Επεισόδιο 219 Ημερομηνία 19-10-2009

Σελίδα 2 από 2 Επιστροφή  1, 2

Πήγαινε κάτω

Βαθμολογήστε το σημερινό επεισόδιο

Επεισόδιο 219 Ημερομηνία 19-10-2009 - Σελίδα 2 Vote_lcap16%Επεισόδιο 219 Ημερομηνία 19-10-2009 - Σελίδα 2 Vote_rcap 16% 
[ 3 ]
Επεισόδιο 219 Ημερομηνία 19-10-2009 - Σελίδα 2 Vote_lcap47%Επεισόδιο 219 Ημερομηνία 19-10-2009 - Σελίδα 2 Vote_rcap 47% 
[ 9 ]
Επεισόδιο 219 Ημερομηνία 19-10-2009 - Σελίδα 2 Vote_lcap32%Επεισόδιο 219 Ημερομηνία 19-10-2009 - Σελίδα 2 Vote_rcap 32% 
[ 6 ]
Επεισόδιο 219 Ημερομηνία 19-10-2009 - Σελίδα 2 Vote_lcap0%Επεισόδιο 219 Ημερομηνία 19-10-2009 - Σελίδα 2 Vote_rcap 0% 
[ 0 ]
Επεισόδιο 219 Ημερομηνία 19-10-2009 - Σελίδα 2 Vote_lcap5%Επεισόδιο 219 Ημερομηνία 19-10-2009 - Σελίδα 2 Vote_rcap 5% 
[ 1 ]

Σύνολο Ψήφων : 19

Επεισόδιο 219 Ημερομηνία 19-10-2009 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 219 Ημερομηνία 19-10-2009

Δημοσίευση από Clarabelle Την / Το Δευ Οκτ 19, 2009 9:44 pm

Το επεισόδιο σήμερα ήταν η ηρεμία πριν τον κακό χαμό.
Στέφανος Μάνος πάντα μου αρέσουν και δεν θα κάνω εξαίρεση σήμερα. Οι απειλές πήγαιναν και έρχονταν.
Η Δαφνούλα σήμερα ήταν πολύ καλή. Ωραία σκηνή και με τη Μελίτα και με το Στέφανο. Η καημένη είναι στο μάτι του κυκλώνα και προσπαθεί να δει τι μπορεί να κάνει.Αυτός ο πίνακας που δώρισε ο Στέφανος στην Δάφνη δεν φαντάζομαι να είναι απ τους χαμένους. Μου άρεσε που ο Νικόλας στο γραφείο του Ρούσσου έδειξε οτι και την αγαπάει και τη νοιάζεται. Είπε εγώ είμαι τώρα διαφορετικός άνθρωπος.
Ελπίζω ο Λουκάς αφού συνευρεθεί μερικές φορές με τη Νταίζη να τη διώξει πρώτος θα του φύγει το απωθημένο. Η Νόρα πάντως οτι μπορεί κάνει. Βρε παιδί μου κι αυτή το προσκλητήριο κρατημένο στα αναμνηστικά το είχε; Μυστικό πάντως απ την κοκκινομάλα δεν κρατάει της το ξεφούρνισε για το Μάνο. Αυτός παιδί μου μαζί της μοιράζεται τα πάντα. Η μάλλον σχεδόν τα πάντα ώρα είναι και για τα υπόλοιπα.
Ο Ρούσσος το παλεύει με τη Νταίζη αλλά είμαι περίεργη απο που έχει η κυρία τις πληροφορίες της. Εκτός κι αν τα κατάλαβε όλα αυτά μόνη της οπότε γάτα με πέταλα.
Η ενδυματολόγος της σειράς είχε ρεπό; Η Δάφνη μ αυτή τη φούστα έλεος, και η Μελίτα μ αυτό το ριχτό πράμα που της έβαλαν φαινόταν ατσούμπαλη και παχιά. Η κοπέλα είναι λεπτή και καλλίγραμμη, έπρεπε να της το φορέσει στο κεφάλι αυτό το πράγμα.
Η καλλιτέχνης με τα πινέλα ακόμη και μέσα στη βροχή ζωγράφιζε. Α ρε Αμαλίτσα έμαθε το στεφάνι σου τη λαδιά που έκανες και δεν σε βλέπω καθόλου καλά. Πάντως ο Ρούσσος αυτή τη γυναίκα την παραμελεί απαράδεκτα. Ίσως αν της φερόταν καλύτερα να ήταν κι αυτή πιο νορμάλ γιατί προς το παρόν δεν το παλεύει.
Ο Στέφανος είπε αλήθειες στο Μελιτάκι και επειδή το κορίτσι είναι παραχαιδεμένο δεν της άρεσε.
Περιμένω να δω τους νονούς να σφάζονται πάνω απ την κολυμπήθρα ποιός θα βάλει λάδι στο κακόμοιρο το φασολάκι.

Επεισόδιο 219 Ημερομηνία 19-10-2009 - Σελίδα 2 ClarabelleFinale

Μας είπαν η Εύα είναι θάλασσα
και η θάλασσα μπορεί να είναι φουρτουνιασμένη και μπορεί να είναι γαλήνια, αλλά ακίνητη ποτέ!
Στα "Μυστικά" το κατάφεραν και αυτό!
Clarabelle
Clarabelle
Forum Team
Forum Team

Θηλυκό Τόπος : Πειραιάς

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 219 Ημερομηνία 19-10-2009 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 219 Ημερομηνία 19-10-2009

Δημοσίευση από mimi Την / Το Δευ Οκτ 19, 2009 9:48 pm

ποια ήταν η αντίδραση της νόρας για το μήνυμα και ποια η αντίδραση του λουκά για την ηχογραφημένη συνομιλία της νταίζης
mimi
mimi
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό Τόπος : σε έναν κόσμο χωρίς ξυπνητήρια

http://twilightsaga.forum-motion.com

Δημοσίευση από Ntinaki1 Την / Το Δευ Οκτ 19, 2009 10:04 pm

Ο Στέφανος είπε αλήθειες στο Μελιτάκι και επειδή το κορίτσι είναι παραχαιδεμένο δεν της άρεσε.

Ναι αλήθειες της είπε με μια διαφορά: του έλεγε ότι δεν τον εμπιστεύεται και κάτι κρύβει ,και αυτός της άρχισε τις ειρωνείες και τα "κοριτσάκι μου"! Το σημαντικότερο είναι ότι αναφέρεται σε προσωπικά θέματα της Μελίτας που ο Στέφανος δεν έχει κανέναν λόγο σε αυτά. Δεν τη ξέρει καν! Και για μένα δεν έχει κανένα δικαίωμα να μιλάει, ειδικά αυτός ,που η Εύα τον παράτησε 2 μέρες πρίν απο τον γάμο για έναν άλλο.Ότι και να λέει ο Στέφανος , η Μελίτα τον έχει πάρει είδηση απλά δεν έχει αποδείξεις στα χέρια της για το πόσο λαμόγιο είναι.Και αυτός όποτε στριμώχνεται της το γυρνάει στο προσωπικό. Το ίδιο έκανε και τότε που βγήκαν για καφέ μόλις του ανέφερε η Μελίτα για τον όμιλο και τον Μάνο της λέει " τον αγαπάς ακόμα εκείνος σε άδειασε και εσύ τον υποστηρίζεις"! Για αυτό σήμερα καταχάρηκα το χαστούκι!

Ο Μάνος το γύρισε σε Κυριάκο νούμερο 2! Για την οικογένεια άρχισε απειλές για Μελίτα, Δάφνη ακόμα και Αμαλία!

Μου άρεσε η σκηνή Δάφνης και Μελίτας και ο προβληματισμός της Δάφνης για το μέλλον αλλά και της Μελίτας για τον Στέφανο! Πάντα μου αρέσουν αυτές οι 2!
Πολύ καλή σκηνή Νικόλα-Δάφνης!
Ο Στέφανος ρε παιδιά τους πίνακες τους μοιράζει σαν καραμέλες να ένας στη Μαρίλια να ένας στη Δάφνη έλεος!
Η Νταίζη μου σπάει τα νεύρα. Ο Οδυσσέας αδιάφορος!
Νόρα Λουκάς πολύ καλοί αλλά πάλι στο αυριανό θα συγχιστώ είδα και τρέϊλερ και τα νεύρα μου με τον Λουκά!
Τέλος έντυσαν τη Μελίτα ωραία σήμερα με το τζινάκι της και τη ζώνη και τη μπλουζίτσα!
Ntinaki1
Ntinaki1
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Ασχολίες : Πολλές και διάφορες

Δημοσίευση από anna90 Την / Το Δευ Οκτ 19, 2009 11:00 pm

Πάρα πολύ ωραία η σκηνή Δάφνης-Νικόλα....Με΄εξέπληξε ευχάριστα σήμερα η Δάφνη...
Όσο για τη σκηνή Μελίτας-Στέφανου..Η ακυρότητα ξεκινάει από το ότι η Μελίτα σκέφτεται κάποια γεγονότα σε σχέση με το Στέφανο και έτσι στα ξεκάρφωτα κοτζάμ κυρία Ρούσσο πηγαίνει στο σπίτι ενός ανθρώπου που έχουν βριστεί...Από που και ως που?Έτσι κάνει η καλή κοινωνία???
Άκυρος όμως και ο Στέφανος ..Μπορεί να μην την συμπαθώ την Μελίτα αλλά ο Στέφανος που δεν την ξέρει καθόλου δεν έχει το δικαίωμα να την κρίνει και να της μιλάει έτσι...
Όσο για το χαστούκι μπορεί να το άξιζε ο Στέφανος γιατί δεν ήταν σωστό να φερθεί έτσι αλλά...δεν...
anna90
anna90
Εδεμοφανάκι
Εδεμοφανάκι

Θηλυκό Τόπος : Καβάλα-Έδεσσα

Δημοσίευση από madolato Την / Το Τρι Οκτ 20, 2009 12:50 am

--Αυτός ο μουσιού Καρτάλης, με όλους κύριος εκτός απ' τη Μελίτα. Θα μου πεις, όλοι νομίζουν ότι είναι κύριος, εκτός από τη Μελίτα. Συμφωνώ ότι δεν είχε δουλειά η μανδάμ να του κάνει βίζιτα νυχτιάτικα, θα μπορούσε να περιμένει να ξημερώσει και να του τα πει τηλεφωνικώς. Αλλά κι αυτός πάλι...; Τέτοια αγωγή του έχει δώσει η μητέρα; Θα 'πρεπε να ξέρει ότι για "προσωπικά ζητήματα, συζήτηση κομμένη!" Ως εκ τούτου, να αγιάσει το χέρι σου χρυσή μου, και λίγο ήτανε! Ομολογώ -μ'άρεσε. 'Οπως επίσης μου αρέσει που, ενώ με όλους είναι ο cool Αλέξης, με τη Μελίτα μια ψυχραιμία όσο να πεις τηνε χάνει.
--Το μωρό της Δάφνης είναι πολύ χαριτωμενούλι! Ναι, αυτό το παιδάκι ήταν μια επιτυχία!
--Συμφωνώ με τη Σοφία, το Νοράκι έχει πάρει φόρα, φόρα κατηφόρα... :(

Υ.Γ.1 Με συγχωρείτε αν γίνομαι αδιάκριτη, αλλά τι επεισόδιο έχω χάσει με την κολώνα; scratch
Υ.Γ.2 Λέτε ο πίνακας που χάρισε στη Δάφνη να είναι πλαστός; Ανησυχώ! 'Εχω έναν ίδιο στο σαλόνι μου!
Αύριο πρωί πρωί τρέχω σε εκτιμητή -αρκετούς υπόδικους έχουμε ήδη!
lol!
madolato
madolato
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Θηλυκό Τόπος : Αθήνα
Ασχολίες : Κατσαβίδια!

Δημοσίευση από sketi_omorfia Την / Το Τρι Οκτ 20, 2009 8:23 am

Εμενα παντως αυτη η αντιπαθεια μεταξυ Στεφανου-Μελιτας μου κανει οτι εδω υπαρχει ενας ερωτας μεγαλος. Δεν ξερω τι θα κανει ο Στεφανος κι αν τα φιαξει με τη Μελιτα για να εκδικηθει αλλα στο τελος πιστευω οτι θα την πατησει μαζι της. Το ιδιο και η Μελιτα.

Ο Ρουσσος και ο Μανος εμπιστευονται απολυτα το Χρηστο, δυστυχως!

Παντως μου εκανε εντυπωση οτι οταν ο Χρηστος ειπε στο Μανο οτι ο Καρταλης ψαχνεται με τα εταιρικα τηλεφωνα, ο Μανος δεν εδειξε καμια ανησυχια. Ή δεν σκεφτηκε οτι μπορει να τον πιασουν ή δεν εστειλε το μηνυμα αυτος τελικα !!! Ποιος ομως να χρησιμοποιησε το τηλεφωνο του αν τελικα δεν το εκανε αυτος??? Confused?
sketi_omorfia
sketi_omorfia
Τουρίστας
Τουρίστας

Θηλυκό Τόπος : Κορυδαλλος-Πειραιας
Ασχολίες : Να ταλαιπωρω τους αλλους

Δημοσίευση από nana Την / Το Τρι Οκτ 20, 2009 8:24 am

Καλά, πλέον κάνει καραμπάμ ότι θέλουν να ενώσουν τη Μπουκλομελίτα με τον Στέφανο. Οταν πέφτουν χαστούκια τέτοιου τύπου σημαίνει έρωτας. (βλ.Νόρα-Λουκάς, Στράτος-Ρεγγίνα κτλ...). Απλά θα συμφωνήσω και εγώ πως η Μελίτα μας το παίζει η εξυπνότερη όλων και τελικά τη βλέπω να την πατάει μαζί του.
nana
nana
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Θηλυκό Τόπος : Με το Internet..παντού!!

Δημοσίευση από Clarabelle Την / Το Τρι Οκτ 20, 2009 9:32 am

nana έγραψε:Καλά, πλέον κάνει καραμπάμ ότι θέλουν να ενώσουν τη Μπουκλομελίτα με τον Στέφανο. Οταν πέφτουν χαστούκια τέτοιου τύπου σημαίνει έρωτας. (βλ.Νόρα-Λουκάς, Στράτος-Ρεγγίνα κτλ...). Απλά θα συμφωνήσω και εγώ πως η Μελίτα μας το παίζει η εξυπνότερη όλων και τελικά τη βλέπω να την πατάει μαζί του.

Θα συμφωνήσω οτι οι σεναριογράφοι προς τα εκεί δυστυχώς το πηγαίνουν. Και λέω δυστυχώς γιατι η χημεία μεταξύ των δύο ηθοποιών είναι ψιλοανύπαρκτη. Η σκηνή θα μπορούσε να είναι καταπληκτική και δυστυχώς ήταν άχρωμη και άοσμη.

και η θάλασσα μπορεί να είναι φουρτουνιασμένη και μπορεί να είναι γαλήνια, αλλά ακίνητη ποτέ!
Clarabelle
Clarabelle
Forum Team
Forum Team

Δημοσίευση από giouli_edem Την / Το Τρι Οκτ 20, 2009 11:52 am

Ας σχολιάσω κι εγώ λοιπόν.
Γενικά καλό το επεισόδιο, περιμένω σήμερα τα καλύτερα βέβαια!! Σήμερα με εξέπληξε και εμένα η Δάφνη. Μου άρεσε πολύ με τη Μελίτα,με το Στέφανο αλλά περισσότερο με τον Νικόλα!! Ήταν πολύ γλυκειά σ'αυτό το επεισόδιο και πολύ συναισθηματική όπως μου άρεσε και ο Νικόλας που της είπε ότι είναι η ζωή του και ότι την αγαπάει πολύ.Η σκηνή τους που ήταν αγκαλιά πολύ καλή....

Για τη Μελίτα τί να πώ πάλι ? Την έχω βαρεθεί λίγο ... Φέτος δεν έχει τόσο σημασία ο ρόλος της στη σειρά όσο πέρισυ (κατά τη γνώμη μου) και με κούρασε. Όταν την είδα και ξυπόλυτη πάλι λέω ΕΛΕΟΣ !!

Επίσης μου άρεσε για άλλη μια φορά η κουβέντα Ηλία-Ρούσσου στο γραφείο. Πολύ καίρια, πολύ ώριμη.

Ρούσσος-Μάνος συμφωνώ με την Clarabelle ότι το dvd είναι σίγουρα για τη μόλυνση στο εργοστάσιο και με αυτό θα αθωώσει ο Στέφανος το Νικόλα και θα τα βάλουν όλοι πάλι με τον Μάνο που το ήξερε !! Και καλά θα κάνουν!! Είναι δυνατόν να μην το χρησιμοποίησε για να σωθεί ο αδερφός του ? Αλλά πάνω απ'όλα το συμφέρον !!

Μάνος-Χρήστος :κι εγώ παραξενεύτηκα που δεν αντέδρασε ο Μάνος όταν άκουσε ότι έψαξε ο Στέφανος τα εταιρικά τηλέφωνα αλλά από την άλλη σιγουρεύτηκα κιόλας ότι δεν έστειλε αυτός το μνμ γιατί αλλιώς θα είχε χ___εί πάνω του !

Νταίζη-Ρούσσος: Αναρωτιέμαι συνέχεια τί είναι αυτά τα χαρτιά που λέει συνέχεια η μπουζουξού ότι έχει στα χέρια της και θα πάρει σίγουρα την επιμέλεια του παιδιού από τον Οδυσσέα ! Το μόνο που σκέφτομαι είναι αυτό που έχουμε ξαναπεί, ότι δεν είναι δικό του το παιδί και αν το αποδείξει μπορεί να του το πάρει άνετα !!

Νόρα-Λουκάς : Άφησα το ζευγαράκι μας για το τέλος. Πόσο ωραίοι ήταν πάλι μαζί ερμηνευτικά !! Είτε έχουν αστείες σκηνές είτε σοβαρές ταιριάζουν πάντα απόλυτα!! Μου άρεσαν και στο σπίτι της Νόρας που ήταν σοβαροί και του έδωσε και το προσκλητήριο, αλλά και στο γραφείο που η Νόρα ήταν σε "παραλήρημα" και ερμηνευτικά ήταν ΘΕΑ !! Όταν του είπε αυτό το "χαρωπά τα δυο μου χέρια τα χτυπώ" έσκασα στα γέλια ! gelio

Αυτά τα ολίγα από εμένα .... gelio

Επεισόδιο 219 Ημερομηνία 19-10-2009 - Σελίδα 2 GioulisS03_11

Love! Γιατί αυτή είναι η πραγματική Παρέα της Φεγγαρόπετρας
και γιατί τα Μυστικά της Εδέμ τελείωσαν τον Ιούνιο του 2010 ... Love!
giouli_edem
giouli_edem
Paparazzi
Paparazzi

Θηλυκό

Δημοσίευση από sketi_omorfia Την / Το Τρι Οκτ 20, 2009 12:04 pm

giouli_edem έγραψε:Ας σχολιάσω κι εγώ λοιπόν.

Νταίζη-Ρούσσος: Αναρωτιέμαι συνέχεια τί είναι αυτά τα χαρτιά που λέει συνέχεια η μπουζουξού ότι έχει στα χέρια της και θα πάρει σίγουρα την επιμέλεια του παιδιού από τον Οδυσσέα ! Το μόνο που σκέφτομαι είναι αυτό που έχουμε ξαναπεί, ότι δεν είναι δικό του το παιδί και αν το αποδείξει μπορεί να του το πάρει άνετα !!

Πιθανον να εννοει την περιουσια που κληρονομησε ο μικρος και που τη διαχειριζεται εκεινη. Τα λεφτα ειναι πολλα και σε συνδιασμο με το οτι ειναι μητερα του, το δικαστηριο θα ειναι υπερ της. Απ' οτι μας εχουν αφησει να καταλαβουμε απο τις μπιχτες που πεταει η Νταιζη συνεχεια στον Οδυσσεα του τυπου "ας φερει καποιος λεφτα εδω μεσα", "αντε να βρεις καμια δουλεια", ο Οδυσσεας δεν εχει καποια δουλεια μονιμη και αυτο ειναι φυσικα στα μειον του αν θελει να κρατησει το παιδι. Προσωπικα βεβαια θελω ο μικρος να μεινει με τον πατερα του. Ειναι σαφως καλυτερος ανθρωπος απο την """""""μανα"""""" (εντος πολλων εισαγωγικων) Νταιζη ....
sketi_omorfia
sketi_omorfia
Τουρίστας
Τουρίστας

Θηλυκό Τόπος : Κορυδαλλος-Πειραιας
Ασχολίες : Να ταλαιπωρω τους αλλους

Δημοσίευση από Clarabelle Την / Το Τρι Οκτ 20, 2009 12:06 pm

Eγώ μαζί σας. Το παιδί πρέπει να μείνει με τον Οδυσσέα. Πατερας επί της ουσίας και καλός πατέρα. Το πιστολάκι β νοιάζεται μόνο για την κληρονομιά του πιτσιρικά. Τι μέσα θα χρησιμοποιήσει για να πάρει την επιμέλεια θέλω να δω αν και έχουμε πάρει μια πρώτη γεύση.

Clarabelle
Clarabelle
Forum Team
Forum Team

Δημοσίευση από giouli_edem Την / Το Τρι Οκτ 20, 2009 12:32 pm

Α !!!! Και να μην ξεχάσω πόοοοοσο τα πήρα με το σημερινό τρέιλερ !!! Αυτή (Νταίζη) είναι αυτή που είναι και το ξέρουμε αλλά αυτός ο Λουκάς,τι να πώ ... Σκάει μες στη βροχή και του λέει ένα " Ήρθα αγάπη μου" και αυτός πέφτει στην αγκαλιά της !!!!!! affraid affraid
Άκους εκεί ΑΓΑΠΗ ΜΟΥ !!!!!

giouli_edem
giouli_edem
Paparazzi
Paparazzi

Θηλυκό

Δημοσίευση από KatsaroYpotheto Την / Το Τρι Οκτ 20, 2009 12:33 pm

giouli_edem έγραψε:Α !!!! Και να μην ξεχάσω πόοοοοσο τα πήρα με το σημερινό τρέιλερ !!! Αυτή (Νταίζη) είναι αυτή που είναι και το ξέρουμε αλλά αυτός ο Λουκάς,τι να πώ ... Σκάει μες στη βροχή και του λέει ένα " Ήρθα αγάπη μου" και αυτός πέφτει στην αγκαλιά της !!!!!! affraid affraid

Πες τα! Πες τα!!!!! Grrr Grrr Grrr

Αντρες!!! Πεταμένα λεφτά...

Επεισόδιο 219 Ημερομηνία 19-10-2009 - Σελίδα 2 DITWcopy
KatsaroYpotheto
KatsaroYpotheto
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Στο δικό μου ροζ συννεφάκι :p
Ασχολίες : Playing referee between my heart and my mind..

https://www.facebook.com/PeriklisKassandrinos

Δημοσίευση από giouli_edem Την / Το Τρι Οκτ 20, 2009 12:41 pm

KatsaroYpotheto έγραψε:
giouli_edem έγραψε:Α !!!! Και να μην ξεχάσω πόοοοοσο τα πήρα με το σημερινό τρέιλερ !!! Αυτή (Νταίζη) είναι αυτή που είναι και το ξέρουμε αλλά αυτός ο Λουκάς,τι να πώ ... Σκάει μες στη βροχή και του λέει ένα " Ήρθα αγάπη μου" και αυτός πέφτει στην αγκαλιά της !!!!!! affraid affraid

Ε, μα, θα τα πω !! Είναι δυνατόν να μη σκέφτεται καθόοοοολου τί του έκανε τότε ??? Ούτε με το προσκλητήριο δεν ταρακουνήθηκε ???? Όσο και να είναι αποθημένο, αυτή τότε τον ξεφτίλησε !!

giouli_edem
giouli_edem
Paparazzi
Paparazzi

Θηλυκό

Δημοσίευση από Clarabelle Την / Το Τρι Οκτ 20, 2009 12:44 pm

Ακριβώς επειδή τον ξεφτίλησε του έμεινε το απωθημένο.
Αφήστε τον βρε κορίτσια να κάνει λίγο το κέφι του, να καθαρίσει το κεφάλι του να αρχισει να βλέπει κανονικά τη Νταίζη, και τότε θα την σπρώξει μια και καλή.
Άντε μπας και δούμε άσπρη μέρα.

Clarabelle
Clarabelle
Forum Team
Forum Team

Δημοσίευση από madolato Την / Το Τρι Οκτ 20, 2009 12:47 pm

Νομίζω ότι τελικά θα ξεκινήσω γιόγκα. Αναπνοές, ασκήσεις χαλάρωσης, αυτοελέγχου, τέτοια πράγματα...
Μην το ρίξω στα ψυχοφάρμακα -κοστίζουν!
madolato
madolato
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Θηλυκό Τόπος : Αθήνα
Ασχολίες : Κατσαβίδια!

Δημοσίευση από evanna Την / Το Τρι Οκτ 20, 2009 1:03 pm

Clarabelle έγραψε:
Στην αντίθετη πλευρά εγώ. Το χαστούκι χλιαρό και ξεκάρφωτο. Η σκηνή κατά την δική μου γνώμη ολίγη..... καμία ένταση μόνο μια γυναίκα που εντελώς ξεκάρφωτα πήγε για άλλη μια φορά να διατυμπανίσει οτι είναι πιο έξυπνη απ τους άλλους.
Εγω συμφωνω απολυτα!Αν και το χαστουκι του χρειαζοταν η σκηνη δε μου πολυαρεσε!
evanna
evanna
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Αθηνα

Δημοσίευση από evanna Την / Το Τρι Οκτ 20, 2009 1:10 pm

giouli_edem έγραψε:
KatsaroYpotheto έγραψε:

Ε, μα, θα τα πω !! Είναι δυνατόν να μη σκέφτεται καθόοοοολου τί του έκανε τότε ??? Ούτε με το προσκλητήριο δεν ταρακουνήθηκε ???? Όσο και να είναι αποθημένο, αυτή τότε τον ξεφτίλησε !!
Κοριτσια συμφωνω αυτη η Νταιζη δεν αντεχεται καθολου....αλλα και ο Λουκας αμεσως να πεσει...τζαμπα οι φωνες της Νορας τοσο καιρο!
evanna
evanna
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Δημοσίευση από zwi Την / Το Τρι Οκτ 20, 2009 1:13 pm

evanna έγραψε:
giouli_edem έγραψε:
KatsaroYpotheto έγραψε:

Κοριτσια συμφωνω αυτη η Νταιζη δεν αντεχεται καθολου....αλλα και ο Λουκας αμεσως να πεσει...τζαμπα οι φωνες της Νορας τοσο καιρο!

Agree apoluta
eleos autos o loukas
den vlepei thn tufla tou
sto telos 8a moirasei pali prosklhthria gamou me to pistolaki v' Gamos

: curse : vomit
zwi
zwi
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Σ'ένα σπίτι μαζί με τον Κωνσταντίνο Γιαννακόπουλο,τον Γιώργο Νανούρη,τον William Levy,τον Jensen Ackles,τον Ian Somerhalder και Rick Malambri μου!
Ασχολίες : Ποδήλατο,Skateboard,Κολύμβηση και πάνω από όλα πρώτος κύκλος των Μυστικά της Εδέμ!

Δημοσίευση από evanna Την / Το Τρι Οκτ 20, 2009 1:24 pm

zwi έγραψε:
evanna έγραψε:
giouli_edem έγραψε:
KatsaroYpotheto έγραψε:

Agree apoluta
eleos autos o loukas
den vlepei thn tufla tou
sto telos 8a moirasei pali prosklhthria gamou me to pistolaki v' Gamos

: curse : vomit
Παναγια μου...ουτε να το σκεφτομαι δε θελω! vomit
evanna
evanna
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Δημοσίευση από zwi Την / Το Τρι Οκτ 20, 2009 1:28 pm

oute egw
alla kaneis den xerei.......................
zwi
zwi
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Σ'ένα σπίτι μαζί με τον Κωνσταντίνο Γιαννακόπουλο,τον Γιώργο Νανούρη,τον William Levy,τον Jensen Ackles,τον Ian Somerhalder και Rick Malambri μου!
Ασχολίες : Ποδήλατο,Skateboard,Κολύμβηση και πάνω από όλα πρώτος κύκλος των Μυστικά της Εδέμ!

Δημοσίευση από anna90 Την / Το Τρι Οκτ 20, 2009 2:14 pm

Επειδή μου διαφεύγει ποια είναι η τρέλα που έχει κάνει ο Ρούσσος από έρωτα????(Έτσι του λέει η Νταίζη στο γραφείο του)
anna90
anna90
Εδεμοφανάκι
Εδεμοφανάκι

Δημοσίευση από giouli_edem Την / Το Τρι Οκτ 20, 2009 2:40 pm

anna90 έγραψε:Επειδή μου διαφεύγει ποια είναι η τρέλα που έχει κάνει ο Ρούσσος από έρωτα????(Έτσι του λέει η Νταίζη στο γραφείο του)

Εμένα μου έκανε το βλέμμα της ότι κάτι ήξερε ... Σαν να εννοούσε τη μάνα του Νικόλα που έκανε ο Ρούσσος ότι έκανε από έρωτα ! Δεν ξέρω, ούτε καταλαβαίνω πώς ξέρει τόσα πράγματα το Πιστολάκι β' ! Εκτός αν ρίχνει άδεια για να πιάσει γεμάτα....

giouli_edem
giouli_edem
Paparazzi
Paparazzi

Θηλυκό

Δημοσίευση από anna90 Την / Το Τρι Οκτ 20, 2009 2:48 pm

giouli_edem έγραψε:
anna90 έγραψε:Επειδή μου διαφεύγει ποια είναι η τρέλα που έχει κάνει ο Ρούσσος από έρωτα????(Έτσι του λέει η Νταίζη στο γραφείο του)

Εμένα μου έκανε το βλέμμα της ότι κάτι ήξερε ... Σαν να εννοούσε τη μάνα του Νικόλα που έκανε ο Ρούσσος ότι έκανε από έρωτα ! Δεν ξέρω, ούτε καταλαβαίνω πώς ξέρει τόσα πράγματα το Πιστολάκι β' ! Εκτός αν ρίχνει άδεια για να πιάσει γεμάτα....
Και ο Πέτρος την κοίταξε με εκείνο το βλέμμα το εξονυχιστικό....Και επίσης όταν μιλούσε στον Ηλία του είπε για ανθρώπους που εμφανίζονται από το πουθενά και μας διαβάζουν σαν ανοιχτό βιβλίο....????
anna90
anna90
Εδεμοφανάκι
Εδεμοφανάκι

Σελίδα 2 από 2 Επιστροφή  1, 2

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης