Επεισόδιο 575 - Ημερομηνία 26-05-2011

Σελίδα 2 από 6 Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6  Επόμενο

Πήγαινε κάτω

Βαθμολογείστε το σημερινό επεισόδιo

Επεισόδιο 575 - Ημερομηνία 26-05-2011 - Σελίδα 2 Vote_lcap2%Επεισόδιο 575 - Ημερομηνία 26-05-2011 - Σελίδα 2 Vote_rcap 2% 
[ 1 ]
Επεισόδιο 575 - Ημερομηνία 26-05-2011 - Σελίδα 2 Vote_lcap33%Επεισόδιο 575 - Ημερομηνία 26-05-2011 - Σελίδα 2 Vote_rcap 33% 
[ 15 ]
Επεισόδιο 575 - Ημερομηνία 26-05-2011 - Σελίδα 2 Vote_lcap38%Επεισόδιο 575 - Ημερομηνία 26-05-2011 - Σελίδα 2 Vote_rcap 38% 
[ 17 ]
Επεισόδιο 575 - Ημερομηνία 26-05-2011 - Σελίδα 2 Vote_lcap16%Επεισόδιο 575 - Ημερομηνία 26-05-2011 - Σελίδα 2 Vote_rcap 16% 
[ 7 ]
Επεισόδιο 575 - Ημερομηνία 26-05-2011 - Σελίδα 2 Vote_lcap4%Επεισόδιο 575 - Ημερομηνία 26-05-2011 - Σελίδα 2 Vote_rcap 4% 
[ 2 ]
Επεισόδιο 575 - Ημερομηνία 26-05-2011 - Σελίδα 2 Vote_lcap7%Επεισόδιο 575 - Ημερομηνία 26-05-2011 - Σελίδα 2 Vote_rcap 7% 
[ 3 ]

Σύνολο Ψήφων : 45

Επεισόδιο 575 - Ημερομηνία 26-05-2011 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 575 - Ημερομηνία 26-05-2011

Δημοσίευση από soso Την / Το Πεμ Μάης 26, 2011 8:59 pm

Clarabelle έγραψε:

Στα μυστικά χρειάζονται ένα ευχέλαιο έναν εξορκισμό ένα κάτι.

Τα δοκιμάσαμε όλα και δε γίνεται τίποτα!! livani

Clarabelle έγραψε:
Δέχτηκε την πρόταση γάμου που της έκανε ο εκλεκτός παραδοσιακά όπως το ζητούσε η καρδούλα της
Απ όλες τις κοπέλες αυτό το εξάμβλωμα γυναίκας μας έδειξαν να δέχεται την πιο ρομαντική πρόταση. Όταν τη βλέπω να χαίρεται θέλω να ξεράσω με το δούλεμα που μας κάνουν οι σεναριογράφοι. Αυτό θα πει δικαίωση.

Στη λίστα με τις ******* και τις τρελές,προστίθενται κι οι ΔΙΑΝΟΙΕΣ.
Καλό για μας,διευρύνονται οι κατηγορίες όλο και σε καμία θα εμ-πέσουμε livani
Υγ.Καρδ-ΟΥΛΑ???
Ευφορη κοιλάδα ακαματερητων στρεμματων,θα εννοείς!

Clarabelle έγραψε:
Δεν προλαβαίναμε. Είχαμε να δούμε την πρόταση στο τσόκαρο και το Θάνο με τη Μαρίλια στο κρεβάτι μη ξεράσω.

Μην ξεράσεις (ακόμη)!Σε περιμένουν και χειρότερα!

Clarabelle έγραψε:
Βλέπουμε του κόσμου τα περίεργα. Σε δύο μέρες τελειώνει η σεζόν. Αυτά που περιμένουμε θα τα δούμε ή ΜΠΑ;

ΜΠΟΥ!!! soutien

Clarabelle έγραψε:
Θα μάθουμε τι κρυφοψυθίριζαν ο Λευτέρης με το Λουκά;

Ωωωωωω καημέενηηηηηηηηη!!!! livani

Clarabelle έγραψε:
Δυό επεισόδια πριν το φινάλε και χασμουριόμαστε. Καλό είναι αυτό;

Καλό, γιατί είναι τζάμπα και ανευ συνταγογράφησης!!!

Υγ.Και για την ιστορία,ο τάφος αν είχε ανοιχτεί/διαρραγεί,θα φαινόταν δια γυμνού οφθαλμού!
Υγ. livani

Έχει επεξεργασθεί από τον/την soso στις Πεμ Μάης 26, 2011 9:08 pm, 2 φορές συνολικά
soso
soso
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : ΧΛΟΕΡΟΣ

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 575 - Ημερομηνία 26-05-2011 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 575 - Ημερομηνία 26-05-2011

Δημοσίευση από fay Την / Το Πεμ Μάης 26, 2011 9:02 pm

Clarabelle έγραψε:olet]

Το πανέξυπνο τσοκαρίδιο μέσα στη συγκίνηση δέχτηκε την πρόταση γάμου που της έκανε ο εκλεκτός παραδοσιακά όπως το ζητούσε η καρδούλα της Είναι ρομαντικό και τρυφερό το κορίτσι. Τί άλλο θα δω Χριστέ μου σε τούτη τη σειρά; Απ όλες τις κοπέλες αυτό το εξάμβλωμα γυναίκας μας έδειξαν να δέχεται την πιο ρομαντική πρόταση Όταν τη βλέπω να χαίρεται θέλω να ξεράσω με το δούλεμα που μας κάνουν οι σεναριογράφοι. Αυτό θα πει δικαίωση.
[/size]

Αυτή η σκηνή ήταν και για μένα η πιο αηδιαστική, περισσότερο κι από της Μαρίλιας με το γόη της που ομολογουμένως μου έφερε κι αυτή αναγούλα. Δε με νοιάζει αν οι ηθοποιοί έχουν χημεία ή ταλέντο, με νοιάζει που ένα σάπιο πλάσμα σαν τη Νταίζη καταφέρνει να παίρνει αυτό που θέλει και με τον τρόπο που θέλει. Ακόμη και τη ρομαντική πρόταση γάμου που περίμεναν οι Λουκανορικοί τη χαντάκωσαν βάζοντας τη Νόρα να προτείνει γάμο γιατί είπαμε ότι αυτό το ζευγάρι δεν είναι συμβατικό και τα κάνει όλα ανάποδα. Αλλά η τραγουδιάρα και το σκυλάκι της είναι παραδοσιακοί τόσο που ο Χρήστος έπεσε και στα γόνατα να κάνει πρόταση γάμου, με μονόπετρο, κεριά και ατμόσφαιρα. Κι εμένα ένα ανακάτωμα στο στομάχι μου ήρθε, δε μπορώ να πω, και με κάνει έξαλλη το γεγονός ότι ένα άτομο του υποκόσμου με βεβαρημένο ποινικό μητρώο καταφέρνει ακόμα να μένει στο απυρόβλητο και άνθρωποι σαν το Λουκά να πρέπει να υφίστανται ψευδείς κατηγορίες για συκοφαντία. Περίμενα ότι τουλάχιστον μέχρι το τέλος της σεζόν θα αποδιδόταν δικαιοσύνη όσο αφορά τη Νταίζη αλλά μάταια. Η αγαπημένη των σεναριογράφων θα βγαίνει πάντα αλώβητη και θα κατηγορεί όλους τους ηλίθιους που δε ζήτησαν τη συμβουλη της επί παντός επιστητού. Και μάλλον τη Νταίζη την αγαπάνε περισσότερο από τη Μελίτα γιατί την πρώτη την έχουν συνεχώς σε θέση ισχύος ενώ τη δεύτερη την κατρακυλούν όλο και πιο χαμηλά
fay
fay
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Θηλυκό Τόπος : Σε μια δική μου ουτοπία.
Ασχολίες : Διάβασμα, Μουσική, Κλασσικό σινεμά.

Δημοσίευση από JESSIE Την / Το Πεμ Μάης 26, 2011 9:25 pm

Clarabelle έγραψε:
Βλέπουμε του κόσμου τα περίεργα. Σε δύο μέρες τελειώνει η σεζόν. Αυτά που περιμένουμε θα τα δούμε ή μπα;
Εξαρτάται τι περιμένει ο καθένας να δεί....

Clarabelle έγραψε:
Θα μάθουμε τι κρυφοψυθίριζαν ο Λευτέρης με το Λουκά;
Θα λέγανε : ας κάνουμε οτι κάτι παίζεται, για να τους παραπλανήσουμε....

Clarabelle έγραψε:
Θα μάθουμε γιατί η Αντιγόνη πήγε τόσο χαλαρά και ομολόγησε το φόνο;
Γιατί αφού το ομολόγησε μόνη της, μπορεί άνετα να το αναιρέσει αργότερα, και να υπάρξει και τρίτη εκδοχή για τη δολοφονία! Κάποιος υποψήφιος της προτίμησής μας???

Clarabelle έγραψε:
Θα μάθουμε πως έγινε και πλησίασαν η Αννα κι η Αντιγόνη; Τι είδους σχέση είχαν;
Ισως το μάθουμε , ίσως και όχι! Εχει τόση σημασία ?

Clarabelle έγραψε:
Θα μάθουμε ποιός κάρφωσε το Λευτέρη όταν πήγε να ταχυδρομήσει τα διαμάντια και του την έπεσε η αστυνομία;
Δεν νομίζω οτι τον κάρφωσε κάποιος. Ολους τους πέρασαν απ'το τμήμα για ένα φεγγάρι, δεν χρειαζόταν να τους καρφώσει κάποιος....

Clarabelle έγραψε:
Δυό επεισόδια πριν το φινάλε και χασμουριόμαστε. Καλό είναι αυτό;
Εγω πάντως χασμουριέμαι σε όλα τα επεισόδια, γιατί και ξέρω τι πρόκειται να δώ, αφού έχουν φροντίσει να μας ενημερώσουν για τα πάντα, αλλά και η προοπτική οτι θα ξεκουραστώ για μιά ώρα από τις δουλειές μου, για να δώ μιά σειρά που με ευχαριστεί, είναι αρκετό για να με χαλαρώσει.....
JESSIE
JESSIE
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Θηλυκό Τόπος : ΑΘΗΝΑ

Δημοσίευση από aggeliki Την / Το Πεμ Μάης 26, 2011 9:49 pm

Αλλο ένα ανιαρό επεισόδιο.
Ποιός σκάει για τον έρωτα της τραγουδιάρας και μας φύλαγαν την πρόταση γάμου για το φινάλε δεν ξέρω εγώ πάντως όχι.
Ποιός σκάει για τον Στέφανο ετών σαράντα που συζεί με την Εριέττα λέει μεγάλα λόγια και πάει στη Μελίτα να της κάνει παραπονάκια γιατί πιστεύει οτι ο μπαμπάς είναι λιγότερο κάθαρμα απ όσο αυτός. Εγώ πάντως όχι. Ο Απόλυτος τώρα δικαιώνεται.
Ποιός νοιάστηκε που θα στείλει διακοπές ο Θάνος τα παιδιά του και μας ζάλισαν μ αυτόν τον γελοίο αντί να μας δείξουν επιτέλους την Εύα με το σύντροφό της Εγώ πάντως όχι. Θεά η Εύα όταν θυμώνει!
Ποιός τους είπε οτι καταπίνουμε πως Αντιγόνη Νταίζη Χρήστος Στέφανος κλπ μέλη της μαφίας ενδιαφέρονται για το Λουκά και την παρέα. Καθένας απ αυτούς κοιτάζει το συμφέρον του. Εγώ πάντως όχι. Όλα τα περίμενα πάντως, αλλά ότι ο Στέφανος νοιάζεται για τη παρέα με κάνει να γελάω.
aggeliki
aggeliki
Εδεμοφανάκι
Εδεμοφανάκι

Δημοσίευση από zeta88 Την / Το Πεμ Μάης 26, 2011 9:50 pm

Η είδηση ότι ο Αραβαντινός δεν είναι θαμμένος εκεί, ήρθε και τους τάραξε όλους πολύ, ειδικά τη Νόρα και δεν κάνει!!
Η Αμαλία τα λέει για άλλη μια φορά στη Μελίτα, αλλά ποιος την ακούει..pff pff
Μελίτα στην Αμαλία :"Άνοιξε σε παρακαλώ-δεν είμαι εδώ για κανένα" lmao Λες και ποιος θα πάει να σε δει.. lmao
Ο Ρούσσος το παρατραβάει επιμένω!!
Η Νόρα αισθάνεται άσχημα απέναντι στην παρέα που τους πήρανε στο λαιμό τους, αλλά όλοι συνεχίζουν να είναι στο πλευρό τους και δεν το μετανιώνουν!! ))
Αντιγόνη-Λουκάς-Στέφανος προσπαθούν να καταλάβουν τι μπορεί να 'χει γίνει και σιγά μη βγάλουν άκρη..
Μ'αρέσει ο Παναγιώτης που συνεχίζει να στηρίζει το Λουκά παρόλο που του στοίχισε και συνεχίζει να ψάχνει το θέμα..
Λουκάς-Νικόλας ίσως η καλύτερη σκηνή σήμερα..Αρχίζουν να κοροϊδεύουν ο ένας τον άλλον όπως πάντα για να μην τους πάρουν από κάτω τα προβλήματα, αλλά είναι τόσο χάλια που ούτε όρεξη για πλάκα δεν έχουν.. και τελικά λένε αυτά που σκέφτονται.. Neutral Και μετά με τη Δάφνη, ο Νικόλας ανησυχούσε και στεναχωριόταν για το Λουκάκο.. Παρά τις πλάκες τους μ'αρέσει που σε τέτοιες στιγμές φαίνεται πόσο νοιάζεται ο ένας για τον άλλον..
Και η σκηνή Νόρας-Εριέττας μ'άρεσε πολύ!!
Αντιγόνη-Νταίζη ακούσαμε πάλι ΤΙΣ ατάκες!! sisi
Η Στέλλα συνεχίζει να ανησυχεί και να στηρίζει τη Νόρα!! (και να το δείχνει βασικά!!)
Η Μελίτα πάλι άλλ' αντ'άλλων στο Στέφανο, αν και δεν κατάλαβα ακριβώς γιατί πήγε να την επισκεφτεί.. scratch
Ο Θάνος εκνευριστικότατος!!!! Το βλέμμα της Εύας μετά το "αξίζει τον κόπο" του Θάνου όλα τα λέφτά!! sisi Σε όλη τη σκηνή, αλλά ειδικά εκεί..
Αλλά βρε Εύα όλο το μυαλό σου στη Μαρίλια έχεις και με το δίκιο σου αλλά κι αυτός ο Λευτέρης, που όλο σε βοηθάει,το φέρνει από δω ο καημένος, το φέρνει από κει και δεν του δίνεις καθόλου σημασία..Πες του καμιά γλυκιά κουβέντα τουλάχιστον..
Νταίζη-Χρήστος ωραία σκηνή δεν μπορώ να πω και καταπληκτικοί και οι δυο τους αλλα κι αυτός ο Χρήστος το απόλυτο έγκλημα έχει δίπλα του και πάει να παντρευτεί (και υποτίθεται για κάτι τέτοιο προοριζόταν και ο ίδιος κάποτε..) πολύ ρομαντική πρόταση δεν έκανε;;Δεν της έβγαζε κανα όπλο στα ξαφνικά και να τη ρωτήσει αν θέλει να τον παντρευτεί;;Για να είναι στο στοιχείο τους.. sisi
Νόρα-Λουκάς στο τέλος λίγο αλλά Love! Love! Αργεί η μπέμπα..Περιμένει να έρθει ο παππούλης..
Σπόιλερ:
Να δούμε τον μπαμπούλη πόσο θα αντέξει να τον περιμένει..
evaki16 έγραψε:
Υ.Γ Το ποσο παει στον Πετρακη το κολλητο μαυρο μπλουζακι δεν λεγεται..... Θεος!!! Love! Love!

Κι εμένα μ'άρεσε πάρα πολύ!!!!!
zeta88
zeta88
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Θηλυκό

Δημοσίευση από fantina Την / Το Πεμ Μάης 26, 2011 9:52 pm

κοιτα πως παει η δουλεια ........
δυο επεισοδια πριν το τελος και το μονο καινουργιο που μαθαμε ειναι ......
ποτε ερχεται ο Ευκλειδης .
οτι παντρευται η Νταιζη ,ξανα .
α! και οτι εχει διδακτορικο ο Χρηστος
αυτα......
τετοια οικονομια στα επεισοδια και στις εξελιξεις ουτε απο το διεθνες νομισματικο .....
ειπαμε αλλα οχι και ετσι ......δωσε κατι στο λαο σου για να σου δωσει και αυτος .............τηλεθεαση !!!!!
τα σημερινα ..........
την φαβα την βλεπανε ,τον λακκο δεν ειδανε και πεσανε μεσα .
το ερωτημα ειναι πως ανυψωνουμε το ηθικο του Λουκα,πως τον στηριζουμε και πως τον υποστηριζουμε ,θα ειμαστε εδω ειπε η Ερη ,μην σας νοιαζει για τα λεφτα (ειμαι ηδη<< στο παμε πακετο >>,και ψαχνω για την χαμενη ,ελπιζω πλουσια αδελφη μου )
δεν πειραζει ,
το πειθαρχικο θα πειραξει λιγο τον Λουκα ....
ενα ποινικο για συκοφαντηση θα πειραξει λιγο τους αλλους ....αλλα
ολοι μαζι σε αυτο και ολοι μαζι να στηριζουν και να υποστηριζουν το Λουκα .
pas male du toute.......
μου αρεσε ολο αυτο ,με γλυκανε ,μου θυμισε παρεα απο τα παλια !
παμε παρακατω ......
η επισκεψη του Στεφανου ,στην Μελιτα .
τι ακριβως ,εκανε εκει ο Στεφανος ?πηγε να της πει οτι αποδεχτηκες το καθαρμα τον πατερα σου ,οταν δεν αποδεχοσουν εμενα και τις παρανομες δουλειες μου ?
να βγαλει το αχτι του για την αδικια που γινεται στην κοπελα του ?
να τα πει καπου να ξεσπασει (γιατι στην μανα του δεν ξεσπασε )?
δεν το καταλαβα ......
παντως και ετσι και γιουβετσι δεν γινεται ,
χωρις να ειμαι φαν του συγκεκριμενου ηρωα ,ενα εχω να πω ......
ξεκαθαριστε μαζι του ,για να μπορουμε και εμεις να τον απολαυσουμε ......
ε αγαπημενοι κυριοι σεναριογραφοι .............
η Μελιτα βεβαια ,οταν τον ειδε ,νομιζε οτι πηγε για<< καθαρισμα>> ο Στεφανος και μια χαρα την ειχε αλλα μετα καταλαβε οτι για ολα φταει η γκομενα του και ο Ερμης που ηταν αναδρομος ...
δεν μιλαμε για την κοσμαρα της ,μιλαμε για μεταλαγμενο ειδος με αντοχη στην ελλειψη μυαλου ...........
την προταση να την σχολιασω ?
μετα απο το ξαφνιασμα που ειχα με το διδακτορικο του Χρηστου και την απορια της Νταιζης αμα εχει διακοπη η ΔΕΗ ....
ειδα μια απο της ωραιοτερες και ισως ρομαντικοτερες προτασεις γαμου ,αλλα
δεν μπορω να μην σχολιασω το διαμαντι ,κοτρωνα ....
Σπόιλερ:
σαν να εκανε δειγματισμο στα διαμαντια ηταν το καθαρματακι και συν τοις αλλοις του ηρθε και τσαμπα η κοτρωνα
και το δευτερο ηταν εκεινο ¨τι να πω τωρα ¨της Νταιζης ....
λες και δεν ηξερε τι επρεπε να πει .....ας πει τα καλαντα και βλεπουμε ......
τριτο και τελευταιο, το υποσχομαι .....
να αραιωνουμε λιγο ,ειπε ο μπαρμπας στην μικρουλα ,μην βγαλουμε και κορεους και αντε να βρισκεις αλοιφη ....
και μικρουλα τσινισε ωσαν την τσιμπησε αλογομυγα .....
παντως εδω δεν μιλαμε για μεταλαξη χαρακτηρα και αλλαγη πλευσης ....
θελω να σε βλεπω ......τι να βλεπεις μωρ συ ....τον μπαρμπα ,τον γλιτσουλα ,τον μυξα .....ημαρτον και εμεις αγαπησαμε αλλα δεν καναμε ετσι .
εδω ο ερωτας δεν τυφλωνει ,δημιουργει ουσιαστικα προβληματα αντιληψης .....
κρανιοεγκεφαλικη η Ευα και καμερα εβαλε στο στηθος στο μερος της καρδιας .
και αρχισε την κινηματογραφηση .....
πλανο πρωτο ,ληψη πρωτη ,παμε ........(με τον φωτισμο ειχαμε κατι προβληματα αλλα τα λησαμε ,δυνατο το αργαλειο )
και με το παμε αρχισε τις μ@#@#ιες ο μεγας γκομενος των τριων ηπειρων και δεκαπεντε θαλασσων ....
το ηξερα οτι θα ερθεις ....μηπως ξερεις ποτε θα παρω κατι λεφτα που περιμενω ?
που θα πας διακοπες ,εχω σπιτι στο πανοραμα θεσσαλονικης (εγω τα τριγωνα πανοραματος ξερω πολυ καλα)
ειναι μετα να μην κατεβαζει καντηλια η ξανθια ,ειναι να μην θελει να τον δειρει και γω μαζι της ,
με την μονη διαφορα οτι εγω θελω να δειρω και την Μαριλια ......μπορω ....

επειδη το επεισοδιο ηταν και ετσι και γιουβετσι ....
και με γλυκανε και με ντουμανιασε .......
και η πολυ οικονομια ,αρχιζει και με κτυπα στα νευρα (και κυριολεκτικα και μεταφορικα )
μετριον το σημερινο και δυο επεισοδιο πριν το τελος της σεζον !!!!!!!!!!!!!!!!!!!

δεν με αφηνεται να αγιασω ....εκει που τα εγραψα διαβασα και τους δικους σας σχολιασμους ....
με αφορμη τις σωστες για μια ακομη φορα απορειες και επισημανσεις της clarabelle,
καπετανισσα ,soso,jessie ,τα ρεστα μου και παω πασο ..........

fantina
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Θηλυκό Τόπος : στο πιο ομορφο βουνο !!!!!
Ασχολίες : κατι κανω και εγω ......

Δημοσίευση από zeta88 Την / Το Πεμ Μάης 26, 2011 10:06 pm

fantina έγραψε:θα ειμαστε εδω ειπε η Ερη ,μην σας νοιαζει για τα λεφτα (ειμαι ηδη<< στο παμε πακετο >>,και ψαχνω για την χαμενη ,ελπιζω πλουσια αδελφη μου )

Κι η μαμά μου το ίδιο είπε εκείνη την ώρα!!Κι ακόμα καλύτερα αν τα γράψει κι αυτή στην ανιψιά της.. Wink
zeta88
zeta88
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Θηλυκό

Δημοσίευση από fantina Την / Το Πεμ Μάης 26, 2011 10:12 pm

zeta88 έγραψε:
fantina έγραψε:θα ειμαστε εδω ειπε η Ερη ,μην σας νοιαζει για τα λεφτα (ειμαι ηδη<< στο παμε πακετο >>,και ψαχνω για την χαμενη ,ελπιζω πλουσια αδελφη μου )

Κι η μαμά μου το ίδιο είπε εκείνη την ώρα!!Κι ακόμα καλύτερα αν τα γράψει κι αυτή στην ανιψιά της.. Wink

δεν γινεται ,καπου θα υπαρχει μια .......
πιεζω ηδη τον πατερα μου ,να μου πει για το <<αμαρτωλο >>παρελθον του .......

fantina
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Θηλυκό Τόπος : στο πιο ομορφο βουνο !!!!!
Ασχολίες : κατι κανω και εγω ......

Δημοσίευση από JESSIE Την / Το Πεμ Μάης 26, 2011 10:18 pm

aggeliki έγραψε: Όλα τα περίμενα πάντως, αλλά ότι ο Στέφανος νοιάζεται για τη παρέα με κάνει να γελάω.

Πιστεύω οτι βασικά ο Στέφανος νοιάζεται για την Εριέττα, η οποια είναι η αδελφή του Λουκά, και μαζι κατέθεσαν τη μήνυση κατά Ρούσσου. Αφού λοιπον ο Στέφανος στηρίζει την Εριέττα, φυσικό είναι να στηρίζει και το Λουκά, και κατ'επέκταση την παρέα. Αλλωστε στην παρέα ανήκει και η Εύα, η οποία πλέον είναι η μάνα του γιού του....
Μάλιστα λόγω της Εριέττας και πάλι, και της πίστης της στο Στέφανο, πείστηκε τελικά και ο Λουκάς οτι ο Στέφανος δεν έχει σκοτεινό ρόλο, και θέλει πραγματικά να τους βοηθήσει.

ΥΓ: Κορίτσια, πάλι κάνατε το θαύμα σας! Gxnel, Fantina, Tzibirdika, : respect :
JESSIE
JESSIE
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Δημοσίευση από anastasia20 Την / Το Πεμ Μάης 26, 2011 10:26 pm

πραγματικα ο στεφανος κατι παιρνει και μας το κρυβει... imarton
τι ηταν παλι τουτο σημερα;;;ανθρωπε μου πας καλα;;;;πηγες στο σπιτι της για να την βρισεις;;;γιατι δεν πηγες στο ρουσσο να τα πεις αφου με αυτον τα εχεις...

αλλα το προβλημα του στεφανου εντοπιστηκε απο την αρχη...
<τον πατερα σου τον αποδεχτηκες...εμενα οχι>
ε...πες το ντε!!!αυτο ειναι το θεμα σου εσενα και οχι αν ο ρουσσος καταστρεψει το λουκα (απο ποτε αυτοι εγιναν κολλητοι δεν το εχω καταλαβει ακομα Rolling Eyes )

καλα βρε στεφανε..τι μιλας για το ρουσσο ρε;;;η οικογενεια σου σου λεει ειναι η επιτομη της εντιμοτητας....η μητερα σου η αγια τερεζα η αδερφη σου η πριγκιπησσα νταινα και εσυ σαν αλλος κωστας πρεκες πολεμας για το καλο της κοινωνιας....ελεος.... lmao imarton

η μελιτα να τον κοιτα απορημενη <τι εχεις παθει;>
ολικη παρακρουση και στερηση απο εσενα μελιτα... yey

στεφ<κοιτα τα χαλια σου τωρα>
οταν σου φερε το βαζο καπελο θα κοιταξεις τα δικα σου χαλια ηλιθιε... Ksilo

μελ<φυγε απο το σπιτι μου>
στεφ->ο στεφανος εκεινη τη στιγμη παθαινει κοκομπλοκο....δεν το περιμενε...χτες με παρακολουσε και σημερα με διωχνει ;;;τωρα θα σου δειξω εγω...
στεφ<φευγω δεν μενω αλλο εδω>
ειναι θεοπαλαβος.... gelio σου ειπε κανεις να κατσεις ρε;;;;θελεις και νερατζακι μηπως;;;; gelio

καλα η εριεττα μπορει να σταματησει να γλυφει...η αντιγονη που σκοτωσε τον πατερα της τον χατζημπουκλα δεν μπορει να λεει ψεμματα...μονο ο ρουσσος που τυχαινει να ειναι πατερας της μελιτας... cake

πως ο ρουσσος παναγια μου καταφερε να παρει τα οστα;;;δεν εκανε περιπολιες ο λουκας με τον αλλον ;;;;και που ηξερε ποια ειναι τα οστα του αραβαντινου;;;;
εκτος απο το στεφανο και οι αλλοι πινουν και δεν μας δινουν... slap
anastasia20
anastasia20
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Δημοσίευση από ΣΨ1 Την / Το Πεμ Μάης 26, 2011 10:44 pm

O Ρουσος συνεχιζει τις βολτες περα δωθε και πανηγυριζει ως νικητης.Νι-
κησε;;;;;;;Θα δειξει!Πολυ θαθελα να πω οσονουπω,αλλα δεν θα μας την κα-
νουν τη χαρη.Απο τελος Οκτωβρη θα μαθουμε τον νικητη,αν υπαρξει βεβαια.
Η Αμαλια σκετη γατα καταλαβε αμεσως τι εχει σκοπο να κανει στον Λουκα
ο Ρουσος,ενω η κορη της ρωταγε παλι:Τ ι σημαινει αυτο για μας;;;;;;;;;;;;;;;
Η απορια μου ειναι πως μια γατα,μπορει να γεννησει εναν χανο!!
Βεβαια ταχει δει ολα η Αμαλια με την Μελιτα και φυσικα εχει σηκωσει τα χε-
ρια ψηλα.Τι της λεει ,τι δεν της λεει,αυτη εκει,τον χαβα της:Ειμαι ερωτευμε-
νη μαζι του μανουλα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Και φυσικα οσο περνανε τα επεισοδια πειθομαι ολο και πιο πολυ,οτι τη Μελ
στο τελος θα μας την δειξουν να ειναι μονη σαν το λεμονι!Αλιως δεν εχει
νοημα τιποτε απ ολα αυτα.Μας την δειχνουν αδυναμη ,αναποφασιστη,ανωρι-
μη,χωρις καμια προσωπικοτητα.Ενας τετοιος ανθρωπος λοιπον πως ειναι δυ-
νατον να κανει ερωτικη σχεση.Καλα ερωτικη σχεση θα κανει,αλλα θα ειναι με
ημερομηνια ληξης,γιατι δεν εχει να προσφερει τιποτα.Αν δεν τα βρει με τον
εαυτο της δεν εχει να προσφερει τιποτα.
Πολυ ωραια η σκηνη Νορας και Ερης .Η Εριεττα παντα εκει να τους σταθει στα δυσκολα που ερχονται.Αυτη ειναι η Ερη και για μενα δεν θα υπαρξει
ανατροπη σ αυτον τον ρολο,σε οτι αφορα στον χαρακτηρα της παντα!
Επισης πολυ καλη η σκηνη Στεφ και Εριεττας.Μου αρεσε αυτο που ειπε:οτι
τετοια αδικια δεν μπορει καποια στιγμη με καποιον τροπο θα τιμωρηθει!
Η επισκεψη του Στεφανου στην Μελιτα δεν μου αρεσε.Χωρις νοημα την βρη-
κα και τελικα δεν καταλαβα τον λογο που πηγε εκει ο Στεφ.
Αυτο που σκεφτηκα ειναι οτι η Ακριτα πεταξε ενα ξεροκοματο στους φαν
του ζευγαριου.Ε ολοκληρο καλοκαιρι ειναι αυτο ,μη τους αφησει νηστικους
και ναχουν να παιζουν με κατι αυτα τα αααααααααααααατελειωτα καλοκαιρινα
βραδυα lmao

ΣΨ1
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Τόπος : Αθήνα
Ασχολίες : Πολλές

Δημοσίευση από gxnel Την / Το Πεμ Μάης 26, 2011 10:45 pm

και η Μελιτα παει στο σπιτι της Ερις για να τη βρισει!!!!να τα λεμε ολα!

Jessie
Επεισόδιο 575 - Ημερομηνία 26-05-2011 - Σελίδα 2 145879

Έχει επεξεργασθεί από τον/την gxnel στις Πεμ Μάης 26, 2011 10:55 pm, 1 φορά
gxnel
gxnel
Εδεμοφανάκι
Εδεμοφανάκι

Θηλυκό

Δημοσίευση από aggeliki Την / Το Πεμ Μάης 26, 2011 10:51 pm

JESSIE έγραψε:
aggeliki έγραψε: Όλα τα περίμενα πάντως, αλλά ότι ο Στέφανος νοιάζεται για τη παρέα με κάνει να γελάω.

Πιστεύω οτι βασικά ο Στέφανος νοιάζεται για την Εριέττα, η οποια είναι η αδελφή του Λουκά, και μαζι κατέθεσαν τη μήνυση κατά Ρούσσου. Αφού λοιπον ο Στέφανος στηρίζει την Εριέττα, φυσικό είναι να στηρίζει και το Λουκά, και κατ'επέκταση την παρέα. Αλλωστε στην παρέα ανήκει και η Εύα, η οποία πλέον είναι η μάνα του γιού του....
Μάλιστα λόγω της Εριέττας και πάλι, και της πίστης της στο Στέφανο, πείστηκε τελικά και ο Λουκάς οτι ο Στέφανος δεν έχει σκοτεινό ρόλο, και θέλει πραγματικά να τους βοηθήσει.

Ο Στέφανος χτυπιέται οτι θέλει να βοηθήσει το Λουκά αλλά είναι τουλάχιστον αφέλεια να μην τον υποψιάζονται για τίποτα και να τον εμπιστεύονται. Αυτός ο άντρας τους τρομοκρατουσε ενα χρόνο και ακόμη στην αρχή της γνωριμίας του με την Εριέττα της μιλούσε υποτιμητικά για την παρέα της φεγγαρόπετρας.
Να τον έβλεπα τουλάχιστον να είναι ψυχή και σώμα με την Εριέττα να πω αυτός ειναι ο λόγος που κόβεται για το Λουκά.
Η σημερινή σκηνή όμως με την Μελίτα άλλα έδειξε. Είναι μαζί με Εριέττα για να κοντράρει τη Μελίτα. Αλλιώς τι νόημα είχε η σκηνή;
aggeliki
aggeliki
Εδεμοφανάκι
Εδεμοφανάκι

Δημοσίευση από nefelik Την / Το Πεμ Μάης 26, 2011 10:52 pm

anastasia20 έγραψε: καλα βρε στεφανε..τι μιλας για το ρουσσο ρε;;;η οικογενεια σου σου λεει ειναι η επιτομη της εντιμοτητας....η μητερα σου η αγια τερεζα η αδερφη σου η πριγκιπησσα νταινα και εσυ σαν αλλος κωστας πρεκες πολεμας για το καλο της κοινωνιας....ελεος.... lmao imarton
Ο Στέφανος δεν αποδέχτηκε ποτέ τη μάνα του, τουλάχιστον από όταν έμαθε ότι τον χρησιμοποιούσε και όλα αυτά που είχε κάνει... Πάντα κρατούσε και κρατάει αποστάσεις και επιμένει να πληρώσει για ό,τι έχει κάνει... Ούτε και με την αδελφή του έχει τις καλύτερες σχέσεις... Άλλη είναι αυτή που ζει με τα λεφτά του μπαμπά της, παριστάνοντας ταυτόχρονα ότι δεν τα θέλει, και ισχυρίζεται ψευδώς ότι ήταν με το μέρος των φίλων της, ενώ το μόνο που έκανε ήταν να μην παίρνει θέση, και να αναρωτιέται συνεχώς τι να κάνει και πώς θα γλυτώσει ο εαυτούλης της... Nyxia

anastasia20 έγραψε:καλα η εριεττα μπορει να σταματησει να γλυφει...η αντιγονη που σκοτωσε τον πατερα της τον χατζημπουκλα δεν μπορει να λεει ψεμματα...μονο ο ρουσσος που τυχαινει να ειναι πατερας της μελιτας... cake

πως ο ρουσσος παναγια μου καταφερε να παρει τα οστα;;;δεν εκανε περιπολιες ο λουκας με τον αλλον ;;;;και που ηξερε ποια ειναι τα οστα του αραβαντινου;;;;
εκτος απο το στεφανο και οι αλλοι πινουν και δεν μας δινουν... slap
Η Εριέττα έχει μυαλό, σε αντίθεση με κάποιες άλλες, και κατάλαβε ότι η Αντιγόνη δεν είχε κανένα λόγο να πει ψέματα, αφού το μόνο που ήθελε ήταν να προστατέψει το γιο της. Ο Ρούσσος ήταν αυτός που ήταν απελπισμένος, προσπαθούσε να τους πολεμήσει με κάθε μέσο, και πέτυχε να φύγει ο Παναγιώτης από τη θέση του, να μείνει ο τάφος αφύλακτος και να καθυστερήσει η εκταφή. Κάθε λογικός άνθρωπος το ίδιο θα σκεφτόταν. Ο Λουκάς έκανε περιπολίες μόνο για μια νύχτα και ο τάφος έμεινε πάρα πολλές ώρες αφύλαχτος. Και οι οικογενειακοί τάφοι δεν είναι ομαδικοί, έχουν συγκεκριμένες θέσεις, οπότε αν κάποιος ήθελε να βρει και να πάρει τη σωρό του Αραβαντινού, θα μπορούσε άνετα να το κάνει.

Κατά τα άλλα, μια χαρά τα είπε ο Στέφανος στη Μελίτα, και λίγα της είπε. Επίσης, εγώ γιατί είδα ότι ο Στέφανος τα πήρε μόλις το κατινάκι άρχισε πάλι να κατηγορεί την Εριέττα; Αλλά φαντάζομαι ότι όσοι από τους υποστηρικτές της Μελίτας τον θεωρούν ηλίθιο μετά από αυτό, δεν θα τον θέλουν πια δίπλα στη Μελίτα... sfyr

nefelik
Εδεμοφανάκι
Εδεμοφανάκι

Θηλυκό

Δημοσίευση από ΣΨ1 Την / Το Πεμ Μάης 26, 2011 10:53 pm

Ηταν φυσιολογικο δηλ η Ευα ναχει την μικροκαμερα σαν καρφιτσα στο
μπλουζακι;;;;Μαλλον θα ηταν γιατι ο Θανος το περασε στο ντουκου και
δεν τη ρωτησε ,τι ειναι αυτο μανιτσα μου;;;χααχχχααχαχαχαχαχ
Ανετα θα την ελεγε μανιτσα μου παντως!Τι γυφτουλας ειναι αυτος Χριστε
μου !
Προβλεπεται παντως χαμος κυριου ,μολις μαθει η Μαριλια τι προσπαθουσε
να κανει η Ευα.Ουτε ψιλος στο κορφο της Ευας!!

ΣΨ1
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Δημοσίευση από loukitsa Την / Το Πεμ Μάης 26, 2011 10:55 pm

Ασπάστηκα:

1.Το αγριο βλέμμα του Λουκά για τα ασχημα μαντατα με τη σωρο!
Η Νόρα σε απόγνωση

2.Έρη και Λουκάς δεν ξέρουν τι να υποθέσουν!
Στέφανε όχι και να σκοτωσεις τη Θεαρα μου!

3.Η Παρεα διχως το Λουκα στο γραφείο και η Γιαγια Φωκα να
πεταγετε μονιμως!

4.Η Θεαρα αδυνατει να πιστεψει πως δεν βρέθηκε ο Αραβαντινος...
Στέφανος και Λουκάς προσπαθούν να βγαλουν μια ακρη..μας τοσο ευκολα μετακινουνται πτωματα?

5.Η Νόρα καλει τον μπαμπακα της να έρθει για τα ευχαριστα!

6.Μα ειναι δυνατον να λεει τετοια πραγματα ο αστυνομος?
Ετσι ευκολα κλεβονται τα πτώματα? Αγαπαμε Γιάννη ζαφείρη!

7.Λευτερης-Ευα και μικροκάμερα δεν συμφωνω με το σχέδιο,
αλλά τουλαχιστον βλέπουμε την ταλαντουχα κουκλα μας!
Και ο Λευτέρης δίπλα της να τη βοηθά

8.Ο Λουκάς πήγε στο ιατρείο του Νικόλα και άρχισαν τις εξυπναδες
για το ποιός φταίει στην νυχτερινη περιπολία!Τουλαχιστον
προβληματιζεται για την επαγγελματικη του πορεία σοβαρα ο καλός μου!

9.Οι κουνιαδουλες μιλούν για τα νεότερα και την ψυχολογικη
πτώση του Λουκά!

10.Νικόλας και Δαφνη ξεκινησαν το πακετάρισμα
και εκτιμησαν τη βοηθεια του Λουκά...Ραγισε η καρδουλα τους

11.Ο Θάνος μολις ειδα τη καρακουκλάρα Ευα
του έπεσε το σαγόνι κάτω και προσπάθησε πάλι να τη σαγηνεύσει!
Της ειπε για εξοχικα σε Πόρτο Χέλι και Πανόραμα αλλα η δικια μας
αηδίασε

12.Στεφανος και Ερη μιλούν για τα δικά τους
γλυκά και ανθρώπινα! Φωτιστης αγνοείται...ευτυχως αγκαλιάστηκαν και φιληθηκαν!

13.Μετα τη συνάντηση με το Θάνο, η Ευαρα δυναμική
και εξω φρενών σαν μάνα που της πληγωνουν το παιδί της
είδε στο σπίτι του Λευτέρη τι τράβηξε η καμερα.

14.Λουκας και Νόρα μιλουν για τη μπεμπα τους!
Και τσουπ απρόσκλητος χτυπησε το κουδουνι τους
βραδιάτικα ο Πέτρος!

Σπάστηκα:

1.Γεια σου Αμαλι έπρερε να τραβηξεις το αυτι της χαζοκορης σου απο μικρη
όχι τωρα! Δεν ειναι εκει για κανεναν αυτη και ο Χατζηγιαννης. Πάλι καλα ηρθε ο Πέτρος.
αλλά αυτη η εκδικητικοτητα που βγαζει προς τα παιδια ειναι εξοργιστικη!

2.Μετα το τηλεφωνημα
στον Ευκλείδη...Πάλι καλα που μιλουσε τωρα η μανα της Νόρας! Κατινομανα και χαζοκόρη Ρούσσου πηγαν
να δειξουν τι στο γραφειο? εμεις δεν θα χαρουμε να τις δουμε όταν
γεννησεις!

3.Το ζευγαρι της Αγίας Παρασκευης Μαρίλια-Θάνος στο κρεββατι!
Καλα αυτη ηταν τζιμάνι και τη δαγκωσε για τα καλα
η μικρη τη λαμαρίνα.

4.Η Οχια έκανε πάλι την έξυπνη και κατηγορησε την Θεαρα!
Η μονη σατανικη εκει μέσα είσαι εσυ τσουχτρα!Αχ Θεαρα μου
η ειρωνεία σου με τρελαινει! Ο Άρης δεν ειναι γιος του Λουκά
λεμε χωνεψε το!

5.Να πληρωσει ο Πέτρος πάραυτα και η γιαγια Φωκα να πάψει να
βολτάρει εκεί στο γραφείο του!

6.Πήγε ο Στέφανος εκει και της είπε
την αλήθεια κατάμουτρα, αλλα αυτηνης το αυτι δεν ιδρώνει.
Ποιοι είναι φιλοι της Μπεκρους καλε?
η ξεφτυλισμενη, ουτε για φτυσιμο δεν ειναι ξανακατηγορεί την Ερη

7.Να μιλησω για την πατροπαράδοτη πρόταση γάμου?
Πάλι καλα που χα άδειο στομάχι....Πάλι στα μαλακά η Οχιά
πάλι ότι θέλει το χει ΓΙΑΤΙ????? Το μονο που αξίζει ειναι
ένας αργός και βασανιστικός θάνατος, μην το
καθυστερούμε λοιπόν! Πάλι καλα που ο Περικλης εχει ομορφύνει
πολυ και ήταν ο λογος να δω στο mute τη σκηνη

Να σχολιασω τα προσεχως με τον χαζογάμο της Οχιάς?
Την σκηνη με γιαγια Φωκα και Νταίζη να συζητανε για την κουμπαριά?
ΕΛΕΟΣ ΛΕΜΕΕΕΕ

Μέτριο απο μένα με επιείκεια....
Πολυ Οχιά και Μπεκρου....
Μου άρεσε πάρα πολυ Ξυλά και Παπαδημητρίου

YΓ1.Θέλω επιτέλους να πληρώσει η Μελίτα και να χωρίσει από τον Στέφανο!
Θέλω να σταματήσει ο χαρακτήρας της είναι στο απυρόβλητο!!!
ΥΓ2.Απαλλαγη από τον γεροντοέρωτα στελλιτσας που μας τρωει μονιμα μισο επεισόδιο ΕΛΕΟΣ
Υγ3.ΣΤΟΠ ΣΤΗΝ ΑΓΙΟΠΟΙΗΣΗ ΤΗΣ ΟΧΙΑΣ ΝΤΑΙΖΗΣ, στειλτε τη στο ραντεβου με το Μπέλλο στην ΚΟΛΑΣΗ!
ΥΓ.Κυριακο μας έλειψες!

Το τελος του γ κυκλου σιμώνει, ανυπομονω!
Ελπίζω ο τεταρτος κυκλος να ειναι καλυτερος και με περισσότερη φαντασία!
Αντιστροφη μετρηση!
4 και σήμερα!

Φιλικά
loukitsa

Επεισόδιο 575 - Ημερομηνία 26-05-2011 - Σελίδα 2 Bann5211

Λατρεύω την Παρέα Της Φεγγαρόπετρας,
την Αντιγόνη Λαζαρίδη και το Χρήστο Μάνεση!
loukitsa
loukitsa
Δημόσιες Σχέσεις
Δημόσιες Σχέσεις

Θηλυκό Τόπος : Σε δυάρι με το Λουκάκο μου και τον Turgenev
Ασχολίες : Ξεσκονίζω το Εδεμ-όσκαρ κολλήματος που πήρα! Παναγιώτης Πετράκης και ξερό ψωμί

Δημοσίευση από soso Την / Το Πεμ Μάης 26, 2011 10:59 pm

Αριάνδη, αυτο το "Γιαγιά Φωκά" με ΤΡΕΛΑΙΝΕΙ lmao lmao lmao lmao lmao
Υγ.Και την ιδια,πιθανολογώ!!
soso
soso
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : ΧΛΟΕΡΟΣ

Δημοσίευση από ΣΨ1 Την / Το Πεμ Μάης 26, 2011 11:00 pm

Δεν νομιζω οτι ο Στεφανος ειναι με την Εριεττα για να κανει κορδελακια lmao στη Μελιτα!
Ξερει πολυ καλα οτι η Εριεττα ειναι ερωτευμενη μαζι του και δεν θα επαιζε ποτε μαζι της.Αλλωστε γιατι να τα φτιαξει μαζι της;;αφου η Μελ πιστευε
απο παντα οτι εχουν σχεση.Δηλ μια χαρα το καταφερνε αυτο ,δεν χρειαζοταν
να μπει στον κοπο να κανει κανενα ψυχικο.
Ο Στεφ αρχιζει και ερωτευεται την Εριεττα και η σημερινη σκηνη εγινε για
μενα για εναν και μονο λογο.Για να πεταξει τυρακια στα ποντικακια!!

ΣΨ1
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Δημοσίευση από alex1 Την / Το Πεμ Μάης 26, 2011 11:03 pm

Ψήφισα καλό!!!!!!

Ο Λουκάς μαθαίνει απο την Νόρα τα νέα,οτι ο Αραβαντινός δεν υπάρχει,στον τάφο,και γίνεται η επίσκεψη με τον Στεφ στο σπίτι της Αντιγόνης!!!!Πιστεύω οτι η Αντιγόνη τους είπε τα όσα εκείνη γνώριζε.Σε αυτό δεν νομίζω να είπε ψέμματα.Άρα ο Λύτρας ή της είπε ψέμματα,ή και εκείνος πίστευε οτι πραγματικά τον είχαν θάψει εκεί.Δηλαδή μύλος!!!!!

Όσο για την επίσκεψη του Στεφ στην Μελ,για εμένα είναι ξεκάθαρο!!!το είπε εξάλλου ο ίδιος.Εμένα δεν με αποδέχτηκες ποτέ,ενω τον πατέρα σου που είναι χειρότερος,τον έχεις αποδεχτεί!!!!!!τον καίει τον πονάει αυτό,και ξέσπασε.Και για μένα είναι απόλυτο φυσιολογικό όλο αυτό.Η Μελ δεν ήταν περιπέτεια απλή,ήταν η γυναίκα που τον σημάδεψε!!!!και της το είχε πει σε μια σκηνή που είχαν στο αυτοκίνητο με την Μελ.Η Εριέττα θα με βοηθήσει να σε βγάλω πιο γρήγορα απο μέσα μου!!!!!!!!
Kai φυσικά η κ.Ακρίτα θέλει με την σημερινή σκηνή,δείξει οτι ο κύκλος δεν έχει κλείσει.Λίγο πριν το τέλος του κύκλου.

Και τώρα η Νταίζη.Ξέρουμε απο τα δημοσιεύματα,ποιος είναι ο κάτοχος των διαμαντιών,και απο οτι προσεξα στο τρέιλερ,μάλλον θα το καταλάβει απο το δαχτυλίδι.
Ο Χρήστος λοιπόν!!!!!!λογικό που θα της έρθει ο ουρανός κατακέφαλα lmao αλλά ας πρόσεχε!!!!πάει ο γάμος πάει.
Η συζήτηση της με την μάνα της σήμερα,μόλις τελείωσε,αμέσως σκέφτηκα,και είπα,ΕΣΕΝΑ ΝΑ ΔΕΙΣ ΤΙ ΣΕ ΠΕΡΙΜΕΝΕΙ.

Ο Ρούσσος απαράδεκτος για μια ακόμη φορά.Η Στέλλα είχε απόλυτο δίκαιο και πάλι σε οτι του είπε.
Η ΔΙΑΦΟΡΑ ΣΟΥ ΜΕ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ,ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΕΚΕΙΝΑ ΔΕΝ ΠΡΟΣΠΑΘΟΥΝ ΝΑ ΚΟΥΚΟΥΛΩΣΟΥΝ ΤΑ ΛΑΘΟΙ ΤΟΥΣ.
Κάπως έτσι το είπε νομίζω.

Όσο για την σκηνή της Εριέττας και του Στεφ ναι ήταν σκεπτικός.Και μου φάνηκε οτι του ήρθε κουτί αυτό που του είπε η Εριέττα!!Ότι δεν μπορεί να αφήσει τον Λουκά τώρα,και το ταξιδι αναβάλλεται.Ίσως να είναι και η ιδέα μου.

Η Νόρα ευγενέστατη,δείχνει οτι δεν φορτώνει τα λαθοι άλλων στην οικ.τους,και δεν την επηρρεάζει κάτι που μπορεί να προκύψει!!!!!
ΑΨΟΓΗ!!!!!!!

Όσο για τον Λουκά,και την Εριέττα τώρα αρχίζει η ανηφόρα τόσο καιρό ήταν σε ίσιωμα!!!!

Όσο για την Εύα,και την επιχείρηση μικροκάμερας,το πρώτο βήμα έγινε.Αλλά σίγουρα δεν θα τελειώσει αναίμακτα όλο αυτό!!!!

Το τρέιλερ,του αυριανού επεισοδίου έχει πολύ ενδιαφέρον!!!θα έχουμε ενα πολύ δυνατό επεισόδιο.

alex1
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Άντρας Τόπος : ΑΘΗΝΑ

Δημοσίευση από ΣΨ1 Την / Το Πεμ Μάης 26, 2011 11:08 pm

Επισης δεν συμφωνω οτι ο Στεφανος τρομοκρατουσε την παρεα!!!!Δεν τα
ειχε ποτε με οοοοοοολη την παρεα ο Στεφανος.Με τον Μανο τα ειχε και μ
αυτον τα εβαλε .Και φυσικα δεν ηταν ποτε εχθρος με τον Λουκα ,τον Νικολα ,
τη Νορα,απλα τωρα λογω της Εριεττας δεθηκε περισσοτερο μαζι τους.
Δηλ δεν εκανε καμια στροφη 180 μοιρων για να απορουμε με την τωρινη του
σταση!!

ΣΨ1
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Δημοσίευση από aggeliki Την / Το Πεμ Μάης 26, 2011 11:08 pm

ΣΨ1 έγραψε:Δεν νομιζω οτι ο Στεφανος ειναι με την Εριεττα για να κανει κορδελακια lmao στη Μελιτα!
Ξερει πολυ καλα οτι η Εριεττα ειναι ερωτευμενη μαζι του και δεν θα επαιζε ποτε μαζι της.Αλλωστε γιατι να τα φτιαξει μαζι της;;αφου η Μελ πιστευε
απο παντα οτι εχουν σχεση.Δηλ μια χαρα το καταφερνε αυτο ,δεν χρειαζοταν
να μπει στον κοπο να κανει κανενα ψυχικο.
Ο Στεφ αρχιζει και ερωτευεται την Εριεττα και η σημερινη σκηνη εγινε για
μενα για εναν και μονο λογο.Για να πεταξει τυρακια στα ποντικακια!!

Αυτό το βρίσκω κι εγώ πιθανό Αλλά πια ο ήρωάς τους μ αυτόν τον τρόπο καρβούνιασε κούρασε και δείχνει εντελώς αναξιόπιστος. Αν θέλουν να τον δείξουν μετανοιωμένο κ ερωτευμένο με την Εριέττα τότε καλά θα κάνουν να κόψουν τα τυράκια.
aggeliki
aggeliki
Εδεμοφανάκι
Εδεμοφανάκι

Δημοσίευση από Clarabelle Την / Το Πεμ Μάης 26, 2011 11:11 pm

ΣΨ1 έγραψε:Επισης δεν συμφωνω οτι ο Στεφανος τρομοκρατουσε την παρεα!!!!Δεν τα
σταση!!

Eγώ γιατί θυμάμαι μυνηματάκια του τύπου
Φώτης ετών 15
Κάποιος απο σας θα πληρώσει
Το Λουκά να κλαίει όταν βρήκε καμένο το απουσιολόγιο
Την Εύα να παθαίνει κρίση όταν βρήκε μυνήματα στον καθρέπτη του μπάνιου της
Μαύρα νυφικά και αγκάθινα στεφάνια
Κι όλα αυτά ενώ ήξερε καλά οτι οι λοιποί της παρέας δεν είχαν την παραμικρή ευθύνη
Αν αυτό δεν είναι τρομοκρατία δεν ΄ξέρω τι είναι

Επεισόδιο 575 - Ημερομηνία 26-05-2011 - Σελίδα 2 ClarabelleFinale

Μας είπαν η Εύα είναι θάλασσα
και η θάλασσα μπορεί να είναι φουρτουνιασμένη και μπορεί να είναι γαλήνια, αλλά ακίνητη ποτέ!
Στα "Μυστικά" το κατάφεραν και αυτό!
Clarabelle
Clarabelle
Forum Team
Forum Team

Θηλυκό Τόπος : Πειραιάς

Δημοσίευση από JESSIE Την / Το Πεμ Μάης 26, 2011 11:13 pm

aggeliki έγραψε:
JESSIE έγραψε:

Ο Στέφανος χτυπιέται οτι θέλει να βοηθήσει το Λουκά αλλά είναι τουλάχιστον αφέλεια να μην τον υποψιάζονται για τίποτα και να τον εμπιστεύονται. Αυτός ο άντρας τους τρομοκρατουσε ενα χρόνο και ακόμη στην αρχή της γνωριμίας του με την Εριέττα της μιλούσε υποτιμητικά για την παρέα της φεγγαρόπετρας.
Να τον έβλεπα τουλάχιστον να είναι ψυχή και σώμα με την Εριέττα να πω αυτός ειναι ο λόγος που κόβεται για το Λουκά.
Η σημερινή σκηνή όμως με την Μελίτα άλλα έδειξε. Είναι μαζί με Εριέττα για να κοντράρει τη Μελίτα. Αλλιώς τι νόημα είχε η σκηνή;

Δεν χτυπιέται οτι θέλει να βοηθήσει, βοηθάει πραγματικά, δίνοντάς τους μιά πληροφορία που θα αποδείκνυε όσα ανέφεραν στη μήνυση. Κι αυτο ενώ ξέρει οτι η μάνα του απειλείται αν δώσει αυτή την πληροφορία, και ενώ ο Ρούσσος τον απείλησε οτι αν αναμειχθει θα βγάλει στη φόρα τις δοσοληψίες του με τους πίνακες. Αν τον υποψιάζονταν μετά απ'αυτό, θα πρέπει να είναι πολύ κοντόφθαλμοι πραγματικά! Φυσικά δεν ενδιαφερόταν ποτέ ιδιαίτερα για την παρέα, αλλά αυτο άλλαξε, κυρίως ως προς το Λουκά και τη Νόρα, όταν συνδέθηκε με την Εριέττα.... Γιατί υπάρχουν και οι ανατροπές, στους χαρακτήρες όπως και στην πλοκή....
Εγώ πάντως τον βλέπω να είναι 100% με την Εριέττα, δεν χρειάζεται να δούμε παθιάρικες σκηνές για να το καταλάβουμε αυτό.... Τη στηρίζει απόλυτα, και μαζί μ'αυτήν και όλους όσους αγαπάει εκείνη.... Η σκηνή δεν είχε καθολου το νόημα οτι ήθελε να κοντράρει τη Μελίτα, γι'αυτό είναι με την Εριέττα. Πήγε για να της δώσει να καταλάβει οτι αιτία του χωρισμου τους ήταν εκείνη, που ήρθε να του πουλήσει δήθεν εκδούλευση, οτι η ζωή του είναι στα χέρια της, και μετά τον "πούλησε" στον πατέρα της.. Που τον ήθελε ένα κουκλάκι του καναπέ για να της κάνει παρέα, ενώ για τον μπαμπά της και τις διαπλοκές του κάνει τα στραβά μάτια.... Και οταν η Μελίτα πρόσβαλε ακόμη μιά φορά την Εριέττα, ο θυμός του ήταν φανερός. Τα λόγια του για την Εριέττα είναι ακόμη μια απόδειξη οτι κανείς και τίποτε δεν τον κουνάει απο δίπλα της!

ΥΓ: Οσα έκανε τότε σχετικά με την παρέα, ήταν στο πλαίσιο της εκδίκησης ενάντια στο Μάνο. Ηθελε να τον αποξενώσει απ'την παρέα που ήταν πάντα η δύναμη του Μάνου.... Το είπε κι ο ίδιος πρόσφατα, οτι έκανα κι εγώ παρόμοια πράγματα (όπως ο Ρούσσος τώρα), αλλά αφορούσαν την εκδίκηση που ήθελα να πάρω....
JESSIE
JESSIE
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Δημοσίευση από aggeliki Την / Το Πεμ Μάης 26, 2011 11:17 pm

ΣΨ1 έγραψε:Επισης δεν συμφωνω οτι ο Στεφανος τρομοκρατουσε την παρεα!!!!Δεν τα
σταση!!

Μήπως πήρε μπάλα κ την Εύα όμως; Αν ήθελε να την προστατεύσει ας έβρισκε άλλο τρόπο δεν ήταν αναγκη να την τσακίσει. Κ όσο για την παρέα αλλα θυμάμαι εγώ .
aggeliki
aggeliki
Εδεμοφανάκι
Εδεμοφανάκι

Δημοσίευση από Clarabelle Την / Το Πεμ Μάης 26, 2011 11:19 pm

JESSIE έγραψε:

Δεν χτυπιέται οτι θέλει να βοηθήσει, βοηθάει πραγματικά, δίνοντάς τους μιά πληροφορία που θα αποδείκνυε όσα ανέφεραν στη μήνυση.

Όπως ίσως είδες σήμερα η πληροφορία που τους έδωσε τους χαντάκωσε
Ακόμη λοιπόν κι αν εκείνος το έκανε με καλή πρόθεση θα έπρεπε οι άλλοι να είναι επιφυλακτικοί μαζί του
Ας μην ξεχνάμε οτι και πέρσι χτυπιόταν και δούλευε το Λουκά οτι βρήκε στις λίστες του ομίλου ποιος έκανε το τηλεφώνημα και τελικά το είχε κάνει εκείνος
Ένα άτομο λοιπόν που σε έχει δουλέψει άσχημα στο παρελθόν και που σου δίνει μια πληροφορία που σε χαντακώνει αν δεν είσαια αφελής το υποψιάζεσαι
Εδώ βέβαια πάνε να κάνουν το Στέφανο φωτοστέφανο οπότε.......

Επεισόδιο 575 - Ημερομηνία 26-05-2011 - Σελίδα 2 ClarabelleFinale

Μας είπαν η Εύα είναι θάλασσα
και η θάλασσα μπορεί να είναι φουρτουνιασμένη και μπορεί να είναι γαλήνια, αλλά ακίνητη ποτέ!
Στα "Μυστικά" το κατάφεραν και αυτό!
Clarabelle
Clarabelle
Forum Team
Forum Team

Θηλυκό Τόπος : Πειραιάς

Σελίδα 2 από 6 Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6  Επόμενο

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης