Edem Forum
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Επεισόδιο 569 - Ημερομηνία 18-05-2011

+29
elenp
kapetanissa
Cancoon
amcy
marakii
almaresi
Eya-8ea
alex1
ΣΨ1
rafoni
Καρ-Mik
soso
doctor
nefelik
stephanos13
dm10811
roria
fay66
gxnel
fantina
JESSIE
AmaliaPetros_fan1
evaki16
ειρηνη7
κικκο
evanna
loukitsa
trelli petrakitsa
Clarabelle
33 απαντήσεις

Σελίδα 3 από 4 Επιστροφή  1, 2, 3, 4  Επόμενο

Πήγαινε κάτω

Βαθμολογείστε το σημερινό επεισόδιo

Επεισόδιο 569 - Ημερομηνία 18-05-2011 - Σελίδα 3 Vote_lcap10%Επεισόδιο 569 - Ημερομηνία 18-05-2011 - Σελίδα 3 Vote_rcap 10% 
[ 4 ]
Επεισόδιο 569 - Ημερομηνία 18-05-2011 - Σελίδα 3 Vote_lcap23%Επεισόδιο 569 - Ημερομηνία 18-05-2011 - Σελίδα 3 Vote_rcap 23% 
[ 9 ]
Επεισόδιο 569 - Ημερομηνία 18-05-2011 - Σελίδα 3 Vote_lcap20%Επεισόδιο 569 - Ημερομηνία 18-05-2011 - Σελίδα 3 Vote_rcap 20% 
[ 8 ]
Επεισόδιο 569 - Ημερομηνία 18-05-2011 - Σελίδα 3 Vote_lcap30%Επεισόδιο 569 - Ημερομηνία 18-05-2011 - Σελίδα 3 Vote_rcap 30% 
[ 12 ]
Επεισόδιο 569 - Ημερομηνία 18-05-2011 - Σελίδα 3 Vote_lcap5%Επεισόδιο 569 - Ημερομηνία 18-05-2011 - Σελίδα 3 Vote_rcap 5% 
[ 2 ]
Επεισόδιο 569 - Ημερομηνία 18-05-2011 - Σελίδα 3 Vote_lcap12%Επεισόδιο 569 - Ημερομηνία 18-05-2011 - Σελίδα 3 Vote_rcap 12% 
[ 5 ]
 
Σύνολο Ψήφων : 40
 
 
Η Ψηφοφορί έκλεισε

Επεισόδιο 569 - Ημερομηνία 18-05-2011 - Σελίδα 3 Empty Απ: Επεισόδιο 569 - Ημερομηνία 18-05-2011

Δημοσίευση από Clarabelle Τετ Μάης 18, 2011 11:56 pm

rafoni έγραψε:Έχω διαβάσει όλα τα σχόλια σας και τις σκέψεις σας. Είναι πράγματα τα οποία έχω σκεφτεί κι εγώ, οπόταν δεν θα τα επαναλάβω. Θα πω μόνο το εξής.
Στην περίληψη του τελευταίου επεισοδίου λέει ότι η Νταίζη καταλαβαίνει ποιός έχει τα διαμάντια και πηγαίνει και τον βρίσκει στο κρυσφήγετο του με ένα όπλο και τον σημαδεύει. Οπόταν, λογικά πάντα, αυτός που έχει τα διαμάντια είναι κάποιος που τον γνωρίζει η Νταίζη, οπόταν λίγο δύσκολο να τα έχει κάποιος "νεκρός". Εκτός πια κι αν εκτός από όλα τα άλλα τα ωραία που είπατε, είναι και μάντισσα! Αυτάα


Αυτός ακριβώς είναι ο λόγος που λέω οτι οι ύποπτοι για τα διαμάντια είναι Στέφανος Λευτέρης Χρήστος και γι αυτό λέω οτι υπάρχει και κάποιος ακόμη που είναι απ την παλιά φρουρά και προσπαθεί να συγκαλύψει το θέμα του Αραβαντινού ενδεχομένως ο ίδιος που έκανε μια πλασματική δολοφονία για να γλυτώσει το τομάρι του απ την ιντερπόλ
Clarabelle
Clarabelle
Forum Team
Forum Team

Θηλυκό Τόπος : Πειραιάς

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 569 - Ημερομηνία 18-05-2011 - Σελίδα 3 Empty Απ: Επεισόδιο 569 - Ημερομηνία 18-05-2011

Δημοσίευση από ΣΨ1 Τετ Μάης 18, 2011 11:59 pm

Λοιπον παιδια,αυτος που επεστρεψε τα λυτρα εχει και τα διαμαντια.Γι αυτο δενυπαρχει αμφιβολια,νομιζω δηλ.
Τωρα η Νταιζη ή αλλιως ο θηλυκος Αινσταιν imarton λεει οτι ΣΥΝΕΙΔΗΤΟΠΟΙΕΙ ποιος εχει τα διαμαντια,αρα ειναι καποιος τον οποιο
ξερουμε και τον περιμενει επισης στην κρυψωνα των διαμαντιων με πιστο-
λι.Αρα αποκλειεται για μενα να ειναι ο Χρηστος.Αν ηταν ο Χρηστος δεν θα
τον περιμενε με πιστολι!

ΣΨ1
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Τόπος : Αθήνα
Ασχολίες : Πολλές

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 569 - Ημερομηνία 18-05-2011 - Σελίδα 3 Empty Απ: Επεισόδιο 569 - Ημερομηνία 18-05-2011

Δημοσίευση από soso Πεμ Μάης 19, 2011 12:04 am

*Ο Στεφανος ήξερε υποτιθεται και την Αννα (τότε που την είχε δει με το Μανο στο αυτοκίνητο),αλλά γενικά δε μου πολυκολλάει!
*Ο Λευτερης -προσέξτε τί εύχεστε/καλό παιδί θέλαμε/φλωρο μας δώσανε-,παλι δε νομίζω!Θα μ'αρεσε κι αυτό,παντως!
*Ο Χρήστος,βασει ΛΟΓΙΚΗΣ πάντα,έχω την αίσθηση ότι δενει υποδειγματικά (πληροφορίες Τζέσσι)
Υγ.Παντως,ναι @Rafoni, ανεξαρτήτως τελικής έκβασης είναι ΚΑΙ μάντισσα! lol!

Υγ.Ο δε άσχετος, (Λαζαρίδη κυρίως,αλλά και Αραβαντινό, μετά το τηλεφώνημα τους έχω αποκλείσει)
νομίζω όλο και με κάποιον θα συνδεθεί!Γενεαλογικά,εννοω!
*Επισης, αν έρθει και τρίτος καινούριος , αυτός θα είναι ο σύζυγος της Ερις!Εχω κολλήσει ότι θα ρθει!!
Αυτα τα βασικά για σημερα lmao lmao lmao

soso
soso
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : ΧΛΟΕΡΟΣ

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 569 - Ημερομηνία 18-05-2011 - Σελίδα 3 Empty Απ: Επεισόδιο 569 - Ημερομηνία 18-05-2011

Δημοσίευση από Καρ-Mik Πεμ Μάης 19, 2011 12:06 am

Αποκλείεται το διαμαντικό να το τσέπωσε κανας Ρούσσος?
Καρ-Mik
Καρ-Mik
Αθώα Μπατσίνα
Αθώα Μπατσίνα


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 569 - Ημερομηνία 18-05-2011 - Σελίδα 3 Empty Απ: Επεισόδιο 569 - Ημερομηνία 18-05-2011

Δημοσίευση από ΣΨ1 Πεμ Μάης 19, 2011 12:06 am

Επισης να πω οτι εγω θυμαμαι οτι οταν εκλεψαν τα διαμαντια απ την Νταιζη,
ο Στεφανος και ο Χρηστος ηταν στη φυλακη.
Θα μπορουσαν βεβαια να βαλουν καποιον αλλο,αλλά σ αυτα τα πραγματα δεν
εμπιστευεσαι οποιον κι οποιον.Και ηταν και οι δυο τοσο χαμενοι εκεινη την
περιοδο που δεν νομιζω να μπορουσαν να αναλαβουν κατι τετοιο!
Εμενα παλι απ την πρωτη στιγμη μου φανηκε οτι ο Λουκας θα μπορουσε να
τα εχει σε συνεργασια με τον Λευτερη,μετα ειπα μπα οχι δεν ειναι αυτοι και
κατοπιν σκεφτηκα τον Ηλια με τον Ευκελιδη!

ΣΨ1
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Τόπος : Αθήνα
Ασχολίες : Πολλές

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 569 - Ημερομηνία 18-05-2011 - Σελίδα 3 Empty Απ: Επεισόδιο 569 - Ημερομηνία 18-05-2011

Δημοσίευση από ΣΨ1 Πεμ Μάης 19, 2011 12:09 am

Καρ-Mik έγραψε:Αποκλείεται το διαμαντικό να το τσέπωσε κανας Ρούσσος?

Μπραβο ειναι κι αυτος.Ας πουμε οτι τα πηρε λοιπον και τα λυτρα θα μπορουσε να τα επιστρεψει,αλλα
αυτα τα διαμαντια που εστειλε για να πανε στην οικογενεια της Αννας ,δεν μου κολλαει για Ρουσεικη
πραξη.Τελος παντων μ αυτα και μ αυτα,τουε απεκλεισα ολους!

ΣΨ1
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Τόπος : Αθήνα
Ασχολίες : Πολλές

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 569 - Ημερομηνία 18-05-2011 - Σελίδα 3 Empty Απ: Επεισόδιο 569 - Ημερομηνία 18-05-2011

Δημοσίευση από soso Πεμ Μάης 19, 2011 12:09 am

Αυτό με το Λουκά και το Λευτερη, @ΣΨ1 το είχαν σκεφτεί και οι σεναριογράφοι!
Ηταν το αρχικό τους πλάνο,κατά τη γνώμη μου!
Αλλά μετά, το άλλαξαν!
ΑΛΛΑ είναι πολυ σημαντικό αυτό που θυμάσαι..εμένα μου είχε διαφύγει!!!!!!
ΑΡΑ ΟΧΙ Ο ΧΡΗΣΤΟΣ?????????????????????????
Γιατί;;;γιατί;;;;γιατί;;;; Snif Snif Snif Snif Snif Snif Snif Snif
soso
soso
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : ΧΛΟΕΡΟΣ

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 569 - Ημερομηνία 18-05-2011 - Σελίδα 3 Empty Απ: Επεισόδιο 569 - Ημερομηνία 18-05-2011

Δημοσίευση από rafoni Πεμ Μάης 19, 2011 12:11 am

ΣΨ1 έγραψε:Επισης να πω οτι εγω θυμαμαι οτι οταν εκλεψαν τα διαμαντια απ την Νταιζη,
ο Στεφανος και ο Χρηστος ηταν στη φυλακη.
Θα μπορουσαν βεβαια να βαλουν καποιον αλλο,αλλά σ αυτα τα πραγματα δεν
εμπιστευεσαι οποιον κι οποιον.Και ηταν και οι δυο τοσο χαμενοι εκεινη την
περιοδο που δεν νομιζω να μπορουσαν να αναλαβουν κατι τετοιο!
Εμενα παλι απ την πρωτη στιγμη μου φανηκε οτι ο Λουκας θα μπορουσε να
τα εχει σε συνεργασια με τον Λευτερη,μετα ειπα μπα οχι δεν ειναι αυτοι και
κατοπιν σκεφτηκα τον Ηλια με τον Ευκελιδη!

Όχι, Όταν κλάπηκαν τα διαμάντια είχανε αποφυλακιστεί τα καμάρια μας. Είμαι σίγουρη για αυτό!!
Επίσης και μένα μου κάνει εντύπωση, αν είναι ο Χρίστος γιατί η Νταίζη να το σημαδεύει! Αλλά μάλλον θα της εξηγήσει φαντάζομαι.

Clarabelle (Mαρία) και JESSIE μάλλον έχετε δίκαιο. Άλλος είναθ αυτός που έχει τα διαμάντια κι άλλος αυτός που απειλεί την Αντιγόνη και κάνει αντικρουόμενες κινήσεις!

rafoni
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 569 - Ημερομηνία 18-05-2011 - Σελίδα 3 Empty Απ: Επεισόδιο 569 - Ημερομηνία 18-05-2011

Δημοσίευση από ΣΨ1 Πεμ Μάης 19, 2011 12:15 am

soso έγραψε:Αυτό με το Λουκά και το Λευτερη, @ΣΨ1 το είχαν σκεφτεί και οι σεναριογράφοι!
Ηταν το αρχικό τους πλάνο,κατά τη γνώμη μου!
Αλλά μετά, το άλλαξαν!
ΑΛΛΑ είναι πολυ σημαντικό αυτό που θυμάσαι..εμένα μου είχε διαφύγει!!!!!!
ΑΡΑ ΟΧΙ Ο ΧΡΗΣΤΟΣ?????????????????????????
Γιατί;;;γιατί;;;;γιατί;;;; Snif Snif Snif Snif Snif Snif Snif Snif

Ναι ε;;; κι εγω πιστευα οτι ημουν η μοναδικη,πιο εξυπνη ακομα κι απ το Νταιζουλινι lmao
Τοτε με το εικοσαευρο και το υφος του Λουκα,ημουν πολυ σιγουρη,αλλα οπως λες κι εσυ
soso,το πηραν πισω οι σεναριογραφοι,γιατι μετα επρεπε να βαλουν την Νορα ,να αφαλοκοψει
τον Λουκα lmao

ΣΨ1
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Τόπος : Αθήνα
Ασχολίες : Πολλές

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 569 - Ημερομηνία 18-05-2011 - Σελίδα 3 Empty Απ: Επεισόδιο 569 - Ημερομηνία 18-05-2011

Δημοσίευση από JESSIE Πεμ Μάης 19, 2011 12:17 am

Εγώ δεν θυμάμαι ημερομηνίες, αριθμους επεισοδίων, κλπ.... Αλλά για να το λές με τόση σιγουριά Rafoni, θα ισχύει..... Εχει αρκετό νόημα να είναι ο Χρήστος, γιατί έτσι αποδεικνύεται οτι δεν είναι και τόσο το σκυλάκι της Νταίζης, όπως τον θεωρούμε, αλλά παίρνει πρωτοβουλίες και για τους δυό τους.....
JESSIE
JESSIE
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Θηλυκό Τόπος : ΑΘΗΝΑ

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 569 - Ημερομηνία 18-05-2011 - Σελίδα 3 Empty Απ: Επεισόδιο 569 - Ημερομηνία 18-05-2011

Δημοσίευση από fantina Πεμ Μάης 19, 2011 12:18 am

σκεφτητε μονο την κατραπακια της Νταιζης ,αν ειναι ο Χρηστος .....
πρωτον δεν της το εχει πει (της τα πηρε και μουγκα )
ειναι το μοναδικο προσωπο που εμπιστευεται και υπολογιζει (παει η εμπιστοσυνη )
χωρια που τωρα τα τρωνε μαζι ....αυτα που εχει παρει απο την Αντιγονη .
γινεται ολοκληρος καυγας να μην μπλεκεται και να μην πλεονεκτρα
δεν μπλεκεται για να μην χασει το Χρηστο (το λεει συχνα πυκνα η Αντιγονη )
και το τελευταιο ,δεν μπορει να ειναι τοσο πεκινουα ο Χρηστος ,δεν μου κολαει .
η απολυτη απολαυση αν ειναι ετσι τα πραγματα ......


Έχει επεξεργασθεί από τον/την fantina στις Πεμ Μάης 19, 2011 12:24 am, 1 φορά

fantina
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Θηλυκό Τόπος : στο πιο ομορφο βουνο !!!!!
Ασχολίες : κατι κανω και εγω ......

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 569 - Ημερομηνία 18-05-2011 - Σελίδα 3 Empty Απ: Επεισόδιο 569 - Ημερομηνία 18-05-2011

Δημοσίευση από rafoni Πεμ Μάης 19, 2011 12:24 am

Είμαι σίγουρη γιατί το είχα υποψιαστεί παλιά, πολύ παλιά όμως, και για τους δυο αλλά κυρίως για το Χρήστο (ναι κι εγώ πεθαίνω για αυτή την πιθανότητα lmao) και το είχα τσεκάρει. Αλλά θα το ξανατσεκάρω όχι απόψε όμως γιατί ο εγκέφαλος ήδη υπολειτουργεί εδώ και ώρα!! :) Καληνύχτα σε όλους κι σας ευχαριστώ για τους υπέροχους σχολιασμούς σας!! Τα φιλιά μου!! ))

rafoni
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 569 - Ημερομηνία 18-05-2011 - Σελίδα 3 Empty Απ: Επεισόδιο 569 - Ημερομηνία 18-05-2011

Δημοσίευση από soso Πεμ Μάης 19, 2011 12:28 am

@Rafoni,μην κουράζεσαι!
Δεν κολλάνε σε τέτοιες λεπτομέρειες οι σεναριογράφοι!!!
lol!
Φιλιά κι απο μας!
@ΣΨ1 πιο εξυπνος απ΄την Νταίζη δεν είναι ΚΑΝΕΙΣ!!!! soutien

Οπότε θα επιμείνω στο Χρήστο!
('η σε κανεναν άσχετο! -κατα το κλασικό)

soso
soso
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : ΧΛΟΕΡΟΣ

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 569 - Ημερομηνία 18-05-2011 - Σελίδα 3 Empty Απ: Επεισόδιο 569 - Ημερομηνία 18-05-2011

Δημοσίευση από alex1 Πεμ Μάης 19, 2011 12:50 am

Aς πω και εγω 2 λογια για το σημερινό!!!!!
Ψήφισα μέτριο!!!!!!

Πρώτον σήμερα ο Ρούσσος,επιβεβαίωσε με περιτρανο τρόπο,αυτό που πίστευα για αυτόν.Ότι είναι ένας άνθρωπος αδίστακτος,και οτι πάνω απο όλους και απο όλα είναι το όνομα του,ο εαυτούλης του!!δεν έμεινα με το στόμα ανοιχτό για τα όσα είπε στον Λουκά,αφού εκείνος του είπε οτι δεν θα το συνεχίσει!!!!!!!γιατί η αποψη που είχα για εκείνον απο τον πρώτο κύκλο συνέχισα να την έχω μέχρι αυτή την στιγμή!!!!!!

Ένας πατέρας,που με τα όσα ξέρει για τον γαμπρό του,αλλά περισσότερο με τα όσα βλέπει να κάνει ο γαμπρός του στο παιδί του,και συναντιούνται κρυφά,για να βρούνε τρόπο να βγάλουν τρελή και παρανοική την ερωμένη του ενός,και αφήνει,δεν κάνει κάτι,ώστε να προστατέψει την κόρη του,ε απο αυτόν τον άνθρωπο περιμένω το χειρότερο.Γιατί να περιμένω στον Λουκά να δείξει μεγαλείο ψυχής πάνω απο όλα;;;;;;;;

Φυσικά και έχει και θετικά στοιχεία,αυτο εγω δεν το αμφισβητώ!!!!!
Αλλά όταν πράττεις εκδικιτικα,και πάνω απο όλα,με τέτοιο τρόπο οπως σήμερα,ολα τα όσα έχεις κάνει,για καλό,ακυρώνονται!!!!!!!!

Το μεγαλείο ψυχής,το δείχνεις πάνω απο όλα,όταν εσυ πέφτεις,και είσαι κάτω στο χώμα.Όχι όταν είσαι στα πόδια σου.
Δεν τον άκουσα να παραδέχεται τα όσα λάθη έχει κάνει!!!!!!στιγμή.Συνέχεια ακούω εγω σε ΕΥΕΡΓΕΤΗΣΑ ΛΟΥΚΑ.
Σήμερα μου θύμισε τον ΜΑΝΟ σε όλο του το μεγαλείο.Τρέφονται απο την εξουσια και φυσικά πανω απο όλα το κύρος,και το όνομα που εφτιαξαν στο αίμα!!!!!!!!

Σήμερα ο Λουκάς ήταν άψογος!!!!!!!!

alex1
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Άντρας Τόπος : ΑΘΗΝΑ

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 569 - Ημερομηνία 18-05-2011 - Σελίδα 3 Empty Απ: Επεισόδιο 569 - Ημερομηνία 18-05-2011

Δημοσίευση από ΣΨ1 Πεμ Μάης 19, 2011 12:52 am

soso έγραψε:@Rafoni,μην κουράζεσαι!
Δεν κολλάνε σε τέτοιες λεπτομέρειες οι σεναριογράφοι!!!
lol!
Φιλιά κι απο μας!
@ΣΨ1 πιο εξυπνος απ΄την Νταίζη δεν είναι ΚΑΝΕΙΣ!!!! soutien

Οπότε θα επιμείνω στο Χρήστο!
('η σε κανεναν άσχετο! -κατα το κλασικό)


lmao lmao Eιδες τι κανει η νυχτα;;;;;;;;;;;;;;;;

Καλη σου νυχτα!!

ΣΨ1
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Τόπος : Αθήνα
Ασχολίες : Πολλές

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 569 - Ημερομηνία 18-05-2011 - Σελίδα 3 Empty Απ: Επεισόδιο 569 - Ημερομηνία 18-05-2011

Δημοσίευση από nefelik Πεμ Μάης 19, 2011 12:58 am

alex1 έγραψε: Ένας πατέρας,που με τα όσα ξέρει για τον γαμπρό του,αλλά περισσότερο με τα όσα βλέπει να κάνει ο γαμπρός του στο παιδί του,και συναντιούνται κρυφά,για να βρούνε τρόπο να βγάλουν τρελή και παρανοική την ερωμένη του ενός,και αφήνει,δεν κάνει κάτι,ώστε να προστατέψει την κόρη του,ε απο αυτόν τον άνθρωπο περιμένω το χειρότερο.Γιατί να περιμένω στον Λουκά να δείξει μεγαλείο ψυχής πάνω απο όλα;;;;;;;;
Ποιος πατέρας; Ποιος γαμπρός; Τι κάνει ο γαμπρός; Ποιο παιδί χρειάζεται προστασία; Ποια ερωμένη; Να τη βγάλουν τι; Δεν μπορεί, ή δεν καταλαβαίνω τι διαβάζω λόγω του προχωρημένου της ώρας ή βλέπω άλλη σειρά...

nefelik
Εδεμοφανάκι
Εδεμοφανάκι

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 569 - Ημερομηνία 18-05-2011 - Σελίδα 3 Empty Απ: Επεισόδιο 569 - Ημερομηνία 18-05-2011

Δημοσίευση από alex1 Πεμ Μάης 19, 2011 12:59 am

Και συνεχιζω.........
Ποιος είναι ο άγνωστος Χ που έχει τα διαμάντια.Εγώ πιστεύω ότι αυτός που έχει τα διαμάντια,είναι φυσικά ο ίδιος άνθρωπος που επεστρεψε τα λύτρα,αλλά και ο ίδιος που επειλεί!!!!!

Δεν μπορώ να είμαι σίγουρος,για το ποιος είναι,χαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαα πως θα μπορούσα άλλωστε;;;αλλά δεν νομίζω να είναι ο Χρήστος.Γιατί για μένα όποιος τα έχει,απειλέι,και αυτο σημαίνει ένα.Ότι ξέρει πολλά,απο το παρελθόν!!!!!!!Όσα ξέρουν ο Ρούσσος με την Αντιγόνη!!!!!

alex1
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Άντρας Τόπος : ΑΘΗΝΑ

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 569 - Ημερομηνία 18-05-2011 - Σελίδα 3 Empty Απ: Επεισόδιο 569 - Ημερομηνία 18-05-2011

Δημοσίευση από alex1 Πεμ Μάης 19, 2011 1:00 am

nefelik αναφέρομαι στις μεταμεσονύχτιες συναντήσεις Ρούσσου και Μάνου,όταν ήθελαν να βγάλουν την ΕΥΑ τρελή!!!!!και φυσικά αναφέρομαι στην όλη στάση του Ρούσσου,στο θέμα ΜΑΝΟΥ και ΜΕΛ.


Έχει επεξεργασθεί από τον/την alex1 στις Πεμ Μάης 19, 2011 1:02 am, 1 φορά

alex1
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Άντρας Τόπος : ΑΘΗΝΑ

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 569 - Ημερομηνία 18-05-2011 - Σελίδα 3 Empty Απ: Επεισόδιο 569 - Ημερομηνία 18-05-2011

Δημοσίευση από ΣΨ1 Πεμ Μάης 19, 2011 1:01 am

alex1 έγραψε:Aς πω και εγω 2 λογια για το σημερινό!!!!!
Ψήφισα μέτριο!!!!!!

Πρώτον σήμερα ο Ρούσσος,επιβεβαίωσε με περιτρανο τρόπο,αυτό που πίστευα για αυτόν.Ότι είναι ένας άνθρωπος αδίστακτος,και οτι πάνω απο όλους και απο όλα είναι το όνομα του,ο εαυτούλης του!!δεν έμεινα με το στόμα ανοιχτό για τα όσα είπε στον Λουκά,αφού εκείνος του είπε οτι δεν θα το συνεχίσει!!!!!!!γιατί η αποψη που είχα για εκείνον απο τον πρώτο κύκλο συνέχισα να την έχω μέχρι αυτή την στιγμή!!!!!!

Ένας πατέρας,που με τα όσα ξέρει για τον γαμπρό του,αλλά περισσότερο με τα όσα βλέπει να κάνει ο γαμπρός του στο παιδί του,και συναντιούνται κρυφά,για να βρούνε τρόπο να βγάλουν τρελή και παρανοική την ερωμένη του ενός,και αφήνει,δεν κάνει κάτι,ώστε να προστατέψει την κόρη του,ε απο αυτόν τον άνθρωπο περιμένω το χειρότερο.Γιατί να περιμένω στον Λουκά να δείξει μεγαλείο ψυχής πάνω απο όλα;;;;;;;;

Φυσικά και έχει και θετικά στοιχεία,αυτο εγω δεν το αμφισβητώ!!!!!
Αλλά όταν πράττεις εκδικιτικα,και πάνω απο όλα,με τέτοιο τρόπο οπως σήμερα,ολα τα όσα έχεις κάνει,για καλό,ακυρώνονται!!!!!!!!

Το μεγαλείο ψυχής,το δείχνεις πάνω απο όλα,όταν εσυ πέφτεις,και είσαι κάτω στο χώμα.Όχι όταν είσαι στα πόδια σου.
Δεν τον άκουσα να παραδέχεται τα όσα λάθη έχει κάνει!!!!!!στιγμή.Συνέχεια ακούω εγω σε ΕΥΕΡΓΕΤΗΣΑ ΛΟΥΚΑ.
Σήμερα μου θύμισε τον ΜΑΝΟ σε όλο του το μεγαλείο.Τρέφονται απο την εξουσια και φυσικά πανω απο όλα το κύρος,και το όνομα που εφτιαξαν στο αίμα!!!!!!!!

Σήμερα ο Λουκάς ήταν άψογος!!!!!!!!

Η αληθεια ειναι alex μου,οτι και μενα σημερα με απογοητευσε ο Ρουσος.Δεν περιμενα τετοια εμμονη ,τετοιο

πεισμα απο εναν ανθρωπο εξυπνο και με εμπειρια.Δεν μπορω να τον δικαιολογησω!Πριν μερες εψαχνε τροπους για

να το σταματησει αυτο και εστελνε αντιπροσωπους και τωρα κανει λες και ειναι παιδακι.

Και δεν φοβαται καν για την οικογενεια του.Η Αντιγονη το ειπε σημερα και μου φανηκε προοικονομια,οτι δηλ μπο-

ρει να βαλει σε κινδυνο με τις πραξεις του την ιδια του την οικογενεια!

Ενω ο Λουκας ηταν και σημερα ενα αστερι!!Παραδεχτηκε οτι τους βοηθησε και οτι αισθανεται ενοχες γι αυτα που

θα συμβουν!!

ΣΨ1
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Τόπος : Αθήνα
Ασχολίες : Πολλές

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 569 - Ημερομηνία 18-05-2011 - Σελίδα 3 Empty Απ: Επεισόδιο 569 - Ημερομηνία 18-05-2011

Δημοσίευση από Eya-8ea Πεμ Μάης 19, 2011 1:26 am

Μου αρεσε παρα πολυ το επεισοδιο σημερα Επεισόδιο 569 - Ημερομηνία 18-05-2011 - Σελίδα 3 99687 Η Εδεμ αγοραστηκε τελικα και ανηκει στο Ευακι Επεισόδιο 569 - Ημερομηνία 18-05-2011 - Σελίδα 3 943463 Επιτελους το ονειρο της 8α γινει πραγματικοτητα και 8α μεινουν με ολη την παρεα εκει Επεισόδιο 569 - Ημερομηνία 18-05-2011 - Σελίδα 3 943463 Εχει τελειο χαρακτηρα το Ευακι μου και σε κα8ε επεισοδιο την αγαπαω ολο και πιο πολυ... Σημερα ηταν πραγματικα μια 8εα και ελαμπε...Σιγα σιγα αρχιζει και το σχεδιο <<ε3οντωση 8ανου>> μαζι σου Ευακι μου..

Σημερα ειδαμε και τον πολυπο8ητο 8ανο!!!Καλη αρχη να εχει ο κ.Αλαφουζος
Επεισόδιο 569 - Ημερομηνία 18-05-2011 - Σελίδα 3 145879 Μου αρεσουν πολυ με τη Μαριλια ,ειναι πολυ ταιριαστο ζευγαρι (εμφανισικα παντα)..Οταν η Μαριλια τσακωνοταν μαζι του για το 8εμα των διακοπων ,που γυρισαν νωριτερα εχει απολυτο δικιο!!!!!!!!Χωσε Μαριλια, μαζι σου...Ο 8ανος ανταποκρι8ηκε στις υστεριες της ψυχωτικης με το παιδι της γυναικα του για ενα απλο κρυωμα ,ενω η Μαριλια προσπα8ησε πολυ για να φυγουν μαζι..Εδω της ρειχνω δικιο..Οπως δικιο της ρειχνω επισης στην κουβεντα που ειπε <<μονο που η Εδεμ ανηκει στον Αγγελο>>Ακομα και να ζηλεψε λιγο την κατανοω απολυτα ,γιατι ειναι λογικο κα8ως εκεινη απο μικρη δεν ειχε αυτα τα <<μεγαλεια>> και το συνειδητοποιει τωρα... Επεισόδιο 569 - Ημερομηνία 18-05-2011 - Σελίδα 3 492869

8εμα Λουκας-Ρουσσος... : Ο Λουκας ειναι καλος αν8ρωπος..Μολις συνειδητοποιησε την νικη του δε πανηγυρισε ,αλλα σκεφτηκε και τον Πετρο και μπηκε για λιγο στη 8εση του νιω8οντας πως ειναι να χανει κανεις τον κοπο τοσο ετων..Καταλαβε ποσο πολυ βοη8ησε ο Πετρος τοσο αυτον οσο και τη Νορα και πηγε να κανει μια συζητηση μαζι του ,για να τα εχει καλα με τον εαυτο του...
Για να ειμαι ειλικρινης καταλαβαινω και τις δυο πλευρες..Και τον Πετρο (που μπορει να συμμετειχε σε μη κα8αρες δουλειες ,αλλα δεν ειμαι η8ικολογος να κρινω εναν αν8ρωπο απο αυτο...)ομως νοιαστηκε παρα πολυ για τα 2 αυτα παιδια(Λουκα -Εριεττα) και φροντισε να εχουν την καλυτερη ζωη...Επισης το Λουκα τον εκανε ενα σπουδαιο δικηγορο...Ομως, μπορω να καταλαβω και το Λουκα που νιω8ει ε3αγριωμενος ,για τη ζωη που ζουσε ενω δεν η3ερε την αλη8εια για το παρελ8ον του ,για τον πατερα του και για την αδελφη του...
Νομιζω ειναι λογικο να ζηταει ο Λουκας να τα παραδεχτει ολα ο Ρουσσος (κα8ως για το Λουκα αυτα ειναι τα παραπτωματα του ) αλλα νομιζω πως εχει δικιο και ο Ρουσσος να αισ8ανεται μια μικρη ταπεινωση για την και καλα <<λυπηση του Λουκα >> και να αντιδραει με αυτο τον τροπο..Ειλικρινα εγω ειμαι και με τους δυο...
Στη σκηνη με την Αντιγονη ,το Στεφανο και τη Νταιζη οταν ψαχναν λυση για το 8εμα του Ρουσσου, η Νταιζη ειπε μια πολυ ε3υπνη ιδεα..Αυτη η κοπελα ειναι πολυ μπροστα και εχει πολλη ε3υπναδα!!!Αυτο οφειλετε να το παραδεχειτε ακομα κι εσεις που δε τη συμπα8ειτε
Επεισόδιο 569 - Ημερομηνία 18-05-2011 - Σελίδα 3 621900 Οσο για το χαρτι, που απειλουσε η Αντιγονη το Ρουσσο αν το ειχε ,απορω τι εννοει.... Επεισόδιο 569 - Ημερομηνία 18-05-2011 - Σελίδα 3 115281

Τελος, η Εριεττα για ακομα μια φορα απεδει3ε την αγαπη, που εχει για το Στεφ με τη 8εληση της να μη προχωρησουν στην εκταφη, (παρολο που ειναι ενα ισχυρο οπλο στα χερια της για τη νικη εκεινης και του Λουκα απεναντι στο Ρουσσο )γιατι αυτο μπορει να εβαζε τον Στεφ σε τεραστιο κινδυνο...Η γυναικα ειναι α3ια 8αυμασμου.. Επεισόδιο 569 - Ημερομηνία 18-05-2011 - Σελίδα 3 11556


Υ.Γ : η Αμαλια παρ'ολες τις απειλες της να εγκαταλειψει το Ρουσσο τελικα παντοτε στεκεται διπλα του βραχος και τον στηριζει σε ολα...Ευτυχως η τρελιαρα η Στελλα εμεινε μακρια του και ετσι υπαρχουν ελπιδες να ειναι και παλι μαζι η Αμαλια και ο Ρουσσος Επεισόδιο 569 - Ημερομηνία 18-05-2011 - Σελίδα 3 226538



ΜΑΝΟ το κενο της απουσιας σου δε παυει να υπαρχει...8ελω το Μανο πισω τωρα...8ελω η Ευα να ειναι μαζι του...8ελω να μεινουν οι 2 τους στην Εδεμ στο γυαλινο πυργο που ονειρευοταν η Ευα απο μικρη... Επεισόδιο 569 - Ημερομηνία 18-05-2011 - Σελίδα 3 226538
Eya-8ea
Eya-8ea
Τουρίστας
Τουρίστας


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 569 - Ημερομηνία 18-05-2011 - Σελίδα 3 Empty Απ: Επεισόδιο 569 - Ημερομηνία 18-05-2011

Δημοσίευση από almaresi Πεμ Μάης 19, 2011 3:33 am

Σωκράτη, δεν ήξερες... δεν ρώταγες??? - καλώς ήρθες βεβαίως... και "καλοτάξιδο-ς, καλορίζικο-ς, ό,τι επιθυμείτε σας εύχομαι"

Προσωπικά, σήμερα γούσταρα Πέτρο όσο ποτέ πριν
- Λουκάκο, μαζί σου, αιωνίως... έχεις όμως γίνει παράλογος βρε αγόρι μου (με την -πολύ- κακή έννοια) -
Διαφορετικό να λυπούνται για σένα, διαφορετικό να σε λυπούνται - φταις, δεν φταις
Πλας, αν σε "σπρώξουν" σε γκρεμό, μην αρπαχτείς, φτάσε στον πάτο... αν γλιτώσεις, στέκεσαι μόνος σου και μόνο ν' ανέβεις μπορείς
Έμπαινε Πετράν sm
Έμπαινε γιατί μ' όλους αυτούς που αλωνίζουν ελεύθεροι κι ωραίοι, έχω αρχίσει και λυπάμαι τον Κυριάκο

Υγ. Τι Λοζάνη τι Κοζάνη! - εννοείται : juhu :
almaresi
almaresi
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 569 - Ημερομηνία 18-05-2011 - Σελίδα 3 Empty Απ: Επεισόδιο 569 - Ημερομηνία 18-05-2011

Δημοσίευση από stephanos13 Πεμ Μάης 19, 2011 9:50 am

Clarabelle έγραψε:
rafoni έγραψε:Έχω διαβάσει όλα τα σχόλια σας και τις σκέψεις σας. Είναι πράγματα τα οποία έχω σκεφτεί κι εγώ, οπόταν δεν θα τα επαναλάβω. Θα πω μόνο το εξής.
Στην περίληψη του τελευταίου επεισοδίου λέει ότι η Νταίζη καταλαβαίνει ποιός έχει τα διαμάντια και πηγαίνει και τον βρίσκει στο κρυσφήγετο του με ένα όπλο και τον σημαδεύει. Οπόταν, λογικά πάντα, αυτός που έχει τα διαμάντια είναι κάποιος που τον γνωρίζει η Νταίζη, οπόταν λίγο δύσκολο να τα έχει κάποιος "νεκρός". Εκτός πια κι αν εκτός από όλα τα άλλα τα ωραία που είπατε, είναι και μάντισσα! Αυτάα


Αυτός ακριβώς είναι ο λόγος που λέω οτι οι ύποπτοι για τα διαμάντια είναι Στέφανος Λευτέρης Χρήστος και γι αυτό λέω οτι υπάρχει και κάποιος ακόμη που είναι απ την παλιά φρουρά και προσπαθεί να συγκαλύψει το θέμα του Αραβαντινού ενδεχομένως ο ίδιος που έκανε μια πλασματική δολοφονία για να γλυτώσει το τομάρι του απ την ιντερπόλ

Γιατί να γίνει πλασματική δολοφονία ? αφού έτσι κι αλλιώς ο θάνατος του δεν δηλώθηκε ποτέ αρά συνεχίζει να είναι καταζητούμενος απο την Ιντερπολ.
stephanos13
stephanos13
Τουρίστας
Τουρίστας


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 569 - Ημερομηνία 18-05-2011 - Σελίδα 3 Empty Απ: Επεισόδιο 569 - Ημερομηνία 18-05-2011

Δημοσίευση από Clarabelle Πεμ Μάης 19, 2011 10:02 am


Ίσως ήθελε να τον θεωρούν όλοι νεκρό για να απεμπλακεί απ την κλίκα και να μπορέσει να περάσει στην αφάνεια σίγουρος οτι οι άλλοι ότι κι αν γινόταν δεν θα μιλούσαν γι αυτόν επειδή ακριβώς θα ένοιωθαν ενοχές
Έτσι κι αλλιώς όλο το πακετάκι μπάζει απο παντού
Ο Λαζαρίδης ας πούμε μαθαίνει απ τον Αραβαντινό οτι η γυναίκα του έχει σχέση με το Λύτρα κι αντί να τη μπουμπουνίσει στο γκομενο τη μπουμπουνίζει στον αγγελιοφόρο των κακών ειδήσεων
Πόσο λογικό σου φαίνεται όλο αυτό;
Clarabelle
Clarabelle
Forum Team
Forum Team

Θηλυκό Τόπος : Πειραιάς

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 569 - Ημερομηνία 18-05-2011 - Σελίδα 3 Empty Απ: Επεισόδιο 569 - Ημερομηνία 18-05-2011

Δημοσίευση από marakii Πεμ Μάης 19, 2011 10:14 am

Νταίζη Επεισόδιο 569 - Ημερομηνία 18-05-2011 - Σελίδα 3 951465 μα το καημενούλι βλέπετε διψάει για μάθηση μη τη χαντακώνετε έτσι...Ντροπή να μην τη στηρίζει η οικογένειά της...Θέλει να κάνει την οικογενειάκη εποειχήρηση ατομική όπως είπε και ο Στέφανος Razz .......

Η Στέλλα ασχολείται με το μαλλί της Νόρας ακόμη λύσαξε.....θεάρα η Νόρα Επεισόδιο 569 - Ημερομηνία 18-05-2011 - Σελίδα 3 195890 υπέροχη όταν μιλούσε με την Αμαλία και μετά που είπε στη μαμά της οτί ο Πέτρος και η Αμαλία θα είναι πάντα ερωτευμένοι Επεισόδιο 569 - Ημερομηνία 18-05-2011 - Σελίδα 3 609635 ...........


Η Νόρα με το Λουκά μου άρεσαν πολύ και όπως τα έλεγε ο Λουκάκος και η Νόρα που ήξερε τι ήθελε να κάνει ο άνρας της Επεισόδιο 569 - Ημερομηνία 18-05-2011 - Σελίδα 3 226538 ....

Η σκηνή με την Αμαλία-Πέτρο και Πέτρο-Αντιγόνη πολύ καλές όπως και η σκηνή με Πέτρο-Λουκά...εμένα μου άρεσε όπως τα έλεγε ο Λουκάς ....

Η Εύα με τον Λευτέρη αν εξαιρέσω την παρακολούθηση η πρώτη σκηνή ήταν πολύ ευχάριστη και γλυκιά...ο Λευτέρης όντως την αγαπάει....

Εμένα πάλι δε μου άρεσε η Μαρίλια με το Θάνο μου φάνηκαν όλιγον τι κρύοι σα δίδυμο.....Επίσης η Μαρίλια είναι 3 λαλούν και 2 χορεύουν...μέσα στα βεύρα δεν ενδιαφέρεται για την εδέμ και μετά α μπράβο συγχαρητήρια καλοτάξιδη κ.τ.λ. Επεισόδιο 569 - Ημερομηνία 18-05-2011 - Σελίδα 3 103275 Αυτή ΔΕΝ είναι η Μαρίλια....Η Μαρίλια δεν θα έπεφτε έτσι εύκολα με ψευτολογάκια , για αυτό φώναζε στην Εύα παλιάα....

Η Δάφνη με τον κυριο Ηλία πολύ καλοί...Πότε θα γίνει καλά ο Ηλίας....

Δάφνη με Νικόλα γλυκούληδες !!!

Η σκηνή με Νόρα-Λουκά-Έρη-Στεφανο πολύ μου άρεσε.....

Η Έρη τον αγαπάει πολύ το Στέφανο μωρέ <3


Δεν ξέρω τι θα ψηφήσω....



Θέλω περισσότερο Νόρα......
Θέλω ΛουκαΝορικές σκηνές
Θέλω παρέα
Θελω μια γλυκιά Τιτανομέγιστη σκηνή......
marakii
marakii
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Αθήνα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 569 - Ημερομηνία 18-05-2011 - Σελίδα 3 Empty Απ: Επεισόδιο 569 - Ημερομηνία 18-05-2011

Δημοσίευση από JESSIE Πεμ Μάης 19, 2011 10:22 am

Αυτό ακριβώς, δηλαδή οτι ο Αραβαντινός είναι καταζητούμενος, με κάνει να αποκλείω οτι είναι αυτός ο άγνωστος Χ ..... Γιατί τότε αφ'ενός θα είναι ένας πατέρας που εγκατέλειψε τα παιδιά του σε ξένες οικογένειες, για να σωθεί ο ίδιος, και απ'την άλλη πώς θα εμφανιστεί, αφού θα τον γραπώσει αμέσως η αστυνομία? Αν είναι ο Αραβαντινός, θα πρέπει να μην εμφανιστεί ποτέ, να δρά μόνιμα στο σκοτάδι.... Η τυχόν εμφάνισή του θα εσωζε το Ρούσσο απ'τις κατηγορίες για φόνο, και ίσως αυτό οδηγούσε στη συμφιλίωσή του με το Λουκά, αλλά η αγανάκτηση του Λουκά και της Εριέττας θα στραφόταν πιά, και δικαίως, στον ίδιο τον πατέρα τους, που τους εγκατέλειψε , αλλά ποιό το σεναριακό όφελος απ'αυτό? Συν το ότι η Αντιγόνη δεν αναγνώρισε τη φωνή του στο τηλέφωνο, δεν παίζει με τίποτε να είναι ο Αραβαντινός ο άγνωστος ....
Για τον ίδιο τελευταίο λόγο, ούτε ο Λαζαρίδης μπορει να είναι....
ΥΓ: Είναι αλήθεια οτι ο Λαζαρίδης δεν έπρεπε λογικά να σκοτώσει τον Αραβαντινό μόνο γιατί ξεμπρόστιασε την απιστια της Αντιγόνης, αλλά μάλλον γιατί έμαθαν οτι ο Αραβαντινός καταζητείται, και ήθελαν να μην υπάρχει περίπτωση να συλληφθεί και να τους βγάλει κι αυτούς στη φόρα.... Αλλωστε, αν ο φόνος ήταν εικονικός, ποιός ο λόγος να αυτοκτονήσει μετά ο Λαζαρίδης , αφού δεν θα είχε τύψεις , σ'αυτήν την περίπτωση.
JESSIE
JESSIE
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Θηλυκό Τόπος : ΑΘΗΝΑ

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σελίδα 3 από 4 Επιστροφή  1, 2, 3, 4  Επόμενο

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης