Επεισόδιο 575 - Ημερομηνία 26-05-2011

Σελίδα 1 από 6 1, 2, 3, 4, 5, 6  Επόμενο

Πήγαινε κάτω

Βαθμολογείστε το σημερινό επεισόδιo

Επεισόδιο 575 - Ημερομηνία 26-05-2011 Vote_lcap2%Επεισόδιο 575 - Ημερομηνία 26-05-2011 Vote_rcap 2% 
[ 1 ]
Επεισόδιο 575 - Ημερομηνία 26-05-2011 Vote_lcap33%Επεισόδιο 575 - Ημερομηνία 26-05-2011 Vote_rcap 33% 
[ 15 ]
Επεισόδιο 575 - Ημερομηνία 26-05-2011 Vote_lcap38%Επεισόδιο 575 - Ημερομηνία 26-05-2011 Vote_rcap 38% 
[ 17 ]
Επεισόδιο 575 - Ημερομηνία 26-05-2011 Vote_lcap16%Επεισόδιο 575 - Ημερομηνία 26-05-2011 Vote_rcap 16% 
[ 7 ]
Επεισόδιο 575 - Ημερομηνία 26-05-2011 Vote_lcap4%Επεισόδιο 575 - Ημερομηνία 26-05-2011 Vote_rcap 4% 
[ 2 ]
Επεισόδιο 575 - Ημερομηνία 26-05-2011 Vote_lcap7%Επεισόδιο 575 - Ημερομηνία 26-05-2011 Vote_rcap 7% 
[ 3 ]

Σύνολο Ψήφων : 45

Επεισόδιο 575 - Ημερομηνία 26-05-2011 Empty Επεισόδιο 575 - Ημερομηνία 26-05-2011

Δημοσίευση από Clarabelle Την / Το Πεμ Μάης 26, 2011 5:29 pm

Πώς σας φάνηκε το σημερινό επεισόδιο;

Επεισόδιο 575 - Ημερομηνία 26-05-2011 ClarabelleFinale

Μας είπαν η Εύα είναι θάλασσα
και η θάλασσα μπορεί να είναι φουρτουνιασμένη και μπορεί να είναι γαλήνια, αλλά ακίνητη ποτέ!
Στα "Μυστικά" το κατάφεραν και αυτό!
Clarabelle
Clarabelle
Forum Team
Forum Team

Θηλυκό Τόπος : Πειραιάς

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 575 - Ημερομηνία 26-05-2011 Empty Απ: Επεισόδιο 575 - Ημερομηνία 26-05-2011

Δημοσίευση από trelli petrakitsa Την / Το Πεμ Μάης 26, 2011 7:17 pm

~Στελλα-Νόρα-Λουκάς:Ηρέμησε βρε κορίτσάκι μου! Λουκά μου κι εσύ!

~Αμαλία-Στελλα-Ρούσσος: vomit εσύ μύγα ποτέ δεν είσαι εδώ για κανέναν!....Ο Ρούσσος καθάρισε..."και τώρα τι έγινε? δεν έχω καταλάβει.." το παράξενο θα 'ταν να καταλάβαινες μυγούλα lol! ....Ρούσσο πάρε τα βρωμοχερά σου από το Λουκάκο μου!!!! maaaad

~Λουκάς-Εριέττα-Στέφανος:Όπα η Εριέττα, υποστηρίζει την Αντιγόνη... Μωρέ λες? ΘΕΑ η θεά μου!

~Παρέα-Στέλλα:Νόρα μου ηρέμησε! Η Παρέα αυτό που έπρεπε να έκανε! Εύα πες τα στη Στέλλα! Έλεος ρε Στέλλα, "τι γλυκό".....Αχχχ ναι να έρθει η Μπεμπούλα να ΧΑΡΟΥΜΕ!!!!

~Λουκάς-Στέφανος-Αντιγόνη:Όχι ρε παιδία, αυτός που απειλούσε είναι άλλος
sfyr

~Νόρα-Μπαμπάς:Αχ μωρέ, έρχεται ο παππούλης! Love! ...βρε τι μας λες καλέ Μελίτα, θα δακρύσω! Ευχαριστούμε πολύ! Πες τα Νόρα! soutien
Όοοοχι μην έρθεις θα τους κάνεις ρεζίλι...ω ρε γλέντιααα!!!

~Λουκάς-Παναγιώτης:Αχ βρε Λουκά! Πόσο υπέροχος είσαι??!!! Love!

~Μαρίλια-Θάνος: vomit

~Εύα-Λευτέρης:Το σχέδιο συνεχίζεται...και κάμερα τώρα να τα καταγράψουν όλα....

~Λουκάς-Νικόλας: sisi τα ίδια Παντελάκι μου, τα ίδια Παντελή μου! Αυτοί όλο "τσακώνονται"...Αχ Λουκάάά μου!!! Αρχίζει και το πακετάρισμα..! Πάάάλι πλάκα ρε παιδιά???!!!!

~Νόρα-Εριέττα:Πόόόσο μ'αρέσουν οι σκηνές τους??!!! Love! ...Θεά μου σ'ευχαριστούμε! Νοράκι ηρέμησε!!!

~Αντιγόνη-Νταίζη:Ε ναι βρε Νταιζούλα, κρίίίμα πάλι άνεργη έμεινες, δεν έχεις να απειλήσεις πάλι! Έλεος Νταίζη, έλεος!!!!
Αντιγόνη Θεά!

~Ρούυσσος-Αστέρι:Πάλι εκεί μαρή? Και κρυφά κιόλας? Αααα τόσο καλά! Μην τολμήσεις να τον παρακαλέσεις!!! Βρε ουστ που θα σου ζητήσουν και συγνώμη! Τώρα το κατάλαβες ρε Στέλλα??? Ελεος!!!

~Στέφανος-μύγα:Δώσε Στέφανε, δώσε!!!! soutien

~Νικόλας-Δάφνη:Πακετάρουν.....αχ μωρέ ανησυχουν! Ναι Νικόλα η μπέμπα θα του πάρει τελειως τα μυαλά!!!

~Εύα-Θάνος:Έλεος το άτομο!!! Ρεεεε της λέέι να πάνε διακοπές στη Θεσ/νίκη!!! Εύα ΘΕΑ!!!

~Εριέττα-Στέφανος:Όμορφη σκηνή!!! Love!

~Χρήστος-Νταίζη:Συγκινήθηκα μωρέ, ένα δάκρυ κύλισε, θα κάνουν "οικογένεια".....

~Εύα-Λευτέρης:Έξαλλο το Ευάκι! Πες τα!!

~Νόρα-Λουκάς:Μωρέ τι γλυκός ο Λουκάκος!!! inlove ....Ήρθε και ο Ρούσσος...(αλήθεια τι ειπε, γιατί μιλούσα στο τηλ?)

Ψηφίζω καλό.....
trelli petrakitsa
trelli petrakitsa
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Στην αγκαλιά του Παναγιώτη μου!!!
Ασχολίες : Σχολείο, Φροντιστήρια, Διάβασμα, tv-pc, Forum, Π.Π. & Π.Μ. !

Επεισόδιο 575 - Ημερομηνία 26-05-2011 Empty Απ: Επεισόδιο 575 - Ημερομηνία 26-05-2011

Δημοσίευση από Antigoni! Την / Το Πεμ Μάης 26, 2011 7:21 pm

Σαν σεισμόπληκτη δεν είδα πολύ για φοβόμουν να κάτσω μέσα...

ΠΡΟΤΕΙΝΩ όμως να βάλουμε όλοι από ένα ευρώ να φτιάξει η κακομοίρα η Μελίτα το φουστάνι της... Αυτό είναι μισό! Λες και το έχουν φάει σκυλιά!
Antigoni!
Antigoni!
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Εδέμ!!
Ασχολίες : Τα μυστικά της εδέμ! Θρίλερ και εξωσχολικά βιβλία!!!

Δημοσίευση από marakii Την / Το Πεμ Μάης 26, 2011 7:22 pm

Λοιπόν από το σημερινό μου άρεσε :

Νόρα-Λουκάς:Όταν του είπε η Νορα για τα αποτελέσματα DNA ήταν σχεδόν δακρυσμένη και το βραδάκι στο σίτι που ήταν πολύ γλυκούλια με τις αναφορές της μικρής και τα σχόλια του Λουκά και τις απαντήσεις της Νόρας Επεισόδιο 575 - Ημερομηνία 26-05-2011 681539 .......Θέλω πολύ να δω τη σκηνή με το Ρούσσο.....

Λάτρεψα συνομιλία(μάλλον μονόλογο) Νόρα με τον μπαμπά της

Δάφνη-Νικόλας:Μου άρεσε πάρα πολύ η σκηνή που μιλούσαν με τοση αγάπη για το Λουκάκο και παράλληλα η Δαφνούλα σκεφτόταν τον πατέρα της

Οι κοπέλες και ο Νικόλας στο γραφείο που συζητούσαν για το τι συνέπειες έχει το θέμα....

Η σκηνή Λουκά-Νικόλα που αποφάσισαν να κάνουν και χουνέρι στον Τέρη Razz

Νταίζη-Χρήστος:Η πρόταση γάμου του Χρήστου ήταν πολύ γλυκιά και είχε φτιάξει πολύ όμορφη ατμόσφαιρα....Γέλασα και με τη Νταιζάρα <<Έχει διακοπή η ΔΕΗ >>? Επεισόδιο 575 - Ημερομηνία 26-05-2011 191984

Εύα-Λευτέρης:Όσο περνάει ο καιρός καταλαβαίνω πόσο πολύ ο Τέρης αγαπάει την Εύα και θέλει πολύ να την βοηθήσει....

Εύα-Θάνος:Ο Θάνος μου είναι πολύ συμπαθής Razz...Μα καλά αν εξαιρέσουμε οτί χωρίς να το ξέρει τον κατέγραφε η κάμερα και είπε την αλήθεια lol! πόσο γουρούνι (να το πω κομψά Razz) παίζει να είναι....Λέει σε μια γυναίκα που την ξέρει μόλις δύο μέρες να πάνε μαζί διακοπές Επεισόδιο 575 - Ημερομηνία 26-05-2011 103275 ....Να φανταστώ και το σπίτι στο Πόρτο-Χέλι δικό του θα είναι και θα έχει και θέα Razz...

Πολύ όμορφη η σκηνή επίσης Αντιγόνης-Στέφανου-Λουκά

Πολοί όμορφοι ήταν και Έρη-Στέφανος , πολύ ζουζουνοανεμελη σκηνή....

Αναμένω εξελίξεις.... Επεισόδιο 575 - Ημερομηνία 26-05-2011 13379
Αναμένω κουβέντα με Ρούσσο Επεισόδιο 575 - Ημερομηνία 26-05-2011 13379
Αναμένω Ευκλείδη...... Επεισόδιο 575 - Ημερομηνία 26-05-2011 13379
Γ Ε Ν Ν Α Μ Ε Επεισόδιο 575 - Ημερομηνία 26-05-2011 13379

Δεν ξέρω τι θα ψηφίσω ....
marakii
marakii
Κολλημένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Αθήνα

Δημοσίευση από evaki16 Την / Το Πεμ Μάης 26, 2011 7:22 pm

H Maριλια ειναι ερωτευμενη μαζι του και αυτος ο γελοιος την κοροϊδευει... τα νευρα μου!!! Δεν μου αρεσει καθολου να βλεπω ετσι την Μαριλια για εναν ανθρωπο που δεν αξιζει ουτε ενα δακρυ οπως πολυ σωστα ειπε και η Ευα....
Και συνεχιζω καλα η Μελιτα δεν καταλαβαινει τιποτα ετσι??? Ειδε τον Στεφανο σπιτι της και χαρηκε το ζωον αλλα μετα ηρθε και η πικρα.... ευτυχως!!!!
Πολυ ωραια η σκηνη Στεφανου-Ερης στο κρεβατι Love! και πολυ καλη σκηνη ηταν και αυτη στο γραφειο της Νορας με την παρεα (πλιν Λουκα) και με την Στελλα καθως επισης και η σκηνη Λουκα-Παναγιωτη...
Ο Ρουσσος θα το φτασει στα ακρα γιατι τα παιδια τα εβαλαν μαζι του υπερασπιζοντας το δικιο??? Ωραιος ανθρωπος τι να πω.... οκ τα παιδια παλεψαν και εχασαν δεν χρειαζεται να το φτανεις και στα ακρα.... ΕΛΕΟΣ!!!
Οσο και να μου τι δινει η Νταιζη η οποια ειναι και ο δευτερος χειροτερος μου ρολος στη σειρα...(την πρωτια την εχει αλλη με πολυ διαφορα λεμε) η σκηνη της με τον Χρηστο ηταν μαγευτικη.... μου αρεσε παρα πολυ!!!!

Υ.Γ Το ποσο παει στον Πετρακη το κολλητο μαυρο μπλουζακι δεν λεγεται..... Θεος!!! Love! Love!
evaki16
evaki16
Κολλημένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Καλαμάτα
Ασχολίες : ΔΕΣΤΕ ΤΟΥΣ ♥ ♥ ♥

Δημοσίευση από evanna Την / Το Πεμ Μάης 26, 2011 7:53 pm

-Αυτο που η Αμαλια τελευταια λεει στην κορουλα της οσα σκεφτομαι,ειναι τρομερο! Razz Και για την βαρετη περιοδεια της καψουρας της την εκραξε και το ντυσιμο τεθλιμμενης χηρας σχολιασε!ΘΕΑ! : respect :

-Αυτα τα παρασιτα της Στελλας την ωρα που συζητουσε η παρεα πολυ με εκνευρισαν! Mmm

-Το μονο που κραταω απο τη σκηνη Μαριλιας-Θανου ειναι το ωραιο υπνοδωματιο γιατι ολα τα υπολοιπα μου εφεραν αναγουλα.Παντως δεν περιμενα ποτε να δω τη Μαριλια ετσι να παρακαλα για ψιχουλα! ;/

-Μεχρι να βγαλει την μικροκαμερα απο το κουτι ο Λευτερης,νομιζα πως θα εβλεπα κανα δαχτυλιδι και κοντεψα να παθω συγκοπη. valen
Το σχεδιο συνεχιζει να ειναι πατατα αλλα και η Ευα συνεχιζει να ειναι Θεα!Ο Θανος παντως εχει ξεφυγει,μεχρι και για το καλοκαιρι εκανε σχεδια! livani

-Η σκηνη Νορας-Εριεττας μου αρεσε....Οι δυο τους μου βγαζουν μια εντονη οικειοτητα και ζεστασια! Hug

- Δωσε Στεφανε,δωσε! Opados Μπορει να μην καταλαβα ακριβως γιατι επρεπε παλι να παει να της μιλησει αλλα τις σποντες τις καταφχαριστηθηκα!

-Επιτελους Στεφανος και Εριεττα αλλαξαν σκηνικο συζητησης!Ομορφη και τρυφερη η σκηνουλα! Love!

-Και τωρα ηρθα η ωρα να φαω τουρτα.... Razz Παραδοξως λοιπον η σκηνη Χρηστου-Νταιζης μου αρεσε πολυ.Ταλεντο,χημεια,ωραια πλανα και γενικως Πολυχρονιδη και Κασσανδρινος δενουν τελεια! : respect :

-Και στο τελος εσκασε μυτη και ο Ρουσσος στα Λουκονορακια....για να δουμε τι μελλει γενεσθαι!

Καλο το σημερινο απο εμενα!
evanna
evanna
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Αθηνα

Δημοσίευση από taradoula Την / Το Πεμ Μάης 26, 2011 7:54 pm

Το επεισόδιο ήταν "καλό" είχε πλοκή, αλλά δεν είχε ιδιαίτερα πολλές εξελίξεις.
Μου άρεσε η σκηνή με το Στέφανο και την Ερριέτα ήταν πολύ γλυκιά.
Είναι από τις λίγες φορές που μου άρεσε η σκηνή με την πρόταση γάμου του Χρήστου.
Και τέλος μου άρεσε και η σκηνή Νόρας-Λουκά... valen

taradoula
Εδεμοφανάκι
Εδεμοφανάκι

Θηλυκό Τόπος : Ιωάννινα

Δημοσίευση από gxnel Την / Το Πεμ Μάης 26, 2011 7:54 pm

κακο για τα νευρα ηταν το σημερινο για μενα....

ο Αραβαντινος δεν θαφτηκε εκει...η Νορα ειναι μες στον πανικο....ηρθε ο Λουκας εμαθε τα νεα και εφυγε παλι....αντε να ηρεμησει η εγκυος!!!!ευτυχως που η Στελλα συμπεριφερεται σαν μανα τωρα τελευταια!!!

ΙΧΝΟΣ ΕΓΩΙΣΜΟΥ ΚΑΙ ΑΞΙΟΠΡΕΠΕΙΑΣ δεν εχει η κορουλα σου Αμαλια!!!!!ποιος τα εχασε για να τα βρει αυτη???εσκασε και ο Ρουσσος με το χαμογελακι και το καβαλημενο καλαμι...καλα οπως ειπε και ο Λουκακος απο κει που δεν το περιμενεις θα το βρεις Ρουσσο!!και ειχαμε τη Μελιτα να ρωταει..."τι θα κανεις?","τι εννοεις?","τι εκανες?"
Επεισόδιο 575 - Ημερομηνία 26-05-2011 785784

μ αρεσε που η παρεα στηριζει τη Νορα και κατα συνεπεια και τον Λουκα...μπλεξανε ολοι τους αλλα λεγανε αληθειες....(ωραιο laptop η Νορα)

πολυ ωραια σκηνη Αντιγονη-Στεφ-Λουκα!!!!

εκανε και επισκεψη στη Νορα η Μελιτα με τη μαμα της...ναι απο τη στεναχωρια της φοραει τα μαυρα η Μελιτα Νορα μου!!!καλα και που ειπε η Νορα να μην παει η Στελλα στον Ρουσσο πολυ που την ακουσε...θα μας κουβαληθουν και στο μαιευτηριο....
Επεισόδιο 575 - Ημερομηνία 26-05-2011 123796

Θανος και Μαριλια....και το παραμυθι-δουλεμα του ..μικουλα συνεχιζεται!!!!τι ακουω σε αυτες τις σκηνες θεε μου!!!!!

ωραιο τσεκαρισμα θελει να κανει στην καμερα ο Λευτερης...
Επεισόδιο 575 - Ημερομηνία 26-05-2011 221877

ωραια και η σκηνη Λουκα-Νικολα....α ρε Λουκακο μην απογοητευεσαι....θα φτιαξουν τα πραγματα!!!!ανησυχει πολυ για τον φιλο του ο Νικολας και ας κανει πλακιτσες....

μες στην ανησυχια η Νορα αλλα η Ερι ειναι διπλα τους!!!!!μπραβοοο Ερι!!!!!

κουραστηκα με την εξυπναδα της Νταιζης....ΦΤΑΝΕΙ ΠΙΑ!!!!μωρε θα το βρεις και συ το μαθημα σου....εχασες και στοιχημα ρε γ@μωτο ειχες στοιχιματισει στον Λουκα...απορω τοσο σαινι να μην ξερει να τζογαρει.....παντως η Αντιγονη ηταν σκετη απολαυση σε αυτη τη σκηνη!!!!"η προβα νυφικου" και το "ενω ο Χρηστος με το διδακτορικο" πεθανα στο γελιο!!!!

ΤΩΡΑ καταλαβε επιτελους η Στελλα τι ειναι ο Ρουσσος?στροφαρει και αυτη γρηγορα ε....

ρε παιδια πειτε μου εσεις..ποτε ειπε η Μελιτα οτι ειναι με τους φιλους της και το εχασα....δεν μας ζαλισε οοοολο αυτο το καιρο που ρωταγε τι να κανει και ποια θεση να κρατησει??????ποσα θελει να μας τρελανει????και αυτο το "η γκομενα σου" και το "¨ο Λουκας εχει την πλουσια αδερφη να τον στηριξει"ΠΟΣΟ ΜΙΚΡΟΨΥΧΗ!!!!!!α ρε Στεφανε γιατι πηγες απο κει παλι???

και ξανα ο ..μικουλας...να δηλωνει στην Ευα ερωτευμενος,οτι θα χωρισει την καλει σε εξοχικο(εχει περαση το εξοχικο)..."ειχα περιπετειουλες ετσι για να περναω καλα"....και ναι εχει υπομονη Θανο ΤΕΤΟΙΟ ΓΑΙΔΟΥΡΙ που εισαι!!!
Επεισόδιο 575 - Ημερομηνία 26-05-2011 852852

Υ.Γ1...νομιζω χωραγε μια μεγαλυτερη σκηνη Νορα-Λουκα σημερα μετα τα οσα εγιναν....και αυτη που ειδαμε ηταν ωραια...αλλα...επρεπε να δουμε την παραδοσιακη προταση γαμου του Χρηστου(που ομως σαν σκηνη μου αρεσε τρελα) και το παραδοσιακο ξεκατινιασμα του Μελιτονιου....
Υ.Γ2...ποσο μου αρεσει η Ευα οταν τσαντιζεται δεν λεγεται.....
Υ.Γ3...ωραια και ζουζουνιαρικη η σκηνη Ερι-Στεφ...
Υ.Γ4..αντε να ερθεο ο Ευκλειδης!!!!

ΜΠΕΜΠΑ ΕΛΑ ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ ΤΗΝ ΝΟΡΑ ΚΑΙ ΤΟΝ ΛΟΥΚΑ ΝΑ ΧΑΜΟΓΕΛΑΣΟΥΝ!
Επεισόδιο 575 - Ημερομηνία 26-05-2011 943463
gxnel
gxnel
Εδεμοφανάκι
Εδεμοφανάκι

Θηλυκό

Δημοσίευση από Clarabelle Την / Το Πεμ Μάης 26, 2011 7:57 pm

Στα μυστικά χρειάζονται ένα ευχέλαιο έναν εξορκισμό ένα κάτι.

Ή μήπως αυτό που παρακολούθησα δεν είναι τα μυστικά;

Ο Ρούσσος θέλει να ξεφτυλίσει το Λουκά και να τον αφήσει χωρίς δουλειά. Τώρα εγώ πειράζει που τον θυμάμαι να του δίνει την καρέκλα του αντιπροέδρου για να τον πείσει ότι είναι άξιος και ικανός και μάλιστα με το σπαθί του;

Ο Λουκάς ψάχνει το δίκιο του και έχει συμμάχους ποιούς;

Την Αντιγόνη που πριν λίγο καιρό πήγε στο γραφείο της Νόρας και της ομολόγησε οτι έκανε φόνο και που ο Λουκάς έλεγε οτι αν το ήξερε δεν θα την υπερασπιζόταν ποτέ

Το Στέφανο που πέρσι έλεγε στο Χρήστο οτι έχει σχέδια για να καταστρέψει την παρέα της φεγγαρόπετρας κι οτι θα έρθει κι η δική τους η σειρά.

Βρίσκονται σε δύσκολη θέση γιατί πίστεψαν μια πληροφορία που τους έφερε ο Στέφανος και προερχόταν απ την Αντιγόνη αλλά δεν σκέφτηκε ούτε για μια στιγμή οτι μπορεί να τους την έστησαν μάνα και γιός. Τόση εμπιστοσύνη απο που προκύπτει ήθελα να ήξερα;

Απ την άλλη ο Παναγιώτης κάπως περίεργα μας τα λέει. Μόνο σε μένα φάνηκε ύποπτος; Ξέρει κάτι και ρωτάει το Λουκά αν πράγματι κάποιος τον παρακολουθεί;

Η Μαρίλια κόβει φλέβα και κάνει υποχωρήσεις για το γλίτση. Που πήγε η Μαρίλια ρε παιδιά; Που χάθηκε εκείνο το κορίτσι που με τη γλώσσα του τσάκιζε κόκκαλα και με την τετράγωνη λογική του οριοθετούσε τα θέλω και τα μπορώ του;

Το πανέξυπνο τσοκαρίδιο μέσα στη συγκίνηση δέχτηκε την πρόταση γάμου που της έκανε ο εκλεκτός παραδοσιακά όπως το ζητούσε η καρδούλα της Είναι ρομαντικό και τρυφερό το κορίτσι. Τί άλλο θα δω Χριστέ μου σε τούτη τη σειρά; Απ όλες τις κοπέλες αυτό το εξάμβλωμα γυναίκας μας έδειξαν να δέχεται την πιο ρομαντική πρόταση Όταν τη βλέπω να χαίρεται θέλω να ξεράσω με το δούλεμα που μας κάνουν οι σεναριογράφοι. Αυτό θα πει δικαίωση.

Η Εύα με τη βοήθεια του Λευτέρη καλωδιώθηκε κι έτρεξε στον γλίτσουλα να καταγράψει το πέσιμο. Κι εγώ αν τον έβλεπα να μου την πέφτει έτσι κι ήξερα τι κουμάσι είναι έτσι θα αντιδρούσα σαν νευρόσπαστο. Ο Λευτέρης ήθελε ο καημένος να τη δοκιμάσει την κάμερα στο μισόφωτο αλλά η άλλη μες το νεύρο δεν τον άφησε. Δεν προλαβαίναμε. Είχαμε να δούμε την πρόταση στο τσόκαρο και το Θάνο με τη Μαρίλια στο κρεβάτι μη ξεράσω

Ο Στέφανος έτρεξε στην κατσαρή μουχρίτσα να την κατηγορήσει για το μπαμπά της. Είχε θέμα ο άνθρωπΑς. Ήθελε να παραδεχτεί η Μελίτα οτι ο μπαμπάς της ήταν χειρότερος απατεώνας απ αυτόν. Πάλι καλά που δεν της ζητούσε να τον πει έντιμο. Πάντως ο τύπος έχει φαγούρα αδιάφορο δεν τον λες

Βλέπουμε του κόσμου τα περίεργα. Σε δύο μέρες τελειώνει η σεζόν. Αυτά που περιμένουμε θα τα δούμε ή μπα;
Θα μάθουμε τι κρυφοψυθίριζαν ο Λευτέρης με το Λουκά;
Θα μάθουμε γιατί η Αντιγόνη πήγε τόσο χαλαρά και ομολόγησε το φόνο;
Θα μάθουμε πως έγινε και πλησίασαν η Αννα κι η Αντιγόνη; Τι είδους σχέση είχαν;
Θα μάθουμε ποιός κάρφωσε το Λευτέρη όταν πήγε να ταχυδρομήσει τα διαμάντια και του την έπεσε η αστυνομία;

Έτσι κι αλλιώς οι απορίες των άλλων χρόνων έμειναν απορίες ας μας λύσουν τουλάχιστον τις φετεινές να μη πούμε οτι πήγε εντελώς χαμένη η σεζόν. Όλη τη χρονιά με μια ιστορία μυστηρίου ασχολουνται χωρίς οι ζωές των ηρώων να πάνε πουθενά ας μας πουν τουλάχιστον αυτή την ιστορία σωστά.

Δυό επεισόδια πριν το φινάλε και χασμουριόμαστε. Καλό είναι αυτό;

και η θάλασσα μπορεί να είναι φουρτουνιασμένη και μπορεί να είναι γαλήνια, αλλά ακίνητη ποτέ!
Clarabelle
Clarabelle
Forum Team
Forum Team

Δημοσίευση από doctor Την / Το Πεμ Μάης 26, 2011 8:06 pm

Ενα επεισοδιο γεματο λαθη. Πρωτον, δεν υπαρχει περιπτωση να εχει ανοιχτει ταφος προσφατα και να μη γινεται αντιληπτο. Επισης, και αυτο να συνεβαινε, μεσα σε αυτο θα υπηρχαν 3-4 σκελετοι πτωματων. Πως πηρε ο (καθε) Ρουσσος το σκελετο που ηθελε, πως μπορουσε να διαλεξει απο ενα σωρο κοκκαλα μεσα στη νυχτα αυτο που τον ενδιεφερε; Ή τους πηρε ολους μαζι και μετα τους ξαναβαλε στη θεση τους; Δε γινονται αυτα τα πραγματα, και αυτο επρεπε να το ξερει καθε λογικος ανθρωπος, ποσο μαλλον ενας αστυνομος.
Οσο για την καμερα της Ευας, ακομα και ο... Φωτοπουλος απο την Καλπικη Λιρα (αόομμαατοος...) θα την εβλεπε.
Ειπαμε, δε γυριζετε και το "Οσα παιρνει ο ανεμος" αλλα λιγη υπευθυνοτητα και αληθοφανεια στο σεναριο δε βλαπτει.

doctor

Δημοσίευση από Clarabelle Την / Το Πεμ Μάης 26, 2011 8:09 pm

doctor έγραψε:Ενα επεισοδιο γεματο λαθη. Πρωτον, δεν υπαρχει περιπτωση να εχει ανοιχτει ταφος προσφατα και να μη γινεται αντιληπτο. Επισης, και αυτο να συνεβαινε, μεσα σε αυτο θα υπηρχαν 3-4 σκελετοι πτωματων. Πως πηρε ο (καθε) Ρουσσος το σκελετο που ηθελε, πως μπορουσε να διαλεξει απο ενα σωρο κοκκαλα μεσα στη νυχτα αυτο που τον ενδιεφερε; Ή τους πηρε ολους μαζι και μετα τους ξαναβαλε στη θεση τους; Δε γινονται αυτα τα πραγματα, και αυτο επρεπε να το ξερει καθε λογικος ανθρωπος, ποσο μαλλον ενας αστυνομος.
Οσο για την καμερα της Ευας, ακομα και ο... Φωτοπουλος απο την Καλπικη Λιρα (αόομμαατοος...) θα την εβλεπε.
Ειπαμε, δε γυριζετε και το "Οσα παιρνει ο ανεμος" αλλα λιγη υπευθυνοτητα και αληθοφανεια στο σεναριο δε βλαπτει.

Μακάβριο το θέμα αλλά οι οικογενειακοί τάφοι δεν έχουν τα πτώματα σε σωρούς
Δεν είναι ομαδικοί τάφοι
Οικογενειακοί είναι υπάρχει διαφορετική θέση για κάθε νεκρό

Clarabelle
Clarabelle
Forum Team
Forum Team

Δημοσίευση από kapetanissa Την / Το Πεμ Μάης 26, 2011 8:10 pm

Clarabelle έγραψε:
Βλέπουμε του κόσμου τα περίεργα. Σε δύο μέρες τελειώνει η σεζόν. Αυτά που περιμένουμε θα τα δούμε ή μπα;
Μπα...

Clarabelle έγραψε:
Κοίτα τώρα, τι πήγες και θυμήθηκες.... sisi

Clarabelle έγραψε:
Γιατί όχι? Αφού αθωώθηκε, τι να σφίγγεται?! Χαλάρωσε! sisi

Clarabelle έγραψε:
Σε διακρίνει μια περιέργεια όμως.... Nyxia

Clarabelle έγραψε:
Θα μάθουμε ποιός κάρφωσε το Λευτέρη όταν πήγε να ταχυδρομήσει τα διαμάντια και του την έπεσε η αστυνομία;
Ε, νομίζω ότι το παρατραβάς τώρα.... Mmm

Clarabelle έγραψε:
Μμμμμμ.... όντως, καλό δεν το λες.... (πραγματικά χασμουριέμαι...) pff
kapetanissa
kapetanissa
Τουρίστας
Τουρίστας

Θηλυκό Τόπος : Fata Morgana
Ασχολίες : ατέρμονη πεζοπορία στον θαλασσινό φεγγαρόδρομο

Δημοσίευση από ntina fan Την / Το Πεμ Μάης 26, 2011 8:13 pm

Εββανα αυτο με το δαχτυλιδι θα το δεις στο τελος ετσι πως πανε τα πραγματα δυστυχως. Ειπαμε εμεις πληρωνουμε την εμπαθια των σεναριογραφων προς τον Μανο. Αυτο που με ενοχλει αφανταστα ειναι οτι συγκρινουν τις ιστοριες Μανου - Ευας με Θανο Μαριλια, εχω την εντυπωση πως οταν η Ευα λεει δεν αξιζει ουτε ενα δακρυ αυτος ο ανθρωπος αναφερετε στον Μανο.Ενταξει εκανε πολλα λαθη οΜανος αλλα ρεμαλι δεν υπηρξε ΠΟΤΕ ΤΗΝ ΕΥΑ ΤΗΝ ΑΓΑΠΟΥΣΕ ΒΑΘΙΑ!!!!!! ΄[ΚΑΡΜΙΚΗ ΑΓΑΠΗ].σορυ αν βγηκα οff topic αλλα δεν ηξερα που να γραψω αυτην την σκεψη μου
ntina fan
ntina fan
Εδεμοφανάκι
Εδεμοφανάκι

Θηλυκό Τόπος : ΒΟΛΟΣ!!!!
Ασχολίες : ΜΟΥΣΙΚΗ, ΧΟΡΟΣ, ΘΕΑΤΡΟΦΙΛΗ

Δημοσίευση από marakii Την / Το Πεμ Μάης 26, 2011 8:13 pm

marakii έγραψε:Λοιπόν από το σημερινό μου άρεσε :

Νόρα-Λουκάς:Όταν του είπε η Νορα για τα αποτελέσματα DNA ήταν σχεδόν δακρυσμένη και το βραδάκι στο σίτι που ήταν πολύ γλυκούλια με τις αναφορές της μικρής και τα σχόλια του Λουκά και τις απαντήσεις της Νόρας Επεισόδιο 575 - Ημερομηνία 26-05-2011 681539 .......Θέλω πολύ να δω τη σκηνή με το Ρούσσο.....

Λάτρεψα συνομιλία(μάλλον μονόλογο) Νόρα με τον μπαμπά της

Δάφνη-Νικόλας:Μου άρεσε πάρα πολύ η σκηνή που μιλούσαν με τοση αγάπη για το Λουκάκο και παράλληλα η Δαφνούλα σκεφτόταν τον πατέρα της

Νόρα-Έρη :υπέροχες και η Έρη που προς το τέλος χάιδευε κοιλίτσα....Δένουν τέλεια !!!

Οι κοπέλες και ο Νικόλας στο γραφείο που συζητούσαν για το τι συνέπειες έχει το θέμα....

Η σκηνή Λουκά-Νικόλα που αποφάσισαν να κάνουν και χουνέρι στον Τέρη Razz

Νταίζη-Χρήστος:Η πρόταση γάμου του Χρήστου ήταν πολύ γλυκιά και είχε φτιάξει πολύ όμορφη ατμόσφαιρα....Γέλασα και με τη Νταιζάρα <<Έχει διακοπή η ΔΕΗ >>? Επεισόδιο 575 - Ημερομηνία 26-05-2011 191984

Εύα-Λευτέρης:Όσο περνάει ο καιρός καταλαβαίνω πόσο πολύ ο Τέρης αγαπάει την Εύα και θέλει πολύ να την βοηθήσει....

Εύα-Θάνος:Ο Θάνος μου είναι πολύ συμπαθής Razz...Μα καλά αν εξαιρέσουμε οτί χωρίς να το ξέρει τον κατέγραφε η κάμερα και είπε την αλήθεια lol! πόσο γουρούνι (να το πω κομψά Razz) παίζει να είναι....Λέει σε μια γυναίκα που την ξέρει μόλις δύο μέρες να πάνε μαζί διακοπές Επεισόδιο 575 - Ημερομηνία 26-05-2011 103275 ....Να φανταστώ και το σπίτι στο Πόρτο-Χέλι δικό του θα είναι και θα έχει και θέα Razz...

Πολύ όμορφη η σκηνή επίσης Αντιγόνης-Στέφανου-Λουκά

Πολοί όμορφοι ήταν και Έρη-Στέφανος , πολύ ζουζουνοανεμελη σκηνή....

Αναμένω εξελίξεις.... Επεισόδιο 575 - Ημερομηνία 26-05-2011 13379
Αναμένω κουβέντα με Ρούσσο Επεισόδιο 575 - Ημερομηνία 26-05-2011 13379
Αναμένω Ευκλείδη...... Επεισόδιο 575 - Ημερομηνία 26-05-2011 13379
Γ Ε Ν Ν Α Μ Ε Επεισόδιο 575 - Ημερομηνία 26-05-2011 13379

Δεν ξέρω τι θα ψηφίσω ....
marakii
marakii
Κολλημένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Αθήνα

Δημοσίευση από JESSIE Την / Το Πεμ Μάης 26, 2011 8:14 pm

Ενδιαφέρον ήταν, αν μη τι άλλο, το σημερινό....

Συνεχίστηκαν τα θέματα που μας απασχολουν τις τελευταίες μέρες, δηλ. η πορεια της αντιπαράθεσης Λουκά-Εριέττας με το Ρούσσο, οι επιδράσεις που έχει αυτή η πορεία στους υπόλοιπους, και φυσικά η ιστορία με την Εύα και τη Μαρίλια και η ετοιμασία για επιστροφή στην Εδέμ για Νικολα Δάφνη.

Η είδηση οτι ο Αραβαντινός δεν ήταν τελικά θαμένος εκεί που υπέδειξε η Αντιγόνη έπεσε σαν κεραυνός για όλους..... Ο Ρούσσος βγαίνει λάδι και ετοιμάζει σκληρή εκδίκηση που του "πείραξαν" το image του "αδικα" και "συκοφαντικά"..... Ο Λουκάς και η Νόρα απογοητεύτηκαν κι οργίστηκαν, αναλογιζόμενοι τις συνέπειες που θά'χει αυτή η εκδίκηση όχι μόνο για τους ίδιους, αλλά και για τους φίλους τους, που τους παρέσυραν να μαρτυρήσουν υπέρ τους, κι ας είπαν την αλήθεια.... Η Εριέττα σκάει κυρίως για το ότι απογοητεύτηκε ο Λουκάς, αλλά δεν βιάζεται να κατηγορήσει την Αντιγόνη, κι αυτό μου έκανε καλή εντύπωση.... Ο Στέφανος πάλι τα έχει πάρει που έχασαν αυτό το ατού, για να κατατροπώσουν το Ρούσσο.... Βάζουν με το νού τους όλα τα σενάρια, όπως ότι η Αντιγόνη είπε ακόμη μια φορά ψέμματα στο γιό της, ότι ο Ρούσσος πήρε από κεί τη σωρό του Αραβαντινού, οτι πιθανόν ο Ρούσσος έταξε χρήματα ή εκδουλεύσεις στην Αντιγόνη οτι θα αφήσει το γιό της απ'έξω, για να πετύχει τη συνεργασία της στο να τη φέρει στο Λουκά, κλπ. Αυτό που συμβαίνει για πρώτη φορά, και μου άρεσε πάρα πολύ, είναι οτι όταν ο Λουκάς έμαθε απ'τη Νόρα τα νέα για τον Αραβαντινό, η πρώτη του αντίδραση ήταν "μάς πούλησε η Αντιγόνη, πρέπει να το πώ του Στέφανου" , δηλαδή ούτε κατά διάνοια του πέρασε απ'το μυαλό οτι μπορεί ο Στέφανος να τους είπε εκείνος ψέμματα επίτηδες, ή οτι συμμετείχε σε κάποια συνομωσία με τη μάνα του εναντίον τους..... Δεδομένου οτι μέχρι πρότινος ο Λουκάς είχε πάντα κάποιες επιφυλάξεις για το ρόλο του Στέφανου, η τωρινή του απόλυτη εμπιστοσύνη σ'αυτόν , μου προκάλεσε και εντύπωση και με χαροποίησε.... Καιρός ήταν να τον εμπιστευτεί και το Στέφανο κάποιος, εκτός της Εριέττας.... Η σκηνή Λουκά, Στέφανου και Αντιγόνης είχε πολύ ωραίες ερμηνείες, παρά τις εξηγήσεις της Αντιγόνης ο Στέφανος δεν πείθεται για την αθωότητά της και την απειλεί , ο Λουκάς είναι επίσης δύσπιστος, κι όμως, είναι φανερό οτι η Αντιγονη λέει την αλήθεια.

Στο μεταξύ, ο Ρούσσος πήγε να θριαμβολογήσει στην Αμαλία και τη Μελίτα, κι αυτές , θορυβημένες απ'τις έκδηλες άγριες διαθέσεις του, πήγαν να εκδηλώσουν την "συμπάθειά" τους στη Νόρα, και να κάνουν τις καλές, οτι δήθεν θα του μιλήσουν για να τον μεταπείσουν..... Πόσο αδέξια έπαιζε η Μελίτα την δήθεν φίλη που ενδιαφέρεται για το καλό της Νόρας..... Πόσο άγαρμπα κρατούσε το σώμα της, και πόσο ψεύτικη και άχαρη φαινόταν.... Η Αμαλία για να δείξει την καλή της πρόθεση, έφτασε να προτείνει στη Στέλλα να κάνει μια προσπάθεια ακόμη με το Ρούσσο, ενώ ήξερε οτι θα είναι αποτυχημένη, ώστε να δημιουργηθεί ακόμη ένα ρήγμα μεταξύ Ρούσσου και Στέλλας, την οποία δεν έχει πάψει να τη θεωρεί αντίζηλο. Μ'άρεσε πολύ η στάση της Στέλλας, που τις κοίταζε και τις δύο με μισο μάτι, ενώ η Νόρα, πάντα καλόβολη, μισαγκάλιασε και τη Μελίτα!

Ο θυμός του Στέφανου για τις εξελίξεις δεν εξατμίστηκε ψέλνοντάς τα στη μάνα του, ένιωσε την ανάγκη να ξεσπάσει και πάνω στη Μελίτα, που παίρνει το μέρος του ανθρώπου που καταστρέφει ζωές έτσι στο χαλαρό, για να μη χάσει το καλό του όνομα... Κάποιος έπρεπε να της τα πεί αυτά της Μελίτας, και αυτός ήταν ο Στέφανος. Προσπάθησε στην αρχή να της μιλήσει ήρεμα, να της εξηγήσει οτι την μεταχειρίστηκε σαν πιόνι του ο πατέρας της, να της δώσει να καταλάβει τι ακριβώς ζημιά κάνει με τις πράξεις του στο Λουκά, τη Νόρα και τους υπόλοιπους. Η Μελίτα φυσικά δεν κατάλαβε τίποτε, κι αφού ισχυρίστηκε οτι ήταν πάντα με το μέρος των φίλων της, πολύ γρήγορα έβγαλε τα καλά της αισθήματα στη φόρα, λέγοντας οτι η βαθύπλουτη Εριέττα θα τον ξελασπώσει το Λουκά, κι ότι έχουν τον τρόπο τους να κουκουλώνουν πάντα τις βρωμιές τους κλπ , κλπ. Αναφέροντας όμως μ'αυτόν τον τρόπο την Εριέττα, πάτησε τον "κάλο" του Στέφανου, που ύψωσε τη φωνή του με οργή για να υπερασπιστεί την Εριέττα , για να φύγει αμέσως μετά, χτυπώντας την πόρτα πίσω του .... Ας μην υπάρχει παρεξήγηση λοιπον για τα κίνητρα του Στέφανου.... Δεν πήγε εκεί για να δεί τη Μελίτα, πήγε γιατι ήταν θυμωμένος από την διαπλοκή του Ρούσσου σχετικά με τον Αραβαντινό, και για τις απειλές του ενάντια στο Λουκά και την Εριέττα, κι ήθελε να της πετάξει κατάμουτρα τη γνώμη του γι'αυτήν και τον πατέρα της..... Αν ήθελε να τη δεί, δεν είχε ανάγκη να κάνει κάτι, η ίδια η Μελίτα έχει γίνει η σκιά του τελευταία, οπότε ποιός ο λόγος ?

Από την άλλη, μου άρεσε ιδιαίτερα η σκηνή Στέφανου Ερης στην κρεβατοκάμαρα, κάνουν σχέδια να ξεφύγουν απ'όλ'αυτά, αλλά η Εριέττα, πάντα σωστή, δεν ξεχνάει οτι πρέπει να συμπαρασταθει στο Λουκά, μετά απ'όσα μεσολάβησαν. Κι ο Στέφανος συναινεί, γιατι καταλαβαίνει.... Η ανοιχτή αγκαλιά του στην Εριέττα όλα τα λεφτά!!!!

Η Εύα, απ'την άλλη, στην επιχείρηση διάσωσης της Μαρίλιας, γίνεται και καμεραμάν, και με μεγάλη επιτυχία καθώς φαίνεται. Οντως τελικά το gadget έμοιαζε με handsfree κινητού, οπότε δεν υπήρχε προβλημα. Μ'άρεσε ο Λευτέρης που ήθελε να κάνουν "σκηνικό" για να δεί πως δουλεύει η κάμερα!!!
Ζεστός, ζωντανός και καλόκαρδος, όλα συγχρόνως, είναι πολλά για έναν μόνο άνδρα! Εύα, είσαι πολύ τυχερή που τον βρήκες!

Για το Θάνο με τη Μαρίλια, δεν το συζητώ, τη λυπήθηκα την καημενούλα, έπεσε στα βαθειά χωρις να ξέρει κολύμπι, και την έπαθε. Το έξυπνο πουλί από τη μύτη πιάνεται!

Και λέγοντας "έξυπνο πουλί" θυμήθηκα τη Νταίζη, που λιγώθηκε απ'τα ερωτικά σκέρτσα του Χρήστου και πήρε και το δαχτυλίδι! Αχ Χρήστο μου, μ'αυτές τις γενναιοδωρίες θα την πάθεις, γιατί μετά τα μέλια, το μυαλό της Νταίζης θα δουλέψει υπερωρίες, και την έβαψες!!!! Η Αντιγόνη πάντως την είχε προειδοποιήσει, πολύ όμορφη η σκηνή της με τη Νταίζη, η ειρωνία της Αντιγόνης σπάει κόκκαλα!

Δεν θυμάμαι κάτι άλλο, πολύ καλό μου φάνηκε, περιμένουμε τη συνέχεια!

Έχει επεξεργασθεί από τον/την JESSIE στις Πεμ Μάης 26, 2011 8:18 pm, 1 φορά
JESSIE
JESSIE
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Θηλυκό Τόπος : ΑΘΗΝΑ

Δημοσίευση από evaki16 Την / Το Πεμ Μάης 26, 2011 8:16 pm

Clarabelle έγραψε:Βλέπουμε του κόσμου τα περίεργα. Σε δύο μέρες τελειώνει η σεζόν. Αυτά που περιμένουμε θα τα δούμε ή μπα;

Οχι καλε σιγα μην μαθουμε μεσα σε δυο επεισοδια.... εχουμε με σημαντικοτερα θεματα να ασχοληθουμε βλεπεις. imarton imarton .. και εγω πιστευω πως δεν θα μαθουμε ποτε τι ελεγαν Λουκας-Λευτερης... γιατι πολυ απλουστατα δεν ελεγαν τιποτα... μας τους ειχαν βαλει ετσι εκει για να υποψιαστουμε οτι αυτοι εχουν τα διαμαντια.... ε περασε ο καιρος ξεχαστηκε το θεμα... οσο για την Αντιγονη που ομολογησε ετσι χαλαρα οπως λες τον φονο αυτοι ουτε καν που το θυμουνται... βλεπεις το εχουν τελειως φυσιολογικο να τελειωνει η δικη και να πηγαινει μετα ο δολοφονος και να ομολογει τον φονο του στον ανθρωπο που ηθελε να τον κλεισε μεσα.... τωρα στα 2 τελευταια ερωτηματα σου θελω να πιστευω οτι απο του χρονου θα εχουμε μια απαντηση!!!
evaki16
evaki16
Κολλημένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Καλαμάτα
Ασχολίες : ΔΕΣΤΕ ΤΟΥΣ ♥ ♥ ♥

Δημοσίευση από Clarabelle Την / Το Πεμ Μάης 26, 2011 8:21 pm

kapetanissa έγραψε:
Clarabelle έγραψε:
Μπα...

Clarabelle έγραψε:

Clarabelle έγραψε:

Clarabelle έγραψε:

Clarabelle έγραψε:

Clarabelle έγραψε:

Ήσουν απολύτως σαφής
Νομίζω κι οι σεναριογράφοι με την ίδια ακριβώς σαφήνεια θα απαντήσουν στις απορίες μουAngel

Clarabelle
Clarabelle
Forum Team
Forum Team

Δημοσίευση από tzibirdika Την / Το Πεμ Μάης 26, 2011 8:29 pm

Eιπα να δω και το σημερινο...μιας και φτανουμε προς το τελος...και μιας και η ορεξη για διαβασμα εχει φυγει... pff

Προσκυνω Αντιγονη!!!!!!!!! Η γυναικα ειναι θεαααα!!!! Αυτη η ειρωνια της και τα καυστικα της σχολια.... με πεθαναν lmao

Νταιζη-Ο Οδυσσεας γρατζουνα μια κιθαρα και το Λουκα τον βλεπω να βγαζει δισκο σε λιγο..
Αντ-Ενω ο Χρηστος με το διδακτορικο του ε?ε? Nyxia lmao lmao lmao

Δνε υπαρχειιιι προσκυνωω : respect :

Εκει που πεθανα στο γελιο ομως ηταν στη προταση γαμου..

Ν-Τι εγινε? Εχει απεργια η ΔΕΗ? lmao

Χ-Θα με παντρευτεις????

Ν-Μου κανεις προταση γαμου?? (Οχι απλα ειχε προχειρο το δαχτυλιδι κι ειπε δε το δωριζω στην αγαπη μου με λιγο πιο θεαματικο τροπο??? livani )

Χ-Θελεις να γινεις η γυναικα μου?? (Ε ρε με τι ουφο εμπλεξα..πρεπει να το επαναλαβω)

Ν-Σοβαρα μιλας τωρα??? ( Οχι....για κοιτα πιο περα...δε βλεπεις τον Πουμπουρα με το Βλαχο? Εισαι στο πλακα κανεις βρε...lmao)

Χ-Θα με παντρευτεις? (Θεε μου ας μου δωσει μια απαντηση γιατι δεν μπορω να κανω με αλλο τροπο paraphrasing)

Ν-Αγαπη μου δε ξερω τι να πω... ( Πες τα καλαντα..τελειωνε να πουμε κοντευει να λιωσει το κερι παραπερα κι εσυ ακομα να απαντησεις.... ainta )

Χ-Παντρεψουμε Μαργαριτα (Θα πεσω και στα γονατα τι να κανω ο π....ενταμορφος? lmao)

Kaι να σου το δακρυ κορομηλο και απο τους 2....Και που να ερθει και η Δευτερα..εκει να δεις δακρυ Νταιζη μου... sfyr

Παντως σα σκηνη ερμηνευτικα ηταν πολυ καλη και ο Περικλης που πηγε να δακρυσει....για πολλα inlove Aλλα αυτο το εισαι η πριγκιπισσα μου τι το ηθελες βρε παιδι μου???? Φταιω εγω που κανω συνειρμους τωρα???? sfyr

Μου αρεσε η σκηνη Ερις-Στεφ...αναλαφρη και γλυκια!!
Επισης μ'αρεσει η Ερι που βρισκεται διπλα στη Νορα και της συμπαραστεκεται...

Η Μελιτα ασχολιαστη παλι...Τι κακιες πεταξε παλι σημερα? Οτι μια χαρα βολευτηκε ο Λουκας με τα λεφτα της αδερφης του....???? Ο Λουκας εχει και μια περηφανεια πωτον και δευτερον δουλευει...σε αντιθεση με εκεινη που κανει πως δουλευει και που τοσο καιρο ετρωγε τα λεφτα του μπαμπακα της...

Τι καλος ο Παναγιωτης με το Λουκα!!!
Τι γλοιωδης ο Θανος........αυτα τα ποιητικα του...ουτε ο Στελιος να ηταν πια..τουλαχιστον αυτος ελεγε και ενα Σαιξπηρ και μορφωνομασταν κι εμεις...

Ο Λευτερης ηθελε τρελιτσες ή αλλο καταλαβα???? Η Ευα παλι στον κοσμο της...Αντε να δουμε τι θα καταλαβεις με το σουπερ σχεδιο σου...

Στελλα εστω κι αργα καταλαβες τι εστι Ρουσσος...ο οποιος δεν αναγνωριζεται πλεον....

Μπεμπα βγες να ηρεμησει ο πατηρ σου!!!!!!

Σορρυ που τα σχολιασα λιγο ανακατεμενα....(ενταξει οχι λιγο...εντελως...)
Τι να ψηφισω?????? Δε ξερω....Μαλλον τιποτα...
tzibirdika
tzibirdika
Κολλημένος με τα

Θηλυκό Τόπος : οδος ονειρων 15

Δημοσίευση από kapetanissa Την / Το Πεμ Μάης 26, 2011 8:33 pm

Clarabelle έγραψε:
kapetanissa έγραψε:
Clarabelle έγραψε:
Μπα...

Clarabelle έγραψε:

Clarabelle έγραψε:

Clarabelle έγραψε:

Clarabelle έγραψε:

Clarabelle έγραψε:

Ήσουν απολύτως σαφής
Νομίζω κι οι σεναριογράφοι με την ίδια ακριβώς σαφήνεια θα απαντήσουν στις απορίες μουAngel

Εεεεεε, αλίμονο!!!!!! Το μεσαίο μου όνομα είναι "Σαφήνεια" εξάλλου!!!!! lmao lmao lmao
Μα, γι' αυτό κι εγώ, πήγα να προϊδεάσω, κατάλαβες.... μη σου πέσει βαρύ..... Angel
Καλά μας κουράγια Μαρία!!! sfyr
kapetanissa
kapetanissa
Τουρίστας
Τουρίστας

Θηλυκό Τόπος : Fata Morgana
Ασχολίες : ατέρμονη πεζοπορία στον θαλασσινό φεγγαρόδρομο

Δημοσίευση από st@cy Την / Το Πεμ Μάης 26, 2011 8:34 pm

tzibirdika έγραψε:
Νταιζη-Ο Οδυσσεας γρατζουνα μια κιθαρα και το Λουκα τον βλεπω να βγαζει δισκο σε λιγο..
Αντ-Ενω ο Χρηστος με το διδακτορικο του ε?ε? Nyxia lmao lmao lmao

tzibirdika έγραψε:
Ν-Τι εγινε? Εχει απεργια η ΔΕΗ? lmao

Χ-Θα με παντρευτεις????

Ν-Μου κανεις προταση γαμου?? (Οχι απλα ειχε προχειρο το δαχτυλιδι κι ειπε δε το δωριζω στην αγαπη μου με λιγο πιο θεαματικο τροπο??? livani )

Χ-Θελεις να γινεις η γυναικα μου?? (Ε ρε με τι ουφο εμπλεξα..πρεπει να το επαναλαβω)

Ν-Σοβαρα μιλας τωρα??? ( Οχι....για κοιτα πιο περα...δε βλεπεις τον Πουμπουρα με το Βλαχο? Εισαι στο πλακα κανεις βρε...lmao)

Χ-Θα με παντρευτεις? (Θεε μου ας μου δωσει μια απαντηση γιατι δεν μπορω να κανω με αλλο τροπο paraphrasing)

Ν-Αγαπη μου δε ξερω τι να πω... ( Πες τα καλαντα..τελειωνε να πουμε κοντευει να λιωσει το κερι παραπερα κι εσυ ακομα να απαντησεις.... ainta )

Χ-Παντρεψουμε Μαργαριτα (Θα πεσω και στα γονατα τι να κανω ο π....ενταμορφος? lmao)

Kaι να σου το δακρυ κορομηλο και απο τους 2....Και που να ερθει και η Δευτερα..εκει να δεις δακρυ Νταιζη μου... sfyr

Πες μου οτι αυτα οντως διαδραματιστηκαν!!!Τι χανω Θεε μου διαβαζοντας Θρησκευτικα!!!!!!!!!!! xoxo
st@cy
st@cy
Κολλημένος με τα

Θηλυκό Τόπος : In one of all the gon joints in all the towns in all the world...
Ασχολίες : Σινεμα,θεατρο,φωτογραφια,tango

Δημοσίευση από Aria Την / Το Πεμ Μάης 26, 2011 8:36 pm

Μπορεί να μην συμφωνώ με αυτό το γάμο και θα συμφωνήσω με τις προλαλήσασες οτι η Νταίζη επουδενί δεν αξίζει την πιό γλυκιά και ρομαντική πρόταση γάμου, και οτι το σενάριο μπάζει νερά, αλλα έχω να πω, να δηλώσω και να φωνάξω:Klap

ΕΙΝΑΙ ΘΕΟΣ, ΕΙΝΑΙ ΘΕΟΣ ΕΙΝΑΙ ΘΕΟΣ Ο ΚΑΣΣΑΝΔΡΙΝΟΣ!!!!kyma kyma

Ααααααχ Χριστέ μου ζαλίστηκα με έστειλε αδιάβαστη! faint Γλυκός, ανθρώπινος, εκφραστικότατος και απλά πανέμορφος! Τι τρόπος faint Τι διάθεση faint Τι συναίσθημα faint τι βλέμμα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Κ Ο Π Η Κ Α!!!!!!! faint faint faint

1000 Μπράβο και πολλά όσκαρ oscar παρακαλώ να αποδοθούν στον Περικλή που καταφερε να μας πείσει οτι μεχρι και την Νταίζη μπορεί κάποιος να αγαπήσει!!!!!

Για να μην ξεχνιόμαστε όμως, ωραίο το σκηνικό για να περάσουμε καλά και να χαρεί το ματάκι μας αλλα ελπίζω να μην παντρευτούν! Efxi Δεν τον χαραμίζω τον Χρήστο μου, δε τον χαραμίζω!!!!!!!!!

Aria

Δημοσίευση από Clarabelle Την / Το Πεμ Μάης 26, 2011 8:37 pm

st@cy έγραψε:
Πες μου οτι αυτα οντως διαδραματιστηκαν!!!Τι χανω Θεε μου διαβαζοντας Θρησκευτικα!!!!!!!!!!! xoxo

Κι εσύ βρε κοριτσάκι μου τι τα θέλεις τα βιβλία;
Υπάρχει κάτι πιο ιερό απ το δάκρυ μιας αγίας; livani

Clarabelle
Clarabelle
Forum Team
Forum Team

Δημοσίευση από tzibirdika Την / Το Πεμ Μάης 26, 2011 8:38 pm

Kι ομως εγιναν Αναστασια μου....Μα χανεις το αριστουργημα για να διαβασεις Θρησκευτικα???? Ντροπη σου Mmm
tzibirdika
tzibirdika
Κολλημένος με τα

Θηλυκό Τόπος : οδος ονειρων 15

Δημοσίευση από st@cy Την / Το Πεμ Μάης 26, 2011 8:40 pm

Clarabelle έγραψε:
st@cy έγραψε:

Κι εσύ βρε κοριτσάκι μου τι τα θέλεις τα βιβλία;
Υπάρχει κάτι πιο ιερό απ το δάκρυ μιας αγίας; livani

Ανεκδιηγητη ειμαι το παραδεχομαι..μη σου πω πως τωρα ειναι η καταλληλη στιγμη να ζητησω και την ευλογια της και τα υπολοιπα μαθηματα imarton

Kι ομως εγιναν Αναστασια μου....Μα χανεις το αριστουργημα για να διαβασεις Θρησκευτικα???? Ντροπη σου Mmm
Ντεπομαι Σμα μου...ειλικρινα. soutien
st@cy
st@cy
Κολλημένος με τα

Θηλυκό Τόπος : In one of all the gon joints in all the towns in all the world...
Ασχολίες : Σινεμα,θεατρο,φωτογραφια,tango

Δημοσίευση από fanlouknor Την / Το Πεμ Μάης 26, 2011 8:44 pm

Clarabelle έγραψε:
Απλά γιατί ενθουσιάστηκε με τις αγορεύσεις της Νόρας και ήθελε να της δείξει ότι εύκολα τους ξεγέλασε όλους Razz
Όχι γιατί ούτε οι σεναριογράφοι το έχουν συλλάβει ακόμα, απλά ήθελαν να βγάλουν εκτός την Άννα. Θα ζήτησε κι αυτή παραπάνω αμοιβή για τη σειρά Razz Razz
fanlouknor
fanlouknor
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Θηλυκό

Σελίδα 1 από 6 1, 2, 3, 4, 5, 6  Επόμενο

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης