Επεισόδιο 555 - Ημερομηνία 28-04-2011

Σελίδα 1 από 4 1, 2, 3, 4  Επόμενο

Πήγαινε κάτω

Βαθμολογείστε το σημερινό επεισόδιo

Επεισόδιο 555 - Ημερομηνία 28-04-2011 Vote_lcap2%Επεισόδιο 555 - Ημερομηνία 28-04-2011 Vote_rcap 2% 
[ 1 ]
Επεισόδιο 555 - Ημερομηνία 28-04-2011 Vote_lcap8%Επεισόδιο 555 - Ημερομηνία 28-04-2011 Vote_rcap 8% 
[ 5 ]
Επεισόδιο 555 - Ημερομηνία 28-04-2011 Vote_lcap19%Επεισόδιο 555 - Ημερομηνία 28-04-2011 Vote_rcap 19% 
[ 12 ]
Επεισόδιο 555 - Ημερομηνία 28-04-2011 Vote_lcap19%Επεισόδιο 555 - Ημερομηνία 28-04-2011 Vote_rcap 19% 
[ 12 ]
Επεισόδιο 555 - Ημερομηνία 28-04-2011 Vote_lcap6%Επεισόδιο 555 - Ημερομηνία 28-04-2011 Vote_rcap 6% 
[ 4 ]
Επεισόδιο 555 - Ημερομηνία 28-04-2011 Vote_lcap46%Επεισόδιο 555 - Ημερομηνία 28-04-2011 Vote_rcap 46% 
[ 29 ]

Σύνολο Ψήφων : 63

Επεισόδιο 555 - Ημερομηνία 28-04-2011 Empty Επεισόδιο 555 - Ημερομηνία 28-04-2011

Δημοσίευση από Clarabelle Την / Το Πεμ Απρ 28, 2011 5:33 pm

Πώς σας φάνηκε το σημερινό επεισόδιο;

Επεισόδιο 555 - Ημερομηνία 28-04-2011 ClarabelleFinale

Μας είπαν η Εύα είναι θάλασσα
και η θάλασσα μπορεί να είναι φουρτουνιασμένη και μπορεί να είναι γαλήνια, αλλά ακίνητη ποτέ!
Στα "Μυστικά" το κατάφεραν και αυτό!
Clarabelle
Clarabelle
Forum Team
Forum Team

Θηλυκό Τόπος : Πειραιάς

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 555 - Ημερομηνία 28-04-2011 Empty Απ: Επεισόδιο 555 - Ημερομηνία 28-04-2011

Δημοσίευση από loukitsa Την / Το Πεμ Απρ 28, 2011 7:04 pm

Ασπάστηκα:

1.Αντιγόνη-Ρούσσος: Ο Πέτρος δειχνει εκπληκτος με το απειλιτικο μηνυμα
που εστειλαν και η Θεαρα μου δυναμικη ξεκαθαριζει πως θα προστατεψει την ίδια και το γιο της!

2.Ωραίο μπλουζάκι φορουσε η Δαφνη, μου άρεσε η ανυσηχια για τον Ηλία

3.Η Ευα και η Αγγέλα λιγες φορες ηρθαν σε επαφη με τη Μπεκρου
και κολλησαν κατινιτιδα!

4.Νικόλας-Δαφνη:Ψαχνουν χερακι χερακι τον λαθρόβιο Ηλια στην Εδεμ

5.Ευα-Νόρα-Λουκάς στο γραφειο:Ατακαρα "Του εγκληματικού είναι όχι του γκομενικου"
αναφερόμενος στον αστυνομο που η Ευα θέλει να μαθει λεπτομέρειες για το Θανο...!

6.Τι να πει κανεις για τις σκηναρες Αντιγονης και Στεφανου?
Με συνεπήραν πάλι! Μπραβο τους!

7.Λευτερης και διαμαντια της Οχιάς...τελικα δεν τα χει αυτος με το Λουκά?

8.Ο Λιάκος ειναι εντελως αλλου κατι που ανυσηχει το Νικόλα και τη Δαφνη
τους ειπε να μην πλυνουν τα λερωμενα του ρούχα γιατι θα τα βάλει και αυριο...

9.Λευτερη και Λουκά της Οχιάς ειναι τα διαμαντια...

10.Ο Λουκάς εχει γυρισει ολη την Αθηνα με όλα αυτα...

11.Αγαπιούνται τα παιδια μας και το ξανα ειπαν τηλεφωνικα...!

12.Νικόλας-Δαφνη φοβουνται με τον Ηλία αλλα δεν γινεται να τον αφησετε αβοηθητο...

13.Ο Πέτρος μιλα στο τηλεφωνο και τον ενοχλησε που αυριο θα βγει η υπόθεση παντου....

14.Μικρη σκηνη με Ερη και Στεφανο και ενδιαμεσα το Λουκά!
Παρόλα αυτα η αδήριτη έλξη αναμεσα στο ζευγαρι κραυγαζε!

Σπάστηκα:

1.Ο Χρησταρας με απογοητευει, έκανε λες και ειδε πρωτη φορα διαμαντι αιματοβαμμενο!
Δωστε και σε μενα ενα διαμαντακι καλε πλιζζ ωραία ιδεα να φυγετε..
θα μου λειψεις Χρησταρα αλλα δεν θα μου λειψει καθολου η άθλια Οχιά!

2.Αμαλι-Μπεκρου:Βαρεθηκα 3 χρονια να βλέπω Μπεκρου βαρεθηκα!

3.Η Αμαλια τα χωνει στην Μπεκρου και δεν παίρνει και την ευθυνη η κακομαθημενη Μπεκρου!!!!

4.Οχια σταματα να τα χωνεις στη Θεαρα μου!

5.Η σκηνη Πετρου-Στεφανου καταστράφηθηκε καθως τους διέκοψε η αμετροέπεια της Μπεκρους!
Ο Στεφανος ξεκαθαρισε τη θεση του απεναντι στην πρωην σφουγγαριστρα του και η κακομαθημενη ηλιθια Μπεκρουλιτα
εκαψε τη μανα της και το Λουκά όλως τυχαίως...

6. Ο Γεροντοέρωτας σαν πιτσουνακια και ερωτευμενοι πιγκουινοι ειναι χαλια...
Κριμα για τον κυριο Κατρανίδη...Τετοια φτηνα κόλπα κανει ο Πετρος, ακους εκει τους σκαβουν το λάκκο!
όσ για την ωριμοτητα τι να πω ξεχειλιζει απ τα μπατζακια σας...Εξω απο τα δοντια
θα τα πει η Στελλίτσα...αυτη και η Μαλάμω!

7.Η Στελλίτσα πήγε να τα χωσει σε Λουκα και Νόρα...Δεν σεβαστηκε ουτε καν την κατασταση της κόρης της...
Αλλη μια σκηνη καταστραφηκε σημερα...
Με ποιο δικαιωμα μιλα ετσι αυτη?
Με ποιο δικαιωμα εγινε πρωταγωνιστρια και μιλα με τετοιο τουπε? Η διαολογυναικα
μα τσακιστει να φυγει

8.Εκατερωθεν κατηγοριες κατινιας καμια δεν αναλλαμβανει ευθυνες...ουτε η Μπεκρου
ούτε η Αμαλι

9.Χρησταρας-Οχιά:Κουραστηκα κουραστηκα κουραστηκα....πάλι τα ίδια και τα ίδια

10.Αμαλι-Στελλίτσα:Αυτα που δεν ειδαμε εκει το ειδαμε εδω....η σκηνη εμετικη...
ακους εκει θα τον διεκδικησει λεει η αλλη η γεροντισσα...ο Χριστος και η Μανα του τι ακουω?????

Τα σημερινα ήταν κουραστικά...
απογοητευτηκα ειλικρινα, επειδη Λουκας-Νόρα ανεβαζουν τα νούμερα τηλεθέασης τους βαζουν εμβόλιμα
σε ΄όλες τις σκηνες.....Ο τραγικα αθλιος γεροντοέρωτας σε πρωτο πλανο μισο επεισόδιο και βάλε
Τι να πρωτοσωσει η σκηνη Λουκα-Νόρας και η σκηνη Αντιγονης-Στεφανου??
Ψηφιζω ασχημο με επιεικεια...!
Τα προσεχως μου αρεσαν λιγακι...
μαλλον θα δουμε λιγο παραπανω Ευα-Λευτερη και ερη-στεφανο μονους τους

YΓ1.Θέλω επιτέλους να πληρώσει η Μελίτα και να χωρίσει από τον Στέφανο!
Θέλω να σταματήσει ο χαρακτήρας της είναι στο απυρόβλητο!!!
ΥΓ2.Απαλλαγη από τον γεροντοέρωτα στελλιτσας που μας τρωει μονιμα μισο επεισόδιο ΕΛΕΟΣ
Υγ3.ΣΤΟΠ ΣΤΗΝ ΑΓΙΟΠΟΙΗΣΗ ΤΗΣ ΟΧΙΑΣ ΝΤΑΙΖΗΣ, στειλτε τη στο ραντεβου με το Μπέλλο στην ΚΟΛΑΣΗ!
Υγ4.Να φυγει απο το γραφειο της Νόρας η ακαματα Μπεκρουλιτα!
ΥΓ.Κυριακο μας έλειψες!

Φιλικά
loukitsa

Επεισόδιο 555 - Ημερομηνία 28-04-2011 Bann5211

Λατρεύω την Παρέα Της Φεγγαρόπετρας,
την Αντιγόνη Λαζαρίδη και το Χρήστο Μάνεση!
loukitsa
loukitsa
Δημόσιες Σχέσεις
Δημόσιες Σχέσεις

Θηλυκό Τόπος : Σε δυάρι με το Λουκάκο μου και τον Turgenev
Ασχολίες : Ξεσκονίζω το Εδεμ-όσκαρ κολλήματος που πήρα! Παναγιώτης Πετράκης και ξερό ψωμί

Επεισόδιο 555 - Ημερομηνία 28-04-2011 Empty Απ: Επεισόδιο 555 - Ημερομηνία 28-04-2011

Δημοσίευση από loukasnora Την / Το Πεμ Απρ 28, 2011 7:13 pm

Σήμερα έψαχνα να βρω τι με είχε κάνει να κολλήσω με αυτή την σειρά.Πάντως σίγουρα δεν ήταν η Στέλλα που την φάγαμε στην μάπα στο μισό και πλέον επεισόδιο.Ούτε η Νταίζη και οι κατινιές της Μελίτας.Σήμερα απογοητεύτηκα πραγματικά από αυτή την σειρά.Πολύ κρίμα.

Αν και υπήρχαν στο επεισόδιο κάποιες φωτεινές εξαιρέσεις ( Αρζόγλου,Παπαδημητρίου oscar ) ψηφίζω άθλιο!
loukasnora
loukasnora
Camera Woman
Camera Woman

Θηλυκό Τόπος : Dreamland ♥
Ασχολίες : Θεατρο,σινεμα

Δημοσίευση από fay66 Την / Το Πεμ Απρ 28, 2011 7:20 pm

Το αποψινό πήγαινε από σοβαρό σε σοβαρό και ο Λουκάς από πρόβλημα σε πρόβλημα. Πολλά σούρτα φέρτα απόψε. Πού καιρός πια για τη μικρή μπουμπού που έρχεται καθοδόν.
Πρώτη καμπάνα. Να πάει να βρει ποιος είναι ο περιβόητος Θάνος της Μαρίλιας. Μετά ο Λευτέρης τον ενημερώνει για τα διαμάντια που άρχισαν να βολτάρουν δεξιά και αριστερά λες και είναι στραγάλια. Ο Στέφανος πείθεται ότι δεν έστειλε το μήνυμα ο Ρούσσος στην Αντιγόνη αλλά κάποιος άγνωστος από το παρελθόν. Βγήκαν παγανιά και οι σκελετοί τώρα. Και το κερασάκι στην τούρτα μπουκάρει και η Στέλλα που έπιαξε ο Λουκάκος μαζί με την Αμαλία εναντίον της.Και να έχουμε έναν Λουκάκο να τρέχει σαν το Βέγγο. Και να πεις ότι θα ησυχάσεις αύριο; Όχι βέβαια!!Έχουμε τις αποκαλύψεις του παρελθόντος του Ρούσσου στα ΜΜΕ. Τρεχάτε ποδαράκια μου λοιπόν από εδώ και πέρα. Για να δούμε αν αυτό θα συνεπάγεται ότι τα επεισόδια θα γίνουν και πιο ενδιαφέροντα, γιατί αυτό παίζεται.
Στέφανος-Μελίτα
Η γνωστή Μελίτα.Κατιναριό πρώτης κατηγορίας απέναντι στο Στέφανο. Βρε γλίτωσε ο άνθρωπος από δαύτην.Τώρα μόνιμα , προσωρινά , θα δείξει.
Μελίτα-Ρούσσος
Στη Μελίτα βρε να εμπιστευτείτε όλοι σας τα μυστικά. Τάφος η γυναίκα. Μόνο που μένει μόνιμα ανοιχτός. Τσουπ την έκαψε την Αμαλία κανονικότατα.
Μετά τι προσπαθούσε να δικαιολογηθεί στην Αμαλία. Πάει και αυτήν , την έκαψε η κόρη της. Βρε να μην έχει πάρει τίποτα από την Αμαλία , μα απολύτως τίποτα!!!
Πέτρος-Στέλλα
Καλά τώρα αυτή η σκηνή ασχολίαστη. Μεγάλοι άνθρωποι ας έβαζαν κάτω το κεφαλάκι τους ο καθένας και θα καταλάβαιναν τα κίνητρα και του ενός και του άλλου.
Στέλλα-Αμαλία
Πολύ θα το ευχαριστηθώ όταν η Στελίτσα καταλάβει ποιος είναι πραγματικά ο Ρούσσος. Όταν θα στραφεί εναντίον των παιδιών και κυρίως της Νόρας , για να την δω τότε. Όλοι γύρω γύρω τρελάθηκαν που της έλεγαν να μείνει μακρυά του. Αλλά είπαμε , έπρεπε και πρέπει να το καταλάβει η ίδια. Ενδοσκόπηση και αυτοπροσδιορισμός. Καλά θα φας έναν ετεροπροσδιορισμό από τις ενέργειες του Ρούσσου , που θα είναι όλο δικό σου.
Χρήστος-Νταίζη-Αντιγόνη
Έσμιξαν τα δυο πανούργα κεφάλια για να δουν τι θα κάνου. Από τις ελάχιστες σκηνές, για να μην πω η μοναδική , που μάνα και κόρη δεν σφάχτηκαν , ούτε καν λεκτικές σπόντες.
Νικόλας-Δάφνη-Ηλίας
Αυτά είναι σοβαρά προβλήματα. Όμως όσο και να μου αρέσει ο τρόπος που παίζει ο Αρζόγλου κάπου πρέπει κάποια στιγμή να σταματήσει και ο Νικόλας ως γιατρός να πάρει τα μέτρα του. Αν συνεχίσει έτσι σε λίγο θα κινδυνέψει να γίνεται η κατάσταση γελοία και θα είναι κρίμα. Πάντως γίνεται κουραστική. Και αυτή η Δάφνη τι άλλο πια περιμένει για να καταλάβει ότι ο πατέρας της έχει σοβαρό πρόβλημα; Ας ξυπνήσουν επιτέλους όσο δεν είναι πλέον αργά.
Μέσα σε όλο το σημερινό χαμό τουλάχιστον ακούσαμε και ένα σ΄αγαπώ από τον ένα πιτσουνάκι στο άλλο. Όχι τίποτα άλλο γιατί σήμερα νόμιζα ότι παρακολουθούσα ένα κακέκτυπο αντίγραφο Αγκάθα Κρίστι!!!

fay66
Εδεμοφανάκι
Εδεμοφανάκι

Θηλυκό

Δημοσίευση από taradoula Την / Το Πεμ Απρ 28, 2011 7:21 pm

Το σημερινό επεισόδιο είχε πάρα πολύ ίντριγκα και σασπένς.
Μου αρέσει αυτό το μυστήριο που πλανάται πίσω από τον "άγνωστο" που παρακολουθεί τις ζωές όλων και τους έχει κάνει να φοβούνται ακόμα και τον ίσκιο τους. Αν κατάλαβα καλά αυτός έκλεψε τα λάφυρα της Νταίζης και κρατάει τα διαμάντια. Βέβαια προκύπτει ένα εύλογο ερώτημα γιατί τα κάνει όλα αυτά;
Θεωρώ πως η αποκάλυψη του προσώπου που κινεί τα νήματα θα μας αφήσει με το στόμα ανοιχτό.

Επίσης, στο σημερινό επεισόδιο μου άρεσαν όλες οι σκηνές Δάφνης-Νικόλα, μου είχαν λείψει ομολογώ. Στεναχωριέμαι με τον κο Ηλία που δε θέλει να φύγει από την Εδέμ και πραγματικά ο κος Αρζόγλου περνάει εκπληκτικά τα συναισθήματα που πρέπει.

Η επιδρομή της Στέλλας: : respect : : respect : : respect : η κα Θεοδωροπούλου άπαιχτη. Η Στέλλα είχε όλα τα δίκια με το μέρος της απόψε, κανένας δεν έχει δικαίωμα να επεμβαίνει στη ζωή κάποιου με τόσο φτηνά κόλπα, πολύ καλά έκανε και τους τα έχωσε μπας και πάψουν να συμπεριφέρονται σαν πεντάχρονα.

taradoula
Εδεμοφανάκι
Εδεμοφανάκι

Θηλυκό Τόπος : Ιωάννινα

Δημοσίευση από trelli petrakitsa Την / Το Πεμ Απρ 28, 2011 7:26 pm

loukasnora έγραψε:Σήμερα έψαχνα να βρω τι με είχε κάνει να κολλήσω με αυτή την σειρά.Πάντως σίγουρα δεν ήταν η Στέλλα που την φάγαμε στην μάπα στο μισό και πλέον επεισόδιο.Ούτε η Νταίζη και οι κατινιές της Μελίτας.Σήμερα απογοητεύτηκα πραγματικά από αυτή την σειρά.Πολύ κρίμα.

Αν και υπήρχαν στο επεισόδιο κάποιες φωτεινές εξαιρέσεις ( Αρζόγλου,Παπαδημητρίου oscar ) ψηφίζω άθλιο!

Συμφωνώ απόλυτα μαζί σου Νίκη!!!
trelli petrakitsa
trelli petrakitsa
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Στην αγκαλιά του Παναγιώτη μου!!!
Ασχολίες : Σχολείο, Φροντιστήρια, Διάβασμα, tv-pc, Forum, Π.Π. & Π.Μ. !

Δημοσίευση από tzibirdika Την / Το Πεμ Απρ 28, 2011 7:27 pm

Το δα στο γρηγορο λογω βαρεμαρας.....

Αλλα βαρεθηκα κι αλλο και δε το ειδα ολο... lmao
Ο γκομενος της Μαριλιας λεγεται Θανος??? Confused? Αλλο ονομα δε βρηκατε? Mmm sfyr

Η Μελιτα την εκανε παλι την πατατα της...και μετα προσπαθησε να βγει κι απο πανω...Ελεοος...Που ενα μυστικο δε μπορει να κρατησει... Fskl Εσυ μπορει να βαρεθηκες τη μανα σου και ολα αυτα που σχεδιαζει καθε τοσο αλλα κι εμεις βαρεθηκαμε να σε βλεπουμε και να σε ακουμε ... Mmm

Η Στελλα ηθελα και να ξερα τι ωρυεται....οταν ο Λουκας ετρεχε για να τη σωσει απο τα νυχια του Μπελλου ηταν καλα.....τωρα της ξινισε...που στο κατω κατω σιγα πια το κακο που της εκανε....και σιγα το κελεπουρι που εχασε....εξαλλου θα αποδειχτει αργοτερα ποσο δικιο ειχε ο Λουκας και πολυ θα το ευχαριστηθω.. *γελα σατανικα*...Υστερια υστερια υστερια...κι αφου τελειωσε τον εξαψαλμο πετα κι ενα "σεβομαι την κατασταση σου και φευγω" στη Νορα... Ορσε μαρη...Fskl που θα βγει το μωρο απο την κοιλια θα σε δει και η πρωτη λεξη που θα πει θα ειναι " μακριααααα μακριαααα" ruuun
Την βαριεμαι απιστευτα...και δε καταλαβαινω το λογο υπαρξης της πλεον εκει....Η Νταιζουλα αγιοποιηθηκε...το εμπεδωσαμε...ωρα να την κανει το αστερι προς Μονεμβασια μερια...

Ολα αυτα με τον Ηλια και τα περα δωθε του κουραζουν....Ο Αρζογλου ειναι εκπληκτικος βεβαια!!!

Δεν ειδα κατι αλλο....βαρεθηκα και το κλεισα...οποτε δε ψηφιζω...

ΥΣ-->Καλο κουραγιο σε οσους αντεχουν ακομα!!! Κρατατε γερα ωρε αδερφια... soutien
tzibirdika
tzibirdika
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό Τόπος : οδος ονειρων 15

Δημοσίευση από fantina Την / Το Πεμ Απρ 28, 2011 7:40 pm

ειπα να κατσω να μετρησω τα λεπτα που επαιξε στο επεισοδιο η αστερω και η
γυρα που εκανε σουρνωντας τα εξαμαξης ,αλλα τοσο μαζοχισμο δεν εχω ....
και εδω ερχονται οι αποριες .
που ακριβως την θιξανε την αστερω ?
γιατι το σχεδιο ηταν κοροϊδια για την αστερω ?
για ποιο ακριβως λογο φερανε το χαρακτηρα της αστερως στη σειρα ?
τι αρλουμπες ηταν αυτες που ελεγε στην Αμαλια ?
τι φταιω η ερμη ?
α !!!!!!!και το αλλο ,εδω βαρκουλες χανονται και το χμ,χμ χτενιζεται ....
ημαρτον ...
ο Λευτερης βρισκει διαμαντια να περιφερονται εξω απο την πορτα του και παιρνει φωτια ο κ@@@@ του και η αστερω κατσε κατω Λουκα να ξεκαθαρισουμε τα γκομενικα μου ,ημαρτον για δευτερη φορα ...
τι να ξαναματαπω η ερμη τηλεθεατρια ....
τελος παντων ......
επι το προκειμενου
λατρεψα την σκηνη και τις ατακες στο γραφειο της Νορας και του Λουκα μαζι με την Ευα !
κ@@@@ ξεβρακοτο με λεει μια φιλη αλλα σημερα ειδαμε τον ορισμο του
λογικη ....(του παρολογου )
τσατιστηκε που ειδε τον Στεφανο στον μπαμπα της και εδωσε την μανα της ..
πειτε μου το δερνεις για παιδι ?
γιατι αμα ηταν εφτα -οκτω χρονων και την ειχα κορη θα την εδερνα ,παρολο που ειμαι εναντιον της βιας και υπερ την κουβεντας (βεβαια εδω ειναι, στου κουφου την πορτα ,οσο θελεις βροντα )
πουλακι μου κρατα το ρημαδακι σου κλειστο σε οτι αφορα αλλους ,τα δικα σου πες τα και οποιον παρει ο χαρος ,αλλα οι αλλοι τι σου φταινε που σε εχουνε παιδι ?
ψαχναμε παλι τον Ηλια και ετσι που παει θα τον ψαχνουμε σε καθε επεισοδιο ..
ο Χρηστακος τωρα δεν εχει προβλημα με το αισθημα και τα λεφτα του αισθηματος καθως και τις πραξεις του αισθηματος (εχω χωρα να σας στειλω αμα θετε ),
η Αντιγονη ψαχνεται και μαζι της και ο γιος (μου φαινεται οτι αυτη την σκηνη την εχουμε δει παρα πολλες φορες )οπως και την τζαμαρια .....
και η ζωη συνεχιζεται και η ελπιδα πεθαινει τελευταια και εγω επιτελους μπηκα σε ρυθμους που ειχα πριν το Πασχα .......
μετριο το σημερινο για ορισμενες και μονο σκηνες !!!!!

fantina
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Θηλυκό Τόπος : στο πιο ομορφο βουνο !!!!!
Ασχολίες : κατι κανω και εγω ......

Δημοσίευση από JESSIE Την / Το Πεμ Απρ 28, 2011 7:49 pm

Ωραία, σήμερα με βοηθό τη Λουκίτσα, έχω όλο το επεισόδιο μπροστά στα μάτια μου! Να πώ οτι γέλασα εξ ίσου με το σχολιασμό της Λουκίτσας, όσο και με το επεισόδιο - ιδίως με την προτροπή στο Χρήστο και τη Νταίζη να φύγουν, και γενικά με τους αμίμητους χαρακτηρισμούς, "ερωτευμένοι πιγκουίνοι", "η άλλη η γερόντισσα " κλπ. !!!

Εγώ δεν χαλάστηκα απ'το επεισόδιο, γιατί ναί μεν μας έδωσε μεγάλη δόση από Στέλλα, Μελίτα, Αμαλία, αλλά είχε γρήγορο ρυθμό, και πολλά ευτράπελα, πού το έσωσαν εν μέρει....

Είναι πιά ολοφάνερο οτι τα διαμάντια ΔΕΝ τα έχουν ο Λουκάς κι ο Λευτέρης, κι' όλα τα leads που μας οδηγούσαν σ'αυτούς ήταν "πλεκτάνη" των σεναριογράφων. Κάποιος λοιπον εκεί έξω τους παρακολουθεί, έχει πάρει τα διαμάντια και τώρα κάνει κινήσεις, και μάλιστα μαζεμένες. Αφού επέστρεψε τα λύτρα στην Εύα, και ζητάει να στείλουν δυό διαμάντια στην οικογένεια της Αννας, σημαίνει οτι δεν θέλει να βλάψει την παρέα, κι αφού κρατάει τα διαμάντια, και δεν θέλει να μαθευτεί πού είναι θαμένος ο Αραβαντινός, μάλλον δεν θα θέλει να βγάλει την ιστορία στη φόρα. Κι όμως, αυτός κρύβεται πισω απ'την δημοσιοποίηση στον τύπο της υπόθεσης, γιατί ούτε ο Λουκάς ούτε ο Πέτρος το έκαναν.... Ποιός να είναι άραγε? Μήπως τελικά ισχύει αυτό που σκέφτηκε η Νταίζη, οτι είναι δύο πρόσωπα? Μήπως είναι δυό αντίπαλοι απ'το παρελθόν, και ξαναρχίζουν τις μεταξύ τους εχθροπραξίες , τώρα που τα παλιά έχουν ξαναβγεί στην επιφάνεια? Εχει ενδιαφέρον αυτό το σκέλος της υπόθεσης, αλλά μάλλον θα το μάθουμε προς το τέλος της σειράς, εκεί κατά τα Χριστούγεννα....

Ξετρελλάθηκα απ'την απαξίωση που έδειξε ο Στέφανος στη Μελίτα, δεν την αντέχει ούτε λεπτό πιά, κι εμείς μαζί του! Η απάλευτη το'κανε πάλι το θαύμα της, τα'κανε όλα μπάχαλο, και μετά έκανε την πάπια.... Συναγωνίζεται σε σοβαρότητα και ωριμότητα τη μάνα της....

Για τη Στέλλα τι να πώ, ζητάει και τα ρέστα, κι έχει ένα δίκιο, αλλά απ'την άλλη , πως περιμένει να την πάρουν στα σοβαρά, όταν μπλέκει με όποιον βρεί μπροστά της, και δεν ακούει κουβέντα, λες και είναι έφηβη που πρωτοερωτεύεται? Είναι πραγματικά γελοίο δύο "κυρίες" κάποιας ηλικίας να τρώγονται σαν τα κοκκόρια για τον έρωτα ενός επίσης κάποιας ηλικίας, νομίζω οτι τα πάθη καταλαγιάζουν από ένα σημείο κι έπειτα, κι η λογική παίρνει το πάνω χέρι, αλλά εδώ συμβαίνει το αντίθετο.... Τέλος πάντων, δεν μ'ενδιαφέρει η ιστορία τους, κι έτσι απλά τους ανέχομαι....

Η σκηνή Αντιγόνης Στέφανου πολύ καλή, όπως πάντα, όπως επίσης και αυτή με Στέφανο, Εριέττα και Λουκά. Ο Λουκάς έχει πάρει το ρόλο του υπουργείου συντονισμού, οπότε τρέχει να πάρει τις αναφορές του ενός και του άλλου, τι να κάνουμε, αυτά έχουν τα μεγάλα πόστα. Μου άρεσε το τηλεφώνημα με Νόρα, "αυτό δεν λέγεται απ'το τηλέφωνο", "ούτε αυτό λέγεται απ'το τηλέφωνο" και ΄"σ'αγαπώ, ευτυχώς και κάτι που λέγεται απ'το τηλέφωνο" !

Το τελευταίο βλέμμα του Στέφανου στο κλείσιμο του επεισοδίου, έδωσε το στίγμα του προβληματισμού του και της σοβαρότητας της κατάστασης. Είναι απ'τα "δικά του" βλέμματα, που μεταφέρουν πολλαπλά μηνύματα, χωρις τα χείλη να λένε λέξη....

Περιμένω τα αυριανά, κι ελπίζω να μπεί γρήγορα το τρέιλερ pleeease

JESSIE
JESSIE
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Θηλυκό Τόπος : ΑΘΗΝΑ

Δημοσίευση από ειρηνη7 Την / Το Πεμ Απρ 28, 2011 8:01 pm

loukasnora έγραψε:Σήμερα έψαχνα να βρω τι με είχε κάνει να κολλήσω με αυτή την σειρά.Πάντως σίγουρα δεν ήταν η Στέλλα που την φάγαμε στην μάπα στο μισό και πλέον επεισόδιο.Ούτε η Νταίζη και οι κατινιές της Μελίτας.Σήμερα απογοητεύτηκα πραγματικά από αυτή την σειρά.Πολύ κρίμα.

Συμφωνω και εγω απολυτα σε ολα, και προσθετω οτι πως ζηταει η στελλιτσα να μην ανακατευονται στην ζωη της, οταν πρωτη αυτη, και με εκνευριστικα πιεστικο τροπο, πιεζε τον λουκα, εντονα να γυρισει στο γραφειο του ρουσσου, και τους πιεζει να μην προχωρησουν τις καταγγελιες, αυτο, δεν ειναι ελεγχος δηλαδη στη ζωη τους?Κατα τα αλλα, και εγω αθλιο, το ψηφισα...
ειρηνη7
ειρηνη7
Κολλημένος με τα

Θηλυκό Τόπος : κρητη
Ασχολίες : μουσικη βιβλιο και σερφαρισμα!!!

Δημοσίευση από pasxalitsa Την / Το Πεμ Απρ 28, 2011 8:09 pm

Πέμπτη 28 Απριλίου 2008
Των Εν κυζίκω 9 μαρτύρων και των τηλεθεατών των ιερομαρτύρων. Της κατινιάς και της υστερίας, του μηνύματος και του διαμαντιού γωνία το σημερινό.

Τι να πρωτοσχολιάσει κανείς, από ένα επεισόδιο που με το που τελειώνει το έχεις ξεχάσει;
Γύρω-γύρω όλοι στη μέση το διαμάντι και ο τρόμος χτυπά την πόρτα του Καρταλέικου; Πως ξέρει τι έγινε εκείνη τη αποφράδα νύχτα; Ποιος ξέρει ότι το Αννιώ, είναι νεκρό; Ποιος παρακολουθεί τη ζωή των ηρώων και τους απειλεί στέλνοντας μηνύματα; Κάτι μου θυμίζει, κάτι μου θυμίζει.... και όποιος κατάλαβε-κατάλαβε lmao

Και ενώ Αντιγόνη-Ρούσσος Στέφανος, Χρήστος Καρταλολύτρα ψάχνονται, Η Μελίτα στον κόσμο της. Εν τάξει το έχουμε εμπεδώσει, το στόμα της δεν μπορεί να το κρατήσει κλειστό (πάντα ετοιμοπόλεμη, με το χειλάκι ζαρωμένο, με την υστερία και το αγκωμαχητό και μονίμως αεικίνητη-3 χρόνια δεν έμαθε δίπλα σε τέτοιους ηθοποιούς, να μην υπερπαίζει γιατί πόσο πιο α-παπα-λευτη να γίνει) του έδωσε σήμερα και κατάλαβε του κατιναριού.

Και δεν μας έφτανε η δευτερο-κατίνα είχαμε και τις εμμηνοπαυσιακές κατίνες να μας κάνουν να ντρεπόμαστε για το φύλο μας.

Λουκάς και Νόρα, τυράκι για το κοινό, γιατί τους δημοφιλείς τους καίμε και οι λοιποί γύρω-γύρω όλοι.

Ο Κώστας Αρζόγλου συνεχίζει να δίνει μαθήματα Υποκριτικής και Ήθους και για αυτόν και για τις σκηνές Κατρανίδη-Παπαδημητρίου-Σταύρου ψηφίζω καλό!!!

Να περνάμε όμορφα και άλλο κακό να μη μας βρει...

Love!
pasxalitsa
pasxalitsa
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Θηλυκό Τόπος : ΜΕ θέα το Πέλαγο
Ασχολίες : Θέατρο, Λογοτεχνία, Σινεμά, Τηλεόραση

Δημοσίευση από zwi Την / Το Πεμ Απρ 28, 2011 8:10 pm

Αρζόγλου και Παπαδημητρίου : respect : : respect :
Από το σημερινό λάτρεψα την Στέλλα που τα έχωσε στον Λουκά..χώσε Στέλλα...χώσε.. soutien

Ψηφίζω μέτριο...

Έχει επεξεργασθεί από τον/την zwi στις Πεμ Απρ 28, 2011 8:14 pm, 1 φορά
zwi
zwi
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Σ'ένα σπίτι μαζί με τον Κωνσταντίνο Γιαννακόπουλο,τον Γιώργο Νανούρη,τον William Levy,τον Jensen Ackles,τον Ian Somerhalder και Rick Malambri μου!
Ασχολίες : Ποδήλατο,Skateboard,Κολύμβηση και πάνω από όλα πρώτος κύκλος των Μυστικά της Εδέμ!

Δημοσίευση από afroditi_norakii Την / Το Πεμ Απρ 28, 2011 8:13 pm

Εγω μπερδευτικα πολυ σημερα!
ημουν 99% σιγουρη οτι τα διαμαντια τα ειχαν Λουκας-Τερης! Τι ηταν αυτο σημερα; faint και απο την αλλη ποιος εστειλε το μηνυμα -γιατι ο Ρουσσος δεν ηταν απο οτι φαινεται- και ποιος τα διαμαντια; Μπερδευτικα!

Η Δαφνουλα τα εχει παιξει με το θεμα του κ.Ηλια και λογικο! πρεπει οντως τον δει γιατρος οπως λεει ο Νικολας!

Η Αμαλια ΘΕΑΡΑ η Στελλα....ασχολιαστο....δεν υπαρχει! Fskl

Ο Λουκακος ο καημενος τρεχει και δεν φτανει (τι πρωτοτυπο)

Ο Στεφανος μου αρεσε και σημερα σε ολες τις σκηνες!

Ευα-Αγγελα μπορει να ειναι λαθος αυτο που εκαναν αλλα εγω μαζι τους soutien

Η Μελιτα μια φορα να κανει κατι σωστο δεν γινεται ετσι; παλυ σκ*τ* τα εκανε(σορρυ κιολας xm )

Και απο την αλλη το Νταιζακι για αλλη μια φορα εβγαλε την ουρα της απο εξω...πασαρε αλλου τα διαμαντακια! πως την γλιτωνει παντα αυτη η γυναικα δεν μπορω να το χονεψω gibbs
περιμενω και εγω το τρειλερ να δω τι θα γινει με Ερη-Στεφ
^^
afroditi_norakii
afroditi_norakii
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Θηλυκό Τόπος : Σερρες!

Δημοσίευση από evaki16 Την / Το Πεμ Απρ 28, 2011 8:13 pm

Ποιο ειναι το καταλληλο παρατσουκλι για την Μελιτα???
Απαντηση - - - > Ταφος!!!! Απαξ και της πεις μυστικο δεν προκειται να το μαθει κανενας.... δεν πα να χει και νευρα δεν πα να ειναι και σε κρισημη κατασταση ΠΟΤΕ δεν προκειται να μαρτυρησει το μυστικο που της εχεις πει.... Απο δω και περα Μελιτα ο ταφος!!!!

Παλι και σημερα ειχαμε εκπληκτικες ερμηνιες οπως του κ. Κατρανιδη του κ.Αρζογλου και της κ.Παπαδημητριου!!! Ακομα και η παρεα της Φεγγαροπετρας σε μαγαλα κεφια!!!
evaki16
evaki16
Κολλημένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Καλαμάτα
Ασχολίες : ΔΕΣΤΕ ΤΟΥΣ ♥ ♥ ♥

Δημοσίευση από marakii Την / Το Πεμ Απρ 28, 2011 8:19 pm

Νόρα-Λουκάς:Δε θέλω το Λουκά να τον παίρνουν τηλέφωνο και να τρέχει....Θέλω να είναι δίπλα στη Νόρα του και να μιλάνε για τους δυό τους ή μάλλον τους τρεις τους...Το τηλεφωνικό Σ'αγαπώ ήταν πολύ γλυκό και ήταν κάτι που λεγόταν και από το τηλέφωνο Επεισόδιο 555 - Ημερομηνία 28-04-2011 226538 ...θεάρα Νόρα όταν της είπε ο Λουκάς φάε <<ναι και εγώ το ζώο να φάω τώρα>> Επεισόδιο 555 - Ημερομηνία 28-04-2011 621900 ...Είχαμε και ένα τόσο δα φιλάκι αλλά ήταν πολύ μικρό....
Στη σκηνή με τη Στέλλα για να πω την αλήθεια η Στέλλα θα έπρεπε να σεβαστεί ολοκληρωτικά την κατάσταση της κόρης της αλλά ένα δίκιο το είχε που είπε στο Λουκά οτί δεν έπρεπε να ανακατευτεί με αυτόν τον τρόπο Rolling Eyes ....

Δάφνη-Νικόλας:Μου άρεσε πολύ η σκηνούλα τους Επεισόδιο 555 - Ημερομηνία 28-04-2011 226538 Η Δάφνη ανησυχεί για το μπαμπάκα της αλλά πρέπει να τον ακούσει το Νικόλα , κάτι παραπάνω ξέρει...Και στην Εδέμ μου άρεσαν που έψαχναν τον Ηλία...

Ηλίας:Θέλω να γίνει καλά...τον λυπάμαι Επεισόδιο 555 - Ημερομηνία 28-04-2011 593737 ..υπέροχος Κώστας Αρζόγλου....

Εύα-Αγγέλα:Δε μου άρεσε η στάση που κράτισαν...ίσως θα έπρεπε να κάνουν κάτι άλλο ιδιέταιρα στη συγκεκριμένη περίπτωση...

Πέτρος: Μάλιστα...το θέμα βγαίνει στον τύπο..Για να δούμε τι θα δούμε

Στέλλα-Αμαλία:Νομίζω σήμερα σημείωσαν 1-0...Πάντως τις βρήκα απολαυστικές και τις 2 Επεισόδιο 555 - Ημερομηνία 28-04-2011 767325

Αμαλία-Μελίτα:υπέροχη Αμαλία με την ατάκα <<Υπάρχει η λέξη μπουρδούκλωμα σε αυτό είμαι ειδική>> Επεισόδιο 555 - Ημερομηνία 28-04-2011 397896

Νόρα-Λουκάς-Εύα:ο Λουκάκος ρίχνει σποντίτσες στα κορίτσια και λέει οτί η Δαφνούλα της έκανε εξπερ....<<Του εγκληματολογικού είναι ο άνθρωπος , όχι του γκομενικού>> Επεισόδιο 555 - Ημερομηνία 28-04-2011 191984 ...Τα παιδιά στηρίζουν την Εύα και θα τη βοηθήσουν...

Ποιος έχει και στέλνει το διαμαντικό *ΟΕΟ*...?

Ο καημένος ο Λουκάς τρέχει από 'δω και από 'κει για να βοηθήσει τους δικούς του ανθρώπους....

Στέφανος-Αντιγόνη:Πολύ όμορφη συζήτηση...Τι άλλο κρύβεται....

Ο Ρούσσος λέει πως δεν έχει σχέση με το μήνυμα και εγώ αυτό πιστεύω....

Χρήστος-Αντιγόνη-Νταίζη: Sleep βαρέθηκα.....
marakii
marakii
Κολλημένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Αθήνα

Δημοσίευση από soso Την / Το Πεμ Απρ 28, 2011 8:26 pm

Κι εγώ μαζί σου!
Αθλιο,όμως. Sleep Sleep Sleep
Όσο για τη φωτεινες εξαιρέσεις,στις οποίες συμφωνώ όσο δεν πάει, ο μεν Ηλίας (που νομίζει ότι) είναι η Εδέμ,πια που θυμίζει τον μπαμπά που είναι σπίτι ..
η δε Αντιγόνη πανομοιότυπη σκηνή έχει γυρίσει καμιά χιλιάρα φορές ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ.
Όσο καλός ή σπουδαίος κι αν είναι ένας ηθοποιός,πρέπει να χει κι ένα σεναριο πίσω του!Σενάριο έστω ελαχιστης συνοχής!
Και τωρα που 'πα συνοχή,λογικά κάπου στη μέση αλλαξαν την αρχική ιδέα περί διαμαντιών και Λουκά-Λευτερη,και τα ματάκια που αντάλλασσαν μαζί με τις σουπιές,θα πάνε σύσσωμα έκλαφτα! livani
Αρπα-κόλλα ολέ soutien
Υγ.Πάντως απολολάθηκε η Μελίτα, απο υστερω σκέτω προήχθη σε εχύμυθη υστέρω,που εκτός αυτού τις μονές μέρες παρακαλάει το Στεφανο και τις ζυγές τον σκυλοβρίζει!
Την παρουσιάζουν τόσο αυθεντικά τελειωμένη τρελόγκα,που φοβάμαι ότι θα τη συμπαθήσω στο τέλος lmao
Σωστε με,λέμε soutien
Υγ.Αρια κι άλλοι φέρνουν νούμερα,τουλάχιστον αν ισχύει ακόμη η agb ,και τα ρεκόρ που δίνει ο Μπουζιώτης -κανα 10ρι πιο πανω απο τα συνήθη,συγκεκριμένα!
Τη βλέπεις να παιζει,μήπως;;;Μην το ψάχνεις με τη λογική,οι ανθρωποι υπέρκεινται* αυτης εδώ και καιρό!
*πιθανόν,νέο ρήμα! lol!

Έχει επεξεργασθεί από τον/την soso στις Πεμ Απρ 28, 2011 8:28 pm, 1 φορά
soso
soso
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : ΧΛΟΕΡΟΣ

Δημοσίευση από roria Την / Το Πεμ Απρ 28, 2011 8:27 pm

[code]Μήπως τελικά ισχύει αυτό που σκέφτηκε η Νταίζη, οτι είναι δύο πρόσωπα? Μήπως είναι δυό αντίπαλοι απ'το παρελθόν, και ξαναρχίζουν τις μεταξύ τους εχθροπραξίες , τώρα που τα παλιά έχουν ξαναβγεί στην επιφάνεια? Εχει ενδιαφέρον αυτό το σκέλος της υπόθεσης, αλλά μάλλον θα το μάθουμε προς το τέλος της σειράς, εκεί κατά τα Χριστούγεννα....

Ξετρελλάθηκα απ'την απαξίωση που έδειξε ο Στέφανος στη Μελίτα, δεν την αντέχει ούτε λεπτό πιά, κι εμείς μαζί του! Η απάλευτη το'κανε πάλι το θαύμα της, τα'κανε όλα μπάχαλο, και μετά έκανε την πάπια.... Συναγωνίζεται σε σοβαρότητα και ωριμότητα τη μάνα της....

Για τη Στέλλα τι να πώ, ζητάει και τα ρέστα, κι έχει ένα δίκιο, αλλά απ'την άλλη , πως περιμένει να την πάρουν στα σοβαρά, όταν μπλέκει με όποιον βρεί μπροστά της, και δεν ακούει κουβέντα, λες και είναι έφηβη που πρωτοερωτεύεται? Είναι πραγματικά γελοίο δύο "κυρίες" κάποιας ηλικίας να τρώγονται σαν τα κοκκόρια για τον έρωτα ενός επίσης κάποιας ηλικίας, νομίζω οτι τα πάθη καταλαγιάζουν από ένα σημείο κι έπειτα, κι η λογική παίρνει το πάνω χέρι, αλλά εδώ συμβαίνει το αντίθετο.... Τέλος πάντων, δεν μ'ενδιαφέρει η ιστορία τους, κι έτσι απλά τους ανέχομαι....

Η σκηνή Αντιγόνης Στέφανου πολύ καλή, όπως πάντα, όπως επίσης και αυτή με Στέφανο, Εριέττα και Λουκά. Ο Λουκάς έχει πάρει το ρόλο του υπουργείου συντονισμού, οπότε τρέχει να πάρει τις αναφορές του ενός και του άλλου, τι να κάνουμε, αυτά έχουν τα μεγάλα πόστα. Μου άρεσε το τηλεφώνημα με Νόρα, "αυτό δεν λέγεται απ'το τηλέφωνο", "ούτε αυτό λέγεται απ'το τηλέφωνο" και ΄"σ'αγαπώ, ευτυχώς και κάτι που λέγεται απ'το τηλέφωνο" !

Το τελευταίο βλέμμα του Στέφανου στο κλείσιμο του επεισοδίου, έδωσε το στίγμα του προβληματισμού του και της σοβαρότητας της κατάστασης. Είναι απ'τα "δικά του" βλέμματα, που μεταφέρουν πολλαπλά μηνύματα, χωρις τα χείλη να λένε λέξη....

Περιμένω τα αυριανά, κι ελπίζω να μπεί γρήγορα το τρέιλερ

Ταυτίζομαι σχεδόν απόλυτα με το σχολιασμό της Jessie, προπάντων με το πιο πάνω εκτενές απόσπασμα. Η αλήθεια είναι ότι εγώ δεν μπορώ καθόλου να ανεχτώ την Αμαλία, τη Στελλα και την ιστορία τους και ότι σε ένα επεισόδιο όπου αυτή καταλαμβάνει το μισό, η κριτική μου κανονικά θα ήταν άλλη. Δεν μπορώ όμως να ξεχάσω ότι σήμερα είναι η παραμονή του ...αύριο, οπότε αντιμετωπίζω το όλο θέμα με καλή διάθεση. Προσυπογράφω ειδικά τη φράση για το βλέμμα του Στέφανου πάνω στον οποίο πάγωσε η τελευταία εικόνα.
Κι εγώ, όπως η loukitsa εκνευρίστηκα που η απάλευτη μπήκε σφήνα στην απολαυστική σκηνή Σταύρου-Κατρανίδη, με αποζημίωσε όμως ο τρόπος που της φέρθηκε ο Στέφανος. Έτσι, να τον ζήσουμε επιτέλους το θρίαμβο του αυτονόητου, γιατί πολύ ακριβοθώρητο είχε γίνει.
Η ενέργεια της Εύας επιμένω ότι δεν μου άρεσε κι εν τω μεταξύ δεν την έχει την κατινιά καθόλου και ως παρουσία, "κλωτσάει" επάνω της. Ευτυχώς.
Υ.Γ. Κι εγώ ανυπομονώ για τρέιλερ, κορίτσια μου!
roria
roria
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Δημοσίευση από soso Την / Το Πεμ Απρ 28, 2011 8:38 pm

Εδειξε τρέιλερ!
Είστε ετοιμες???????? soutien soutien soutien

( *εξαιρετικά αφιερωμένο σε Ανυπέρβλητο, Roria,Jessie, Nefelik)

Έχει επεξεργασθεί από τον/την soso στις Πεμ Απρ 28, 2011 8:45 pm, 2 φορές συνολικά
soso
soso
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Δημοσίευση από nefelik Την / Το Πεμ Απρ 28, 2011 8:43 pm

Για ένα επεισόδιο στο οποίο είδαμε τόση Στέλλα, τόση Μελίτα και το Χρήστο να παριστάνει το σκυλάκι της Νταίζης, δεν έχω να πω πολλά. Συμφωνώ σε όλα με τη loukitsa, τη tzibirdika, τη fantina, τη JESSIE, την pasxalitsa, τη soso και τη roria.

Θα ήθελα να σταθώ σε δύο σημεία. Πιστεύω ότι η αρχική πρόθεση των σεναριογράφων ήταν να μας αποκαλύψουν κάποια στιγμή ότι τα διαμάντια και τα λύτρα τα είχαν πάρει όντως ο Λουκάς με το Λευτέρη, αλλά στην πορεία, ή επειδή οι περισσότεροι τηλεθεατές το κατάλαβαν ή για κάποιον άλλο λόγο, άλλαξαν γνώμη και τελικά θα αποκαλυφθεί ότι τα έχει κάποιος άλλος. Πάντως για να επιστρέψει τα λύτρα στην παρέα, μάλλον δεν είναι αντίπαλός τους.

Όσο για τα μηνύματα, τα δημοσιεύματα και τα διαμάντια που έστειλαν στη Νταίζη, προσωπικά πιστεύω ότι, όσο κι αν η σύμπτωση φαίνεται περίεργη, όλα αυτά δεν τα έκανε το ίδιο πρόσωπο. Πιστεύω ότι το πρόσωπο που στέλνει τα μηνύματα, επειδή δεν θέλει να αποκαλυφθεί που βρίσκεται το πτώμα του Αραβαντινού, και που ευθύνεται και για τα προσεχή δημοσιεύματα, και που ίσως να είναι ένα πρόσωπο από το παρελθόν, δεν είναι το ίδιο που έχει τα διαμάντια. Σε ό,τι αφορά τα διαμάντια, νομίζω ότι είναι αρκετά πιθανό να τα έχει η Αντιγόνη. Αν δεν τα έχει η Αντιγόνη, τότε αυτός που έστειλε τα διαμάντια στη Νταίζη και στο Χρήστο μάλλον δεν τα έστειλε για να τους δείξει ότι ξέρει για την Άννα, γιατί δεν μπορώ να φανταστώ πώς κάποιος άλλος θα μπορούσε να ξέρει τι ακριβώς συνέβη... Εκτός κι αν με κάποιον τρόπο τους άκουσε να το συζητάνε, γιατί θεωρώ απίθανο να μίλησε σε κάποιον η Αντιγόνη... Βέβαια, αν κάποιος τους έστειλε απλά τα διαμάντια για να τους μπλέξει και να μη μιλήσουν, δεν μπορώ να καταλάβω γιατί τους έστειλε και το σημείωμα για τους συγγενείς της Άννας. Ίσως γιατί, όπως είπε κι ο Λουκάς, θέλει να αποδώσει δικαιοσύνη...

Μπερδεύτηκα... Μέτριο το επεισόδιο, κι αυτό επειδή έχω καλή διάθεση.

Περιμένω με ανυπομονησία το αυριανό επεισόδιο...

Υ.Γ. Μόλις είδα το trailer. Love! Love! Έτοιμες είμαστε!!!

Έχει επεξεργασθεί από τον/την nefelik στις Πεμ Απρ 28, 2011 8:45 pm, 1 φορά

nefelik
Εδεμοφανάκι
Εδεμοφανάκι

Θηλυκό

Δημοσίευση από Ανυπέρ-Βλήτο Την / Το Πεμ Απρ 28, 2011 8:44 pm

soso έγραψε:
Εδειξε τρέιλερ!

( *ειδικά αφιερωμένο σε Roria,Jessie, Nefelik)

Και εγώ μέσα θεότητα.Και μην παραλείψω να δωσω oscar σε εσενα την Αριαδνη την Jessie τη Σμα και την Ρορια
Μη σας πω οτι θα σχολιασω και το επεισοδιο!
ΟΛΕ! soutien
Ανυπέρ-Βλήτο
Ανυπέρ-Βλήτο
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Θηλυκό Τόπος : Ζακυνθος
Ασχολίες : κοιμάμαι σαν το Νικόλα

Δημοσίευση από soso Την / Το Πεμ Απρ 28, 2011 8:47 pm

Ανυπέρ-Βλήτο έγραψε:
soso έγραψε:
Εδειξε τρέιλερ!

( *ειδικά αφιερωμένο σε Roria,Jessie, Nefelik)

Και εγώ μέσα θεότητα.Και μην παραλείψω να δωσω oscar σε εσενα την Αριαδνη την Jessie και την Ρορια

ΟΛΕ! soutien

Ανασκευασα αμέσως και σ'εβαλα και πρωτη-πρώτη!!!(δες το αποπάνω)! soutien
Ολε,λέμε soutien
soso
soso
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Δημοσίευση από fay Την / Το Πεμ Απρ 28, 2011 8:57 pm

soso έγραψε:Εδειξε τρέιλερ!
Είστε ετοιμες???????? Επεισόδιο 555 - Ημερομηνία 28-04-2011 13379 Επεισόδιο 555 - Ημερομηνία 28-04-2011 13379 Επεισόδιο 555 - Ημερομηνία 28-04-2011 13379

( *εξαιρετικά αφιερωμένο σε Ανυπέρβλητο, Roria,Jessie, Nefelik)

Δεν το είδα, αλλά φαντάζομαι πώς θα ένιωσαν οι φαν Στέφανου-Εριέττας. Όπως ένιωσαν οι Λουκανορικοί με το τρέιλερ των επεισοδίων 271 και 323, αν σας θυμίζουν τίποτα αυτοί οι αριθμοί. Οπότε καταλαβαίνω τη δική σας αντίδραση.
Και για να μην είμαι και οφ τόπικ, άθλιο το επεισόδιο με ελάχιστες φωτεινές εξαιρέσεις.
fay
fay
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Θηλυκό Τόπος : Σε μια δική μου ουτοπία.
Ασχολίες : Διάβασμα, Μουσική, Κλασσικό σινεμά.

Δημοσίευση από marakii Την / Το Πεμ Απρ 28, 2011 8:59 pm

Soso αυτή η ατάκα σου το ΌΛΕ Επεισόδιο 555 - Ημερομηνία 28-04-2011 13379 είναι το κάτι άλλο !!!
marakii
marakii
Κολλημένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Αθήνα

Δημοσίευση από stephanos13 Την / Το Πεμ Απρ 28, 2011 9:21 pm

Ένα θα πω έτοιμοιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιι? για το αυριανό ?ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ !!!!

Το σημερινό επεισόδιο κύλησε πολύ γρήγορα και δεν το πήρα χαμπάρι . Razz
stephanos13
stephanos13
Τουρίστας
Τουρίστας

Δημοσίευση από roria Την / Το Πεμ Απρ 28, 2011 9:25 pm

Τελικά δεν θα μηνύσω τους συγγενείς μου που έχουν καταλάβει την τηλεόραση και δεν είδα το τρέιλερ live, αφενός γιατί το πέτυχα στα κορίτσια, ας είναι καλά, και αφετέρου γιατί είμαι πολύυυ μεγάλη καρδιά.
Soso, ευχαριστώ για την αφιέρωση, καλή μου. Σήμερα δεν ορρωδώ προ ουδενός, οπότε έχουμε και λέμε: Yess soutien soutien (για σένα, τιμής ένεκεν) : juhu : kyma
Και μετά από αυτή την περισπούδαστη και εμβριθή ανάλυση που θα αφήσει εποχή, στέλνω τους αγωνιστικούς μου χαιρετισμούς σε kapetanissa, ανυπέρβλητο, jessie, nefelik, katie, verile και τα άλλα παιδιά. Τελικά η τζαμαρία δεν μας κάθεται, αλλά μόλις στρωθούμε στον καναπέ τό 'χουμε!
Υ.Γ.kapetanissa (ακόμα γελάω γιατί φαντάζομαι το Χρήστο σε βερσιόν πουλερικού!), θα ήσουν ασυζητητί επίτιμο μέλος, αλλά προσωπικά σε θεωρώ πιο πολύ του σφαιρικού και του ολόπλευρου και είπα να μη σου κηλιδώσω την υπόληψη.
Σπεύδω να διορθώσω το λάθος μου!

Έχει επεξεργασθεί από τον/την roria στις Πεμ Απρ 28, 2011 9:39 pm, 1 φορά
roria
roria
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Σελίδα 1 από 4 1, 2, 3, 4  Επόμενο

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης