Ρεγγίνα Βενέτη

Σελίδα 3 από 3 Επιστροφή  1, 2, 3

Πήγαινε κάτω

Ρεγγίνα Βενέτη - Σελίδα 3 Empty Απ: Ρεγγίνα Βενέτη

Δημοσίευση από noraki_love_97 Την / Το Παρ Ιουν 17, 2011 4:16 pm

ευχαριστουμε πολυ Μπουγιουριτσα!!!!!!!!!!!!!Ευακι μην ξεχνας και την εγγυμοσυνη της Μαριλους αλλα 5!!!
noraki_love_97
noraki_love_97
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό Τόπος : στον δικο μου τον πλανητη!!!!!
Ασχολίες : να ονειρευομαι.....

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Δημοσίευση από evaki16 Την / Το Παρ Ιουν 17, 2011 11:47 pm

noraki_love_97 έγραψε:ευχαριστουμε πολυ Μπουγιουριτσα!!!!!!!!!!!!!Ευακι μην ξεχνας και την εγγυμοσυνη της Μαριλους αλλα 5!!!

σωστά.... είπα και εγώ να αφήσω κάποια επεισόδια να χαρούμε αλλά που τέτοια τύχη.........
evaki16
evaki16
Κολλημένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Καλαμάτα
Ασχολίες : ΔΕΣΤΕ ΤΟΥΣ ♥ ♥ ♥

Δημοσίευση από noraki_love_97 Την / Το Παρ Ιουν 17, 2011 11:51 pm

evaki16 έγραψε:
noraki_love_97 έγραψε:ευχαριστουμε πολυ Μπουγιουριτσα!!!!!!!!!!!!!Ευακι μην ξεχνας και την εγγυμοσυνη της Μαριλους αλλα 5!!!

σωστά.... είπα και εγώ να αφήσω κάποια επεισόδια να χαρούμε αλλά που τέτοια τύχη.........

σε παρακαλω για να χαρουμε ειμαστε εμεις???μυστικα της εδεμ βλεπουμε και μαλιστα τωρα 4ο κυκλο!οτι ειδατε ειδατε στον πρωτο και στον δευτερο!!!τι??θελετε κι αλλα??????τα πραγματα μιλανε απο μονα τους!!!μια χαρα φερνει 10 θληψεις μια γεννα φερει χιλια δακρυα μια απαγωγη 2 εκατομμυρια εναν απαγωγεα και καλυπτει 10 επεισοδια!και μαλιστα πρεπει να ειμαστε και αυτυχισμενοι καθως μετα τις λυπες ερχετε παλι μια χαρα ασχετος με τα επακολουθα!
noraki_love_97
noraki_love_97
Κολλημένος με τα

Θηλυκό Τόπος : στον δικο μου τον πλανητη!!!!!
Ασχολίες : να ονειρευομαι.....

Δημοσίευση από Μάνος Λύτρας Την / Το Πεμ Οκτ 06, 2011 2:02 pm

Ρεγγίνα Αρραβαντινου θα επρεπε να την λενε κατα την γνωμμη μου να μας ζισει κ παλι
Μάνος Λύτρας
Μάνος Λύτρας
Τουρίστας
Τουρίστας

Άντρας Τόπος : στην εδεμ μαζι με τη δαφουλα μου
Ασχολίες : υπολογιστης εδεμ εδεμ εδεμ και εδεμ

Δημοσίευση από trelli petrakitsa Την / Το Πεμ Οκτ 06, 2011 8:53 pm

Μάνος Λύτρας έγραψε:Ρεγγίνα Αρραβαντινου θα επρεπε να την λενε κατα την γνωμμη μου να μας ζισει κ παλι

Ο Λουκάς έχει το επίθετο Βενενέτης και εξάλλου πατέρας(ή και η μητέρα) δεν είναι αυτοί που γεννάνε το παιδί, αλλά αυτοί που το μεγαλώνουν! Και στην τελική το επιθέτο δεν έχει και μεγάλη σημασία...
trelli petrakitsa
trelli petrakitsa
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Στην αγκαλιά του Παναγιώτη μου!!!
Ασχολίες : Σχολείο, Φροντιστήρια, Διάβασμα, tv-pc, Forum, Π.Π. & Π.Μ. !

Δημοσίευση από zwi Την / Το Πεμ Οκτ 06, 2011 9:04 pm

trelli petrakitsa έγραψε:
Μάνος Λύτρας έγραψε:Ρεγγίνα Αρραβαντινου θα επρεπε να την λενε κατα την γνωμμη μου να μας ζισει κ παλι

Ο Λουκάς έχει το επίθετο Βενενέτης και εξάλλου πατέρας(ή και η μητέρα) δεν είναι αυτοί που γεννάνε το παιδί, αλλά αυτοί που το μεγαλώνουν! Και στην τελική το επιθέτο δεν έχει και μεγάλη σημασία...
Συμφωνώ με την Μαρία...το "επίθετο" κατά την γνώμη μου δεν το θεωρώ και τόσο σημαντικό...μπορεί να έχει της μητέρας ή του πατέρα...όπως επιθυμούν οι γονείς... Wink
zwi
zwi
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Σ'ένα σπίτι μαζί με τον Κωνσταντίνο Γιαννακόπουλο,τον Γιώργο Νανούρη,τον William Levy,τον Jensen Ackles,τον Ian Somerhalder και Rick Malambri μου!
Ασχολίες : Ποδήλατο,Skateboard,Κολύμβηση και πάνω από όλα πρώτος κύκλος των Μυστικά της Εδέμ!

Σελίδα 3 από 3 Επιστροφή  1, 2, 3

Επιστροφή στην κορυφή

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης