Edem Forum
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Επεισόδιο 567 - Ημερομηνία 16-05-2011

+22
edem4ever
Cancoon
rafoni
Eya-8ea
fay
alex1
dm10811
ΣΨ1
kapetanissa
Antigoni!
fay66
roria
sarita
ale3ia_eva&nora!!!
JESSIE
marakii
fantina
gxnel
Καρ-Mik
evaki16
trelli petrakitsa
Clarabelle
26 απαντήσεις

Σελίδα 1 από 2 1, 2  Επόμενο

Πήγαινε κάτω

Βαθμολογείστε το σημερινό επεισόδιo

Επεισόδιο 567 - Ημερομηνία 16-05-2011 Vote_lcap4%Επεισόδιο 567 - Ημερομηνία 16-05-2011 Vote_rcap 4% 
[ 2 ]
Επεισόδιο 567 - Ημερομηνία 16-05-2011 Vote_lcap21%Επεισόδιο 567 - Ημερομηνία 16-05-2011 Vote_rcap 21% 
[ 12 ]
Επεισόδιο 567 - Ημερομηνία 16-05-2011 Vote_lcap25%Επεισόδιο 567 - Ημερομηνία 16-05-2011 Vote_rcap 25% 
[ 14 ]
Επεισόδιο 567 - Ημερομηνία 16-05-2011 Vote_lcap18%Επεισόδιο 567 - Ημερομηνία 16-05-2011 Vote_rcap 18% 
[ 10 ]
Επεισόδιο 567 - Ημερομηνία 16-05-2011 Vote_lcap0%Επεισόδιο 567 - Ημερομηνία 16-05-2011 Vote_rcap 0% 
[ 0 ]
Επεισόδιο 567 - Ημερομηνία 16-05-2011 Vote_lcap32%Επεισόδιο 567 - Ημερομηνία 16-05-2011 Vote_rcap 32% 
[ 19 ]
 
Σύνολο Ψήφων : 57
 
 
Η Ψηφοφορί έκλεισε

Επεισόδιο 567 - Ημερομηνία 16-05-2011 Empty Επεισόδιο 567 - Ημερομηνία 16-05-2011

Δημοσίευση από Clarabelle Δευ Μάης 16, 2011 5:39 pm


Πώς σας φάνηκε το σημερινό επεισόδιο;
Clarabelle
Clarabelle
Forum Team
Forum Team

Θηλυκό Τόπος : Πειραιάς

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 567 - Ημερομηνία 16-05-2011 Empty Απ: Επεισόδιο 567 - Ημερομηνία 16-05-2011

Δημοσίευση από trelli petrakitsa Δευ Μάης 16, 2011 7:17 pm

~Αμαλία-Ρούσσος:Πες τα Αμαλία!! Φοβάσαι Ρόυσσο?? Τώρα να σε δούμε! Cool

~Παναγιώτης-Λουκάς:Θα του πει πού είναι θαμμένος ο Αραβαντινός για να βοηθήσει...!!! ''Πρόσεχε'' του λεει ο Παναγι΄ωτης!

~Νόρα-Στέλλα:Εσύ δεν σκέφτεσαι το πατέρα της?! Έχω κι εγώ την απορία της Νόρα! Διακριτικό το Αστέρι? lmao ...ΚΛΟΤΣΑΕΙ Η ΜΠΕΜΠΑ???? ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΒΓΕΙΙΙΙ!!!!!! : juhu :

~Ρούσσος:Τρέχεις και δεν φτάνεις ε? ( maaaad )

~Εριέττα-Στέφανος:Της μαγειρεύει Love! ...άκουσε λίγο τον Στέφανο, έχει κι ένα δίκιο...Προσέχετε!!!

~Νόρα-Λουκάς:Ηρέμησε βρε Λόυκάκο μου!!! Μην μου συγχίζεις το Νοράκι Λουκά! Είναι στις μέρες της!!! "Τον Μικι?" lmao Συμφωνώ με τη Νόρα! Κανόνισε!!! Το Νοράκι ζεσταίνεται...!!!

~Αμαλία-Μελίτα(μύγα):Βρε δεν μας παρατάς?! Νομίζεις ότι τα έκανες καλύτερα τα πράγματα? Σκα@τ@ τα έκανες! Αντε!!! .... Αφού κάνεις ό,τι σου λεει η Αμαλία, πες της Αμαλία σε παρακαλώ να πάει να πέσει από το γκρεμό!!! ΕΣΥ ΦΤΑΙΣ ΓΙΑ ΟΛΑ!!! Ας πρόσεχε ο Λουκάς??? Όταν ο Λουκάς σε υποστήριζε σε όλα ήταν καλά ε?!! Ρε αϊ στο διάστημα....κρατήστε με δεν αντέχω άλλο!!!!!!!

~Στέλλα-Νταίζη:Δεν σχολιάζω...! Αλλά προτειμώ την Νταίζη από την Μελίτα!!!

~Ρούσσος:Δεν σε φοβόμαστε ρε..!!! Mmm

~Νόρα-Λουκάς: Αμν ρε Λουκά που δεν πήρες πορτοφόλι..! Αλλά οκ! Blog στο internet εεε??!!! Αντε να δούμε!!! Ωχ! Ποιον κοιτούσε ο Λουκάς??? ΤΟΥΣ ΠΑΡΑΚΟΛΟΥΘΟΥΝ???!!!! affraid

~Ρούσσος-Αντιγόνη:Δώσε Αντιγόνη, δώσε!!!

~Νταίζη-Στεάφνος-Χρήστος:Έλα ντε ποιος είναι? Νταίζη φτάνει παιδάκι μου να μας κάνει μάθημα! Συγνώμη ποιον είπε ηλίθιο??? ΤΟΝ ΛΟΥΚΑ ΜΟΥΥΥ!!!! Ρε αϊ πνίξου! Το σκυλακι σου είναι ηλίθιο!!!! maaaad

~Παρέα-Λευτέρης:Έτσι Νικόλα μου!!! Συμφωνώ με το Λουκά! ΌΧΙ ΤΗΝ ΣΤΕΛΛΑ!!!

~Αμαλία-Ρούσσος:ΘΕΑ ΑΜΑΛΙΑ!!! Ναι ναι ΘΕΑ μου κάτι έχει κάνει!!!

~Εύα-Λευτέρης:ΠΑΛΙ Η ΜΑΡΙΛΙΑ??? pff Αντε να δούμε......

~Ηλίας-Δάφνη-Νικόλας:Τα ξέρει ΟΛΑ παιδιά!!! Αντε να μάθουμε ΠΟΙΟΣ ΕΙΝΑΙ!!!

~Νόρα-Μελίψτα:Καλέ λες και την έχει χρόνια να την δει...έλεος!!! Νόρα φοβάμαι πως έχεις δίκιο sisi Αμαν μας έχει πρίξει!!! Σαν πεντάχρονο, "νιώθω πολύ άσχημα" έχουμε πιο σημαντικά πράγματα ν' ασχοληθούμε!!! Ρε αϊ πνίξου, "Εριέττα" και "Εριέττα"...πες τα Νοράκι μου!!!!

~Εριέττα-Λουκάς-Στάφανος:Άντε να κάνουμε το blog να δούμε.......Ναι συμφωνώ Λουκά για την Νταίζη!

~Εύα-Λευτέρης:Μάθαμε το σπίτι ε?!

~Λουκάς-Νικόλας:όχι ρε παιδιά δεν είναι στην φαντασία του! Αλλά ΠΟΙΟΣ ΕΙΝΑΙ??? Μάγια? Ποια είναι αυτή?! Α! Πέφτουν οι υπογραφές ε!

~Νταίζη-Αντιγόνη:Χαχα Αντιγόνη "Να ανοίξω αλεξίσφαιρα?" Μ'αρέσουν πολλοί οι διάλογοί τους τελικά!! Ναι ΦΥΓΕ Νταίζη!!!

~Λουκάς:Καλέ ο καημένος όλο τρέχει!!!!

~Ρούσσος-Στέλλα:Τι θες πάλι άνθρωπέ μου?! Ναι μωρέ σε πιστέψαμε! Όλα για το αίσθημα! ( vomit )...Πες τα Στέλλα!!!

~Παναγιώτης-Λουκάς:Ωχχχχ!!!!

Ψηφίζω καλό...!!!
trelli petrakitsa
trelli petrakitsa
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Στην αγκαλιά του Παναγιώτη μου!!!
Ασχολίες : Σχολείο, Φροντιστήρια, Διάβασμα, tv-pc, Forum, Π.Π. & Π.Μ. !

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 567 - Ημερομηνία 16-05-2011 Empty Απ: Επεισόδιο 567 - Ημερομηνία 16-05-2011

Δημοσίευση από evaki16 Δευ Μάης 16, 2011 7:40 pm

Η σπαστικοτερη σκηνη στη σειρα για μενα ηταν αυτη Μελιτας-Νορας.... Οχι για την Νορα βεβαια... κουκλα ηταν και σε αυτη της την σκηνη.... Θεα.... αλλα για ολο το σκηνικο.... Μου τι δινει παρα πολυ οταν βλεπω την Μελιτα να θεωρει την Νορα "φιλη" της και να πηγαινει σπιτι της.... Αντε παρ'τε την απο εκει.... Τα νευρα μου!!! maaaad maaaad maaaad

Και η καλυτερες ηταν δυο!!! Η μια με τον Στεφανο-Ερη..... Ε-Λ-Ι-Ω-Σ-Α!!! Love! Love! Love! και η αμεσως επομενη με Λουκακο-Νορακι και την ομορφη κορακλα!!! Love! Love! Love!
evaki16
evaki16
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Καλαμάτα
Ασχολίες : ΔΕΣΤΕ ΤΟΥΣ ♥ ♥ ♥

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 567 - Ημερομηνία 16-05-2011 Empty Απ: Επεισόδιο 567 - Ημερομηνία 16-05-2011

Δημοσίευση από Καρ-Mik Δευ Μάης 16, 2011 7:45 pm

Επεισόδιο 567 - Ημερομηνία 16-05-2011 20789 Έκτακτο παράρτημα!!!! Επεισόδιο 567 - Ημερομηνία 16-05-2011 20789

Για όλα φταίει η Εριέττα!!!!
Επεισόδιο 567 - Ημερομηνία 16-05-2011 520605 Επεισόδιο 567 - Ημερομηνία 16-05-2011 520605 Επεισόδιο 567 - Ημερομηνία 16-05-2011 520605 Επεισόδιο 567 - Ημερομηνία 16-05-2011 520605 Επεισόδιο 567 - Ημερομηνία 16-05-2011 520605

ΥΓ: Σε ποιον δεν το πες Μελίτα????
Επεισόδιο 567 - Ημερομηνία 16-05-2011 951465 Επεισόδιο 567 - Ημερομηνία 16-05-2011 951465 Επεισόδιο 567 - Ημερομηνία 16-05-2011 951465 Επεισόδιο 567 - Ημερομηνία 16-05-2011 951465 Επεισόδιο 567 - Ημερομηνία 16-05-2011 951465
Καρ-Mik
Καρ-Mik
Αθώα Μπατσίνα
Αθώα Μπατσίνα


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 567 - Ημερομηνία 16-05-2011 Empty Απ: Επεισόδιο 567 - Ημερομηνία 16-05-2011

Δημοσίευση από gxnel Δευ Μάης 16, 2011 7:52 pm

Ρουσσο Επεισόδιο 567 - Ημερομηνία 16-05-2011 951465 Μελιτα Επεισόδιο 567 - Ημερομηνία 16-05-2011 951465 Νταιζη Επεισόδιο 567 - Ημερομηνία 16-05-2011 951465

Αι σιχτιρ και οι 3 τους σημερα...ο Ρουσσος ακουσε οτι ο Λουκας εμαθε που ειναι θαμενο το πτωμα και θα κινησει γη και ουρανο για να το καλυψει ΚΑΙ αυτο....κατα τα αλλα λεει αληθειες,κανει νομιμα πραγματα και θα πρεπει ολοι να κοαθομαστε προσοχη μπροστα του....αντε ρε!!!!και ποσο αχρειαστη η σκηνη με την Στελλα?οτι τι?πηγε να δικαιολογηθει στο παρολιγον αισθημα για τις ενεργειες του???ΜΗΝ ΜΕ ΣΚΑΣ!!!!

Η Μελιτα απο την αλλη "κλαιει" την μοιρα της στη μαμα της....που πηγε και τα εκανα σκ@τ@.....αλλα καταλαβε αλλα ειπε και μετα σου φταινε οι αλλοι!!!!εφαγες Χ,χυλοπιτα,ΠΟΡΤΑ ΠΩΣ ΤΟ ΛΕΝΕ.....γουβωσε τον καναπε σου αφου καταντησες ετσι και μην μας ζαλιζεις...και τι ειπε για τον Λουκα ας προσεχε????τι να μας πεις και συ κοπελια....ο Λουκας κανει την επανασταση του οπως λεει και ο Ρουσσος και παρα τα εμποδια συνεχιζει.....εσυ γυρισες πισω στη βολεψη σου....και οσο σε βοηθησε ο Λουκας και η Νορα ηταν καλοι τωρα σε χαλασαν?...πηγε και στην εγκυο!!!ειδηση βρηκε που ειναι το σπιτι!!!!εκανε και τη διαπιστωση οτι μεγαλωσε η κοιλια....ε ειναι λιγο ετοιμογεννη οσο να πεις!!!!ναι Νορα μου της τα ελεγες...αλλα και στα γυαλοτουβλα να το ελεγες περισσοτερα θα καταλαβαν....
Επεισόδιο 567 - Ημερομηνία 16-05-2011 785784



Νταιζη.....σωπα ρε Μυαλο που δεν σε ακουμε κιολας...να σε ακουσει ο Λουκας να κανει τις παρανομιες σου να γινει ενα με τον Ρουσσο....θα πονταρει κιολας λεει στον Λουκα...τι αποδοση δινει δεν μας ειπε.....και αν εχεις κανα αλλο σιγουρακι δως το μην εισαι μονοφαγου!!!Νταιζη παρατα μας με το υφακι σου!!!!!


κατα τα αλλα!!!!Νορα-Λουκας στο σπιτι Επεισόδιο 567 - Ημερομηνία 16-05-2011 226538 κανονισου Λουκακο να μην εισαι εκει οταν θα γενναει η Νορα....θα σου φερει την καμπυλη του πονου στο κεφαλι.... Επεισόδιο 567 - Ημερομηνία 16-05-2011 191984

μου αρεσε και η σκηνη τους εκει που επιναν το καφε τους(αν και καποιος τους παρακολουθουσε)...ωραια και η σκηνη με την παρεα που συζηταγαν για το blog....ΜΗΝ βαλετε την Στελλα στο blog θα καταρρευσει το συστημα!!!!!!!!

Αντιγονη
Επεισόδιο 567 - Ημερομηνία 16-05-2011 195890 ...Ευα-Λευτερης σε παρακολουθηση...και καλα ο Ηλιας ειναι μπροστα σε ενημερωση....μονο ποτε θα βγει απο κει δεν ξερει ακομα....


Υ.Γ1..."το εφερε η κουβεντα και του ειπα οτι τον αγαπαω"....κοιτα αυτη η ρουφιανα η κουβεντα τι πραγματα κανει!!!!AMBER ALERT...ΤΟ ΝΗΠΙΟ ΝΑ ΕΠΙΣΤΡΕΨΕΙ ΣΤΟΥΣ ΓΟΝΕΙΣ ΤΟΥ!!!!
Υ.Γ2...Η Μελιτα σημερα ειχε και δακρυ στο μαγουλο?η δεν ειδα καλα....ποσο ψευτικο φαινοταν....
Υ.Γ3...παει ο αστυνομος...τωρα θα του παρουν και την υποθεση της Αννας?
gxnel
gxnel
Εδεμοφανάκι
Εδεμοφανάκι

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 567 - Ημερομηνία 16-05-2011 Empty Απ: Επεισόδιο 567 - Ημερομηνία 16-05-2011

Δημοσίευση από fantina Δευ Μάης 16, 2011 8:05 pm

ανοιγω μπλοκ .......
<<<<<<<<πως επηρεαστηκαν τα Μυστικα της Εδεμ απο την Φουκοσιμα .>>>>>>>
θελω την γνωμη σας .
απευθυνομαι σε ολους εσας που θα πειτε την γνωμη σας και στο μπλοκ που ετοιμαζει η παρεα για την υποθεση Αραβαντινου .
απο την αλλη η Αμαλια βρηκε πως επηρεαστικε η κορη της απο την Φουκοσιμα ,χώρια που εδωσε και επιστημονικη εξηγηση για το ατυχημα στο εκει πυρινικο εργοστασιο .
τωρα δεν ξερω τι επιπτωσεις ειχε στο Στεφανο αλλα σιγουρα ειχε ασχημες επιπτωσεις στην Μελιτα ,της προκαλεσε ,οπως εχω ξαναπει κωφωση και κολλημα εγκεφαλου ,οι επιστημονες σηκωσαν τα χερια ψηλα (κι ολα τα φτανω )
οπως και η εγκυμωνουσα Νορα ......
παντως η μικρη μας Μελιτα χωρις να ξερει το προβλημα που της αφησαν τα πυρινικα αποβλητα ,θεωρει οτι για ολα φταει το γκαζον (βλ .Εριεττα ),
προσπαθησε να το πει αυτο στο Στεφανο αλλα εκεινος την ξεφτελισε και την υποβιβασε απο αξιωματουχο του OHE σε καμαριερα του Στρος Καν .
απο την αλλη ο Ρουσσος οπως εΣΤΡΟΣε θα κοιμηθει ,βεβαια το φτιαχνει το στρωμα και λογο πηγε να δωσει στην Στελλα ,
αλλα η αστερω ειναι διακριτικος (τι ακουμε ,Θεε μου !)ανθρωπος και δεν ανακατευεται στα κρεβατια αλλων και ειδικοτερα ανθρωπων με εξουσια .
μονο με την Νταιζη της αρεσει να συναλασσεται γιατι καταλαβαινει απολυτα τον τροπο σκεψεις και τους νομους της νυχτας .
η Νταιζη απο την αλλη δινει τα ευσημα για τα κοτσια που εχει ο Λουκας να τα βαλει με το θηριο (τα αναγνωριζει τα κοτσια σε εναν ανθρωπο ,ειναι αυτα που εκοψε απο τον Χρηστο )
αλλα θεωρει οτι παει με τον σταυρο στο χερι ο Λουκας (περαστικα στον Αρχιεπισκοπο )και δεν ξερει τι αποτελεσματα θα εχει ...
ο δε Λουκας κοιταει πισω του συνεχεια ,οχι δεν ειναι επιδραση απο την Φουκοσιμα ,και οχι δεν εχει παθει ψυξη ,αλλα νομιζει οτι καποιος τον παρακολουθει ,
μηπως να τον βλεπαμε και εμεις αυτον τον καποιον?γιατι να τον βλεπει μονο ο Ηλιας ?αδικο για μας τους Φουκοσιμασμενους .
ο Παναγιωτης υποψιαστηκε οτι θα καταληξει στην τροχεα σαν πυρινικο αποβλητο αμα μαθαινε η αστυνομια τι ακριβως εκανε για να βοηθησει το Λουκα ....
δεν ζητουσε καλυτερα να κερδισει το τζοκερ ,με τετοια οικονομικη κριση και με τον Στρος Καν στην φυλακη ,καλυτερα θα ηταν ,
χωρια που με μεταταξη παιρνεις και λιγοτερα λεφτα .
παντως ο τυπος που τα εχει με την Μαριλια δεν φαινεται να εχει οικονομικο προβλημα ,
η Ευα απο την αλλη εχει προβλημα μαζι του
τωρα πως θα το λυσει ,παρακολουθωντας το σπιτι δεν καταλαβα (το σουσι φταιει)
οπως δεν καταλαβε και εκεινο το ερμο που σερνει μαζι της ..........τον δεσμο(τον ποιον?) καλε ,τον Λευτερη !


δεν ξερω αμα φταει το Φουκοσιμα ή επικαιροτητα αλλα το σημερινο επεισοδιο ειτο το λιγοτερο ανοστο και αγευστο .
ετσι ειμαι μεταξυ στο να βαλω αλατι και να πω μετριο ......
ή να το αφησω ως εχει, και να μην φαω καθολου

αμα πεινασω θα σας πω ........


Έχει επεξεργασθεί από τον/την fantina στις Δευ Μάης 16, 2011 8:20 pm, 1 φορά

fantina
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Θηλυκό Τόπος : στο πιο ομορφο βουνο !!!!!
Ασχολίες : κατι κανω και εγω ......

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 567 - Ημερομηνία 16-05-2011 Empty Απ: Επεισόδιο 567 - Ημερομηνία 16-05-2011

Δημοσίευση από marakii Δευ Μάης 16, 2011 8:09 pm

Aμαλία-Πέτρος:Αμαλία υπέροχη τι να λέμε Επεισόδιο 567 - Ημερομηνία 16-05-2011 13379Πέτρο το καλό που σου θέλω μην κάνεις καμία κίνηση......

Παναγιώτης-Λουκάς: (Το μπλουζάκι του Πετράκη του πήγαινε απίστευτα <3)...Μου άρεσε πολύ η συζήτηση και ο Παναγιώτης θα βοηθήσει το Λουκά ο οποίος μάλιστα έχει την υποψία οτί τον παρακολουθούν...

Νόρα-Στέλλα:Η Νόρα βλέπει και χαιδεύει φωτογραφίες μωρών (Επεισόδιο 567 - Ημερομηνία 16-05-2011 681539)
και η Στέλλα λέει τα δικά της....Μη συνχίζεις το Νοράκι λέμεεεε....Η μπουμπού κλοτσάειιιιιι !!!.....Πόσο υπέροχη παίζει να είναι η Δρακουλάκη στις εκφράσεις της !!! θεάρα !!!

Έρη-Στέφανος:και σοβαρή και παιχνιδιάρικη σκηνούλα :) υπέροχη

Νόρα-Λουκάς:O Λουκάκος χαιδεύει και ακουμπάει το κεφαλάκι στην κοιίτσα Επεισόδιο 567 - Ημερομηνία 16-05-2011 681539 και κάτι του είπε η Νόρα για την κοράκλα και εκείνος απάντησε ο Μickey Επεισόδιο 567 - Ημερομηνία 16-05-2011 191984 ....Λουκάκο κάνε αέρα το Νοράκι μας ζεστάθηκεεεεεε .......Μου άρεσαν πολύ και στο πάρκο που περπατούσαν και συζητούσαν για το Blog , υπέροχη η πουκαμίσα της Νόρας και μου άρεσε και που ο Λουκάς κοιτούσε συνέχεια για να δει αν τον παρακολουούν και η όρα το ρωτούσε που κοιτάει (Λουκά αλλη φορά να πέρνεις και εσύ πορτοφόλι Razz)

Παρέα+Λευτέρης:Μου άρεσαν πολύ τα παιδιά και ο ενθουσιασμός της Δαφνούλας.....

Νταίζη-Αντιγόνη:Αυτό το κορίτσι πόυε θα νοιαστεί και για τους άλλους εκτός από εκείνη και το Χρήστο....Δώσε Αντιγονάρα....

Δάφνη-Νικόλας-Ηλίας:Μα ποιος επισκέφτεται τον Ηλία ; Είναι ο ίδιος που απειλεί την Λαζαρίδη και της λέει να πουλήσει την Εδέμ ; και ο ίδιος που δεν ήθελε να αποκαλυφθούν τα περί Αραβαντινού ; Μου άρεσε η σκηνή....

Νικόλας-Λουκάς:Μου άρεσαν πολύ που συζητούσαν...Ετοιμάστηκαν και τα συμβόλαια Επεισόδιο 567 - Ημερομηνία 16-05-2011 917917

Εύα-Λευτέρης:Πάνε να ψάξουν για τη Μαρίλια....Μου άρεσε που ο Λευτέρης την ενθάρρυνε λέγοντας της να περιμέουν μπας και έρθει ....

Στέλλα-Πέτρος:Μου άρεσε η κουβέντα της και από την πλευρά της Στέλλας

Μελίτα-Αμαλία:Άκου την Αμαλιάρα θέλει το καλό σου....

Μελίτα-Νόρα:Μου άρεσε η σκηνή και η Μελίτα που είπε για την κοιλίτσα της Νόρας που μεγάλωσε....

Λουκάς-Παναγιώτης:Υπέροχοι....όχι που θα άφηναν τον ατυνόμο να κάνει τη δουλειά του....

Πολύ Καλό από εμένα

Θέλω ΛουκαΝορικές σκηνές
marakii
marakii
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Αθήνα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 567 - Ημερομηνία 16-05-2011 Empty Απ: Επεισόδιο 567 - Ημερομηνία 16-05-2011

Δημοσίευση από JESSIE Δευ Μάης 16, 2011 8:15 pm


Ειλικρινά θα πώ οτι δεν θυμάμαι συγκεκριμένες σκηνές του επεισοδίου, ή τουλάχιστον θυμάμαι λίγες. Δεν υπήρχαν δυνατές σκηνές, που να μείνουν στη μνήμη, γι'αυτό θα πώ δυό λόγια γενικά για όλο το επεισόδιο.
Ο αγώνας γίνεται μεταξύ του δυνατού, που έχει τις προσβάσεις και τα μέσα, και του αδύνατου, που έχει την αλήθεια με το μέρος του αλλά από μέσα , διαθέτει μόνο την εμπιστοσύνη ενός αστυνομικού, που όμως είναι ανίσχυρος μπροστά στα μεγάλα κεφάλια. Αυτός ο αγώνας λοιπον, θα είναι βασικά δικαστικός, αλλά θα παιχτεί με το μοντέρνο τρόπο, όπου τα μέσα ενημέρωσης, οι δηλώσεις στην τηλεόραση, η επικοινωνία με τον κόσμο μέσα απ'το διαδίκτυο θα παίξουν σημαντικό ρόλο στην τελική έκβασή του. Τι σύμπτωση που στην καθημερινή σειρά μας βλέπουμε κάτι αντίστοιχο , σε απείρως μικρότερη κλίμακα φυσικά, μ'όσα βλέπουμε στα δελτία ειδήσεων, δηλ. μιά αναμέτρηση ενός ισχυρού άνδρα, εδώ με έναν "αφανή" αντίπαλο, που επίσης κρίνεται με βάση αυτόν τον μοντέρνο τρόπο της δημιουργίας εντυπώσεων και χειραγώγησης της κοινής γνώμης....
Θα ήθελα να έβλεπα πιό υποβλητικές σκηνές της "υπόγειας" δουλειάς που κάνει ο Ρούσσος για να βγεί στον αφρό, αλλά κι έτσι όπως τα δίνουν δεν είναι άσχημα. Το κακό είναι οτι δεν επικεντρώνονται στους βασικούς άξονες της διαμάχης, αλλά δείχνουν και όλο τον περίγυρο, από Στέλλα, Αμαλία, Μελίτα, κλπ., πράγματα που είτε χαλαρώνουν την ένταση, ή μας εκνευρίζουν, αντιφατικό μεν αλλά αληθινό.... Αφού όμως είναι καθημερινό, επόμενο είναι να βλέπουμε και την καθημερινή ζωή όλων τους, είτε είναι άμεσα, είτε έμμεσα συνδεδεμένοι με το κυρίως θέμα της διαμάχης.
Για μένα, Ρούσσος και Στέφανος και οι ηθοποιοί που τους ενσαρκώνουν είναι οι κατ'εξοχήν κατάλληλοι για να δώσουν ένα κλίμα ρεαλισμού και δραματικής έντασης, χωρις αυτό να σημαίνει οτι και οι υπολοιποι δεν κάνουν σωστά τη δουλειά τους. Ο Λουκάς δεν θα χρησιμοποιούσε ποτέ μεθοδους της Νταίζης για να σιγουρέψει, να "δέσει" την υπόθεσή του με παράνομους τροπους, κι έτσι είναι ευάλωτος σε πονηρούς ελιγμούς του αντιπάλου του. Ομως το μυαλό του στροφάρει , κι επιχειρεί κι αυτός να δυναμώσει τη θέση του με τη "βοήθεια του κοινού"! Περιμένουμε να δούμε τι θα πετύχει.... Η Νόρα πάντως είναι στο πλευρό του, όπως και οι φίλοι του, η αδελφή του, ο Στέφανος, η Στέλλα, ακόμη και η Νταίζη πήρε θέση υπέρ του και κατά του Ρούσσου.... Ουσιαστικά, ούτε η Αντιγόνη παρέμεινε ασυγκίνητη, αφού πλαγίως έστω, βοήθησε κι αυτή, αποκαλύπτοντας αυτά που ήξερε στο Στέφανο. Το θέμα είναι αν γνωρίζει κι άλλα, που δεν έχει πεί ακόμη.....
Τελικά κοντά στο Ρούσσο έμεινε μόνο η Αμαλία, που τον κριτικάρει σκληρά μεν, τρέμει όμως για τις αποκαλύψεις και τον διασυρμό, και μιά Μελίτα που μάλλον κακό του κάνει, αφού δεν καταλαβαίνει τίποτε..... Θα το πάρει ποτέ απόφαση να καθίσει στ'αυγά της και να μην ανακατεύεται? Θα το πάρει ποτέ απόφαση οτι έχασε το Στέφανο και να προχωρήσει τη ζωή της, όπως πολύ σωστά τη συμβούλεψε η Νόρα? Πολύ αμφιβάλλω.....

Καλό από μένα, αλλά θα προτιμούσα να είχαμε λιγώτερα σούρτα φέρτα και λιγώτερες, αλλά πιό ουσιαστικές σκηνές.....

JESSIE
JESSIE
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Θηλυκό Τόπος : ΑΘΗΝΑ

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 567 - Ημερομηνία 16-05-2011 Empty Απ: Επεισόδιο 567 - Ημερομηνία 16-05-2011

Δημοσίευση από ale3ia_eva&nora!!! Δευ Μάης 16, 2011 8:18 pm

TA NΕΥΡΑ ΜΟΥ!!!!! Grrr Grrr Grrr Grrr Grrr Grrr Grrr
Ποση Μελιτα μπορει να αντεξει ενας ανθρωπινος οργανισμος???? Ο δικος μου παντως δεν αντεχει αλλο.....
ale3ia_eva&nora!!!
ale3ia_eva&nora!!!
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Θηλυκό Τόπος : ΑΘΗΝΑ
Ασχολίες : ΜΟΥΣΙΚΗ

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 567 - Ημερομηνία 16-05-2011 Empty Απ: Επεισόδιο 567 - Ημερομηνία 16-05-2011

Δημοσίευση από sarita Δευ Μάης 16, 2011 8:45 pm

"Αυτα δεν λεγονται απο το τηλεφωνο"

Τα μαθατε?Η εριεττα φταιει για ολα.Και φυσικα επρεπε να το κανουμε περιοδεια.Μιας και δεν ειχαμε κανει προμο τουρ το τραγουδι της eurovision αποφασισαμε να κανουμε προμο τουρ τον πονο της μελιτας.Πονος χωρς κλαμα πως γινεται μην με ρωτατε ακομα και οι επιστημονες σηκωσαν τα χερια ψηλα.

Για αλλη μια φορα πηγαμε στις "μονες μερες φιλη μας" και "στις ζυγες εχθρος μας" να της πουμε τα μελλουμενα.Φουσκωσε η κοιλια της το πρωτο μελλουμενο και εγω απορω προς τι η παρατηρηση.Το να μην ειχε κοιλια ετοιμογεννη γυναικα θα ηταν το περιεργο αλλα οπως παντα η μελιτα τα αναποδα της αρεσουν.

Η νορα τραβαει ζορι με ενα παιδι που δεν λεει να βγει.Το βλεπω στο τελος να το χωνευει .Απο την αλλη τρεχει και δεν φτανει με τον ρουσσο αλλα οχι.Σαν καλες φιλες που ειμαστε και σκεφτομαστε τον συνανθρωπο μας για αλλη μια φορα η μελιτα ασχοληθηκε με τον εαυτο της.Γιατι πανω απο ολα ειναι φιλη.Εξαλλου ποσες φορες το εχει αποδειξει.

"Αυτα δεν λεγονται απο το τηλεφωνο"

Η αμαλια εχει αρχισει να μπαινει σε διλημμα."Να την κλεισω στο ψυχιατρειο να μην την κλεισω?"
ΚλειστηΝ θα ελεγα να ησυχασουμε αλλα που τετοια τυχη.
Παρατα τον της ειπε η μανα σε αγαπαω του ειπε εκεινη.Τι κανεις γιαννη?Ζουμπουλια σπερνω.Αφου η κοπελα δεν το εχει τι παλευει ακομα η αμαλια απορω.Αλλα μαλλον τηρει το η ελπιδα πεθαινει τελευταια αλλα και αυτη εχε πεθανει και δεν το εχει καταλαβει.

"Αυτα δεν λεγονται απο το τηλεφωνο"

Ασχοληθηκαμε με την δημιουργια του μπλογκ.Να πω οτι με συγκινησε?Να πω οτι με ενδιεφερε?Μπα περασε και δεν ακουμπησε.

"Αυτα δεν λεγονται απο το τηλεφωνο"

Μετα τον πονο τουρ ειχαμε τις απειλες τουρ.Για αλλη μια φορα ο πετρος μιλησε στην αντιγονη, για αλλη μια φορα ακουσαμε τα ιδια.
"Θα κλεισω τον γιο σου μεσα", "θα σε κατηγορησω για το φονο του αραβαντινου" "αυτο θα το δουμε" και ουτω καθεξης. Περισσοτερες εκπληξεις εχει η ταινια τιτανικος παρα αυτοι οι διαλογοι.

Μετα απο πασσαρης το γυρισαμε στον ξανθοπουλο και κλαψαμε στον ωμο της στελλας.Γιατι ολοι εχουν δικαιωμα στην αγαπη και την κατανοηση γιατι οχι και αυτος.

"Αυτα δεν λεγονται απο το τηλεφωνο"

Πολλες απειλες δινει η νορα στον λουκα να φροντισει να ειναι εκει οταν γεννησει και ελπιζω να μην μας προετοιμαζουν με καμμια γεννα φιασκο.Γιατι το εχουν και ευκολο.Βαφτισια-φιασκο, ανακοινωση εγκυμοσυνης-φιασκο.

"Αυτα δεν λεγονται απο τον τηλεφωνο"

Ο στεφανος μαγειρεψε στην εριεττα.Και αναμεσα σε κοψιμο λαχανικων γαρνιτουρας κλπ. μιλησαμε και για τον ρουσσο.50-50 εδωσε πιθανοτητες και εχω να του πω να κοψει τον λιαγκα δεν τον βοηθαει.Παντως αυτο το παιδι τις εχει δοκιμασει ολες , τις κουζινες εννοω καλε, ειχαμε και παιχνιδια με το φαγητο.

"Αυτα δεν λεγονται απο το τηλεφωνο"

Μετα μιλησαμε με την αγια αδερφη μας η οποια καπου με μπερδεψε.Κοτσια εχει ο λουκας/ του εκοψε του ηλιθιου. Ε οσο να ναι το δικο σου το μυαλο δεν το φτανει, δυστυχως ομως οπως τα εχεις κανει ο χρηστος δεν φτανει το μυαλο του λουκα.Οποτε μαλλον το να περιτριγυριζεσαι απο ηλιθιους ειναι μεγαλο προσον.Αλλα θα μου πεις με εξυπνο πως θα φαινεσαι εσυ διπλα αινσταιν?Σωστο κι αυτο.

"Αυτα δεν λεγονται απο το τηλεφωνο"

Η ευα με τον λευτερη παρακολουθουν τον λεγαμενο.Και λυπαμαι αυτο τον κακομοιρη τον λευτερη.Τελικα μονος του αγαπαει γιατι οσο τρεξιμο εχει κανει ο λευτερης για την ευα ουτε το μισο δεν εχει διανυσει η ευα για τον λευτερη.

"Αυτα δεν λεγονται απο το τηλεφωνο"

Ο ηλιας ειχε επισκεψεις απο τον καλο ανθρωπο-φαντασμα που τον ενημερωνει για τα παντα.Τυφλα να εχει γνωστος δημοσιογραφος που μας ενημερωνει για διαφορες εξελιξεις (ονοματα δεν λεω οικογενειες δεν θιγω).

"Αυτα δεν λεγονται απο το τηλεφωνο"

Και ο αστυνομος γιατι τεθηκε σε μεταθεση δεν εχω καταλαβει.Συνηθως δεν ενημερωνει τους ανωτερους σε τετοιες αποφασεις?Δρα μονος του?Αλλα ετσι ειναι οι καλοι αστυνομικοι δεν αναγνωριζονται παρα μονο μετα θανατον.

Δεν θυμαμαι κατι αλλο καπου νυσταξα αν ξεχασα να σχολιασω κατι συγχωρεστε με σαν ζαβλακωμενο πειραματοζωο του fringe το ειδα σημερα.

Και εις αλλα με υγειαν και για να μην ξεχνιομαστε

Επεισόδιο 567 - Ημερομηνία 16-05-2011 11556 στις γνωστες που εγραψαν η θα γραψουν.

Φιλια.
sarita
sarita
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 567 - Ημερομηνία 16-05-2011 Empty Απ: Επεισόδιο 567 - Ημερομηνία 16-05-2011

Δημοσίευση από roria Δευ Μάης 16, 2011 8:58 pm

ale3ia_eva&nora!!! έγραψε:TA NΕΥΡΑ ΜΟΥ!!!!! Grrr Grrr Grrr Grrr Grrr Grrr Grrr
Ποση Μελιτα μπορει να αντεξει ενας ανθρωπινος οργανισμος???? Ο δικος μου παντως δεν αντεχει αλλο.....

Ενώνω κι εγώ τη φωνή μου με την κραυγή απόγνωσης και αγανάκτησης της συμφορουμίτισσας. Σύσταση προς τις εγκύους που βρίσκονται στο μήνα τους: κλειστείτε στα σπίτια σας μετά τη δύση του ήλιου κι αν σας χτυπήσουν το κουδούνι και δείτε από το ματάκι της πόρτας ή από τη θυροτηλεόραση, αν είστε προνομιούχοι, ένα κεφάλι με τρίχες κατσαρές, μην ανοίξετε για κανένα λόγο! Είναι μια ψυχολωλέγκω (ας μην υποκύψω στον πειρασμό κι αλλάξω τη θέση των συμφώνων!) που ψάχνει ετοιμόγεννες για να τους διηγηθεί τα ψυχολογικά της και τα σεξουαλικά της καταλεπτώς. Η συγκεκριμένη έχει πολύ βεβαρημένο παρελθόν σε τέτοιες επισκέψεις. Φυλαχτείτε! Και το κατάλληλο εμότικον εξαιρετικά αφιερωμένο Fskl :
Στέφανος-Έρη: αφού ακούσαμε τα συνηθισμένα περί Ρούσσου περάσαμε στην πολλά υποσχόμενη σκηνούλα που είχαμε δει στα προσεχώς του επεισοδίου της Παρασκευής και περίμενα κι εγώ να δω τη συνέχεια. Αμ δεν είχε!
Πόσοι αποβλακώθηκαν σήμερα μπροστά στο esprit brillant της Νταίζης; Έχουμε και λέμε: εκτός του γνωστού πεκινουά, ο Στέφανος (αυτό πια!), η Στέλλα (δεν ήθελε και πολύ), ξεχνάω κανέναν; Μόνο η Αντιγόνη κρατάει ακόμα, για καλή μας τύχη.
Οι σκηνές αστυνόμου-Λουκά πολύ καλοπαιγμένες κι απ τους δύο και ενδιαφέρουσες για την πλοκή, όπως και η σκηνή με τον Ηλία που ξαναμπαίνει στη δράση (ελπίζω όχι φευγαλέα).
Ρούσσος-Αντιγόνη: εγγύηση, απόλαυση, αλλά το περιεχόμενο το έχουμε εμπεδώσει πλέον.
Στέφανος-Έρη-Λουκάς: στην αναβροχιά, καλό και το χαλάζι. Τουτέστιν καλό αλλά λίγο, ιδιαίτερα το ζευγάρι στο τέλος. Κατά τα άλλα ωδή στην ελευθερία του διαδικτύου (σωστή και μακάρι να εξακολουθήσει να υπάρχει για καιρό ακόμα).
Δεν θυμάμαι άλλα. Με μια φράση θα έλεγα: μια απ' τα γίδια, οπότε αναλόγως τη διάθεση της στιγμής μέτριο προς καλό ή καλό προς μέτριο...
gxnel, fantina, jessie oscar
roria
roria
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 567 - Ημερομηνία 16-05-2011 Empty Απ: Επεισόδιο 567 - Ημερομηνία 16-05-2011

Δημοσίευση από fay66 Δευ Μάης 16, 2011 9:03 pm

Επεισόδιο 567. Λίγες μέρες πριν πέσει η αυλαία.Τι είδαμε;
Το Λουκά με την Εριέττα να καταθέτουν τη μήνυση σε έναν εισαγγελέα που κάθε άλλο πρόθυμοςήταν.
Έναν Ρούσσο να έχει βάλει φωτιά στο κινητό του για να μπλοκάρει τις εξελίξεις.
Μια Αμαλία να προσπαθεί να τον πείσει ότι έρχονται μαύρες και άραχλες μέρες. Καλά το ότι έχει σηκώσει τα χέρια της ψηλά με την ηλίθια την κόρη της δεν το σχολιάζω.
Τη Μελίτα να πηγαίνει να κλαψουρίζει στη Νόρα για την αγάπη της.
Τον Παναγιώτη να παίρνει μέτρα υπέρ του Λουκά , αλλά να τον προειδοπόιεί να προσέχει να έχει τα μάτια του 24 μιας και τον παρακολουθού.
Αυτό που δεν μου άρεσε είναι η επιμονή της Νόρας να είναι κοντά της ο Λουκάς , όπου και να βρίσκεται κατά τη διάρκεια του τοκετού. Κάτι τα λόγια του Παναγιώτη , κάτι τα λόγια της Νόρας στη μάνα της ότι θα είναι μόνη της στη γέννα , κάτι που παρακολουθούν το Λουκά , κάτι μου βρωμάει εδώ. Και δεν μου αρέσει καθόλου μια τέτοια εξέλιξη. Να δούμε τη Νόρα να γεννάει άνευ Λουκά. Πλάκα θα μας κάνουν.
Τι άλλο είχαμε απόψε; Α , ναι την Νταίζη. Να λέει προς όλους ότι θα λειτουργούσε εντελώς παράνομα , αλλά θα ήταν εκατό τοις εκατό σίγουρη. Τώρα εδώ που τα λέμε όταν έχεις να κάνεις με Ρούσσο , Λουκάκο , δεν πας και με το σταυρό στο χέρι. Άκου και τη μάνα του παιδιού σου(λέμε τώρα).
Κάτι ξέρει το θηλυκό λαμόγιο. Παιδί της νύχτας είναι , όλα τα έχει δει.
Είχαμε και το συμβούλιο κορυφής. Να φτιάξουν την ιστιοσελίδα ή όχι. Όλοι συμφώνησαν και μπήκε επικεφαλής η Δάφνη. Θα έχει και τη βοήθεια και του αστεριού. Ποιος τη χάρη τους!!
Ο Ηλίας δίνει και πάλι ρεσιτάλ. Οι άλλοι έπεσαν από τα σύννεφα όταν τους είπε για την πώληση της Εδέμ.Πλέον συνειδητοποιούν ότι κάποιος τριγυρνά στα πέριξ υπέρ τους.
Τώρα αν κρύβεται από πίσω ο Ηλίας με τον Ευκλείδη . Δεν ξέρω. Να απειλόύν για να πάρουν πίσω την Εδέμ και από την άλλη να μην θέλουν να βάλουν σε δύσκολη θέση τον Πέτρο γιατί ίσως κάτι ξέρει ακόμα και οι ίδιοι μπορεί να το ξέρουν και να μην θέλουν να βγει στην επιφάνεια; Τι να πω. Εκτός αν η φωνή του Κατρίτση ανήκει στον Αραβαντινό. Αλλά να μην τον αναγνωρίζει η Αντιγόνη. Γιατί μου λέει ότι αυτός ο άγνωστος Χ είναι ο φωτογράφος , κάτι που έχει πει η Νταίζη; Έτσι και αλλιώς αυτή όλο δικαιωμένη βγαίνει εκεί μέσα. Τι να πω πια η γυναίκα. Πάντως για μενα το μόνο σίγουρο είναι ότι δε θα λυθούν όλα τα μυστήρια και τα μυστικά όλων θα συνεχιστούν του χρόνου.
Επιστροφή στο επεισόδιο .
Μου άρεσε που για άλλη μια φορά ο Λουκάς τρέχει στο Νικόλα στα δύσκολα. Πραγματικά δεμένοι οι δυο τους..
Η Εύα σε ρόλο Μάτα Χάρη και ο Λευτέρης από κοντά της. Αν και διαφωνώ με το μελλοντικό της σχέδιο γιατί έχω την αίσθηση θα γυρίσει εναντίον της με τη σχέση της με τη Μαρίλια , όμως κάνει μια προσπάθεια να το επιλύσει και έχει γίνει πρώτη της προτεραιότητα.
Από όλες τις σκηνές μου άρεσε Λουκάς-Νόρα. Ο καταδρομέας που τρέχει αμέσως στο Νοράκι του και στην κοράκλα του. Αυτές τις σκηνές να βλέπαμε πιο συχνά , καλό θα ήταν.
Γενικά είχαμε αρκετές σκηνές , άλλες ανούσιες άλλες όχι αλλά σε γενικές γραμμές ήταν καλό.

fay66
Εδεμοφανάκι
Εδεμοφανάκι

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 567 - Ημερομηνία 16-05-2011 Empty Απ: Επεισόδιο 567 - Ημερομηνία 16-05-2011

Δημοσίευση από gxnel Δευ Μάης 16, 2011 9:17 pm

roria έγραψε:

Ενώνω κι εγώ τη φωνή μου με την κραυγή απόγνωσης και αγανάκτησης της συμφορουμίτισσας. Σύσταση προς τις εγκύους που βρίσκονται στο μήνα τους: κλειστείτε στα σπίτια σας μετά τη δύση του ήλιου κι αν σας χτυπήσουν το κουδούνι και δείτε από το ματάκι της πόρτας ή από τη θυροτηλεόραση, αν είστε προνομιούχοι, ένα κεφάλι με τρίχες κατσαρές, μην ανοίξετε για κανένα λόγο! Είναι μια ψυχολωλέγκω (ας μην υποκύψω στον πειρασμό κι αλλάξω τη θέση των συμφώνων!) που ψάχνει ετοιμόγεννες για να τους διηγηθεί τα ψυχολογικά της και τα σεξουαλικά της καταλεπτώς. Η συγκεκριμένη έχει πολύ βεβαρημένο παρελθόν σε τέτοιες επισκέψεις. Φυλαχτείτε! Και το κατάλληλο εμότικον εξαιρετικά αφιερωμένο Επεισόδιο 567 - Ημερομηνία 16-05-2011 951465 :

και γω μαζι σας!!!!!mayday mayday κατσαρη απειλη κυκλοφορει στην πολη!!!!!!ΦΥΛΑΧΤΕΙΤΕ!!! affraid


πολυ ωραιος σχολιασμος...(ως συνηθως δηλαδη)
Επεισόδιο 567 - Ημερομηνία 16-05-2011 943463
gxnel
gxnel
Εδεμοφανάκι
Εδεμοφανάκι

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 567 - Ημερομηνία 16-05-2011 Empty Απ: Επεισόδιο 567 - Ημερομηνία 16-05-2011

Δημοσίευση από Antigoni! Δευ Μάης 16, 2011 9:34 pm

Έχω χάσει σκηνές? Αφου το είδα το σημερινο...Έπαιζε η Μελίτα??
Μάλλον θα ήταν την ώρα που προσπαθούσα να πάρω την πίεση της γιαγιάς μου....(όχι ότι τα κατάφερα)
Κρίμα που έχασα τη Μελίτα? Πως θα κοιμηθώ το βράδυ και πως θα έχω μυαλό αύριο να γράψω λατινικά...Μου λείπει.... vomit
Δεν ψηφίζω ως συνήθως τον τελευταίο καιρό!
Antigoni!
Antigoni!
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Εδέμ!!
Ασχολίες : Τα μυστικά της εδέμ! Θρίλερ και εξωσχολικά βιβλία!!!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 567 - Ημερομηνία 16-05-2011 Empty Απ: Επεισόδιο 567 - Ημερομηνία 16-05-2011

Δημοσίευση από kapetanissa Δευ Μάης 16, 2011 10:09 pm

roria έγραψε: Είναι μια ψυχολωλέγκω (ας μην υποκύψω στον πειρασμό κι αλλάξω τη θέση των συμφώνων!) που ψάχνει ετοιμόγεννες για να τους διηγηθεί τα ψυχολογικά της και τα σεξουαλικά της καταλεπτώς.
Νομίζω τα ουρλιαχτά μου κάποιον πρέπει να ξύπνησαν... xoxo xoxo xoxo
Δεν υπάρχεις όμως, δεν υπάρχεις..... xoxo xoxo xoxo
(...και ένα φωνήεν....)

roria έγραψε: Πόσοι αποβλακώθηκαν σήμερα μπροστά στο esprit brillant της Νταίζης; Έχουμε και λέμε: εκτός του γνωστού πεκινουά, ο Στέφανος (αυτό πια!), η Στέλλα (δεν ήθελε και πολύ), ξεχνάω κανέναν; Μόνο η Αντιγόνη κρατάει ακόμα, για καλή μας τύχη.
Καλέ αφού λάμπει και στραφταλίζει.... Τώρα τι να πω. Σπουδασμένοι νομικοί, με εμπειρίες με διασυνδέσεις, λαμπρά νέα μυαλά, πλούσιοι και διάσημοι, γιατροί και λωποδύτες, κατ' επάγγελμα λαμόγια ΚΑΙ η ΕΛ.ΑΣ. υποκλίνονται στο μυαλό της τραγουδιάρας.
Λέω τώρα εγώ..... μήπως το παρακάναμε λίιιιιιιιιιιιιιιιγο?????????

Κατά τα λοιπά, ολίγον από άνοστο, νερόβραστο, ανάλατο.....
Ωραίοι ο Λουκάς με τον αστυνόμο, δε λέω.
Ρούσσος Αντιγόνη, ναι, αλλά πόσο πια?
Από Νταίζη και Στέλλα απέχω, ήταν και μαζί, βράστα.

Τώρα που το σκέφτομαι, πολλές άχρηστες, ανούσιες κι εκνευριστικές σκηνές είχε. Το Στέλλα Ρούσσος, τα πάντα της πανηλίθιας... Δεν πρόσφεραν τίποτα πέραν επιβαρύνσεως νευρικού συστήματος. Δεν θα επεκταθώ, γιατί θα τα πάρω πάλι.

Ο Στέφανος Σεφ, άλλη μια φορά.
Αν δεν το 'χα ξανα-ξαναδει, μπορεί να με συγκινούσε περισσότερο. Βρείτε κάτι άλλο να μας πείσετε...

Την Εύα την καταλαβαίνω που θέλει να ασχοληθεί με τη Μαρίλια, τον τρόπο δεν καταλαβαίνω, και τον άλλο τον έρμο τον λυπάμαι. Ήρθε κι αυτός μ' ένα απειλητικό βλέμμα (τότε) πάνω στη μηχανή, ο "ήρθα και θα μείνω" και..... αχ.
Τώρα, για το blog τι να σας πω.... Αφού αυτό βρήκανε..... Μόνο να χαρείτε, μην ανακατευτεί η εξωγήινη.... σιγά Νοράκι μου που τα παίζει αυτά στα δάχτυλα η μανούλα, επειδή το 'χε ρίξει στα γκομενικά τσατ στο φατσοτεύτερο....

Έχω στην άκρη της γλώσσας, μέρες τώρα, ένα σιχτίρ προς τον Ρούσσο, πρέπει να 'ναι που έχω σκυλοβαρεθεί να ακούω να μιλάει για έναν πόλεμο και ότι δεν τον άρχισε αυτός. Μα, νισάφι όμως!

Αυτά. Με μεγάλη επιείκια να το πω μέτριο, ίσως, και πάλι, θα το σκεφτώ... Sleep
kapetanissa
kapetanissa
Τουρίστας
Τουρίστας

Θηλυκό Τόπος : Fata Morgana
Ασχολίες : ατέρμονη πεζοπορία στον θαλασσινό φεγγαρόδρομο

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 567 - Ημερομηνία 16-05-2011 Empty Απ: Επεισόδιο 567 - Ημερομηνία 16-05-2011

Δημοσίευση από fantina Δευ Μάης 16, 2011 10:35 pm

με τους αναγραμματισμους roriaεχω ενα θεμα .
αλλα σημερα το βρηκα με την μια και πολυ μου αρεσε (αλλα ειπαμε ,κομψοτητα )και ενα δικιο το εχεις .
μην σου πω πολλα !!!!!!!

και μερσο πολυ για το οσκαρακι !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

fantina
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Θηλυκό Τόπος : στο πιο ομορφο βουνο !!!!!
Ασχολίες : κατι κανω και εγω ......

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 567 - Ημερομηνία 16-05-2011 Empty Απ: Επεισόδιο 567 - Ημερομηνία 16-05-2011

Δημοσίευση από ΣΨ1 Δευ Μάης 16, 2011 10:57 pm

E Νταιζαρα μας σιγα μην εσυ εισαι ισα κι ομοια με τον Λουκακο μας!!!

Τι να το κανεις τετοιο μυαλο αγαπη μου,αχρειαστο να ειναι.

Ε δεν σκεφτηκε και κατι πρωτοτυπο τελικως!Ετσι θα δρουσαν πολλοι φα-

νταζομαι,ειναι η ευκολη λυση αυτη,αλλα οχι ο Λουκακος που αγαπησαμε!

Ποτε δεν θα εκανε κατι ευκολο!Φυσικα και το δυσκολο ειναι να πηγαινεις

με το γραμμα του νομου παντα .Ασχετα αν νικας ή οχι!

Μου αρεσε μαλιστα που η Νταιζη ειπε στη Στελλα τι θα εκανε αυτη και ειχε
υφος χιλιων καρδιναλιων και βαλε!!

Ασε μας ρε Νταιζη να χαρεις δηλ!!

ΣΨ1
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Τόπος : Αθήνα
Ασχολίες : Πολλές

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 567 - Ημερομηνία 16-05-2011 Empty Απ: Επεισόδιο 567 - Ημερομηνία 16-05-2011

Δημοσίευση από Clarabelle Δευ Μάης 16, 2011 10:58 pm


Το επεισοδιάκι ήταν κατάλληλο για ασθενείς που τους ταλαιπωρεί η αυπνία

Ένα ατελείωτο σύρε κι έλα του Λουκά που ενημέρωνε και ανακεφαλαίωνε / ανακεφαλαίωνε και ενημέρωνε

Εξέλιξη καμιά οπότε ενδιαφέρον κανένα

Μίρλα στα γνωστά για την εποχή επίπεδα

Το Στέφανο να μαγειρεύει ΚΑΙ στην τρίτη κυρία που μοιράζεται το κρεβάτι του

Τη Στέλλα να περιφέρει το σαρκίο της στο τέως αντικείμενο του πόθου της και την κόρη της

Τη Δάφνη να δηλώνει διαχειρίστρια του νέου μπλόγκ

Το Λουκά να μας ενημερώνει οτι ο Ρούσσος δεν κατέχει το διαδύκτιο μη κάνετε τον κόπο να τον ψάξετε δεν θα τον βρείτε στο φατσοβιβλίο

Την Εύα σε παρακολούθηση δευτερολέπτου, γιατί είπαμε είναι και κουρασμένη

Την Νταίζη σε κρίση εξυπνάδας και το υπόλοιπο καστ σε κρίση βλακείας να δηλώνει εντυπωσιασμένο με την ευφιία της

Χρειάστηκα καφέ στη συνέχεια για να ανοίξει το μάτι να παρακολουθήσω το νησί

Είμαστε δυό βδομάδες πριν το φινέλε είπαμε;

Εντυπωσιάστηκα

Ελπίζω αύριο στα μνήματα να κερνάνε και κόλυβο ή ακόμη καλύτερα κανένα τσουρεκάκι να έχει ένα ενδιαφέρον βρε αδελφέ γιατί αυτό που σερβίρουν δεν καταπίνεται.
Clarabelle
Clarabelle
Forum Team
Forum Team

Θηλυκό Τόπος : Πειραιάς

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 567 - Ημερομηνία 16-05-2011 Empty Απ: Επεισόδιο 567 - Ημερομηνία 16-05-2011

Δημοσίευση από dm10811 Δευ Μάης 16, 2011 11:09 pm

gxnel έγραψε:Ρουσσο Επεισόδιο 567 - Ημερομηνία 16-05-2011 951465 Μελιτα Επεισόδιο 567 - Ημερομηνία 16-05-2011 951465 Νταιζη Επεισόδιο 567 - Ημερομηνία 16-05-2011 951465

Αι σιχτιρ και οι 3 τους σημερα...ο Ρουσσος ακουσε οτι ο Λουκας εμαθε που ειναι θαμενο το πτωμα και θα κινησει γη και ουρανο για να το καλυψει ΚΑΙ αυτο....κατα τα αλλα λεει αληθειες,κανει νομιμα πραγματα και θα πρεπει ολοι να κοαθομαστε προσοχη μπροστα του....αντε ρε!!!!και ποσο αχρειαστη η σκηνη με την Στελλα?οτι τι?πηγε να δικαιολογηθει στο παρολιγον αισθημα για τις ενεργειες του???ΜΗΝ ΜΕ ΣΚΑΣ!!!!

Η Μελιτα απο την αλλη "κλαιει" την μοιρα της στη μαμα της....που πηγε και τα εκανα σκ@τ@.....αλλα καταλαβε αλλα ειπε και μετα σου φταινε οι αλλοι!!!!εφαγες Χ,χυλοπιτα,ΠΟΡΤΑ ΠΩΣ ΤΟ ΛΕΝΕ.....γουβωσε τον καναπε σου αφου καταντησες ετσι και μην μας ζαλιζεις...και τι ειπε για τον Λουκα ας προσεχε????τι να μας πεις και συ κοπελια....ο Λουκας κανει την επανασταση του οπως λεει και ο Ρουσσος και παρα τα εμποδια συνεχιζει.....εσυ γυρισες πισω στη βολεψη σου....και οσο σε βοηθησε ο Λουκας και η Νορα ηταν καλοι τωρα σε χαλασαν?...πηγε και στην εγκυο!!!ειδηση βρηκε που ειναι το σπιτι!!!!εκανε και τη διαπιστωση οτι μεγαλωσε η κοιλια....ε ειναι λιγο ετοιμογεννη οσο να πεις!!!!ναι Νορα μου της τα ελεγες...αλλα και στα γυαλοτουβλα να το ελεγες περισσοτερα θα καταλαβαν....
Επεισόδιο 567 - Ημερομηνία 16-05-2011 785784



Νταιζη.....σωπα ρε Μυαλο που δεν σε ακουμε κιολας...να σε ακουσει ο Λουκας να κανει τις παρανομιες σου να γινει ενα με τον Ρουσσο....θα πονταρει κιολας λεει στον Λουκα...τι αποδοση δινει δεν μας ειπε.....και αν εχεις κανα αλλο σιγουρακι δως το μην εισαι μονοφαγου!!!Νταιζη παρατα μας με το υφακι σου!!!!!


κατα τα αλλα!!!!Νορα-Λουκας στο σπιτι Επεισόδιο 567 - Ημερομηνία 16-05-2011 226538 κανονισου Λουκακο να μην εισαι εκει οταν θα γενναει η Νορα....θα σου φερει την καμπυλη του πονου στο κεφαλι.... Επεισόδιο 567 - Ημερομηνία 16-05-2011 191984

μου αρεσε και η σκηνη τους εκει που επιναν το καφε τους(αν και καποιος τους παρακολουθουσε)...ωραια και η σκηνη με την παρεα που συζηταγαν για το blog....ΜΗΝ βαλετε την Στελλα στο blog θα καταρρευσει το συστημα!!!!!!!!

Αντιγονη
Επεισόδιο 567 - Ημερομηνία 16-05-2011 195890 ...Ευα-Λευτερης σε παρακολουθηση...και καλα ο Ηλιας ειναι μπροστα σε ενημερωση....μονο ποτε θα βγει απο κει δεν ξερει ακομα....


Υ.Γ1..."το εφερε η κουβεντα και του ειπα οτι τον αγαπαω"....κοιτα αυτη η ρουφιανα η κουβεντα τι πραγματα κανει!!!!AMBER ALERT...ΤΟ ΝΗΠΙΟ ΝΑ ΕΠΙΣΤΡΕΨΕΙ ΣΤΟΥΣ ΓΟΝΕΙΣ ΤΟΥ!!!!
Υ.Γ2...Η Μελιτα σημερα ειχε και δακρυ στο μαγουλο?η δεν ειδα καλα....ποσο ψευτικο φαινοταν....
Υ.Γ3...παει ο αστυνομος...τωρα θα του παρουν και την υποθεση της Αννας?
Tι να πω για αυτον τοω σχολισμο;;; : respect :
Ξερω οτι τα εχεις πει ηδη αλλα πρεπει να τα βγαλω απο μεσα μου!!!!Εκει που λεει η Νταιζαρα στην Αντιγονη οτι κινδυνευουν να γαζωσει κανενας το σπιτι το παραδεχομαι ειπα αμην και ποτε!!!!Δε θελω να πεθανει αληθεια(απλα να σαπισει στη φυλακη) αλλα σημερα μιλαμε ηταν τοοοοοοσοοοοοοο εκενυριστικη!!!!!!Ειδικα στη σκηνη με τη Στελλα η οποια στον Ρουσσο τα ειπε ωραια αλλα με τη Νταιζη ακομα η νοημοσυνη της πεφτει υπο το μηδεν!!!!Καλα δε βλεπει οτι η γυναικα ειναι αποφοιτος της Ανωτατης Εγκληματικης ελεος!!!!!!!

Οσο για τη Μελιτα οφειλω να ομολογησω οτι τη λυπηθηκα λιγακι που εκλαιγε αλλα αυτο το ας προσεχε ο Λουκας μου εκατσε στο λαιμο!!!!Κι ακομα περισσοτερο που μετα πηγε στη Νορα αλλα δυστυχως δεν ειχε τα κοτσια να το πει μπροστα της....Και την εφερε και σε δυσκολη θεση γιατι της ειπε οτι ζητησε απο τον Στεφανο να ειναι μαζι ο οποιος ομως τωρα ειναι με την αδελφη του Λουκα...Η Νορα απεδειξε ποσο καλη φιλη ειναι και η Μελιτα οτι υπηρχε λογος που δεν ειχε ποτε φιλους....

Μου αρεσαν Νορα και Λουκας τοσο πολυ ομως!!!! inlove Αχ,αυτη η γυναικαρα(οχι ο Μικυ η μπεμπα!!!)μας εχει και τρεχουμε!!!Πολυ με προβληματισε ομως η Νορα σημερα!!!!Μη τυχον και λειπει ο Λουκας!!! Impatient Και η σκηνη που επιναν καφε ηταν πολυ ωραια....
dm10811
dm10811
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Αθηνα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 567 - Ημερομηνία 16-05-2011 Empty Απ: Επεισόδιο 567 - Ημερομηνία 16-05-2011

Δημοσίευση από ΣΨ1 Δευ Μάης 16, 2011 11:18 pm

Να πω οτι μου αρεσε το επ σημερα και το ψηφισα καλο!

Τωρα αυτο με τον Ηλια ποσο κουλο παιζει να ειναι;;;Να πιστεψουμε δηλ οτι

καποιος υπαρχει εκει εξω που νοιαζεται για το αν θα συνεχισει ναμενει στην

Εδεμ ο Ηλιας;;;και αν ειναι ετσι γιατι δεν μας εδειξαν και καποια σκηνη που

να φαινεται εστω μια σκια ή ενα χερι ή ενα ποδι ή ενα αυτι βρε αδερφε!!

Τους σκεφτηκα ολους πια και ποιος μπορει να ειναι και καταληγω στον ιδιο

τον Ηλια.

Α πριν λιγο σκεφτηκα και κεινη τη μανα του Μανου που ταχαμου σκοτωθηκε

σε αεροπορικο χαχχαχαχαχαχχαχαχα τζαζεψα το ξερω ,αλαλ και τι νακανω!

Μου τελειωσαν οι νοματεοι!!!

ΣΨ1
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Τόπος : Αθήνα
Ασχολίες : Πολλές

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 567 - Ημερομηνία 16-05-2011 Empty Απ: Επεισόδιο 567 - Ημερομηνία 16-05-2011

Δημοσίευση από alex1 Δευ Μάης 16, 2011 11:22 pm

Ψήφισα μέτριο!!!!!Η αλήθεια είναι ότι έχω δει και χειρότερα,πολύ χειρότερα.
Αλλά σήμερα λίγες ήταν οι σκηνές που αξίζουν για μένα σχολιασμό!!!!!!!

Τι να πω για την Νταίζη;;;;με κάλυψε απόλυτα το Σοφάκι μου.Θέλω να την ακού-
σω μόνο,όταν καταλάβει,ποιος είναι ο άγνωστος Χ που εδώ και τόσο καιρό περι-
μένω να δω,γιατί πραγματικά κουράστηκα.Με το σταγονόμετρο όλα πια.
Κατα τα άλλα,δεν θέλω να την ακούω.Γιατί το ύφος υψηλών καρδηναλίων της,με έχει κουράσει,και με εκνευρίζει.

Στεφανος και Εριέττα.
Κάθε επεισόδιο που περνάει,γίνεται ακόμη πιο εμφανές,πόσο δένεται αυτο το ζευγάρι.Στα δύσκολα είναι ένα,χαμογελούν,βρίσκουν την όρεξη και την διαθεση να παίξουν,και τα λοιπά!!!!!!
Καθε μέρα,που περνάει,για εμένα αυτο που έχουν είναι πιο δυνατό,μου φαίνεται πιο δυνατό.
Και απο την άλλη Η Μελ μας.Τι κάνει;;;;;;;;έχει κολλήσει με το να λέει Η Εριέττα είναι υπεύθυνη.Δλδ αν είναι δυνατον πια!!!!!!!ΜΕ ΚΟΥΡΑΣΕ.
Είναι μόνη της,είναι ανάμεσα σε ένα κυκεώνα,αλλά δεν μπορώ άλλο να την βλέπω έτσι.Πρέπει επιτέλους να προχωρήσει μπροστά.Σε άλλους ανθρώπους έχουν συμβεί πραγματικές τραγωδίες,σηκώνουν το αναστημα τους και προχωρούν!!!!!!!Και στην τελική ούτε η πρώτη ούτε η τελευταία θα είναι που ερωτεύθηκε που χώρισε,που πόνεσε.Και θα το ξαναεπαναλάβω.Όταν χάνεις την αξιοπρέπεια σου,ποτέ δεν φταίει κάποιος άλλος,αλλά μόνο εσύ.Δεν μπορώ να βλέπω αυτό τον χαρακτήρα έτσι.Καλύτερα να μην την δω μέχρι να κλείσει η σειρά για μένα.

alex1
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Άντρας Τόπος : ΑΘΗΝΑ

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 567 - Ημερομηνία 16-05-2011 Empty Απ: Επεισόδιο 567 - Ημερομηνία 16-05-2011

Δημοσίευση από ΣΨ1 Δευ Μάης 16, 2011 11:27 pm

Να πω και κατι γαι τη Μελ!!

Σκληρη η Αμαλια,αλλα δεν πρεπει καποιος να ειναι σκληρος μαζι της;;;;

Εχει πεσει σε μια αφασια και πρεπει καποιος καλος ανθρωπος να της ριξει

μερικες σφαλιαρες μπας και συνελθει.Ε το εκανε η Αμαλια,σπλαχνο της

ειναι δεν μπορουσε να την βλεπει να πηγαινει απ το κακο στο χειροτερο.

Και φυσικα ειχε δικιο,γιατι η Μελ για αλλο τον φωναξε, και αλλο του ειπε.

Οχι δεν του ειπε ,για την ακριβεια γονατισε livani

Κι εδω που τα λεμε ειναι ωρα τωρα να κανει ερωτικη προσεγγιση στον Στεφ;;;

Οοοοοοοχι δεν ειναι,λαθος timing Μελιτα μας!

Και μετα πηγε και απ την Νορα και ακουσε και παλι τα ιδια περι εμμονης!

Και λεω τωρα ειναι δυνατον να εχει δικιο η Μελιτα και ολοι οι υπολοιποι

να της λενε οτι εμμενει;;;Τι να πω ,ολοι τυφλωθηκαν και η μονη που ειναι

ηρεμη και ψυχραιμη και με καθαρη ματια ειναι η Μελ;;;Για γελια ειναι αυτο!

ΣΨ1
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Τόπος : Αθήνα
Ασχολίες : Πολλές

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 567 - Ημερομηνία 16-05-2011 Empty Απ: Επεισόδιο 567 - Ημερομηνία 16-05-2011

Δημοσίευση από ΣΨ1 Δευ Μάης 16, 2011 11:30 pm

Ε μα alex μου ,βαρεθηκα να μιλανε ολοι για τηνΝταιζη ,λες και ειναι

ο μεγας προφεσορας!!Αντε γιατι τα νευρα μας πια!Τραγουδιαρα ειναι η γυναικα

και κοβει λιγο το κεφαλακι της,αλλα οχι και πολυ ,αλλιως δεν θα πηγαινε καθε μερα στην κρυψωνα για να χαιδευει τα διαμαντια και θα ηταν δικα της

τωρα χαχαχαχχαχαχχαχαχχα αλλα ειπαμε οτι το εξυπνο πουλι απ την μυτη πιανεται!

ΣΨ1
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Τόπος : Αθήνα
Ασχολίες : Πολλές

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 567 - Ημερομηνία 16-05-2011 Empty Απ: Επεισόδιο 567 - Ημερομηνία 16-05-2011

Δημοσίευση από fay Δευ Μάης 16, 2011 11:44 pm

Clarabelle έγραψε:
Το επεισοδιάκι ήταν κατάλληλο για ασθενείς που τους ταλαιπωρεί η αυπνία

Χρειάστηκα καφέ στη συνέχεια για να ανοίξει το μάτι να παρακολουθήσω το νησί

Ελπίζω να μην έχασες καμιά σκηνή από την εν λόγω σειρά γιατί σε αντίθεση με τα Μυστικά το επεισόδιο του Νησιού ήταν συγκλονιστικό απόψε. Η μέρα με τη νύχτα.
Συγγνώμη για το οφ τόπικ.
fay
fay
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Θηλυκό Τόπος : Σε μια δική μου ουτοπία.
Ασχολίες : Διάβασμα, Μουσική, Κλασσικό σινεμά.

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 567 - Ημερομηνία 16-05-2011 Empty Απ: Επεισόδιο 567 - Ημερομηνία 16-05-2011

Δημοσίευση από ΣΨ1 Δευ Μάης 16, 2011 11:50 pm

alex1 έγραψε:Ψήφισα μέτριο!!!!!Η αλήθεια είναι ότι έχω δει και χειρότερα,πολύ χειρότερα.
Αλλά σήμερα λίγες ήταν οι σκηνές που αξίζουν για μένα σχολιασμό!!!!!!!

Τι να πω για την Νταίζη;;;;με κάλυψε απόλυτα το Σοφάκι μου.Θέλω να την ακού-
σω μόνο,όταν καταλάβει,ποιος είναι ο άγνωστος Χ που εδώ και τόσο καιρό περι-
μένω να δω,γιατί πραγματικά κουράστηκα.Με το σταγονόμετρο όλα πια.
Κατα τα άλλα,δεν θέλω να την ακούω.Γιατί το ύφος υψηλών καρδηναλίων της,με έχει κουράσει,και με εκνευρίζει.

Στεφανος και Εριέττα.
Κάθε επεισόδιο που περνάει,γίνεται ακόμη πιο εμφανές,πόσο δένεται αυτο το ζευγάρι.Στα δύσκολα είναι ένα,χαμογελούν,βρίσκουν την όρεξη και την διαθεση να παίξουν,και τα λοιπά!!!!!!
Καθε μέρα,που περνάει,για εμένα αυτο που έχουν είναι πιο δυνατό,μου φαίνεται πιο δυνατό.
Και απο την άλλη Η Μελ μας.Τι κάνει;;;;;;;;έχει κολλήσει με το να λέει Η Εριέττα είναι υπεύθυνη.Δλδ αν είναι δυνατον πια!!!!!!!ΜΕ ΚΟΥΡΑΣΕ.
Είναι μόνη της,είναι ανάμεσα σε ένα κυκεώνα,αλλά δεν μπορώ άλλο να την βλέπω έτσι.Πρέπει επιτέλους να προχωρήσει μπροστά.Σε άλλους ανθρώπους έχουν συμβεί πραγματικές τραγωδίες,σηκώνουν το αναστημα τους και προχωρούν!!!!!!!Και στην τελική ούτε η πρώτη ούτε η τελευταία θα είναι που ερωτεύθηκε που χώρισε,που πόνεσε.Και θα το ξαναεπαναλάβω.Όταν χάνεις την αξιοπρέπεια σου,ποτέ δεν φταίει κάποιος άλλος,αλλά μόνο εσύ.Δεν μπορώ να βλέπω αυτό τον χαρακτήρα έτσι.Καλύτερα να μην την δω μέχρι να κλείσει η σειρά για μένα.


Συμφωνω με ολο το post αλεξακη μου και κυριως με τα υπογραμμισμενα!!! Flkia

ΣΨ1
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Τόπος : Αθήνα
Ασχολίες : Πολλές

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σελίδα 1 από 2 1, 2  Επόμενο

Επιστροφή στην κορυφή


 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης