Ποιό νομίζετε θα είναι το όνομα που θα γραφτεί στο απουσιολόγιο;

Σελίδα 2 από 2 Επιστροφή  1, 2

Πήγαινε κάτω

Ποιό νομίζετε θα είναι το όνομα που θα γραφτεί στο απουσιολόγιο; - Σελίδα 2 Empty Απ: Ποιό νομίζετε θα είναι το όνομα που θα γραφτεί στο απουσιολόγιο;

Δημοσίευση από evaki16 Την / Το Σαβ Οκτ 01, 2011 8:00 pm

Renaki_Spirtoulis έγραψε:Μα ούτως ή άλλος είπε Γυναικείο όνομα....
Και σκέφτομαι εγώ τώρα με το αθώο μου μυαλουδάκι
Μήπως θα είναι της Εριέττας...?
Γιατί είναι αδερφή του Λουκά μην ξεχνιόμαστε...!

Αααα δεν κατάλαβα... γιατί ο Νικόλας δεν έχει αδερφή? Ποιό νομίζετε θα είναι το όνομα που θα γραφτεί στο απουσιολόγιο; - Σελίδα 2 621900 Ποιό νομίζετε θα είναι το όνομα που θα γραφτεί στο απουσιολόγιο; - Σελίδα 2 621900 Γιατί παρακαλώ να μην γραφτεί το όνομα της αδερφής του Νικόλα.... του αθώου αυτού κοριτσιού (διαμάντι παρακαλώ) και να γραφτεί της αδερφής του Λουκά...??? Συγνώμη αλλά και ο Νικόλας έχει δικαιώματα σε αυτη την παρέα και πρέπει να τα διεκδηκήσει!!! Ποιό νομίζετε θα είναι το όνομα που θα γραφτεί στο απουσιολόγιο; - Σελίδα 2 40334
Αχ Θεέ μου τι γράφω....???

Υ.γ Εγώ πάντως πιστεύω πως ειναι άλλη μια "Μαϊμού" αποκάλυψη από τις πολλές που έχουμε φαει στη μαπα 3 χρόνια τώρα...!!! Αν ομως όντως αληθεύει..... ΔΕΝ ΘΕΛΩ ΝΑ ΑΛΗΘΕΥΕΙ!!! Στο απουσιολόγιο είναι γραμμένα τα ονόματα των 6 και μόνο!!! Όσο και να συμπαθώ την Θεά Έρη το όνομά της δεν είναι δίκαιο να γραφτεί στο απουσιολόγιο.....
evaki16
evaki16
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Καλαμάτα
Ασχολίες : ΔΕΣΤΕ ΤΟΥΣ ♥ ♥ ♥

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ποιό νομίζετε θα είναι το όνομα που θα γραφτεί στο απουσιολόγιο; - Σελίδα 2 Empty Απ: Ποιό νομίζετε θα είναι το όνομα που θα γραφτεί στο απουσιολόγιο;

Δημοσίευση από ProudMaslowqueen Την / Το Κυρ Οκτ 02, 2011 6:53 pm

Ρεγγινα -Μαριος-Αγγελος-Και τα καινουρια τρια μπεμπουλια!

Η νεα Παρεα της Φεγγαροπετρας...
ProudMaslowqueen
ProudMaslowqueen
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Palm Woods!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Ασχολίες : Παναγιώτης Πετράκης-Βig Time Rush (James Maslow!)!!!!!!!!!

Δημοσίευση από edem4ever Την / Το Δευ Οκτ 03, 2011 1:54 pm

Nora Fwka έγραψε:Ρεγγινα -Μαριος-Αγγελος-Και τα καινουρια τρια μπεμπουλια!

Η νεα Παρεα της Φεγγαροπετρας...

Κι η Μαρίλια; Στο φτύσιμο;
edem4ever
edem4ever
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Μετέωρη σε φάση διακτινισμού!

Δημοσίευση από k@terinio-loukonoraki Την / Το Δευ Οκτ 03, 2011 3:18 pm

Πάντως ότι γραφτεί είμαι σίγουρη ότι θα το γράψει ο Αραβαντινός.Καταρχάς αυτό με την Μελίτα το αποκλείω είναι εντελώς παρατραβηγμένο ! Και ούτε νομίζω και της Εριέττας . Θα συμφωνήσω με την Δήμητρα ότι μπορεί να γραφτεί το όνομα της Μητέρας του Λουκά και της Εριέττας! Επίσης μπορεί να λέει κάτι για την Ρεγγίνα όπως θυμάστε που είχαν γράψει και για τον Άγγελο ότι θα τους χαρίσει η Εδέμ ! Νομιζώ πάντως ότι δεν θα γραφτεί ένα σκέτο όνομα! Θα τους δώσει κάτι να καταλάβουν κάτι ,ή να καταλήξουν σε κάτι ή να τους αποκαλύψει κάτι ,ποιος ξέρει /S Πάντως για την Νταίζη δεν νομιζώ δεν κολλάει πουθενά sisi
Άσχετο , Δήμητρα ποια λένε ; Την Μάνα του Λουκά :/ ;
k@terinio-loukonoraki
k@terinio-loukonoraki
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Θηλυκό Τόπος : Στην δικιά μου Εδέμ ♥
Ασχολίες : Mυστικά της Εδέμ , Συγχρονισμένη κολύμβηση, Θέατρο, Τηλεόραση, Κινηματογράφο, Σχολείο (πφφ.)

http://tamystikathsedem.forumotion.com/profile.forum?mode=viewpr

Δημοσίευση από dm10811 Την / Το Δευ Οκτ 03, 2011 3:26 pm

k@terinio-loukonoraki έγραψε:

Ναι Δημητρα λεγανε τη φυσικη μητερα του Λουκα και της Εριεττας τη γυναικα του Αραβαντινου...
dm10811
dm10811
Κολλημένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Αθηνα

Δημοσίευση από k@terinio-loukonoraki Την / Το Δευ Οκτ 03, 2011 3:29 pm

dm10811 έγραψε:

Ναι Δημητρα λεγανε τη φυσικη μητερα του Λουκα και της Εριεττας τη γυναικα του Αραβαντινου...

Αααα εγώ νόμιζα ότι λέγαν έτσι την θετή του ! Ευχαριστώ Δήμητραα :)
k@terinio-loukonoraki
k@terinio-loukonoraki
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Θηλυκό Τόπος : Στην δικιά μου Εδέμ ♥
Ασχολίες : Mυστικά της Εδέμ , Συγχρονισμένη κολύμβηση, Θέατρο, Τηλεόραση, Κινηματογράφο, Σχολείο (πφφ.)

http://tamystikathsedem.forumotion.com/profile.forum?mode=viewpr

Δημοσίευση από dm10811 Την / Το Δευ Οκτ 03, 2011 3:30 pm

dm10811 έγραψε:

Αααα εγώ νόμιζα ότι λέγαν έτσι την θετή του ! Ευχαριστώ Δήμητραα :)

Παρακαλω!!!!! )) ))
Βασικα το ονομα της θετης μητερας δεν το εχουν αναφερει καν...
dm10811
dm10811
Κολλημένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Αθηνα

Δημοσίευση από taradoula Την / Το Τρι Οκτ 04, 2011 9:03 pm

Θεωρώ ότι το όνομα που θα γραφτεί στο απουσιολόγιο κατά πάσα πιθανότητα θα το γράψει ο Αραβαντινός. Σίγουρα όμως παίζει πάρα πολύ σημαντικό ρόλο ο λόγος για τον οποίο θα γραφτεί το όνομα στο απουσιολόγιο. Αν πρόκειται για κάτι καλό, μάλλον θα είναι το όνομα της μητέρας του Λουκά και της Ερριέτας (Δήμητρα τη λέγανε, αν δεν κάνω λάθος).
Αν πάλι πρόκειται για κάτι κακό περνάνε πολλά ονόματα από το μυαλό μου, αλλά γέρνω περισσότερο προς την Ερριέτα. ))

taradoula
Εδεμοφανάκι
Εδεμοφανάκι

Θηλυκό Τόπος : Ιωάννινα

Σελίδα 2 από 2 Επιστροφή  1, 2

Επιστροφή στην κορυφή

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης