Eπεισόδιο 220 Ημερομηνία 20-10-2009

Σελίδα 5 από 5 Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5

Πήγαινε κάτω

Βαθμολογήστε το σημερινό επεισόδιο

Eπεισόδιο 220 Ημερομηνία 20-10-2009 - Σελίδα 5 Vote_lcap15%Eπεισόδιο 220 Ημερομηνία 20-10-2009 - Σελίδα 5 Vote_rcap 15% 
[ 3 ]
Eπεισόδιο 220 Ημερομηνία 20-10-2009 - Σελίδα 5 Vote_lcap35%Eπεισόδιο 220 Ημερομηνία 20-10-2009 - Σελίδα 5 Vote_rcap 35% 
[ 7 ]
Eπεισόδιο 220 Ημερομηνία 20-10-2009 - Σελίδα 5 Vote_lcap35%Eπεισόδιο 220 Ημερομηνία 20-10-2009 - Σελίδα 5 Vote_rcap 35% 
[ 7 ]
Eπεισόδιο 220 Ημερομηνία 20-10-2009 - Σελίδα 5 Vote_lcap10%Eπεισόδιο 220 Ημερομηνία 20-10-2009 - Σελίδα 5 Vote_rcap 10% 
[ 2 ]
Eπεισόδιο 220 Ημερομηνία 20-10-2009 - Σελίδα 5 Vote_lcap5%Eπεισόδιο 220 Ημερομηνία 20-10-2009 - Σελίδα 5 Vote_rcap 5% 
[ 1 ]

Σύνολο Ψήφων : 20

Eπεισόδιο 220 Ημερομηνία 20-10-2009 - Σελίδα 5 Empty Απ: Eπεισόδιο 220 Ημερομηνία 20-10-2009

Δημοσίευση από anna90 Την / Το Τρι Οκτ 20, 2009 11:54 pm

Clarabelle έγραψε:
Το μπαρμπαδέλι δεν το κατάλαβα, και για τις ομάδες δεν τα χαλάω με κανέναν.
Βέβαια για μένα μια είναι η ομάδα. Η δική μου lol!
Μπαρμπαδελι= Opados ..Όλα αυτα τα κίτρινα =μπαρμπαδελια....(έτσι τα λέμε εμείς εδώ)
όσο για τις ομάδες μαλώνω με τον μπαμπά μου κάθε μέρα...όχι και στο forum με τα υπόλοιπα εδεμοφανάκια...!!!!!
Ας το δούμε γενικά κέρδισε ελληνική ομάδα....
anna90
anna90
Εδεμοφανάκι
Εδεμοφανάκι

Θηλυκό Τόπος : Καβάλα-Έδεσσα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Eπεισόδιο 220 Ημερομηνία 20-10-2009 - Σελίδα 5 Empty Απ: Eπεισόδιο 220 Ημερομηνία 20-10-2009

Δημοσίευση από Clarabelle Την / Το Τετ Οκτ 21, 2009 12:00 am

Εμείς είμαστε κόκκινοι καλέ όχι κίτρινοι.
Και συμφωνώ κέρδισε η καλύτερη Ελληνική ομάδα.Tongue

Eπεισόδιο 220 Ημερομηνία 20-10-2009 - Σελίδα 5 ClarabelleFinale

Μας είπαν η Εύα είναι θάλασσα
και η θάλασσα μπορεί να είναι φουρτουνιασμένη και μπορεί να είναι γαλήνια, αλλά ακίνητη ποτέ!
Στα "Μυστικά" το κατάφεραν και αυτό!
Clarabelle
Clarabelle
Forum Team
Forum Team

Θηλυκό Τόπος : Πειραιάς

Δημοσίευση από madolato Την / Το Τετ Οκτ 21, 2009 3:05 am

Τρώγομαι να κάνω ποδοσφαιρικό σχόλιο, αλλά δεν είμαι σε φάση.

Λοιπόν, στο θέμα μας:

Πέτρος-Αμαλία: gelio
Στέφανος-Εύα: Grrr
Λουκάς-Νταίζη: wall Snif
Λουκάς στη βάφτιση: έμπαινε Γιούτσο! Klap

Στο Στέφανο θα έδινα όλα τα δίκια του κόσμου αν δεν είχαμε δει το παρασκήνιο. 'Ετσι όπως τα παρουσίασε όμως, ήταν σα να το παρασύρανε το αθώο το ανήλικο, που πήγε να κάνει το καλό από καθαρή ανιδιοτέλεια και χωρίς κανένα κρυμμένο κίνητρο, το καημένο... Παραλίγο να βάλω τα κλάμματα!

'Οσον αφορά το Λουκά, το ξέρω ότι έτσι πρέπει να γίνει, αλλά πειράζει που δε μου αρέσει να το βλέπω...; :(

Ουφ!
Δε μεταδίδω άλλο. Τέλος...
madolato
madolato
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Θηλυκό Τόπος : Αθήνα
Ασχολίες : Κατσαβίδια!

Δημοσίευση από KatsaroYpotheto Την / Το Τετ Οκτ 21, 2009 9:31 am

ariadne έγραψε:Τρώγομαι να κάνω ποδοσφαιρικό σχόλιο, αλλά δεν είμαι σε φάση.

Λοιπόν, στο θέμα μας:

Στο Στέφανο θα έδινα όλα τα δίκια του κόσμου αν δεν είχαμε δει το παρασκήνιο. 'Ετσι όπως τα παρουσίασε όμως, ήταν σα να το παρασύρανε το αθώο το ανήλικο, που πήγε να κάνει το καλό από καθαρή ανιδιοτέλεια και χωρίς κανένα κρυμμένο κίνητρο, το καημένο... Παραλίγο να βάλω τα κλάμματα!

'Οσον αφορά το Λουκά, το ξέρω ότι έτσι πρέπει να γίνει, αλλά πειράζει που δε μου αρέσει να το βλέπω...; :(

Ουφ!

Λακωνική και εντελώς to the point!!! Με κάλυψες απόλυτα!

Χτες στο τέλος του επεισοδίου έφυγα να πάω για ποτό έτσι -> Grrr Grrr Grrr

Eπεισόδιο 220 Ημερομηνία 20-10-2009 - Σελίδα 5 DITWcopy
KatsaroYpotheto
KatsaroYpotheto
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Στο δικό μου ροζ συννεφάκι :p
Ασχολίες : Playing referee between my heart and my mind..

https://www.facebook.com/PeriklisKassandrinos

Δημοσίευση από Clarabelle Την / Το Τετ Οκτ 21, 2009 9:43 am

Τώρα εμένα πόσοι θα με δείρετε αν πω οτι ο Λουκάς στη βάφτιση ήταν εκτός τόπου και χρόνου;
Αφού δεν είχε σκοπό να πει τίποτα γιατί έκανε τον καυγά;
Χάλασε τη χαρά της Δάφνης και του Νικόλα και τους μπαχάλιασε τη βάφτιση.
Ας έβρισκε μόνο του το Μάνο και ας του έσερνε τόσα και άλλα τόσα αλλά όχι εκεί και όχι εκείνη τη στιγμή.
Και καλά το Μάνο η καημένη η Νόρα γιατί τα άκουσε;
Άμα λέω εγώ τα νεύρα του είναι κρόσια.........

και η θάλασσα μπορεί να είναι φουρτουνιασμένη και μπορεί να είναι γαλήνια, αλλά ακίνητη ποτέ!
Clarabelle
Clarabelle
Forum Team
Forum Team

Δημοσίευση από Mafalda Την / Το Τετ Οκτ 21, 2009 9:43 am

Στο επεισόδιο θα σταθώ κυρίως σε Στέφανο -Ευα και Λουκά Νταίζη
και μάλλον θα διαφωνήσω με τις περισσότερες απο σας ( με το μαλακό οι cake ) γιατί πιστεύω ότι ο Στέφανος μια χαρά της τα είπε της Ευας
Το θέμα δεν είναι άν περιμένει 2 μήνες ή 2 χρόνια , αλλά αυτό το θέαμα μιας Ευας που μιζεριάζει και μυξοκλαίει ,όλη την ώρα & που δεν μπορεί να πάρει τη ζωή στα χέρια της είναι το λιγότερο βαρετό . Για να μην χαρακτηρίσω την απόφαση της να "πάει " με τον Στέφανο ενώ είναι προφανές ότι δεν έχει ξεπεράσει τον Μάνο . Στο κάτω κάτω δεν είναι και κακό να μην πάει με κανένα μέχρι να κατασταλάξει και να κοιταξει λιγο τη ζωή της

Δεν δικαιολογώ τον Στέφανο , γιατι θεωρώ απαράδεκτο και απο τη δική του πλευρά να έχει πάρει σβάρνα όλο τον κόσμο φταίει δεν φταίει , για να εκδικηθεί

Λουκάς Νταίζη , ας αφήσουμε τον άνθρωπο να ξελαμπικάρει , που λεέι και η Clarabelle. Βέβαια θα σκάσουμε wall μέχρι να δει το φώς το αληθινό

Λουκάς καταπληκτικός στη βάφτιση Klap

Μάνος - αχαρακτήριστος και αδιάφορος -συγγνώμη ποτέ δεν ιδρώνει το αυτί αυτού του ανθρώπου ??
Mafalda
Mafalda
Τουρίστας
Τουρίστας

Θηλυκό

Δημοσίευση από Jennifer Την / Το Τετ Οκτ 21, 2009 11:08 am

Mafalda έγραψε:
Το θέμα δεν είναι άν περιμένει 2 μήνες ή 2 χρόνια , αλλά αυτό το θέαμα μιας Ευας που μιζεριάζει και μυξοκλαίει ,όλη την ώρα & που δεν μπορεί να πάρει τη ζωή στα χέρια της είναι το λιγότερο βαρετό .

Ακριβώς mafalda! Agree
Jennifer
Jennifer
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Θηλυκό

Δημοσίευση από KatsaroYpotheto Την / Το Τετ Οκτ 21, 2009 11:17 am

Clarabelle έγραψε:
Τώρα εμένα πόσοι θα με δείρετε αν πω οτι ο Λουκάς στη βάφτιση ήταν εκτός τόπου και χρόνου;
Αφού δεν είχε σκοπό να πει τίποτα γιατί έκανε τον καυγά;
Χάλασε τη χαρά της Δάφνης και του Νικόλα και τους μπαχάλιασε τη βάφτιση.
Ας έβρισκε μόνο του το Μάνο και ας του έσερνε τόσα και άλλα τόσα αλλά όχι εκεί και όχι εκείνη τη στιγμή.
Και καλά το Μάνο η καημένη η Νόρα γιατί τα άκουσε;
Άμα λέω εγώ τα νεύρα του είναι κρόσια.........

O Λουκάς μπαχάλιασε τη βάφτιση ακριβώς γιατι αισθάνθηκε ότι ΔΕΝ μπορεί να μιλήσει και πνιγόταν! Ήθελε κάπου να ξεσπάσει για το θέμα της Νταίζης κυρίως πιστεύω...

Κρίμα βέβαια αλλά ας ξέσπαγε στα πιάτα ήταν ανάγκη μετά να την κουτουπώσει κιόλας?
Grrr

KatsaroYpotheto
KatsaroYpotheto
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Δημοσίευση από Clarabelle Την / Το Τετ Οκτ 21, 2009 12:16 pm

Jennifer έγραψε:
Mafalda έγραψε:
Το θέμα δεν είναι άν περιμένει 2 μήνες ή 2 χρόνια , αλλά αυτό το θέαμα μιας Ευας που μιζεριάζει και μυξοκλαίει ,όλη την ώρα & που δεν μπορεί να πάρει τη ζωή στα χέρια της είναι το λιγότερο βαρετό .

Ακριβώς mafalda! Agree

Συμφωνώ οτι πρέπει να σταματήσει αυτό το σούρσιμο της Εύας.
Μια παρατήρηση μόνο. Το γεγονός οτι πήγε σπίτι του αποφασισμένη μου δείχνει οτι έχει ένα μέρος της αγάπης της. Την τρόμαξε η σκέψη οτι μπορεί να τον χάσει. Μπορεί να μη τον αγαπάει με το πάθος που έδειξε για το Μάνο, αλλά νοιώθει πράγματα γι αυτόν.

Clarabelle
Clarabelle
Forum Team
Forum Team

Δημοσίευση από Jennifer Την / Το Τετ Οκτ 21, 2009 12:30 pm

Clarabelle έγραψε:
Μια παρατήρηση μόνο. Το γεγονός οτι πήγε σπίτι του αποφασισμένη μου δείχνει οτι έχει ένα μέρος της αγάπης της. Την τρόμαξε η σκέψη οτι μπορεί να τον χάσει. Μπορεί να μη τον αγαπάει με το πάθος που έδειξε για το Μάνο, αλλά νοιώθει πράγματα γι αυτόν.

Η έκφραση της στην αρχή του επεισοδίου, όταν είδε την Μελίτα να φεύγει απο το σπίτι του Στέφανου, τι μας λέει? Μια σαστιμάρα την είχε και σίγουρα δεν της άρεσε καθόλου που είδε την Μελίτα εκεί...
Jennifer
Jennifer
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Θηλυκό

Δημοσίευση από KatsaroYpotheto Την / Το Τετ Οκτ 21, 2009 12:35 pm

E μα σου λέει η γυναίκα το έχω ζήσει μία, να το ζήσω και δεύτερη δε λέει! Αχαχα

KatsaroYpotheto
KatsaroYpotheto
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Δημοσίευση από Clarabelle Την / Το Τετ Οκτ 21, 2009 12:38 pm

Mπορεί να πέφτω εντελώς έξω αλλά κι εγώ βλέπω αθόρυβα και σιγά σιγά να ξεκινάει κάτι μεταξύ τους.
Θα συμφωνήσω για το ύφος της Εύας, έδειξε να μη της αρέσει το γεγονός οτι ήταν η Μελίτα στο σπίτι του Στέφανου και μάλιστα τόνισε οτι η ώρα ήταν προχωρημένη.
Απ την άλλη και ο Στέφανος έδειξε να πειράχτηκε για την απόλυτη έλλειψη ζήλειας που νόμισε οτι είδε.
Θα δούμε που θα το οδηγήσουν οι σεναριογράφοι.

Clarabelle
Clarabelle
Forum Team
Forum Team

Δημοσίευση από KatsaroYpotheto Την / Το Τετ Οκτ 21, 2009 12:40 pm

Μου άρεσε επίσης πολύ η εξής σκηνή:

Στε: Ξέρεις τι έκανε ο έρωτας της ζωής σου?
Εύα: Ο Μάνος?
Στε: Ε για να το λες εσύ αυτός θα είναι..

Τον λυπηθηκα τον κακομοίρη! Snif

Έλα εδώ πουλάκι μου να σε παρηγορήσουμε!!!
Love!

KatsaroYpotheto
KatsaroYpotheto
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Δημοσίευση από Clarabelle Την / Το Τετ Οκτ 21, 2009 12:41 pm

KatsaroYpotheto έγραψε:Μου άρεσε επίσης πολύ η εξής σκηνή:

Love!

Εσύ να πας να παρηγορήσεις το Χρηστάκη όταν του τύχει κάτι και τα χέρια σου κοντά απ το Στέφανο μη πιαστούμε μαλλί με μαλλί και επειδή εγώ δεν έχω και πολλά θα τραβάμε κι οι δύο τα δικά σου

Clarabelle
Clarabelle
Forum Team
Forum Team

Δημοσίευση από KatsaroYpotheto Την / Το Τετ Οκτ 21, 2009 12:45 pm

Eγω θα πάω! θα πάω!!! Θυμάστε τη συνέντευξή του του γλυκούλη μου??

Εγώ το ανακάλυψα αυτό το εστιατόριο που του αρέσει στη Ν.Σμύρνη!!!

Που θα πάει όλο και κάποια στιγμή θα τον συναντήσω!!! (Αντίσκηνο έχει να μου δανείσει κανείς? Razz)

+++

Και κάτι εντός θέματος, χτες η Νόρα ήταν απλά ΘΕΑ! Μέχρι και τα τσιμπιδάκια ήταν ασορτί με το φόρεμα σε χρώμα, πραγματικά άψογη!!! Το φόρεμά της θέλει και το ανάλογο σώμα και η κοπέλα το είχε! Το υποστήριξε όπως έπρεπε! ΠΑΝΕΜΟΡΦΗ!!!

Όπως και η Μελίτα!!! Έμεινα με το στόμα ανοιχτό όταν την είδα, τι κούκλες! Ειδικα ή Μελίτα που δεν μας έχει συνηθίσει σε τέτοιες εμφανίσει με άφησε κάγκελο!

KatsaroYpotheto
KatsaroYpotheto
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Δημοσίευση από Mafalda Την / Το Τετ Οκτ 21, 2009 12:48 pm

Clarabelle έγραψε:
Jennifer έγραψε:
Mafalda έγραψε:

Ακριβώς mafalda! Agree

Συμφωνώ ότι τον αγαπάει ,αλλιώς δεν θα πήγαινε να παντρευτεί μαζί του , αλλά στην προκειμένη περίπτωση θα ήταν πιο σεβαστό ακόμα ίσως και απο τον ίδιο το Στέφανο , αν πεί " δεν θέλω κανένα " το μόνο που θέλω είναι να βρώ τον εαυτό μου "
Απο κεί και πέρα όποιος την αγαπάει πραγματικά θα μείνει και θα την περιμένει
Mafalda
Mafalda
Τουρίστας
Τουρίστας

Θηλυκό

Δημοσίευση από KatsaroYpotheto Την / Το Τετ Οκτ 21, 2009 12:51 pm

Σωστή η Mafalda! Από τον έναν στον άλλο δεν κάνουμε δουλειά! Έστω και εάν δεν είναι μαζί με το Στέφανο τόσο καιρό ξέρει ότι αυτός είναι εκεί και την περιμένει!

Το θέμα έιναι να προχωρήσει χωρίς να βασίζεται στο ότι ο άλλος είναι εκεί! Μόνο έτσι θα απεξαρτηθεί πλήρως από τα δεκανίκια που είχε μια ζωή!

KatsaroYpotheto
KatsaroYpotheto
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Δημοσίευση από anna90 Την / Το Τετ Οκτ 21, 2009 1:21 pm

ariadne έγραψε:Τρώγομαι να κάνω ποδοσφαιρικό σχόλιο, αλλά δεν είμαι σε φάση.

Λοιπόν, στο θέμα μας:

Ουφ!
Φοβερή περιγραφή...!!Όλο το επεισόδιο και ότι αισθανθήκαμε εκείνη τη στιγμή ταιριάζουν απόλυτα!!! : respect : : respect : : respect :
Συμφωνώ σε όλα..
Όσο για τον Λουκά..Σε καμία δεν αρέσει να τον βλέπουμε έτσι..Αυτή τη Νταίζη θέλω πολύ να την δείρω όταν κυνηγάει και τον Ρούσσο και τον Λουκά...Τελειώνει το "πέσιμο" στον έναν και πάει και εκδηλώνει τον """""έρωτα""""" της στον άλλον...Δεν αντέχεται...
anna90
anna90
Εδεμοφανάκι
Εδεμοφανάκι

Θηλυκό Τόπος : Καβάλα-Έδεσσα

Δημοσίευση από NATALITSA_LOUKITSA Την / Το Τετ Οκτ 21, 2009 1:47 pm

LOIPON.......

ΟΝΤΩΣ ΤΗΣ ΜΕΛΙΤΑΣ ΤΗΣ ΤΟ ΧΡΩΣΤΟΥΣΕ Η ΚΥΡΙΑ ΑΚΡΙΤΑ ΟΛΟ ΑΞΥΠΟΛΗΤΗ ΑΞΥΠΟΛΗΤΗ...ΕΚΑΝΕ ΤΟ ΜΠΑΜ ΕΧΘΕΣ ΚΑΙ ΕΛΑΜΨΕΕΕΕΕΕΕΕ ΘΕΑΑΑΑ ...

Η ΣΚΗΝΗ ΡΟΥΣΟΥ ΚΑΙ ΑΜΑΛΙΤΣΑΣ ΜΟΥ ΑΡΕΣΕ ΠΟΛΥ ..Η ΑΜΑΛΙΑ ΚΑΙ ΚΑΛΑ ΧΑΖΗ ΔΕ ΞΕΡΩ ΤΙΠΟΤΑ ΔΕ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΩ Η ΚΑΛΗ ΣΥΖΥΓΟΣ ΜΑΓΕΙΡΕΨΕ ΚΑΙ ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΕΚΕΙΝΟΣ ΠΡΟΔΟΣΙΑ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΤΟ ΤΡΑΓΟΥΔΙ ΚΑΙ ΤΑ ΦΙΛΙΑ ΠΡΟΔΟΣΙΑΑΑΑΑΑΑΑΑ ΞΕΝΟ ΣΩΜΑΑΑΑΑΑΑ...ΟΥΦ ΞΕΦΥΓΑΑΑΑΑ ΕΠΙΣΤΡΕΦΩΩΩ

...Ο ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΤΟ ΠΑΙΖΕΙ ΠΟΛΥ ΚΑΙ ΚΑΛΑ... ΕΓΩ ΕΙΜΑΙ ΚΑΛΟΣ ΚΑΙ ΜΕ ΕΚΜΕΤΑΛΕΥΕΣΑΙ ΚΑΙ ΔΕ ΞΕΣ ΤΙ ΘΕΣ...ΚΑΙ ΚΟΥΡΑΣΤΗΚΑ..ΜΗ ΧΕΣΩ ΠΟΣΟ ΑΠΟ ΠΑΝΩ ΡΕ...

ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΟΝ ΛΟΥΚΑΚΟ ΤΟ ΞΕΣΠΑΣΜΑ ΤΟΥ ΗΤΑΝ ΛΟΓΙΚΟΤΑΤΟΟΟΟΟΟ...ΤΟΥ ΠΕΣΑΝ ΚΑΙ ΠΟΛΛΑ ...

ΠΟΣΟ ΤΕΛΙΚΑ ΔΙΚΙΟ ΕΙΧΕ........ΠΟΣΟ ΚΑΤΑΣΤΡΑΦΗΚΕ Η ΠΑΡΕΑ ΑΛΛΑ ΟΧΙ ΜΟΝΟ ΑΠΟ ΤΟ ΜΑΝΟ

ΚΑΙ ΝΑΙ ΡΕ ΕΙΧΕ ΔΙΚΙΟ ΤΟ ΔΙΚΟ ΤΟΥ ΤΟ ΛΑΘΟΣ ΔΕ ΚΑΝΕΙ ΤΙΠΟΤΑ ΚΑΚΟ ΣΕ ΚΑΝΕΝΑΝ...ΜΟΝΟ ΣΕ ΕΚΕΙΝΟΟ ΚΑΙ ΣΕ ΜΑΣ...ΧΙΧΙ

ΤΟ ΠΡΟΣΕΧΩΣ ΟΥΤΕ ΝΑ ΤΟ ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ ΔΕ ΘΕΛΩΩΩΩΩ.....
NATALITSA_LOUKITSA
NATALITSA_LOUKITSA
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Θηλυκό Τόπος : στη δικη μου εδεμ με τον Αιμιλιο μουυυ και σε στιγμες χαλαρωσης και σκεψης στο λουκικοπετρακικο κοσμο μου, Πολυχρονίδη,Πετρακης και ever
Ασχολίες : το μωρο μου πανω απο ολα ,η δικη μας παρεουλα facebook και φυσικα τα παιδια μας και το μαριαννακιιι

Δημοσίευση από evanna Την / Το Τετ Οκτ 21, 2009 2:22 pm

KatsaroYpotheto έγραψε:Μου άρεσε επίσης πολύ η εξής σκηνή:

Love!
Και εμενα μου αρεσε πολυ αυτη η σκηνη...και αν το παρατηρησατε η Ευα προσπαθουσε να δικαιολογησει το Μανο λεγοντας πως δεν ειναι τοσο κακος οσο δειχνει και αλλα τετοια μου φαινεται λοιπον πως οτι και αν κανει ο Στεφανος η Ευα δε προκειται να ξεκολλησει!!!!!!
evanna
evanna
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Αθηνα

Δημοσίευση από KatsaroYpotheto Την / Το Τετ Οκτ 21, 2009 2:23 pm

Δυστυχώς κι εγώ το ίδιο φοβάμαι...

KatsaroYpotheto
KatsaroYpotheto
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Δημοσίευση από Morena Την / Το Τετ Οκτ 21, 2009 2:43 pm

Παιδιά εμένα μου άρεσε το χθεσινό επεισόδιο δε γενικέ γραμμές αν και εμένα μου φάνηκε το ξέσπασμα του Λουκά άτοπο...καλά έκανε ο Στέφανος και τα είπε στην Εύα....παιδιά είδατε το τατουάζ της κ.Παππά όταν έδειχνε την πλάτη της στο σπίτι της Νόρας??? προσέξτε το είναι πολύ ωραίο... :D
Morena
Morena
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Θηλυκό Τόπος : Ζωγράφου, Αθήνα

Δημοσίευση από giouli_edem Την / Το Τετ Οκτ 21, 2009 2:46 pm

Ναι, ναι !! Το πρόσεξα κι εγώ πρώτη φορά ! Πολύ ωραίο !

Eπεισόδιο 220 Ημερομηνία 20-10-2009 - Σελίδα 5 GioulisS03_11

Love! Γιατί αυτή είναι η πραγματική Παρέα της Φεγγαρόπετρας
και γιατί τα Μυστικά της Εδέμ τελείωσαν τον Ιούνιο του 2010 ... Love!
giouli_edem
giouli_edem
Paparazzi
Paparazzi

Θηλυκό

Σελίδα 5 από 5 Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης