Edem Forum
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Επεισόδιο 586 - Ημερομηνία 12-10-2011

+26
zwi
ProudMaslowqueen
ειρηνη7
Καρ-Mik
ΣΨ1
roria
Δ.Μπέλλος
zeta88
fay
dm10811
marakii
kapetanissa
tzibirdika
alex1
loukasnora
fantina
trelli petrakitsa
JESSIE
gxnel
ilectra
giwta007
evaki16
evanna
Dimitraaa
fay66
Clarabelle
30 απαντήσεις

Σελίδα 2 από 3 Επιστροφή  1, 2, 3  Επόμενο

Πήγαινε κάτω

Βαθμολογείστε το σημερινό επεισόδιo

Επεισόδιο 586 - Ημερομηνία 12-10-2011 - Σελίδα 2 Vote_lcap5%Επεισόδιο 586 - Ημερομηνία 12-10-2011 - Σελίδα 2 Vote_rcap 5% 
[ 2 ]
Επεισόδιο 586 - Ημερομηνία 12-10-2011 - Σελίδα 2 Vote_lcap25%Επεισόδιο 586 - Ημερομηνία 12-10-2011 - Σελίδα 2 Vote_rcap 25% 
[ 10 ]
Επεισόδιο 586 - Ημερομηνία 12-10-2011 - Σελίδα 2 Vote_lcap25%Επεισόδιο 586 - Ημερομηνία 12-10-2011 - Σελίδα 2 Vote_rcap 25% 
[ 10 ]
Επεισόδιο 586 - Ημερομηνία 12-10-2011 - Σελίδα 2 Vote_lcap15%Επεισόδιο 586 - Ημερομηνία 12-10-2011 - Σελίδα 2 Vote_rcap 15% 
[ 6 ]
Επεισόδιο 586 - Ημερομηνία 12-10-2011 - Σελίδα 2 Vote_lcap18%Επεισόδιο 586 - Ημερομηνία 12-10-2011 - Σελίδα 2 Vote_rcap 18% 
[ 7 ]
Επεισόδιο 586 - Ημερομηνία 12-10-2011 - Σελίδα 2 Vote_lcap12%Επεισόδιο 586 - Ημερομηνία 12-10-2011 - Σελίδα 2 Vote_rcap 12% 
[ 5 ]
 
Σύνολο Ψήφων : 40
 
 
Η Ψηφοφορί έκλεισε

Επεισόδιο 586 - Ημερομηνία 12-10-2011 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 586 - Ημερομηνία 12-10-2011

Δημοσίευση από ΣΨ1 Πεμ Οκτ 13, 2011 12:00 am

Καρ-Mik έγραψε:Συγνώμη, ποιος είπε οτι η Μελίτα είναι νομοταγής? Razz sisi

χαχαχχχχαχαχαχαχ ειπε μονη της οτι εκανε το καθηκον της σαν πολιτης που αλλαξε την καταθεση
της.Το νομοταγης ειναι δικο μου,ειπα να βαλω και ενα κοσμητικο επιθετο!!

ΣΨ1
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Τόπος : Αθήνα
Ασχολίες : Πολλές

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 586 - Ημερομηνία 12-10-2011 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 586 - Ημερομηνία 12-10-2011

Δημοσίευση από dm10811 Πεμ Οκτ 13, 2011 12:03 am

ΣΨ1 πολυ ωραιος σχολιασμος οπως παντα!!!!Εγω εχω γραψει αλλα ενα oscar το αξιζεις!!!!!!!Οποτε ειπα να μη σου το στερησω!! valen Μπραβο να συνεχισεις να γραφεις!!!!
dm10811
dm10811
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Αθηνα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 586 - Ημερομηνία 12-10-2011 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 586 - Ημερομηνία 12-10-2011

Δημοσίευση από Καρ-Mik Πεμ Οκτ 13, 2011 12:05 am

ΣΨ1 έγραψε:
Καρ-Mik έγραψε:Συγνώμη, ποιος είπε οτι η Μελίτα είναι νομοταγής? Razz sisi

χαχαχχχχαχαχαχαχ ειπε μονη της οτι εκανε το καθηκον της σαν πολιτης που αλλαξε την καταθεση
της.Το νομοταγης ειναι δικο μου,ειπα να βαλω και ενα κοσμητικο επιθετο!!

Δεν θυμάμαι να ήταν νομοταγής στο παρελθόν.
Γιατί αν ήταν θα κάρφωνε στην αστυνομία τα καμώματα του πατέρα της, του Ρούσσου και του Στέφανου, αλλα δεν το έκανε...

Ω ρε που πάει ωρέ ainta
Καρ-Mik
Καρ-Mik
Αθώα Μπατσίνα
Αθώα Μπατσίνα


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 586 - Ημερομηνία 12-10-2011 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 586 - Ημερομηνία 12-10-2011

Δημοσίευση από ΣΨ1 Πεμ Οκτ 13, 2011 12:06 am

dm10811 έγραψε:ΣΨ1 πολυ ωραιος σχολιασμος οπως παντα!!!!Εγω εχω γραψει αλλα ενα oscar το αξιζεις!!!!!!!Οποτε ειπα να μη σου το στερησω!! valen Μπραβο να συνεχισεις να γραφεις!!!!

Σ ευχαριστω Δημητρα και σε μενα αρεσουν οι δικοι σου σχολιασμοι και οι αποψεις σου!!
Οχι ΣΨ,αλλα Σοφια!!

ΣΨ1
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Τόπος : Αθήνα
Ασχολίες : Πολλές

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 586 - Ημερομηνία 12-10-2011 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 586 - Ημερομηνία 12-10-2011

Δημοσίευση από dm10811 Πεμ Οκτ 13, 2011 12:09 am

ΣΨ1 έγραψε:
dm10811 έγραψε:ΣΨ1 πολυ ωραιος σχολιασμος οπως παντα!!!!Εγω εχω γραψει αλλα ενα oscar το αξιζεις!!!!!!!Οποτε ειπα να μη σου το στερησω!! valen Μπραβο να συνεχισεις να γραφεις!!!!

Σ ευχαριστω Δημητρα και σε μενα αρεσουν οι δικοι σου σχολιασμοι και οι αποψεις σου!!
Οχι ΣΨ,αλλα Σοφια!!
Οκ Σοφια μου!!!Σε ευχαριστω πολυ!!!!
dm10811
dm10811
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Αθηνα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 586 - Ημερομηνία 12-10-2011 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 586 - Ημερομηνία 12-10-2011

Δημοσίευση από ΣΨ1 Πεμ Οκτ 13, 2011 12:10 am

Καρ-Mik έγραψε:
ΣΨ1 έγραψε:
Καρ-Mik έγραψε:Συγνώμη, ποιος είπε οτι η Μελίτα είναι νομοταγής? Razz sisi

χαχαχχχχαχαχαχαχ ειπε μονη της οτι εκανε το καθηκον της σαν πολιτης που αλλαξε την καταθεση
της.Το νομοταγης ειναι δικο μου,ειπα να βαλω και ενα κοσμητικο επιθετο!!

Δεν θυμάμαι να ήταν νομοταγής στο παρελθόν.
Γιατί αν ήταν θα κάρφωνε στην αστυνομία τα καμώματα του πατέρα της, του Ρούσσου και του Στέφανου, αλλα δεν το έκανε...

Ω ρε που πάει ωρέ ainta

Που παει;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;Κατευθειαν στο χαος,χωρις καμμια σταση ομως!!
Η Μελιτα παντα λογια ηταν,θα ξεχασω εγω που ελεγε για την Εριεττα
και οτι ζει με παρανομα λεφτα,λες και αυτη ζουσε με λεφτα ιερεα,ειχε την
εντυπωση οτι ο Ρουσος ήτο παστωρ lmao

ΣΨ1
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Τόπος : Αθήνα
Ασχολίες : Πολλές

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 586 - Ημερομηνία 12-10-2011 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 586 - Ημερομηνία 12-10-2011

Δημοσίευση από alex1 Πεμ Οκτ 13, 2011 12:11 am

Ε τότε Καρ-Mik κανείς δεν είναι νομοταγής σε αυτή την σειρά!!!!!!

alex1
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Άντρας Τόπος : ΑΘΗΝΑ

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 586 - Ημερομηνία 12-10-2011 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 586 - Ημερομηνία 12-10-2011

Δημοσίευση από Καρ-Mik Πεμ Οκτ 13, 2011 12:12 am

alex1 έγραψε:Ε τότε Καρ-Mik κανείς δεν είναι νομοταγής σε αυτή την σειρά!!!!!!

Μα δεν είπα οτι είναι κανείς !!! Απλώς η παρέα κατηγορείται όλη την ώρα σαν συμμορία, λες και όλοι οι άλλοι δεν έχουν καλύψει κανένα εγκλημα
Καρ-Mik
Καρ-Mik
Αθώα Μπατσίνα
Αθώα Μπατσίνα


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 586 - Ημερομηνία 12-10-2011 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 586 - Ημερομηνία 12-10-2011

Δημοσίευση από alex1 Πεμ Οκτ 13, 2011 12:16 am

Καρ-Mik έγραψε:
alex1 έγραψε:Ε τότε Καρ-Mik κανείς δεν είναι νομοταγής σε αυτή την σειρά!!!!!!

Μα δεν είπα οτι είναι κανείς !!! Απλώς η παρέα κατηγορείται όλη την ώρα σαν συμμορία, λες και όλοι οι άλλοι δεν έχουν καλύψει κανένα εγκλημα


Φυσικά και όλοι έχουν καλύψει εγκλήματα!!!!!!
Μονόφθαλμος,δεν υπήρξα ποτέ,και έχεις δίκαιο,αρκεί κάποιος να βλέπει χωρίς φανατισμούς!!!!!!
Αλλά σήμερα η ατάκα της Μελ,οτι έκανε το καθήκον της σαν πολίτης,ήταν κορυφαία.Δεν μπορείς να πεις.
Πρέπει να μπει στην λίστα top5 των μεγαλύτερων κοτσάνων lmao

alex1
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Άντρας Τόπος : ΑΘΗΝΑ

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 586 - Ημερομηνία 12-10-2011 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 586 - Ημερομηνία 12-10-2011

Δημοσίευση από ΣΨ1 Πεμ Οκτ 13, 2011 12:17 am

Ολοι εχουν κανει κατι,οτι μπορουσε ο καθενας,αλλα εμενα αυτο που μου τη δινει,ειναι οτι η Μελιτα εζησε ,σπουδασε ,παντρευτηκε με τα λεφτα του πατερα της και μετα με τα λεφτα του Μανου και ξαφνικα αυτη η αμεμπτου ταβαλε με την Εριεττα και οτι ταχαμου αυτη ζει με βρωμικα χρηματα!!
Ε οχι κι ετσι.Πρωτα πιανουμε ενα σπιτι,μετα μια δουλια και ζουμε με τα 800 ευρω που θα μας δινουν και μετα πιανουμε τους αλλους στο στοματακι μας!

ΣΨ1
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Τόπος : Αθήνα
Ασχολίες : Πολλές

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 586 - Ημερομηνία 12-10-2011 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 586 - Ημερομηνία 12-10-2011

Δημοσίευση από alex1 Πεμ Οκτ 13, 2011 12:19 am

ΣΨ1 έγραψε:Ολοι εχουν κανει κατι,οτι μπορουσε ο καθενας,αλλα εμενα αυτο που μου τη δινει,ειναι οτι η Μελιτα εζησε ,σπουδασε ,παντρευτηκε με τα λεφτα του πατερα της και μετα με τα λεφτα του Μανου και ξαφνικα αυτη η αμεμπτου ταβαλε με την Εριεττα και οτι ταχαμου αυτη ζει με βρωμικα χρηματα!!
Ε οχι κι ετσι.Πρωτα πιανουμε ενα σπιτι,μετα μια δουλια και ζουμε με τα 800 ευρω που θα μας δινουν και μετα πιανουμε τους αλλους στο στοματακι μας!

Σωστηηηηηηηηηηηηηή και όχι μόνο Σοφία μου,έχει πει και άλλα πετυχημένα.

alex1
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Άντρας Τόπος : ΑΘΗΝΑ

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 586 - Ημερομηνία 12-10-2011 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 586 - Ημερομηνία 12-10-2011

Δημοσίευση από ΣΨ1 Πεμ Οκτ 13, 2011 12:20 am

alex1 έγραψε:
Καρ-Mik έγραψε:
alex1 έγραψε:Ε τότε Καρ-Mik κανείς δεν είναι νομοταγής σε αυτή την σειρά!!!!!!

Μα δεν είπα οτι είναι κανείς !!! Απλώς η παρέα κατηγορείται όλη την ώρα σαν συμμορία, λες και όλοι οι άλλοι δεν έχουν καλύψει κανένα εγκλημα


Φυσικά και όλοι έχουν καλύψει εγκλήματα!!!!!!
Μονόφθαλμος,δεν υπήρξα ποτέ,και έχεις δίκαιο,αρκεί κάποιος να βλέπει χωρίς φανατισμούς!!!!!!
Αλλά σήμερα η ατάκα της Μελ,οτι έκανε το καθήκον της σαν πολίτης,ήταν κορυφαία.Δεν μπορείς να πεις.
Πρέπει να μπει στην λίστα top5 των μεγαλύτερων κοτσάνων lmao

Η μεγιστη των κοτσανων ηταν αυτη alex μου,γι αυτο ειπα και να την διανθισω
λιγο και εβαλα και το νομοταγης διπλα ετσι για να δεσει!!

ΣΨ1
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Τόπος : Αθήνα
Ασχολίες : Πολλές

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 586 - Ημερομηνία 12-10-2011 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 586 - Ημερομηνία 12-10-2011

Δημοσίευση από Καρ-Mik Πεμ Οκτ 13, 2011 12:20 am

alex1 έγραψε:

Φυσικά και όλοι έχουν καλύψει εγκλήματα!!!!!!
Μονόφθαλμος,δεν υπήρξα ποτέ,και έχεις δίκαιο,αρκεί κάποιος να βλέπει χωρίς φανατισμούς!!!!!!
Αλλά σήμερα η ατάκα της Μελ,οτι έκανε το καθήκον της σαν πολίτης,ήταν κορυφαία.Δεν μπορείς να πεις.
Πρέπει να μπει στην λίστα top5 των μεγαλύτερων κοτσάνων lmao

Nαι, μαζί με την Αμαλία που εχει τακτ lmao lmao

ΣΨ1 έγραψε:Ολοι εχουν κανει κατι,οτι μπορουσε ο καθενας,αλλα εμενα αυτο που μου τη δινει,ειναι οτι η Μελιτα εζησε ,σπουδασε ,παντρευτηκε με τα λεφτα του πατερα της και μετα με τα λεφτα του Μανου και ξαφνικα αυτη η αμεμπτου ταβαλε με την Εριεττα και οτι ταχαμου αυτη ζει με βρωμικα χρηματα!!
Ε οχι κι ετσι.Πρωτα πιανουμε ενα σπιτι,μετα μια δουλια και ζουμε με τα 800 ευρω που θα μας δινουν και μετα πιανουμαι τους αλλους στο στοματακι μας!

Μα αυτό είναι το ''θέμα'' μου με την Μελίτα. Κακό δεν είναι να ζει με τα λεφτά του πατέρα της. Απο την άλλη, δεν είναι κακο να είναι κόντρα στα ''βρωμικα λεφτά'' .
Αρα, ή αποφασίζει να ΜΗΝ ζει με τα βρώμικα λεφτά, ή ζει με αυτά, και τα αποδέχεται... Οπως κάνει η Εριέττα, που τουλάχιστον κάνει και επενδύσεις και δεν τα τρώει μονάχα...

Καρ-Mik
Καρ-Mik
Αθώα Μπατσίνα
Αθώα Μπατσίνα


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 586 - Ημερομηνία 12-10-2011 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 586 - Ημερομηνία 12-10-2011

Δημοσίευση από alex1 Πεμ Οκτ 13, 2011 12:22 am

ΣΨ1 έγραψε:
alex1 έγραψε:
Καρ-Mik έγραψε:
alex1 έγραψε:Ε τότε Καρ-Mik κανείς δεν είναι νομοταγής σε αυτή την σειρά!!!!!!

Μα δεν είπα οτι είναι κανείς !!! Απλώς η παρέα κατηγορείται όλη την ώρα σαν συμμορία, λες και όλοι οι άλλοι δεν έχουν καλύψει κανένα εγκλημα


Φυσικά και όλοι έχουν καλύψει εγκλήματα!!!!!!
Μονόφθαλμος,δεν υπήρξα ποτέ,και έχεις δίκαιο,αρκεί κάποιος να βλέπει χωρίς φανατισμούς!!!!!!
Αλλά σήμερα η ατάκα της Μελ,οτι έκανε το καθήκον της σαν πολίτης,ήταν κορυφαία.Δεν μπορείς να πεις.
Πρέπει να μπει στην λίστα top5 των μεγαλύτερων κοτσάνων lmao

Η μεγιστη των κοτσανων ηταν αυτη alex μου,γι αυτο ειπα και να την διανθισω
λιγο και εβαλα και το νομοταγης διπλα ετσι για να δεσει!!


Ωραία έκλεισε Σοφία μου είναι η number1 κοτσάνα!!!!!!

alex1
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Άντρας Τόπος : ΑΘΗΝΑ

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 586 - Ημερομηνία 12-10-2011 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 586 - Ημερομηνία 12-10-2011

Δημοσίευση από ειρηνη7 Πεμ Οκτ 13, 2011 10:20 am

trelli petrakitsa έγραψε:Εγώ άνοιξα να δω και όταν άρχισα να ακούω τον Ρούσσο, αμέσως έκλεισα την τβ γιατί βαρέθηκα και δεν ήθελα να "ξοδεψω" τα νεύρα μου!
Οπότε νομίζω εγώ σταματάω να βλέπω "εδέμ"-αν λέγεται ακόμα έτσι...
Εγώ έβλεπα τη σειρά για Παρεά & Νόρα-Λουκά, οπότε δεν ανέχω άλλο να βλέπω Μελίτα-Νταίζη!!!

Υπομονή και καλή δύναμη στους λιγοστούς που συνεχίζουν και βλέπουν την σειρά!!!
ποσο συμφωνω μαζι σου δεν λεγεται, βαρεθηκα πια την νταιζη να απειλει και να εκβιαζει ολους, να παραγραφονται ολα οσα εκανε, και να μενει ατιμωρητη και στο τελος να ευτυχει κιολας, βαρεθηκα και την μελιτα που εχει την εγκριση του πατερουλη τηςνα κανει οσα κανει, και να κυκλοφορει ημιτρελη, και η παρεα που βρισκεται?ευα νικολας δαφνη εξαφανισμενοι τον λουκα τον δειχνουν μονο στο τρεξιμο και στα κοτετσια, και αποπανω εχουμε και τη στελλα που απλα σαν ρολος ειναι μονο καρικατουρα, και δεν προσφερει τιποτα...επομενως και απο μενα καλη συνεχεια σε οσους ακομα επιμενουν...
ειρηνη7
ειρηνη7
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό Τόπος : κρητη
Ασχολίες : μουσικη βιβλιο και σερφαρισμα!!!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 586 - Ημερομηνία 12-10-2011 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 586 - Ημερομηνία 12-10-2011

Δημοσίευση από Clarabelle Πεμ Οκτ 13, 2011 10:28 am

Δ.Μπέλλος έγραψε:

Αυτό που είπε ο Στέφανος στο Νικόλα να κανονίσουμε με το Λουκά να βρεθούμε το βράδυ στην Εδέμ... με έκανε να νομίζω ότι αιωρούμαι στο διάστημα!! sisi

Αν μη τι άλλο εγώ γελάω πολύ με αυτά που βλέπω και κάπου εκεί κρύβεται το αληθινό δράμα... γιατί ποιος γελάει εύκολα στις μέρες μας... Οπότε δε βαριέσαι... Ας το δούμε ως το τέλος!! Αυτά! Ψηφίζω μέτριο...



Ιωαννα μου τώρα που διαβάζω το ποστ σου γελάω μόνη μου
Ποιός να τόλεγε όταν ο Καρτάλης τους τρομοκρατούσε οτι θα δίνει τα ραντεβού του μαζί τους στην Εδέμ κι εκείνοι θα τον δέχονται
Να δεχτώ να χωρέσει ο Λευτέρης σαν σύντροφος της Εύας κι η Εριέττα σαν αδελφή του Λουκά στο κάτω κάτω αυτοί οι δύο ποτέ δεν τους έκαναν κακό αλλά ο Στέφανος που τους αλάλιαζε με τις απειλές; Που διέλυσε έναν απ την παρέα;
Να μου πεις εδώ ακούσαμε το Νικόλα να λέει οτι ο Μάνος τα βρήκε όλα έτοιμα απ το Λύτρα και τα διέλυσε
Οτι δούλεψε σαν το σκυλί για να στήσει τον όμιλο κι ότι για τη διάλυση έβαλε το χεράκι του ο κύριος τέλειος που τον βάζουν στην παρέα τους ούτε κουβέντα
Άλλο να ακουγόταν οτι ο Μάνος χρησιμοποίησε αθέμιτα μέσα για να γίνει αυτός που είναι στο κάτω κάτω αληθεύει κι άλλο τα βρήκε όλα έτοιμα.
Τώρα θα μου πεις κι ο καινούριος κολητός καθαρό ευρώ στην τσέπη του δεν έχει όλα μαύρα είναι οπότε δεν τους παίρνει να λένε έτσι και λένε ότι νάναι για να δικαιολογήσουν τα αδικαιολόγητα
Σε λίγο θα καλοδεχτούν στην παρέα και την Εδέμ και την πονεμένη Νταίζη
Τελικά σίγουρα αυτο που παρακολουθούμε δεν έχει την παραμικρή συνέπεια
Φέρτε τον απαγωγέα να τον βάλετε στην παρέα Επιβάλεται. lmao
Clarabelle
Clarabelle
Forum Team
Forum Team

Θηλυκό Τόπος : Πειραιάς

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 586 - Ημερομηνία 12-10-2011 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 586 - Ημερομηνία 12-10-2011

Δημοσίευση από ProudMaslowqueen Πεμ Οκτ 13, 2011 11:24 am

Αμαλια Νταιζαρα και Λουκακος ολα τα λεφτα στο χθεσινο επεισοδιο!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Νορα με σιδερο πολυ μου αρεσε!

Με χαλασε η Μαριλια και η Μελιτα για ακομαι μια φορα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Αγαπημενη ατακα επεισοδιου...

Αμαλια: Να σου θυμισω...

Πετρος: Ειχε παλιοκαιρο την μερα που με γνωρισες??????????

lmao lmao lmao
ProudMaslowqueen
ProudMaslowqueen
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Palm Woods!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Ασχολίες : Παναγιώτης Πετράκης-Βig Time Rush (James Maslow!)!!!!!!!!!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 586 - Ημερομηνία 12-10-2011 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 586 - Ημερομηνία 12-10-2011

Δημοσίευση από ΣΨ1 Πεμ Οκτ 13, 2011 11:44 am

Για στακατε βρε κοριτσια,γιατι ο Στεφ θαπρεπε ναναι εξοριστος απ την παρεα;;;Τι κακο εχει κανει στην παρεα;;;;;;;Στον Νικολα ας πουμε τι εκανε;;εγω γιατι θυμαμαι οτι τον ευεργετησε,οτι αν δεν ηταν αυτος ο Νικολας δεν θα την ειχε γλυτωσει την φυλακη.Στη Δαφνη τι κακο εκανε;;Εγω γιατι θυμαμαι οτι της εδωσε την ευκαιρια να δειξει το ταλεντο της και παραεξω!
Στην Νορα;;Στον Λουκα;;δεν μπορω να σκεφτω οτι εκανε κατι κακο!
Με τον Μανο ειχε διαφορες ο Στεφανος και γι αυτο τους εκανε μπουουουου με τα ακανθινα στεφανια και τα συναφη!
Ηθελε να εκδικηθει τον Μανο και φυσικα δεν ξυπνησε μια ωραια πρωια και ειπε,μμμμμμμμμμμμμμμμ τι εχω να κανω σημερα;;;βρε δεν στελνω ενα ακανθινο στεφανι σ εκεινη την παρεα ετσι για πλακα!!Δεν εγινε ετσι,ειχε διαφορες μαζι του ,μην τα ξαναλεμε,εξαλλου εχουν ειπωθει ουκ ολιγες φορες!
Οσο για τον Νικολα και για χθες,δεν ηταν αληθεια αυτο που ειπε για τον Μανο;;Δεν πηρε την περιουσια του Λυτρα,ενταξει ο Λυτρας του την αφησε και την εκανε σκονη στον ανεμο;;Πηρε λοιπον αυτα που του αφησε ο Λυτρας και επειδη δεν του εφταναν ειπε να παρει και την κορη του Ρουσου και ετσι εφτιαξε τον ομιλο.Ε δεν λες οτι ζοριστηκε και ιδιαιτερα!
Δηλ ο Μανος με ετοιμα χρηματα εφτιαξε τον ομιλο,δεν πουλαγε κουλουρια Θεσσαλονικης εξω απο εκκλησια,δεν τα απεκτησε δηλ με δουλεια τα λεφτα για την δημιουργια του.Μετα βεβαια ξεσαλωσε ,γιατι δεν γινεσαι εκατομυριουχος με τον σταυρο στο χερι .
Επισηςη δεν ξεχνω το μυστικο που τους κραταγε κρυμμενο ο Μανος της παρεας.Για τον Φωτη λεω.Ενταξει στην αρχη ηταν μικρος ,αλλα οταν μεγαλωσε;;;;Και μονο για να τους απαλλαξει απ τις τυψεις θαπρεπε να τους το πει καποια στιγμη!
Ο Στεφ τιποτα δεν τους εκανε σε σχεση με αυτα που τους εκανε ο Μανος!
Δηλ θελω να πω οτι ο Στεφ δεν εκανε κατι που δεν διορθωνεται για να μην τον δεχτουν στην παρεα.Εξαλλου ταχει βρει με την Ευα,εχουν ενα παιδι μαζι και επισης ειναι μαζι με την αδελφη του Λουκα!
Οσο για την Νταιζη δεν υπαρχει περιπτωση να ειναι με την παρεα.Αυτη εκανε πραγματα που δεν μπορουν ν αλλαξουν,ειναι τελεσηδικα.
Το οτι μας δειχνουν Στεφ και Νικολα να φερονται ανθρωπινα σε μια που τους εκανε κακο,αλλα ειναι αδελφη τους,αυτο ειναι στα++++++++ των δυο αντρων!
Στο μονο που συμφωνω με τα παραπανω που γραψατε ειναι οτι και ο Στεφ στο θεμα βγαζω χρηματα,δεν περπαταει με το σταυρο στο χερι!Μπορουμε να πουμε οτι αυτο ειναι το κοινο τους σημειο,οτι εβγαζαν χρηματα με παρανομους τροπους.
Αλλα εχουν και μια βασικη διαφορα,οτι ο ενας εχει ορια και ο αλλος οχι!


Έχει επεξεργασθεί από τον/την ΣΨ1 στις Πεμ Οκτ 13, 2011 11:49 am, 1 φορά

ΣΨ1
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Τόπος : Αθήνα
Ασχολίες : Πολλές

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 586 - Ημερομηνία 12-10-2011 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 586 - Ημερομηνία 12-10-2011

Δημοσίευση από zwi Πεμ Οκτ 13, 2011 11:45 am

Άθλιο,άθλιο,άθλιο το επεισόδιο...
Όλο και ποιο άθλια γίνονται τα επεισόδια....και έχουμε άλλα τόσα pff pff pff ...
Ε ρε τι έχουμε να τραβήξουμε...

Το μόνο που αξίζε στο επεισόδιο ήταν η Νόρα και η Αμαλία...είναι ΘΕΕΣ οι γυναίκες : respect : : respect : : respect : ...

Κάτι που παρατήρησα:Λουκά εκτός από την κόρη σου έχεις και μια ΘΕΑ δίπλα σου που είναι η γυναίκα σου και από τότε που γεννήθηκε η μικρή της έχεις ολίγον εως πολύ γραμμένη...για σύνελθε...έχεις την ΘΕΑ δίπλα σου και την περνάς απαρατήρητη Mmm ...

Και το μαλλί της Εύας δεν μ'αρέσει...είναι κάπως...

Κατά τ' άλλα...όλα τα άλλα βαρετά pff pff pff ...
zwi
zwi
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Σ'ένα σπίτι μαζί με τον Κωνσταντίνο Γιαννακόπουλο,τον Γιώργο Νανούρη,τον William Levy,τον Jensen Ackles,τον Ian Somerhalder και Rick Malambri μου!
Ασχολίες : Ποδήλατο,Skateboard,Κολύμβηση και πάνω από όλα πρώτος κύκλος των Μυστικά της Εδέμ!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 586 - Ημερομηνία 12-10-2011 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 586 - Ημερομηνία 12-10-2011

Δημοσίευση από Clarabelle Πεμ Οκτ 13, 2011 12:02 pm



ΣΨ1 έγραψε:
Με τον Μανο ειχε διαφορες ο Στεφανος και γι αυτο τους εκανε μπουουουου με τα ακανθινα στεφανια και τα συναφη!
Ηθελε να εκδικηθει τον Μανο και φυσικα δεν ξυπνησε μια ωραια πρωια και ειπε,μμμμμμμμμμμμμμμμ τι εχω να κανω σημερα;;;βρε δεν στελνω ενα ακανθινο στεφανι σ εκεινη την παρεα ετσι για πλακα!!Δεν εγινε ετσι,ειχε διαφορες μαζι του ,μην τα ξαναλεμε,εξαλλου εχουν ειπωθει ουκ ολιγες φορες!


Απάντησες μόνη σου στην ερώτηση που έκανες
Ο Στέφανος είχε διαφορες με το Μάνο γιατί έριξαν ο ένας τον άλλον στις κομπίνες (γιατί περι αυτού πρόκειται)
Χρησιμοποίησε την Εύα λοιπόν που ανήκει στην παρέα για να τον τσακίσει
Και ταυτόχρονα να σου θυμίσω οτι ο Στέφανος ήξερε πως οι πέντε απ τους έξι ήταν αθώοι κι όμως έστελνε μηνύματα του τύπου ''Φώτης ετών 15'' και ''ένας απο εσάς θα πληρώσει''
Να σου θυμίσω το Λουκά να κλαίει δίπλα στο καμένο απουσιολόγιο;
Να σου θυμίσω τη Δάφνη να τρελαίνεται απ το φόβο και να κλαίει;
Να σου θυμίσω το Νικόλα να προσπαθεί να προστατέψει τις γυναίκες;
Τους χρησιμοποιησε ο Στέφανος με τρόπο πρόστυχο και άνανδρο
Αν είχε διαφορές με το Μάνο να πήγαινε να τις λύσει χωρίς να τρομοκρατεί ανθρώπους
Κι αφού πρώτα έκανε τη δουλίτσα του τώρα δινει τα ραντεβού του στην Εδέμ




ΣΨ1 έγραψε:
Το οτι μας δειχνουν Στεφ και Νικολα να φερονται ανθρωπινα σε μια που τους εκανε κακο,αλλα ειναι αδελφη τους,αυτο ειναι στα++++++++ των δυο αντρων!


Δεν ξέρω για σένα αλλά εγώ άνθρωπο που πήγε να σκοτώσει το παιδί μου δεν θα τον δικαιολογούσα δεν θα τον θαύμαζα και δεν θα επεδίωκα συνεργασίες μαζί του ακόμη κι αν ήταν η μάνα που με γέννησε
Για το Νικόλα ειναι διαφορετικά γι αυτόν μετράνε τα αισθήματα και η Νταίζη του πείραξε μόνο την τσέπη
Για το Στέφανο ακριβώς το αντίθετο. Η Νταίζη του πείραξε το ίδιο του το παιδί αλλά συνεργάζεται μαζι της για τα λεφτά
Για τον έναν είναι συν για τον άλλον είναι ένα πελώριο πλην
Clarabelle
Clarabelle
Forum Team
Forum Team

Θηλυκό Τόπος : Πειραιάς

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 586 - Ημερομηνία 12-10-2011 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 586 - Ημερομηνία 12-10-2011

Δημοσίευση από edem4ever Πεμ Οκτ 13, 2011 1:12 pm

Απογευματινή...παράκρουση

Το μυστήριο του περιδέραιου...
Αδιευσκρίνιστοι παρανένουν οι λόγοι της αποστολής
περιδέραιου σε νεογέννητο λίγων ημερών!
Το μόνο σίγουρο είναι πως μόνο εγώ δεν είχα
αντίγραφο από το μαναδικό αυτό κομμάτι!
Φωτογραφίες πάνε κι έρχονται μαζί με
το αμύθητης αξίας κόσμημα, αλλά κανείς
μέχρι τώρα δεν φαίνεται να βγάζει άκρη...
Αν εξαιρέσεουμε ίσως αυτή που έβγαλε ο
Νικόλας για τα λεφτά της μάνας του!
Το μυστήριο του χαμένου πίνακα...
Ο πίνακας που έψαχνε η Εριέττα, αυτός που
απεικονίζει μια γυναίκα αλλά όχι την Άννα
Λύτρα (με πόσσους να τα είχε κι αυτή πια!)
κατεύθασε στο σπίτι της οικογένειας Βενέτη!
(Ειρωνία ήταν αυτό Στελλίτσα?) Κατα το έθιμο
ο πίνακας ξεκίνησε την δική του περιοδεία σε
αναζήτηση ταυτότητας! Να σας πω εγώ τι θα
γίνει... Κάνεις δεν θα αναγνωρίσει την κυρία
του πίνακα, αλλά για καλό και για κακό κρατήστε
το προσωπό της στη μνήμη σας, ίσως είναι η Ρεγγίνα!
Μεγαλοδικηγόρος, άστεγος και περιπλανόμενος...
Δεν μάζεψε την κόρη του (αλλά ο Νικόλας έπρεπε
να μαζέψει την Νταίζη), δεν μας λέει ποιος είναι ο
χ-ψ-ω, και στο καπάκι σκαύει το λάκκο της Εριέττας.
Η Αμαλία χτυπήθηκε (την Μελίτα δεν την χτύπησε
όμως Aww ), φώναξε, μηχανορράφησε αλλά τελικά
μηδέν εις το πηλίκο! Τι να κάνει λοιπόν, έδιωξε το
Ρούσσο από το σπίτι!! Ο πατήρ βρήκε στ'εγη στην κόρη
του, καλά κρασιά!!!
Η Μαρίλια είναι έγκυος!
Εντάξει δεν είναι και πολύ φρέσκα τα νέα
αλλά, η Εύα την έπεισε να πάνε στη γιατρό!
(ο Λευτέρης είναι λίγο στο φτύσιμο, αλλά δε
βαριέσαι!) Η εφυιέστατη αυτή γιατρός, όλοι
την θυμόμαστε, μας είπε τα μαντάτα και η
Μαριλού ξεσπάθωσε, ο Θεός βοηθός
Του εκδότη
Το είδα στο ff, οπότε καταλαβαίνετε πως
μόνο αυτά είμαι σε θέση να σχολιάσω! Κάτι
καινούριο προφανώς δεν έχω να πω... Η
κυρία στον πίνακα πολύ όμορφη! Α! Και μια
απορία στο σπίτι της Νόρας δεν έχει κύρια
είσοδο; Θυροτηλέφωνο ας πούμε;
edem4ever
edem4ever
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Μετέωρη σε φάση διακτινισμού!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 586 - Ημερομηνία 12-10-2011 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 586 - Ημερομηνία 12-10-2011

Δημοσίευση από rachel Πεμ Οκτ 13, 2011 4:01 pm

Καποια σχολια και απο μενα.... ;D

Πως καταληξαμε η λωλοΑμαλια να κραταει το λαβαρο της λογικης του Ρουσσεικου, δεν το’ χω καταλαβει..... imarton
Μαλλον θα φταιει το γεγονος οτι παρακολουθω την σειρα απο το πρωτο επεισοδιο, πριν τις μεταλλαξεις του 3ου και του 4ου κυκλου..... Mmm
Εξαιρετικη η κα Πεφανη οπως παντα αλλα μηπως πρεπει να κατεβασει λιγο το volume??? Φανταζομαι ακολουθει καποια σκηνοθετικη οδηγια αλλα προσωπικα με κουρασαν λιγο οι φωνες της....

Το παρεακι του Λουκα με τον αστυνομο εχει αρχισει και βαραει το νευρικο μου συστημα..... wall
Απαραδεκτη η επιμονη του να πιεζει τον αστυνομο να του ομολογησει τις υποψιες του, αλλα βεβαια το θαρρος του το εχει δωσει ο Παναγιωτης.... Τουλαχιστον αυτος δεν δινει συγχωροχαρτι σε υποπτους με κριτηριο αν σχετιζονται ή οχι με τον Λουκα τυπου Σταυριδη-Νταιζης..... Κατι ειναι και αυτο..... livani

Quelle decadence για την πονεμενη το χθεσινο??? affraid Μια και μοναδικη σκηνουλα και χωρις το γνωστο λογυδριο αλα Βασιλακης Καιλας, νομιζω ουτε καν ακουστηκε η λεξη «εκβιασμος»!!!! Απο την σκηνη κραταω την φραση του Ρουσσου οτι δεν δικαιουται τιποτα, φραση αρκετα ελπιδοφορα.... ^^

Η αστεροΣτελλα σαν να εχει παρει πολυ αερα ή μου φαινεται??? Μηπως να την στελναμε συστημενο πακετο στην Μονεμβασια, με την νεα ταχυδρομικη υπηρεσια Αραβαντινος Post??? pleeease

Χθεσινος χαβας το κολιε, σημερινος ο πινακας..... Καλη περιοδεια Λουκακο!!! runaround

Αναρωτιεμαι αναμεσα στα διαμαντια, την εκδικηση, τα μπιμπερο, τα κολιε, τις κληρονομιες, τους πινακες, τα ενταλματα συλληψης, τα εμφραγματα, τα κοτετσια..... λιγη τρυφεροτητα δεν χωραει??? Love Εχουν γραφτει 150 σκηνες με τα παραπανω, 2-3 σκηνες ζεστες σκηνες αναμεσα στα ζευγαρια δεν μπορουμε να δουμε??? rules
Για να μην μιλησω για την ξεπετα της μπεμπας..... Μια μονιμη καλαθουνα στην μεση του σπιτιου οπου ο χαζομπαμπας την χαιρεταει οταν ερχεται και οταν φευγει μιλωντας στο κενο, αφου τα πλανα του μωρου ειναι μονταρισμενα..... Impatient Ξερω οτι δεν μπορουν να εχουν συνεχως ενα μωρακι στην ταλαιπωρια αλλα τουλαχιστον ο Αγγελουκος οταν εμφανιζοταν δεν ηταν μονταρισμενος.... Βεβαια φετος ο Αγγελουκος αγνοειται, θα τον δουμε λογικα εφηβο στο τελευταιο επεισοδιο....

Και να κλεισω με κατι θετικο..... Ακρως ευρηματικη η ιδεα να συνδεσουν το ξεπλυμα πολυτιμων λιθων με τα κοσμηματα των συζυγων-ερωμενων της παλιοσυμμοριας, πανω σε σχεδια της Αντιγοναρας.... Ισως η μοναδικη φορα που υπαρχει συνοχη παρελθοντος και παροντος.... Palamakia

Υ.Γ. Clarabelle συμφωνω μεχρι τελειας στα περι ανακριβειων περι Μανου.... Πιο πολυ ομως με πληγωνει οτι λεγονται απο τα χειλη της παρεας και οχι απο απο τους υπολοιπους....

rachel
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Θηλυκό Τόπος : Chania

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 586 - Ημερομηνία 12-10-2011 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 586 - Ημερομηνία 12-10-2011

Δημοσίευση από elenp Πεμ Οκτ 13, 2011 4:06 pm

Το επεισόδιο ήταν ωραίο και είχε ενδιαφέρουσες σκηνές. Η σκηνή με τον Νικόλα και την Δάφνη ήταν πολύ ωραία, ο Νικόλας μίλησε για αυτά που τον απασχολούν με το κόσμημα και η Δάφνη έδειξε ότι τον αγαπάει και του έκανε και λίγο χιούμορ που χρειαζόταν και αυτός. Η σκηνή με τον Λουκά και την Νόρα ήταν πολύ ωραία, ο Λουκάς όλο φροντίζει το μωρό και δεν δείχνει το ίδιο ενδιαφέρον για την Νόρα και η ίδια λίγο δυσανασχετεί με αυτό. Η σκηνή με τον Λουκά, την Δάφνη, τον Νικόλα, τον Στέφανο και την Εριέττα ήταν πολύ ωραία, ο Λουκάς με τον Νικόλα κάνουν χιούμορ και συμμετέχει λίγο και η Δάφνη και ο Στέφανος με την Εριέττα προσπαθούν να βρουν κάποια πράγματα για την υπόθεση με το κόσμημα και ποιός τους το έστειλε αυτό. Η σκηνή με την Εύα και την Νόρα ήταν πολύ ωραία, η Νόρα ενημέρωσε την Εύα για τα νέα από την υπόθεση. Η σκηνή με την Εύα και το Λευτέρη ήταν και αυτή ωραία, μίλησαν και λίγο για τα δικά τους.
Γενικά το επεισόδιο μου άρεσε και το ψηφίζω καλό.
elenp
elenp
Τουρίστας
Τουρίστας

Θηλυκό Τόπος : Θεσσαλονίκη

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 586 - Ημερομηνία 12-10-2011 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 586 - Ημερομηνία 12-10-2011

Δημοσίευση από ΣΨ1 Πεμ Οκτ 13, 2011 4:15 pm

Μπορει ο Λουκας να εκλαιγε διπλα στο απουσιολογιο εξαιτιας αυτου που εγραψε ο Στεφανος,αλλα η αιτια ηταν αλλη.Και η αιτια ηταν και παλι ο Μανος,γιατι αν ο Μανος ειχε πει την ιστορια οπως αλλωστε θα επρεπε,ο Λουκας δεν θα ειχε τυψεις και πιθανοτατα να μην τον επηρεαζε τοσο πολυ το μηνυμα στο απουσιολογιο.Και για την Δαφνη ισχυει το ιδιο.Δηλ πιστευω οτι ο φιλος τους ,ο αδελφος τους,τους εκανε πολυ περισσοτερα απ οτι ο Στεφανος!

Μια παρεα δεν μπορει να ειναι το ιδιο για παντα.Οταν ηταν 15,ηταν αλλιως,τωρα ειναι στα 35,παντρευτηκαν,γνωρισαν και αλλους ανθρωπους ,οποτε η παρεα αυτη αλλαξε,μπηκαν και αλλοι μεσα σε αυτην.Οπως ηταν πριν απο 15-20 χρονια δεν μπορει να ειναι και τωρα.Τιποτα δεν ειναι το ιδιο,πως θα μπορουσε να αυτη.Μπηκαν μερικοι που δεν τοαξιζαν,αλλοι εφυγαν,ηρθαν κανουργοι,οπως δηλ και η ζωη.

Για την Νταιζη θα πω οτι μπορει να μας βαζουν τον Στεφανο να πεταει ειρωνικες ατακες τυπου θαυμαζω το μυαλο της και θα συνεργαζομουν μαζι της,γιατι δεν χανει ποτε,αλλα δεν μας τον εχουν δειξει να το κανει κιολας!
Μαλιστα ποτε δεν την συναντησε ετσι απο μονος του,ή που θα πηγαινε σ αυτον η ιδια η Νταιζη ή που θα τον εστελνε ο Χρηστος να την βρει!
Τελος παντων ο καθενας εχει την αποψη του για τους χαρακτηρες της σειρας και σεβαστες ολες οι αποψεις!

ΣΨ1
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Τόπος : Αθήνα
Ασχολίες : Πολλές

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 586 - Ημερομηνία 12-10-2011 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 586 - Ημερομηνία 12-10-2011

Δημοσίευση από JESSIE Πεμ Οκτ 13, 2011 4:32 pm

Εγώ πάλι δεν βρίσκω καμμία ανακρίβεια σε όλα λέγονται απ'την παρέα για το Μάνο, είναι όλα αλήθειες και τα είδαμε όλοι να συμβαίνουν. Αν όμως δίνουμε συγχωροχάρτι στο Μάνο, επειδή ανήκε αρχικά στην παρέα και επειδή τον αγαπούσε η Εύα, και επειδή ήταν ..... μάγκας και καραμπουζουκλής, αυτό δεν είναι λόγος για να βαφτίζουμε εγκλήματα όσα σφάλματα έκαναν άλλοι....

Για το θέμα της αποδοχής της Νταίζης απ'τα αδέλφια της, προσωπικά δεν μου αρέσουν οσοι έχουν εκδικητικά ένστικτα απέναντι στους ανθρώπους, όσοι κρίνουν και καταδικάζουν χωρις να ζυγίζουν και να μετράν τα πάντα πριν αποδώσουν ευθύνες απ'το ύψος της δικαστικής έδρας τους. Οπότε θεωρώ οτι ο Στέφανος και ο Νικόλας δείχνουν ευρύτητα πνεύματος, αν μη τι άλλο, δεχόμενοι το δίκιο της αδελφής τους στην υπόθεση της κληρονομιάς του πατέρα της, συνυπολογίζοντας και όσα πέρασε από μικρό κορίτσι, πριν την καταδικάσουν. Αλλωστε δεν ζούμε στη ζούγκλα, σε μιά κοινωνία ζούμε, και κανείς δεν είναι απόλυτα σωστός, ωστε να κρίνει τους υπόλοιπους. Η Νταίζη εχει κάνει κακό, αλλά θα βρεί την τιμωρία της απ'αλλού, όχι απ'τα αδέλφια της.

ΥΓ: ΣΨ, συμφωνώ απόλυτα με το σκεπτικό σου!
JESSIE
JESSIE
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Θηλυκό Τόπος : ΑΘΗΝΑ

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σελίδα 2 από 3 Επιστροφή  1, 2, 3  Επόμενο

Επιστροφή στην κορυφή


 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης