Στυλιστικά Κουτσομπολιά-Σκηνικά-Υποδείξεις

Σελίδα 7 από 7 Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7

Πήγαινε κάτω

Στυλιστικά Κουτσομπολιά-Σκηνικά-Υποδείξεις - Σελίδα 7 Empty Απ: Στυλιστικά Κουτσομπολιά-Σκηνικά-Υποδείξεις

Δημοσίευση από LaurelRose Την / Το Τετ Αυγ 31, 2011 1:16 am

evaki16 έγραψε:Εμένα μου αρέσει πολύ ο Γιαννακόπουλος με λίγο μακρύ μαλλί (όπως ήταν στην αρχή του 2ου κύκλου) και ο Πετράκης όταν δεν είναι τελείως αξύριστος!!! Επίσης ο Μπισμπίκης ήταν καλύτερος και αυτό με το μακρύ μαλλί που είχε πριν κουρευετεί! Ακόμα της Ξυλά της πάει πολύ το λίγο κατσαρό.... και η Δρακουλάκη είναι υπέροχη όταν κάνει μπούκλες κυρίως στο κάτω μέρος! Τέλος πιστεύω πως της Πολυχρονίδη της πάει πάάάάάρα πολύ το κατσαρό.... Την θυμάμαι στη σκηνή που είχε με τον Χρήστο μια μέρα ή μάλλον μια νύχτα πριν τον γάμο της με τον Μπέλλο και ηταν ΘΕΑ η γυναίκα... ειδικά όταν τραγούδησε έλιωσα... βέβαια μετά θυμήθηκα ότι ήταν η Νταίζη και όχι η Μαριάννα και ήθελα να σπάσω την τηλεόραση!!! Στυλιστικά Κουτσομπολιά-Σκηνικά-Υποδείξεις - Σελίδα 7 571703

Συμφωνώ στα περισσότερα μαζί σου,εκτός από τον Μπισμπίκη!Μου άρεσε πολύ περισσότερο όταν κουρεύτηκε!..Και όσο για την Ξυλά συμφωνώ,αν και νομίζω ότι ό,τι έχει κάνει μέχρι τώρα της πήγαινε απίστευτα!Από μπούκλες μέχρι εντελώς ίσια!..Α,και μ'αρέσουν πάρα πολύ τώρα τα μαλλιά της που έχουν μακρύνει πολύ!!!Είναι κούκλα!...Και ο Πετράκης μου άρεσει ή με πολύ κοντό μαλλί ή με πιο μακρύ(όπως το είχε στα τελευταία επεισόδια) αλλά χωρίς ζελέ!Μ'αρέσει πιο πολύ όταν είναι κατεβασμένα τα μαλλιά του!
LaurelRose
LaurelRose
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Θηλυκό Τόπος : Αθήνα
Ασχολίες : λογοτεχνικά βιβλία-μουσική-σινεμά-θέατρο-forum

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Στυλιστικά Κουτσομπολιά-Σκηνικά-Υποδείξεις - Σελίδα 7 Empty Απ: Στυλιστικά Κουτσομπολιά-Σκηνικά-Υποδείξεις

Δημοσίευση από dm10811 Την / Το Παρ Οκτ 21, 2011 1:42 pm

Τωρα τελευταια οπως εγραψα και στον σχολιασμο χθες λατρευω το ντυσιμο της Νορας!!!!Οχι οτι παντα δεν ηταν πολυ ωραια ντυμενη αλλα τελευταια με την εγκυμοσυνη τα ρουχα της ηταν πιο casual...Απο τη στιγμη που γυρισε στο γραφειο μου αρεσει παρα πολυ!!!Και στα προσεχως ειδα οτι ειναι παρα πολυ ωραια!!!!Της παει απιστευτα αυτο το στυλ...

Απο την αλλη μερια δεν μου αρεσει καθολου το μαλλι της Ευας...Στον πρωτο κυκλο νομιζω οτι ηταν παρα πολυ ομορφη και το ολο στυλ της πηγαινε απιστευτα...Βεβαια ακομα ειναι ομορφη αλλα αυτο το καπως αχτενιστο με χαλαει λιγο...
dm10811
dm10811
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Αθηνα

Δημοσίευση από μπουγιουριτσα Την / Το Σαβ Οκτ 22, 2011 1:03 pm

μου αρεσει πολυ το ντησημο της Εριεττας!!!!!!!!!
μπουγιουριτσα
μπουγιουριτσα
Τουρίστας
Τουρίστας

Θηλυκό Τόπος : στον δικο μου τον πλανητη με τον Μπουγιουρη
Ασχολίες : Τα μυστικα της ΕΔΕΜ,Παναγιωτης Μπουγιουρης,Τραγουδι πολυ τραγουδι,χορος χιπ χοπ.ΙΝΤΕΡΝΕΤ,κοσμημα

Δημοσίευση από μπουγιουριτσα Την / Το Σαβ Οκτ 22, 2011 1:05 pm

μηπως ξερει καμια σας τι μαρκα ειναι το φορεμα το γαλαζιο που φορουσε την προηγουμενη εβδομαδα η Εριεττα???
μπουγιουριτσα
μπουγιουριτσα
Τουρίστας
Τουρίστας

Ασχολίες : Τα μυστικα της ΕΔΕΜ,Παναγιωτης Μπουγιουρης,Τραγουδι πολυ τραγουδι,χορος χιπ χοπ.ΙΝΤΕΡΝΕΤ,κοσμημα

Δημοσίευση από l_aquila Την / Το Σαβ Οκτ 22, 2011 1:34 pm

μπουγιουριτσα έγραψε:μηπως ξερει καμια σας τι μαρκα ειναι το φορεμα το γαλαζιο που φορουσε την προηγουμενη εβδομαδα η Εριεττα???

Απαγορεύονται τα συνεχόμενα ποστ. Μπορείς να διορθώσεις το ποστ σου για λίγη ώρα.
2.18 Το posthunting (το να γράφεις απαντήσεις μόνο κ μόνο για να ανέβει το 'νούμερο' των ποστ ή το 'level' σου) θα δέχεται προειδοποίηση, ή σε ακραίες περιπτώσεις άμεσο αποκλεισμό.
l_aquila
l_aquila
Reporter
Reporter

Θηλυκό

Δημοσίευση από μπουγιουριτσα Την / Το Τετ Οκτ 26, 2011 5:34 pm

l_aquila έγραψε:
μπουγιουριτσα έγραψε:μηπως ξερει καμια σας τι μαρκα ειναι το φορεμα το γαλαζιο που φορουσε την προηγουμενη εβδομαδα η Εριεττα???

Απαγορεύονται τα συνεχόμενα ποστ. Μπορείς να διορθώσεις το ποστ σου για λίγη ώρα.
2.18 Το posthunting (το να γράφεις απαντήσεις μόνο κ μόνο για να ανέβει το 'νούμερο' των ποστ ή το 'level' σου) θα δέχεται προειδοποίηση, ή σε ακραίες περιπτώσεις άμεσο αποκλεισμό.

αντε παρατα μας!
μπουγιουριτσα
μπουγιουριτσα
Τουρίστας
Τουρίστας

Δημοσίευση από marakii Την / Το Πεμ Οκτ 27, 2011 5:07 pm

Τα συνολάκια που φοράει η Νόρα(Αντιγόνη)είναι τόσο απίστευτα!Μου θυμίζουν αυτά που φορούσε πριν την εγκυμοσύνη!...Υπέροχη όπως πάντα <3
marakii
marakii
Κολλημένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Αθήνα

Δημοσίευση από evaki16 Την / Το Πεμ Οκτ 27, 2011 7:27 pm

marakii έγραψε:Τα συνολάκια που φοράει η Νόρα(Αντιγόνη)είναι τόσο απίστευτα!Μου θυμίζουν αυτά που φορούσε πριν την εγκυμοσύνη!...Υπέροχη όπως πάντα <3

Συμφωνώ απολύτως!!!!!! Της πηγαίνουν απίστευτα!!! Στυλιστικά Κουτσομπολιά-Σκηνικά-Υποδείξεις - Σελίδα 7 226538
Επίσης εμένα μου αρέσει και το μάκρος που έχει το μαλλί της Ξυλά σε αυτόν τον κύκλο!!! Είναι πανέμορφη Στυλιστικά Κουτσομπολιά-Σκηνικά-Υποδείξεις - Σελίδα 7 811901
Ακόμα όπως είπα και στο σχολιασμό επεισοδίου ο Πετράκης είναι κούκλος με τα T-shirts!!! Toυ τονίζουν το απίστευτο σώμα που έχει και κυρίως τα ποντίκια
Στυλιστικά Κουτσομπολιά-Σκηνικά-Υποδείξεις - Σελίδα 7 681539 Στυλιστικά Κουτσομπολιά-Σκηνικά-Υποδείξεις - Σελίδα 7 681539 Στυλιστικά Κουτσομπολιά-Σκηνικά-Υποδείξεις - Σελίδα 7 681539
evaki16
evaki16
Κολλημένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Καλαμάτα
Ασχολίες : ΔΕΣΤΕ ΤΟΥΣ ♥ ♥ ♥

Σελίδα 7 από 7 Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7

Επιστροφή στην κορυφή

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης