Επεισόδιο 221 - Ημερομηνία 21-10-2009

Σελίδα 4 από 4 Επιστροφή  1, 2, 3, 4

Πήγαινε κάτω

Βαθμολογήστε το σημερινό επεισόδιο

Επεισόδιο 221 - Ημερομηνία 21-10-2009 - Σελίδα 4 Vote_lcap24%Επεισόδιο 221 - Ημερομηνία 21-10-2009 - Σελίδα 4 Vote_rcap 24% 
[ 5 ]
Επεισόδιο 221 - Ημερομηνία 21-10-2009 - Σελίδα 4 Vote_lcap48%Επεισόδιο 221 - Ημερομηνία 21-10-2009 - Σελίδα 4 Vote_rcap 48% 
[ 10 ]
Επεισόδιο 221 - Ημερομηνία 21-10-2009 - Σελίδα 4 Vote_lcap28%Επεισόδιο 221 - Ημερομηνία 21-10-2009 - Σελίδα 4 Vote_rcap 28% 
[ 6 ]
Επεισόδιο 221 - Ημερομηνία 21-10-2009 - Σελίδα 4 Vote_lcap0%Επεισόδιο 221 - Ημερομηνία 21-10-2009 - Σελίδα 4 Vote_rcap 0% 
[ 0 ]
Επεισόδιο 221 - Ημερομηνία 21-10-2009 - Σελίδα 4 Vote_lcap0%Επεισόδιο 221 - Ημερομηνία 21-10-2009 - Σελίδα 4 Vote_rcap 0% 
[ 0 ]

Σύνολο Ψήφων : 21

Επεισόδιο 221 - Ημερομηνία 21-10-2009 - Σελίδα 4 Empty Απ: Επεισόδιο 221 - Ημερομηνία 21-10-2009

Δημοσίευση από Mafalda Την / Το Πεμ Οκτ 22, 2009 11:23 am

KatsaroYpotheto έγραψε:Το επεισόδιο ήταν πολύ καλό!

Αρχικά να πω ότι εγώ θέλω Εύα και Στέφανο μαζί! Μπορεί να με διαψεύσει το μέλλον αλλά προς το παρόν εγώ αυτόν τον κύριο πολύ τον πάω!!!

Μάχεται έχοντας ως πυρομαχικά τις ατιμίες του αντιπάλου του.. όχι ότι αυτός είναι καθαρός αλλά μην βάζουμε στο ίδιο σακί έναν έμπορο έστω και κλεμμένων έργων τέχνης με έναν άνθρωπο που εν γνώση του μόλυνε το περιβάλλον και σκότωνε παιδιά! Ας μην έκανε κι ο άλλος τις λαδιές του να μην είχαν τίποτα να του προσάψουν! Η Εύα όλα θα του τα συγχωρούσε εκτός από την απιστία που της έκανε πριν το γάμο, και για αυτό ΚΑΝΕΙΣ δεν τον αναγκασε.. Παίξατε και χάσατε κύριε Λύτρα!

Τώρα η τσεπούλα του του Στέφανου θα το πληρώσει ακριβά πιστεύω το ότι κατέθεσε ουσιαστικα εναντίον του Ομίλου αλλα τουλάχιστον απο τα αδέρφια Λύτρα ρε παιδιά ας πάει στον πάτο ο ένοχος όχι ο αθώος!!!

Για μια ακόμη φορά ο Μάνος δεν έκανε όλα όσα μπορούσε αλλα όλα όσα ήθελε.. Αν δεν είχε όοοοοοοολο του το περιβάλλον με το μέρος του Νικόλα δεν με έχει πείσει ότι δεν θα κατέθετε κατά του ώστε να τελειώνει η υπόθεση και να πάρει τα λεφτάκια του!!!

Άσε που συγνώμη κιόλας τι άνθρωπος είναι αυτός?? Υποτίθεται ότι τη δόλια την Εύα την αγαπάει (με αυτή τη καρδιά αγγινάρα έστω) αντί να πάει με τα νερά της το μόνο που ξέρει να κάνει είναι τσαμπουκάδες, εκφοβισμούς και παρακάλια, ελεος κύριος! Και από την άλλη ανησυχούμε και για το Μελιτάκι, μην μας κρυώσει το μωρό... @$@#$@^()&

Το καλό το άφησα για το τέλος!!! Τι σοκ ήταν αυτό με τις φράουλες και τα κεράσια που χόρευαν ο Λουκάς με το πιστολάκι β'????? affraid affraid affraid Η ατάκα της στιγμής ήταν "Κοίτα πόσο ευτυχισμένος είναι!!!! Δεν μπορούσε να είναι έτσι αλλά με τη Νόρα??" Αν δεν φροντίσουν οι σεναριογράφοι για αυτό θα τους απαγάγω εγώ και θα τους κλείσω σε ένα σπίτι μέχρι να τα βρουν μάλλον!!!! Grrr Grrr Grrr

Αυτά απο μένα.. σεντονάκι και σήμερα αλλά έπρεπε να τα πω να ξεθυμάνω Razz

Καλά τα λες Katsaro Ypotheto - πληρες σεντονάκι και ολοκληρωμένο Agree
Mafalda
Mafalda
Τουρίστας
Τουρίστας

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 221 - Ημερομηνία 21-10-2009 - Σελίδα 4 Empty Απ: Επεισόδιο 221 - Ημερομηνία 21-10-2009

Δημοσίευση από madolato Την / Το Πεμ Οκτ 22, 2009 11:54 am

sketi_omorfia έγραψε:
Ελεος ρε Υποθετο !!! Τοσους ωραιους εχουμε. Και το γουστο σου ειναι μια χαρα. Τι σου εκατσε με το Χρηστο ????

'Αστην, καλά κάνει. Να αραιώνουν οι λίστες με τις διεκδικήτριες των άλλων! geek
madolato
madolato
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Θηλυκό Τόπος : Αθήνα
Ασχολίες : Κατσαβίδια!

Δημοσίευση από zwi Την / Το Πεμ Οκτ 22, 2009 1:11 pm

Clarabelle έγραψε:
Ο οποίος Οδυσσέας ωραία αγρίεψε αλλά μια μπούφλα να της έσκαγε της Νταίζης τι καλά που θα ήταν!!!

Τελικά η Νταίζη κατάφερε να μας ξυπνήσει οτι βίαιο κρύβουμε μέσα μας. Και γω το ίδιο σκέφτηκα.
Έχω χάσει κάτι; Απο που προκύπτει οτι θα γίνει απόπειρα κατά του Στέφανου;

Agree
egw oti viaio exw mesa mou to vgazw otan vlepw ton louka kai thn ntaizh mazi
xtes paraligo na spasw thn thleorash
alla pali kala espasa mono ena vazo Grrr Grrr Grrr Grrr Grrr
zwi
zwi
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Σ'ένα σπίτι μαζί με τον Κωνσταντίνο Γιαννακόπουλο,τον Γιώργο Νανούρη,τον William Levy,τον Jensen Ackles,τον Ian Somerhalder και Rick Malambri μου!
Ασχολίες : Ποδήλατο,Skateboard,Κολύμβηση και πάνω από όλα πρώτος κύκλος των Μυστικά της Εδέμ!

Σελίδα 4 από 4 Επιστροφή  1, 2, 3, 4

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης