Επεισόδιο 565 - Ημερομηνία 12-05-2011

Σελίδα 1 από 3 1, 2, 3  Επόμενο

Πήγαινε κάτω

Βαθμολογείστε το σημερινό επεισόδιo

Επεισόδιο 565 - Ημερομηνία 12-05-2011 Vote_lcap7%Επεισόδιο 565 - Ημερομηνία 12-05-2011 Vote_rcap 7% 
[ 3 ]
Επεισόδιο 565 - Ημερομηνία 12-05-2011 Vote_lcap35%Επεισόδιο 565 - Ημερομηνία 12-05-2011 Vote_rcap 35% 
[ 16 ]
Επεισόδιο 565 - Ημερομηνία 12-05-2011 Vote_lcap41%Επεισόδιο 565 - Ημερομηνία 12-05-2011 Vote_rcap 41% 
[ 19 ]
Επεισόδιο 565 - Ημερομηνία 12-05-2011 Vote_lcap15%Επεισόδιο 565 - Ημερομηνία 12-05-2011 Vote_rcap 15% 
[ 7 ]
Επεισόδιο 565 - Ημερομηνία 12-05-2011 Vote_lcap0%Επεισόδιο 565 - Ημερομηνία 12-05-2011 Vote_rcap 0% 
[ 0 ]
Επεισόδιο 565 - Ημερομηνία 12-05-2011 Vote_lcap2%Επεισόδιο 565 - Ημερομηνία 12-05-2011 Vote_rcap 2% 
[ 1 ]

Σύνολο Ψήφων : 46

Επεισόδιο 565 - Ημερομηνία 12-05-2011 Empty Επεισόδιο 565 - Ημερομηνία 12-05-2011

Δημοσίευση από Clarabelle Την / Το Πεμ Μάης 12, 2011 5:33 pm

Πώς σας φάνηκε το σημερινό επεισόδιο;

Επεισόδιο 565 - Ημερομηνία 12-05-2011 ClarabelleFinale

Μας είπαν η Εύα είναι θάλασσα
και η θάλασσα μπορεί να είναι φουρτουνιασμένη και μπορεί να είναι γαλήνια, αλλά ακίνητη ποτέ!
Στα "Μυστικά" το κατάφεραν και αυτό!
Clarabelle
Clarabelle
Forum Team
Forum Team

Θηλυκό Τόπος : Πειραιάς

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 565 - Ημερομηνία 12-05-2011 Empty Απ: Επεισόδιο 565 - Ημερομηνία 12-05-2011

Δημοσίευση από fantina Την / Το Πεμ Μάης 12, 2011 7:06 pm

παιδια χρειαζομαι βοηθεια .......
την βοηθεια ενος δικηγορου ......
που τον<< εφερε >>ο Λουκας ,τον Ρουσσο ?
γιατι την <<πατησε>> ο Ρουσσος?μετα απο δικη του ομολογια ....
δεν την κατεχω την νομικην ,δεν το εχω το αθλημα .και για αυτο ζηταω βοηθεια......

fantina
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Θηλυκό Τόπος : στο πιο ομορφο βουνο !!!!!
Ασχολίες : κατι κανω και εγω ......

Επεισόδιο 565 - Ημερομηνία 12-05-2011 Empty Απ: Επεισόδιο 565 - Ημερομηνία 12-05-2011

Δημοσίευση από loukitsa Την / Το Πεμ Μάης 12, 2011 7:07 pm

Η σειρά έχει αρχίσει και παίρνει
πολυ καλή τροπή με ωραίες και ενδιαφερουσες σκηνές!
Μακαρι να συνεχίσει έτσι γιατι φτανουμε στο τέλος του τρίτου κύκλου)) !

Ασπάστηκα:

1.Λουκάς-Νόρα:Λιωνω με τη φουθκωμενη κοιλιτσα της ΝόραςLove! !
Να σου και η γιαγια Φωκά πηγε να πει πως τα εσωσε όλα
αλλα τελικα νευριασε με τα "παιδια" της που και καλα προκάλεσαν το Ρούσσο...!
Να μη χωνεσαι αγαπητη Στελλίτσα στη διαμαχη εσυ θα φας το κεφαλι σου!

2.Η Δάφνη υπεραισιόδοξη αλλά και η σταση του Νικόλα πολυ λογική!

3.Ευα-Λευτέρης:όντως πολυ ωραία η σκηνουλα η χθεσινη στην Εδεμ!
Το Ευακι χαμογελαστο Love! τι άλλο να ζητησουμε μηπως περισσότερες σκηνες της
να λάμψει η τηλεόραση μας??? Πολυ τη χαίρομαι!

4.Ο Ρούσσος γιατι πήγε στην Θεαρα μου!
Ο Στεφανος τα ξερει όλα για το πτωμα αγαπητε Πετρο! Κοκκάλωσε με τα νεα
τι να κανουμε? Η ψυχραιμια της μου αρεσει πολυ και το σαρδόνειο χαμόγελό της!

5.Ερη-Στεφανος: Πόσο τέλειοι μαζί Σταυρου-Λάμπου! Love! Πόσο!!!!!
Ακομα και αυτη η συζητηση που δεν αφορα τη σχεση τους δεν με κουράζει!
Μου αρκει να τους βλέπω απλά! Μόνο η Οχια οταν σκαλίζει βρίσκει?
Τραγικο!

6.Ο Ηλίας θελει να φυγει αλλά αργει ακόμα! Η Δαφνη προσπαθει να τον ηρεμησει
αλλά αυτός δεν παίρνει απο λόγια!

7.Ο λουκας ποτε δεν ειπε ψεμματα Ρούσσο μονο εσυ λες...Μου άρεσε το
χωσιμο που του εκανε η Αμαλί! Εγω δεν πιστευω πως αγαπησε ποτε ο
Πέτρος του Λουκά!Ευχομαι να μην εξοντωθει ο Λουκάς και να
μην δουμε αυτα που συμβαινουν στη ζωη μας και στο σηριαλ!
Οι κακοί οφειλουν να πληρωνουν! Εφοσον θα βγει κακός ο Ρούσσος
και με φωτοστεφανο η Οχιά (ελπιζω να μη τον δω στην οθονη μου)
ας εχουν και τις συνεπειες...! Και την τελικη ο Λουκάς αποφοιτησε
αριστούχος απο τη Νομικη και είναι ικανότατος, δεν ηταν κανενας ανίδεος άρα άκυρα
τα λεγομενα ότι αυτος τον εκανε δικηγόρο!Η Κατερινα πάλι το αμπαζούρ έκανε?

8.Λουκάς-Νόρα:Φορτωνουν Λουκας-Νόρα και γελουν!Να επικεντρωθείτε στη βαφτιση καλύτερα!

9.Ερη-Στεφανος:τα βλέμματα τα ειπαν ολα, νευριασε και με τις υπονοιες οτι ισως και να μην ειναι αδερφια!
Εκνευριστηκε η Ερη και με το δικιο της!

10.Θεαρα-Οχιά:"Καλα εκανα και σε εγδαρα" λεει η Οχιά αχαχαχα μια φορα ακομη που συμφωνω μαζι της αχχαχα

11.Αγγελα-Ευα-Λευτερης:Η μαμα Αγγέλαα εκνευριστηκε επίσης και η Ευα αντε να χαλαρωσει
τωρα!

12.Νικόλας-Δαφνη:Σιγα την προκληση ρε Δαφνη που φοβασαι κιόλας!
Τα πηρε κι ο Νικόλας

13.Λουκάς-Νόρα-Στέλλα:Τωρα καταλαβες τον Πέτρο?
όχι και να μπουν φυλακη...Να σηκωθει να φυγει η μαμα της Νόρας με κουραζει!

14.Στεφανος-Πετρος: Πήγε να υπερασπιστεί το Λουκά και την Ερη!
Η σταση του Στεφανου μου αρεσει..Φυλακη στο Ρούσσο Ολεεε

15.Η Ερη μια κουκλα της πάει τοσο ετσι το μαλλακι και το τυρκουάζ φόρεμα!
Προσπαθει να χαλαρωσει το Στεφανο!

16.Νορα-Λουκάς-Γιαγια:Καλε οχι Κλεοπατρα οχιιι! Αριαδνη βγαλτε τη ωραιότατο ονομα!
Πολυ ωραιο το φορεμα της Νόρας!

17.Δαφνη-Νικόλας-Μαριουλης:Κουκλαρα η Δαφνη χιχιχ και ο Μαριουλης αχουυ

18 στο σπιτι της Ευας:Με αναμνησεις της βαφτισης της Μαρίλιας και τις υστερίες της μικρής!
κουκλες με
τον Αγγελάκο!!!

19.Στη βαφτιση όλα ωραία! Παιδια ουτε εγω το ξερω απ εξω το "Πιστευω" αχ αχ Ερη την είπε!
Λουκάς στο Στεφανο: "Πες μου που ειναι θαμμένος ο Αραβαντινος!
Ερχεται ο αστυνομος και θα μπαγλαρωσει ή εσενα ή την αδερφη μου" καλο το αστειάκι

Σπάστηκα:

1.Ρούσσος-Αμαλι-Μπεκρου:Γιατι νευριασε τοσο ο Πέτρος?
Την αλλη ο Στεφανος την καίει! Η Αμαλι ηθελε να κατευνασει τα πνευματα αλλα ο Ρούσσος
ανένδοτος! Ελπίζω να τον καταστρεψει ο Λουκάκος! Η Μπεκρου ειχε μονο δυο ατάκαες
γιατι βρισκοταν παρουσα στη σκηνη και μου χαλασε την αισθητικη?

2.Χρησταρας-Στεφανος-Οχιά:Δεν με πείθει ότι η Νταίζη ανυσηχει για τη μανα της....
Την εβαλαν στο τρίποδα τη φωτογραφική και εβγαλαν τη συμμορία!
Η σκηνη μεγαλη και οι διαλογοι δεν εδωσαν κατι καινουργιο στην πλοκή!
Η Ευα αγοραζει με λεφτα του Αγγελου όχι με τα δικα σας λεφτα...καλα το παω να πλυνω κανα ποτηρι του
Χρηστου με έστειλε.. vomit

3.Η Αμαλί πήγε στο γραφειο των παιδιών γιατι? Tigania
δεν ταπεινωνεται ο Πέτρος!Αρα πέρνεις το μερος του αδικου Αμαλί..!

4.Ο Πέτρος στη συνεντευξη του ήταν απαραδεκτος, τον συμπαθούσα αλλά
το σεναριο με ωθεί να τον "μισήσω" Καλε ο δημοσιογραφος κατι μου έλεγε κάπου τον ξερω!
Τωρα θα καταγγειλει το Λουκά στο δικηγορικο σύλλογο, ενω ο Ρούσσος για τους πλαστους πίνακες
ακομα να περασει το πειθαρχικο του δικηγορικου συλλόγου! Ευγε....

5.Μπεκρου-Αμαλί:Η Μπεκρου κοιτα απαθεστατη τη συνέντευξη στην τηλεόραση...
δεν περιμενα κατι καλύτερο είναι ελεινη!

6.Ευγε Ρούσσο τωρα καταλαβες πως έκανες λαθος?
Τωρα ειναι αργα! (Τι εννοει ο ποιητης, δεν καταλαβα!)

7.Κατινομανα και κατινοκόρη:Μα καλα θελουν να πανε και στη βάφτιση?
Μετα απο τις βολες του Ρούσσου εναντιον της Παρέας?
Θέλει πολυ θρασσος για να πανε στη βαφτιση!Γιατι ειναι τοσο νευρόσπασμα
η Μπεκρου? Τιποτα δε σεβεται και πάντα νευρικη!

Προς το τελος με τις σκηνουλες προετιμασιας της βαφτισης
χάρηκα πολυ και μου άρεσαν οι πλακίτσες τους! Είχαμε και σκηνουλες με Στεφανο-Ερη!
Ειχαμε όμως και τη Μπεκρου, η οποια αν και δεν είχε ατακες υπηρχε σε σκηνές
ειχαμε και την Οχιά να ειναι η καπάτσα...ε συγνωμη αλλά έγκωσα!

Μέτριο απο μενα κ αυτο για το τελευταίο μερος που
εφτιαξε τα πραγματα!

YΓ1.Θέλω επιτέλους να πληρώσει η Μελίτα και να χωρίσει από τον Στέφανο!
Θέλω να σταματήσει ο χαρακτήρας της είναι στο απυρόβλητο!!!
ΥΓ2.Απαλλαγη από τον γεροντοέρωτα στελλιτσας που μας τρωει μονιμα μισο επεισόδιο ΕΛΕΟΣ
Υγ3.ΣΤΟΠ ΣΤΗΝ ΑΓΙΟΠΟΙΗΣΗ ΤΗΣ ΟΧΙΑΣ ΝΤΑΙΖΗΣ, στειλτε τη στο ραντεβου με το Μπέλλο στην ΚΟΛΑΣΗ!
ΥΓ.Κυριακο μας έλειψες!

Φιλικά
loukitsa
hihi

Επεισόδιο 565 - Ημερομηνία 12-05-2011 Bann5211

Λατρεύω την Παρέα Της Φεγγαρόπετρας,
την Αντιγόνη Λαζαρίδη και το Χρήστο Μάνεση!
loukitsa
loukitsa
Δημόσιες Σχέσεις
Δημόσιες Σχέσεις

Θηλυκό Τόπος : Σε δυάρι με το Λουκάκο μου και τον Turgenev
Ασχολίες : Ξεσκονίζω το Εδεμ-όσκαρ κολλήματος που πήρα! Παναγιώτης Πετράκης και ξερό ψωμί

Δημοσίευση από trelli petrakitsa Την / Το Πεμ Μάης 12, 2011 7:18 pm

~Ρούσσος-Αμαλία-Μελίτα:Βρε τι μας λες?! Τώρα πια αγρίεψες ε?! ΔΕΝ ΣΕ ΦΟΒΟΜΑΣΤΕ!!! Mmm .....Αμαλία Θ Ε Α!!! (Αυτούς βρήκαν να δείξουν πρώτους??? pff )

~Νόρα-Λουκάς: Love! ...Καλώς το και το Αστέρι..! Τον Αγγελιαφόρο κάνει??? Έχω κι εγώ αυτή την ερώτηση του Λουκά...! Πές τα τα ΛουκαΝοράκια!!! Αλήθεια πότε φεύγει η Στέλλα είπαμε????

~Δάφνη-Νικόλας:Δάφνη μην βιάζεσαι. Προσγειώσου λίγο, κράτα μικρό καλάθι Rolling Eyes ...Νικόλα, δικό σας σπίτι θα γίνει, η Εύα δεν θα σας απαγορεύσει ΤΙΠΟΤΑ!

~Εύα-Λευτέρης:Πώς και την δείχνουν λίγο περισσότερο??? Πόσο χαίρομαι που χαμογελάει! Πες τα Λευτέρη! Ώπα είχαμε και φιλι..!

~Ρούσσος-Αντιγόνη:Συμφωνία και πάλι συμφωνία ε?! Έπαθες εγκεφαλικό ε Πέτρακο???!!! Ανησυχούμε, ανησυχουμε??!!! valen

Παπαδημητρίου--> : respect :

~Νταίζη-Χρήστος-Στέφανος:Η Αρχηγός Νταίζη! imarton
Ωραίο το τραγόυδι...μόνο αυτό πρόσεξα! Nyxia

~Νόρα-Λουκάς-Αμαλία:Μωρέ μπορεί να 'χει και δίκιο η Θεά....Αλλά έτσι Λουκά, έτσι κι όπου μας βγεί..!!! sm

~Εριέττα-Στέφανος:Επιτέλους έδειξαν ΕΡΙΕΤΤΑ!!! : juhu :
Αντε να δούμε τι θα γίνει...!

~Ρούσσος-Δημοσιογράφοι:Θέλω να τον σκοτώσωωωω, για πρώτη φορά!!!!! maaaad

~Ηλίας-Δάφνη:Ελα μωρέ κ.Ηλία, φάε! Θα σκάσω αν δεν μάθω ΣΥΝΤΟΜΑ ποιος είναι αυτός που του είπε για την Εδέμ!!!

~Ρούσσος-Αμαλια: Φτάνει Ρούσσο, το ξέρουμε ότι εσύ τον βοήθησες. Φτάνει όμως! Αμαλία πες τα!!!

~***Θέλω να πάθει εγκεφαλικό το Μελιτόνι Angel Γίνεται??? Matakia
Ακούνε όλοι προσεκτικά. Και Νόρα-Λουκάς γελάνε! Πες τα Νικόλα μου! Ελεος ρε, τι λεει για Εριέττα-Λουκά??!!!
Grrr ...Πες τα Αμαλία! Λουκά μου μην χαίρεσαι και τόσο Rolling Eyes ...Αχ γίνονται ξανά Νονοί! inlove

~Ρούσσος:Μετανιώσαμε Ρούσσο???!!! Τώρα είναι αργά...!!!

~Εριέττα-Στέφανος:Πες τα ΘΕΑ!!!

~Εύα-Αγγέλα-Λευτέρης:Εύακι πες τα!!! Αγγέλα συμφωνώ sisi

~Δάφνη-Νικόλας:Νικόλα συμφωνώ!

~Νόρα-Λουκάς-Στέλλα:Νοράκι πάλι γλυκάκι...αχχχ τι μας κάνεις! Έλεος ρε Στέλλα..."γοητετικός είναι"...Καλά λέει ο Λουκάς...ΦΥΓΕΕΕΕΕΕΕΕ!!!!!!!

~Ρούσσος-Στέφανος:Στέφανε συμφωνώ!!!

~Εριέττα-Στέφανος:Αχ, μου αρέσει που πάνε μαζί στη Βάφτιση...Τέλειο το φόρεμα της Έρι!!!

~Νόρα-Λουκάς: lmao Πώς τα έλεγε ο Λουκάς στη Νόρα....Συμφωνώ με τη Νόρα ρε Λουκά! Έλεος με τα ονόματα! Λουκά δδν μας πείθεις..ΕΣΥ σκέφτηκες την ιδέα! Πω πω lmao Γενικά τέλεια τα φορέματα των κοριτσιών!!!

~Αμαλία-Μελίτα:Ελεος η γυναίκα...ΕΛΕΟΣ! Τόσος εγωϊσμος!!!! Αηδιαζω μαζί της!!!

~Όμορφη Βάφτιση....Λουκάς-Νικόλας lmao ...Ωχ τι το 'θελα και το 'πα? Ε, ρε μια ΚΑΝΟΝΙΚΗ Βάφτιση ΔΕΝ μπορούν να κάνουν σε αυτό το Έργο!!!

Ψηφίζω εεεε καλό.....

Υ.Γ.Συμφωνώ στα προσεχώς με την Έρι! Πές τα Θεά μου, πες τα!!
trelli petrakitsa
trelli petrakitsa
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Στην αγκαλιά του Παναγιώτη μου!!!
Ασχολίες : Σχολείο, Φροντιστήρια, Διάβασμα, tv-pc, Forum, Π.Π. & Π.Μ. !

Δημοσίευση από Clarabelle Την / Το Πεμ Μάης 12, 2011 7:18 pm

fantina έγραψε:παιδια χρειαζομαι βοηθεια .......
δεν την κατεχω την νομικην ,δεν το εχω το αθλημα .και για αυτο ζηταω βοηθεια......

Δεν έχει σχέση με τους νόμους όλο αυτό
Ο Λουκάς ήθελε να πάνε στα δικαστήρια έκανε λοιπόν αγωγή και ο Ρούσσος την καταχώνιασε
Τον προκάλεσε λοιπόν και εκείνος πάνω στο θυμό του αποφάσισε να τον πάει στα δικαστήρια
Το ζητούμενο δεν ήταν ποιός θα είναι ο κατηγορούμενος αλλά να φτάσει η ιστορία στα δικαστήρια και να ακουστεί η αλήθεια
Οπότε ρούμπος

και η θάλασσα μπορεί να είναι φουρτουνιασμένη και μπορεί να είναι γαλήνια, αλλά ακίνητη ποτέ!
Clarabelle
Clarabelle
Forum Team
Forum Team

Δημοσίευση από fantina Την / Το Πεμ Μάης 12, 2011 7:23 pm

Clarabelle έγραψε:

Ο Λουκάς ήθελε να πάνε στα δικαστήρια έκανε λοιπόν αγωγή και ο Ρούσσος την καταχώνιασε
Τον προκάλεσε λοιπόν και εκείνος πάνω στο θυμό του αποφάσισε να τον πάει στα δικαστήρια
Το ζητούμενο δεν ήταν ποιός θα είναι ο κατηγορούμενος αλλά να φτάσει η ιστορία στα δικαστήρια και να ακουστεί η αλήθεια
Οπότε ρούμπος

ααααααααα!τωρα το καταλαβα !
ευχαριστω παρα πολυ !

fantina
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Θηλυκό Τόπος : στο πιο ομορφο βουνο !!!!!
Ασχολίες : κατι κανω και εγω ......

Δημοσίευση από evaki16 Την / Το Πεμ Μάης 12, 2011 7:25 pm

Ο Ρουσσος απ'οτι καταλαβα επεσε στην παγιδα του Λουκα... να πω οτι στεναχωρηθηκα θα πω ψεματα... εχει αρχισει τωρα τελευταια και μου τι δινει υπερβολικα και ποσο μαλλον σημερα.... μα καλα πως μιλησε ετσι για τον Λουκα? Εναν απο τους ποιο εντιμους ανθρωπους που υπαρχουν? ΕΛΕΟΣ!!!

Ακομα τα νευρα μου εσπασε παρα πολυ η Μελιτα... δεν ξερω γιατι αλλα και μονο που την βλεπω τουρμπο γινομαι.... δεν της βρισκει η Αμαλια εκει κανα καλο παλικαρι με αντοχες κυριως να την παρει να ησυχασουμε απο δαυτην?? Α! Επισης αυτο το καλο παλικαρι αν γινεται να πουλαει καναπεδες... να πηγαινει η Μελιτα στον χωρο εργασιας του να τον βοηθαει και στη δουλεια "λεμε τωρα" και να μην αφηνει τα γουβωματα στον καναπε..... θα εξασκιθει και σε αλλους καναπεδες κιολας... νοιαζομαι οσο να πειτε για το μελλον της....

Μ'αρεσει παρα πολυ να βλεπω την Ευα να γελαει... οταν ειναι χαρουμενη ειμαι και εγω μαζι της!!! Και σε ολες τις σκηνες της υπεροχη!!!

Ειδαμε Μαριουκο και Αγγελακο σημερα!!! Αχου τα μωρε γλυκες ειναι!!! Love! Love! Love! Ο Αγγελουκος σαν να μεγαλωσε λιγακι....!!!!

Μετριο απο μενα και περιμενω αυριο που ειναι η βαφτιση να ψηφισω κατι καλυτερο!!!
evaki16
evaki16
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Καλαμάτα
Ασχολίες : ΔΕΣΤΕ ΤΟΥΣ ♥ ♥ ♥

Δημοσίευση από Καρ-Mik Την / Το Πεμ Μάης 12, 2011 7:28 pm

Eγω παραδόξως είδα λίγο σήμερα!
Δεν θα σχολιάσω το τι είπε ο Ρουσοσος μπροστά στην καμερα αλλα εκτός, κάτι που σχολίασα και στο Live.

Θέλω να θυμήσω στον Ρούσσο οτι ο Λουκάς αποφοίτησε απο την Νομική και μάλιστα με άριστα.

Προφανώς δεν θα είχε τόσο γρήγορα ευκαιρίες όσο δίπλα στον Ρούσσο, αλλα ούτε θα χανόταν, ούτε ''αυτός'' τον έκανε δικηγορο.

Του έδωσε, αλλα κέρδισε και απο αυτόν επίσης.
Πολύ μεγάλη έπαρση έχει.

Επεισόδιο 565 - Ημερομηνία 12-05-2011 Mik2S03
Αγάπησε τρείς, γ...αργάλησε τρείς, μαγείρεψε για τρεις, και να γκαστρώσει μόνο δύο??
Επεισόδιο 565 - Ημερομηνία 12-05-2011 13379 Στεφανε βάλε μπρος μην μείνει παραπονεμένη καμία!
Επεισόδιο 565 - Ημερομηνία 12-05-2011 13379
Καρ-Mik
Καρ-Mik
Αθώα Μπατσίνα
Αθώα Μπατσίνα

Δημοσίευση από loukitsa Την / Το Πεμ Μάης 12, 2011 7:33 pm

Clarabelle έγραψε:

Οπότε ρούμπος

Clarabelle ευχαριστω γιατι και γω το είχα απορια!
Με συνεπήρε το φωτεινο πρόσωπο της Ευας και του Αγγελούκου
και δεν το ειχα σκεφτει έτσι,,,,Τωρα θα αποκαλυφθούν όλα στα δικαστηρια!
όπως και να χει...Αυτο που δεν ηθελε ο Πέτρος αυτο έκανε

Επεισόδιο 565 - Ημερομηνία 12-05-2011 Bann5211

Λατρεύω την Παρέα Της Φεγγαρόπετρας,
την Αντιγόνη Λαζαρίδη και το Χρήστο Μάνεση!
loukitsa
loukitsa
Δημόσιες Σχέσεις
Δημόσιες Σχέσεις

Θηλυκό Τόπος : Σε δυάρι με το Λουκάκο μου και τον Turgenev
Ασχολίες : Ξεσκονίζω το Εδεμ-όσκαρ κολλήματος που πήρα! Παναγιώτης Πετράκης και ξερό ψωμί

Δημοσίευση από gxnel Την / Το Πεμ Μάης 12, 2011 7:33 pm

μωρε Ρουσσο κρατιεμαι τοσες μερες αλλα σημερα μου τα εκανες τα νευρα ΧΑΛΙΑ!!!! Επεισόδιο 565 - Ημερομηνία 12-05-2011 951465 Επεισόδιο 565 - Ημερομηνία 12-05-2011 951465

ψεματα,παιχνιδι κατω απο το τραπεζι,αθεμιτα μεσα!!!!ωραιο μαθημα θες να δωσεις στον Λουκα που εχεις λυσσαξει οτι τον εκανες δικηγορο....

μπα εισαι ολη η νομικη μονος σου και δεν το ηξερα?να σε βαλουμε στο μηχανογραφικο να σε δηλωσουν τα παιδια στο τελος των εξετασεων!!!

καποιες ευκαιριες του εδωσες....και με ολα αυτα που λες τωρα αναιρεις τις ιδιες σου τις πραξεις!!!!ΞΕΚΑΒΑΛΑ επιτελους...υφακι,υποδειξεις,"συμβουλες"....ποιος νομιζεις οτι εισαι στην τελικη...ο Chuck Norris που δεν τον νικαει κανεις???..μεχρι και οι τελειοι ομως το κανουν το λαθος τους......
Επεισόδιο 565 - Ημερομηνία 12-05-2011 951465

στα γενικα τωρα.....

Λουκας-Νορα....πολυ ωραια σκηνη μεχρι που εμφανιστηκε η Στελλα...με κουρασε σημερα η Στελλα δεν μπορω...

μπραβο στον Νικολα που δεν πεταει στα συννεφα με την πωληση της Εδεμ και προσπαθει να προσγειωσει την Δαφνη....

ωραια η σκηνη Ευας-Λευτερη!!!!!παλι χαμογελαστη η Ευα
Επεισόδιο 565 - Ημερομηνία 12-05-2011 317424

affraid Ερι και Στεφ δεν μιλανε μπροστα στην τζαμαρια?????σοκ!!!!! Επεισόδιο 565 - Ημερομηνία 12-05-2011 621900 πολυ ωραια η σκηνη τους παντως!!!!!

Λατρεψα Αμαλια σημερα....σε ολες τις σκηνες της!!!!! Επεισόδιο 565 - Ημερομηνία 12-05-2011 195890

ηρθε η ωρα να συμφωνησω με την Νταιζη(να πανικοβληθω??)...καλα εκανες και το εγδαρες το λαμογιο Νταιζαρα!!!!

συμφωνω και με την Αγγελα!!!!"αυτη η οικογενεια παντα για τα σιδερα ηταν"!!!!!

Χρηστο μην επεμβαινεις στις συζητησεις των αλλων χωρις αδεια....πηγαινε να πλυνεις κανα ποτηρι.....

πολυ ομορφες ολες οι κυριες στη βαφτιση!!!!!(η Μαριλια δεν μου πολυ αρεσε)...και Αγγελος-Μαριος
Επεισόδιο 565 - Ημερομηνία 12-05-2011 226538

Υ.Γ1...επιμενω οτι η Νορα μας εχει πεθανει με το φαι/γλυκο καθε απογευμα.....
Υ.Γ2...Λουκα μαζεψου με τα ονοματα που σκεφτεσαι γιατι αιντε.....(ευτυχως στο επομενο επεμβαινει και η νονα στο θεμα)

Υ.Γ3...Συγνωμη γιατι κατι εχασα....η Μελιτα δεν θελει να παει στην βαφτιση για να μην δει τον Στεφ με την Ερη????και οχι επειδη ο μπαμπας της κατηγορει τους παντες και ειναι με το μερος του????

Δεν επικοινωνει με τον κοσμο μας ε??ΚΟΠΕΛΙΑ ΠΑΡΕ ΤΟ 0 ΝΑ ΠΙΑΣΕΙΣ ΓΡΑΜΜΗ!!!!!!
Επεισόδιο 565 - Ημερομηνία 12-05-2011 785784
gxnel
gxnel
Εδεμοφανάκι
Εδεμοφανάκι

Θηλυκό

Δημοσίευση από marakii Την / Το Πεμ Μάης 12, 2011 7:49 pm

Nόρα-Λουκάς:Στο γραφείο μου άρεσαν πολύ που συζητούσαν για διάφορα θέματα , λάτρεψα όταν η Νόρα του έπιασε το χέρι και ο Λουκάς της το χάιδευε ...οταν έβλεπαν την εκπομπή είχαν και οι 2 βλεμματάρες...Υπέροχοι Επεισόδιο 565 - Ημερομηνία 12-05-2011 195890 είχαν και γέλια και μάλιστα μου άρεσε ο Λουκάς που είπε οτί ο Ρούσσος έπεσε στην παγίδα...Το Νοράκι ήθελε να τον κάνει να ξεχαστεί και του έλεγε για τη βάφτιση...Επίσης μετά μου άρεσε και η αγκαλίτσα του Λουκάκου...Μου άρεσαν πολύ και οι ετοιμασίες τους το πρωί να λέει ο Λουκας <<πω πω μάνα μου μάνα μου η πιο τούρμπο νονά είσαι >> και άρχισε να λέει και διάφορα ονόματα (το γνωστό παραλήρημα Razz )Το φορεματάκι της Νόρας πολύ όμορφο !!!

Νικόλας-Δάφνη:Η Δαφνούλα χαίρεται και κάνει σα παιδάκι , ο Νικόλας προσπαθεί να την προσγειώσει για να μην πληγωθεί...Μην ανυσηχείς Δαφνούλα δε θα σας κάνει κάτι ο Ρούσσος (δε νοκμίζω)....Ο Μαριούλης ήταν Επεισόδιο 565 - Ημερομηνία 12-05-2011 681539 μα τι γλυκούλικο μωράκι είναι αυτόοο...Αξιολάτρευτο !!!Και μου άρεσαν και οι αγκαλίτσες που του έκαναν ο Νικόλας και η Δάφνη και την ώρα που του εβαζε η Δάφνη το μπουφανάκι του...

Εύα-Λευτέρης:Τα φιλάκια και οι αγκαλίτσες πολύ όμορφα...Έτσι να μιλάνε και για πιο ξέγνοιαστα πράγματα και να χαμογελούν ....Και μετά στο σπίτι με την Αγγέλα μου άρεσε που ο Λευτέρης έλεγε στην Εύα να ηρεμήσει...

Η δήλωση του Ρούσσου μ εκνεύρισε απεριόριστα...Πως μπόρεσε να πει τέτοια πράγματα...Η Αμαλία ΥΠΕΡΟΧΗ ...Μου άρεσε και πολύ η σκηνή που ο Ρούσσος είπε ΄οτί δεν έπρεπε να πει αυτά που δήλωσε...

Στέφανος-Έρη:Πολύ όμορφη η σκηνή στη βεραντα..Το ρουχαλάκι της Έρη για τη βάφτιση πολύ όμορφο και τα 2 τους πολύ γλυκούλια :)

H Nταίζη με τα ποπο-κορν Επεισόδιο 565 - Ημερομηνία 12-05-2011 191984 ένα δίκιο το είχε εδώ που τα λέμα

Σπίτι Χαρίτου:Ο Άγγελος μεγάλωσε και ετοιμάζεται για μπλουμ Razz , η Μαρίλια ακόμη και τώρα ρίχνει τα καρφιά της...

Ο Νικόλας και ο Λουκάς έκαναν πάλι σα παιδιά αλλά μου είχαν λέίψει Επεισόδιο 565 - Ημερομηνία 12-05-2011 621900 Επεισόδιο 565 - Ημερομηνία 12-05-2011 191984

Η Έρη πόσο κυρία είναι...Ο Στέφανος αποφάσισε να μιλήσει και παρόλο που η Ερη ξέρει οτί αυτό θα τους βοηθήσει , του λέει να μην το πει για να μην κάψει τα χαρτιά του....

Το ύφος της Παπαδημητρίου υπέροχο !!!

Ελπίζω ο Παναγιώτης να πήγε μόνο για τη βάφτιση και να μην έχουμε τίποτα περίεργες ανακρίσεις Επεισόδιο 565 - Ημερομηνία 12-05-2011 40499 ...

Εμ...αυτάαα...Πολύ Καλό από εμένα :)

Y.γ.:Θέλω ΛουκαΝορικές σκηνές Επεισόδιο 565 - Ημερομηνία 12-05-2011 13379
marakii
marakii
Κολλημένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Αθήνα

Δημοσίευση από JESSIE Την / Το Πεμ Μάης 12, 2011 8:14 pm

Καλά πόσες σκηνές είχε πιά αυτό το επεισοδιο? Πότε προλαβαίνουν και τις γυρίζουν? Τέλος πάντων, θα γράψω για ό,τι θυμάμαι, και μάλιστα χωρις σειρά, ανάκατα....
Στον απόηχο της χαράς για την επιστροφή στα "πάτρια εδάφη", η Εύα εξακολουθεί να χαίρεται σαν παιδί κοντά στο Λευτέρη, η Δάφνη να βιάζεται να "θεραπεύσει" τον Ηλία , ο Νικόλας να επιμένει οτι η ιατρική αγωγή θα κάνει το θαύμα κι οχι ο αέρας της Εδέμ, κι ο Ηλίας να επιμένει οτι η βαλίτσα του πρέπει να ετοιμαστει πάραυτα! Ολ'αυτά ενώ ετοιμάζονται για την βάφτιση και το δώρο που διάλεξαν οι δυό νονοί θα έχει πολλαπλές χρήσεις, εκτός της παραδοσιακής, απ'ότι φαίνεται.... Ο Μαριούλης ένας μικρός κύριος όπως τον έντυνε η μαμά Δάφνη. Επίσης ο Αγγελούκος ένα αγγελούδι, ακούσαμε και τη φωνούλα του σήμερα!
Δεν καταλαβαίνω γιατί μας έδειξαν τη συνέντευξη του Ρούσσου δια ζώσης , αφού θα μας την έδειχναν ούτως ή άλλως να την παρακολουθούν όλοι, με πόπ κόρν ή χωρίς..... Το καταλάβαμε οτι έλεγε ψέμματα, και ήταν προσβλητικός και απειλητικός, δεν χρειαζόταν η επανάληψη.... Γιατί όμως μετά θεώρησε οτι την πάτησε και οτι ο Λουκάς τον έφερε εκεί που ήθελε? Σάμπως έχει και κανένα στοιχείο ν'αποδείξει την αλήθεια ο Λουκάς? Με τι θα τον αντιμετωπίσει στο δικαστήριο, οπου τον οδήγησε με την δική του πρόκληση , κι ο οργισμένος Ρούσσος ακολούθησε τόσο πρόθυμα? Ισως πρόθεση του Λουκά ήταν να γίνει αυτό ακριβώς που έγινε, δηλαδή να εξοργίσει το Ρούσσο ώστε να συνεχίσει την δικαστική διαμάχη, να αρχίσει να πετάει δηλητήριο, κι έτσι να πειστεί ο Στέφανος οτι ο Ρούσσος είναι μιά μόνιμη απειλή, απ'την οποία δεν θα γλυτώσει κανείς, και ν'αποφασίσει να δώσει την πληροφορία --όπλο, για να βοηθήσει το Λουκά και την Εριέττα, έστω κι αν έτσι κινδυνεύει άμεσα κι ο ίδιος.....
Μ'αρεσε η σκηνή Ρούσσου Αντιγονης, ο Ρούσσος τό'χε σίγουρο οτι η Αντιγόνη θα μείνει αμέτοχη και στη δική του μήνυση, αλλά έφαγε το χαστούκι του απ'την Αντιγόνη, τα ξέρει όλα ο Στέφανος, κι είναι ελεύθερος να κάνει ό,τι θέλει ο ίδιος! Φεύγοντας ο Ρούσσος μισογέλαγε, όπως κάνει πάντα για να δείξει οτι αυτός ξέρει καλύτερα, αλλά το τελευταίο πλάνο ήταν αυτό της Αντιγόνης να μισογελάει κι αυτή καταχθόνια, και πολύ το χάρηκα!!!
Δεύτερο χαστούκι για το Ρούσσο απ'το Στέφανο, και πολύ το χάρηκα επίσης! Χωρίς καθόλου θυμό, ο Στέφανος του αναγγέλει οτι θα τον κάψει, και .....ο,τι βρέξει ας κατεβάσει! Που όρεξη για γελάκια μετά ο Ρούσσος!
Η Αμαλία πάει στα παιδιά, να παρακαλέσει αλλά και να προειδοποιήσει, οτι ο μεγάλος της ήρωας, ο Πέτρος, θα τους γονατίσει, και να πληροφορήσει οτι εκείνη, αυτή τη φορά, θα είναι με το μέρος του άδικου, δηλαδή με το Ρούσσο.... Δεν θα είναι η πρώτη φορά, Αμαλία, πάντα με το συμφέρον σου ήσουν, δεν θα άλλαζες τώρα! Κάποιος , η Αγγέλα μου φαίνεται, είπε οτι είναι τρελλή όλη η Ρουσσο-οικογένεια, και συμφωνώ μαζί της!
Η Στέλλα πάλι, σενάρια καταστροφής, "θα σας κλείσει φυλακή", η Δάφνη φοβήθηκε "μήπως ήταν υπερβολικός ο Λουκάς?" αλλά ο Νικόλας δεν μασάει, και μπράβο του!
Η βάφτιση αρχίζει, με τους δύο νονούς να τσακώνονται ώς συνήθως.... φιλικά, και υπό την επίσης ....φιλική προστασία της αστυνομίας, μέσω του Παναγιώτη. Η Εριέττα, μιά "κούκλα" όπως την είπε ο Στέφανος, και ήταν πράγματι, παρ'όλο το απαράδεκτο σχέδιο του φορέματος, που θα είχε γελοιοποιήσει κάθε άλλη, με λιγώτερο επιβλητικό παράστημα.... Η Στέλλα για μιά φορά αρκετά καλοντυμένη, ενώ η Δάφνη και η Νόρα, παρ'ότι πολύ χαριτωμένες, σαν να είχαν φορέσει το ίδιο φόρεμα σε διαφορετικό χρώμα....
Ο Στέφανος, παρά την αντίθετη γνώμη της Εριέττας , λέει στο Λουκά την πρόθεσή του να αποκαλύψει όσα ξέρει, για να βοηθήσει.... κι ο Λουκάς, βρήκε την ευκαιρία για μιά ακόμη πλάκα, για να τους τρομάξει όλους ότι επίκεινται συλλήψεις!
Ανυπομονώ αύριο να δώ τον Αγγελο στην αγκαλιά του μπαμπά του, και φυσικά τη συνέχεια όλης της ίντριγκας, που προχωρεί, αργά αλλά σταθερά!
Καλό από μένα, κυρίως για την απόφαση του Στέφανου και για τα λόγια που είπε όταν το ανήγγειλε στο Ρούσσο!

ΥΓ: Gxnel, τέλεια τα λές, και με έκανες να γελάσω πολύ!!!!
JESSIE
JESSIE
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Θηλυκό Τόπος : ΑΘΗΝΑ

Δημοσίευση από verile_mistika Την / Το Πεμ Μάης 12, 2011 9:19 pm

Πολυ ομορφο επεισοδιο ..Δεν σε αφηνε να βαρεθεις ..

Α ρε Πετρο γιατι? Τα τερατωδη ψεμματα δεν ξερω ποιος τα ειπε !! Ποσο πολυ πια θες να σου ανγνωρισει που τον βοηθησες !!Παντως που το χανεις που τον βρισκεις ολο στην Αντιγονη βρισκεται..?
Ερη τι κουκλαααα ηταν σημερα σε ολες τις σκηνες της !!Επιτελους ηρθε η ανοιξη και θα βγαινουν και λιγο εξω ...
Μπορει να μην μιλανε για δικα τους θεματα (πολυ κακως) αλλα συζητηση δεν κουραζει διοτι βλεπει οτι συμμετεχουν και οι δυο ..
Η Νταιζη μ'αρεσε παρα πολυ σε αυτα τα επεισοδια ..Το γιατι δεν ξερω ?
Μ'αρεσε η αντιδραση τους(παρεας+ερριεττας) διοτι ενω περιμεναν να ακουσουν τα τερατα απο τον Ρουσσο παρολα αυτα απορρουσαν με αυτα που ελεγε ..
Ο Αγγελος πανεμορφος,το καλο μου μεγαλωσε inlove
verile_mistika
verile_mistika
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Θηλυκό

https://www.youtube.com/user/verileMistika

Δημοσίευση από Clarabelle Την / Το Πεμ Μάης 12, 2011 9:21 pm

Τα μάθατε; Η Εύα αγοράζει την Εδέμ.

Μες την τρελή χαρά είναι η παρέα μέσα στα νεύρα το Νταιζάκι. Θα αγοράσει η Εύα την Εδέμ με τα δικά τους λεφτά είπε στον αδελφούλη. Μην ξανακούσω καμία να την πει αγία θα χαλάσουμε τις καρδιές μας. Αυτή είναι ικανή να ζητάει μερίδιο απ την εκκλησιαστική περιουσία και να μπλέξουμε.

Ο Λουκάς με έκανε να λυπηθώ. Η Εύα θέλει να αγοράσει τις αναμνήσεις της λέει. Ότι ονειρεύτηκε το ακούμπησε εκεί και όταν το έχασε θέλει τουλάχιστον να κρατήσει τις αναμνήσεις. Δεν είναι πολύ θλιβερό; Θα τη δούμε ποτέ να κάνει νέα όνειρα; Θα τη δούμε ποτέ να ζει την ευτυχία; Δύσκολο. Τελειώνει η σειρά

Τα μάθατε;
Ο Ρούσσος τα πήρε στο κρανίο και θα πάει το Λουκά στα δικαστήρια. Την πάτησε η αλεπού απ το αλεπουδόπουλο. Τώρα εγώ να ρωτήσω γιατί ο Λουκάς δεν έδειξε την ίδια καπατσοσύνη και πέρσι που τον έκανε ότι ήθελε η τραγουδιάρα ή θα με πείτε περίεργη; Να ρωτήσω κάτι ακόμη; Αφού ήξερε οτι όλοι θα συγχιστούν γαιτί δεν τους ενημέρωσε οτι το ζητούμενό του ήταν να τον πάει σε δίκη ο Ρούσσος και τους άφησε να σκάνε;

Εντάξει το καταλάβαμε επανάληψη μήτηρ πάσης μαθήσεως. Αυτή τη συνέντευξη γιατί την είδαμε δύο φορές; Δεν μπορούσαμε να την ακούμε όσο βλέπαμε τις αντιδράσεις των ενδιαφερομένων;

Τα μάθατε;
Η Νταίζη απεφάνθη οτι τη φωτογραφία την τράβηξε κάποιος έβδομος και ο Στέφανος την πήρε σοβαρά. Τώρα γιατί το κάνει αυτό δεν έχω καταλάβει. Οτι έχει αναλάβει το έχει κάνει ρόιδο. Προσπάθησε να σκοτώσει την Εύα δεν τα κατάφερε. Προσπάθησε να σκοτώσει το Μπέλλο δεν τα κατάφερε. Προσπάθησε να κλέψει τα διαμάντια της τα πήρανε και της άφησαν ενα εικοσάευρο. Είναι σίγουρος όμως εκείνος οτι είναι πανέξυπνη. Τι να πω. Μένω άναυδη.

Τα μάθατε;
Ο Άγγελος μετά τη βάφτιση θα κυκλοφορεί με το απουσιολόγιο στο λαιμό σαν τον Ιησού στο γολγοθά. Ωραία ιδέα

Τα μάθατε;
Ο Στέφανος είναι μαρτυριάρης και είπε στο Λουκά που είναι θαμένος ο πατέρας του. Μόνο σε μένα φάνηκε εξαιρετικά περίεργο; Υποτίθεται είναι η εξασφάλισή του οτι δεν θα βρεθεί στης φυλακής τα σίδερα. Πως ξαφνικά το δίνει στο χαλαρό; Μήπως επειδή ξέρει οτι δεν θα βρεθεί τίποτα στο μέρος που θα δώσει; Εγώ σήμερα είδα στο βλέμα του μίσος για το Ρούσσο. Αυτό το ίδιο μίσος που έβλεπα πέρσι και για το Ρούσσο και για το Μάνο. Κάνει παιχνίδι το παλικάρι ή είναι εντελώς ηλίθιο. Πολλές παράδοξες κινήσεις δεν νομίζετε;

Τα μάθατε;
Κάθε χαζομπαμπάς που σέβεται τον εαυτό του πάει στη βάφτιση του παιδιού του επισκέπτης. Περίμενα να κάνει τουλάχιστον τον κόπο να περάσει απ το σπίτι. Άλλωστε η Εύα με την Εριέττα έχει άριστες σχέσεις και ο Στέφανος δείχνει να μην έχει πρόβλημα με το Λευτέρη. Εκτός κι αν θέλουν να μας τονίσουν οτι ο άντρας του σπιτιού είναι ο Λευτέρης που βρέθηκε δίπλα στην Εύα για να μοιραστεί μαζί της τη χαρά της για τη βάφτιση του παιδιού της.

Τα μάθατε;
Η Μελίτα δεν θα πάει στη βάφτιση. Εγώ τώρα γιατί νόμιζα οτι θα πήγαινε για να δει να βαφτίζεται το παιδάκι που γλύτωσε παρά τρίχα όταν έστειλε τη μάνα του στο γκρεμό ή οτι θα πήγαινε για να τιμήσει τους νονούς που όταν ήταν στο νοσοκομείο στάθηκαν σ εκείνη και το παιδί της λαμπάδες δεν ξέρω. Λάθος μου.

Τα μάθατε;
Έχω την υποψία οτι η Εύα δεν κάλεσε στη βάφτιση τη γιαγιά και τη θεία του παιδιού. Υπερβολική τη βρίσκω. Τι φοβήθηκε πια; Μη το πνίξουν στην κολυμπήθρα;

Άντε να δούμε αν θα κλάψει ο Αγγελούκος όταν κάνει το μακροβούτι.

Υγ1. Είπαμε οικονομική κρίση αλλά έλεος τι φόρεσαν στην κοπέλα; Δύο μέτρα είναι το κορίτσι και του φόρεσαν την κουρτίνα με ένα κορδόνι στο λαιμό σαν χλαμύδα.

Υγ2. Μέχρι να γεννήσει η Νόρα θα πάρω κιλά. Γιατί μας τη δείχνουν συνεχώς με ένα γλυκό στο χέρι και μας ξεσηκώνουν; Ντροπή

Clarabelle
Clarabelle
Forum Team
Forum Team

Δημοσίευση από loukanorofan Την / Το Πεμ Μάης 12, 2011 9:53 pm

clarabelle τα ρεστα μου! Thumbs up
με καλυψες πληρως!

το Μελιτονι ειδαν κ αποειδαν, κ το βαζουν να διαφημιζει τουλαχιστον τα fitness συνεχεια? valen
loukanorofan
loukanorofan
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Θηλυκό Τόπος : στον κοσμο μου...

Δημοσίευση από lizzie Την / Το Πεμ Μάης 12, 2011 10:26 pm

Επειδη δεν το ειδα ολο το επεισοδιο τη Μελιτα ποιος την καλεσε?Ο πρωην που θελει να κλεισει στη φυλακη ή η πρωην αντιζηλος? Τοση σουηδια δεν την μπορω πια!!
lizzie
lizzie
Τουρίστας
Τουρίστας

Θηλυκό

Δημοσίευση από dm10811 Την / Το Πεμ Μάης 12, 2011 10:27 pm

Ωραιο το σημερινο επεισοδιο κυριως γιατι ειχε τους θεους!!!!!!!!Φυσικα αναφερομαι στον Αγγελο και στον Μαριο!!!!!!!!!

Καλα συγγμωμη η Νταιζαρα τι ζορι τραβαει με τον Ρουσσο???Ενταξει οι αλλοι το καταλαβαινω αλλα τη Νταιζη τι μυγα τη τσιμπησε?????Τελικα ο Χρηστος βρηκε το επαγγελμα που του αρμοζει.....Τι το ηθελε και εγινε μπραβος εξ αρχης????Τωρα σερβιρει τη Νταιζη!!!!Η καλυτερη δουλεια!!!!

Συγγνωμη να κανω κι αλλη μια ερωτηση????Τη Μελιτα στη βαφτιση ποιος Χριστιανος τη καλεσε??????Ενταξει οι σχεσεις της με την Ευα εχουν αποκατασταθει πλεον αλλα δεν ειναι και κολλητες να παρεξηγηθει η Μελιτα και απο την αλλη με τον Στεφανο δεν εχουν και τις καλυτερς σχεσεις.....Και αν θυμαμαι καλα ειναι και οτυ Στεφανου το παιδι οποτε ανετα μπορουσε να αποκλειστει η Μελιτα απο τη λιστα των καλεσμενων....

Κατα τα αλλα οι Λουκανορικες σκηνες κλασσικα φοβερες αλλα οπως λεει και η gxnel οχι αλλα γλυκα και φαγητα ρε Νορα!!!!!!!!Λυπησου μας!!!!!!!!!!

Ωραια φαινεται και η βαφτιση(αν και το δωρο οντως μου φανηκε λιγο βλακεια αλλα δε βαριεσαι) και ολες ηταν πολυ ομορφες.....Ειδικα η Νορα ηταν ''η πιο τουρμπο νονα''!!!!!!!!!!Α,ρε Λουκα τα λες πριν απο μας για μας!!!!! sisi

Επισης σημερα δεν το πιστευα αλλα συμφωνησα σε ολα με τη τρελη του σιριαλ την Αμαλια(χαριτολογωντας φυσικα!!!!!πολλες φορες εχει ατακες φωτια!!!και ετσι κι αλλιως η Στελλα της τον εχει παρει τον θρονο καιρο τωρα!!!!).....
dm10811
dm10811
Κολλημένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Αθηνα

Δημοσίευση από JESSIE Την / Το Πεμ Μάης 12, 2011 10:32 pm

Προσωπική μου γνώμη είναι οτι ο Στέφανος εκτιμάει οτι ο Ρούσσος δεν πρόκειται να στραφεί εναντίον του, ακόμη κι αν ο Στέφανος δώσει τις αποδείξεις που τον ενοχοποιούν για φόνο (το πτώμα του Αραβαντινού) , γιατί ξέρει οτι ο Ρούσσος γνωρίζει κι αυτός πώς λειτουργούν τα κυκλώματα , και οτι αν βγάλει τη λίστα στο φώς, θα βρεθεί την άλλη στιγμή σε κάποιο χαντάκι, πριν κάν προλάβουν να τον βάλουν φυλακή. Βέβαια, το να κρατάει ο Στέφανος το όπλο αυτό που διαθέτει, σαν διαπραγματευτικό ατού για το μέλλον, εχει λογική . Ομως, φαίνεται οτι νευρίασε για τα χτυπήματα κάτω απ'τη μέση του Ρούσσου κατά του Λουκά και της Εριέττας, και είναι διατεθειμένος να τους βοηθήσει για να κατατροπώσουν το Ρούσσο.
Το να παίζει κάποιο παιχνίδι, είναι κι αυτό ένα ενδεχόμενο, και πολύ ευπρόσδεκτο θα έλεγα, αν αυτό έχει στόχο το Ρούσσο, τον παλιό του εχθρό... Να έχει όμως κίνητρα κατά κάποιων άλλων, δεν το βλέπω να στέκει λογικά, οπότε το αποκλείω... Με δυό λόγια, δεν έχει να κερδίσει τίποτε από ένα παιχνίδι εναντίον οποιουδήποτε άλλου, εκτός του Ρούσσου....
JESSIE
JESSIE
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Θηλυκό Τόπος : ΑΘΗΝΑ

Δημοσίευση από nefelik Την / Το Πεμ Μάης 12, 2011 10:39 pm

Ήταν ανάγκη το επεισόδιο να ξεκινήσει με την οικογένεια Ρούσσου; Η Μελίτα τι ρόλο έπαιζε; Ευτυχώς που δεν είχε πολλές ατάκες...

Είναι πολύ εκνευριστικό σχεδόν σε κάθε σκηνή Νόρας – Λουκά να εμφανίζεται η Στέλλα και να λέει ασυναρτησίες...

Πολύ ωραία η σκηνή Εύας – Λευτέρη. Η Εύα επιτέλους είναι χαρούμενη τόσο για τη βάφτιση του Άγγελου όσο και για την πώληση της Εδέμ. Να δούμε πόσο θα κρατήσει, γιατί δεν τα βλέπω καλά τα πράγματα με τη Μαρίλια...

Πολύ καλή η σκηνή Ρούσσου – Αντιγόνης και πολύ χάρηκα που ο Ρούσσος τρομοκρατήθηκε όταν έμαθε ότι ο Στέφανος ξέρει πού είναι το πτώμα του Αραβαντινού. Τελικά μάλλον δεν τα έστελνε αυτός τα μηνύματα...

Ο Ρούσσος στη συνέντευξη ήταν απαράδεκτος. Οι κατηγορίες δεν ήταν ψευδείς και ο Λουκάς δεν ήταν ποτέ ανεπαρκής. Είναι ένας εξαιρετικός δικηγόρος, μόνο που δεν τον έκανε ο Ρούσσος αυτό που είναι. Αυτός απλά του έδωσε κάποιες ευκαιρίες. Με την αξία του έγινε. Επίσης απαράδεκτο ήταν το γεγονός ότι αμφισβήτησε αυτό που ο ίδιος αποκάλυψε στο Λουκά και την Εριέττα. Δεν κατάλαβα γιατί έπρεπε να δούμε δύο φορές τη συνέντευξη. Μάλλον για να την εμπεδώσουμε... sfyr Οι αντιδράσεις όλων αναμενόμενες... Ο Λουκάς χάρηκε γιατί πέτυχε αυτό που ήθελε, να κινηθεί ο Ρούσσος παρασυρμένος από το θυμό του και τελικά να τα πουν στα δικαστήρια, όπου ακόμα κι αν χάσουν θα ακουστεί η αλήθεια. Η Εριέττα ήταν έξαλλη, όπως ήταν λογικό με αυτά που άκουσε, ο Στέφανος αποφάσισε να μιλήσει και να κάψει το Ρούσσο, η Εύα με το δίκιο της εκνευρίστηκε και η Δάφνη φοβάται τι τους περιμένει.

Πολύ καλή ήταν και η σκηνή Ρούσσου – Στέφανου. Ο Στέφανος κατάλαβε ότι θα είναι ο επόμενος στόχος του Ρούσσου μετά το Λουκά και αποφάσισε να μιλήσει τώρα, από το να τον απειλούν συνεχώς ο Ρούσσος και η κορούλα του με τη λίστα που έχουν. Δεν ξέρω γιατί, αλλά εμένα δε μου φαίνεται ότι κρύβει κάτι άλλο. Νομίζω ότι απλά θέλει να βοηθήσει το Λουκά και την Εριέττα και παράλληλα μάλλον πιστεύει ότι ο Ρούσσος δεν θα τολμήσει να μιλήσει γιατί θα μπλέξει κι εκείνος, και ειδικά αφού με την ανακάλυψη του πτώματος του Αραβαντινού θα υπάρχουν ήδη τόσα στοιχεία εναντίον του. Θα δείξει όμως... ;/

Αυτό που η πανέξυπνη Νταίζη τα σκέφεται όλα και οι υπόλοιποι δεν μπορούν να σκεφτούν τίποτα από μόνοι τους, πολύ με εκνευρίζει! Η πιο απλή και λογική εξήγηση είναι ότι τη φωτογραφία την τράβηξε ο Περικλής. Δεν καταλαβαίνω γιατί πρέπει αυτός που τράβηξε τη φωτογραφία να είναι ζωντανός και να είναι αυτός που τους απειλεί. Πάντως και οι δύο σκηνές Εριέττας – Στέφανου μου άρεσαν πολύ Love! , αν και συνεχίζουν να μιλάνε για φόνους, φωτογραφίες και γενικώς άσχετα θέματα... Ευτυχώς έφτιαξε ο καιρός και ξεκολλήσαμε από τη τζαμαρία...

Ο Ηλίας επιμένει να φύγει και η Δάφνη, ενώ στην αρχή ενθουσιάστηκε με την πώληση της Εδέμ, μετά από τη συμβουλή του Νικόλα δεν του είπε τίποτα και προσπαθεί απλά να τον ηρεμήσει. Δεν μπορώ να καταλάβω αν το όραμα που λέει ότι είδε το φαντάστηκε ή αν τον επισκέφθηκε κάποιος...

Ο Μαριούλης και ο Αγγελούκος ήταν πολύ γλυκούλικα! inlove inlove Ο Αγγελούκος μεγάλωσε, τόσο καιρό που είχαμε να τον δούμε! Για να δούμε τι θα κάνει αύριο...

Η βάφτιση ξεκινάει με τα γνωστά αστεία Λουκά – Νικόλα και ξαφνικά εμφανίζεται ο Παναγιώτης. Το μόνο σίγουρο είναι ότι δεν πήγε να συλλάβει κανέναν... Αυτό που δεν κατάλαβα ήταν αν ο Λουκάς ήξερε ότι θα πάει και έκανε πλάκα στην Εριέττα και το Στέφανο ή αν όντως φοβήθηκε...

Χάρηκα πολύ που η Μελίτα δεν θα πάει στη βάφτιση, αν και τη γκρίνια της δε βλέπω να τη γλιτώνουμε. Ας μου εξηγήσει όμως κάποιος, με ποια λογική και με ποια ιδιότητα θα μπορούσε να πάει στη βάφτιση; Ως πρώην του Στέφανου που δεν θα μπορούσε να λείπει από τη βάφτιση του γιου του; Ως υπεύθυνη για το γεγονός ότι η ζωή της Εύας καταστράφηκε δύο φορές και ο Αγγελούκος παραλίγο να μη γεννηθεί καν; Ή μήπως ως κόρη του μπαμπά της, τον οποίο και στηρίζει, και ο οποίος τους συκοφαντεί όλους και θέλει να τους καταστρέψει, όπως φάνηκε από τη συνέντευξή του; Το γεγονός δε ότι ο λόγος που δεν πήγε δεν ήταν κανένας από τους παραπάνω, αλλά το ότι δεν ήθελε να δει το Στέφανο με την Εριέττα, ένα πράγμα με κάνει να αναρωτιέμαι: Κάνει κρύο στον πλανήτη της; Kotsides

Υ.Γ.1 Θα αλλάξω δημητριακά. Δε γίνεται να τρώω τα ίδια με το Μελιτόνι...

Υ.Γ.2 Αμαλία, για το λήμμα «κατίνα» να στείλεις τη φωτογραφία της κορούλας σου...

nefelik
Εδεμοφανάκι
Εδεμοφανάκι

Θηλυκό

Δημοσίευση από lizzie Την / Το Πεμ Μάης 12, 2011 10:43 pm

nefelik έγραψε:Ήταν ανάγκη το επεισόδιο να ξεκινήσει με την οικογένεια Ρούσσου; Η Μελίτα τι ρόλο έπαιζε; Ευτυχώς που δεν είχε πολλές ατάκες...

Είναι πολύ εκνευριστικό σχεδόν σε κάθε σκηνή Νόρας – Λουκά να εμφανίζεται η Στέλλα και να λέει ασυναρτησίες...

Πολύ ωραία η σκηνή Εύας – Λευτέρη. Η Εύα επιτέλους είναι χαρούμενη τόσο για τη βάφτιση του Άγγελου όσο και για την πώληση της Εδέμ. Να δούμε πόσο θα κρατήσει, γιατί δεν τα βλέπω καλά τα πράγματα με τη Μαρίλια...

Πολύ καλή η σκηνή Ρούσσου – Αντιγόνης και πολύ χάρηκα που ο Ρούσσος τρομοκρατήθηκε όταν έμαθε ότι ο Στέφανος ξέρει πού είναι το πτώμα του Αραβαντινού. Τελικά μάλλον δεν τα έστελνε αυτός τα μηνύματα...

Ο Ρούσσος στη συνέντευξη ήταν απαράδεκτος. Οι κατηγορίες δεν ήταν ψευδείς και ο Λουκάς δεν ήταν ποτέ ανεπαρκής. Είναι ένας εξαιρετικός δικηγόρος, μόνο που δεν τον έκανε ο Ρούσσος αυτό που είναι. Αυτός απλά του έδωσε κάποιες ευκαιρίες. Με την αξία του έγινε. Επίσης απαράδεκτο ήταν το γεγονός ότι αμφισβήτησε αυτό που ο ίδιος αποκάλυψε στο Λουκά και την Εριέττα. Δεν κατάλαβα γιατί έπρεπε να δούμε δύο φορές τη συνέντευξη. Μάλλον για να την εμπεδώσουμε... sfyr Οι αντιδράσεις όλων αναμενόμενες... Ο Λουκάς χάρηκε γιατί πέτυχε αυτό που ήθελε, να κινηθεί ο Ρούσσος παρασυρμένος από το θυμό του και τελικά να τα πουν στα δικαστήρια, όπου ακόμα κι αν χάσουν θα ακουστεί η αλήθεια. Η Εριέττα ήταν έξαλλη, όπως ήταν λογικό με αυτά που άκουσε, ο Στέφανος αποφάσισε να μιλήσει και να κάψει το Ρούσσο, η Εύα με το δίκιο της εκνευρίστηκε και η Δάφνη φοβάται τι τους περιμένει.

Πολύ καλή ήταν και η σκηνή Ρούσσου – Στέφανου. Ο Στέφανος κατάλαβε ότι θα είναι ο επόμενος στόχος του Ρούσσου μετά το Λουκά και αποφάσισε να μιλήσει τώρα, από το να τον απειλούν συνεχώς ο Ρούσσος και η κορούλα του με τη λίστα που έχουν. Δεν ξέρω γιατί, αλλά εμένα δε μου φαίνεται ότι κρύβει κάτι άλλο. Νομίζω ότι απλά θέλει να βοηθήσει το Λουκά και την Εριέττα και παράλληλα μάλλον πιστεύει ότι ο Ρούσσος δεν θα τολμήσει να μιλήσει γιατί θα μπλέξει κι εκείνος, και ειδικά αφού με την ανακάλυψη του πτώματος του Αραβαντινού θα υπάρχουν ήδη τόσα στοιχεία εναντίον του. Θα δείξει όμως... ;/

Αυτό που η πανέξυπνη Νταίζη τα σκέφεται όλα και οι υπόλοιποι δεν μπορούν να σκεφτούν τίποτα από μόνοι τους, πολύ με εκνευρίζει! Η πιο απλή και λογική εξήγηση είναι ότι τη φωτογραφία την τράβηξε ο Περικλής. Δεν καταλαβαίνω γιατί πρέπει αυτός που τράβηξε τη φωτογραφία να είναι ζωντανός και να είναι αυτός που τους απειλεί. Πάντως και οι δύο σκηνές Εριέττας – Στέφανου μου άρεσαν πολύ Love! , αν και συνεχίζουν να μιλάνε για φόνους, φωτογραφίες και γενικώς άσχετα θέματα... Ευτυχώς έφτιαξε ο καιρός και ξεκολλήσαμε από τη τζαμαρία...

Ο Ηλίας επιμένει να φύγει και η Δάφνη, ενώ στην αρχή ενθουσιάστηκε με την πώληση της Εδέμ, μετά από τη συμβουλή του Νικόλα δεν του είπε τίποτα και προσπαθεί απλά να τον ηρεμήσει. Δεν μπορώ να καταλάβω αν το όραμα που λέει ότι είδε το φαντάστηκε ή αν τον επισκέφθηκε κάποιος...

Ο Μαριούλης και ο Αγγελούκος ήταν πολύ γλυκούλικα! inlove inlove Ο Αγγελούκος μεγάλωσε, τόσο καιρό που είχαμε να τον δούμε! Για να δούμε τι θα κάνει αύριο...

Η βάφτιση ξεκινάει με τα γνωστά αστεία Λουκά – Νικόλα και ξαφνικά εμφανίζεται ο Παναγιώτης. Το μόνο σίγουρο είναι ότι δεν πήγε να συλλάβει κανέναν... Αυτό που δεν κατάλαβα ήταν αν ο Λουκάς ήξερε ότι θα πάει και έκανε πλάκα στην Εριέττα και το Στέφανο ή αν όντως φοβήθηκε...

Χάρηκα πολύ που η Μελίτα δεν θα πάει στη βάφτιση, αν και τη γκρίνια της δε βλέπω να τη γλιτώνουμε. Ας μου εξηγήσει όμως κάποιος, με ποια λογική και με ποια ιδιότητα θα μπορούσε να πάει στη βάφτιση; Ως πρώην του Στέφανου που δεν θα μπορούσε να λείπει από τη βάφτιση του γιου του; Ως υπεύθυνη για το γεγονός ότι η ζωή της Εύας καταστράφηκε δύο φορές και ο Αγγελούκος παραλίγο να μη γεννηθεί καν; Ή μήπως ως κόρη του μπαμπά της, τον οποίο και στηρίζει, και ο οποίος τους συκοφαντεί όλους και θέλει να τους καταστρέψει, όπως φάνηκε από τη συνέντευξή του; Το γεγονός δε ότι ο λόγος που δεν πήγε δεν ήταν κανένας από τους παραπάνω, αλλά το ότι δεν ήθελε να δει το Στέφανο με την Εριέττα, ένα πράγμα με κάνει να αναρωτιέμαι: Κάνει κρύο στον πλανήτη της; Kotsides

Υ.Γ.1 Θα αλλάξω δημητριακά. Δε γίνεται να τρώω τα ίδια με το Μελιτόνι...

Υ.Γ.2 Αμαλία, για το λήμμα «κατίνα» να στείλεις τη φωτογραφία της κορούλας σου...
Δεν μπορω παρα να : respect : : respect : : respect :
Υπεροχος σχολιασμος!!!! Congrats
Τελικα ολοι με την ιδια απορια θα μεινουμε..
lizzie
lizzie
Τουρίστας
Τουρίστας

Θηλυκό

Δημοσίευση από Καρ-Mik Την / Το Πεμ Μάης 12, 2011 10:46 pm

nefelik έγραψε:
Ας μου εξηγήσει όμως κάποιος, με ποια λογική και με ποια ιδιότητα θα μπορούσε να πάει στη βάφτιση; Ως πρώην του Στέφανου που δεν θα μπορούσε να λείπει από τη βάφτιση του γιου του; Ως υπεύθυνη για το γεγονός ότι η ζωή της Εύας καταστράφηκε δύο φορές και ο Αγγελούκος παραλίγο να μη γεννηθεί καν; Ή μήπως ως κόρη του μπαμπά της, τον οποίο και στηρίζει, και ο οποίος τους συκοφαντεί όλους και θέλει να τους καταστρέψει, όπως φάνηκε από τη συνέντευξή του; Το γεγονός δε ότι ο λόγος που δεν πήγε δεν ήταν κανένας από τους παραπάνω, αλλά το ότι δεν ήθελε να δει το Στέφανο με την Εριέττα, ένα πράγμα με κάνει να αναρωτιέμαι: Κάνει κρύο στον πλανήτη της;

Ιδιότητα? Είσαι καλά? Εδώ όλοι πήγανε στο πάρτι της, όλοι στο ρεβεγιόν της, να μην την καλέσουν και αυτοί στην βάφτιση!

Η αλήθεια είναι οτι έαν έλεγε οτι ''δεν πάω γιατί υπάρχει αυτό το θέμα με τον Ρούσσο'' θα την καταλάβαινα. Το να μην πάει όμως για χάρη το γκόμενου, δείχνει ακόμη μια φορά πόσο εαυτούλης είναι.
Για χάρη του γκόμενου έφυγε την νυχτα πριν παντρευτεί ο Λουκάς..
Για χάρη του γκομενου δεν πήγε στο μπάτσελορ της Νόρας..
Για χάρη του γκόμενου παρολίγο να μην παει και στον γάμο της Νόρας...

Τα συμπεράσματα δικά σας... Επεισόδιο 565 - Ημερομηνία 12-05-2011 13379

Επεισόδιο 565 - Ημερομηνία 12-05-2011 Mik2S03
Αγάπησε τρείς, γ...αργάλησε τρείς, μαγείρεψε για τρεις, και να γκαστρώσει μόνο δύο??
Επεισόδιο 565 - Ημερομηνία 12-05-2011 13379 Στεφανε βάλε μπρος μην μείνει παραπονεμένη καμία!
Επεισόδιο 565 - Ημερομηνία 12-05-2011 13379
Καρ-Mik
Καρ-Mik
Αθώα Μπατσίνα
Αθώα Μπατσίνα

Δημοσίευση από roria Την / Το Πεμ Μάης 12, 2011 10:59 pm

Χθες σας σκεφτόμουνα τους φαν της παρέας, της Εύας και του πρώτου κύκλου. Ήταν όμορφο επεισόδιο με μια αύρα νοσταλγίας.
Δεν μπορούσα όμως να το σχολιάσω, καθόσον το PC μου είχε φάει κόλλημα. Κυριολεκτικώς. Μου έλειψε η Έρι πάντως.
Σήμερα όμως αποζημιώθηκα. Είχαν σκηνές με το Στέφανο, όμορφες, εγώ επιμένω ότι θα τις ήθελα λιγότερο comme il faut, ωραία και η σκηνή στη βεράντα και τα βλέμματά τους στη συνέντευξη (την έμαθα απέξω, μπορώ να τη δώσω κι εγώ,στείλτε μου συνεργείο), μου άρεσε που την βρήκε κούκλα (και ήταν, σε πείσμα του/της ενδυματολόγου). Οι συμβουλές της να μην αποκαλύψει πού είναι θαμμένος ο Αραβαντινός δείχνουν για άλλη μια φορά και τα αισθήματά της και το χαρακτήρα της, ο οποίος, παρεμπιπτόντως, είναι λιγουλάκι οξύθυμος πράγμα που την εμποδίζει ενίοτε να σκεφτεί καθαρά, να λοιπόν που έχει κι αυτή τα τρωτά της, όπως όλοι οι άνθρωποι. Ο Στέφανος, πάντα πιο μετρημένος, είναι εκεί για να την κατευνάζει. Ανέλαβε αυτός την κουβέντα με το Ρούσσο. Η σκηνή τους ίσως η πιο ουσιαστική του επεισοδίου από πλευράς εξελίξεων και, όπως πάντα, μια απόλαυση. Δεν θέλει να βρίσκεται στο έλεος πατέρα και κόρης, κατανοητό, συμπαθεί το Λουκά, κατανοητό επίσης, αλλά δε νομίζω ότι θα αποφάσιζε ποτέ να κάψει το χαρτί του, αν δεν εμπλεκόταν στην υπόθεση η Εριέττα. Το χέρι μου στη φωτιά δεν το βάζω, όμως νομίζω πως εδώ τα κίνητρά του είναι περισσότερο συναισθηματικά. Το είχε πει στην Εριέττα ότι σκοπεύει να της σταθεί, όπως του στάθηκε κι εκείνη. Δεν αποκλείω τίποτα πάντως (άσχημο χούι αυτό).
Πολύ μου άρεσε η αντίδραση του Λουκά και της Νόρας στη συνέντευξη και η ψυχραιμία τους. Ξέρουν αυτό που είναι αξίωμα: σε μια δίκη όπου ο ένας αντίδικος είναι διάσημος και ο άλλος άσημος ή έστω λιγότερο γνωστός, ο διάσημος είναι χαμένος από χέρι, ανεξαρτήτως απόφασης.
Οι σκηνές ανεμελιάς ανάμεσα στην Εύα και το Λευτέρη μου φέρνουν ένα χαμόγελο. Μακάρι να συνεχιστούν, παράλληλα με τα σοβαρά και τα ακανθώδη. Μπορούν μια χαρά να συμπορεύονται αυτά τα δυο, όπως γίνεται εξάλλου και στη ζωή.
Και δυο απορίες. Η πρώτη: η Αμαλία από πού κι ως πού θα πήγαινε στη βάφτιση; Λόγω των εξαιρετικών της σχέσεων με τους γονείς; Καλά για τη Μελίτα, μόνο ως ανέκδοτο θα μπορούσα να το εκλάβω και μάλιστα κρύο.
Η δεύτερη: αυτή που μας έδειξαν να γράφει σε ένα κοντινό πλάνο την ώρα της συνέντευξης ήταν η Κατερίνα; Αν ναι, νομίζω ότι την ξαναέδειξαν έτσι πριν ένα-δυο επεισόδια. Μήπως δίνει πληροφορίες σε κάποιον για τις κινήσεις και τις δοσοληψίες του Ρούσσου;
Επιτέλους θα απολαύσουμε ένα μυστήριο χωρίς την παρουσία της κατατρεγμένης. Τι ανακούφιση! Αφού δε με χαλάει ούτε ο αστυνόμος που ήρθε, ούτε ακόμα κι αν κάνουν έφοδο τα Ο.Υ.Κ!
Καλό το ψηφίζω. Μάλλον (το χούι που λέγαμε).
gxnel, jessie,, clarebelle, nefelik : respect :

Έχει επεξεργασθεί από τον/την roria στις Πεμ Μάης 12, 2011 11:11 pm, 1 φορά
roria
roria
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Δημοσίευση από nefelik Την / Το Πεμ Μάης 12, 2011 11:07 pm

Καρ-Mik έγραψε:
nefelik έγραψε:
Ας μου εξηγήσει όμως κάποιος, με ποια λογική και με ποια ιδιότητα θα μπορούσε να πάει στη βάφτιση; Ως πρώην του Στέφανου που δεν θα μπορούσε να λείπει από τη βάφτιση του γιου του; Ως υπεύθυνη για το γεγονός ότι η ζωή της Εύας καταστράφηκε δύο φορές και ο Αγγελούκος παραλίγο να μη γεννηθεί καν; Ή μήπως ως κόρη του μπαμπά της, τον οποίο και στηρίζει, και ο οποίος τους συκοφαντεί όλους και θέλει να τους καταστρέψει, όπως φάνηκε από τη συνέντευξή του; Το γεγονός δε ότι ο λόγος που δεν πήγε δεν ήταν κανένας από τους παραπάνω, αλλά το ότι δεν ήθελε να δει το Στέφανο με την Εριέττα, ένα πράγμα με κάνει να αναρωτιέμαι: Κάνει κρύο στον πλανήτη της;

Ιδιότητα? Είσαι καλά? Εδώ όλοι πήγανε στο πάρτι της, όλοι στο ρεβεγιόν της, να μην την καλέσουν και αυτοί στην βάφτιση!

Η αλήθεια είναι οτι έαν έλεγε οτι ''δεν πάω γιατί υπάρχει αυτό το θέμα με τον Ρούσσο'' θα την καταλάβαινα. Το να μην πάει όμως για χάρη το γκόμενου, δείχνει ακόμη μια φορά πόσο εαυτούλης είναι.
Για χάρη του γκόμενου έφυγε την νυχτα πριν παντρευτεί ο Λουκάς..
Για χάρη του γκομενου δεν πήγε στο μπάτσελορ της Νόρας..
Για χάρη του γκόμενου παρολίγο να μην παει και στον γάμο της Νόρας...

Τα συμπεράσματα δικά σας... Επεισόδιο 565 - Ημερομηνία 12-05-2011 13379

Τουλάχιστον τότε την απόφαση για το πάρτυ και το ρεβεγιόν την πήρε όλη μαζί η παρέα και η Εύα ακολούθησε. Όχι ότι δικαιολογούνται αυτά που έχουμε δει βέβαια... Αλλά στη βάφτιση την απόφαση για το ποιους θα καλέσουν υποτίθεται ότι την παίρνουν οι γονείς. Τώρα στην Εύα και το Στέφανο τι ακριβώς τους είναι; Τι ψάχνω κι εγώ τώρα... Προσπαθώ να δώσω λογική εξήγηση σε όλα τα παράλογα που βλέπουμε... Αλλά τόσο σουρρεαλισμό δεν τον αντέχει ο οργανισμός μου...

Μα δεν υπήρχε περίπτωση να μην πάει επειδή υπάρχει το θέμα με το Ρούσσο. Αν ήταν μόνο αυτό, θα πήγαινε. Για να το σκεφτεί να μην πάει γι΄αυτό το λόγο θα έπρεπε να έχει αξιοπρέπεια και αυτή η λέξη δεν υπάρχει στο λεξιλόγιο σχεδόν κανενός μέλους της οικογένειάς της (εξαιρούνται ο Φίλιππος και η Νεφέλη)... sfyr

Τι συμπέρασμα να βγάλουμε; Είναι ερωτευμένο το κορίτσι και υποφέρει... lmao Το ίδιο ίσχυε και όλες τις προηγούμενες φορές... Άλλωστε, οι φίλοι δεν υπάρχουν μόνο για να τους εκμεταλλευόμαστε όταν τους έχουμε ανάγκη και μετά να τους φτύνουμε;

Υ.Γ.1 Lizzie, σ’ ευχαριστώ πολύ!

Υ.Γ.2 Επειδή ξεχάστηκα πριν, Roria, JESSIE, Clarabelle oscar

nefelik
Εδεμοφανάκι
Εδεμοφανάκι

Θηλυκό

Δημοσίευση από Antigoni! Την / Το Πεμ Μάης 12, 2011 11:17 pm

Υγ1. Είπαμε οικονομική κρίση αλλά έλεος τι φόρεσαν στην κοπέλα; Δύο μέτρα είναι το κορίτσι και του φόρεσαν την κουρτίνα με ένα κορδόνι στο λαιμό σαν χλαμύδα.

lmao lmao lmao lmao lmao Θεάάά!
Αν και δεν κατάλαβα για ποια λες γιατί λόγω αρχαίων δεν είδα επεισόδιο!
Antigoni!
Antigoni!
Κολλημένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Εδέμ!!
Ασχολίες : Τα μυστικά της εδέμ! Θρίλερ και εξωσχολικά βιβλία!!!

Δημοσίευση από ειρηνη7 Την / Το Πεμ Μάης 12, 2011 11:30 pm

Απαραδεκτος ακομα μια φορα ο πετρος, σημερα...Ειμαι περιεργη παντως, αν τυχον και χασει τη αδεια του ο λουκας, με την καταγγελια που θα του κανει, αν αισθανεται περηφανος για οτι εκανε, η οσα κανει... Mmm ainta λυπαμαι πολυ γιατι καποτε τους εδωσε δουλεια, και τωρα οχι μονο τους συκοφαντει, αλλα θελει και να χασει τη δουλεια του ο λουκας... Mmm κατα τα αλλα χαριτωμενες οι σκηνες νορα λουκα,πολυ γλυκια η ευα με τον λευτερη, οχι κατι το ιδιαιτερο σαν επεισοδιο...Σκηνες με τη νταιζη, τη μελιτα η την στελλα, απλα τις αγνοοω ως μη γενομενες...Δεν το ψηφισα ωστοσο το επεισοδιο, δεν ξερω πια τι να ψηφισω... ))
ειρηνη7
ειρηνη7
Κολλημένος με τα

Θηλυκό Τόπος : κρητη
Ασχολίες : μουσικη βιβλιο και σερφαρισμα!!!

Σελίδα 1 από 3 1, 2, 3  Επόμενο

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης