Edem Forum
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Eπεισόδιο 220 Ημερομηνία 20-10-2009

+20
madolato
Ntinaki1
Elodie
seremela5
filaretti
Petrinaki
ΕΥΑ
zwi
Jennifer
andy
xara
sifantid
nena08
mimi
marializ25
evanna
anna90
konstantina
KatsaroYpotheto
Clarabelle
24 απαντήσεις

Σελίδα 4 από 5 Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5  Επόμενο

Πήγαινε κάτω

Βαθμολογήστε το σημερινό επεισόδιο

Eπεισόδιο 220 Ημερομηνία 20-10-2009 - Σελίδα 4 Vote_lcap15%Eπεισόδιο 220 Ημερομηνία 20-10-2009 - Σελίδα 4 Vote_rcap 15% 
[ 3 ]
Eπεισόδιο 220 Ημερομηνία 20-10-2009 - Σελίδα 4 Vote_lcap35%Eπεισόδιο 220 Ημερομηνία 20-10-2009 - Σελίδα 4 Vote_rcap 35% 
[ 7 ]
Eπεισόδιο 220 Ημερομηνία 20-10-2009 - Σελίδα 4 Vote_lcap35%Eπεισόδιο 220 Ημερομηνία 20-10-2009 - Σελίδα 4 Vote_rcap 35% 
[ 7 ]
Eπεισόδιο 220 Ημερομηνία 20-10-2009 - Σελίδα 4 Vote_lcap10%Eπεισόδιο 220 Ημερομηνία 20-10-2009 - Σελίδα 4 Vote_rcap 10% 
[ 2 ]
Eπεισόδιο 220 Ημερομηνία 20-10-2009 - Σελίδα 4 Vote_lcap5%Eπεισόδιο 220 Ημερομηνία 20-10-2009 - Σελίδα 4 Vote_rcap 5% 
[ 1 ]
 
Σύνολο Ψήφων : 20
 
 

Eπεισόδιο 220 Ημερομηνία 20-10-2009 - Σελίδα 4 Empty Απ: Eπεισόδιο 220 Ημερομηνία 20-10-2009

Δημοσίευση από Petrinaki Τρι Οκτ 20, 2009 9:15 pm

Έχω να πω πως σήμερα το επεισόδιο απο στυλιστικής απόψεως ήταν τέλειο.Όλες ήταν πανέμορφες κ το φασολακί είναι σαν καραμελάκι..Με νευρίασε κ μένα απίστευτα ο Λουκάς κατευθείαν με μια κουβέντα κάτω,τον πέριμενα πιο έξυπνο.Αλλά καλά λένε το νινι σέρνει καράβι..Επίσης η Εύα πάλι κάνει κινήσεις χωρίς να τις σκεφτεί,είδε που ο άλλος τα πήρε κ πήγε κατευθείαν στην σίγουρη λύση για να τον ηρεμίσει.Πιστεύω πως δε θα γίνει το ανεπανόρθωτο..Τέλος,Μάνος-Νταίζη θέλουν ένα χέρι ξύλο μη σου πω κ δύο.. xastouki
Petrinaki
Petrinaki
Τουρίστας
Τουρίστας

Θηλυκό Τόπος : Vampire world!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Eπεισόδιο 220 Ημερομηνία 20-10-2009 - Σελίδα 4 Empty Απ: Eπεισόδιο 220 Ημερομηνία 20-10-2009

Δημοσίευση από ΕΥΑ Τρι Οκτ 20, 2009 9:19 pm

Petrinaki έγραψε:Έχω να πω πως σήμερα το επεισόδιο απο στυλιστικής απόψεως ήταν τέλειο.Όλες ήταν πανέμορφες κ το φασολακί είναι σαν καραμελάκι..Με νευρίασε κ μένα απίστευτα ο Λουκάς κατευθείαν με μια κουβέντα κάτω,τον πέριμενα πιο έξυπνο.Αλλά καλά λένε το νινι σέρνει καράβι..Επίσης η Εύα πάλι κάνει κινήσεις χωρίς να τις σκεφτεί,είδε που ο άλλος τα πήρε κ πήγε κατευθείαν στην σίγουρη λύση για να τον ηρεμίσει.Πιστεύω πως δε θα γίνει το ανεπανόρθωτο..Τέλος,Μάνος-Νταίζη θέλουν ένα χέρι ξύλο μη σου πω κ δύο.. xastouki
συμφωνω απολυτα!!!πλ ξυλο! xastouki
ΕΥΑ
ΕΥΑ
Τουρίστας
Τουρίστας

Θηλυκό Τόπος : ΛΑΡΙΣΑ
Ασχολίες : ΤV,διαβασμα βιβλιων,surf στ internet k.a

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Eπεισόδιο 220 Ημερομηνία 20-10-2009 - Σελίδα 4 Empty Απ: Eπεισόδιο 220 Ημερομηνία 20-10-2009

Δημοσίευση από ΕΥΑ Τρι Οκτ 20, 2009 9:20 pm

ψηφισα ασχημο!αθλιο ηθελα αλλα το σωζει η βαφτιση κι η σκηνη αμαλια πετρου που μ αρεσε!
ΕΥΑ
ΕΥΑ
Τουρίστας
Τουρίστας

Θηλυκό Τόπος : ΛΑΡΙΣΑ
Ασχολίες : ΤV,διαβασμα βιβλιων,surf στ internet k.a

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Eπεισόδιο 220 Ημερομηνία 20-10-2009 - Σελίδα 4 Empty Απ: Eπεισόδιο 220 Ημερομηνία 20-10-2009

Δημοσίευση από konstantina Τρι Οκτ 20, 2009 9:27 pm

eyaki mou eisai pio polu neuriasmeni kai apo mena!etsi hmoun ki egw alla twra me thn παρηγορια του ρογδιου το ξεπερασα! lol!

konstantina
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Eπεισόδιο 220 Ημερομηνία 20-10-2009 - Σελίδα 4 Empty Απ: Eπεισόδιο 220 Ημερομηνία 20-10-2009

Δημοσίευση από ΕΥΑ Τρι Οκτ 20, 2009 9:35 pm

konstantina έγραψε:eyaki mou eisai pio polu neuriasmeni kai apo mena!etsi hmoun ki egw alla twra me thn παρηγορια του ρογδιου το ξεπερασα! lol!
?? τι ειναι αυτο?σορυ δεν κτλβ!
ΕΥΑ
ΕΥΑ
Τουρίστας
Τουρίστας

Θηλυκό Τόπος : ΛΑΡΙΣΑ
Ασχολίες : ΤV,διαβασμα βιβλιων,surf στ internet k.a

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Eπεισόδιο 220 Ημερομηνία 20-10-2009 - Σελίδα 4 Empty Απ: Eπεισόδιο 220 Ημερομηνία 20-10-2009

Δημοσίευση από konstantina Τρι Οκτ 20, 2009 9:36 pm

ρογδι....ενα κοκκινο φρουτο... Razz

konstantina
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Eπεισόδιο 220 Ημερομηνία 20-10-2009 - Σελίδα 4 Empty Απ: Eπεισόδιο 220 Ημερομηνία 20-10-2009

Δημοσίευση από sifantid Τρι Οκτ 20, 2009 9:38 pm

konstantina έγραψε:ρογδι....ενα κοκκινο φρουτο... Razz
Ρόδι μήπως θέλεις να πεις;
sifantid
sifantid
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Θεσσαλονίκη
Ασχολίες : Latin Dancing, Ballroom, Theatre, Cinema, Drawing, Pop-up cards, Cooking, Photography, Grey's Anatomy, Private Practice, Τα Μυστικά της Εδέμ!

https://www.facebook.com/#!/group.php?gid=126188997391368&amp

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Eπεισόδιο 220 Ημερομηνία 20-10-2009 - Σελίδα 4 Empty Απ: Eπεισόδιο 220 Ημερομηνία 20-10-2009

Δημοσίευση από konstantina Τρι Οκτ 20, 2009 9:39 pm

ναι,στην κρητη το λεμε αλλιως Razz

konstantina
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Eπεισόδιο 220 Ημερομηνία 20-10-2009 - Σελίδα 4 Empty Απ: Eπεισόδιο 220 Ημερομηνία 20-10-2009

Δημοσίευση από ΕΥΑ Τρι Οκτ 20, 2009 9:41 pm

αααα οκ γιατι δεν καταλαβα!!(τοπικος ιδιωματισμος να υποθεσω?)σαν το δικο μας τι κανς? ή το πλυσ'και τσακισ'????? : juhu :
ΕΥΑ
ΕΥΑ
Τουρίστας
Τουρίστας

Θηλυκό Τόπος : ΛΑΡΙΣΑ
Ασχολίες : ΤV,διαβασμα βιβλιων,surf στ internet k.a

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Eπεισόδιο 220 Ημερομηνία 20-10-2009 - Σελίδα 4 Empty Απ: Eπεισόδιο 220 Ημερομηνία 20-10-2009

Δημοσίευση από ΕΥΑ Τρι Οκτ 20, 2009 9:42 pm

(οφ τοπικ)αλλα κονσταντινα μου αρεσει παρα παρα παρα παρα πλ τ αβαταρ σου με το χαστουκι λουκα!!!!!!!λοοοολ!
ΕΥΑ
ΕΥΑ
Τουρίστας
Τουρίστας

Θηλυκό Τόπος : ΛΑΡΙΣΑ
Ασχολίες : ΤV,διαβασμα βιβλιων,surf στ internet k.a

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Eπεισόδιο 220 Ημερομηνία 20-10-2009 - Σελίδα 4 Empty Απ: Eπεισόδιο 220 Ημερομηνία 20-10-2009

Δημοσίευση από filaretti Τρι Οκτ 20, 2009 9:53 pm

EMENA ΠΑΡΟΛΑ ΑΥΤΑ ΜΟΥ ΑΡΕΣΕ ΠΟΛΥ!ΕΙΔΙΚΑ ΟΤΑΝ Η ΕΥΑ ΕΒΓΑΛΕ ΤΟ ΦΟΡΕΜΑ!!ΤΙ ΜΟΝΟ Ο ΜΑΟΣ ΘΑ ΑΠΑΤΑΕΙ ΤΗΝ ΕΥΑ/ΔΕΝ ΕΧΩ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΑΚΟΜΑ ΚΑΙ ΑΝ ΠΡΟΧΩΡΗΣΑ ΑΡΚΕΙ ΤΟ ΕΡΓΟ ΝΑ ΤΕΛΕΙΩΣΕΙ ΜΕ ΕΥΑ-ΜΑΝΟ
filaretti
filaretti
Τουρίστας
Τουρίστας


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Eπεισόδιο 220 Ημερομηνία 20-10-2009 - Σελίδα 4 Empty Απ: Eπεισόδιο 220 Ημερομηνία 20-10-2009

Δημοσίευση από seremela5 Τρι Οκτ 20, 2009 9:55 pm

an k dn eida akoma tn skini mpouzouksous-louka, ta xw parei apo to trailer......
k pio pl lupamai t noraki!!
poso akoma tha perimenoume pia??
eleos!!!
seremela5
seremela5


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Eπεισόδιο 220 Ημερομηνία 20-10-2009 - Σελίδα 4 Empty Απ: Eπεισόδιο 220 Ημερομηνία 20-10-2009

Δημοσίευση από sifantid Τρι Οκτ 20, 2009 9:57 pm

seremela5 έγραψε:an k dn eida akoma tn skini mpouzouksous-louka, ta xw parei apo to trailer......
k pio pl lupamai t noraki!!
poso akoma tha perimenoume pia??
eleos!!!
Agree
sifantid
sifantid
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Θεσσαλονίκη
Ασχολίες : Latin Dancing, Ballroom, Theatre, Cinema, Drawing, Pop-up cards, Cooking, Photography, Grey's Anatomy, Private Practice, Τα Μυστικά της Εδέμ!

https://www.facebook.com/#!/group.php?gid=126188997391368&amp

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Eπεισόδιο 220 Ημερομηνία 20-10-2009 - Σελίδα 4 Empty Απ: Eπεισόδιο 220 Ημερομηνία 20-10-2009

Δημοσίευση από ΕΥΑ Τρι Οκτ 20, 2009 10:01 pm

η νταιζη δεν παλευεται!!!!δεν την θελω!δεν την θελω !τελοοοος!
ΕΥΑ
ΕΥΑ
Τουρίστας
Τουρίστας

Θηλυκό Τόπος : ΛΑΡΙΣΑ
Ασχολίες : ΤV,διαβασμα βιβλιων,surf στ internet k.a

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Eπεισόδιο 220 Ημερομηνία 20-10-2009 - Σελίδα 4 Empty Απ: Eπεισόδιο 220 Ημερομηνία 20-10-2009

Δημοσίευση από zwi Τρι Οκτ 20, 2009 10:01 pm

ΕΥΑ έγραψε:η νταιζη δεν παλευεται!!!!δεν την θελω!δεν την θελω !τελοοοος!

kai egwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwww
zwi
zwi
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Σ'ένα σπίτι μαζί με τον Κωνσταντίνο Γιαννακόπουλο,τον Γιώργο Νανούρη,τον William Levy,τον Jensen Ackles,τον Ian Somerhalder και Rick Malambri μου!
Ασχολίες : Ποδήλατο,Skateboard,Κολύμβηση και πάνω από όλα πρώτος κύκλος των Μυστικά της Εδέμ!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Eπεισόδιο 220 Ημερομηνία 20-10-2009 - Σελίδα 4 Empty Απ: Eπεισόδιο 220 Ημερομηνία 20-10-2009

Δημοσίευση από Elodie Τρι Οκτ 20, 2009 10:14 pm

εγω θελω ερωτικες σκηνες μονο με ευα και μανο!!!ο κρυοκολος παρυζιανος παρακαλω να αποχωρησει!ΤΩΡΑ!
Elodie
Elodie


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Eπεισόδιο 220 Ημερομηνία 20-10-2009 - Σελίδα 4 Empty Απ: Eπεισόδιο 220 Ημερομηνία 20-10-2009

Δημοσίευση από ΕΥΑ Τρι Οκτ 20, 2009 10:15 pm

Elodie έγραψε:εγω θελω ερωτικες σκηνες μονο με ευα και μανο!!!ο κρυοκολος παρυζιανος παρακαλω να αποχωρησει!ΤΩΡΑ!
ΣΥΜΦΩΝΩ ΑΠΟΛΥΤΑΑΑ!
ΕΥΑ
ΕΥΑ
Τουρίστας
Τουρίστας

Θηλυκό Τόπος : ΛΑΡΙΣΑ
Ασχολίες : ΤV,διαβασμα βιβλιων,surf στ internet k.a

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Eπεισόδιο 220 Ημερομηνία 20-10-2009 - Σελίδα 4 Empty Απ: Eπεισόδιο 220 Ημερομηνία 20-10-2009

Δημοσίευση από mimi Τρι Οκτ 20, 2009 10:18 pm

ΕΥΑ έγραψε:
Elodie έγραψε:εγω θελω ερωτικες σκηνες μονο με ευα και μανο!!!ο κρυοκολος παρυζιανος παρακαλω να αποχωρησει!ΤΩΡΑ!
ΣΥΜΦΩΝΩ ΑΠΟΛΥΤΑΑΑ!

ναι και εγώ συμφωνώ ας τον πάρει η κρυόκολη η μελίτα
mimi
mimi
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό Τόπος : σε έναν κόσμο χωρίς ξυπνητήρια

http://twilightsaga.forum-motion.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Eπεισόδιο 220 Ημερομηνία 20-10-2009 - Σελίδα 4 Empty Απ: Eπεισόδιο 220 Ημερομηνία 20-10-2009

Δημοσίευση από Elodie Τρι Οκτ 20, 2009 10:20 pm

ΚΑΙ ΝΑ ΚΑΝΟΥΝ ΕΝΑ ΚΡΥΟ ΖΕΥΓΑΡΙ!!!ΩΡΑΙΟ :D
ΚΑΙ ΑΠΟ ΔΙΠΛΑ Ο ΜΑΝΟΣ ΚΑΙ Η ΕΥΑ ΠΟΥ ΘΑ ΕΚΠΕΜΠΟΥΝ ΤΗΝ ΑΛΗΘΙΝΗ ΖΕΣΤΑΣΙΑ ΚΑΙ ΤΟΝ ΕΡΩΤΙΣΜΟ!

-ΜΕΣΑ ΚΙ ΕΓΩ ΕΝΝΟΕΙΤΑΙ!
Elodie
Elodie


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Eπεισόδιο 220 Ημερομηνία 20-10-2009 - Σελίδα 4 Empty Απ: Eπεισόδιο 220 Ημερομηνία 20-10-2009

Δημοσίευση από Ntinaki1 Τρι Οκτ 20, 2009 10:35 pm

Το επεισόδιο μου άρεσε πολύ!
Κατ'αρχήν ήταν όλες κούκλες!
Ο Λουκάς μου έχει σπάσει τα νεύρα πάρα πολύ με το θέμα Νταίζη. Έτσι για την Νόρα δεν έχει τρέξει ποτέ... την άλλη μόνο που δεν τη παρακάλεσε. Να σας πω πολύ θα το χαρώ να δω τη φάτσα του όταν θα δει τη Νταίζη με κανέναν Μάνο ή με κανέναν Ρούσσο! Κάποια στιγμή θα γίνει και αυτό δεν μπορεί...εκεί να δω τι θα κάνει με τη σκυλού!

Μου άρεσε πολύ η Μελίτα και η Νόρα στο σπίτι της δέυτερης.
Γενικά όλο το ξέσπασμα του Λουκά δεν μου άρεσε τέτοια μέρα με τον παπά δίπλα! Χάλασε τη βάπτιση και τίποτα δεν είπε ( για το μήνυμα) και όλη του η καούρα μετά ήταν η βρεγμένη Νταίζη που μακάρι η Αμαλία να στείλει 5-6 να τη πλακώσουν στις γρήγορες μιας και την απείλησε!

Η Μελίτα ήταν παρμένη από τον Στέφανο αλλά καλά του τα έσουρε του Μάνου γιατί και αυτό όλο μισόλογα είναι αλλά να πει και τί έχει γίνει δε λέει. Μετά τον έπιασε και μια ημικρανία αλλά πρόβλημά του. Ας της είχε πεί για τον γιατρό και τι του είπε για να μη φωνάζει και αυτή!

Όσο για την Εύα...αν δεν τα βρει πρώτα με τον εαυτό της...πριν λίγες μέρες της μίλησε η μάνα της από το ένα αυτί της μπήκαν και από το άλλο της βγήκαν. Ωραία χώρισε με τον Μάνο. Χάθηκε ο κόσμος να μείνει μόνη της χωρίς κανέναν για κάποιο διάστημα; Επειδή ο Στέφανος της πρόσφερε βοήθεια έπρεπε να του δώσει σαν αντάλλαγμα τί; Ίσα ίσα έπρεπε να της κόψει της Εύας ότι αν την αγαπάει πραγματικά δεν θα της έβαζε τελεσίγραφο. Και λες και έχουν περάσει 10 χρόνια. 3 μήνες πέρασαν και αυτός ο Στέφανος κάνει λες και τον έχει στο περίμενε αιώνες! Δηλαδή 6 χρόνια χώρια της άντεξε τώρα δεν μπορεί να περιμένει; Αλλά και η Εύα έλεος δηλαδή, να πάει να τα πετάξει φόρα παρτίδα και γιατί για να μη χάσει έναν που δεν αγαπάει;
Αυτά!
Ntinaki1
Ntinaki1
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Θηλυκό Τόπος : Πειραιάς
Ασχολίες : Πολλές και διάφορες

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Eπεισόδιο 220 Ημερομηνία 20-10-2009 - Σελίδα 4 Empty Απ: Eπεισόδιο 220 Ημερομηνία 20-10-2009

Δημοσίευση από konstantina Τρι Οκτ 20, 2009 10:39 pm

Ntinaki1 έγραψε:Το επεισόδιο μου άρεσε πολύ!
Κατ'αρχήν ήταν όλες κούκλες!
Ο Λουκάς μου έχει σπάσει τα νεύρα πάρα πολύ με το θέμα Νταίζη. Έτσι για την Νόρα δεν έχει τρέξει ποτέ... την άλλη μόνο που δεν τη παρακάλεσε. Να σας πω πολύ θα το χαρώ να δω τη φάτσα του όταν θα δει τη Νταίζη με κανέναν Μάνο ή με κανέναν Ρούσσο! Κάποια στιγμή θα γίνει και αυτό δεν μπορεί...εκεί να δω τι θα κάνει με τη σκυλού!

Μου άρεσε πολύ η Μελίτα και η Νόρα στο σπίτι της δέυτερης.
Γενικά όλο το ξέσπασμα του Λουκά δεν μου άρεσε τέτοια μέρα με τον παπά δίπλα! Χάλασε τη βάπτιση και τίποτα δεν είπε ( για το μήνυμα) και όλη του η καούρα μετά ήταν η βρεγμένη Νταίζη που μακάρι η Αμαλία να στείλει 5-6 να τη πλακώσουν στις γρήγορες μιας και την απείλησε!

Η Μελίτα ήταν παρμένη από τον Στέφανο αλλά καλά του τα έσουρε του Μάνου γιατί και αυτό όλο μισόλογα είναι αλλά να πει και τί έχει γίνει δε λέει. Μετά τον έπιασε και μια ημικρανία αλλά πρόβλημά του. Ας της είχε πεί για τον γιατρό και τι του είπε για να μη φωνάζει και αυτή!

Όσο για την Εύα...αν δεν τα βρει πρώτα με τον εαυτό της...πριν λίγες μέρες της μίλησε η μάνα της από το ένα αυτί της μπήκαν και από το άλλο της βγήκαν. Ωραία χώρισε με τον Μάνο. Χάθηκε ο κόσμος να μείνει μόνη της χωρίς κανέναν για κάποιο διάστημα; Επειδή ο Στέφανος της πρόσφερε βοήθεια έπρεπε να του δώσει σαν αντάλλαγμα τί; Ίσα ίσα έπρεπε να της κόψει της Εύας ότι αν την αγαπάει πραγματικά δεν θα της έβαζε τελεσίγραφο. Και λες και έχουν περάσει 10 χρόνια. 3 μήνες πέρασαν και αυτός ο Στέφανος κάνει λες και τον έχει στο περίμενε αιώνες! Δηλαδή 6 χρόνια χώρια της άντεξε τώρα δεν μπορεί να περιμένει; Αλλά και η Εύα έλεος δηλαδή, να πάει να τα πετάξει φόρα παρτίδα και γιατί για να μη χάσει έναν που δεν αγαπάει;
Αυτά!

σε γενικες γραμμες με καλυψες :D

konstantina
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Eπεισόδιο 220 Ημερομηνία 20-10-2009 - Σελίδα 4 Empty Απ: Eπεισόδιο 220 Ημερομηνία 20-10-2009

Δημοσίευση από anna90 Τρι Οκτ 20, 2009 11:06 pm

ΕΥΑ έγραψε:η νταιζη δεν παλευεται!!!!δεν την θελω!δεν την θελω !τελοοοος!
E δεν νομίζω να υπάρχει κάποιος που να την θέλει...Ειλικρίνα όμως δεν αντέχεται...Δεν μπορώ να την βλέπω στο σίριαλ...Ούτε με τον Λουκά ούτε με τον Ρούσσο όύτε με κανέναν άλλον...Να φύγει...
Αν πληρώσει η Αμαλία για να την δείρουν θα γίνει η ηρωίδα μου....!!
anna90
anna90
Εδεμοφανάκι
Εδεμοφανάκι

Θηλυκό Τόπος : Καβάλα-Έδεσσα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Eπεισόδιο 220 Ημερομηνία 20-10-2009 - Σελίδα 4 Empty Απ: Eπεισόδιο 220 Ημερομηνία 20-10-2009

Δημοσίευση από Clarabelle Τρι Οκτ 20, 2009 11:41 pm


Tί έγινε σήμερα βρε κορίτστια;
Πήγα η γυναίκα μέχρι το γήπεδο και γύρισα και πάω στο σχολιασμό και βλέπω 10 σελίδες
Ομαδική κρίση πάθατε;
Κατ αρχήν ο Λουκάς σας το ξαναείπα ας πάει με τη Νταιζούλα να ξελαμπικάρει λίγο μήπως και αρχίσει να σκέπτεται.
Όσο και να μας χαλάει ας το ζήσει να του φύγει το απωθημένο και να γυρίσει να δει τι έχει δίπλα του.
Αν δεν το κάνει μια ζωή θα σέρνεται μπακούρι.
Οπότε κουλάρετε ουδέν κακόν αμιγές καλού.
Στο θέμα του Στέφανου με συγχωρείται αλλά όσα είπε στην Εύα τα βρήκα απολύτως λογικά.
Αυτό που της είπε δεν νομίζω οτι ήταν έλα να κοιμηθείς μαζί μου αλλά αποφάσισε αν θα πάμε παρακάτω. Έχει διαφορά.
Άλλωστε αν κατάλαβα καλά απ τα παρακάτω, δεν θα δεχτεί την κίνηση της Εύας. Αυτό από μόνο του λέει πολλά.
Ο Στέφανος την αγαπάει την Εύα και είναι φυσικό να πονάει βλέποντας την να τον χρησιμοποιεί σαν δεκανίκι, δεν είναι άλλωστε η πρώτη φορά που της το λέει.
Η Εύα πάλι πρέπει να αποφασίσει αν θέλει να αφήσει το παρελθόν πίσω. Η κίνησή της ήταν σπασμωδική. Νομίζω όμως οτι θα μετρήσει στα υπέρ η κίνηση του Στέφανου να τη σταματήσει. Θα δούμε.
Σήμερα λόγω βάπτισης ήταν όλοι τους κουκλιά. Το φασολάκι όμως ήταν για δάγκωμα. Love!
Ο Λουκάς μπορεί να μου πει κανείς γιατί έκανε τον καυγά; Νευράκια έχει το παλικάρι και ξεσπάει. Δείτε το θετικά. Θα τον καλμάρει η Νταιζούλα.
Όλα θετικά τα βλέπω σήμερα. Κέρδισε η ομάδα βλέπετε.:Opados
Clarabelle
Clarabelle
Forum Team
Forum Team

Θηλυκό Τόπος : Πειραιάς

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Eπεισόδιο 220 Ημερομηνία 20-10-2009 - Σελίδα 4 Empty Απ: Eπεισόδιο 220 Ημερομηνία 20-10-2009

Δημοσίευση από anna90 Τρι Οκτ 20, 2009 11:46 pm

Clarabelle έγραψε:
Tί έγινε σήμερα βρε κορίτστια;
Πήγα η γυναίκα μέχρι το γήπεδο και γύρισα και πάω στο σχολιασμό και βλέπω 10 σελίδες
Ομαδική κρίση πάθατε;
Κατ αρχήν ο Λουκάς σας το ξαναείπα ας πάει με τη Νταιζούλα να ξελαμπικάρει λίγο μήπως και αρχίσει να σκέπτεται.
Όσο και να μας χαλάει ας το ζήσει να του φύγει το απωθημένο και να γυρίσει να δει τι έχει δίπλα του.
Αν δεν το κάνει μια ζωή θα σέρνεται μπακούρι.
Οπότε κουλάρετε ουδέν κακόν αμιγές καλού.
Στο θέμα του Στέφανου με συγχωρείται αλλά όσα είπε στην Εύα τα βρήκα απολύτως λογικά.
Αυτό που της είπε δεν νομίζω οτι ήταν έλα να κοιμηθείς μαζί μου αλλά αποφάσισε αν θα πάμε παρακάτω. Έχει διαφορά.
Άλλωστε αν κατάλαβα καλά απ τα παρακάτω, δεν θα δεχτεί την κίνηση της Εύας. Αυτό από μόνο του λέει πολλά.
Ο Στέφανος την αγαπάει την Εύα και είναι φυσικό να πονάει βλέποντας την να τον χρησιμοποιεί σαν δεκανίκι, δεν είναι άλλωστε η πρώτη φορά που της το λέει.
Η Εύα πάλι πρέπει να αποφασίσει αν θέλει να αφήσει το παρελθόν πίσω. Η κίνησή της ήταν σπασμωδική. Νομίζω όμως οτι θα μετρήσει στα υπέρ η κίνηση του Στέφανου να τη σταματήσει. Θα δούμε.
Σήμερα λόγω βάπτισης ήταν όλοι τους κουκλιά. Το φασολάκι όμως ήταν για δάγκωμα. Love!
Ο Λουκάς μπορεί να μου πει κανείς γιατί έκανε τον καυγά; Νευράκια έχει το παλικάρι και ξεσπάει. Δείτε το θετικά. Θα τον καλμάρει η Νταιζούλα.
Όλα θετικά τα βλέπω σήμερα. Κέρδισε η ομάδα βλέπετε.:Opados
Και μένα αυτό μου έκανε εντύπωση οι 10 σελίδες...Να δεις τι θα γίνει την μέρα που θα κινδένεψει το καημένο το Ευάκι στην απαγωγή...Ο Χ Α Μ Ο Σ ...
Κέρδισε η ομάδα βλέπω, κοκκινο-ασπρο vomit vomit vomit μπαρμπαδέλι βλέπω...Και εδώ νομίζω θα τα χαλάσουμε...
anna90
anna90
Εδεμοφανάκι
Εδεμοφανάκι

Θηλυκό Τόπος : Καβάλα-Έδεσσα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Eπεισόδιο 220 Ημερομηνία 20-10-2009 - Σελίδα 4 Empty Απ: Eπεισόδιο 220 Ημερομηνία 20-10-2009

Δημοσίευση από Clarabelle Τρι Οκτ 20, 2009 11:50 pm


Το μπαρμπαδέλι δεν το κατάλαβα, και για τις ομάδες δεν τα χαλάω με κανέναν.
Βέβαια για μένα μια είναι η ομάδα. Η δική μου lol!
Clarabelle
Clarabelle
Forum Team
Forum Team

Θηλυκό Τόπος : Πειραιάς

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σελίδα 4 από 5 Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5  Επόμενο

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης