Edem Forum
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Επεισόδιο 594 - Ημερομηνία 24-10-2011

+23
Ioanna T
kapetanissa
loukasnora
Antigoni!
fay66
polykarpos
dm10811
ΣΨ1
alex1
νοριτσα
giwta007
Καρ-Mik
fay
JESSIE
zeta88
nefelik
sarita
gxnel
roria
evaki16
evanna
trelli petrakitsa
Clarabelle
27 απαντήσεις

Σελίδα 2 από 5 Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5  Επόμενο

Πήγαινε κάτω

Βαθμολογείστε το σημερινό επεισόδιo

Επεισόδιο 594 - Ημερομηνία 24-10-2011 - Σελίδα 2 Vote_lcap0%Επεισόδιο 594 - Ημερομηνία 24-10-2011 - Σελίδα 2 Vote_rcap 0% 
[ 0 ]
Επεισόδιο 594 - Ημερομηνία 24-10-2011 - Σελίδα 2 Vote_lcap14%Επεισόδιο 594 - Ημερομηνία 24-10-2011 - Σελίδα 2 Vote_rcap 14% 
[ 7 ]
Επεισόδιο 594 - Ημερομηνία 24-10-2011 - Σελίδα 2 Vote_lcap20%Επεισόδιο 594 - Ημερομηνία 24-10-2011 - Σελίδα 2 Vote_rcap 20% 
[ 10 ]
Επεισόδιο 594 - Ημερομηνία 24-10-2011 - Σελίδα 2 Vote_lcap20%Επεισόδιο 594 - Ημερομηνία 24-10-2011 - Σελίδα 2 Vote_rcap 20% 
[ 10 ]
Επεισόδιο 594 - Ημερομηνία 24-10-2011 - Σελίδα 2 Vote_lcap20%Επεισόδιο 594 - Ημερομηνία 24-10-2011 - Σελίδα 2 Vote_rcap 20% 
[ 10 ]
Επεισόδιο 594 - Ημερομηνία 24-10-2011 - Σελίδα 2 Vote_lcap24%Επεισόδιο 594 - Ημερομηνία 24-10-2011 - Σελίδα 2 Vote_rcap 24% 
[ 12 ]
 
Σύνολο Ψήφων : 49
 
 
Η Ψηφοφορί έκλεισε

Επεισόδιο 594 - Ημερομηνία 24-10-2011 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 594 - Ημερομηνία 24-10-2011

Δημοσίευση από JESSIE Δευ Οκτ 24, 2011 9:25 pm

Fay, δεν είναι θέμα οτι σπαταλήθηκε χρόνος για τον απόλυτο, ακόμη κι ένας αποτυχημένος έρωτας έχει τη θέση του σε μια καθημερινή σειρά 4 κύκλων, αφού οι σχέσεις μεταξύ των χαρακτήρων, ακόμη και οσες δεν έχουν αίσιο τέλος, είναι βασικές για το προχώρημα της πλοκής. Και το μη αίσιο τέλος αυτής της σχέσης το προετοίμαζαν εδώ και πάρα πολύ καιρό, τον είχαν καταδικάσει δηλαδή, ακόμη κι όταν οι περισσότεροι δεν το έβλεπαν.
Καλά κάνουν και δίνουν αυτήν την κατάληξη στη Μελίτα, αν μη τι άλλο είναι ένα παράδειγμα προς αποφυγήν, αλλά παραμένει το γεγονός οτι της χαρίζουν τηλεοπτικό χρόνο περισσότερο απ'ότι μπορούμε να αντέξουμε, δεδομένου κιόλας οτι δεν έχει τα φόντα για να δώσει ενδιαφέρον στις σκηνές της, αφού έχει μόνιμα την ίδια έκφραση, και είναι σαν να απαγγέλει ποιηματάκια, όπως έγραψε και η Καρμίκ πιό πάνω.

Κάτι άλλο θέλω να προσθέσω για το σημερινό, ίσως είμαι η μόνη, αλλά δεν μου άρεσε καθόλου ο τρόπος παρέμβασης της Μαρίλιας στον Λευτέρη. Πού ακούστηκε η μικρή, πού μέχρι τώρα τους είχε κάνει όλους κουλουβάχατα με τους έρωτές της και τις κατηγορίες της προς πάσα κατεύθυνση, να παίζει και ρόλο μεσολαβητή και να καθησυχάζει το Λευτέρη, με ύφος μάλιστα μαμάς προς παιδί, οτι εκείνη θα τα λύσει όλα, αφού βέβαια σιγουρευτεί οτι οι σκοποί του Λευτέρη είναι καλοί και την αγαπάει πραγματικά την Εύα..... Αυτό πιά είναι πάρα πολύ, και μου κάνει εντύπωση η καλωσύνη και η ανοχή με την οποία τα δέχεται όλα αυτά ο Λευτέρης. Φαίνεται οτι είναι αλήθεια αυτο που λένε οτι ο έρωτας αποβλακώνει.....
JESSIE
JESSIE
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Θηλυκό Τόπος : ΑΘΗΝΑ

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 594 - Ημερομηνία 24-10-2011 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 594 - Ημερομηνία 24-10-2011

Δημοσίευση από dm10811 Δευ Οκτ 24, 2011 9:30 pm

evanna έγραψε:Ο Ρουσσος την Αννα απο που την ηξερε.....Εχει αναφερθει ποτε κατι τετοιο και εμενα μου διαφευγει ή ειναι και αυτο ενα απο τα γνωστα κενα?

Βασικα ειχε αναφερθει οτι η Αννα ειχε παρει τηλεφωνο τον Ρουσσο...Δεν θυμαμαι αν ειχαν πει ποτε τον ειχε παρει τηλεφωνο δηλαδη λιγο πριν πεθανει...Ο ιδιος ο Ρουσσος ειπε οτι τον ηθελε για καποια υποθεση και οτι δεν προλαβε να τη συναντησει...Επισης ειπε οτι τη νυχτα του φονου ηταν με καποιον πελατη στο γραφειο του οποιου το ονομα αρνηθηκε να αποκαλυψει...Τι σχεση μπορει να ειχε ο Ρουσσος με την Αννα δεν εχουν πει και ισως να μην ειχαν και καμια...Εφοσον η Αννα δολοφονηθηκε πριν παει μπορει και ο ιδιος ο Ρουσσος να μην εμαθε ποτε για ποιον λογο τον ηθελε και ουτε να μπορει να το υποψιαστει καν...
dm10811
dm10811
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Αθηνα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 594 - Ημερομηνία 24-10-2011 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 594 - Ημερομηνία 24-10-2011

Δημοσίευση από ΣΨ1 Δευ Οκτ 24, 2011 9:36 pm

jessie ,να σου πω εγω πως το ειδα αυτο με την Μαριλια!
Η Μαριλια προσπαθει να επανορθωσει για οσα της ειπε της Ευας και αισθανεται ασχημα γι αυτα,δηλ γι αυτα που ειπε και σκεφτηκε για την μαμα της.Θελει λοιπον να βοηθησει στην επανασυνδεση τους και πιστευει οτι εν μερει φταιει γαι τον χωρισμο τους.Κοιτα αν η παρεμβαση γινοταν απο ενα παιδι που ειχε ζησει και μεγαλωσει με την μαμα του και μενα θα μου φαινοταν καπως.Ομως η Μαριλια ειναι αλλιως,ειναι και κορη ,αλλα και αδελφη της Ευας.Η σχεση τους δεν ειναι η κλασικη σχεση μανας κορης.Οσο καιρο νομιζε πως ηταν αδελφη της,της φεροταν σαν φιλη και το ιδιο κανει και τωρα!

ΣΨ1
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Τόπος : Αθήνα
Ασχολίες : Πολλές

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 594 - Ημερομηνία 24-10-2011 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 594 - Ημερομηνία 24-10-2011

Δημοσίευση από JESSIE Δευ Οκτ 24, 2011 9:42 pm

ΣΨ1 έγραψε:jessie ,να σου πω εγω πως το ειδα αυτο με την Μαριλια!
Η Μαριλια προσπαθει να επανορθωσει για οσα της ειπε της Ευας και αισθανεται ασχημα γι αυτα,δηλ γι αυτα που ειπε και σκεφτηκε για την μαμα της.Θελει λοιπον να βοηθησει στην επανασυνδεση τους και πιστευει οτι εν μερει φταιει γαι τον χωρισμο τους.Κοιτα αν η παρεμβαση γινοταν απο ενα παιδι που ειχε ζησει και μεγαλωσει με την μαμα του και μενα θα μου φαινοταν καπως.Ομως η Μαριλια ειναι αλλιως,ειναι και κορη ,αλλα και αδελφη της Ευας.Η σχεση τους δεν ειναι η κλασικη σχεση μανας κορης.Οσο καιρο νομιζε πως ηταν αδελφη της,της φεροταν σαν φιλη και το ιδιο κανει και τωρα!

Συμφωνώ οτι ο σκοπός της ήταν καλός, αυτό που μ'ενόχλησε είναι το ύφος της προς το Λευτέρη, κάπως συγκαταβατικό μου φάνηκε, λές κι αυτή μόνο είναι ικανή να πείσει την Εύα, και ο Λευτέρης είναι το άπειρο αγοράκι που έχει ανάγκη τις συμβουλές της... Η Μαρίλια πάντα είχε αυτό το μικρομέγαλο που μ'ενοχλούσε, είχε βέβαια και κάποιες σκηνές με την Εύα που μου άρεσαν, αλλά γενικά δεν την πολυπάω... Βέβαια αν είναι να βοηθήσει να δεί το φώς το αληθινό η Εύα, αφού από μόνη της δεν καταλαβαίνει, τι να πω, κάθε βοήθεια ευπρόσδεκτη....
JESSIE
JESSIE
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Θηλυκό Τόπος : ΑΘΗΝΑ

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 594 - Ημερομηνία 24-10-2011 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 594 - Ημερομηνία 24-10-2011

Δημοσίευση από Clarabelle Δευ Οκτ 24, 2011 9:43 pm

JESSIE έγραψε:

Κάτι άλλο θέλω να προσθέσω για το σημερινό, ίσως είμαι η μόνη, αλλά δεν μου άρεσε καθόλου ο τρόπος παρέμβασης της Μαρίλιας στον Λευτέρη. Πού ακούστηκε η μικρή, πού μέχρι τώρα τους είχε κάνει όλους κουλουβάχατα με τους έρωτές της και τις κατηγορίες της προς πάσα κατεύθυνση, να παίζει και ρόλο μεσολαβητή και να καθησυχάζει το Λευτέρη, με ύφος μάλιστα μαμάς προς παιδί, οτι εκείνη θα τα λύσει όλα, αφού βέβαια σιγουρευτεί οτι οι σκοποί του Λευτέρη είναι καλοί και την αγαπάει πραγματικά την Εύα..... Αυτό πιά είναι πάρα πολύ, και μου κάνει εντύπωση η καλωσύνη και η ανοχή με την οποία τα δέχεται όλα αυτά ο Λευτέρης. Φαίνεται οτι είναι αλήθεια αυτο που λένε οτι ο έρωτας αποβλακώνει.....


Όχι δεν είσαι η μόνη. Ούτε και σε μένα άρεσε η παρέμβαση της Μαρίλιας όπως δεν μου άρεσε και η αντιμετώπιση των κοριτσιών.
Η Μαρίλια ας βρεί πρώτα τις σταθερές της με την Εύα ας αποφασίσει αν είναι ή όχι μάνα της ας λύσει τα δικά τους θέματα και ας αφήσει την Εύα να κάνει ότι νομίζει
Όλο αυτό το πατρονάρισμα είναι τουλάχιστον γελοίο και όχι μόνο απ τη μικρή αλλά κι απ τους φίλους της
Θεωρώ άδικο για το Λευτέρη να τον σπρώχνουν σε μια σχέση που βλέπουν οτι δεν έχει θέση. Αυτός ο άντρας έχει προσφέρει ολόψυχα και δικαιούται μια γυναίκα ολόκληρη κι όχι μισερή όπως έχει καταντήσει η Εύα
Αντίστοιχα κι η Εύα δικαιούται έναν άντρα που δεν κρύβεται πίσω απ τα φουστάνια καμιάς φίλης και καμιάς κόρης και λύνει τα θέματά του μόνος του
Δεν το σχολίασα γιατί όλο αυτό είναι τόσο μεγάλη ξεπέτα που το θεώρησα ανάξιο λόγου
Νομίζω οτι ασχολήθηκαν με τους μεγάλους έρωτες τα έκαναν θάλασσα γιατί στον έναν έφυγε ο ηθοποιός και στον άλλον δεν έδεσε η σούπα και τώρα δίνουν δύο σχέσεις συμβιβασμένων ζευγαριών
Και το Εύα Λευτέρης και το Στέφανος Εριέττα είναι απίστευτα ξενέρωτες ιστορίες
Ίσως γι αυτό επιμένουν στο μεγάλο έρωτα της Νταίζης μόνο που ξεχνούν οτι το κοινό έχει δει το παρελθόν και της Νταίζης και του Χρήστου και η σχέση δείχνει ελαφρώς γελοία
Clarabelle
Clarabelle
Forum Team
Forum Team

Θηλυκό Τόπος : Πειραιάς

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 594 - Ημερομηνία 24-10-2011 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 594 - Ημερομηνία 24-10-2011

Δημοσίευση από JESSIE Δευ Οκτ 24, 2011 9:50 pm


Εντάξει, οι ιστορίες Εύας Λευτέρη και Στέφανου Εριέττας δεν είναι ξενέρωτες, επειδή υπάρχουν ειλικρινή αισθήματα μεταξύ τους.
Αν μιά ιστορία , για να θεωρηθεί ενδιαφέρουσα, πρέπει να είναι ακραία, ευχαριστώ δεν θα πάρω. Και η ιστορία Νικόλα Δάφνης δεν έχει και ιδιαίτερα "κύματα", αλλά είναι γλυκειά και όμορφη.
Αλλωστε υπάρχει αρκετή τρέλλα ήδη στα Μυστικά με τη Μελίτα, τη Νταίζη, και όλους τους υπόλοιπους , θα μας βγούν κι άλλοι "εμμονικοί" πριν τελειώσει η σειρά, οπότε το να βλέπουμε και μερικές όμορφες ιστορίες αγάπης είναι μιά ευχάριστη αλλαγή....
Ομως ακριβώς για το "πατρονάρισμα" του Λευτέρη απ'όλο το γυναικείο πληθυσμό της σειράς, έχω και γώ τις ενστάσεις μου.... Ο ηθοποιός ανταπεξέρχεται πολύ καλά όμως, δίνει τη σωστή δόση χιούμορ κι έτσι σώνεται η κατάσταση....
JESSIE
JESSIE
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Θηλυκό Τόπος : ΑΘΗΝΑ

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 594 - Ημερομηνία 24-10-2011 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 594 - Ημερομηνία 24-10-2011

Δημοσίευση από polykarpos Δευ Οκτ 24, 2011 9:50 pm

Σήμερα βλέποντας την Μελίτα έμεινα κάπως έτσι
Επεισόδιο 594 - Ημερομηνία 24-10-2011 - Σελίδα 2 Tumblr_lt9ysnLwaG1qmmm1d
Βλέποντας το δίδυμο Νταίζη Στέλλας
Επεισόδιο 594 - Ημερομηνία 24-10-2011 - Σελίδα 2 Tumblr_ltk3m9qLW71qa0rgyo1_500
Βλέποντας Το δίδυμο Εριέττα Λουκά ένιωσα για την Ερρη κάπως έτσι
Το καλό που του θέλω του Κατράλη να εκτημίσει το πόσο υποφέρει η Εριέττα για αυτόν
Επεισόδιο 594 - Ημερομηνία 24-10-2011 - Σελίδα 2 Tumblr_ltjzysOGLD1qgqgnp
Για τον Ρούσο πολύ έμεινα βλέποντας τον κάπως έτσι
Μα έλεος πέρα απ το χρήμα την δύναμη και οτιδήποτε είναι εφήμερο σε αυτή την ζωή αυτό που μετρά είναι η υγεία πόσο μάλλον αν αφορά την υγεία του παιδιού σου απλά απαράδεκτος
Επεισόδιο 594 - Ημερομηνία 24-10-2011 - Σελίδα 2 Tumblr_laopupog931qazf3y
polykarpos
polykarpos
Τουρίστας
Τουρίστας

Άντρας

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 594 - Ημερομηνία 24-10-2011 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 594 - Ημερομηνία 24-10-2011

Δημοσίευση από ΣΨ1 Δευ Οκτ 24, 2011 9:51 pm

Επισης να πω οτι ο Ρουσος λεγοντας στην Αντιγονη οτι η Αννα τον πηρε τηλ και του ειπε ,οτι μετα την Αντιγονη θα περασει απ αυτον,εκλεισε και μια απορια για εκεινο το τηλ!!Δηλ εγω τωρα ξερω οτι η Αννα θα ελεγε διαφορα στον Ρουσο,επι χρημασι βεβαια!Πολυ σημαντικο ε;;;;;αλλα μεσα στην μετριοτητα του επ το ξεχασαμε.Μονο ο alex το σχολιασε!

ΣΨ1
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Τόπος : Αθήνα
Ασχολίες : Πολλές

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 594 - Ημερομηνία 24-10-2011 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 594 - Ημερομηνία 24-10-2011

Δημοσίευση από fay66 Δευ Οκτ 24, 2011 9:53 pm

Τι να πει κανείς;
Κουράστηκα να βλέπω τη Μελίτα να συμπεριφέρεται όπως συμπεριφέρεται και ο Ρούσσος να σφυρίζει αδιαφορος.Όποιος από εμάς είναι γονιός μόλις ψιλιαζόμαστε κάτι για το παιδί μας το πρώτο πράγμα που κάνουμε είναι να ζητήσουμε βοήθεια από ειδικό. Θα μου πείτε πως έτσι εξυπηρετείται το σενάριο. Να αλλά και η μυθοπλασία έχει και τα όριά της.
Η Μελίτα καλώς ή κακώς έχει πάθει εμμονή με τη Μελίτα. Βλέπει ότι όλοι είναι κοντά της , κάπου τους χάνει και όλο το πάθος εναντίον της μετατράπηκε σε εμμονή προς το Στέφανο.Κάποια στιγμή θα το πάθαινε.Έπαθε κατραπακιά από το Μάνο , μετά από τον Καρτάλη. Δεν είχε ψηθεί και στα προβλήματα της ζωής .Μέσα σε μια γυάλα ήταν , λογικά να ξεφύγει.
Ο Ρούσσος πατέρας όμως;Μας τον παρουσιάζουν τόσο αδίστσκτο πια που ούτε το παιδί του δεν σκέφτεται; Μπορεί να είναι και η άρνηση που νιώθουμε όταν κάποιο πρόβλημα σκάει μύτη .Μετά έρχονται οι τύψεις , αργότερα η αποδοχή και στο τέλος ζητάμε βοήθεια. Η Αμαλία τα κατάλαβε τα προβλήματα με τη μικρή. Ο πατέρας Ρούσσος; Σου λέει ας συνεχίσω τα σχέδιά μου και της Μελίτας θα της περάσει.Άντε να το καταπιούμε και αυτό. Το γεγονός ότι η Μελίτα είναι υπεύθυνη για ένα παιδί δεν τον αγγίζει;Αν ήταν μόνη της , χαλάλι.Αλλά τώρα; Είπαμε να οδηγηθεί η Μελίτα σε ακραία πράξη εναντίον της Εριέττας , αλλά αφήνουν πολύ καιρό να περάσει και η άλλη όσο πάει και τρελαίνεται.Με ένα παιδί επαναλαμβάνω στο σπίτι της. Και αν αυτή της η εμμονή γυρίσει και εναντίον της Νεφέλης; Δικηγόρος είναι , πολλά χρόνια στο κουρμπέτη έχει δει πολλά και έπρεπε να είναι πιο προσεχτικός.
Μου άρεσε η Μαρίλια. Έβγαλε μια αποφασιστικότητα και έναν τσαμπουκά -με την καλή έννοια-που έδειξε ότι είναι κόρη του Μάνου. Με τη διαφορά ότι παίρνει πρωτοβουλίες όταν θέλει να κάνει κάτι σωστό και δίκιο.
Η Εριέττα κλεισμένη άδικα σε ένα κελί 2επί 3 και πάλι καλά πως κρατιέται.Άντε να λαβαίνεις και τέτοια ραβασάκια από πάνω.
Η Αμαλία προσπαθεί αλλά στο βρόντο όλες οι προσπάθειες επαναφοράς , επαναπροσδιορισμού και ενδοσκόπησης για το Μελιτάκι.
Νταίζη δε σχολιάζω , καταντά κουραστικό.Τον αγαπώ αλλά δεν το συγχωρώ. Σιγά βρε Πάπα της Ρώμης.
Ο Λουκάς να τρέχει δεξιά και αριστερά και την μπεμπούλα ούτε που προλαβαίνει να τη δει.Προσωπικά άλλα ήθελα να δω , αλλά ...........
Θα σταθώ στο Νικολάκη. Επιτέλους διεκδικεί και κάτι δικό του. Ας είναι καλά και ο φόβος που νιώθει για τη Δάφνη γιατί τέτοια μπεκάτσα που ήταν-καλά έσκασα στο γέλιο -και τέτοιος βουτυρομπεμπές θα τα έδινε πίσω.Σου λέει από τη μια η Δάφνη και από την άλλη η Νταίζη , δεν τη γλιτώνω.Θανατηφόρος συνδιασμός. Ο Ρούσσος έριξε την άρνησή του να πάρει τα λεφτά και τη δημοσιοποίηση στο Λουκά.Καλά τώρα μεταξύ μας Ρουσσάκο είμαστε.
Και ως συνήθως ήξερε και για την Άννα. Αχ αυτοί οι αρχαίοι Έλληνες με τον από μηχανής Θεό .Τσούπ έφτασε και μέχρι και στο σήμερα όταν οι συγγραφείς τα κάνουν κουλουβάχατα.
Τι θα ψηφίσω; Τίποτα, μήπως και τα επόμενα είναι καλύτερα .Dum spiro spero. λοιπόν!!!!

fay66
Εδεμοφανάκι
Εδεμοφανάκι

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 594 - Ημερομηνία 24-10-2011 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 594 - Ημερομηνία 24-10-2011

Δημοσίευση από alex1 Δευ Οκτ 24, 2011 9:57 pm

fay66 έγραψε:Τι να πει κανείς;
Κουράστηκα να βλέπω τη Μελίτα να συμπεριφέρεται όπως συμπεριφέρεται και ο Ρούσσος να σφυρίζει αδιαφορος.Όποιος από εμάς είναι γονιός μόλις ψιλιαζόμαστε κάτι για το παιδί μας το πρώτο πράγμα που κάνουμε είναι να ζητήσουμε βοήθεια από ειδικό. Θα μου πείτε πως έτσι εξυπηρετείται το σενάριο. Να αλλά και η μυθοπλασία έχει και τα όριά της.
Η Μελίτα καλώς ή κακώς έχει πάθει εμμονή με τη Μελίτα. Βλέπει ότι όλοι είναι κοντά της , κάπου τους χάνει και όλο το πάθος εναντίον της μετατράπηκε σε εμμονή προς το Στέφανο.Κάποια στιγμή θα το πάθαινε.Έπαθε κατραπακιά από το Μάνο , μετά από τον Καρτάλη. Δεν είχε ψηθεί και στα προβλήματα της ζωής .Μέσα σε μια γυάλα ήταν , λογικά να ξεφύγει.
Ο Ρούσσος πατέρας όμως;Μας τον παρουσιάζουν τόσο αδίστσκτο πια που ούτε το παιδί του δεν σκέφτεται; Μπορεί να είναι και η άρνηση που νιώθουμε όταν κάποιο πρόβλημα σκάει μύτη .Μετά έρχονται οι τύψεις , αργότερα η αποδοχή και στο τέλος ζητάμε βοήθεια. Η Αμαλία τα κατάλαβε τα προβλήματα με τη μικρή. Ο πατέρας Ρούσσος; Σου λέει ας συνεχίσω τα σχέδιά μου και της Μελίτας θα της περάσει.Άντε να το καταπιούμε και αυτό. Το γεγονός ότι η Μελίτα είναι υπεύθυνη για ένα παιδί δεν τον αγγίζει;Αν ήταν μόνη της , χαλάλι.Αλλά τώρα; Είπαμε να οδηγηθεί η Μελίτα σε ακραία πράξη εναντίον της Εριέττας , αλλά αφήνουν πολύ καιρό να περάσει και η άλλη όσο πάει και τρελαίνεται.Με ένα παιδί επαναλαμβάνω στο σπίτι της. Και αν αυτή της η εμμονή γυρίσει και εναντίον της Νεφέλης; Δικηγόρος είναι , πολλά χρόνια στο κουρμπέτη έχει δει πολλά και έπρεπε να είναι πιο προσεχτικός.
Μου άρεσε η Μαρίλια. Έβγαλε μια αποφασιστικότητα και έναν τσαμπουκά -με την καλή έννοια-που έδειξε ότι είναι κόρη του Μάνου. Με τη διαφορά ότι παίρνει πρωτοβουλίες όταν θέλει να κάνει κάτι σωστό και δίκιο.
Η Εριέττα κλεισμένη άδικα σε ένα κελί 2επί 3 και πάλι καλά πως κρατιέται.Άντε να λαβαίνεις και τέτοια ραβασάκια από πάνω.
Η Αμαλία προσπαθεί αλλά στο βρόντο όλες οι προσπάθειες επαναφοράς , επαναπροσδιορισμού και ενδοσκόπησης για το Μελιτάκι.
Νταίζη δε σχολιάζω , καταντά κουραστικό.Τον αγαπώ αλλά δεν το συγχωρώ. Σιγά βρε Πάπα της Ρώμης.
Ο Λουκάς να τρέχει δεξιά και αριστερά και την μπεμπούλα ούτε που προλαβαίνει να τη δει.Προσωπικά άλλα ήθελα να δω , αλλά ...........
Θα σταθώ στο Νικολάκη. Επιτέλους διεκδικεί και κάτι δικό του. Ας είναι καλά και ο φόβος που νιώθει για τη Δάφνη γιατί τέτοια μπεκάτσα που ήταν-καλά έσκασα στο γέλιο -και τέτοιος βουτυρομπεμπές θα τα έδινε πίσω.Σου λέει από τη μια η Δάφνη και από την άλλη η Νταίζη , δεν τη γλιτώνω.Θανατηφόρος συνδιασμός. Ο Ρούσσος έριξε την άρνησή του να πάρει τα λεφτά και τη δημοσιοποίηση στο Λουκά.Καλά τώρα μεταξύ μας Ρουσσάκο είμαστε.
Και ως συνήθως ήξερε και για την Άννα. Αχ αυτοί οι αρχαίοι Έλληνες με τον από μηχανής Θεό .Τσούπ έφτασε και μέχρι και στο σήμερα όταν οι συγγραφείς τα κάνουν κουλουβάχατα.
Τι θα ψηφίσω; Τίποτα, μήπως και τα επόμενα είναι καλύτερα .Dum spiro spero. λοιπόν!!!!


Συμφωνώ απόλυτα σε όλα!!!!! : respect :

alex1
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Άντρας Τόπος : ΑΘΗΝΑ

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 594 - Ημερομηνία 24-10-2011 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 594 - Ημερομηνία 24-10-2011

Δημοσίευση από JESSIE Δευ Οκτ 24, 2011 9:59 pm

Εγώ κι εγώ μιαν απορία: Το περιεχόμενο μερικών τηλεφωνημάτων μπορεί να γίνεται γνωστό στην αστυνομία, κι άλλων όχι?
Πχ. η αστυνομία άκουσε την Εριέττα να απειλεί την Αννα. απ'το τηλέφωνο... Γιατί δεν άκουσε και τι έλεγαν η Αντιγόνη και η Αννα όταν τηλεφωνούσαν η μία στην άλλη?
Γιατί δεν άκουσαν αυτό που είπε η Αννα στο Ρούσσο, οτι θα περνούσε απ'την Αντιγόνη και είχε να του πεί πολλά?
Είναι περίεργο, δεν είναι?
JESSIE
JESSIE
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Θηλυκό Τόπος : ΑΘΗΝΑ

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 594 - Ημερομηνία 24-10-2011 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 594 - Ημερομηνία 24-10-2011

Δημοσίευση από dm10811 Δευ Οκτ 24, 2011 10:02 pm

JESSIE έγραψε:Εγώ κι εγώ μιαν απορία: Το περιεχόμενο μερικών τηλεφωνημάτων μπορεί να γίνεται γνωστό στην αστυνομία, κι άλλων όχι?
Πχ. η αστυνομία άκουσε την Εριέττα να απειλεί την Αννα. απ'το τηλέφωνο... Γιατί δεν άκουσε και τι έλεγαν η Αντιγόνη και η Αννα όταν τηλεφωνούσαν η μία στην άλλη?
Γιατί δεν άκουσαν αυτό που είπε η Αννα στο Ρούσσο, οτι θα περνούσε απ'την Αντιγόνη και είχε να του πεί πολλά?
Είναι περίεργο, δεν είναι?

Η Εριεττα αφησε απειλητικο μηνυμα στον τηλεφωνητη της Αννας...Οταν πεθανε προφανως πηραν το κινητο της και εψαξαν τα μηνυματα ετσι το βρηκαν...Τωρα τα τηλεφωνηματα για να τα ηξεραν θα επρεπε να τα παρακολουθουν πως εκανε ο Σταυριδης ερευνωντας τον θανατο του Χατζηβασιλειου...Αλλα δεν μας εδειξε οτι παρακολουθουσαν τα τηλεφωνα της Αννα,της Αντιγονης ή του Ρουσσου και αυτο ηταν λογικο διοτι ο φανος δεν ειχε γινει ακομα...
dm10811
dm10811
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Αθηνα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 594 - Ημερομηνία 24-10-2011 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 594 - Ημερομηνία 24-10-2011

Δημοσίευση από Clarabelle Δευ Οκτ 24, 2011 10:03 pm

JESSIE έγραψε:
Εντάξει, οι ιστορίες Εύας Λευτέρη και Στέφανου Εριέττας δεν είναι ξενέρωτες, επειδή υπάρχουν ειλικρινή αισθήματα μεταξύ τους.
Αν μιά ιστορία , για να θεωρηθεί ενδιαφέρουσα, πρέπει να είναι ακραία, ευχαριστώ δεν θα πάρω. Και η ιστορία Νικόλα Δάφνης δεν έχει και ιδιαίτερα "κύματα", αλλά είναι γλυκειά και όμορφη.
Αλλωστε υπάρχει αρκετή τρέλλα ήδη στα Μυστικά με τη Μελίτα, τη Νταίζη, και όλους τους υπόλοιπους , θα μας βγούν κι άλλοι "εμμονικοί" πριν τελειώσει η σειρά, οπότε το να βλέπουμε και μερικές όμορφες ιστορίες αγάπης είναι μιά ευχάριστη αλλαγή....
Ομως ακριβώς για το "πατρονάρισμα" του Λευτέρη απ'όλο το γυναικείο πληθυσμό της σειράς, έχω και γώ τις ενστάσεις μου.... Ο ηθοποιός ανταπεξέρχεται πολύ καλά όμως, δίνει τη σωστή δόση χιούμορ κι έτσι σώνεται η κατάσταση....


Γιατί θα πρέπει να επιλέξω ανάμεσα στο ακραίο και το ξενέρωτο;
Υπάρχουν διαβαθμίσεις
Εδώ έχουν δώσει δύο ερωτικές ιστορίες (ο θεός να τις κάνει δηλαδή) χωρίς ένα ερωτόλογο χωρίς μια γλυκειά στιγμή
Δεν μπορούμε να περιμένουμε τα πάντα απ τους ηθοποιούς πρέπει να βοηθήσει λίγο και το σενάριο
Βλέπουμε επαναλαμβανόμενες σκηνές Νταίζης και Μελίτας
Δεν θα μπορούσε μια απ αυτές να την πάρει πάνω του το κάθε ζευγάρι;
Ιστορίες του μισόλεπτου δίνουν στο κοινό και ανελέητο μπούκωμα Νταίζης και Μελίτας
Ειλικρινά πιστεύουν οτι το κοινό ενδιαφέρεται γι αυτές;
Clarabelle
Clarabelle
Forum Team
Forum Team

Θηλυκό Τόπος : Πειραιάς

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 594 - Ημερομηνία 24-10-2011 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 594 - Ημερομηνία 24-10-2011

Δημοσίευση από alex1 Δευ Οκτ 24, 2011 10:04 pm

JESSIE έγραψε:Εγώ κι εγώ μιαν απορία: Το περιεχόμενο μερικών τηλεφωνημάτων μπορεί να γίνεται γνωστό στην αστυνομία, κι άλλων όχι?
Πχ. η αστυνομία άκουσε την Εριέττα να απειλεί την Αννα. απ'το τηλέφωνο... Γιατί δεν άκουσε και τι έλεγαν η Αντιγόνη και η Αννα όταν τηλεφωνούσαν η μία στην άλλη?
Γιατί δεν άκουσαν αυτό που είπε η Αννα στο Ρούσσο, οτι θα περνούσε απ'την Αντιγόνη και είχε να του πεί πολλά?
Είναι περίεργο, δεν είναι?


Νομίζω οτι οι ίδιοι οι αστυνομικοί παρακολουθούν τα τηλεφωνήματα,όταν θέλουν να παγιδεύσουν κάποιον ή κάποιους!!!!

Στην περίπτωση της Άννας JESSIE αναφέρεσαι στα διαμάντια;;;;;;;;;;

Πρεπει ο εισαγγελέας να τους δώσει το οκ,τι να πω;;;;;;;ισως να μην το ζήτησαν!!!!

alex1
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Άντρας Τόπος : ΑΘΗΝΑ

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 594 - Ημερομηνία 24-10-2011 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 594 - Ημερομηνία 24-10-2011

Δημοσίευση από ΣΨ1 Δευ Οκτ 24, 2011 10:05 pm

Φυσικα και δεν θελουν να συγκρινουν την τωρινη Μελιτα με την Ευα του πρωτου κυκλου.Θα σημφωνησω οτι μας δειχνουν μια Μελιτα ,χωρις ιχνος αξιοπρεπειας,συνειδησης και δικαιοσυνης,σκληρη και μπορω να βρω και ενα σωρο αλλα επιθετα,αλλα δεν το εκαναν ετσι για πλακα .Ισα ισα μας το εξηγουν κιολας.
Γιατι δηλ μια γυναικα που εχασε την οικογενεια της δηλ χωρισε και μετα ξαναβρηκε τον ερωτα ,τον οποιο και παλι εχασε,"εξαιτιας" μιας γυναικας,αυτο πιστευει εκεινη,γιατι λοιπον δεν θα μπορουσε να φτασει σε μια εμμονικη κατασταση;;;Οπως και να το κανουμε δεν αντιδρουμε ολοι το ιδιο στα διαφορα που μπορει να μας συμβουν.Υπαρχουν επισης συνανθρωποι μας που φτανουν στα ορια της τρελας για πολυ λιγοτερα απ αυτα!

ΣΨ1
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Τόπος : Αθήνα
Ασχολίες : Πολλές

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 594 - Ημερομηνία 24-10-2011 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 594 - Ημερομηνία 24-10-2011

Δημοσίευση από fay Δευ Οκτ 24, 2011 10:06 pm

JESSIE έγραψε:Εγώ κι εγώ μιαν απορία: Το περιεχόμενο μερικών τηλεφωνημάτων μπορεί να γίνεται γνωστό στην αστυνομία, κι άλλων όχι?
Πχ. η αστυνομία άκουσε την Εριέττα να απειλεί την Αννα. απ'το τηλέφωνο... Γιατί δεν άκουσε και τι έλεγαν η Αντιγόνη και η Αννα όταν τηλεφωνούσαν η μία στην άλλη?
Γιατί δεν άκουσαν αυτό που είπε η Αννα στο Ρούσσο, οτι θα περνούσε απ'την Αντιγόνη και είχε να του πεί πολλά?
Είναι περίεργο, δεν είναι?

Πιθανόν το μήνυμα της Εριέττας ήταν στον τηλεφωνητή και άρα καταγράφηκε ενώ τα τηλεφωνήματα Αντιγόνης και Άννας έγιναν ζωντανά και το μόνο που καταγράφηκε ήταν η ύπαρξή τους και όχι τι είπαν.
fay
fay
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Θηλυκό Τόπος : Σε μια δική μου ουτοπία.
Ασχολίες : Διάβασμα, Μουσική, Κλασσικό σινεμά.

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 594 - Ημερομηνία 24-10-2011 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 594 - Ημερομηνία 24-10-2011

Δημοσίευση από JESSIE Δευ Οκτ 24, 2011 10:06 pm

Εχεις δίκιο, Δήμητρα, της Εριέττας ήταν μήνυμα, όχι συζήτηση, το είχα ξεχάσει! Σ'ευχαριστώ!

Αλεξ, ποιός ξέρει, κι εγώ έτσι νόμιζα, οτι η τεχνολογία τα λύνει κάτι τέτοια, ίσως δεν το σκέφτηκε ο Παναγιώτης, τι να πώ...
JESSIE
JESSIE
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Θηλυκό Τόπος : ΑΘΗΝΑ

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 594 - Ημερομηνία 24-10-2011 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 594 - Ημερομηνία 24-10-2011

Δημοσίευση από JESSIE Δευ Οκτ 24, 2011 10:09 pm

Clarabelle έγραψε:
JESSIE έγραψε:
Εντάξει, οι ιστορίες Εύας Λευτέρη και Στέφανου Εριέττας δεν είναι ξενέρωτες, επειδή υπάρχουν ειλικρινή αισθήματα μεταξύ τους.
Αν μιά ιστορία , για να θεωρηθεί ενδιαφέρουσα, πρέπει να είναι ακραία, ευχαριστώ δεν θα πάρω. Και η ιστορία Νικόλα Δάφνης δεν έχει και ιδιαίτερα "κύματα", αλλά είναι γλυκειά και όμορφη.
Αλλωστε υπάρχει αρκετή τρέλλα ήδη στα Μυστικά με τη Μελίτα, τη Νταίζη, και όλους τους υπόλοιπους , θα μας βγούν κι άλλοι "εμμονικοί" πριν τελειώσει η σειρά, οπότε το να βλέπουμε και μερικές όμορφες ιστορίες αγάπης είναι μιά ευχάριστη αλλαγή....
Ομως ακριβώς για το "πατρονάρισμα" του Λευτέρη απ'όλο το γυναικείο πληθυσμό της σειράς, έχω και γώ τις ενστάσεις μου.... Ο ηθοποιός ανταπεξέρχεται πολύ καλά όμως, δίνει τη σωστή δόση χιούμορ κι έτσι σώνεται η κατάσταση....


Γιατί θα πρέπει να επιλέξω ανάμεσα στο ακραίο και το ξενέρωτο;
Υπάρχουν διαβαθμίσεις
Εδώ έχουν δώσει δύο ερωτικές ιστορίες (ο θεός να τις κάνει δηλαδή) χωρίς ένα ερωτόλογο χωρίς μια γλυκειά στιγμή
Δεν μπορούμε να περιμένουμε τα πάντα απ τους ηθοποιούς πρέπει να βοηθήσει λίγο και το σενάριο
Βλέπουμε επαναλαμβανόμενες σκηνές Νταίζης και Μελίτας
Δεν θα μπορούσε μια απ αυτές να την πάρει πάνω του το κάθε ζευγάρι;
Ιστορίες του μισόλεπτου δίνουν στο κοινό και ανελέητο μπούκωμα Νταίζης και Μελίτας
Ειλικρινά πιστεύουν οτι το κοινό ενδιαφέρεται γι αυτές;

Clarabelle, τι να πώ πάνω σ'αυτό? Εχεις απόλυτο δίκιο, είναι σαν να μην ξέρουν το ίδιο το συμφέρον τους. Μήπως η "Νταίζη" και η "Μελίτα" είναι χορηγοί της σειράς και δεν το ξέρουμε? Τι άλλο να σκεφτεί κανείς?
JESSIE
JESSIE
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Θηλυκό Τόπος : ΑΘΗΝΑ

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 594 - Ημερομηνία 24-10-2011 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 594 - Ημερομηνία 24-10-2011

Δημοσίευση από ΣΨ1 Δευ Οκτ 24, 2011 10:10 pm

Ε οχι δεν αντεχω θα το πω,εδω τοχω εδω και λιγη ωρα!!!!
Ελεος ρε παιδια ,περμεναμε το χειροτερο επεισοδιο απ οταν αρχισε η σειρα για φετος,για να γραψουμε 4 σελιδεςσε 3 ωρες;; lmao imarton

ΣΨ1
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Τόπος : Αθήνα
Ασχολίες : Πολλές

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 594 - Ημερομηνία 24-10-2011 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 594 - Ημερομηνία 24-10-2011

Δημοσίευση από Antigoni! Δευ Οκτ 24, 2011 10:10 pm

Είδα μετά από καιρό όλο το επεισόδιο στο megatv...

Είχα που είχα τα νεύρα μου με την ιστορία κατεύθυνσης απόγινα...
Μήπως να το ρίξω στα χάπια??

Τρισάθλιο από μένα...
Μα γιατί ασχολούμαι ακόμα?
Antigoni!
Antigoni!
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Εδέμ!!
Ασχολίες : Τα μυστικά της εδέμ! Θρίλερ και εξωσχολικά βιβλία!!!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 594 - Ημερομηνία 24-10-2011 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 594 - Ημερομηνία 24-10-2011

Δημοσίευση από alex1 Δευ Οκτ 24, 2011 10:13 pm

ΣΨ1 έγραψε:Ε οχι δεν αντεχω θα το πω,εδω τοχω εδω και λιγη ωρα!!!!
Ελεος ρε παιδια ,περμεναμε το χειροτερο επεισοδιο απ οταν αρχισε η σειρα για φετος,για να γραψουμε 4 σελιδεςσε 3 ωρες;; lmao imarton


lmao lmao Σοφάκι μου,και εγω μαζί σου σε αυτό!!!

καρ-μικ ήσουν γουρλού κατα το ύμιση,και γκαντέμω κατα το άλλο. lmao

alex1
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Άντρας Τόπος : ΑΘΗΝΑ

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 594 - Ημερομηνία 24-10-2011 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 594 - Ημερομηνία 24-10-2011

Δημοσίευση από dm10811 Δευ Οκτ 24, 2011 10:15 pm

ΣΨ1 έγραψε:Ε οχι δεν αντεχω θα το πω,εδω τοχω εδω και λιγη ωρα!!!!
Ελεος ρε παιδια ,περμεναμε το χειροτερο επεισοδιο απ οταν αρχισε η σειρα για φετος,για να γραψουμε 4 σελιδεςσε 3 ωρες;; lmao imarton

Δυστυχως δεν μπορω να απαντησω σε αυτο αν και συμμεριζομαι την απορια σου...Ισως να φταιει η ανθρωπινη φυση!!!Μας αρεσει να παιδευομαστε!!!! sisi sisi
dm10811
dm10811
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Αθηνα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 594 - Ημερομηνία 24-10-2011 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 594 - Ημερομηνία 24-10-2011

Δημοσίευση από ΣΨ1 Δευ Οκτ 24, 2011 10:16 pm

alex1 έγραψε:
ΣΨ1 έγραψε:Ε οχι δεν αντεχω θα το πω,εδω τοχω εδω και λιγη ωρα!!!!
Ελεος ρε παιδια ,περμεναμε το χειροτερο επεισοδιο απ οταν αρχισε η σειρα για φετος,για να γραψουμε 4 σελιδεςσε 3 ωρες;; lmao imarton


lmao lmao Σοφάκι μου,και εγω μαζί σου σε αυτό!!!

καρ-μικ ήσουν γουρλού κατα το ύμιση,και γκαντέμω κατα το άλλο. lmao

lmao lmao lmao ειναι γκαντεμογουρλου χαχαχχαχαχαχαχα

ΣΨ1
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Τόπος : Αθήνα
Ασχολίες : Πολλές

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 594 - Ημερομηνία 24-10-2011 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 594 - Ημερομηνία 24-10-2011

Δημοσίευση από loukasnora Δευ Οκτ 24, 2011 10:17 pm

Έπρεπε να έχουμε και επιλογή για ''τραγικό'' γιατί αυτό ήταν το επεισόδιο!Τραγικό!Η τόσο μεγάλη δόση Μελίτας δεν υποφερόταν καθόλου ( όχι πως αντέχεται κι όταν την βλέπουμε λιγότερο δηλαδή ) και ειλικρινά απορώ ποιός έδωσε την έγκριση για να παιχτούν αυτές οι τραγικά ερμηνευμένες σκηνές της Μελίτας σήμερα!

ΤΡΑΓΙΚΟ!
loukasnora
loukasnora
Camera Woman
Camera Woman

Θηλυκό Τόπος : Dreamland ♥
Ασχολίες : Θεατρο,σινεμα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 594 - Ημερομηνία 24-10-2011 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 594 - Ημερομηνία 24-10-2011

Δημοσίευση από JESSIE Δευ Οκτ 24, 2011 10:18 pm

ΣΨ1 έγραψε:Ε οχι δεν αντεχω θα το πω,εδω τοχω εδω και λιγη ωρα!!!!
Ελεος ρε παιδια ,περμεναμε το χειροτερο επεισοδιο απ οταν αρχισε η σειρα για φετος,για να γραψουμε 4 σελιδεςσε 3 ωρες;; lmao imarton

Κάποια που να σπουδάζει ψυχολογία εδώ μέσα, για να μας το εξηγήσει το φαινόμενο υπάρχει? Γιατί κι εγώ δεν το καταλαβαίνω.... Ισως είναι πιό εύκολο να κριτικάρεις, απ'το να επαινέσεις, ίσως είμαστε κρυφο-μαζοχιστές, ίσως, ίσως....
JESSIE
JESSIE
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Θηλυκό Τόπος : ΑΘΗΝΑ

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σελίδα 2 από 5 Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5  Επόμενο

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης