Επεισόδιο 222 - Ημερομηνία 22-10-2009

Σελίδα 2 από 3 Επιστροφή  1, 2, 3  Επόμενο

Πήγαινε κάτω

Βαθμολογήστε το σημερινό επεισόδιο

Επεισόδιο 222 - Ημερομηνία 22-10-2009 - Σελίδα 2 Vote_lcap0%Επεισόδιο 222 - Ημερομηνία 22-10-2009 - Σελίδα 2 Vote_rcap 0% 
[ 0 ]
Επεισόδιο 222 - Ημερομηνία 22-10-2009 - Σελίδα 2 Vote_lcap72%Επεισόδιο 222 - Ημερομηνία 22-10-2009 - Σελίδα 2 Vote_rcap 72% 
[ 13 ]
Επεισόδιο 222 - Ημερομηνία 22-10-2009 - Σελίδα 2 Vote_lcap28%Επεισόδιο 222 - Ημερομηνία 22-10-2009 - Σελίδα 2 Vote_rcap 28% 
[ 5 ]
Επεισόδιο 222 - Ημερομηνία 22-10-2009 - Σελίδα 2 Vote_lcap0%Επεισόδιο 222 - Ημερομηνία 22-10-2009 - Σελίδα 2 Vote_rcap 0% 
[ 0 ]
[ 0 ]

Σύνολο Ψήφων : 18

Επεισόδιο 222 - Ημερομηνία 22-10-2009 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 222 - Ημερομηνία 22-10-2009

Δημοσίευση από Clarabelle Την / Το Πεμ Οκτ 22, 2009 9:55 pm

KAZY έγραψε:Ρε παιδιά να ρωτήσω κάτι? πως γίνεται ο Στέφανος να θέλει τόοοοοοσο πολύ να εκδικηθεί το Ρούσσο ( παρεπιπτόντως ήταν όλα τα λεφτά ο Δάνης σήμερα, η σκήνη με Λουκά και Νόρα ήταν πολύ συγκινητική ) και ο Ρούσσος να τον ρωτάει ποιός είναι?? Λογικά εδω πρέπει να παίζει λαδιά του Μάνου ε? εκτος αν έχω χάσει κάτι εγώ...
Το σημερινό επεισόδιο δεν μου πολυάρεσε...μοναδική εξαίρεση η δικαίωση του Νικόλα. Πάλι λάδι βγήκε ο Στεφανάκος...

Ο Ρούσσος και ο Μάνος έστειλαν τη μάνα του Στέφανου στη φυλακή και από κει στο ψυχιατρείο, και αν κατάλαβα καλά μάλλον την κατηγόρησαν άδικα για να μη της δώσουν το μερίδιό της απ τα κέρδη. Μάλλον ούτε ο Μάνος ούτε ο Ρούσσος ξερουν οτι ο Στέφανος είναι ο γιός της συγκεκριμένης γυναίκας. Απ ότι έχω καταλάβει ο Στέφανος έκανε κάποια συνεργασία εκ των υστέρων με το Μάνο, μάλλον για να τον μπλέξει και να ανταποδώσει την οποία ο Μάνος την κράτησε κρυφή απ το Ρούσσο.
Ο Στεφανάκος όπως τον λες δεν είχε κάτι εναντίον του για να βγει λάδι. Απλά επιτίθεται κάθε φορά αποκαλύπτοντας τις βρωμοδουλειές του Μάνου και του Ρούσσου. Ίσως στο μέλλον τον δούμε να κάνει βρωμοδουλειές κι αυτός και να βγαίνει λάδι, αλλά προς το παρόν, απλά αποκαλύπτει τις δουλειές των άλλων.

Επεισόδιο 222 - Ημερομηνία 22-10-2009 - Σελίδα 2 ClarabelleFinale

Μας είπαν η Εύα είναι θάλασσα
και η θάλασσα μπορεί να είναι φουρτουνιασμένη και μπορεί να είναι γαλήνια, αλλά ακίνητη ποτέ!
Στα "Μυστικά" το κατάφεραν και αυτό!
Clarabelle
Clarabelle
Forum Team
Forum Team

Θηλυκό Τόπος : Πειραιάς

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 222 - Ημερομηνία 22-10-2009 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 222 - Ημερομηνία 22-10-2009

Δημοσίευση από Doris_ Την / Το Πεμ Οκτ 22, 2009 10:14 pm

Clarabelle έγραψε:
KAZY έγραψε:Ρε παιδιά να ρωτήσω κάτι? πως γίνεται ο Στέφανος να θέλει τόοοοοοσο πολύ να εκδικηθεί το Ρούσσο ( παρεπιπτόντως ήταν όλα τα λεφτά ο Δάνης σήμερα, η σκήνη με Λουκά και Νόρα ήταν πολύ συγκινητική ) και ο Ρούσσος να τον ρωτάει ποιός είναι?? Λογικά εδω πρέπει να παίζει λαδιά του Μάνου ε? εκτος αν έχω χάσει κάτι εγώ...
Το σημερινό επεισόδιο δεν μου πολυάρεσε...μοναδική εξαίρεση η δικαίωση του Νικόλα. Πάλι λάδι βγήκε ο Στεφανάκος...

Ο Ρούσσος και ο Μάνος έστειλαν τη μάνα του Στέφανου στη φυλακή και από κει στο ψυχιατρείο, και αν κατάλαβα καλά μάλλον την κατηγόρησαν άδικα για να μη της δώσουν το μερίδιό της απ τα κέρδη. Μάλλον ούτε ο Μάνος ούτε ο Ρούσσος ξερουν οτι ο Στέφανος είναι ο γιός της συγκεκριμένης γυναίκας. Απ ότι έχω καταλάβει ο Στέφανος έκανε κάποια συνεργασία εκ των υστέρων με το Μάνο, μάλλον για να τον μπλέξει και να ανταποδώσει την οποία ο Μάνος την κράτησε κρυφή απ το Ρούσσο.
Ο Στεφανάκος όπως τον λες δεν είχε κάτι εναντίον του για να βγει λάδι. Απλά επιτίθεται κάθε φορά αποκαλύπτοντας τις βρωμοδουλειές του Μάνου και του Ρούσσου. Ίσως στο μέλλον τον δούμε να κάνει βρωμοδουλειές κι αυτός και να βγαίνει λάδι, αλλά προς το παρόν, απλά αποκαλύπτει τις δουλειές των άλλων.

Agree glykia mas clarabelle....pes ta!!!!!
koyrasthka na moy yposthrizoyn ton k.Lytra & as exei kanei taaa terata...& malista xwris kanena oysiastiko logo.mono & mono epeidh einai "prwtagwnisths".....den mporw na katalabw ta kinhtra toy,opws eipe & mia filh den yparxei logikh stis prakseis toy....eeeeleos!!!
Doris_
Doris_
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Θηλυκό Τόπος : Στον Αλεξ - οκοσμο μου ... Kατω απο την Ακροπολη ειναι SUPER !!!
Ασχολίες : Καλλιτεχνης - Θεατρο -Μουσικη-Βερα με Τρελα ...ο mesie Kαρταλης

http://clubs.pathfinder.gr/Alexandros_Stavrou_

Δημοσίευση από KAZY Την / Το Πεμ Οκτ 22, 2009 10:42 pm

Παιδιά για να μην παρεξηγηθώ..δεν υποστηρίζω σε καμιά περίπτωση το Μάνο,ειναι "καθαρματάκι" και αυτός! Απλά πιστεύω οτι και ο Στέφανος πάνω κάτω στην ίδια κατηγορία ανήκει... Και εντάξει οκ, το καταλαβαίνω οτι με το Μάνο και το Ρούσσο έχει προηγούμενα και θέλει να εκδικηθει...οι υπόλοιποι τι φταίνε??? επειδή είναι συγγενικά και φιλικά πρόσωπα τους πέρνει και αυτους η μπάλα?
KAZY
KAZY
Τουρίστας
Τουρίστας

Θηλυκό Τόπος : ΠΕΙΡΑΙΑΣ

Δημοσίευση από giouli_edem Την / Το Πεμ Οκτ 22, 2009 10:46 pm

Καλό το σημερινό επεισόδιο.
Μου άρεσαν και με συγκίνησαν αρκετές σκηνές.
Ρούσσος-Λουκάς-Νόρα : ότι και να έχει κάνει ο Ρούσσος "έσπασε" όταν έδιωχνε το Λουκά και τη Νόρα ! Όλα τα λεφτά ήταν όταν βούρκωσε στο τέλος .... Σίγουρα δεν ήθελε να τους χάσει και φάνηκε ειδικά με τον Λουκά που τον είχε σαν γιο του ....

Μελίτα-Αμαλία : Πολύ συγκινητική σκηνή μάνας κόρης (πριν την καταιγίδα όταν μάθει η Μελίτα για την Νταίζη !) Μου άρεσε η Μελίτα, είχε δίκιο να λυγίζει γιατί έχει περάσει πολλά από το Μάνο και τον αγάπησε πραγματικά πολύ. Συγκινήθηκα όταν είπε "Αγάπησα έναν άνθρωπο και το μόνο που ήθελα ήταν να κάνω οικογένεια μαζί του"... Και η Αμαλία πολύ τρυφερή ....

Λουκάς-Νόρα : Τί να πώ ? Η Νόρα εκδηλώθηκε ΤΕΛΕΙΩΣ με αυτό το μελαγχολικό Σ'αγαπώ και εκείνος της απάντησε χιουμοριστικά !! Υπάρχουν στιγμές και στιγμές Λουκάκο μου και αυτή δεν ήταν για χιούμορ.... Αν έβλεπε το βλέμμα της εκείνη τη στιγμή .... Love! Ακόμα και μετά τον πήρε αγκαλιά και τον χαϊδευε και αυτός παγοκολώνα !! cake

Χάρηκα πολύ με την αθώωση του Νικόλα που είδα το πρόσωπο της Δάφνης να λάμπει και να τον παίρνει αγκαλιά ...

Η Ευούλα δεν πρόκειται να ξεφύγει από τον Μάνο ... Πόνεσε που τον είδε να πονάει ... Αυτό σημαίνει πολλά .....

Και τέλος, η "συνάντηση" Ρούσσου-Στέφανου πολύ καλή !! Όσο και να μην πάω το Στέφανο του πάει το άγριο και μου άρεσε πολύ στην ερμηνεία του με αυτό το μίσος που έβγαζε για το Ρούσσο !!

Καλέ ξέφυγα !! Σταματήστε με !!!

Επεισόδιο 222 - Ημερομηνία 22-10-2009 - Σελίδα 2 GioulisS03_11

Love! Γιατί αυτή είναι η πραγματική Παρέα της Φεγγαρόπετρας
και γιατί τα Μυστικά της Εδέμ τελείωσαν τον Ιούνιο του 2010 ... Love!
giouli_edem
giouli_edem
Paparazzi
Paparazzi

Θηλυκό

Δημοσίευση από Clarabelle Την / Το Πεμ Οκτ 22, 2009 10:47 pm

Δείχνει οτι μπλέκει και τους υπολοίπους αλλά προς το παρόν όλα όσα κάνει δεν έχουν βλάψει κανέναν άλλο εκτός απ τους δύο κυρίους με τους οποίους έχει προηγούμενα.
Προς το παρόν λοιπόν καθαρός εις το πηλίκον.
Όταν κάνει τη στραβή θα τα ακούσει κι αυτός.

και η θάλασσα μπορεί να είναι φουρτουνιασμένη και μπορεί να είναι γαλήνια, αλλά ακίνητη ποτέ!
Clarabelle
Clarabelle
Forum Team
Forum Team

Δημοσίευση από Morena Την / Το Πεμ Οκτ 22, 2009 10:49 pm

Το σημερινό επεισόδιο ήταν πολύ καλό. Ήταν πάνω κάτω αυτό που περίμενα...γεμάτο ένταση αλλά και ερμηνευτικά διαμάντια από τους πρωταγωνιστές μας,....Καρτάλης Ρούσσος όλα τα λεφτά ειδικά το βλέμμα του Στέφανου όταν ο Ρούσσος έβγαινε από το γραφείο ήταν σκέτη μαχαιριά...εγώ κοκκάλωσα...η σκηνή στο γραφείο με Νόρα και Λουκά επίσης εξαιρετική με το Ρούσσο στο τέλος να δακρύζει...σπάραξε η καρδιά μου...ο Ηλίας μου έσπασε τα νεύρα....να μην αφήσει άνθρωπο ν'αγιάσει αμέσως....και η Μελίτα μου άρεσε σήμερα πολύ..δεν ξέρω για εσάς αλλά εγώ θέλω να βρει κάποιον που να την πάρει και να φύγουν μακριά από ''Μάνους'' ''Έυες'' και ''Καρτάληδες''....ουφφφφ αυτά
Morena
Morena
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Θηλυκό Τόπος : Ζωγράφου, Αθήνα

Δημοσίευση από KAZY Την / Το Πεμ Οκτ 22, 2009 10:53 pm

Clarabelle έγραψε:
Δείχνει οτι μπλέκει και τους υπολοίπους αλλά προς το παρόν όλα όσα κάνει δεν έχουν βλάψει κανέναν άλλο εκτός απ τους δύο κυρίους με τους οποίους έχει προηγούμενα.
Προς το παρόν λοιπόν καθαρός εις το πηλίκον.
Όταν κάνει τη στραβή θα τα ακούσει κι αυτός.

Συμφωνώ απόλυτα! Προς το παρόν μόνο ενδείξεις έχουμε,αναμένουμε λοιπόν τις εξελίξεις...
KAZY
KAZY
Τουρίστας
Τουρίστας

Θηλυκό Τόπος : ΠΕΙΡΑΙΑΣ

Δημοσίευση από anna90 Την / Το Πεμ Οκτ 22, 2009 10:59 pm

Και εγώ την λυπήθηκα σήμερα την Μελίτα....Με το ξέσπασμα που είχε στην κουζίνα με την Αμαλία..
Αν εξαιρέσουμε τι έκανε μία μέρα πριν το γάμο του Μάνου και της Έυας κατά τα άλλα ήταν πάντα πολύ εντάξει...Δεν έβλαψε κανέναν..
Όσο για Λουκά και Νόρα λυπήθηκα πολύ που έφυγαν από το γραφείο....Ελπίζω να ξαναγυρίσουν σύντομα.
anna90
anna90
Εδεμοφανάκι
Εδεμοφανάκι

Θηλυκό Τόπος : Καβάλα-Έδεσσα

Δημοσίευση από madolato Την / Το Παρ Οκτ 23, 2009 1:22 am

Η Μελίτα σήμερα έπλενε ποτήρια --με τη δαχτυλιδούρα στο δάχτυλο μεν, έπλενε δε. Δεν αισθάνεσαι κάπως καλύτερα Clarabelle;
madolato
madolato
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Θηλυκό Τόπος : Αθήνα
Ασχολίες : Κατσαβίδια!

Δημοσίευση από Mafalda Την / Το Παρ Οκτ 23, 2009 9:55 am

Clarabelle έγραψε:
Σήμερα το επεισόδιο πολύ καλό
Περίμενα μια τέτοια σκηνή Κατρανίδη Σταύρου απ την ημέρα που έμαθα οτι μπαίνει στη σειρά. Ήταν και οι δύο τέλειοι. Ένταση και κύρηξη πολέμου. Το ξέρω οτι πρέπει να το κοιτάξω αλλά το καλύτερό μου.
Σήμερα εκνευρίστηκα με πολλούς. Συμφωνώ Ntinaki 1. Και ο Ρούσσος και ο Μάνος με κάνανε έξαλη. Είχανε τις μετρήσεις, φώναζε ο Νικόλας, αλλά το μυαλό τους δεν πήγε στο κακό. Κρίμα τέτοια αφέλεια τόσο έξυπνοι άνθρωποι. Μα που τα πουλάνε;
Είχανε δε και οι δύο το θράσσος να ζητάνε και τα ρέστα. Ο Ρούσσος συμπεριφέρεται στην Αμαλία αισχρά. Μπορεί να μη συμπαθώ το χαρακτήρα της αλλά σε τέτοιες ακρότητες δεν έφτασε ποτέ.
Ο δε Μάνος γιατί έχω την εντύπωση οτι την παίζει τη Μαρίλια; Δεν μπορούσε να πει το πιο απλό; Φταίω αλλά μετανιώνω. Μάλλον όχι γιατί απλά δεν έχει μετανιώσει απλά τον πειράζει που τα έμαθαν και οι άλλοι.
Ο τρίτος που με εκνεύρισε ήταν ο Ηλίας. Ωραία το ένστικτό του τον προειδοποιεί. Μήπως όμως θα έπρεπε να σκεφτεί οτι αυτό το δώρο όπως χαρακτήρισε την κατάθεση, όφειλε να το έχει κάνει στη Δάφνη ο Μάνος; Για το γιό και το φίλο καμιά παρατήρηση. Έλεος κύριε Ηλία μου πέρσυ όλο το χρόνο για όλα έφταιγε η Εύα φέτος ο Στέφανος.
Η Μελίτα για άλλη μια φορά έχει νεύρα και ξεσπάει στο Στέφανο. Δηλαδή για να καταλάβω τι του καταλόγισε; Οτι ξεμπρόστιασε το μπαμπάκα και τον Μάνο;
Για άλλη μια φορά θα πω οτι δεν ξέρω τι άλλο προτίθεται να κάνει ο κύριος Καρτάλης αλλά μέχρι τώρα τους πολεμάει αποκαλύπτοντας απλώς τις δικές τους βρωμιές.
Ο Μάνος δεν θα αλλάξει ποτέ. Πήρε το κουμπούρι και πήγε να απειλήσει το Χρήστο, συγχίστηκε και το κατσαρό υπόθετο. Τέλος πάντων αυτή αποζημειώθηκε.
Ο Ρούσσος ωραίος τύπος αποδεικνύεται. Αντί να ζητήσει και συγνώμη απ την Νόρα και το Λουκά, που άφησε το φίλο τους να κατηγορείται ενώ θα μπορούσε να έχει κάνει κάτι απ την αρχή, τους απέλυσε. Για να μη θυμηθώ οτι τα προηγούμενα 15 χρόνια τους είχε να ζούνε στις τύψεις.
Αμαλία και Μελίτα πολύ καλές. Έκαναν σήμερα και οι δύο την ίδια σκέψη. Μήπως ο Φίλιππος έκανε καλά που έφυγε. Για την Αμαλία μεγάλη πληγή. Δεν μπορεί να μη σκέπτεται οτι κινδυνεύει να πάθει το ίδιο και με την κορη της.
Άφησα για το τέλος το Λουκά. Μέ σύγχισε σήμερα την τηλεθεάτρια. Ρε μπουμπουνοκέφαλε, σ αγαπώ σου είπε το κατάλαβες; Μήπως να του το στείλει με sms που φοριέται και πολύ τώρα τελευταία; Τέλος πάντων με την παραίτησή του τα μπάλωσε κάπως. Θέλω να δω τι θα κάνει όταν απαχθεί το Νοράκι.

Επειδή είμαισ το γραφείο wall και δεν μπορώ να επεκταθώ , Clarabelle μου με έχεις απόλυτα καλυψει . συμφωνω σε όλα , έτσι αισθάνθηκα κι εγώ για όλους
Απλά να ξαναπώ Ρουσσος - Στέφανος : respect : μακράν η καλυτερη σκηνή του επεισοδίου
Mafalda
Mafalda
Τουρίστας
Τουρίστας

Θηλυκό

Δημοσίευση από sketi_omorfia Την / Το Παρ Οκτ 23, 2009 10:55 am

Πολυ καλο το επεισοδιο. Συμφωνω κι εγω οτι ο κ. Κατρανιδης ηταν πραγματικα ΥΠΕΡΟΧΟΣ !!! Με συγκινησε παρα πολυ η ερμηνεια του. Καταλαβαινα ακομα και τον κομπο στο λαιμο του !!!

ΥΓ. Και φυσικα αγαπητο Υποθετο η σεξυ εμφανιση του Χρηστου ολα τα λεφτα
Palamakia
sketi_omorfia
sketi_omorfia
Τουρίστας
Τουρίστας

Θηλυκό Τόπος : Κορυδαλλος-Πειραιας
Ασχολίες : Να ταλαιπωρω τους αλλους

Δημοσίευση από KatsaroYpotheto Την / Το Παρ Οκτ 23, 2009 12:08 pm

evanna έγραψε:
Clarabelle έγραψε:
To κατσαρό υπόθετο με έβαλε να υποσχεθώ οτι θα ποστάρω το εξής σχόλιο.
Αν πειράξει ο Μάνος το Χρήστο θα τον θάψει στο τσιμέντο. Συγχίστηκε αλλά συνήλθε γιατί ο Χρήστος έβγαλε το σακάκι του. Μου είπε να γράψω
Γδύθηκεεεεεεεεεεεεεεεεεε
Καλα απο ολο το επεισοδιο αυτο της εμεινε!!!!!!!?

ναι Ναι ΝΑΙ Εβάννα μου!!

Επιτέλους ήρθε κι εμένα η ώρα μου να σχολιάσω! (χτες έλειπα και μέχρι τώρα πνιγόμουν στη δουλειά!)

ΚΑΙ ΝΑΙ ΓΔΥΘΗΚΕ!!! Και ελπίζω να βγάλει κι άλλα! Κι άλλα! Ο καλός μου Love! Love! Love!

Δεν μου έφτανε η απογοήτευσή μου που η Νόρα είπε "Σ'αγαπώ" κυριολεκτικά στον βρόντο (κόντεψα να δακρύσω από το ύφος της, έκανε κόπο για να το παραδεχτεί και φάνηκε) μετά με τον Μάνο και τον Χρήστο μου ανέβηκε το αίμα στο κεφάλι!

Τσαντίστηκαααααααααααααααααααααααααααααααα!!!

Και μετά που τράβαγε το σακάκι από τα νεύρα και τελικά το έβγαλε... Αχχ ήθελα να είμαι εκεί να το κάνω μία αγκαλίτσα!!!

Αυτά προς το παρόν, να σας διαβάσω και επανέρχομαι χιχι

Επεισόδιο 222 - Ημερομηνία 22-10-2009 - Σελίδα 2 DITWcopy
KatsaroYpotheto
KatsaroYpotheto
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Στο δικό μου ροζ συννεφάκι :p
Ασχολίες : Playing referee between my heart and my mind..

https://www.facebook.com/PeriklisKassandrinos

Δημοσίευση από evanna Την / Το Παρ Οκτ 23, 2009 1:03 pm

KatsaroYpotheto έγραψε:
evanna έγραψε:
Clarabelle έγραψε:
To κατσαρό υπόθετο με έβαλε να υποσχεθώ οτι θα ποστάρω το εξής σχόλιο.
Αν πειράξει ο Μάνος το Χρήστο θα τον θάψει στο τσιμέντο. Συγχίστηκε αλλά συνήλθε γιατί ο Χρήστος έβγαλε το σακάκι του. Μου είπε να γράψω
Γδύθηκεεεεεεεεεεεεεεεεεε
Καλα απο ολο το επεισοδιο αυτο της εμεινε!!!!!!!?

ναι Ναι ΝΑΙ Εβάννα μου!!

Επιτέλους ήρθε κι εμένα η ώρα μου να σχολιάσω! (χτες έλειπα και μέχρι τώρα πνιγόμουν στη δουλειά!)

ΚΑΙ ΝΑΙ ΓΔΥΘΗΚΕ!!! Και ελπίζω να βγάλει κι άλλα! Κι άλλα! Ο καλός μου Love! Love! Love!

Δεν μου έφτανε η απογοήτευσή μου που η Νόρα είπε "Σ'αγαπώ" κυριολεκτικά στον βρόντο (κόντεψα να δακρύσω από το ύφος της, έκανε κόπο για να το παραδεχτεί και φάνηκε) μετά με τον Μάνο και τον Χρήστο μου ανέβηκε το αίμα στο κεφάλι!

Τσαντίστηκαααααααααααααααααααααααααααααααα!!!

Και μετά που τράβαγε το σακάκι από τα νεύρα και τελικά το έβγαλε... Αχχ ήθελα να είμαι εκεί να το κάνω μία αγκαλίτσα!!!

Αυτά προς το παρόν, να σας διαβάσω και επανέρχομαι χιχι
καλε ενα σακακι εβγαλε ο ανθρωπος και κανεις ετσι.....δηλαδη αν εβγαζε τιποτα περισσοτερο τι θα εκανες????????????
evanna
evanna
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Αθηνα

Δημοσίευση από KatsaroYpotheto Την / Το Παρ Οκτ 23, 2009 1:34 pm

evanna έγραψε:
καλε ενα σακακι εβγαλε ο ανθρωπος και κανεις ετσι.....δηλαδη αν εβγαζε τιποτα περισσοτερο τι θα εκανες????????????

Έτσι --> Wow Faint Wow Faint Wow Faint

KatsaroYpotheto
KatsaroYpotheto
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Δημοσίευση από Clarabelle Την / Το Παρ Οκτ 23, 2009 1:38 pm

ariadne έγραψε:Η Μελίτα σήμερα έπλενε ποτήρια --με τη δαχτυλιδούρα στο δάχτυλο μεν, έπλενε δε. Δεν αισθάνεσαι κάπως καλύτερα Clarabelle;

Τέσσερα ποτήρια νομίζεις με παρηγορούν την καημένη νοικοκυρά;
Άσε που τα έπλενε και νόμιζα θα τα σουτάρει. Τα νεύρα της προσπαθούσε να εκτονώσει.
Ο κόσμος χανόταν και ο μεγαλύτερον νταλκάς της Μελίτας ήταν οτι ο Στέφανος τα έκανε όλα για την Εύα, και ο Μάνος επίσης.
Δεν το κατάπινε με τίποτα.
Πάντως και στη θέση της δεν θα ήθελα να είμαι.

Clarabelle
Clarabelle
Forum Team
Forum Team

Δημοσίευση από sketi_omorfia Την / Το Παρ Οκτ 23, 2009 1:42 pm

Εγω παλι Clarabelle δε θα ηθελα να ειμαι στη θεση του Οδυσσεα
α) Δουλεια σοβαρη δεν εχει
β) Με την κοπελα του χωρισε
γ) Του γυρισε πισω η πρωην που δεν την παει και θελει να του παρει το παιδι
δ) Το παιδι του που το λατρευει δεν ειναι δικο του
ε) Ο φιλος του τα εχει με την πρωην του και ειναι ο πατερας του παιδιου του

Τι αλλο μπορει να του συμβει ???????

sketi_omorfia
sketi_omorfia
Τουρίστας
Τουρίστας

Δημοσίευση από Clarabelle Την / Το Παρ Οκτ 23, 2009 1:47 pm

Καλά δεν το συζητώ ο Οδυσσέας είναι το μεγάλο θύμα σ αυτή την ιστορία.
Άσε που έχω μια υποψία οτι δεν κάνει κάτι επειδή ίσως ξέρει ή υποψιάζεται οτι το παιδί δεν είναι δικό του.
Γι αυτόν που το μεγάλωσε ΕΙΝΑΙ το παιδί του αν όμως έχει μια υποψία οτι δεν είναι ο φυσικός πατέρας είναι λογικό να μη κοντράρει έντονα, δεν θέλει να το χάσει.
Άν μετά τα κόλπα της μπουζουκτσούς δώ το Λουκά να απομακρύνει το παιδί απ τον Οδυσσέα -που δεν το φαντάζομαι- θα γίνω έξαλη μαζί του.

Clarabelle
Clarabelle
Forum Team
Forum Team

Δημοσίευση από sketi_omorfia Την / Το Παρ Οκτ 23, 2009 1:49 pm

Clarabelle έγραψε:
Άσε που έχω μια υποψία οτι δεν κάνει κάτι επειδή ίσως ξέρει ή υποψιάζεται οτι το παιδί δεν είναι δικό του.
Γι αυτόν που το μεγάλωσε ΕΙΝΑΙ το παιδί του αν όμως έχει μια υποψία οτι δεν είναι ο φυσικός πατέρας είναι λογικό να μη κοντράρει έντονα, δεν θέλει να το χάσει.
Άν μετά τα κόλπα της μπουζουκτσούς δώ το Λουκά να απομακρύνει το παιδί απ τον Οδυσσέα -που δεν το φαντάζομαι- θα γίνω έξαλη μαζί του.

Εννοειται !! Τον αγαπαμε τον εκτιμαμε αλλα ειμαστε με το δικιο :D
sketi_omorfia
sketi_omorfia
Τουρίστας
Τουρίστας

Δημοσίευση από Penny Την / Το Παρ Οκτ 23, 2009 1:54 pm

sketi_omorfia έγραψε:
Clarabelle έγραψε:

Εννοειται !! Τον αγαπαμε τον εκτιμαμε αλλα ειμαστε με το δικιο :D
ΚΑΙ ΕΓΩ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΣΥΜΦΩΝΩ...ΑΛΛΩΣΤΕ ΣΗΜΑΣΙΑ ΕΧΕΙ ΠΟΙΟΣ ΜΕΓΑΛΩΝΕΙ ΕΝΑ ΠΑΙΔΙ! :)
Penny
Penny
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Θηλυκό Τόπος : ΑΘΗΝΑ

Δημοσίευση από uponoia Την / Το Παρ Οκτ 23, 2009 3:30 pm

γενικα ηταν πολυ καλο..αλλα με χαλανε οι σκηνες ευας-στεφανου!δεν λεω υποστηριζονται πολυ καλα απο τους ηθοποιους και εχουν χημεια αλλα την ευα θελω να φιλιεται και να γδυνεται μονο με το μανο!!!!!ο παρυζιανος περισσευει!
uponoia
uponoia

Δημοσίευση από KatsaroYpotheto Την / Το Παρ Οκτ 23, 2009 3:33 pm

Yponoia:

Αφενός ΤΡΟΜΕΡΟ ΑΒΑΤΑΡ!

Αφετέρου πολύ γέλιο το στιχάκι στην υπογραφή! Μπράβο!

Τρίτον και τελευταίο, θέλεις την Εύα με το Μάνο κι ας της κάνει όσα της έκανε πέρισυ? Ας βάλει μυαλό ρε παιδιά, ας αρχίσει κι ο Στέφανος να μπάζει από παντου και μετά μαζί σας! Θέλω να τον δω να σέρνεται!!!!!!!

Και μακριά από το Χρήστο βέβαια για να μην ξεχνιόμαστε!!! χιχι Razz

KatsaroYpotheto
KatsaroYpotheto
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Δημοσίευση από uponoia Την / Το Παρ Οκτ 23, 2009 3:37 pm

κι εγω τη θελω ευτυχισμενη αλλα οταν ειναι με το μανο αναιβαινουν οι σφυγμοι μου!πολυ χημεια για να παει χαμενη!
ο στεφανος στο τελος οταν αποκαλυφθουν τα ψεματα που της εχει αραδιασει θα την πληγωσει πιο πολυ και απο το μανο!
uponoia
uponoia

Δημοσίευση από KatsaroYpotheto Την / Το Παρ Οκτ 23, 2009 3:38 pm

Mπααα όσο πιο πολύ αγαπάς κάποιον τόσο πιο πολύ πονάει όταν σε πληγώσει, συνεπώς από όσα έχουμε δει μεγαλύτερη ζημιά από τον Μάνο δεν μπορεί να της κάνει κανείς! Wink

KatsaroYpotheto
KatsaroYpotheto
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Δημοσίευση από uponoia Την / Το Παρ Οκτ 23, 2009 3:40 pm

σωστα! :wink2:
ααααα και τον περικλη εξιμησιας! :lol:

ωχ!!!!ελπιζω μετα απο αυτο να μη φαω κανενα ξεγυρισμενο :Banned:
uponoia
uponoia

Δημοσίευση από KatsaroYpotheto Την / Το Παρ Οκτ 23, 2009 3:41 pm

BAN! BAN! BAN! BAN! BAN!

Aααααααααααααργησες πολύ! Είδες το wallpaper στις δημιουργίες, το copyright δεν πάει μόνο στην ταπετσαρία είναι επίτηδες πάνω στον παίδαρο!!!

ΕΙΝΑΙ ΔΙΚΟΣ ΜΟΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥ!!!
fight

KatsaroYpotheto
KatsaroYpotheto
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Σελίδα 2 από 3 Επιστροφή  1, 2, 3  Επόμενο

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης