Επεισόδιο 569 - Ημερομηνία 18-05-2011

Σελίδα 4 από 4 Επιστροφή  1, 2, 3, 4

Πήγαινε κάτω

Βαθμολογείστε το σημερινό επεισόδιo

Επεισόδιο 569 - Ημερομηνία 18-05-2011 - Σελίδα 4 Vote_lcap10%Επεισόδιο 569 - Ημερομηνία 18-05-2011 - Σελίδα 4 Vote_rcap 10% 
[ 4 ]
Επεισόδιο 569 - Ημερομηνία 18-05-2011 - Σελίδα 4 Vote_lcap23%Επεισόδιο 569 - Ημερομηνία 18-05-2011 - Σελίδα 4 Vote_rcap 23% 
[ 9 ]
Επεισόδιο 569 - Ημερομηνία 18-05-2011 - Σελίδα 4 Vote_lcap20%Επεισόδιο 569 - Ημερομηνία 18-05-2011 - Σελίδα 4 Vote_rcap 20% 
[ 8 ]
Επεισόδιο 569 - Ημερομηνία 18-05-2011 - Σελίδα 4 Vote_lcap30%Επεισόδιο 569 - Ημερομηνία 18-05-2011 - Σελίδα 4 Vote_rcap 30% 
[ 12 ]
Επεισόδιο 569 - Ημερομηνία 18-05-2011 - Σελίδα 4 Vote_lcap5%Επεισόδιο 569 - Ημερομηνία 18-05-2011 - Σελίδα 4 Vote_rcap 5% 
[ 2 ]
Επεισόδιο 569 - Ημερομηνία 18-05-2011 - Σελίδα 4 Vote_lcap12%Επεισόδιο 569 - Ημερομηνία 18-05-2011 - Σελίδα 4 Vote_rcap 12% 
[ 5 ]

Σύνολο Ψήφων : 40

Επεισόδιο 569 - Ημερομηνία 18-05-2011 - Σελίδα 4 Empty Απ: Επεισόδιο 569 - Ημερομηνία 18-05-2011

Δημοσίευση από nefelik Την / Το Πεμ Μάης 19, 2011 10:35 am

JESSIE έγραψε:Αυτό ακριβώς, δηλαδή οτι ο Αραβαντινός είναι καταζητούμενος, με κάνει να αποκλείω οτι είναι αυτός ο άγνωστος Χ ..... Γιατί τότε αφ'ενός θα είναι ένας πατέρας που εγκατέλειψε τα παιδιά του σε ξένες οικογένειες, για να σωθεί ο ίδιος, και απ'την άλλη πώς θα εμφανιστεί, αφού θα τον γραπώσει αμέσως η αστυνομία? Αν είναι ο Αραβαντινός, θα πρέπει να μην εμφανιστεί ποτέ, να δρά μόνιμα στο σκοτάδι.... Η τυχόν εμφάνισή του θα εσωζε το Ρούσσο απ'τις κατηγορίες για φόνο, και ίσως αυτό οδηγούσε στη συμφιλίωσή του με το Λουκά, αλλά η αγανάκτηση του Λουκά και της Εριέττας θα στραφόταν πιά, και δικαίως, στον ίδιο τον πατέρα τους, που τους εγκατέλειψε , αλλά ποιό το σεναριακό όφελος απ'αυτό? Συν το ότι η Αντιγόνη δεν αναγνώρισε τη φωνή του στο τηλέφωνο, δεν παίζει με τίποτε να είναι ο Αραβαντινός ο άγνωστος ....
Για τον ίδιο τελευταίο λόγο, ούτε ο Λαζαρίδης μπορει να είναι....
ΥΓ: Είναι αλήθεια οτι ο Λαζαρίδης δεν έπρεπε λογικά να σκοτώσει τον Αραβαντινό μόνο γιατί ξεμπρόστιασε την απιστια της Αντιγόνης, αλλά μάλλον γιατί έμαθαν οτι ο Αραβαντινός καταζητείται, και ήθελαν να μην υπάρχει περίπτωση να συλληφθεί και να τους βγάλει κι αυτούς στη φόρα.... Αλλωστε, αν ο φόνος ήταν εικονικός, ποιός ο λόγος να αυτοκτονήσει μετά ο Λαζαρίδης , αφού δεν θα είχε τύψεις , σ'αυτήν την περίπτωση.
Ο Λαζαρίδης μπορεί να μην ήξερε ότι ο Αραβαντινός δεν πέθανε τελικά ή μπορεί να αυτοκτόνησε για άλλο λόγο ή να μην αυτοκτόνησε. Πώς γίνεται η Αντιγόνη να μην τον αναγνώρισε, όποιος από τους δύο και να ήταν, το εξήγησα πιο πάνω. Ο Αραβαντινός θα μπορούσε πολύ απλά να αλλάξει όνομα. Αν το έκανε τότε, δεν θα ήταν απίθανο να τον εντοπίσουν και πάλι, τόσο η Ιντερπόλ όσο και η παλιά παρέα από τους οποίους ίσως να ήθελε να κρυφτεί για άλλους λόγους. Τώρα όμως έχουν περάσει τόσα χρόνια και έμαθε ότι η αστυνομία τον θεωρεί νεκρό, και άρα έχει σταματήσει να τον ψάχνει. Τώρα θα γράψω βλακεία γιατί είμαι άσχετη, αλλά μετά από τόσα χρόνια εγκλήματα όπως η διακίνηση πλαστών πινάκων δεν παραγράφονται; Άλλωστε, ποιος άλλος που ξέρει το Ρούσσο και θα μπορούσε να σχετίζεται με τις εξελίξεις που θα ακολουθήσουν
Σπόιλερ:
θα πήγαινε στο μαιευτήριο;

Πάντως JESSIE αυτό που με εντυπωσιάζει είναι ότι ψάχνεις να βρεις ποιο θα ήταν το όφελος σε ένα σενάριο που μπάζει από παντού. Οι σεναριογράφοι αυτό μάλλον δεν το έχουν σκεφτεί ποτέ...

nefelik
Εδεμοφανάκι
Εδεμοφανάκι

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 569 - Ημερομηνία 18-05-2011 - Σελίδα 4 Empty Απ: Επεισόδιο 569 - Ημερομηνία 18-05-2011

Δημοσίευση από JESSIE Την / Το Πεμ Μάης 19, 2011 10:56 am

Nefelik μου, είναι γιατί προσπαθώ να βρώ άκρη βάζοντας μπροστά τη λογική, όπως κάνεις συνήθως κι εσύ! Αλλά επειδή άκρη δεν βγαίνει, λέω να μην το προσπαθήσω άλλο, και να περιμένω να δώ τι θα μας δείξουν.... Παρασύρομαι όμως απ'την κουβέντα και τα διάφορα υποθετικά σενάρια....
Σπόιλερ:
Νομίζω οτι κι αν ο άγνωστος Χ είναι ο "θείος" , έχει λόγους να θέλει να είναι εκεί στη γέννηση της κόρης του Λουκά
JESSIE
JESSIE
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Θηλυκό Τόπος : ΑΘΗΝΑ

Δημοσίευση από fantina Την / Το Πεμ Μάης 19, 2011 11:12 am

μικρες σκεψεις μια βροχερη ημερα .
παλιο παρεα ....
Λαζαριδης .......αυτοκτονησε (λογως ,το κερατο ).................σιγουρο
Λυτρας μας αφησε χρονους (και μπερδεματα )..................σιγουρο
Χατζημπουκλας πατερας (αφου εξαφανισε και τον γαμπρο ,της εγγονης )κατεβηκε στον Αδη .............σιγουρο
Χατζημπουκλας υιος, δολοφονηθης (λιγο απο τον Σταυριδη ,λιγο απο την Αντιγονη ).............σιγουρο
Βενετης αφου τα μουτζωσε και μεγαλωσε τον Λουκα ,απεβιωσε .......σιγουρο
Αραβαντινος ,δολοφονηθης (γιατι ειπε τα μαντατα )................δεν εχουμε ομως αυτοπτεις μαρτυρες κηδειας .μου ειπε ο Λυτρας που του ειπε ο Λαζαριδης ,που του ειπε ο Χατζημπουκλας ,που ηξερε η Αντιγονη ....
Ρουσσος εν ζωη ,για να μας ταλαιπωρει και να ταλαιπωρηται ....
νεκρανασταση παιζει ......
αλλα τα σιγουρα δεν παιζει να ειναι
τα ντεμι σεζον ,ειναι πιο πιθανο .......
εκτος και αν ειναι ο ασχετος Χ που εμπλεκεται γιατι ειναι τριτο δευτερος ξαδελφος του τριτου μπατζανακη ......(εκει σηκωνω τα χερια ψηλα και προσπαθω να μανταρω τρυπες )

ριχνει καρεκλες μαζι με τα καρεκλοποδαρα εξω και εχω απεριοριστο χρονο .......

fantina
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Θηλυκό Τόπος : στο πιο ομορφο βουνο !!!!!
Ασχολίες : κατι κανω και εγω ......

Δημοσίευση από stephanos13 Την / Το Πεμ Μάης 19, 2011 11:49 am

Που ξερουμε οτι ο Λαζαριδης αυτοκτονησε?εχουμε δει καποια σκηνη?Μια διορθωση ο παππους Χ.Β ανελαβε την ταφη και το ειπε στον Λυτρα που αυτος το ειπε στην Αντιγονη.Τωρα ποιος εχει πει ψεματα για το που ειναι θαμμενος ή δεν ειναι ο Αρραβαντινος θα το μαθουμε.
stephanos13
stephanos13
Τουρίστας
Τουρίστας

Δημοσίευση από fantina Την / Το Πεμ Μάης 19, 2011 12:24 pm

stephanos13 έγραψε:Που ξερουμε οτι ο Λαζαριδης αυτοκτονησε?εχουμε δει καποια σκηνη?Μια διορθωση ο παππους Χ.Β ανελαβε την ταφη και το ειπε στον Λυτρα που αυτος το ειπε στην Αντιγονη.Τωρα ποιος εχει πει ψεματα για το που ειναι θαμμενος ή δεν ειναι ο Αρραβαντινος θα το μαθουμε.

λες να τον καλυπτει η Αντιγονη ......
και αν ειναι ζωντανος θα αφηνε στον ασο την Αντιγονη και θα αφηνε ελευθερο και τον Ρουσσο μαζι με τον Μανο να αλωνιζουν με κυριο θυμα την Αντιγονη .....

ασε ,το ξανασκεφτηκα τωρα που τα εγραφα ,με το κερατο που εφαγε ολα πιθανα ειναι !
θα δουμε ,που θα παει........

fantina
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Θηλυκό Τόπος : στο πιο ομορφο βουνο !!!!!
Ασχολίες : κατι κανω και εγω ......

Δημοσίευση από roria Την / Το Πεμ Μάης 19, 2011 12:30 pm

Πάντως κι εγώ (που όμως δεν φημίζομαι για το αστυνομικό μου πνεύμα) δεν αποκλείω το να ζει ο Αραβαντινός. Δικαιολογίες του τύπου : αγαπημένα μου παιδιά σας παράτησα για να μη ζείτε μια ζωή κυνηγημένα μαζί μου, για το καλό σας δηλαδή, έχουμε ξανακούσει. Με μπερδεύει πάντως το μίσος του αγνωστου για την Αντιγόνη που θα με παρέπεμπε σε Λαζαρίδη. Τη φωνή θα μπορούσε να την αλλάξει ή να βάλει κάποιον άλλο να της μιλήσει στο τηλέφωνο. Εξάλλου δεν ξεχνάω κι εκείνη τη διφορούμενη σκηνή της Αντιγόνης με το Στέφανο, όπου έμεινε ανοιχτό το ενδεχόμενο να μην αυτοκτόνησε ο Λαζαρίδης. Τώρα βέβαια σάμπως έχει κλείσει και κανένα ενδεχόμενο; ΌΛα ανοιχτά είναι. Από την άλλη, αν ήταν ο Λαζαρίδης δεν θα άφηνε το Ρούσσο να αλωνίζει και απειλεί το γιο του. Άλλο ενδεχόμενο εκτός από Αραβαντινό ή Λαζαρίδη δεν μπορώ να σκεφτώ. Εκτός κι αν έγινε κανένα μιράκολο και θεραπεύτηκε ο αδερφός του Χρήστου!!!
Άσχετο: τι Μάης είναι αυτός, ρε παιδιά; Μέχρι και το κλίμα μεταναστεύει από την Ελλάδα. Και με αυτή την αισιόδοξη διαπίστωση, σας αφήνω.
roria
roria
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Δημοσίευση από amcy Την / Το Πεμ Μάης 19, 2011 12:53 pm

καλα εσεις προσπαθειτε με βαση την κοινη λογικη να ανακαλυψετε τον αγνωστο χ? lmao

amcy
Τουρίστας
Τουρίστας

Δημοσίευση από Cancoon Την / Το Πεμ Μάης 19, 2011 1:09 pm

Ο Ρούσσος, λέει ο Λουκάς, καταπάτησε τις αρχές του και γι' αυτό πρέπει να πληρώσει. Προφανώς το λαθρεμπόριο διαμαντιών και έργων τέχνης, η δολοφονία του Χατζηβασιλείου και οι απόπειρες δολοφονίας μιας εγκύου δεν καταπατούν τις αρχές του Λουκά οπότε όλα μέλι γάλα με την Εριέττα, τον Στέφανο, την Αντιγόνη και την Νταίζη. Είπαμε η αλήθεια α λα καρτ.
Πραγματικά λυπάμαι για την συμφεροντολογική στάση στην οποία οδήγησε τον Λουκά αυτή η εκδίκηση που αποφάσισε ξαφνικά να πραγματοποιήσει, γιατί ο Λουκάς ήταν ο μόνος που ακόμα και στον Μάνο τα έλεγε χύμα.
Βλέποντας την Μαρίλια με τον Θάνο, ήταν σαν να βλέπουμε την Εύα με τον Μάνο. Το ίδιο ανήθικο θράσος και η απαίτηση να βάλει ο άλλος την ερωμένη του πάνω από την οικογένεια και τα παιδιά του!! Και ο Θάνος καλό καθίκι κι αυτός που απατά την γυναίκα του.
Για ένα ακόμα επεισόδιο η Εριέττα και ο Στέφανος πέρασαν δημιουργικά την ώρα τους σαν ζευγάρι που είναι συζητώντας και συζητώντας και συζητώντας και κάπου εκεί οι τηλεθεατές παίρνουν έναν ελαφρύ υπνάκο. Μα τι ξενέρωτο ζευγάρι που είναι αυτό. Πόσο εμφανής είναι η απουσία οποιουδήποτε ερωτικού συναισθήματος ανάμεσά τους; Ο Στέφανος γιατί χαραμίζει την ζωή του με την Εριέττα; Γιατί φοβάται τα μεγάλα συναισθήματα; Αυτός που κάποτε τραβουσε την Μελίτα από το χέρι για να την φέρει στην αγκαλιά του, για να κάνουν έρωτα, κάθεται τώρα να τον τραβάει απ΄το χέρι η Εριέττα για να τον πάει άτα στην πισίνα και για να μιλήσουν!! Πότε θα γυρίσει στην Μελίτα;;
Η ερμηνεία της Λάμπου στην σκηνή όπου η Εριέττα λέει στον Στέφανο ότι ανησυχεί γι' αυτόν κλπ ηταν εντελώς ψεύτικη. Δεν έχει βάθος έχει μόνο τσιριδούλες. Θυμάμαι την Μελίτα σε όλο τον β κύκλο και σε όλο τον φετινό να ρωτάει με αγωνία "τι θα πάθει ο Στέφανος" και δεν μπορώ παρά να πω μπράβο στην Παπά για το ξεκάθαρο αίσθημα αγωνίας και αγάπης που βγάζει.
Τέλος η Μελίτα μου άρεσε πολύ σήμερα! Χάρηκα που θύμωσε, που οργίστηκε που κάποιος, ο οποιοσδήποτε κι αν είναι, χλευάζει τον πατέρα της!
Cancoon
Cancoon
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Δημοσίευση από stephanos13 Την / Το Πεμ Μάης 19, 2011 1:41 pm

Cancoon έγραψε:Ο Ρούσσος, λέει ο Λουκάς, καταπάτησε τις αρχές του και γι' αυτό πρέπει να πληρώσει. Προφανώς το λαθρεμπόριο διαμαντιών και έργων τέχνης, η δολοφονία του Χατζηβασιλείου και οι απόπειρες δολοφονίας μιας εγκύου δεν καταπατούν τις αρχές του Λουκά οπότε όλα μέλι γάλα με την Εριέττα, τον Στέφανο, την Αντιγόνη και την Νταίζη. Είπαμε η αλήθεια α λα καρτ.
Πραγματικά λυπάμαι για την συμφεροντολογική στάση στην οποία οδήγησε τον Λουκά αυτή η εκδίκηση που αποφάσισε ξαφνικά να πραγματοποιήσει, γιατί ο Λουκάς ήταν ο μόνος που ακόμα και στον Μάνο τα έλεγε χύμα.
Βλέποντας την Μαρίλια με τον Θάνο, ήταν σαν να βλέπουμε την Εύα με τον Μάνο. Το ίδιο ανήθικο θράσος και η απαίτηση να βάλει ο άλλος την ερωμένη του πάνω από την οικογένεια και τα παιδιά του!! Και ο Θάνος καλό καθίκι κι αυτός που απατά την γυναίκα του.
Για ένα ακόμα επεισόδιο η Εριέττα και ο Στέφανος πέρασαν δημιουργικά την ώρα τους σαν ζευγάρι που είναι συζητώντας και συζητώντας και συζητώντας και κάπου εκεί οι τηλεθεατές παίρνουν έναν ελαφρύ υπνάκο. Μα τι ξενέρωτο ζευγάρι που είναι αυτό. Πόσο εμφανής είναι η απουσία οποιουδήποτε ερωτικού συναισθήματος ανάμεσά τους; Ο Στέφανος γιατί χαραμίζει την ζωή του με την Εριέττα; Γιατί φοβάται τα μεγάλα συναισθήματα; Αυτός που κάποτε τραβουσε την Μελίτα από το χέρι για να την φέρει στην αγκαλιά του, για να κάνουν έρωτα, κάθεται τώρα να τον τραβάει απ΄το χέρι η Εριέττα για να τον πάει άτα στην πισίνα και για να μιλήσουν!! Πότε θα γυρίσει στην Μελίτα;;
Η ερμηνεία της Λάμπου στην σκηνή όπου η Εριέττα λέει στον Στέφανο ότι ανησυχεί γι' αυτόν κλπ ηταν εντελώς ψεύτικη. Δεν έχει βάθος έχει μόνο τσιριδούλες. Θυμάμαι την Μελίτα σε όλο τον β κύκλο και σε όλο τον φετινό να ρωτάει με αγωνία "τι θα πάθει ο Στέφανος" και δεν μπορώ παρά να πω μπράβο στην Παπά για το ξεκάθαρο αίσθημα αγωνίας και αγάπης που βγάζει.
Τέλος η Μελίτα μου άρεσε πολύ σήμερα! Χάρηκα που θύμωσε, που οργίστηκε που κάποιος, ο οποιοσδήποτε κι αν είναι, χλευάζει τον πατέρα της!

Aσε Cancoon είδαμε ποιοα ήταν ψεύτικη τελικά .Η Μελίτα.
Απο κι ως που ψευτικη η εμηνεια της Ερριεττας?
stephanos13
stephanos13
Τουρίστας
Τουρίστας

Δημοσίευση από kapetanissa Την / Το Πεμ Μάης 19, 2011 1:54 pm

Δεν ξέρω πώς δημιουργήθηκε ξαφνικά αυτό το τέρας των 9 εως τώρα σελίδων, όσο εγώ έπλαθα χτες μπιφτεκάκια και κουλουράκια... sisi
Μπράβo σας πάντως!

Επειδή ο χρόνος μου είναι περιορισμένος, θα πω τα εξής ολίγα:
- Η Μαρίλια δεν μου φάνηκε να "μην νοιάζεται" και να "περνάει απλώς καλά" και θα πατήσει τρελή πεπονόφλουδα...
(καλώστονε τον Αλαφούζο, αλλά εμένα δεν μ'αρέσει και αναρωτιέμαι και τι έχει να προσφέρει ως χαρκτήρας-Θάνος... Στέλλα ν2 μου μυρίζει από πολλές πλευρές...)
- Την Εύα με τις παρακολουθήσεις να μην την σχολιάσω. Κείνο τον έρμο που σούρνει λυπάμαι.
- Αν η Νόρα είναι ετοιμόγεννη, είμαι κι εγώ (μπα).
- Ο Ηλίας παραμένει παροπλισμένος στον κόσμο του. Δεν κατανοώ.
-Το Ρουσσέικο παραλογίζεται σε παροξυσμό κακίας, κοίτα να δεις που πάλι είπε αλήθειες η Αμαλί. Το κατσαρό ό,τι να 'ναι (μονίμως όμως, συνεπέστατη!), ο πατήρ για κλώτσους τελευταίως. Δεν είναι αντίδρασις ωρίμου ανθρώπου αυτή... Α, και αλλού τα περί αυτοσεβασμού κύριος...
-Το Καρταλέικο φλερτάρει εντόνως με θέατρο παραλόγου, αλλά επειδή είναι μαζεμένα τα μπουμπούκια κει μέσα, φχαριστιόμαστε ερμηνείες, ατάκες και ειρωνίες (από περιεχόμενο άστα, αλλά δεν φταίνε τα παιδιά, τι να κάνεις...)
- Εμένα μ'αρέσουν οι σκηνές Λουκά-Νόρας-Στεφ-Έρης (όλοι έχουμε βίτσια...). Επίσης μ' αρέσει ο Λουκάς στο πιο δραματικό του, φρονώ ό,τι έχει βελτιωθεί πολύ σ' αυτόν τον τομέα από την αρχή της σειράς (οκ, εγώ μπορεί να 'χω πολλά!)

Δεν μπορώ να μπω στη διαδικασία του ποιός πού πότε γιατί τώρα, αν και απολαμβάνω τις σκέψεις σας!

roria, jessie, nefelik, fantina, gxnel, Clarabelle oscar
kapetanissa
kapetanissa
Τουρίστας
Τουρίστας

Θηλυκό Τόπος : Fata Morgana
Ασχολίες : ατέρμονη πεζοπορία στον θαλασσινό φεγγαρόδρομο

Δημοσίευση από elenp Την / Το Πεμ Μάης 19, 2011 1:57 pm

Το επεισόδιο ήταν ωραίο. Μου άρεσε η σκηνή με τον Λουκά, τον Στέφανο και την Εριέττα στο σπίτι της, συζήτησαν για την απόκτηση πάλι της κατασκήνωσης, ο Λουκάς είπε στον Στέφανο πώς ο μικρός τους έφερε γούρι αλλά εκείνος του είπε πώς λόγω της απειλής πουλήθηκε σ' αυτούς. Η σκηνή με την Εύα και τον Λευτέρη στο σπίτι του ήταν πολύ ωραία, η Εύα χάρηκε και ο Λευτέρης επίσης χάρηκε μαζί της. Η σκηνή με τον Λουκά και την Νόρα στο σπίτι τους ήταν πολύ καλή, ο Λουκάς είπε στην Νόρα ότι αναγνωρίζει ότι ο Ρούσσος τους έχει κάνει αυτούς που είναι στον επαγγελματικό χώρο τους και πώς θέλει να πάει να μιλήσει μαζί του. Η σκηνή με την Εύα και τον Λευτέρη έξω από το σπίτι του φίλου της Μαρίλιας ήταν πολύ ωραία, η Εύα περίμενε να δει τον φίλο της Μαρίλιας και ο Λευτέρης μαζί της και δώσανε και ένα φιλί για να μην τους δει ο φίλος της. Η σκηνή με την Δάφνη και τον Νικόλα στο σπίτι τους που η Δάφνη χαρούμενη που ο Ηλίας της είναι καλύτερα πάει να τον δει και ο Νικόλας αν και έχει επιφυλάξεις χαίρεται και αυτός είναι πολύ καλή.

Γενικά το επεισόδιο ήταν ωραίο και το ψηφίζω καλό.
elenp
elenp
Τουρίστας
Τουρίστας

Θηλυκό Τόπος : Θεσσαλονίκη

Δημοσίευση από sarita Την / Το Πεμ Μάης 19, 2011 2:12 pm

"Ηταν ενα μικρο καραβι, ηταν ενα μικρο καραβι που ηταν α-α-αταξιδευτο οε οε οε"

Οχι δεν τρελλαθηκα (ακομα τουλαχιστον).Απλα βλεπω να ζωντανευει μπροστα μου ο Τιτανικος και οχι τιποτα αλλο.Καποιοι ειχα και σωσιβια, μπηκαν και σε λεμβους.Εδω θα τους χασουμε ολους μπαμ και κατω.

Ο λουκας σηκωνει τον κοσμο αναποδα, κανει μηνυσεις, αγωγες και δεν συμμαζευεται και μετα παει και δηλωνει ανακωχη.Ευλογησον.

Η ευα σαν αλλη ματα χαρι παρακολουθει τον αγαπητικο της κορης της.Α ρε κακομοιρε λευτερη τι τραβας και εσυ.Ευτυχως που υπαρχει και η παρακολουθηση και παιρνεις και κανενα φιλι.Να δω μεχρι ποτε θα δινεις χωρις να παιρνεις. Ημαρτον.

Η μαριλια χωριζει εχει νευρα.Τα φτιαχνει ηρεμια.Μην την κανουμε ποτε καπεταννισσα.Στο πι και φι θα εχει βουλιαξει το πλοιο.Μην σας πω οτι την εχω ικανη να χτυπησει σε στερια και να παει απατο. Σωσον κυριε τον λαο σου

Η Αμαλι συνεχιζει να ειναι λογικη.Τωρα θα μου πεις η κορη ειναι για το δαφνι, προσφατως φλερταρει και ο πατερας με αυτο το ιδρυμα ας κρατησει μια τις ισορροπιες. Κυριε ελεησον

Η ευα ειπε οτι ακολουθει τα χναρια της η μαριλια?

Γινεται να μην το ξαναακουσω γιατι θα συγχιστω?

Συγνωμη που σας το χαλαω στους επανω αλλα ειναι τελειως αντιθετα τα πραγματα.

Πρωτον ο μανος δεν ηταν μεγαλος και δευτερον δεν τον γνωρισε παντρεμενο.Και αφου παντρευτηκε, τον παρατησε πηγε να παντρευτει τον στεφανο (καλο μουλαρι κι αυτος) και μετα της εταξε απο μονος του ο μανος οτι θα χωρισει και η ευα ξαναπηγε με τον μανο.Οποιαδηποτε αλλη αναφορα ειναι καθαρα ηλιθια και αμυαλη. Ημαρτον.

Βλεποντας την νταιζη βριζω που δεν εχω ωραια φωνη,Θα γινομουνα μπουζουξου και ετσι το σχολειο της νυχτας καποια μερα θα με εκανε μαφιοζα, επενδυτρια, χρηματιστη, και οτι αλλο ηθελε προκυψει. Βοηθεια μας.

Και οπως ελεγε και ο παραβας
"Ξουραφι το μυαλο της".

Αυτα απο μενα.Η κατηφορα συνεχιζεται.Μην αναρωτιεστε ποιος εχει τα διαμαντια και ποιος ειναι ο μπαμπουλας γιατι οτι προβλεψεις και να κανετε θα δουμε τιποτα ακυρο παλι και θα σιχτιριζουμε την ωρα και τη στιγμη που αφιερωναμε και πηζαμε το κεφαλι μας να ανακαλυψει ποιος ηταν πισω απο ολα.

oscar στις γνωστε.Φιλια πολλα.
sarita
sarita
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό

Δημοσίευση από rafoni Την / Το Πεμ Μάης 19, 2011 2:38 pm

Παίδες τελικά καλά θυμόμουνα. Η αποφυλάκιση Στέφανου και Χρήστου έγινε στο επεισόδιο 501. Στα 502 και 503 μας δείχνουν τη Νταίζη να χαιδεύει τα διαμάντια όπως δεν έχει χαιδεψει το παιδί της και στο 505 πηγαίνει να τα ξαναχαιδέψει αλλά βρίσκει ένα 20 ευρω. Και τώρα μου ήρθε φλασιά. Αν τα πήρε ο Χρήστος, γιατί να της αφήσει το 20ευρο?? Λογικά, αν το έκανε για να την προστατέψει, δεν θα της έκανε και πλάκα.

rafoni
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Θηλυκό

Δημοσίευση από rafoni Την / Το Πεμ Μάης 19, 2011 2:55 pm

Cancoon έγραψε:Ο Ρούσσος, λέει ο Λουκάς, καταπάτησε τις αρχές του και γι' αυτό πρέπει να πληρώσει. Προφανώς το λαθρεμπόριο διαμαντιών και έργων τέχνης, η δολοφονία του Χατζηβασιλείου και οι απόπειρες δολοφονίας μιας εγκύου δεν καταπατούν τις αρχές του Λουκά οπότε όλα μέλι γάλα με την Εριέττα, τον Στέφανο, την Αντιγόνη και την Νταίζη. Είπαμε η αλήθεια α λα καρτ.

Μες στην αντικειμενικότητα είναι τα σχόλια σου αγαπητή Cancoon!! Eντυπωσιάστηκα!!
Λοιπόν, ατο θέμα του Λουκά, να σου υπενθυμίσω ότι η Εριέττα δεν έχει καμμία σχέση με το λαθρεμπόριο διαμαντιών και έργων τέχνης, απλά είναι κληρονόμος και ότι ο δουλειές της είναι καθόλα νόμιμες. Αλλά ξεχασα! Είναι η καινούρια σχέση του Στέφανου και αντίζηλος της Μελίτας, άρα ένοχη η κατηγορούμενη.
Στο θέμα του Στέφανου, ναι αυτός εμπλέκεται. Πριν από κάποιους μήνες όταν ο Στέφανος ήταν με τη Μελίτα, δεν μας ένοιαζε αυτό και καλά κάνανε ο Λουκάς και ο Λευτέρης που τον καλύψανε. Τώρα όμως που είναι με την Εριέττα, πρέπει να είμαστε εναντίον του. Yes sir!
Aπό πότε ο Λουκάς είναι όλα μέλι γάλα με την Αντιγόνη και τη Νταίζη??? Άλλη σειρά βλέπω εγώ βρε παιδιά?? Αν ο Λουκάς είχε αποδείξεις για τις απόπειρες κατά της Εύας, θα τις έστελνε και τις δυο στον Κορυδαλλό.

rafoni
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Θηλυκό

Δημοσίευση από Καρ-Mik Την / Το Πεμ Μάης 19, 2011 2:58 pm

rafoni έγραψε:
Λοιπόν, ατο θέμα του Λουκά, να σου υπενθυμίσω ότι η Εριέττα δεν έχει καμμία σχέση με το λαθρεμπόριο διαμαντιών και έργων τέχνης, απλά είναι κληρονόμος και ότι ο δουλειές της είναι καθόλα νόμιμες. Αλλά ξεχασα! Είναι η καινούρια σχέση του Στέφανου και αντίζηλος της Μελίτας, άρα ένοχη η κατηγορούμενη.
Στο θέμα του Στέφανου, ναι αυτός εμπλέκεται. Πριν από κάποιους μήνες όταν ο Στέφανος ήταν με τη Μελίτα, δεν μας ένοιαζε αυτό και καλά κάνανε ο Λουκάς και ο Λευτέρης που τον καλύψανε. Τώρα όμως που είναι με την Εριέττα, πρέπει να είμαστε εναντίον του. Yes sir!
Aπό πότε ο Λουκάς είναι όλα μέλι γάλα με την Αντιγόνη και τη Νταίζη??? Άλλη σειρά βλέπω εγώ βρε παιδιά?? Αν ο Λουκάς είχε αποδείξεις για τις απόπειρες κατά της Εύας, θα τις έστελνε και τις δυο στον Κορυδαλλό.
Οπου για το θέμα του Στέφανου, η Μελίτα, πήγε και ζήτησε απο την Ευα, να μην μιλήσει.

Επεισόδιο 569 - Ημερομηνία 18-05-2011 - Σελίδα 4 Mik2S03
Αγάπησε τρείς, γ...αργάλησε τρείς, μαγείρεψε για τρεις, και να γκαστρώσει μόνο δύο??
Επεισόδιο 569 - Ημερομηνία 18-05-2011 - Σελίδα 4 13379 Στεφανε βάλε μπρος μην μείνει παραπονεμένη καμία!
Επεισόδιο 569 - Ημερομηνία 18-05-2011 - Σελίδα 4 13379
Καρ-Mik
Καρ-Mik
Αθώα Μπατσίνα
Αθώα Μπατσίνα

Δημοσίευση από ntina fan Την / Το Πεμ Μάης 19, 2011 2:58 pm

ntina fan συγνωμη αλλα βλεποντας την Μαριλια με τον Θανο ΔΕΝ ΒΛΕΠΟΥΜΕ ΤΟΝ ΜΑΝΟ ΜΕ ΤΗΝ ΕΥΑ ΚΑΜΙΑ ΣΧΕΣΗ. Η Ευα με τον Μανο ηταν ΑΠΟ ΠΑΙΔΙΑ ΜΑΖΙ, ο Μανος δεν ηταν παντρεμενος οταν εκαναν την Μαριλια ηταν και οι δυο ΕΛΕΥΘΕΡΟΙ ΚΑΙ ΣΥΝΟΜΙΛΙΚΟΙ. ΚΑΙ ΠΟΛΥ ΕΡΩΤΕΥΜΕΝΟΙ ΜΕΤΑΞΥ ΤΟΥΣ ΠΑΡΑ ΤΑ ΛΑΘΗ ΤΟΥ ΜΑΝΟΥ. 2 η Ευα ποτε δεν χρησιμοποιησε την Μαριλια για να τρεχει απο πισω της ο Μανος. ο Μανος ετρεχε απο πισω της για την ΕΥΑ.3. αυτα που λες ταιριαζουν στην Μελιτα. αυτη χρησιμοποιουσε την νεφελη για να τρεχει απο πισω της ο Μανος,Μια και διαφορετικα τον ειχε χασει ετσι και αλλιως.ΟΣΟΝ ΑΦΟΡΑ ΤΗΝ ΕΡΗ ΚΥΡΙΑ. ΛΕΞΗ ΑΓΝΩΣΤΗ ΓΙΑ ΤΗΝ ΜΕΛΙΤΑ.
ntina fan
ntina fan
Εδεμοφανάκι
Εδεμοφανάκι

Θηλυκό Τόπος : ΒΟΛΟΣ!!!!
Ασχολίες : ΜΟΥΣΙΚΗ, ΧΟΡΟΣ, ΘΕΑΤΡΟΦΙΛΗ

Δημοσίευση από stephanos13 Την / Το Πεμ Μάης 19, 2011 3:05 pm

rafoni έγραψε:Παίδες τελικά καλά θυμόμουνα. Η αποφυλάκιση Στέφανου και Χρήστου έγινε στο επεισόδιο 501. Στα 502 και 503 μας δείχνουν τη Νταίζη να χαιδεύει τα διαμάντια όπως δεν έχει χαιδεψει το παιδί της και στο 505 πηγαίνει να τα ξαναχαιδέψει αλλά βρίσκει ένα 20 ευρω. Και τώρα μου ήρθε φλασιά. Αν τα πήρε ο Χρήστος, γιατί να της αφήσει το 20ευρο?? Λογικά, αν το έκανε για να την προστατέψει, δεν θα της έκανε και πλάκα.
αχαχαχαχαχα καλα αν τα πηρε δεν σημαινει οτι ηθελε να την προστατεψει αλλά να παιξει μαζί της.
stephanos13
stephanos13
Τουρίστας
Τουρίστας

Δημοσίευση από ginak Την / Το Πεμ Μάης 19, 2011 3:46 pm

Και πάλι Jessie ευχαριστώ για τα σχόλια σου.
Πάντοτε χρήσιμα.
Πρέπει όμως να πω ότι διάβασα την περίληψη του τελευταίου επεισοδίου (574) όπως παρουσίαζονται στο site του mega και λεέι τα εξής: Ο Πέτρος, από τα στοιχεία που προκύπτουν, απαλλάσσεται από την κατηγορία για συγκάλυψη δολοφονίας και ετοιμάζει την αντεπίθεσή του. Η μοναδική ελπίδα του Λουκά και της Εριέττας είναι να αποδείξουν τις παράνομες υιοθεσίες, μέσω της ταυτοποίησης του δικού τους DNA, με τη σορό του Αραβαντινού. Ο Λουκάς φοβάται ότι ο Ρούσσος θα τον αναφέρει στο πειθαρχικό συμβούλιο του δικηγορικού συλλόγου, με κίνδυνο να του αφαιρέσουν την άδεια ασκήσεως επαγγέλματος. Ο Πέτρος επισκέπτεται την Αντιγόνη και της δηλώνει πως θα φροντίσει να την βάλει στη φυλακή, μια και καλή. Η Νταίζη ορκίζεται στον Χρήστο ότι έχει αλλάξει και ότι το μόνο που επιθυμεί είναι να προχωρήσουν στη ζωή τους. Η Μελίτα παρακαλεί τον Στέφανο να δώσει μια ακόμη ευκαιρία στη σχέση τους. Ο Στέφανος, όμως, της εξηγεί ότι δεν νιώθει πια τίποτα για εκείνη.
Συγνώμη, δεν νομίζετε οτι φτάνει πια το αναμάσημα των ίδιων και ίδιων πραγμάτων; Φτάνει πια με τα πισωγυρίσματα. Νομίζω ότι ξαναβλέπω επεισόδιο ένα μήνα πρίν. Ειλικρινά θα σταματήσω να βλέπω το σήριαλ και λυπάμαι γιατί πέρναγε το απόγευμά μου ευχάριστα.
Απογοητεύτικα και απο το επεισόδιο και απο τη συνέχεια

ginak

Θηλυκό Τόπος : Σπάρτη
Ασχολίες : Εργαζόμενη

Δημοσίευση από JESSIE Την / Το Πεμ Μάης 19, 2011 4:18 pm

Ginak, και γώ σ'ευχαριστώ πολύ.
Εχεις το δίκιο σου να έχεις κουραστεί για τα ίδια και τα ίδια που βλέπουμε....
Είναι που η διαμάχη μεταξύ Λουκά και Ρούσσου γίνεται σε επίπεδο νομικό, αφού είναι και οι δύο δικηγόροι, και ως γνωστόν μιά δίκη, όταν και οι δύο πλευρές έχουν αντίστοιχα όπλα, και κρατάει πολύ, και έχει πολλές διακυμάνσεις, κλίνει πότε υπέρ του ενός και πότε υπέρ του άλλου. Γι'αυτό υπάρχουν και δικαστικές διενέξεις που κρατάνε και χρόνια μη σου πώ!
Αν διάλεγαν να λύσουν τις διαφορές τους με άλλο τρόπο, θα είχαμε πιό ενδιαφέρουσες ίσως και πιό εντυπωσιακές σκηνές, αλλά ο Λουκάς δεν θα ταίριαζε σ'αυτό το τοπίο, αφού δεν είναι ο τύπος του παλληκαρά....
Εγω κάνω υπομονή, γιατί μ'ενδιαφέρει το τελικό αποτέλεσμα όλων αυτών, και όπως έχω ήδη γράψει, προτιμώ να πηγαίνουμε λίγο πιό αργά, απ'το να εφεύρουν νέες ιστορίες για να καλύψουν τα πρόσθετα επεισόδια που τους επέβαλαν... Και μην απογοητεύεσαι, μπορεί να υπάρξουν κι επεισόδια που θα μας αποζημιώσουν με τον άλφα ή βήτα τρόπο....
JESSIE
JESSIE
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Θηλυκό Τόπος : ΑΘΗΝΑ

Δημοσίευση από roria Την / Το Πεμ Μάης 19, 2011 4:47 pm

Ευτυχώς που εμείς καπετάνισσα έχουμε, και τι καπετάνισσα!, οπότε δεν θα χρειαστεί ποτέ να πέσουμε στην αναγκη της Μαρίλιας, αγαπητή sarita lol!
ginak, καταλαβαίνω την απογοήτευσή σου, κι εγώ χθες έγραφα ότι η σειρά κάνει
κοιλιά στα τελευταία επεισόδια, αλλά θα συμφωνήσω με τη jessie ότι είναι προτιμότερο να εξελιχθούν στο λίγο πιο αργόσυρτο οι υπάρχουσες ιστορίες, παρά να ενταχθούν καινούργιες λίγες δεκάδες επεισόδια πριν το τέλος. Το καθετί βεβαίως έχει τα όριά του και πισωγύρισμα από πισωγύρισμα διαφέρει.
Άλλο είναι να τρενάρει κάπως η διαμάχη Λουκά-Ρούσσου κι άλλο να υπάρξει για εξακισχιλιοστή φορά κινητικότητα στα αισθηματικά του Στέφανου και η αισθητική μας να δεχθεί άλλη μια πισώπλατη μαχαιριά, για να αναφέρω ένα (τυχαίο!) παράδειγμα.
Όσο για τον αστυνόμο Σαϊνη που κρύβουμε όλοι μέσα μας, δεν πειράζει. Γυμναστική του μυαλού είναι αυτή και μάλιστα δωρεάν.
ένα ακόμη oscar και στις γνωστές κεντήστρες που σχολίασαν αργότερα από μένα (nefelik, kapetanissa, fay και σίγουρα έχω ξεχάσει τουλάχιστον άλλες τόσες), αλλά και σε αξιόλογες νέες αφίξεις, όπως η ΣΨ1
roria
roria
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Δημοσίευση από Dorina <3 Πέτρος Την / Το Πεμ Μάης 19, 2011 4:52 pm

Το επεισόδιο ΤΕΛΕΙΟ απο μένα...
1)Είχε πολύ καλές ερμηνείες και δυνατές σκηνές...
Κατρανίδης Πεφάνη Παπαδημητρίου Πετράκης Ξυλά
oscar
2)Αυτος είναι ο Λουκάς που γνώρισα και αγάπησα...Σωστός τίμιος ειλικρινής ορθολογιστής και σκεφτεται ξεκαθαρα και σωστα όταν δεν είναι θολωμένος...
Αναγνώρισε τα δίκια του Ρούσσου....Δεν χάρηκα για αυτό επειδή ο Ρούσσος είναι η συμπαθειά μου...αλλά επεισή αυτός ο Λουκάς που μίλησε στη Νόρα και είπε όλα αυτά είναι ο Λουκάς που ξέρω....

Dorina <3 Πέτρος
Dorina <3 Πέτρος
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Οικία Ρούσου

Δημοσίευση από ΣΨ1 Την / Το Πεμ Μάης 19, 2011 5:10 pm

roria έγραψε:Ευτυχώς που εμείς καπετάνισσα έχουμε, και τι καπετάνισσα!, οπότε δεν θα χρειαστεί ποτέ να πέσουμε στην αναγκη της Μαρίλιας, αγαπητή sarita lol!
ginak, καταλαβαίνω την απογοήτευσή σου, κι εγώ χθες έγραφα ότι η σειρά κάνει
κοιλιά στα τελευταία επεισόδια, αλλά θα συμφωνήσω με τη jessie ότι είναι προτιμότερο να εξελιχθούν στο λίγο πιο αργόσυρτο οι υπάρχουσες ιστορίες, παρά να ενταχθούν καινούργιες λίγες δεκάδες επεισόδια πριν το τέλος. Το καθετί βεβαίως έχει τα όριά του και πισωγύρισμα από πισωγύρισμα διαφέρει.
Άλλο είναι να τρενάρει κάπως η διαμάχη Λουκά-Ρούσσου κι άλλο να υπάρξει για εξακισχιλιοστή φορά κινητικότητα στα αισθηματικά του Στέφανου και η αισθητική μας να δεχθεί άλλη μια πισώπλατη μαχαιριά, για να αναφέρω ένα (τυχαίο!) παράδειγμα.
Όσο για τον αστυνόμο Σαϊνη που κρύβουμε όλοι μέσα μας, δεν πειράζει. Γυμναστική του μυαλού είναι αυτή και μάλιστα δωρεάν.
ένα ακόμη oscar και στις γνωστές κεντήστρες που σχολίασαν αργότερα από μένα (nefelik, kapetanissa, fay και σίγουρα έχω ξεχάσει τουλάχιστον άλλες τόσες), αλλά και σε αξιόλογες νέες αφίξεις, όπως η ΣΨ1

Σ ευχαριστω πολυ roria που με θεωρεις "αξιολογη αφιξη " Flkia Και να πω κι εγω οτι εδω μεσα πραγματικα
γινονται καταπληκτικοι σχολιασμοι,εξυπνοι και υπαρχει επικοδομητικος διαλογος και αυτο σημαινει οτι υπαρχει
και αποτελεσμα!!!Ολα τα κοριτσια που ανεφερες κι εσυ γραφουν με πολυ ιδιαιτερο τροπο!!
Τωρα μια καθημερινη σειρα ειναι λογικο να κανει κοιλια,δεν θα μπορουσε καθε μερα ναχει το ιδιο ενδιαφερον,αλλα
οι σεναριογραφοι διαθετουν μαεστρια και μας κρατανε συνεχεια στην τσιτα και μας δινουν πολυ συχνα επεισοδια
απιστευτα,οπως αυτα που θα εχουμε απο δω και περα μεχρι το τελος της σειρας!

ΣΨ1
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Τόπος : Αθήνα
Ασχολίες : Πολλές

Δημοσίευση από ΣΨ1 Την / Το Πεμ Μάης 19, 2011 5:24 pm

Δεν ειναι συμφεροντολογικη σταση ,η σταση του Λουκα και να θυμισω οτι ο
Λουκας δεν ειναι Ρομπεν των δασων ,ουτε αστυνομικος να κυνηγαει τους
κακους που κλεβουν και σκοτωνουν.Ειναι εναντιον του Ρουσου γιατι ειναι
υπευθυνος για την σημερινη του κατασταση με την Εριεττα.Αν δηλ ο Ρουσος
δεν ηταν ανακατεμενος στην δολοφονια του πατερα του και στις υιοθεσιες
δεν θα εκανε καμια κινηση εναντιον του !
Και οι μεγαλοι ερωτες θελουν και μεγαλους ανθρωπους,αλιως δεν γινεται!

ΣΨ1
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Δημοσίευση από ΣΨ1 Την / Το Πεμ Μάης 19, 2011 5:26 pm

Dorina <3 Πέτρος έγραψε:Το επεισόδιο ΤΕΛΕΙΟ απο μένα...
1)Είχε πολύ καλές ερμηνείες και δυνατές σκηνές...
Κατρανίδης Πεφάνη Παπαδημητρίου Πετράκης Ξυλά
oscar
2)Αυτος είναι ο Λουκάς που γνώρισα και αγάπησα...Σωστός τίμιος ειλικρινής ορθολογιστής και σκεφτεται ξεκαθαρα και σωστα όταν δεν είναι θολωμένος...
Αναγνώρισε τα δίκια του Ρούσσου....Δεν χάρηκα για αυτό επειδή ο Ρούσσος είναι η συμπαθειά μου...αλλά επεισή αυτός ο Λουκάς που μίλησε στη Νόρα και είπε όλα αυτά είναι ο Λουκάς που ξέρω....

Συμφωνω και επαυξανω σ αυτα που λες για τον Λουκα!!Ειναι αστερι παιδι μου!Τελος!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ΣΨ1
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Δημοσίευση από ΣΨ1 Την / Το Πεμ Μάης 19, 2011 5:45 pm

rafoni έγραψε:Παίδες τελικά καλά θυμόμουνα. Η αποφυλάκιση Στέφανου και Χρήστου έγινε στο επεισόδιο 501. Στα 502 και 503 μας δείχνουν τη Νταίζη να χαιδεύει τα διαμάντια όπως δεν έχει χαιδεψει το παιδί της και στο 505 πηγαίνει να τα ξαναχαιδέψει αλλά βρίσκει ένα 20 ευρω. Και τώρα μου ήρθε φλασιά. Αν τα πήρε ο Χρήστος, γιατί να της αφήσει το 20ευρο?? Λογικά, αν το έκανε για να την προστατέψει, δεν θα της έκανε και πλάκα.

Οχι παιδι μου δεν εχει ο Χρηστος τα διαμαντια,αποκλειεται!!!!
Κι εγω προσπαθησα χθες να δω τα επ αυτα,αλλα δυστυχως δεν
μπορεσα,αλλα αφου το τσεκαρες εσυ ,μια χαρα ολα!!
Ο Στεφανος λοιπον θα μπορουσε να επιστρεψει τα λυτρα και ειναι
στον χαρακτηρα του να σκεφτει την οικογενεια της Αννας.
Και τωρα που το γραφω αυτο,την νυχτα που εκλεψαν τα διαμαντια
απο την Νταιζη,ο Στεφ δεν ειχε γυρισει στο σπιτι της Μελ και αυτη
ειχε κοιμηθει στον καναπε !Ελα παναγια μου τι θυμαμαι η γυναικα lmao

ΣΨ1
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Σελίδα 4 από 4 Επιστροφή  1, 2, 3, 4

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα