Επεισόδιο 567 - Ημερομηνία 16-05-2011

Σελίδα 2 από 2 Επιστροφή  1, 2

Πήγαινε κάτω

Βαθμολογείστε το σημερινό επεισόδιo

Επεισόδιο 567 - Ημερομηνία 16-05-2011 - Σελίδα 2 Vote_lcap4%Επεισόδιο 567 - Ημερομηνία 16-05-2011 - Σελίδα 2 Vote_rcap 4% 
[ 2 ]
Επεισόδιο 567 - Ημερομηνία 16-05-2011 - Σελίδα 2 Vote_lcap21%Επεισόδιο 567 - Ημερομηνία 16-05-2011 - Σελίδα 2 Vote_rcap 21% 
[ 12 ]
Επεισόδιο 567 - Ημερομηνία 16-05-2011 - Σελίδα 2 Vote_lcap25%Επεισόδιο 567 - Ημερομηνία 16-05-2011 - Σελίδα 2 Vote_rcap 25% 
[ 14 ]
Επεισόδιο 567 - Ημερομηνία 16-05-2011 - Σελίδα 2 Vote_lcap18%Επεισόδιο 567 - Ημερομηνία 16-05-2011 - Σελίδα 2 Vote_rcap 18% 
[ 10 ]
Επεισόδιο 567 - Ημερομηνία 16-05-2011 - Σελίδα 2 Vote_lcap0%Επεισόδιο 567 - Ημερομηνία 16-05-2011 - Σελίδα 2 Vote_rcap 0% 
[ 0 ]
Επεισόδιο 567 - Ημερομηνία 16-05-2011 - Σελίδα 2 Vote_lcap32%Επεισόδιο 567 - Ημερομηνία 16-05-2011 - Σελίδα 2 Vote_rcap 32% 
[ 19 ]

Σύνολο Ψήφων : 57

Επεισόδιο 567 - Ημερομηνία 16-05-2011 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 567 - Ημερομηνία 16-05-2011

Δημοσίευση από ΣΨ1 Την / Το Τρι Μάης 17, 2011 12:01 am

fay έγραψε:
Clarabelle έγραψε:
Το επεισοδιάκι ήταν κατάλληλο για ασθενείς που τους ταλαιπωρεί η αυπνία

Χρειάστηκα καφέ στη συνέχεια για να ανοίξει το μάτι να παρακολουθήσω το νησί

Ελπίζω να μην έχασες καμιά σκηνή από την εν λόγω σειρά γιατί σε αντίθεση με τα Μυστικά το επεισόδιο του Νησιού ήταν συγκλονιστικό απόψε. Η μέρα με τη νύχτα.
Συγγνώμη για το οφ τόπικ.

Εχουμε κανα τοπικ εδω μεσα,που να μπορουμε να σχολιασουμε το νησι;;;;;;;;;;;;;;;;

ΣΨ1
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Τόπος : Αθήνα
Ασχολίες : Πολλές

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 567 - Ημερομηνία 16-05-2011 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 567 - Ημερομηνία 16-05-2011

Δημοσίευση από Clarabelle Την / Το Τρι Μάης 17, 2011 12:05 am

ΣΨ1 έγραψε:
fay έγραψε:
Clarabelle έγραψε:

Ελπίζω να μην έχασες καμιά σκηνή από την εν λόγω σειρά γιατί σε αντίθεση με τα Μυστικά το επεισόδιο του Νησιού ήταν συγκλονιστικό απόψε. Η μέρα με τη νύχτα.

Εχουμε κανα τοπικ εδω μεσα,που να μπορουμε να σχολιασουμε το νησι;;;;;;;;;;;;;;;;

Μπορείς να πας στο τοπικ τηλεόραση κινηματογράφος θέατρο διασκέδαση

Επεισόδιο 567 - Ημερομηνία 16-05-2011 - Σελίδα 2 ClarabelleFinale

Μας είπαν η Εύα είναι θάλασσα
και η θάλασσα μπορεί να είναι φουρτουνιασμένη και μπορεί να είναι γαλήνια, αλλά ακίνητη ποτέ!
Στα "Μυστικά" το κατάφεραν και αυτό!
Clarabelle
Clarabelle
Forum Team
Forum Team

Θηλυκό Τόπος : Πειραιάς

Δημοσίευση από ΣΨ1 Την / Το Τρι Μάης 17, 2011 12:08 am

Clarabelle έγραψε:
ΣΨ1 έγραψε:
fay έγραψε:
Clarabelle έγραψε:

Μπορείς να πας στο τοπικ τηλεόραση κινηματογράφος θέατρο διασκέδαση

Ωραια!!Σ ευχαριστω πολυ!

ΣΨ1
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Δημοσίευση από Eya-8ea Την / Το Τρι Μάης 17, 2011 1:39 am

Μελιτα : Επεισόδιο 567 - Ημερομηνία 16-05-2011 - Σελίδα 2 951465 με τη συνεχη σου κλαψα.Εδω καραβια χανονται βαρκουλες αρμενιζουν..Η κοπελα δεν εχει καταλαβει πως εχει καταντησει υστερικη,παραλογη και εχει κουρασει ολο τον κοσμο!!!Δε σταματαει ποτε να κλαιγεται σε αν8ρωπους με πραγματικα πραβληματα οπως η Αμαλια και φυσικα η Νορα.... Επεισόδιο 567 - Ημερομηνία 16-05-2011 - Σελίδα 2 752185
Της εψαλλαν ομως πολυ καλα και τη βαλανε στη 8εση της και οι 2...
Τα παιδια αποφασισαν να δημιουργησουν blog με υπευ8ηνη τη Δαφνη..Ειχε δικιο το Ευακι ,να ανησυχει μηπως μπλε3ουν ..
Neutral
Λυπη8ηκα πολυ τον κυριο Ηλια παλι ..Ο καημενουλης περιμενε τη Δαφνη και το Νικολα με τη βαλιτσα στο χερι ετοιμος να φυγει και παλι τον απογοητευσαν Επεισόδιο 567 - Ημερομηνία 16-05-2011 - Σελίδα 2 593737 Δε μπορω να καταλαβω για ποιο λογο δε του λενε για την εδεμ και δε τον παιρνουν απο εκει ,αφου δε του κανει καλο στην ψυχολογικη του κατασταση..Επιτελους ομως καταλαβανε πως δεν ειναι ιδεα του και οραματα οι επισκεψεις του αγνωστου ανδρα..Τωρα ολοι εχουν καταλαβει πως καποιος τους παρακολου8ει παρα πολυ στενα... Επεισόδιο 567 - Ημερομηνία 16-05-2011 - Σελίδα 2 17902

Ο Λουκας ενημερω8ηκε για το πτωμα και εβαλε τον αστυνομο να το φυλαει και ομως ο 2ος τε8ηκε σε δια8εσιμοτητα..Ρουσσο παλι εβαλες το χερακι σου... Επεισόδιο 567 - Ημερομηνία 16-05-2011 - Σελίδα 2 274331

Η Νορα ανησυχει παρα πολυ για το Λουκα μηπως δεν ειναι μαζι της την ωρα που γενναει!!Ελπιζω να μη κανουν κανενα αστειο και δεν ειναι μαζι της...8α μας απογοητευσουν ολους....
Επεισόδιο 567 - Ημερομηνία 16-05-2011 - Σελίδα 2 433450

Το Ευακι αρχιζει να ασχολειται με το 8εμα του 8ανου....Αντε να ηρεμησουν τα νευρα της Μαριλιας και τα δικα μας μαζι...

Αυτα απο μενα ..ΚΑΛΟ ΒΡΑΔΥ
Επεισόδιο 567 - Ημερομηνία 16-05-2011 - Σελίδα 2 477675
Eya-8ea
Eya-8ea
Τουρίστας
Τουρίστας

Δημοσίευση από rafoni Την / Το Τρι Μάης 17, 2011 10:20 am

Δεν θα σχολιάσω το επεισόδιο, απλά θα πω μόνο το εξης.
Εδώ ο κόσμος καίγεται και το.....μ....Μελιτόνι χτενίζεται!!
Η καημένη έγκυος τι έχει κάνει και το τραβάει όλο αυτό?? Είπαμε, έφυγε από το γραφείο της Νόρας, θα ησυχάσει το κεφαλάκι της εγκύου, αλλά τελικά δεν τη γλύτωσε. Και καλά πήγε να επισκεφθεί τη φίλη της που είναι έγκυος, αλλά μάλλον για ψυχοθεραπεία πήγε!! Μου κάνει εντύπωση που η Νόρα δεν έχει γεννήσει με αυτά που ακούει!!
Οι σχολιασμοί σας (όσους διάβασα) δεν παίζονται!! lmao

rafoni
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Θηλυκό

Δημοσίευση από Cancoon Την / Το Τρι Μάης 17, 2011 11:03 am

Το επεισόδιο ήταν υπερβαρετό.
Αυτό με το μπλογκ και αν ήταν βαρετό (υπάρχουν και πολλές νομικές ενστάσεις αλλά πες για λόγους δραματουργίας τις προσπερνάμε) και το αποκορύφωμα είναι ότι από αύριο η δράση περνάει στα νεκροταφεία!!
Τι να πω για την σκηνή του Στέφανου με την Εριέττα; Άχαρη και ξενέρωτη. Αυτά είναι τα παιχνιδάκια ανάμεσα στο ζευγάρι; Το να πετάει ο Στέφανος στην Εριέττα λαχανικά;; Στείλτε τον άνθρωπο πίσω στην Μελίτα του!!
Για την Μελίτα έχω να πω ότι κουράστηκα να βλέπω τους πάντες να την μαλώνουν και να την κατακρίνουν. Της λέει η Νόρα "εσύ φταις που έχασες τον Στέφανο". Μάλιστα. Δηλαδή ο Στέφανος δεν είχε καμία ευθύνη σε αυτόν τον χωρισμό που πήγε και κατσίκωσε ανάμεσά τους την Εριέττα; Της λέει η Αμαλία "εσύ φταις που θύμωσε ο Στέφανος και αποκάλυψε τον τάφο". Εκτός του ότι αυτό δεν ισχύει, γιατί είχε ήδη κάνει την αποκάλυψη ο Στέφανος, από πότε είναι λάθος το να πει μια γυναίκα αυτά που αισθάνεται και νιώθει; Η Αμαλία έχει γίνει απίστευτα κουραστική στα τελευταία επεισόδια ενώ οι τσιρίδες της συναγωνίζονται στην αντιαισθητικότητα αυτές της Εριέττας.
Γεγονός είναι ότι η Μελίτα τα ακούει από όλους χωρίς λόγο. Είναι μόνη και την αδικούν όλοι. Περιμένω πώς και πώς να αλλάξει αυτή κατάσταση και να τα ξαναβρεί με τον Στέφανο.
Και το ωραίο της ημέρας ήταν που ρωτάει ο Λευτέρης την Εύα αν είναι δυνατόν ο Θάνος να πάει και με την οικογένεια και με την ερωμένη (την Μαρίλια) στην Θεσσαλονίκη και απαντάει η Εύα "σιγά, γίνονται και χειρότερα"!! Παντρεμένοι και ερωμένες είναι ένα πεδίο που το ξέρεις εσύ Εύα, ε;;;;!! Εμ, τα έχεις προκαλέσει τα χειρότερα!
Cancoon
Cancoon
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Δημοσίευση από sarita Την / Το Τρι Μάης 17, 2011 11:17 am

Cancoon έγραψε:Το επεισόδιο ήταν υπερβαρετό.
Αυτό με το μπλογκ και αν ήταν βαρετό (υπάρχουν και πολλές νομικές ενστάσεις αλλά πες για λόγους δραματουργίας τις προσπερνάμε) και το αποκορύφωμα είναι ότι από αύριο η δράση περνάει στα νεκροταφεία!!
Τι να πω για την σκηνή του Στέφανου με την Εριέττα; Άχαρη και ξενέρωτη. Αυτά είναι τα παιχνιδάκια ανάμεσα στο ζευγάρι; Το να πετάει ο Στέφανος στην Εριέττα λαχανικά;; Στείλτε τον άνθρωπο πίσω στην Μελίτα του!!
Για την Μελίτα έχω να πω ότι κουράστηκα να βλέπω τους πάντες να την μαλώνουν και να την κατακρίνουν. Της λέει η Νόρα "εσύ φταις που έχασες τον Στέφανο". Μάλιστα. Δηλαδή ο Στέφανος δεν είχε καμία ευθύνη σε αυτόν τον χωρισμό που πήγε και κατσίκωσε ανάμεσά τους την Εριέττα; Της λέει η Αμαλία "εσύ φταις που θύμωσε ο Στέφανος και αποκάλυψε τον τάφο". Εκτός του ότι αυτό δεν ισχύει, γιατί είχε ήδη κάνει την αποκάλυψη ο Στέφανος, από πότε είναι λάθος το να πει μια γυναίκα αυτά που αισθάνεται και νιώθει; Η Αμαλία έχει γίνει απίστευτα κουραστική στα τελευταία επεισόδια ενώ οι τσιρίδες της συναγωνίζονται στην αντιαισθητικότητα αυτές της Εριέττας.
Γεγονός είναι ότι η Μελίτα τα ακούει από όλους χωρίς λόγο. Είναι μόνη και την αδικούν όλοι. Περιμένω πώς και πώς να αλλάξει αυτή κατάσταση και να τα ξαναβρεί με τον Στέφανο.
Και το ωραίο της ημέρας ήταν που ρωτάει ο Λευτέρης την Εύα αν είναι δυνατόν ο Θάνος να πάει και με την οικογένεια και με την ερωμένη (την Μαρίλια) στην Θεσσαλονίκη και απαντάει η Εύα "σιγά, γίνονται και χειρότερα"!! Παντρεμένοι και ερωμένες είναι ένα πεδίο που το ξέρεις εσύ Εύα, ε;;;;!!

Για το μπλογκ θα συμφωνησω,

Για τα παιχνιδια με το φαγητο που το βρηκες το κακο.Ζευγαρι ειναι θα κανει την πλακα του.Συνεχεια πατωμα και μιρλα ειναι κουραστικο.Οι παντες αδικουν την μελιτα.Χαιρομαι οταν υπαρχει αντικειμενικοτητα, και οταν στηριζουμε την μελιτα ειναι ολοι αξιαγαπητοι και οταν την κρινουμε τοτε δεν τους αντεχουμε.Οταν εναν ανδρα τον αμφισβητεις συνεχεια, απαιτεις να αλλαξει αυτο που ειναι για σενα, και θες να ειναι παντα γυρω απο σενα και γυναικα να μην υπαρξει παει και τη βρισκει μονος του.Για αυτο της λενε ολοι οτι εκεινη φταιει.

Και ουτε μετα διορθωνεται.Αντι να τον στηριξει κρυφα παει και του λεει εγω κραταω την τυχη στα χερια σου.Ε αυτο οσο να ναι τον αποκρουει τον αλλον και ψαχνει τοιχο να βαραει το κεφαλι του.

Αλλα ειπαμε δυο μετρα δυο σταθμα.

Αν ποτε κανω γιο ελπιζω να μην πεσει στα διχτυα μιας τετοιας γυναικας γιατι θα τον ευνουχισω.
sarita
sarita
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό

Δημοσίευση από edem4ever Την / Το Τρι Μάης 17, 2011 11:52 am

Χθες μετά από πολύ καιρό ήθελα να γράψω σχολιασμό!
Χθες μετά από πολύ καιρό είχα έμπευση!
Το θέμα είναι ότι πρόκειται για λάθος επεισόδιο και λάθος σειρά...

Από "Τα Μυστικά της Εδέμ" επεισόδιο 567 τώρα δεν θυμάμαι τίποτα... Σχέδον!
Θυμάμαι το Στέφανο να μετάει πιπεριές στην Εριέττα... Θυμάμαι το Λουκά να μπερδέυει την κουκλάρα κόρη του με το Μίκυ, αφού έκανε ακροβατικά στον καναπέ! Θυμάμαι το Ρούσσο να να μην χαμπαριάζει που βρέθηκε το πτώμα, νομίζω εκεί κατί μου βρώμισε κιόλας αλλά δεν πέρνω κι όρκο... Θυμάμαι την Αμαλία που πήγε στη Μελίτα, θυμάμαι που για πρώτη φορά στην ιστορία των μυστικών έκλεισα την τηλεόραση και έφυγα από το σπίτι για να συνταχθώ με το υπόλοιπο σόι στου παππού... Θύμαμαι που κατέβηκα στον παππού και έπαιζε ακόμα Μελίτα Αμαλία -ναι βλέπει και ο παππούς μυστικά την τύχη μου μέσα!
Από εδω και κάτω εχω μόνο σκόρπιες σκηνές ανάμεσα στις οποίες και μία της Εύας στο όρθιο μαζί με το λευτέρη δίπλα στη μηχανή, παρακολούθηση μου είπν είναι... Τέλος πάντων! Χειρότερα από το Θάνο δεν έχει κάνει μόνο η Εύα, μόνη μου τα γράφω μόνη μου τα διαβάζω!
Τέλος πάντων για να μην σας τα πολυλογώ τα υπόλοιπα τα είδα ενώ προσπαθούσα να κοιμήσω έναν ινδιάνο κάτω από ένα καράβι, η Μαρία δεν ξέρω αν κοιμήθηκε τελικά, αλλά μπορώ να πω με βεβαιότητα πως ο ινδιάνος κοιμάται ακόμη! ;D
Αυτά τα κουλά από μένα!!!
edem4ever
edem4ever
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Μετέωρη σε φάση διακτινισμού!

Δημοσίευση από sarita Την / Το Τρι Μάης 17, 2011 11:55 am

edem4ever έγραψε:Χθες μετά από πολύ καιρό ήθελα να γράψω σχολιασμό!

Θυμάμαι το Στέφανο να μετάει πιπεριές στην Εριέττα... Θυμάμαι το Λουκά να μπερδέυει την κουκλάρα κόρη του με το Μίκυ, αφού έκανε ακροβατικά στον καναπέ! Θυμάμαι το Ρούσσο να να μην χαμπαριάζει που βρέθηκε το πτώμα, νομίζω εκεί κατί μου βρώμισε κιόλας αλλά δεν πέρνω κι όρκο... Θυμάμαι την Αμαλία που πήγε στη Μελίτα, θυμάμαι που για πρώτη φορά στην ιστορία των μυστικών έκλεισα την τηλεόραση και έφυγα από το σπίτι για να συνταχθώ με το υπόλοιπο σόι στου παππού... Θύμαμαι που κατέβηκα στον παππού και έπαιζε ακόμα Μελίτα Αμαλία -ναι βλέπει και ο παππούς μυστικά την τύχη μου μέσα!
Από εδω και κάτω εχω μόνο σκόρπιες σκηνές ανάμεσα στις οποίες και μία της Εύας στο όρθιο μαζί με το λευτέρη δίπλα στη μηχανή, παρακολούθηση μου είπν είναι... Τέλος πάντων! Χειρότερα από το Θάνο δεν έχει κάνει μόνο η Εύα, μόνη μου τα γράφω μόνη μου τα διαβάζω!
Τέλος πάντων για να μην σας τα πολυλογώ τα υπόλοιπα τα είδα ενώ προσπαθούσα να κοιμήσω έναν ινδιάνο κάτω από ένα καράβι, η Μαρία δεν ξέρω αν κοιμήθηκε τελικά, αλλά μπορώ να πω με βεβαιότητα πως ο ινδιάνος κοιμάται ακόμη! ;D

αν εννοεις εμενα καπου ψιλοκοιμηθηκα γιατι νιωθω οτι εχασα σκηνες.Τωρα τι σκηνες μη ρωτησεις. Angel
sarita
sarita
Κολλημένος με τα

Θηλυκό

Δημοσίευση από edem4ever Την / Το Τρι Μάης 17, 2011 12:01 pm

sarita έγραψε:

αν εννοεις εμενα καπου ψιλοκοιμηθηκα γιατι νιωθω οτι εχασα σκηνες.Τωρα τι σκηνες μη ρωτησεις. Angel

Κι εσένα και την άλλη που χρειάστηκε καφέ!
Τι να ρωτήσω παιδί μου! Εδω σου λέω από εκεί που απαγόρευα στους γύρω μου να αναπνέουν όταν έβλεπα μυστικά έφτασα σε σημείο να κλείνω την τηλεόραση! Το τι το χάρηκα όμως όταν έκλεισα την τηλεόραση στα μούτρα της Μελίτας δεν λέγεται!!!!
edem4ever
edem4ever
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Μετέωρη σε φάση διακτινισμού!

Δημοσίευση από sarita Την / Το Τρι Μάης 17, 2011 12:10 pm

edem4ever έγραψε:
sarita έγραψε:

Κι εσένα και την άλλη που χρειάστηκε καφέ!
Τι να ρωτήσω παιδί μου! Εδω σου λέω από εκεί που απαγόρευα στους γύρω μου να αναπνέουν όταν έβλεπα μυστικά έφτασα σε σημείο να κλείνω την τηλεόραση! Το τι το χάρηκα όμως όταν έκλεισα την τηλεόραση στα μούτρα της Μελίτας δεν λέγεται!!!!

ασε το εχω γιατι την ιδια χαρα ειχα οταν στη σκηνη της εφυγα απο το δωματιο και μιλησα στο τηλεφωνο!!!!!!!!!
sarita
sarita
Κολλημένος με τα

Θηλυκό

Δημοσίευση από ginak Την / Το Τρι Μάης 17, 2011 1:24 pm

Και σήμερα συμφωνώ με τα σχόλια της Jessie. Μπράβο έχετε καλή κρίση και την εκφράζετε πολύ καλά!!
Μια απορία. Γιατί η Νόρα επιμένει ότι ο Λουκάς πρέπει να είναι μαζί της; Που αλλόυ μπορεί να είναι; Δεν πιστεύω να εξαφανίσουν τον Λουκα΄με οποιονδήποτε τρόπο αυτήν την ώρα. Ελπίζω να δούμε ωραίες σκηνές με Λουκά, μία να λιποθυμά και μία να ζητοκραυγάζει : γεννήσαμε!! γεννήσαμε!!!
(Το έχω κάνει στις 2 ώρα το βράδυ όταν γεννήθηκε η ανιψιά μου.)
Τελικά μιας και πλησιάζουμε στο τέλος, τι θα γίνει με την Νταίζη, πότε θα φανεί ο ρόλος της σε όλο του το μεγαλείο; Πότε θα φανερωθεί ότι ο Αρης δεν είναι παιδί του Λουκά; Δεν πρέπει να μας δίνουν κάποιες λύσεις - απαντήσεις σιγά σιγά.....

ginak

Θηλυκό Τόπος : Σπάρτη
Ασχολίες : Εργαζόμενη

Δημοσίευση από Καρ-Mik Την / Το Τρι Μάης 17, 2011 1:58 pm

Cancoon έγραψε:
Για την Μελίτα έχω να πω ότι κουράστηκα να βλέπω τους πάντες να την μαλώνουν και να την κατακρίνουν. Της λέει η Νόρα "εσύ φταις που έχασες τον Στέφανο". Μάλιστα. Δηλαδή ο Στέφανος δεν είχε καμία ευθύνη σε αυτόν τον χωρισμό που πήγε και κατσίκωσε ανάμεσά τους την Εριέττα;

Γεγονός είναι ότι η Μελίτα τα ακούει από όλους χωρίς λόγο. Είναι μόνη και την αδικούν όλοι.

Oι ''πάντες'' την κατακρίνουν ή τα ακούει απο αυτούς γιατί η ίδια το προκαλεί!
Δεν αποφάσισε η Νόρα στα καλά καθούμενα, εκεί που κάθεται με την κοιλιά τουρλα και όλα τα προβλήματα της, να της πει εσύ φταίς Μελίτα.. Η ίδια η Μελίτα κάνει τουρ, όχι για να πει χώρισα με τον Στέφανο, όχι για να πει οτι φταίει ΚΑΝ ο Στέφανος, αλλα τρέχει απο δω και απο κει να πει οτι φταίει η Εριέττα.

Επεισόδιο 567 - Ημερομηνία 16-05-2011 - Σελίδα 2 17902 Επεισόδιο 567 - Ημερομηνία 16-05-2011 - Σελίδα 2 17902 Επεισόδιο 567 - Ημερομηνία 16-05-2011 - Σελίδα 2 17902 Επεισόδιο 567 - Ημερομηνία 16-05-2011 - Σελίδα 2 17902

Επεισόδιο 567 - Ημερομηνία 16-05-2011 - Σελίδα 2 Mik2S03
Αγάπησε τρείς, γ...αργάλησε τρείς, μαγείρεψε για τρεις, και να γκαστρώσει μόνο δύο??
Επεισόδιο 567 - Ημερομηνία 16-05-2011 - Σελίδα 2 13379 Στεφανε βάλε μπρος μην μείνει παραπονεμένη καμία!
Επεισόδιο 567 - Ημερομηνία 16-05-2011 - Σελίδα 2 13379
Καρ-Mik
Καρ-Mik
Αθώα Μπατσίνα
Αθώα Μπατσίνα

Δημοσίευση από JESSIE Την / Το Τρι Μάης 17, 2011 2:01 pm

ginak έγραψε:Και σήμερα συμφωνώ με τα σχόλια της Jessie. Μπράβο έχετε καλή κρίση και την εκφράζετε πολύ καλά!!
Μια απορία. Γιατί η Νόρα επιμένει ότι ο Λουκάς πρέπει να είναι μαζί της; Που αλλόυ μπορεί να είναι; Δεν πιστεύω να εξαφανίσουν τον Λουκα΄με οποιονδήποτε τρόπο αυτήν την ώρα. Ελπίζω να δούμε ωραίες σκηνές με Λουκά, μία να λιποθυμά και μία να ζητοκραυγάζει : γεννήσαμε!! γεννήσαμε!!!
(Το έχω κάνει στις 2 ώρα το βράδυ όταν γεννήθηκε η ανιψιά μου.)
Τελικά μιας και πλησιάζουμε στο τέλος, τι θα γίνει με την Νταίζη, πότε θα φανεί ο ρόλος της σε όλο του το μεγαλείο; Πότε θα φανερωθεί ότι ο Αρης δεν είναι παιδί του Λουκά; Δεν πρέπει να μας δίνουν κάποιες λύσεις - απαντήσεις σιγά σιγά.....

Σ'ευχαριστώ για τα καλά σου λόγια! Σχετικά με τη Νόρα, το έχω σχεδόν βέβαιο οτι ο Λουκάς θα είναι μαζί της την ώρα της γέννας, ακριβώς γιατί η Νόρα εκφράζει όλες αυτές τις αμφιβολίες! Αν αντίθετα ήταν απόλυτα σίγουρη οτι ο Λουκάς θα είναι εκεί, τότε μπορεί να υπήρχε ανατροπή ώς προς αυτό! Κι εγώ ελπίζω να μας δώσουν πολύ ωραία το θέμα, γιατί μιά τέτοια χαρά είναι ό,τι ακριβώς τους χρειάζεται για να βάλουν τα δυσάρεστα που συμβαίνουν σε δεύτερη μοίρα....
Για τη Νταίζη, μου είναι αδύνατο να καταλάβω που το πάνε, οπότε δεν μπορώ να εκφέρω γνώμη! Μάλλον θα πρέπει να περιμένουμε απο Οκτώβρη και μετά.....
JESSIE
JESSIE
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Θηλυκό Τόπος : ΑΘΗΝΑ

Δημοσίευση από elenp Την / Το Τρι Μάης 17, 2011 2:33 pm

Το επεισόδιο ήταν ωραίο. Μου άρεσε η σκηνή με τον Λουκά και τον αστυνόμο στο γραφείο του, ο Λουκάς πήγε να του μιλήσει για την φύλαξη και επίσης του είπε και πώς νομίζει ότι τον παρακολουθούν και ο αστυνόμος του είπε να προσέχει και να τον ενημερώσει γι' αυτό. Η σκηνή με τον Λουκά και την Νόρα στο σπίτι τους ήταν πολύ ωραία, ο Λουκάς σκέφτεται για την υπόθεση και η Νόρα του λέει για την εγκυμοσύνη και ότι θέλει τότε να είναι κοντά της. Η σκηνή με τον Λουκά και την Νόρα κάπου έξω να κάνουν βόλτα ήταν πολύ καλή, ο Λουκάς είπε στην Νόρα την ιδέα που έχει να δημοσιεύσουν την καταγγελία και η Νόρα συμφώνησε επίσης κοιτούσε μήπως τους παρακολουθούν αλλά δεν είπε στην Νόρα κάτι γι' αυτό. Η σκηνή με την Εύα, την Νόρα, την Δάφνη, τον Λουκά, τον Νικόλα και τον Λευτέρη στην δουλειά του ήταν πολύ ωραία, συζήτησαν για την ιδέα του Λουκά να δημοσιεύσουν την καταγγελία και η Νόρα, η Δάφνη, ο Νικόλας και ο Λευτέρης την βρήκαν πολύ καλή ιδέα και η Εύα εξέφρασε κάποιες επιφυλάξεις γι' αυτό. Η σκηνή με τον Λουκά και τον Νικόλα στο γραφείο του να συζητάνε και ο Λουκάς να λέει στον Νικόλα ότι νιώθει ότι τον παρακολουθούν και ο Νικόλας να του λέει αυτά που τους είπε ο Ηλίας και ο Λουκάς να να σκέφτεται ποιος είναι αυτός, ήταν πολύ καλή.

Γενικά το επεισόδιο ήταν ωραίο και το ψηφίζω καλό.
elenp
elenp
Τουρίστας
Τουρίστας

Θηλυκό Τόπος : Θεσσαλονίκη

Δημοσίευση από Ioanna T Την / Το Τρι Μάης 17, 2011 3:59 pm

Μόλις διάβαζα στο 1984 του George Orwell ότι το παν στην πλύση εγκεφάλου δεν είναι να καταλήξεις να λες ότι 2 και 2 κάνουν 5,αλλά να το πιστεύεις κιόλας...
Ε λοιπόν κι εγώ με τα Μυστικά σε μια τέτοια σχέση τελώ τελευταία.Ο εγκέφαλος δεν αντιδρά σε αυτό που βλέπει,έχω πάψει να παίρνω τηλέφωνο την κολλητή μου για να ψάχνουμε μια λογική συνέπεια.Παρακολουθώ αφηρημένη ένα παράλληλο σύμπαν,όπου η Νταίζη θα φωτογραφηθεί προσεχώς ως άλλη θεά Αθηνά με περικεφαλαία και σκήπτρο έξω από το Εθνικό Καποδιστριακό,η αράχνη που μετέτρεψε το Ρούσσο σε υποχθόνιο Spiderman ακόμα αναζητείται,η Στέλλα και η(υπέρτατη!)Αμαλία είναι οι φωνές της λογικής,οι δολοφονίες κυκλοφορούν σε blogspot στο Ιντερνετ,τα(ταλαντούχα!)ζευγάρια της σειράς αναλώνονται τα μεν καινούρια σε μονόλεπτες πτήσεις λαχανικών και παρακολουθήσεις ,τα δε παλαιά οσονούπω σε φυλάξεις τάφων(αν θέλω βλέπω και Scooby Doo).Συγνώμη αλλά το θεωρώ προσβολή να παρουσιάζεται το θέμα της απόκτησης παιδιού από ένα ζευγάρι ως ξεπέτα,ώρες ώρες πιστεύω ότι την ώρα της γέννας θα βγει πράγματι ένα μαξιλάρι!
Στέφανος-Εριέττα έχουν εμφανώς χημεία και θα ήταν ωραίο επιτέλους να τους δείξουν σα ζευγάρι και όχι σαν πανελίστες(ειλικρινά,τι ΔΕΝ έχουν συζητήσει?),Λευτέρης-Εύα ομοίως και αιωνίως!Ας είχαν καμιά καλή σκηνή κατά την παρακολούθηση,δε θα με πείραζε,όχι όμως και σαν τα western,ο ένας εδώ,ο άλλος παραπέρα...Αν απολαμβάνω κάτι,είναι η θεά της ειρωνίας Αντιγόνη,που φέρει επάξια ως ρόλος και ως ηθοποιός το βάρος του να είσαι ο κακός μιας σειράς έχοντας αποκτήσει fan club.Προσκυνώ!

Τα

oscar μου στους επάξιους ακούραστους σχολιαστές!Σας απολαμβάνω και σας θαυμάζω!(Μα Roria ειλικρινά τι να πω για τα λογοπαίγνιά σου? : respect : lmao )Γιάννα μου σε νιώθω απόλυτα,μα να θες να ξεφύγεις από την εξεταστική και να πέφτεις στη Μελίτα?

Υ.Γ.Βοήθεια,θέλω συμπαράσταση στην κακία μου!Γιατί πρώτη φορά δε με κουράζει η πολλή Μελίτα και γιατί ταυτίζομαι με όποιον της τα χώνει?

^^ sfyr Angel
Ioanna T
Ioanna T
Τουρίστας
Τουρίστας

Θηλυκό Τόπος : Σ'αεροπλάνα και βαπόρια...
Ασχολίες : Χορός,σινεμά,φίλοι,ταξίδια,Μυστικά

Δημοσίευση από ΣΨ1 Την / Το Τρι Μάης 17, 2011 4:19 pm

Τη Μελιτα την αδικουν και της φερονται καπως!!

Να υποθεσω οτι ολοι ειναι κακιστοι;;Η Αμαλια θελει το κακο της;;Η Νορα τραβαει κανενα ζορι να ειναι ο Στεφ με την
Εριεττα και οχι με τη Μελ;;Η Αμαλια δεν ειπε οτι φταιει η μελ επειδη ο Στεφ αποκαλυψε τον ταφο του Αραβαντινου.
Ειπε καθαροτατα στη Μελ οτι δεν μπορει να χειριστει καμια κατασταση πια.Αδυνατει πλεον η Μελιτα,αδυνατει για τα
πιο απλα πραγματα.Δεν μπορει να κανει ουτε μιση συνθετη σκεψη.
Δεν την αδικει κανενας.Μονη της αδικησε και συνεχιζει να αδικει τον εαυτο της.Γιατι εγω να δεχτω οτι τα πηρε οταν
ειδε τις φωτο με Στεφ και Εριεττα ο καθενας μπορει στη θεση της να ειχε χασει τον μπουσουλα και να εκανε και χειρο-
τερα λαθη.Αλλα μετα;;;;Σταματησε να σκεφτεται;;Ηταν τοσο δυνατη η ζηλεια της ,ωστε για τοσο χρονικο διαστημα δεν
μπορεσε να κανει καμια λογικη σκεψη;;
Και τωρα ξαφνικα τι επαθε και θελει παλι πισω τον Στεφ;;Αυτος δεν εξακολουθει να ειναι στις φωτο;;Αλλαξε κατι;;;;
Ναι αλλαξε!Αλλαξε το γεγονος οτι ο Στεφ τωρα πια ειναι με καποια αλλη και το ξερουν ολοι!!
Το ξερω οτι ειναι σκληρο αυτο που λεω,αλλα ειναι αδικο αραγε;;Ειναι η δευτερη φορα που το κανει αυτο η Μελ!Και ξερουμε
τι λενε για το δις εξαμαρτειν.
Πως λοιπον και κυριως γιατι θ αλλαξει αυτη η κατασταση της καταφορης αδικιας και θα ειναι με τον Στεφ η Μελ;;;
Και γιατι πρεπει σωνει και καλα να ειναι με τον Στεφ;;Ποιον μπορει να γοητευει αυτη η καταντια του ερωτα;;
Και στο κατω κατω,θελω ενα επιχειρημα απο την Μελ.Λεει οτι η Εριεττα θελει να καταστρεψει τον Στεφ,γιατι δεν το
αιτιολογει κιολας;;
Αν βεβαια στο τελος οι σεναριογραφοι μας βγαλουν ολο το καστ της σειρας χωρις ενστικτο και ανεγκεφαλο και εμπαθη και
αδικο απεναντι στη Μελ,ε τοτε κι εγω θα πω ποσο λαθος εκανα και θα μετανοησω!

ΣΨ1
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Δημοσίευση από giouli_edem Την / Το Τρι Μάης 17, 2011 4:30 pm

Παιδιά τα μάθατε ???

Νέος τρόπος να δικαιολογείστε με μια φράση για το σούρσιμο και το παρακαλετό στον πρώην σας για να τον γυρίσετε πίσω από εγωισμό !

Όταν τρώτε τη χυλόπιτα και σας κράζει η Χ μανούλα,φίλη,κλπ (στην προκειμένη η Αμαλία) γιατί το κάνατε αυτό, εσείς θα απαντάτε : "Δεν φταίω εγώ, Η ΚΟΥΒΕΝΤΑ ΤΟ 'ΦΕΡΕ" !!! xoxo xoxo

Ποιά κουβέντα έφερε τη Μελίτα έξω από την πόρτα του Στέφανου ? Ποιά κουβέντα τον έσουρε σπίτι της ? Ποιά κουβέντα από τη στιγμή που λέγανε για τον τάφο του Αραβαντινού έφερε το "Ντορή μη φεύγεις, θα φαρμακωθώ" ?? imarton imarton

Το επεισόδιο ήταν αδιάφορο όπως και τα περισσότερα τελευταία. Κα ναι λοιπόν, η προσμονή για το φετινό φινάλε είναι τεράστια ...... ΔΕΝ !!!!
lmao

Επεισόδιο 567 - Ημερομηνία 16-05-2011 - Σελίδα 2 GioulisS03_11

Love! Γιατί αυτή είναι η πραγματική Παρέα της Φεγγαρόπετρας
και γιατί τα Μυστικά της Εδέμ τελείωσαν τον Ιούνιο του 2010 ... Love!
giouli_edem
giouli_edem
Paparazzi
Paparazzi

Θηλυκό

Δημοσίευση από roria Την / Το Τρι Μάης 17, 2011 4:59 pm

Κορίτσια, σας ευχαριστώ πολύ για τα καλά σας λόγια,Heart1
Ωστόσο θα προσπαθήσω στο εξής να παραμείνω αυστηρά στα πλαίσια της κοσμιότητας (δεν παίρνω κι όρκο ότι θα το καταφέρω)! Στο μεταξύ προστέθηκαν και διάφοροι άλλοι οσκαρικού επιπέδου σχολιασμοί που, όπως κατ' επαναληψιν έχει συμβεί και στο παρελθόν, παρουσιάζουν μεγαλύτερο ενδιαφέρον από το ίδιο το επεισόδιο.
roria
roria
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Σελίδα 2 από 2 Επιστροφή  1, 2

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης