Επεισόδιο 566 - Ημερομηνία 13-05-2011

Σελίδα 1 από 4 1, 2, 3, 4  Επόμενο

Πήγαινε κάτω

Βαθμολογείστε το σημερινό επεισόδιo

Επεισόδιο 566 - Ημερομηνία 13-05-2011 Vote_lcap9%Επεισόδιο 566 - Ημερομηνία 13-05-2011 Vote_rcap 9% 
[ 6 ]
Επεισόδιο 566 - Ημερομηνία 13-05-2011 Vote_lcap31%Επεισόδιο 566 - Ημερομηνία 13-05-2011 Vote_rcap 31% 
[ 21 ]
Επεισόδιο 566 - Ημερομηνία 13-05-2011 Vote_lcap21%Επεισόδιο 566 - Ημερομηνία 13-05-2011 Vote_rcap 21% 
[ 14 ]
Επεισόδιο 566 - Ημερομηνία 13-05-2011 Vote_lcap7%Επεισόδιο 566 - Ημερομηνία 13-05-2011 Vote_rcap 7% 
[ 5 ]
Επεισόδιο 566 - Ημερομηνία 13-05-2011 Vote_lcap1%Επεισόδιο 566 - Ημερομηνία 13-05-2011 Vote_rcap 1% 
[ 1 ]
Επεισόδιο 566 - Ημερομηνία 13-05-2011 Vote_lcap31%Επεισόδιο 566 - Ημερομηνία 13-05-2011 Vote_rcap 31% 
[ 21 ]

Σύνολο Ψήφων : 68

Επεισόδιο 566 - Ημερομηνία 13-05-2011 Empty Επεισόδιο 566 - Ημερομηνία 13-05-2011

Δημοσίευση από Clarabelle Την / Το Παρ Μάης 13, 2011 5:38 pm

Πώς σας φάνηκε το σημερινό επεισόδιο;

Επεισόδιο 566 - Ημερομηνία 13-05-2011 ClarabelleFinale

Μας είπαν η Εύα είναι θάλασσα
και η θάλασσα μπορεί να είναι φουρτουνιασμένη και μπορεί να είναι γαλήνια, αλλά ακίνητη ποτέ!
Στα "Μυστικά" το κατάφεραν και αυτό!
Clarabelle
Clarabelle
Forum Team
Forum Team

Θηλυκό Τόπος : Πειραιάς

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 566 - Ημερομηνία 13-05-2011 Empty Απ: Επεισόδιο 566 - Ημερομηνία 13-05-2011

Δημοσίευση από Clarabelle Την / Το Παρ Μάης 13, 2011 7:04 pm

Πόση κοροιδία θα φάμε ακόμη;
Σπρώξτεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεε
Κάθησα κι εγώ να δω τη βάφτιση και είδα απόλυτους και την μικρή ωθούμενη να παρακαλάει παθιάρικα
Μη Ντορή μη φύγεις θα φαρμακωθώωωωωωωωωωωωωωωωωω
Απο αύριο ξαναγυρίζω στο ffw απ το site του mega

και η θάλασσα μπορεί να είναι φουρτουνιασμένη και μπορεί να είναι γαλήνια, αλλά ακίνητη ποτέ!
Clarabelle
Clarabelle
Forum Team
Forum Team

Επεισόδιο 566 - Ημερομηνία 13-05-2011 Empty Απ: Επεισόδιο 566 - Ημερομηνία 13-05-2011

Δημοσίευση από giouli_edem Την / Το Παρ Μάης 13, 2011 7:07 pm

Θα αναλύσω άλλη στιγμή αλλά θέλω να πω δυό λόγια .

Δεν το περίμενα αυτό από τον εαυτό μου, αλλά οι αγαπημένες μου σκηνές από όλο το επεισόδιο ήταν Αμαλίας-Μελίτας, Στέφανου-Μελίτας !

ΧΩΣΤΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ !!!! Το ευχαριστήθηκα τόοοοοοσο πολύ όσο δεν πάει !! Για να μην πω για το ταλέντο των Πεφάνη - Σταύρου που έκανε μπαμ !!

Και τέλος, για μένα η φωνή που απείλησε την Αντιγόνη ήταν ο Ευκλείδης !! Είμαι σίγουρη !!

Τα ξαναλέμε αναλυτικά !
Flkia

Έχει επεξεργασθεί από τον/την giouli_edem στις Παρ Μάης 13, 2011 7:09 pm, 1 φορά

Επεισόδιο 566 - Ημερομηνία 13-05-2011 GioulisS03_11

Love! Γιατί αυτή είναι η πραγματική Παρέα της Φεγγαρόπετρας
και γιατί τα Μυστικά της Εδέμ τελείωσαν τον Ιούνιο του 2010 ... Love!
giouli_edem
giouli_edem
Paparazzi
Paparazzi

Θηλυκό

Δημοσίευση από Clarabelle Την / Το Παρ Μάης 13, 2011 7:09 pm

Γιούλη μου δεν έχεις δει Βέρα στο δεξί
Η φωνή ήταν του Κυρίτση
Τους απειλεί ο Σωτηρίου λέμεεεεεεεεεεεε

Clarabelle
Clarabelle
Forum Team
Forum Team

Δημοσίευση από Καρ-Mik Την / Το Παρ Μάης 13, 2011 7:12 pm

Μετά απο πολύ καιρό είδα επεισόδιο (καταραμένε θερμοσίφωνα).

- Τι ωραία βάφτιση Επεισόδιο 566 - Ημερομηνία 13-05-2011 951465 Τον βαφτισμένο τον είδαμε μόνο με την Μαρίλια ! Ούτε με τον πατέρα του, ούτε με τους νονούς. Και φυσικά το αντικείμενο συζήτησης ήταν το όνομα... αλλα όχι του Αγγελού.

- Το βασικό όμως του επεισοδίου δεν ήταν ούτε η αποκάλυψη για τον τάφο, ούτε η βάφτιση, αλλα ο απόλυτος Επεισόδιο 566 - Ημερομηνία 13-05-2011 735655

- Η Χέλμη, με τον Στέφανο, πολύ γέλιο! Για την φωνή-οργασμό δεν θα σχολιάσω, απλώς, γελάω. Πολύ γελάω.

- Ο Ρούσσος κόλλησε Μελιτίτιδα απο την κόρη του. Αυτό που κανείς δεν φταίει για ότι κάνει αλλα οι άλλοι πάντα. Δεν φταίει πχ. ο ίδιος που έχει κάνει τις παρανομίες, αλλα φταίει ο Λουκάς που τις βγάζει στην φόρα! Δεν φταιει ο ίδιος που βγάζει την λίστα, αλλα φταίει ο Στέφανος που λέει για τον τάφο. Δεν φταίει η Μελίτα που είναι υστέρω, φταίει η Εριέττα... ΟΛΕ

- η σκηνή με το τρίο στούτζες (Αγγέλα-Στέλλα-Αμαλία) επιοικώς γελοία !! Επεισόδιο 566 - Ημερομηνία 13-05-2011 763297

- Κυρίτσης, Ευκλείδης, ποσώς με ενδιαφέρει.

ΥΓ:
https://www.youtube.com/watch?v=5JpmtC-28Wg

Επεισόδιο 566 - Ημερομηνία 13-05-2011 Mik2S03
Αγάπησε τρείς, γ...αργάλησε τρείς, μαγείρεψε για τρεις, και να γκαστρώσει μόνο δύο??
Επεισόδιο 566 - Ημερομηνία 13-05-2011 13379 Στεφανε βάλε μπρος μην μείνει παραπονεμένη καμία!
Επεισόδιο 566 - Ημερομηνία 13-05-2011 13379
Καρ-Mik
Καρ-Mik
Αθώα Μπατσίνα
Αθώα Μπατσίνα

Δημοσίευση από soso Την / Το Παρ Μάης 13, 2011 7:12 pm

Fskl Fskl Fskl Fskl Fskl Fskl Fskl Fskl Fskl Fskl Fskl Fskl Fskl

Υγ.Κυρίτσης ήταν,μέχρι κι εγώ το κατάλαβα!
soso
soso
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : ΧΛΟΕΡΟΣ

Δημοσίευση από JESSIE Την / Το Παρ Μάης 13, 2011 7:14 pm

Nαί, ναί, ναί, και πάλι ναί!!!! 'Εσκασε μύτη ο Γιώργος Κυρίτσης!!!!! Ο από μηχανής θεός που λέγαμε!!! Αυτός που θα δώσει και πάλι τη λύση, όπως και στη βέρα στο δεξί!!!!

Το επεισόδιο το βρήκα ΤΕΛΕΙΟ, κι όχι μόνο γιατί περιείχε σκηνές και λόγια που περίμενα ν'ακούσω, που ήταν δίκαιο να ακούσουμε όλοι, αλλά και γιατί ήταν στο σύνολό του πολύ πετυχημένο, πολύ φροντισμένο, με ατάκες και διαλόγους αστραφτερούς, και με ερμηνείες που ενθουσίαζαν. Μπράβο !
Τώρα δεν έχω κουράγιο να σχολιάσω περισσότερο, θα δώ και θα ξαναδώ το επεισόδιο, να εμπεδώσω όλα αυτά που περίμενα ν'ακούσω και Ω! του θαύματος, άκουσα σήμερα, κι αλλη στιγμή θα επανέλθω!!!!!
JESSIE
JESSIE
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Θηλυκό Τόπος : ΑΘΗΝΑ

Δημοσίευση από loukitsa Την / Το Παρ Μάης 13, 2011 7:15 pm

Ασπάστηκα:

1.Αν και όλοι τρομαξαν με την παρουσια του Παναγιωτη στη βαφτιση,
αυτος πήγε γιατι τιμα το Σταυριδη και την υποσχεση που του εδωσε!

2.Η οικογνεια Χαριτου με το Λευτερη υπέροχη και μετα που μπηκαν
να ξεκινησει το μυστηριο λατρεψα Σταυρου με Αγγελούκο!

3.Θεαρα-Οχια:Τα χουμε ξανα πει ο Λουκάς δεν ειναι πατερας του Αρη!
Μην τα ξαναναλεμε συνεχεια!
Στην Ευα Νταιζακι εσυ αυτονομηθηκες, η Θεαρα ηθελε να την τρομαξει εσυ ηθελες να τη σκοτωσεις!
Μακρια απο τα παιδια Οχια και ασφαλως δεν θα σε αγαπησουν!
"Μπου" λεει μου έκανε την αγαπω την αγαπω χαχαχα

4.Μετα τα βαφτισια ηρθαν τα χαμόγελα και το φαγακι!
Αριαδνη ειπαμε να τη βγαλετε τη Λουκονορικη μπεμπα κορη βασιλια ητνα και αυτη!
Η Μαριλια απαθεστατη επαιζε με το κινητακι της τετοια μερα ΕΛΕΟΣ!

5.Τα αγαπημενα μου ζευγαρια Λουκονορακια και Στεφανος με Ερη...Τι κι αν προσπαθει η Ερη να εμποδισει το Στεφανο να μιλησει
αυτος το πηρε αποφαση και μιλησε!Τόσο κοντα λοιπον θαμμενος ο Αραβαντινος!

6.Ευα-Μαριλια-Αγγελα:Ειναι συμπεριφορα αυτη της μικρης?
Ακομα δεν στεγνωσε το λαδι στο μωρο αυτη παει Θεσ-νικη?

7.Ο Λιακος εγινε θεριο ανημερο δεν θελει κανενα!

8.Λουκας-Νόρα: Οκ το εμπεδωσαμε το κυκλωμα δεν συχωρει τους σπιουνους!
Μου αρεσε το μπλουζακι Μικυ της Νόρας!

9.Πέτρος-Αντιγόνη:Τον κατακρνει για τη συνεντευξη που εδωσε!
Μπεκροφερνεις Ρούσσο λεμε! όλα τα παιδια δεν είναι σαν την κατινοκόρη σου αγαπητε!
Η Θεαρα μου του την λέει και δεν δειχνει να υποχωρει!

10.Παρεα στης Νόρας συζητά για την κρισιμότητα της καταστασης του Λιάκου
και πιεζουν να γινει γρηγορα η Εδεμ δικη τους ξανα!

11.Η Ερη ειναι θησαυρος καταπληκτικη γυναίκα! Της εδωσε και φιλάκι ο Στεφανος
μιας και του τηλεφωνησε η Θεαρα ανησυχη!

12.Η Μπεκρου δεν σε βεται τη δουλεια
που εχει ο Στεφανος και τον καλει σπιτι της με την ελπίδα να σφουγγαρισουν...
Βρηκε τοίχο κανονικό όμως πάλι! Διχασμο προσωπικοτητας διακρινω απο την κατινα
λεει πως δεν πέρνει το μερος του πατερας της ε και ρωτω ποιανου περνει?
όποιου τη συμφερει χαχαχαχα Κατηγορισε πάλι την Ερη, τον υποτιμησε με τα λόγια της
έγινε ξανα ρεζιλι με τα λογακια της που κλασσικα ασθμαίνουν...
Μα καλα τόσες χυλόπιτες έφαγε απο το Στεφανο ακόμα επιμένει??
Είδε και αποειδε και έριξε και τις απειλες της, ότι θα τον καταστρεψει η Ερη
και την αφησε συξυλη! Απολαυσα πολυ το ξεφτυλισμα της Μπεκρους!

13.Οι δυο μουρλες πηγαν στης Αγγελας
να της πουν να ξαναπροσπαθησουν μπας και τις ακουσει ο Λουκάς!

14.Η Θεαρα αποκάλυψε στο γιο της την απειλη,
που εμεις δεν ειδαμε στις οθονες μας και ηταν ο λογος
να πουλησει την Εδεμ! Μου άρεσε που μας το εκρυψαν οι γραφοντες και μας το
εδειξαν τωρα για πρωτη φορα!

15.Νορα-Λουκάς-3 χάριτες:Και πες Αγγέλα και αυτό και πες Αγγέλα και το άλλο...
Πολυ ωραία η σταση των παιδιων όμως!Εριξε και τη βομβα ο Λουκάς, ότι
ξερουν που ειναι θαμμενος ο Αραβαντινος!

16.Ευα και Δαφνη συζητουν αναλαφρες και χαμογελαστες, πολυ μικρη σκηνουλα όμως!

17.Η Ερη αποδεικνει ακομα μια φορα πόσο
πολυ και ανιδιοτελώς και ολοκληρωτικα αγαπα το Στεφανο και ανησυχει
για την επίσκεψη στον εισαγγελεα!
Ο Λουκάς ειδε ότι τους παρακολουθει κάποιος ή το φανταστηκε?

Σπάστηκα:

1.ΡΟΎΣΣΟς-Αμαλί-Μπεκρου:Ο Πετρος το μετανιωσε, αχ τον καημενο τον χτυπουν όλοι!
ΠΟλυ νευρικος ο Πέτρος Μπεκροφερνει. Η Αμαλι φωνη της λογικης βαζει τα γεγονοτα στη βαση
που εχουν και όχι στην άλλη που τα τοποθετουν μπαμπας και κορη!
Εσυ δεν ελεγες πως για σενα εκανε πισω ο Στεφανος παλιοτερα? Τωρα κανει το ιδιο και για την Ερη
αλλα βεβαια παλιοκοριτσο οτι σε συμφερει!

2.Η Αμαλί νευριασε με την Μπεκροκόρη της και της μιλά έντονα!
Εχει απόλυτο δικιο σε όσα της λεει για την Ερη και το Στεφανο....
Η μελιτα πέρασε τα 10 χρ΄νια ή ειναι ακόμα 9 μιση? Κλασσικα ολοι φταινε
εκτος απο την Αγια Μελιτα!

3.Η Μπεκρου στηθηκε πάλι εξω απο το σπίτι της Ερης και παρακαλεσε το Στεφανο να μιλησουν!
Ενα καλο λογο για τη βαφτιση του Αγγελούκου δεν είπε
αλλα τι λέω και γω μωρε?

4.Η Στελλα ειπε στην Αμαλι ότι δεν ρισκαρει τη σχεση της με τα παιδια της,
και συμπληρωνω τωρα τα θυμηθηκε?Κοριτσια καθιστε ησυχες και μη χωνεστε!

Στα προσεχως μου άρεσε που ο Στεφανος
μαγειρευει για το κορίτσι του, το ίδιο όμως είχε κανει και για την Ευα!
Σημερα το επεισόδιο ήταν Πολυ Καλό!
Ειχαμε παρειστικες σκηνές, Μαριουλη και Αγγελούκο
και Θεαρα! Απολαυσα επισης το ξεφτυλισμα της Μπεκρουλίτας
καιρος ήταν, αλλα μπορειτε κι άλλο!
Παιδια άκουσα τον Κυριτση ή μου φανηκε?

YΓ1.Θέλω επιτέλους να πληρώσει η Μελίτα και να χωρίσει από τον Στέφανο!
Θέλω να σταματήσει ο χαρακτήρας της είναι στο απυρόβλητο!!!
ΥΓ2.Απαλλαγη από τον γεροντοέρωτα στελλιτσας που μας τρωει μονιμα μισο επεισόδιο ΕΛΕΟΣ
Υγ3.ΣΤΟΠ ΣΤΗΝ ΑΓΙΟΠΟΙΗΣΗ ΤΗΣ ΟΧΙΑΣ ΝΤΑΙΖΗΣ, στειλτε τη στο ραντεβου με το Μπέλλο στην ΚΟΛΑΣΗ!
ΥΓ.Κυριακο μας έλειψες!

Φιλικά
loukitsa

Επεισόδιο 566 - Ημερομηνία 13-05-2011 Bann5211

Λατρεύω την Παρέα Της Φεγγαρόπετρας,
την Αντιγόνη Λαζαρίδη και το Χρήστο Μάνεση!
loukitsa
loukitsa
Δημόσιες Σχέσεις
Δημόσιες Σχέσεις

Θηλυκό Τόπος : Σε δυάρι με το Λουκάκο μου και τον Turgenev
Ασχολίες : Ξεσκονίζω το Εδεμ-όσκαρ κολλήματος που πήρα! Παναγιώτης Πετράκης και ξερό ψωμί

Δημοσίευση από trelli petrakitsa Την / Το Παρ Μάης 13, 2011 7:15 pm

Αμαλία-Στέφανε πες ταααα!!!!! soutien soutien soutien
: respect : : respect : : respect : : respect :
Γι'αυτό και μόνο ψηφίζω καλό!!
trelli petrakitsa
trelli petrakitsa
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Στην αγκαλιά του Παναγιώτη μου!!!
Ασχολίες : Σχολείο, Φροντιστήρια, Διάβασμα, tv-pc, Forum, Π.Π. & Π.Μ. !

Δημοσίευση από evanna Την / Το Παρ Μάης 13, 2011 7:23 pm

Η Βαφτιση ξεπετα ηταν....3 λεπτα και αν...ομολογω οτι περιμενα περισσοτερο αλλα θα μου πειτε εγω ειμαι γνωστη απληστη,επρεπε να σεβαστω οτι επρεπε να δουμε την κατινιτσα! imarton

Αντιγονη και Νταιζη μου αρεσαν πολυ....αυτες τις ειρωνιες μεταξυ τους,τις απολαμβανω παντοτε!Παπαδημητριου και Πολυχρονιδη : respect :

Σκηνη Αμαλιας-Ρουσσου με την κορη-γλαστρα διπλα ολα τα λεφτα!ΔΩΣΕ ΚΑΙ ΣΩΣΕ ΑΜΑΛΙΑ! soutien Να αγιασει το στομα της,καλα τα χωσε και στους δυο,ιδιως στη μονακριβη!
Δεν περιμενα να το πω ποτε αλλα απο το Ρουσσεϊκο η Αμαλια ειναι η πιο νορμαλ! : respect :

Το τριο Αμαλια-Στελλα-Αγγελα ομολογω οτι με εκανε και γελασα τουλαχιστον!

Και φτανουμε στο κεφαλαιο Στεφανος-Μελιτα...εδω ειχα διπλωθει απο τα γελια πραγματικα! lmao Παει η καρακατινα,τον κουβαλαει σπιτι της και αρχιζει το μονοπρακτο(και να πεις οτι το 'χε...αλλα δεν...περασε και δεν ακουμπησε)Πριν τον εβριζε και ελεγε οτι αγεται και φερεται απο αυτη τη μεγαιρα που της εχει κανει μαυρη τη ζωη...την Εριεττα εννοω ντε....και τωρα τον παρακαλα!
Και οσο ο Στεφανος εμενε απαθης και της μιλουσε με υφος ''αντε πες τα να τελειωνουμε γιατι εχουμε και σοβαροτερες δουλειες'',τοσο το φχαριστιομουν! sisi
Πολυ ξεφτιλα ρε παιδι μου και το πηγαδι δεν εχει πατο! Fskl

Κατα τ'αλλα για το τηλεφωνημα που εγινε στην Αντιγονη Ευκλειδη ψηφιζω....μου φανηκε ιδια και πολυ οικεια η φωνη!

Οσο και αν δεν το πιστευετε ''φλερταρω'' με το να ψηφισω πολυ καλο το επεισοδιο για το γελιο που εριξα με την κατρακυλα της Μελιτας!

Υ.Γ Πολυ ωραια μου φανηκε η σκηνη στα προσεχως με Στεφανο-Εριεττα! Love!
evanna
evanna
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Αθηνα

Δημοσίευση από loukitsa Την / Το Παρ Μάης 13, 2011 7:32 pm

evanna έγραψε:
Και φτανουμε στο κεφαλαιο Στεφανος-Μελιτα...εδω ειχα διπλωθει απο τα γελια πραγματικα! lmao Παει η καρακατινα,τον κουβαλαει σπιτι της και αρχιζει το μονοπρακτο(και να πεις οτι το 'χε...αλλα δεν...περασε και δεν ακουμπησε)Πριν τον εβριζε και ελεγε οτι αγεται και φερεται απο αυτη τη μεγαιρα που της εχει κανει μαυρη τη ζωη...την Εριεττα εννοω ντε....και τωρα τον παρακαλα!
Και οσο ο Στεφανος εμενε απαθης και της μιλουσε με υφος ''αντε πες τα να τελειωνουμε γιατι εχουμε και σοβαροτερες δουλειες'',τοσο το φχαριστιομουν! sisi
Πολυ ξεφτιλα ρε παιδι μου και το πηγαδι δεν εχει πατο! Fskl

Οσο και αν δεν το πιστευετε ''φλερταρω'' με το να ψηφισω πολυ καλο το επεισοδιο για το γελιο που εριξα με την κατρακυλα της Μελιτας!

Υ.Γ Πολυ ωραια μου φανηκε η σκηνη στα προσεχως με Στεφανο-Εριεττα! Love!

Μα και γω γι αυτους τους λόγους ψηφισα πολυ Καλό!
Ηξερα απο τις περιληψεις ότι βαφτιση δεν θα χαρω Nyxia

Επεισόδιο 566 - Ημερομηνία 13-05-2011 Bann5211

Λατρεύω την Παρέα Της Φεγγαρόπετρας,
την Αντιγόνη Λαζαρίδη και το Χρήστο Μάνεση!
loukitsa
loukitsa
Δημόσιες Σχέσεις
Δημόσιες Σχέσεις

Θηλυκό Τόπος : Σε δυάρι με το Λουκάκο μου και τον Turgenev
Ασχολίες : Ξεσκονίζω το Εδεμ-όσκαρ κολλήματος που πήρα! Παναγιώτης Πετράκης και ξερό ψωμί

Δημοσίευση από gxnel Την / Το Παρ Μάης 13, 2011 7:32 pm

αντε τον βαφτισαμε τον Αγγελο....να μας ζησει!!!!!ωραιες οι μικρες σκηνες που ειδαμε με την παρεα...Ετσι Ερι μου πατα ποδι για το ονομα της μπεμπας γιατι ο Λουκας το εχει καψει....αυτος εχει καψει το μυαλο του και η Μαριλου το κινητο της!!!εφευγε το μηνυμα συννεφο!!!θα μπορουσαμε να δουμε πολυ παραπανω βαφτιση/γλεντι....αλλα....

και μετα απο αυτα τα μικρα ευχαριστα...παμε στο Ρουσεικο....ο Chuck Norris η κορη του και η Αμαλια....αρχισε ο Ρουσσος να λεει τα δικα του,βρηκε και το κουμπι της Μελιτας να την μπριζωσει για τον Στεφ οτι η κακια και υπουλη Ερι κρυβεται πισω απο τις κινησεις του και εγινε ο χαμος....ιδια καραμελα....βαρεθηκα.....
Επεισόδιο 566 - Ημερομηνία 13-05-2011 123796 ο 10χρονος Στεφανος που τον αποπλανησε η πανουργα Ερι και τον εχει στρεψει εναντιον τους...και απο την αλλη ο Ρουσσος να λεει για τον Λουκα και την επανασταση του....τουλαχιστον ο Λουκας την συνεχιζει την επανασταση και ας βρισκει εμποδια...οχι σαν καποιες αλλες Επεισόδιο 566 - Ημερομηνία 13-05-2011 751732
Ευτυχως υπηρχε η Αμαλια και τους τα ειπε ενα χερακι...ΧΩΣΕ ΑΜΑΛΙΑ!!!!!....

εξηγειστε μου τι φοραγε η Μαριλια?καθολου δεν μου αρεσε...τεσπα αφου μας εκανε την τιμη να παει στα βαφτισια του αδερφου της και αφου εβγαλε την υποχρεωση να κατσει και στο τραπεζι....παει να ετοιμασει βαλιτσα να παει ταξιδακι με τον "ετσι"της....να ξεσκασει θελει το κοριτσι....ποτε θα μας πλακωσει στο ξυλο δεν μας εχει πει μονο..
Επεισόδιο 566 - Ημερομηνία 13-05-2011 274331

και κει που καθομουν ηρεμη...ακουω ενα γκντουπ!!!ο πατος που επεσε πανω στη Μελιτα ηταν!!!τι τραγικο ηταν το σημερινο??Στεφ σε θελω δεν μπορω μην φυγεις θα φαρμακωθωωωωωω....και σε αυτο το μ'αγαπας.....πω πω...3 κουβαδες παθος γεμισε η τηλεοραση μου......
Επεισόδιο 566 - Ημερομηνία 13-05-2011 960514 τον αγαπαει τον θελει τον ποθει...φαινεται απο χιλιομετρα!!!!ασε μας ρε κοπελια...η ζηλεια και ο εγωισμος σου ειναι αυτα που μιλανε....να μην τον βλεπεις με την Ερι θες!!!εχασες το παιχνιδακι σου και τωρα το ζητας πισω.....ελεος η καταντια σου!!!!ΕΛΕΟΣ!!!!!

μια χαρα της τα ειπε ο Στεφ....να γιασει το στομα του....αλλα η Μελιτα που να καταλαβει και με τι??

Υ.Γ1...πολυ ωραια η μπλουζα με τον Mickey της Νορας....συγνωμη κοπηκαν τα γλυκα σημερα??
affraid
Υ.Γ2...πες και ενα να ¨σου ζησει" ρε Μελιτα στον ανθρωπο...θα ηταν το μονο που θα αξιζε απο οσα ειπες σημερα....
Υ.Γ3...Αγγελα-Αμαλια-Στελλα...τους "εκαψαν" με αυτα που ελεγαν σε Νορα-Λουκα αλλα εφαγαν το "καψιμο" και απο τον Λουκα μετα....
gxnel
gxnel
Εδεμοφανάκι
Εδεμοφανάκι

Θηλυκό

Δημοσίευση από edem4ever Την / Το Παρ Μάης 13, 2011 7:41 pm

Δεν ξέρω τι μου προκάλεσε περισσότερο γέλιο... Η Μελίτα που παρακαλούσε το Ντορή να την αγαπάααααει (σςςςςς) ή ο "άγνωστος" που απειλεί την Αντιγόνη... lmao lmao

Έκανα συμβούλιο στο σπίτι, ήταν ο Κυρίτσης (όχι ο γιατρός της Σπιναλόγκα)!!!

Αναλυτικά ίσως μέσα στο διήμερο!!!!
edem4ever
edem4ever
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Μετέωρη σε φάση διακτινισμού!

Δημοσίευση από afroditi_norakii Την / Το Παρ Μάης 13, 2011 7:52 pm

Ουτε πεντε λεπτα δεν ηταν οι σκηνες της βαφτισης! Ελεος ρε παιδια!
Οι τρεις χαριτες με Νορα-Λουκα πολυ καλες! Λουκας: το εχετε κανει προβα αυτο; sisi ΘΕΟΣ! Κυριως μετα που τις αφησε καγκελο! Razz
Αμαλια, Στεφανε δωστεεεεεεεεεεεε!!!!!! Klap το καταευχαριστιθηκα μηλαμε! Μελιτακι Fskl Fskl Fskl Δεν παλευεται!

Οσο για τον κυριουλη με το κοκκινο λαμπακι και μενα μου θύμισε αμεσως Ευκλειδη!
afroditi_norakii
afroditi_norakii
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Θηλυκό Τόπος : Σερρες!

Δημοσίευση από soso Την / Το Παρ Μάης 13, 2011 7:53 pm

*Εμένα πάλι, μόνο το ΜΠΟΥ μ'αρεσε σήμερα!
Η γυναίκα είναι Θ-Ε-Α-Ρ-Α..
..ατόφια κακιά-επιτομή του στυλ, με πνευμα,με τσαγανό και $%$^^!
Τώρα που το Ειδωλο,κάνει τη φωνή της λογικής και του δικαίου (γιατί το Δίκαιο το παιζουμε στα δάχτυλα,στα Μυστικά livani ) είναι η αγαπημένη μου!Τέλος!
Όταν μεγαλώσω,θέλω να της μοιάσω και όοοοοοοοχι δεν ντρέπομαι γι αυτό! lmao lmao lmao
*Στα Αγγελοβαφτήσια-οφθαλμάτη/τσιγάρο αναψα και τα 'χασα/ νερό πηγα να πιω και δεν τα πρόλαβα/μα τί πίνετε και δε μου δίνετε/ ασχοληθηκαμε εκτενώς με την.. ερωτική ζωή του μπαμπα! livani
*Στην σκηνή -κόλαφο περαν του απόπατου πάτου,του απυθμενο πηγαδιού, του βαθους του απροσμέτρητου και άλλων τέτοιων μεγεθών..(να κλίνει κάποιος το ξε-φτι-λι-ζο-μαι-κι-α-νά-βω ταυτόχρονα)..εγώ κατάλαβα,ότι τόσος τηλεοπτικός χρόνος χαμένος πάει, γιατί στο τέλος ο απόλυτος θα επικρατησει!
ΔΕ δίνεις ΑΥΤΕΣ τις σκηνές,αυτής της επένδυσης, αυτής της διάρκειας σε ζευγάρι που δε θα ΄ναι στο φινάλε μαζί!
Ειδικά,όταν δε δίνεις αντίστοιχης "ποιότητας" στον αλλο συνδυασμό.
(και του χρόνου, μ'αυτα θα ασχολούμαστε,δηλαδή /ποιος μας πιάνει)
*Τώρα γιατί έχουν καταστήσει τόσο οριστικά και αμετάκλητα γυναικούλα τη Μελίτα αφ'ενός ,και γιατί νομιμοποιούν και (μάλλον απροκαλυπτα) Ερι-Στεφανο μέσω Λουκά και Νόρας αφ'ετέρου, τί να πω..
Με κατι πρέπει να παιζουν οι άνθρωποι.., εξ άλλου όλοι έχουμε απο ενα χόμπυ!
*Κλεοπάτρα απο μένα!!!

Υγ.ΜΠΟΥ soutien
soso
soso
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : ΧΛΟΕΡΟΣ

Δημοσίευση από JESSIE Την / Το Παρ Μάης 13, 2011 8:03 pm

Δεν συμφωνώ οτι παίζουν οι σεναριογράφοι με τους χαρακτήρες.... Μπορεί να κάνουν την πλάκα τους με ελάσσονος σημασίας ήρωες, όπως ο Κυριάκος πχ, αλλά όταν πρόκειται για κεντρικούς χαρακτήρες, που έχουν άμεση σχέση και δεσμούς με τους υπόλοιπους, κάτι τέτοιο είναι αδιανόητο.... Απλά δίνουν σ'αυτή τη φάση σκηνές Στέφανου Μελίτας, για να εμπεδώσουμε την κατάσταση που επικρατεί μεταξύ τους, να εμπεδώσουμε την ξεφτίλα της Μελίτας και την αδιαφορία του Στέφανου, να εμπεδώσουμε τι προκάλεσε την ρήξη του "απόλυτου" έρωτα --- όπως χρειάστηκε χρόνος για να προσπαθήσουν να μας τον επιβάλλουν οταν υπήρχε, έτσι χρειάζεται και χρόνος για να μας κάνουν να πιστέψουμε οτι πιά μας τελείωσε!!!

JESSIE
JESSIE
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Δημοσίευση από Καρ-Mik Την / Το Παρ Μάης 13, 2011 8:06 pm

Δεν ξέρω αν έχει δίκιο η Soso ή η Jessie, αυτό που ξερω είναι οτι η Μελίτα πλέον είναι η πιο άχρηστη ηρωίδα στην σειρά. Δεν είναι πλέον ούτε γκόμενα καρτάλη, ούτε ''εργαζόμενη'' Νόρας, και πρέπει με κάποιο τρόπο να έχει σκηνές ....

Επεισόδιο 566 - Ημερομηνία 13-05-2011 Mik2S03
Αγάπησε τρείς, γ...αργάλησε τρείς, μαγείρεψε για τρεις, και να γκαστρώσει μόνο δύο??
Επεισόδιο 566 - Ημερομηνία 13-05-2011 13379 Στεφανε βάλε μπρος μην μείνει παραπονεμένη καμία!
Επεισόδιο 566 - Ημερομηνία 13-05-2011 13379
Καρ-Mik
Καρ-Mik
Αθώα Μπατσίνα
Αθώα Μπατσίνα

Δημοσίευση από Clarabelle Την / Το Παρ Μάης 13, 2011 8:08 pm

JESSIE έγραψε:Δεν συμφωνώ οτι παίζουν οι σεναριογράφοι με τους χαρακτήρες.... Μπορεί να κάνουν την πλάκα τους με ελάσσονος σημασίας ήρωες, όπως ο Κυριάκος πχ, αλλά όταν πρόκειται για κεντρικούς χαρακτήρες, που έχουν άμεση σχέση και δεσμούς με τους υπόλοιπους, κάτι τέτοιο είναι αδιανόητο.... Απλά δίνουν σ'αυτή τη φάση σκηνές Στέφανου Μελίτας, για να εμπεδώσουμε την κατάσταση που επικρατεί μεταξύ τους, να εμπεδώσουμε την ξεφτίλα της Μελίτας και την αδιαφορία του Στέφανου, να εμπεδώσουμε τι προκάλεσε την ρήξη του "απόλυτου" έρωτα --- όπως χρειάστηκε χρόνος για να προσπαθήσουν να μας τον επιβάλλουν οταν υπήρχε, έτσι χρειάζεται και χρόνος για να μας κάνουν να πιστέψουμε οτι πιά μας τελείωσε!!!

Δεν ξέρω τι βλέπετε εσείς αλλά εγώ σήμερα σιγουρεύτηκα οτι το πάνε σε απόλυτο. Είχε τρομακτική επιτυχία πέρσι και είπαν να το επαναλάβουν. Αλλά ακόμη κι έτσι να μην είναι βλέπω επιστροφή και σφουγγάρισμα σύντομα. Το μόνο που δεν ξέρω να σου πω είναι αν η Εριέττα θα είναι κι αυτή τόσο τυχερή να το δει live

Clarabelle
Clarabelle
Forum Team
Forum Team

Δημοσίευση από JESSIE Την / Το Παρ Μάης 13, 2011 8:12 pm

Αφού έχει και η Μελίτα τους θαυμαστές της, δεν υπάρχει περίπτωση να μην τη βλέπουμε, έστω και από σπόντα, σε σκηνές. Δεν με πειράζει, προσωπικά, γιατί απ'το τέλος του β κύκλου μέχρι σήμερα, οι σκηνές της χρησιμεύουν για να δούμε την σταδιακή της κατηφόρα και να καταλάβουμε οτι αυτός ο περίφημος απόλυτος έρωτας ήταν ένας γίγαντας με πήλινα πόδια, που έχει πιά γκρεμιστεί....
JESSIE
JESSIE
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Δημοσίευση από ntina fan Την / Το Παρ Μάης 13, 2011 8:18 pm

JESSIE έγραψε:Δεν συμφωνώ οτι παίζουν οι σεναριογράφοι με τους χαρακτήρες.... Μπορεί να κάνουν την πλάκα τους με ελάσσονος σημασίας ήρωες, όπως ο Κυριάκος πχ, αλλά όταν πρόκειται για κεντρικούς χαρακτήρες, που έχουν άμεση σχέση και δεσμούς με τους υπόλοιπους, κάτι τέτοιο είναι αδιανόητο.... Απλά δίνουν σ'αυτή τη φάση σκηνές Στέφανου Μελίτας, για να εμπεδώσουμε την κατάσταση που επικρατεί μεταξύ τους, να εμπεδώσουμε την ξεφτίλα της Μελίτας και την αδιαφορία του Στέφανου, να εμπεδώσουμε τι προκάλεσε την ρήξη του "απόλυτου" έρωτα --- όπως χρειάστηκε χρόνος για να προσπαθήσουν να μας τον επιβάλλουν οταν υπήρχε, έτσι χρειάζεται και χρόνος για να μας κάνουν να πιστέψουμε οτι πιά μας τελείωσε!!!

ntina fan συγνωμη εγω το εργο εχω παψει προ πολλου να το βλεπω αλλα απολυτος ερωτας Στεφανου-Μελιτας; ποτε υπηρχε απολυτος ερωτας; αλλο μεγκα μαλλον θα εβλεπα περισι και μεχρι το γεναρη φετος εγω γιατι τους ΑΠΟΛΥΤΟΥΣ ΕΡΩΤΕΣ ΣΤΟ ΕΡΓΟ ΠΟΥ ΕΧΩ ΔΕΙ ΕΙΝΑΙ ΜΑΝΟΣ ΕΥΑ ΛΟΥΚΑΣ ΝΟΡΑ
ntina fan
ntina fan
Εδεμοφανάκι
Εδεμοφανάκι

Θηλυκό Τόπος : ΒΟΛΟΣ!!!!
Ασχολίες : ΜΟΥΣΙΚΗ, ΧΟΡΟΣ, ΘΕΑΤΡΟΦΙΛΗ

Δημοσίευση από roria Την / Το Παρ Μάης 13, 2011 8:30 pm

JESSIE έγραψε:
Nαί, ναί, ναί, και πάλι ναί!!!! 'Εσκασε μύτη ο Γιώργος Κυρίτσης!!!!! Ο από μηχανής θεός που λέγαμε!!! Αυτός που θα δώσει και πάλι τη λύση, όπως και στη βέρα στο δεξί!!!!

Το επεισόδιο το βρήκα ΤΕΛΕΙΟ, κι όχι μόνο γιατί περιείχε σκηνές και λόγια που περίμενα ν'ακούσω, που ήταν δίκαιο να ακούσουμε όλοι, αλλά και γιατί ήταν στο σύνολό του πολύ πετυχημένο, πολύ φροντισμένο, με ατάκες και διαλόγους αστραφτερούς, και με ερμηνείες που ενθουσίαζαν. Μπράβο !
Τώρα δεν έχω κουράγιο να σχολιάσω περισσότερο, θα δώ και θα ξαναδώ το επεισόδιο, να εμπεδώσω όλα αυτά που περίμενα ν'ακούσω και Ω! του θαύματος, άκουσα σήμερα, κι αλλη στιγμή θα επανέλθω!!!!!
Με κάλυψε η εκλεκτή συνάδελφος και για παρόμοιους λόγους συν κάτι δουλειές θα επανέλθω διεξοδικά αργότερα (απειλή ήταν αυτό)!
Το επεισόδιο το βρήκα ΤΕΛΕΙΟ για μια φορά χωρίς αστερίσκους, ακριβώς γιατί άκουσα πράγματα που πολύ καιρό περίμενα να ακούσω, ήταν πλούσιο, καλογυρισμένο, καλοπαιγμένο, με πολύ φροντισμένους διαλόγους, μεγάλες αλήθειες και καμιά περιττή σκηνή κατά τη γνώμη μου. Επειδή όμως απείλησα ήδη ότι θα επανέλθω με κατεβατό, βάζω προς το παρόν τελεία, για να μην σας βασανίσω δις. A bientôt.
Υ.Γ. Ανεξάρτητα από όλα αυτά το ΜΠΟΥ απαράμιλλο.
Αμ δε που θα τη βάλω την τελεία! Πολλοί λόγοι μπορεί να υπάρχουν για τις συχνές σκηνές. Από τη σημερινή πάντως δεν μου φάνηκε τίποτα περιττό. Η κατρακύλα ήταν δοσμένη κλιμακωτά και ολόπλευρα. Και τέλος πάντων δεν έχω λόγους προς το παρόν να υποθέσω ότι θα μου βάλουν φτερά στο γάιδαρο.
Αν συμβεί αυτό, πράγμα που ολοψύχως απεύχομαι, εδώ είμαστε.
roria
roria
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Δημοσίευση από alkisti Την / Το Παρ Μάης 13, 2011 9:12 pm

Και η δική μου ψήφος πάει στο μπου!! Η μόνη σκηνή που άξιζε.
Τα βαφτίσια έτσι όπως τα έδειξαν, μπορούσαν και να τα παραλείψουν. Δε θα καταλαβαίναμε και τη διαφορά.
Αυτό το νεοσυσταθέν παρεάκι Λουκά Νόρας και Εριέτας Στέφανου με εκνευρίζει ελαφρώς. Γίναμε συγγενείς και περασμένα ξεχασμένα; Ο Στέφανος σε ρόλο αλτρουιστή και υπερασπιστή των αδικημένων ...καινούρια βερσιόν...αλλά δε με παραξενεύει κιόλας, βλέπε Στράτο.
Παρεπιπτόντως, ο Στέφανος ήταν κούκλος σήμερα.
Σκηνή και μέλλον του απόλυτου.... ειλικρινά δεν ξέρω, αν κρίνουμε από το παρελθόν των γραφόντων και από τη σκηνή που είδαμε μάλλον για μαζί τους προορίζουν. Οι σεναριογράφοι όμως λαμβάνουν σοβαρά υπόψη τους την κοινή γνώμη κι ας ειπώθηκε (συγγνώμη, δε θυμάμαι ποια παιδιά το σχολίασαν) ότι κάνουν τελικά αυτό που θέλουν. Θα εξαρτηθεί λοιπόν.
alkisti
alkisti
Τουρίστας
Τουρίστας

Δημοσίευση από ΣΨ1 Την / Το Παρ Μάης 13, 2011 9:15 pm

Απιστευτο ομως σε τι παρακρουση εχει πεσει η Μελιτα.Υποκινειται μονο απο

ζηλια και το οτι δεν αντεχει την απορριψη,δεν αντεχει οτι εχασε!Και καποτε

πιστευα οτι ηξερε ναχανει Fskl το φασκελο ειναι για μενα.Την τυφλα της δεν

ξερει λοιπον!Η Μελ μπορει ν αρχισει να παραδιδει ιδιαιτερα μαθηματα για το

πως μπορουμε να χασουμε τον αντρα μας χαχαχαχχαχαχα Ταχυριθμα μαθηματα

μαλιστα!!!

Την βλεπω λοιπον να μπαινει πρωτη αυτη και μετα ο Στεφ και λεω που να του

την ειχε στημενη και τον κουβαλησε στο σπιτι της!Τον περιμενε ντε στο αγα-

πημενοτης μερος,εξω απ το σπιτητης Εριεττας,εκει που εχει στησει αντισκηνο

τελευταια.Και το χειροτερο απ ολα πηγε εκει οοοοοοοοοοχι απο μονη της,αλλα

μετα απ αυτα που της ειπε η Αμαλια.Αλλα και παλι τα μισα καταλαβε!

Τι να πω δεν εχω λογια πια.Στην αρχη στεναχωριομουν ,αλλα τωρα ουτε αυτο!

Απλα μενω αλαλη.Δηλ δεν εχουν καμια λογικη εξηγηση οι πραξεις της.

Και του ειπε παλι οτι τον αγαπαει!Ημαρτον παναγια μου livani Δηλ ποιον αγα-

παει ,τον απιστο;;τον δολοφονο;;;τον συνενοχο δολοφονιας;;

Και πως ειναι δυνατον αυτη η αγαπη να φουντωνει μονον οταν απειληται απο

καποιον τριτο;;Λεμε τωρα απειληται!!

Περιμενα οτι θα τον παρακαλαγε ,αλλα οχι τετοια ξεφτιλα!

Και ερωτω ποια ειναι η μεγαλυτερη ξεφτιλα;;οτι παρακαλαγε γονατιστη;;;;;;;

ή οτι πηγε να τον βρει και παλι ,αλλα οχι απο μονη της ,αλλα υποκινουμενη

απο την Αμαλια;;;

Ελπιζω στην περιπτωση της Μελ τα χειροτερα να τελιωσαν και να ερχονται τα

καλυτερα!!

ΣΨ1
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Τόπος : Αθήνα
Ασχολίες : Πολλές

Δημοσίευση από pasxalitsa Την / Το Παρ Μάης 13, 2011 9:20 pm

ΜΠΟΥ και ξερό ψωμί!!!! Αγαπώ Αντιγόνη Λαζαρίδη και δηλώνω όπως και η λατρεμένη Συντρόφισσα Soso ότι θέλω να γίνω έτσι όταν μεγαλώσω!!!

Ενώνω επίσης τη φωνή με της συντρόφισσας LOukitsa και ζητώ και εγώ η δεσποινίς Βενέτη να βαπτιστεί Αριάδνη!!!!

Επίσης όπως σωστά είπε η Αγαπημένη Clarabelle, η Φωνή είναι Κυρίτσης (Παλιά καράβανα η γράφουσα, μεγάλη διαδρομή με το πάλαι-ποτέ αγαπημένο συγγραφικο δίδυμο, έχω μάθει να ξεχωρίζω τη φωνή).

Η Βάφτιση ήταν φιάσκο, ξεπέτα και τα λοιπά!!!!
Η Πεφάνη και ο Σταύρου πήραν νομίζω σήμερα την εκδίκησή τους. Γιστί και η αντοχή και η ανοχή του ταλαντούχου έχει τα όρια της. (που πας α-παπα-ξια να τα βάλεις με την Α' Εθνική)

Δάνης Κατρανίδης & Στέλλα Παπσδημητρίου σε Mαθήματα Υποκριτικής.

Έρι-Στέφανος πολυ ταιριαστοί μαζί, έχουν χημεία μην τους καταστρέφετε!!!

Για το μαύρο σενάριο να δούνε το Απόλυτο ξενέρωμα, δεν σχολιάζω, θα λάβω δρσστικά μέτρα!!!!

ΑΠό oscar σε Γιούλη-Μαρία-Soso-Βασούλα και Ευάννα!!!

Να περνάμε όμορφα και άλλο κακό να μην μας βρει... Love!
pasxalitsa
pasxalitsa
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Θηλυκό Τόπος : ΜΕ θέα το Πέλαγο
Ασχολίες : Θέατρο, Λογοτεχνία, Σινεμά, Τηλεόραση

Δημοσίευση από ΣΨ1 Την / Το Παρ Μάης 13, 2011 9:27 pm

Και συνεχιζω ,γιατι αλλιως θα σκασω!!

Και του λεει η Μελιτα,να ξαναδωσει μια ευκαρια στη σχεση τους!!Γιατι τωρα ;;;Γιατι ζητησε αυτην την 2η ευκαιρια τωρα;;;

Γιατι δεν την ζητησε πριν 2 βδομαδες ας πουμε!

Και την πρωτη φορα η επανασυνδεση εγινε αφου ο Στεφ ηταν με την Εριεττα .Η Μελ κινηθηκε αφου εμαθε για τη σχεση τους.

Φουντωσε παλι μολις εμαθε οτι ειναι με αλλη.Και τωρα παλι κινηθηκε ενω ηξερε οτι ειναι με αλλη!

Και τωρα θα κανω την αναποφευκτη σιγκριση!Αντιθετα λοιπον η Εριεττα δεν μπηκε αναμεσα τους καμμια φορα.Την πρωτη

φορα ο Στεφ ηταν χωρισμενος,αρα η Εριεττα πηγε με καποιον χωρισμενο και οταν θελησε να φυγει,αυτη τον αφησε,δηλ εδωσε

το περιθωριο στη Μελ να κανει το παιχνιδι της.Σε εισαγωγικα η λεξη παιχνιδι!Και οταν χωρισαν Μελ και Στεφ και παλι η

Εριεττα τον αφησε ελευθερο να αποφασισει .

Και ερχομαι και ερωτω ,ποια ειναι η κυρια τελικα;;Ποια εισβαλλει μεσα σε μια σχεση;;;Ρητορικο το ερωτημα κι αμα θελουμε

απανταμε.Εγω μεσα απ το κειμενο μου απαντησα!

ΣΨ1
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Τόπος : Αθήνα
Ασχολίες : Πολλές

Σελίδα 1 από 4 1, 2, 3, 4  Επόμενο

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης