Επεισόδιο 602 - Ημερομηνία 07-11-2011

Σελίδα 2 από 2 Επιστροφή  1, 2

Πήγαινε κάτω

Βαθμολογείστε το σημερινό επεισόδιo

Επεισόδιο 602 - Ημερομηνία 07-11-2011 - Σελίδα 2 Vote_lcap0%Επεισόδιο 602 - Ημερομηνία 07-11-2011 - Σελίδα 2 Vote_rcap 0% 
[ 0 ]
Επεισόδιο 602 - Ημερομηνία 07-11-2011 - Σελίδα 2 Vote_lcap30%Επεισόδιο 602 - Ημερομηνία 07-11-2011 - Σελίδα 2 Vote_rcap 30% 
[ 7 ]
Επεισόδιο 602 - Ημερομηνία 07-11-2011 - Σελίδα 2 Vote_lcap17%Επεισόδιο 602 - Ημερομηνία 07-11-2011 - Σελίδα 2 Vote_rcap 17% 
[ 4 ]
Επεισόδιο 602 - Ημερομηνία 07-11-2011 - Σελίδα 2 Vote_lcap26%Επεισόδιο 602 - Ημερομηνία 07-11-2011 - Σελίδα 2 Vote_rcap 26% 
[ 6 ]
Επεισόδιο 602 - Ημερομηνία 07-11-2011 - Σελίδα 2 Vote_lcap4%Επεισόδιο 602 - Ημερομηνία 07-11-2011 - Σελίδα 2 Vote_rcap 4% 
[ 1 ]
Επεισόδιο 602 - Ημερομηνία 07-11-2011 - Σελίδα 2 Vote_lcap22%Επεισόδιο 602 - Ημερομηνία 07-11-2011 - Σελίδα 2 Vote_rcap 22% 
[ 5 ]

Σύνολο Ψήφων : 23

Επεισόδιο 602 - Ημερομηνία 07-11-2011 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 602 - Ημερομηνία 07-11-2011

Δημοσίευση από roria Την / Το Δευ Νοε 07, 2011 10:24 pm

JESSIE έγραψε:ΣΨ μου, σ'ευχαριστώ!
Νεφέλη μου, εγώ πάντως σκέφτομαι τις συνθήκες που έκαναν όλη αυτή τη δουλειά, όχι μόνο οι σεναριογράφοι, αλλά όλο το τεχνικό τήμ, και πραγματικά τους δίνω ελαφρυντικά. Εμείς γυρεύουμε απ'αυτούς κέντημα, ενώ είχαν χρόνο μόνο για ένα πασάλειμα.... 'Ολα έγιναν με τόσο γρήγορες ταχύτητες, που δεν είχαν την ευκαιρία ούτε να διορθώσουν, ούτε να βελτιώσουν όσα γύρισαν. Οι προθεσμίες δεν τους το επέτρεπαν.... Θα ήταν που θα ήταν και όλοι δυσαρεστημένοι με τις περικοπές ή τις αργοπορίες στις αμοιβές τους, ήρθαν και οι ξαφνικές απαιτήσεις του καναλιού για παραπάνω επεισόδια, χωρις να δοθεί παραπάνω χρόνος, κι ήρθε κι έδεσε ( ή μάλλον κόλλησε) το γλυκό!!!
Είναι απορίας άξιο πώς τα κατάφεραν κιόλας!

Αυτό το έχω σκεφτεί κι εγώ. Ειδικά το θέμα των αμοιβών. Ποιος έχει διάθεση να δουλέψει όταν είναι απληρωτος;
Το πασάλειμμα όμως φαίνεται.
roria
roria
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 602 - Ημερομηνία 07-11-2011 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 602 - Ημερομηνία 07-11-2011

Δημοσίευση από zeta88 Την / Το Δευ Νοε 07, 2011 10:26 pm

Από το σημερινό μου άρεσαν περισσότερο οι σκηνές Δάφνης-Νικόλα-Λευτέρη, Δάφνης-Νταίζης, Αμαλίας-Ρούσσου και Νόρας-Λουκά!
Η Δάφνη δε νομίζω ότι θα φερόταν διαφορετικά, ότι θα κατέδιδε ποτέ κανένα. Κι αυτός που την πυροβόλησε και παραλίγο να την αφήσει παράλυτη να της το ζητούσε, πιστεύω ότι δε θα τον κατέδιδε! Πόσο μάλλον το Χρήστο που τον ξέρει κιόλας! Κι ο Νικόλας το ίδιο. Δε θα άφηνε ποτέ κανέναν αβοήθητο, εφόσον θα μπορούσε να κάνει κάτι σα γιατρός.
Εύα-Λευτέρης ήταν όντως λίγο( ; ) απόμακροι! Αλλά μπορεί να τους παρεξηγήσαμε! Θα φοβόταν μην τον πονέσει έτσι χτυπημένο που τον έβλεπε! sisi
Και Νόρα-Στέλλα εκεί που της αποκάλυπτε για το Χρήστο ωραία σκηνή, είχε γέλιο σε μερικά σημεία!

Θέλουμε περισσότερο την παρέα και η Μελίτα, ο Θάνος και η αστυνομία είναι με το μέρος μας!! Έχουν βαλθεί να ξεπαστρέψουν όλους τους τριγύρω! Μέσα σε μία βδομάδα (μέσα σε τρία επεισόδια βασικά) έχουμε δύο πυροβολημένους και έναν χτυπημένο!! sisi
zeta88
zeta88
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Θηλυκό

Δημοσίευση από fay66 Την / Το Δευ Νοε 07, 2011 10:40 pm

Η αλήθεια είναι ότι το τράβηγμα από το μαλλί για να αυξήσουν τα επεισόδια φάνηκε καθαρά απόψε.

Κουράστηκα να βλέπω όλους έναν έναν να πέφτουν στην αγκαλιά της Νταίζης και να την παρηγορούν. Οι αντιδράσεις της Νόρας αναμενόμενες . Βλέπεις αυτή όσο και αν η Νταίζη είχε κινδυνέψει για να σωθεί η Στέλα, ένα τεράστιο αγκάθι υπάρχει μέσα της για όλα όσα της είχε κάνει με το Λουκά. Δεν ξεχνιούνται τόσο εύκολα όλα αυτά που τράβηξαν από το τσόκαρο. Στο φινάλε δεν μπορούν όλοι εκεί μέσα να την συγχωρέσουν. Δεν είναι δυνατόν , δεν είναι σύμφωνα με την ανθρώπινη φύση. Είπαμε να μεταλλαχτούμε , αλλά όχι όλοι πια!!

Η Αμαλία εθελοτυφλεί.Θέλει να πιστέψει ότι το παιδί της πάει καλά. Θέλει να πιστέψει ότι δεν κρύβεται κάτι σοβαρό πίσω από την ξαφνική απόφαση της Μελίτας να συμφωνήσει μαζί της να πάνε ταξίδι.
Ο Ρούσσος πάλι από την άλλη , με μια πιο ξεκάθαρη ματιά , καταλαβαίνει με την πρώτη ότι κάτι κρύβεται πίσω από την απόφαση αυτή της Μελίτας. Βέβαια δεν μπορεί να πάει και ο νους τους ως εκεί ότι η πριγκιπέσσα του έχει διαπράξει και απόπειρα , αλλά είναι προβληματισμένος. Αυτή που λυπάμαι είναι την Αμαλία όταν κάποια στιγμή αποκαλυφτεί η αλήθεια.

Ο Λουκάς πάλι έχει πάντα μια χαρά και τρεις τρομάρες να τον συνοδεύουν. Η Εριέττα βελτιώνεται , πάλι καλά που το μάθαμε δια στόματος Αμαλία , δεν θα άντεχα να δω πάλι εκείνο το γιατρό . Μετά τσουπ εκεί που έδειξε τη χαρά του στη Νόρα και εκείνη η χριστιανή δεν τον άφησε να πάρει και καμιά ανάσα , να ξεφουρνήσει και τα υπόλοιπα.

Ο Θάνος πλέον αποκαλύπτεται το πόσο άρρωστος είναι . Οι υπόλοιποι παίρνουν τα μέτρα τους γιατί με τρελό πώς να τα βγάλεις πέρα; Μακάρι να έκαναν και τα ίδια και με τη Μελίτα.

Ο Νικόλας δε θα ήταν ο Νικόλας αν δεν βοηθούσε το Χρήστο. Όχι ότι ξαφνικά τον έπιασε ο πόνος ότι είναι η αγάπη της αδερφής του-μην τρελαθούμε κιόλας- αλλά είναι η ιδιοσυγκρασία του αυτή να βοηθά τους πάντες.
Και η Δάφνη δεν άλλαξε γνώμη που δεν πήρε τηλέφωνο την αστυνομία επειδή η Νταίζη της υποσχέθηκε τα χρήματα. παραδόπιστη δεν είναι. Είναι η καλή , πονόψυχη Δάφνη που και αυτή βοηθά τους πάντες.

Δεν μπορώ να πω ότι ξετρελάθηκα απόψε. Αλλά τουλάχιστον είδαμε Μυστικά.Από εκεί παίζαμε την Πυθία τις προηγούμενες μέρες , καλύτερα Μυστικά! Χίλιες φορές καλύτερα!!!

fay66
Εδεμοφανάκι
Εδεμοφανάκι

Θηλυκό

Δημοσίευση από gxnel Την / Το Δευ Νοε 07, 2011 10:47 pm

δεν εχω να σχολιασω και πολλα...ε δεν ηταν και κανα συγκλονιστικο επεισοδιο...

βασικα ψιλοβαρεθηκα στο ολο θεμα της Νταιζης...ΟΚ ηταν αναμενομενο ενα μεγαλο μερος του επεισοδιου να ειναι πανω τους λογω αποδρασης-τραυματισμου....αλλα εγκωσα να ακουω να σωσουμε την ψυχουλα τον Χρηστο,να καταφερνει(?) η Νταιζη να πεισει την Δαφνη!! να βοηθησουν στην ολη κατασταση λεγοντας οτι θα δωσει ολα τα λεφτα για την σωτηρια του Χρηστου...δηλαδη και η Νταιζη δινει τα λεφτα και τις περιουσιες που μας εχει πρηξει για να σωθει ο Χρηστος και η Δαφνη τσιμπαει με τα λεφτα....
Επεισόδιο 602 - Ημερομηνία 07-11-2011 - Σελίδα 2 103275..και ξαναλεω ο Χρηστος δεν ειναι και το μπουμπουκι που μας λενε που δεν τους παει η ψυχη να τον καρφωσουν στην αστυνομια...αν ειναι δυνατον....

απο την αλλη ειχαμε τη Στελλα....να τρεχει να βοηθησει την "κορη" της την Νταιζη..να αρχιζει τις αηδιες για την Ευανθια του Κωστα του Κλεφτογιαννη...και τα ανεξηγητα νευρα προς τη Νορα....και μετα αφου ειπε την αληθεια στη Νορα...δικαιολογηθηκε οτι χρωσταει στην Νταιζη και το κανει για να της το ξεπληρωσει....μπες και φυλακη καλε...για την φουκαριαρα την Νταιζη!!!!
Επεισόδιο 602 - Ημερομηνία 07-11-2011 - Σελίδα 2 103275

το αποκορυφωμα το Μελιτονι.....με flashback και να χαπακωνεται...ετοιμη για το Δαφνι και το αργησαμε!!!πεταξε και την ατακα με το "κακο σκυλι"...ηθελα να ξερα ποτε θα περασει ο μπογιας να μαζεψει εσενα!!!
και αυτη η Αμαλια...την βλεπει ετσι οπως ειναι...και χαιρεται που της λεει οτι θα πανε ταξιδακι....αν ειναι δυνατον!!!το ταξιδι και το shopping therapy θα ειναι η θεραπεια της?
Επεισόδιο 602 - Ημερομηνία 07-11-2011 - Σελίδα 2 103275

κατα τα αλλα τη ειχαμε?...α το Λευτερη να τρωει ξυλο απο τους μπραβους του Θανου Επεισόδιο 602 - Ημερομηνία 07-11-2011 - Σελίδα 2 123796 τα παιδια στο νοσοκομειο...και θετικα νεα απο εκει....

Επεισόδιο 602 - Ημερομηνία 07-11-2011 - Σελίδα 2 123796

jessie Επεισόδιο 602 - Ημερομηνία 07-11-2011 - Σελίδα 2 145879
gxnel
gxnel
Εδεμοφανάκι
Εδεμοφανάκι

Θηλυκό

Δημοσίευση από sarita Την / Το Δευ Νοε 07, 2011 10:59 pm

δεν ειχα σκοπο να δω μυστικα σημερα αλλα ας οψεται ο φιλος μου που με ξυπνησε.

Α ρε μανο και εβλεπα τοσο ωραιο ονειρο κακουργε.

Ειμαι με πονοκεφαλο οποτε μπορει να μην ειναι στη σειρα ο διαλογος με τις αντιστοιχες σκηνες.

Μ:Ελα μαρακι μου.
Μαρ:Πες μου μονο οτι δεν ειναι επτα και οτι δεν ξυπνησα απο ενα υπεροχο ονειρο μονο και μονο για τα μυστικα.
Μ:Κοιμοσουν?Συγνωμη ρε δεν το ξερα.Αντε να σε αφησω.
Μαρ:Ξεχνα το με ξυπνησες τελειωσε θα το δουμε μαζι.

Τα μυστικα ξεκινησαν

Μ:Αντε ευτυχως θα γινει καλα η εριεττα μας.
Μαρ;Ναι ευτυχως.
Μ:Καποια αλλη δεν βλεπω καλα.
Μαρ:Την μελιτα εννοεις?
Μ:Ναι.
Μαρ:Αυτη χρονια δεν ειναι καλα δεν ειναι τιποτα καινουριο.
Μ: lmao Αρχισες παλι?Θα κλεισω.
Μαρ:Θα σου σπασω το κεφαλι βλαμμενο αν με κλεισεις.Εμ και με ξυπνησες εμ και θα με κλεισεις?Τιμωρια εδω θα κατσεις.
Μ:Πασο εχεις σωστο επιχειρημα.
Μαρ:Ετσι μπραβο.

Μ:Συγνωμη δεν ελιωσες?
Μαρ:Με τι καλο μου?
Μ:Με το κοριτσακι μου που ειπε ο στεφανος για την εριεττα?
Μαρ:Οχι μανο μου.
Μ:Γιατι ρε?
Μαρ:Γιατι εχει μιλησει ετσι για τρεις γυναικες μεσα σε δυο χρονια που δεν με εκπλησσει.
Μ:Εισαι λιγο στριμμενη?
Μαρ:Μπα μπορεις να με λες και ρεαλιστικη.
Οταν αγαπη μου βλεπεις εναν ανθρωπο να κλαιει επανω απο μια φωτογραφια και μεσα σε διαστημα μηνων να απαρνιεται τη φωτογραφια και να την απαταει με την αντιζηλο της δηλωνοντας ερωτευμενος και κλαιγοντας και για εκεινην και μετα μεσα σε διαστημα ημερων παλι τον βλεπεις με αλλη και να κλαιει και για εκεινην πες μου τι να με συγκινησει.
Μ:Με ταπωσες.

Μ:Κοιτα αγαπη η νταιζη στον χρηστο.
Μαρ:Πωπω τι κουκλος που ειναι?
Μ:Βρε κακουργα πνιγηκα.Αυτο παρατηρησες εσυ?
Μαρ:Και τι θες να πω δηλαδη?
Μ:Για την αγαπη της νταιζης ισως?
Μαρ;Συγνωμη μανο μου αν σε ενα εργο δεις τη μονικα μπελουτσι ημιγυμνη και εναν αντρα να την φροντιζει που θα σταθεις?
Μ:Αααα δεν θα βγαλω ακρη με σενα πια.
Μαρ:Καλα αυτο συμβαινει απο τοτε που με εχεις φιλη δεν ειναι κατι καινουριο.
Μ:Καλα το παραβλεπω.

Μαρ:Αν αυτοι οι δυο ειναι ζευγαρι εγω ειμαι ο επομενος πρωθυπουργος της χωρας.
Μ:Για ποιον λες?
Μαρ:ποιον βλεπουμε καλο μου?
Μ:Την ευα και τον λευτερη?
Μαρ:Α μα να γεια σου αυτους.
Μ:Γιατι το λες?
Μαρ:ΑΓαπη μου γλυκεια πιο πολυ τρυφερη θα ημουνα μαζι σου αν σε χτυπουσαν που εισαι και φιλος μου ποσο μαλλον αν ησουν γκομενος μου και μαλιστα με σοβαρες προδιαγραφες.
Μ:Τωρα ενα δικιο το εχεις.
Μαρ:Και δυο και τρια μη σου πω.

Καποια στιγμη λοιπον δεν μιλουσα.Βασικα για αρκετη ωρα απο οτι καταλαβα γιατι δεν εξηγω αλλιως τα ουρλιαχτα του συνομιλητη μου.

Μ:Μαρια?Μαρια τι επαθες παιδι μου γιατι δεν μιλας?
Μαρ:Εισπνοη-εκπνοη.Εισπνοη εκπνοη.
Μ:Τι επαθες?Να ερθω με το αυτοκινητο να παμε νοσοκομειο?
Μαρ:Να κατσεις εκει που καθεσαι.
Μ:Τι επαθες τοτε?
Μαρ:Προσπαθω να χωνεψω την προστασια-στηριξη στην κουκλα του σατανα.
Μ:Ποια ειναι η κουκλα του σατανα καλε?
Μαρ;Η νταιζη.
Μ: lmao lmao
Μαρ:Μην γελας γιατι τα εχω παρει λεμε.
Μ:Ηρεμησε μπορει να το κανουν για τον χρηστο.
Μαρ:Τι λες μωρε και εσυ θες να ξεσπασω σε σενα?Ποιον χρηστο που ηταν σε ολες τις βρωμιες και λαμογιες?Επειδη δηλαδη τους εστειλε πισω τα λυτρα και το dvd?Να το βρασω με τετοιο παρελθον που ειχε.Ακου καλο παιδι.Ακου καλο παιδι.Και τον μανο οταν βεβαια ειναι να αναφερθουν σε αυτον λαμογιο τον ανεβαζουν λαμογιο τον κατεβαζουν.
Μ:Αμαν πηρες φορα.
Μαρ:Μη μιλας τωρα ασε με να ξεσπασω.
Μ:Το βουλωσα.
Μαρ:Βοηθανε εναν μπραβο και μια τραγουδιαρα που μονο κακο εχουν δει απο αυτην.Τους πατησε τη ζωη,παραλιγο να σκοτωσει τη μια και το παιδι της και αντι να την διαολοστειλουν και να καλεσουν την αστυνομια την λυπουνται?Η δαφνη μονο στην ευα την επαιρνε να το παιξει σκληρη καποτε?Εδω κοτουλα?Συμπονετικη?Ε ενταξει ρε παιδια δωστε της και την πετρα να μπει και επισημα στην παρεα.Μονο αυτο δεν εχετε κανει πια.Τελικα ακομα και στις σειρες διαφθορα υπαρχει.
Μ:Τι λες μωρε?
Μαρ:Ξερω τι λεω.Απο περσι που η μαριαννα ηταν στο Just προσπαθει να την αλλαξει ημαρτον δηλαδη.
Δεν εχω ξανανιωσει τοση αηδια και τοση ντροπη για σειρα στη ζωη μου.
Μ:Ρε μαρακι ηρεμησε μια μυθοπλασια βλεπουμε.
Μαρ:ΑΚριβως επειδη βλεπουμε μια μυθοπλασια και σε αυτη την μυθοπλασια εσυ εγω και ο καθενας μας της δινουμε τα νουμερα θεαματικοτητας για τα οποια κοκορευονται απαιτω να με σεβονται και να μην με δουλευουν.Και να μου δινουν την δικαιωση και το παραμυθι που μου λειπει απο την πραγματικη ζωη.

Μ:Ελα ηρεμησε κοιτα τη μελιτα.
Μαρ: lmao lmao lmao
Μ:Επιτελους γελασες.
Μαρ:Παναγια μου οτι με εκανε να γελασω η μελιτα δεν το φανταζομουν.
Μ:Γιατι παιδι μου?
Μαρ:Γιατι πολυ ασπρα φοραει τον τελευταιο καιρο παιρνει και χαπια και αρχιζω να χαιρομαι πως προετοιμαζεται για το φυσικο της χωρο.Κι ετοιμαζει ταξιδι μοναχα για παρτη της.
Μ:Καλα η αμαλια δεν καταλαβαινει ηθελα να ξερα?
Μαρ:Μωρε καταλαβαινει απλα δεν θελει να το παραδεχτει στον εαυτο της.Δεν ειναι ευκολο αυτο.Καθολου για μια μανα.
Μ:Ναι αλλα ειδες τι ειπε στον ρουσσο?
Μαρ: lmao lmao ΑΧ δεν μπορω μανα και κορη σημερα.Τι πεταξε η γυναικα?Ειναι καλυτερα?Δηλαδη το χειροτερα ποιο ειναι?Να ντυθει μαρινελλα και να τραγουδαει ανοιξε πετρα για να μπω χανω τον αντρα που αγαπω?
Μ: lmao lmao Αυτο ηταν με χανεις.

Μαρ:Αμαν αρχισαν τα οργανα.Συγγενης η μελιτα?Το ακουσα κι αυτο.Ο στεφανακος μπλαβιασε.Ψυλλοι τα αυτια μου μπηκανε βρε πωπωπω.Καλα εκει θα τελειωνε το ξερα.Αυριο παλι.
Μ:Λες να το καταλαβει?
Μαρ:Για το καλο ολων μας ελπιζω πως ναι.Μανο μου αντε να σε αφησω να κανω και κανενα μπανιο να χαλαρωσω απο τη σημερινη πιεση.
Μ:Καλα ρε μαρακι θα ξαναμιλησουμε.
Μαρ:Αντε καληνυχτα,Ευχαριστω για την παρεα.
Μ:Ελα βρε χαζο αστα ευχαριστω.Ξερεις ποσο σε απολαμβανω.Αντε φιλια.

Τι αλλο θα ζησουμε ηθελα να ξερα?
Καλη μας δυναμη.

Για να δουμε ΟΣΦΠ-ΜΑΡΙΑ ποσο θα ερθουν σημερα απορω?

sarita
sarita
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό

Δημοσίευση από dm10811 Την / Το Δευ Νοε 07, 2011 11:04 pm

Το σημερινο επεισοδιο ειχε οντως αρκετη Νταιζη(ευτυχως δεν ειχε πολλη Μελιτα)...Αλλα πιστευω κι εγω οτι ηταν αναμενομενο...Με κουρασε βεβαια το δραμα του κακομοιρου του κοριτσιου αλλα φταιει που ειμαι και λιγο αναισθητη... sisi

Απο την αλλη καταλαβαινω τους ηρωες που φερθηκαν οπως φερθηκαν...Οπως πολυ σωστα επεσημανε η Σοφια δεν ειμαστε ζουγκλα...Νομιζω οτι η σταση ολων(πλην της Στελλας που δεν εχει περασει τα πανδεινα απο το καλο κοριτσι-εκτελεστη) ηταν σταση ανωτερωτητας...

Παρολα αυτα μου χτυπησε καπως ασχημα αυτο το οτι ο Χρηστος ειναι καλο παιδι...Συγγνωμη αλλα δεν ειναι καθολου καλο παιδι!!!!!!!!!!!!Και δυο απο τα μεγαλυτερα εγκληματα του ειναι αυτα που πολυ σωστα αναφερει η clarabelle...Και τον ειδαμε να απειλει γονεις που εχασαν το παιδι τους οτι αν καταθεσουν θα σκοτωσει και το αλλο τους παιδι και να κραταει τσιλιες ενω ο Μανος βιαζε την Ευα!!!!!!!!!

Μου αρεσαν και οι αντιδρασεις Νορας και Λουκα που αγανακτησαν(ειδικα το στολισμα που εριξε ο Λουκας στη Νταιζαρα ολα τα λεφτα lmao ) αλλα που τελικα ουτε αυτοι τους κατεδωσαν(το οποιο ειναι αναμενομενο βεβαια γιατι ετσι οπως τα καταφεραν οι Νικολας-Δαφνη και Στελλα θα τους ειχαν μπουζουριασει ολους μαζι!!!)...

Η σκηνη με Νορα και Στελλα ηταν σιγουρα αστεια...Γελασα πολυ με τις ερωτησεις της Νορας για το ποια ειναι η Ευανθια και ποιος ο Κλεφτογιαννης... lmao Κι εγω ολο μπερδευομαι ακομα και με τα σογια...Κανεναν δε ξερω και ετσι ρωταω συνεχεια και στο τελος δεν καταλαβεινω κιολας!!!!Με εκνευρισε βεβαια η σταση της Στελλας αλλα η σταση της Νορας το εξισορροπησε και σε εκεινη τη σκηνη απλα θαυμαζα τη Δρακουλακη και τη Θεοδοροπουλου που ηταν εξαιρετικες!!!!

Και ο Γιαννακοπουλος σημερα ηταν παρα πολυ καλος!!!!

Χαρηκα πολυ με την Εριεττα και με τις αντιδρασεις του Λουκα και του Στεφανου...Συγκρατημενη αισιοδοξια...Ο τροπος που μιλησε ο Στεφανος για την Ερη με συγκινησε πολυ!!!

Η Μελιτα να πω την αληθεια μου εδωσε την εντυπωση οτι αρχισε να εχει στιγμες που ψιλοξυπναει...Νομιζω οτι σκεφτοταν τη στιγμη του πυροβολισμου γιατι ακομα εχει μερικα αμυδρα ψυγματα συνειδησης που ωρες-ωρες γινονται αισθητα...Αλλα με τη καλυτερευση της Εριεττας ηρθε ο φοβος να καταπολεμησει την οποια συνειδηση ισως ειχε απομεινει...

Η συζητηση Ρουσου και Αμαλιας απολαυστικη!!!!!!!!!!

Συμφωνω οτι θα μπορουσε να υπαρξει μεγαλυτερη τρυφεροτητα μεταξυ Ευας και Λευτερη...

Υ.Γ.1 JESSIE,alex,Σοφια,zeta88 και Νελη πολυ ωραιοι οι σχολιασμοι σας!!!!

Υ.Γ2 Δε ξερω τι ηταν η σουπα αλλα ρε παιδια εμενα μου φανηκε λιγο αηδια...Και οντως ηταν το πιο συναρπαστικο στη σκηνη!!!!!Για να μην σχολιασω τη χαρα που θα επαιρνε ο Χρηστος αν εβλεπε τη Στελλα στο κρεβατι του πονου!!!!!!Αυτη η Στελλα τελικα μονο στο κρεβατι του πονου της Νορας δεν ηταν!!!!!!!!!!!!
dm10811
dm10811
Κολλημένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Αθηνα

Δημοσίευση από fay Την / Το Δευ Νοε 07, 2011 11:37 pm

Πολύ θα ήθελα κάποιος από τη συγγραφική ομάδα, οποιοσδήποτε, να ήταν μέλος αυτού εδώ του φόρουμ για να μπορεί πρώτον να διαβάζει όλα όσα γράφονται για το δημιούργημά τους και δεύτερον για να είναι σε θέση να απαντήσει στις απορίες και τα παράπονα που εκφράζονται. Δε σημαίνει ότι ένα φόρουμ είναι η πλειοψηφία του τηλεοπτικού κοινού, αποτελεί όμως μια αντιπροσωπευτική μερίδα των τηλεθεατών. Αν μπορούσα να απευθυνθώ μέσα από το φόρουμ σε έναν ή περισσότερους από τους υπεύθυνους που γράφουν αυτή τη σειρά θα έκανα μία και μόνη ερώτηση. Πώς μπόρεσαν να ξεκινήσουν μια αξιόλογη ιστορία αντάξια των προηγούμενων δημιουργιών τους και με τις καλύτερες προοπτικές ακόμη και να τις ξεπεράσει και μέσα σε τρία χρόνια να την υποβιβάσουν και να την ευτελίσουν σε σημείο να μη θυμίζει πια τίποτα από τη σειρά που κέρδισε τόσο το τηλεοπτικό κοινό; Πώς έκαναν κάτι τέτοιο και γιατί το έκαναν; Εμείς εδώ μέσα εκφράζουμε την ικανοποίηση ή τη δυσαρέσκειά μας, επισημαίνουμε τα θετικά και τα αρνητικά που βλέπουμε αλλά είναι μόνο η άποψη της μιας πλευράς, του κοινού στο ρόλο του αποδέκτη μιας τηλεοπτικής δουλειάς. Δεν υπάρχει και η άλλη πλευρά, ο δημιουργός του έργου για να δώσει τις απαντήσεις που ζητά το κοινό. Για τον α, β, γ λόγο πολλοί τηλεθεατές γύρισαν την πλάτη τους στη σειρά και πολλοί που παρακολουθούν ακόμα είναι απογοητευμένοι. Αρχικά ήταν οι φαν Μάνου-Εύας όταν ναυάγησε η ιστορία τους, μετά οι φαν Λουκά-Νόρας που ξενέρωσαν από το κάψιμο του ζευγαριού παρά την ευτυχή κατάληξη, οι φαν Στέφανου-Μελίτας γιατί ο απόλυτος ξεφούσκωσε σα μπαλόνι αφού πρώτα σπατάλησε μιάμιση σεζόν, τώρα και οι φαν Στέφανου-Εριέττας και Εύας-Λευτέρη γιατί είναι τα πιο παραμελημένα ζευγάρια που συνεχώς τα ξεπετάνε. Και πέρα από το κάθε ζευγάρι και τους υποστηρικτές του είναι και όλοι όσοι ξεκίνησαν το ταξίδι στην Εδέμ από την αρχή, με μια παρέα παιδιών που φώναξαν τα όνειρά τους στον άνεμο και περίμεναν την εκπλήρωση των επιθυμιών τους. Όσοι ακολούθησαν αυτά τα παιδιά και διένυσαν μαζί τους την πορεία προς την Εδέμ τους. Όσοι περίμεναν να δουν δικαίωση γι' αυτούς τους ήρωες και προορισμό στο ταξίδι τους. Όλοι αυτοί έχουν απογοητευτεί. Δε νομίζω ότι υπάρχουν πολλοί που επιθυμούν διακαώς να δουν την εξέλιξη του έρωτα της τραγουδιάρας με το μπράβο (Clarabelle : respect : ) κι ωστόσο η πλοκή επικεντρώνεται σ' αυτό το ζευγάρι που ελάχιστα ως καθόλου ενδιαφέρει και μας το πλασάρουν και σαν μοιραίο πάθος. Οι υπόλοιποι χαρακτήρες περιφέρονται σαν δορυφόροι για να γεμίζουν τα επεισόδια και έχουν μεταλλαχθεί τραγικά για να εξυπηρετήσουν τη διαστρέβλωση του σεναρίου. Συμφωνώ ότι σημασία έχει το ταξίδι και όχι ο προορισμός, συνεπώς δε με ενδιαφέρει αν υπάρχει happy end εφόσον η διαδρομή με χάλασε τόσο πολύ που το μόνο που επιθυμώ πλέον είναι να τελειώσει το συντομότερο για να κατέβω. Το πιο λυπηρό είναι ότι αυτοί που κρατούν το τιμόνι ήταν τόσο καλοί οδηγοί τόσα χρόνια και τώρα στο φινάλε της κοινής τους διαδρομής μας πρόσφεραν το χειρότερο ταξίδι της καριέρας τους. Ας μπορούσε κάποιος εξ αυτών να μας απαντήσει γιατί κατέστρεψαν έτσι μια ιστορία που αν ήθελαν θα μπορούσε να ήταν το αποκορύφωμα της δημιουργικότητάς τους και να επισκιάσει ακόμη και τη Βέρα που τόσοι τη νοσταλγούν ακόμη. Τα Μυστικά θα μπορούσαν να είναι ένας θριαμβευτικός επίλογος σε μια πετυχημένη σταδιοδρομία και είναι τόσο κρίμα που μπήκαν άλλοι παράγοντες στη μέση και το σενάριο ξέφτισε. Κι εγώ το παρακολουθώ για να δω πώς θα το τελειώσουν αλλά πλέον δεν περιμένω τίποτα.
Ούτε μέτριο, ούτε άθλιο, ούτε άσχημο το σημερινό. Απλά απογοητευτικό και θλιβερό.
fay
fay
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Θηλυκό Τόπος : Σε μια δική μου ουτοπία.
Ασχολίες : Διάβασμα, Μουσική, Κλασσικό σινεμά.

Δημοσίευση από tzibirdika Την / Το Δευ Νοε 07, 2011 11:44 pm

Τα μαθατε? Confused? Η Δαφνη κολλησε Μπουζιωτιτιδα και κο-πη-κε και αυτη με την αγαπη της Νταιζης προς τον Χρηστο....Γιατι εγω δεν κο-πη-κα νομιζετε?

Η Νταιζη αφηνει ολη την κληρονομια στο Νικολα για να γιατροπορεψει τον Ρωμαιο της...ο οποιος Ρωμαιος ηταν το κατι αλλο σημερα ετσι εκτεθειμενος που ηταν.. nteni *κανει αερα με χαρτι απο ντελιβεραδικο*

Ολοι τρεχουν να συμπαρασταθουν στο δραμα της Νταιζης γιατι ειπαμε ο ερωτας πανω απο ολα..Τι σημασια εχει αν εχει κανει ΤΑ τερατα? "Εδω υπαρχει ενας ερωτας μεγαλος κι εσεις κολλατε σε κατι πραγματα μικρα"... που λεει και το ασμα...Θα μ'αρεσε ομως να τους μπαγλαρωναν ολους μεσα κανονικα...να ησυχαζαμε...να ησυχασει και λιγο το Λουκανορικο ζευγος που μια ασπρη μερα δεν εχει δει απο τη γεννηση της μπεμπας... livani Η δε μπεμπα ακομα να σηκωθει απο το πορτ μπεμπε και να την κανει με ελαφρα? Απορω πως δεν ακουσαμε κλαμα με τοσες φωνες εκει μεσα..Που δικαιως της τα εχωσε η Νορα της Στελλιτσας αλλα εκεινη περα βρεχει.....η οποια θελει να παει ταξιδι το ακουσατε? Ρε μπας και φυγει αγκαζε με τον Πετρο που θελει κι αυτος να φυγει για αλλη γη για αλλα μερη? ruuun
Ο οποιος Πετρος ως αλλος Χαρι Ποτερ οφειλω να ομολογησω πως με εκανε και γελασα...οχι οτι δε γελουσα και απο πιο πριν...

Βλεπε Θανο που ειπε στον Λευτερη να μεινει μακρια απο την Ευα xaxa

Βλεπε Λευτερη που σκουπισε το αιμα απο τη πληγη και ενα αουτς ενα μορφασμο δεν εκανε..λες και σκουπιζε σαλτσα απο μακαροναδα... gelio

Βλεπε Μελιτα που αναθεμα και κοιταξε μια στιγμη την Αμαλια μεσα στα ματια..λες και ηταν η μεδουσα και αμα την κοιταζε θα μαρμαρωνε.. xaxa
Να μη μιλησω για το χαπακωμα.... Κι αυτη η Αμαλια πλακα μας κανει? Η αλλη κοιτα το κενο με απλανες βλεμμα αγελαδας και εκεινη ειναι μεσα στη τρελη χαρα "Πετροοοο φευγουμε για London babyyy" afro Ee?

Και μεσα σε ολα αυτα μια διασωληνωμενη (φινα θα την ειχε περασει η Λαμπου σε εκεινα τα επεισοδια xaxa ) την οποια την εχει δει ολος ο ιατρικος συλλογος ακομα και ο πατερας της....εκτος ολους τους υπολοιπους γιατι σιγα μη χαραμισουμε τωρα σκηνη για την Ερριετα...Εχουμε να δειξουμε και την σουπα - συμπληρωστε εσεις το περιεχομενο (εμενα για αυγολεμονο μου φανηκε) gelio

Αυτα..λεω να μη ψηφισω..ετσι για αλλαγη....

tzibirdika
tzibirdika
Κολλημένος με τα

Θηλυκό Τόπος : οδος ονειρων 15

Δημοσίευση από kapetanissa Την / Το Τρι Νοε 08, 2011 12:16 am

Επεισόδιο δεν έχω δει ακόμα, αλλά με αποκαρδιώσατε πλήρως.... Τι να κάνω τώρα? να το δω?

Ακόμα δεν habemus, αλλά μα τα μαλλιά της τρελής, εγώ δεν ξαναξενυχτάω, νισάφι....
kapetanissa
kapetanissa
Τουρίστας
Τουρίστας

Θηλυκό Τόπος : Fata Morgana
Ασχολίες : ατέρμονη πεζοπορία στον θαλασσινό φεγγαρόδρομο

Δημοσίευση από roria Την / Το Τρι Νοε 08, 2011 12:22 am

kapetanissa έγραψε:Επεισόδιο δεν έχω δει ακόμα, αλλά με αποκαρδιώσατε πλήρως.... Τι να κάνω τώρα? να το δω?

Ακόμα δεν habemus, αλλά μα τα μαλλιά της τρελής, εγώ δεν ξαναξενυχτάω, νισάφι....
Εγώ θα έλεγα να το δεις... Έστω και για αλλαγή από άλλα σίριαλ των τελευταίων ημερών με κακάσχημους και καταντίπ ατάλαντους πρωταγωνιστές...
Στο κάτω-κάτω ό,τι βαριέσαι, το τρέχεις. Και, όχι, μην ξενυχτήσεις... Flkia
roria
roria
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Δημοσίευση από dm10811 Την / Το Τρι Νοε 08, 2011 12:35 am

roria έγραψε:
kapetanissa έγραψε:Επεισόδιο δεν έχω δει ακόμα, αλλά με αποκαρδιώσατε πλήρως.... Τι να κάνω τώρα? να το δω?

Εγώ θα έλεγα να το δεις... Έστω και για αλλαγή από άλλα σίριαλ των τελευταίων ημερών με κακάσχημους και καταντίπ ατάλαντους πρωταγωνιστές...
Στο κάτω-κάτω ό,τι βαριέσαι, το τρέχεις. Και, όχι, μην ξενυχτήσεις... Flkia

Τη βλεπω να τρεχει πολυ και που να κανεις Μαραθωνιο βραδιατικο;;;;; lmao lmao
Οκ αστειευομαι και συμφωνω με τη roria...Δες το και ο,τι δεν σου αρεσει το προσπαρνας...
dm10811
dm10811
Κολλημένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Αθηνα

Δημοσίευση από filizza Την / Το Τρι Νοε 08, 2011 1:03 am

Πολύ παράπονο κορίτσια, γιατί έτσι?
Εγώ μάλλον θα είχα πολύ καλή διάθεση σήμερα, γατί και δε χαλάστηκα με την επαναλαμβανόμενη Νταίζη και διασκέδασα με τη Στέλλα στη σκηνή της με τη Νόρα και…μου άρεσε το ύφος της μουρλής στη σκηνή της με την Αμαλία (για το τελευταίο μήπως να ανησυχώ?).
Παρεμπιπτόντως η Αμαλία μεταλλάχθηκε σε χαζή Αμαλία? Βλέπει το βλαστάρι της σε μαύρο χάλι και διαγνώσκει βελτίωση?
Ανεξάρτητα από τα παραπάνω θα συμφωνήσω σε πολλά μαζί σας. Θεωρώ ότι κάπου χωλαίνει πλέον το πράγμα. Και η πλοκή δεν έχει ενδιαφέρον (βλέπε Νταίζη και Μουρλή) και ο χρόνος δεν είναι ορθά κατανεμημένος. Πραγματικά θα μπορούσαμε τουλάχιστον να απολαύσουμε ερμηνείες (συμφωνώ εννοείται με τη roria σε ότι αφορά στον ελάχιστο χρόνο που δώσανε στα ζευγάρια και στο ότι δεν υπάρχει σύγκριση με τις αντίστοιχες ιστορίες της βέρας – βλέπε Ρεγγίνα στην εντατική).

Jessie πάντα περιμένω τη δική σου λιγότερο στενόχωρη ματιά.

Clarabelle ευχαριστούμε για την ανεκτίμητη συμβολή σου στο forum. Μπορεί να ξεκίνησα τους σχολιασμούς την ύστατη στιγμή αλλά σας παρακολουθώ καθημερινά με λαχτάρα. Κράτα γερά.

Να είμαστε καλά.

filizza
filizza
Τουρίστας
Τουρίστας

Τόπος : Θεσσαλονίκη

Δημοσίευση από kapetanissa Την / Το Τρι Νοε 08, 2011 2:41 am

Οκ, το είδα....

Τι κατάλαβα....
α) η τρελή είναι ανεκκλήτως και τρελή και κακιά
β) το μικρόφωνο στο ff, άρα το επεισόδιο για μένα διήρκεσε πολύ λίγο
γ) και λίγα έχωσε η Νόρα στο Αστέρι της
δ) η "κομμένη" Δαφνούλα ασχολίαστη, για θα πικραθούμε...
ε) η μόνη νορμάλ σκηνή, Λουκάς και Νόρα στο γραφείο και ν'αγιάσει το στόμα σου Λουκάκο μου
στ) και τέλος, όλα τα λεφτάκια (σε ό,τι νόμισμα ευκολύνεται ο καθείς...) το βλέμμα του Στέφανου στα μαντάτα της αδελφής νοσοκόμου...

Αυτά, και Ypnos γιατί είπαμε, τέρμα τα ξενύχτια...

Φιλιά αγαπημένες Flkia

ΥΓ Α, έτσι για τα πρακτικά... roria και Clarabelle, μαζί σας....
kapetanissa
kapetanissa
Τουρίστας
Τουρίστας

Θηλυκό Τόπος : Fata Morgana
Ασχολίες : ατέρμονη πεζοπορία στον θαλασσινό φεγγαρόδρομο

Δημοσίευση από ΣΨ1 Την / Το Τρι Νοε 08, 2011 2:22 pm

Eγω παιδια και παλι εχω τις ενστασεις μου!
Ναι θα συμφωνησω οτι τα ζευγαρια Λευτερης-Ευα και Στεφανος Εριεττα ειναι κατα καποιον τροπο αδικημενα,με την ενοια οτι δεν τους δοθηκε ο απαιτουμενος χρονος για να ξεδιπλωσουν τον ερωτα τους.Με την καμια δεν συμφωνω ομως οτι τα Λουκονορακια μας εχουν καει ή εχουν γελοιοποιηθει.Η σχεση αυτη ετσι μας δοθηκε απ την αρχη και ετσι ακριβως τους αγαπησαμε.Με τις τρελες τους ,αλλα και τα σοβαρα τους.Παντα την ζηλευα αυτη την σχεση ,ετσι οπως την εβλεπα να μας την δινουν οι σεναριογραφοι και μια γιδα ετσω και με ονοματεπωνυμο δεν μπορει να μου χαλασει οτι ειδα μεχρι τωρα!
Η μεγαλη μου ενσταση ειναι σ αυτα που γραφονται τελευταια για Νταιζη Χρηστο!Εγω γιατι δεν βλεπω κανεναν μεγαλο ερωτα εδω;;γιατι δεν βλεπω καμμια δικαιωση;;Πως ειναι δυνατον να συγκρινουμε αυτο το ζευγαρι με Ρωμαιο και Ιουλιεττα;;;;Να θυμισω οτι τα παιδια Ρωμαιος και Ιουλιεττα ηθελαν να ζησουν και οχι να πεθανουν,σε αντιθεση με τον Χρηστο και την Νταιζη που μαζι παιρνουν την αποφαση να αυτοκτονησουν.Οι ηρωες του Σαικσπηρ δεν εζησαν ,οχι γιατι το αποφασισαν,αλλα γιατι μια κακη συγκηρια ,τους εφτασε μεχρι εκει.Αν οταν η Νταιζη πιστευε οτι ο Χρηστος εχει πεθανει ,αυτοκτονουσε και μετα αυτος εκανε το ιδιο,ναι τοτε θα λεγαμε οτι θελουν να μας τους παρουσιασουν σαν τον μεγαλο ερωτα και τοτε ναι θα τους συγκριναμε με το ασυγκριτο ζευγαρι,τον Ρωμαιο και την Ιουλιεττα!
Αλλα τωρα;;γιατι λεμε οτι αυτο ηθελαν να περασουν οι σεναρογραφοι;;για μενα το τελειως αντιθετο ηθελαν να περασουν.Δεν μπορουσαν να ζησουν με ολα αυτα που ειχαν κατα καιρους κανει,δεν υπηρχε περιπτωση να ζησουν αρμονικα με τους υπολοιπους,ασχετα αν μας δειχνουν τα Λουκονορακια ,την Δαφνη και τον Νικολα,ακομα και τον Στεφανο να τους δεχονται.Μα δεν θα μπορουσε να γινει αλλιως.Τι μηνυμα θα μας εδιναν αν τους κατεδιδαν χθες;;αν ο Νικολας την πολεμουσε για να παρει την περιουσια;;αν η Δαφνη φαινοταν σαν κακια μαγισσα και την εγραφε στα παλια της τα παπουτσια τηνΝταιζη;;Θα υπηρχε συνεπεια ;;αυτο θα εκαναν οι ηρωες που αγαπησαμε;;δεν νομιζω!
Για μενα η δικαιωση με ολα αυτα που ανεφερα παραπανω ,δινεται και με το παραπανω στα παιδια της παρεας και οχι σε Νταιζη και Χρηστο οι οποιοι με αυτην την πραξη που θα κανουν δειχνουν οτι ειναι δειλοι,οτι δεν μπορουν να αντιμετωπισουν την πραγματικοτητα και αποφασιζουν να την κανουν.Αποφασιζουν να πεθανουν,το αποφασιζουν μαζι!Που υπαρχει λοιπον ομοιοτητα με τον Ρωμαιο και την Ιουλιεττα;;Ναι ισως να μοιαζουν στις μασχαλες!Περασαν απλα και δεν ακουμπησαν!

ΣΨ1
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Τόπος : Αθήνα
Ασχολίες : Πολλές

Δημοσίευση από trelli petrakitsa Την / Το Τρι Νοε 08, 2011 3:33 pm

Ούτε εγώ δεν πολύείδα το επεισόδιο..
Αλλά με αυτά που είπατε ....μπήκα στο "κλίμα"...
Δεν έχω να πω κάτι, απλά μόνο ότι:

Υπομονή 1,5 μήνα!!!
trelli petrakitsa
trelli petrakitsa
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Στην αγκαλιά του Παναγιώτη μου!!!
Ασχολίες : Σχολείο, Φροντιστήρια, Διάβασμα, tv-pc, Forum, Π.Π. & Π.Μ. !

Δημοσίευση από JESSIE Την / Το Τρι Νοε 08, 2011 3:57 pm

Πές τα, ΣΨ !!! Τώρα τελευταία, που έχω πιά κουραστεί να γράφω, ήρθες εσύ, γράφεις ό,τι θα ήθελα να γράψω, κι έτσι αρκούμαι στο να συμφωνώ μαζί σου!!!
Δεν είχαν ποτέ σκοπό να δώσουν ένα "ηρωϊκό" ή "ρομαντικό" τέλος στη Νταίζη και το Χρήστο.... Τούς έδειχναν και τους δύο αιχμάλωτους ενός πάθους, αλλά συγχρόνως τόνιζαν τα ψέμματα και τα μυστικά που τους χώριζαν, την απληστία της μιάς, και την αδυναμία του άλλου να επιβάλλει το σωστό και να χαράξει μιά πορεία.... Και στο θάνατο ακόμη οι ανάγκες τους είναι εγωϊστικές, αφού στον αληθινό έρωτα, η θυσία για τον άλλον είναι κυρίαρχο συναίσθημα. Είχε τόσες ευκαιρίες να τον έχει δίπλα της νόμιμα και δεν το έκανε. Και τώρα, αν τον αγαπούσε, θα τον παρώτρυνε να περάσει την δίκη, ώς ώφειλε, αφού ήταν ένοχος, και θα τον βεβαίωνε οτι εκείνη θα τον περίμενε να βγεί απ'τη φυλακή. Κι αν κι αυτός ήταν σωστός, δεν θα δεχόταν να το σκάσει, αλλά θα επέμενε να πληρώσει το τίμημα, ελπίζοντας οτι εκείνη θα τον περίμενε ..... Με την αυτοκτονία παραδέχονται απλά τη δειλία τους ν'αντιμετωπίσουν τα όσα δύσκολα τους ζητάει η ζωή, σαν αντιστάθμισμα όσων έκαναν, έτσι ώστε να επέλθει η κάθαρση γι'αυτούς....
JESSIE
JESSIE
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Θηλυκό Τόπος : ΑΘΗΝΑ

Δημοσίευση από elenp Την / Το Τρι Νοε 08, 2011 4:55 pm

Το επεισόδιο ήταν ωραίο. Η σκηνή με τον Νικόλα, την Δάφνη και τον Λευτέρη ήταν πολύ καλή, ο Νικόλας με την Δάφνη είδαν τον Λευτέρη που πήγε να τους δει για να τους εξηγήσει και εκείνοι του είπαν ότι θα πρέπει κάτι να κάνουν με το θέμα αυτό και ότι θα πρέπει εκείνος να κάνει κάποια καταγγελία. Η σκηνή με την Νόρα και την Στέλλα ήταν πολύ ωραία, η Νόρα ασχολιόταν με τις υποθέσεις ενώ η Στέλλα για να καταφέρει να φύγει της είπε μια δικαιολογία ότι θα βγει για καφέ με μία φίλη της και εκείνη της είπε να πάει και ότι θα φροντίσει αυτή το μωρό τους. Η σκηνή με την Νόρα, την Δάφνη και τον Νικόλα ήταν πολύ καλή, η Νόρα εξήγησε στην Δάφνη και τον Νικόλα ότι είναι παράνομο να προστατεύουν κάποιον που τον καταζητεί η αστυνομία και εκείνοι της είπαν ότι έπρεπε να βοηθήσουν γιατί αυτό θεώρησαν σωστό αν και συμφωνούν μαζί της. Η σκηνή με την Εύα, την Νόρα και τον Λευτέρη ήταν πολύ ωραία, η Εύα πήγε στην Νόρα και μαζί με τον Λευτέρη της είπαν τι έγινε και εκείνη τους εξήγησε τι θα πρέπει να κάνουν. Η σκηνή με την Νόρα και τον Λουκά ήταν πολύ καλή, η Νόρα και ο Λουκάς συζήτησαν και εκείνη του είπε για αυτά που έγιναν και αν και δεν του άρεσαν και τόσο επειδή ήταν χαρούμενος έκανε χιούμορ.
Γενικά το επεισόδιο μου άρεσε και το ψηφίζω καλό.
elenp
elenp
Τουρίστας
Τουρίστας

Θηλυκό Τόπος : Θεσσαλονίκη

Σελίδα 2 από 2 Επιστροφή  1, 2

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης