Edem Forum
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Επεισόδιο 571 - Ημερομηνία 20-05-2011

+37
edem4ever
fantina
Δ.Μπέλλος
hionati
anastasia20
marakii
Antigoni!
Cancoon
Dorina <3 Πέτρος
annoula!
roria
amcy
Ioanna T
fay66
DESPOINA
eirinipapei
kapetanissa
gxnel
evaki16
alex1
stephanos13
dm10811
Eya-8ea
katie007
trelli petrakitsa
aggeliki
st@cy
polykarpos
JESSIE
evanna
taradoula
ΣΨ1
pasxalitsa
nefelik
maraki_ch
Καρ-Mik
Clarabelle
41 απαντήσεις

Σελίδα 6 από 6 Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6

Πήγαινε κάτω

Βαθμολογείστε το σημερινό επεισόδιo

Επεισόδιο 571 - Ημερομηνία 20-05-2011 - Σελίδα 6 Vote_lcap5%Επεισόδιο 571 - Ημερομηνία 20-05-2011 - Σελίδα 6 Vote_rcap 5% 
[ 2 ]
Επεισόδιο 571 - Ημερομηνία 20-05-2011 - Σελίδα 6 Vote_lcap11%Επεισόδιο 571 - Ημερομηνία 20-05-2011 - Σελίδα 6 Vote_rcap 11% 
[ 5 ]
Επεισόδιο 571 - Ημερομηνία 20-05-2011 - Σελίδα 6 Vote_lcap36%Επεισόδιο 571 - Ημερομηνία 20-05-2011 - Σελίδα 6 Vote_rcap 36% 
[ 16 ]
Επεισόδιο 571 - Ημερομηνία 20-05-2011 - Σελίδα 6 Vote_lcap34%Επεισόδιο 571 - Ημερομηνία 20-05-2011 - Σελίδα 6 Vote_rcap 34% 
[ 15 ]
Επεισόδιο 571 - Ημερομηνία 20-05-2011 - Σελίδα 6 Vote_lcap2%Επεισόδιο 571 - Ημερομηνία 20-05-2011 - Σελίδα 6 Vote_rcap 2% 
[ 1 ]
Επεισόδιο 571 - Ημερομηνία 20-05-2011 - Σελίδα 6 Vote_lcap11%Επεισόδιο 571 - Ημερομηνία 20-05-2011 - Σελίδα 6 Vote_rcap 11% 
[ 5 ]
 
Σύνολο Ψήφων : 44
 
 
Η Ψηφοφορί έκλεισε

Επεισόδιο 571 - Ημερομηνία 20-05-2011 - Σελίδα 6 Empty Απ: Επεισόδιο 571 - Ημερομηνία 20-05-2011

Δημοσίευση από sarita Δευ Μάης 23, 2011 3:17 pm

Χαιρετε τι κανετε?

Λοιπον σας εχω νεα.

Η ερι φταιει για ολα.

Φταιει που ο θανος τα εμπλεξε με την μαριλια.

Και ναι ηρθε η ωρα να σας το αποκαλυψω.

Εκεινη εστειλε τον θανο να την πεσει στη μαριλια μετα στην ευα να σκοτωθουν οι ηδη σκοτωμενες μεταξυ τους για να την εκδικηθει που εκεινη καταφερε να παντρευτει με τον στεφανο να κανει και παιδι ενω εκεινη οχι.

Η εριεττα φταιει που ο λουκας και ο νικολας τρεχουν βραδιατικα στην εδεμ να κανουν παρεα στον ηλια γιατι εκεινη δημιουργει τα οραματα στον ηλια για να εκδικηθει τον λουκα που της αμφεβαλλε καποτε τον στεφανο.

Η εριεττα φταιει που ο στεφανος ειναι μαζι της και η μελιτα εχει κολλησει σαν βελονα του πικαπ να λεει τα ιδια και τα ιδια και να ξεκατινιαζεται γιατι δυστυχως δεν μπορει να φτασει το υψηλο επιπεδο της μελιτας.

Η εριεττα φταιει που η νταιζη αποδειχτηκε τοσο εξυπνη.Κατι της εριξε στο ποτο της μια βραδια στα μπουζουκια που ειχε παει καποτε η εριεττα να ξεσκασει για να εκδικηθει την αντιγονη που εκανε ενα γιο οπου φυσαει ο ανεμος.

Α επισης η εριεττα φταιει για το προπατορικο αμαρτημα.Η ψυχη της ταξιδεψε στον παραδεισο πηρε τη μορφη του φιδιου και επηρεασε την ευα και τον αδαμ και τωρα τραβαμε ολα τα δεινα.

Επισης η εριεττα φταιει για τις χαζομαρες που γραφω εγω αυτη τη στιγμη και δεν με σταματαει κανεις.

Εν κατακλειδι.

Στεφανος τελος πρωτου κυκλου ηρθε για εκδικηση κινωντας πιονια στην σκακιερα.

Δευτερος κυκλος ο στεφανος χαμενος στο διαστημα αγεται και φερεται απο ολο το γυναικειο πληθυσμο.

Λευτερης τελος δευτερου κυκλου πανω σε μια μηχανη και με φωνη δυναμικη μας δηλωνει την παρουσια του η οποια μαλλον θα ειναι εκρηκτικη.

Λευτερης τριτου κυκλου λογω ερωτα χαζευει και χανονται τα παντα.

Συμπερασμα:Οι κυριες που γραφουν κατι εχουν με τους αντρες.

Η ευα εχει σχεδιο πατατα.

Συμπερασμα:Η κυρια που γραφει το σεναριο δεν μπορει να καταπιει τοσο ταλεντο και ομορφια.

Η μαριλια σε αποκρουστικο θεαμα με τον θανο.

Συμπερασμα:Η εκει πανω θελει να μας αυτοκτονησει για καποιο λογο που δεν ξερω.Η μαλλον τον ξερω αλλα εχω τακτ και δεν τον λεω

Κατα τα αλλα

Δωστε τον κυριακο στον λαο

Κλειστε τη μελιτα στο δαφνι

Και να εξορισετε την μαριλια.

oscar στις γνωστες.

Ιωαννα μου καλωσηρθες και παλι μην μας ξαναχαθεις.
sarita
sarita
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 571 - Ημερομηνία 20-05-2011 - Σελίδα 6 Empty Απ: Επεισόδιο 571 - Ημερομηνία 20-05-2011

Δημοσίευση από elenp Δευ Μάης 23, 2011 3:29 pm

Το επεισόδιο ήταν ωραίο. Μου άρεσε η σκηνή με τον Λουκά και τον αστυνόμο που ήταν έξω, ο Λουκάς είπε στον αστυνόμο την ιστορία και ο αστυνόμος φάνηκε ότι ήξερε τα περισσότερα απ' αυτά. Η σκηνή με την Νόρα, την Δάφνη, τον Νικόλα και τον Λουκά στο γραφείο ήταν πολύ καλή, ο Νικόλας και η Δάφνη είπαν στην Νόρα για τον Ηλία και πώς θα πρέπει να μετακομίσουν στην κατασκήνωση και η Νόρα τους είπε ότι συμφωνεί μετά ήρθε και ο Λουκάς και τους είπε και για την υπόθεση. Η σκηνή με την Εύα και τον Λευτέρη έξω ήταν πολύ καλή, η Εύα είπε στον Λευτέρη το σχέδιο που σκέφτηκε και να μην το πει σε κάποιον και ο Λευτέρης αν και δεν συμφωνεί μ' αυτό είναι δίπλα της. Η σκηνή με την Νόρα και την μαμά της στο σπίτι ήταν πολύ ωραία, η Νόρα της είπε για την μπέμπα και η μαμά της την μαγείρεψε και γενικά την είπε να μην ανησυχεί μ' αυτά. Η σκηνή με τον Λουκά και τον Νικόλα που πάνε να φύγουν για να πάνε στην κατασκήνωση και βρίσκουν ένα σημείωμα στο αμάξι του Λουκά που τον έλεγε ότι δεν θα κερδίσει τίποτα για την υπόθεση αυτή, ήταν πολύ καλή.

Γενικά το επεισόδιο ήταν ωραίο και το ψηφίζω καλό.
elenp
elenp
Τουρίστας
Τουρίστας

Θηλυκό Τόπος : Θεσσαλονίκη

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 571 - Ημερομηνία 20-05-2011 - Σελίδα 6 Empty Απ: Επεισόδιο 571 - Ημερομηνία 20-05-2011

Δημοσίευση από Irida Δευ Μάης 23, 2011 3:42 pm

nefelik έγραψε:
hionati έγραψε:
anastasia20 έγραψε:
Cancoon έγραψε:Το σχέδιο της Εύας είναι ατυχέστατο. Απορώ πώς δεν το βλέπει.
Κάτι έχει αρχίσει να κινείται στην ιστορία της κλίκας των έξι αλλά με ρυθμούς χελώνας και πραγματικά βαριέμαι.
Η Μελίτα στην σκηνή με την Εριέττα έδειξε πόσο βαθιά είναι η αγωνία της για τον Στέφανο. Είναι πολύ συγκινητικό που παρά τα όσα έχουν γίνει και τα βαριά λόγια που της έχει πει ο Στέφανος, η Μελίτα ξυπνάει και κοιμάται με την έγνοια του. Είναι τόσο ερωτευμένη μαζί του!
Στην σκηνή η Παπά ήταν υπέροχη. Τόσο εύθραστη τόσο ερωτευμένη. Η Λάμπου από την άλλη βγάζει κάτι το σκληροτράχηλο και το αδιάφορο.
Ο Στέφανος για ένα ακόμα επεισόδιο περιφέρεται αποχαυνωμένος, σκυθρωπός, σκεφτικός, ερωτικά απόμακρος από την Εριέττα. Υποτίθεται, όπως λέει σε όλους, ότι περνάει καλά μαζί της. Εμείς γιατί δεν το βλέπουμε; Γιατί βλέπουμε μονίμως έναν μουντρούχο; Χρειάζεται κάτι να τον ταρακουνήσει και αυτό είναι η Μελίτα.

συμφωνω... Thumbs up
πραγματικα γιατι εχουν το στεφανο να περιφερεται σαν την αδικη καταρα δεν μπορω να το καταλαβω...αυτος με το σημαντικοτερο ανθρωπο μετα το παιδι του καθεται και μιλαει μονο για διαμαντια και τωρα που αφησε τα διαμαντια επιασε το χαρτι...αει καλα..να δω τι αλλο θα βρει μετα... sisi

στη συζητηση μελιτας-εριεττας η εριεττα ειναι εκεινη που προκαλει συνεχως τη μελιτα...
δεν της αρεσε της κυριας που ο στεφανος δεν της ειπε οτι συναντηθηκε με τη μελιτα...οχι για να δει τη γλυκα...τουλαχιστον η μελιτα δεν τον παιρνει 15 τηλεφωνα την ημερα...

καλα το σχεδιο της ευας ειναι μια βλακεια και μιση...δεν προκειται να συνεφερει ετσι τη μαριλια..ισα ισα που χειροτερα θα τα κανει τα πραγματα...αλλα τι να πεις;;;;βλεπω τη μαριλια με το θανο και ειναι σαν να βλεπω την ευα με το μανο σε new version...

ο λουκας ειπε στον παναγιωτη την αληθεια;;;ή μονο τα πραγματα οπως τον συνεφεραν;;; Rolling Eyes

αναστασια καλως μας ηρθες πισω... yey
καλα περιμενες τιποτα εξυπνοτερο απο την ευα;;;για την ευα μιλαμε ντε...ποτε σκεφτηκε να μιλησει ευθεως;;;παντα εχει καποιο εξυπνο xoxo σχεδιο...και παντα την πληρωνουν οι αλλοι...
καλα ο λουκας εχει ξεφυγει τελειως...ο ρουσσος ηταν παντα διπλα του και ακομη και να φταιει δε φταιει και για την τρυπα του οζοντος...γι αυτη ως γνωστον φταιει η μελιτα...υπερβολικος και με στομφο ο πετρακης αποδιδει ενα ρολο που δεν μπορει να κουλαντρισει και καταντα αστειος...αντι να τον αφησουν αυμπαθη δευτεραγωνιστη τον καναν αποτυχημενο πρωταγωνιστη...κριμα...προσπαθει να ερμηνευσει ενα ρολο που χρειαζεται αλλα φοντα οπως του αλεξανδρου σταυρου ή εστω του μπουγιουρη...
τον οποιο αλεξανδρο σταυρου πηρανε τον στεφανο του και του αλλαξανε τα φωτα...
δωστε λιγο νευρο και λιγο ερωτα στη σχεση του με την ερη ρε παιδια...κοιμαται ο ανθρωπος στην τζαμαρια...
και εσυ βρε αναστασια ρωτας γιατι η ερη προκαλει τη μελιτα..;;; xoxo
θα σου δωσω την απαντηση= 6γραμματα και καμια φορα γινεσαι και πρασινος απο αυτην sfyr
παντως αν ηταν να δινουν στον στεφανο σκηνες σε μια σχεση πιο αδεια και ανουσια και απο αυτην με την ευα,τοτε γιατι τον χωρισαν απο την ευα...τουλαχιστον με την ευα ειχαν ενα παιδι...και την ευα την αγαπουσε,τουλαχιστον ΚΑΙ αυτη...
ενω στον ανθρωπο που του σταθηκε τοσους μηνες και περιμενε 2 μηνες να αποφασισει αν τη θελει και που τον εμπιστευται και τον αγαπα και του στεκεται ΤΟΣΟΟΟΟΟ πολυ ουτε ενα σε αγαπω απο οικτο βρε αδερφε... nteni
κυριε καρταλη ντροπη ,τροπους δεν εχετε...τοσο καιρο ζητιανευε εδινε χωρις ανταλλαγματα η ερη μας...καντε κατι... kyma

Πότε πήγε η Εριέττα στο σπίτι της Μελίτας, για να την κατηγορήσει ότι μισεί το Στέφανο και θέλει να τον καταστρέψει; Αν και θα είχε κάθε λόγο να το κάνει, με δεδομένο ότι η Μελίτα ήταν αυτή που περιφερόταν με μια λίστα και απειλούσε... Πήγε ποτέ γενικώς η Εριέττα να προσβάλει τη Μελίτα μέσα στο ίδιο της το σπίτι; Η Μελίτα έχω βαρεθεί να μετράω πόσες φορές την έχει προσβάλει, και στο σπίτι της και στο γραφείο του αδελφού της...

Το ποια προκαλεί είναι προφανές... Το να μην αρέσουν σε κάποιους οι αλήθειες που είπε η Εριέττα στη Μελίτα και να τις ονομάζουν πρόκληση επειδή αυτό τους βολεύει να πιστεύουν, είναι άλλο θέμα...

Επίσης, αν και με κάλυψαν η Καρ – Mik, η Antigoni! και η JESSIE, να προσθέσω ότι η Εριέττα με το Στέφανο ήταν συνεργάτες και είχε κάθε λόγο να τον παίρνει τηλέφωνο. Και η Μελιτούλα αυτό το ήξερε από την αρχή. Από τη Μελίτα ο Στέφανος δεν το έκρυψε ποτέ όταν συναντούσε την Εριέττα. Αντίθετα, στην Εριέττα δεν είπε ότι συνάντησε τη Μελίτα και η Εριέττα θα είχε κάθε λόγο να αντιδράσει. Άλλωστε και η Μελίτα γι’ αυτό της το είπε, ο στόχος της ήταν να δημιουργήσει πρόβλημα. Το πόσο ΚΥΡΙΑ είναι η Εριέττα φάνηκε για μια ακόμα φορά από την αντίδρασή της. Ούτε σκηνές ούτε υστερίες, όπως μερικές μερικές... Ξεκαθάρισε το θέμα ήρεμα και πολιτισμένα και πήγε παρακάτω...

Αν η Εριέττα έπαιρνε 15 φορές την ημέρα, που δεν έπαιρνε, η Μελίτα όταν ήταν μαζί με το Στέφανο έπαιρνε 115 και δεν τον άφηνε ούτε να αναπνεύσει. Και τώρα εξακολουθεί να του τηλεφωνεί και όταν δεν της απαντάει να στήνεται έξω από το σπίτι της Εριέττας. Την Εριέττα δεν την είδα ποτέ στημένη έξω από το σπίτι της Μελίτας να περιμένει το Στέφανο... Και καλά, με την Εριέττα ήταν συνεργάτες, η Μελίτα ως τι του τηλεφωνεί; Ως πρώην γκόμενα που θέλει να τον απειλήσει ότι θα τον κλείσει φυλακή ή για να του πει ότι θα κάνει τη μεγάλη θυσία να πείσει τον μπαμπάκα της να μην το κάνει (που ούτε αυτό έκανε τελικά);

Το ποια ζητιανεύει το βλέπουμε και θα το ξαναδούμε και προσεχώς. Είναι διαφορετικό το να μιλάς ευθέως για τα συναισθήματά σου και να αφήνεις τον άλλο να αποφασίσει από το να τον παρακαλάς να σου δώσει άλλη μια ευκαιρία, ενώ σε φτύνει συνεχώς και βλέπεις ότι είναι αλλού. Να σημειώσω δε ότι η Μελίτα άρχισε να παρακαλάει όταν έμαθε ότι ο Στέφανος είναι με την Εριέττα, όχι πιο πριν. Γιατί άραγε; Μήπως γιατί δεν μπορεί να δεχτεί ότι τον έχασε και ό,τι κάνει δεν το κάνει από αγάπη αλλά από εγωισμό;

Το Στέφανο ούτε στη Μελίτα τον θυμάμαι να λέει κάθε τρεις και λίγο ότι την αγαπάει, και ειδικά όσο ήταν μαζί... Αν ήμουν φαν της Μελίτας, θα ευχόμουν ο Στέφανος να μην πει σύντομα στην Εριέττα ότι την αγαπάει... Όταν το πει, η Μελίτα θα έχει τελειώσει οριστικά και αμετάκλητα... Αυτός είναι και ο λόγος που το καθυστερούν οι σεναριογράφοι, για να αφήσουν όλα τα ενδεχόμενα ανοιχτά για όσο περισσότερο καιρό γίνεται...

Το να μη γελάει συνεχώς ο Στέφανος σαν χαζοχαρούμενος και να μην σφουγγαρίζει συνεχώς και αδιαλείπτως τα πατώματα, όταν ο πρώην παρολίγον πεθερός του απειλεί να τον βάλει στη φυλακή, το βρίσκω απόλυτα φυσιολογικό. Επίσης, φυσιολογικό βρίσκω το να συζητάει με τη γυναίκα με την οποία έχει επιλέξει να μοιραστεί τη ζωή του πολύ σοβαρά θέματα που αφορούν και τους δύο. Το ότι δεν τα συζητούσε με τη Μελίτα δεν σημαίνει ότι τότε ήταν ευτυχισμένος και δεν τον απασχολούσαν, σημαίνει απλώς ότι η Μελίτα δεν μπορούσε να τον καταλάβει και κάθε φορά που πήγαινε να της πει κάτι αντιδρούσε, γιατί το μόνο που την ενδιέφερε ήταν ο εαυτούλης της και η καλοπέρασή της. Εγώ μέσα στα νεύρα τον θυμάμαι τον περισσότερο καιρό όταν ήταν με τη Μελίτα. Το με ποια περνάει καλά, είναι ήρεμος και έχει βρει τον εαυτό του, φαίνεται... Και όταν έχεις δύο πραγματικά καλούς ηθοποιούς, μπορεί να φανεί και με άλλους τρόπους εκτός από το σφουγγάρισμα... Απλά κάποιοι επιλέγουν να το δουν και κάποιοι όχι…
Nefelik συμφωνώ με τα παραπάνω. Η Μελίτα είναι αυτή που προκαλεί και όλα αυτά τα κάνει από τον εγωισμό και την ανασφάλειά της όχι από αγάπη για τον Στέφανο. Η καλύτερη απάντηση σε όσα λέει και κάνει είναι η περιφρόνηση του ίδιου του Στέφανου, ο οποίος πια τη λυπάται και δεν ασχολείται με τις υστερίες της.

Εγώ βλέπω τη σχέση της Εριέττας και του Στέφανου να γίνεται μέρα με τη μέρα πιο δυνατή. Μεταξύ τους έχω δει πολλές τρυφερές σκηνές όχι μόνο μια. Η τρυφερότητα μπορεί να φανεί ακόμα και σε μια αγκαλιά ή ένα βλέμμα και αυτό το έχουν ο Στέφανος με την Εριέττα. Η ουσιαστική αγάπη και η εμπιστοσύνη είναι αυτά που μπορούν να κρατήσουν μια σχέση όχι το σφουγγάρισμα, όπως λέτε κι εσείς, και αυτά τα χαρακτηριστικά τα βλέπω μόνο στη σχέση του Στέφανου με την Εριέττα. Μπορεί ο Στέφανος να μην εκδηλώνει τόσο εύκολα τα συναισθήματά του, αλλά αν δεν ήθελε να είναι με την Εριέττα δεν θα ήταν, άσχετα αν έχει χωρίσει με τη Μελίτα.

Irida


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 571 - Ημερομηνία 20-05-2011 - Σελίδα 6 Empty Απ: Επεισόδιο 571 - Ημερομηνία 20-05-2011

Δημοσίευση από trelli petrakitsa Δευ Μάης 23, 2011 3:47 pm

Antigoni! έγραψε:Ιωάννα μας έλειψες και εσύ και οι σχολιασμοί σου! Ελπίζω να μην ξαναχαθείς .....

Υ.Γ Ενώνω κι εγώ τη φωνή μου με σένα τη Βάσω και τη Νεφέλη! Και ναι! Ο Μπέλλος ζει! soutien

Καλώς μας ήρθες Ιωάννα! Μας έλειψες!
Και ναι, κάνω κι εγώ το ίδιο με τη Μαίρη...0 ΜΠΕΛΛΟΣ ΖΕΙ soutien
trelli petrakitsa
trelli petrakitsa
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Στην αγκαλιά του Παναγιώτη μου!!!
Ασχολίες : Σχολείο, Φροντιστήρια, Διάβασμα, tv-pc, Forum, Π.Π. & Π.Μ. !

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 571 - Ημερομηνία 20-05-2011 - Σελίδα 6 Empty Απ: Επεισόδιο 571 - Ημερομηνία 20-05-2011

Δημοσίευση από Δ.Μπέλλος Δευ Μάης 23, 2011 3:59 pm

Κορίτσια σας ευχαριστώ πολύ για τη θερμή υποδοχή!!!! Να είστε όλες καλά!! inlove
Δ.Μπέλλος
Δ.Μπέλλος
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Άργος

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 571 - Ημερομηνία 20-05-2011 - Σελίδα 6 Empty Απ: Επεισόδιο 571 - Ημερομηνία 20-05-2011

Δημοσίευση από Καρ-Mik Δευ Μάης 23, 2011 4:00 pm

Irida έγραψε:
Nefelik συμφωνώ με τα παραπάνω. Η Μελίτα είναι αυτή που προκαλεί και όλα αυτά τα κάνει από τον εγωισμό και την ανασφάλειά της όχι από αγάπη για τον Στέφανο. Η καλύτερη απάντηση σε όσα λέει και κάνει είναι η περιφρόνηση του ίδιου του Στέφανου, ο οποίος πια τη λυπάται και δεν ασχολείται με τις υστερίες της.

Εγώ βλέπω τη σχέση της Εριέττας και του Στέφανου να γίνεται μέρα με τη μέρα πιο δυνατή. Μεταξύ τους έχω δει πολλές τρυφερές σκηνές όχι μόνο μια. Η τρυφερότητα μπορεί να φανεί ακόμα και σε μια αγκαλιά ή ένα βλέμμα και αυτό το έχουν ο Στέφανος με την Εριέττα. Η ουσιαστική αγάπη και η εμπιστοσύνη είναι αυτά που μπορούν να κρατήσουν μια σχέση όχι το σφουγγάρισμα, όπως λέτε κι εσείς, και αυτά τα χαρακτηριστικά τα βλέπω μόνο στη σχέση του Στέφανου με την Εριέττα. Μπορεί ο Στέφανος να μην εκδηλώνει τόσο εύκολα τα συναισθήματά του, αλλά αν δεν ήθελε να είναι με την Εριέττα δεν θα ήταν, άσχετα αν έχει χωρίσει με τη Μελίτα.
Εγώ αυτό που ξέρω, είναι οτι το έντονο πάθος, δεν είναι απαραίτητα συστατικό μιας μεγάλης αγάπης, ή μιας αγάπης που κρατάει στον χρόνο.Γιατί για μένα ο Στέφανος και η Μελίτα, μόνο αυτό μοιράστηκαν και τίποτα άλλο! Ουστιαστικές στιγμές, τίποτα. Καμία επικοινωνία, καμία εμπιστοσύνη, καμία...τίποτα!
Η Μελίτα βλέπει τον Στέφανο σαν παιχνίδι, και τον θέλει πίσω, μόνο όταν αποφασίζει να προχωρήσει την ζωή του με άλλη γυναίκα. Δεν του έχει την παραμικρή εμπιστοσύνη, και ο ίδιος δεν την υπολογίζει κάν.
Δεν με ενδιαφέρει να βλέπω καλογυρισμένες σκηνές σεξ, (απο αυτές που πρέπει να δείχνει η ΤΒ στις 11 το βράδυ), τι να το κάνω? Με ενδιαφέρει να βλέπω, αν όχι ιστορία (δεν περιμένω και ιστορία έτσι όπως έχει γίνει το σεναριο) τουλάχιστον σωστές ερμηνείες, και η Παπά, δεν μπορεί να τις δώσει.
Καρ-Mik
Καρ-Mik
Αθώα Μπατσίνα
Αθώα Μπατσίνα


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 571 - Ημερομηνία 20-05-2011 - Σελίδα 6 Empty Απ: Επεισόδιο 571 - Ημερομηνία 20-05-2011

Δημοσίευση από JESSIE Δευ Μάης 23, 2011 4:04 pm

Irida, επειδή δεν έχω δεί προηγούμενα μηνύματά σου, καλώς ήρθες στον σχολιασμό, και φυσικά συμφωνώ με όλες τις παρατηρήσεις σου..... Εύχομαι να σε διαβάζουμε συχνότερα....

Επίσης καλοσωρίζω κι εγώ την Ιωάννα --ο Μπέλλος δεν ζεί, γλυκειά μου, δυστυχώς ή ευτυχώς δεν ξέρω, πάντως ο Στέλιος ζεί και βασιλεύει, κι αυτό είναι γεγονός! Εύχομαι ολα να σου πάνε όπως τα θέλεις και μη χαθείς!....
JESSIE
JESSIE
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Θηλυκό Τόπος : ΑΘΗΝΑ

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σελίδα 6 από 6 Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης