Στυλιστικά Κουτσομπολιά-Σκηνικά-Υποδείξεις

Σελίδα 6 από 7 Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Επόμενο

Πήγαινε κάτω

Στυλιστικά Κουτσομπολιά-Σκηνικά-Υποδείξεις - Σελίδα 6 Empty Απ: Στυλιστικά Κουτσομπολιά-Σκηνικά-Υποδείξεις

Δημοσίευση από JESSIE Την / Το Κυρ Ιουν 19, 2011 7:40 pm

Ευάκι, φυσικά ο Σταύρου ταίριαζε πολύ και με την Φαίη, αλλά τα σεναριακά πλαίσια που είχαν μπεί απ'την αρχή, δεν επέτρεπαν ένα happy end γι'αυτούς... Ομως αυτό δεν αλλάζει τη χημεία που υπήρξε μεταξύ τους, και τη φυσικότητα και το ταλέντο και των δύο στις κοινές σκηνές τους, που ήταν ολοφάνερα! Και το ζευγάρι Ερης Στέφανου είναι ένα ζευγάρι καταπληκτικό, ανώτερο, υπέροχο, και τους αξίζει να ευτυχίσουν στο τέλος....
JESSIE
JESSIE
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Θηλυκό Τόπος : ΑΘΗΝΑ

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Στυλιστικά Κουτσομπολιά-Σκηνικά-Υποδείξεις - Σελίδα 6 Empty Απ: Στυλιστικά Κουτσομπολιά-Σκηνικά-Υποδείξεις

Δημοσίευση από KAKOS LYKOS Την / Το Κυρ Ιουν 19, 2011 8:52 pm

JESSIE έγραψε:
KAKOS LYKOS έγραψε:
JESSIE έγραψε:Παρ'όλο οτι το τόπικ δεν είναι το κατάλληλο, θα συμφωνήσω απόλυτα με τη Roria, η Μάντυ Λάμπου δεν είναι μόνο μια πραγματική "θεά" στην εμφάνιση, αλλά και μιά ηθοποιός που μπορεί να βγάλει συναίσθηματα και να σταθεί επάξια δίπλα στον Σταύρου, που είναι και το κυρίως ζητούμενο. Αυτό άλλωστε ήταν που "μέτρησε" και για τους σεναριογράφους, που τον έβγαλαν απ'τον κόπο να προσπαθεί μόνος του για έναν ολόκληρο κύκλο να απογειώσει τις κοινές σκηνές του με τη Μελίτα, παρά τις φιλότιμες προσπάθειές της για να τις χαντακώσει, .... και του έδωσαν μιά παρτενέρ που του αξίζει....

ΠΕΡΙΟΡΙΣΟΥ ΣΤΗΝ ΠΡΟΣΩΠΙΚΗ ΣΟΥ ΑΠΟΨΗ, ΚΑΙ ΜΗΝ ΓΕΝΙΚΕΥΕΙΣ ΑΝΑΦΕΡΟΜΕΝΗ ΣΤΟΥΣ ΣΕΝΑΡΙΟΓΡΑΦΟΥΣ, ΓΙΑΤΙ ΟΙ ΔΙΚΕΣ ΜΟΥ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ ΕΙΝΑΙ ΕΚ ΔΙΑΜΕΤΡΟΥ ΑΝΤΙΘΕΤΕΣ, ΑΠ'ΑΥΤΗΝ ΤΗΝ ΑΠΟΨΗ.

Οταν γράφω κάτι, είναι ευνόητο οτι αντανακλά τις προσωπικές μου απόψεις, άρα δεν είμαι εγώ αυτή που γενικεύω....
Αυτό που βλέπω με τα μάτια μου, είναι οτι για ολόκληρο τον 3ο κύκλο ο Στέφανος είναι με την Εριέττα, και εγώ προσωπικά χαίρομαι πολύ γι'αυτό, γιατί πραγματικά λυπόμουν τον Σταύρου να προσπαθεί να παίξει δίπλα στις εξεζητημένες και σχεδόν υστερικές απόπειρες της Παπά ν'αποδώσει "δραματικά" το ρόλο της ..... Τι εννοείς οτι οι δικές σου πληροφορίες είναι εκ διαμέτρου αντίθετες απ'αυτήν την άποψη, έχεις κάποιες ιδιαίτερες γνωριμίες με την παραγωγή, ή με τους σεναριογράφους ?

NAI, ΑΛΛΑ ΟΤΑΝ ΛΕΣ, ΟΤΙ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΣΤΑΘΕΙ ΕΠΑΞΙΑ ΔΙΠΛΑ ΣΤΟΝ ΣΤΑΥΡΟΥ, ΚΑΙ ΑΥΤΟ ΜΕΤΡΗΣΕ ΚΑΙ ΣΤΟΥΣ ΣΕΝΑΡΙΟΓΡΑΦΟΥΣ, ΦΑΙΝΕΣΑΙ ΣΙΓΟΥΡΗ ΚΑΙ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΠΟΨΗ ΤΩΝ ΑΛΛΩΝ.
ΠΡΟΣΩΠΙΚΑ, (ΟΠΩΣ ΚΑΙ ΠΟΛΥΣ ΑΛΛΟΣ ΚΟΣΜΟΣ, ΑΠΛΟΙ ΤΗΛΕΘΕΑΤΕΣ) ΒΛΕΠΟΥΜΕ ΦΕΤΟΣ ΕΝΑ ΣΤΑΥΡΟΥ ΝΑ ΚΟΙΜΑΤΑΙ ΟΡΘΙΟΣ.
ΟΙ ΜΟΝΕΣ ΣΚΗΝΕΣ ΠΟΥ ΖΩΝΤΑΝΕΥΕΙ ΕΡΜΗΝΕΥΤΙΚΑ, ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΕΣ ΜΕ ΤΗΝ ΠΑΠΑ.
ΚΑΙ ΜΕ ΤΗΝ ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΘΑ ΕΛΕΓΑ, ΑΛΛΑ ΜΑΛΛΟΝ ΑΝΑΦΕΡΟΜΑΣΤΕ ΣΤΙΣ ΝΕΑΡΟΤΕΡΕΣ ΗΛΙΚΙΑΚΑ ΗΘΟΠΟΙΟΥΣ.
ΣΧΕΤΙΚΑ ΜΕ ΤΙΣ ΔΙΚΕΣ ΜΟΥ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ, ΠΟΥ ΕΓΡΑΨΑ, ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΝΑ ΚΑΝΕΙ ΜΕ ΙΔΙΑΙΤΕΡΗ ΓΝΩΡΙΜΙΑ, ΟΠΩΣ ΛΕΣ, ΑΛΛΑ ΜΕ ΑΠΑΝΤΗΣΗ ΤΟΥ ΙΔΙΟΥ ΤΟΥ ΣΤΑΥΡΟΥ, ΟΤΑΝ ΤΟΝ ΕΠΙΣΚΕΦΤΗΚΑΜΕ, ΣΤΗΝ ΠΑΡΑΣΤΑΣΗ ΣΤΗΝ ΟΠΟΙΑ ΣΥΜΜΕΤΕΙΧΕ ΦΕΤΟΣ.
ΕΙΜΑΣΤΑΝ ΑΡΚΕΤΑ ΑΤΟΜΑ. ΜΙΑ ΕΞ ΗΜΩΝ ΕΚΟΛΑΠΤΩΜΕΝΗ ΣΥΝΑΔΕΛΦΟΣ ΤΟΥ, ΜΕ ΤΗΝ ΟΠΟΙΑ ΕΙΧΕ ΚΑΙ ΤΗΝ ΑΝΑΛΟΓΗ ΣΥΖΗΤΗΣΗ, ΣΧΕΤΙΚΑ ΜΕ ΤΟΝ ΠΕΡΣΙΝΟ ΚΑΙ ΤΟ ΦΕΤΙΝΟ ΚΥΚΛΟ. Η ΑΠΑΝΤΗΣΗ, ΠΡΟΣΩΠΙΚΑ ΜΕ ΚΑΛΥΠΤΕΙ.
KAKOS LYKOS
KAKOS LYKOS
Τουρίστας
Τουρίστας

Δημοσίευση από trelli petrakitsa Την / Το Κυρ Ιουν 19, 2011 10:14 pm

JESSIE έγραψε:Παρ'όλο οτι το τόπικ δεν είναι το κατάλληλο, θα συμφωνήσω απόλυτα με τη Roria, η Μάντυ Λάμπου δεν είναι μόνο μια πραγματική "θεά" στην εμφάνιση, αλλά και μιά ηθοποιός που μπορεί να βγάλει συναίσθηματα και να σταθεί επάξια δίπλα στον Σταύρου, που είναι και το κυρίως ζητούμενο. Αυτό άλλωστε ήταν που "μέτρησε" και για τους σεναριογράφους, που τον έβγαλαν απ'τον κόπο να προσπαθεί μόνος του για έναν ολόκληρο κύκλο να απογειώσει τις κοινές σκηνές του με τη Μελίτα, παρά τις φιλότιμες προσπάθειές της για να τις χαντακώσει, .... και του έδωσαν μιά παρτενέρ που του αξίζει....

Συμφωνώ απόλυτα!!!
trelli petrakitsa
trelli petrakitsa
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Στην αγκαλιά του Παναγιώτη μου!!!
Ασχολίες : Σχολείο, Φροντιστήρια, Διάβασμα, tv-pc, Forum, Π.Π. & Π.Μ. !

Δημοσίευση από Clarabelle Την / Το Κυρ Ιουν 19, 2011 10:40 pm

Να σταματήσει εδώ το off topic παρακαλώ

Στυλιστικά Κουτσομπολιά-Σκηνικά-Υποδείξεις - Σελίδα 6 ClarabelleFinale

Μας είπαν η Εύα είναι θάλασσα
και η θάλασσα μπορεί να είναι φουρτουνιασμένη και μπορεί να είναι γαλήνια, αλλά ακίνητη ποτέ!
Στα "Μυστικά" το κατάφεραν και αυτό!
Clarabelle
Clarabelle
Forum Team
Forum Team

Θηλυκό Τόπος : Πειραιάς

Δημοσίευση από μπουγιουριτσα Την / Το Δευ Ιουν 20, 2011 8:17 pm

η ποιο ωραια ενδηματολογικα παντα, στην σειρα ειναι η Ευα. Μετα ακοκουθει η Εριεττα, η Νορα, η Νταιζη, η Δαφνη και τελευταια η Μελιτα.
μπουγιουριτσα
μπουγιουριτσα
Τουρίστας
Τουρίστας

Θηλυκό Τόπος : στον δικο μου τον πλανητη με τον Μπουγιουρη
Ασχολίες : Τα μυστικα της ΕΔΕΜ,Παναγιωτης Μπουγιουρης,Τραγουδι πολυ τραγουδι,χορος χιπ χοπ.ΙΝΤΕΡΝΕΤ,κοσμημα

Δημοσίευση από Kornilia_Petrakitsa Την / Το Δευ Ιουν 20, 2011 8:38 pm

Εγώ τη Μελίτα δε θα την έβαζα καν στη λίστα. Είναι πάντα ντυμένη λες και πάει σε βραδινή έξοδο... Ελεος πια livani

Στυλιστικά Κουτσομπολιά-Σκηνικά-Υποδείξεις - Σελίδα 6 Bann4771
Cause there'll be no sunlight If I lose you, baby...Στυλιστικά Κουτσομπολιά-Σκηνικά-Υποδείξεις - Σελίδα 6 Flareblue
Kornilia_Petrakitsa
Kornilia_Petrakitsa
Spamοφύλαξ
Spamοφύλαξ

Θηλυκό Τόπος : Κατερίνη
Ασχολίες : Πολλά και διάφορα..

http://www.twilightsagaforum.forumgreek.com

Δημοσίευση από Clarabelle Την / Το Δευ Ιουν 20, 2011 8:43 pm

Yπάρχει ένα θεματάκι με το στυλιστικό στη σειρά είναι η αλήθεια
Για μένα οι μόνες καλοντυμένες είναι η Ξυλά η Πεφάνη και η Παπαδημητρίου η κάθε μια με ένα διαφορετικό στυλ ανάλογο με το ρόλο τους
Κοινό και στις τρείς η έμφυτη κομψότητα

Στυλιστικά Κουτσομπολιά-Σκηνικά-Υποδείξεις - Σελίδα 6 ClarabelleFinale

Μας είπαν η Εύα είναι θάλασσα
και η θάλασσα μπορεί να είναι φουρτουνιασμένη και μπορεί να είναι γαλήνια, αλλά ακίνητη ποτέ!
Στα "Μυστικά" το κατάφεραν και αυτό!
Clarabelle
Clarabelle
Forum Team
Forum Team

Θηλυκό Τόπος : Πειραιάς

Δημοσίευση από evaki16 Την / Το Δευ Ιουν 20, 2011 8:44 pm

Kornilia_Petrakitsa έγραψε:Εγώ τη Μελίτα δε θα την έβαζα καν στη λίστα. Είναι πάντα ντυμένη λες και πάει σε βραδινή έξοδο... Ελεος πια livani

Συμφωνώ.... κυρίως στον 3ο κύκλο....!!! φοράει κάτι φορέματα που ούτε η Νταίζη δεν τα φόρουσε αυτά όταν τραγουδούσε....
Ακόμα κάποια περίοδο στον 3ο κυκλο δεν μου άρεσε καθόλου όπως ντυνόταν η Νόρα.....
Αυτή που μου αρέσει πραγματικά με τον τρόπο που ντύνεται και πιστεύω πως έχει διαφορά απ'όλες είναι η Εύα!!! Πάντα τα καλύτερα και πιο εντυπωσιακά φοράει.....!!!!
evaki16
evaki16
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Καλαμάτα
Ασχολίες : ΔΕΣΤΕ ΤΟΥΣ ♥ ♥ ♥

Δημοσίευση από Kornilia_Petrakitsa Την / Το Δευ Ιουν 20, 2011 9:02 pm

Ναι συμφωνώ σε σχέση με την Εύα, τα ρούχα της είναι ΠΑΝΤΑ εντυπωσιακά..

Cause there'll be no sunlight If I lose you, baby...Στυλιστικά Κουτσομπολιά-Σκηνικά-Υποδείξεις - Σελίδα 6 Flareblue
Kornilia_Petrakitsa
Kornilia_Petrakitsa
Spamοφύλαξ
Spamοφύλαξ

Δημοσίευση από dm10811 Την / Το Δευ Ιουν 20, 2011 9:14 pm

Εμενα παλι η Ευα μου αρεσε περισσοτερο στον πρωτο κυκλο...Μετα το αλλαξαν λιγο το στυλ της και οφειλω να ομολογησω οτι δεν μου αρεσε παντα...Ουτε η Εριεττα μου αρεσει παντα απο αποψη ντυσιματος...Νομιζω οτι αυτες οι μπλουζες με τα μακρυα μανικια δεν την κολακευουν πολυ...Ενω μια φορα που φοραγε ενα τζιν με μια εφαρμοστη μπλουζα ηταν κουκλα...Αυτο το ντυσιμο αναδεικνυε το σωμα της που ειναι πολυ ωραιο...Παντα πολυ κομψες και ομορφες ειναι η Αμαλια και η Αντιγονη και ειδικα η δευτερη παντα ειναι ντυμενη πολυ ωραια!!!!Δεν μου αρεσουν ιδιαιτερα η Νταιζη και η Δαφνη απο αποψη ντυσιματος...Στη Μελιτα ειδικα στον πρωτο κυκλο νομιζω,ισως και λιγο στον δευτερο, βαζανε ετσι στο ξεκαρφωτο και μερικα ωραια...Αυτη που αρεσε παντα ηταν η Νορα...Και στη Νορα οπως και στην Ευα εχουν αλλαξει τον τροπο ντυσιματος ειδικα απο τοτε που αλλαξε τα μαλλια της αλλα νομιζω οτι διατηρησαν τον χαρακτηρα που ειχε πριν σε αντιθεση με την Ευα...Ειναι το ιδιο κομψη και παντα πολυ ομορφη...
dm10811
dm10811
Κολλημένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Αθηνα

Δημοσίευση από afroditi_norakii Την / Το Δευ Ιουν 20, 2011 10:20 pm

dm10811 έγραψε:Εμενα παλι η Ευα μου αρεσε περισσοτερο στον πρωτο κυκλο...Μετα το αλλαξαν λιγο το στυλ της και οφειλω να ομολογησω οτι δεν μου αρεσε παντα...Ουτε η Εριεττα μου αρεσει παντα απο αποψη ντυσιματος...Νομιζω οτι αυτες οι μπλουζες με τα μακρυα μανικια δεν την κολακευουν πολυ...Ενω μια φορα που φοραγε ενα τζιν με μια εφαρμοστη μπλουζα ηταν κουκλα...Αυτο το ντυσιμο αναδεικνυε το σωμα της που ειναι πολυ ωραιο...Παντα πολυ κομψες και ομορφες ειναι η Αμαλια και η Αντιγονη και ειδικα η δευτερη παντα ειναι ντυμενη πολυ ωραια!!!!Δεν μου αρεσουν ιδιαιτερα η Νταιζη και η Δαφνη απο αποψη ντυσιματος...Στη Μελιτα ειδικα στον πρωτο κυκλο νομιζω,ισως και λιγο στον δευτερο, βαζανε ετσι στο ξεκαρφωτο και μερικα ωραια...Αυτη που αρεσε παντα ηταν η Νορα...Και στη Νορα οπως και στην Ευα εχουν αλλαξει τον τροπο ντυσιματος ειδικα απο τοτε που αλλαξε τα μαλλια της αλλα νομιζω οτι διατηρησαν τον χαρακτηρα που ειχε πριν σε αντιθεση με την Ευα...Ειναι το ιδιο κομψη και παντα πολυ ομορφη...

Συμφωνω σχεδον σε ολα! Εμενα μου αρεσουν τις περισσοτερες φορες τα φορεματα της Νταιζης! Αλλα ρε παιδια μονο φορεματα της βαζουν της κοπελας!Μια φορα την εχω δει με παντελονι και μου εχει μεινει Razz
afroditi_norakii
afroditi_norakii
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Θηλυκό Τόπος : Σερρες!

Δημοσίευση από dm10811 Την / Το Δευ Ιουν 20, 2011 10:21 pm

afroditi_norakii έγραψε:
dm10811 έγραψε:Εμενα παλι η Ευα μου αρεσε περισσοτερο στον πρωτο κυκλο...Μετα το αλλαξαν λιγο το στυλ της και οφειλω να ομολογησω οτι δεν μου αρεσε παντα...Ουτε η Εριεττα μου αρεσει παντα απο αποψη ντυσιματος...Νομιζω οτι αυτες οι μπλουζες με τα μακρυα μανικια δεν την κολακευουν πολυ...Ενω μια φορα που φοραγε ενα τζιν με μια εφαρμοστη μπλουζα ηταν κουκλα...Αυτο το ντυσιμο αναδεικνυε το σωμα της που ειναι πολυ ωραιο...Παντα πολυ κομψες και ομορφες ειναι η Αμαλια και η Αντιγονη και ειδικα η δευτερη παντα ειναι ντυμενη πολυ ωραια!!!!Δεν μου αρεσουν ιδιαιτερα η Νταιζη και η Δαφνη απο αποψη ντυσιματος...Στη Μελιτα ειδικα στον πρωτο κυκλο νομιζω,ισως και λιγο στον δευτερο, βαζανε ετσι στο ξεκαρφωτο και μερικα ωραια...Αυτη που αρεσε παντα ηταν η Νορα...Και στη Νορα οπως και στην Ευα εχουν αλλαξει τον τροπο ντυσιματος ειδικα απο τοτε που αλλαξε τα μαλλια της αλλα νομιζω οτι διατηρησαν τον χαρακτηρα που ειχε πριν σε αντιθεση με την Ευα...Ειναι το ιδιο κομψη και παντα πολυ ομορφη...

Συμφωνω σχεδον σε ολα! Εμενα μου αρεσουν τις περισσοτερες φορες τα φορεματα της Νταιζης! Αλλα ρε παιδια μονο φορεματα της βαζουν της κοπελας!Μια φορα την εχω δει με παντελονι και μου εχει μεινει Razz
Εμενα δεν μου αρεσουν πολυ τα φορεματα που της βαζουν αλλα ειναι γεγονος οτι σχεδον ποτε δεν φοραει παντελονι...Και ειναι κριμα γιατι της παει πολυ!!!!!
dm10811
dm10811
Κολλημένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Αθηνα

Δημοσίευση από Kornilia_Petrakitsa Την / Το Δευ Ιουν 20, 2011 11:00 pm

Συμφωνώ σχετικά με τη Νταίζη... Νομίζω κιόλας οτι τα φορέματα την παχαίνουν..

Kornilia_Petrakitsa
Kornilia_Petrakitsa
Spamοφύλαξ
Spamοφύλαξ

Δημοσίευση από gxnel Την / Το Τρι Ιουν 21, 2011 2:00 am

1.την Ερι πιστευω την αδικουν με τις περισσοτερες στυλιστικες επιλογες....αυτα τα φαρδια και τα "αερινα" δεν νομιζω οτι την κολακευουν....
2.η Δαφνη και η Μελιτα ποτε δεν μου αρεσε ιδιαιτερα το ντυσιμο τους...αποκορυφωμα της Μελιτας η εμφανιση στο μουσειο με το τσαντακι του sport billy....και στο σπιτι οταν ειναι η θα ειναι ετοιμη για 3ο προγραμμα ή εντελως casual-που μια χαρα της πανε αυτα-..ομορφη κοπελα ειναι κριμα να την "χαλανε"ετσι....η Δαφνη ειδικα στο πρωτο κυκλο ηταν πολυ κακες οι επιλογες...και αυτα τα νυχτικα της γιαγιας που φοραγε
Στυλιστικά Κουτσομπολιά-Σκηνικά-Υποδείξεις - Σελίδα 6 103275
3.Αμαλια και Αντιγονη....ειναι μια κατηγορια μονες τους...παντα στυλατες και πολυ ωραια ντυμενες...
4.Νταιζη....τα περισσοτερα φορεματα ειναι ωραια αλλα δεν της ταιριαζουν ιδιαιτερα....καποια την παχαινουν και λιγο....θα μπορουσαμε να την δουμε και με κανενα παντελονι και οχι μονο με φορεματα...
5.Ευα....σε γενικες γραμμες μου αρεσει...οχι παντα βεβαια...νομιζω οτι απο το 2ο κυκλο και μετα την προτιμω...και ωραιο το μαλλι της!!
6.Νορα...τωρα με την εγκυμοσυνη το χασαμε λιγο....αλλα ειχαμε και εξαιρεσεις....πριν ομως την εγκυμοσυνη μου αρεσε τρελα το ολο στυλ της....και ειδικα τα πουκαμισα της
Στυλιστικά Κουτσομπολιά-Σκηνικά-Υποδείξεις - Σελίδα 6 226538

ετσι...αφηνω εκτος τις Αμαλια-Αντιγονη....πανω απο ολες ειναι...

και μετα...Νορα-Ευα-Ερι-Νταιζη-Δαφνη-Μελιτα...
gxnel
gxnel
Εδεμοφανάκι
Εδεμοφανάκι

Θηλυκό

Δημοσίευση από μπουγιουριτσα Την / Το Τετ Ιουν 22, 2011 12:21 pm

τον Λουκακο δεν τον πανε και τοσο τα κουστουμια που του φορανε.
μπουγιουριτσα
μπουγιουριτσα
Τουρίστας
Τουρίστας

Ασχολίες : Τα μυστικα της ΕΔΕΜ,Παναγιωτης Μπουγιουρης,Τραγουδι πολυ τραγουδι,χορος χιπ χοπ.ΙΝΤΕΡΝΕΤ,κοσμημα

Δημοσίευση από μπουγιουριτσα Την / Το Τετ Ιουν 22, 2011 3:09 pm

η ευα ηταν τελεια στον β κυκλο.
μπουγιουριτσα
μπουγιουριτσα
Τουρίστας
Τουρίστας

Δημοσίευση από μπουγιουριτσα Την / Το Πεμ Ιουν 23, 2011 3:45 pm

το Νορακι τωρα τελευταια το εντειναν χαλια
μπουγιουριτσα
μπουγιουριτσα
Τουρίστας
Τουρίστας

Δημοσίευση από monicandler Την / Το Τρι Αυγ 09, 2011 4:08 pm

Εγώ θέλω να παραπονεθώ για το γεγονός ότι κανείς στη σειρά δε φοράει παντόφλες όταν είναι σπίτι (και στη Βέρα τα ίδια). Λίγος ρεαλισμός δε βλάπτει.

monicandler

Θηλυκό Τόπος : Θεσσαλονίκη

Δημοσίευση από marakii Την / Το Τρι Αυγ 09, 2011 6:46 pm

monicandler έγραψε:Εγώ θέλω να παραπονεθώ για το γεγονός ότι κανείς στη σειρά δε φοράει παντόφλες όταν είναι σπίτι (και στη Βέρα τα ίδια). Λίγος ρεαλισμός δε βλάπτει.

Aν δεν κάνω λάθος η Νόρα φορούσε αρκετές φορές αυτές τις άσπρες Wink
marakii
marakii
Κολλημένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Αθήνα

Δημοσίευση από trelli petrakitsa Την / Το Τρι Αυγ 09, 2011 7:03 pm

marakii έγραψε:
monicandler έγραψε:Εγώ θέλω να παραπονεθώ για το γεγονός ότι κανείς στη σειρά δε φοράει παντόφλες όταν είναι σπίτι (και στη Βέρα τα ίδια). Λίγος ρεαλισμός δε βλάπτει.

Aν δεν κάνω λάθος η Νόρα φορούσε αρκετές φορές αυτές τις άσπρες Wink

Naι όντως το έχω παρατηρήσει κι εγώ Μαρία! Και η Δάφνη φορούσε στο επεισόδιο που ήταν στο αναπυρικό...
trelli petrakitsa
trelli petrakitsa
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Δημοσίευση από Δ.Μπέλλος Την / Το Παρ Αυγ 12, 2011 4:09 pm

Έχω το ίδιο μπουφάν με τη Νόρα στο επεισόδιο 116!!!!!!!!!!! Nyxia Nyxia yey
Δ.Μπέλλος
Δ.Μπέλλος
Κολλημένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Άργος

Δημοσίευση από evaki16 Την / Το Τετ Αυγ 31, 2011 12:22 am

Εμένα μου αρέσει πολύ ο Γιαννακόπουλος με λίγο μακρύ μαλλί (όπως ήταν στην αρχή του 2ου κύκλου) και ο Πετράκης όταν δεν είναι τελείως αξύριστος!!! Επίσης ο Μπισμπίκης ήταν καλύτερος και αυτό με το μακρύ μαλλί που είχε πριν κουρευετεί! Ακόμα της Ξυλά της πάει πολύ το λίγο κατσαρό.... και η Δρακουλάκη είναι υπέροχη όταν κάνει μπούκλες κυρίως στο κάτω μέρος! Τέλος πιστεύω πως της Πολυχρονίδη της πάει πάάάάάρα πολύ το κατσαρό.... Την θυμάμαι στη σκηνή που είχε με τον Χρήστο μια μέρα ή μάλλον μια νύχτα πριν τον γάμο της με τον Μπέλλο και ηταν ΘΕΑ η γυναίκα... ειδικά όταν τραγούδησε έλιωσα... βέβαια μετά θυμήθηκα ότι ήταν η Νταίζη και όχι η Μαριάννα και ήθελα να σπάσω την τηλεόραση!!! Στυλιστικά Κουτσομπολιά-Σκηνικά-Υποδείξεις - Σελίδα 6 571703
evaki16
evaki16
Κολλημένος με τα

Δημοσίευση από trelli petrakitsa Την / Το Τετ Αυγ 31, 2011 12:27 am

Εμένα μου αρέσει όταν η Νταίζη(Μαριάννα) κάνει αλογοουρά! Όπως στα επεισόδια που προτοεμφανίστηκε! Love!
trelli petrakitsa
trelli petrakitsa
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Δημοσίευση από evaki16 Την / Το Τετ Αυγ 31, 2011 12:30 am

trelli petrakitsa έγραψε:Εμένα μου αρέσει όταν η Νταίζη(Μαριάννα) κάνει αλογοουρά! Όπως στα επεισόδια που προτοεμφανίστηκε! Στυλιστικά Κουτσομπολιά-Σκηνικά-Υποδείξεις - Σελίδα 6 226538

Θα συμφωνήσωΣτυλιστικά Κουτσομπολιά-Σκηνικά-Υποδείξεις - Σελίδα 6 609635 .... Εχει υπέροχο πρόσωπο!!!
evaki16
evaki16
Κολλημένος με τα

Δημοσίευση από trelli petrakitsa Την / Το Τετ Αυγ 31, 2011 12:33 am

evaki16 έγραψε:
trelli petrakitsa έγραψε:Εμένα μου αρέσει όταν η Νταίζη(Μαριάννα) κάνει αλογοουρά! Όπως στα επεισόδια που προτοεμφανίστηκε! Στυλιστικά Κουτσομπολιά-Σκηνικά-Υποδείξεις - Σελίδα 6 226538

Θα συμφωνήσωΣτυλιστικά Κουτσομπολιά-Σκηνικά-Υποδείξεις - Σελίδα 6 609635 .... Εχει υπέροχο πρόσωπο!!!

Ναι! Και και το μαλλί της τέλειο και γενικά, είναι κουκλάρα!!! Love! Love!
trelli petrakitsa
trelli petrakitsa
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Σελίδα 6 από 7 Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Επόμενο

Επιστροφή στην κορυφή

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης