Επεισόδιο 221 - Ημερομηνία 21-10-2009

Σελίδα 3 από 4 Επιστροφή  1, 2, 3, 4  Επόμενο

Πήγαινε κάτω

Βαθμολογήστε το σημερινό επεισόδιο

Επεισόδιο 221 - Ημερομηνία 21-10-2009 - Σελίδα 3 Vote_lcap24%Επεισόδιο 221 - Ημερομηνία 21-10-2009 - Σελίδα 3 Vote_rcap 24% 
[ 5 ]
Επεισόδιο 221 - Ημερομηνία 21-10-2009 - Σελίδα 3 Vote_lcap48%Επεισόδιο 221 - Ημερομηνία 21-10-2009 - Σελίδα 3 Vote_rcap 48% 
[ 10 ]
Επεισόδιο 221 - Ημερομηνία 21-10-2009 - Σελίδα 3 Vote_lcap28%Επεισόδιο 221 - Ημερομηνία 21-10-2009 - Σελίδα 3 Vote_rcap 28% 
[ 6 ]
Επεισόδιο 221 - Ημερομηνία 21-10-2009 - Σελίδα 3 Vote_lcap0%Επεισόδιο 221 - Ημερομηνία 21-10-2009 - Σελίδα 3 Vote_rcap 0% 
[ 0 ]
Επεισόδιο 221 - Ημερομηνία 21-10-2009 - Σελίδα 3 Vote_lcap0%Επεισόδιο 221 - Ημερομηνία 21-10-2009 - Σελίδα 3 Vote_rcap 0% 
[ 0 ]

Σύνολο Ψήφων : 21

Επεισόδιο 221 - Ημερομηνία 21-10-2009 - Σελίδα 3 Empty Απ: Επεισόδιο 221 - Ημερομηνία 21-10-2009

Δημοσίευση από Ntinaki1 Την / Το Τετ Οκτ 21, 2009 10:39 pm

Λοιπόν, τσαντίστηκα πολύ με τον Λουκά που είναι αγκαλίτσες και φιλάκια με τη Νταίζη σαν να μη τρέχει τίποτα.Δηλαδή δε πίστευα τι έβλεπα! Από τη μία με είχαν πιάσει τα γέλια και από την άλλη ήθελα να σπάσω την τηλεόραση. Την έβαλε και στο σπίτι του και στην κουζίνα του.Θα έτρωγε και τα μακαρόνια της μπουζουκτσούς, της Νόρας τον πείραξαν! Χόρεψαν και το summer wine μη χ..... άντε και έκανε σαν το μαθητούδι. ΕΛΕΟΣ!Και σήμερα δε μου έσπασε τα νέυρα τόσο η Νταίζη όσο ο Λουκάς που έπαθε αμνησία ξαφνικά.Και ο Λουκάς είναι και φάουλ στον Οδυσσέα! Ο οποίος Οδυσσέας ωραία αγρίεψε αλλά μια μπούφλα να της έσκαγε της Νταίζης τι καλά που θα ήταν!!!
Μου άρεσε πολύ η σκηνή Μάνου Μελίτας που τη φρόντισε και τη περιποιήθηκε με τη πετσετούλα να μην του πουντιάσει! Πάρα πολύ όμορφη σκηνή!
Με τον Στέφανο και την Εύα το περίμενα ότι θα τη σταματούσε...ο κύριος!
Στη δίκη βαρέθηκα αν και σήμερα ήταν πιο γρήγορες οι καταθέσεις! Μου άρεσε ο Στέφανος που ζήτησε συγγνώμη στη Μελίτα προφανώς που θα έδινε στεγνά τον Ρούσσο και τον Μάνο!Αυτά που ψιθυρίζει ο Στέφανος είναι πολύ ξεσηκωτικά!
Εχω την εντύπωση ότι ο Στέφανος έκανε ένα νόημα στον απαγωγέα! Δε ξέρω αλλά κάτι μου λέει ότι αυτός πάλι θα κρύβεται απο πίσω για να βγει ο ήρωας!Καλά, η απόπειρα δολοφονίας που θα γίνει στο μέλλον εναντίον του Στέφανου είναι σίγουρο ότι θα την οργανώσει ο ίδιος για να κατηγορηθεί ο Μάνος.Για αυτό και φρόντισε να καταγράψει μόνο το συγκεκριμένο σημείο που έλεγε ο Μάνος ότι θα τον σκοτώσει.
Ntinaki1
Ntinaki1
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Θηλυκό Τόπος : Πειραιάς
Ασχολίες : Πολλές και διάφορες

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 221 - Ημερομηνία 21-10-2009 - Σελίδα 3 Empty Απ: Επεισόδιο 221 - Ημερομηνία 21-10-2009

Δημοσίευση από anna90 Την / Το Τετ Οκτ 21, 2009 10:43 pm

Ntinaki1 έγραψε:Λοιπόν, τσαντίστηκα πολύ με τον Λουκά που είναι αγκαλίτσες και φιλάκια με τη Νταίζη σαν να μη τρέχει τίποτα.Δηλαδή δε πίστευα τι έβλεπα! Από τη μία με είχαν πιάσει τα γέλια και από την άλλη ήθελα να σπάσω την τηλεόραση. Την έβαλε και στο σπίτι του και στην κουζίνα του.Θα έτρωγε και τα μακαρόνια της μπουζουκτσούς, της Νόρας τον πείραξαν! Χόρεψαν και το summer wine μη χ..... άντε και έκανε σαν το μαθητούδι. ΕΛΕΟΣ!Και σήμερα δε μου έσπασε τα νέυρα τόσο η Νταίζη όσο ο Λουκάς που έπαθε αμνησία ξαφνικά.Και ο Λουκάς είναι και φάουλ στον Οδυσσέα! Ο οποίος Οδυσσέας ωραία αγρίεψε αλλά μια μπούφλα να της έσκαγε της Νταίζης τι καλά που θα ήταν!!!
Μου άρεσε πολύ η σκηνή Μάνου Μελίτας που τη φρόντισε και τη περιποιήθηκε με τη πετσετούλα να μην του πουντιάσει! Πάρα πολύ όμορφη σκηνή!
Με τον Στέφανο και την Εύα το περίμενα ότι θα τη σταματούσε...ο κύριος!
Στη δίκη βαρέθηκα αν και σήμερα ήταν πιο γρήγορες οι καταθέσεις! Μου άρεσε ο Στέφανος που ζήτησε συγγνώμη στη Μελίτα προφανώς που θα έδινε στεγνά τον Ρούσσο και τον Μάνο!Αυτά που ψιθυρίζει ο Στέφανος είναι πολύ ξεσηκωτικά!
Εχω την εντύπωση ότι ο Στέφανος έκανε ένα νόημα στον απαγωγέα! Δε ξέρω αλλά κάτι μου λέει ότι αυτός πάλι θα κρύβεται απο πίσω για να βγει ο ήρωας!Καλά, η απόπειρα δολοφονίας που θα γίνει στο μέλλον εναντίον του Στέφανου είναι σίγουρο ότι θα την οργανώσει ο ίδιος για να κατηγορηθεί ο Μάνος.Για αυτό και φρόντισε να καταγράψει μόνο το συγκεκριμένο σημείο που έλεγε ο Μάνος ότι θα τον σκοτώσει.
Ποια απόπειρα δολοφονίας????
anna90
anna90
Εδεμοφανάκι
Εδεμοφανάκι

Θηλυκό Τόπος : Καβάλα-Έδεσσα

Δημοσίευση από Clarabelle Την / Το Τετ Οκτ 21, 2009 10:45 pm

Ο οποίος Οδυσσέας ωραία αγρίεψε αλλά μια μπούφλα να της έσκαγε της Νταίζης τι καλά που θα ήταν!!!

Τελικά η Νταίζη κατάφερε να μας ξυπνήσει οτι βίαιο κρύβουμε μέσα μας. Και γω το ίδιο σκέφτηκα.
Έχω χάσει κάτι; Απο που προκύπτει οτι θα γίνει απόπειρα κατά του Στέφανου;

Επεισόδιο 221 - Ημερομηνία 21-10-2009 - Σελίδα 3 ClarabelleFinale

Μας είπαν η Εύα είναι θάλασσα
και η θάλασσα μπορεί να είναι φουρτουνιασμένη και μπορεί να είναι γαλήνια, αλλά ακίνητη ποτέ!
Στα "Μυστικά" το κατάφεραν και αυτό!
Clarabelle
Clarabelle
Forum Team
Forum Team

Δημοσίευση από Ntinaki1 Την / Το Τετ Οκτ 21, 2009 10:46 pm

Α στο tv έθνος της Κυριακής που μας πέρασε έλεγε ότι ο Στέφανος θα πέσει θύμα απόπειρας δολοφονίας εναντίον του και όλοι θα υποψιάζονται τον Μάνο! Αλλά είμαι σίγουρη ότι θα την οργανώσει ο ίδιος για να στρέψει τους πάντες εναντίον του Μάνου! Γι αυτό επίτηδες έβαλε στην Εύα να ακούσει το συγκεκριμένο που έλεγε ο Μάνος ότι θα τον σκοτώσει. Δεν της έβαλε όμως να ακούσει και τα υπόλοιπα!
Ntinaki1
Ntinaki1
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Ασχολίες : Πολλές και διάφορες

Δημοσίευση από Clarabelle Την / Το Τετ Οκτ 21, 2009 10:48 pm

Σε τέτοια περίπτωση μάλλον έτσι θα γίνει. Ο Στέφανος με το Μάνο πολεμούν μέχρις εσχάτων. Πολύ μου αρέσει: juhu :
Ξέρω πρέπει να το κοιτάξω. gelio

και η θάλασσα μπορεί να είναι φουρτουνιασμένη και μπορεί να είναι γαλήνια, αλλά ακίνητη ποτέ!
Clarabelle
Clarabelle
Forum Team
Forum Team

Δημοσίευση από konstantina Την / Το Τετ Οκτ 21, 2009 10:49 pm

Clarabelle έγραψε:
Σε τέτοια περίπτωση μάλλον έτσι θα γίνει. Ο Στέφανος με το Μάνο πολεμούν μέχρις εσχάτων. Πολύ μου αρέσει: juhu :
Ξέρω πρέπει να το κοιτάξω. gelio

xaxa xaxa xaxa

konstantina
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό

Δημοσίευση από maryanne27 Την / Το Πεμ Οκτ 22, 2009 12:12 am

Το θεμα Λουκας-Νταιζη το αφηνω ασχολιαστο, εχουν ορθως ειπωθει τόσα πολλα από όλους τους συγχισμένους τηλεθεατες. Θα εχει και το θρασος το γαρύφαλλο στ αυτι να κάνει δώρο γραβάτα στο Ρούσσο!!!Οταν ο απαγωγέας έλεγε ότι δεν ειναι σιγουρος αν θα πρέπει να καταθέσει εναντίον του ομίλου τι μπορει να εννοουσε;Ανυπομονώ να δω πως και με τι κινητρα θα γινει η απαγωγη...Ε, ρε τι έχει να γινει έτσι και μαθει η Μελίτα ότι η μπογιατζού έβαλε την Ναιζη, και ο Οδυσσέας ότι ο φιλαράκος του τα χει μαζι της!!!Χαμός!
maryanne27
maryanne27

Τόπος : ΑΘΗΝΑ

Δημοσίευση από prwto_trapezi_pista Την / Το Πεμ Οκτ 22, 2009 12:13 am

Σε μια στιγμη στο σημερινο επεισοδιο κατα τη διαρκεια των χαιρετισμων στη βαπτιση ο Στεφανος λεει:Να σας ζησει,και του χρονου...
Χαχαχαχαχαα....
prwto_trapezi_pista
prwto_trapezi_pista
Τουρίστας
Τουρίστας

Άντρας

Δημοσίευση από maryanne27 Την / Το Πεμ Οκτ 22, 2009 12:15 am

Aντε!Πώς το πρόσεξες!Ετσι και το αντιληφθει η Ακρίτα θα βγάλει φλύκταινες
maryanne27
maryanne27

Τόπος : ΑΘΗΝΑ

Δημοσίευση από madolato Την / Το Πεμ Οκτ 22, 2009 1:56 am

Ο Μάνος και ο Στέφανος να πάνε να κουρεύονται, με κούρασαν. afro
Το Στέφανο σήμερα παραλίγο να τον συμπαθήσω, αλλά ξαφνικά είδα το φως το αληθινόν και διέκρινα στις πράξεις του μια αναλογία με τις κινήσεις της PistolakiB -η οποία στο χθεσινό επεισόδιο πραγματικά παρέδωσε μαθήματα γυναικείας... καπατσοσύνης θα το πω, γιατί τη λέξη που θέλω να χρησιμοποιήσω θα την κόψει η λογοκρισία. :Banned: Του έκανε στενό μαρκάρισμα του Λουκάκου και, μόλις ένιωσε ότι τον τσουρούφλισε, οπισθοχώρησε και τον έβγαλε οφσάιντ -κι αυτός ο Μούργος τσίμπησε. 'Ετσι κι ο Στεφανάκος. Χθες έστειλε τελεσίγραφο. Σήμερα δεν ήθελε έτσι και μπορούσε να περιμένει. Αύριο θα ζητήσει πάλι. Και ούτω καθεξής... Πιστεύω ότι την αγαπάει την Εύα κι ότι θέλει να την έχει queen. Αλλά βασίλισσα σε σκακιέρα. Κινήσεις και βήματα συγκεκριμένα, προκαθορισμένα, προγραμματισμένα. Και δε λέω, ενδιαφέρον παιχνίδι το σκάκι. Αλλά εμένα μου ταιριάζει περισσότερο το τάβλι...

Μου άρεσε πολύ η Δάφνη στην κατάθεσή της σήμερα. Η ένταση και το τρέμουλο στη φωνή της -ακριβώς όπως έπρεπε!

Από πού κι ως πού δεν είναι εντάξει ο Λουκάς απέναντι στον Οδυσσέα; 'Ισα-ίσα, του κάνει χάρη. Να την ξεφορτωθεί θέλει! Razz Σοβαρά τώρα, ΟΚ, πρέπει να του το πει κάποια στιγμή, αλλά δεν είναι ότι τον κοροϊδεύει ή ότι του παίρνει τη γυναίκα του ή ότι είχαν ποτέ καμμία παράλληλη σχέση.
Κι αφήνω το φλέγον θέμα για το τέλος...
Λοιπόν, το λέω γρήγορα και πάω να κρυφτώ κάτω από κανένα τραπέζι να μη με βρουν τα σκάγια:
έστω και για λίγο, είδα το Λουκά χαρούμενο και είχα πολύ καιρό να δω το Λουκά χαρούμενο και ακόμα κι αν ξέρω ότι δε θα του βγει σε καλό χάρηκα που χαιρόταν και ήταν τόσο γλυκός όταν χαμογελούσε που χαμογέλασα κι εγώ και δεν μπόρεσα να εκνευριστώ και τελοσπάντων ήρθε η ώρα να πάω κάπου να κρυφτώ, ☀ να μη με βλέπει...!
door
madolato
madolato
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Θηλυκό Τόπος : Αθήνα
Ασχολίες : Κατσαβίδια!

Δημοσίευση από KatsaroYpotheto Την / Το Πεμ Οκτ 22, 2009 2:04 am

Τρέχα τρέχα να κρυφτείς κυρία μου!!! -_- -_- -_- -_- -_-

Επεισόδιο 221 - Ημερομηνία 21-10-2009 - Σελίδα 3 DITWcopy
KatsaroYpotheto
KatsaroYpotheto
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Στο δικό μου ροζ συννεφάκι :p
Ασχολίες : Playing referee between my heart and my mind..

https://www.facebook.com/PeriklisKassandrinos

Δημοσίευση από madolato Την / Το Πεμ Οκτ 22, 2009 2:13 am

Αααααα!!!!!
ruuun ruuun ruuun door
madolato
madolato
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Δημοσίευση από sketi_omorfia Την / Το Πεμ Οκτ 22, 2009 8:58 am

Στις σκηνες "αγαπης" Λουκα-Νταιζης δεν μπορεσα να μην θαυμασω τα γυμνασμενα μπρατσα του Λουκα. Στα κουστουμια του δεν φαινεται αλλα εχει πολυ γυμνασμενο σωμα ο ανθρωπος.

Επισης με ξενισε καπως το οτι ο Στεφανος ζητησε συγνωμη απο τη Μελιτα. Αφου δεν τη παει, για ποιο λογο να της ζητησει συγνωμη? Προφανως καπου αποσκοπει ...

Και μια απορια: Αυτη η Νταιζη γυρισε για να ειναι κοντα στο παιδι της. Υποτιθεται οτι δουλευει τα βραδυα. Αυτη ομως τα βραδυα ειναι ειτε με το Λουκα ειτε με το Ρουσσο. Γυριζει σπιτι το πρωι που προφανως το παιδακι εχει φυγει για το σχολειο του και κοιμαται μεχρι να ξυπνησει παλι για να παει να παρει γραβατες... Ποτε δουλευει και ποτε βλεπει το παιδι???
sketi_omorfia
sketi_omorfia
Τουρίστας
Τουρίστας

Θηλυκό Τόπος : Κορυδαλλος-Πειραιας
Ασχολίες : Να ταλαιπωρω τους αλλους

Δημοσίευση από Mafalda Την / Το Πεμ Οκτ 22, 2009 9:01 am

[
Μακράν η καλύτερη σκηνή του επεισοδίου ήταν για μένα η πρώτη. Είχε ατμόσφαιρα και ένταση. Ο Στέφανος για άλλη μια φορά, συγκρατείται και μαζί συγκρατεί και την Εύα. Σταύρου και Ξυλά το έχω ξαναπεί είναι υπέροχοι μαζί. Δεν ξέρω τι είδους ομορφιές έχει κατά νου να σκαρώσει αλλά απέναντι στην Εύα έχει φανεί κύριος μέχρι στιγμής. Παρόλα αυτά άφησε να φανεί η επιθυμία του και νομίζω κέρδισε πόντους σήμερα. Η Εύα απ τη μεριά της δείχνει να τον αγαπάει. Έρωτας μπορεί να μην υπάρχει τουλάχιστον προς το παρόν αλλά είναι σημαντικός γι αυτήν. Περιμένω να δω που θα πάει το όλον.

[/font][/size][/b][/color][/quote]

Agree Agree Agree
Mafalda
Mafalda
Τουρίστας
Τουρίστας

Θηλυκό

Δημοσίευση από Clarabelle Την / Το Πεμ Οκτ 22, 2009 9:04 am

Βρε ομορφιά μου δεν γύρισε το Νταιζάκι για να δουλεύει και να προσέχει το παιδί για τι την πέρασες;
Αυτά τα πεζά τα κάνουμε εμείς.
Το κορίτσι έχει υψηλά όνειρα, και τα κυνηγάει μανιασμένα. Λίγο τρέξιμο κάνει; Από μαγειρική μέχρι ψώνια.
Απαπαπα είσαι κακιά geek

Clarabelle
Clarabelle
Forum Team
Forum Team

Δημοσίευση από Jennifer Την / Το Πεμ Οκτ 22, 2009 9:49 am

Clarabelle έγραψε:
Μακράν η καλύτερη σκηνή του επεισοδίου ήταν για μένα η πρώτη. Είχε ατμόσφαιρα και ένταση. Ο Στέφανος για άλλη μια φορά, συγκρατείται και μαζί συγκρατεί και την Εύα. Σταύρου και Ξυλά το έχω ξαναπεί είναι υπέροχοι μαζί. Δεν ξέρω τι είδους ομορφιές έχει κατά νου να σκαρώσει αλλά απέναντι στην Εύα έχει φανεί κύριος μέχρι στιγμής. Παρόλα αυτά άφησε να φανεί η επιθυμία του και νομίζω κέρδισε πόντους σήμερα. Η Εύα απ τη μεριά της δείχνει να τον αγαπάει. Έρωτας μπορεί να μην υπάρχει τουλάχιστον προς το παρόν αλλά είναι σημαντικός γι αυτήν. Περιμένω να δω που θα πάει το όλον.

Και πάλι συμφωνώ απόλυτα με την Clarabelle :D

Όσο για τον Μάνο, μας απέδειξε ακόμα μια φορά πως τον ενδιαφέρει μόνο ο εαυτός του. Δηλαδή αν ο Νικόλας τελικά καταδικαζόταν, πως θα ζούσε με τις τύψεις του?
Jennifer
Jennifer
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Θηλυκό

Δημοσίευση από KatsaroYpotheto Την / Το Πεμ Οκτ 22, 2009 10:10 am

Το επεισόδιο ήταν πολύ καλό!

Αρχικά να πω ότι εγώ θέλω Εύα και Στέφανο μαζί! Μπορεί να με διαψεύσει το μέλλον αλλά προς το παρόν εγώ αυτόν τον κύριο πολύ τον πάω!!!

Μάχεται έχοντας ως πυρομαχικά τις ατιμίες του αντιπάλου του.. όχι ότι αυτός είναι καθαρός αλλά μην βάζουμε στο ίδιο σακί έναν έμπορο έστω και κλεμμένων έργων τέχνης με έναν άνθρωπο που εν γνώση του μόλυνε το περιβάλλον και σκότωνε παιδιά! Ας μην έκανε κι ο άλλος τις λαδιές του να μην είχαν τίποτα να του προσάψουν! Η Εύα όλα θα του τα συγχωρούσε εκτός από την απιστία που της έκανε πριν το γάμο, και για αυτό ΚΑΝΕΙΣ δεν τον αναγκασε.. Παίξατε και χάσατε κύριε Λύτρα!

Τώρα η τσεπούλα του του Στέφανου θα το πληρώσει ακριβά πιστεύω το ότι κατέθεσε ουσιαστικα εναντίον του Ομίλου αλλα τουλάχιστον απο τα αδέρφια Λύτρα ρε παιδιά ας πάει στον πάτο ο ένοχος όχι ο αθώος!!!

Για μια ακόμη φορά ο Μάνος δεν έκανε όλα όσα μπορούσε αλλα όλα όσα ήθελε.. Αν δεν είχε όοοοοοοολο του το περιβάλλον με το μέρος του Νικόλα δεν με έχει πείσει ότι δεν θα κατέθετε κατά του ώστε να τελειώνει η υπόθεση και να πάρει τα λεφτάκια του!!!

Άσε που συγνώμη κιόλας τι άνθρωπος είναι αυτός?? Υποτίθεται ότι τη δόλια την Εύα την αγαπάει (με αυτή τη καρδιά αγγινάρα έστω) αντί να πάει με τα νερά της το μόνο που ξέρει να κάνει είναι τσαμπουκάδες, εκφοβισμούς και παρακάλια, ελεος κύριος! Και από την άλλη ανησυχούμε και για το Μελιτάκι, μην μας κρυώσει το μωρό... @$@#$@^()&

Το καλό το άφησα για το τέλος!!! Τι σοκ ήταν αυτό με τις φράουλες και τα κεράσια που χόρευαν ο Λουκάς με το πιστολάκι β'????? affraid affraid affraid Η ατάκα της στιγμής ήταν "Κοίτα πόσο ευτυχισμένος είναι!!!! Δεν μπορούσε να είναι έτσι αλλά με τη Νόρα??" Αν δεν φροντίσουν οι σεναριογράφοι για αυτό θα τους απαγάγω εγώ και θα τους κλείσω σε ένα σπίτι μέχρι να τα βρουν μάλλον!!!! Grrr Grrr Grrr

Αυτά απο μένα.. σεντονάκι και σήμερα αλλά έπρεπε να τα πω να ξεθυμάνω Razz

KatsaroYpotheto
KatsaroYpotheto
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Δημοσίευση από sketi_omorfia Την / Το Πεμ Οκτ 22, 2009 10:11 am

Clarabelle έγραψε:
Βρε ομορφιά μου δεν γύρισε το Νταιζάκι για να δουλεύει και να προσέχει το παιδί για τι την πέρασες;
Αυτά τα πεζά τα κάνουμε εμείς.
Το κορίτσι έχει υψηλά όνειρα, και τα κυνηγάει μανιασμένα. Λίγο τρέξιμο κάνει; Από μαγειρική μέχρι ψώνια.
Απαπαπα είσαι κακιά geek

Αυτο το πραγμα ομως να ειναι ολες συνεχεια στο δρομο, να μη δουλευει καμια παρολο που εχουν ολες δουλεια και το σπιτι τους να λαμπει παντα, δεν το καταλαβαινω ρε παιδια !!! Μηπως κατι δεν κανω εγω καλα ??? Snif
sketi_omorfia
sketi_omorfia
Τουρίστας
Τουρίστας

Δημοσίευση από madolato Την / Το Πεμ Οκτ 22, 2009 10:31 am

Μάλλον δεν έχεις το σεναριογράφο με το μέρος σου, ομορφιά μου. Wink :)
madolato
madolato
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Δημοσίευση από KatsaroYpotheto Την / Το Πεμ Οκτ 22, 2009 10:42 am

Αααα και κάτι που ξέχασα να πω σχετικά με την..αρχή του επεισοδίου!

ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ ξεφορτωθήκαμε το άσπρο το Minerva του Στέφανου! Δεν μπορούσα να τον βλέπω άλλο με τα ασπρα φανελάκια! MERCY PLEΕΕAAAASE!!!

Αφού το μαύρο του πάει του παιδιού.. Αχχ

(Ο Χρήστος να δω πότε θα μας γδυθεί λίγο.. :oops: :oops: )

KatsaroYpotheto
KatsaroYpotheto
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Δημοσίευση από Clarabelle Την / Το Πεμ Οκτ 22, 2009 10:47 am

KatsaroYpotheto έγραψε:Αααα και κάτι που ξέχασα να πω σχετικά με την..αρχή του επεισοδίου!

ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ ξεφορτωθήκαμε το άσπρο το Minerva του Στέφανου! Δεν μπορούσα να τον βλέπω άλλο με τα ασπρα φανελάκια! MERCY PLEΕΕAAAASE!!!

Αφού το μαύρο του πάει του παιδιού.. Αχχ

Τελικά μου φαίνεται είναι πολλές αυτές που τους αρέσουν αυτά τα μαύρα κολασμένα φανελάκια. Προς το παρόν μόνο ο Λουκάκος έκανε τέτοια εμφάνιση. Υπομονή δεν μπορεί όλο και κάποιοι άλλοι θα τον ακολουθήσουνlol!

Clarabelle
Clarabelle
Forum Team
Forum Team

Δημοσίευση από madolato Την / Το Πεμ Οκτ 22, 2009 10:58 am

Και τι εμφάνιση!
Χωρίς παρέξηγηση, αλλά νομίζω ότι οι άλλες εμφανίσεις θα ωχριούν μπροστά στου παιδιού μας!!!
Opados
madolato
madolato
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Δημοσίευση από sketi_omorfia Την / Το Πεμ Οκτ 22, 2009 11:04 am

KatsaroYpotheto έγραψε:

Ελεος ρε Υποθετο !!! Τοσους ωραιους εχουμε. Και το γουστο σου ειναι μια χαρα. Τι σου εκατσε με το Χρηστο ????
sketi_omorfia
sketi_omorfia
Τουρίστας
Τουρίστας

Δημοσίευση από KatsaroYpotheto Την / Το Πεμ Οκτ 22, 2009 11:06 am

sketi_omorfia έγραψε:
KatsaroYpotheto έγραψε:

Ελεος ρε Υποθετο !!! Τοσους ωραιους εχουμε. Και το γουστο σου ειναι μια χαρα. Τι σου εκατσε με το Χρηστο ????

Εγώ αυτόν θέλω! Αυτόν Θέλω! ΑΥΤΟΝ ΘΕΛΩ!!!

Κούκλος είναι!!!!!
Love! Love! Love!

KatsaroYpotheto
KatsaroYpotheto
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Δημοσίευση από sketi_omorfia Την / Το Πεμ Οκτ 22, 2009 11:08 am

KatsaroYpotheto έγραψε:
sketi_omorfia έγραψε:
KatsaroYpotheto έγραψε:

Εγώ αυτόν θέλω! Αυτόν Θέλω! ΑΥΤΟΝ ΘΕΛΩ!!!

Κούκλος είναι!!!!!
Love! Love! Love!

ΟΚ - Ο,τι πεις !! Αυτο που λενε για την κολοκυθοπιτα το ξερεις ????
sketi_omorfia
sketi_omorfia
Τουρίστας
Τουρίστας

Σελίδα 3 από 4 Επιστροφή  1, 2, 3, 4  Επόμενο

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης