Edem Forum
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Επεισόδιο 222 - Ημερομηνία 22-10-2009

+17
Mafalda
madolato
Morena
Doris_
KAZY
jim7
Amalia_1297
Ntinaki1
zwi
anna90
xara
evanna
sofaki
giouli_edem
sifantid
konstantina
Clarabelle
21 απαντήσεις

Σελίδα 1 από 3 1, 2, 3  Επόμενο

Πήγαινε κάτω

Βαθμολογήστε το σημερινό επεισόδιο

Επεισόδιο 222 - Ημερομηνία 22-10-2009 Vote_lcap0%Επεισόδιο 222 - Ημερομηνία 22-10-2009 Vote_rcap 0% 
[ 0 ]
Επεισόδιο 222 - Ημερομηνία 22-10-2009 Vote_lcap72%Επεισόδιο 222 - Ημερομηνία 22-10-2009 Vote_rcap 72% 
[ 13 ]
Επεισόδιο 222 - Ημερομηνία 22-10-2009 Vote_lcap28%Επεισόδιο 222 - Ημερομηνία 22-10-2009 Vote_rcap 28% 
[ 5 ]
Επεισόδιο 222 - Ημερομηνία 22-10-2009 Vote_lcap0%Επεισόδιο 222 - Ημερομηνία 22-10-2009 Vote_rcap 0% 
[ 0 ]
Επεισόδιο 222 - Ημερομηνία 22-10-2009 Vote_lcap0%Επεισόδιο 222 - Ημερομηνία 22-10-2009 Vote_rcap 0% 
[ 0 ]
 
Σύνολο Ψήφων : 18
 
 

Επεισόδιο 222 - Ημερομηνία 22-10-2009 Empty Επεισόδιο 222 - Ημερομηνία 22-10-2009

Δημοσίευση από Clarabelle Πεμ Οκτ 22, 2009 5:36 pm


Πώς σας φάνηκε το σημερινό επεισόδιο;

Clarabelle
Clarabelle
Forum Team
Forum Team

Θηλυκό Τόπος : Πειραιάς

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 222 - Ημερομηνία 22-10-2009 Empty Απ: Επεισόδιο 222 - Ημερομηνία 22-10-2009

Δημοσίευση από konstantina Πεμ Οκτ 22, 2009 6:20 pm

paidia ti egien to prwto eikosalepto!???hmoun pali se ma8hma..please as mou pei kapoios

konstantina
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 222 - Ημερομηνία 22-10-2009 Empty Απ: Επεισόδιο 222 - Ημερομηνία 22-10-2009

Δημοσίευση από sifantid Πεμ Οκτ 22, 2009 6:23 pm

Grrr Πόσο μου την έσπασε ο Λουκάς στο δικαστήριο με το κήρυγμα του στη Νόρα και ιδιαίτερα όταν της έλεγε ότι δε λογαριάζει τίποτα μπροστά στην καριέρα της κάτι που φυσικά θα μπορούσε να καταλάβει (αν είχε το μυαλό του στη δίκη κι όχι στην Νταίζη) ότι δεν ισχύει, αφού η Νόρα με την κατάθεση του Στέφανου κρεμούσε την καριέρα της από μια κλωστή για να αθωώσει το Νικόλα! Αυτή η Νταίζη τον καταστρέφει και τον ρίχνει στο γκρεμό! Είναι πάρα πολύ μπερδεμένος και ξεσπάει στη Νόρα... gmt
sifantid
sifantid
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Θεσσαλονίκη
Ασχολίες : Latin Dancing, Ballroom, Theatre, Cinema, Drawing, Pop-up cards, Cooking, Photography, Grey's Anatomy, Private Practice, Τα Μυστικά της Εδέμ!

https://www.facebook.com/#!/group.php?gid=126188997391368&amp

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 222 - Ημερομηνία 22-10-2009 Empty Απ: Επεισόδιο 222 - Ημερομηνία 22-10-2009

Δημοσίευση από sifantid Πεμ Οκτ 22, 2009 6:30 pm

Νόρα: Λουκά, Σ' ΑΓΑΠΑΩ... Love!
Λουκάς: Το ξέρω... Αν δε με δεις δεν μπορείς να φας τη φρουτόκρεμα...
ΈΛΕΟΣ ΡΕ ΠΑΙΔΙΑ!!! Και που του το είπε η Νόρα χαμπάρι δεν πήρε!!! Τι άλλο πρέπει να κάνει η γυναίκα; Κοιμισμένος και απότομος ο Λουκάς και για αυτή τη συμπεριφορά φταίει σίγουρα η Νταίζη!!! Grrr
sifantid
sifantid
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Θεσσαλονίκη
Ασχολίες : Latin Dancing, Ballroom, Theatre, Cinema, Drawing, Pop-up cards, Cooking, Photography, Grey's Anatomy, Private Practice, Τα Μυστικά της Εδέμ!

https://www.facebook.com/#!/group.php?gid=126188997391368&amp

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 222 - Ημερομηνία 22-10-2009 Empty Απ: Επεισόδιο 222 - Ημερομηνία 22-10-2009

Δημοσίευση από giouli_edem Πεμ Οκτ 22, 2009 6:36 pm

Φυσικά αγάπη μου και φταίει η μπουζουξού αφού τον έχει τυφλώσει !! Και το Σ'αγαπώ της Νόρας το πήρε σαν φιλικό !! Καλά, το βλέμα που του το είπε δεν το πήρε χαμπάρι ?? ΕΛΕΟΣ !!!!
giouli_edem
giouli_edem
Paparazzi
Paparazzi

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 222 - Ημερομηνία 22-10-2009 Empty Απ: Επεισόδιο 222 - Ημερομηνία 22-10-2009

Δημοσίευση από konstantina Πεμ Οκτ 22, 2009 6:37 pm

edeikse ka8olou stefano-eya mexri twra?

konstantina
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 222 - Ημερομηνία 22-10-2009 Empty Απ: Επεισόδιο 222 - Ημερομηνία 22-10-2009

Δημοσίευση από sifantid Πεμ Οκτ 22, 2009 6:45 pm

konstantina έγραψε:edeikse ka8olou stefano-eya mexri twra?
Μπα... Τίποτα το αξιοσημείωτο!
sifantid
sifantid
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Θεσσαλονίκη
Ασχολίες : Latin Dancing, Ballroom, Theatre, Cinema, Drawing, Pop-up cards, Cooking, Photography, Grey's Anatomy, Private Practice, Τα Μυστικά της Εδέμ!

https://www.facebook.com/#!/group.php?gid=126188997391368&amp

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 222 - Ημερομηνία 22-10-2009 Empty Απ: Επεισόδιο 222 - Ημερομηνία 22-10-2009

Δημοσίευση από sofaki Πεμ Οκτ 22, 2009 7:10 pm

8ee m ti exasa?? :shock:
PREPEI na dw to ufos tis noras!!!! poios perimenei mexri aurio gia na to dei??? (egwww :( )

sofaki
Τουρίστας
Τουρίστας

Θηλυκό Τόπος : κορινθος!!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 222 - Ημερομηνία 22-10-2009 Empty Απ: Επεισόδιο 222 - Ημερομηνία 22-10-2009

Δημοσίευση από evanna Πεμ Οκτ 22, 2009 7:19 pm

Λοιπον κοριτσια οσο και να τον αγαπαμε το Λουκα η συμπεριφορα του απεναντι στην Νορα δε μου αρεσε καθολου...δε λεω του ηρθε ξαφνικο αυτο με το Καρταλη αλλα και η Νορα στο κατω-κατω τα επαιξε ολα για να σωσει το φιλο της!Η σκηνη στο γραφειο του Ρουσσου πολυ συγκινητικη!Κατα τ'αλλα μου αρεσε το χωσιμο της Μελιτας στο Καρταλη ο οποιος δεν αντεχεται! vomit )καθως και του Ρουσσου...οσο για την Ευα μολις ειδε ετσι το Μανο πληγωθηκε...αυτη δεν προκειται να τον ξεχασει και να τον ξεπερασει ΠΟΤΕ!
Υ.Γ το μωρακι ειναι σκετη γλυκα...κουκλακι! Love!
evanna
evanna
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Αθηνα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 222 - Ημερομηνία 22-10-2009 Empty Απ: Επεισόδιο 222 - Ημερομηνία 22-10-2009

Δημοσίευση από Clarabelle Πεμ Οκτ 22, 2009 7:34 pm


To κατσαρό υπόθετο με έβαλε να υποσχεθώ οτι θα ποστάρω το εξής σχόλιο.
Αν πειράξει ο Μάνος το Χρήστο θα τον θάψει στο τσιμέντο. Συγχίστηκε αλλά συνήλθε γιατί ο Χρήστος έβγαλε το σακάκι του. Μου είπε να γράψω
Γδύθηκεεεεεεεεεεεεεεεεεε
Clarabelle
Clarabelle
Forum Team
Forum Team

Θηλυκό Τόπος : Πειραιάς

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 222 - Ημερομηνία 22-10-2009 Empty Απ: Επεισόδιο 222 - Ημερομηνία 22-10-2009

Δημοσίευση από evanna Πεμ Οκτ 22, 2009 7:36 pm

Clarabelle έγραψε:
To κατσαρό υπόθετο με έβαλε να υποσχεθώ οτι θα ποστάρω το εξής σχόλιο.
Αν πειράξει ο Μάνος το Χρήστο θα τον θάψει στο τσιμέντο. Συγχίστηκε αλλά συνήλθε γιατί ο Χρήστος έβγαλε το σακάκι του. Μου είπε να γράψω
Γδύθηκεεεεεεεεεεεεεεεεεε
Καλα απο ολο το επεισοδιο αυτο της εμεινε!!!!!!!?
evanna
evanna
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Αθηνα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 222 - Ημερομηνία 22-10-2009 Empty Απ: Επεισόδιο 222 - Ημερομηνία 22-10-2009

Δημοσίευση από sofaki Πεμ Οκτ 22, 2009 7:39 pm

evanna έγραψε:
Clarabelle έγραψε:
To κατσαρό υπόθετο με έβαλε να υποσχεθώ οτι θα ποστάρω το εξής σχόλιο.
Αν πειράξει ο Μάνος το Χρήστο θα τον θάψει στο τσιμέντο. Συγχίστηκε αλλά συνήλθε γιατί ο Χρήστος έβγαλε το σακάκι του. Μου είπε να γράψω
Γδύθηκεεεεεεεεεεεεεεεεεε
Καλα απο ολο το επεισοδιο αυτο της εμεινε!!!!!!!?


egine KAI afto?? :shock: 8ee m ti epeisodiara exasa!!!! slap

sofaki
Τουρίστας
Τουρίστας

Θηλυκό Τόπος : κορινθος!!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 222 - Ημερομηνία 22-10-2009 Empty Απ: Επεισόδιο 222 - Ημερομηνία 22-10-2009

Δημοσίευση από Clarabelle Πεμ Οκτ 22, 2009 7:40 pm


Καλέ όχι μόνο το σακάκι του έβγαλε ο άνθρωπος.
Απλά το κατσαρό υπόθετο ελπίζει σε συνέχεια
Clarabelle
Clarabelle
Forum Team
Forum Team

Θηλυκό Τόπος : Πειραιάς

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 222 - Ημερομηνία 22-10-2009 Empty Απ: Επεισόδιο 222 - Ημερομηνία 22-10-2009

Δημοσίευση από xara Πεμ Οκτ 22, 2009 7:41 pm

Αχ παιδια τι επισοδειο εχασα.... slap Ελπιζω να ανεβασουν βιντεακι Νορα-Λουκας???? pleeease pleeease pleeease
xara
xara
Εδεμοφανάκι
Εδεμοφανάκι

Θηλυκό Τόπος : ηλιουπολη
Ασχολίες : θεατρο, τεννις, μουσικη

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 222 - Ημερομηνία 22-10-2009 Empty Απ: Επεισόδιο 222 - Ημερομηνία 22-10-2009

Δημοσίευση από Clarabelle Πεμ Οκτ 22, 2009 7:41 pm


Μόλις το κατεβάσω θα σας ανεβάσω βιντεάκια
Clarabelle
Clarabelle
Forum Team
Forum Team

Θηλυκό Τόπος : Πειραιάς

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 222 - Ημερομηνία 22-10-2009 Empty Απ: Επεισόδιο 222 - Ημερομηνία 22-10-2009

Δημοσίευση από anna90 Πεμ Οκτ 22, 2009 7:43 pm

Clarabelle έγραψε:
Καλέ όχι μόνο το σακάκι του έβγαλε ο άνθρωπος.
Απλά το κατσαρό υπόθετο ελπίζει σε συνέχεια
Σε τι συνέχεια καλέ???Αύριο δηλαδή θα ξεκινήσει το επεισόδιο με τον Χρήστο να λέει ουφ συγχίστικα και να τα πετάει όλα????
Κάτι που δεν σχολίασε καμία είδατε πως γυάλισε το μάτι του Στέφανου όταν αφού έχουν διακόψει την συνεργασία με τον Ρούσσο βγαίνει ο Ρούσσος από το γραφείο?
Αφού δεν άρπαξε το όπλο να τον σκοτώσει έτσι πάλι καλά..
anna90
anna90
Εδεμοφανάκι
Εδεμοφανάκι

Θηλυκό Τόπος : Καβάλα-Έδεσσα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 222 - Ημερομηνία 22-10-2009 Empty Απ: Επεισόδιο 222 - Ημερομηνία 22-10-2009

Δημοσίευση από Clarabelle Πεμ Οκτ 22, 2009 7:46 pm


O αξιότιμος κύριος Ρούσσος συγχίστηκε που οι βρωμιές του βγήκαν στη φόρα.
Αυτό το βλέμα το επικίνδυνο θα το γνωρίσετε.
Ένα έχω να πω
Mr Kartalis the game is yours
Clarabelle
Clarabelle
Forum Team
Forum Team

Θηλυκό Τόπος : Πειραιάς

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 222 - Ημερομηνία 22-10-2009 Empty Απ: Επεισόδιο 222 - Ημερομηνία 22-10-2009

Δημοσίευση από zwi Πεμ Οκτ 22, 2009 7:51 pm

polu kalo to shmerino

euxaristh8hka pou a8ow8ke o nikolas

o roussos kai o manos kala na pa8oun
hxeran gia to ergostasio kai den kanane tipota
ok mporei ola na mhn ta hxeran alla tous proeidopoihse polles fores o nikolas kai o manos ti ekane ton katasparakse sthn prwth dikh

ase de o loukas pou 8ewrei aridistria thn nora
ti vlakas
kai h nora oloklhro s'agapw tou eipe kai autos tipota

ths noras sto dikasthrio anti na pei uparxei h kata8esei tou stulianou moridh eipe prwta tou stelio
zwi
zwi
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Σ'ένα σπίτι μαζί με τον Κωνσταντίνο Γιαννακόπουλο,τον Γιώργο Νανούρη,τον William Levy,τον Jensen Ackles,τον Ian Somerhalder και Rick Malambri μου!
Ασχολίες : Ποδήλατο,Skateboard,Κολύμβηση και πάνω από όλα πρώτος κύκλος των Μυστικά της Εδέμ!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 222 - Ημερομηνία 22-10-2009 Empty Απ: Επεισόδιο 222 - Ημερομηνία 22-10-2009

Δημοσίευση από sifantid Πεμ Οκτ 22, 2009 8:13 pm

zwi έγραψε:polu kalo to shmerino

euxaristh8hka pou a8ow8ke o nikolas

o roussos kai o manos kala na pa8oun
hxeran gia to ergostasio kai den kanane tipota
ok mporei ola na mhn ta hxeran alla tous proeidopoihse polles fores o nikolas kai o manos ti ekane ton katasparakse sthn prwth dikh

ase de o loukas pou 8ewrei aridistria thn nora
ti vlakas
kai h nora oloklhro s'agapw tou eipe kai autos tipota

ths noras sto dikasthrio anti na pei uparxei h kata8esei tou stulianou moridh eipe prwta tou stelio
Ξέχασα να το σχολιάσω αυτό... : thanks : Μετά από αυτό νομίζω ότι φαίνεται ξεκάθαρα ότι οι πληγές της Νόρας από όλη αυτή την κατάσταση δεν έχουν επουλωθεί ακόμη! Και επιμένω ότι μόνο ο Λουκάς μπορεί να την κάνει ευτυχισμένη!!! Love!
sifantid
sifantid
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Θεσσαλονίκη
Ασχολίες : Latin Dancing, Ballroom, Theatre, Cinema, Drawing, Pop-up cards, Cooking, Photography, Grey's Anatomy, Private Practice, Τα Μυστικά της Εδέμ!

https://www.facebook.com/#!/group.php?gid=126188997391368&amp

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 222 - Ημερομηνία 22-10-2009 Empty Απ: Επεισόδιο 222 - Ημερομηνία 22-10-2009

Δημοσίευση από zwi Πεμ Οκτ 22, 2009 8:14 pm

Agree
zwi
zwi
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Σ'ένα σπίτι μαζί με τον Κωνσταντίνο Γιαννακόπουλο,τον Γιώργο Νανούρη,τον William Levy,τον Jensen Ackles,τον Ian Somerhalder και Rick Malambri μου!
Ασχολίες : Ποδήλατο,Skateboard,Κολύμβηση και πάνω από όλα πρώτος κύκλος των Μυστικά της Εδέμ!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 222 - Ημερομηνία 22-10-2009 Empty Απ: Επεισόδιο 222 - Ημερομηνία 22-10-2009

Δημοσίευση από Ntinaki1 Πεμ Οκτ 22, 2009 8:20 pm

Τσαντίστηκα σήμερα με τον Ρούσσο πάρα πολύ, που έκανε τον ανήξερο! Και με τον Μάνο γιατί όταν πήγαινε τα δώρα στα παιδάκια για να το βουλώσουν οι γονείς δεν ήξερε; Ούτε ο Ρούσσος; Μα τι σόϊ επιχειρηματίες είναι αυτοί που είχαν άγνοια; Τέτοια άγνοια που έστειλαν να αλλάξουν τα δείγματα νερού; Καλά να πάθουν, που είχε και το θράσσος ο Ρούσσος να τα βάλει με την Αμαλία.Όχι ότι είναι σωστό αυτό που έκανε και αυτή, αλλά νομίζω δεν υπάρχει σύγκριση με του Ρούσσου και του Μάνου τα τέρατα.
Ο Μάνος θα πιάσει πάτο αλλα και πάλι ίδιος θα είναι, δυστυχώς! Μελίτα- Μάνος πολύ καλή σκηνή και είχε απόλυτο δίκιο. Και ο Μάνος να μη μιλάει για τη μικρή γιατί άν θυμάμαι καλά όταν τη σκυλόβρισε για το μήνυμα και την έλεγε οχιά και φίδι της είπε ότι θα της τη πάρει τη Νεφέλη! Όπως και παλιότερα που η Μελίτα ήθελε διαζύγιο και εκείνος όχι και της είπε να ξεχάσει το παιδί!
Η Μελίτα καλά τα είπε στον Καρτάλη για να μη παίρνει και αέρα! Ο οποίος Καρτάλης βγήκε και σωτήρας και όλοι τον ευγνωμονούν και άρχισε και τις φωτογραφήσεις και τις συνεντεύξεις! Ο star!!
O Λουκάς να πάει να μιλήσει έτσι στην μπουζούκω όχι στην Νόρα!
Μελίτα Ρούσσος : respect :
Ρούσσος Καρτάλης : respect : Μελίτα Αμαλία : respect :
Ntinaki1
Ntinaki1
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Θηλυκό Τόπος : Πειραιάς
Ασχολίες : Πολλές και διάφορες

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 222 - Ημερομηνία 22-10-2009 Empty Απ: Επεισόδιο 222 - Ημερομηνία 22-10-2009

Δημοσίευση από Clarabelle Πεμ Οκτ 22, 2009 8:49 pm


Σήμερα το επεισόδιο πολύ καλό
Περίμενα μια τέτοια σκηνή Κατρανίδη Σταύρου απ την ημέρα που έμαθα οτι μπαίνει στη σειρά. Ήταν και οι δύο τέλειοι. Ένταση και κύρηξη πολέμου. Το ξέρω οτι πρέπει να το κοιτάξω αλλά το καλύτερό μου.
Σήμερα εκνευρίστηκα με πολλούς. Συμφωνώ Ntinaki 1. Και ο Ρούσσος και ο Μάνος με κάνανε έξαλη. Είχανε τις μετρήσεις, φώναζε ο Νικόλας, αλλά το μυαλό τους δεν πήγε στο κακό. Κρίμα τέτοια αφέλεια τόσο έξυπνοι άνθρωποι. Μα που τα πουλάνε;
Είχανε δε και οι δύο το θράσσος να ζητάνε και τα ρέστα. Ο Ρούσσος συμπεριφέρεται στην Αμαλία αισχρά. Μπορεί να μη συμπαθώ το χαρακτήρα της αλλά σε τέτοιες ακρότητες δεν έφτασε ποτέ.
Ο δε Μάνος γιατί έχω την εντύπωση οτι την παίζει τη Μαρίλια; Δεν μπορούσε να πει το πιο απλό; Φταίω αλλά μετανιώνω. Μάλλον όχι γιατί απλά δεν έχει μετανιώσει απλά τον πειράζει που τα έμαθαν και οι άλλοι.
Ο τρίτος που με εκνεύρισε ήταν ο Ηλίας. Ωραία το ένστικτό του τον προειδοποιεί. Μήπως όμως θα έπρεπε να σκεφτεί οτι αυτό το δώρο όπως χαρακτήρισε την κατάθεση, όφειλε να το έχει κάνει στη Δάφνη ο Μάνος; Για το γιό και το φίλο καμιά παρατήρηση. Έλεος κύριε Ηλία μου πέρσυ όλο το χρόνο για όλα έφταιγε η Εύα φέτος ο Στέφανος.
Η Μελίτα για άλλη μια φορά έχει νεύρα και ξεσπάει στο Στέφανο. Δηλαδή για να καταλάβω τι του καταλόγισε; Οτι ξεμπρόστιασε το μπαμπάκα και τον Μάνο;
Για άλλη μια φορά θα πω οτι δεν ξέρω τι άλλο προτίθεται να κάνει ο κύριος Καρτάλης αλλά μέχρι τώρα τους πολεμάει αποκαλύπτοντας απλώς τις δικές τους βρωμιές.
Ο Μάνος δεν θα αλλάξει ποτέ. Πήρε το κουμπούρι και πήγε να απειλήσει το Χρήστο, συγχίστηκε και το κατσαρό υπόθετο. Τέλος πάντων αυτή αποζημειώθηκε.
Ο Ρούσσος ωραίος τύπος αποδεικνύεται. Αντί να ζητήσει και συγνώμη απ την Νόρα και το Λουκά, που άφησε το φίλο τους να κατηγορείται ενώ θα μπορούσε να έχει κάνει κάτι απ την αρχή, τους απέλυσε. Για να μη θυμηθώ οτι τα προηγούμενα 15 χρόνια τους είχε να ζούνε στις τύψεις.
Αμαλία και Μελίτα πολύ καλές. Έκαναν σήμερα και οι δύο την ίδια σκέψη. Μήπως ο Φίλιππος έκανε καλά που έφυγε. Για την Αμαλία μεγάλη πληγή. Δεν μπορεί να μη σκέπτεται οτι κινδυνεύει να πάθει το ίδιο και με την κορη της.
Άφησα για το τέλος το Λουκά. Μέ σύγχισε σήμερα την τηλεθεάτρια. Ρε μπουμπουνοκέφαλε, σ αγαπώ σου είπε το κατάλαβες; Μήπως να του το στείλει με sms που φοριέται και πολύ τώρα τελευταία; Τέλος πάντων με την παραίτησή του τα μπάλωσε κάπως. Θέλω να δω τι θα κάνει όταν απαχθεί το Νοράκι.

Clarabelle
Clarabelle
Forum Team
Forum Team

Θηλυκό Τόπος : Πειραιάς

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 222 - Ημερομηνία 22-10-2009 Empty Απ: Επεισόδιο 222 - Ημερομηνία 22-10-2009

Δημοσίευση από Amalia_1297 Πεμ Οκτ 22, 2009 9:10 pm

sofaki έγραψε:8ee m ti exasa?? :shock:
PREPEI na dw to ufos tis noras!!!! poios perimenei mexri aurio gia na to dei??? (egwww :( )



Δυστηχώς και εγω...Αν μπειτε ομως σε μια ιστοσελιδα μπορειτε να διτε τα επεισοδια... Klap Klap Klap

http://www.livemovies.gr/series/ta-mystika-ths-edem
Amalia_1297
Amalia_1297
Τουρίστας
Τουρίστας

Θηλυκό Τόπος : Αθήνα
Ασχολίες : Μαμ,Εδεμ,Νανακια

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 222 - Ημερομηνία 22-10-2009 Empty Απ: Επεισόδιο 222 - Ημερομηνία 22-10-2009

Δημοσίευση από jim7 Πεμ Οκτ 22, 2009 9:21 pm

Σήμερα και εγώ ψήφισα το επεισόδιο πολύ καλό.
Πέτρος - Στέφανος υπέροχοι σαν τον παλιό καλό καιρό.


Clarabelle έγραψε:
...ο Ρούσσος και ο Μάνος με κάνανε έξαλη. Είχανε τις μετρήσεις, φώναζε ο Νικόλας, αλλά το μυαλό τους δεν πήγε στο κακό. Κρίμα τέτοια αφέλεια τόσο έξυπνοι άνθρωποι. Μα που τα πουλάνε; Είχανε δε και οι δύο το θράσσος να ζητάνε και τα ρέστα ...

Clarabelle μου τα λεφτά που παίζονται είναι πολλά και όπως λέει και ο σοφός λαός την δόξα πολύ εμίσησαν το χρήμα κανείς.

Clarabelle έγραψε:
...με εκνεύρισε ήταν ο Ηλίας. Ωραία το ένστικτό του τον προειδοποιεί. Μήπως όμως θα έπρεπε να σκεφτεί οτι αυτό το δώρο όπως χαρακτήρισε την κατάθεση, όφειλε να το έχει κάνει στη Δάφνη ο Μάνος; Για το γιό και το φίλο καμιά παρατήρηση. Έλεος κύριε Ηλία μου πέρσυ όλο το χρόνο για όλα έφταιγε η Εύα φέτος ο Στέφανος ...

Τα παιδιά της κουκουβάγιας είναι τα πιο όμορφα κατά την κουκουβάγια, άρα τι περίμενες? Μήπως έχεις συνδέσει τον Ηλία με τον Ιάκωβο και έχεις αυτές τις απαιτήσεις?

Κατά τ'αλλα συμφωνώ απόλυτα μαζί σου.

Τέλος να ρωτήσω κάτι? σαν πολύ πλούσιος δεν μας εμφανίζεται ο κος Καρτάλης. Από έμπορος έργων τέχνης (έστω και πλαστών όπως θα φανεί στο μέλλον κατά την γνώμη μου) ξαφνικά έχει επενδύσεις σε Ευρώπη και Ασία και λεφτά για να ορθοποδίσει ο όμιλος? Ρε μπας και κρύβετε κάποιος άλλος πίσω του? (Καλά ε, θα με πάρει η Ακρίτα για το επόμενο σήριαλ)
jim7
jim7
Forum Team
Forum Team

Άντρας Τόπος : Πειραιάς

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 222 - Ημερομηνία 22-10-2009 Empty Απ: Επεισόδιο 222 - Ημερομηνία 22-10-2009

Δημοσίευση από KAZY Πεμ Οκτ 22, 2009 9:49 pm

Ρε παιδιά να ρωτήσω κάτι? πως γίνεται ο Στέφανος να θέλει τόοοοοοσο πολύ να εκδικηθεί το Ρούσσο ( παρεπιπτόντως ήταν όλα τα λεφτά ο Δάνης σήμερα, η σκήνη με Λουκά και Νόρα ήταν πολύ συγκινητική ) και ο Ρούσσος να τον ρωτάει ποιός είναι?? Λογικά εδω πρέπει να παίζει λαδιά του Μάνου ε? εκτος αν έχω χάσει κάτι εγώ...
Το σημερινό επεισόδιο δεν μου πολυάρεσε...μοναδική εξαίρεση η δικαίωση του Νικόλα. Πάλι λάδι βγήκε ο Στεφανάκος...
KAZY
KAZY
Τουρίστας
Τουρίστας

Θηλυκό Τόπος : ΠΕΙΡΑΙΑΣ

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σελίδα 1 από 3 1, 2, 3  Επόμενο

Επιστροφή στην κορυφή


 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης