Edem Forum
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Επεισόδιο 572 - Ημερομηνία 23-05-2011

+29
elenp
DESPOINA
zeta88
soso
alex1
ΣΨ1
kapetanissa
loukitsa
stephanos13
dm10811
roria
verile_mistika
nefelik
Καρ-Mik
Cancoon
anastasia20
afroditi_norakii
st@cy
ntina fan
aggeliki
JESSIE
gxnel
marakii
Mariap
evanna
fay66
trelli petrakitsa
Dimitraaa
Clarabelle
33 απαντήσεις

Σελίδα 1 από 3 1, 2, 3  Επόμενο

Πήγαινε κάτω

Βαθμολογείστε το σημερινό επεισόδιo

Επεισόδιο 572 - Ημερομηνία 23-05-2011 Vote_lcap6%Επεισόδιο 572 - Ημερομηνία 23-05-2011 Vote_rcap 6% 
[ 3 ]
Επεισόδιο 572 - Ημερομηνία 23-05-2011 Vote_lcap45%Επεισόδιο 572 - Ημερομηνία 23-05-2011 Vote_rcap 45% 
[ 23 ]
Επεισόδιο 572 - Ημερομηνία 23-05-2011 Vote_lcap33%Επεισόδιο 572 - Ημερομηνία 23-05-2011 Vote_rcap 33% 
[ 17 ]
Επεισόδιο 572 - Ημερομηνία 23-05-2011 Vote_lcap8%Επεισόδιο 572 - Ημερομηνία 23-05-2011 Vote_rcap 8% 
[ 4 ]
Επεισόδιο 572 - Ημερομηνία 23-05-2011 Vote_lcap4%Επεισόδιο 572 - Ημερομηνία 23-05-2011 Vote_rcap 4% 
[ 2 ]
Επεισόδιο 572 - Ημερομηνία 23-05-2011 Vote_lcap4%Επεισόδιο 572 - Ημερομηνία 23-05-2011 Vote_rcap 4% 
[ 2 ]
 
Σύνολο Ψήφων : 51
 
 
Η Ψηφοφορί έκλεισε

Επεισόδιο 572 - Ημερομηνία 23-05-2011 Empty Επεισόδιο 572 - Ημερομηνία 23-05-2011

Δημοσίευση από Clarabelle Δευ Μάης 23, 2011 5:40 pm


Πώς σας φάνηκε το σημερινό επεισόδιο;
Clarabelle
Clarabelle
Forum Team
Forum Team

Θηλυκό Τόπος : Πειραιάς

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 572 - Ημερομηνία 23-05-2011 Empty Απ: Επεισόδιο 572 - Ημερομηνία 23-05-2011

Δημοσίευση από Dimitraaa Δευ Μάης 23, 2011 7:15 pm

Αν και κεφάτη...δε θα με χαρακτήριζα (αύριο έχω πρωινό ξύπνημα και άλλα πολλά), το επεισόδιο κατά τη γνώμη
μου ήταν πολύ καλό! Μπορεί η σκηνή με Έρη-Στέφανο να μου φάνηκε αδιάφορη (με την Ερριέτα πρόβλημα
δεν έχω, αλλά εμένα δε μου αρέσουν καθόλου σα ζευγάρι γιατί είμαι Μελιτική scratch ) και το ίδιο να ισχύει
για Εύα-Τέρη (θέλω ΜΑΝΟ λέμε) και επίσης μπορεί να σπάστηκα λίγο με τη Νταίζη που εκεί
που πήγα να συμπαθήσω το ρόλο της, πάλι μόνο για τα λεφτά νοιάζεται αλλά ΜΟΥ ΑΡΕΣΕ γιατί:

Λουκανορική σκηνήηηη λιώσιμοοοο θύμησε κάτι από τα παλιά : respect : Love!
Πέτρος και Αμαλία κάνει μπαμ ότι θα καταλήξουν μαζί πολύ γλυκιά η πρώτη τους σκηνή σήμερα! Love
Πέθανα στο γέλιο με το κλασσικό χιούμορ της Αμαλίας στη συζήτηση με Πέτρο-Μελίτα lmao
Μου άρεσε η σκηνή Νικόλα-Δάφνης στο κρεβάτι ))
Πόσο θεά η Νόρα με τα κοντομάνικααααα (πάντα είχα ένα κόλλημα με τα κοντομάνικα ή γενικά καλοκαιρινά ρούχα
σε όλους τους ήρωες...θέλω και Λουκάκο με εφαρμοστή ΦΕΤΟΣ ζητάω πολλάααα afro )
Οι σκηνές ήταν μεγάλες, αλλά όχι βαρετές και εκτός αυτού νομίζω ότι την τελευταία εβδομάδα θα δούμε καλά
επεισόδια...ευελπιστώ δηλαδή! Βασικά περισσότερο ανυπομονώ για τις 30/05... γένναααααα! oscar

Υ.Γ Μαρίλια μου σε κοροιδεύει αυτός...εσένα σου αξίζουν καλύτερα, παράτα τον!
Υ.Γ 2 τι γλυκό αυτό που αγόρασε ο Λουκάκος! Πόσο γλυκός χαζομπαμπάς λατρεύω ))
Dimitraaa
Dimitraaa
Εδεμοφανάκι
Εδεμοφανάκι

Θηλυκό Τόπος : Athens city
Ασχολίες : https://www.youtube.com/watch?v=36kTFh60iyc <3 Levyrroni 4ever <3

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 572 - Ημερομηνία 23-05-2011 Empty Απ: Επεισόδιο 572 - Ημερομηνία 23-05-2011

Δημοσίευση από trelli petrakitsa Δευ Μάης 23, 2011 7:18 pm

Nόρα-Λουκάς:Πόόόόσο λιώσιμο!!!!;;;; inlove inlove inlove inlove inlove
Αμαλία ΘΕΑ!!! : respect :

Δεν το πολύ είδα

Ψηφίζω πολύ καλό!!!
trelli petrakitsa
trelli petrakitsa
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Στην αγκαλιά του Παναγιώτη μου!!!
Ασχολίες : Σχολείο, Φροντιστήρια, Διάβασμα, tv-pc, Forum, Π.Π. & Π.Μ. !

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 572 - Ημερομηνία 23-05-2011 Empty Απ: Επεισόδιο 572 - Ημερομηνία 23-05-2011

Δημοσίευση από fay66 Δευ Μάης 23, 2011 7:24 pm

Ρούσσος-Αμαλία:
κορυφαία σκηνή !!!Ερμηνεία άριστη και από τους δυο. Η Αμαλία κοντά και πάλι στον άντρα της στα δύσκολα. Ο Πέτρος καταφεύγει στο σίγουρο λιμάνι του . Εξέφρασε ο Ρούσσος με τον πιο ξεκάθαρο τρόπο τα έντονα συναισθήματά του για το Λουκά και τη σύγκρουση που νιώθει μέσα του: η λογική αντίδραση στα επερχόμενα γεγονότα και το συναίσθημά του. Απόψε ,προσωπικά , είδα ένα Ρούσσο που καιρό είχα να δω και που πραγματικά φάνηκε αυτή η εσωτερική πάλη που έχει .

Εύα-Θάνος:
καλά είναι δυνατόν να ξεκινάς καμάκι με το πόσο κιλά ζυγίζει μια αρκούδα; Εκτός από αυτό είναι δυνατόν να μην την έχει ξαναδεί και να μην την γνωρίζει; Γυναίκα του Καρτάλη ήταν , απαγωγή στο παιδί της της είχαν κάνει , αλλά αυτός τζίφος.

Ηλίας-Νικόλας-Λουκάς :
Γιατί μου φάνηκε ότι ο Ηλίας την ώρα που έφυγαν ο Λουκάς με το Νικόλα ήταν ο παλιός καλός Ηλίας που τα έχει τετρακόσια;

Νόρα-Λουκάς-Αστέρι-Αμαλία:
και οι τέσσερις προσπαθούσαν να υπερασπιστούν το δίκιο τους . Προσπάθησαν ο Λουκάς με τη Νόρα να πουν στην Αμαλία και να της εκφράσουν αυτά που αισθάνονται , χωρίς όμως να τσακωθούν μαζί της. Η δε Αμαλία πραγματικά προσπάθησε να τους πείσει να σταματήσουν όλα εδώ. Εκεί που πραγματικά γέλασα ήταν όταν έφευγε η Στέλλα , φίλησε τη Νόρα και μάταια περίμενε ο Λουκάκος. Αλλά πού βρε Λουκά , όταν αυτή θυμήθηκε και σου είπε και πάλι για την ιστορία που της σκάλισες με την Αμαλία;

Νικόλας-Δάφνη :
η Δάφνη για άλλη μια φορά εθελοτυφλεί. Πιστεύει ότι η επιστροφή της στην εδέμ θα λύσει όλα τα προβλήματα του Ηλία. Φυσιολογική αντίδραση παιδιού που δεν μπορεί εύκολα να αποδειχτεί ότι ο γονιός του , που πάντα ήταν το στήριγμά του , έχει προβλήματα και δεν είναι αυτός που ήξερε , ο δυνατός , που πάντα ακουμπούσε με σιγουριά πάνω του. Αυτό το αίσθημα φάνηκε ξεκάθαρα απόψε.

Λουκάς-Εριέττα – εκταφή:
ε , όσο και να το κάνεις Λουκάκο δε θα έλεγα ότι είναι και το πιο καθημερινό πράγμα να κάνεις εκταφή των γονιών σου , ούτε και το πιο ευχάριστο.

Δάφνη- Ηλίας:
θέλοντας και μη η Δάφνη βλέπει ότι ο πατέρας της πηγαίνει από το κακό στο χειρότερο. Ο Αρζόγλου παίζει για άλλη μια φορά φανταστικά . Παίζει το ρόλο του με σεβασμό , χωρίς να φτάσει σε σημείο να το γελιοποιήσει. Δεν είναι και τόσο εύκολο να έχεις τέτοιο ρόλο και να τον υπερασπιστείς τόσο καλά . Ο Αρζόγλου , μια χαρά τα καταφέρνει!!!!

Λουκάς-Νόρα-Αστέρι:
ευτυχώς μέσα σε όλο αυτό το συφερτό ο Λουκάς δε χάνει το χιούμορ του και έφερε μέχρι και στεκάκια για τη μικρή. Αν και τέτοιος χαζομπαμπάς που είναι , μπορεί και να νομίζει ότι θα βγει η μπουμπού από το μαιευτήριο με στέκα στο κεφάλι.

Λουκάς-Νικόλας:
ο Λουκάς είναι για άλλη μια φορά ανήσυχος για τις εξελίξεις. Κάτι δεν του πηγαίνει καλά και το φόβο του το εκφράζει στον έμπιστο Νικόλα , μην τρελάνει και τους υπόλοιπους.

Νταίζη-Στέφανος-Αντιγόνη :
Μπράβο και στους τρεις. Όταν παίζουν και οι τρεις μαζί είναι χάρμα οφθαλμών. Οι απίθανες ατάκες Αντιγόνης-Νταίζης και με μια ματιά , με μια κίνηση ο Σταύρου δείχνει την αγανάκτησή του με τις απαιτήσεις της Νταίζης.

Νόρα-Λουκά :
η Νόρα εξέφρασε όλες τις ανασφάλειες που έχει. Έτσι ακριβώς είναι . Όταν πλησιάζει η ώρα της γέννας είναι απόλυτο λογικό και φυσιολογικό η γυναίκα να αισθάνεται ανασφάλεια για τα αισθήματα του συντρόφου της , αλλά και ο άντρας δεν πάει πίσω. Νιώθει ότι πλησιάζει η ώρα και θα αντιμετωπίσει κάτι το άγνωστο , που τον φοβίζει. Από την άλλη ανησυχεί ότι η σύντροφος θα τον παραμελήσει και θα είναι αποκλειστικά με το μικρούλη και αυτόν θα τον έχει του πεταματού.

Γενικά απόψε η κάθε σκηνή για μένα ήταν σκηνή σκιαγράφησης των συναισθημάτων του κάθε ήρωα ξεχωριστά. Ίσως όντως θα έχουμε την επόμενη Δευτέρα μεγάλες ανατροπές ,κάτι που το έυχομαι αλλά....., οπότε αυτή η σκιαγράφηση ήταν απαραίτητη. Θα δείξει λοιπόν .Απόψε καταλάβαμε για όλους τους ήρωες και για τον καθένα ξεχωριστά τι αισθάνεται και πώς νιώθει. Σε αυτό το σημείο πραγματικά μου άρεσε. Όσο για τη συνέχεια; Το έχω γράψει σε άλλο υποφόρουμ , αλλά θα το γράψω και εδώ πώς θέλω να δω μια σκηνή προς Δευτέρα μεριά:


Σπόιλερ:


fay66
Εδεμοφανάκι
Εδεμοφανάκι

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 572 - Ημερομηνία 23-05-2011 Empty Απ: Επεισόδιο 572 - Ημερομηνία 23-05-2011

Δημοσίευση από evanna Δευ Μάης 23, 2011 7:30 pm

-Αμαλια και Ρουσσος μου ειχαν λειψει σε τετοιες συζητησεις.Υπεροχοι μαζι παντα! : respect :

-Τι χιουμορ αυτος ο Θανος...Λυθηκα στα γελια! Ee?

-Πολυ ωραια η βραδινη Λουκονορικη σκηνη.Επιτελους συζητησαν και λιγο για το παιδακι τους που ερχεται! Love!

- Ομορφη η σκηνη Στεφανου-Εριεττας! Matakia Τους προτιμω βεβαια οταν ξεφευγουν λιγο απο νεκρους και διαμαντια και μιλουν για τα δικα τους.

-Ας αλλαξουν επιτελους αυτα τα σεντονια στο σπιτι του Νικολα,ενα χρονο τωρα.Εχω ψυχολογικο λεμε! Razz

-Αυτο που η Μελιτα παιζει το ρολο της γλαστρας στις κουβεντες Ρουσσου-Αμαλιας για να μη φανει οτι δεν εχει κανεναν αλλο ρολο,ειναι καταπληκτικο.....! xm

-Την Αντιγονη δεν τη βλεπω καλα....μαλλον πρεπει να ταμπουρωθει στο σπιτι.Νταιζη δε σχολιαζω,δεν αλλαζει ο ανθρωπος...τον ιδιο χαβα σ'ολα τα επεισοδια.

-Η κατασταση με τον Ηλια δυστυχως εχει αρχισει και ξεφευγει.Δραπετευσε απο την πραγματικοτητα ο κακομοιρης γιατι δεν ειναι ευτυχισμενος! Aww Πολυ καλος ο Αρζογλου οπως και η Γεωργονη! Klap

Καλο απο εμενα το επεισοδιο!
evanna
evanna
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Αθηνα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 572 - Ημερομηνία 23-05-2011 Empty Απ: Επεισόδιο 572 - Ημερομηνία 23-05-2011

Δημοσίευση από Mariap Δευ Μάης 23, 2011 7:32 pm

Tο επεισόδιο μου φάνηκε πολύ καλό και έτσι το ψήφισα..

Οι Λουκανορικές σκηνές ήταν πανέμορφες και πολύ γλυκιές... Love!
Και γενικά και το υπόλοιπο επεισόδιο μου άφησε μία καλή γεύση...
αλλά λυπήθηκα πολύ τον Ηλία...έχει αρχίσει και ξεφεύγει.Rolling Eyes ...
Ελπίζω πως και τα επόμενα που θα ακολουθήσουν θα είναι έτσι..και ακόμα καλύτερα.

))


Έχει επεξεργασθεί από τον/την Mariap στις Δευ Μάης 23, 2011 7:35 pm, 1 φορά
Mariap
Mariap
Τουρίστας
Τουρίστας


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 572 - Ημερομηνία 23-05-2011 Empty Απ: Επεισόδιο 572 - Ημερομηνία 23-05-2011

Δημοσίευση από marakii Δευ Μάης 23, 2011 7:33 pm

Πέτρος-Αμαλία:Υπέροχη σκηνή για άλλη μια φορά Επεισόδιο 572 - Ημερομηνία 23-05-2011 145879 Αυτό το ''αγάπη μου'' της Αμαλίας ακούστηκε πολύ γλυκά και νοσταλγικά Επεισόδιο 572 - Ημερομηνία 23-05-2011 226538


Λουκάς-Νικόλας-Κυρ'Ηλίας:Λυπάμαι να τον βλέπω έτσι τον κύριο Ηλία Επεισόδιο 572 - Ημερομηνία 23-05-2011 593737 η σκηνή ήταν πολύ όμορφη


Εύα-Θάνος:Τα μαλλιά της Ξυλά ήταν πολύ όμορφα σήμερα...Ο Θάνος μάλλον παίζει καλά γιατί μου έχει γίνει φουλ αντιπαθητικός Razz...και από ότι είδαμε και την Μαρίλια πολύ την υπολογίζει Razz....Το χιούμορ του Θάνου είναι πραγματικά ΑΠΑΙΣΙΟ Razz

Δάφνη-Νικόλας:Άχου μωρέ τη Δαφνούλα νοιώθει τύψεις...Το μαλλάκι της ου θύμισε λίγο όπως το είχε στον 1ο κύκλο...Η αγκαλίτσα με το Νικόλα ήταν γλυκούλα και ο Νικόλας που τη συμβουλεύει....

Νόρα-Λουκάς:Κάποια στιγμή όταν ήταν η Στέλλα μιλούσαν μόνοι τους λες και δεν ήταν μπροστά...αλλά δεν θα επικεντρωθώ σε αυτό ούτε στην επίσκεψη της Αμαλίας.....Δώσε Νόρα παραπονάκια για να πέρνουμε φιλάκια Επεισόδιο 572 - Ημερομηνία 23-05-2011 13379 ......Η Νόρα που του είπε οτί δεν της το λέει πια οτί την αγαπά και τα σχολιάκια και των 2 περί λουκουμάδων και τα πειράγματα ήταν υπέροχα.......Λουκάκο γιατί δεν της μιλάς όπως πέρσι........Με έλιωσε το φιλάκι και η αγκαλίτσα και τα χαιδεματάκια στην κοιλιά....με ΕΛΙΩΣΑΝ Επεισόδιο 572 - Ημερομηνία 23-05-2011 681539

Εύα-Λευτέρης:Ο Λευτέρης για να τα κάνει όλα αυτά πρέπει να την αγαπάει πάρα πολύ την Εύα.....

Η Έρη με το Στέφανο στη σκηνή τους ήταν αρκετά χαριτωμένοι...

Αγγέλα-Μαρίλια:Η Μαρίλια δε λέω να ερωτευτεί αλλά είναι ανάγκη σε όλους ους άλλους να φέρεται κάπως ψυχρά , μου φάνηκε κάπως απόμακρη απέναντι στην Αγγέλα....

Μελίτα-Πέτρος-Αμαλία:Επιτέλους η Μελίτα έχει αρχίσει και φοράει και λίγο πολύχρωμα γιατί ντυνόταν μέσα στα μαύρα....Η Αμαλία υπέροχη με τα σχόλια της δεν υπάρχει Επεισόδιο 572 - Ημερομηνία 23-05-2011 191984 ....

Δάφνη-Ηλίας:Πω πω ο κύριος Ηλίας τα έχει χάσει τελείως...Την είπε τη Δαφνούλα Μαίρη και παραξενεύτηκε που η Νόρα γεννάει τώρα και δε θυμόταν και οτί ο Νικόλας πήγε χτες....

Νόρα-Λουκάς: Επεισόδιο 572 - Ημερομηνία 23-05-2011 621900 Ο Λουκάκος πήρε στέκα για το μωρό ..... ενημερωτικά γεννιούνται χωρίς πολλά μαλλάκια Razz.....Λουκάκο δεν φτιάχνεις το παιδικό δωμάτιο να το κάνεις έκπληξη στη Νόρα ή φτιάξτε το μαζί και μετά παίρνεις στέκα.....Η Νόρα με τη στέκα και το φιλάκι στο κεφαλάκι υπέργλυκα......

Τα αδελφάκια Αραβαντινάκια πολύ όμορφα μαζί....

Νταίζη-Στεφανος-Αντιγόνη:Εδώ ο κόσμος χάνεται και η Νταίζη τον χαβά της.... Επεισόδιο 572 - Ημερομηνία 23-05-2011 747840 Επεισόδιο 572 - Ημερομηνία 23-05-2011 767325 ....Αλλά κατά βάθος για τον Άρη δουλεύει Razz και μου έκανε εντύπωση που μίλησε για χρήματα και δεν τον ανέφερε :p η κυρία Παπαδημητρίου μόλις έλαβε το μύνημα υπέροχη.....

Στέλλα-Νόρα:Μου άρεσαν πολύ....Η Αντιγόνη(Δρακουλάκη) πήρε καινούργια γυαλιά ηλίου ? Αν ναι είναι τέλεια :).....Moυ άρεσε πολύ η κουβέντα περί Ευκλείδη και τα χαμόγελα....

Λουκάς-Νικόλας:Τι προαίσθημα βρε Λουκάκο ???


Από μένα Πολύ Καλό....

Υ.γ.Θέλω ΛουκαΝορικές σκηνές....

Υ.γ.Θέλω παρέα
Υ.γ.Θέλω να δω το Μαριούκο και την πασχαλίτσα
Υ.γ.Θέλω γλυκιά Τιτανομέγιστη σκηνή.....
Υ.γ.Πόσο θεά η Δρακουλάκη με τα καφέ ρουχαλάκια ?!!!
marakii
marakii
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Αθήνα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 572 - Ημερομηνία 23-05-2011 Empty Απ: Επεισόδιο 572 - Ημερομηνία 23-05-2011

Δημοσίευση από gxnel Δευ Μάης 23, 2011 7:42 pm

Θανο Επεισόδιο 572 - Ημερομηνία 23-05-2011 951465 Επεισόδιο 572 - Ημερομηνία 23-05-2011 951465 "το ξερετε αυτο με την πολικη αρκουδα?...ποσα κιλα ζυγιζει μια πολικη αρκουδα?...αρκετα για να σπασει ο παγος"..

τον εσπασε η αρκουδα τον παγο και κοκκαλωσαμε απο το κρυο εμεις....
Επεισόδιο 572 - Ημερομηνία 23-05-2011 960514 Επεισόδιο 572 - Ημερομηνία 23-05-2011 960514 ο Θανος ο παγοθραυστης!!!!!τωρα πειτε μου με τετοια ατακα εριξε και τη Μαριλια???και εχει παθει και τετοιο ερωτα μαζι του??? Επεισόδιο 572 - Ημερομηνία 23-05-2011 103275 ας περιοριστει λιγο ο γοης-...μικουλας που μας ξεφυτρωσε γιατι αντε......

ΣτελλαΕπεισόδιο 572 - Ημερομηνία 23-05-2011 951465 και συ...που ακους Ευκλειδη και σου ανεβαινει το αιμα στο κεφαλι....σιγα μην σου ζητησουμε και αδεια να ερθει ο ανθρωπος να συμπαρασταθει στην εγκυο και να ειναι παρων στη γεννα......ασε μας και συ!!!!



πολυ τον λυπαμαι τον Ηλια....ακομα και αν οντως ερχονται καποιοι στην Εδεμ και δεν τα φανταζεται αυτο που "χανεται" ωρες-ωρες ειναι πολυ λυπηρο...και να φτανει σε σημειο να μην καταλαβαινει την Δαφνη....και ακομα η Δαφνη ελπιζει οτι οταν θα γυρισουν και αυτοι στην Εδεμ θα επανελθει ο Ηλιας με τη μια....ισως ειναι ελπιδα οτι ολα θα γυρισουν στα φυσιολογικα!


τελεια η σκηνη Αμαλιας-Ρουσσου....αριστες ερμηνειες και απο τους 2!!
Νορα-Λουκας.... Επεισόδιο 572 - Ημερομηνία 23-05-2011 681539 εβγαλε η Νορα της ανασφαλειες και τις ανησυχιες της το ιδιο και ο Λουκας...και στο τελος μας ελιωσε ο Λουκακος με τα λογια του.....
τρελος χαζομπαμπας ο Λουκας εφερε και τα δωρακια του για την μπεμπα
Επεισόδιο 572 - Ημερομηνία 23-05-2011 621900


Υ.Γ1....να ξερω οποτε βλεπω το Θανο να βαζω τη γαργαλιερα μου στο φουλ!!!!τετοιο χιουμορ.... Επεισόδιο 572 - Ημερομηνία 23-05-2011 5012

Y.Γ2...αλλαξε ατακα η Μελιτα...απο το "τι εννοεις?" στο "γιατι το κανεις τωρα αυτο?"......ειπαμε ΓΙΑ ΟΛΑ ΦΤΑIΕΙ Η ΕΡΙ!!!!
Υ.Γ3...λατρευω Αμαλια..."αρα εγω προλαβαινω να παω super market να παρω γαλα....
Επεισόδιο 572 - Ημερομηνία 23-05-2011 191984
gxnel
gxnel
Εδεμοφανάκι
Εδεμοφανάκι

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 572 - Ημερομηνία 23-05-2011 Empty Απ: Επεισόδιο 572 - Ημερομηνία 23-05-2011

Δημοσίευση από JESSIE Δευ Μάης 23, 2011 7:54 pm

Γράφω αμέσως, γιατί αν τ'αφήσω για αργότερα, μάλλον δεν θα θυμάμαι και πολλά....

Σήμερα λοιπον, είχαμε την εκταφή, από την οποία δεν είδαμε και τίποτε, και ευτυχώς δηλαδή, ωστόσο η εκταφή είναι γεγονος. Η Εριέττα, και τη δικαιολογώ απόλυτα, κρατήθηκε μακριά, ο Λουκάς τα φρόντισε όλα, και οι αρμόδιοι θα κάνουν τα υπόλοιπα.... Ομως λίγο το σημείωμα, λίγο τα λόγια της Αμαλίας, ο Λουκάς έχει τους φόβους του για το τι πρόκειται να ακολουθήσει, και αισθάνεται οτι κάτι δεν πάει καλά.

Είχαμε κάποιες ωραίες σκηνές, όπως αυτή Ρουσσου Αμαλίας, της οποίας την αρχή είχαμε δεί από την Παρασκευή, εκτός αν τα έχω χάσει..... Τέλος πάντων, ο Ρούσσος φάνηκε οτι το φέρει βαρέως όλο αυτό με το Λουκά, και ότι τις απειλές του τις έκανε κυρίως για να τον αποτρέψει, μη έχοντας σκοπο να τις υλοποιήσει, εκτός αν φτάσει σε έσχατο σημείο.... Αυτό με κάνει να σκεφτώ οτι είναι πολύ πιθανό η όλη διαμάχη να μην προχωρήσει σε πραγματικό "πόλεμο", κάτι θα γίνει και οι εχθροπραξίες θα σταματήσουν και θα επέλθη συμφιλίωση.... Αυτό από Οκτώβρη κι έπειτα φυσικά.

Επίσης είχαμε μιά ωραία σκηνή Εριέττας Στέφανου, ο οποιος, για πρώτη φορά, βάζει τα πράγματα κάτω και εξηγεί οτι η θέση τους, σαν αντίδικοι, δεν έχει και πολλές ελπίδες, γιατί τους λείπουν οι αποδείξεις, και το μόνο που μπορούν πραγματικά να πετύχουν είναι να σπιλώσουν το όνομα του Ρούσσου, αλλά όχι να τον τιμωρήσουν σε νομικά πλαίσια. Αν τα είχε πεί αυτά νωρίτερα, ίσως η Εριέττα να είχε πειστεί και να είχε πείσει με τη σειρά της το Λουκά, από την άλλη όμως, αν τα είχε πεί, μπορεί οι λόγοι του να παρεξηγούντο και να νόμιζαν οτι φοβάται για τον εαυτό του. Φαύλος κύκλος....
Είχαμε και πάλι αυτήν την οικειότητα Στέφανου Εριέττας, που γίνεται όλο και πιό φανερή, και αλλη μιά αγκαλιά! Είναι ένα ενωμένο κι αγαπημένο ζευγάρι! Και πανέμορφο, να προσθέσω, αν και είναι εντελώς περιττή μιά τέτοια επισήμανση.....

Είχαμε επίσης την τρυφερή σκηνή Λουκά Νόρας, οπου φάνηκε ακόμη μια φορά η αγάπη που τους δένει και η προσμονή για την κορούλα τους. Η δε μαμά Στέλλα κάνει ό,τι μπορεί, και δέχτηκε να έρθει και ο Ευκλείδης, παρ'όλο που σκέφτεται την αναστάτωση που θα φέρει στην ίδια η παρουσία του, αφού ξέρει τις εμμονές του και ξέρει οτι θα εκνευριστεί απ'αυτές, όμως οι επιθυμιες της Νόρας είναι διαταγές....Θέλει και τους δυό γονείς της δίπλα της, κι έχει δίκιο....

Ο Ηλίας χρειάζεται επειγόντως τους δικούς του δίπλα του, για να επικεντρωθεί στο σήμερα και να αφήσει το παρελθόν εκεί όπου ανήκει.... Μένοντας όλη μέρα μόνος του, οι σκέψεις του ακολουθούν τον δικό τους δρόμο και καταλήγουν πάντα στο ίδιο σημείο.... Πάντως δεν διαφέρει η τωρινή του κατάσταση και τόσο πολύ απ'ό,τι τον είχαμε δεί στην αρχή αρχή της σειράς, που ήταν και τότε στον κόσμο του, με κυρίαρχη στη σκέψη του τη χαμένη του γυναίκα....

Ο Θάνος γλοιώδης και κρύος, η Εύα οργισμένη, ο Λευτέρης υπομονετικος, και η Μαρίλια θύμα και θύτης συγχρόνως, αφού είναι μιά μικρή μυγούλα, πιασμένη στον ιστό της αράχνης, και μεταφέρει την απογοήτευσή της εκεί που μπορεί, στην οικογένειά της. Είναι αναπόφευκτο οτι απ'αυτή την ιστορία θα πληγωθεί, όσο και να θέλει κανείς να το αποφύγει, δεν γίνεται αλλιώς, τουλάχιστον να σωθεί, και να συνεχίσει πιό ώριμη τη ζωή της μετά....

Στο Καρταλέϊκο η ατμόσφαιρα είναι τεταμμένη, η Αντιγόνη φοβάται για τη ζωή της, η Νταίζη επιμένει στο τροπάριο για διαθήκες, κι ο Στέφανος ανησυχεί και τους ζητάει να προσέχουν. Και το επόμενο χτύπημα ήρθε σύντομα, νέο απειλητικό μήνυμα απ'τον άγνωστο, και νέο καρδιοχτύπι για την Αντιγόνη.....

Να πώ οτι μου άρεσε πάρα πολύ το σετ που φορούσε η Εριέττα, και το μαντουδάκι της Αμαλίας, η Εύα πολύ απλά ντυμένη, ο Λευτέρης πρέπει να το αγαπάει πολύ το μπουφανάκι του, γιατί δεν το αποχωρίζεται, ωραίο το μπέζ σετάκι της Δάφνης, το Νοράκι δεν θυμάμαι τι φορούσε, αλλά με τέτοια κοιλιά, τι να φορέσει κι αυτή!

Αυτά από μένα, καλό το ψηφίζω, περιμένω όσο πάμε προς την Κυριακή, να αυξάνεται το ενδιαφέρον. Δεν κατάλαβα τελικά, θα έχουμε και την Κυριακή και τη Δευτέρα επεισόδιο, ή όχι?

Εύχομαι καλό τελικό επεισόδιο στό "Νησί", αν κι εγώ δεν το παρακολούθησα....
JESSIE
JESSIE
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Θηλυκό Τόπος : ΑΘΗΝΑ

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 572 - Ημερομηνία 23-05-2011 Empty Απ: Επεισόδιο 572 - Ημερομηνία 23-05-2011

Δημοσίευση από aggeliki Δευ Μάης 23, 2011 8:00 pm

Απο μένα καλο το σημερινό επεισόδιο μόνο για τη ΘΕΑ Εύα που ήταν ξανά το απόλυτο θυληκό
Άφησε το Θάνο να πει τις κρυάδες του .
Τον άφησε να νομίζει οτι εκείνος κάνει παιχνίδι.
Έμεινε τόσο όσο ήταν απαραίτητο για να τον κάνει να της ζητήσει να ξαναβρεθούν και αποχώρησε αποφασιστικά
Για την Εύα που μιλούσε στο Λευτέρη στη μηχανή παρμένη εντελώς.
Αυτή ή γυναίκα όταν θυμώνει δεν υπάρχει.
Για το Λευτέρη που απ τη μια ήθελε να της συμπαρασταθεί επειδή καταλάβαινε οτι τα έχει περάσει και γι αυτό θυμώνει κι απ την άλλη της έλεγε να μιλήσει στα παιδιά μήπως και την σταματήσουν.
Ζήλεψε το αγόρι μου φαίνεται, αλλά να κάνει κ κάτι μη μείνει στα λόγια. Βούτα τν αγόρι μου!

Ρούσσος-Αμαλία Υπέροχη σκηνή, υπέροχη ερμηνεία.

Όλα τα άλλα απλά τα είδα.

Υγ Ο Στέφανος κ η Εριέττα μήπως να ασχοληθούν λίγο με την σχέση τους. Με κούρασε η σκηνή άσε που μου φάνηκε κ λίγο ύποπτος ο Στέφανος.
aggeliki
aggeliki
Εδεμοφανάκι
Εδεμοφανάκι


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 572 - Ημερομηνία 23-05-2011 Empty Απ: Επεισόδιο 572 - Ημερομηνία 23-05-2011

Δημοσίευση από Clarabelle Δευ Μάης 23, 2011 8:06 pm


Ξεθάψαμε τους μακαρίτες κι όσο περιμένουμε να γίνουν οι ταυτοποιήσεις ειπαμε να ασχοληθούμε και με τις ζωές των ηρώων.

Ο Ηλίας τελικά μάλλον σιγά σιγά χάνει την επαφή του με την πραγματικότητα. Άρχισε να μπερδεύει τη Δάφνη με τη μητέρα της. Εκτός κι αν όλο αυτό το κάνει για ξεκάρφωμα και τα έχει τετρακόσια. Δεν έχω αποφασίσει ακόμη. Μου φαίνεται άλλοτε χάλια κι άλλοτε μια χαρά

Ο Στέφανος σήμερα για άλλη μια φορά με παραξένεψε. Με τα λόγια λέει στην Εριέττα είμαι δίπλα σου σ αυτό που κάνεις με μια δεύτερη ανάγνωση της επισημαίνει όλες τις δυσκολίες που θα αντιμετωπίσει. Παράξενο που επιμένει να της τονίζει οτι είναι ζωτικής σημασίας να βρει το χαρτί. Μοιάζει λες και θέλει να τους κρατάει όλους στο χέρι

Η Εριέττα σε κάθε συζήτηση με το Στέφανο έχει την ίδια επωδό. Δεν πάμε για ύπνο; Ξέρει Ελληνικά το κορίτσι γράψτε του και κάτι άλλο.....

Η Νταίζη σήμερα θύμιζε κοράκι. Περιμένει να πέσει η Αντιγόνη να δει τι μπορεί να πάρει απ το κουφάρι της.

Τα Λουκανοράκια το ρίξανε στην κουβέντα για το μωρό που έρχεται. Σήμερα καθώς έβλεπα τη σκηνή τους θυμήθηκα την ΙοannaT σκεπτόμουν το μαξιλάρι και γελούσα μόνη μου

Ο Νικόλας και η Δάφνη προσπαθούν να επισπεύσουν την επιστροφή τους στην Εδέμ για να είναι κοντά στον Ηλία.

Η Μελίτα άφησε την ατάκα η Εριέττα φταίει για όλα και έπιασε την άλλη της αγαπημένη πρόταση. Τι θα κάνουμε τώρα;

Η Εύα άφησε το Θάνο να της πει ιστορίες για αρκούδες και όταν τον είδε να μην καλομιλάει στην Μαρίλια τα πήρε στο κρανίο. Πόσο θεά είναι όταν παίρνει ανάποδες; Τον κοιτούσε με υφάκι μπλαζέ και τον κρατούσε σε απόσταση. Όταν δε τον άφησε έμεινε να την κοιτάζει και να την προσκαλεί/παρακαλάει για επομένη συνάντηση. Θ Ε Α τόσο απλά.

Ο Λευτέρης καταλαβαίνει οτι όλη η οργή της προέρχεται απ τα δικά της βιώματα αλλά απ την άλλη λίγο πράσινος μου φάνηκε ή ήταν ιδέα μου; Μέχρι που θα φτάσεις Εύα; χαχαχα

Ο Ρούσσος με άγγιξε σήμερα. Δεν ξέρω γιατί αλλά δεν μπορώ να τον δω ως απόλυτα κακό που πρέπει να τιμωρηθεί για τα πάντα και μαζί με την Αμαλία μένω να τους κοιτάζω πάντα γελαστή. Ίσως γιατί τη δική του κατήφεια την αντισταθμίζει η συμβία του με τις φαρμακερές της ατάκες.

Για την Ξυλά και τον Κατρανίδη καλό απο μένα
Clarabelle
Clarabelle
Forum Team
Forum Team

Θηλυκό Τόπος : Πειραιάς

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 572 - Ημερομηνία 23-05-2011 Empty Απ: Επεισόδιο 572 - Ημερομηνία 23-05-2011

Δημοσίευση από ntina fan Δευ Μάης 23, 2011 8:13 pm

κατα τυχη σημερα αναγκαστικα ειδα λιγο και επεσα πανω στον τερη με την ευα. εκτος του οτι το θεωρω αθλιο ζευγαρι επιασα να λεει ο τερης στην ευα εισαι εξοργισμενη γιατι τα εχεις περασει και εσυ. Καταρχην με ποιο δικαιωμα μιλαει ετσι ο τερης; και τι ακριβως περασε η ευα; η ιστορια Μανου Ευα διαφερει εντελως ισως το μονο κοινο που εχει ειναι οτι ο θανος ειναι παντρεμενος αυτο μονο. ο θανος κοροιδευει καθαρα την Μαριλια εκτος οτι ειναι παντρεμενος τα εχει με την Μαριλια και κυνηγαει και αλλες και ηρθε με σχεδιο. ΕΝΩ Ο ΜΑΝΟΣ ΠΑΡΑ ΤΑ ΛΑΘΗ ΤΟΥ ΗΤΑΝ ΜΙΑ ΖΩΗ ΕΡΩΤΕΥΜΕΝΟΣ ΜΕ ΤΗΝ ΕΥΑ.Οχι τωρα αγαπημενοι σεναριογραφοι απο την πολλη εμπαθια στον ρολο του μανου ξεχασατε το ιδιο σας το σεναριο. και αφου η Μαριλια εμπλεξε θα ενημερωσει κανεις αυτον τον ερμο πατερα στην Αμερικη; η θεωρειται περιτος; η σειρα επαθε πληρη μεταλλαξη
ntina fan
ntina fan
Εδεμοφανάκι
Εδεμοφανάκι

Θηλυκό Τόπος : ΒΟΛΟΣ!!!!
Ασχολίες : ΜΟΥΣΙΚΗ, ΧΟΡΟΣ, ΘΕΑΤΡΟΦΙΛΗ

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 572 - Ημερομηνία 23-05-2011 Empty Απ: Επεισόδιο 572 - Ημερομηνία 23-05-2011

Δημοσίευση από st@cy Δευ Μάης 23, 2011 8:17 pm

Δεν ειδα απο την αρχη αλλα δε θα κατσω να σκασω κιολας,απο οσο ειδα υποφερτο θα το χαρακτηριζα.
Τον περιβοητο γοητευτικο Θανο,καλυτερα να μην το σχολιασω.Μα καλα μονο εγω δεν τον βρισκω ωραιο? Neutral Τι να πω,τετοιο γουστο πια!
Κατανοω πληρως την Ευα,αλλα μηπως να σκεφτοταν και μια δευτερη φορα πριν κανει οτι ειναι να κανει?

Ναι την αληθεια μου θα την πω,μου αρεσε πολυυυυ η βραδινη Λουκανορικη σκηνη inlove (εννοειται απο εκει που εχει φυγει το πεφταστερι και μετα ;D ).
Μου ελειψαν αυτα,πολυ.Αλλα με μιση ατακα δουλεια δε γινεται...

Στεφανος Εριεττα.Μ'αρεσει αυτο που βγαζουν αυτοι οι δυο.Το εχω ξαναπει ε?Δε πειραζει!Ωραια τα λεγανε,ειχε κι ενα δικιο ο Στεφανος οτι αυτη η αποσκευη θα παει πολυ μακρυα αλλα..τι να το κανεις!
Αδιαφορη παντελως η σκηνη Ρουσσος Αμαλια Μελιτα..εχω την αισθηση οτι την ειχα ξαναδει αυτη την σκηνη..ειδικα απο την Μελιτα..τα ιδια λογια..δε πειραζει οτι μπορει ο καθενας valen

Ισως το επομενο κομματι που αξιζε ηταν η σκηνη του κ.Αρζογλου και της Γεωργονη.Παντα ημουν φαν των σκηνων τους και αυτων που μετεδιδαν.Εβγαζαν πολυ καλα το ''πατερας κορη''.Η κατασταση εχει δυστυχως αρχισει και ξεφευγει και θα ειναι αρκετα δυσκολα τα πραγματα οχι μονο για εκεινους αλλα και για ολους τους.

Σε μια γενικη αποτιμιση ηταν καλο.Οχι τοσο για να μπω στην διαδικασια να ψηφισω ποσο.
st@cy
st@cy
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό Τόπος : In one of all the gon joints in all the towns in all the world...
Ασχολίες : Σινεμα,θεατρο,φωτογραφια,tango

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 572 - Ημερομηνία 23-05-2011 Empty Απ: Επεισόδιο 572 - Ημερομηνία 23-05-2011

Δημοσίευση από afroditi_norakii Δευ Μάης 23, 2011 8:19 pm

Ειδαμε σκηνη Νορας-Λουκα ή κανουν πουλακια τα ματια μου; και οταν λεω σκηνη εννοω σκηναρα! Ελιωσαααα! inlove Βεβαια εχουμε δει και καλυτερες αλλα λογο εξαρτησης εμενα μου ηταν παρα πολυ Razz

Οσο για τα υπολοιπα τον κ.Ηλια τον καταλυπηθηκα Aww και την Δαφνουλα!

Ο Θανος σορρυ κιολας αλλα πολυ μπιχτης! gibbs

Αμαλια θεα για αλλη μια φορα!
Καλο απο εμενα!
afroditi_norakii
afroditi_norakii
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Θηλυκό Τόπος : Σερρες!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 572 - Ημερομηνία 23-05-2011 Empty Απ: Επεισόδιο 572 - Ημερομηνία 23-05-2011

Δημοσίευση από anastasia20 Δευ Μάης 23, 2011 8:39 pm


τωρα καταλαβα γιατι δεν πληρωνονται οι συντελεστες της σειρας...
για να προβαλλεται αυτη η βλακεια οχι να πληρωθουν πρεπει αλλα να πληρωσουν... pff pff pff slap

το μονο αξιο λογου-λεμε τωρα αξιο-γιατι προκειται για σκηνη στεφανου-εριεττας ηταν η σταση του στεφανου...σαν να την ψαρευε μου φανηκε ο στεφανος την εριεττα σημερα...
και νομιζω οτι και αυτη δεν του λεει ολη την αληθεια για το χαρτι...
τωρα το χερι μου στη φωτια δεν το βαζω...το κεφαλι τους παλι ευχαριστως... Ksilo

αντε να δουμε τι θα δουμε....

Υ.Γ στεφανε ετοιμαζω ταξιδι μοναχα για παρτη σου...εχω επικοινωνησει με το χαρο και σας περιμενει....

αυτο με την πολικη αρκουδα ποιος το σκεφτηκε;;;; xaxa
βεβαια για την ευα προκειται λογικο...ηταν κοντα στην ιδιοσυγκρασια της sisi

επισης εχω βαρεθει να βλεπω νορα-λουκα...νορα-λουκα...τη νορα στο γραφειο...τη νορα στο σπιτι με το λουκα στο σπιτι σε 15 σκηνες...τη νορα να περπαταει στο παρκο...ελεος καλε...μονο στο μπανιο δεν τους εχετε δειξει ακομα... slap
anastasia20
anastasia20
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 572 - Ημερομηνία 23-05-2011 Empty Απ: Επεισόδιο 572 - Ημερομηνία 23-05-2011

Δημοσίευση από Cancoon Δευ Μάης 23, 2011 8:44 pm

anastasia20 έγραψε:
τωρα καταλαβα γιατι δεν πληρωνονται οι συντελεστες της σειρας...
για να προβαλλεται αυτη η βλακεια οχι να πληρωθουν πρεπει αλλα να πληρωσουν... pff pff pff slap

το μονο αξιο λογου-λεμε τωρα αξιο-γιατι προκειται για σκηνη στεφανου-εριεττας ηταν η σταση του στεφανου...σαν να την ψαρευε μου φανηκε ο στεφανος την εριεττα σημερα...
και νομιζω οτι και αυτη δεν του λεει ολη την αληθεια για το χαρτι...
τωρα το χερι μου στη φωτια δεν το βαζω...το κεφαλι τους παλι ευχαριστως... Ksilo

αντε να δουμε τι θα δουμε....

Υ.Γ στεφανε ετοιμαζω ταξιδι μοναχα για παρτη σου...εχω επικοινωνησει με το χαρο και σας περιμενει....

αυτο με την πολικη αρκουδα ποιος το σκεφτηκε;;;; xaxa
βεβαια για την ευα προκειται λογικο...ηταν κοντα στην ιδιοσυγκρασια της sisi

επισης εχω βαρεθει να βλεπω νορα-λουκα...νορα-λουκα...τη νορα στο γραφειο...τη νορα στο σπιτι με το λουκα στο σπιτι σε 15 σκηνες...τη νορα να περπαταει στο δασος...ελεος καλε...μονο στο μπανιο δεν τους εχετε δειξει ακομα... slap

Συμφωνώ απόλυτα!
Και αυτό που πιο πολύ με λυπεί είναι ότι πλησιάζουμε στο τέλος και αντί να κορυφώνεται η δράση, τα επεισόδια γίνονται όλο και πιο πλαδαρά και βαρετά με σκηνές που απλά γεμίζουν το 45λεπτο. Και φυσικά στεναχωριέμαι που δεν είναι μαζί ο στεφανος και η Μελίτα.
Cancoon
Cancoon
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 572 - Ημερομηνία 23-05-2011 Empty Απ: Επεισόδιο 572 - Ημερομηνία 23-05-2011

Δημοσίευση από gxnel Δευ Μάης 23, 2011 8:46 pm

anastasia20 έγραψε:
αυτο με την πολικη αρκουδα ποιος το σκεφτηκε;;;; Επεισόδιο 572 - Ημερομηνία 23-05-2011 699144
βεβαια για την ευα προκειται λογικο...ηταν κοντα στην ιδιοσυγκρασια της Επεισόδιο 572 - Ημερομηνία 23-05-2011 621900

επισης εχω βαρεθει να βλεπω νορα-λουκα...νορα-λουκα...τη νορα στο γραφειο...τη νορα στο σπιτι με το λουκα στο σπιτι σε 15 σκηνες...τη νορα να περπαταει στο παρκο...ελεος καλε...μονο στο μπανιο δεν τους εχετε δειξει ακομα... Επεισόδιο 572 - Ημερομηνία 23-05-2011 19114



αυτο με την ιδιοσυγκρασια της Ευας και την πολικη αρκουδα του αχωνευτου δεν το καταλαβα.... Neutral

τους εχει δειξει και στο μπανιο...στη μπανιερα κιολας με την κουρτινα κλειστη Επεισόδιο 572 - Ημερομηνία 23-05-2011 40499
gxnel
gxnel
Εδεμοφανάκι
Εδεμοφανάκι

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 572 - Ημερομηνία 23-05-2011 Empty Απ: Επεισόδιο 572 - Ημερομηνία 23-05-2011

Δημοσίευση από st@cy Δευ Μάης 23, 2011 8:48 pm

anastasia20 έγραψε:

επισης εχω βαρεθει να βλεπω νορα-λουκα...νορα-λουκα...τη νορα στο γραφειο...τη νορα στο σπιτι με το λουκα στο σπιτι σε 15 σκηνες...τη νορα να περπαταει στο παρκο...ελεος καλε...μονο στο μπανιο δεν τους εχετε δειξει ακομα... slap
Ενω οταν βλεπαμε την Μελιτα περσι καθε λιγο και λιγακι να γκρινιαζει και να..οχι δεν εκλαιγε η αληθεια ειναι,προσπαθουσε αλλα δε τα καταφερνε,ηταν καλυτερα... imarton
st@cy
st@cy
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό Τόπος : In one of all the gon joints in all the towns in all the world...
Ασχολίες : Σινεμα,θεατρο,φωτογραφια,tango

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 572 - Ημερομηνία 23-05-2011 Empty Απ: Επεισόδιο 572 - Ημερομηνία 23-05-2011

Δημοσίευση από Καρ-Mik Δευ Μάης 23, 2011 8:48 pm

gxnel έγραψε:
αυτο με την ιδιοσυγκρασια της Ευας και την πολικη αρκουδα του αχωνευτου δεν το καταλαβα.... Neutral
Ηταν ένα διακριτικό καρφάκι οτι η Ευα, είναι κρύα.
Προσωπικά προτιμώ να είναι κρύα και ταλαντούχα σε όλες τις άλλες
σκηνές, παρά να είναι ζεστή στις ερωτικές, και πάτος στις άλλες.
Clarabelle έγραψε:
Η Μελίτα άφησε την ατάκα η Εριέττα φταίει για όλα και έπιασε την άλλη της αγαπημένη πρόταση. Τι θα κάνουμε τώρα;
Μια ζωή αυτή η κοπέλα πανέξυπνη ήταν ρε παιδί μου! Επεισόδιο 572 - Ημερομηνία 23-05-2011 621900 Πάντα με δική της σκέψη και κρίση!
Πολύπλευρος χαρακτήρας και με τρομερό ενδιαφέρον, έτσι??? Επεισόδιο 572 - Ημερομηνία 23-05-2011 191984 Επεισόδιο 572 - Ημερομηνία 23-05-2011 191984
Καρ-Mik
Καρ-Mik
Αθώα Μπατσίνα
Αθώα Μπατσίνα


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 572 - Ημερομηνία 23-05-2011 Empty Απ: Επεισόδιο 572 - Ημερομηνία 23-05-2011

Δημοσίευση από nefelik Δευ Μάης 23, 2011 8:53 pm

anastasia20 έγραψε: το μονο αξιο λογου-λεμε τωρα αξιο-γιατι προκειται για σκηνη στεφανου-εριεττας ηταν η σταση του στεφανου...σαν να την ψαρευε μου φανηκε ο στεφανος την εριεττα σημερα...
και νομιζω οτι και αυτη δεν του λεει ολη την αληθεια για το χαρτι...
τωρα το χερι μου στη φωτια δεν το βαζω...το κεφαλι τους παλι ευχαριστως... Ksilo

αντε να δουμε τι θα δουμε....

Υ.Γ στεφανε ετοιμαζω ταξιδι μοναχα για παρτη σου...εχω επικοινωνησει με το χαρο και σας περιμενει....
Εγώ πάλι δεν τον είδα να την ψαρεύει. Να της αναλύει όλα τα ενδεχόμενα τον είδα, κι εδώ που τα λέμε έχει δίκιο όταν λέει ότι δεν μπορούν να κλείσουν το Ρούσσο φυλακή, γιατί δεν έχουν αποδείξεις... Και να είναι και έτοιμος για ταξιδάκι τον είδα επίσης... Και τι άλλο είδα; Α ναι, και μια πολύ τρυφερή αγκαλιά που δείχνει την οικειότητα που υπάρχει ανάμεσά τους...

anastasia20 έγραψε: επισης εχω βαρεθει να βλεπω νορα-λουκα...νορα-λουκα...τη νορα στο γραφειο...τη νορα στο σπιτι με το λουκα στο σπιτι σε 15 σκηνες...τη νορα να περπαταει στο παρκο...ελεος καλε...μονο στο μπανιο δεν τους εχετε δειξει ακομα... slap
Μπορεί ο Λουκάς και η Νόρα να καταλαμβάνουν περισσότερο χρόνο στο επεισόδιο από άλλους ήρωες, αλλά τουλάχιστον οι σκηνές τους είναι γλυκιές, τρυφερές και ενίοτε και ουσιαστικές, σε αντίθεση με κάποια άλλα τέως ζευγάρια...

nefelik
Εδεμοφανάκι
Εδεμοφανάκι

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 572 - Ημερομηνία 23-05-2011 Empty Απ: Επεισόδιο 572 - Ημερομηνία 23-05-2011

Δημοσίευση από verile_mistika Δευ Μάης 23, 2011 8:59 pm

Καλο επεισοδιο ...
Ο Πετρος οπως τις παλιες καλες μερες μ'αρεσε πολυ και Αμαλια ομως
Ο Ηλιας δεν μπορω να καταλαβω οταν μιλαγε με τον Λουκα και τον Νικολα εμενα μου φαινονταν να τα εχει τετρακοσια ..αλλα οταν αρχιζει μπερδευει ονοματα ...τι να πω δεν ξερω !
Σκηνη πολυ ωραια ηταν του Στεφανου-Εριεττας Love! ..Να θυμησω κατι ειναι ζευγαρι ! Εχουν ενα επειπεδο οι σκηνες τους δεν μπορω να πω αλλα θελω και το κατι διαφορετικο.
Σκηνη Νορας-Λουκα πολυ τρυφερη η Νορα πολυ γλυκια ...Love!
Καλα οταν ακουσα τα περι πολικης αρκουδας εριξα ενα γελιο ..Που πας Θανουλη..Καλα καιρο να γελασω τοσο..

verile_mistika
verile_mistika
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Θηλυκό

https://www.youtube.com/user/verileMistika

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 572 - Ημερομηνία 23-05-2011 Empty Απ: Επεισόδιο 572 - Ημερομηνία 23-05-2011

Δημοσίευση από JESSIE Δευ Μάης 23, 2011 9:00 pm

anastasia20 έγραψε:

Υ.Γ στεφανε ετοιμαζω ταξιδι μοναχα για παρτη σου...εχω επικοινωνησει με το χαρο και σας περιμενει....


Είναι πιά φανερό οτι στο μόνο που έχει εναποθέσει πιά η Μελίτα τις ελπίδες της για να ξαναφέρει κοντά της το Στέφανο, είναι να του κάνει βουντού!!!!! Ελα όμως που δεν πιάνει, αλλά γυρίζει μπούμερανγκ σ'αυτήν που το εξασκεί!
JESSIE
JESSIE
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Θηλυκό Τόπος : ΑΘΗΝΑ

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 572 - Ημερομηνία 23-05-2011 Empty Απ: Επεισόδιο 572 - Ημερομηνία 23-05-2011

Δημοσίευση από Καρ-Mik Δευ Μάης 23, 2011 9:02 pm

JESSIE έγραψε:
anastasia20 έγραψε:

Υ.Γ στεφανε ετοιμαζω ταξιδι μοναχα για παρτη σου...εχω επικοινωνησει με το χαρο και σας περιμενει....


Είναι πιά φανερό οτι στο μόνο που έχει εναποθέσει πιά η Μελίτα τις ελπίδες της για να ξαναφέρει κοντά της το Στέφανο, είναι να του κάνει βουντού!!!!! Ελα όμως που δεν πιάνει, αλλά γυρίζει μπούμερανγκ σ'αυτήν που το εξασκεί!

Καλά, να δω την Μελίτα με καρφιτσούλες σε κουκλάκι πάνω, και τι στον κόσμο!
Παίζει και να ναι η μόνη σκηνή της Παπά που θα ήθελα να δω Επεισόδιο 572 - Ημερομηνία 23-05-2011 191984 Επεισόδιο 572 - Ημερομηνία 23-05-2011 191984 Επεισόδιο 572 - Ημερομηνία 23-05-2011 191984

ΥΓ: Και μετά απο αυτό, πουκαμισάκι με άσπρα μακριά μανικάκια, που δένει πίσω Επεισόδιο 572 - Ημερομηνία 23-05-2011 621900
Καρ-Mik
Καρ-Mik
Αθώα Μπατσίνα
Αθώα Μπατσίνα


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 572 - Ημερομηνία 23-05-2011 Empty Απ: Επεισόδιο 572 - Ημερομηνία 23-05-2011

Δημοσίευση από JESSIE Δευ Μάης 23, 2011 9:05 pm


Δεν είναι απίθανο να τις δούμε και τις δύο σκηνές, κατα κεί το πάνε!

Αν δούμε την πρώτη, είναι σίγουρο οτι η δεύτερη θα ακολουθήσει!

Και δεν θα είμαι κακιά αν πώ οτι θα το χαρώ!!!!

JESSIE
JESSIE
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Θηλυκό Τόπος : ΑΘΗΝΑ

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 572 - Ημερομηνία 23-05-2011 Empty Απ: Επεισόδιο 572 - Ημερομηνία 23-05-2011

Δημοσίευση από anastasia20 Δευ Μάης 23, 2011 9:08 pm

Καρ-Mik έγραψε:
gxnel έγραψε:
αυτο με την ιδιοσυγκρασια της Ευας και την πολικη αρκουδα του αχωνευτου δεν το καταλαβα.... Neutral
Ηταν ένα διακριτικό καρφάκι οτι η Ευα, είναι κρύα.
Προσωπικά προτιμώ να είναι κρύα και ταλαντούχα σε όλες τις άλλες
σκηνές, παρά να είναι ζεστή στις ερωτικές, και πάτος στις άλλες.

ναι,αυτο εννοουσα,,,βασικα δεν ηταν διακριτικο καρφακι...ξεκαθαρα το ειπα...
καλα το προβλημα ειναι αν εισαι και κρυα και αταλαντη....
anastasia20
anastasia20
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σελίδα 1 από 3 1, 2, 3  Επόμενο

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης