Edem Forum
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Σχολιάστε το επεισόδιο - Ημερομηνία 09-10-2009

+14
euaki
madolato
aggeliki
lizzie
anna90
mimi
Ntinaki1
Jennifer
Alex
giouli_edem
evanna
KatsaroYpotheto
konstantina
Clarabelle
18 απαντήσεις

Σελίδα 1 από 4 1, 2, 3, 4  Επόμενο

Πήγαινε κάτω

Βαθμολογήστε το σημερινό επεισόδιο

Σχολιάστε το επεισόδιο - Ημερομηνία 09-10-2009 Vote_lcap13%Σχολιάστε το επεισόδιο - Ημερομηνία 09-10-2009 Vote_rcap 13% 
[ 2 ]
Σχολιάστε το επεισόδιο - Ημερομηνία 09-10-2009 Vote_lcap75%Σχολιάστε το επεισόδιο - Ημερομηνία 09-10-2009 Vote_rcap 75% 
[ 12 ]
Σχολιάστε το επεισόδιο - Ημερομηνία 09-10-2009 Vote_lcap6%Σχολιάστε το επεισόδιο - Ημερομηνία 09-10-2009 Vote_rcap 6% 
[ 1 ]
Σχολιάστε το επεισόδιο - Ημερομηνία 09-10-2009 Vote_lcap0%Σχολιάστε το επεισόδιο - Ημερομηνία 09-10-2009 Vote_rcap 0% 
[ 0 ]
Σχολιάστε το επεισόδιο - Ημερομηνία 09-10-2009 Vote_lcap6%Σχολιάστε το επεισόδιο - Ημερομηνία 09-10-2009 Vote_rcap 6% 
[ 1 ]
 
Σύνολο Ψήφων : 16
 
 

Σχολιάστε το επεισόδιο - Ημερομηνία 09-10-2009 Empty Σχολιάστε το επεισόδιο - Ημερομηνία 09-10-2009

Δημοσίευση από Clarabelle Παρ Οκτ 09, 2009 5:42 pm

Πως σας φάνηκε το σημερινό επεισόδιο;
Clarabelle
Clarabelle
Forum Team
Forum Team

Θηλυκό Τόπος : Πειραιάς

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σχολιάστε το επεισόδιο - Ημερομηνία 09-10-2009 Empty Απ: Σχολιάστε το επεισόδιο - Ημερομηνία 09-10-2009

Δημοσίευση από konstantina Παρ Οκτ 09, 2009 6:27 pm

μεχρι τωρα μαρεσει μονο η ξυλα!!!της πηγαινει πολυ να χαμογελαει!ειδικα στη σκηνη με το στεφανο στο γραφειο ΕΓΡΑΨΕ!ξυλα-σταυρου απλα Razz : respect : : respect : : respect :

konstantina
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σχολιάστε το επεισόδιο - Ημερομηνία 09-10-2009 Empty Απ: Σχολιάστε το επεισόδιο - Ημερομηνία 09-10-2009

Δημοσίευση από KatsaroYpotheto Παρ Οκτ 09, 2009 6:36 pm

Τρομεροί ήταν στο γραφείο!

Μ'αρεσει που της λέει σκοπεύω κάποια μέρα να είμαι εγώ (το πρόβλημά σου) και του λέει αυτή ωραίες φιλοδοξίες έχεις! Πολύ καλοι!!!!!!!
KatsaroYpotheto
KatsaroYpotheto
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Στο δικό μου ροζ συννεφάκι :p
Ασχολίες : Playing referee between my heart and my mind..

https://www.facebook.com/PeriklisKassandrinos

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σχολιάστε το επεισόδιο - Ημερομηνία 09-10-2009 Empty Απ: Σχολιάστε το επεισόδιο - Ημερομηνία 09-10-2009

Δημοσίευση από konstantina Παρ Οκτ 09, 2009 6:39 pm

τελειοι! : respect :

konstantina
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σχολιάστε το επεισόδιο - Ημερομηνία 09-10-2009 Empty Απ: Σχολιάστε το επεισόδιο - Ημερομηνία 09-10-2009

Δημοσίευση από KatsaroYpotheto Παρ Οκτ 09, 2009 6:59 pm

Tι φιλί ήταν αυτό????????? Αέρααααααααααααα nteni nteni nteni nteni nteni
KatsaroYpotheto
KatsaroYpotheto
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Στο δικό μου ροζ συννεφάκι :p
Ασχολίες : Playing referee between my heart and my mind..

https://www.facebook.com/PeriklisKassandrinos

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σχολιάστε το επεισόδιο - Ημερομηνία 09-10-2009 Empty Απ: Σχολιάστε το επεισόδιο - Ημερομηνία 09-10-2009

Δημοσίευση από konstantina Παρ Οκτ 09, 2009 7:00 pm

οντος!αλλα μας το κοψανε στη μεση!!!! Snif τι παθος χριστε μοΥ!!!!!ΛΕΤΕ ΝΑ ΤΟ ΠΡΟΧΩΡΗΣΑΝ ΤΕΛΙΚΑ????!

αεραααααααααααααααααααααααααααα nteni nteni red red


Έχει επεξεργασθεί από τον/την konstantina στις Παρ Οκτ 09, 2009 7:01 pm, 1 φορά

konstantina
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σχολιάστε το επεισόδιο - Ημερομηνία 09-10-2009 Empty Απ: Σχολιάστε το επεισόδιο - Ημερομηνία 09-10-2009

Δημοσίευση από KatsaroYpotheto Παρ Οκτ 09, 2009 7:01 pm

Mάθαμε πολλά σήμερα! Αλλά τα τελευταία λεπτά με έχουν αποροφήσει αρκετά ώστε να έχω ξεχάσει τι ήθελα να πω!!!

Τι φιλί ήταν αυτό καλε????????????

Απαπαπαπαπαπαπαπαπαπααπ nteni nteni nteni nteni nteni
KatsaroYpotheto
KatsaroYpotheto
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Στο δικό μου ροζ συννεφάκι :p
Ασχολίες : Playing referee between my heart and my mind..

https://www.facebook.com/PeriklisKassandrinos

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σχολιάστε το επεισόδιο - Ημερομηνία 09-10-2009 Empty Απ: Σχολιάστε το επεισόδιο - Ημερομηνία 09-10-2009

Δημοσίευση από evanna Παρ Οκτ 09, 2009 7:02 pm

Συγνωμη κιολας αλλα εχουμε δει και πολυ καλυτερα(βλ.Ευα-Μανος) Love!Αχ ελπιζω να μειναμε μονο στο φιλι...δεν αντεχω περαιτερω!
evanna
evanna
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Αθηνα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σχολιάστε το επεισόδιο - Ημερομηνία 09-10-2009 Empty Απ: Σχολιάστε το επεισόδιο - Ημερομηνία 09-10-2009

Δημοσίευση από Clarabelle Παρ Οκτ 09, 2009 7:03 pm

Αυτό ήταν φιλί. Faint Faint Faint
Clarabelle
Clarabelle
Forum Team
Forum Team

Θηλυκό Τόπος : Πειραιάς

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σχολιάστε το επεισόδιο - Ημερομηνία 09-10-2009 Empty Απ: Σχολιάστε το επεισόδιο - Ημερομηνία 09-10-2009

Δημοσίευση από KatsaroYpotheto Παρ Οκτ 09, 2009 7:04 pm

Πολύ καλύτερα δεν νομίζω! Πιο παθιασμένα ίσως! Ο τρόπος που δίσταζε ο Στέφανος και δεν κινουνταν μέχρι να ολοκληρώσει η Εύα από την πλευρά της το φιλί, ο τρόπος που ενέδωσε κατόπιν εκείνος... πολύ καλό φιλι!!!
KatsaroYpotheto
KatsaroYpotheto
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Στο δικό μου ροζ συννεφάκι :p
Ασχολίες : Playing referee between my heart and my mind..

https://www.facebook.com/PeriklisKassandrinos

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σχολιάστε το επεισόδιο - Ημερομηνία 09-10-2009 Empty Απ: Σχολιάστε το επεισόδιο - Ημερομηνία 09-10-2009

Δημοσίευση από konstantina Παρ Οκτ 09, 2009 7:05 pm

αστα!!εγω εχω χασει τα αυγα και τα πασχαλια!!!!πιο φλογερο φιλι δεν εχω ξαναδει σε ολη την εδεμ!!!!!!!!!πιστευω πως το ηθελαν και οι δυο απλα η ευα να το ετρεξε λιγακι!!!θελω ευα-στεφανο!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

konstantina
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σχολιάστε το επεισόδιο - Ημερομηνία 09-10-2009 Empty Απ: Σχολιάστε το επεισόδιο - Ημερομηνία 09-10-2009

Δημοσίευση από evanna Παρ Οκτ 09, 2009 7:07 pm

Τελος παντων...Ασχολιαστο!τωρα γενικα μου αρεσαν πολυ η Νορα με το Λουκα...φοβεροι,η Αμαλια συνεχιζει τα δικα της...δεν παιζεται αυτη η γυναικα!αυτο που με απασχολει τωρα ειναι τι εγινε με το πατερα του Στεφανου?????????
evanna
evanna
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Αθηνα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σχολιάστε το επεισόδιο - Ημερομηνία 09-10-2009 Empty Απ: Σχολιάστε το επεισόδιο - Ημερομηνία 09-10-2009

Δημοσίευση από Clarabelle Παρ Οκτ 09, 2009 7:08 pm

Μάλλον ο πατέρας του δεν άντεξε αυτό που συνέβη στη μητέρα του
Αυτό κατάλαβα.
Clarabelle
Clarabelle
Forum Team
Forum Team

Θηλυκό Τόπος : Πειραιάς

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σχολιάστε το επεισόδιο - Ημερομηνία 09-10-2009 Empty Απ: Σχολιάστε το επεισόδιο - Ημερομηνία 09-10-2009

Δημοσίευση από konstantina Παρ Οκτ 09, 2009 7:08 pm

δεν αντεχω να περιμενω μεχρι τη δευτερα!!!!!!!!!!!!!!! nteni
θα μαρεσε να δω ευα-στεφανο!!!ειναι το πιο ερωτικο ζευγαρι για μενα!!!!δεν μπορω να πιστεψω τι φιλι του εδωσε!και αυτος δισταζε στην αρχη μετα ομως που το [ηρε το κολαι τελειος!!!ΤΙ ΦΙΛΙ!!!!!!!!!!!! red Love!

konstantina
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σχολιάστε το επεισόδιο - Ημερομηνία 09-10-2009 Empty Απ: Σχολιάστε το επεισόδιο - Ημερομηνία 09-10-2009

Δημοσίευση από KatsaroYpotheto Παρ Οκτ 09, 2009 7:09 pm

Ναι η αλήθεια είναι ότι τι θα πει ότι έστειλαν τον πατέρα του στο χώμα? Αν π.χ. ο άνθρωπος πέθανε από στεναχώρια εεε όσο να πεις δολοφόνους δεν τους λές... Πρέπει να μάθουμε κι άλλα...

Ο Νικόλας μου άρεσε πολύ επίσης σήμερα, ώρα του ήταν να ξυπνήσει..

Τη Δευτέρα πάντως την τρελή ατάκα την ακούσαμε!!!! Το ΕΥΦΥΕΣ ΝΤΕΚΑΠΑΖ!!! gelio
KatsaroYpotheto
KatsaroYpotheto
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Στο δικό μου ροζ συννεφάκι :p
Ασχολίες : Playing referee between my heart and my mind..

https://www.facebook.com/PeriklisKassandrinos

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σχολιάστε το επεισόδιο - Ημερομηνία 09-10-2009 Empty Απ: Σχολιάστε το επεισόδιο - Ημερομηνία 09-10-2009

Δημοσίευση από evanna Παρ Οκτ 09, 2009 7:13 pm

Ρε παιδια η κινηση της Ευας ηταν καθαρα σπασμωδικη....οσο και να λεει οτι δε θελει το Μανο μολις εμαθε για τη Μελιτα κυριευτηκε απο ζηλια!Ηταν κινηση αντιδρασης...Στο κατω-κατω για το Στεφανο δεν αισθανεται τιποτα παραπανω απο εκτιμηση,σεβασμο και ευγνωμοσυνη και ουτε προκειται να αισθανθει...αυτα που νιωθει για το Μανο ειναι αξεπεραστα! Love!
evanna
evanna
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Αθηνα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σχολιάστε το επεισόδιο - Ημερομηνία 09-10-2009 Empty Απ: Σχολιάστε το επεισόδιο - Ημερομηνία 09-10-2009

Δημοσίευση από evanna Παρ Οκτ 09, 2009 7:14 pm

KatsaroYpotheto έγραψε:Ναι η αλήθεια είναι ότι τι θα πει ότι έστειλαν τον πατέρα του στο χώμα? Αν π.χ. ο άνθρωπος πέθανε από στεναχώρια εεε όσο να πεις δολοφόνους δεν τους λές... Πρέπει να μάθουμε κι άλλα...

Ο Νικόλας μου άρεσε πολύ επίσης σήμερα, ώρα του ήταν να ξυπνήσει..

Τη Δευτέρα πάντως την τρελή ατάκα την ακούσαμε!!!! Το ΕΥΦΥΕΣ ΝΤΕΚΑΠΑΖ!!! gelio
Οντως η ατακα της Αμαλιας εκπληκτικη...λυθηκα στα γελια! gelio Οσο για Νικολα ναι μεν αρχισε να ξυπναει αλλα και η Δαφνη δεν εχει τελειως αδικο...στο κατω-κατω το μυστικο δεν ηταν δικο της!
evanna
evanna
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Αθηνα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σχολιάστε το επεισόδιο - Ημερομηνία 09-10-2009 Empty Απ: Σχολιάστε το επεισόδιο - Ημερομηνία 09-10-2009

Δημοσίευση από Clarabelle Παρ Οκτ 09, 2009 7:16 pm

H Δάφνη έπρεπε να σκεφτεί οτι εκείνη είχε το Μάνο αδελφό λίγους μήνες αλλά ο Νικόλας ήταν αδελφός του χρόνια ολόκληρα.
Τον τελευταίο καιρό του φαίρονταν σαν να ήταν ξένο σώμα ανάμεσά τους
Clarabelle
Clarabelle
Forum Team
Forum Team

Θηλυκό Τόπος : Πειραιάς

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σχολιάστε το επεισόδιο - Ημερομηνία 09-10-2009 Empty Απ: Σχολιάστε το επεισόδιο - Ημερομηνία 09-10-2009

Δημοσίευση από KatsaroYpotheto Παρ Οκτ 09, 2009 7:16 pm

Ναι αλλα η Δάφνη και ο Μάνος μόνιμα όταν λένε "οικογένεια" αυτή η λέξη δεν συμπεριλαμβάνει το Νικόλα, όταν όμως παντρεύεσαι κάποιον και κάνεις και παιδί μαζί του ΑΥΤΟΣ ΚΑΙ ΤΟ ΠΑΙΔΙ είναι πάνω από όλα οικογένεια και μετά όλοι οι άλλοι! Η Δαφνούλα δεν τα έχει μάθει καλά...

ΥΓ Η Νταίζη το έκαψε το τοστ.. Οι ακαμάτρες κι οι λολές που λένε... Αχαχαχαχαχα
KatsaroYpotheto
KatsaroYpotheto
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Στο δικό μου ροζ συννεφάκι :p
Ασχολίες : Playing referee between my heart and my mind..

https://www.facebook.com/PeriklisKassandrinos

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σχολιάστε το επεισόδιο - Ημερομηνία 09-10-2009 Empty Απ: Σχολιάστε το επεισόδιο - Ημερομηνία 09-10-2009

Δημοσίευση από evanna Παρ Οκτ 09, 2009 7:18 pm

KatsaroYpotheto έγραψε:Ναι αλλα η Δάφνη και ο Μάνος μόνιμα όταν λένε "οικογένεια" αυτή η λέξη δεν συμπεριλαμβάνει το Νικόλα, όταν όμως παντρεύεσαι κάποιον και κάνεις και παιδί μαζί του ΑΥΤΟΣ ΚΑΙ ΤΟ ΠΑΙΔΙ είναι πάνω από όλα οικογένεια και μετά όλοι οι άλλοι! Η Δαφνούλα δεν τα έχει μάθει καλά...
Ναι σε αυτο εχεις απολυτο δικιο!Απλα λεω οτι ισως ηταν λιγο υπερβολικο να σηκωθει να φυγει απο το σπιτι...βεβαια ηταν λογικο να θυμωσει!
evanna
evanna
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Αθηνα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σχολιάστε το επεισόδιο - Ημερομηνία 09-10-2009 Empty Απ: Σχολιάστε το επεισόδιο - Ημερομηνία 09-10-2009

Δημοσίευση από KatsaroYpotheto Παρ Οκτ 09, 2009 7:23 pm

Ααα καλά εντάξει πιστεύω ότι αυτό ήταν απλώς κίνηση της στιγμής για να ξεφύγει και να καθαρίσει το κεφάλι του.. Παρα να έμενε και να σφάζονταν καλύτερα που έφυγε να ξελαμπικάρει και επιστρέφει..
KatsaroYpotheto
KatsaroYpotheto
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Στο δικό μου ροζ συννεφάκι :p
Ασχολίες : Playing referee between my heart and my mind..

https://www.facebook.com/PeriklisKassandrinos

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σχολιάστε το επεισόδιο - Ημερομηνία 09-10-2009 Empty Απ: Σχολιάστε το επεισόδιο - Ημερομηνία 09-10-2009

Δημοσίευση από konstantina Παρ Οκτ 09, 2009 7:26 pm

παιδια μην με βρισετε αλλα θελω τωρα πια ευα-στεφανο!!!βεβαια αυτο για λιγο μεχρι να εκδηκηθει η ευα το μανο...μετα θελω να ειναι με το μανο..και τι λενε καποιοι για μελιτα εγω ειμαι η επομενη και η τυχερη!!

konstantina
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σχολιάστε το επεισόδιο - Ημερομηνία 09-10-2009 Empty Απ: Σχολιάστε το επεισόδιο - Ημερομηνία 09-10-2009

Δημοσίευση από giouli_edem Παρ Οκτ 09, 2009 7:28 pm

Εγώ συμφωνώ με την evanna. Πολύ ωραίο το φιλί αλλά στο Στέφανο έτρεξε με το που έμαθε για τον Μάνο ! Αν τον ήθελε πραγματικά θα τον είχε φιλήσει όταν χωρίστηκαν στο σπίτι της .
Και κάτι άλλο: τί ήταν αυτό που είπε ο Στέφανος στο trailer ότι θέλει να τους κάνει όλους να τον έχουν ανάγκη ? Με έχει καταμπερδέψει πια αυτός ο άνθρωπος ! Γι' αυτό θα πλησιάσει και τη Δάφνη και θα θέλει να συνεργαστούν ? Για να τον έχουν όλοι ανάγκη σιγά σιγά και μετά να τους καταστρέψει ?
giouli_edem
giouli_edem
Paparazzi
Paparazzi

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σχολιάστε το επεισόδιο - Ημερομηνία 09-10-2009 Empty Απ: Σχολιάστε το επεισόδιο - Ημερομηνία 09-10-2009

Δημοσίευση από konstantina Παρ Οκτ 09, 2009 7:30 pm

ναι...αλλα δεν νομιζω να εννοει και την ευα,ισως να εννοει οτι θελει να την κανει να τον ερωτευτει(αν και καπως αδυνατον)
ενταξει επανηλθα!!!θελω μανο-ευα φυσικα αλλα μεχρι η ευα να περει πισω το αιμα της καλο θα ηταν να δοκιμασει και με αλλον αντρα(βλ.στεφανος)

konstantina
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σχολιάστε το επεισόδιο - Ημερομηνία 09-10-2009 Empty Απ: Σχολιάστε το επεισόδιο - Ημερομηνία 09-10-2009

Δημοσίευση από Clarabelle Παρ Οκτ 09, 2009 7:33 pm

Ο Μάνος σήμερα πάλι ήταν μια στο καρφί και μια στο πέταλο.
Καταλάβαινε πολύ καλά γιατί ο Ηλίας του έλεγε οτι δεν θα έπρεπε να μείνει στης Μελίτας αλλά έκανε τον Κινέζο.
Απ τη μια λέει στη Μελίτα αγαπάω την Εύα και απ την άλλη της φορτώνεται να τον γιατροπορέψει.
Ελεος wall
Clarabelle
Clarabelle
Forum Team
Forum Team

Θηλυκό Τόπος : Πειραιάς

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σελίδα 1 από 4 1, 2, 3, 4  Επόμενο

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης