Σεναριακά κενά!

Σελίδα 1 από 2 1, 2  Επόμενο

Πήγαινε κάτω

Σεναριακά κενά! Empty Σεναριακά κενά!

Δημοσίευση από LaurelRose Την / Το Δευ Ιουν 27, 2011 2:09 pm

Εδώ λέω να γράφουμε όλα τα κενά της ιστορίας!Πράγματα που ποτέ δεν εξηγήθηκαν ή δε συνεχίστηκαν και έχουμε μείνει με απορίες!Μπορεί μεταξύ μας να καταφέρουμε να δώσουμε μία εξήγηση!
LaurelRose
LaurelRose
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Θηλυκό Τόπος : Αθήνα
Ασχολίες : λογοτεχνικά βιβλία-μουσική-σινεμά-θέατρο-forum

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σεναριακά κενά! Empty Απ: Σεναριακά κενά!

Δημοσίευση από LaurelRose Την / Το Δευ Ιουν 27, 2011 2:17 pm

Ξεκινάω...
Εγώ από τον 1ο κύκλο έχω μείνει με την απορία πώς γίνεται η Μαρίλια να έχει τα ίδια μάτια με τη 'μητέρα' του Μάνου αφού στην πραγματικότητα δεν είχαν καμία συγγένεια η γυναίκα του Λύτρα με το Μάνο!
Ακόμη ποτέ δε μάθαμε τη συνέχεια της σχέσης Χρήστου-Κατερίνας ούτε τι συζητούσαν πίσω απ'την πλάτη του Μάνου!
Δε μας είπαν ποτέ πιο ήταν το δώρο που φύλαγε η Νόρα για το γάμο της με το Λουκά!
Δεν έχουμε μάθει τι συζητούσε ο Λουκάς με το Λευτέρη!
Επίσης δε μας εξήγησαν ποια ήταν τελικά αυτή που πήγε στον τάφο του Σταυρίδη!

LaurelRose
LaurelRose
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Δημοσίευση από l_aquila Την / Το Δευ Ιουν 27, 2011 3:42 pm

daphnouki έγραψε:Ξεκινάω...
Εγώ από τον 1ο κύκλο έχω μείνει με την απορία πώς γίνεται η Μαρίλια να έχει τα ίδια μάτια με τη 'μητέρα' του Μάνου αφού στην πραγματικότητα δεν είχαν καμία συγγένεια η γυναίκα του Λύτρα με το Μάνο!
Ακόμη ποτέ δε μάθαμε τη συνέχεια της σχέσης Χρήστου-Κατερίνας ούτε τι συζητούσαν πίσω απ'την πλάτη του Μάνου!
Δε μας είπαν ποτέ πιο ήταν το δώρο που φύλαγε η Νόρα για το γάμο της με το Λουκά!
Δεν έχουμε μάθει τι συζητούσε ο Λουκάς με το Λευτέρη!

Ο Ηλίας αν δεν κάνω λάθος έχει πει ότι έχει τα ίδια μάτια με τη μητέρα του Μάνου όχι με τη γυναίκα του Λύτρα
l_aquila
l_aquila
Reporter
Reporter

Θηλυκό

Δημοσίευση από amcy Την / Το Δευ Ιουν 27, 2011 3:49 pm

τι ειναι αυτα που λετε?το εργο δεν εχει σεναριακα κενα lmao .

amcy
Τουρίστας
Τουρίστας

Δημοσίευση από soso Την / Το Δευ Ιουν 27, 2011 4:58 pm

Τελεια η ιδέα σου!!!
Όρεξη να 'χουμε,θα το γεμίσουμε το τόπικ!!! lol!
Αλλά μήπως να πούμε τα σεναριακά ΜΗ κενά,που παιζει να 'ναι λιγότερα??? livani
soso
soso
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : ΧΛΟΕΡΟΣ

Δημοσίευση από ioannaki48 Την / Το Δευ Ιουν 27, 2011 5:07 pm

Όντως πολύ ωραία ιδέα!!Εγώ αυτό που αναρωτιέμαι είναι αν τελικά θα μάθουμε ποιος έστειλε τις φωτογραφίες στην Νόρα την περίοδο της δίκης.Παλαιότερα πίστευα πως ίσως να είχε κάποια σχέση ο Μπέλλος.Τελικά λοιπόν σχετίζονται οι φωτογραφίες με το άτομο που στέλνει τα τωρινά μηνύματα και απειλεί την Αντιγόνη (λογικά με τον όποιο ρόλο θα έχει ο Κυρίτσης) ή θα μείνει κι αυτό αναπάντητο?
ioannaki48
ioannaki48
Τουρίστας
Τουρίστας

Δημοσίευση από abba Την / Το Δευ Ιουν 27, 2011 5:14 pm

Επίσης ποιος έδιωξε την Ευα περυσι απο τη δουλεια που ειχε βρει (νομιζω καταστημα ρουχων). Αν θυμαμαι καλα ειχαν δειξει καποιον να πληρωνει την ιδιοκτητρια και να το αγοραζει... Μηπως ο Στεφανος?? Γιατι ηθελε να ειναι πληρως εξαρτημενη απο αυτον??

abba
Τουρίστας
Τουρίστας

Δημοσίευση από lizzie Την / Το Δευ Ιουν 27, 2011 5:34 pm

Ωραιο τοπικ!!!!Θα γεμισει σελιδες με ερωτηματα...
Απ'τον πρωτο κύκλο ποιος τηλεφωνησε στην Μαιρη κ της είπε οτι ο αντρας της βιασε την φιλη της κορης τους?Ο Κυριακος παντως δεν ήταν γιατί αν ήξερε δεν θα ειχε φαει τον κοσμο να μαθει ποιος ειναι ο πατερας της Μαριλιας.
Και κατι απ' τον τριτο που ειναι τελειως ξεχασμενο, ποιος χτύπησε την Μελίτα με το αμαξι τότε που εχασε το παιδι?
lizzie
lizzie
Τουρίστας
Τουρίστας

Θηλυκό

Δημοσίευση από LaurelRose Την / Το Δευ Ιουν 27, 2011 10:18 pm

Το ατύχημα της Μελίτας νομίζω ήταν τυχαίο παρόλο που όλοι λέγανε διάφορα για απόπειρα δολοφονίας!Πάντως εγώ όταν είχα δει εκείνο το επεισόδιο νόμιζα ότι ήθελε να αυτοκτονήσει γιατί πρώτα έφτασε στο αμάξι και μόλις είδε το αμάξι πήγε μες τη μέση του δρόμου!....

Σοφία δεν το θυμάμαι αυτό,αλλά σίγουρα ο Μάνος έλεγε για τα μάτια της Μαρίλιας πολύ πριν μάθει ότι είναι γιος του Ηλία!Μάλλον οι σεναριογράφοι αποφάσισαν αργότερα να τον κάνουν ξάδελφο του Νικόλα!
sisi
LaurelRose
LaurelRose
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Δημοσίευση από Antigoni! Την / Το Δευ Ιουν 27, 2011 10:50 pm

Νομίζω η Αντιγόνη /....
Antigoni!
Antigoni!
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Εδέμ!!
Ασχολίες : Τα μυστικά της εδέμ! Θρίλερ και εξωσχολικά βιβλία!!!

Δημοσίευση από LaurelRose Την / Το Δευ Ιουν 27, 2011 11:13 pm

Με τέτοιο σώμα και φόρμα?Πού πήγαν τα φορέματα και τα ταγιεράκια της? ;D Κι εκτός απ'αυτό ο Σταυρίδης ήθελε να την κλείσει στη φυλακή...
Πάντως η αλήθεια είναι ότι τίποτα δε με εκπλήσσει πια!Όλα τα περιμένω! ))
: jump :
LaurelRose
LaurelRose
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Δημοσίευση από soso Την / Το Δευ Ιουν 27, 2011 11:45 pm

Εγώ αν δε δω σε λεπτομερές και φουλ φλασμπακ την ΑΝΤΙΓΟΝΗ με φόρμα γκρι στον τάφο του Σταυρίδη lmao lmao lmao , δεν πρόκειται να πειστω..
Αν και το λέτε όλοι,μοναχικά και μονότονα θα το αρνούμαι lmao
Υγ.Απελύθη δολίως η Εύα????????Το 'χα ξεχάσει!!!!
Αλλά τώρα που το 'μαθα απαιτω ζωηρώς την αποκαλυψη του ενόχου!!!
ΟΛΕ soutien
soso
soso
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : ΧΛΟΕΡΟΣ

Δημοσίευση από sarita Την / Το Δευ Ιουν 27, 2011 11:47 pm

παρα πολυ ωραιο τοπικ μπραβο!!!!!!!!!!!!!
sarita
sarita
Κολλημένος με τα

Θηλυκό

Δημοσίευση από noraki_love_97 Την / Το Τρι Ιουν 28, 2011 12:59 am

παρα πολυ ενδιαφερον το τοπικ...ουτε εγω θα πιστευα πως η Αντιγονη θα πηγαινε ετσι στον ταφο γενικα η Αντιγονη Λαζαριδη δεν προκειται να εβγαινε ποτε εξω ετσι! ο Λουκας με τον Τερη κατι ξερουν μπορει να εχουν υποψιαστει οι κατι δεν πηγαινει καλα ή τους παρακολουθουν ή υπαρχει κια αλλο μυστικο που δεν ξερουμε....ολα ειναι πιθανα....
noraki_love_97
noraki_love_97
Κολλημένος με τα

Θηλυκό Τόπος : στον δικο μου τον πλανητη!!!!!
Ασχολίες : να ονειρευομαι.....

Δημοσίευση από ProudMaslowqueen Την / Το Δευ Ιουλ 11, 2011 10:30 am

Ερωτηση Κρισης!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Πως ο Χρηστος εκλεψε τα διαμαντια απο την Νταιζη?Αφου τηην περιοδο που κλαπηκαν τα διαμαντια εκεινος ηταν στην φυλακη οεο?
ProudMaslowqueen
ProudMaslowqueen
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Palm Woods!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Ασχολίες : Παναγιώτης Πετράκης-Βig Time Rush (James Maslow!)!!!!!!!!!

Δημοσίευση από JESSIE Την / Το Δευ Ιουλ 11, 2011 11:06 am

Υπάρχει κατι που είναι παράξενο --- βέβαια είναι πολλά αλλά εγώ θα μιλήσω για αυτό: Οταν πρωτοήρθαν ο Λευτέρης και η Αννα, συναντήθηκαν κάπου κι η Αννα, κατ'εντολή του Λευτέρη τηλεφώνησε στην Αντιγονη από τηλεφωνικό θάλαμο για να της πεί οτι ο γιός της έχει νταραβέρια με την Εριέττα Χατζηβασιλείου.... Η Αντιγόνη ρώταγε συνέχεια, ποιός τηλεφωνεί, ενώ κανονικά, αφού συνεργαζόταν τόσο καιρό με την Αννα, θα έπρεπε να γνωρίζει τη φωνή της, κι ούτε η Αννα χρησιμοποίησε κάτι για να αλλάξει τη φωνή της...
Επίσης, άν και δεν έχει τόση σημασία, νομίζω οτι ένας από τους ενόρκους στη δίκη της Αντιγόνης, ήταν ο ίδιος ηθοποιός μ'αυτόν που έπαιξε το συμβολαιογράφο, στον οποίο πήγε η Αντιγόνη για ν'αλλάξει τη διαθήκη της!
JESSIE
JESSIE
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Θηλυκό Τόπος : ΑΘΗΝΑ

Δημοσίευση από LaurelRose Την / Το Δευ Ιουλ 11, 2011 2:13 pm

Nora Fwka έγραψε:Ερωτηση Κρισης!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Πως ο Χρηστος εκλεψε τα διαμαντια απο την Νταιζη?Αφου τηην περιοδο που κλαπηκαν τα διαμαντια εκεινος ηταν στην φυλακη οεο?

Είσαι σίγουρη?Έχω την εντύπωση ότι είχε βγει απ'τη φυλακή!

JESSIE έγραψε:Υπάρχει κατι που είναι παράξενο --- βέβαια είναι πολλά αλλά εγώ θα μιλήσω για αυτό: Οταν πρωτοήρθαν ο Λευτέρης και η Αννα, συναντήθηκαν κάπου κι η Αννα, κατ'εντολή του Λευτέρη τηλεφώνησε στην Αντιγονη από τηλεφωνικό θάλαμο για να της πεί οτι ο γιός της έχει νταραβέρια με την Εριέττα Χατζηβασιλείου.... Η Αντιγόνη ρώταγε συνέχεια, ποιός τηλεφωνεί, ενώ κανονικά, αφού συνεργαζόταν τόσο καιρό με την Αννα, θα έπρεπε να γνωρίζει τη φωνή της, κι ούτε η Αννα χρησιμοποίησε κάτι για να αλλάξει τη φωνή της...
Επίσης, άν και δεν έχει τόση σημασία, νομίζω οτι ένας από τους ενόρκους στη δίκη της Αντιγόνης, ήταν ο ίδιος ηθοποιός μ'αυτόν που έπαιξε το συμβολαιογράφο, στον οποίο πήγε η Αντιγόνη για ν'αλλάξει τη διαθήκη της!

Όταν είχαν συναντηθεί στο σπίτι της Αντιγόνης(Στέφανος,Εριέττα...),η Άννα είχε πάρει τηλ. και είχε αλλάξει τη φωνή της,αλλά όντως πρέπει να είχανε μιλήσει μια άλλη φορά κανονικά με την Αντιγόνη για να την απειλήσει και δεν την κατάλαβε!
imarton
LaurelRose
LaurelRose
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Δημοσίευση από koukoumfkos Την / Το Δευ Ιουλ 11, 2011 3:23 pm

daphnouki έγραψε:Πάντως εγώ όταν είχα δει εκείνο το επεισόδιο νόμιζα ότι ήθελε να αυτοκτονήσει γιατί πρώτα έφτασε στο αμάξι και μόλις είδε το αμάξι πήγε μες τη μέση του δρόμου!....

Γι αυτό δεν φταίει το σενάριο αλλά η ηθοποιός και μόνο.

Nora Fwka ανέτρεξα στα επεισόδια και ο Χρήστος είχε βγει από τη φυλακή!
koukoumfkos
koukoumfkos
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Άντρας Τόπος : Σύρος και αιωρούμαι σε Καρδίτσα και Τρίκαλα
Ασχολίες : μουσική,internet,θέατρο,σχολείο-_- και ΜΥΣΤΙΚΑ ΤΗΣ ΕΔΕΜ

Δημοσίευση από ProudMaslowqueen Την / Το Πεμ Ιουλ 14, 2011 6:32 pm

koukoumfkos έγραψε:
daphnouki έγραψε:Πάντως εγώ όταν είχα δει εκείνο το επεισόδιο νόμιζα ότι ήθελε να αυτοκτονήσει γιατί πρώτα έφτασε στο αμάξι και μόλις είδε το αμάξι πήγε μες τη μέση του δρόμου!....

Σορι λαθος μου τοτε...
ProudMaslowqueen
ProudMaslowqueen
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Palm Woods!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Ασχολίες : Παναγιώτης Πετράκης-Βig Time Rush (James Maslow!)!!!!!!!!!

Δημοσίευση από dm10811 Την / Το Πεμ Ιουλ 14, 2011 9:37 pm

Nora Fwka έγραψε:Ερωτηση Κρισης!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Πως ο Χρηστος εκλεψε τα διαμαντια απο την Νταιζη?Αφου τηην περιοδο που κλαπηκαν τα διαμαντια εκεινος ηταν στην φυλακη οεο?
Ηθελα να απαντησω πρωτα σε αλλα μυνηματα αλλα μολις ειδα αυτο εμεινα!!!!!Δεν ειχα κανει τη συνδεση!!!!!Δεν το θυμομουν καθολου οτι ο Χρηστος ηταν φυλακη τοτε!!!!!Να δεις που δεν ηταν ο Χρηστος φυλακη αλλα το ολογραμμα του!!!! lmao lmao lmao lmao
dm10811
dm10811
Κολλημένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Αθηνα

Δημοσίευση από dm10811 Την / Το Πεμ Ιουλ 14, 2011 9:50 pm

Nora Fwka έγραψε:
koukoumfkos έγραψε:

Σορι λαθος μου τοτε...
Τωρα ειδα αυτο το μηνυμα!!!!Κριμα που ειχε βγει τοτε θα ειχε πλακα να ηταν ακομα μεσα!!!! lol!

Σχετικα με τα αλλα...

Αυτο με τα ματια της Μαριλιας ουτε εγω το καταλαβα...Οταν ο Νικολας εξεταζε τις αμυγδαλες της Μαριλιας της ειπε οτι εχει τα ματια της μανας του...Μετα μια φορα που ανοιξε τη πορτα στον Μανο της ειπε το ιδιο και του απαντησε οτι αν δεν μου το ειχε πει και ο Νικολας δεν θα το πιστευα...Αλλα δεν βγαινει διοτι η Μαριλια με την Αννα Λυτρα(την πραγματικη μανα του Νικολα) δεν ειχε συγγενεια αιματος...

Για τις φωτογραφιες στη Νορα...Νομιζω οτι οντως τις εστειλε ο Μπελλος...Το ειχε πει καποια στιγμη η Νταιζη οτι το υποψιαζεται και απλα το αιτιολογησαν ετσι...Αυτο που δεν ειχα καταλαβει εγω ειναι το εξης...Γιατι ο Μπελλος προτεινε τη Νορα για τη δουλεια στην εταιρια και περασε και απο το γραφειο της αλλα δεν εκανε τιποτα αλλο;;;Απλα πηγε επισκεψη για να τη δει;;;;

Οσο για τον Κυριακο νομιζω οτι και αυτος οπως και η Μαιρη ειδε την Ευα σε αυτα τα χαλια και καταλαβε οτι καποιος τη βιασε...Βεβαια ως "καλος" πατερ φαμιλιας που ειναι αντι να ασχοληθει με τη κορη του μαλλο θελησε να εκδικηθει τον Ηλια...Πιστευε οτι η Αγγελα τον απατα με τον Ηλια ετσι οταν ειδε τη Μαιρη να συναντα την Ευα καταλαβε οτι θα πιστευε ευκολα οτι τη βιασε ο Ηλιας...

Επισης παντα απορουσα τι συνεβη με τον απαγωγεα των κοριτσιων...Οχι βεβαια οτι αυτο ειναι κενο διοτι απλα διεφυγε τη συλληψη...Αλλα νομιζω οτι τον κρατησαν εξω απο τη φυλακη για να τον αξιοποιησουν αργοτερα και μετα απλα δεν κολλαγε...

JESSIE μιας και ανεφερες ηθοποιους και κομπαρσους που κρατανε δυο "ρολους"...Η νοσοκομα του Λουκα οταν ηταν αμνησιακος ηταν η ιδια με αυτη της Μελιτας οταν τη χτυπησε το αμαξι...Τι στο καλο ολο στην ιδια πεφτουν;;;;; scratch
dm10811
dm10811
Κολλημένος με τα

Δημοσίευση από black_cat Την / Το Παρ Ιουλ 22, 2011 9:59 pm

Πώς γίνεται η Μαρίλια να χει γεννηθεί το 1994 και να έδινε πανελλήνιες το 2010??(μαζί με μένα που έχω γεννηθεί το '92 Razz)
black_cat
black_cat
Εδεμοφανάκι
Εδεμοφανάκι

Θηλυκό Τόπος : Στο άπειρο...κι ακόμα παραπέρα!
Ασχολίες : Πολλές και διάφορες.I'm a bizzy bee! :p

https://s1184.photobucket.com/home/stellinaki_ch/index

Δημοσίευση από Antigoni! Την / Το Παρ Ιουλ 22, 2011 10:25 pm

Στέλλα μου μάλλον ήταν πολύ έξυπνη και προχωρημένη και δεν πήγε όλες τις τάξεις.. sisi

Antigoni!
Antigoni!
Κολλημένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Εδέμ!!
Ασχολίες : Τα μυστικά της εδέμ! Θρίλερ και εξωσχολικά βιβλία!!!

Δημοσίευση από evaki16 Την / Το Σαβ Ιουλ 23, 2011 10:23 am

Εγώ εδώ θέλω να πω κάτι που με είχε τσαντίσει πάρα πολύ όταν έβλεπα τη σειρά.... Αναφέρομαι στον τσακωμό του Λουκά και της Νόρας στο επεισίδιο 345 αν δεν κάνω λάθος!!! Λέει ο Λουκάς "Μωρέ καλά έκανα και σε 'λεγα Μαργαρίτα" και η Νόρα τα πήρε καΙ του λέγε που θυμάσαι ότι με 'λεγες έτσι και μετά αντί να της πει αυτός εσείς μου το 'χατε πει (που αυτό είχε γίνει) έλεγε κάτι άλλες βλακείες!!! ΕΛΕΟΣ!!!
Μα καλά μπροστά την Νταίζη και στον Μπέλλο Μαργαρίτα δεν την φώναζε???
Θα μπορούσε να είχε μάθει η Νόρα με άλλο τρόπο ότι ο Λουκάς έπαιζε θέατρο όλο αυτό το διάστημα.... Όχι και έστι όμως!!! Μην μας κοροϊδεύουν κιόλας!!!!
evaki16
evaki16
Κολλημένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Καλαμάτα
Ασχολίες : ΔΕΣΤΕ ΤΟΥΣ ♥ ♥ ♥

Δημοσίευση από dm10811 Την / Το Σαβ Ιουλ 23, 2011 10:29 pm

evaki16 έγραψε:Εγώ εδώ θέλω να πω κάτι που με είχε τσαντίσει πάρα πολύ όταν έβλεπα τη σειρά.... Αναφέρομαι στον τσακωμό του Λουκά και της Νόρας στο επεισίδιο 345 αν δεν κάνω λάθος!!! Λέει ο Λουκάς "Μωρέ καλά έκανα και σε 'λεγα Μαργαρίτα" και η Νόρα τα πήρε καΙ του λέγε που θυμάσαι ότι με 'λεγες έτσι και μετά αντί να της πει αυτός εσείς μου το 'χατε πει (που αυτό είχε γίνει) έλεγε κάτι άλλες βλακείες!!! ΕΛΕΟΣ!!!
Μα καλά μπροστά την Νταίζη και στον Μπέλλο Μαργαρίτα δεν την φώναζε???
Θα μπορούσε να είχε μάθει η Νόρα με άλλο τρόπο ότι ο Λουκάς έπαιζε θέατρο όλο αυτό το διάστημα.... Όχι και έστι όμως!!! Μην μας κοροϊδεύουν κιόλας!!!!
Σε αυτο θα συμφωνησω!!!!Το μονο που θα μπορουσε να δικαιολογησει το γεγονος αυτο(το οποιο ειναι αδικαιολογητο αλλα λεμε τωρα) θα ηταν απο τη φραση του Λουκα:''Μωρε καλα εκανα και σε ελεγα Μαργαριτα'' να καταλαβε η Νορα οτι ειχε προσθεση να το πει και δεν το ελεγε τυχαια...Φυσικα δεν κολλαει το οτι η Νορα τον ρωτησε μετα πως το θυμαται...Βασικα οντως πιστευω οτι θα μπορουσαν να ειχαν βρει εναν αλλο τροπο π.χ. να αναφερει ο Λουκας κατα λαθος κατι που εγινε οταν ειχε αμνησια...Θα μπορουσε να της πει τυπου αστειο οτι τον εχασε...Αυτο αν θυμαμαι καλα δεν του το ειπε κανεις οταν υποτιθεται οτι εγινε καλα...
dm10811
dm10811
Κολλημένος με τα

Σελίδα 1 από 2 1, 2  Επόμενο

Επιστροφή στην κορυφή

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης