Edem Forum
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Επεισόδιο 594 - Ημερομηνία 24-10-2011

+23
Ioanna T
kapetanissa
loukasnora
Antigoni!
fay66
polykarpos
dm10811
ΣΨ1
alex1
νοριτσα
giwta007
Καρ-Mik
fay
JESSIE
zeta88
nefelik
sarita
gxnel
roria
evaki16
evanna
trelli petrakitsa
Clarabelle
27 απαντήσεις

Σελίδα 3 από 5 Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5  Επόμενο

Πήγαινε κάτω

Βαθμολογείστε το σημερινό επεισόδιo

Επεισόδιο 594 - Ημερομηνία 24-10-2011 - Σελίδα 3 Vote_lcap0%Επεισόδιο 594 - Ημερομηνία 24-10-2011 - Σελίδα 3 Vote_rcap 0% 
[ 0 ]
Επεισόδιο 594 - Ημερομηνία 24-10-2011 - Σελίδα 3 Vote_lcap14%Επεισόδιο 594 - Ημερομηνία 24-10-2011 - Σελίδα 3 Vote_rcap 14% 
[ 7 ]
Επεισόδιο 594 - Ημερομηνία 24-10-2011 - Σελίδα 3 Vote_lcap20%Επεισόδιο 594 - Ημερομηνία 24-10-2011 - Σελίδα 3 Vote_rcap 20% 
[ 10 ]
Επεισόδιο 594 - Ημερομηνία 24-10-2011 - Σελίδα 3 Vote_lcap20%Επεισόδιο 594 - Ημερομηνία 24-10-2011 - Σελίδα 3 Vote_rcap 20% 
[ 10 ]
Επεισόδιο 594 - Ημερομηνία 24-10-2011 - Σελίδα 3 Vote_lcap20%Επεισόδιο 594 - Ημερομηνία 24-10-2011 - Σελίδα 3 Vote_rcap 20% 
[ 10 ]
Επεισόδιο 594 - Ημερομηνία 24-10-2011 - Σελίδα 3 Vote_lcap24%Επεισόδιο 594 - Ημερομηνία 24-10-2011 - Σελίδα 3 Vote_rcap 24% 
[ 12 ]
 
Σύνολο Ψήφων : 49
 
 
Η Ψηφοφορί έκλεισε

Επεισόδιο 594 - Ημερομηνία 24-10-2011 - Σελίδα 3 Empty Απ: Επεισόδιο 594 - Ημερομηνία 24-10-2011

Δημοσίευση από ΣΨ1 Δευ Οκτ 24, 2011 10:20 pm

Antigoni! έγραψε:Είδα μετά από καιρό όλο το επεισόδιο στο megatv...

Είχα που είχα τα νεύρα μου με την ιστορία κατεύθυνσης απόγινα...
Μήπως να το ρίξω στα χάπια??

Τρισάθλιο από μένα...
Μα γιατί ασχολούμαι ακόμα?

Α και συ σημερα για πρωτη φορα;;;;Να κανετε ενα club oσες το ειδατε σημερα lmao
Κουραγιο,αλλα ιστορια ειναι μονο,θα τα καταφερεις!!

ΣΨ1
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Τόπος : Αθήνα
Ασχολίες : Πολλές

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 594 - Ημερομηνία 24-10-2011 - Σελίδα 3 Empty Απ: Επεισόδιο 594 - Ημερομηνία 24-10-2011

Δημοσίευση από Antigoni! Δευ Οκτ 24, 2011 10:24 pm

Α και συ σημερα για πρωτη φορα;;;;Να κανετε ενα club oσες το ειδατε σημερα
Κουραγιο,αλλα ιστορια ειναι μονο,θα τα καταφερεις!!

Λες ε?
Εγώ πάντως ξανα γυρνάω στο αγαπημένο μου youtube...
Κι όσο για την ιστορία τη μισώ αλλά την προτιμώ από την χαρά της αταλαντοσύνης... (που έφτασα Ee?)
Antigoni!
Antigoni!
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Εδέμ!!
Ασχολίες : Τα μυστικά της εδέμ! Θρίλερ και εξωσχολικά βιβλία!!!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 594 - Ημερομηνία 24-10-2011 - Σελίδα 3 Empty Απ: Επεισόδιο 594 - Ημερομηνία 24-10-2011

Δημοσίευση από loukasnora Δευ Οκτ 24, 2011 10:27 pm

JESSIE έγραψε:
ΣΨ1 έγραψε:Ε οχι δεν αντεχω θα το πω,εδω τοχω εδω και λιγη ωρα!!!!
Ελεος ρε παιδια ,περμεναμε το χειροτερο επεισοδιο απ οταν αρχισε η σειρα για φετος,για να γραψουμε 4 σελιδεςσε 3 ωρες;; lmao imarton

Κάποια που να σπουδάζει ψυχολογία εδώ μέσα, για να μας το εξηγήσει το φαινόμενο υπάρχει? Γιατί κι εγώ δεν το καταλαβαίνω.... Ισως είναι πιό εύκολο να κριτικάρεις, απ'το να επαινέσεις, ίσως είμαστε κρυφο-μαζοχιστές, ίσως, ίσως....

Από ψυχολογία δεν ξέρω,ρωτήστε με για φωτογραφία καλύτερα!Αλλά νομίζω πως λέγεται αγανάκτηση!Πριν από τρισήμιση χρόνια ξεκινήσαμε να βλέπουμε μια σειρά που αφορούσε μια παρέα έξι ατόμων και τα μυστικά που τους είχαν σημαδέψει και καταλήξαμε να βλέπουμε ιστορίες που δεν αφορούν κανέναν ή αφορούν λίγους όπως η εμμονή της Μελίτας για τον Στέφανο και την Εριέττα και ο πόνος της κατατρεγμένης πονεμένης βασανισμένης και αδικημένης Νταίζης!Με ανθρώπους δηλαδή που δεν έχουν καμία σχέση με την παρέα της φεγγαρόπετρας!Παραγκώνισαν τους παραγματικούς πρωταγωνιστές για να σπρώξουν ( ? ) τους δεύτερους ρόλους που δεν ενδιαφέρουν το κοινό!
loukasnora
loukasnora
Camera Woman
Camera Woman

Θηλυκό Τόπος : Dreamland ♥
Ασχολίες : Θεατρο,σινεμα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 594 - Ημερομηνία 24-10-2011 - Σελίδα 3 Empty Απ: Επεισόδιο 594 - Ημερομηνία 24-10-2011

Δημοσίευση από roria Δευ Οκτ 24, 2011 10:31 pm

Εγώ νομίζω ότι ήταν τόσο χάλια το επεισόδιο ώστε θέλαμε να εκτονωθούμε, εξ ου και οι τόσες σελίδες. Δεν είναι παράλογο. Όταν κάτι σου αρέσει, το ξαναφέρνεις και στο νου σου, το απολαμβάνεις και μόνος σου.
Το αποψινό έκτρωμα χωρίς τα σχόλια δεν παλευόταν.
Αγαπητή Clarabelle, ως ιδέα και οι δύο έρωτες, της Εύας με το Λευτέρη και της Εριέττας με το Στέφανο είναι έξοχη κατά τη γνώμη μου. Κυρίως επειδή προσωπικά έχω γκώσει από τα δήθεν κοψοφλεβικά και αβυσσαλέα πάθη που βλεπουμε με την οκά σε κάθε σειρά και μου άρεσε πολύ να δω και μια φορά σχέσεις αληθινού έρωτα και αγάπης. Να τις δω όμως, όχι να τις φανταστώ. Θα συμφωνήσω λοιπόν απόλυτα ότι μέχρι στιγμής ο τρόπος με τον οποίο έχουν παρουσιαστεί είναι ανεκδιήγητος και ειλικρινά δεν βρίσκω εξήγηση γι' αυτό.Ακόμα και η προχθεσινή σκηνή του Στέφανου με την Εριέττα που της είπε ότι την αγαπάει και μάλιστα σε μια στιγμή τόσο φορτισμένη συγκινησιακά κράτησε ένα λεπτό!!! Μακάρι στα επόμενα κάτι να αλλάξει, αλλά μέχρι στιγμής μετά λύπης μου διαπιστώνω ότι σχεδόν στα μέσα της ημισεζόν βλέπουμε την ιστορία της Νταίζης και της Μελίτας με όλους τους υπόλοιπους σε ρόλο κομπάρσων.
roria
roria
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 594 - Ημερομηνία 24-10-2011 - Σελίδα 3 Empty Απ: Επεισόδιο 594 - Ημερομηνία 24-10-2011

Δημοσίευση από alex1 Δευ Οκτ 24, 2011 10:33 pm

loukasnora συμφωνώ οτι η σειρά,είχε σαν κεντρικούς ήρωες τους 6!!
Βέβαια ο ένας αποχώρησε,και αυτό παίζει τον ρόλο του!

Αλλά δεν ζουν σε γυάλα,αυτοι οι χαρακτήρες έχουν σχέσεις και με άλλους ανθρώπους!!
Εξάλλου ήταν εμφανες,οτι στο παρελθόν είχαν συμβεί πολλά!!
Κάποιες ιστορίες ίσως να παίρνουν πολύ περισσότερο χρόνο απο όσο θα έπρεπε,αλλα η παρέα πάντα συσπειρώνεται στα δύσκολο,που είναι το πιο σημαντικό!!!!

Και πάντα ο χρόνος που έχουν πια οι 5 τους ειναι ουσιαστικός!!!!!
Εξάλλου όσο μεγαλώνεις,μεγαλώνουν και τα προβλήματα!!!!! lmao

alex1
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Άντρας Τόπος : ΑΘΗΝΑ

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 594 - Ημερομηνία 24-10-2011 - Σελίδα 3 Empty Απ: Επεισόδιο 594 - Ημερομηνία 24-10-2011

Δημοσίευση από dm10811 Δευ Οκτ 24, 2011 10:35 pm

alex1 έγραψε:loukasnora συμφωνώ οτι η σειρά,είχε σαν κεντρικούς ήρωες τους 6!!
Βέβαια ο ένας αποχώρησε,και αυτό παίζει τον ρόλο του!

Αλλά δεν ζουν σε γυάλα,αυτοι οι χαρακτήρες έχουν σχέσεις και με άλλους ανθρώπους!!
Εξάλλου ήταν εμφανες,οτι στο παρελθόν είχαν συμβεί πολλά!!
Κάποιες ιστορίες ίσως να παίρνουν πολύ περισσότερο χρόνο απο όσο θα έπρεπε,αλλα η παρέα πάντα συσπειρώνεται στα δύσκολο,που είναι το πιο σημαντικό!!!!

Και πάντα ο χρόνος που έχουν πια οι 5 τους ειναι ουσιαστικός!!!!!
Εξάλλου όσο μεγαλώνεις,μεγαλώνουν και τα προβλήματα!!!!! lmao

Θα σημφωνησω απολυτα!!!!!!
Οντως ο χρονος τους ειναι ουσιαστικος - οχι βεβαια οτι δεν θα μπορουσαμε να δουμε καποια παραπανω πραγματα...Αλλα οι σκηνες τους ειναι παντα ωραιες!!!!
dm10811
dm10811
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Αθηνα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 594 - Ημερομηνία 24-10-2011 - Σελίδα 3 Empty Απ: Επεισόδιο 594 - Ημερομηνία 24-10-2011

Δημοσίευση από ΣΨ1 Δευ Οκτ 24, 2011 10:37 pm

Kι εγω σαν την roria εγκωσα απ τα δηθεν κοψοφλεβικα και οχι μονο εμεις και οι σεναριογραφοι επισης,γι αυτο και αλλαξαν ροτα!
Εννοειται οτι η χθεσινη σκηνη ηταν πολυ μικρη και δεν μας εκαναν την χαρη να την συνεχισουν εστω και λιγο σημερα.Δηλ αν εκοβαν εκει που Μελ περπαταει περπαταει,περπαταει ,ουφ κουραστηκα,για να φτασει στην φυλακη και να παραδωσει το γραμμα και αν εκοβαν εκεινες τις αηδιες που ελεγε η Στελλα στην Νταιζη,τι ζορι τραβαει αυτη με την Νταιζη ηθελα ναξερα imarton ,μια χαρα θα χωραγε μια μικρη,τοσο δα σκηνουλα με Εριεττα και Στεφανο!


Έχει επεξεργασθεί από τον/την ΣΨ1 στις Δευ Οκτ 24, 2011 10:38 pm, 1 φορά

ΣΨ1
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Τόπος : Αθήνα
Ασχολίες : Πολλές

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 594 - Ημερομηνία 24-10-2011 - Σελίδα 3 Empty Απ: Επεισόδιο 594 - Ημερομηνία 24-10-2011

Δημοσίευση από loukasnora Δευ Οκτ 24, 2011 10:38 pm

alex1 σαφώς και η σειρά είχε για κεντρικά πρόσωπα τους έξι και μαζί με αυτούς και όλους όσους ήταν μέσα στην ζωή τους!Το ότι αποχώρησε ο ένας όμως δεν σημαίνει ότι οι πέντε που έμειναν πίσω θα έπρεπε να περάσουν σε δεύτερη μοίρα!Συμφωνώ ότι η αποχώρηση του Μάνου έπαιξε πολύ σοβαρό ρόλο σε αυτό αλλά δεν παύει να είναι άδικο προς αυτούς και προς εμάς που ξεκινήσαμε να βλέπουμε την σειρά για αυτούς!
loukasnora
loukasnora
Camera Woman
Camera Woman

Θηλυκό Τόπος : Dreamland ♥
Ασχολίες : Θεατρο,σινεμα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 594 - Ημερομηνία 24-10-2011 - Σελίδα 3 Empty Απ: Επεισόδιο 594 - Ημερομηνία 24-10-2011

Δημοσίευση από dm10811 Δευ Οκτ 24, 2011 10:41 pm

ΣΨ1 έγραψε:Kι εγω σαν την roria εγκωσα απ τα δηθεν κοψοφλεβικα και οχι μονο εμεις και οι σεναριογραφοι επισης,γι αυτο και αλλαξαν ροτα!
Εννοειται οτι η χθεσινη σκηνη ηταν πολυ μιλρη και δεν μας εκαναν την χαρη να την συνεχισουν εστω και λιγο σημερα.Δηλ αν εκοβαν εκει που Μελ περπαταει περπαταει,περπαταει ,ουφ κουραστηκα,για να φτασει στην φυλακη και να παραδωσει το γραμμα και αν εκοβαν εκεινες τις αηδιες που ελεγε η Στελλα στην Νταιζη,τι ζορι τραβαει αυτη με την Νταιζη ηθελα ναξερα imarton ,μια χαρα θα χωραγε μια μικρη,τοσο δα σκηνουλα με Εριεττα και Στεφανο!

Καλα λιγο πριν τελειωσει το τραγουδι της αρχης ελεγα απο μεσα μου μακαρι να ανοιξει με Στεφανο και Εριεττα!!!!!Αλλα δυστυχως δεν εγινε ετσι!!!!!!!!
Οσο για τη Στελλα και παλι απαντηση απο μενα δεν θα παρεις!!!Απλα ρωτα κατι που να μπορω να σου απαντησω!!!!!! lmao lmao
dm10811
dm10811
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Αθηνα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 594 - Ημερομηνία 24-10-2011 - Σελίδα 3 Empty Απ: Επεισόδιο 594 - Ημερομηνία 24-10-2011

Δημοσίευση από Clarabelle Δευ Οκτ 24, 2011 10:41 pm

roria έγραψε:Εγώ νομίζω ότι ήταν τόσο χάλια το επεισόδιο ώστε θέλαμε να εκτονωθούμε, εξ ου και οι τόσες σελίδες. Δεν είναι παράλογο. Όταν κάτι σου αρέσει, το ξαναφέρνεις και στο νου σου, το απολαμβάνεις και μόνος σου.
Το αποψινό έκτρωμα χωρίς τα σχόλια δεν παλευόταν.
Αγαπητή Clarabelle, ως ιδέα και οι δύο έρωτες, της Εύας με το Λευτέρη και της Εριέττας με το Στέφανο είναι έξοχη κατά τη γνώμη μου. Κυρίως επειδή προσωπικά έχω γκώσει από τα δήθεν κοψοφλεβικά και αβυσσαλέα πάθη που βλεπουμε με την οκά σε κάθε σειρά και μου άρεσε πολύ να δω και μια φορά σχέσεις αληθινού έρωτα και αγάπης. Να τις δω όμως, όχι να τις φανταστώ. Θα συμφωνήσω λοιπόν απόλυτα ότι μέχρι στιγμής ο τρόπος με τον οποίο έχουν παρουσιαστεί είναι ανεκδιήγητος και ειλικρινά δεν βρίσκω εξήγηση γι' αυτό.Ακόμα και η προχθεσινή σκηνή του Στέφανου με την Εριέττα που της είπε ότι την αγαπάει και μάλιστα σε μια στιγμή τόσο φορτισμένη συγκινησιακά κράτησε ένα λεπτό!!! Μακάρι στα επόμενα κάτι να αλλάξει, αλλά μέχρι στιγμής μετά λύπης μου διαπιστώνω ότι σχεδόν στα μέσα της ημισεζόν βλέπουμε την ιστορία της Νταίζης και της Μελίτας με όλους τους υπόλοιπους σε ρόλο κομπάρσων.


Συμφωνώ απολύτως
Το έγραψα και προχθές
Έδωσαν μια σκηνή με Στέφανο Εριέττα πανομοιότυπη με κάποια που είχε παίξει πέρσι ανάμεσα σε Στέφανο Μελίτα
Πόσο δύσκολο ήταν να γράψουν κάτι φρέσκο;
Έδωσαν ένα χωρισμό ανάμεσα σε Εύα και Λευτέρη.
Πόσο δύσκολο ήταν να δούμε τους δύο να σκέπτονται τον/την σύντροφο;
Για μένα και το σ αγαπώ ξεπετούλα ήταν και ο χωρισμός επίσης
Απ την άλλη γκώσαμε να ακούμε τη Μελίτα να σκούζει και τη Νταίζη να μυξοκλαίει
Κατανοητό δεν μπορούν να δώσουν τα μεγάλα πάθη γιατί τους ήρωές τους τους έχουν βάλει να πουν μεγάλα λόγια σε άλλους συντρόφους. Τουλάχιστον ας δείξουν κάτι διαφορετικό κάτι ανάλαφρο ή ίσως κάτι ρομαντικό. Τέλος πάντων δεν είναι δική μου δουλειά να βρω τι θα μπορούσαν να γράψουν δεν είμαι εγώ η σεναριογράφος
Εγώ το μόνο που ξέρω είναι οτι όλα αυτά που βλέπω δεν με καλύπτουν
Μερικές φορές υπάρχει αντίδραση όταν γράφω οτι δεν μου αρέσει να βλέπω το Στέφανο να δικαιολογεί τη Νταίζη
Ανάμεσα στο παίρνω ένα κουμπούρι ή τη βουτάω στην πισίνα και στη λύπη για την πονεμένη αδελφή υπάρχουν επίσης διαβαθμίσεις. Θα μπορούσε ας πούμε να αφήσουν να φανεί η ανοχή κρατώντας πάντα αποστάσεις
Ίσως είμαι απαιτητική τηλεθεάτρια ή ίσως περίμενα πολλά πάντως δηλώνω απογοητευμένη
Δεν φταίει κάτι άλλο φταίει που πίστεψα οτι η σειρά αν μη τι άλλο θα έχει μια συνέπεια.
Clarabelle
Clarabelle
Forum Team
Forum Team

Θηλυκό Τόπος : Πειραιάς

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 594 - Ημερομηνία 24-10-2011 - Σελίδα 3 Empty Απ: Επεισόδιο 594 - Ημερομηνία 24-10-2011

Δημοσίευση από Antigoni! Δευ Οκτ 24, 2011 10:44 pm

loukasnora έγραψε:alex1 σαφώς και η σειρά είχε για κεντρικά πρόσωπα τους έξι και μαζί με αυτούς και όλους όσους ήταν μέσα στην ζωή τους!Το ότι αποχώρησε ο ένας όμως δεν σημαίνει ότι οι πέντε που έμειναν πίσω θα έπρεπε να περάσουν σε δεύτερη μοίρα!Συμφωνώ ότι η αποχώρηση του Μάνου έπαιξε πολύ σοβαρό ρόλο σε αυτό αλλά δεν παύει να είναι άδικο προς αυτούς και προς εμάς που ξεκινήσαμε να βλέπουμε την σειρά για αυτούς!

θα συμφωνήσω με τη Νίκη... Angel
Από τότε που έφυγε ο Μάνος όλα έχουν πάρει την κάτω βόλτα...
Και σίγουρα ήταν ένας από τους κρίκους της αλυσίδας αλλά δυστυχώς κόπηκε.
Οι υπόλοιποι κρίκοι της αλυσίδας παραμένουν ενωμένοι και ας τους λείπει ένα κομμάτι..
Δεν είναι κρίμα να βάλουμε την αλυσίδα στο συρτάρι απλά και μόνο επειδή λέιπει κάτι?
Το ίδιο όμορφη δεν είναι? ( Ναι έχω πιει κόκα κόλα sisi )
Antigoni!
Antigoni!
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Εδέμ!!
Ασχολίες : Τα μυστικά της εδέμ! Θρίλερ και εξωσχολικά βιβλία!!!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 594 - Ημερομηνία 24-10-2011 - Σελίδα 3 Empty Απ: Επεισόδιο 594 - Ημερομηνία 24-10-2011

Δημοσίευση από alex1 Δευ Οκτ 24, 2011 10:47 pm

Ειπα οτι η αποχώρηση Μπουγιούρη έπαιξε τον ρόλο της,δεν νομίζω οτι ήταν η αιτία για το θέμα της παρέας!!!!!

Εγω σαν τηλεθεατής θεωρώ,οτι ο χρόνος που δίνεται για την παρέα,για τα 5 μέλη είναι ουσιαστικός!!!!!!
Τα προβλήματα που αφορούν τον καθένα ξεχωριστά,χρειάζονται τους χειρισμούς,και κατα συνέπεια χρόνο!!!!!!

Αυτά τα παιδιά μεγάλωσαν και έχουν να αντιμετωπίσουν κυκεώνες,αλλά και χαρές!!!!!

Το ουσιαστικό ειναι,ότι πάντα στα δύσκολα είναι ενωμένοι!!!!!!

alex1
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Άντρας Τόπος : ΑΘΗΝΑ

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 594 - Ημερομηνία 24-10-2011 - Σελίδα 3 Empty Απ: Επεισόδιο 594 - Ημερομηνία 24-10-2011

Δημοσίευση από ΣΨ1 Δευ Οκτ 24, 2011 10:51 pm

alex1 έγραψε:Ειπα οτι η αποχώρηση Μπουγιούρη έπαιξε τον ρόλο της,δεν νομίζω οτι ήταν η αιτία για το θέμα της παρέας!!!!!

Εγω σαν τηλεθεατής θεωρώ,οτι ο χρόνος που δίνεται για την παρέα,για τα 5 μέλη είναι ουσιαστικός!!!!!!
Τα προβλήματα που αφορούν τον καθένα ξεχωριστά,χρειάζονται τους χειρισμούς,και κατα συνέπεια χρόνο!!!!!!

Αυτά τα παιδιά μεγάλωσαν και έχουν να αντιμετωπίσουν κυκεώνες,αλλά και χαρές!!!!!

Το ουσιαστικό ειναι,ότι πάντα στα δύσκολα είναι ενωμένοι!!!!!!

Συμφωνω,εξαλλου η Μελιτα εχει σχεση με την παρεα,ηταν γυναικα του Μανου και ειναι πρωην του Στεφανου,ο ο οποιος Στεφανος ειναι ο νυν της Εριεττας,η οποια Εριεττα ειναι αδελφη του Λουκα,ο οποιος Λουκας ειναι συζυγος της Νορας και μπαμπας της ζουζους lmao ειδατε ολα μια υπεροχη αλυσιδα ειναι!

ΣΨ1
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Τόπος : Αθήνα
Ασχολίες : Πολλές

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 594 - Ημερομηνία 24-10-2011 - Σελίδα 3 Empty Απ: Επεισόδιο 594 - Ημερομηνία 24-10-2011

Δημοσίευση από JESSIE Δευ Οκτ 24, 2011 10:53 pm

dm10811 έγραψε:
ΣΨ1 έγραψε:Kι εγω σαν την roria εγκωσα απ τα δηθεν κοψοφλεβικα και οχι μονο εμεις και οι σεναριογραφοι επισης,γι αυτο και αλλαξαν ροτα!
Εννοειται οτι η χθεσινη σκηνη ηταν πολυ μιλρη και δεν μας εκαναν την χαρη να την συνεχισουν εστω και λιγο σημερα.Δηλ αν εκοβαν εκει που Μελ περπαταει περπαταει,περπαταει ,ουφ κουραστηκα,για να φτασει στην φυλακη και να παραδωσει το γραμμα και αν εκοβαν εκεινες τις αηδιες που ελεγε η Στελλα στην Νταιζη,τι ζορι τραβαει αυτη με την Νταιζη ηθελα ναξερα imarton ,μια χαρα θα χωραγε μια μικρη,τοσο δα σκηνουλα με Εριεττα και Στεφανο!

Καλα λιγο πριν τελειωσει το τραγουδι της αρχης ελεγα απο μεσα μου μακαρι να ανοιξει με Στεφανο και Εριεττα!!!!!Αλλα δυστυχως δεν εγινε ετσι!!!!!!!!
Οσο για τη Στελλα και παλι απαντηση απο μενα δεν θα παρεις!!!Απλα ρωτα κατι που να μπορω να σου απαντησω!!!!!! lmao lmao

Σήμερα φάνηκε καθαρά οτι και η ίδια η ηθοποιος που παίζει τη Στέλλα, έχει βαρεθεί να λέει τα ίδια και τα ίδια στη Νταίζη! Τά'λεγε σαν να αναρρωτιόταν από μέσα της "τι βλακείες κάθομαι και λέω πάλι?"
JESSIE
JESSIE
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Θηλυκό Τόπος : ΑΘΗΝΑ

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 594 - Ημερομηνία 24-10-2011 - Σελίδα 3 Empty Απ: Επεισόδιο 594 - Ημερομηνία 24-10-2011

Δημοσίευση από Clarabelle Δευ Οκτ 24, 2011 10:54 pm

Antigoni! έγραψε:
loukasnora έγραψε:alex1 σαφώς και η σειρά είχε για κεντρικά πρόσωπα τους έξι και μαζί με αυτούς και όλους όσους ήταν μέσα στην ζωή τους!Το ότι αποχώρησε ο ένας όμως δεν σημαίνει ότι οι πέντε που έμειναν πίσω θα έπρεπε να περάσουν σε δεύτερη μοίρα!Συμφωνώ ότι η αποχώρηση του Μάνου έπαιξε πολύ σοβαρό ρόλο σε αυτό αλλά δεν παύει να είναι άδικο προς αυτούς και προς εμάς που ξεκινήσαμε να βλέπουμε την σειρά για αυτούς!

θα συμφωνήσω με τη Νίκη... Angel
Από τότε που έφυγε ο Μάνος όλα έχουν πάρει την κάτω βόλτα...
Και σίγουρα ήταν ένας από τους κρίκους της αλυσίδας αλλά δυστυχώς κόπηκε.
Οι υπόλοιποι κρίκοι της αλυσίδας παραμένουν ενωμένοι και ας τους λείπει ένα κομμάτι..
Δεν είναι κρίμα να βάλουμε την αλυσίδα στο συρτάρι απλά και μόνο επειδή λέιπει κάτι?
Το ίδιο όμορφη δεν είναι? ( Ναι έχω πιει κόκα κόλα sisi )


Σίγουρα μια σειρά που τραβάει τόσα χρόνια φρεσκάρεται με νέα πρόσωπα και νέες ιστορίες
Το θέμα είναι οτι εδώ πέταξαν εντελώς στην άκρη τον αρχικό πυρήνα της σειράς και ασχολήθηκαν αποκλειστικά με τις νέες εισόδους
Όλο το θέμα είναι η άνιση κατανομή του χρόνου
Θα μπορούσε μαζί με την ιστορία της συμμορίας και της Νταίζης να τρέχει και το κλείσιμο της ιστορίας της Εύας που ήταν μεγάλη εκρεμότητα απο παλιά και στα πλαίσια αυτής της πορείας και η ιστορία του Στέφανου που συνδεόταν μαζί της
Θα μπορούσε παράλληλα να τρέχει και κάποια ιστορία με τα Λουκανοράκια ίσως κάτι πιο γλυκό τρυφερό και καθημερινό μιας κι αυτό ήθελε το κοινό τους. Είναι ένα ζευγάρι με μικρό παιδί με προβλήματα στη δουλειά τους με πενιχρά οικονομικά και θα μπορούσαν να στήσουν κάτι ρεαλιστικό και όμορφο μ αυτούς τους δύο
Ο Νικόλας και η Δάφνη ας πούμε δεν είχαν ιστορία και την τρίτη σεζόν σχεδόν δεν τους βλέπαμε
Νομίζω οτι τότε κανένας δεν θα είχε πρόβλημα και δεν θα υπήρχε τόση δυσαρέσκεια
Εμείς αντίθετα έχουμε μάθει απ το Νταιζάκι όλους τους πιθανούς τρόπους εκβιασμού και ασχολούμαστε όπως κάθε μέσος Ελληνας με χούφτες διαμάντια lmao
Clarabelle
Clarabelle
Forum Team
Forum Team

Θηλυκό Τόπος : Πειραιάς

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 594 - Ημερομηνία 24-10-2011 - Σελίδα 3 Empty Απ: Επεισόδιο 594 - Ημερομηνία 24-10-2011

Δημοσίευση από Antigoni! Δευ Οκτ 24, 2011 10:54 pm

Ειπα οτι η αποχώρηση Μπουγιούρη έπαιξε τον ρόλο της,δεν νομίζω οτι ήταν η αιτία για το θέμα της παρέας!!!!!

Ναι δεν διαφωνώ..Αλλά από τότε έχουν αλλάξει πολλά.


Εγω σαν τηλεθεατής θεωρώ,οτι ο χρόνος που δίνεται για την παρέα,για τα 5 μέλη είναι ουσιαστικός!!!!!!
Τα προβλήματα που αφορούν τον καθένα ξεχωριστά,χρειάζονται τους χειρισμούς,και κατα συνέπεια χρόνο!!!!!!

Αυτά τα παιδιά μεγάλωσαν και έχουν να αντιμετωπίσουν κυκεώνες,αλλά και χαρές!!!!!

Το ουσιαστικό ειναι,ότι πάντα στα δύσκολα είναι ενωμένοι!!!!!!

Προσωπικά είναι και αυτό που με γοητεύει... ότι και να τους συμβαίνει , ακόμα κι αν είναι τσακωμένοι , στις χαρές και στις λύπες είναι μαζί.

Όμως πόσο καιρό έχουμε να τους δούμε έτσι?
Και εννοείται πως όλοι έχουν βασικούς ρόλους.
Αλλά βασικός άξονας ήταν η παρέα στην αρχή.
Τώρα όλοι ασχολούνται με την Μελίτα κ την Νταίζη
Antigoni!
Antigoni!
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Εδέμ!!
Ασχολίες : Τα μυστικά της εδέμ! Θρίλερ και εξωσχολικά βιβλία!!!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 594 - Ημερομηνία 24-10-2011 - Σελίδα 3 Empty Απ: Επεισόδιο 594 - Ημερομηνία 24-10-2011

Δημοσίευση από alex1 Δευ Οκτ 24, 2011 10:56 pm

JESSIE έγραψε:
dm10811 έγραψε:
ΣΨ1 έγραψε:Kι εγω σαν την roria εγκωσα απ τα δηθεν κοψοφλεβικα και οχι μονο εμεις και οι σεναριογραφοι επισης,γι αυτο και αλλαξαν ροτα!
Εννοειται οτι η χθεσινη σκηνη ηταν πολυ μιλρη και δεν μας εκαναν την χαρη να την συνεχισουν εστω και λιγο σημερα.Δηλ αν εκοβαν εκει που Μελ περπαταει περπαταει,περπαταει ,ουφ κουραστηκα,για να φτασει στην φυλακη και να παραδωσει το γραμμα και αν εκοβαν εκεινες τις αηδιες που ελεγε η Στελλα στην Νταιζη,τι ζορι τραβαει αυτη με την Νταιζη ηθελα ναξερα imarton ,μια χαρα θα χωραγε μια μικρη,τοσο δα σκηνουλα με Εριεττα και Στεφανο!

Καλα λιγο πριν τελειωσει το τραγουδι της αρχης ελεγα απο μεσα μου μακαρι να ανοιξει με Στεφανο και Εριεττα!!!!!Αλλα δυστυχως δεν εγινε ετσι!!!!!!!!
Οσο για τη Στελλα και παλι απαντηση απο μενα δεν θα παρεις!!!Απλα ρωτα κατι που να μπορω να σου απαντησω!!!!!! lmao lmao

Σήμερα φάνηκε καθαρά οτι και η ίδια η ηθοποιος που παίζει τη Στέλλα, έχει βαρεθεί να λέει τα ίδια και τα ίδια στη Νταίζη! Τά'λεγε σαν να αναρρωτιόταν από μέσα της "τι βλακείες κάθομαι και λέω πάλι?"

lmao lmao lmao lmao lmao

alex1
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Άντρας Τόπος : ΑΘΗΝΑ

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 594 - Ημερομηνία 24-10-2011 - Σελίδα 3 Empty Απ: Επεισόδιο 594 - Ημερομηνία 24-10-2011

Δημοσίευση από dm10811 Δευ Οκτ 24, 2011 10:56 pm

ΣΨ1 έγραψε:
alex1 έγραψε:Ειπα οτι η αποχώρηση Μπουγιούρη έπαιξε τον ρόλο της,δεν νομίζω οτι ήταν η αιτία για το θέμα της παρέας!!!!!

Εγω σαν τηλεθεατής θεωρώ,οτι ο χρόνος που δίνεται για την παρέα,για τα 5 μέλη είναι ουσιαστικός!!!!!!
Τα προβλήματα που αφορούν τον καθένα ξεχωριστά,χρειάζονται τους χειρισμούς,και κατα συνέπεια χρόνο!!!!!!

Αυτά τα παιδιά μεγάλωσαν και έχουν να αντιμετωπίσουν κυκεώνες,αλλά και χαρές!!!!!

Το ουσιαστικό ειναι,ότι πάντα στα δύσκολα είναι ενωμένοι!!!!!!

Συμφωνω,εξαλλου η Μελιτα εχει σχεση με την παρεα,ηταν γυναικα του Μανου και ειναι πρωην του Στεφανου,ο ο οποιος Στεφανος ειναι ο νυν της Εριεττας,η οποια Εριεττα ειναι αδελφη του Λουκα,ο οποιος Λουκας ειναι συζυγος της Νορας και μπαμπας της ζουζους lmao ειδατε ολα μια υπεροχη αλυσιδα ειναι!

Να μην ξεχναμε οτι η Μελιτα εκτος απο πρωην γυναικα του Μανου ειναι και πρωην αντιζηλος της Ευας,πρωην συνεργατης της Δαφνης(και μαλιστα δις) και πρωην φιλη της Νορας,του Λουκα...Η Δαφνη και ο Νικολας παντα θα ειναι θειοι της Νεφελης(και τα μεγαλυτερα κοροϊδα sisi )...Οντως μια χαρα αλυσιδα!!!! lmao lmao lmao Με πολλες προεκτασεις!!!
dm10811
dm10811
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Αθηνα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 594 - Ημερομηνία 24-10-2011 - Σελίδα 3 Empty Απ: Επεισόδιο 594 - Ημερομηνία 24-10-2011

Δημοσίευση από Antigoni! Δευ Οκτ 24, 2011 11:00 pm



Σίγουρα μια σειρά που τραβάει τόσα χρόνια φρεσκάρεται με νέα πρόσωπα και νέες ιστορίες
Το θέμα είναι οτι εδώ πέταξαν εντελώς στην άκρη τον αρχικό πυρήνα της σειράς και ασχολήθηκαν αποκλειστικά με τις νέες εισόδους
Όλο το θέμα είναι η άνιση κατανομή του χρόνου
Θα μπορούσε μαζί με την ιστορία της συμμορίας και της Νταίζης να τρέχει και το κλείσιμο της ιστορίας της Εύας που ήταν μεγάλη εκρεμότητα απο παλιά και στα πλαίσια αυτής της πορείας και η ιστορία του Στέφανου που συνδεόταν μαζί της
Θα μπορούσε παράλληλα να τρέχει και κάποια ιστορία με τα Λουκανοράκια ίσως κάτι πιο γλυκό τρυφερό και καθημερινό μιας κι αυτό ήθελε το κοινό τους. Είναι ένα ζευγάρι με μικρό παιδί με προβλήματα στη δουλειά τους με πενιχρά οικονομικά και θα μπορούσαν να στήσουν κάτι ρεαλιστικό και όμορφο μ αυτούς τους δύο
Ο Νικόλας και η Δάφνη ας πούμε δεν είχαν ιστορία και την τρίτη σεζόν σχεδόν δεν τους βλέπαμε
Νομίζω οτι τότε κανένας δεν θα είχε πρόβλημα και δεν θα υπήρχε τόση δυσαρέσκεια
Εμείς αντίθετα έχουμε μάθει απ το Νταιζάκι όλους τους πιθανούς τρόπους εκβιασμού και ασχολούμαστε όπως κάθε μέσος Ελληνας με χούφτες διαμάντια lmao

Μα εννοείται πως θα μπουν νέα πρόσωπα.
Είναι και απαραίτητο για να κυλήσει η ιστορία.
Αλλά συμβαίνει αυτό που λες.
Η παρέα πια έχει δευτερεύοντα ρόλο.
Με το μόνο που ασχολούμαστε είναι η Νταίζη.
Φόνοι, ληστείες εκβιασμοί..
Δηλαδή αυτό είναι η ζωή?
Antigoni!
Antigoni!
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Εδέμ!!
Ασχολίες : Τα μυστικά της εδέμ! Θρίλερ και εξωσχολικά βιβλία!!!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 594 - Ημερομηνία 24-10-2011 - Σελίδα 3 Empty Απ: Επεισόδιο 594 - Ημερομηνία 24-10-2011

Δημοσίευση από JESSIE Δευ Οκτ 24, 2011 11:02 pm

Κακά τα ψέμματα, μιά καθημερινή σειρά δεν τραβάει μόνο με ειδυλλιακούς έρωτες , θέλει κάτι παραπάνω. Και ο πρώτος κύκλος δεν ασχολείτο με την παρέα μ'αυτό το πρίσμα, τους έδειχνε να βασανίζονται από ενοχές, χαμένα όνειρα, επίσης έδειχνε τους ισχυρούς και τους κεφαλαιοκράτες, σε αντίθεση με τους καθημερινούς ανθρώπους, με δυό λόγια και ο πρώτος κύκλος με τα ίδια ασχολείτο όπως και τώρα. Μόνο που προστέθηκαν κι άλλα πρόσωπα, που όμως σχετίζονται με τα αρχικά, και με πεδίο δράσης πάλι το κεφάλαιο και πώς μπορεί πράξεις απ'το παρελθόν να επιδρούν στο παρόν. Το μόνο που χρειαζόταν ήταν μιά πιό σωστή κατανομή του χρόνου παρουσίασης των διαφόρων ηρώων στο κάθε επεισόδιο. Σε πολλά επεισόδια αυτό γίνεται, σε άλλα δυστυχώς επικρατεί η Μελίτα και η Νταίζη....Εξ ού και ο εκνευρισμός μας.
JESSIE
JESSIE
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Θηλυκό Τόπος : ΑΘΗΝΑ

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 594 - Ημερομηνία 24-10-2011 - Σελίδα 3 Empty Απ: Επεισόδιο 594 - Ημερομηνία 24-10-2011

Δημοσίευση από ΣΨ1 Δευ Οκτ 24, 2011 11:08 pm

Ταιριαζει αυτο το τραγουδακι στην περπτωση μας ε;;;[youtube][/youtube]

ΣΨ1
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Τόπος : Αθήνα
Ασχολίες : Πολλές

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 594 - Ημερομηνία 24-10-2011 - Σελίδα 3 Empty Απ: Επεισόδιο 594 - Ημερομηνία 24-10-2011

Δημοσίευση από kapetanissa Δευ Οκτ 24, 2011 11:09 pm

Καλέεεεεεε, πότε προλάβατε 6 σελίδες?!?!?! :)

Λοιπόν, εγώ θα σας πω την ιστορία απ' την αρχή, αλλιώς κάπου θα χαθεί το νόημα του σχολιασμού... sisi

Βρέχει από το Σάββατο. Χθες σε στυλ καταγίδας. Σήμερα σε στυλ "ό,τι έχουμε το ρίχνουμε". Η απόλυτη πλημμύρα. Νομίζω κάπου πήρε το μάτι μου τον Νώε.... Γυρνάω σπίτι, στήνομαι στην τηλεόραση. Μπα.... Λόγω βροχής, το σήμα πήγε περίπατο. Ένα αξιοπερίεργο όμως, σαλάτα η εικόνα και ο ήχος κατά τη διάρκεια της σειράς, με το που έβαζε διαφημίσεις, όλα καλά! imarton Γίνονται τα νεύρα μου ταλιατέλες σε πρώτη φάση, λέω άει στην ευχή, ας σηκωθώ να πάω σε ένα μάθημα που είχα, και τα βλέπω το βράδυ στο γιουτιούμπι. Βγαίνω έξω (η ηλίθια....). Δηλώνω υπεύθυνα, με το χέρι στην καρδιά και το καταθέτω και ενόρκως και το υπογράφω, ότι πέρασα 1 ώρα και 45 λεπτά στο αυτοκίνητο, για να διανύσω απόσταση 2 χιλιομέτρων, υπο καταρρακτώδη βροχή, με τους καθρέφτες άχρηστους. Επόμενη φάση, τα νεύρα κορδελάκια. Χάνω το μάθημα. Τα νεύρα κρόσσια. Γυρίζω σπίτι....

ΚΑι στρώνομαι περιχαρής να δω το επεισόδιο, μετά τη μέρα που πέρασα.

Και το βλέπω.

ΤΩΡΑ ΤΙ ΝΑ ΣΑΣ ΠΩ ΓΙΑ ΤΑ ΝΕΥΡΑ ΜΟΥ!?!?!? wall wall wall maaaad maaaad maaaad Kotsides


Μου άρεσε πολύ ο Νικόλας σήμερα. Και μ τη Δάφνη ήταν υπέροχος, και με τον Ρούσσο κορυφαίος.
Ο Ρούσσος στον κόσμο του.
Η κοριτσοπαρέα ήτο χαριτωμένη μεν, αλλά οι κουβέντες τους μου θύμισαν 15χρονα, και όχι θέρτι-σαμθινγκ μανάδες...
Μπορώ να καταλάβω κάπως τη φάση με τη Μαρίλια να νιώθει ενοχές, αλλά.... θα προτιμούσα να βλέπω την Εύα και τον Λευτέρη σε ουσιαστικές σκηνές ζευγαριού, που πλακώθηκε ναι, αλλά τρέφει αισθήματα....
Για την Ερριέτα τι να πω.... της βγάζω το καπέλο. Γι' αυτήν λυπάμαι εγώ, γι'αυτά που αδίκως περνάει.

Και έρχομαι στο φλέγον θέμα που με αποτελείωσε....
Τι katsaro-overdose ήταν αυτό Χριστέ και Παναγία μου?!? livani ΓΚΩΣΑΜΕ!!!

Λοιπόν, ξέρετε κάτι... εκνευρίστηκα διπλά και τρίδιπλα, για το εξής φτηνό κολπάκι: ήταν μια κακομαθημένη και κακιασμένη μικροκατινίτσα που έτρωγε πανταχόθεν κράξιμο -ας την "τρελάνουμε", οπότε, και να έχει το ακαταλόγιστο και να την λυπηθούν όλοι και να καβατζώνει η μούρλα της επεισόδιο after επεισόδιο....
"Παιδιά, η κοπέλα δεν είναι καλά"
"Σχεδόν τη λυπάμαι που τη βλέπω έτσι"
"Χρειάζεται ιατρική βοήθεια"
"Μην κρατάτε κακία στο παιδί μου" (αχ, ρε δόλια μάνα...)

Ε όχι λοιπόν. Εγώ απ' αυτό το κεκάκι δεν θα πάρω. Μπορείτε να με πείτε ότι θέλετε και να διαφωνήσετε, αλλά στο δικό μου σύμπαν, κοσμοθέαση, ιδεολογία, φιλοσοφία κλπ, κάποια πράγματα/άνθρωποι/πράξεις δεν αξίζουν ούτε λύπηση.
Γιατί να την λυπηθώ που τζάζεψε? Που άφησε τον εαυτό της να κατρακυλήσει έτσι? Διότι αφέθηκε. Ποτέ δεν αντιμετώπισε τίποτα. Και σιγά το βεβαρυμένο παρελθόν που είχε. Έφαγε λέει δύο απορρίψεις. Σιγά τα λάχανα. Κι εγώ έχω φάει 15, ξέρω γω? Τι έπρεπε να κάνω, να τους κυνηγάω με τη φαλτσέτα?! lmao Σου κάνω? Ναι? Καλώς, πάμε και βλέπουμε. Δεν σου κάνω? Οκ, άντε γεια και πάμε παρακάτω. Άντε κι ένα κρασάκι με τη φιλενάδα να φύγει το ντέρτι. Που για να τα λέμε κιόλας, τον δεύτερο εκείνη τον έδιωξε.... μιλάμε λοιπόν για έναν κακομαθημένο παλιοχαρακτήρα, που "δεν άντεξε" το ότι δεν μπορούσε να κουμαντάρει τα άλλα "ανθρωποκουκλάκια" της κατά το δοκούν και βρήκε καταφύγιο στην "τρέλα".... Παραγράφοντας κιόλας αυτό που (συνήθως) κρατάει όρθιους και τους πιο αδύναμους: έχει ένα παιδί....
Ε, όχι.
Τσαντίστηκα με το "βεβαρυμένο παρελθόν". Πραγματικά, αν υποβόσκει "σύγκριση" με Εύα, η οποία έχει εγνωσμένα όντως βεβαρυμένο παρελθόν, έχει αποτύχει οικτρά.... αν μη τι άλλο, γιατί η Εύα ναι απ' πέρασε τα χίλια μύρια όσα, αλλά τώρα βρισκεται με σώας τα φρένας.

Κρατάω λοιπόν τους εξαιρετικούς Αμαλία και Στεφ απέναντι στην "τρελή", κρατάω και το Λουκάς Νόρα Στεφ (αν και ειπώθηκαν και πραματάκια με οποία ως εξήγησα διαφωνώ καθέτως) και πάπαλα...

Το Αστέρι-"χαρά του μικροφώνου" το προσπερνώ ως συνήθως....

Και η Αντιγόνη γιατί δεν του έλεγε: "ναι ε? ε, δεν ήρθε!" Να γελάσουμε και λίγο...

Αυτά από μένα....

Roria, ελπίζω να καλύφθηκες με τις απορίες, μην επαναλαμβάνομαι κι εγώ.... lmao Το ήπιες το ντεπονάκι? Γιατί εμένα με κόβω για βαλεριάνα... /S
Clarabelle, το "Αμαλία-Ρούσσος= ΠΑΣΟΚ-ΝΔ, ποιός φταίει" : respect : με διέλυσε.... lmao
sarita.... με μελαγχόλησες.....
Από ένα oscar και στις τρεις, και σε jessie, nefelik, ΣΨ1, και αν ξεχνάω καμιά αγαπημένη, έτσι ως έχει γίνει το μυαλό μου πουρές συμπαθάτε με....


Πολλά φιλιά! Flkia



kapetanissa
kapetanissa
Τουρίστας
Τουρίστας

Θηλυκό Τόπος : Fata Morgana
Ασχολίες : ατέρμονη πεζοπορία στον θαλασσινό φεγγαρόδρομο

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 594 - Ημερομηνία 24-10-2011 - Σελίδα 3 Empty Απ: Επεισόδιο 594 - Ημερομηνία 24-10-2011

Δημοσίευση από dm10811 Δευ Οκτ 24, 2011 11:11 pm

ΣΨ1 έγραψε:Ταιριαζει αυτο το τραγουδακι στην περπτωση μας ε;;;[youtube][/youtube]

lmao lmao lmao lmao Ελα βρε Σοφια με πεθανες!!!!!!! lmao lmao
dm10811
dm10811
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Αθηνα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 594 - Ημερομηνία 24-10-2011 - Σελίδα 3 Empty Απ: Επεισόδιο 594 - Ημερομηνία 24-10-2011

Δημοσίευση από ΣΨ1 Δευ Οκτ 24, 2011 11:16 pm

xaxaxaxxaxaax για να διασκεδασουμε λιγο κοριτσια, Δημητρα!

Με την φαλτσετα καπετανισα ,με την φαλτσετα!!Εγραψε!

Και τωρα παω για υπνο παιδια.Καληνυχτα!!

ΣΨ1
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Τόπος : Αθήνα
Ασχολίες : Πολλές

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 594 - Ημερομηνία 24-10-2011 - Σελίδα 3 Empty Απ: Επεισόδιο 594 - Ημερομηνία 24-10-2011

Δημοσίευση από JESSIE Δευ Οκτ 24, 2011 11:18 pm

Kapetanissa, τι περιγραφή μας έδωσες, σαν να είμουν εκεί, να τρώω τη βροχή στο τζάμι και να τσιτώνονται και τα δικά μου νεύρα!
Συμφωνώ με όλα οσα έγραψες, και τον τρόπο που τα έγραψες, που είναι φυσικά αμίμητος!
Νά'σαι καλά!!!
JESSIE
JESSIE
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Θηλυκό Τόπος : ΑΘΗΝΑ

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σελίδα 3 από 5 Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5  Επόμενο

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης