Ποιόν συμπαθείτε περισσότερο τον Μάνο ή τον Στέφανο?

Σελίδα 2 από 6 Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6  Επόμενο

Πήγαινε κάτω

Ποιον συμπαθείτε περισσότερο τον Μάνο ή τον Στέφανο?

Ποιόν συμπαθείτε περισσότερο τον Μάνο ή τον Στέφανο? - Σελίδα 2 Vote_lcap70%Ποιόν συμπαθείτε περισσότερο τον Μάνο ή τον Στέφανο? - Σελίδα 2 Vote_rcap 70% 
[ 161 ]
Ποιόν συμπαθείτε περισσότερο τον Μάνο ή τον Στέφανο? - Σελίδα 2 Vote_lcap30%Ποιόν συμπαθείτε περισσότερο τον Μάνο ή τον Στέφανο? - Σελίδα 2 Vote_rcap 30% 
[ 70 ]

Σύνολο Ψήφων : 231

Ποιόν συμπαθείτε περισσότερο τον Μάνο ή τον Στέφανο? - Σελίδα 2 Empty Απ: Ποιόν συμπαθείτε περισσότερο τον Μάνο ή τον Στέφανο?

Δημοσίευση από evanna Την / Το Κυρ Οκτ 18, 2009 11:04 am

giouli_edem έγραψε:Εγώ ψηφίζω Μάνο , πάνω απ' όλα επειδή ΔΕ ΜΠΟΡΩ ΜΕ ΤΙΠΟΤΑ το Στέφανο !!! Όλη αυτή η γλυκίτητα μου βγάζει μια ψευτιά ! Φυσικά ο Μάνος δεν είναι αγγελούδι αλλά δε μου βγάζει ότι ο άλλος. Αυτό που θα ήταν το ονειρικό θα ήταν να αλλάξει και να τον ξαναδώ με την Εύα ..... Τους θέλω μαζί, τί να κάνω ....
Agree Αυτη η ανωτεροτητα και η τελειοτητα ειναι τελειως ψευτικη και δεν αντεχεται!
evanna
evanna
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Αθηνα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ποιόν συμπαθείτε περισσότερο τον Μάνο ή τον Στέφανο? - Σελίδα 2 Empty Απ: Ποιόν συμπαθείτε περισσότερο τον Μάνο ή τον Στέφανο?

Δημοσίευση από sofia_edem_fanatic Την / Το Κυρ Οκτ 18, 2009 3:49 pm

mimi έγραψε:μάνος!!! δεν λέω ωραίος ο στέφανος αλλά εξωφρενικά ήρεμος και λειτουργεί σαν ψυχρός εκτελεστής τίποτα δεν τον εντυπωσιάζει μπορεί να την αγαπάει όμως της έχει δώσει μια πολύ ψεύτικη εικόνα βέβαιο και ο μάνος δεν είναι το καλύτερο παιδί αλλά στο δεύτερο κύκλο λειτουργεί με βάση το συναίσθημα και μ'αρεσει άλλωστε ο νέος είναι ωραίος αλλά ο παλιός είναι αλλιώς

Agree Agree Agree Agree Agree
sofia_edem_fanatic
sofia_edem_fanatic
Τουρίστας
Τουρίστας

Θηλυκό Τόπος : Θεσσαλονίκη

Δημοσίευση από marializ25 Την / Το Κυρ Οκτ 18, 2009 6:27 pm

zwi έγραψε:
sifantid έγραψε:
jim7 έγραψε:
marializ25 έγραψε:...ΑΛΛΩΣΤΕ Ο ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΕΧΕΙ ΚΑΙ ΠΟΡΣΕ ΚΑΙ ΣΠΙΤΑΡΩΝΑ ΜΕ ΠΙΣΙΝΑ ...

Μόνο και μόνο γι' αυτό Στέφανος
Ποιόν συμπαθείτε περισσότερο τον Μάνο ή τον Στέφανο? - Σελίδα 2 397896 Ποιόν συμπαθείτε περισσότερο τον Μάνο ή τον Στέφανο? - Σελίδα 2 397896 Ποιόν συμπαθείτε περισσότερο τον Μάνο ή τον Στέφανο? - Σελίδα 2 397896

Ποιόν συμπαθείτε περισσότερο τον Μάνο ή τον Στέφανο? - Σελίδα 2 609635

ευχαριστω για την υποστηριξη Ποιόν συμπαθείτε περισσότερο τον Μάνο ή τον Στέφανο? - Σελίδα 2 Lol Ποιόν συμπαθείτε περισσότερο τον Μάνο ή τον Στέφανο? - Σελίδα 2 Lol Ποιόν συμπαθείτε περισσότερο τον Μάνο ή τον Στέφανο? - Σελίδα 2 Lol Ποιόν συμπαθείτε περισσότερο τον Μάνο ή τον Στέφανο? - Σελίδα 2 Lol

marializ25
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Θηλυκό

Δημοσίευση από helenaki_edem Την / Το Κυρ Οκτ 18, 2009 7:15 pm

tha protimisw mano............ olo auto pou vgazei me trellainei!!!! o stefanos tragika kryos............eva akouse tin kardia sou koritsi mou...:)
helenaki_edem
helenaki_edem
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Θηλυκό Τόπος : Αθήνα

Δημοσίευση από Alex Την / Το Κυρ Οκτ 18, 2009 8:07 pm

evanna έγραψε:
giouli_edem έγραψε:Εγώ ψηφίζω Μάνο , πάνω απ' όλα επειδή ΔΕ ΜΠΟΡΩ ΜΕ ΤΙΠΟΤΑ το Στέφανο !!! Όλη αυτή η γλυκίτητα μου βγάζει μια ψευτιά ! Φυσικά ο Μάνος δεν είναι αγγελούδι αλλά δε μου βγάζει ότι ο άλλος. Αυτό που θα ήταν το ονειρικό θα ήταν να αλλάξει και να τον ξαναδώ με την Εύα ..... Τους θέλω μαζί, τί να κάνω ....
Agree Αυτη η ανωτεροτητα και η τελειοτητα ειναι τελειως ψευτικη και δεν αντεχεται!

Agree Agree
Alex
Alex
Τουρίστας
Τουρίστας

Θηλυκό

Δημοσίευση από Jennifer Την / Το Δευ Οκτ 19, 2009 9:22 am

Στέφανος και πάλι Στέφανος! Τουλάχιστον αυτός αγαπάει την Ευα όπως πρέπει και όχι σαν κτήμα του, όπως κάνει ο Μάνος. Ο Στέφανος δείχνει πως την αγαπάει όχι μόνο με λόγια αλλά και με πράξεις, και την σέβεται. Σε αντίθεση με τον Μάνο που δεν σέβεται κανένα, πόσο μάλλον την Ευα. Ακόμη και σε ένα απο τα τελευταία επεισόδια που βρέθηκαν μόνοι Μάνος-Στέφανος, είχε πει ο Μάνος "θέλω την Ευα απλά για να μην την έχεις εσύ" η κάτι παρόμοιο. Πάντως οτι την θέλει γιατί την αγαπά δεν το είπε. Ναι, όπως καταλάβατε δεν τον πάω τον Μάνο, όχι μόνον για αυτά που κάνει αλλά γιατί ποτέ δεν με έπεισε οτι πραγματικά αγαπάει την Ευα...
Jennifer
Jennifer
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Θηλυκό

Δημοσίευση από manos+eva Την / Το Δευ Οκτ 19, 2009 12:35 pm

Ψηφισα τον Μανο, αρχικα γιατι ειμαι φανατικη Μπουγιουριτσα αλλα και γιατι ο Στεφανος το παιζει τελειος ενω στην πραγματικοτητα θελει να τους εκδικηθει ολους ακομη και την παρεα που δεν του εχει κανει τιποτα..........!!!!!!!!!!
manos+eva
manos+eva
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Θηλυκό

Δημοσίευση από Doris_ Την / Το Δευ Οκτ 19, 2009 4:28 pm

STEFANO ME XILIA!!!
MPOREI NA EPESTREPSE ME SKOPO NA EKDIKHTHEI,ALLA PANW APO OLA EXEI AKSIES,SYNAISTHIMATA ALHTHINA, XWRIS EGWISMOYS.BAZWNTAS MPROSTA,TA "THELW', & TO KALO TWN ANTHRWPWN POY AGAPA!!!
Love! Love! Love!
Doris_
Doris_
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Θηλυκό Τόπος : Στον Αλεξ - οκοσμο μου ... Kατω απο την Ακροπολη ειναι SUPER !!!
Ασχολίες : Καλλιτεχνης - Θεατρο -Μουσικη-Βερα με Τρελα ...ο mesie Kαρταλης

http://clubs.pathfinder.gr/Alexandros_Stavrou_

Δημοσίευση από Ntinaki Agapaei Petraki Την / Το Τετ Οκτ 21, 2009 5:16 pm

rrrrrr paidia mn tsakwneste o 8eos einai o MANOS!!!!! teleia kai paula
Ποιόν συμπαθείτε περισσότερο τον Μάνο ή τον Στέφανο? - Σελίδα 2 390118
MANOS kai pali MANOS
OF COURSE MANOS
MANOS
Ntinaki Agapaei Petraki
Ntinaki Agapaei Petraki
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Στον δικο μου Πετρακικο κοσμο!!!
Ασχολίες : Παναγιώτης Πετράκης<3 I love dreams,music,theatre,life,cinema and books<3

https://www.facebook.com/PanPetrakisFanClub

Δημοσίευση από andy Την / Το Τετ Οκτ 21, 2009 10:45 pm

e san fanatiki mpougiouritsa psifizo MANO!!!!Love alla dn me xalaei ki o stefanakos!!!!!!!!!!!

andy
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Θηλυκό

Δημοσίευση από sofia_edem_fanatic Την / Το Τετ Οκτ 21, 2009 11:04 pm

μανος,μανος,μανος,μανος,μανος,μανος....
Love! Love : respect :
sofia_edem_fanatic
sofia_edem_fanatic
Τουρίστας
Τουρίστας

Θηλυκό Τόπος : Θεσσαλονίκη

Δημοσίευση από manos+eva Την / Το Πεμ Οκτ 22, 2009 6:29 pm

mpougiouritsa έγραψε:rrrrrr paidia mn tsakwneste o 8eos einai o MANOS!!!!! teleia kai paula
MANOS kai pali MANOS
OF COURSE MANOS
MANOS
Agree
manos+eva
manos+eva
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Θηλυκό

Δημοσίευση από evanna Την / Το Πεμ Οκτ 22, 2009 7:23 pm

manos+eva έγραψε:
mpougiouritsa έγραψε:rrrrrr paidia mn tsakwneste o 8eos einai o MANOS!!!!! teleia kai paula
MANOS kai pali MANOS
OF COURSE MANOS
MANOS
Agree
Συμφωνω και εγω..εχει κανει πολλα δεν λεω αλλα αυτη η προσποιητη ανωτεροτητα και καλοσυνη του Καρταλη ειναι το λιγοτερο αποκρουστικη!
evanna
evanna
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Αθηνα

Δημοσίευση από konstantina Την / Το Πεμ Οκτ 22, 2009 7:24 pm

apo th mia manos gia logo zeugariou eyas-manou kai apo thn alli stefaos giati vgazei mia apisteuth xhmeia me hn eva...kai oi duo kaloi einai arkei na mhn plhgwnoun to euaki mou giati alliws mpainoun sthn black list

konstantina
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό

Δημοσίευση από sketi_omorfia Την / Το Παρ Οκτ 23, 2009 10:36 am

Στεφανο ! Γιατι απλα ειμαι fun :lol:
sketi_omorfia
sketi_omorfia
Τουρίστας
Τουρίστας

Θηλυκό Τόπος : Κορυδαλλος-Πειραιας
Ασχολίες : Να ταλαιπωρω τους αλλους

Δημοσίευση από manos+eva Την / Το Παρ Οκτ 23, 2009 1:56 pm

evanna έγραψε:
manos+eva έγραψε:
MANOS kai pali MANOS
OF COURSE MANOS
MANOS
Agree
Συμφωνω και εγω..εχει κανει πολλα δεν λεω αλλα αυτη η προσποιητη ανωτεροτητα και καλοσυνη του Καρταλη ειναι το λιγοτερο αποκρουστικη!
πεστα evanna...............................!!!!!!!!!!!!
manos+eva
manos+eva
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Θηλυκό

Δημοσίευση από Clarabelle Την / Το Παρ Οκτ 23, 2009 2:15 pm

Κορίτσια να σας ρωτήσω κάτι;
Αν ο Στέφανος που ξεσκεπάζει το Μάνο είναι αποκρουστικός, ο Μάνος που έκανε τις βρωμοδουλειές τι είναι;

Ποιόν συμπαθείτε περισσότερο τον Μάνο ή τον Στέφανο? - Σελίδα 2 ClarabelleFinale

Μας είπαν η Εύα είναι θάλασσα
και η θάλασσα μπορεί να είναι φουρτουνιασμένη και μπορεί να είναι γαλήνια, αλλά ακίνητη ποτέ!
Στα "Μυστικά" το κατάφεραν και αυτό!
Clarabelle
Clarabelle
Forum Team
Forum Team

Θηλυκό Τόπος : Πειραιάς

Δημοσίευση από manos+eva Την / Το Παρ Οκτ 23, 2009 2:19 pm

Clarabelle έγραψε:
Κορίτσια να σας ρωτήσω κάτι;
Αν ο Στέφανος που ξεσκεπάζει το Μάνο είναι αποκρουστικός, ο Μάνος που έκανε τις βρωμοδουλειές τι είναι;
clarabelle μου μπορει να εκανε οτι εκανε ο Μανος ομως ποτε δεν προσποιηθηκε οτι ειναι καποιος αλλος......................!!!!!!!!!!!!
manos+eva
manos+eva
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Θηλυκό

Δημοσίευση από KatsaroYpotheto Την / Το Παρ Οκτ 23, 2009 2:23 pm

Οπότε ανάμεσα σε κάποιον που πουλάει ναρκωτικά (που ξέρει ότι τους χρήστες τους θα τους πεθάνουν) και το παραδέχεται ανοιχτά και σε έναν πουλάει νταβατζιλίκι (δεν μου ερχόταν τώρα καμιά άλλη λαδια) αλλά φροντίζει να πιάσει η αστυνομία τον έμπορο παίζοντας το ο καλός της υπόθεσης προτιμούμε τον dealer? Rolling Eyes

Που μας έφτασαν! ΑΥΤΟ ΘΑ ΠΕΙ ΚΑΛΟ ΣΥΓΓΡΑΦΙΚΟ ΔΙΔΥΜΟ!!!

Προσωπικά μέχρι να μάθω τις βρωμιές του Στέφανου και να μπορέσω να τις βάλω στη ζυγαριά με του Μάνου, εγώ προτιμώ Στέφανο, ψεύτικη καλοσύνη αλλά μέχρι στιγμής κακό δεν έχει κάνει!!!

Ποιόν συμπαθείτε περισσότερο τον Μάνο ή τον Στέφανο? - Σελίδα 2 DITWcopy
KatsaroYpotheto
KatsaroYpotheto
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Στο δικό μου ροζ συννεφάκι :p
Ασχολίες : Playing referee between my heart and my mind..

https://www.facebook.com/PeriklisKassandrinos

Δημοσίευση από Clarabelle Την / Το Παρ Οκτ 23, 2009 2:24 pm

Μόνο που αυτά που έκανε ήταν πάρα πολλά.
Εκτός απ τα παιδάκια που έστελνε στον τάφο για τα φράγκα έβαλε και δυο γυναίκες κάτω και τις πατησε. Ειδικά την Εύα δεν την άφησε να ζήσει τίποτα. Θα μου πεις του το επέτρεψε και αυτή. Αλλά αυτό δεν αλλάζει τα γεγονότα.

Ποιόν συμπαθείτε περισσότερο τον Μάνο ή τον Στέφανο? - Σελίδα 2 ClarabelleFinale

Μας είπαν η Εύα είναι θάλασσα
και η θάλασσα μπορεί να είναι φουρτουνιασμένη και μπορεί να είναι γαλήνια, αλλά ακίνητη ποτέ!
Στα "Μυστικά" το κατάφεραν και αυτό!
Clarabelle
Clarabelle
Forum Team
Forum Team

Θηλυκό Τόπος : Πειραιάς

Δημοσίευση από manos+eva Την / Το Παρ Οκτ 23, 2009 2:27 pm

KatsaroYpotheto έγραψε:Οπότε ανάμεσα σε κάποιον που πουλάει ναρκωτικά (που ξέρει ότι τους χρήστες τους θα τους πεθάνουν) και το παραδέχεται ανοιχτά και σε έναν πουλάει νταβατζιλίκι (δεν μου ερχόταν τώρα καμιά άλλη λαδια) αλλά φροντίζει να πιάσει η αστυνομία τον έμπορο παίζοντας το ο καλός της υπόθεσης προτιμούμε τον dealer? Rolling Eyes

Που μας έφτασαν! ΑΥΤΟ ΘΑ ΠΕΙ ΚΑΛΟ ΣΥΓΓΡΑΦΙΚΟ ΔΙΔΥΜΟ!!!
πραγματικα πολυ καλο συγγραφικο διδυμο!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
manos+eva
manos+eva
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Θηλυκό

Δημοσίευση από Jennifer Την / Το Παρ Οκτ 23, 2009 2:33 pm

Clarabelle έγραψε:
Μόνο που αυτά που έκανε ήταν πάρα πολλά.
Εκτός απ τα παιδάκια που έστελνε στον τάφο για τα φράγκα έβαλε και δυο γυναίκες κάτω και τις πατησε. Ειδικά την Εύα δεν την άφησε να ζήσει τίποτα. Θα μου πεις του το επέτρεψε και αυτή. Αλλά αυτό δεν αλλάζει τα γεγονότα.

Ακριβώς Clarabelle.
Jennifer
Jennifer
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Θηλυκό

Δημοσίευση από liza17 Την / Το Παρ Οκτ 23, 2009 4:26 pm

αν ρωτουσατε παναγιωτη αναμεσα σε αλεξανδρο θα ελεγα παναγιωτη αλλα επειδη εδω μιλαμε για ρολους θα πω πως ο Στεφανος ειναι σταθερος ως χαρακτηρας ξερει τι κανει, θελει να βλαψει οσους του εκαναν κακο..ενω ο Μανος το μονο που εκανε ηταν να πληγωσει οσους τον αγαπησαν πραγματικα....

liza17
Τουρίστας
Τουρίστας

Θηλυκό

Δημοσίευση από euaki Την / Το Παρ Οκτ 23, 2009 6:05 pm

ο στεφανος ειναι πολυ ωραιος αλλα ο μανος και η ευα πρεπει να ειναι μαζι οποτε ψηφισα ΜΑΝΟ 4 EVER
euaki
euaki
Τουρίστας
Τουρίστας

Θηλυκό Τόπος : thessalonikh

Δημοσίευση από elena-7- Την / Το Τρι Νοε 17, 2009 2:29 am

τον μανο πιο πολυ γιατι αυτος ηταν παντα αυτος που ειναι καλως η κακως!!ο στεφανος δειχνει αλλα προσποιειται γιατι θελει εκδικηση για τους δικους του λογους βεβαια!!
elena-7-
elena-7-
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Θηλυκό Τόπος : athina
Ασχολίες : ta mustikaaa tis edemmmmm:-pppp

Σελίδα 2 από 6 Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6  Επόμενο

Επιστροφή στην κορυφή

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης