Στυλιστικά Κουτσομπολιά-Σκηνικά-Υποδείξεις

Σελίδα 1 από 7 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Επόμενο

Πήγαινε κάτω

Στυλιστικά Κουτσομπολιά-Σκηνικά-Υποδείξεις Empty Απ: Στυλιστικά Κουτσομπολιά-Σκηνικά-Υποδείξεις

Δημοσίευση από nefelik Την / Το Τετ Ιαν 05, 2011 1:45 pm

MARIANNALEX έγραψε: συγκριτικά με την εμφάνιση Νόρας-Εύας-Δάφνης το φόρεμα της Μελίτας φάνταζε σαφώς υποδεέστερο και δεν θεωρώ ότι αναλογούσε στην περίσταση ειδικά όταν οι άλλες 3 κυρίες φόρεσαν τουαλέτες .Το συγκεκριμένο φορεματάκι ναι μεν καλούτσικο αλλά για ρεβεγίον σε μπουζουκερί και όχι σε πολυτελή οικία με ανάλογους καλεσμένους .Το γεγονός δε οτι το Μελιτόνι είναι γόνος πλουσίας οικογένειας και κορίτσι υποτίθεται , με γαλλικά και πιάνο χειροτερεύει αυτή της την επιλογή μιας και φανερώνει γυναίκα που δεν ξέρει τι πρέπει να φορέσει και που ( και αν κάτι τόσο απλό όπως η έλλειψη γούστου την χαρακτηρίζει τότε δεν θα πρέπει να απορρούμε για τα ύπόλοιπα ελατώμματα της ...) . Είμαι πολύ αυστηρή με την Μελίτα , το αναγνωρίζω αλλά θεωρώ πως είμαι ακριβοδίκαιη μιας και είναι απο τους χαρακτήρες / ηθοποιούς που τυχγάνουν ευνοικής μεταχείρισης απο το συγγραφικό δίδυμο και μάλιστα χωρίς - κατά την ταπεινή μου άποψη πάντα - να υπάρχει λόγος !!! J'ADORE ΚΕΦΑΛΟΝΙΑ !!!!
Από την άποψη ότι ο χαρακτήρας δεν είναι τόσο συμπαθής στο κοινό όσο θέλουν να πιστεύουν οι σεναριογράφοι - μάλλον αντιπαθή θα τον έλεγα - και ότι η ηθοποιός δεν έχει, κατά τη γνώμη μου, τις ικανότητες που απαιτούνται για να ανταπεξέλθει σε έναν πρωταγωνιστικό ρόλο, έχεις δίκιο ότι δεν υπάρχει λόγος. Γιατί κατά τα άλλα, λόγος για να έχει ευνοϊκή μεταχείριση η ηθοποιός, και κατ’ επέκτασην και η ηρωίδα που υποδύεται, υπάρχει, και μάλιστα πολύ σοβαρός...

Για το φόρεμα συμφωνώ απόλυτα με όσα γράφεις. Και η πιο ανίδεη κοπέλα γνωρίζει ότι ποτέ δεν φοράμε ένα κοντό φόρεμα με όλη την πλάτη έξω (τουλάχιστον οπουδήποτε αλλού εκτός από τα μπουζούκια). Όταν ένα τόσο σοβαρό στυλιστικό λάθος γίνεται από μια γόνο πλούσιας και αριστοκρατικής οικογένειας, προκαλεί ακόμα πιο αρνητική εντύπωση. Μάλλον οι ενδυματολόγοι προσπαθούν να ακολουθήσουν τη γραμμή των σεναριογράφων, οι οποίοι προσπαθούν να μας πείσουν ότι παρά την καταγωγή της είναι ένα απλό και προσιτό κορίτσι, δυστυχώς όμως δεν πείθουν κανέναν.

nefelik
Εδεμοφανάκι
Εδεμοφανάκι

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Στυλιστικά Κουτσομπολιά-Σκηνικά-Υποδείξεις Empty Απ: Στυλιστικά Κουτσομπολιά-Σκηνικά-Υποδείξεις

Δημοσίευση από MARIANNALEX Την / Το Τετ Ιαν 05, 2011 2:07 pm

nefelik έγραψε:
MARIANNALEX έγραψε: συγκριτικά με την εμφάνιση Νόρας-Εύας-Δάφνης το φόρεμα της Μελίτας φάνταζε σαφώς υποδεέστερο και δεν θεωρώ ότι αναλογούσε στην περίσταση ειδικά όταν οι άλλες 3 κυρίες φόρεσαν τουαλέτες .Το συγκεκριμένο φορεματάκι ναι μεν καλούτσικο αλλά για ρεβεγίον σε μπουζουκερί και όχι σε πολυτελή οικία με ανάλογους καλεσμένους .Το γεγονός δε οτι το Μελιτόνι είναι γόνος πλουσίας οικογένειας και κορίτσι υποτίθεται , με γαλλικά και πιάνο χειροτερεύει αυτή της την επιλογή μιας και φανερώνει γυναίκα που δεν ξέρει τι πρέπει να φορέσει και που ( και αν κάτι τόσο απλό όπως η έλλειψη γούστου την χαρακτηρίζει τότε δεν θα πρέπει να απορρούμε για τα ύπόλοιπα ελατώμματα της ...) . Είμαι πολύ αυστηρή με την Μελίτα , το αναγνωρίζω αλλά θεωρώ πως είμαι ακριβοδίκαιη μιας και είναι απο τους χαρακτήρες / ηθοποιούς που τυχγάνουν ευνοικής μεταχείρισης απο το συγγραφικό δίδυμο και μάλιστα χωρίς - κατά την ταπεινή μου άποψη πάντα - να υπάρχει λόγος !!! J'ADORE ΚΕΦΑΛΟΝΙΑ !!!!
Από την άποψη ότι ο χαρακτήρας δεν είναι τόσο συμπαθής στο κοινό όσο θέλουν να πιστεύουν οι σεναριογράφοι - μάλλον αντιπαθή θα τον έλεγα - και ότι η ηθοποιός δεν έχει, κατά τη γνώμη μου, τις ικανότητες που απαιτούνται για να ανταπεξέλθει σε έναν πρωταγωνιστικό ρόλο, έχεις δίκιο ότι δεν υπάρχει λόγος. Γιατί κατά τα άλλα, λόγος για να έχει ευνοϊκή μεταχείριση η ηθοποιός, και κατ’ επέκτασην και η ηρωίδα που υποδύεται, υπάρχει, και μάλιστα πολύ σοβαρός...

Για το φόρεμα συμφωνώ απόλυτα με όσα γράφεις. Και η πιο ανίδεη κοπέλα γνωρίζει ότι ποτέ δεν φοράμε ένα κοντό φόρεμα με όλη την πλάτη έξω (τουλάχιστον οπουδήποτε αλλού εκτός από τα μπουζούκια). Όταν ένα τόσο σοβαρό στυλιστικό λάθος γίνεται από μια γόνο πλούσιας και αριστοκρατικής οικογένειας, προκαλεί ακόμα πιο αρνητική εντύπωση. Μάλλον οι ενδυματολόγοι προσπαθούν να ακολουθήσουν τη γραμμή των σεναριογράφων, οι οποίοι προσπαθούν να μας πείσουν ότι παρά την καταγωγή της είναι ένα απλό και προσιτό κορίτσι, δυστυχώς όμως δεν πείθουν κανέναν.

Απλά να προσθέσω στα όσα λές ότι και το Νταιζουλίνι κορίτσι της βιοπάλης είναι και μάλιστα υποτίθεται ότι έχει φάει την νύχτα με την κουτάλα αλλά τέτοια ολισθήματα στυλιστικά ουδέποτε έχει πράξει ....αυτή δεν θέλουν να την παρουσιάσουν ώς απλό κορίτσο ( το προσιτό δεν κολάει στην περίπτωση της χαράς του μικροφώνου ) ?
MARIANNALEX
MARIANNALEX
Τουρίστας
Τουρίστας

Θηλυκό Τόπος : ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Ασχολίες : 7-8 ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΑ ΛΟΥΚΑΣ Κ ΝΟΡΑ. Η ΣΥΝΗΘΕΙΑ ΠΟΥ ΕΓΙΝΕ ΛΑΤΡΕΙΑ!!!!

Δημοσίευση από JESSIE Την / Το Τετ Ιαν 05, 2011 2:31 pm

Κορίτσια συμφωνώ μαζί σας, το φόρεμα της Μελίτας ήταν τελείως αταίριαστο με ρεβεγιόν πρωτοχρονιάς στο σπίτι, μαύρο με παγιέτες, μίνι με όλη την πλάτη έξω, και με αυτο το αδιαφανές μαύρο καλτσόν, ήταν άσχετο...
Και κυρίως δεν την κολάκευε, γιατί οι γάμπες της ηθοποιού είναι σαν μπουκάλες (το μειονέκτημα που θά'πρεπε να προσπαθήσει να κρύβει). Και επίσης δε μου άρεσαν οι γκριμάτσες και τα κακώματά της, γιατί το να παριστάνεις τη σέξυ γατούλα θέλει κι αυτό ακόμα την τέχνη του, που αν δεν την έχεις, μοιάζεις βαρειά και άχαρη, όπως μου φάνηκε η Μελίτα στο κατέβασμα της σκάλας... Κάτι άλλο που δεν μου αρέσει είναι αυτό το χαμόγελο μέχρι τα αυτιά, μου θυμίζει λίγο τον τζόκερ του Μπάτμαν, σε συνδυασμό δε και με τη φλέβα που πετάγεται στο μέτωπο, δεν την κολακεύει καθόλου, και θα έπρεπε να φροντίζει να το τσεκάρει σε λογικά πλαίσια. Βέβαια όλα όσα δεν αρέσουν σε μένα, μπορεί να αρέσουν σε άλλους, γιατί κάθε γνώμη είναι υποκειμενική....
JESSIE
JESSIE
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Θηλυκό Τόπος : ΑΘΗΝΑ

Δημοσίευση από Clarabelle Την / Το Τετ Ιαν 05, 2011 2:39 pm

Κατα την δική μου άποψη τα δύο φορέματα που ήταν εξαιρετικά ήταν της Εύας και της Δάφνης.

Βάζω πρώτο στη σειρά προτίμησής μου το μωβ της Εύας γιατί το χρώμα την κολάκευε. Δεν αρκεί ένα ρούχο να είναι όμορφο πρέπει και να είναι ανάλογο της περίστασης και να ταιριάζει σ αυτόν που το φοράει

Το ρούχο της Δάφνης επίσης εξαιρετικό αλλά το χρώμα του θα το έκανε ιδανικό για μια γυναίκα με πιο σκούρα χρώματα ενώ τη Δάφνη δεν την τόνιζε.

Της Νόρας δεν μου άρεσε σαν γραγμμή και με χάλασε το χρώμα του αλλά ήταν κατάλληλο για την περίσταση

Της Μελίτας ήταν εκτός τόπου. Οπως προείπατε αποκαλύπτουμε συνήθως ένα μέρος του σώματος κι όχι όλα μαζί γιατί το ρούχο δείχνει δεύτερο. Ίσως βέβαια αυτό να ήταν το ζητούμενο αν συνυπολογίσω τον τρόπο που την έδειξαν να κατεβαίνει τις σκάλες ίσως πάλι να ήταν απλά ατυχής επιλογή

Στυλιστικά Κουτσομπολιά-Σκηνικά-Υποδείξεις ClarabelleFinale

Μας είπαν η Εύα είναι θάλασσα
και η θάλασσα μπορεί να είναι φουρτουνιασμένη και μπορεί να είναι γαλήνια, αλλά ακίνητη ποτέ!
Στα "Μυστικά" το κατάφεραν και αυτό!
Clarabelle
Clarabelle
Forum Team
Forum Team

Θηλυκό Τόπος : Πειραιάς

Δημοσίευση από nefelik Την / Το Τετ Ιαν 05, 2011 2:58 pm

MARIANNALEX έγραψε: Απλά να προσθέσω στα όσα λές ότι και το Νταιζουλίνι κορίτσι της βιοπάλης είναι και μάλιστα υποτίθεται ότι έχει φάει την νύχτα με την κουτάλα αλλά τέτοια ολισθήματα στυλιστικά ουδέποτε έχει πράξει ....αυτή δεν θέλουν να την παρουσιάσουν ώς απλό κορίτσο ( το προσιτό δεν κολάει στην περίπτωση της χαράς του μικροφώνου ) ?
Η Νταίζη στην αρχή ήταν μπουζουξού και όταν παντρεύτηκε τον Μπέλλο έγινε νεόπλουτη. Άρα απλό καθημερινό κορίτσι, με την έννοια που θέλουν να μας παρουσιάσουν τη Μελίτα, δεν ξέρω αν μπορείς να την πεις... Όταν δούλευε ως τραγουδίστρια θα μπορούσε να κάνει πολύ πιο προκλητικές επιλογές, και μετά που ξαφνικά απέκτησε χρήματα, αν δεν είχε γούστο, θα έπρεπε να φοράει την Άρτα και τα Γιάννενα. Και πριν και μετά όμως οι επιλογές της ήταν πολύ καλύτερες από αυτές της Μελίτας. Άρα έχουμε από τη μια πλευρά μια κοπέλα που μεγάλωσε με τον τρόπο που μεγάλωσε η Νταίζη και δούλευε νύχτα και από την άλλη κάποια που υποτίθεται ότι έχει αριστοκρατική καταγωγή και μάνα την Αμαλία (η οποία μπορεί να είναι ό,τι είναι, αλλά έχει εξαιρετικό γούστο) και θα έπρεπε τουλάχιστον να έχει κάποιες βασικές γνώσεις στο συγκεκριμένο θέμα. Όταν η πρώτη ντύνεται πολύ καλύτερα από τη δεύτερη, αυτό είναι ένα πρόβλημα...

JESSIE και Clarabelle συμφωνώ απόλυτα με τις πολύ εύστοχες παρατηρήσεις σας! Βέβαια, Clarabelle, αλήθεια πιστεύεις ότι το ζητούμενο ήταν το ρούχο να δείχνει δεύτερο; Τι να πω, μακάρι να ήταν αυτό το ζητούμενο... Αλλά είπαμε, το κορίτσι το σπρώχνουν...

nefelik
Εδεμοφανάκι
Εδεμοφανάκι

Θηλυκό

Δημοσίευση από MARIANNALEX Την / Το Τετ Ιαν 05, 2011 3:15 pm

Και δεν σχολίασα το κερασάκι στην τούρτα : το μαλλί της !! Yποτίθεται μια τέτοια μέρα θέλουμε να ξεφύγουμε απο τα τετριμμένα και να έχουμε διαφορετική όψη . Η Μελίτα όμως ώς γνήσια οπαδός του σεμνά και ταπεινά όχιιιι δεν έκανε καμία αλλαγή .Υιοθέτησε ξανά μανά την κουπ '' έπαθα ηλεκτροπληξία και δεν είχα χρόνο να πάω κομμωτήριο ....'' , έβαλα ότι χειροτεροκαλύτερο βρήκα στην ντουλάπα μου , για να τιμήσω την περίσταση , και στο τσακίρ κέφι έκανα και μια πασαρέλα ώς άλλη ΜΙΣ Κορφοβούνι 2011 , έτσι για να ευθυμήσουμε λιγουλάκι βρε........Αν συνεχίσω δεν θα έχω σταματημό και δεν θεωρώ ότι υπάρχει πλέον λόγος αρκετά την στολίσαμε ( όχι χωρίς λόγο ....) .Είναι μόνο αρχές του χρόνου ...τι θα κάνουμε την υπόλοιπη τηλεοπτική χρονιά ?
MARIANNALEX
MARIANNALEX
Τουρίστας
Τουρίστας

Δημοσίευση από nefelik Την / Το Τετ Ιαν 05, 2011 3:27 pm

MARIANNALEX έγραψε:Και δεν σχολίασα το κερασάκι στην τούρτα : το μαλλί της !! Yποτίθεται μια τέτοια μέρα θέλουμε να ξεφύγουμε απο τα τετριμμένα και να έχουμε διαφορετική όψη . Η Μελίτα όμως ώς γνήσια οπαδός του σεμνά και ταπεινά όχιιιι δεν έκανε καμία αλλαγή .Υιοθέτησε ξανά μανά την κουπ '' έπαθα ηλεκτροπληξία και δεν είχα χρόνο να πάω κομμωτήριο ....'' , έβαλα ότι χειροτεροκαλύτερο βρήκα στην ντουλάπα μου , για να τιμήσω την περίσταση , και στο τσακίρ κέφι έκανα και μια πασαρέλα ώς άλλη ΜΙΣ Κορφοβούνι 2011 , έτσι για να ευθυμήσουμε λιγουλάκι βρε........Αν συνεχίσω δεν θα έχω σταματημό και δεν θεωρώ ότι υπάρχει πλέον λόγος αρκετά την στολίσαμε ( όχι χωρίς λόγο ....) .Είναι μόνο αρχές του χρόνου ...τι θα κάνουμε την υπόλοιπη τηλεοπτική χρονιά ?
«Μις Κορφοβούνι 2011» xoxo xoxo xoxo Νομίζω ότι την αντιπροσωπεύει απόλυτα!!!

Όσο για το τι θα κάνουμε την υπόλοιπη τηλεοπτική χρονιά, ελπίζω να μη μας δίνει αφορμές να τη σχολιάζουμε τόσο πολύ, όχι γιατί πιστεύω ότι θα διορθωθεί - έτσι κι αλλιώς αυτό που είναι η συγκεκριμένη ηρωίδα συνολικά, ό,τι και να κάνουν δεν διορθώνεται – αλλά γιατί ελπίζω να τη βλέπουμε όσο γίνεται λιγότερο. Όσο στο χθεσινό επεισόδιο και ακόμα λιγότερο αν γίνεται... pleeease Και αν εξαφανιστεί και τελείως για να μην προσβάλλει την αισθητική μας και να μη μας τεντώνει τα νεύρα, ακόμα καλύτερα... Αν και δεν ελπίζω σε κάτι τέτοιο...

nefelik
Εδεμοφανάκι
Εδεμοφανάκι

Θηλυκό

Δημοσίευση από MARIANNALEX Την / Το Τετ Ιαν 05, 2011 3:39 pm

nefelik έγραψε:
MARIANNALEX έγραψε:Και δεν σχολίασα το κερασάκι στην τούρτα : το μαλλί της !! Yποτίθεται μια τέτοια μέρα θέλουμε να ξεφύγουμε απο τα τετριμμένα και να έχουμε διαφορετική όψη . Η Μελίτα όμως ώς γνήσια οπαδός του σεμνά και ταπεινά όχιιιι δεν έκανε καμία αλλαγή .Υιοθέτησε ξανά μανά την κουπ '' έπαθα ηλεκτροπληξία και δεν είχα χρόνο να πάω κομμωτήριο ....'' , έβαλα ότι χειροτεροκαλύτερο βρήκα στην ντουλάπα μου , για να τιμήσω την περίσταση , και στο τσακίρ κέφι έκανα και μια πασαρέλα ώς άλλη ΜΙΣ Κορφοβούνι 2011 , έτσι για να ευθυμήσουμε λιγουλάκι βρε........Αν συνεχίσω δεν θα έχω σταματημό και δεν θεωρώ ότι υπάρχει πλέον λόγος αρκετά την στολίσαμε ( όχι χωρίς λόγο ....) .Είναι μόνο αρχές του χρόνου ...τι θα κάνουμε την υπόλοιπη τηλεοπτική χρονιά ?
«Μις Κορφοβούνι 2011» xoxo xoxo xoxo Νομίζω ότι την αντιπροσωπεύει απόλυτα!!!

Όσο για το τι θα κάνουμε την υπόλοιπη τηλεοπτική χρονιά, ελπίζω να μη μας δίνει αφορμές να τη σχολιάζουμε τόσο πολύ, όχι γιατί πιστεύω ότι θα διορθωθεί - έτσι κι αλλιώς αυτό που είναι η συγκεκριμένη ηρωίδα συνολικά, ό,τι και να κάνουν δεν διορθώνεται – αλλά γιατί ελπίζω να τη βλέπουμε όσο γίνεται λιγότερο. Όσο στο χθεσινό επεισόδιο και ακόμα λιγότερο αν γίνεται... pleeease Και αν εξαφανιστεί και τελείως για να μην προσβάλλει την αισθητική μας και να μη μας τεντώνει τα νεύρα, ακόμα καλύτερα... Αν και δεν ελπίζω σε κάτι τέτοιο...

Απλά να παραθέσω το καλό ρητό ; DUM SPIRO SPERO ( Όσο Ζω Ελπίζω ....) καθώς και το η Ελπίδα πεθαίνει πάντα τελευταία ....Ίσως κάποια στιγμή εισακουστούμε !!! Όχι τίποτα άλλο ...και μόνο που ασχολούμαι με την συγκεκριμένη ηρωίδα / ηθοποιό , εκνευρίζομαι που έστω και κρίνοντας την αρνητικά της δίνω αξία .Ουπς έγινα πολύ κακιά και δεν το θέλω αλλά τι να κάνω που προκαλεί την αισθητική μου και υποτιμά την νοημοσύνη μου ? Και αρνούμαι να αλλάξω κανάλι μιας και ο λόγος που άρχισα να βλέπω και συνέχισα ΜΥΣΤΙΚΑ είναι ο super SUPERPAN και η απίστευτη χημεία του με το Νοράκι.
MARIANNALEX
MARIANNALEX
Τουρίστας
Τουρίστας

Δημοσίευση από ioannaa Την / Το Τετ Ιαν 05, 2011 8:58 pm

Το μπουφαν της Νορας σημερα ηταν χαλια ποιος στυλιστας της το εδωσε να το φορεσει ??? Στυλιστικά Κουτσομπολιά-Σκηνικά-Υποδείξεις 852852 Στυλιστικά Κουτσομπολιά-Σκηνικά-Υποδείξεις 103275
ioannaa
ioannaa
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό

Δημοσίευση από KatsaroYpotheto Την / Το Τετ Ιαν 05, 2011 9:00 pm

Πες τα Ιωάννα!!!! Συμφωνώ!!!

Αμ ο Κασσανδρινός που αλλάζει μπλούζα ανα 8 επεισόδια??? ΕΛΕΟΣ όμως!!!

Στυλιστικά Κουτσομπολιά-Σκηνικά-Υποδείξεις DITWcopy
KatsaroYpotheto
KatsaroYpotheto
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Στο δικό μου ροζ συννεφάκι :p
Ασχολίες : Playing referee between my heart and my mind..

https://www.facebook.com/PeriklisKassandrinos

Δημοσίευση από ioannaa Την / Το Τετ Ιαν 05, 2011 9:11 pm

Θα τα λεω και θα τα φωναζω εμ τι??
Οσο για τον Κασσανδρινος τωρα που το λες εχεις δικιοοο αα καλαααααααα.... Στυλιστικά Κουτσομπολιά-Σκηνικά-Υποδείξεις 103275
ioannaa
ioannaa
Κολλημένος με τα

Θηλυκό

Δημοσίευση από Ανυπέρ-Βλήτο Την / Το Τετ Ιαν 05, 2011 9:12 pm

ioannaa έγραψε:Το μπουφαν της Νορας σημερα ηταν χαλια ποιος στυλιστας της το εδωσε να το φορεσει ??? Στυλιστικά Κουτσομπολιά-Σκηνικά-Υποδείξεις 852852 Στυλιστικά Κουτσομπολιά-Σκηνικά-Υποδείξεις 103275

H Eλενη Λουκα xixixi
Ανυπέρ-Βλήτο
Ανυπέρ-Βλήτο
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Θηλυκό Τόπος : Ζακυνθος
Ασχολίες : κοιμάμαι σαν το Νικόλα

Δημοσίευση από tatiana<3<3 Την / Το Τρι Ιαν 25, 2011 8:36 pm

το ζακετακι που φορουσε σημερα η μελιτα οταν πηγε να δει τον στεφανο ηταν απαισιο!!! vomit
tatiana<3<3
tatiana<3<3
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Μακρυχωρι-Λαρισας
Ασχολίες : υπολογιστης, μουσικη, βολτες τηλεοραση, σχολειο

Δημοσίευση από gxnel Την / Το Τρι Ιαν 25, 2011 8:40 pm

AMBER ALERT

ενα προβατο αγνοειται....

πραγματικα οταν ειδα τι φοραγε η Μελιτα εριξα το γελιο!!!!Χριστος και η Παναγια τι φορεσε να παει να δει κρατουμενο????
και στο επομενο την δειχνει που ειναι υπερλαμπρη(λεμε τωρα) ετοιμη για μπουζουκια!!!
gxnel
gxnel
Εδεμοφανάκι
Εδεμοφανάκι

Θηλυκό

Δημοσίευση από trelh gia nora-louka Την / Το Τρι Ιαν 25, 2011 9:10 pm

gxnel έγραψε:AMBER ALERT

πραγματικα οταν ειδα τι φοραγε η Μελιτα εριξα το γελιο!!!!Χριστος και η Παναγια τι φορεσε να παει να δει κρατουμενο????
και στο επομενο την δειχνει που ειναι υπερλαμπρη(λεμε τωρα) ετοιμη για μπουζουκια!!!

Αυτο ακριβως ειπα και εγω στο σχολιασμο επεισοδιου!Μα αν ειναι δυνατον!Κοπελια κρατουμενο πας να δεις οχι το Ρεμο με την Παπαριζου! imarton ...Μ'αρεσει που λεει ''για εσενα το εκανα αγαπη μου'' xoxo ..Τι να σε κανει μεσα απο τα σιδερα μου λες?Εχει τα βασανα του ο ανθρωπας και εσυ πας εκει με τη γουνα τη βυζον...''μια κυρια(ας την κανει ο Θεος) στα μπουζουκια''..Ελεος!Ποσο φαινεται οτι αυτη η κοπελα ειναι εκτος πραγματικοτητας!
trelh gia nora-louka
trelh gia nora-louka
Εδεμοφανάκι
Εδεμοφανάκι

Τόπος : Χαλκιδα....soon to Γιαννενα..

Δημοσίευση από gxnel Την / Το Τρι Ιαν 25, 2011 9:29 pm

trelh gia nora-louka έγραψε:
gxnel έγραψε:AMBER ALERT

Αυτο ακριβως ειπα και εγω στο σχολιασμο επεισοδιου!Μα αν ειναι δυνατον!Κοπελια κρατουμενο πας να δεις οχι το Ρεμο με την Παπαριζου! imarton ...Μ'αρεσει που λεει ''για εσενα το εκανα αγαπη μου'' xoxo ..Τι να σε κανει μεσα απο τα σιδερα μου λες?Εχει τα βασανα του ο ανθρωπας και εσυ πας εκει με τη γουνα τη βυζον...''μια κυρια(ας την κανει ο Θεος) στα μπουζουκια''..Ελεος!Ποσο φαινεται οτι αυτη η κοπελα ειναι εκτος πραγματικοτητας!

και γω Ρεμο-Παπαριζου ηθελα να γραψω αλλα μετα θα ανελυα περισσοτερο την Ελενα παρα την Μπεκρου sisi .....αυτο το για σενα το εκανα αγαπη μου το εκανε χειροτερα....σιγα κοπελια και με φορμες σε εχει δει δεν θα παρεξηγιοταν.....και αυριο θα παει και απο το γραφειο να δειξει και κει την υπερπαραγωγη της....θα παρει και το Λουκα με τη Νορα να ανοιξουν το προγραμμα!!! ainta
gxnel
gxnel
Εδεμοφανάκι
Εδεμοφανάκι

Θηλυκό

Δημοσίευση από sifantid Την / Το Τρι Ιαν 25, 2011 9:34 pm

Κατά τα άλλα, η Νόρα πότε θα αρχίσει να φοράει πιο φαρδιά ρούχα; Γιατί πώς να το κάνουμε, τα ταγεράκια δεν πείθουν για εγκυμοσύνη! ainta
sifantid
sifantid
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Θεσσαλονίκη
Ασχολίες : Latin Dancing, Ballroom, Theatre, Cinema, Drawing, Pop-up cards, Cooking, Photography, Grey's Anatomy, Private Practice, Τα Μυστικά της Εδέμ!

https://www.facebook.com/#!/group.php?gid=126188997391368&amp

Δημοσίευση από trelh gia nora-louka Την / Το Τρι Ιαν 25, 2011 9:42 pm

Ναι θα παει αυριο να δειξει σε ολους το συνολακι της και φυσικα δε θα μπορεσει να καθησει ετσι να δουλεψει ε?Απορω γιατι η Νορα την πληρωνει αφου δε δουλευει και ποτε..Περαστικη ειναι συνηθως!

Αυτο τπ πραγμα που η Νορα ειναι εγκυος και το εχουν ξεχασει ολοι με τρελαινει!Κοντευει να μπει στον 4ο..Πρεπει να σταματησει να φοραει πια εφαρμοστα και να αρχισουν σιγα σιγα να τη φουσκωνουν...Σκεφτομουν σημερα βλεποντας τη Σκορδα (τι συνειρμο εκανα τωρα cake ) που εχει κανει κοιλιτσα μεγαλουτσικη και αν δεν κανω λαθος ειναι στον 4ο με 5ο μηνα..Και λεω η Νορα δε θα επρεπε να ειναι καπως ετσι ή εστω με λιγο πιο μικρουλα κοιλιτσα? Love! Aww ..Αντεεε θα φτασουμε στη γεννα και θα ειναι σανιδα ακομα!
trelh gia nora-louka
trelh gia nora-louka
Εδεμοφανάκι
Εδεμοφανάκι

Τόπος : Χαλκιδα....soon to Γιαννενα..

Δημοσίευση από gxnel Την / Το Τρι Ιαν 25, 2011 9:50 pm

να δουλεψει η Μελιτα???πολλα θελουμε εδω η κοπελα εχει ζορια με τον γκομενο για δουλειες ειναι??

ΠΡΕΠΕΙ η Νορα να αποκτησει λιγη κοιλιτσα....εστω λιγηηηη.....υποτιθεται οτι και ο χρονος στα σηριαλ ειναι αλλιως...σε λιγο θα γεννησει και δεν θα ξερουμε απο που προεκυψε το παιδι....και τελοσπαντων ας αρχισουν λιγο τα πιο φαρδια ρουχα τι να κανουμε ΕΓΚΥΟΣ ειναι!!!!
αλλα εχουμε και σοβαροτερα προβληματα τωρα..να ψαχνουμε προβατο για την Mis Κλαμα...

την Ευα δεν την ειχαν φουσκωσει σχετικα γρηγορα???να μου πεις ετρωγε κολοκυθακια αυτη xixixi
gxnel
gxnel
Εδεμοφανάκι
Εδεμοφανάκι

Θηλυκό

Δημοσίευση από loukitsa Την / Το Παρ Ιαν 28, 2011 9:42 pm

Μου άρεσε το σημερινο ασπρομαυρο στυλατο
φορεμα της κυριας Παπαδημητριου

Στυλιστικά Κουτσομπολιά-Σκηνικά-Υποδείξεις Bann5211

Λατρεύω την Παρέα Της Φεγγαρόπετρας,
την Αντιγόνη Λαζαρίδη και το Χρήστο Μάνεση!
loukitsa
loukitsa
Δημόσιες Σχέσεις
Δημόσιες Σχέσεις

Θηλυκό Τόπος : Σε δυάρι με το Λουκάκο μου και τον Turgenev
Ασχολίες : Ξεσκονίζω το Εδεμ-όσκαρ κολλήματος που πήρα! Παναγιώτης Πετράκης και ξερό ψωμί

Δημοσίευση από sifantid Την / Το Παρ Ιαν 28, 2011 9:43 pm

Και, ναι! Επιτέλους αξιώθηκαν να φορέσουν ένα φαρδύ ρούχο στη Νόρα! Λίγος ρεαλισμός δεν έβλαψε ποτέ κανέναν! valen
sifantid
sifantid
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Θεσσαλονίκη
Ασχολίες : Latin Dancing, Ballroom, Theatre, Cinema, Drawing, Pop-up cards, Cooking, Photography, Grey's Anatomy, Private Practice, Τα Μυστικά της Εδέμ!

https://www.facebook.com/#!/group.php?gid=126188997391368&amp

Δημοσίευση από ntina fan Την / Το Κυρ Ιαν 30, 2011 2:33 pm

Βασικα πιστευω πως στυλιστικα χαλια ντυνουν την μελιτα μονιμως. και δεν το λεω γιατι δεν μου αρεσει ο ρολος της αλλα μονιμως την βλεπουμε με κατι παντελονες- βρακιες θα ελεγα επισης οτι παρατηρησα οτι η μελιτα μονιμως κυκλοφορει ξυπολητη μεσα στο σκηνικο σπιτι της. γιατι αυτο; μαλωμενη ειναι με τα παππουτσια η παντοφλες καλυτερα;
ntina fan
ntina fan
Εδεμοφανάκι
Εδεμοφανάκι

Θηλυκό Τόπος : ΒΟΛΟΣ!!!!
Ασχολίες : ΜΟΥΣΙΚΗ, ΧΟΡΟΣ, ΘΕΑΤΡΟΦΙΛΗ

Δημοσίευση από aglaitsa Την / Το Τρι Φεβ 01, 2011 1:08 pm

ΤΟΝ ΛΟΥΚΑ ΓΙΑΤΙ ΤΟΝ ΧΤΕΝΙΖΟΥΝ ΣΑΝ ΤΟΝ ΤΡΑΒΟΛΤΑ ?
ΜΗΠΩΣ ΝΑ ΚΟΥΡΕΥΟΤΑΝ ΛΙΓΟ?
aglaitsa
aglaitsa
Κολλημένος με τα

Θηλυκό Τόπος : σπιτι μου
Ασχολίες : μυστικα-μυστικα-και...μυστικα.......

Δημοσίευση από τατουάζ Την / Το Τρι Φεβ 01, 2011 8:51 pm

εμενα μ'αρεσει το χτενισματακι του Λουκακου!

τατουάζ

Δημοσίευση από mariavenetifoka Την / Το Παρ Φεβ 04, 2011 5:40 pm

δεν μπορω να αποφασισω αν ο τροπος που ντυνουν την νορα τωρα στην εγκυμοσυνη μου αρεσει ή οχι.... για παραδειγμα το χθεσινο γκρι φορεματακι καθως και το σημερινο πρασινο μου αρεσουν πολυ, της πηγαινουν..... επισης της πηγαινε πολυ και εκεινη η μπεζ ζακετουλα με το ροζ ζιβαγκο απο μεσα και την επισης μπεζ (αν δεν απατωμαι) φουστα, την γλυκαιναν παρα πολυ... )) αυτο που δεν μου αρεσε ηταν μια πρασινη-λαδι ζακετα με ενα μπλε σκουρο ζιβαγκο, δεν της πηγαινε το χρωμα..... δεν θυμαμαι βεβαια τι φορουσε απο κατω αλλα τελος παντων....

υγ παντως εχω προσεξει οτι τωρα που ειναι εγκυος εχουν καθιερωσει αυτο το στυλ ζιβαγκο-ζακετα..... μου αρεσει δεν μπορω να πω, αν ειναι τα καταλληλα χρωματα.... με τα ρουχα της ευας οταν ηταν εγκυος δεν μπορω να την συγκρινω γιατι η ευα ηταν πιο καλοκαιρι, περισσοτερη ζεστη ντυνοταν πιο αναλαφρα..... βεβαια θελω να δω και πως θα ντυνουν οταν παχυνει αρκετα.... Love!
mariavenetifoka
mariavenetifoka
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Θηλυκό Τόπος : Σε εναν κοσμο οπως αυτον στα παραμυθια και στα παιδικα μας ονειρα...
Ασχολίες : Μυστικα Της Εδεμ....Φωτογραφια....Θεατρο....Κινηματογραφος...και πολλη Μουσικη!!!!

Σελίδα 1 από 7 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Επόμενο

Επιστροφή στην κορυφή

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης