Edem Forum
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Επεισόδιο 564 - Ημερομηνία 11-05-2011

+27
edem4ever
scorpion_black
Cancoon
ale3ia_eva&nora!!!
Eya-8ea
aggeliki
Dorina <3 Πέτρος
loukanorofan
Καρ-Mik
dm10811
alex1
ΣΨ1
kapetanissa
zwi
marakii
JESSIE
soso
fantina
fay66
evaki16
gxnel
Dimitraaa
trelli petrakitsa
fay
loukitsa
evanna
Clarabelle
31 απαντήσεις

Σελίδα 1 από 3 1, 2, 3  Επόμενο

Πήγαινε κάτω

Βαθμολογείστε το σημερινό επεισόδιo

Επεισόδιο 564 - Ημερομηνία 11-05-2011 Vote_lcap13%Επεισόδιο 564 - Ημερομηνία 11-05-2011 Vote_rcap 13% 
[ 7 ]
Επεισόδιο 564 - Ημερομηνία 11-05-2011 Vote_lcap55%Επεισόδιο 564 - Ημερομηνία 11-05-2011 Vote_rcap 55% 
[ 30 ]
Επεισόδιο 564 - Ημερομηνία 11-05-2011 Vote_lcap20%Επεισόδιο 564 - Ημερομηνία 11-05-2011 Vote_rcap 20% 
[ 11 ]
Επεισόδιο 564 - Ημερομηνία 11-05-2011 Vote_lcap5%Επεισόδιο 564 - Ημερομηνία 11-05-2011 Vote_rcap 5% 
[ 3 ]
Επεισόδιο 564 - Ημερομηνία 11-05-2011 Vote_lcap2%Επεισόδιο 564 - Ημερομηνία 11-05-2011 Vote_rcap 2% 
[ 1 ]
Επεισόδιο 564 - Ημερομηνία 11-05-2011 Vote_lcap5%Επεισόδιο 564 - Ημερομηνία 11-05-2011 Vote_rcap 5% 
[ 3 ]
 
Σύνολο Ψήφων : 55
 
 
Η Ψηφοφορί έκλεισε

Επεισόδιο 564 - Ημερομηνία 11-05-2011 Empty Επεισόδιο 564 - Ημερομηνία 11-05-2011

Δημοσίευση από Clarabelle Τετ Μάης 11, 2011 5:33 pm


Πώς σας φάνηκε το σημερινό επεισόδιο;
Clarabelle
Clarabelle
Forum Team
Forum Team

Θηλυκό Τόπος : Πειραιάς

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 564 - Ημερομηνία 11-05-2011 Empty Απ: Επεισόδιο 564 - Ημερομηνία 11-05-2011

Δημοσίευση από evanna Τετ Μάης 11, 2011 7:11 pm

To επεισοδιο συνολικα δεν ηταν κατι το ιδιαιτερο...ελαχιστα πραγματα μου κινησαν το ενδιαφερον.

Το μονο που κραταω ειναι η τελευταια σκηνη στην Εδεμ....αυτες οι αγκαλιες μου ειχαν λειψει και παντα μου δημιουργειται ενα χαμογελο βλεποντας τες! Love!

Το επεισοδιο δεν ξερω τι να το ψηφισω.....!

Υ.Γ Μηπως η Αντιγονη ειπε εσκεμμενα ψεματα στο Στεφανο για το ταφο του Αραβαντινου και αυτος ειναι τελικα θαμμενος στην Εδεμ,γι'αυτο και την επιασε τετοια πρεμουρα να την ξεφορτωθει!??? scratch
evanna
evanna
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Αθηνα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 564 - Ημερομηνία 11-05-2011 Empty Απ: Επεισόδιο 564 - Ημερομηνία 11-05-2011

Δημοσίευση από loukitsa Τετ Μάης 11, 2011 7:13 pm

Ασπάστηκα:

1.Η Παρεα προσπαθει να καταλαβει τι γίνεται! Ο Άγγελος θα φέρει πίσω την Εδεμ!
αλλά η Οχια δεν μπλεκεται στην πωληση ευτυχως!

2.Ευα-Λευτερης:Μου άρεσαν οι αυθόρμητες κινησεις της Ευας που αγκάλιασε το συντροφό της!
Το λαμπερό της πρόσωπο! Μπισμπικη με μαλλια καρφακια θελω!

3.Νικόλας-Δαφνη:Δεν μπορουν να καταλαβουν αν ο Ηλίας όντως έχει εναν αγνωστο επισκέπτη ή αν χειροτερευει!
Η Δαφνη πιο αισιόδοξη και ο Νικόλας σωστα της λεει να μην πει τιποτα στον Ηλία και χειροτερεψει! Η Θεαρα εχει
δικιο παντα δεν λεει ψεμματα παιδια!

4.Λουκάς-Νόρα:Θυμηθηκαν τη μπέμπα μας? Που ειναι το παιδικο δωματιο
που θα ετοιμαζαν? Να δω το Λουκά να αλλάζει πάνα κ άλλο τιποτα!

5.Η Ευα πετα στα συννεφα και η Αγγέλα την προσγειωνει. Μου φτανει που βλέπω την Ευα να χαμογελά!

6.Η Θεαρα με πυτζαμούλες μουρλια μια ζωγραφιά!
Η Οχιά με το Χρησταρα ψυλλιάστηκαν οτι κατι γίνεται και ξεχασε δηθεν το κλειδι
απο πίσω και εβαλε και το συναγερμό...Φανερα τρομαγμενη η Θεαρα κεντησε πάλι

7.Αμαλι στο Ρούσσο: "Εδω δεν έχουμε ηρεμηστικά τα ήπια όλα"
Ακούστε και το άλλο ειπε η Αμλαι τη Μπεκρου ηθικο στοιχειο χαχαχαχαχα

8.ο Λουκάς εκανε πως εφευγε αλλα οι δημοσιογραφοι δεν πτοηθηκαν!

9.Η στελλίτσα θυμηθηκε τη Νόρα και ασχοληθηκε μαζι της! Καιρος ηταν βεβαια δεν έλλειψε η ωθηση
στην Αγια Μαργαρίτα την Καρταλολυτρα ,μεγαλη η χαρη της (pasxalitsa τα ρεστα μου!)
Ο Ρόλος της μαμας της Νόρας ειναι γκεστ συμφωνα με τους τιτλους αρχης, ποτε θα φυγει?
Κουραζομαι!

10.Θεαρα-Λουκάς-Ευα:Τα παιδια δεν πείστηκαν απο τις δικαιολογιες της Θεαρας για την πώληση της Εδεμ!
Καιρια όπως πάντα η ίδια δεν άφησε περιθωρια! Η Οχια δεν εχει το παιδι του Λουκά λεμε! Το παιδι ειναι του πατριου,,,
να σου παλι σαν τον σατανα πισω στο μπαλκονι απαπαπα

11.Θεαρα μου-Οχιά:Μου αρεσει έτσι όπως την "παιζει" την κόρη της!
Αστη να χωθει μπας και τη σκοτωσει κανενας!Πότε πεθαινει η Νταίζη ειπαμε?

12.Ο Νικόλας με τη Δαφνη μαθαίνουν για τη συναντηση που εκαναν η Ευα με το Λουκά
και ότι η Εδεμ θα πουληθει και τρελάθηκαν απ τη χαρα τους!

13.Η Νόρα κατασπάραξε ενα γλυκό και ζηλεψα ενταξει βρε Λουκα τι τον προκάλεσες
οτι του ειπες στο γραφειο ειπες και στα καναλια!

14.Ευα-Μαριλια-Αγγέλα:Γιατι αντιδρα έτσι η μικρή?
Ωραία δεν θα ξαναδωσεις πανελλήνιες αλλα σε λιγο θα μας δειρεις κιόλας κουλαρεεεε

15.Κάτσε Λιάκο και άδειασε τη βαλίτσα δεν θα φυγεις ακόμα απο το νοσοκομείο!

16.Θεαρα-Στεφανος:Ανυσηχησε ο Στεφανος και της ειπε να καταχωνιάσει το διαμαντι
μα καλα για χαζη την έχει?

17.Σας ευεργετησε ο άγνωστος Εύα μου ή μηπως αποσκοπεί κάπου αλλόυ?
Η ΕΔεμ ειναι του Άγγελου και ούτε εγω θελω να γραφτει στην Παρέα!
Γιατι μας χάλασε τη σκηνη η οχιά? Δηθεν πονεμενη η ψευτρα πηγε να ζητησει να της πουν κ ευχαριστω
επειδη δηθεν μεσολάβησε για την πωληση της Εδεμ ελεος!

18.Ρούσσο σιγα την πρόκληση απο μερος του Λουκα στα καναλια
η Κατερινα τι ρόλο εχει κανει το αμπαζούρ? Κριμα

19.Το επεισόδιο έκλεισε με την Παρεα αγκαλιασμενη στην εΔΕΜ

Σπάστηκα:

1.Αμαλι-Μπεκρου:Πάλι μειωνουν την Ερη!
Η Μπεκρου λέει πως λεει παντα την αληθεια...όταν σφουγγαριζε με το Στεφανο
ενω η Ευα ηταν έγκυος τι έκανε? Απεκρυπτε την αληθεια...άρα δεν έλεγε αληθεια...
Ποια δουλεια καλε να σου βρει η μαμα? Στο γουβωμα του καναπε έχεις μάστερ
και τωρα που θα χουμε και το Θάνο τρεχα να του την πέσεις κ αυτουνου, κάποια στιγμη θα εμφανιστει κ αυτος!

2.Γεροντοέρωτας:Η Στέλλα δεν χάνει ευκαιρια τρεχει στο Πετρο της!
Άλλο χτενισμα εκτος απο το κότσο δεν μπορει να κανει? Είπε και για την πωληση της Εδεμ!

3.Η Οχιά ασφαλως και δεν ανησυχει για τη Θεαρα απλα δεν ξερει τι γινεται και νευριαζει επειδη θελει
να ειναι μέσα σ όλα!Πηρε τηλ τον αδερφούλη της μπας και μαθει εκεινος τιποτα....


Καλό απο μένα! Θα εβαζα και κάτι παραπάνω αλλα είχαμε μπολικη Οχιά και
λίγη Μπεκρου και μου χαλανε την αισθητικη!

YΓ1.Θέλω επιτέλους να πληρώσει η Μελίτα και να χωρίσει από τον Στέφανο!
Θέλω να σταματήσει ο χαρακτήρας της είναι στο απυρόβλητο!!!
ΥΓ2.Απαλλαγη από τον γεροντοέρωτα στελλιτσας που μας τρωει μονιμα μισο επεισόδιο ΕΛΕΟΣ
Υγ3.ΣΤΟΠ ΣΤΗΝ ΑΓΙΟΠΟΙΗΣΗ ΤΗΣ ΟΧΙΑΣ ΝΤΑΙΖΗΣ, στειλτε τη στο ραντεβου με το Μπέλλο στην ΚΟΛΑΣΗ!
ΥΓ.Κυριακο μας έλειψες!

Φιλικά
loukitsa
loukitsa
loukitsa
Δημόσιες Σχέσεις
Δημόσιες Σχέσεις

Θηλυκό Τόπος : Σε δυάρι με το Λουκάκο μου και τον Turgenev
Ασχολίες : Ξεσκονίζω το Εδεμ-όσκαρ κολλήματος που πήρα! Παναγιώτης Πετράκης και ξερό ψωμί

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 564 - Ημερομηνία 11-05-2011 Empty Απ: Επεισόδιο 564 - Ημερομηνία 11-05-2011

Δημοσίευση από fay Τετ Μάης 11, 2011 7:16 pm

Μόνο για την τελευταία σκηνή με τους πέντε αυθεντικούς ήρωες της σειράς να ξαναγυρίζουν στην Εδέμ τους το ψηφίζω καλό μετά από καιρό. Μου θύμισε κάτι από πρώτο κύκλο.
fay
fay
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Θηλυκό Τόπος : Σε μια δική μου ουτοπία.
Ασχολίες : Διάβασμα, Μουσική, Κλασσικό σινεμά.

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 564 - Ημερομηνία 11-05-2011 Empty Απ: Επεισόδιο 564 - Ημερομηνία 11-05-2011

Δημοσίευση από trelli petrakitsa Τετ Μάης 11, 2011 7:17 pm

~Παρέα:Ο Αγγελος θα τους χαρίσει την Εδέμ..πιστεύει ακόμα η Εύα..μωρέ λέτε να είναι έτσι?! Rolling Eyes

~Δάφνη-Νικόλας:Ωραία σκηνή. Καλά θα κάνουν και δεν θα πουν τίποτα στον Ηλιά!

~Εύα-Λευτέρης:Αλήθεια δεν έχουμε δει τόσο χαρούμενη την Εύα! Εδωσαν και φιλιά!

~Νόρα-Λουκάς:Πόόόόόσο μου άρεσε η σκηνή τους?! :love: :love: :love: ( sisi )

~Νταίζη-Χρίστος-Αντιγόνη:Και χάρηκα ρε παιδιά! Νόμιοζα πως τους κλείδωσε απ' έξω! Αλλά πού τέτοια τύχη!

~Ρούσσος-Αμαλία:Δεν κατάλαβα την απείλησε????!!!! Αυτός έχει γίνει ίδιος ο Αγγελος Αντυπας καλε! affraid

~Λουκάς(γραφείο):Έτσι Λουκά μου!

~Νόρα-Στέλλα:Καλά έκανες και δεν μιλούσες τόσες μέρες, αυτό βρήκες να πεις σήμερα? "Η Νταίζη έκανε το θαύμα της" vomit ....Συμφωνώ, όμως με το Αστέρι...όλα τα καλά την Άνοιξη έγιναν! Efxi ...Έτσι Νόρα!

~Καρταλέϊκο:
*Λουκάς-Εύα-Αντιγόνη:Ώστε δώρο ε?! Ναι κυλάει στις φλέβες του Άγγελου το αίμα σας...και τι αίμα! Αντε να δούμε!
*Λουκάς-Ευα:Πολύ χάρηκαν οι αγάπες μας!

~Aμαλία-Μελίτα:Εδώ ο κόσμος χάνεται κι αυτή ειρωνευόταν την Εριέττα ΠΑΛΙ! Της έχει λείψει το γραφείο ε? Εμ, βέβαια εκεί περνούσε ωραία ξεκατινιάζοντας! Αμαλία λάβε δράση μπας και μας εγκαταλείψει το Μελιτόνι!
sm

~Αντιγόνη-Νταίζη:Σου 'ρθε ταμπλάς ε Νταιζουλίνι???! Αϊ παράτα μας ρε Νταίζη! gibbs

~Δάφνη-Νικόλας:Πω πω χαρές!

~Ρούσσος-Στέλλα:Θα χάσεις πάσι ιδέα γι'αυτόν ε? Ε καλά δεν πειράζει! Nyxia Ρούσσος, αϊ παράτα μας κι εσύ! gibbs Θα το κάνεις γι'αυτή ε? lmao Ώπα του 'ρθε φλασιά! Άραγε τι γίνεται???

~Νόρα-Λουκάς:Καλέ άσε την έγκυο να φάει! sisi Α ρε βλέμα ο Λουκάκος(Παναγιώτης)!

~Εύα-Αγγέλα:Είναι και η Μαρίλια εκεί? Έλεος! Δεν είναι σχεδόν ποτέ εκεί, μόνο για να σχολιάσει και να κρητικάρει είναι εκεί!

~Δάφνη-Ηλίας:Ποιος άντρας ρε παιδιά πάλι???!!! Ποιος είναι αυτός που τα ξέρει πιο πριν από όλους???

~Νταίζη-Χρίστος:Ώ συμφώνησε η "συμμωρία!" Φοβάται το Νταιζουλίνι?!

~Αντιγόνη-Στέφανος:"Τα μυστικά δεν μας βγήκαν ποτέ σε καλό!" Αυτό ξαναπες το Στέφανε! Πες τα Στέφανε!

~Παρέα:Εμένα γιατί δεν ου αρέσει καθόλου αυτός ο άγνωστος "Χ"?!..Όσο για το σε ποιον θα γραφτεί η Εδέμ, συμφωνώ κι εγώ, μην γραφτεί σε όλους γιατί δεν ξέρω.....Αλήθεια ο Λουκάς και ο Νικόλας έχουν καιρό νατσακωθουν...χιχιχι...Καλώς το Νταιζουλίνι....Ε, ΟΧΙ και ΑΓΙΟΠΟΙΗΣΗ....ΨΕΥΤΡΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ!!!!! maaaad

~Ρούσσος:Έπαθες ε Ρούσσο? Αρχίζουν τα Δικαστήρια!

~Εδέμ:Αχ, όπως παλι....η μυλωδία, τα γέλια, οι χαρές πάλι ξανά inlove Efxi ΟΜΩΣ ΚΑΠΟΙΟΣ ΛΕΙΠΕΙ!!!!! Snif

Ψηφίζω πολύ καλο!

Υ.Γ.Πού ήταν η Ερι σήμερα???


Έχει επεξεργασθεί από τον/την trelli petrakitsa στις Τετ Μάης 11, 2011 7:29 pm, 1 φορά
trelli petrakitsa
trelli petrakitsa
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Στην αγκαλιά του Παναγιώτη μου!!!
Ασχολίες : Σχολείο, Φροντιστήρια, Διάβασμα, tv-pc, Forum, Π.Π. & Π.Μ. !

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 564 - Ημερομηνία 11-05-2011 Empty Απ: Επεισόδιο 564 - Ημερομηνία 11-05-2011

Δημοσίευση από Dimitraaa Τετ Μάης 11, 2011 7:23 pm

Σχολιάζω μόνο όσα μου κέντρισαν το ενδιαφέρον!

Λουκάς-Νόρα: Πολύ όμορφες οι σημερινές μεταξύ τους σκηνές! Η πρώτη στο κρεβάτι και η συζήτηση περί μπέμπας με έλιωσε..
αλλά όχι πάλι ο Λουκάκος στον καναπέ ρε Νοράκιιι! Είδαμε και κάτι διαφορετικό, στη δεύτερη σκηνή επιτέλους βγήκαν οι δυο
τους μόνοι, χωρίς τηλεφωνήματα και διάφορα απρόοπτα να τους διακόπτουν.. αν και βιαζόταν ο Λουκάκος.. άσε την γυναίκα σου
να φάει το γλυκάκι παιδί μου!! Ε-Ν-Ι-Ω-Σ-Α

Νικόλας-Δάφνη: Αν και γενικά εξακολουθώ να πιστεύω πως σε σχέση με παλιά, τους έχουν παραμελήσει (όπως και όλα τα ζευγάρια της σειράς
συγκριτικά με πέρυσι πάντα) τελευταία βλέπουμε αγκαλίτσες και γενικά πολύ καλές σκηνές! Το μόνο που με πειράζει λίγο, ότι
πάντα μα πάντα το κύριο θέμα συζήτησης είναι η κατάσταση του κ. Ηλία.. Λογικό όμως
* Μιας που ανέφερα αυτό το όνομα, ελπίζω να έχει αίσιο τέλος η ιστορία του και να μην τραβήξει πολύ!

Εδέμ: Ίσως ο πρώτος και βασικότερος λόγος που το σημερινό άγγιξε την τελειότητα.. ανυπομονώ για τη συνέχεια της σκηνούλας αύριο!
Όλη η παρέα μαζί και ΕΝΩΜΕΝΗ! Τα ζευγάρια μας χαρούμενα, καιρός ήταν!
* Έλειπε κάποια ψυχή αλλά......αχ!

Για Ρούσσο-Στέλλα απλά θα πω πως πολύ τον επηρεάζει τον πρώτο και δε μ'αρέσει αυτό.. για να μην παρεξηγηθώ να τονίσω ότι εννοώ
πως φυσικά καλά κάνει η Στέλλα, που νοιάζεται για Λουκά-Νόρα αλλά δε μ'αρέσει που ο Ρούσσος θα το έκανε (επειδή τελικά άλλαξε
γνώμη λόγω των δηλώσεων) μόνο και μόνο γιατί του το ζήτησε εκείνη... Την έχει πολύ ψηλά και κάτι μου βρωμάει..
Πάντως η Στελλίτσα τελευταία γίνεται συμπαθητική!

Ωραία η σκηνούλα μάνας και κόρης και φυσικά εννοώ Στέλλα και Νοράκι! Μου αρέσει που δεν τσακώνονται πλέον!

Κατά τα άλλα δεν έχω να σχολιάσω κάτι, η σκηνή Αμαλίας και Μελίτας λίγο αδιάφορη αλλά μου άρεσε το χαμόγελο της δεύτερης προς
το τέλος και οι εκφράσεις της θεάς Αμαλίας!

*** Α ναι.. Τι έκανε η Νταίζη είπαμε... Από την Αγ. Οικογένεια.. Εκείνη έπεισε την Αντιγόνη να πουλήσει την Εδέμ? Και τώρα
θέλει και ευχαριστώ που λέει ψέμματα για άλλη μια φορά? Εκεί που πάω να την συμπαθήσω αυτήν την κοπέλα (μιλώντας για το ρόλο πάντα)
εκεί κάτι θα γίνει να μου θυμήσει τη γνωστή Νταιζάρα.. Το προσπερνάω όμως, αφού γενικότερα αυτήν την περίοδο δεν κάνει και τίποτα
το ιδιαίτερα ενοχλητικό!

Αντικειμενικά, θα ψηφίσω πολύ καλό γιατί θα σταθώ στη γενική εικόνα του επεισοδίου! (Τέλειο όμως λαμβάνοντας υπόψην το ότι η παρέα πήρε
ΕΔΕΜ!)
Dimitraaa
Dimitraaa
Εδεμοφανάκι
Εδεμοφανάκι

Θηλυκό Τόπος : Athens city
Ασχολίες : https://www.youtube.com/watch?v=36kTFh60iyc <3 Levyrroni 4ever <3

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 564 - Ημερομηνία 11-05-2011 Empty Απ: Επεισόδιο 564 - Ημερομηνία 11-05-2011

Δημοσίευση από evanna Τετ Μάης 11, 2011 7:27 pm

trelli petrakitsa έγραψε:
~Εδέμ:Αχ, όπως παλι....η μυλωδία, τα γέλια, οι χαρές πάλι ξανά inlove Efxi ΟΜΩΣ ΚΑΠΟΙΟΣ ΛΕΙΠΕΙ!!!!! Snif
Παντα και πολυ! Aww Στη συγκεκριμενη περιπτωση Μαρια το ''Ουδεις αναντικαταστατος'' δεν ισχυει!
evanna
evanna
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Αθηνα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 564 - Ημερομηνία 11-05-2011 Empty Απ: Επεισόδιο 564 - Ημερομηνία 11-05-2011

Δημοσίευση από gxnel Τετ Μάης 11, 2011 7:30 pm

λοιποοοον....

ωραια η συγκεντρωση της παρεας για να μαθουν τα ευχαριστα...μου αρεσε η τρελη χαρα που εδειξε η Ευα στον Λευτερη!οπως επισης μου αρεσε που ο Νικολας υποψιαζεται οτι κατι κρυβεται πισω απο την ξαφνικη εκρηξη καλοσυνης της Αντιγονης και ετσι συγκρατει και την Δαφνη για το καλο του Ηλια...

Λουκας-Νορα...πολυ ωραια σκηνη...α ρε Βενετηηηη πανα και ξενυχτι που σε περιμενει....
Επεισόδιο 564 - Ημερομηνία 11-05-2011 621900 ...η Νορα παλι χτυπησε το κεφαλι της στο κρεβατι?? Επεισόδιο 564 - Ημερομηνία 11-05-2011 103275 Επεισόδιο 564 - Ημερομηνία 11-05-2011 191984


παμε ολοι μαζι...."βρηκα το κλειδι στην πορτα σου επανωωω"...κριμα που τους ανοιξε τελικα η Αντιγονη....αρχισε η Νταιζη να ρωταει ηταν που ηταν ταραγμενη η Αντιγονη....

Ρουσσος-Αμαλια....πολυ καλη σκηνη!!!!

η Στελλα αρχισε παλι τα κουλα της....μια για την αγια Νταιζη μια για τον Ρουσσο...του εκανε και επισκεψη παλι σημερα....καλα αυτην τη "πασα ιδεα" ακομα να την χασει να ηρεμησουμε και μεις????
Επεισόδιο 564 - Ημερομηνία 11-05-2011 785784


η Μελιτα ειπε το ανεκδοτο του επεισοδιου!!!της λειπει το γραφειο λεει.... Επεισόδιο 564 - Ημερομηνία 11-05-2011 191984 ποτε το ειδε το γραφειο και τωρα της λειπει κιολας?και οχι μονο αυτο της λειπουν και τα παιδια....καλε χτες δεν ειδε τον Λουκα και προχτες την Νορα?φτανουν οι συναντησεις σου με τα παιδια αυτη την βδομαδα...συγχιζεις την εγκυο και εμενα.... Επεισόδιο 564 - Ημερομηνία 11-05-2011 621900


Μαριλια χαλαρωσε λιγο......ελεος στο τελος θα μας δειρει κιολας!!!!!

ΤΕΛΕΙΑ η σκηνη με την παρεα στην ΕΔΕΜ!!!επιτελους.....


Υ.Γ1...Λουκα μην κοβεις την εγκυο απο το γλυκο δεν κανει....(μας εχει καταστρεψει καθε απογευμα με τα γλυκα η Νορα)

Υ.Γ2...ηρθε και επισκεψη η αγια Νταιζη να ακουσει τα ευχαριστω για κατι που δεν εκανε....και αυτο που καθε λιγο βγαινει στο μπαλκονι και παρακολουθει..τι την εχει δει φαρος η σκιαχτρο???
gxnel
gxnel
Εδεμοφανάκι
Εδεμοφανάκι

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 564 - Ημερομηνία 11-05-2011 Empty Απ: Επεισόδιο 564 - Ημερομηνία 11-05-2011

Δημοσίευση από evaki16 Τετ Μάης 11, 2011 7:45 pm

Η ατακα που θα γραψει ιστορια ειναι αυτη της Μελιτας...
Μελιτα: Μου χει λειψει πολυ το γραφειο....
Τι λεει ρε το ατομο???? Ποτε πατησε αυτη στο γραφειο για να της λειψει???
ΕΛΕΟΣ!!! Θεε μου τι αλλο να θα ακουσω σε αυτο το εργο.... Παντως με το που το ακουσα εριξα τα γελια sisi sisi sisi sisi sisi sisi Μου εφυγε ο χυμος απ'το στομα....!!!!
Ειδαμε και την Ευα σε αρκετες σκηνες!!!! Yess Yess Yess
Ακομα ειχαμε και Λουκανορικη σκηνη....!!!! Μια χαρα!!!!! Love!
evaki16
evaki16
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Καλαμάτα
Ασχολίες : ΔΕΣΤΕ ΤΟΥΣ ♥ ♥ ♥

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 564 - Ημερομηνία 11-05-2011 Empty Απ: Επεισόδιο 564 - Ημερομηνία 11-05-2011

Δημοσίευση από fay66 Τετ Μάης 11, 2011 7:55 pm

Νταίζη-Αντιγόνη
Το εγκεφαλικό το έπαθε το Νταιζουλίνι όταν έμαθε ότι πωλείται η Εδέμ. Λύσσαξε να μάθει , και καλά να πάθει. Αλλά νάτο και πάλι. Πάλι το κατάλαβε ότι πίσω κρύβεται ο άγνωστος με τις απειλές. Αλλά μιας και της το ξέκοψε ότι δεκάρα δε θα δει και αν το πάρει χαμπάρι ο Χρήστος αντιός για πάντα το γύρισε. Θα διαδώσει ότι αυτή έπεισε την αρχηγό της Αγίας οικογένειας να την πουλήσει. Καλά , δεν παίζεται. Καλά είχε ηρεμήσει . Άντε και πάλι από την αρχή . Όλοι να νομίζουν ότι αυτή έπεισε την Αντιγόνη για να είναι όλοι υποχρεωμένοι μαζί της. Τι θα δούμε και θα ακούσουμε πάλι;

Δάφνη-Νικόλας:
Ο Νικολάκης πάντα προσγειωμένος.

Στέλλα-Πέτρος:
Θέλει να κάνει πίσω , μόνο για σένα. Αχ βρε Στέλλα .Ακόμα να καταλάβεις τι εστί Ρούσσος; Ξέρει ότι ο Λουκάς θα συνεχίσει.

Λουκάς-Νόρα:
Γλυκό και πορτοκαλάδα μαζί. Γεια σου βρε Νόρα με τις γαστρονομικές σου ορέξεις!!

Αγγέλα-Εύα-Μαρίλια:
Μια από τα ίδια αυτό το παιδί. Την πνίγεις ή όχι;

Ηλίας-Δάφνη:
Άντε πάλι ο Ηλίας . Με τον επισκέπτη της ομίχλης.

Νταίζη-Στέφανος:
Τι έχει η μαμά; Τι έχει η μαμά; Να έχει γίνει κάτι και αυτή να έχει χάσει το σκηνικό; Δεν γίνεται. Είπαμε , όποια πέτρα και να σηκώσεις , από κάτω θα είναι και η Νταίζη.Οπότε τι να κάνει; Πάει στον αδερφούλη της να τα πει.

Αντιγόνη-Στέφανος:
Τέλειες ερμηνείες και από τους δυο. Ο Στέφανος γάτα και πάλι κατάλαβε ότι ο άγνωστος Χ ξαναχτύπησε και πάλι. Τώρα αν περιμένει να του μιλήσει ανοιχτά , καλημέρα!

Παρέα :
Να και το Νταιζουλίνι που θέλει να βγει από πάνω. Το έφερε από εδώ , το έφερε από εκεί όλοι πρέπει να είναι υποχρεωμένοι μαζί της. Πάντως η σκηνή στην παραλία αναμενόμενη και ευχάριστη.

Πέτρος:
Όχι ότι δε θα απαντούσε στο γάντι που του πέταξε ο Λουκάς.. Αν και κατά βάθος πιστεύω ότι περίμενε αυτήν την εξέλιξη. Ξέρει το Λουκά από μικρό παιδί και καταλαβαίνει ότι όταν έχει δίκιο τίποτα και κανένας δεν μπορεί να τον σταματήσει.

Μέσα από την είδηση της πώλησης σκιαγράφησαν οι σεναριογράφοι καλά τα συναισθήματα του καθενός ξεχωριστά .
Τη Δάφνη που χαίρεται για τον πατέρα της , το Νικόλα να την προσγειώνει ότι ο Ηλίας χρειάζεται δουλειά ακόμα. Το Λουκά να αντιμετωπίζει με πολύ σκεπτικισμό την όλη κατάσταση για το πώς και γιατί οδηγήθηκε στην πώληση. Αν και η Νταίζη πρόβαλλε δυο τρανταχτά επιχειρήματα για τη μεσολάβησή της –ακούγοντας τη Στέλλα να κάνει μια καλή πράξη ώστε και ο Χρήστος να της το αναγνωρίσει- δεν έγινε πιστευτή και από όλους.
Παρουσίασαν επιτέλους μια Νόρα να είναι πλέον με τη μαμά της και να αφιερώνει χρόνο για τον ερχομό της μικρής. Να έχει φύγει από το γραφείο και να περπατά ακολουθώντας τις οδηγίες της γιατρού.Να τρώει και να απολαμβάνει τα πάντα με πρόσχημα την εγκυμοσύνη. Τώρα το αν θα αρχίσει δίαιτα και θα πάει γυμναστήριο , ε , ας μην το δένουμε και κόμπο.Αν και η μικρή προβλέπω θα τους κάνει δωρεάν μαθήματα γυμναστικής. Καλή και η συζήτηση του ζευγαριού για τις δυσκολίες που θα έχουν να αντιμετωπίσουν. Ο Λουκάς κατάλαβε ότι θα ξαναγίνει κολλητάρι με τον καναπέ. Θα έχει να κόβει βολτούλες με τη μικρή για να την ηρεμήσει και να παίρνει κάθε τρεις και λίγο να ξεσηκώνει τον ταρίφα για την μπέμπα. Σκηνές που δε θα προλάβουμε να ζήσουμε από ότι φαίνεται φέτος.Αλλά και ούτε τον Οκτώβρη γιατί τότε η μπουμπού θα είναι 5 μηνών.(λέτε στο ρόλο της μικρής να βάλουν τη μικρη Σταύρου να παίξει; Πλάκα θα έχει, μιας και υπάρχει οικονομική στενότης)Βλέπω τη διαδρομή Εδέμ-σπίτι παιδιών να γίνεται διαδρομή Σύνταγμα-Ομόνοια. Θα χάσει τον ύπνο του ο Νικολάκης.
Η Μαρίλια πάλι. Η γνωστή επαναστατημένη Μαρίλια. Όλα τα βλέπει με το δικό της μάτι και δε χάνει καμιά ευκαιρία να αρπαχτεί με τους δικούς της. Άτιμο πράγμα αυτή η εφηβεία. Αλλά θα πάρει και αυτή το μάθημά της και κάποια στιγμή θα ηρεμήσει.
Σπόιλερ:

fay66
Εδεμοφανάκι
Εδεμοφανάκι

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 564 - Ημερομηνία 11-05-2011 Empty Απ: Επεισόδιο 564 - Ημερομηνία 11-05-2011

Δημοσίευση από fantina Τετ Μάης 11, 2011 8:03 pm

παιδικα παιχνιδια .......

ωραια τα παιδικα παιχνιδια ,προχθες μαζι με αλλους παλαβους ενηλικες και καμποσα πιτσιρικια ολων των ηλικιων παιζαμε το
¨περνα -περνα η μελισσα και τα μελισσοπουλα ¨
περιττο να πω οτι περισσοτερο το διασκεδασαμε εμεις οι μεγαλοι ....
μετα προσπαθησαμε να παιξουμε το
¨ ενα λεπτο κρεμυδι¨

Σας πήραμε, σας πήραμε μια όμορφη κοπέλα.
Μας πήρατε, μας πήρατε μια παλιοκατσιβέλα.
Σας πήραμε, σας πήραμε φλουρί κωνσταντινάτο!
Μας πήρατε, μας πήρατε βαρέλι δίχως πάτο!

κατι τετοιο μου θυμισε σημερα το επεισοδιο .....

-πηραμε πισω την εδεμ
-σας δωσαμε πισω ενα κομματι γης ,
-σας αγοραζουμε την εδεμ
-την κανουμε δωρο στον εγγονο μας ,
-την εδωσα γιατι θελω το παιδι να εχει κατι απο την γιαγια του .
-σας την δινουμε γιατι η θεια ,θελει να εξελεωθει που πηγε να σκοτωσει τον ανιψιο
τι ακουμε θεε μου ,και συνεπως και τι βλεπουμε ....
παντως χαρηκε η Ευα και χαρηκε ο Λευτερης που χαρηκε η Ευα ,και χαρηκαμε και εμεις που χαρηκανε αυτοι (γιατι πολυ σκουντουφλα ειχε πεσει στο ζευγαρι ,ο Θεος να το κανει )
στον Βελληγκεκα (βλ Μαριλια )δεν το ειπανε πριν το σιγουρεψουνε αλλα και οταν της το ειπανε ,κατανοηση δεν ειδανε .....(η δικη μου εχει αρχισει και εξαντληται)
τις πατρικες ευθυνες υπενθυμισε η Νορα στο Λουκα και ενα αγχος τον επιασε και μια αϋπνια ειχε ......(μ΄αρεσε !!!!)
μην ενθουσιαζεσαι ειπε ο Νικολας στην Δαφνη ,για να μην ενθουσιαστει και ο Ηλιας ,και τρεχουμε και δεν φτανουμε.(και δικαιο εχει !!!)
μας το πουλας οντως ?ρωτησε η Ευα
μηπως θελεις να μας δαγκωσεις ?ρωτησε ο Λουκας (ωραια η σκηνη ,αψογη η Αντιγονη)
μια ανησυχια ειχε η Νταιζη επειδη ηταν ανησυχη η μανα και αποφασισε να ανησυχισει και τον αδελφο μπας και μαθουνε τι ανησυχισε την μανα (εγω παλι μια χαρα ησυχια ειχα )
κατι διαμαντια καταχωνιαστικανε (γιατι καλε ?)
σε καποιες ελειψε το γραφειο (σε αυτο παλι δεν ελειψες καθολου )
και ο πολεμος καλα κρατει ....
και το μαθημα δεν το πηρε ο Λουκας ....
και για την υστεροφημια του στεναχωριεται ο Ρουσσος (για τον φονο ,κουβεντα )
και ο ενας προκαλει τον αλλον .....
και εγω προκαλουμε να ψηφισω αλλα μαλλον ειμαι στο ΔΞ/ΔΑ.......


fantina
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Θηλυκό Τόπος : στο πιο ομορφο βουνο !!!!!
Ασχολίες : κατι κανω και εγω ......

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 564 - Ημερομηνία 11-05-2011 Empty Απ: Επεισόδιο 564 - Ημερομηνία 11-05-2011

Δημοσίευση από soso Τετ Μάης 11, 2011 8:32 pm

Για γάμα κύκλο,το επεισόδιο μ'αρεσε πάρα πολύ!
Πηδηξα και αρκετή Νταιζη στο ff και το είδα πολύ ευχαριστα!
Κορυφαία η σκηνή στο τέλος,ακόμη και σημειολογικά.. με την παρέα ενωμένη και την Θεά -μπακούρω πακετάκι με το δέντρο!
Ά κύκλος,λέμε! Heart2
Και επισης κορυφαία το τριπλό τόλουπ της lmao ,και αυτή η λάμψη που είχε σ'ολο το επεισόδιο-απ'αυτα τα εγγενή,και όχι επικτητα που τόσο θαυμάζω στους ανθρώπους..
Ουτε τους τα δίνεις,ούτε τους τα αφαιρείς.
Σημερα,δε..με τον Μπισμπι,μ'αρεσαν ΤΡΕΛΑ! Heart2
Μιση ευκαιρία τους δόθηκε,50 δευτερα κλασικά-εικονογραφημένα,..αλλά ήταν απόλαυση (έστω και στριμωγμένη)!!!
Μεχρι και Στελλα άντεξα,σχετικά αγόγγυστα!
Το θεματάκι με τη Μαρίλια,δεν..ώρες ώρες σκιάζομαι ότι θα με χαστουκίσει απ΄το λαπ-τοπ!
Κι αυτό το "η μάνα του παιδιού σου",για Νταιζη και Λουκά,κάπως μου κακοφαίνεται ΑΚΟΜΗ!
(αργός μεταβολισμός,μεγάλο ζήτημα lol! )
Επισης,περιττό να πω πόσο χάρηκα που η Ευα ΔΕΝ ευχαρίστησε τη Νταίζη,..είπαμε ήρθαν τα ύστερα του κόσμου,αλλά κυκλοφορεί κι αμαχος πληθυσμός τα απογευματα! livani
Υγ.Η Μελίτα μες στις ανακρίβειες,σημερα!Της λείπει το ΓΡΑΦΕΙΟ και διαλέγει ΜΟΝΗ της άντρες! lmao lmao lmao
Υγ.Τους οποίους επισης,χωρίζει (όπως η πρώτη διδαξασα-αυτη σουπερ σταρ),για να τα θυμόμαστε όλα ενίοτε,αλλά αυτό το έχουν ξεχάσει άπαντες,..
καθότι δεν έχει γλωσσάδικο παιδί στη εφηβεια/ κακή πρόθεση/ και κυρίως, μυαλό να της καταλογίσεις επίγνωση (αμα ο ανθρωπος είναι κωλόφαρδος lol! )





soso
soso
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : ΧΛΟΕΡΟΣ

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 564 - Ημερομηνία 11-05-2011 Empty Απ: Επεισόδιο 564 - Ημερομηνία 11-05-2011

Δημοσίευση από trelli petrakitsa Τετ Μάης 11, 2011 8:33 pm

evanna έγραψε:
trelli petrakitsa έγραψε:
~Εδέμ:Αχ, όπως παλι....η μυλωδία, τα γέλια, οι χαρές πάλι ξανά inlove Efxi ΟΜΩΣ ΚΑΠΟΙΟΣ ΛΕΙΠΕΙ!!!!! Snif
Παντα και πολυ! Aww Στη συγκεκριμενη περιπτωση Μαρια το ''Ουδεις αναντικαταστατος'' δεν ισχυει!

Αχ Ευαννάκι μου, συμφωνώ απόλυτα! Aww
trelli petrakitsa
trelli petrakitsa
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Στην αγκαλιά του Παναγιώτη μου!!!
Ασχολίες : Σχολείο, Φροντιστήρια, Διάβασμα, tv-pc, Forum, Π.Π. & Π.Μ. !

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 564 - Ημερομηνία 11-05-2011 Empty Απ: Επεισόδιο 564 - Ημερομηνία 11-05-2011

Δημοσίευση από JESSIE Τετ Μάης 11, 2011 8:42 pm

Το σημερινό ήταν σαν μια παρένθεση, μιά φωτεινή αναλαμπή μέσα στα δυσάρεστα που συμβαίνουν. Η παρέα ξαναβρίσκει το "σπίτι" της, και η χαρά τους ξεχειλίζει! Μόνο ο Νικόλας, γνήσιος σκεπτικιστής, φοβάται οτι κάτι κρύβεται...... Η Εύα λάμπει ολόκληρη, κι ούτε οι νουθεσίες της Αγγέλας, ούτε οι γκρίνιες της Μαρίλιας μπορούν να σβήσουν το χαμόγελο απ'τα χείλη της...
Πέφτει στην αγκαλιά του Λευτέρη σαν μικρό κοριτσάκι! Και στο τέλος δεν κρατιέται, τους παρασύρει όλους να πάνε εκεί, στο μαγικό τους τόπο... Λείπει βέβαια ένας, τι να κάνουμε, μόνος του αποφάσισε να φύγει μακριά τους, αλλά οι πέντε είναι πάντα εκεί, και δένουν τα χέρια τους σε κύκλο, για μιά φιλία που δεν θα χαθεί ποτέ!
Κατά τα άλλα, η Νταίζη ανακρίνει την Αντιγόνη για να μάθει περισσοτερα, αλλά η Αντιγόνη σφίγγα! Ο Στέφανος που επιστρατεύεται, μιλάει με θέρμη στη μάνα του, για να μάθει από ποιόν κινδυνεύουν, αλλά η μάνα θέλει να τον προστατεύσει κουκουλώνοντας τα πράγματα για μιάν ακόμη φορά! Κούκλος ο Στέφανος και πολύ καλή η σκηνή. Η πίκρα του Στέφανου που αναγκάστηκε να δώσει το διαμάντι, όταν ήταν απελπισμένος και αβοήθητος, με άγγιξε!
Η Μελίτα, που μόλις χτές ήταν αγανακτισμένη που όλοι την προσβάλουν και την ταπεινώνουν, σήμερα νοστάλγησε το γραφείο και τους φίλους της, τι αγιο πλάσμα, με συγκίνησε! Ευτυχώς η μαμά είναι πάντα εκεί, να προσφέρει νέες δουλειές, νέους γαμπρούς, νέα κεφάλαια για ξόδεμα! Κάνε κάτι , Αμαλία, να σώσεις τουλάχιστον τους γνωστούς, για τους άγνωστους δεν μας ενδιαφέρει, άξιοι της τύχης τους θα είναι αν μπλέξουν με την κορούλα σου!
Ο Ρούσσος πάλι, είπε να το παίξει μεγαλόψυχος, να ανεβάσει και τις μετοχές του με τη Στέλλα, αλλά ο Λουκάς του τα χάλασε πάλι, με την .......ανεξήγητη επιμονή του να θέλει πάσει θυσία να βγεί η αλήθεια στο φώς και να τον αντιμετωπίσει στο δικαστήριο! Τον αναγκάζει έτσι να ξαναβγάλει το προσωπείο του καλού κ'αγαθού και να αφήσει να φανεί και πάλι το αληθινό του πρόσωπο.... Κρίμα κι άδικο, γιατί αισθάνεται γυμνός ο καημένος χωρις το αγαπημένο του προσωπείο!
Ο Ηλίας δεν κρατιέται πιά, έχει τους μυστικούς του πληροφοριοδότες ακόμη και στούς τέσσερις τοίχους όπου τον έκλεισαν, αλλά .....λίγη υπομονή ακόμη, Ηλία μου, πλησιάζει η ώρα που περιμένεις. Στο μεταξύ, δεν μας κάνεις μιά σύντομη περιγραφή του τύπου που σε ενημερώνει, μήπως πάρουμε κι εμείς καμμιά ιδέα?
Η Νταίζη πάλι, πανταχού παρούσα, στις χαρές όσο και στις λύπες, όπου μυριστεί χρήμα, τρέχει! Προς το παρόν αρκέστηκε στο ευχαριστώ της Δάφνης, αλλά....επιφυλάσσεται!

Το ψηφίζω πολύ καλό για τη χαρά της παρέας, για την προσμονή του Ηλία, για τη λάμψη της Εύας, και για το καλό που μπορει να προέλθει απ'όλα αυτά.....
Μου έλλειψε, ωστόσο, η Εριέττα σήμερα.
JESSIE
JESSIE
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Θηλυκό Τόπος : ΑΘΗΝΑ

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 564 - Ημερομηνία 11-05-2011 Empty Απ: Επεισόδιο 564 - Ημερομηνία 11-05-2011

Δημοσίευση από marakii Τετ Μάης 11, 2011 8:48 pm

Είμαι πολύ πολύ χαρούμενη .... Πήραμε την Εδέμ Επεισόδιο 564 - Ημερομηνία 11-05-2011 189890

Παρέα στης Νόρας:Ενθουσιάστηκαν όλοι και συζητούσαν αν όντως ο Άγγελος τους έφερε πίσω την Εδέμ....Έλαμπαν όλα τα προσωπάκια τους και τα παιδιά ήταν χαρούμενα αλλά δεν έπαυαν να έχουν και τις αμφιβολίες τους....

Εύα-Λευτερης:Υπέροχη η έφοδος βουρ στην αγκαλιά του Λευτέρη...Σα μικρά παιδάκια έκαναν και επιτέλους ασχολήθηκαν λίγο με εκέινους για κάτι χαρούμενο και τα φιλάκια τους πολύ όμορφα και ήρεμα....

Δάφνη-Νικόλας:Ο Νικόλας επισημαίνει στη Δάφνη να μην ενθουσιάζεται τόσο για να μην στεναχωρηθεί μετά σε ενδεχόμενο που δεν ισχύει αυτό που άκουσαν....

Νόρα-Λουκάς:Έλιωσα με τα φιλάκια στο κεφάλι Επεισόδιο 564 - Ημερομηνία 11-05-2011 681539 ....Το Νοράκι έκανε ανασκόπηση της μέρας όταν πήγαινε γυμνάσιο και ο Λουκάκος είχε πολύ πλάκα έτσι όπως έπεσε στο κρεβάτι...Εμ τι νόμιζες Βενέτη η μπέμπα είναι μόνο αγκαλίτσες και φιλάκια όταν την φγάζεις ήρεμη από το μπανάκι της (φανταστείτε τους 2 τους να κάνουν μπανάκι το μωρό Επεισόδιο 564 - Ημερομηνία 11-05-2011 681539 )....Αλλά όχι και στον καναπέ το Λουκά το θέλουμε δίπλα στην κοράκλα με τη Νόρα στην αγκαλιά του ....
Η Νόρα χτύπησε το κεφαλάκι της και ο Λουκάς της το χάιδεψε Επεισόδιο 564 - Ημερομηνία 11-05-2011 681539

Νταίζη-Χρήστος-Αντιγόνη:Η Αντιγόνη κλειδαμπαρώθηκε λόγω απειλητικών sms Rolling Eyes ...?...

Έυα-Λουκάς-Αντιγόνη:Πάντως δεν καταλαβαίνω γιατί τόσο πολύ ήθελε να πουλήσει και ειδικά τώρα...Τα παιδιά χάρηκαν και το γεράκι έβαλε το μάτι-κυάλι και κοιτούσε από ψηλά (για να έχει και καλή ορατότητα Razz)

Δημοσιογράφοι-Λουκάς:Πες τα Λουκάκο....

Νόρα-Λουκάς (2):Βρε Λουκά άστη να φάει γλυκάκι (αλήθεια τι γλυκό έτρωγε) όλο παρατηρήσεις είσαι δώσ'της και κανένα φιλάκι....Επιτέλους βγήκαν έξω μόναχούλια τους <3

Δάφνη-Νικόλας(2):Αγκαλίτσα υπέροχη Επεισόδιο 564 - Ημερομηνία 11-05-2011 226538 και προσωπάκια που λάμπουν !!!! Υπέροχοιιι :)

Εύα-Αγγέλα-Μαρίλια:Έλεος πια η Μαρίλια με το παραμικρό ενοχλείται....

Δάφνη-Ηλίας:Βρε λέτε όντως να επισκέφτεται κάποιος τον Ηλία (εμένα από το μυαλό χθες μου πέρασε ο Μάνος αλλά ο Ηλίας είπε οτί δεν τον ξέρει)Το βλέμμα του κύριου Αρζόγλου υπέροχο Επεισόδιο 564 - Ημερομηνία 11-05-2011 195890

Πέτρος-Αμαλία:Μοναδικοί όπως και οι διάλογοί τους για ακόμη μια φορά

Αμαλία-Μελίτα:Καλά το γραφείο ασχολίαστο...αλλά αυτό με το κέφι ου έλεγε η Αμαλία πάλι για λίστα και γελούσαν μου άρεσαν και οι 2....

Παρέα:Η Νταίζη Επεισόδιο 564 - Ημερομηνία 11-05-2011 960514 .....Τα παιδιά επιτέλους χαρούμενα ....πολύ μου άρεσαν και ο Νικόλας με το Λουκά που ομολογουμένως έχουν καιρό να τσακωθούν Επεισόδιο 564 - Ημερομηνία 11-05-2011 191984 ....

Στέλλα-Νόρα:Υπέροχο το backround θάλασσα...Όντως η άνοιξη έφερα πολλά καλά ! Αν εξαιρέσουμε τα περί Νταίζης και περί διαμάχης μου άρεσε που μαμά και κορη περπατούσαν αγκαζέ και μιλούσαν...

Ρούσσος:Δεν τα βάζει κάτω και συνεχίσει (θέλω να τον δω συμφιλιωμένο με τα ΛουκαΝοράκια)

Παρέα στην ΕΔΕΜ:Λάτρεψα Νόρα-Λουκά να χαιδεύουν κολίτσα , Δάφνη-Νικόλα αγκαλιά μπροστά από τη θάλασσα , την Εύα που είπε οτί πήρανε την Εδέμ , τη Νόρα πουέλεγε τα διάφορα περί μπέμπας , την μεγάλη αγκαλιά και τα χαμόγελα της παρέας....ΑΓΑΠΩ Επεισόδιο 564 - Ημερομηνία 11-05-2011 917917 Επεισόδιο 564 - Ημερομηνία 11-05-2011 811901 Επεισόδιο 564 - Ημερομηνία 11-05-2011 226538



Πολύ Καλό το επεισόδιο (μου άρεσε πολύ) αλλά (ΤΕΛΕΙΟ γιατί πήραμε την Εδέμ !!!)


Υ.γ.:Θέλω ΛουκαΝορικές σκηνές Επεισόδιο 564 - Ημερομηνία 11-05-2011 13379
marakii
marakii
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Αθήνα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 564 - Ημερομηνία 11-05-2011 Empty Απ: Επεισόδιο 564 - Ημερομηνία 11-05-2011

Δημοσίευση από zwi Τετ Μάης 11, 2011 8:49 pm

Το μόνο που κρατάω από το σημερινό επεισόδιο είναι η τελευταία σκηνή...

Χάρηκαν πολύ που ξανά πήραν πίσω την Εδέμ...γέλια,χαρές,αγάπες αλλά ΛΕΙΠΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΣΗΜΑΝΤΙΚΟΣ ΚΑΙ ΑΝΑΝΤΙΚΑΤΑΣΤΑΤΟΣ
Snif Snif Snif
zwi
zwi
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Σ'ένα σπίτι μαζί με τον Κωνσταντίνο Γιαννακόπουλο,τον Γιώργο Νανούρη,τον William Levy,τον Jensen Ackles,τον Ian Somerhalder και Rick Malambri μου!
Ασχολίες : Ποδήλατο,Skateboard,Κολύμβηση και πάνω από όλα πρώτος κύκλος των Μυστικά της Εδέμ!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 564 - Ημερομηνία 11-05-2011 Empty Απ: Επεισόδιο 564 - Ημερομηνία 11-05-2011

Δημοσίευση από kapetanissa Τετ Μάης 11, 2011 8:54 pm

Λοιπόν... δε μου έκανε κάνα τρελό κούκου σήμερα, αλλά δε με χάλασε κιόλας.

Πιο πολύ απ' όλα ευχαριστήθηκα την τρελή χαρά της Εύας, την επιδρομή της στον Λευτέρη και τη δικιά του χαζοχαρούμενη ερωτευμένη φατσούλα που την έβλεπε φωτισμένη. Άχου τα μου μωρέ! Love!

Μου άρεσε και η στάση του Νικόλα, αισιόδοξος αλλά με τα ποδάρια στη γη, σωστός.

Η Αγγέλα πάλι... ναι, εντάξει, είπαμε να κρατάμε μια πισινή, αλλά άστηνε λίγο μωρέ να χαρεί, τώρα που γέλασε το χειλάκι της...

Κοίτα τώρα διαφορά, και ο Νικόλας και η Αγγέλα, να συγκρατήσουν και να προστατέψουν πάνε. Κοίτα όμως πώς βγαίνει απ' τον καθένα...

Ο Ηλίας... ποιός έρχεται παππού και σου λέει πράματα? Ε? Υπέροχος....

Εξίσου υπέροχη, είπαμε, σταθερή αξία η Αντιγόνη. Έδωσε ρέστα πάλι σήμερα με τα βλαστάρια της. Η αλήθεια όμως είναι ότι έχω γκώσει λίγο με το "μίλα μάνα", "αχλάδια γιε μου" δυο χρόνια τώρα.... Κάτι άλλο δεν έχει το μαγαζί?
(Καλά που θα έχει τελειώσει η ιστορία για φέτος μέχρι τότε, γιατί με τις επιφοιτήσεις της Νταίζης, φανταστείτε τι είχαμε να δούμε ανήμερα Αγίου Πνεύματος...)

Ο Ρούσσος απείλησε ευθέως την Αμαλία, συνοδεία υποβλητικής υπόκρουσης, ή μου φάνηκε?
Το 'χει χάσει.... Απλά περιμένω, να επιβεβαιωθεί ο απλός φυσικός νόμος που λέει ότι όσο πιο ψηλά ανεβαίνεις, σε περίπτωση πτώσης, αυξάνεται γεωμετρικά η φόρα και το τελικό θρύψαλο....
Αμαλία μοναδική, τρελή κι αδέσποτη παρ' όλη την αγάπη.....

Της πανηλίθιας της έλειψε το γραφείο. Ψυχανάλυση θα θέλει πάλι, δεν εξηγείται αλλιώς.... Στενοχωρήθηκε κιόλας που τώρα τα καλύπτει η μαμά τα έξοδα... Ναι, σαφώς, διότι με μισθουλάκο του δικηγορικού συντηρούσε τη σπιταρόνα και το παρκινγκ -ω, παρντόν, τη νταντά εννοούσα... (αλλά αφού το χει παρκαρισμένο το παιδί...)

Α, τώρα όμως που τα θυμήθηκα, θα τους πάρει όοοολους η μπάλα. Οκ, κρίση και στενότης. Αλλά τα παιδιά όχι απλώς άφαντα, κουβέντα έτσι? Χτες μες τ'άγρια μεσάνυχτα, οι άλλοι που τον παράτησαν τον Μάριο? Πόσους αιώνες έχει η πανηλίθια να προφέρει (έτσι, για τα μάτια) το όνομα της κόρηq της? Μόνο η Εύα μιλάει για τον γιο της, σε μια ψευδαίσθηση συνέχειας (έφαγε, κοιμήθηκε, πάω στον γιο μου, κλπ....), έτσι να μην ξεχνιόμαστε τουλάχιστον! Έτσι όπως πάει... φαντάρο θα τον δούμε! Αλήθεια, στη βάφτιση λέτε να τον φέρει?! Razz

Η επικοινωνιακή εκμετάλλευση της πώλησης από τον μαϊντανό, ασχολίαστη....

Λουκάς Εύα Αντιγόνη όμως, εξαιρετική σκηνή! Μ'άρεσε που κοιτάζονταν τα χρυσά μου, σε στυλ, μας δουλεύει τώρα... δε μας δουλεύει.... Άντε, να πέσουν οι τζίφρες να ησυχάσουμε, κι εμείς, κι εσείς, κι ο Ηλίας... Μ' έχει φάει η περιέργεια όμως. Τι τρόμαξε την Αντιγόνη ΤΟΣΟ πολύ, που "εν μία νυκτί" [όπως επί λέξη, χαρακτηριστικά και εις την καθαρεύουσαν, διότι είναι και της ανωΤΕΡΑΣ (παρα)μορφώσεως, διατύπωσε η πρώην τραγουδιάρα β' διαλογής], απεφάσισεν να πωλήσει και ειδικά στην Εύα.... Αχμ.....

Αυτά, νομίζω.... και επειδή χαμογέλασα με τη μεγάλη αγκαλιά, Καλό θα το πω, κι ας το πήγαινα για Μέτριο...

ΥΓ Μου έλειψε λίγο η Έρι όμως....

kapetanissa
kapetanissa
Τουρίστας
Τουρίστας

Θηλυκό Τόπος : Fata Morgana
Ασχολίες : ατέρμονη πεζοπορία στον θαλασσινό φεγγαρόδρομο

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 564 - Ημερομηνία 11-05-2011 Empty Απ: Επεισόδιο 564 - Ημερομηνία 11-05-2011

Δημοσίευση από ΣΨ1 Τετ Μάης 11, 2011 9:21 pm

Ε καλα δεν ηταν και το καλυτερο επισοδιο!Καπως ετσι το περιμενα η αληθεια ειναι απο χθες που ειδα το τρειλερ!!

Βεβαια το τελος μου αρεσε,με την παρεα ενωμενη και χαρουμενη!

ΟΛουκας και η Ευα τα ειδαν ολα μια με την Αντιγονη που παρουσιαστηκε γλυκεια ,oh my god και ταχαμου οτι νοιαζεται

για το εγγονι,το παιδι του παιδιου της ντε,που περσι με μεγαλη ευκολια του πεταγε τουβλα δια χειρος Νταιζης απ τα

γιαπια χχαχαχαχαχαχχαχαχαχα Τελος των αγιων παντων!!Και απ την αλλη απ την ιδια την παρολιγο φονισσα Νταιζη,

η οποια πηγε να κομισει δαφνες!!!!!!!!!!!!Καλα και οι δυο βεβαια δεν εχουν το θεο τους.

Και να ερθω λιγο στη Μελ και στην μανταμ Αμαλι χαχχαχαχαχαχαχ τι ακουω Χριστε μου!!Οτι η Μελ μονη τους εβρισκε

τους μεχρι τωρα αντρες της;;Μα καλα προπερσι δεν ηταν που κατηγορουσε τον μπαμπα οτι αυτος της φορτωσε τον Μανο;;

Και περσι δεν ειδαμε την ιδια την Αμαλια να της ζαλιζει τον ερωτα με τον Στεφ;;

Ας αφησει την λιστα λοιπον η Αμαλια και την Μελ να βρει τον επομενο μοναχη ,μπας και δει καμια προκοπη,αν και εκει

δεν ειναι το προβλημα της Μελ,αλλου ειναι!!

ΣΨ1
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Τόπος : Αθήνα
Ασχολίες : Πολλές

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 564 - Ημερομηνία 11-05-2011 Empty Απ: Επεισόδιο 564 - Ημερομηνία 11-05-2011

Δημοσίευση από alex1 Τετ Μάης 11, 2011 9:27 pm

Καλησπέρα!!!!!!!!!

Το επεισόδιο για μένα ήταν κακό.Βαρέθηκα αφάνταστα.Οκ πήρε η παρέα πίσω την Εδέμ,πάλι καλά που μπήκαμε σε μια σειρά,και επιτέλους ο Ηλίας θα γυρίσει εκεί,μπας και δουμε καμμιά εξέλιξη της προκοπής!!!!!!!

Η Νταίζη φυσικά,το εκμετάλλυτηκε μια χαρά όλο αυτό με την πώληση της Εδεμ,προς όφελος της,και πήρε και το ευχαριστώ απο την Δάφνη.Που το είπε βέβαια με χίλια ζόρια!!!!!!! lmao

Όσο για τον Στεφ ήταν αναμενόμενο,να καταλάβει με την πρώτη τις προθέσεις της μανούλας του.Όποιος ξέρει την Αντιγόνη,καταλαβαίνει τις προθέσεις της.Σιγά μην χαριζε αυτή του Αγγέλου της νερό.Εδω δεν σεβάστηκε και δεν σκέφτηκε τα παιδιά της!!!!!!!και ειδικά τον Στεφ που τον μεγάλωσε απλά για να τον χρησιμοποιήσει στα σχεδια της.

Η Αμαλία μια απο τα ίδια.Θέλει οπωσδήποτε να μην μέινει η Μελ στο ράφι!!!καλύτερα να αφηνε την κόρη της για μια φορά ήσυχη,χωρις να παρεμβαίνει στην ζωή της.Το θέμα είναι η Μελ,να σταθεί στα πόδια της,και να πάρει την ζωη στα χέρια της.

Εμείς δεν είδαμε ούτε σήμερα τον άγνωστο που είπε στον Ηλία για την Εδέμ.Άντε να δούμε που θα το πάνε αυτο.Θα μας βγάλουν την πίστη για μια ακόμη φορά!!!!!!!μάλλον στο τελευταίο επεισόδιο θα μάθουμε!!!!!!!

Η έκφραση της Μελ,όταν η Αμαλία της είπε,να πάει για άλλα και αναφέρθηκε στον Στεφ,δείχνει το πόσο πονάει και τον αγαπάει.Αλλα δυστηχως πάνω σε αυτό μας περιμένουν χειρότερα.

alex1
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Άντρας Τόπος : ΑΘΗΝΑ

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 564 - Ημερομηνία 11-05-2011 Empty Απ: Επεισόδιο 564 - Ημερομηνία 11-05-2011

Δημοσίευση από dm10811 Τετ Μάης 11, 2011 9:37 pm

Εγω θα αρχισω απο τα δυσαρεστα........Ενα θα πω ΝΤΑΙΖΗ wall wall wall
Απλα δεν αντεχεται αλλο!!!!!!!!!!!Το ειδε και φαντασμα του καστρου τωρα το Νταιζουλιιινιιι και παραμονευει να δει ποιος μπαινει και ποιος βγαινει!!!!!!!Και πηγε και στη παρεα να της πουν λεει ευχαριστω!!!!!!!Δεν το πιστευα οτι μπορω να την αντιπαθησω περισσοτερο αλλα τελικα μπορω!!!!!Μονο να ηταν απο μια μερια η Στελλα να ακουγε τη συζητηση με την Αντιγονη γιατι μας επρηξε και καλα εμας γραμμενους μας εχει την εγκυο δεν την λυπαται???(Φανταστητε τι θα της λεει αφου γεννησει!!!!!)

Καλα στη σκηνη Ρουσσου-Αμαλιας εκει που σηκωνεται ο Ρουσσος αργα και με δολοφονικο βλεμμα εκει λεω ωχ παει τη σκοτωσε!!!!!Και οχι τιποτα αλλο αλλα μερικες φορες πεταει κατι καλες ατακες και γελαμε!!!!!

Σε ενα πραγμα συμφωνω με τη Μαριλια.......Δεν εχει κανενα μα κανενα νοημα να δωσει εξετασεις(παρεπιπτοντως και σορρυ για το ασχετο αλλα καλη επιτυχια σε οσους ξεκινανε εξετασεις!!!!!!!! sm )....Η κοπελα εχει να ανοιξει βιβλιο ενα χρονο κοροϊδευομαστε τωρα που θα περασει και μαλιστα ιατρικη????

Λουκανορικη σκηνη ολα τα λεφτα!!!!!!!gxnel ποσο δικιο εχεις αυτη η Νορα με τα γλυκα της μας εχει κανει μεγαααααααλο κακο!!!!!!Παντως εκει που χτυπησε το κεφαλι την ενιωσα.......Κι εγω το παθαινω γιατι ειμαι απροσεχτη.....

Και τελος το τελειο!!!!!!!!!!!!!Πηραμε την Εδεμ!!!!!!!!! kyma Επιτελους και ειδαμε και την υπεροχη σκηνη με τη παρεα στην Εδεμ!!!!!!!!Ηταν υπεροχη σκηνη που γελαγανε ολοι μαζι!!!!!!Ηταν η παρεα που ολοι αγαπησαμε!!!!!!!!!!
dm10811
dm10811
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Αθηνα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 564 - Ημερομηνία 11-05-2011 Empty Απ: Επεισόδιο 564 - Ημερομηνία 11-05-2011

Δημοσίευση από ΣΨ1 Τετ Μάης 11, 2011 9:39 pm

Καλως το αλεξακη μου!!!!

Τελικα ουτε σημερα μας εδειξαν αυτον που απειλησε την Αντιγονη κι αυτη κατατρομαξε.Τωρα για να παθει ταρακουλο

η Αντιγονη,φανταζομαι ποσο τρομακτικος θα ηταν ο αγνωστος Χ!Παντως πολυ γκαου μου κανει ο Ηλιας για να εχει στησει

ολο αυτο τελικα.Μαλλον καποιος αλλος θα ειναι!Αλλα το ιδιο δεν εκανε και ο Λουκας περσι με την αμνησια;;Γιατι να μην

τους κοροιδευει ολους και ο Ηλιας δηλ;;

ΣΨ1
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Τόπος : Αθήνα
Ασχολίες : Πολλές

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 564 - Ημερομηνία 11-05-2011 Empty Απ: Επεισόδιο 564 - Ημερομηνία 11-05-2011

Δημοσίευση από Καρ-Mik Τετ Μάης 11, 2011 9:40 pm

ΣΨ1 έγραψε:

Και να ερθω λιγο στη Μελ και στην μανταμ Αμαλι χαχχαχαχαχαχαχ τι ακουω Χριστε μου!!Οτι η Μελ μονη τους εβρισκε

τους μεχρι τωρα αντρες της;;Μα καλα προπερσι δεν ηταν που κατηγορουσε τον μπαμπα οτι αυτος της φορτωσε τον Μανο;;

Και περσι δεν ειδαμε την ιδια την Αμαλια να της ζαλιζει τον ερωτα με τον Στεφ;;

Η Μελίτα, στην απαγωγή κιόλας είχε πει οτι με το που είδε τον Μάνο , ήξερε οτι θέλει να γίνει άντρας της!
Κατηγορούσε τον Πέτρο, γιατί δεν την προιδοποίησε. Κάτι που όταν έκανε για τον Στέφανο, τον έβριζε...
Καρ-Mik
Καρ-Mik
Αθώα Μπατσίνα
Αθώα Μπατσίνα


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 564 - Ημερομηνία 11-05-2011 Empty Απ: Επεισόδιο 564 - Ημερομηνία 11-05-2011

Δημοσίευση από alex1 Τετ Μάης 11, 2011 9:42 pm

ΣΨ1 έγραψε:Καλως το αλεξακη μου!!!!

Τελικα ουτε σημερα μας εδειξαν αυτον που απειλησε την Αντιγονη κι αυτη κατατρομαξε.Τωρα για να παθει ταρακουλο

η Αντιγονη,φανταζομαι ποσο τρομακτικος θα ηταν ο αγνωστος Χ!Παντως πολυ γκαου μου κανει ο Ηλιας για να εχει στησει

ολο αυτο τελικα.Μαλλον καποιος αλλος θα ειναι!Αλλα το ιδιο δεν εκανε και ο Λουκας περσι με την αμνησια;;Γιατι να μην

τους κοροιδευει ολους και ο Ηλιας δηλ;;


Ισως Σοφάκι μου να μην είναι ο Ηλίας!!!!αλλά πια το οτι δεν μας τον δείχνουν,αυτο και μόνο το κάνει πιθανό!!!

Μέχρι το τέλος της σεζόν θα δείξει.

Καλως σε βρήκα,καλώς σας βρηκα!!!!!!

alex1
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Άντρας Τόπος : ΑΘΗΝΑ

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 564 - Ημερομηνία 11-05-2011 Empty Απ: Επεισόδιο 564 - Ημερομηνία 11-05-2011

Δημοσίευση από ΣΨ1 Τετ Μάης 11, 2011 9:49 pm

alex1 έγραψε:
ΣΨ1 έγραψε:Καλως το αλεξακη μου!!!!

Τελικα ουτε σημερα μας εδειξαν αυτον που απειλησε την Αντιγονη κι αυτη κατατρομαξε.Τωρα για να παθει ταρακουλο

η Αντιγονη,φανταζομαι ποσο τρομακτικος θα ηταν ο αγνωστος Χ!Παντως πολυ γκαου μου κανει ο Ηλιας για να εχει στησει

ολο αυτο τελικα.Μαλλον καποιος αλλος θα ειναι!Αλλα το ιδιο δεν εκανε και ο Λουκας περσι με την αμνησια;;Γιατι να μην

τους κοροιδευει ολους και ο Ηλιας δηλ;;


Ισως Σοφάκι μου να μην είναι ο Ηλίας!!!!αλλά πια το οτι δεν μας τον δείχνουν,αυτο και μόνο το κάνει πιθανό!!!

Μέχρι το τέλος της σεζόν θα δείξει.

Καλως σε βρήκα,καλώς σας βρηκα!!!!!!

Καλα οτι θα δειξει μεχρι το τελος δεν το συζητω!!Οοοοοοοοοοοοχι παιδι μου τι λεω η τρελη ,δεν θυμασε περσι που

ταχα ξεραμε τον δολοφονο και μετα το πηραν πισω;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;χααχχαχαχαχαχχαΛες να κανουν κανα τετοιο και

μ αυτο και να ψαχνομαστε παλι ολο το καλοκαιρι;;

Παντως ο Ηλιας εχει ενα τοσο αθωο υφος σκετο γουτσου ειναι χαχχαχαχαχαχχαχα δεν μπορεις να τον υποψιαστεις για

τιποτε ομως.Παντως εγω νομιζω οτι αυτο θα μας ακολουθησει και του χρονου,θαναι η προικα μας χαχαχαχαχχαχχα

Δεν μπορω να βρω τα emotιcons οταν τα θελω!

ΣΨ1
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Τόπος : Αθήνα
Ασχολίες : Πολλές

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 564 - Ημερομηνία 11-05-2011 Empty Απ: Επεισόδιο 564 - Ημερομηνία 11-05-2011

Δημοσίευση από ΣΨ1 Τετ Μάης 11, 2011 10:02 pm

Καρ-Mik έγραψε:
ΣΨ1 έγραψε:

Και να ερθω λιγο στη Μελ και στην μανταμ Αμαλι χαχχαχαχαχαχαχ τι ακουω Χριστε μου!!Οτι η Μελ μονη τους εβρισκε

τους μεχρι τωρα αντρες της;;Μα καλα προπερσι δεν ηταν που κατηγορουσε τον μπαμπα οτι αυτος της φορτωσε τον Μανο;;

Και περσι δεν ειδαμε την ιδια την Αμαλια να της ζαλιζει τον ερωτα με τον Στεφ;;

Η Μελίτα, στην απαγωγή κιόλας είχε πει οτι με το που είδε τον Μάνο , ήξερε οτι θέλει να γίνει άντρας της!
Κατηγορούσε τον Πέτρο, γιατί δεν την προιδοποίησε. Κάτι που όταν έκανε για τον Στέφανο, τον έβριζε...


Ε μα αυτο ειναι και το μονιμο προβλημα της Μελ!!Αγεται και φερεται και ολοι εχουν ευθυνη για τα κακα που

της τυχαινουν και ποτε η ιδια δεν φταιει σε τιποτα.Ετσι ομως οταν δεν καταλαβαινουμε τα λαθη μας δεν μπορουμε

να διορθωσουμε και τιποτα!!Οπως τωρα που για τον χωρισμο της με τον Στεφ υπευθυνη ειναι η Εριεττα!!!Νομιζει

βεβαια οτι ειναι η Εριεττα.Και ολοι της λενε οτι δεν ειναι ετσι και αυτη εχει στυλωσει τα ποδια κατω και δεν κουναει,

εμενει και επιμενει βλακωδως!

ΣΨ1
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Τόπος : Αθήνα
Ασχολίες : Πολλές

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σελίδα 1 από 3 1, 2, 3  Επόμενο

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης