. Προσέχτηκε σήμερα πάρα πολύ και το αποτέλεσμα ήταν για μένα άψογο.
Η Στέλλα στο γραφείο με την Αμαλία καλή σκηνή. Λογική η επίθεση στην Αμαλία, αφού νομίζει ότι υπάρχει εραστής. Πού να μυριστεί η γυναίκα ότι ο εραστής ήταν μαιμού.
Και τώρα the man in black . Κάπως προς το Λευτέρη που φάνηκε. Όμως τα χεράκια δεν μου φάνηκαν και πολύ αντρικά.Βέβαια μπορεί τελικά να μας βγει και γυναίκα , όπως και με την Αντιγόνη με το θάνατο του Χατζηβασιλείου.Οπότε δεν μπορώ να δώσω και πολλή σημασία σε αυτά που δείχνουν. Δεν αποκλείεται να είναι και ένας επισκέπτης από τον Άδη. Βενέτης;Λύτρας;Λαζαρίδης; Πάντως όποιος και να είναι βαρέθηκε εκεί κάτω , σκοτάδι και μαυρίλα είναι και σου λέει ας πάμε καμιά τσάρκα προς τα πάνω .Άνοιξη έρχεται-λέμε τώρα με αυτόν τον καιρό-ανθισμένα λουλούδια , ας χαρούμε τη φύση και ας κάνουμε και καμμιά κίντερ έκπληξη στους ζωντανούς. Πού ξέρετε , μπορεί και να πείσει και κανέναν να τον ακολουθήσει.
Και μια άλλη απλή ερώτηση ακαδημαικού χαρακτήρα. Όλα τα παιδιά τα έφαγε ο Ηρώδης;Το Μάριο τον είδαμε χθες. Τα υπόλοιπα; Ο Άγγελος πού πήγε; Δεν θα έπρεπε να δείξουν το Στέφανο να πηγαίνει στο παιδάκι του χρονιάρες μέρες που είναι; Τόσο πολύ έπεσε στα προβλήματα; Μεγάλο φάουλ εδώ. Αλλά και η Νεφέλη πού βρίσκεται τελικά; Αυτό το παιδί αβάπτιστο είναι ; Νονοί δεν υπάρχουν; Η μικρή υποτίθεται αντιμετώπιζε προβλήματα.Λύθηκαν και αυτά ως δια μαγείας; Όποτε θέλουν κάνουν την τρίχα τριχιά και όποτε θέλουν λύνουν σε κλάσματα δευτερολέπτου πολύ σοβαρά προβλήματα.
Ξέρω απάντηση δε θα πάρω η γυναίκα, αλλά έτσι από περιέργεια ρωτάω.
Αυτή τη στιγμή βρίσκονται όλοι οι συντελεστές σε τεντωμένο σκοινί. Από τη μια πρέπει να επιμηκύνουν το έργο αρκετά επεισόδια.Από την άλλη -αν ισχύουν τα δημοσιεύματα- είναι οι άνθρωποι απλήρωτοι. Δεν ξέρω πού θα πάει αυτή η κατάσταση , αλλά καλό θα είναι να ξαναδούμε και πάλι τα παλιά καλά Μυστικά. Λίγος καιρός έμεινε πια !!!Ας σώσουν ό,τι μπορούν όσο χρόνο τους έχουν απομείνει!!!

fay66
Εδεμοφανάκι
Εδεμοφανάκι

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 554 - Ημερομηνία 27-04-2011 Empty Απ: Επεισόδιο 554 - Ημερομηνία 27-04-2011

Δημοσίευση από evaki16 Τετ Απρ 27, 2011 8:44 pm

Aχ μωρε το καημενο το Νορακι.... ζουσε με την ψευδεσθηση οτι ειχε γραμματεα..... sisi sisi

Οι σκηνες Λουκα-Νορας απλα πανεμορφες... σε αντιθεση με την σκηνη Αμαλιας-Μελιτας

Ο Πετρος πολυ μου εσπασε τα νευρα... ενταξει στον πολεμο και στον ερωτα ολα επιτρεπονται αλλα αυτος το παρακανε και απο οτι καταλαβα εχει και συνεχεια.....

Για μενα η Ευα θα κανει μεγαλη μπαρουφα αν ψαξει το κινητο της Μαριλιας.... προτιμοτερο ειναι να γινει μια "ηρεμη" και "πολιτισμενη" κουβεντα αναμεσα σε μανα-κορη παρα να αρχισει και η Ευα τις κατινιες!!!

Η Στελλα αρχιζει και βρισκει τα λογικα της ή ιδεα μου ειναι???

evaki16
evaki16
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Καλαμάτα
Ασχολίες : ΔΕΣΤΕ ΤΟΥΣ ♥ ♥ ♥

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 554 - Ημερομηνία 27-04-2011 Empty Απ: Επεισόδιο 554 - Ημερομηνία 27-04-2011

Δημοσίευση από gxnel Τετ Απρ 27, 2011 8:59 pm

ημουν που δεν ημουν καλα σημερα...ηρθε η δοση της Στελλας και με αποτελειωσε....ποσο πιο παλαβη μπορει να γινει αυτη η γυναικα απορω....δεν θελει να συνεχισει τον πολεμο ο Ρουσσος για να μην πεσει στα ματια της....ναι μην χαλασει η εικονα του mister τελειου γκομενου.....και μια χαρα της τα εχωσε η Νορα στο γραφειο!!!!!το ευχαριστηθηκε η ψυχη μου και λιγα της ειπε!!!!!ελεος πλεον!!!ναι Στελλα μου για τον Ρουσσο ενδιαφερεσαι περισσοτερο απο τα παιδια!!!σε αυτον τρεχεις και λες τα παντα στη Νορα τιποτα!!!!!!αι σιχτιρ μαζεψου επιτελους!!!!και με την Αμαλια τι υφακι ηταν αυτο?δεν κρατιεται να περιμενει???τι ακουω???? Επεισόδιο 554 - Ημερομηνία 27-04-2011 960514


καπου ειχαμε και τον φωτεινο παντογνωστη τη Νταιζαρα να δινει συμβουλες,υποδειξεις και να το παιζει τρελη ιστορια!!!!!

το θεμα με τον Ηλια εχει ξεφυγει απο καθε ελεγχο....respect σε Αρζογλου και σημερα.....

Χρηστακη μου μωρο δεν εισαι αλλα σκυλακι της Νταιζαρας...και σε κανει οτι θελει......και ας λες εσυ τα δικα σου!

και φυσικα ΛΑΤΡΕΨΑ Νορα-Λουκα σημερα!!!!!!στη σκηνη στο κρεβατι που ο Λουκας ακουσε το "γενναω" και τρελαθηκε και η Νορα ψαχνοταν μηπως οντως σπασαν τα νερα
Επεισόδιο 554 - Ημερομηνία 27-04-2011 621900 διεκρινα μια μικρη ξινιλα στο Ελισαβετ απο τη Νορα και δεν θα το ηθελαΕπεισόδιο 554 - Ημερομηνία 27-04-2011 163940

καλα οταν κοιταζαν τα μωρουδιακα ηταν μες στην γλυκα και τα δυο τους!!!! Επεισόδιο 554 - Ημερομηνία 27-04-2011 226538 ευτυχως θυμηθηκαν την μπεμπα!!!!!

η Νορα ακομα πιστευει οτι η Μελιτα δουλευει στο γραφειο???καποιος να το πει καλε στην εγκυο!!!!


Y.Γ1....γιατι καθεται η Αμαλια και προσπαθει να εξηγησει τοσο "περιπλοκο" σχεδιο στην κορη της???αφου δεν στροφαρει τι την παιδευεις??ειπαμε πες τα πρωτα στη Νεφελη και θα της τα πει με απλα λογια....
Επεισόδιο 554 - Ημερομηνία 27-04-2011 382640

Υ.Γ2......Νορα χωσε και αλλο στη Στελλα!!!!!!!!!!GO θεαρα!!!!!

Υ.Γ3.....που να δωσω την διευθυνση μου να μου στειλει και μενα ενα διαμαντι????
Επεισόδιο 554 - Ημερομηνία 27-04-2011 317424


Έχει επεξεργασθεί από τον/την gxnel στις Τετ Απρ 27, 2011 9:11 pm, 1 φορά
gxnel
gxnel
Εδεμοφανάκι
Εδεμοφανάκι

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 554 - Ημερομηνία 27-04-2011 Empty Απ: Επεισόδιο 554 - Ημερομηνία 27-04-2011

Δημοσίευση από marakii Τετ Απρ 27, 2011 9:07 pm

Νόρα-Λουκάς:Τέλειες σκηνές...Μα καλά τα ονοματάκια ήταν κάπως και ο Λουκάς τάραξε και τη Νόρα και έψαχνε αν έσπασαν τα νερά Επεισόδιο 554 - Ημερομηνία 27-04-2011 621900 ....Πες τα Νοράκι τι έχουν τα συνηθισμένα ονόματα...Γιατί το έκοψες το Ελεωνόρα (Νόρα με 1000)...Όταν 'ακουσα Λόρα λέω από το μικρό σπίτι στο λιβάδι και μετά από λίγο ακοούω τη Νόρα να το λέει και έλιωσα στα γέλια Επεισόδιο 554 - Ημερομηνία 27-04-2011 191984 ...Ο Λουκάς θέλει να της κρτάει το χέρι στον τοκετό και η Νόρα του ζήτησε αγκαλιά Επεισόδιο 554 - Ημερομηνία 27-04-2011 681539 Στα μωρουδιακά ψώνια ήταν γλύκες και οι 2...Λατρεύω εκφράσεις Νόρας χαζεύοντας φορεματάκια και παιχνιδάκια Επεισόδιο 554 - Ημερομηνία 27-04-2011 681539 ο Λουκάκος με τα παπουτσάκια και ο ένας να πειράζει τον άλλο Επεισόδιο 554 - Ημερομηνία 27-04-2011 681539 ...Πάντως το καροτσάκι που πήρα ήταν πριγγιπικό με μια τεράστια Hello Kitty μέσα...ΕΛΙΩΣΑ !!!


Δάφνη-Νικόλας-Ηλίας:Το λυπάμαι τον κύριο Ηλία που είναι σε αυτή την κατάσταση....

Λουκάς-Δάφνη-Νικόλας:Ψιλοέμεινα όταν άκουσα οτί άλλαξε η Σαντοριναίου affraid ...Η σκηνή μου άρεσε πολύ...

Παρέα+Τέρης:Όλοι μαζί ενωμένοι πόσο μου αρέσουν και ο Τέρης που θα τους στηρίξει...Η Νόρα με το Λουκά τους εξηγούν πως έχει το πράγμα και τα παιδιά θα το παλέψουν...Αχ μωρέ η Δαφνούλα τη καλή που είναι και την πείραζε ο Λουκάκος...Πολύ όμορφη η σκηνή...

Αμαλία-Μελίτα:ψιλοβαρετούτσικη σκηνή αλλά η Αμαλία όλα τα λεφτά Επεισόδιο 554 - Ημερομηνία 27-04-2011 397896 θέλει ο Ρούσσος να σέρνεται στα πόδια της και εκείνη να του λέει Δε σε θέλω Razz....Γενικά είχε γέλιο ο όλος διάλογος....


Νόρα-Λουκάς-Στέλλα:Θίχτηκε κιόλας το αστέρι...Εντάξει ενδιαφέρεται αλλά δεν είναι ανάγκη να ανακατεύεται...Τα πήρε ο Λουκάκος και λέει το μπορεί να κάνει...

Πέτρος:Ενώ τον συμπαθώ τόσο πολύ , σήμερα με εκνεύρισε κάπως Razz

Λουκάς-Παναγιώτης:Όσο πάει ο Λουκάς μαθαίνει όλο και καλύτερααα..

Στέλλα-Πέτρος:Βσικά η συζήτηση μου άρεσε ο ένας παλεύει η άλλη θέλει να το αποτρέψει αλλα καλύτερα να μην μπλέκει η Στέλλα αν και κάτι έστω και μικρό κατάλαβε...

Στέφανος-Έρη:απλά το συζητούν...

Μμμμμ ξαναήθιε το διαμαντικό..εμένα το χέρι μου φάνηκε λεπτεπίλεπτο γυναικείο Razz....δεν ξέρω...

Ποιος έστειλε το απηλιτικό μύνημα στην Αντιγόνη ?

Νταίζη-Λευτέρης...Ψαχτείτε αδέλφια....θα αλλάξω το σλόγκαν από τι γλυκός σε τι πονόψυχη Επεισόδιο 554 - Ημερομηνία 27-04-2011 19114


Στέφανος-Έρη-Λουκάς:Καλό αυτό....κακό αυτό...αδιάφορο αυτό....Α βρε Λουκάκο...μικρός και άβγαλτος νέος ο Στέφανος Επεισόδιο 554 - Ημερομηνία 27-04-2011 191984


Νταίζη-Χρήστος:Νταίζη σε νέες περιπέτειες...Κεφάλαιο Νο1 πως θα πάει μπροστά ο κόσμος και τα λοιπά προβλήματα περί διαμαντιών...

Χρήστος-Παναγιώτης:Ο Χρήστος ήταν πολύ άνετος και έπαιξε καλά το ρόλο του...ο Παναγιώτης όμως δε μασάει....

Τέλειο για ΛουκαΝοράκια και κάποιες άλλες πολύ καλές σκηνές....

Υ.γ.:Θέλω ΛουκαΝορικές σκηνές Επεισόδιο 554 - Ημερομηνία 27-04-2011 13379
marakii
marakii
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Αθήνα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 554 - Ημερομηνία 27-04-2011 Empty Απ: Επεισόδιο 554 - Ημερομηνία 27-04-2011

Δημοσίευση από zwi Τετ Απρ 27, 2011 9:57 pm

Χμμ μέτριο το επεισόδιο σήμερα...

Μ'άρεσε πολύ ο Ηλίας στην Εδέμ...και όταν εκνευρίστηκε..Κ.Αρζόγλου
: respect :
Μ'άρεσε πολύ ο Ρούσσος και οι κινήσεις που κάνει...(αν και μου θυμίζει τον Άγγελο και μου αρέσει...)
Η Αμαλία το εξομολογήθηκε στην Μελίτα...και αυτή θα το πει στον Ρούσσο και μ'αρέσει...να βάλει και κάποιος την Αμαλία στην θέση της...γιατί πολύ αέρα έχει πάρει...
Στην σκηνή Αμαλίας-Στέλλα μ'άρεσε πολύ η Στέλλα...
Στέφανος-Έρη μ'αρέσουν πάντα οι σκηνές που έχουν..μόνο τα βλέματα τους μιλάνε...
Ποιος έχει τα διαμάντια και ποιος έστειλε το μήνυμα στην Αντιγόνη;
Η Εύα θα ψάξει το κινητό της Μαρίλλιας...αν και δεν μ'αρέσει καλά θα κάνει μήπως μάθουμε τίποτα για τον "Κύριο"...
Μ'άρεσαν οι σκηνές Νόρας-Λουκάς...ειδικά όταν πήγαν για μωρουδιακά έλιωσα
inlove ...αλλά τα ονόματα έλεος...

Ψηφίζω μέτριο...
zwi
zwi
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Σ'ένα σπίτι μαζί με τον Κωνσταντίνο Γιαννακόπουλο,τον Γιώργο Νανούρη,τον William Levy,τον Jensen Ackles,τον Ian Somerhalder και Rick Malambri μου!
Ασχολίες : Ποδήλατο,Skateboard,Κολύμβηση και πάνω από όλα πρώτος κύκλος των Μυστικά της Εδέμ!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 554 - Ημερομηνία 27-04-2011 Empty Απ: Επεισόδιο 554 - Ημερομηνία 27-04-2011

Δημοσίευση από dm10811 Τετ Απρ 27, 2011 10:16 pm

Ψηφισα τελειο για τις Λουκανορικες σκηνες!!!!!!!Αυτη στο κρεβατι που εψαχναν ονομα στη μπεμπα φοβερη!!!!!Αυτη που εψαχναν μωρουδιακα απιστευτη!!!! ))
Εκει που λεει ο Λουκας στη Στελλα οτι το χαιρεται πολυ που τον κανει η Νορα ο,τι θελει ηταν φοβερο σημειο!!!!Μπραβο βρε Λουκα να αγιασει το στομα σου!!!!!
Λυπηθηκα μονο για τον κ.Ηλια....
dm10811
dm10811
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Αθηνα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 554 - Ημερομηνία 27-04-2011 Empty Απ: Επεισόδιο 554 - Ημερομηνία 27-04-2011

Δημοσίευση από kapetanissa Τετ Απρ 27, 2011 10:44 pm

1. "εσύ πουλάκι μου, από ποιόν πλανήτη διακτινίστηκες είπαμε?"
2. "παναγιά μου, μου έφυγε η μαγκιά..."
lmao lmao lmao
Ο Λουκάκος μαζί με τα ωραία πουκάμισα βρήκε και τις ωραίες ατάκες του....Thumbs up

Το Αμαλία-Μελίτα δεν με χάλασε σήμερα (πάντα διασκεδάζω με την παράνοια) αλλά κυριολεκτικά με αποτελείωσε το "χα-χα-χα" της Αμαλίας.... η οποία, μάλλον λόγω των ημερών έχει χάσει και τ'αυγά και τα πασχάλια.... xoxo

Είμαι ασυγχώρητη που χθες έκανα μνεία μόνο στο πουκάμισο του Λουκά και όχι και στου Στέφανου.... sisi Ευτυχώς, το φόραγε και σήμερα! Μα, υπέροχο! Η σκηνή του με την Αντιγόνη πάλι εκπληκτική, αν και, αυτή η αλλαγή στη φατσούλα χθες με το "αυτοκτόνησε, μάνα...?" εμένα με έστειλε για βρούβες (λιώνω, σβήνω, χάνομαι....)

Ο Χρήστος πήγε να το παίξει σήμερα... οκ, καλά το 'παιξε, αλλά μετά πάλι, κοκοκόοοοοοο...... ωραίος όμως ο Κασσανδρινός, kudos...

Λουκάς και Νόρα, τι να λέμε.... Γλύκες με τα ψώνια, απολαυστικοί με τα ονόματα (Λουκά.....χάλια!!!!!!!!! TutTut ), θανατηφόροι με τις ατάκες και τα βλέμματα!

Έχω παραμελήσει τη Δάφνη και τον Νικόλα, οι οποίοι είναι μια μικρή όαση σοβαρότητας τελευταία.... έχουν και τον βραχνά του Ηλία.... που ξεφεύγει ώρα την ώρα....

Ο Ρούσσος με έχει χαλάσει πολύ και την Αστέρω, ας μην την σχολιάσω, θα πικραθούμε....

Και επανήλθαμε στο παλιό καλό χούφτωμα των ορυκτών.... μας βγήκε και το dvd στη μέση.... καλά, ΤΩΡΑ το θυμηθήκανε?
Δηλαδή....δεν τα έχουν τα παλικάρια? Τζάμπα τα συνομωτικά καθαροδευτεριάτικα βλέμματα και οι...σουπιές?!?!!?
(και μπερδευτήκαν τα σκυλιά με τα λουκάνικα...)

Απλώς περιμένω την Παρασκευή.... Ypnos
kapetanissa
kapetanissa
Τουρίστας
Τουρίστας

Θηλυκό Τόπος : Fata Morgana
Ασχολίες : ατέρμονη πεζοπορία στον θαλασσινό φεγγαρόδρομο

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 554 - Ημερομηνία 27-04-2011 Empty Απ: Επεισόδιο 554 - Ημερομηνία 27-04-2011

Δημοσίευση από JESSIE Τετ Απρ 27, 2011 10:56 pm


Kapetanissa, ο,τι και να πώ είναι λίγο! Μιλάς για ατάκες Λουκά, αλλά κι εσύ δεν πάς πίσω! Μ'αρέσει που λές αυτά που θα ήθελα να πώ κι εγώ, αλλά .....κάτι με κρατάει ....μάλλον το νουμεράκι που φαίνεται το άτιμο δίπλα στο: ηλικία! Αυτή η αλλαγή έκφρασης του Στέφανου ήταν ό,τι καλύτερο μας έδειξε ολο το χθεσινό επεισόδιο και οι αντιδράσεις μου είναι ακριβώς ίδιες με τις δικές σου! (μήν κοιτάς που δεν τα λέω....)
Και φυσικά, απλά περιμένω κι εγώ την Παρασκευή!!!!!
JESSIE
JESSIE
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Θηλυκό Τόπος : ΑΘΗΝΑ

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 554 - Ημερομηνία 27-04-2011 Empty Απ: Επεισόδιο 554 - Ημερομηνία 27-04-2011

Δημοσίευση από Clarabelle Τετ Απρ 27, 2011 11:00 pm



Απο ολόκληρο το επεισόδιο άξιζαν και πάλι λίγα πράγματα

Ο Ηλίας που αρχίζει και βγάζει επιθετικότητα και ο Αρζόγλου που για άλλη μια φορά ήταν εξαιρετικός

Ο Λευτέρης και η ειρωνία που αντιμετώπισε την Νταίζη όπου ο Μπισμπίκης έδειξε οτι έχει βρει πια τα πατήματά του και ήταν έξοχος αν κι η Νταίζη πάλι μου προκάλεσε θολούρα με τα αεικίνητα χέρια της. Με παραξένεψε το γεγονός οτι ο Λευτέρης αντιμετώπισε τη Νταίζη απολύτως χαλαρά την καθησύχασε οτι αν έρθει η αλήθεια στο φώς εκείνος δεν θα κάψει κανέναν, και αμέσως μετά κάποιος ανακάτεψε τα διαμάντια και όπως είδα στα προσεχώς έστειλε δυό απ αυτά στη Νταίζη.

Εκεί λοιπόν που η πονεμένη πίστευε οτι είναι καβάλα στο άλογο και απειλούσε να μιλήσει με μια κίνηση ματ κάποιος την έβαλε στο πρόβλημα έτσι ώστε να διστάσει να ανοίξει το στόμα της. Περίεργο.

Λυπάμαι που σταμάτησε να σχολιάζει η Kelly γιατί ένα χρόνο πριν είχε αναφέρει τα έξι στάδια ωρίμανσης της Μελίτας και αν ήταν ακόμη μαζί μας θα είχε φτάσει πια σε αριθμό τριψήφιο μιας κι η ώριμη κοντεύει να πέσει απ το δέντρο πια. Τουλάχιστον ειδοποιούν τον εργοδότη όταν δεν εμφανίζονται στη δουλειά. Ψιλά γράμματα έτσι;

Το κορίτσι είχε σοβαρή δουλειά Η κατινομάνα της την ενημέρωνε για το σχέδιο πατάτα που είχε καταστρώσει με το Λουκά. Ατέλειωτη σκηνή κόντεψα να κοιμηθώ.

Τις ίδιες παρενέργειες μου προκαλεί κι η Στέλλα οπότε σχόλιο μηδέν

Ο Λουκάς μαθαίνει οτι ο Αραβαντινός ήταν σταμπαρισμένος και τον έψαχνε η ιντερπόλ και ενημερώνει Εριέττα και Στέφανο. Να την πω την κακία; Θα την πω!

Η Εριέττα κρατάει λέει τους πλαστούς πίνακες για συναισθηματικούς λόγους. Βέβαια όταν εκβίαζε η Νταίζη προκειμένου να μη δώσει αυθεντικούς έβαλε τον συναισθηματισμό στην άκρη.

Ο Στέφανος πηγαίνει στη μαμά του για τα γνωστά πες μου μάνα. Ψυχανεμίστηκε οτι η Αντιγόνη ήξερε τα πάντα και δεν πιστεύει τίποτα απ όσα λέει. Μέχρι εκεί λογικό. Την κατηγορεί όμως. Όχι που τον έσπρωξε σε τέτοιες βρωμοδουλειές. Αυτές δεν τον χαλάνε τον κύριο ''καθαρά λεφτά''. Οι κατηγορίες αλλού στοχεύουν. Δεν τον ειδοποίησε η μανούλα να φυλάει τα νώτα του όταν έκανε τις δουλίτσες του και κινδυνεύει να έχει συγκεντρώσει γι αυτόν στοιχεία ο Ρούσσος. Ξέρετε αυτός ο Ρούσσος που πέρσι έψαχνε εναγωνίως να μάθει ποιός είναι ο Καρτάλης. Τρύπεεεεεεεεεεεες

Μέσα σε όλα αυτά πέταξαν και τυράκι με το όνομα του παιδιού και τα ψώνια για το μωρό κάτι λίγο συναισθηματική κάτι λίγο αστειούτσικη αλλά σίγουρα όχι αυτά που περίμενα να δω εγώ.

Η Εύα που αυτή τη στιγμή αντιμετωπίζει ένα θέμα σοβαρότερο απ την όποια εκδίκηση προσπαθεί να μάθει για τον άνθρωπο που έχει μπλέξει η Μαρίλια με μέσα που δεν τα εγκρίνω αλλά μια παροιμία λέει οτι ο πνιγμένος απ τα μαλλιά του πιάνεται. Θα κάνει κίνηση να ψάξει το κινητό της μικρής κι άντε να δούμε τι θα μάθει. Περίμενα οτι αυτή τη στιγμή που αντιμετωπίζει τέτοιο σοβαρό πρόβλημα και που και ο Λευτέρης είναι μπλεγμένος σε τόσα θα τους έβλεπα να αντιμετωπίζουν τα πράγματα μαζί και να τα συζητούν αλλά επίσης ψιλά γράμματα. Είναι και κουρασμένη η γυναίκα τι να λέμε τώρα.

Μέτριο απο μένα
Clarabelle
Clarabelle
Forum Team
Forum Team

Θηλυκό Τόπος : Πειραιάς

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 554 - Ημερομηνία 27-04-2011 Empty Απ: Επεισόδιο 554 - Ημερομηνία 27-04-2011

Δημοσίευση από dm10811 Τετ Απρ 27, 2011 11:06 pm

gxnel έγραψε:ημουν που δεν ημουν καλα σημερα...ηρθε η δοση της Στελλας και με αποτελειωσε....ποσο πιο παλαβη μπορει να γινει αυτη η γυναικα απορω....δεν θελει να συνεχισει τον πολεμο ο Ρουσσος για να μην πεσει στα ματια της....ναι μην χαλασει η εικονα του mister τελειου γκομενου.....και μια χαρα της τα εχωσε η Νορα στο γραφειο!!!!!το ευχαριστηθηκε η ψυχη μου και λιγα της ειπε!!!!!ελεος πλεον!!!ναι Στελλα μου για τον Ρουσσο ενδιαφερεσαι περισσοτερο απο τα παιδια!!!σε αυτον τρεχεις και λες τα παντα στη Νορα τιποτα!!!!!!αι σιχτιρ μαζεψου επιτελους!!!!και με την Αμαλια τι υφακι ηταν αυτο?δεν κρατιεται να περιμενει???τι ακουω???? Επεισόδιο 554 - Ημερομηνία 27-04-2011 960514


καπου ειχαμε και τον φωτεινο παντογνωστη τη Νταιζαρα να δινει συμβουλες,υποδειξεις και να το παιζει τρελη ιστορια!!!!!

το θεμα με τον Ηλια εχει ξεφυγει απο καθε ελεγχο....respect σε Αρζογλου και σημερα.....

Χρηστακη μου μωρο δεν εισαι αλλα σκυλακι της Νταιζαρας...και σε κανει οτι θελει......και ας λες εσυ τα δικα σου!

και φυσικα ΛΑΤΡΕΨΑ Νορα-Λουκα σημερα!!!!!!στη σκηνη στο κρεβατι που ο Λουκας ακουσε το "γενναω" και τρελαθηκε και η Νορα ψαχνοταν μηπως οντως σπασαν τα νερα
Επεισόδιο 554 - Ημερομηνία 27-04-2011 621900 διεκρινα μια μικρη ξινιλα στο Ελισαβετ απο τη Νορα και δεν θα το ηθελαΕπεισόδιο 554 - Ημερομηνία 27-04-2011 163940

καλα οταν κοιταζαν τα μωρουδιακα ηταν μες στην γλυκα και τα δυο τους!!!! Επεισόδιο 554 - Ημερομηνία 27-04-2011 226538 ευτυχως θυμηθηκαν την μπεμπα!!!!!

η Νορα ακομα πιστευει οτι η Μελιτα δουλευει στο γραφειο???καποιος να το πει καλε στην εγκυο!!!!


Y.Γ1....γιατι καθεται η Αμαλια και προσπαθει να εξηγησει τοσο "περιπλοκο" σχεδιο στην κορη της???αφου δεν στροφαρει τι την παιδευεις??ειπαμε πες τα πρωτα στη Νεφελη και θα της τα πει με απλα λογια....
Επεισόδιο 554 - Ημερομηνία 27-04-2011 382640

Υ.Γ2......Νορα χωσε και αλλο στη Στελλα!!!!!!!!!!GO θεαρα!!!!!

Υ.Γ3.....που να δωσω την διευθυνση μου να μου στειλει και μενα ενα διαμαντι????
Επεισόδιο 554 - Ημερομηνία 27-04-2011 317424
Ελα ρε συ εισαι θεα!!!!!!!Μιλαμε γελασα τοσο πολυυυυυυ!!! gelio gelio
Συμφωνω σε ολα!!!!Σε ολα ομως και σε καθε κομμα που εγραψες!!!!!!!!Μπραβο!!!! Palamakia
Ομως πιο πολυ απο ολα συμφωνω στο Υ.Γ2!!!!!!Ετσι μπραβο βρε Νορα θεαρα πες της κατι μπας και ξυπνησει!!!!
dm10811
dm10811
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Αθηνα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 554 - Ημερομηνία 27-04-2011 Empty Απ: Επεισόδιο 554 - Ημερομηνία 27-04-2011

Δημοσίευση από aggeliki Τετ Απρ 27, 2011 11:47 pm

Μέτριο κι απο μενα

Άλλα περίμενα να δω απ την εγκυμοσύνη της Νόρας κι όχι σαχλαμάρες για βασιλικά ονόματα.
Ο Λευτέρης έμαθε απ τη Νταίζη οτι το dvd με την ιστορία που είπε στην Εύα το έχει κάποιος κι ίσως απ αυτόν να κινδυνεύουν, αλλά τον είδα ψύχραιμο.
Δεν ξέρω τι να πιστέψω. Μας έδειξαν Λευτέρη και Λουκά να συζητούν και δεν ακούγαμε τι λέγανε. Είδαμε παράξενα βλέμματα ανάμεσά τους και αμέσως μετά βρέθηκαν τα λύτρα και πίστευα οτι αυτοί οι δύο έχουν τα διαμάντια. Τώρα δεν ξέρω τι να πιστέψω πια. Έτσι κι αλλιώς το σενάριο το αλλάζουν κάθε βδομάδα οπότε μπορεί να μας πουν λάθος καταλάβατε. Πρώτη φορά θα είναι;
Σήμερα όμως μου άρεσε πολύ η ειρωνία του και το ντυσιματάκι του πάει του αγοριού.

Η σκηνή στο σπίτι της Νόρας εξωφρενική. Η Εύα επαγγελματίας προικοθήρας και ο Νικόλας εμπρηστής. Που γελάνε;
Μου άρεσε όμως που ο δυναμισμός που έβγαζε η Εύα, θύμιζε κάτι απ την Εύα που αγάπησα.

Η Αντιγόνη όλα τα ξέρει πια. Της μίλησε λέει ο Λύτρας κι έτσι έμαθε που είναι θαμένος ο Αραβαντινός. Όταν πήρε όμως το μήνυμα τρόμαξε. Άρα και κάποιος άλλος ξέρει και ξέρει πολλά.
Μελίτα Αμαλία Στέλλα δεν σχολιάζω.

Ο Ηλίας για άλλη μια φορά καταπληκτικός. Ελπίζω βέβαια να μη το ξεφτυλίσουν το θέμα γιατί ούτε ο Αρζόγλου δεν θα μπορεί σε λίγο να το σώσει. Ας δείξουν οτι τον πηγαίνουν σε ένα γιατρό. Στο κάτω κάτω ο Νικόλας δεν είναι κανένας μπακάλης γιατρός είναι και θα έπρεπε να καταλαβαίνει οτι ο άνρθωπος χρειάζεται παρακολούθηση.
Είδαμε και τα διαμάντια. Άντε πάλι ανακάτεμα.

Βαρέθηκα μ όλο αυτό. Ας πάμε παρακάτω γιατί απ τους πολλούς κύκλους ζαλιστήκαμε και μας πήρε ο ύπνος.
aggeliki
aggeliki
Εδεμοφανάκι
Εδεμοφανάκι


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 554 - Ημερομηνία 27-04-2011 Empty Απ: Επεισόδιο 554 - Ημερομηνία 27-04-2011

Δημοσίευση από zeta88 Πεμ Απρ 28, 2011 12:12 am

Ωραίο επεισόδιο σήμερα!!
Νόρα-Λουκάς στο κρεβάτι είχαν πολύ πλάκα αλλά και πολύ τρυφερή η σκηνή inlove Ο Λουκάς θέλει να είναι μαζί με τη Νόρα στον τοκετό κι έχει σκεφτεί και ονόματα!!Αν και το Λόρα δε με ξετρελαίνει(ούτε τα υπόλοιπα που ανέφεραν βέβαια), μ' αρέσει πολύ που σκέφτηκε το όνομα της μπέμπας να έχει κάτι από τα δικά τους ονόματα.. ))
Η βόλτα για μωρουδιακά τέλεια!!Γλύκες και οι δύο και τέλειες οι εκφράσεις τους βλέποντας ρουχαλάκια και παιχνιδάκια!!Ο Λουκάς με το καρότσι φοβερός!!!
Ήταν λίγο βέβαια αλλά ελπίζω να ξαναθυμηθούνε την μπέμπα πριν σπάσουν τα νερά..
Μ'άρεσε η παρέα στο σπίτι της Νόρας..Πεισμώνουν περισσότερο με τη συμπεριφορά του Ρούσσου και δεν κάνουν πίσω!! yey
Η Στέλλα αφού βλέπει πώς εξελίσσονται τα πράγματα ας αποφασίσει επιτέλους ποιον υποστηρίζει,δεν τα βοηθάει έτσι τα παιδιά!!Αν και σήμερα συμφώνησα σε κάτι μαζί της..Ελπίζω να μη μας κάνουν να χάσουμε πάσα ιδέα για το Ρούσσο..pff
Ο Ηλίας χειροτερεύει..
Ο αστυνόμος συνεχίζει να βρίσκει πράγματα και πιέζει..
Χρήστος: Γιατί να μιλήσω με την Νταίζη;;Μωρό είμαι για να μου πει τι θα κάνω;; (Πας γυρεύοντας κι εσύ να τ'ακούσεις!!)
Είδαμε και τα διαμάντια σήμερα..Είδαμε και απειλητικό μήνυμα..Τυχαία ή κάποια από τις σημερινές εξελίξεις τα προκάλεσαν;; scratch
Πεφάνη, Αρζόγλου : respect : : respect : και σήμερα
Επίσης, μ'άρεσε πολύ ο Λουκάς!!Ήταν απολαυστικότατος!!Ωραίες σκηνές, ωραίες ατάκες κι ωραία ντυμένος!! Yess :
zeta88
zeta88
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 554 - Ημερομηνία 27-04-2011 Empty Απ: Επεισόδιο 554 - Ημερομηνία 27-04-2011

Δημοσίευση από roria Πεμ Απρ 28, 2011 2:14 am

JESSIE έγραψε:
Kapetanissa, ο,τι και να πώ είναι λίγο! Μιλάς για ατάκες Λουκά, αλλά κι εσύ δεν πάς πίσω! Μ'αρέσει που λές αυτά που θα ήθελα να πώ κι εγώ, αλλά .....κάτι με κρατάει ....μάλλον το νουμεράκι που φαίνεται το άτιμο δίπλα στο: ηλικία! Αυτή η αλλαγή έκφρασης του Στέφανου ήταν ό,τι καλύτερο μας έδειξε ολο το χθεσινό επεισόδιο και οι αντιδράσεις μου είναι ακριβώς ίδιες με τις δικές σου! (μήν κοιτάς που δεν τα λέω....)
Και φυσικά, απλά περιμένω κι εγώ την Παρασκευή!!!!!
Κι εγώ, κι εγώ, κι εγώ, κι εγώ: τουτέστιν: κι εγώ ενθουσιάζομαι με ατάκες kapetanissas κι εγώ εστάλην για τέϊον του όρους με την αλλαγή στην έκφραση του Σταύρου στο χθεσινό, καθώς πρόφερε τα δύο διαφορετικά "αυτοκτόνησε". Κι εγώ θα ήθελα να το είχα σχολιάσει με αντίστοιχα πλάγια γράμματα, αλλά δεν το έκανα, γιατί λόγω ηλικίας με προβληματίζουν πλέον οι ολισθηροί κατήφοροι, μήπως σπάσω κανένα παϊδι...
Και, ναι, κι εγώ φυσικά περιμένω την Παρασκευή!!!
Αχ, σχεδόν ξέχασα ότι εδώ είναι το τόπικ του σχολιασμού!
Να πω λοιπόν και μερικά εντός θέματος:
Καλό το σημερινό: Στέφανος-Αντιγόνη, Στέφανος-Εριέττα, the pillars of the earth και σήμερα. Χύνεται λίγο περισσότερο φως στη ζωή του Στέφανου και στην πραγματικά πονεμένη ιστορία της σχέσης του με τη μητέρα του που τον αγαπάει με τον εξαιρετικά ιδιάζοντα τρόπο της, αλλά συνεχώς από μικρό παιδάκι τον χρησιμοποιεί όπως τη βολεύει. Φρικτό βάρος.
Η Εριέττα βάζει την ασφάλεια του Στέφανου πάνω από όλα, εκείνος σκέφτεται ότι το δικό του ατού μπορεί να βοηθήσει εκείνη και το Λουκά. Αγαπώ και μάλιστα εν όψει της Παρασκευής, αγαπώ δύο φορές.
Όι σκηνές με το Λουκά και τη Νορα σε σχέση με τη μπέμπα ήταν πολυαναμενόμενες για πολλούς εδώ και καιρό. Και πραγματικά έπρεπε να υπάρξουν. Μπορεί εμένα να μην με ενδιαφέρουν τόσο πολύ, ενδιαφέρουν όμως πάρα πολλούς θεατές και πολλά μέλη του φόρουμ και ομολογώ ότι κι εγώ πολύ πιο ευχάριστα θα εβλεπα περισσότερες τέτοιες σκηνές αντί να ακούω την ατέλειωτη εξιστόρηση της Αμαλίας στο θανάσιμο σπλάχνο της για την πανηλίθια ιδέα της που δεν μας είχε ταλαιπωρήσει και λίγο τα νεύρα όταν τη βλέπαμε live. Επίσης θα προτιμούσα ακόμα και να μπω στο ίδιο με τριπ με το Λουκά και να ψάχνω αν το βρέφος θα ταίριαζε να ονομαστεί Χρυσορρόη, Μαργαρώνα, Λευκίππη ή Βρουγχίλδη από το να βλέπω την Αστέρω να σολάρει ανελέητα.
Του Λευτέρη πολύ του πήγαινε το ειρωνικό. Μακάρι να τον ξαναδούμε έτσι. Το έχει.
Ο Ηλίας προκαλεί όλη τη γκάμα των συναισθημάτων που θα προκαλούσε οποιοσδήποτε ηλικιωμένος σε αυτή την κατάσταση. Συμπόνια, ανησυχία, αλλά καμιά φορά και βαρυγκόμια και μια αίσθηση ότι εδώ καράβια χάνονται κι αυτός είναι στον κόσμο του. Αυτά είναι πράγματα που τα νιώθουμε συχνά όταν αντιμετωπίζουμε δυσκολίες με μεγάλους αγαπημένους ανθρώπους. Εξαιρετικός όπως πάντα ο κύριος Αρζόγλου.
Άλλα δεν θυμάμαι. Έχουν περάσει και τόσες ώρες άλλωστε.
Ασχολίαστο ότι Εύα και Αγγέλα πάνε να ψάξουν το κινητό της μικρής. Το κατανοώ, αλλά δεν το εγκρίνω με τίποτα. Και προσωπικά το θεωρώ και ελάχιστα αποτελεσματικό.
Αναμένουμε τα καλύτερα!
roria
roria
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 554 - Ημερομηνία 27-04-2011 Empty Απ: Επεισόδιο 554 - Ημερομηνία 27-04-2011

Δημοσίευση από stephanos13 Πεμ Απρ 28, 2011 10:02 am

Είχε αρκετή δράση μπορώ να πω το χθεσινό
Λουκα και Νορα να συζητουν για το μωρο
Τον αστυνομο απο την μια να απειλα και απο την αλλη να ζητα την βοηθεια του Λουκα
Τον κυρ Ηλια στον κοσμο του.

Και τώρα το χέρι που χαιδεύει τα διαμάντια επέστρεψε δρυμήτερο.

Clarabelle έγραψε:
Εκεί λοιπόν που η πονεμένη πίστευε οτι είναι καβάλα στο άλογο και απειλούσε να μιλήσει με μια κίνηση ματ κάποιος την έβαλε στο πρόβλημα έτσι ώστε να διστάσει να ανοίξει το στόμα της. Περίεργο.
Ναι ας που οτι να μην μιλησει η Νταιζη είναι θετικό για την παρέα αλλά αυτός που έχει τα διαμάντια κάνει μια εντελώς αντιφατική κίνηση στέλνει μήνυμα της Αντιγόνης να μην πει που είναι θαμμένος ο Αρραβαντινός ,το οποιό είναι αρνητικό για την παρέα. Ee?
Πιστεύα ότι τα διαμάντια τα έχει ο Λευτερης μονος του ή μαζί με τον Λουκά αλλά μετά τα τελευταία επεισόδια το αποκλείω .Μπορεί να είναι και ο Ρούσσος που με το μηνυμα στην Αντιγόνη προσπαθεί να σώσει τον εαυτό του και με τα διαμάντια στην Νταίζη να κουκούλλώσει την ιστορία.Ή πολύ απλά να είναι κάποιο νεο πρόσωπο
stephanos13
stephanos13
Τουρίστας
Τουρίστας


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 554 - Ημερομηνία 27-04-2011 Empty Απ: Επεισόδιο 554 - Ημερομηνία 27-04-2011

Δημοσίευση από aglaitsa Πεμ Απρ 28, 2011 10:17 am

για μενα σχεδον τελειο το χθεσινο επεισοδιο και αυτο εξαιτιας του λουκα της νορας και της μπεμπας
νομιζω πως απλα ειχα ενα χαζο χαμογελο στα χειλια σε ολη τη διαρκεια του επεισοδιου οπως οταν βλεπεις δυο δικους σου ανθρωπους τοσο ευτυχισμενους να κανουν σχεδια
κατα τα αλλα ο κυριος αρζογλου για μια ακομη φορα τελειος
πολυ ευχαριστη η σκηνη στεφανου αντιγονης
το εχω ξαναπει αλλα λατρευω να μισω τη λαζαριδενα ειναι για μενα η κακια που δεν χρειαζεται να ψαξεις λογους για να τη δικαιλογησης
πολυ υπουλο το χτυπημα του ρουσσου που εχει ξεχασει ποσο πολυ "αγαπουσε" αυτα τα δυο παιδια
οσο για τα διαμαντια πως γινεται να εμφανιστηκε το χερι ως δια μαγειας μολις η νταιζη{μπλιαχ} αρχισε νατα συζηταει?
και γιατι ο λευτερης δεν ιδρωσε καθολου οταν του ειπε για το dvd που τον καιει?
μηπως γιατι το γνωριζε ηδη?
μηπως γιατι το εχει καποιος γνωστος του?
φανηκε και σε κανεναν αλλο υποπτο το βλεμμα που αντα λαξε με το λουκα?
και τελος μηπως ο λυτρας ειχε πει ψεματα στην αντιγονη για τον αραβαντινο?
aglaitsa
aglaitsa
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό Τόπος : σπιτι μου
Ασχολίες : μυστικα-μυστικα-και...μυστικα.......

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 554 - Ημερομηνία 27-04-2011 Empty Απ: Επεισόδιο 554 - Ημερομηνία 27-04-2011

Δημοσίευση από kapetanissa Πεμ Απρ 28, 2011 1:24 pm

roria έγραψε:
JESSIE έγραψε:
Kapetanissa, ο,τι και να πώ είναι λίγο! Μιλάς για ατάκες Λουκά, αλλά κι εσύ δεν πάς πίσω! Μ'αρέσει που λές αυτά που θα ήθελα να πώ κι εγώ, αλλά .....κάτι με κρατάει ....μάλλον το νουμεράκι που φαίνεται το άτιμο δίπλα στο: ηλικία! Αυτή η αλλαγή έκφρασης του Στέφανου ήταν ό,τι καλύτερο μας έδειξε ολο το χθεσινό επεισόδιο και οι αντιδράσεις μου είναι ακριβώς ίδιες με τις δικές σου! (μήν κοιτάς που δεν τα λέω....)
Και φυσικά, απλά περιμένω κι εγώ την Παρασκευή!!!!!
Κι εγώ, κι εγώ, κι εγώ, κι εγώ: τουτέστιν: κι εγώ ενθουσιάζομαι με ατάκες kapetanissas κι εγώ εστάλην για τέϊον του όρους με την αλλαγή στην έκφραση του Σταύρου στο χθεσινό, καθώς πρόφερε τα δύο διαφορετικά "αυτοκτόνησε". Κι εγώ θα ήθελα να το είχα σχολιάσει με αντίστοιχα πλάγια γράμματα, αλλά δεν το έκανα, γιατί λόγω ηλικίας με προβληματίζουν πλέον οι ολισθηροί κατήφοροι, μήπως σπάσω κανένα παϊδι...
Και, ναι, κι εγώ φυσικά περιμένω την Παρασκευή!!!

Ευχαριστώ πολύ κορίτσια... sisi
Διότι ΚΟΡΙΤΣΙΑ είστε και είμαστε όλες, ορίστε μας.... αρχίσατε τα τριτοκοσμικά με την ηλικία τώρα, τι έχουν οι ηλικίες? Μια χαρά είναι, καλά να είμαστε, την υγειά μας να έχουμε και να χαιρόμαστε τα χρόνια μας... Cool
Δηλαδή τι, το να παραδεχτούμε ότι ήταν υπέροχο ένα πουκάμισο, ή μια φατσούλα ενός εξαιρετικού ηθοποιού είναι κατήφορος?! έλα τώρα.... όλοι έχουμε δικαίωμα στο θαυμασμό έργων ΤΕΧΝΗΣ... Wink

Και επί του επισοδείου και του σχολιασμού, roria, συμφωνώ μέχρι κεραίας... Αυτό το ψάξιμο δε στο κινητό, δεν μπορώ να το δεχτώ.... Επειδή έχω βρεθεί στη θέση της Μαρίλιας (ως "θύμα" ψαξίματος), και όχι στα 18 μου, αλλά πολύ πρόσφατα, ομολογώ ανερυθρίαστα ότι άστραψα, βρόντηξα και εξερράγην εντυπωσιακά. Χωρίς κρότο μεν, αλλά ξέρετε τι λένε... "καμιά φορά, η σιωπή, λέει βαριές κουβέντες...". Και εννοείται ότι δεν έχω απλώσει ποτέ χεράκι σε μη δικό μου πράγμα, ακόμα και όταν υπό περιστάσεις, σχεδόν θα ώφειλα, και όσοι τελικά το έπραξαν, βγήκαν κερδισμένοι....
Τι να πω, νοοτροπία, αρχές, στάση ζωής, ο,τιδήποτε...
Όσο για την ιστορία και την εξέλιξη, εμμένω στην αρχική μου θέση και δεν καταλαβαίνω προς τι όλος αυτός ο χαμός με τη Μαρίλια. Οκ, οι μανούλες το βλεπουν λάθος, και οι περισσότεροι εδώ το ίδιο το βλέπουμε, όμως είναι δικό της λάθος, και η ίδια θα υποστεί και τις όποιες συνέπειες, φυσικός νόμος. Κατανοητό που οι δικοί της θέλουν να την προστατέψουν από τη λακούβα και τον πόνο, αλλά, άλλος ένας φυσικός νόμος, δεν μπορείς με το ζόρι να σώσεις κανέναν που ΔΕΝ ΘΕΛΕΙ να σωθεί...
kapetanissa
kapetanissa
Τουρίστας
Τουρίστας

Θηλυκό Τόπος : Fata Morgana
Ασχολίες : ατέρμονη πεζοπορία στον θαλασσινό φεγγαρόδρομο

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 554 - Ημερομηνία 27-04-2011 Empty Απ: Επεισόδιο 554 - Ημερομηνία 27-04-2011

Δημοσίευση από Cancoon Πεμ Απρ 28, 2011 1:27 pm

Το επεισόδιο δεν μου άρεσε καθόλου.
Η εκδίκηση του Λουκά και της Εριέττας σε βάρος του Ρούσσου χαρακτηρίζεται αποκλειστικά από ανισορροπία ανάμεσα στο μένος που δείχνουν απέναντι στον Ρούσσο και σε όσα πραγματικά αυτός έπραξε.
Οι δε συνέπειες αυτής της εκδικητικότητας στον χαρακτήρα του Λουκά είναι εμφανείς. Ορίστε λοιπόν που στο βωμό της εκδίκησης θα κάνει και διαπραγματεύσεις με την Αντιγόνη, την δολοφόνο του θετού πατέρα της Εριέττας και την επίδοξη δολοφόνο της Εύας και του παιδιού της. Μπράβο, μπράβο!
Η δε Εριέττα ασκεί την υποκριτικότητα στο έπακρον όταν ισχυρίζεται ότι είναι αθώα αλλά ταυτόχρονα συνεχίζει επισταμένως όλες τις παράνομες δουλειές του πατέρα της και πάνω απ' όλα το λαθρεμπόριο διαμαντιών.
Την συναισθηματική αξία των πλαστών πινάκων που έδωσε κακαρίζοντας από ικανοποίηση στην Νταίζη βέβαια τότε δεν την θυμήθηκε καν!
Ο Στέφανος κομπάρσος, εκτιμά την τζαμαρία, η Μελίτα περιορισμένη σε σκηνές με την Αμαλία, το Στέφανος-Μελίτα ούτε μία σκηνή.
Έχω κουραστεί πάρα πολύ από τη σειρά.
Cancoon
Cancoon
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σελίδα 1 από 2 1, 2  Επόμενο

Επιστροφή στην κορυφή


 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης