Edem Forum
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Επεισόδιο 557 - Ημερομηνία 02-05-2011

+24
Cancoon
edem4ever
nefelik
sarita
kapetanissa
aggeliki
roria
dm10811
marakii
katie007
lizzie
evaki16
afroditi_norakii
fantina
JESSIE
loukitsa
verile_mistika
fay66
trelli petrakitsa
aglaitsa
gxnel
taradoula
Dimitraaa
Clarabelle
28 απαντήσεις

Σελίδα 1 από 3 1, 2, 3  Επόμενο

Πήγαινε κάτω

Βαθμολογείστε το σημερινό επεισόδιo

Επεισόδιο 557 - Ημερομηνία 02-05-2011 Vote_lcap4%Επεισόδιο 557 - Ημερομηνία 02-05-2011 Vote_rcap 4% 
[ 2 ]
Επεισόδιο 557 - Ημερομηνία 02-05-2011 Vote_lcap10%Επεισόδιο 557 - Ημερομηνία 02-05-2011 Vote_rcap 10% 
[ 5 ]
Επεισόδιο 557 - Ημερομηνία 02-05-2011 Vote_lcap20%Επεισόδιο 557 - Ημερομηνία 02-05-2011 Vote_rcap 20% 
[ 10 ]
Επεισόδιο 557 - Ημερομηνία 02-05-2011 Vote_lcap24%Επεισόδιο 557 - Ημερομηνία 02-05-2011 Vote_rcap 24% 
[ 12 ]
Επεισόδιο 557 - Ημερομηνία 02-05-2011 Vote_lcap16%Επεισόδιο 557 - Ημερομηνία 02-05-2011 Vote_rcap 16% 
[ 8 ]
Επεισόδιο 557 - Ημερομηνία 02-05-2011 Vote_lcap26%Επεισόδιο 557 - Ημερομηνία 02-05-2011 Vote_rcap 26% 
[ 13 ]
 
Σύνολο Ψήφων : 50
 
 
Η Ψηφοφορί έκλεισε

Επεισόδιο 557 - Ημερομηνία 02-05-2011 Empty Επεισόδιο 557 - Ημερομηνία 02-05-2011

Δημοσίευση από Clarabelle Δευ Μάης 02, 2011 5:39 pm


Πώς σας φάνηκε το σημερινό επεισόδιο;
Clarabelle
Clarabelle
Forum Team
Forum Team

Θηλυκό Τόπος : Πειραιάς

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 557 - Ημερομηνία 02-05-2011 Empty Απ: Επεισόδιο 557 - Ημερομηνία 02-05-2011

Δημοσίευση από Dimitraaa Δευ Μάης 02, 2011 7:03 pm

Βαρέθηκα τη ζωή μου. Που εξαφανίστηκαν οι Λουκανορικές σκηνές, είπαμε??? Η Στέλλα συνεχίζει να μου τη δίνει. Όποτε βλέπουμε Λουκά-Νόρα, είναι και εκείνη στο γραφείο. Και υποστηρίζει το Ρούσσο..
Μόνο η σκηνή που ήταν όλοι μαζί και αποφάσισαν και η δυνατή σκηνή κ. Ηλία - Αντιγόνης άξιζαν!
Και η ΣτεφανοΜελιτική σκηνή μου άρεσε Wink
Dimitraaa
Dimitraaa
Εδεμοφανάκι
Εδεμοφανάκι

Θηλυκό Τόπος : Athens city
Ασχολίες : https://www.youtube.com/watch?v=36kTFh60iyc <3 Levyrroni 4ever <3

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 557 - Ημερομηνία 02-05-2011 Empty Απ: Επεισόδιο 557 - Ημερομηνία 02-05-2011

Δημοσίευση από taradoula Δευ Μάης 02, 2011 7:24 pm

Dimitraaa έγραψε:Βαρέθηκα τη ζωή μου. Που εξαφανίστηκαν οι Λουκανορικές σκηνές, είπαμε??? Η Στέλλα συνεχίζει να μου τη δίνει. Όποτε βλέπουμε Λουκά-Νόρα, είναι και εκείνη στο γραφείο. Και υποστηρίζει το Ρούσσο..
Μόνο η σκηνή που ήταν όλοι μαζί και αποφάσισαν και η δυνατή σκηνή κ. Ηλία - Αντιγόνης άξιζαν!
Και η ΣτεφανοΜελιτική σκηνή μου άρεσε Wink

Θα συμφωνήσω απόλυτα μαζί σου, αλλά θα προσθέσω και τη σκηνή στο σπίτι της Ερριέτας που ψάχνανε να βρούνε ποιος τους παρακολουθεί... ))

taradoula
Εδεμοφανάκι
Εδεμοφανάκι

Θηλυκό Τόπος : Ιωάννινα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 557 - Ημερομηνία 02-05-2011 Empty Απ: Επεισόδιο 557 - Ημερομηνία 02-05-2011

Δημοσίευση από gxnel Δευ Μάης 02, 2011 7:28 pm

ενα δακρυ κυλησε....τι δραμα περναει η Νταιζη θεε μου!!!!!καταρχας θα πρεπει να την ευχαριστησουμε,να της στησουμε κανα αγαλμα κατι να κανουμε τελοσπαντων....αθωωσε η αγια αυτη γυναικα την παρεα???....τιμη τους και καμαρι τους!!!!και μετα ξεκινησε το δραμα της.....
"καποτε ημουν πρωτο ονομα στην πιστα,και μετα....." πειτε μου οτι μπηκε 3ο ονομα στη μαρκιζα να πανικοβληθω τωρα....και τωρα ειναι εκβιαστρια,πηγε να σκοτωσει,καλυπτει ενα φονο,πηρε ενα σωρο λεφτα,εγινε δεξι χερι της αστυνομιας,μενει σε μια σπιταρονα με τον αντρα της ζωης της...αλλα αυτη εκει ταπεινη να σκεφτεται την παλια της ζωη.....τοση καλοσυνη δεν την αντεχω πλεον...
Επεισόδιο 557 - Ημερομηνία 02-05-2011 5012


μετα ειχαμε τη Μελιτα....ΑΝΑΓΚΑΣΤΗΚΕ λεει να φυγει απο το γραφειο.....μην με σκας!!!!!!και ποια επαγγελματικη σχεση θα χαλασει?δεν εφυγε απο το γραφειο? Επεισόδιο 557 - Ημερομηνία 02-05-2011 103275 και αυτο που σε καθε συζητηση που συμμετεχει απανταει με ερωτησεις του στυλ "τι εννοεις?" κατανταει κουραστικο....και μετα ετρεξε να κανει την κατινια της....δεν αντεξε!!!βεβαια δεν καταφερε και τιποτα...τα ηξερε κοπελια ο Στεφ....σου απαντησε και καταλληλως!!!!ΚΑΛΟ ΓΟΥΒΩΜΑ τωρα!!!!


ο Στεφ μακαρι να τα εννοει αυτα που ειπε στη Μελιτα...τουλαχιστον μεχρι το τελος του μηνα!!ετσι για αλλαγη
Επεισόδιο 557 - Ημερομηνία 02-05-2011 621900


πολυ ωραια η σκηνη Αντιγονης-Ηλια....μιλησε το ταλεντο... τι να λεμε τωρα....(ο Ηλιας οταν εφυγε απο το σπιτι αφησε μονο του τον Μαριο?)


πολυ ωραια επισης η σκηνη με ολους στο σπιτι της Εριεττας.....


Υ.Γ1...χωσε Ερι στον Ρουσσο!!!!!!!!GO ΕΡΙΙΙΙΙ!!!!
Επεισόδιο 557 - Ημερομηνία 02-05-2011 409391
Y.Γ2...τον πιασαν τον Λευτερη παρα τις προφυλαξεις.....θα δουμε και περισσοτερο Ευα τωρα η μπαααα??
Υ.Γ3....την Στελλα δεν αντεχω να τη σχολιασω....
Υ.Γ4....γιατι η Μελιτα δεν εστειλε στα τσακιδια τον μπαμπα της που της "κακολογησε" τον Στεφ???περναει τη φαση "ο μπαμπας ειναι καλος και δεν τον διωχνω"?...
gxnel
gxnel
Εδεμοφανάκι
Εδεμοφανάκι

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 557 - Ημερομηνία 02-05-2011 Empty Απ: Επεισόδιο 557 - Ημερομηνία 02-05-2011

Δημοσίευση από aglaitsa Δευ Μάης 02, 2011 7:37 pm

θα συμφωνησω και εγω.
ηταν απο τα πιο βαρετα επεισοδια ,με το ζορι κρατησα τα ματια μου ανοιχτα και να φαντα στειτε πως ουτε καν νυσταζα οταν ξεκινησε το επεισοδιο.....
η μονη σκηνη που αξιζε ηταν του ηλια με την αντιγονη
η ιδεα μου ηταν ¨η η αντιγονη προβληματιστηκε λιγο μρ αυτα που της ειπε ο ηλιας?
και για οσους εσπευσαν να πανηγυρισουν με την προχθεσινη σκηνη στεφανου -εριετας, ηταν κουβεντα ανθρωπου πυ μολις μπηκε σε νεα σχεση να λεει στην πρωην του οτι η νυν θα τον βοηθησει να την ξεπερασει?
εχω απογοητευτει πολυ απο την σταση του στεφανου και με εχει ξενερωσει αρκετα με την συμπεριφορα του
sorry αν στεναχωρησα καποιες
Α και κατι τελευταιο
βρε εριετα "αδυναμος δικηγορισκος " ο αδελφος σου?
ΝΤΡΟΠΗ.....
aglaitsa
aglaitsa
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό Τόπος : σπιτι μου
Ασχολίες : μυστικα-μυστικα-και...μυστικα.......

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 557 - Ημερομηνία 02-05-2011 Empty Απ: Επεισόδιο 557 - Ημερομηνία 02-05-2011

Δημοσίευση από trelli petrakitsa Δευ Μάης 02, 2011 7:43 pm

~Νόρα-Λουκάς-Εριέττα: Έχω κι εγώ την ίδια απορία του Λουκά.... Rolling Eyes

~Αντιγόνη-Νταίζη:Μμμ "γλύκανε" το Νταιζουλίνι.... imarton

~Αμαλία-Μύγα:Έλεος αυτή το χαβά της! Πές τα Αμαλία!!! : respect : ..έλεος λέει "άνεργη έμεινα & εγώ την πληρώνω γιοα τον πατέρα μου.."ελεοοοοος livani

~Ρούσσος:Όπα! Να και η κλήση! Cool

~Σπίτι Εριέττας:Χμμ και ο κλείρος πέφτει στον Λευτέρη......

~Δάφνη-Ηλίας: Aww

~Στέλλα-Ρούσσος:Ακόμα κάνει "παρέα" μαζί του??? ΕΛΕΟΣ!!! Και αυτός, όσο πάει γίνεται και χειρότερος!!!

~Νόρα-Λουκάς: lmao τι σκηνή....μ'αρεσε αρκετά!!!

~Εύα-Λευτέρης:Καλέ τους έδειξαν ή ήταν οφθαλμαπάτη μου???

~Νταίζη-Στέφανος:Δεν με ενδιέφερε η σκηνή....

~Η Στέλλα παρακαλώ άλλο να μην μιλάει!!!!!!!! Threat

~Ρούσσος-Εριέττα:Πες τα Εριέττα μου!! : respect :

~Ηλίας:Αντιγόνη:Ο Η λίας πήγε στην Αντιγόνη affraid Αρζόγλου-Παπαδημητρίου : respect :

~Ρούσσος-Μελίτας:Ελεοςςςςς μαζέψτε τηηη!!!!

~Λευτέρης:Όπα και ο Τέρης στο τμήμα! Nyxia

Υ.Γ.1.Αυτά από μένα....θα ψηφίσω καλό για Παπαδημητρίου-Αρζόγλου-Λάμπου!!!
Υ.Γ.2.Έδειξαν πιο πολύ το Μελιτόνι, παρά τον Νικόλα!!! Grrr
trelli petrakitsa
trelli petrakitsa
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Στην αγκαλιά του Παναγιώτη μου!!!
Ασχολίες : Σχολείο, Φροντιστήρια, Διάβασμα, tv-pc, Forum, Π.Π. & Π.Μ. !

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 557 - Ημερομηνία 02-05-2011 Empty Απ: Επεισόδιο 557 - Ημερομηνία 02-05-2011

Δημοσίευση από fay66 Δευ Μάης 02, 2011 8:07 pm

Ένα τραγούδι ταιριάζει για το αποψινό:
Πάμε για ύπνο Κατερίνα.................
Η μόνη σκηνή που κάπως ήταν ενδιαφέρουσα ήταν Μελίτα -Στέφανος.
Εδώ το σκορ 0-1
Καιρός της να μπει και στη θέση της. Τον αγαπά , δεν αμφιβάλλω καθόλου για αυτό.Αλλά αυτή η αγάπη είναι αρρωστημένη. Ο Στέφανος από την άλλη .... Την άφησε να μιλήσει και να εκτεθεί όσο παίρνει. Μου άρεσε το ύφος του απέναντί της. Μια ηρεμία που τσάκιζε κόκκαλα.Διέκρινα και μια απογοήτευση μεγάλη στο Στέφανο. Απογοήτευση που αυτή η γυναίκα που καθόταν απέναντί του την έχει αγαπήσει και την αγαπά ακόμα , αλλά αυτή ήταν και η αιτία που χώρισαν. Απογοήτευση που τη βλέπει να ξεκατινιάζεται και πάλι για μια άλλη φορά. Απογοήτευση που τη βλέπει και πάλι να πέφτει χαμηλά.Την κοιτούσε και ακόμα και μια λύπηση διέκρινα.
Η Μελίτα πάλι νόμιζε ότι με αυτόν τον τρόπο θα κατατρόπωνε την Εριέττα.Πίστευε ότι θα κατάφερνε καίριο πλήγμα εναντίον της. Της γύρισε όμως μπούμερανγκ. Έπεσε τόσο χαμηλά στα μάτια του Στέφανου , που κανονικά θα πρέπει να παρακαλούσε να ανοίξει η γη να την καταπιεί. Η στωικότητα και η ηρεμία του Στέφανου ήταν ό,τι χειρότερο για τη Μελίτα. Τώρα αν θα βάλει μυαλό; Δεν το κόβω.
Όσο για τα υπόλοιπα μια σχέτη απογοήτευση.
Τα δυο αδερφάκια να προσπαθούν να λύσουν όλα τα μυστήρια. Οι δυο Ηρακλή Πουαρώ σε δράση. Ένα σατανικό μυαλό με ένα μυαλό λαμόγιου κάποιο αποτέλσμα λογικά θα πρέπει να αποφέρει , αλλά πότε; Θα δείξει.
Ο Λουκάς με τη Νόρα δεν μπορούν να μείνουν και πολύ μόνοι , να και έρχεται και η Στέλλα. Μπορεί κάποιος να τη μαζέψει.Αν και απόψε είπε στο Λουκά ότι ένα δίκιο το έχουν. Πάλι καλά. Έστω και ένα .Είναι μια αρχή.
Το θέμα με τον Ηλία κούρσαε πάρα πάρα πολύ. Καλός ο Αρζόγλου , αλλά κάπου πρέπει να μπει και ένα τέλος. Εκμεταλλεύονται τις υποκριτικές του ικανότητες που είναι αναμφισβήτητες , αλλά κινδυνεύει να καταντήσει η όλη υπόθεση γελοία .Κυρίως λόγω της αδράνειας και της αναβλητικότητας της Δάφνης. Μπάστα πια. Βάλτε κάπως ένα τέλος. Πηγαίνετε τον Ηλία σε έναν ειδικό. Κάντε κάτι τέλος πάντων.Και ας τον βλέπουμε μετά να το σκάει πότε από εδώ και πότε από εκεί.Αλλά βάλτε την κόρη της να κινητοποιηθεί!!! Αλλά βέβαια , έχουμε να ασχολούμαστε με τις συζητήσεις της Στέλλας και ό,τι άλλο παλαβό υπάρχει.
Μεγενθύνουν ανούσιες ιστορίες και άλλες που αξίζουν ή τις αφήνουν να σέρνονται ή τις ξεπετάνε. Μπουχτίσαμε λέμε!!!!

fay66
Εδεμοφανάκι
Εδεμοφανάκι

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 557 - Ημερομηνία 02-05-2011 Empty Απ: Επεισόδιο 557 - Ημερομηνία 02-05-2011

Δημοσίευση από verile_mistika Δευ Μάης 02, 2011 8:09 pm

Aφου ειχε Εριεττα μ΄αρεσε πολυ ..Ηταν κουκλα σημερα !!
Η Νταιζη μ'αρεσε αρκετα στην συζητηση με την Αντιγονη ..
Ο Ηλιας απλα καταπληκτικος για μια αλλη φορααα..
Ποσους αγνωστους εχει πια αυτο το εργο ?
Μελιτα συνεχιζει ακαθεκτη το δρομο της wall ..Ελεοςςςς μονο ..
Νορα επισης μου αρεσε ...Γιατι Στελλα τι να πει κανεις wall
Το φιλακι της Εριεττας στον Στεφανο πολυ ομορφο ...Θελω περισσοτερες σκηνες μικρουλες δεν με πειραζει αρκει να τους βλεπω ..
verile_mistika
verile_mistika
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Θηλυκό

https://www.youtube.com/user/verileMistika

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 557 - Ημερομηνία 02-05-2011 Empty Απ: Επεισόδιο 557 - Ημερομηνία 02-05-2011

Δημοσίευση από loukitsa Δευ Μάης 02, 2011 8:44 pm

Εγω να δω το σημερινο ή μπα?
loukitsa
loukitsa
Δημόσιες Σχέσεις
Δημόσιες Σχέσεις

Θηλυκό Τόπος : Σε δυάρι με το Λουκάκο μου και τον Turgenev
Ασχολίες : Ξεσκονίζω το Εδεμ-όσκαρ κολλήματος που πήρα! Παναγιώτης Πετράκης και ξερό ψωμί

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 557 - Ημερομηνία 02-05-2011 Empty Απ: Επεισόδιο 557 - Ημερομηνία 02-05-2011

Δημοσίευση από JESSIE Δευ Μάης 02, 2011 8:45 pm

Οντως με το σημερινο δεν προχωρήσαμε καθολου στην πλοκή, άσε που ξέρουμε ήδη απ'τις περιλήψεις τι πρόκειται να δουμε... Αν δεν ξέραμε τίποτε, ίσως όλα θα φαίνονταν πιό ενδιαφέροντα. Οπως η επίσκεψη του Ηλία στην Αντιγόνη, που ήταν απροειδοποίητη, και μ΄έκανε να νιώσω μιά προσδοκία για το τι θα γίνει μεταξύ τους... Πράγματι η σκηνή ήταν πολύ καλή. Η Αντιγόνη σήμερα, σε αντιπαράθεση με τον Ηλία, έναν άνθρωπο σε σύγχυση, πού ήρθε να διαμαρτυρηθεί που ξεριζώνονται τα δέντρα που φύτεψε κι είδε να μεγαλώνουν σαν παιδιά του, μου φάνηκε πιό ανάλγητη από όσο δεν μου είχε φανεί ποτέ πριν. Αρζόγλου - Παραδημητρίου κορυφές!!
Μου άρεσε η σκηνή που μαζεύτηκαν στης Εριέττας να συζητήσουν για τους άγνωστους Χ και τι θα κάνουν για τα 2 διαμάντια... Αυτός είναι στ'αλήθεια ένας μικρός τρωικός πόλεμος, όπως η θεά Αθηνά βοηθούσε τους έλληνες, και ο Ποσειδώνας τους τρώες, εδώ έχουμε τους 2 αγνώστους Χ που βοηθάνε , ο μέν την παρέα, ο δε το Ρούσσο.... Το βλέμμα του Στέφανου στο τέλος της σκηνής, πού έκανε ένα μικρό "πήγαιν'έλα" μεταξύ Εύας και Εριέττας μ'εκανε να χαμογελάσω....
Η Μελίτα με τη μάνα της μιά απ'τα ίδια. Η Μελίτα είναι το μεγάλο θύμα της υπόθεσης, έχασε τα "πάντα", οι μοίρες την χτυπούν, έμεινε χωρις δουλειά και πώς θα ζήσει μόνο με το ταμείο ανεργίας , έχασε τους φίλους, έχασε το Στέφανο, έχασε και το μυαλό της (καλά, αυτό το είχε χάσει προ πολλού!) Η Αμαλία απ'την άλλη, έχει κι αυτή τα διλήματά της, και συναγωνίζεται την κόρη της στο ποιά είναι σε πιό τραγική θέση....
Μου φάνηκε οτι η όλη σκηνή Στέφανου Νταίζης έγινε απλά για να μας δείξουν την αντίδραση του Στέφανου στο τηλεφώνημα της Μελίτας --- δηλαδή την πλήρη αδιαφορία του - τέλειος ο Στέφανος στο στιγμιότυπο αυτό! Ομως στο τέτ-α-τέτ με το έτσι θέλω της Μελίτας, είχαμε το σκωτσέζικο ντούζ απ'τους σεναριογράφους, που μάλλον γράφουν τα επεισόδια ανάλογα με το άν τους βγήκε η πασιέντζα ή όχι. Γιατι τα είπε μεν όπως έπρεπε, αλλά ....της είπε κιόλας εμμέσως οτι δεν την έχει ξεπεράσει ακόμη τελείως, έστω και αν βιάστηκε να συμπληρώσει οτι αυτό θα γίνει πολύ σύντομα.... Τι τον βάζουν και λέει, θεέ μου, θέλοντας να πετάξουν τα "τυράκια" τους προς όλες τις κατευθύνσεις. Δεν βλέπουν οτι για να κρατούν κάποιους φάνς σε ετοιμότητα, τον καταστρέφουν αυτόν τον χαρακτήρα? Λυπάμαι, αλλά μιά ενδεχόμενη, έστω και αργότερα, επιστροφή στη Μελίτα, ακυρώνει εντελώς αυτον τον ήρωα, γιατί γίνεται "εμπόρευμα χωρις αξία", για όποια απ'τις δύο κι αν τον κερδίσει στο τέλος..... Ας αποφασίσουν λοιπον για την τύχη του, και μην τον σφάζουν με το μπαμπάκι, είναι άδικο και εκνευριστικό για όλους ....
Απλά καλό από μένα.

ΥΓ: Fay66, πολύ καλή η ανάλυση της σκηνής Στέφανου Μελίτας....
JESSIE
JESSIE
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Θηλυκό Τόπος : ΑΘΗΝΑ

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 557 - Ημερομηνία 02-05-2011 Empty Απ: Επεισόδιο 557 - Ημερομηνία 02-05-2011

Δημοσίευση από fantina Δευ Μάης 02, 2011 8:52 pm

loukitsa έγραψε:Εγω να δω το σημερινο ή μπα?

να το δεις στο γρηγορο ,ετσι δεν θα σου παρει και ωρα ........

fantina
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Θηλυκό Τόπος : στο πιο ομορφο βουνο !!!!!
Ασχολίες : κατι κανω και εγω ......

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 557 - Ημερομηνία 02-05-2011 Empty Απ: Επεισόδιο 557 - Ημερομηνία 02-05-2011

Δημοσίευση από gxnel Δευ Μάης 02, 2011 9:00 pm

loukitsa έγραψε:Εγω να δω το σημερινο ή μπα?


στο γρηγορο....και με μια παυση για να δεις τη σκηνη Αντιγονης-Ηλια.....αυτη μονο με τραβηξε σημερα!
gxnel
gxnel
Εδεμοφανάκι
Εδεμοφανάκι

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 557 - Ημερομηνία 02-05-2011 Empty Απ: Επεισόδιο 557 - Ημερομηνία 02-05-2011

Δημοσίευση από trelli petrakitsa Δευ Μάης 02, 2011 9:00 pm

fantina έγραψε:
loukitsa έγραψε:Εγω να δω το σημερινο ή μπα?

να το δεις στο γρηγορο ,ετσι δεν θα σου παρει και ωρα ........

Na δεις την Θεά σου και τον κ.Ηλία...Εσκισαν!!!
trelli petrakitsa
trelli petrakitsa
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Στην αγκαλιά του Παναγιώτη μου!!!
Ασχολίες : Σχολείο, Φροντιστήρια, Διάβασμα, tv-pc, Forum, Π.Π. & Π.Μ. !

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 557 - Ημερομηνία 02-05-2011 Empty Απ: Επεισόδιο 557 - Ημερομηνία 02-05-2011

Δημοσίευση από afroditi_norakii Δευ Μάης 02, 2011 9:13 pm

Σημερα οντως ηταν βαρετο!
τα μονα που αξιζαν ηταν η σκηνη Αντιγονης-κ.Ηλια ,Ρουσσου-Ερης( : respect : )
και η φατσα της Μελιτας οταν μιλουσε με τον Στεφανο (Στεφανος ΘΕΟΣ : respect : )
ο Ρουσσος τελευταια ειναι για πολλες xastouki

Που ειναι ρε παιδια το Ευακι; σε 2 σκηνες εμφανιστηκε και ουτε που την παρατηρησα! Που ειναι οι σκηνες Νορας-Λουκα; ΓΕΝΑΜΕ ΛΕΜΕΕΕΕ! Synelthe

αυτα απο μενα! Μετριο το σημερινο!Περιμενω περισσοτερα στο αυριανο!
afroditi_norakii
afroditi_norakii
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Θηλυκό Τόπος : Σερρες!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 557 - Ημερομηνία 02-05-2011 Empty Απ: Επεισόδιο 557 - Ημερομηνία 02-05-2011

Δημοσίευση από fay66 Δευ Μάης 02, 2011 9:15 pm

loukitsa έγραψε:Εγω να δω το σημερινο ή μπα?

Σε πέντε -έξι λεπτάκια θα το έχεις δει όλο!!!!
Πώς λέμε: ψεκάστε , σκουπίστε , τελειώσατε. Ε , αυτό ένα πράγμα!

fay66
Εδεμοφανάκι
Εδεμοφανάκι

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 557 - Ημερομηνία 02-05-2011 Empty Απ: Επεισόδιο 557 - Ημερομηνία 02-05-2011

Δημοσίευση από evaki16 Δευ Μάης 02, 2011 9:19 pm

Μολις ειδα το επεισοδιο.... τι το 'θελα???
Δεν μου αρεσε... αν εξαιρεσουμε τις καταπληκτικες ερμηνιες του κ. Κ. Αρζογλου και της κας. Σ. Παπαδημητριου και καποιες συμπαθητικες σκηνες, το υπολοιπο ηταν για τα σκουπιδια... (σορυ κιολας για την εκφραση αλλα δεν μπορω να το χαρακτηρισω αλλιως) Η Μελιτα και η Στελλα και ποσο μαλλον η Μελιτα ειναι τοσο μα τοσο εκνευριστικες... Δεν αντεχονται!!! maaaad maaaad Και τωρα παει να γινει ιδιος και ο Πετρος!!! Ενας απ'τους αγαπημενους μου ηρωες της σειρας (στον 1ο και στο 2ο κυκλο γιατι τωραααααα.....) καταστρεφεται!!! Κριμα!!!! (( Τελος παντων ας συνεχισω, η Εριεττα σημερα πολυ κουκλαρα.. Το ποσο της παει το σπαστο μαλλι δεν λεγεται!!! Και στη σκηνη της με τον Πετρο εδωσε ρεστα..... Α επισης μου αρεσε παρα πολυ η ατακα της αλλης Θεας!!! Της Ευας!!! Efxi Εκει που ηταν μαζεμενοι ολοι στο σπιτι της Εριεττας και λεει η Ευα "Παλι με ανωμαλο μπλεξαμε" Θεα απλα Θεα η γυναικα!!! Αχ ο Τερης πολυ ατυχος!!! Μα καλα να τον πιασει η αστυνομια με τα διαμαντια στο χερι (ή μαλλον στο φακελο????) Κριμα!!! Οσο αφορα τωρα την Μελιτα εριξα τα γελια σε μια ατακα που ειπε στο αυτοκινητο που ηταν με τον Στεφανο... Λεει η Μελιτα στο Στεφανο: "Δεν θελω να με περνας για ηλιθια" Να 'ταν και ο μονος!!! Τεσπα... Σχετικα με τα διαμαντια μπορει να τα εχει αυτος ο περιζητητος Θανος ο boyfriend της Μαριλιας.... Δεν νομιζω να μας εβαλαν τυχαια εναν 40χρονο επιχειρηματια στο παιχνιδι ανευ λογου και ουσιας!!!
evaki16
evaki16
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Καλαμάτα
Ασχολίες : ΔΕΣΤΕ ΤΟΥΣ ♥ ♥ ♥

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 557 - Ημερομηνία 02-05-2011 Empty Απ: Επεισόδιο 557 - Ημερομηνία 02-05-2011

Δημοσίευση από loukitsa Δευ Μάης 02, 2011 9:21 pm

Λοιπόν είδα λίγες σκηνες απ αυτες που ανέβασαν τα κορίτσια!

1.Αν και μικρή μου άρεσε η δυναμικη Ερη σε συνδυασμο με το Στεφανο!
Σα ζευγαρι συζητουν τα πάντα και ετσι χτίζουν μια βάση με υπόβαθρο!

2. Η Θεαρα μου Καρτάλαινα απλά υπέροχη τα δειγματα καλοσυνης της Οχιάς δεν πειθουν οποτε ας αφησουμε ξανα την Αγιοποιηση της γιατι καταντα γελοιο!

3. Η Έρη δειχνει και το δυναμικο της πρόσωπο στο Ρούσσο...! Πολυ καλη!

4,Λουκάς-Νόρα-Ερη άρα εχουμε δυο αγνωστους χ?

5. Η σκηνη στο σπίτι της Ερης με τα παιδια μαζεμενα
είχε ροή και βγηκε πολυ καλη! Τελικα όμως οι προφυλάξεις
δεν ηταν σωστες!

6.Πολυ μικρες οι σκηνες Ευας-Λευτερη κρίμα!

7.Αρζόγλου-Παπαδημητριου τι να πω? ότι και να πω είναι λίγο!
Ταλεντα που μιλουν με τα βλέμματα τους ευχαριστηθηκα.
Τα υγρα ματια της Θεαρας μου σε συνδυασμό με το αγριο βλέμμα του Ηλία καθηλωνουν

.έριξα ενα γέλιο στη Στεφανομελιτικη σκηνη άλλο πράγμα!
η μετριότητα σε όλο της το μεγαλειο, κάτι έκανε ο Σταυρου αλλα
τι να πρωτοπρολάβει? Ευτυχως ξεκαθαρισει με το μαμοθρεφτο
και ανοητο κοριτσακι(που χε στησει καραούλι εξω απ το σπιτι της Ερης) μια και έξω ο Στεφανος. Την ξεφτυλισε κανονικα την Μπεκρου αυτα ειναι!


Μέτριο απο μενα

YΓ1.Θέλω επιτέλους να πληρώσει η Μελίτα και να χωρίσει από τον Στέφανο!
Θέλω να σταματήσει ο χαρακτήρας της είναι στο απυρόβλητο!!!
ΥΓ2.Απαλλαγη από τον γεροντοέρωτα στελλιτσας που μας τρωει μονιμα μισο επεισόδιο ΕΛΕΟΣ
Υγ3.ΣΤΟΠ ΣΤΗΝ ΑΓΙΟΠΟΙΗΣΗ ΤΗΣ ΟΧΙΑΣ ΝΤΑΙΖΗΣ, στειλτε τη στο ραντεβου με το Μπέλλο στην ΚΟΛΑΣΗ!
ΥΓ.Κυριακο μας έλειψες!

Φιλικά
loukitsa
loukitsa
loukitsa
Δημόσιες Σχέσεις
Δημόσιες Σχέσεις

Θηλυκό Τόπος : Σε δυάρι με το Λουκάκο μου και τον Turgenev
Ασχολίες : Ξεσκονίζω το Εδεμ-όσκαρ κολλήματος που πήρα! Παναγιώτης Πετράκης και ξερό ψωμί

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 557 - Ημερομηνία 02-05-2011 Empty Απ: Επεισόδιο 557 - Ημερομηνία 02-05-2011

Δημοσίευση από lizzie Δευ Μάης 02, 2011 9:40 pm

Μου την εσπασε που ο Στεφανος είπε στην Μελιτα οτι δεν την εχει βγαλει τελειως απο μεσα του κ η Ερι θα τον βοηθήσει αλλα μετα ήρθε κ το "η Εριεττα ειναι ο σημαντικοτερος ανθρωπος στη ζωή μου μετα το παιδι μου" (αν κ για το παιδι δεν φαινεται...) κ ηρθαμε στα ισα μας!Μελιτονι, αποχαιρετα τον Στεφανο που χανεις!!!
lizzie
lizzie
Τουρίστας
Τουρίστας

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 557 - Ημερομηνία 02-05-2011 Empty Απ: Επεισόδιο 557 - Ημερομηνία 02-05-2011

Δημοσίευση από katie007 Δευ Μάης 02, 2011 9:59 pm

Δδομενου οτι ο Μπουγιουρης εχει αποχωρησει (οριστικα και αμετακλητα) απο την σειρα μας απαγορευ ει,να τον υποψιασθουμε ως τον ανθρωπο που κινει τα νηματα??Εινα πλεον για μενα η μονη επιλογη και η μονη λογικη εξηγηση ,αφου ολα δειχνουν ατομο που ενδιαφερεται και θελει το καλο τηςπαρεας οπως το αντιλαμβανονται και οι ιδιοι..επι πλεον το γεγονος πως καποιος αγνωστος με μορφη οραματος (προσεχως)εμφανιζεται στον Ηλια ,ενισχυουν κατ εμε τη πιθανοτητα να κρυβεται ο Μανοςπισω απο ολα αυτα... Πως το βλεπετε?Αγαπαω Στεφανο.......

katie007
Τουρίστας
Τουρίστας


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 557 - Ημερομηνία 02-05-2011 Empty Απ: Επεισόδιο 557 - Ημερομηνία 02-05-2011

Δημοσίευση από loukitsa Δευ Μάης 02, 2011 10:06 pm

Παιδια αφηστε το Μάνο κριμα ειναι να δινουμε ελπιδες σε καποια ατομα!
Δεν εχει ανακοινωθει τιποτα, αν ηταν κατι τετοιο θα το ξεραμε, καποιος άλλο ειναι
αυτος που τους δινει σημαδια
loukitsa
loukitsa
Δημόσιες Σχέσεις
Δημόσιες Σχέσεις

Θηλυκό Τόπος : Σε δυάρι με το Λουκάκο μου και τον Turgenev
Ασχολίες : Ξεσκονίζω το Εδεμ-όσκαρ κολλήματος που πήρα! Παναγιώτης Πετράκης και ξερό ψωμί

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 557 - Ημερομηνία 02-05-2011 Empty Απ: Επεισόδιο 557 - Ημερομηνία 02-05-2011

Δημοσίευση από marakii Δευ Μάης 02, 2011 10:23 pm


  • Νόρα-Λουκάς:Δε κατάλαβα Λουκάκο από τη μία λες οτί το παιδί θέλεις να είναι σωσίας και από την άλλη οτί δε θες να πάρει το χαρακτήρα της...Αναποφάσιστος είσαι και εσύ...Σου έμεινε από πέρσι Razz Λατρευω τους συλογισμούς της Νόρας και γενικά του ΛουκαΝορικού ζεύγους....Γιατί όταν ο Λουκάς ακούει γεννάω νομίζει τώρα Επεισόδιο 557 - Ημερομηνία 02-05-2011 621900 ΘΕΛΩ ΝΑ ΔΩ ΛΟΥΚΑΝΟΡΙΚΑ ΦΙΛΑΚΙΑ ΚΑΙ ΑΓΓΑΛΙΤΣΕΣ και τα θέλω χθες !!!



  • Συγκέντρωση στο σπίτι της Έρης:Μου άρεσε πολύ η συζήτηση και το όλο κλίμα....Ο καθένας έδινε μια πινελιά στη κσηνή με το δικό του τρόπο....ΛουκαΝοράκια για ακόμη μια φορά μοναδικά :)



  • Hλίας-Αντιγόνη:υπέροχες ερμηνείες και από τους 2 πλευρές...Πολύ καλή σκηνή με τον Ηλία να φωνάζει για αυτά που αγαπάει και την Αντιγόνη να το παίζει ήρεμη και να έχει αυτό το βλέμμα...Υπέροχοι και οι 2 τους
marakii
marakii
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Αθήνα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 557 - Ημερομηνία 02-05-2011 Empty Απ: Επεισόδιο 557 - Ημερομηνία 02-05-2011

Δημοσίευση από dm10811 Δευ Μάης 02, 2011 10:38 pm

Νομιζω ηταν ετσι κι ετσι το επεισοδιο......Οντως οι Λουκανορικες σκηνες ελειπαν και αυτο ηταν ενα πληγμα.......Ηταν ωραια η σκηνη στο γραφειο με την Εριεττα και στο σπιτι της που αποφασιζαν......Πολυ δυνατη η σκηνη Αντιγονης και Ηλια.......Καλα μιλαμε οι ηθοποιοι δινουν ρεστα!!!!!!!!!Εκει που του λεει η Αντιγονη οταν ξεριζωσουν τα δεντρα να τα παρει πεθανα στο γελιο!!!!!Τα λεει αστεια ρε παιδι μου!!!!!Ειδικα οταν τη λεει στη Νταιζη γελαω μεχρι δακρυων!!!!!!Τωρα που ειπα Νταιζη!!!!!!Τι ειπε?????Επεσε απο τα ψηλα στα χαμηλα??????Στην αρχη την ειχαν θεα και μετα τη πεταξαν σα τη τριχα απο το ζυμαρι!!!!!!!!Αν ειναι δυνατον!!!!!!!Περασε τετοιο δραμα???Και γιατι δεν ειπε τιποτα????Τοσες φορες κλαφτηκε απο τοτε που την ειδαμε αυτο πως το ξεχασε????Σχετικα με τη Στελλα τη καταλαβαινω παιδια της ειναι και ανησυχει αλλα προσωπικα θεωρω οτι δε μπαινεις σε εναν πολεμο(και μαλιστα για ηθικους λογους) μονο οταν εισαι σιγουρος οτι θα κερδισεις.......
dm10811
dm10811
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Αθηνα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 557 - Ημερομηνία 02-05-2011 Empty Απ: Επεισόδιο 557 - Ημερομηνία 02-05-2011

Δημοσίευση από gxnel Δευ Μάης 02, 2011 10:53 pm

dm10811 έγραψε:Τωρα που ειπα Νταιζη!!!!!!Τι ειπε?????Επεσε απο τα ψηλα στα χαμηλα??????Στην αρχη την ειχαν θεα και μετα τη πεταξαν σα τη τριχα απο το ζυμαρι!!!!!!!!Αν ειναι δυνατον!!!!!!!Περασε τετοιο δραμα???Και γιατι δεν ειπε τιποτα????Τοσες φορες κλαφτηκε απο τοτε που την ειδαμε αυτο πως το ξεχασε???


μωρε η Νταιζη περναει το μεγαλυτερο δραμα εκει μεσα.....ασχετα αν δεν το λεει....τι εχει περασει μονο η ψυχουλα της το ξερει....πονεμενο κοριτσι ειναι..... Επεισόδιο 557 - Ημερομηνία 02-05-2011 191984 Επεισόδιο 557 - Ημερομηνία 02-05-2011 191984 Επεισόδιο 557 - Ημερομηνία 02-05-2011 191984 Επεισόδιο 557 - Ημερομηνία 02-05-2011 191984
gxnel
gxnel
Εδεμοφανάκι
Εδεμοφανάκι

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 557 - Ημερομηνία 02-05-2011 Empty Απ: Επεισόδιο 557 - Ημερομηνία 02-05-2011

Δημοσίευση από dm10811 Δευ Μάης 02, 2011 11:04 pm

gxnel έγραψε:
dm10811 έγραψε:Τωρα που ειπα Νταιζη!!!!!!Τι ειπε?????Επεσε απο τα ψηλα στα χαμηλα??????Στην αρχη την ειχαν θεα και μετα τη πεταξαν σα τη τριχα απο το ζυμαρι!!!!!!!!Αν ειναι δυνατον!!!!!!!Περασε τετοιο δραμα???Και γιατι δεν ειπε τιποτα????Τοσες φορες κλαφτηκε απο τοτε που την ειδαμε αυτο πως το ξεχασε???


μωρε η Νταιζη περναει το μεγαλυτερο δραμα εκει μεσα.....ασχετα αν δεν το λεει....τι εχει περασει μονο η ψυχουλα της το ξερει....πονεμενο κοριτσι ειναι..... Επεισόδιο 557 - Ημερομηνία 02-05-2011 191984 Επεισόδιο 557 - Ημερομηνία 02-05-2011 191984 Επεισόδιο 557 - Ημερομηνία 02-05-2011 191984 Επεισόδιο 557 - Ημερομηνία 02-05-2011 191984
Ναι κι εγω τη συμπονω......Ασχετο που οταν τη βλεπω πλεον βαριεμαι και τη ζωη μου.... pff Και σημερα μια απο τα ιδια.....Αλλα να σου πω τουλαχιστον ειδαμε τον Χρηστο να κανει κατι χωρις την αδεια της!!!!Μεχρι το γυμναστηριο εφτασε χωρις γραπτη αδεια!!!!!
dm10811
dm10811
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Αθηνα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 557 - Ημερομηνία 02-05-2011 Empty Απ: Επεισόδιο 557 - Ημερομηνία 02-05-2011

Δημοσίευση από fantina Δευ Μάης 02, 2011 11:10 pm

και οπως εγραψε και μια συμφουριτισσα ....
και ετσι και γουβετσι ,μπορει και μουσακας και αμα εχουνε κεφια μπορει και στιφαδο να γλυφεις τα δακτυλα σου !
δεν εχουν αποφασισει ακομη αν το εχουμε ή δεν το εχουμε ....
ποιος εχει διαμαντια και ποιος δεν τα εχει (παντως η Νταιζη απεφανθει ....δεν τα εχει η παρεα )

ποιος μας ξερει και θελει το καλο μας και ποιος μας ξερει και θελει το κακο μας .....
ποιος Πουαρο ,και ποια Αγκαθα Κριστι ,εδω μιλαμε για υψηλα νοηματα και εννοιες και επειδη δεν το εχω και αρνουμαι να σπαταλησω φαια ουσια (την σημερον ημερα πρεπει να κανεις οικονομια σε ολα )αφηνω να με εκπληξουν ελπιζω ευχαριστα αλλα και δυσαρεστα ,το ιδιο και το αυτο πλεον μου κανει .....

ποιος εχει το κτημα και ποιος δεν το εχει (παντως σιγουρα τα δεντρα τα εχει ο Ηλιας )ωραια σκηνη και καλα δοσμενη αλλα οπως το τραβαμε απο τα μαλλια το φαλακρο δεν το γλυτωνουμε (και αν μη τι αλλο δεν μου παει το στυλ )

αν ο συλλογος <<η ωραια παρεα >>θα παρει αποφασεις δια βοης ή ανατασης της χειρος
γιατι κατι τετοιο μου θυμισανε στην τζαμαρια μπροστα (αυτη η τζαμαρια .........θα αιτηθω να την σπασω στο τελος μονο και μονο για να βγαλω το αχτι μου )

το μικρο ανεγκεφαλο που εμεινε ανεργο και χωρις φιλους,πηρε την <<ανωτεροτητα >>της και την εβγαλε περιπατο και επεσε επανω στον απολυτο και εκεινο <<απολυτα >>της ειπε οτι δεν παει πλεον την<< ανωτεροτητα >>της και βρηκε αλλη ποιο ανωτερη απο αυτην να τον βοηθησει να ξεχασει την δικης ανεπαρκεια (καρδιας )....δεν λυπαμαι κανεναν μονο την Ερη που ελπιζει να ζησει τον τζαματο ερωτα (το εκλεψα αυτο,αλλα μου αρεσε πολυ )ατιμη τζαμαρια !!!!!

την αστερω δεν την σχολιαζω γιατι το κυανοκρανο δεν το εχει,και σαν πυροσβεστης ειναι για σφαλιαρες (τελικα θελω να δειρω καποιον ,μην με παρεξηγηται ειμαι εξαιρετικα φιλησυχο ατομο και αποφευγω τις διενεξης, αλλα με αυτα που βλεπω τωρα τελευταια .........)

να πω για τον πολεμο ή να μην πω ....
ασε δεν λεω αμα ξεκινησει μπορει και να πω .....

το επεισοδιο ειτω μια σκετη απο γιουβετσι και επειδη δεν μου εχετε ως επιλογη θα ψηφισω ασχημο !!!!!



fantina
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Θηλυκό Τόπος : στο πιο ομορφο βουνο !!!!!
Ασχολίες : κατι κανω και εγω ......

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σελίδα 1 από 3 1, 2, 3  Επόμενο

Επιστροφή στην κορυφή


 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης