Επεισόδιο 583 - Ημερομηνία 07-10-2011

Σελίδα 1 από 2 1, 2  Επόμενο

Πήγαινε κάτω

Βαθμολογείστε το σημερινό επεισόδιo

Επεισόδιο 583 - Ημερομηνία 07-10-2011 Vote_lcap0%Επεισόδιο 583 - Ημερομηνία 07-10-2011 Vote_rcap 0% 
[ 0 ]
Επεισόδιο 583 - Ημερομηνία 07-10-2011 Vote_lcap15%Επεισόδιο 583 - Ημερομηνία 07-10-2011 Vote_rcap 15% 
[ 6 ]
Επεισόδιο 583 - Ημερομηνία 07-10-2011 Vote_lcap26%Επεισόδιο 583 - Ημερομηνία 07-10-2011 Vote_rcap 26% 
[ 10 ]
Επεισόδιο 583 - Ημερομηνία 07-10-2011 Vote_lcap38%Επεισόδιο 583 - Ημερομηνία 07-10-2011 Vote_rcap 38% 
[ 15 ]
Επεισόδιο 583 - Ημερομηνία 07-10-2011 Vote_lcap10%Επεισόδιο 583 - Ημερομηνία 07-10-2011 Vote_rcap 10% 
[ 4 ]
Επεισόδιο 583 - Ημερομηνία 07-10-2011 Vote_lcap10%Επεισόδιο 583 - Ημερομηνία 07-10-2011 Vote_rcap 10% 
[ 4 ]

Σύνολο Ψήφων : 39

Επεισόδιο 583 - Ημερομηνία 07-10-2011 Empty Επεισόδιο 583 - Ημερομηνία 07-10-2011

Δημοσίευση από Clarabelle Την / Το Παρ Οκτ 07, 2011 5:39 pm

Πώς σας φάνηκε το σημερινό επεισόδιο;

Επεισόδιο 583 - Ημερομηνία 07-10-2011 ClarabelleFinale

Μας είπαν η Εύα είναι θάλασσα
και η θάλασσα μπορεί να είναι φουρτουνιασμένη και μπορεί να είναι γαλήνια, αλλά ακίνητη ποτέ!
Στα "Μυστικά" το κατάφεραν και αυτό!
Clarabelle
Clarabelle
Forum Team
Forum Team

Θηλυκό Τόπος : Πειραιάς

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 583 - Ημερομηνία 07-10-2011 Empty Απ: Επεισόδιο 583 - Ημερομηνία 07-10-2011

Δημοσίευση από trelli petrakitsa Την / Το Παρ Οκτ 07, 2011 7:15 pm

Πολύ μου άρεσε το ξέσπασμα της Εύας Η συζήτησή τους μου θύμησε πολλά! Και στο τέλος φάνηκε να μαλακώνει αλλά μπααααααααααα.....Δεν πάει καλά η κοπέλα, και νόμιζα πως είναι η μόνη λογική εκεί μέσα!
Η Αμαλία πολύ πλάκα στην αρχή! sisi Για τον Πέτρο δεν σχολιάζω! Δεν ξέρω τι έχει πάθει αυτός ο άνθρωπος..ή μάλλον ξερω! ΜΕΤΑΛΛΑΞΗ!
Πες τα ΘΕΑ Αμαλία!!!
Αντιγόνη-Στέφανος πολύ ωραία σκηνή!
Ρούσσος-ΛουκάςΤι λέει το άτομο??? Ότι φταίνε ο λΟυκάς κι οι υπόλοιποι???? Ρε άντε γύρνα εκεί που ήσουν!!! maaaad Άγγελος Νο2 κατάντησε!
Αμαλία-Νταίζη ΘΕΑ πάρε την ΟΧΙΑ από το μαλλί και τράβα την έξω!!! Cheer ( Πεφάνη-Πολυχρονίδη ΘΕΕΣ!!! sisi )
Πολύ ωραία σκηνλη με τα κορίτσια!
Λουκάς-Παναγιώτης βρε Παναγιώτη, είσαι έξυπνος άνθρωπος εσύ σκέψου λίγο σε παρακαλώ πολύ!! Η Μελίτα έχει χάσει την "κεραμίδα" της...είναι τρελή πως το λένε??!!!
Στέφανος-Χρήστος αμαν ρε Χρήστο κι εσύ κι η Νταίζη σου! Αμανα πια! Λες και δεν υπάρχει αλλη γυναίκα! Τελικά με τα διαμάντια τι γίνεται? Είπαμε? scratch Από την άλλη όμως τον λυπάμαι μωρέέέέ!!!
Νταίζη-Στέλλα δεν σχολιάζω! Τα θέλω τα νεύρα μου!
Λουκάς-Μελίτα Λουκάάάάά φύγεεε θα σε τρελάνει(πιο πολύ) αυτή!!! lol! Πες τα Λουκάάά! Είναι, είναι!!! Αχχχχ πεστε της να σκ@σει! Ακούτε? Λέει ότι κάποια μέρα θα καταλάβουν ότι έχει δίκιο!!! imarton
Έδειξαν και λίγο παλι Εύα-Λευτέρη........
Τώρα αυτή γιατί ήρθε επίσκεψη στον Πέτρο??? Έλεος!!! Αλλά για πρώτη φορά του μίλησε σωστά!!! soutien
Τα 'παιξε και η καημένη η Έρι!
Αμαία-Μελίτα Εγώ να πω την αμαρτία μου? Θα χαρώ να της φάει η Οχιά της μύγας το σπίτι!!! Ε, μα πια μας έχει πρίξει!!! Εμ, βέβαια εσένα δεν σε νοιάζει τίποτα και καν΄λενας! Μόνο ο γκόμενος και η Ερι! Ρεεε έχεις κι ενα παιδί!Ήμαρτον πια!!!!!
Δεν σχολιάζω Νόρα-Στέλλα...Λυπάμαι μόνο την λεχώνα-Νόρα!!!
Αχ συλλάβανε την Έρι!!! Aww
Νταίζη-Χρήστος. ψάξε ψάξε δεν θα το βρεις.........
Νόρα-Λουκάς-Στέλλα ε, ρε τι έχουν να τραβήξουν!!!
Α,ρε καημένη Εριέττα....!!! Aww

Υ.γ.Ρε παιδιά, δεν έδειξαν καθόλου Δάφνη-Νικόλα σήμερα ή εγώ δεν τους είδα????

Ψηφίζω μέτριο..........
trelli petrakitsa
trelli petrakitsa
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Στην αγκαλιά του Παναγιώτη μου!!!
Ασχολίες : Σχολείο, Φροντιστήρια, Διάβασμα, tv-pc, Forum, Π.Π. & Π.Μ. !

Επεισόδιο 583 - Ημερομηνία 07-10-2011 Empty Απ: Επεισόδιο 583 - Ημερομηνία 07-10-2011

Δημοσίευση από evanna Την / Το Παρ Οκτ 07, 2011 7:16 pm

Eλαχιστες σκηνες κρατω απο αυτο το επεισοδιο.....

1.Αμαλια-Πετρος....Παντα δενουν τελεια αυτοι οι δυο και παντα η πρωτη ειναι Θεα! : respect :

2.Ευα-Μαριλια....Επιτελους ειδαμε κατι που εμοιαζε με ηρεμη συζητηση...τουλαχιστον ξεφυγαμε απο τα ''Ακουσε με παιδι μου''-''Παρατε με ησυχη Ευα''....κατι ειναι και αυτο.

3.Κοριτσοπαρεα.....Καιρο ειχαμε να τις δουμε και τις τρεις παρεα να συζητουν και μου αρεσε ως εικονα. Hug
Οσο για το που χωραει ο Λευτερης,ας μη το πω γιατι θα γινω κακια!

4.Λουκας-Ρουσσος....Ενδιαφερουσα η σκηνη μ'ενα διδυμο που παντα μου αρεσε.Μου εκανε εντυπωση παντως αυτο που ειπε ο Ρουσσος μονολογωντας στο τελος της σκηνης.....κατα τ'αλλα αυτος ειναι ο ιδιος ανθρωπος που παλιοτερα ελεγε..''Τα αγαπαω αυτα τα παιδια...''! wall

Σχετικα με τους υπολοιπους τωρα....η Στελλα συνεχιζει να παρηγορει το Νταιζουλινι( imarton ),ο Χρηστος ειναι ανθρωπος χαμηλων τονων(απο ποτε? livani παρεπιπτοντως καιρο ειχαμε να δουμε Κασσανδρινο και Σταυρου σε κοινη σκηνη..καλη ηταν,βεβαια αν το θεμα δεν ηταν παλι η Νταιζη θα ηταν ακομα καλυτερη!),η Μελιτα του φουντουκιου της το χαβα που λεει και μια ψυχη,και ο Νικολας εντελως εξαφανισμενος!

Μετριο απο μενα και πολυ του ειναι...... Mmm
evanna
evanna
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Αθηνα

Δημοσίευση από gxnel Την / Το Παρ Οκτ 07, 2011 7:33 pm

αν ξανακουσω την Μαριλια να δικαιολογει το καθικι τον Θανο....θα την βουτηξω απο το μαλλι.... Επεισόδιο 583 - Ημερομηνία 07-10-2011 270448 οπως και να χει εμενα μου αρεσε που επιτελους μιλησε με την Ευα και τουλαχιστον ακουσε και λογικα θα σκεφτει οσα της ειπε η Ευα....μπορει να μην συμφωνω με καποια που ειπωθηκαν...αλλα τουλαχιστον αυτη η συζητηση επρεπε να γινει...και ισως επρεπε να κρατησει και περισσοτερο...

πραγματικα....τι Μελιτα και τον Ρουσσο τι τους ψεκασαν?τι πινουν και δεν μας δινουν???ιδια μυαλα και οι 2 με αυτο της Μελιτας να ειναι στην πιο τρελη εκδοχη του......ο Ρουσσος κολλημενος οτι φταιει ο Λουκας για οσα γινονται στην ζωουλα του...σε ολα ειναι αθωος αυτος και του φταινε οι αλλοι....απο το κρεβατι του πονου να απειλει οτι θα τα πουμε στα δικαστηρια κτλ....

και απο την αλλη η κορουλα του....κολλημενη οτι η Ερι ειναι ο σατανας ο ιδιος....που μας καθοδηγει ολους και εχει βαλει στο ματι την αγια οικογενεια της....σε λιγο θα την δουμε με αγιασμο και σταυρους να της κανει εξορκισμο...τωρα που εχει και το οκ του μπαμπα οτι εκανε το σωστο με την καταθεση εχει μουλαρωσει ντιπ....μου αρεσε που πηγε ο Λουκας και της ελεγς οτι δεν την αναγνωριζει και προσπαθουσε να της βαλει μυαλο....ζησε μαη μου....Λουκα μου στο κουφιο μυαλο μονο αερα βαζεις....

τι αλλο ειχαμε?...α ναι την Νταιζαρα....που σουρθηκε στα πατωματα μαζεψε τα γυαλια και μετα προς τη δοξα τραβηξε....μετα απο εκτιμητρια διαμαντιων πηγε να εκτιμησει και ποσο κανει το σπιτι του ρουσσου....θα παει και στα αλλα ή τελειωσε την εκτιμηση?

οπως και να χει...η συζητηση με την Αμαλια μου αρεσε τρελα....ΑΜΑΛΙΑ ftw!!!!εχει δωσει ρεστα η Αμαλια(και κατ'επεκταση η Πεφανη)...καταλαβε οτι ο αντρας της ειναι μπλεγμενος μεχρι το λαιμο και οτι η κορη της εχει ξεφυγει και δεν ξερει τι να πρωτοκανει....δεχεται και τις επισκεψεις της Νταιζαρας...ποσα να αντεξει?

ειχαμε και Στελλα σημερα....αλιμονο....αφου μας ζαλισε οτι αυτη δεν μαρτυραει μυστικα ειπε στη Νορα την ιστορια απο τα διαμαντια....πηγε και στον Ρουσσο για τα περαστικα...και επεσε απο τα συννεφα....η μεγαλη ψυχολογα επεσε εξω για τον Ρουσσο....ΜΗΝ ΜΕ ΣΚΑΣ!!!!καλα και απο το τελος του 3ου κυκλου δεν το ειχε ξαναπει αυτο???τεσπα...περισσοτερο με κουρασε η Στελλα και σημερα....

Υ.Γ1...το μαθαμε και αυτο...ο Χρηστος χαμηλων τονων....μετα την αγια Νταιζη...και την κυρια Μελιτα...
Επεισόδιο 583 - Ημερομηνία 07-10-2011 103275 ...
Υ.Γ2....μου αρεσε και η σκηνη με την κοριτσοπαρεα στο σπιτι της Νορας....
gxnel
gxnel
Εδεμοφανάκι
Εδεμοφανάκι

Θηλυκό

Δημοσίευση από sarita Την / Το Παρ Οκτ 07, 2011 7:49 pm

Λοιπον κοιταξτε να δειτε τι επαθα εγω σημερα.

Βαριομουνα θανασιμα να δω μυστικα σημερα. θανασιμα ομως.

Οποτε ειπα να ακουσω λιγο μουσικη και ότι πιασει το αυτι μου.

Σημερα ακουγα σχοινα και καποια τραγουδια πεσανε ταμαμ σε καποιες σκηνες.

ΠΡΩΤΟ ΤΡΑΓΟΥΔΙ:ΠΟΤΕ ΔΕΝ ΜΕ ΚΑΤΑΛΑΒΕΣ ΠΟΤΕ ΣΟΥ ΔΕΝ ΜΕ ΓΝΩΡΙΣΕΣ.

Αυτό το τραγουδι λοιπον προσπαθω να καταλαβω ποιος το αφιερωνει που.
Ο χρηστος στην νταιζη?
Η νταιζη στον χρηστο?
Το θεμα είναι ότι καιρο τωρα αναρωτιουνται ότι τελικα κανεις δεν ηξερε καλα τον αλλον.Η νταιζη μετα την εκτιμηση των διαμαντιων γιατι ειπαμε είναι και επαγγελματιας η κοπελα.Αποφοιτησε από ένα μεγαλο πανεπιστημιο το τριτο εθνικης οδου αθηνων καβαλας κατηγορησε τον χρηστο για συνεργασια και προδοσια. Δυο λεξεις αγνωστες στην νταιζη ποτε τις δεν τις επραξε δεν είναι του χαρακτηρα της εξαλλου.Την διαλοστειλε και ο χρηστος θα το ευχαριστιομουν αν το κρατουσε οποτε δεν χαιρομαι.

ΔΕΥΤΕΡΟ ΤΡΑΓΟΥΔΙ:ΘΑ ΣΕ ΚΑΝΩ ΝΑ ΚΛΑΙΣ ΚΑΙ ΝΑ ΜΕ ΠΑΡΑΚΑΛΑΣ ΓΙΑΤΙ ΠΗΡΕΣ ΑΕΡΑ ΚΙ ΟΛΟ ΜΟΥΡΗ ΠΟΥΛΑΣ.

Αυτό το τραγουδι εχει έναν παραληπτη αλλα μαλλον πολλους αποστολεις.
Νταιζη προς ρουσσο

Λουκα προς ρουσσο

Αμαλια προς ρουσσο

Στελλα προς ρουσσο.

Γενικα ο ρουσσος πολύ καλος ανθρωπος ολοι το καλο του θελουν.
Η αμαλια (πεφανη κεντησε για ακομη μια φορα) ηταν ολεθρος ατο ρουσσο.Δεν αξιζεις του ειπε αλλα ο πετραν δεν ιδρωσε και πολύ.Τωρα με τον αγιο πετρο δεν ξερω αν πηγε να δωσει τα χερια.Με τον φυλακα ομως του διαβολου σιγουρα ανταλλαξαν ματιες.
Πηγε ο λουκας μετα και τον κατηγορησε για την υγεια του.Αφου ολοι τον ξερουν τον αγνωστο χ γιατι επιμενει ακομα στα δικα του δεν μπορω να καταλαβω.Βλεπει ότι ο αναστημενος λαζαρος δεν τον αφηνει σε χλωρο κλαρι τι συνεχιζει τις απειλες δεν μπορω να εξηγησω.
Εντωμεταξυ αυτή τη σιγουρια ειχε και στη βερα ότι τους ειχε ολους στο χερι αλλα ζουρλαθηκε στο τελος.Τωρα εδώ τι σοι τιμωρια θα εχει δεν ξερω.

ΨΕΥΤΙΚΑ ΟΛΑ ΗΤΑΝΕ ΣΤΗΜΕΝΑ ΨΕΥΤΙΚΑ ΟΛΑ ΣΚΗΝΟΘΕΤΗΜΕΝΑ

Αυτό προσπαθει να εξηγησει η ευα στη μαριλια αλλα σε ντουβαρι πεφτει.Οπου ακομα δεν καταλαβαινω τη λογικη
της.
Δηλαδη όλα ωραια όλα καλα αν εριχνε άλλη μια γκομενα αρκει να μην ηταν η μανα της?
Βεβαια ότι συνεχιζουμε να συγκρινουμε εγκυμοσυνη ευας με εγκυμοσυνη μαριλιας εχει καταντησει ανεκδοτο πια με τον γιωρικα και τον κωστικα οποτε απαξιω να το αναλυσω.

ΨΕΥΤΡΟΥΛΑ ΘΕΑΤΡΑΚΙ ΜΟΥ ΜΗΝ ΚΑΝΕΙΣ ΠΩΣ ΜΟΥ ΚΛΑΙΣ ΘΑ ΓΡΑΨΕΙΣ ΜΥΘΙΣΤΟΡΗΜΑ ΜΕ ΤΕΤΟΙΑ ΠΟΥ ΜΟΥ ΛΕΣ

Η μελιτα μαλλον το παει για best seller.Για όλα φταιει η ερη.Τωρα βεβαια θα μου πεις εχει και τη συγκαταθεση του μπαμπα της.Οποτε εχει πλατες η τρελλη.

Τον διαβολο τον πολεμας με τα οπλα του?Οριστε η γυναικα ομολογησε.Για αυτό διελυσε δυο φορες τον γαμο της ευας καλε.Για αντιποινα που η ευα χαλασε τον δικο της.

Επιθυμω την τιμωρια της μελιτας ειτε πισω από τα σιδερα ειτε ντυμενη στα ασπρα αλλα είναι λυπηρο να μην την περιμενω τη δικαιωση από αυτή τη σειρα που μου δειχνει ότι ολοι οι κακοι κυκλοφορουν ελευθεροι.Ο κυριακος μας μαρανε και τον κλεισαμε μεσα.Η τον μπελλο που τον στειλαμε μια ωρα αρχυτερα (ιωαννα συμπασχω μαζι σου).Οι υπολοιποι θα εχουν την τιμωρια που τους αξιζει ή όχι?

ΑΝ ΣΕ ΕΧΩ ΚΟΥΡΑΣΕΙ ΠΕΣ ΤΟ ΜΟΥ Η ΚΑΡΔΙΑ ΜΟΥ ΑΝΤΕΧΕΙ ΝΑ ΤΟ ΞΕΠΕΡΑΣΕΙ

Και καπου εδώ εγω δηλωνω κουρασμενη να ασχολουμαι με υποθεσεις αλλων,με σχεδια εκδικησης που δεν με αφορουν.

Με μια ευα για άλλη μια φορα να αυτομαστιγωνεται.

Με μια νταιζη που της υποκλινονται ολοι.Και η οποια συνεχιζει το δραμα της στο οποιο εγω δεν προκειται να της δωσω αλλοθι για τον χαρακτηρα της ουτε στην επομενη ζωη.

Με μια ανωριμη που της εκλεψαν το παιχνιδακι και μιας και είναι κακομαθημενη εχει βαλθει να καταστρεψει την εταιρεια παιχνιδιων.

Αυτή η σειρα ξεκινησε με προοπτικες.Και θα μπορουσε να είναι η καλυτερη τους αλλα δυστυχως καπου αναμεσα σε δημοσιες σχεσεις,πεισματα και φιλοδοξιες το χασαμε το παιχνιδι.

ΚΑΛΗ ΜΑΣ ΔΥΝΑΜΗ ΜΕΧΡΙ ΤΕΛΟΥΣ.

oscar στις λιγες που απομεινατε να σχολιασετε.

Γιατι σιγα σιγα εγκατελειψαν το πλοιο πολλες και οχι αδικα.Και αλλη μια η οποια διαπιστωσα οτι εγκατελειψε.

Κι οποιος καταλαβε καταλαβε Angel
sarita
sarita
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό

Δημοσίευση από stella7778 Την / Το Παρ Οκτ 07, 2011 7:55 pm

φοβαμαι οτι κανουμε ηδη κοιλια........πρωτη βδομαδα και κοιταμε το ρολοι.......παιδια τι βαρεμαρα σημερα!
οι συζητησεις του αστυνομου με το Λουκα πανομοιοτυπες για να περναει η ωρα
η Νταιζη με την Αμαλια επιπεδο δαπεδου ο διαλογος σχεδον ιδιος με χτες..........
η Μελιτα και ο Λουκας επισης τα γιδια και τα προβατα (τα ιδια δλδ)
εμενα παιδια μου φαινεται οτι η Εριεττα τελικα δεν ειναι τοσο αθωα οσο το παιζει ως τωρα και θα βγαλει πολλα μυστικα κι αυτη.....καλα η Ευα με το κουλο το αταλαντο α παπαπα θα εχει και πολυ ρολο φετος η μικρα..........θεε μου βοηθα.........εγω να ρωτησω κατι?????? το πεδιλακι πως καταλαβε μανι μανι οτι ηταν faux τα διαμαντια, ενω ολοκληρη αντογονουα διερωτηθη........οεο???????? τιποτα τιποτα σημερα..........για παρασκευη δλδ rien de rien!!!!!!!!

stella7778

Δημοσίευση από trelli petrakitsa Την / Το Παρ Οκτ 07, 2011 7:59 pm

Mapia(Sarita) : respect : : respect : : respect : lmao
trelli petrakitsa
trelli petrakitsa
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Στην αγκαλιά του Παναγιώτη μου!!!
Ασχολίες : Σχολείο, Φροντιστήρια, Διάβασμα, tv-pc, Forum, Π.Π. & Π.Μ. !

Δημοσίευση από JESSIE Την / Το Παρ Οκτ 07, 2011 8:13 pm

Τελικά τα Μυστικά έχουν πολλά κοινά με τα ....δελτία ειδήσεων! Και στα δύο ακούς τεράστιες παραδοξολογίες, και με τα δύο σου έρχεται να τραβάς τα μαλλιά σου, να λές...."πού πάμε ρέεεεε!!!" και να ρίχνεις .... το παράσημο της ανοιχτής παλάμης σε μερικούς μερικούς! Μελίτα, Ρούσσος, Νταίζη, σταθερά τσιτώνουν τα νεύρα μου κάθε απόγευμα, εξ ίσου με τα νέα καθημερινά κατορθώματα της τρόϊκας και του οικονομικού μας επιτελείου!

Η Μελίτα καταστρέφει ζωές αθώων κρατώντας σταθερά το σοβαρό της ύφος, σαν την Ζάν ντ'Αρκ αφού άκουσε τις φωνές, πεπεισμένη οτι είναι καθήκον της να σώσει το Στέφανο απ'τη σατανική σκευωρία της σατανικής Εριέττας. Ο Θεός να τον σώσει τον άνθρωπο απ'τη σταυροφορία σωτηρίας της Μελίτας!!
Ο Ρούσσος , απ'την άλλη, ρίχνει πιά τη μάσκα του αξιοπρεπούς δικηγόρου, του προστάτη των αδυνάτων, του παρεξηγημένου καλόβολου κηδεμόνα και ευεργέτη, και αφήνει να βγεί στην επιφάνεια η χολή που τον έχει πνίξει πιά, αφού έπρεπε να την κρατάει καλά ταπωμένη μέσα του τόσα χρόνια! Ο Λουκάς και η Εριέττα ευθύνονται για το έμφράγμά του, και γι'αυτό θα τους πατήσει κάτω! Οποιος μπορεί να πάρει μέρος στο παιχνίδι του να τους καταστρέψει όλους, είναι καλοδεχούμενος, κι αφού μόνο η Μελίτα βρέθηκε εθελόντρια, αυτήν θα χρησιμοποιήσει ....
Τι σημασία έχει που η Αμαλία είναι ο μόνος άνθρωπος που του στάθηκε, απ'τη στιγμή που έχει αντιρρήσεις πάνω στη στρατηγική του, θα διατάξει να την απομακρύνουν από δίπλα του! Ολο και περισσότερο βλέπει κανείς το στίγμα του Αγγελου στο πρόσωπο του Πέτρου, και νομίζω ότι ήταν καιρός πιά, γιατί ήταν πάρα πολύ τόσα χρόνια να μας παραπλανεί, με την ειδυλλιακή εικόνα του υπομονετικου συζύγου και πατέρα που έβγαζε προς τα έξω...
Οσο για τη Νταίζη, σ'αυτά τα τελευταία επεισόδια τη βλέπω πιό σωστή από ποτέ στο ρόλο της κακιάς. Για πρώτη φορά αφήνει κι αυτή να φανεί ένα πιό ειλικρινές κακό πρόσωπο, μέχρι τώρα έφερνε πιό πολύ στην καρικατούρα, έλεγες τι γλυκό προσωπάκι και να λέει τέτοια λόγια, να κάνει αυτές τις γκριμάτσες, δεν της πάει. Τώρα βλέπεις την κακία να βγαίνει από μέσα της, χωρις γκριμάτσες, χωρις να υπολογίζει αν δείχνει όμορφη, έστω και αργά τον "έπιασε" το ρόλο της.
Κατά τα άλλα, μ'άρεσε η σκηνή Λουκά Μελίτας, όπως και Εριέττας Στέφανου, η δε Εριέττα μου φάνηκε σήμερα πιό όμορφη από ποτέ... Ο Χρήστος με απογοήτευσε πάλι με τις δηλώσεις του οτι την αγαπάει τη Νταίζη, αλλά πρέπει να υποθέσω οτι μερικοί άνθρωποι είναι μαζοχιστές και δεν μπορουν ν'αλλάξουν.
Αντε, η πρώτη εβδομάδα πέρασε, και τα πράγματα μοιάζουν να έχουν μπεί σε τροχιά. Ο,τι γίνεται από δώ και πέρα, είναι χωρις επιστροφή....

JESSIE
JESSIE
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Θηλυκό Τόπος : ΑΘΗΝΑ

Δημοσίευση από fay66 Την / Το Παρ Οκτ 07, 2011 8:54 pm

Σχολιασμός αναλυτικός αργότερα.Επειδή έλειπα το είδα από σάιτ του μέγκα. Ν'ομιζα ότι κατέβασα λάθος έργο.Αυτό δεν ήταν τα μυστικά της Εδέμ , αλλά τα μυστικά της κατατρεγμένης Νταίζης.Όταν άκουσα το πρώην αρχιλαμόγιο-λέμε τώρα για το πρώην-Στέφανο να υποκλίνεται στην Νταίζη και τα 9/10 των σκηνών να είναι η Νταίζη , ε λέω δε γίνεται σαλεψα.Κάτι τα μέτρα , κάτι το έργο , ε δε θέλουμε και πολύ.

fay66
Εδεμοφανάκι
Εδεμοφανάκι

Θηλυκό

Δημοσίευση από ΣΨ1 Την / Το Παρ Οκτ 07, 2011 9:16 pm

stella7778 έγραψε:φοβαμαι οτι κανουμε ηδη κοιλια........πρωτη βδομαδα και κοιταμε το ρολοι.......παιδια τι βαρεμαρα σημερα!
οι συζητησεις του αστυνομου με το Λουκα πανομοιοτυπες για να περναει η ωρα
η Νταιζη με την Αμαλια επιπεδο δαπεδου ο διαλογος σχεδον ιδιος με χτες..........
η Μελιτα και ο Λουκας επισης τα γιδια και τα προβατα (τα ιδια δλδ)
εμενα παιδια μου φαινεται οτι η Εριεττα τελικα δεν ειναι τοσο αθωα οσο το παιζει ως τωρα και θα βγαλει πολλα μυστικα κι αυτη.....καλα η Ευα με το κουλο το αταλαντο α παπαπα θα εχει και πολυ ρολο φετος η μικρα..........θεε μου βοηθα.........εγω να ρωτησω κατι?????? το πεδιλακι πως καταλαβε μανι μανι οτι ηταν faux τα διαμαντια, ενω ολοκληρη αντογονουα διερωτηθη........οεο???????? τιποτα τιποτα σημερα..........για παρασκευη δλδ rien de rien!!!!!!!!

Μυστικα;;;η Εριεττα;;;Μα γλυκεια μου,η Εριεττα θαναι καμια βδομαδα στην φυλακη και μετα
κανα 2 βδομαδες στην εντατικη.Δεν προλαβαινει,δεν εχουμε χρονο δηλ.Αυτη ειναι η Εριεττα,
αυτη που βλεπουμε.Και δεν ειναι γυαλακι σ αυτα που εφερε ο Χρηστος στην Νταιζη,αλλα αληθι-
νο διαμαντι!

ΣΨ1
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Τόπος : Αθήνα
Ασχολίες : Πολλές

Δημοσίευση από Ioanna T Την / Το Παρ Οκτ 07, 2011 10:40 pm

Σας έχω ένα ευχάριστο και ένα δυσάρεστο.
Το ευχάριστο είναι ότι,για όσους σας είχαν λείψει,επανήλθαν στο προσκήνιο τα διαμάντια(ελάτε,παραδεχτείτε το,δε θέλετε κι εσείς να τα χουφτώσετε; ).Το δυσάρεστο είναι ότι μοιάζουν πολύ με κάτι πετρούλες που το 18ο αιώνα έδιναν οι άποικοι στους Ινδιάνους οπότε και ξαναεξαφανίστηκαν(μα να μη στεριώνουν τα άτιμα πολύ άτακτα είναι).
Το ευχάριστο είναι ότι αν ήσασταν σαν τη Νταίζη θα μπορούσατε να αποφύγετε και το κέρατο γιατί θα το διαισθανόσασταν.Το δυσάρεστο είναι ότι δεν έχουμε όλοι μια σειρά που να έχει γραφτεί για πάρτη μας.
Το δυσάρεστο είναι ότι η αστυνομία πίστεψε τη Μελίτα χωρίς να την περάσει από ψυχολόγο πρώτα.Το ευχάριστο είναι ότι υπάρχει ιδιωτική υπηρεσία της ελληνικής αστυνομίας που σας κλείνει ραντεβού όπου θέλετε έξω από το τμήμα και σας ενημερώνει για τα καθέκαστα,ακόμα κι αν έχετε πιθανώς αντικρουόμενα συμφέροντα.
Το ευχάριστο για την Εύα είναι ότι έχει μια μάνα εξαιρετική,δραστήρια(όχι,όχι,δεν κάθεται σπίτι και περιμένει τις εξελίξεις),μεγαλόψυχη,που της έκανε τη χάρη να της μεγαλώσει το παιδί όσο εκείνη έκανε τη ζωή της στα Παρίσια.Το δυσάρεστο είναι ότι η μουλάρα δεν το έχει εκτιμήσει δεόντως.
Το δυσάρεστο είναι ότι μια σοβαρή σειρά περνά ελαφρά τη καρδία μηνύματα όπως το ότι μερικές φορές η έκτρωση είναι μονόδρομος ή το ότι πρέπει να νιώθεις μ@@@@ας αν τραγουδάς σε ένα νεογέννητο.Το ευχάριστο είναι ότι στα πλαίσια των Μυστικών λειτουργεί πλέον αυτόνομα το ''Πάμε πακέτο''.Όποιος θέλει να παραδώσει οτιδήποτε σε οποιονδήποτε ξεχασμένο δεν έχει παρά να επικοινωνήσει με τον άγνωστο Χ(a.k.a Ζορρό a.k.a Αραβαντινό).
Το ευχάριστο είναι ότι ήμουν έξω και δεν είδα τα Μυστικά.Το δυσάρεστο ότι αποφάσισα να τα δω μετά.
Αν μπορούσα να ξεχωρίσω κάποιες σκηνές,είναι αυτές που μαντεύω ότι έγιναν,όπως την Εύα να μιλάει πάνω από δίλεπτο στις φίλες της,την κόρη της,τη σχέση της και την ανησυχία του Στέφανου για την κλήση της Εριέττας στο τμήμα.
Μην απογοητεύεστε όμως!Η Νταίζη ακόμα δε διεκδίκησε τις γερμανικές αποζημιώσεις!!!
Καληνύχτα και ελπίζω οι σχολιασμοί να πληθύνουν.
Τα oscar μου στους αγαπημένους,και όσους επιμένουν και όσους στωικά απέχουν.
Ioanna T
Ioanna T
Τουρίστας
Τουρίστας

Θηλυκό Τόπος : Σ'αεροπλάνα και βαπόρια...
Ασχολίες : Χορός,σινεμά,φίλοι,ταξίδια,Μυστικά

Δημοσίευση από evaki16 Την / Το Παρ Οκτ 07, 2011 11:28 pm

Λίγες σκηνές ήταν καλές (δυστυχώς) στο σημερινό επεισόδιο...
Αγαπημένη μου σκηνή ήταν αδιαμφισβήτητα η σκηνή με την κοριτσοπαρέα!!! Δένουν τόσο τέλεια και οι 3 μαζί!!! Και για αυτό ακριβώς θέλω να βλέπω περισσότερες σκηνές με Εύα-Νόρα-Δάφνη.... αλλά που? Έχουμε με μια Μελίτα και με μια Νταίζη να ασχοληθούμε Επεισόδιο 583 - Ημερομηνία 07-10-2011 951465 Επεισόδιο 583 - Ημερομηνία 07-10-2011 951465

Ακόμα μου άρεσε η σκηνη ανάμεσα σε Μαρίλια-Εύα!!! Όντως είπαν κάτι διαφορετικό και η Εύα επιτέλους ήταν δυναμική και φάνηκε να ξέρει πως έπρεπε να αντιμετωπίσει την κατάσταση!

Ο Λουκάς είτε μιλάει στον τοίχο είτε στη Μελίτα το ένα και τ'αυτό είναι... διαφορά μηδέν...

Πολύ μου άρεσε επίσης και η έκφραση "ικανοποίησης" της Νόρας όταν η Στέλλα αποφάσισε να της πει το μυστικό του καλού κοριτσιού....

Α και κάτι τελευταίο.... πάλι με έκφραση έχει να κάνει αλλά της Έρης αυτή τη φορά... θεϊκή η εκφρασή της όταν ήρθε η αστυνομία σπίτι της και αυτή φώναξε το Στέφανο... ο τρόπος που τον κοιτάει και του μιλάει είναι καταπληκτικός... έλιωσα...

Υ.Γ Τον Νικόλα δεν τον είδαμε πουθενά...Επεισόδιο 583 - Ημερομηνία 07-10-2011 163940 Επεισόδιο 583 - Ημερομηνία 07-10-2011 163940 Επεισόδιο 583 - Ημερομηνία 07-10-2011 163940 Επεισόδιο 583 - Ημερομηνία 07-10-2011 163940 Επεισόδιο 583 - Ημερομηνία 07-10-2011 163940
evaki16
evaki16
Κολλημένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Καλαμάτα
Ασχολίες : ΔΕΣΤΕ ΤΟΥΣ ♥ ♥ ♥

Δημοσίευση από aglaitsa Την / Το Παρ Οκτ 07, 2011 11:43 pm

δουλευα απογευμα σημερα και ειχα μια μελαγχολια γιατι δεν θα εβλεπα τα μυστικα live
μολις μπηκα στο σπιτι η πρωτη μου κινηση ηταν να ανοιξω τον υπολογιστη....
ειδα πολυ Νταιζη και ετσι αποφασισα να τηναγνοησω λιγο και να κανω προετοιμασια για το αυριανο φαγητο....
και οπως ζυμωνα τα μπιφτεκια ακουω το Στεφανο να λεει στην Αντιγονη ποσο εξυπνη ειναι η Νταιζη και πως θα μπορουσε να συνεργαστει μαζι της....
σκεφτηκα πως με γελασαν τα αυτακια μου και ξαναγυρισα πισω τη σκηνη για να το σιγουρεψω....
ο Στεφανος θαυμαζει την γυναικα που προσπαθησε να σκοτωσει το παιδι του...
και η παρανοια συνεχιζεται....
ο Ρουσος πως τους κραταει ολους στο χερι?εχω χασει κατι?
τωρα παντως καταλαβαινω γιιατι τρελαθηκε η Μελιτα....δεν το ηθελε ηταν κληρονομικο.....τελικα η μονη λογικη στο Ρουσεικο η Αμαλια......
Ευα και Μαριλια ασχολιαστες....μονη σωστη λυση η εκτρωση?σε μια χωρα που καποιες θα διναμε τα παντα για ενα μωρο?
η κοριτσοπαρεα καλη σαν εικονα λιγη ομως απο θεμα ουσιας και χρονου....
ο Λουκας εχει ομορφυνει η ειναι η ιδεα μου?
η Νορα ποτε προλαβε και εχασε την κοιλια μεσα σε λιγες μερες?
τα ομορφα λογια και οι αγκαλιες στο νοσοκομειο χαθηκαν και αυτα?
παντως πρεπει να ομολογησω πως η ιστορια κυλαει λιγο πιο γρηγορα....αν ο Ρουσος ειχε παθει το εμφραγμα στους προηγουμενους κυκλους θα ηταν στην εντατικη καμια βδομαδα και βαλε....
ας ελπισουμε πως τα καλυτερα ερχονται....

υγ ειδε κανεις τον Νικολα?
aglaitsa
aglaitsa
Κολλημένος με τα

Θηλυκό Τόπος : σπιτι μου
Ασχολίες : μυστικα-μυστικα-και...μυστικα.......

Δημοσίευση από Clarabelle Την / Το Παρ Οκτ 07, 2011 11:54 pm

donti donti Εδώ είμαι κι εγώ.

Βραδυά έντονων συγκινήσεων η αποψινή. Απ τη μια το δράμα των μυστικών και απ την άλλη η χαρά για την Εθνική μας ομάδα που βαδίζει με βήμα ταχύ προς τα τελικά του Εuro.

Άτυχο αυτό το Νταιζάκι βρε παιδιά Πολύ άτυχο

Μετά από τόσα χρόνια έμαθε ότι ο στοργικός πατέρας μπορεί να την απαρνήθηκε αλλά στα στερνά του για να συγχωρεθούν τα πεθαμένα του της άφησε διαμαντοκοτρώνες κι όμως δεν κατάφερε να τις πάρει στα χέρια.

Αντί για τους πολύτιμους λίθους θα αναγκαστεί να πάρει το σπίτι της Αμαλίας το σπίτι στο Λονδίνο το σπίτι στη Σύρο και το σπίτι της Μελίτας. Φτάνουν; Δεν νομίζω.

Νταιζάκι υπάρχουν ακόμη τα γραφεία του Ρούσσου κορίτσι μου κι αν δεν συμπληρωθεί ούτε έτσι το ποσόν πάρε έναν οδοντίατρο και τρέχα στο νοσοκομείο έχω πληροφορίες ότι ο Ρούσσος έχει τρία χρυσά δόντια.

Τι τραβάει το δόλιο το ορφανό. Τέτοια γκαντεμιά ούτε στον εχθρό μου. Μαζί με τα τρία διαμερίσματα του πατριού τη μονοκατοικία του Λουκά το σπίτι του Μπέλλου και το Καρταλόσπιτο όταν της έρθουν οι λογαρισμοί της ΔΕΗ με το φόρο ακίνητης περιουσίας θα τραβάει τα μαλλιά του το κορίτσι. Θα χρειαστεί να ξοδέψει τις πεντακόσιες ψωροχιλιάδες που της άφησε ο βιαστής για να ανταπεξέλθει στις υποχρεώσεις του.

Μεγάλο δράμα τι να λέμε τώρα. Πάλι καλά να λέμε. Οι άτιμοι σεναριογράφοι είναι ικανοί να φορτώσουν στο πληγωμένο ορφανό και το σπίτι της Αγγέλας της Νόρας της Δάφνης και της Εριέττας. Νομίζω εκεί τελειώνουμε με τα σκηνικά δεν θυμάμαι και καλά.

Ευτυχώς έχει δίπλα του το πληγωμένο πλάσμα τη μάνα Στέλλα. Καλύτερη από μάνα μη σας πω γιατί τη Νταίζη την στηρίζει και την αγαπάει κόντρα στα συμφέροντα του φυσικού της παιδιού. Αυτό θα πει αλτρουισμός. Μεγάλο πρόβλημα κι η Στέλλα. Έπεσε έξω με το Ρούσσο το παραδέχτηκε αλλά επ ουδενί να σκεφτεί ότι ίσως έχει πέσει μια στάλα έξω και με το ορφανό. Τέτοια πίστη στις ψυχαναλυτικές της ικανότητες. Μπράβο Στέλλα. Μεγάλο προσόν η αυτοπεποίθηση.

Μαζί με το δράμα της Νταίζης ζήσαμε και το δράμα του Ρούσσου. Σαν άλλος Ξανθόπουλος στο κρεβάτι του πόνου βλέπει αυτούς που αγαπούσε να τον αδειάζουν. Ευτυχώς του έμεινε το μαλλιαρό του κουτάβι. Στηρίζει τον πατέρα με θυσίες και κόπους. Αναγκάζεται να πολεμήσει σκληρά με θεμιτά και αθέμιτα μέσα για τον πατέρα της. Σιγά μην αφήσει η κόρη την άθλια την Εριέττα να κυκλοφορεί ελεύθερη και να συγχίζει τον καρδιακό της πατέρα.

Κάποια ώρα θα δικαιωθούν οι αδικημένοι το λένε κι οι σεναριογράφοι. Ήδη ο Στέφανος παραδέχτηκε ότι θα ήθελε να συνεργαστεί με την αδελφή του. Κατάλαβε ότι ήταν ο πόνος που την οδήγησε να προσπαθεί να σκοτώσει το παιδί του (λέμε τώρα) και όχι η απληστία. Μόνο εκείνος ο μπουζουκοκέφαλος ο Λουκάς δεν το κατάλαβε και το κατηγόρησε το κορίτσι. Που θα πάει θα καταλάβει και θα της ανοίξει κι αυτός την αγκαλιά του.

Αμ για το δράμα του Χαριτέικου τι να πει κανείς; Χώνε Αγγέλα να αρχίσει εκείνη η μουλάρα η Εύα να καταλαβαίνει ότι εγκλημάτισε και ότι πρέπει να ζητάει εξιλέωση ακόμη κι απ τις πέτρες. Το καημένο το Μαριλιάκι το έσπρωξε η άσπλαχνη μάνα στον παντρεμένο και αφού δεν βρίσκεται κανένας να τη μαστιγώσει ευτυχώς φροντίζεις εσύ να της κάνεις κατανοητό ότι πρέπει να παραιτηθεί απ τη ζωή για να ξεπληρώσει τα χρέη της. Καλά πέρασε αυτή στο ίδρυμα και τα Παρίσια ώρα είναι να μαζευτεί πια Άρχισε ευτυχώς να το καταλαβαίνει και όπως το βλέπω έτοιμο τον έχει το Λευτεράκη να του δώσει φύλλο πορείας. Άντε που μου θέλει και έρωτες γιαγιά πράμα.

Δεν θυμάμαι κάτι άλλο δυστυχώς κι όπως πάει η σειρά σε λίγο θα διαγράφω απ τη μνήμη μου αυτά που βλέπω μόλις κλείνω το κουμπί της τηλεόρασης. Δεν με χαλάει. Ανακουφιστικό το βρίσκω donti

Επεισόδιο 583 - Ημερομηνία 07-10-2011 ClarabelleFinale

Μας είπαν η Εύα είναι θάλασσα
και η θάλασσα μπορεί να είναι φουρτουνιασμένη και μπορεί να είναι γαλήνια, αλλά ακίνητη ποτέ!
Στα "Μυστικά" το κατάφεραν και αυτό!
Clarabelle
Clarabelle
Forum Team
Forum Team

Θηλυκό Τόπος : Πειραιάς

Δημοσίευση από roria Την / Το Σαβ Οκτ 08, 2011 12:01 am

Ioanna T έγραψε:Αν μπορούσα να ξεχωρίσω κάποιες σκηνές,είναι αυτές που μαντεύω ότι έγιναν,όπως την Εύα να μιλάει πάνω από δίλεπτο στις φίλες της,την κόρη της,τη σχέση της και την ανησυχία του Στέφανου για την κλήση της Εριέττας στο τμήμα.
Καιρό είχα να διαβάσω φράση που να με εκφράζει τόσο πολύ, ειδικά ως προς το τελευταίο (ως γνωστόν, καθένας με τον πόνο του).
Στην εύστοχη και πνευματώδη αλυσίδα των ευχάριστων και των δυσάρεστων που παρέθεσε η προλαλήσασα προσθέτω κι εγώ ένα ζεύγος: το ευχάριστο είναι ότι στο αποψινό επεισόδιο (και όχι μόνο φυσικά) είδαμε ερμηνείες-κέντημα από τους ηθοποιούς, πλην ελαχίστων εξαιρέσεων. Το δυσάρεστο ότι σχεδόν από την πρώτη μέρα που ξανάρχισε η σειρά και πάντως οπωσδήποτε από τη δεύτερη, όταν τη βλέπω με καταλαμβάνει ένα άγχος γιατί με το ρυθμό που έχουν τα επεισόδια αισθάνομαι ότι πρέπει να απομένουν τουλάχιστον άλλα 7650, ενώ στην πραγματικότητα ξέρω ότι ήταν μόνο 47 και από αυτά έχουν ήδη φύγει τα 5. Πού έχουν πάει;
Κατά τα λοιπά το αποψινό ήταν ουσιαστικά ένα ντεφιλέ ψυχικών διαταραχών και παθήσεων.
Μελίτα η παράφρων: έχουν τελειώσει πλέον οι λέξεις και τα σχόλια, κλείστε τη στου Σινούρη να τελειώνουμε. Και να πίνει πολύ νερό. Απαραιτήτως.
Ρούσος ο ψευδαισθησιακός: τα εμφράγματα είναι δυστυχώς συχνά στις μέρες μας, αλλά ευτυχώς σε μεγάλο ποσοστό αντιμετωπίζονται. Αλλού είναι αυτουνού το πρόβλημά του. Ενώ είναι ο μόνος που έχει όλα τα data, ξέρει δηλαδή όλες τις παραμέτρους της συμφωνίας με το Λύτρα και ξέρει επίσης ότι ο Αραβαντινός είναι ζωντανός κι έχει έρθει για να εκδικηθεί, παρ' όλα αυτά αισθάνεται ότι τους έχει όλους στο χέρι. Είναι κολλητική η παράνοια; Όχι γιατί αν είναι, να μπει επειγόντως σε καραντίνα η Μελίτα.
Στέφανος ο αμνησιακός: βγάζει το καπέλο στη Νταίζη που αποπειράθηκε κατ επανάληψη να σκοτώσει το παιδί του!
Νταίζη η μανιοκαταδιωκτική: έχει σε τέτοιο βαθμό πείσει τον εαυτό της ότι είναι μια κατατρεγμένη της κακούργας κενωνίας που νιώθει όντως προδομένη επειδή της αφαίρεσαν τα διαμάντια που κλεφτούριασε και τα λεφτά που απέκτησε εκβιάζοντας τους πάντες.
Εύα η ενοχική: έκανε τεράστια λάθη, το είπαμε, το εμπεδώσαμε, το ματαξαναείπαμε, αλλά τέτοιο αυτομαστίγωμα ούτε οι Φιλιππινέζοι τη Μεγάλη Εβδομάδα!
Πεφάνη, Σταύρου, Ξυλά, Λάμπου, Κατρανίδης, Θεοδωροπούλου ξεχώρισαν για μένα σήμερα.
Για άλλη μια φορά δεν πίστευα στα αφτιά μου ακούγοντας την άνεση με την οποία προκρινόταν ως ενδεδειγμένη λύση για τη Μαρίλια να κάνει έκτρωση, επειδή είναι πολύ νέα (ενήλικη πάντως),δεν είναι τακτοποιημένη οικονομικά και δεν θα έχει κοντά της τον πατέρα του παιδιού. Το ότι κυοφορείται άνθρωπος παίζει κανένα ρόλο ή μπα;
Καλό κουμάσι και ο Χρήστος. Πρόδωσε μια φορά τον αδερφικό του υποτίθεται φίλο τότε με την Αντιγόνη, κράτησε τα διαμάντια που ο φίλος του τα έψαχνε εναγωνίως και που εν πάση περιπτώσει είχε πολύ μεγαλύτερο δικαίωμα πάνω σε αυτά από τη Νταίζη, θα αφήσει την αγαπημένη του φίλου του και παντελώς αθώα να πάει φυλακή για ένα φόνο που έχει κάνει ο ίδιος και έχει το θράσος να λέει στο Στέφανο ότι του έχει αποδείξει τη φιλία του!
Κάτι άλλο δεν συγκράτησα. Και για να επανέλθω στη φράση της Ιωάννας με την οποία ξεκίνησα, ελπίζω την επόμενη βδομάδα να ξεχωρίζουμε τις σκηνές που θα βλέπουμε κι όχι εκείνες που θα μαντεύουμε!

roria
roria
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Δημοσίευση από LaurelRose Την / Το Σαβ Οκτ 08, 2011 2:42 am

Δεν έχω και πολλά να πω...
Σήμερα είναι η πρώτη φορά που ψήφισα "άσχημο"...Η λέξη 'βαριέμαι' δεν μπορεί να χαρακτηρίσει πλέον αυτό που νιώθω όταν παρακολουθώ τη σειρά!
Θα ήθελα τόσο πολύ να σχολιάσω αναλυτικά το επεισόδιο,αλλά δεν υπάρχει τίποτα ενδιαφέρον να σχολιάσω πια! pff
Απογοήτευση! wall
LaurelRose
LaurelRose
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Θηλυκό Τόπος : Αθήνα
Ασχολίες : λογοτεχνικά βιβλία-μουσική-σινεμά-θέατρο-forum

Δημοσίευση από ΣΨ1 Την / Το Σαβ Οκτ 08, 2011 3:07 am

Τιτλος επεισοδιου για σημερα: ΕΧΩ ΚΑΙ ΔΥΟ ΚΑΡΕΚΛΕΣ ΣΚΑΛΙΣΤΕΣ ,ΝΑ ΤΙΣ ΒΑΛΩ;;;;;;;;;;;;;;;;;;;
Πως δεν τοπαθε το εγκεφαλικο η Αμαλια σημερα;;Ηρθε η η σοπρανο των σκυλαδικων lmao πολυ πετυχημενος αυτος ο χαρακτηρισμος απ την Αμαλια και παραλιγο να της αδειασει το σπιτι.Τα θελει ολα και επειδη η Αμαλια ξερει τον Ρουσο,οτι εχει λερωμενη την φωλια του,οχι σαν το αλλο το ντουβαρι τηνΜελιτα,ανησυχει μη μεινει αστεγη χειμωνιατικα σαν τον Ηλια!!

Η Μαριλια το λεω απο χθες μαλακωνει!Μου αρεσε που ειπε στον Λευτερη:εσυ να μη μιλας,που την αφηνεις να χαλβαδιαζει...ουπς,τ ακουσε ο ερμος ο Λευτερης.
Να πω οτι επειδη μια μανα λεει στην 18χρονη κορη της τι εχει να αντιμετωπισει αν θα κρατησει το παιδι,δεν την προτρεπει να το ριξει.Αυτο πρεπει να κανει μια μανα.Ειδικα μια μανα που εχει περασει τα ιδια και ειδικοτερα αν οι συνθηκες ειναι αυτες που ειναι και εδω.Δεν την πιεζει,μονη της θα παρει την οποια αποφαση,αλλα πρεπει να γνωριζει την πραγματικοτητα που θα αντιμετωπισει και μετα θα στηριξει οποια αποφαση παρει.
Μου αρεσε η ευθυτητα της Ευας απεναντι στην Μαριλια στην ερωτηση της,γιατι αυτη την κρατησε.Και η Ευα της ειπε πως αν το καταλαβαινε νωριτερα δεν θα την κραταγε.

Με βρηκαν Στεφανος και Εριεττα,σ αυτους χρωσταω την ζωη μου!!Ταδε εφη Ρουσος στον Λουκα και συνεχιζω εγω:γι αυτο λοιπον κι εγω ,για να τους ευχαριστησω ,ειπα μπραβο στην Μελιτα που θα χωσει στην φυλακη την Εριεττα.Και μετα αφου εφυγε ο Λουκας πεταξε και το συβιλλικο:Σας εχω ολους στο χερι αγαπητε μου,ΟΛΟΥΣ!!Ολους;;και τον Αραβαντινο επισης;;Μεγαλη χουφτα εχεις βρε Ρουσο!!

Ο μπαμπας μου ειπε οτι συμφωνει απολυτα μ αυτο που εκανα!!Α ρε Μελιτα ποσο ντουβαρι παιζει να εισαι;;Ποσο τουβλο;;Η Αμαλια γατα βεβαια!
Εδω συμβαινει το εξης τραγικο.Η Μελιτα δεν καταλαβαινει ποσο λαθος ποσο εγκληματικη ειναι η πραξη της και η Αμαλια που το βλεπει κοντευει να τρελαθει και φυσικα ψυλιαζεται,οτι κατι τρεχει με τον Ρουσο.Οτι για καποιον λογο που αυτη δεν ξερει,ο Ρουσος ειπε μπραβο στην Μελιτα.
Ο Λουκας επισης τα ειδε ολα μαζι της.Δεν θελει να πιστεψει οτι ειναι για τα σιδερα.Θελει να τους γλυτωσει ολους απ την λαιλαπα Εριεττα!Ημαρτον!Το θεμα ειναι οτι πιστευει αφου εξοντωση την Εριεττα ,ο Στεφανος θα γυρισει τρεχοντας στην αγκαλια της.Ξανα ημαρτον!!

Μου αρεσε πολυ σημερα η Εριεττα,μια κουκλα,τελειο μαλι,τελειο γιαλι,ο χωρος μου τα χαλασε λιγο,αλλα υπομονη Εριεττα μας μια βδομαδουλα ειναι αυτη!

Επισης τελεια η ατακα της Αμαλιας:Εναν μικρο Πετρο καταπιεζες μεσα σου τοσο καιρο!!
Αμαν ρε Στεφανε ,γιατι μου το χαλασες;;ηταν αναγκη να υποκλιθεις μπρος στην τοση εξυπναδα της Νταιζης;;Να μην το ξανακανεις!!

Δεν ειμαι καλα παιδια ,μολις ειδα το τελος του τουρκικου που βλεπω και εχω να πως πως οι γειτονες εχουν προβλημα με το ευτυχισμενο τελος!!Αυταααααααααα!!

ΣΨ1
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Τόπος : Αθήνα
Ασχολίες : Πολλές

Δημοσίευση από Δ.Μπέλλος Την / Το Σαβ Οκτ 08, 2011 3:18 am

Πες το αφέλεια πες το θυσία πες το δακρύβρεχτο σενάριο σε ινδική ταινία. Ήσουν πιστεύω μου ήσουν θρησκεία και εγώ σε πίστεψα σε αγάπησα όσο καμία. Μα ήταν θεέ μου... Ψεύτικα τα διαμαντικά σου... lmao lmao Αχ Νταίζη τι έπαθες!!!

Μαθήματα γυναικολογίας σήμερα από τη Στέλλα: Η περίοδος της εγκυμοσύνης είναι πιο σεβαστή από την περίοδο της λοχίας. Επίσης τα μυστικά της φίλης Νταίζης κρίνονται πιο σεβαστά από τη λεχωίδα κόρη Νόρα.

"Η ζωή μου ένα φο μπιζού μάνα" αναφώνησε από τα πατώματα η μικρή Νταιζούλα κι ένα φο δάκρυ κύλησε στο πρόσωπό μου...

Λευτέρη κάνε στην άκρη γιατί μάνα και κόρη Χαρίτου θα σε κάνουν με τα κρεμμυδάκια!

Το πόσο με έχει εκνευρίσει ο Ρούσσος δεν λέγεται!! Και η Μαρίλια επίσης!

Η Ξυλά εκτός από την πολύ καλή σκηνή που έδωσε μου άρεσε και πολύ σαν εμφάνιση σήμερα..

Ο Στέφανος είπε να το ρίξει στο πλέξιμο και άρχισε με το εγκώμιο της Νταίζης!!! lmao

Τον Λουκάκο τον λυπήθηκα που πήγε στον Ρούσσο!

Νταίζη και Αμαλία... Nyxia Nyxia sisi Και είσαι τόσο νέα Αμαλία!!

Νόρα, Εύα και Δάφνη: ωραία σκηνή αλλά..... σταγόνα στον ωκεανό.

Τον Παναγιώτη ως το τέλος της "σειράς" τον βλέπω επίσημο μέλος της παρέας της φεγγαρόπετρας.

Στέφανος και Χρήστος inlove
*Ξεκόλλα ρε Χρηστάκη!

Τι άλλο να σχολιάσω;
Το αστέρι που συνεχίζει στον ίδιο ρυθμό;
Τον μικρό Πέτρο που τα έχει κάνει μπάχαλο; lmao

Η Εριέττα μου αρέσει πολύ με τον Στέφανο... να πω και κάτι καλό!!!

Και κλείνοντας θα εκφράσω την ίδια απορία με τον Λουκά: "Μήπως σου είπε ο ταρίφας πότε να δώσουμε αυγουλάκι στη Ρεγγίνα μας;" lol!

Το παρακάτω το αφιερώνω στην πρώτη εβδομάδα των Μυστικών που μας έστειλε όχι αδιάβαστους... αλλά στο υπερπέραν και πιο μακριά...
https://www.youtube.com/watch?v=gQfYYbKZIp4&feature=share

Πάντως... ο Μπέλλος ζει!! Tongue

Δ.Μπέλλος
Δ.Μπέλλος
Κολλημένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Άργος

Δημοσίευση από Ioanna T Την / Το Σαβ Οκτ 08, 2011 10:11 am

roria έγραψε: Και για να επανέλθω στη φράση της Ιωάννας με την οποία ξεκίνησα, ελπίζω την επόμενη βδομάδα να ξεχωρίζουμε τις σκηνές που θα βλέπουμε κι όχι εκείνες που θα μαντεύουμε!

Μα να ακούς την ανήσυχη φωνή της Εριέττας να φωνάζει το Στέφανο,να βλέπεις το Στέφανο να ψυχανεμίζεται ότι κάτι συνέβη,να οσμίζεσαι καλή σκηνή,να μαντεύεις το ανήσυχο βλέμμα του καθώς ανεβαίνει τα σκαλοπάτια και η σκηνή να σταματάει εκεί;Ήταν χειρότερο κι από το να ανοίγεις το ψυγείο και να βλέπεις το κουτί με τη σοκολατόπιτα άδειο(αυτά συμβαίνουν όταν ενώ βλέπεις Μυστικά έχεις και μικρά αδέρφια...)!Και θα ήλπιζα να δω τη συνέχεια στο επόμενο,αλλά κάτι μου λέει ότι απλά θα δούμε το Στέφανο να τρέχει να βγάλει άκρη και την Αντιγόνη να αναβιώνει για χιλιοστή φορά την ανεπανάληπτη επιτυχία της''Εγώ παιδί μου δεν ξέρω τίποτα''.

Τα : respect : μου για τη φροϋδική παρέλαση! lmao
Ioanna T
Ioanna T
Τουρίστας
Τουρίστας

Θηλυκό Τόπος : Σ'αεροπλάνα και βαπόρια...
Ασχολίες : Χορός,σινεμά,φίλοι,ταξίδια,Μυστικά

Δημοσίευση από giwta007 Την / Το Σαβ Οκτ 08, 2011 10:15 am

Είχα κολλήσει στην οθόνη στην σκηνή Στέφανου-Χρήστου!!! Οι δύο αγαπημένοι μου ρόλοι σε κοινή σκηνή μετά από καιρό....Επεισόδιο 583 - Ημερομηνία 07-10-2011 681539 Επεισόδιο 583 - Ημερομηνία 07-10-2011 681539 Επεισόδιο 583 - Ημερομηνία 07-10-2011 681539

Ιωάννα θα συμφωνήσω η Ξυλά στο χθεσινό επεισόδιο ήταν πανέορφη... έχει μακρύνει το μαλλί της και της πάει πάρα πολύ!!!

Βαρέθηκα να βλέπω σκηνές Νταίζης-Στέλλας... μου τι δίνουν... πως το λενε?

Η Μαρίλια ελπίζω να βάλει μυαλό σύντομα!

Να ρωτησω ο Νικόλας μας είναι χρήσιμος μόνο για να κάνει πλάκες στον Λουκά?? Σε καμιά ρομαντική σκηνή με την Δαφνη δεν μπορούμε να το δούμε? Πιστέψτε με οι περισσότεροι τηλεθεατές θα προτιμούσαν στο χθεσινό επεισόδιο να δουν μια όμορφη σκηνη Νικόλα-Δάφνης παρά να φάνε την Μελίτα την Νταίζη και τον Πέτρο στη μάπα....

Ωραία και η σκηνή των 3 κοριτσιών της παρέας...

Στέφανος-ΈρηΕπεισόδιο 583 - Ημερομηνία 07-10-2011 226538

Μέτριο από μενα και αυτό για τις σκηνές Χρήστου-Στέφανου των κοριτσιών και Στέφανου-Έρης!!!
giwta007
giwta007
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Θηλυκό Τόπος : Πατρα

Δημοσίευση από roria Την / Το Σαβ Οκτ 08, 2011 11:24 am

[/quote]

Μα να ακούς την ανήσυχη φωνή της Εριέττας να φωνάζει το Στέφανο,να βλέπεις το Στέφανο να ψυχανεμίζεται ότι κάτι συνέβη,να οσμίζεσαι καλή σκηνή,να μαντεύεις το ανήσυχο βλέμμα του καθώς ανεβαίνει τα σκαλοπάτια και η σκηνή να σταματάει εκεί;Ήταν χειρότερο κι από το να ανοίγεις το ψυγείο και να βλέπεις το κουτί με τη σοκολατόπιτα άδειο(αυτά συμβαίνουν όταν ενώ βλέπεις Μυστικά έχεις και μικρά αδέρφια...)!Και θα ήλπιζα να δω τη συνέχεια στο επόμενο,αλλά κάτι μου λέει ότι απλά θα δούμε το Στέφανο να τρέχει να βγάλει άκρη και την Αντιγόνη να αναβιώνει για χιλιοστή φορά την ανεπανάληπτη επιτυχία της''Εγώ παιδί μου δεν ξέρω τίποτα''.

[/quote]
Ιωάννα μου, σε λίγο δεν θα χρειάζεται καν να γράφω σχόλια! Θα κάνω παράθεση στα δικά σου με ένα Agree και θα προσθέτω επιρρήματα του τύπου απολύτως, οριζοντίως-καθέτως και διαγωνίως και άλλα συναφή!
Προσυπογράφω την κάθε σου λέξη. Δεν έκανα ειδική αναφορά στο δικό μου σχόλιο, επειδή ως γνωστή στεφανοερική, σκέφτηκα μήπως είμαι προκατειλημμένη και μήπως μόνο σε μένα φάνηκε η συγκεκριμένη σκηνή σαν το παλιό (της εποχής μου ) ανέκδοτο με τα ροζ μπαλάκια.
Όσο για τη σοκολατόπιτα, σου έχω χειρότερο: να ανοίγεις το ψυγείο και να βλέπεις το κουτί άδειο, ΧΩΡΙΣ να έχεις μικρά αδέρφια! sisi
roria
roria
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Δημοσίευση από nefelik Την / Το Σαβ Οκτ 08, 2011 12:03 pm

roria έγραψε:
Ioanna T έγραψε:Αν μπορούσα να ξεχωρίσω κάποιες σκηνές,είναι αυτές που μαντεύω ότι έγιναν,όπως την Εύα να μιλάει πάνω από δίλεπτο στις φίλες της,την κόρη της,τη σχέση της και την ανησυχία του Στέφανου για την κλήση της Εριέττας στο τμήμα.
Καιρό είχα να διαβάσω φράση που να με εκφράζει τόσο πολύ, ειδικά ως προς το τελευταίο (ως γνωστόν, καθένας με τον πόνο του).
...
Κάτι άλλο δεν συγκράτησα. Και για να επανέλθω στη φράση της Ιωάννας με την οποία ξεκίνησα, ελπίζω την επόμενη βδομάδα να ξεχωρίζουμε τις σκηνές που θα βλέπουμε κι όχι εκείνες που θα μαντεύουμε!

Δεν σκόπευα να σχολιάσω – άλλωστε λέω να το κόψω το άθλημα και να το ξαναεπιχειρήσω μόνο σε εξαιρετικές περιπτώσεις, αν υπάρξουν – αλλά αφού το γράψατε, δεν μπορώ παρά να συμφωνήσω... Κι εγώ αυτές τις σκηνές ξεχώρισα, και κυρίως την τελευταία. Μόνο που δυστυχώς τις μαντέψαμε, δεν τις είδαμε... wall

Ελπίζω σύντομα να αρχίσουμε να βλέπουμε τις σκηνές που μαντεύουμε, και που είναι και αυτές που κανονικά θα έπρεπε να βλέπουμε, γιατί δεν ξέρω πόση Νταίζη και πόση Μελίτα ακόμα μπορεί να αντέξει το νευρικό μου σύστημα. Grrr Αν και φοβάμαι ότι οι σεναριογράφοι θα φροντίσουν να το διαπιστώσω...

Ioanna T, roria, JESSIE, Δ. Μπέλλο, ΣΨ1, sarita, evaki16 και όσοι ακόμα αντέχετε να σχολιάζετε oscar

nefelik
Εδεμοφανάκι
Εδεμοφανάκι

Θηλυκό

Δημοσίευση από stella7778 Την / Το Σαβ Οκτ 08, 2011 12:20 pm

δεν ξερω τι θα προλαβει και τι οχι, παντως εχω την αισθηση οτι η Εριεττα δεν ειναι τοσο αγια οσο φαινεται......κανω εικασιες τωρα .........βεβαια ναι, λιγο φυλακη, λιγο νοσοκομειο, ποτε να προλαβει, αλλα μια αισθηση ειπα, δεν ειπα ντε και καλα..........

stella7778

Δημοσίευση από alex1 Την / Το Σαβ Οκτ 08, 2011 12:47 pm

Ψήφισα μέτριο!!!!
Λίγες σκηνές,και μόνο για αυτό!!!!!!αλλά κάποιες απο αυτές ήταν πολύ ενδιαφέρουσες!!!!!!

Νταίζη-Αμαλία:Η Νταίζη δεν χάνει καιρό.Η ίδια τακτική,σπέρνω τον πανικό,για να τους έχω όλους στην τσίτα!!!!!!
Αυτό έκανε και με την Αμαλία χτες.Δηλωνει την παρουσία της,με εκφοβισμό απλά για να τους έχει όλους στην πρίζα!!!!!!!
Για τον Ρούσσο και όσα θα του κάνει δεν λυπάμαι,αλλά πάλι η Αμαλία θα βρεθεί προ εκπλήξεως!!!!!!!

Λουκάς-Μελ:Που μιλάς Λουκά;;;;;;;;;;;Η Μελ για μια ακόμη φορά άνοιξε το κουτί με τις μ********ς,φυσικά τώρα ποιος την πιάνει,αφού έχει τις πλάτες του Ρούσσου!!!!!!!
Ούτε με λοβοτομή πια δεν της το βγάζεις απο το μυαλό,οτι η Εριέττα δεν είναι ο θυληκός Μακιαβέλλι,αλλά φυσικά αν ο Στεφ γύριζε σε εκείνη και δεν ξαναέβλεπε την Εριέττα,σίγουρα η Εριέττα θα γινόταν αυτόματα μητέρα Τερέζα!!!!!!
Φθόνος,κακία,κατινιά,αυτά μου βγάζει!!!!!αν ο Ρούσσος δεν συμφωνούσε στην αλλαγη κατάθεσης,σίγουρα θα καθόταν στην γωνια της και δεν θα μιλούσε.Ο Λουκάς της είπε μόνο αλήθειες,και συνειδητοποίησε οτι τα πράγματα έχουν δρομολογηθεί και δεν αλλάζουν.

Εύα-Μαρίλια:Μου άρεσε πολύ όσα της είπε.Φυσικά και ανυσηχεί στο αν θα κρατήσει το παιδί.Μια 18χρονη,ανεπάγγελτη χωρίς εφόδια στην ζωή της,και το κυριότερο,η σχέση της με τον πατέρα του παιδιού της είναι σε τέλμα,η καλύτερα δεν υφίσταται,είναι πολύ δυσκολο στο να γίνει μητέρα.
Η Μαρίλια αντιδρά σπασμοδικά με τον εγωισμό της ηλικίας της!!!!!!
Και ειδικά η Εύα που τα έχει ζήσει,ξέρει απο πρώτο χέρι τις δυσκολίες!!!!και όπως ορθά είπε εγω είχα μια Αγγέλα!!!!!!!
Σιγουρα τα όσα της είπε,μόνο καλό θα κάνουν στην κόρη της,και θα αρχίσει να μαλακώνει περισσότερο.Όσο για την ειλικρίνια της,όταν την ρώτησε η Μαρίλια εμένα γιατί με κράτησες,πιστεύω οτι ήταν το κομβικό σημείο στην συζητηση τους,που θα κάνει την Μαρίλια να σκεφτεί πιο λογικά.

Στεφ:ο Στεφ είπε οτι υποκλίνεται στην Νταίζη,πιστεύοντας οτι τόσο καιρό τα διαμάντια τα είχε εκείνη και τους δούλευε!!!!!!!Πάντως στο οτι η Νταίζη δεν πιάνεται πουθενά είναι αλήθεια.Και στο πως στηνει τις βρωμοδουλειές της,και εγω τις βγάζω το καπέλο!!!!!!

Αμαλία-Μελ:Οι προικονομίες,πέσαν βροχή απο την Αμαλία στην κόρη της.Ακολουθεί σαν χαζή το σχέδιο του μπαμπά της,και εκείνη θα πληρώσει όμως το τίμημα!!!!!!

Ρούσσος-Λουκάς:Δεν φοβάται ούτε τον θεό!!!!!!!
Θέλεις να απαλλαγεις απο τις τύψεις,του ειπε για αυτό που έπαθα!!!!!!! lmao μόνο να γελάσω μπορώ προς το παρόν!!!!!!!!
Σκληρός,εαυτούλης και μόνο,και φυσικά το προσωπείο του δεν θα επιτρέψει σε κανέναν να του το ρίξει!!!!!!!!
Πάντα κάτι αρνητικό μου έβγαζε αυτός ο άνθρωπος,αλλά κανείς δεν είχε απειλήσει να γκρεμίσει το καλό όνομα που έβγαζε προς τα έξω!!!!!!!!Η εξουσία,και το χρήμα τον έχει κάνει αδυσώπητο!!!!!!!!
Δεν υπολογίζει τπτ και κανέναν μπροστά στο εγω του!!!!!!!

Μια χαρά κύλησε η πρώτη βδομάδα,εύχομαι η δεύτερη να είναι πιο γεμάτη!!!!!

alex1
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Άντρας Τόπος : ΑΘΗΝΑ

Δημοσίευση από marakii Την / Το Σαβ Οκτ 08, 2011 2:22 pm

Αμαλία θεάαα!Υπέροχη να πηγαίνει στο Ρούσσο και να του λέει πόσα είναι αυτά και ποιο είναι το όνομα τηςΕπεισόδιο 583 - Ημερομηνία 07-10-2011 397896 Υπέροχη και όταν προσπαθούσε να βάλει μυαλό στην κόρη της και φυσικά στη σκηνή με τη Νταίζη χορταστικότατες και απολαυστικότατες ...πεδιλάκι vs ζωγράφα...πολύ καλή σκηνή με τον νοικοκύρη και τον κλέφτη ,μόνο που διαφωνώ ο κλέφτης είναι το ΝταιζουλίνννιΕπεισόδιο 583 - Ημερομηνία 07-10-2011 558573

Εύα-Μαρίλια:η σκηνή τους μου άρεσε πάρα πολύ!Επιτέλους η Μαρίλια έπαψε να υστεριάζει και έκατσε να συζητήσουν ,μου άρεσε που η Εύα ήταν ειλικρινής μαζί της και της είπε την αλήθεια...γενικά πάρα πολύ καλή σκηνή!Επεισόδιο 583 - Ημερομηνία 07-10-2011 145879

Πολύ ωραία η συζήτηση του Λουκά και του Παναγιώτη!

Λουκάς-Μελίτα:Όλα τα δίκια με το μέρος του Λουκά...αρκετά καλή η σκηνή!...η Μελίτα που ήξερε ο Λουκάς αλλά και όλοι μας δε θα έφτανε ποτέ στο να κάνει κάτι τέτοιο...

Η Νόρα είναι θεά τέλος!Μου άρεσε πάρα πολύ που με ''μαλαγανιές'' έπεισε τελικά τη μαμά της να της πει για τη Νταίζη και φυσικά όταν της είπε να κάνει ησυχία για να μην της ξυπνήσει τη μικρή!...

Κρίμα η Έρη :(

Η κοριτσοπαρέα μου είχε λείψει πολύ!....Μου άρεσαν πολύ η Νόρα και η Δάφνη που συμβούλευαν την Εύα ,είχαν απόλυτο δίκιο!...

Νόρα-Λουκάς:Έχω ένα ευχάριστο και ένα δυσάρεστο ω ,ναι μου είχε λείψει αυτή η ατάκα....Λουκάα μπορείς να μπαίνεις στο σπίτι και να μη ρωτάς μόνο για τη μικρή...Ασχολείσου με τη γυναίκα σου λέεεεεμεεεεεΕπεισόδιο 583 - Ημερομηνία 07-10-2011 226538 !

Η σκηνή Έρης-Στεφανου πολύ καλή!...

Επίσης και η σκηνή Χρήστου-Στέφανου καλή!
marakii
marakii
Κολλημένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Αθήνα

Σελίδα 1 από 2 1, 2  Επόμενο

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης