Edem Forum
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Επεισόδιο 610 - Ημερομηνία 17-11-2011

+18
dm10811
roria
fay66
rachel
ΣΨ1
alex1
fay
kapetanissa
marakii
aggeliki
sarita
fantina
JESSIE
stephanos13
evaki16
maraki_ch
evanna
Clarabelle
22 απαντήσεις

Σελίδα 1 από 2 1, 2  Επόμενο

Πήγαινε κάτω

Βαθμολογείστε το σημερινό επεισόδιo

Επεισόδιο 610 - Ημερομηνία 17-11-2011 Vote_lcap8%Επεισόδιο 610 - Ημερομηνία 17-11-2011 Vote_rcap 8% 
[ 3 ]
Επεισόδιο 610 - Ημερομηνία 17-11-2011 Vote_lcap27%Επεισόδιο 610 - Ημερομηνία 17-11-2011 Vote_rcap 27% 
[ 10 ]
Επεισόδιο 610 - Ημερομηνία 17-11-2011 Vote_lcap32%Επεισόδιο 610 - Ημερομηνία 17-11-2011 Vote_rcap 32% 
[ 12 ]
Επεισόδιο 610 - Ημερομηνία 17-11-2011 Vote_lcap19%Επεισόδιο 610 - Ημερομηνία 17-11-2011 Vote_rcap 19% 
[ 7 ]
Επεισόδιο 610 - Ημερομηνία 17-11-2011 Vote_lcap8%Επεισόδιο 610 - Ημερομηνία 17-11-2011 Vote_rcap 8% 
[ 3 ]
Επεισόδιο 610 - Ημερομηνία 17-11-2011 Vote_lcap5%Επεισόδιο 610 - Ημερομηνία 17-11-2011 Vote_rcap 5% 
[ 2 ]
 
Σύνολο Ψήφων : 37
 
 
Η Ψηφοφορί έκλεισε

Επεισόδιο 610 - Ημερομηνία 17-11-2011 Empty Επεισόδιο 610 - Ημερομηνία 17-11-2011

Δημοσίευση από Clarabelle Πεμ Νοε 17, 2011 6:37 pm


Πώς σας φάνηκε το σημερινό επεισόδιο;
Clarabelle
Clarabelle
Forum Team
Forum Team

Θηλυκό Τόπος : Πειραιάς

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 610 - Ημερομηνία 17-11-2011 Empty Απ: Επεισόδιο 610 - Ημερομηνία 17-11-2011

Δημοσίευση από evanna Πεμ Νοε 17, 2011 8:19 pm

Καθολου δεν μου αρεσε το σημερινο επεισοδιο....

Ο παλιος ''καλος'' εαυτος της Νταιζης ξαναβγηκε στην επιφανεια και η περιοδος χαριτος τελειωσε!Ελεος πια με τα λεφτα,τα διαμαντια και τους εκβιαμους! Fskl Φτανει!
Αθλια η σκηνη της με το Νικολα και το Λουκα στο γραφειο!

Κουραστηκα να ακουω τη Στελλα να υπερασπιζεται ΠΑΝΤΑ αυτο το ''αθωο'' και ''καλο'' κοριτσακι που ακουει στο ονομα Νταιζη! livani

Βλεπω την Αντιγονη στο σπιτι της Εριεττας και λεω ''Ωπα,νοιαστηκε και πηγε να δει πως ειναι η συντροφος του γιου της''.....Ε,μετα αρχισε τα κλασσικα με τον Αραβαντινο και με διεψευσε πανηγυρικα!

Δεν τις μπορω τις σκηνες της Ευας με το Θανο,δεν τις μπορω. wall Παντως ο χρονος που διαρκουν οι σκηνες τους ειναι πολυ περισσοτερος απο αυτον που εχει η Ευα με το Λευτερη.....Τι να πεις!

Συμφωνησα 100% με τη Νορα και τα οσα ειπε στο Λουκα οτι νιωθει σαν να τη θεωρει μονο μηχανη αναπαραγωγης....ακριβως το ιδιο σκεφτομουν απο χθες!Χωρις κανενα συναισθημα λες και ειναι πρωτογονοι.....Ημαρτον,το ζευγαρι αυτο δεν ηταν ετσι γιατι τους χαντακωνετε??? slap

Η Μελιτα σημερα με εκανε να θελω να την αρχισω στα χαστουκια περισσοτερο απο καθε αλλη φορα.....Της μιλουσε η Αμαλια για τη Νεφελη και τις αναγκες που εχει και αυτη το αντιμετωπιζε λες και της ελεγε για γλαστρα στον κηπο...η απαραδεκτη! Fskl Fskl Fskl
Και το γεγονος οτι (μπορει να)ειναι ψυχικα ασταθης δεν αποτελει για μενα δικαιολογια!

Ασχημο απο μενα γιατι δεν μου αρεσε (σχεδον)τιποτα! Rolling Eyes
evanna
evanna
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Αθηνα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 610 - Ημερομηνία 17-11-2011 Empty Απ: Επεισόδιο 610 - Ημερομηνία 17-11-2011

Δημοσίευση από maraki_ch Πεμ Νοε 17, 2011 8:36 pm

evanna έγραψε:Καθολου δεν μου αρεσε το σημερινο επεισοδιο....

Ο παλιος ''καλος'' εαυτος της Νταιζης ξαναβγηκε στην επιφανεια και η περιοδος χαριτος τελειωσε!Ελεος πια με τα λεφτα,τα διαμαντια και τους εκβιαμους! Fskl Φτανει!
Αθλια η σκηνη της με το Νικολα και το Λουκα στο γραφειο!

Κουραστηκα να ακουω τη Στελλα να υπερασπιζεται ΠΑΝΤΑ αυτο το ''αθωο'' και ''καλο'' κοριτσακι που ακουει στο ονομα Νταιζη! livani

Βλεπω την Αντιγονη στο σπιτι της Εριεττας και λεω ''Ωπα,νοιαστηκε και πηγε να δει πως ειναι η συντροφος του γιου της''.....Ε,μετα αρχισε τα κλασσικα με τον Αραβαντινο και με διεψευσε πανηγυρικα!

Δεν τις μπορω τις σκηνες της Ευας με το Θανο,δεν τις μπορω. wall Παντως ο χρονος που διαρκουν οι σκηνες τους ειναι πολυ περισσοτερος απο αυτον που εχει η Ευα με το Λευτερη.....Τι να πεις!

Συμφωνησα 100% με τη Νορα και τα οσα ειπε στο Λουκα οτι νιωθει σαν να τη θεωρει μονο μηχανη αναπαραγωγης....ακριβως το ιδιο σκεφτομουν απο χθες!Χωρις κανενα συναισθημα λες και ειναι πρωτογονοι.....Ημαρτον,το ζευγαρι αυτο δεν ηταν ετσι γιατι τους χαντακωνετε??? slap

Η Μελιτα σημερα με εκανε να θελω να την αρχισω στα χαστουκια περισσοτερο απο καθε αλλη φορα.....Της μιλουσε η Αμαλια για τη Νεφελη και τις αναγκες που εχει και αυτη το αντιμετωπιζε λες και της ελεγε για γλαστρα στον κηπο...η απαραδεκτη! Fskl Fskl Fskl
Και το γεγονος οτι (μπορει να)ειναι ψυχικα ασταθης δεν αποτελει για μενα δικαιολογια!

Ασχημο απο μενα γιατι δεν μου αρεσε (σχεδον)τιποτα! Rolling Eyes


Μια από τα (γ)ίδια!!!! Fskl
Nice Evannaki!!! Flkia
maraki_ch
maraki_ch
Εδεμοφανάκι
Εδεμοφανάκι

Θηλυκό Τόπος : chania

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 610 - Ημερομηνία 17-11-2011 Empty Απ: Επεισόδιο 610 - Ημερομηνία 17-11-2011

Δημοσίευση από evaki16 Πεμ Νοε 17, 2011 8:37 pm

Απ'όσο ξέρουμε η Νταιζη θεωρουσε πως την προδωσε ο Χρηστος επειδη της πήρε τα διαμάντια και όχι επειδή δεν της τα επέστρεψε..... Σημερα απ΄τα λεγομενα τής καταλαβα πως "προδοσία του Χρήστου" πιστευει πως είναι το γεγονός οτι δεν της επεστρεψε τα "αυθεντικα" διαμάντια!!!

Τέλος πάντων "λεπτομέριες"...

Η Μελίτα, μου θελε και όπλο τρομάρα της!!! Εδώ δεν ξέρει ούτε παζάρια να κάνει... 20.000 της ζητάνε 20.000 θα δώσει... Πως δεν τους ανεβασε την τιμη κιόλας??? 30-40.000 να χουν οι άνθρωποι....!!!

Αμαλία τι ερωτησεις είναι αυτές??? Εφοσον πήγε σημερα σινεμά θα είδε τη χαραυγή!!! Υπάρχει τίποτα καλύτερο!?!?!? (Μελιτάκι τη γνώμη σου θέλω γιατί από μέρα σε μερα με βλέπω και εμένα να πηγαινω σινεμά!!! -κανονικό σινεμά-)

Επιτέλους μια όμορφη και φυσιολογική Λουκανορική σκηνη!!! Επεισόδιο 610 - Ημερομηνία 17-11-2011 226538 Ειχε απολυτο δίκιο η Νόρα!!!

Η Ευα ταμα το χει να πιάνει τον Λουκα και τη Νορα στα πράσα? Μια στο επ. 352 μια σήμερα... Πότε θα τριτωσει το κακό? Η μάλλον το καλό.... γιατι οι σκηνες με Ευα και Λουκανοράκια είναι απαιχτες!!!

Μωρέ λετε να μας βγηκε μπουζουκολάτρης ο Αραβαντινός?? (για να δούμε)

Υ.Γ - > Μελίτα η Νεφέλη ζει!!!!!! (σε περιπτωση που σου διαφευγει)
evaki16
evaki16
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Καλαμάτα
Ασχολίες : ΔΕΣΤΕ ΤΟΥΣ ♥ ♥ ♥

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 610 - Ημερομηνία 17-11-2011 Empty Απ: Επεισόδιο 610 - Ημερομηνία 17-11-2011

Δημοσίευση από stephanos13 Πεμ Νοε 17, 2011 8:53 pm

To 611 και 612 (που θα δειτε αυριο και την Δευτέρα στην Ελλάδα) για μένα προσωπικά είναι τα καλύτερα φέτος ,ειδικά το 612.

Να δηλώσω την εκπληξή για την εξέλιξη στο θέμα της Ερριέτας και την Μέλιτας , ελπίζω να πραγματοποιήθει αυτό που είπαν οι σεναριογράφοι ότι ο κάθενας θα έχει την τίμωρια που του αρμόζει , για να δούμε...


Εdit by Clarabelle
Θα σε παρακαλέσω να μη γίνονται αναφορές στα επόμενα επεισόδια
Υπάρχουν κάποιοι που δεν διαβάζουν δημοσιεύσεις και δεν θέλουν να μαθαίνουν συνέχειες
Ευχαριστώ
stephanos13
stephanos13
Τουρίστας
Τουρίστας


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 610 - Ημερομηνία 17-11-2011 Empty Απ: Επεισόδιο 610 - Ημερομηνία 17-11-2011

Δημοσίευση από JESSIE Πεμ Νοε 17, 2011 9:27 pm


Ας γράψω κι εγώ κάτι .... Ναί, σίγουρα το σημερινό δεν είχε κάτι που να μας αρέσει, ή να μας τραβήξει, αλλά προς το τέλος πάμε, οι άνθρωποι πάνε να κλείσουν τις εκκρεμότητες και μ'όλα όσα έχουν προηγηθεί, αυτό δεν είναι μιά ευχάριστη απασχόληση.... Ωστόσο εγώ τουλάχιστον γέλασα αρκετά με κάποια πράγματα, όπως πχ. πώς τον κουμαντάρησε η Εύα το Θάνο, δεν έχουν άδικο αυτοί που μιλάνε με φόβο για "πύρ, γυνή και θάλασσα"!!! Και την ξέρει τη συνταγή από παλιά η Εύα μας, από τότε που έδειχνε πόσο καλά αισθήματα έτρεφε για το Στέφανο, και απλά του ζητούσε λίγη πίστωση χρόνου για να μπορέσει να ξεκαθαρίσει ακριβώς τι ένιωθε και να μπορέσει να προχωρήσει μαζί του πραγματικά.... Το παραμυθάκι έπιασε και στο Θάνο, που απέμεινε να την κοιτάει με ένα χαζό χαμόγελο, έτοιμος να κάνει ό,τι του ζητήσει! Ο δε Λευτέρης να αγωνιά κρυμένος πίσω απ'τα δέντρα, άδικος κόπος Λευτέρη μου, με μια τσαντιά θα τον έβγαζε νόκ άουτ όποτε ήθελε η Εύα το Θάνο, σιγά μην περίμενε προστασία από σένα!
Αλλη σκηνή που με πέθανε από τα γέλια, αυτή με το Λουκά να σκάει το νέο για την κλήση στο δικαστήριο στο καρδιακό του φίλο Νικόλα!!! Πραγματικά έξοχος ο Λουκάς, αλλά κι ο Νικόλας επίσης, μια σκηνή..... διαβολικά κωμική!!!
Επίσης για γέλια οι περιποιήσεις του Νικόλα στην αδελφούλα του, όταν ήρθε για βίζιτα και για να τους θυμίσει την παλιά Νταίζη, που την είχε βάλει προσωρινά στη ναφθαλίνη, λόγω ..... πένθους! Και η Αμαλία που παραδεχτηκε κάτι που είναι γεγονός --- όλοι λίγο πολύ είναι συγγενείς εκεί πέρα!
Η Μελίτα είπαμε, τρελλή δεν είναι, προσπαθεί να τα βγάλει πέρα με τον αστυνόμο και τον εκβιαστή, αλλά με τη μάνα της τα έκανε θάλασσα! Οχι οτι δεν την έχει συνηθίσει σε τέτοια απαίσια συμπεριφορά την Αμαλία , αλλά τώρα, όταν θές να το παίξεις θύμα της κακιάς σου μοίρας, παίξε λίγο θέατρο, τι την αποπαίρνεις τόσο τη μάνα σου, έτσι της βάζεις ψύλλους στ'αυτιά, οπότε θα ζητήσει την συμβουλή του παμπόνηρου μπαμπάκα, και θα κάνει τις έρευνές της, που σίγουρα δεν θα έχουν καλή κατάληξη..... Περιμένω πώς και πώς να δώ τις εκφράσεις των περήφανων γονιών, όταν καταλάβουν την αλήθεια για το σπλάχνο τους!
Κατά τα άλλα, τα γνωστά, όλοι τρέμουν για το τι κρύβει ο Αραβαντινός, κι αυτός επιμένει ακόμη στη σιωπή του. Ο Χρήστος είναι στην καλύτερή του όταν βρίσκεται στη φυλακή του.... υπνοδωματίου της Νταίζης, και αν ήταν στο χέρι του, δεν θα το κουνούσε ρούπι από κεί μέσα.... Η Στέλλα νευριάζει όλο και συχνότερα, κανείς δεν της δίνει σημασία, κανείς δεν την χρειάζεται, είναι να μην έχει νεύρα??? Ευτυχώς δηλαδή, κι έτσι τους άφησε λίγο μόνους, και μπόρεσαν να τα βρούν ο Λουκάς και η Νόρα, κι όχι μόνο, να λύσουν και την παρεξήγηση και να πεί η Νόρα μας "έτσι μάλιστα, Λουκά, έτσι μάλιστα!!!"
Είδα και το Στέφανο σε ένα υπέροχο γκρό πλάν με την Εριέττα, τι άλλο να επιθυμήσει κανείς? Το ψηφίζω Πολύ Καλό, γιατί ..... έτσι μου αρέσει!!!!
JESSIE
JESSIE
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Θηλυκό Τόπος : ΑΘΗΝΑ

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 610 - Ημερομηνία 17-11-2011 Empty Απ: Επεισόδιο 610 - Ημερομηνία 17-11-2011

Δημοσίευση από stephanos13 Πεμ Νοε 17, 2011 9:53 pm

stephanos13 έγραψε:To 611 και 612 (που θα δειτε αυριο και την Δευτέρα στην Ελλάδα) για μένα προσωπικά είναι τα καλύτερα φέτος ,ειδικά το 612.

Να δηλώσω την εκπληξή για την εξέλιξη στο θέμα της Ερριέτας και την Μέλιτας , ελπίζω να πραγματοποιήθει αυτό που είπαν οι σεναριογράφοι ότι ο κάθενας θα έχει την τίμωρια που του αρμόζει , για να δούμε...


Εdit by Clarabelle
Θα σε παρακαλέσω να μη γίνονται αναφορές στα επόμενα επεισόδια
Υπάρχουν κάποιοι που δεν διαβάζουν δημοσιεύσεις και δεν θέλουν να μαθαίνουν συνέχειες
Ευχαριστώ

Ma δεν αποκάλυψα κάτι που θα δείτε στα επόμενα επεισόδια. -.-

Να πω και κάτι άλλο για την σειρά .Τελικά τελευταίως άρχισε να μου την σπάει πολύ ο ρόλος της Στέλλας περίμεναν να αφήσουν τον Ευκλείδη ή έστω να τον φέρουν τα τελευταία επεισόδια αλλά δεν το βλέπω.
stephanos13
stephanos13
Τουρίστας
Τουρίστας


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 610 - Ημερομηνία 17-11-2011 Empty Απ: Επεισόδιο 610 - Ημερομηνία 17-11-2011

Δημοσίευση από fantina Πεμ Νοε 17, 2011 10:12 pm

εχω μια καλη πληροφορια .......τι μου δινετε για να σας την πω ?

η δυναμη της πληροφοριας ,θα μου πειτε οτι σε πληροφοριες ,στηριχτηκε ολοκληρη κυβερνηση ,στο επεισοδιο θα κολουσαμε ?

σημερα λοιπον ηταν το θεμα μας οι πληροφοριες ......
πρωτα πληροφορησε η Αντιγονη τον Ρουσσο ,για την <<δουλεια >>,
πολυ ευκολα κυκλοφορουν αυτες οι πληροφοριες λες και ειναι gossip στα καλλιτεχνικα δρωμενα ,απο την αλλη βεβαια μπορει να πληροφορουν παλαιοτερους συνεργατες ,μην τυχον και ενδιαφερονται ,σαν να πουλας κρεας ενα πραγμα και στους καλους πελατες να βγαζεις το καλο κομματι απο το ψυγειο !!

μετα πληροφορησε ο Ρουσσος την Αντιγονη ,για να μην της χρωσταει ,οτι ο μεγας Αλεξανδρος ζει ,λαθος ο Αραβαντινος,εναν ντουβρουτζα τον επαθε η Αντιγονη ,απο την αλλη πληροφορηθηκαμε ,εμεις το υπομονετικο κοινο ,οτι η εν λογω κυρια δεν υποφερει απο καρδια ,μια χαρα την ειδαμε μετα στο σπιτι της Ερης .
καλα λενε εμεις οι γυναικες ,σκληρα καρυδια .......
εκει η Αντιγονη πληροφορηθηκε οτι ο Στεφανος ηταν γνωστης της μακροζωιας του Αραβαντινου, ετσι ακυρο το τρεξιμο της για την γνωστοποιηση !!!

κατοπιν η ιδια κυρια ,πηγε στο σπιτακι που διαθετει μαζι με την κορης της .γνωστο βασανισμενο πλασμα ,και την πληροφορησε οτι ο Αραβαντινος ειναι ,νεκραναστημενος ,σαν τον Χρηστο ενα πραγμα .....
εκεινη ,η Νταιζη πολυ την χαρηκε την πληροφορια ,μιας και ετσι διαπιστωσε οτι ο Χρηστον δεν ευθυνεται για τα γυαλακια (αλλα που ειναι τα διαμαντια .....οεο ?)και φροντισε να την αξιοποιησει αμεσως ,πηγαινοντας στον Λουκα και απαιτωντας να την πληροφορησει που ειναι τα διαμαντια και ποτε θα δει τον πατερα του και εαν ο Λουκας ,εχει πληροφορησει τον πατερα του για την υπαρξη του παιδιου τους ,
κατα λαθος πηρε μπαλα και τον Νικολα που βρισκοταν εκει για καθαρα ,δικους του λογους (δεν ειχε καμμια καλη πληροφορια )

στο εν τω μεταξυ ,χρονικο διαστημα ,η Αμαλια πληροφορησε την Δαφνη για το λολομπλοκο του πατερα της ,αγαπητου Ηλια αλλα μαζι με αυτο θελησε να πληροφορηθει και τις διαθεσεις της Δαφνης και του Νικολα απεναντι στο μικρο της πονυ,το οποιο πηρε τα λεφτα και τα πηγε στο τυπο που δεν ειχε μαλλια (εχω μια πληροφορια και μια εταιρια που κανει εμφυτευσεις )και ο τυπος της ειπε με μπασα και απολυτη φωνη οτι λαθος καταλαβε τις πληροφοριες που τις εδωσε και δεν ηθελε τρια χιλιαρικα (κυρια ,κυρια ......εγω τα θελω )αλλα εικοσι .....
εγω τωρα γιατι διαβασα δεκα .....δεν ξερω .
φυσικα η Αμαλια ,πληροφορησε και τον Ρουσσο για τις μικρες υστερικες στιγμες της μικρης τους ,αλλα εκεινος δεν ειχε πληροφοριες να δωσει στην Αμαλια .....
βεβαια εκεινη την αλλη μερα το πρωι τον πληροφορησε οτι η Μελιτα αρμεξε για τα καλα τον κοινο τους λογιαριασμο (και εδω αρχιζουν τα οργανα )
μας πληροφορησε επισης η Μελιτα ,οτι το παιδι της ειναι μια χαρα και περναει μια χαρα με την νταντα αμεσου δρασης (εδω ,ερχομαι να την πληροφορησω οτι ετσι κανω δεκα παιδια )

βεβαια υπηρχαν και οι επιμερους πληροφοριες ....οπως ....
η Ευα πληροφορησε τον Λουκα για το σχεδιο που ειχε ,σε σχεση με το Θανο (που στην σκηνη που του μιλαει ηρεμα μεσα στο αυτοκινητο ,εμεις πληροφορουμεθα ,πως ειναι ενας κατρουμενος ανθρωπος απο την χαρα του )και φυσικα ο Λουκας ,πληροφορησε τον Παναγιωτη για το σχεδιο της Ευας ,το βαθυ αχ του Παναγιωτη ,ολα τα λεφτα !!!

επισης ο Λουκας πληροφορει μανα και κορη για τις απαιτησεις της Νταιζης ,σαφως η Νορα βλεπει τις δυνατοτητες της Νταιζης αλλα η Αστερω επειδη αυτα που πληροφορηται δεν της αρεσουν καθολου (γιατι αλλο να υποστηριζεις ενα βασανισμενο πλασμα και αλλο μια εκβιαστρια κατα κορον και μαλιστα να κανει τους εκβιασμους της στηριζομενη σε ψεματα )την κανει με αλαφρα πηδηματακια ,αφηνοντας το παιδειο ελευθερο στο Λουκα να τεκτοποιησει αλλα η Νορα τον πληροφορει οτι η μηχανη παιδιων αρχιζει και τα παιρνει στο κρανιο και καλο θα ηταν να την πληροφορησει ο Λουκας αν την θελει για του κανει παιδια ή αν την θελει επειδη την αγαπαει και ο Λουκας την πληροφορησε ορθως ,απ΄οτι ειδαμε !

απο την αλλη ο Λουκας ,πληροφορησε τον Νικολα <<κομψοτατα >> οτι πανε σε δικη για εκεινο το περιστατικο με την λαθος συνταγη (αλλα οργανα )

το θεμα ειναι οτι πολλες οι πληροφοριες αλλα οι χρησιμοτητα τους ,μικρη στις εξελιξεις .
παρολα ταυτα .........καλουτσικον το επεισοδιον κατ΄εμε .

και την πληροφορια που εχω ,δεν σας δινω ..........




fantina
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Θηλυκό Τόπος : στο πιο ομορφο βουνο !!!!!
Ασχολίες : κατι κανω και εγω ......

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 610 - Ημερομηνία 17-11-2011 Empty Απ: Επεισόδιο 610 - Ημερομηνία 17-11-2011

Δημοσίευση από Clarabelle Πεμ Νοε 17, 2011 10:16 pm

fantina έγραψε:εχω μια καλη πληροφορια .......τι μου δινετε για να σας την πω ?

η δυναμη της πληροφοριας ,θα μου πειτε οτι σε πληροφοριες ,στηριχτηκε ολοκληρη κυβερνηση ,στο επεισοδιο θα κολουσαμε ?

σημερα λοιπον ηταν το θεμα μας οι πληροφοριες ......
πρωτα πληροφορησε η Αντιγονη τον Ρουσσο ,για την <<δουλεια >>,
πολυ ευκολα κυκλοφορουν αυτες οι πληροφοριες λες και ειναι gossip στα καλλιτεχνικα δρωμενα ,απο την αλλη βεβαια μπορει να πληροφορουν παλαιοτερους συνεργατες ,μην τυχον και ενδιαφερονται ,σαν να πουλας κρεας ενα πραγμα και στους καλους πελατες να βγαζεις το καλο κομματι απο το ψυγειο !!

μετα πληροφορησε ο Ρουσσος την Αντιγονη ,για να μην της χρωσταει ,οτι ο μεγας Αλεξανδρος ζει ,λαθος ο Αραβαντινος,εναν ντουβρουτζα τον επαθε η Αντιγονη ,απο την αλλη πληροφορηθηκαμε ,εμεις το υπομονετικο κοινο ,οτι η εν λογω κυρια δεν υποφερει απο καρδια ,μια χαρα την ειδαμε μετα στο σπιτι της Ερης .
καλα λενε εμεις οι γυναικες ,σκληρα καρυδια .......
εκει η Αντιγονη πληροφορηθηκε οτι ο Στεφανος ηταν γνωστης της μακροζωιας του Αραβαντινου, ετσι ακυρο το τρεξιμο της για την γνωστοποιηση !!!

κατοπιν η ιδια κυρια ,πηγε στο σπιτακι που διαθετει μαζι με την κορης της .γνωστο βασανισμενο πλασμα ,και την πληροφορησε οτι ο Αραβαντινος ειναι ,νεκραναστημενος ,σαν τον Χρηστο ενα πραγμα .....
εκεινη ,η Νταιζη πολυ την χαρηκε την πληροφορια ,μιας και ετσι διαπιστωσε οτι ο Χρηστον δεν ευθυνεται για τα γυαλακια (αλλα που ειναι τα διαμαντια .....οεο ?)και φροντισε να την αξιοποιησει αμεσως ,πηγαινοντας στον Λουκα και απαιτωντας να την πληροφορησει που ειναι τα διαμαντια και ποτε θα δει τον πατερα του και εαν ο Λουκας ,εχει πληροφορησει τον πατερα του για την υπαρξη του παιδιου τους ,
κατα λαθος πηρε μπαλα και τον Νικολα που βρισκοταν εκει για καθαρα ,δικους του λογους (δεν ειχε καμμια καλη πληροφορια )

στο εν τω μεταξυ ,χρονικο διαστημα ,η Αμαλια πληροφορησε την Δαφνη για το λολομπλοκο του πατερα της ,αγαπητου Ηλια αλλα μαζι με αυτο θελησε να πληροφορηθει και τις διαθεσεις της Δαφνης και του Νικολα απεναντι στο μικρο της πονυ,το οποιο πηρε τα λεφτα και τα πηγε στο τυπο που δεν ειχε μαλλια (εχω μια πληροφορια και μια εταιρια που κανει εμφυτευσεις )και ο τυπος της ειπε με μπασα και απολυτη φωνη οτι λαθος καταλαβε τις πληροφοριες που τις εδωσε και δεν ηθελε τρια χιλιαρικα (κυρια ,κυρια ......εγω τα θελω )αλλα εικοσι .....
εγω τωρα γιατι διαβασα δεκα .....δεν ξερω .
φυσικα η Αμαλια ,πληροφορησε και τον Ρουσσο για τις μικρες υστερικες στιγμες της μικρης τους ,αλλα εκεινος δεν ειχε πληροφοριες να δωσει στην Αμαλια .....
βεβαια εκεινη την αλλη μερα το πρωι τον πληροφορησε οτι η Μελιτα αρμεξε για τα καλα τον κοινο τους λογιαριασμο (και εδω αρχιζουν τα οργανα )
μας πληροφορησε επισης η Μελιτα ,οτι το παιδι της ειναι μια χαρα και περναει μια χαρα με την νταντα αμεσου δρασης (εδω ,ερχομαι να την πληροφορησω οτι ετσι κανω δεκα παιδια )

βεβαια υπηρχαν και οι επιμερους πληροφοριες ....οπως ....
η Ευα πληροφορησε τον Λουκα για το σχεδιο που ειχε ,σε σχεση με το Θανο (που στην σκηνη που του μιλαει ηρεμα μεσα στο αυτοκινητο ,εμεις πληροφορουμεθα ,πως ειναι ενας κατρουμενος ανθρωπος απο την χαρα του )και φυσικα ο Λουκας ,πληροφορησε τον Παναγιωτη για το σχεδιο της Ευας ,το βαθυ αχ του Παναγιωτη ,ολα τα λεφτα !!!

επισης ο Λουκας πληροφορει μανα και κορη για τις απαιτησεις της Νταιζης ,σαφως η Νορα βλεπει τις δυνατοτητες της Νταιζης αλλα η Αστερω επειδη αυτα που πληροφορηται δεν της αρεσουν καθολου (γιατι αλλο να υποστηριζεις ενα βασανισμενο πλασμα και αλλο μια εκβιαστρια κατα κορον και μαλιστα να κανει τους εκβιασμους της στηριζομενη σε ψεματα )την κανει με αλαφρα πηδηματακια ,αφηνοντας το παιδειο ελευθερο στο Λουκα να τεκτοποιησει αλλα η Νορα τον πληροφορει οτι η μηχανη παιδιων αρχιζει και τα παιρνει στο κρανιο και καλο θα ηταν να την πληροφορησει ο Λουκας αν την θελει για του κανει παιδια ή αν την θελει επειδη την αγαπαει και ο Λουκας την πληροφορησε ορθως ,απ΄οτι ειδαμε !

απο την αλλη ο Λουκας ,πληροφορησε τον Νικολα <<κομψοτατα >> οτι πανε σε δικη για εκεινο το περιστατικο με την λαθος συνταγη (αλλα οργανα )

το θεμα ειναι οτι πολλες οι πληροφοριες αλλα οι χρησιμοτητα τους ,μικρη στις εξελιξεις .
παρολα ταυτα .........καλουτσικον το επεισοδιον κατ΄εμε .

και την πληροφορια που εχω ,δεν σας δινω ..........





lmao lmao lmao lmao lmao lmao lmao
Ξέχασες κάτι ακόμη Ο Λουκάς πληροφόρησε την Εύα οτι προκειμένου να επιτύχει τον αρσενινό διάδοχο παίρνει δουλειά και στο σπίτι
Σουπερ ο σχολιασμός
Clarabelle
Clarabelle
Forum Team
Forum Team

Θηλυκό Τόπος : Πειραιάς

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 610 - Ημερομηνία 17-11-2011 Empty Απ: Επεισόδιο 610 - Ημερομηνία 17-11-2011

Δημοσίευση από fantina Πεμ Νοε 17, 2011 10:27 pm

εχεις δικιο
μου διεφυγε αυτη η πληροφορια ........
ευχαριστω για την υπενθυμηση Clarabelle!!!!!!!!!!

fantina
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Θηλυκό Τόπος : στο πιο ομορφο βουνο !!!!!
Ασχολίες : κατι κανω και εγω ......

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 610 - Ημερομηνία 17-11-2011 Empty Απ: Επεισόδιο 610 - Ημερομηνία 17-11-2011

Δημοσίευση από sarita Πεμ Νοε 17, 2011 10:31 pm

Πριν τρια χρονια ξεκινησα να βλεπω τα μυστικα της εδεμ.

Μια σειρα που ειχε απο ολους τους χαρακτηρες.Ειχε πλοκη,συνεση.

Γνωρισα τον φιλο λουκα που ετρεχε για τους παντες που ηταν εκει στα δυσκολα.Τον λουκα που ηξερε να κανει χιουμορ οταν επρεπε και να μιλησει σοβαρα οταν το απαιτουσε η κατασταση.

Γνωρισα το μανο,το λαμογιο,τον ανθρωπο που ηταν μεσα σε απατεωνιες.Αλλα ενα μανο που ηξερε να τιμωρει αυτους που εφταιγαν και κυριως να τιμωρει τον εαυτο του οταν εφταιγε.

Γνωρισα τη μελιτα μια γυναικα που ηταν καλη μανα και αναμμενη λαμπαδα στον αντρα της.

Γνωρισα την ευα.Μια κοπελα οχι καλα μεγαλωμενη να χαριζει πονο στους φιλους της αλλα να αναγνωριζει τα λαθη της.

Γνωρισα τον νικολα,Εναν γιατρο για τα φτωχα παιδια.Εναν ανδρα που ειχε το θαρρος της γνωμης του και ποτε δεν ελεγε ψεμματα.Που αναλαμβανε τις συνεπειες των πραξεων του με οποιοδηποτε τιμημα.

Γνωρισα την δαφνη.Εναν καλο ανθρωπο που ειχε παντα την αγκαλια της ανοιχτη σε ολους και προσεφερε την φιλια της και την αγαπη της απλοχερα.

Την αγαπησα τη σειρα απο το πρωτο επεισοδιο.

Δυστυχως ομως ερχεται ο δευτερος κυκλος που ο μανος φευγει και εκει τα παντα ανατρεπονται.

Ηδη απο τα μισα του δευτερου κυκλου ειχαμε την νταιζη,την μελιτα,και την παλια παρεα να μας προετοιμαζει για το τι θα μας απασχολησει την επομενη χρονια.

Και αυτο μου αποδεικνυει ενα πραγμα.Το ποσο αχρηστοι παιζει να ειναι οι σεναριογραφοι.Φευγει ο βασικος τους πρωταγωνιστης και τι?Γκρεμιζονται τα παντα?Δεν εχουν εμπνευση?

Ερχεται ο τριτος κυκλος και η μια βλακεια διαδεχεται την αλλη.

Ασχολουμαστε ολη τη σαιζον με διαμαντια,εκβιασμους,πινακες,και με μια παρεα απο τα παλια χρονια που εμενα με αφηνει παντελως αδιαφορη.

Και τι ακριβως μηνυματα περναει αυτη η σειρα?

Εκβιαστε.σκοτωστε αλλα θα σας δωθει αφεση αμαρτιων?

Η νταιζη συγχωρειται για ολα,δικαιολογειται για ολα.Η νταιζη που ειναι χαλια,η νταιζη που εκανε αποπειρα αυτοκτονιας,η νταιζη που βιαστηκε.Καλα αυτο δεν θελω καν να το σχολιασω πραγματικα γιατι οι σεναριογραφοι και δη οι γυναικες δεν ξερουν και δεν εχουν ζησει τι σημαιενι βιασμος.Γιατι αν το ηξεραν θα εδιναν αλλη βαρυτητα και αλλη σημασια στην πραξη αυτη που καμια σχεση δεν εχει με την υποθεση της νταιζης.

Ο χρηστος εκει που τους επαιζε ολους στα δαχτυλα.που ηταν αυτο που λεμε γνησιο αρσενικο καταντησε σκυλακι ρατσας με αφεντικο την νταιζη.

Ο λουκας ξαφνικα εγινε ο ανθρωπος που δεν τον νοιαζει τιποτα παρα μονο και μονο να κανει δευτερο παιδι για να παει κοντρα στον νικολα?Μιλαμε σοβαρα?Δηλαδη τι?Φερνουμε στον κοσμο ενα παιδι μονο και μονο για να παμε κοντρα στον κολλητο μας?Και να υπενθυμισω οτι ειναι πατσι αφου ο λουκας οπως πολλες φορες αναφερει οταν φυσικα τον συμφερει και θελουμε να αγιοποιησουμε την νταιζη εχει ενα αλλο παιδι?Να υπενθυμισω οτι ο νικολας το δευτερο παιδι το εκανε μετα απο αρκετο διαστημα απο το πρωτο?

Ο λουκας που ελιωνε για την νορα?Που βλεπαμε ενα ζευγαρι να περιλαμβανει φιλια,ρομαντισμο και ερωτα τωρα να εχει γινει μια σχεση αναπαραγωγης και σεξ?

Βλεπω τον λουκα να αδιαφορει και να γελοιποιει τον νικολα με την εκδικαση της υποθεσης του στα δικαστηρια?

Βλεπω τον λουκα να παιζει εναν ανθρωπο που εχει σταθει στην παρεα καλυτερα απο τον οποιονδηποτε?Και αναφερομαι στον αστυνομο φυσικα.

Βλεπω τη μελιτα να αποδεικνυει οτι οντως δεν ειναι καταλληλη για μανα?Κατι που ηδη ηταν γνωστο βεβαια.Και το ψυχικα ασταθης δεν μου λεει τιποτα πλεον.Σταματα να ισχυει.Μια χαρα ειναι η κοπελα.Την παρτη της κοιταει πια οπως εκανε παντα απλα τωρα το κανει καθαρα.

Θα μπορουσαν ανετα οι σεναριογραφοι αν βεβαια ειναι ικανοι να ισορροπησουν την κατασταση και να εχουν και θεμα διαμαντια,εκβιασμοι κλπ. αλλα και να δωσουν και ιστορια στην παρεα.Την παρεα που σε αυτην χρωστανε τα μεγαλα νουμερα.

Αλλα δυστυχως ολα στον βωμο των δημοσιων σχεσεων και της συμπαθειας.

Ξεπεταξαμε τη σχεση ευας-μαριλιας.

Ξεπεταξαμε τη σχεση ευα-λευτερη.

Ξεπεταξαμε τη σχεση εριεττας-λουκας

Ξεπεταξαμε τη σχεση στεφανου-εριεττας.

Γελοιοποιησαμε τη σχεση λουκα-νορας.

Τι εχει μεινει ακομα απορω?

Κοκκινηστε με οσο θελετε αλλα δεν αντεξα πλεον με αυτα που βλεπω.

Αν ειστε ικανοποιημενοι απο το δημιουργημα σας τοτε εγω τι να πω?

Η θελω εγω γιατρο η εσεις.





sarita
sarita
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 610 - Ημερομηνία 17-11-2011 Empty Απ: Επεισόδιο 610 - Ημερομηνία 17-11-2011

Δημοσίευση από aggeliki Πεμ Νοε 17, 2011 10:31 pm

JESSIE έγραψε:
. Ωστόσο εγώ τουλάχιστον γέλασα αρκετά με κάποια πράγματα, όπως πχ. πώς τον κουμαντάρησε η Εύα το Θάνο, δεν έχουν άδικο αυτοί που μιλάνε με φόβο για "πύρ, γυνή και θάλασσα"!!! Και την ξέρει τη συνταγή από παλιά η Εύα μας, από τότε που έδειχνε πόσο καλά αισθήματα έτρεφε για το Στέφανο, και απλά του ζητούσε λίγη πίστωση χρόνου για να μπορέσει να ξεκαθαρίσει ακριβώς τι ένιωθε και να μπορέσει να προχωρήσει μαζί του πραγματικά.... Το παραμυθάκι έπιασε και στο Θάνο, που απέμεινε να την κοιτάει με ένα χαζό χαμόγελο, έτοιμος να κάνει ό,τι του ζητήσει! Ο δε Λευτέρης να αγωνιά κρυμένος πίσω απ'τα δέντρα, άδικος κόπος Λευτέρη μου, με μια τσαντιά θα τον έβγαζε νόκ άουτ όποτε ήθελε η Εύα το Θάνο, σιγά μην περίμενε προστασία από σένα!


Νομίζεις οτι μια γυναίκα που την εμπαίζουν μέχρις σημείου να μη θέλει τη ζωή της και να φτάσει στην άκρη του γκρεμού είχε δει το γάμο της σαν ανάλαφρο ερωτικό παιχνίδι;
Αυτό που περιγράφεις αυτή την εικόνα μου δίνει.
Ακόμη και σήμερα που χειριζόταν το Θάνο και παρόλο που είμαι αντίθετη με το όλο σχέδιο πιστεύεις ήταν διασκέδαση;
Σκέψου πόσο δύσκολο πρέπει να ήταν να χαμογελάει στον άνθρωπο που φέρθηκε στο παιδί της τόσο μα τόσο πρόστυχα!
Διαφωνώ λοιπόν με όλους τους δυνατούς τρόπους.
aggeliki
aggeliki
Εδεμοφανάκι
Εδεμοφανάκι


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 610 - Ημερομηνία 17-11-2011 Empty Απ: Επεισόδιο 610 - Ημερομηνία 17-11-2011

Δημοσίευση από marakii Πεμ Νοε 17, 2011 10:33 pm

Νόρα-Λουκάς-Εύα:η Εύα έχει timing με τα σκοντάματα των παιδών ,δε γίνεται αλλιώςΕπεισόδιο 610 - Ημερομηνία 17-11-2011 191984 ...θεά η Νόρα όταν βαφόταν και έσπρωχνε το Λουκά!Ωραία η σκηνούλα....Όσο για τη βραδινή μια χαρά του τα έχωσε η Νόρα και σκέτη γλύκα ήταν η σκηνή...<<κάνεις σαν αρκούδα>>Επεισόδιο 610 - Ημερομηνία 17-11-2011 397896 και μετά που ο Λουκάς είπε να κάνουν άλλα πράγματα και το γιο άλλη φορά <<έτσι ναι>>Επεισόδιο 610 - Ημερομηνία 17-11-2011 226538 Επεισόδιο 610 - Ημερομηνία 17-11-2011 681539 !!!

Πολύ ωραία η σκηνούλς την Δάφνης και της Αμαλίας!(και της Δάφνης και του Λευτέρη!)

Η συμφεροντολόγα Νταίζη που όλοι αγαπήσαμε!...Πάλι έλεγε για τα διαμάντια και έτυχε πάλι να θυμηθεί τον Άρη όταν η συζήτηση το έφερε στα χρήματα ,πρωτότυπη τη βρήκαΕπεισόδιο 610 - Ημερομηνία 17-11-2011 767325

Πέτρος-Αμαλία:Επεισόδιο 610 - Ημερομηνία 17-11-2011 191984 Υπέροχοι!και η σκηνή στο σπίτι της Μελίτα με το απαραίτητο χιουμοράκι και εκφράσεις και η τελευταία σκηνή του επεισοδίου εξαιρετική

Εύα-Θάνος:Φαντάζομαι η Εύα σκεφτόταν τι άκουγα και τι του 'λεγα...ο διάλογος του παραλόγου...τον παραδέχομαι το Λευτέρη πάντα δίπλα στην Εύα σε ότι και αν πάρει απόφαση!:D

Ωραίες και οι σκηνές με Λουκά-ΝικόλαΕπεισόδιο 610 - Ημερομηνία 17-11-2011 621900!

Ωραίες και η σκηνούλες με το Στέφανο και την Ερριέτα!!!

Λυπάμαι την κατάσταση στην οποία βρίσκεται η Μελίτα...ελπίζω να επανέλθει


Έχει επεξεργασθεί από τον/την marakii στις Πεμ Νοε 17, 2011 10:37 pm, 1 φορά
marakii
marakii
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Αθήνα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 610 - Ημερομηνία 17-11-2011 Empty Απ: Επεισόδιο 610 - Ημερομηνία 17-11-2011

Δημοσίευση από kapetanissa Πεμ Νοε 17, 2011 10:35 pm

fantina έγραψε:εχω μια καλη πληροφορια .......τι μου δινετε για να σας την πω ?

η δυναμη της πληροφοριας ,θα μου πειτε οτι σε πληροφοριες ,στηριχτηκε ολοκληρη κυβερνηση ,στο επεισοδιο θα κολουσαμε ?

........................................

το θεμα ειναι οτι πολλες οι πληροφοριες αλλα οι χρησιμοτητα τους ,μικρη στις εξελιξεις .
παρολα ταυτα .........καλουτσικον το επεισοδιον κατ΄εμε .

και την πληροφορια που εχω ,δεν σας δινω ..........


έεεεελα ρεεεεεεεεεεε......... γιατί δε μας πληροφορείς κι εμάαααας......
έεεεεεεελα........... πληροφόρησέεεε μαααας............
sisi sisi sisi

ΥΓ Νομίζω ότι πρέπει να απέχω απ' το φορούμ 2-3 μέρες, για λόγους υγείας, δε γίνεται ρε παιδιά, τέτοιο γέλιο lmao δεν μπορώ, με τραβάνε τα ράμματα λέμε....
kapetanissa
kapetanissa
Τουρίστας
Τουρίστας

Θηλυκό Τόπος : Fata Morgana
Ασχολίες : ατέρμονη πεζοπορία στον θαλασσινό φεγγαρόδρομο

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 610 - Ημερομηνία 17-11-2011 Empty Απ: Επεισόδιο 610 - Ημερομηνία 17-11-2011

Δημοσίευση από fay Πεμ Νοε 17, 2011 10:53 pm

kapetanissa έγραψε: Νομίζω ότι πρέπει να απέχω απ' το φορούμ 2-3 μέρες, για λόγους υγείας, δε γίνεται ρε παιδιά, τέτοιο γέλιο lmao δεν μπορώ, με τραβάνε τα ράμματα λέμε....[/i]

Από τη σειρά να απέχεις. Δοκίμασέ το λίγες μέρες και θα νιώσεις καλύτερα. Ρώτα κι αυτούς που το έχουν κόψει το σπορ. Δυστυχώς εγώ όχι, ανήκω στους μαζοχιστές. Το είδα το αποψινό αλλά να σχολιάσω εκτενώς δεν είμαι σε θέση ακόμα.
fay
fay
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Θηλυκό Τόπος : Σε μια δική μου ουτοπία.
Ασχολίες : Διάβασμα, Μουσική, Κλασσικό σινεμά.

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 610 - Ημερομηνία 17-11-2011 Empty Απ: Επεισόδιο 610 - Ημερομηνία 17-11-2011

Δημοσίευση από alex1 Πεμ Νοε 17, 2011 11:00 pm

Ψήφισα μέτριο!!!!!!!

Eύα-Λουκάς-Νόρα:χαχαχαχαχαχαχαχαα πάλι καλά που δεν το έκαναν στο διάδρομο!!!!!!!και πάλι καλά που πήγε στο γραφείο η Εύα και δεν πήγε κάποιος πελάτης."Πέρνουμε και δουλειά στο σπίτι"είπε ο τρελός. lmao
Φαντάσου η Νόρα να ήταν ελεφαντίνα γιατί η εγκυμοσύνη κρατάει 22 μήνες!!!θα την είχε ξεκάνει!!!!!χαχαχαχαχχαχαχαχαχαχα

Ρουσσος-Αντιγόνη:Έμαθε και η Αντιγόνη προτελευταία ποιος είναι ο άγνωστος Χ.Και έφτασε στο σημείο να επισκεφθεί την Εριέττα και τον Στεφ.Μέσα στον πανικό γιατί απλά με όσα ξέρει και με όσα έχουν κάνει,ξέρει και τι την περιμένει.
Σκούρα τα πράγματα!!!!!!γενικά σήμερα ο Αραβαντινός συζητήθηκε πολύ,και φάνηκε τι έχει να γίνει!!!!!αντε να δούμε γιατί εγώ κόλλησα στο ΜΕΤΡΙΟ.

Θάνος-Ευα:Αμα θέλει η γυναίκα............καλά δεν την αδικώ με τον τρελό που έμπλεξε!!!!!!καλά του κάνει.Μου άρεσε η κ.Ξυλά στην συγκεκριμένη σκηνή,γιατί έβγαζε όλη την απέχθεια που ένοιωθε για αυτόν.Αηδία έβγαζε για την ακρίβεια.Και εκείνος καμάρωνε!!!! lmao
Πάει και αυτός,τελευταίο εμποδιο στην πολύπαθη Εύα,γιατί περιμένει το τρίτο στεφάνι!!!!!!!

Νταίζη-Αντιγόνη:Η τεθλιμμένη "χήρα" για λίγο καιρό ξαποσταίνει και ξανά προς την δόξα τραβα. lmao Σωστός ο Λουκάς!!!!!!!
Ακόμα και αυτό θα εκμεταλλευτεί.Υπάρχουν και κάτι διαμάντια που της "κλέψανε"ή πιο σωστά τα βούτηξε ο Χρήστος,και στην συνέχεια τα βουτήξανε και απο τον Χρήστο!!!!χαχαχαχαχαχα και φυσικά ξέρει οτι έχει να βγάλει πολλά απο τον πλούσιο παππού του γιού της!!!!!!Πρώτα βγαίνει η ψυχή και μετά το χούι.
Άψογη θεατρίνα στο γραφείο του Λουκά.Θέλει μια συνάντηση με τον Αραβαντινό,γιατί επιδιώκει και προσμένει.......
Μάλλον λεμόνι έβαλε στα ματάκια της,για να δείξει το δράμα της για τον απρόσμενο "θάνατο"του αδικοχαμένου Χρήστου!!!!!!!

Μελ-Αμαλία:Ποια ταινία είδε η Μελ;;;;;;;;;;ιδού το ερώτημα!!!!η σχιζοφρενής δολοφόνος με το πριόνι μάλλον,για να παίρνει ιδέες,για να εμπλουτίσει το ρεπερτόριο της!!!!!
Βρε Αμαλία μου,έψαξες για απόκομμα εισητηρίου,και δεν κοίταξες την φώτο;;;;;;;;;;;;;Αργείς λίγο!!!!!!Αλλά πίσω έχει η αχλάδα την ουρά.
Και φυσικά η Μελ δεν την θέλει μέσα στα πόδια της,θέλει με την ησυχία της,και χωρίς βέβαια να την πάρει κάποιος χαμπάρι,να συνεχίσει ανενόχλητη τα ραντεβουδάκια της με τον υπόκοσμο!!!!όσο για το παιδάκι της,είναι μια χαρά με την νταντά.Πια έχει μπει σε δεύτερη μοιρά.Λογικό,εξάλλου θέλει να αποφυγει την φυλακή,και να διατυμπανίζει σε όλους το πόσο κακιά είναι η Εριέττα.Την Νεφέλη θα κοιτάξει τώρα;;;;;;;;;;;;;

Στέλλα:Θα κανω σαν να μην την είδα την σκηνή,και κυρίως σαν να μην την άκουσα.

Λουκάς-Νικόλας:Πολύ γελιο η συγκεκριμένη σκηνή.Δένουν άψογα ο Πετράκης και ο Γιαννακόπουλος!!!!!και ακόμη στα δύσκολα αρχίζουν οι πλάκες.Αλλά εκ του ασφαλούς,αφού ξέρει ο Λουκάς οτι δεν πρόκειται να μπει φυλακή!!!!!!

Αυτά τα λίγα σήμερα.Αυτά μου έμειναν απο το σημερινό!!!!!!!

alex1
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Άντρας Τόπος : ΑΘΗΝΑ

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 610 - Ημερομηνία 17-11-2011 Empty Απ: Επεισόδιο 610 - Ημερομηνία 17-11-2011

Δημοσίευση από Clarabelle Πεμ Νοε 17, 2011 11:05 pm

alex1 έγραψε:
Ακόμα και αυτό θα εκμεταλλευτεί.Υπάρχουν και κάτι διαμάντια που της "κλέψανε"ή πιο σωστά τα βούτηξε ο Χρήστος,και στην συνέχεια τα βουτήξανε και απο τον Χρήστο!!!!χαχαχαχαχαχα και φυσικά ξέρει οτι έχει να βγάλει πολλά απο τον πλούσιο παππού του γιού της!!!!!!Πρώτα βγαίνει η ψυχή και μετά το χούι.
Άψογη θεατρίνα στο γραφείο του Λουκά.Θέλει μια συνάντηση με τον Αραβαντινό,γιατί επιδιώκει και προσμένει.......
Μάλλον λεμόνι έβαλε στα ματάκια της,για να δείξει το δράμα της για τον απρόσμενο "θάνατο"του αδικοχαμένου Χρήστου!!!!!!!



Μόλις σε διάβασα είπα ευτυχώς που έχουν τελειώσει τα γυρίσματα.
Μη βάζεις ιδέες
Τα πληρώθηκε η Νταιζούλα τα διαμάντια απ το Ρούσσο.
Πόσες φορές πια να εισπράξει αυτή την κληρονομιά του Λύτρα;
Εμάς γιατί δεν μας κληροδοτεί κάποιος μια δυό φούχτες διαμάντια; Mmm
Clarabelle
Clarabelle
Forum Team
Forum Team

Θηλυκό Τόπος : Πειραιάς

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 610 - Ημερομηνία 17-11-2011 Empty Απ: Επεισόδιο 610 - Ημερομηνία 17-11-2011

Δημοσίευση από alex1 Πεμ Νοε 17, 2011 11:09 pm

Clarabelle έγραψε:
alex1 έγραψε:
Ακόμα και αυτό θα εκμεταλλευτεί.Υπάρχουν και κάτι διαμάντια που της "κλέψανε"ή πιο σωστά τα βούτηξε ο Χρήστος,και στην συνέχεια τα βουτήξανε και απο τον Χρήστο!!!!χαχαχαχαχαχα και φυσικά ξέρει οτι έχει να βγάλει πολλά απο τον πλούσιο παππού του γιού της!!!!!!Πρώτα βγαίνει η ψυχή και μετά το χούι.
Άψογη θεατρίνα στο γραφείο του Λουκά.Θέλει μια συνάντηση με τον Αραβαντινό,γιατί επιδιώκει και προσμένει.......
Μάλλον λεμόνι έβαλε στα ματάκια της,για να δείξει το δράμα της για τον απρόσμενο "θάνατο"του αδικοχαμένου Χρήστου!!!!!!!



Μόλις σε διάβασα είπα ευτυχώς που έχουν τελειώσει τα γυρίσματα.
Μη βάζεις ιδέες
Τα πληρώθηκε η Νταιζούλα τα διαμάντια απ το Ρούσσο.
Πόσες φορές πια να εισπράξει αυτή την κληρονομιά του Λύτρα;
Εμάς γιατί δεν μας κληροδοτεί κάποιος μια δυό φούχτες διαμάντια; Mmm

Απο την στιγμή που τα έκλεψε,και της τα έκλεψε ο αγαπημενος της,και τα κλέψανε απο τον αγαπημένο της,πιστεύουν οτι
της ανήκουν.Σαν δικαιολογία θα χρησιμοποιήσει και το αδικο θάνατο του καλού της,και θα τους κατηγορήσει οτι εξαιτίας του
Αραβαντινού χωρίσανε και νόμιζε οτι την πρόδωσε,θα ζητήσει και τόκο.Για την Νταίζη μιλάμε!!!!
lmao

alex1
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Άντρας Τόπος : ΑΘΗΝΑ

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 610 - Ημερομηνία 17-11-2011 Empty Απ: Επεισόδιο 610 - Ημερομηνία 17-11-2011

Δημοσίευση από JESSIE Πεμ Νοε 17, 2011 11:16 pm

aggeliki έγραψε:
JESSIE έγραψε:
. Ωστόσο εγώ τουλάχιστον γέλασα αρκετά με κάποια πράγματα, όπως πχ. πώς τον κουμαντάρησε η Εύα το Θάνο, δεν έχουν άδικο αυτοί που μιλάνε με φόβο για "πύρ, γυνή και θάλασσα"!!! Και την ξέρει τη συνταγή από παλιά η Εύα μας, από τότε που έδειχνε πόσο καλά αισθήματα έτρεφε για το Στέφανο, και απλά του ζητούσε λίγη πίστωση χρόνου για να μπορέσει να ξεκαθαρίσει ακριβώς τι ένιωθε και να μπορέσει να προχωρήσει μαζί του πραγματικά.... Το παραμυθάκι έπιασε και στο Θάνο, που απέμεινε να την κοιτάει με ένα χαζό χαμόγελο, έτοιμος να κάνει ό,τι του ζητήσει! Ο δε Λευτέρης να αγωνιά κρυμένος πίσω απ'τα δέντρα, άδικος κόπος Λευτέρη μου, με μια τσαντιά θα τον έβγαζε νόκ άουτ όποτε ήθελε η Εύα το Θάνο, σιγά μην περίμενε προστασία από σένα!


Νομίζεις οτι μια γυναίκα που την εμπαίζουν μέχρις σημείου να μη θέλει τη ζωή της και να φτάσει στην άκρη του γκρεμού είχε δει το γάμο της σαν ανάλαφρο ερωτικό παιχνίδι;
Αυτό που περιγράφεις αυτή την εικόνα μου δίνει.
Ακόμη και σήμερα που χειριζόταν το Θάνο και παρόλο που είμαι αντίθετη με το όλο σχέδιο πιστεύεις ήταν διασκέδαση;
Σκέψου πόσο δύσκολο πρέπει να ήταν να χαμογελάει στον άνθρωπο που φέρθηκε στο παιδί της τόσο μα τόσο πρόστυχα!
Διαφωνώ λοιπόν με όλους τους δυνατούς τρόπους.

Μα δέχομαι οτι όλα αυτά γίνονται για ένα σκοπό, και μάλιστα ιερό σκοπό, μπορώ να πώ, ωστόσο η ίδια η σκηνή μου έφερε γέλιο, γιατί μεταξύ του θύματος (Εύα) και του θύτη (Θάνου) ήταν ολοφάνερο οτι η Εύα είχε το επάνω χέρι, και μπορούσε να τον παίξει στο μικρό της δαχτυλάκι..... Ηταν διασκεδαστικό, μιά ευαίσθητη και λεπτεπίλεπτη κοπέλλα, να κυριαρχεί πάνω σ'έναν άνδρα περισσότερο απο ένα πιστόλι στον κρόταφο ή την απειλή γρονθοπατινάδας. Γενικά λοιπόν μιλώντας, ναί, γέλασα με τη σκηνή, αυθόρμητα και χωρις να κάνω ανάλυση των τραγικών συνθηκών που κρύβονται πίσω απ'αυτήν.....
JESSIE
JESSIE
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Θηλυκό Τόπος : ΑΘΗΝΑ

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 610 - Ημερομηνία 17-11-2011 Empty Απ: Επεισόδιο 610 - Ημερομηνία 17-11-2011

Δημοσίευση από ΣΨ1 Πεμ Νοε 17, 2011 11:25 pm

"Μια στιγμη μοναχα ξαποσταινει και ξανα προς την δοξα τραβα,τραβα,τραβα!" lmao lmao αυτη η παραφραση του στιχου,χαρακτηριζει απολυτα την Νταιζη!!Μολις δει χρημα ,τα ματια της γινονται ωσαν δολαρια ,οπως του Σκρουτζ.
"Εμφανιστηκε πλουσιος παπους για τον γιο μου...μμμμμμμ ενδιαφερον",επισης και αυτη η φραση μας λεει οτι πιο ευκολα βγαινει η ψυχη του ανθρωπου,παρα το χουι!Πως ξεχασε ομως και τον πονο της και τι κοντεψε να παθει χωρις τον χρηστο της,πως αλλαξε εν ριπη οφθαλμου,μολις καταλαβε οτι γυρω της σε λιγο θα χορευουν διαμαντια και χρηματα ταγκο!!Αυτη ειναι η Νταιζη που ξερουμε απ οταν εμφανιστηκε,αμετανοητη μεχρι τελους!
Μ αρεσε που ρωτησ εαν ενοχλει και ο Λουκας ωραιοτατα της ειπε,οτι οταν ενοχλουσε ,δεν ρωταγε!
Η σκηνη της Αντιγονης στο σπιτι της Εριεττας ολα τα λεφτα.Δεν πηγε βεβαια για τα περαστικα,αλλα να ζητησει και τα ρεστα που η Εριεττα δεν την ενημερωσε για τον Αραβαντινο,ημαρτον δηλ,απιστευτο θρασος!Τι λετε κυρια μου ;;εσεις δεν ειχατε δολοφονησει τον θετο πατερα της;;; imarton Τελειο το υφος της Εριεττας,οταν της ειπε ,τι να εκανα;;να ανεβαινα στα ταβανια;;;
Και εννοειται οτι τρεμει,γιατι οπως ειπε και ο Στεφανος υπαρχει ακομα ενας τωρα πια που ξερει τι εγινε και εχει σκοπο να το κανει γνωστο!Και ο Στεφανος ειναι ανησυχος ,γιατι πολυ σωστα σκεφτηκε οτι μεχρι τωρα τους εχει δειξει την καλη του πλευρα.Ισως αυτος να ειναι ενας λογος γιανα τσακωθουν,λεμε τωρα,αν συμβει κατι τετοιο.Οταν βαλει την μανα του στη φυλακη!!

Παααααρα πολυ καλη η Πεφανη σημερα σε ολες τις σκηνες και κυριως σ αυτην με την Δαφνη.Εκει που της ειπε οτι περιμενει να βοηθησουν το παιδι της,να της δωσουν λιγο χρονο,σου περναγε αυτα που ενοιωθε!!!
Η Μελιτα αστα να πανε!Μουρθε να της δωσω μια μπατσα,οταν ειπε στον αστυνομο: μα καλα πιστευετε τα ψεμματα αυτης της γυναικας;;Ποσο πιο αντιπαθητικη θα γινει;;;;;;;;;;;;23 χιλιαρικα της εφαγε ο υποκοσμος imarton

Ολα τα λεφτα ηταν το υφακι που κοιταξε η Ευα Λουκα και Νορα:βρε δεν νρεπεστε ;;σπιτι δεν εχετε;;και ο Λουκακος το αστερι μου,της λεει και που ξερεις οτι δεν περνουμε δουλεια και στο σπιτι;; xoxo
Και πολυ καλα κανει που δουλευει ψιλο γαζι τον Θανο!Αφου δεν παιρνεις απο λογια χρυσουλι μου,θα περασουν σε πραξεις.Μια χαρα θα του την φερουν!Παρανομα ,ξεπαρανομα,εφταιγε ,δεν εφταιγε την δεδομενη στιγμη,ο ανθρωπος ειναι επικυνδυνος και ηθελε ειδικο χειρισμο και αυτο θα κανουν αυριο!!!

Εξαιρετικες ολες οι σκηνες με τα Λουκονορακια!!Τον ειπε οτι κανει σαν αρκουδα και οτι της λεει συσωρευμενες μπουρδεςχαχαχαχχχα και αυτος της ειπε οτι εχασε το χιουμορ της,οτι θα την λατρευει μεχρι τα βαθεια γεραματα,οτι εχει συσωρευμενο παθος inlove και μετα οπως παντα τα βρηκανε!!!Γιατι ετσι ειναι ο Λουκας ,αλλα και η Νορα και ξερονται επισης πολυ καλα!!

Επισης να πω οτι μιλησε καπως αγαρμπα στον Νικολα,γιατι μελετησε την υποθεση ,ξερει οτι θα ληξει καλα και γιαυτο περασε στο αστειο.Αν ηταν σοβαρα τα πραγματα σιγουρα δεν θα του μιλαγε ετσι.Αλλα κι ο Νικολας παει γυρευοντας,με το που μπηκε ,τι κανεις χασοδικη του ειπε;; lmao Ε Νικολακη μου καλα να παθεις ,αφου τον ξερεις ,πεταει την σκουφια του για πλακιτσες!
Πολυ καλο ψηφισα!!


Έχει επεξεργασθεί από τον/την ΣΨ1 στις Πεμ Νοε 17, 2011 11:35 pm, 1 φορά

ΣΨ1
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Τόπος : Αθήνα
Ασχολίες : Πολλές

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 610 - Ημερομηνία 17-11-2011 Empty Απ: Επεισόδιο 610 - Ημερομηνία 17-11-2011

Δημοσίευση από aggeliki Πεμ Νοε 17, 2011 11:28 pm

JESSIE έγραψε:
aggeliki έγραψε:
JESSIE έγραψε:
. Ωστόσο εγώ τουλάχιστον γέλασα αρκετά με κάποια πράγματα, όπως πχ. πώς τον κουμαντάρησε η Εύα το Θάνο, δεν έχουν άδικο αυτοί που μιλάνε με φόβο για "πύρ, γυνή και θάλασσα"!!! Και την ξέρει τη συνταγή από παλιά η Εύα μας, από τότε που έδειχνε πόσο καλά αισθήματα έτρεφε για το Στέφανο, και απλά του ζητούσε λίγη πίστωση χρόνου για να μπορέσει να ξεκαθαρίσει ακριβώς τι ένιωθε και να μπορέσει να προχωρήσει μαζί του πραγματικά.... Το παραμυθάκι έπιασε και στο Θάνο, που απέμεινε να την κοιτάει με ένα χαζό χαμόγελο, έτοιμος να κάνει ό,τι του ζητήσει! Ο δε Λευτέρης να αγωνιά κρυμένος πίσω απ'τα δέντρα, άδικος κόπος Λευτέρη μου, με μια τσαντιά θα τον έβγαζε νόκ άουτ όποτε ήθελε η Εύα το Θάνο, σιγά μην περίμενε προστασία από σένα!


Νομίζεις οτι μια γυναίκα που την εμπαίζουν μέχρις σημείου να μη θέλει τη ζωή της και να φτάσει στην άκρη του γκρεμού είχε δει το γάμο της σαν ανάλαφρο ερωτικό παιχνίδι;
Αυτό που περιγράφεις αυτή την εικόνα μου δίνει.
Ακόμη και σήμερα που χειριζόταν το Θάνο και παρόλο που είμαι αντίθετη με το όλο σχέδιο πιστεύεις ήταν διασκέδαση;
Σκέψου πόσο δύσκολο πρέπει να ήταν να χαμογελάει στον άνθρωπο που φέρθηκε στο παιδί της τόσο μα τόσο πρόστυχα!
Διαφωνώ λοιπόν με όλους τους δυνατούς τρόπους.

Μα δέχομαι οτι όλα αυτά γίνονται για ένα σκοπό, και μάλιστα ιερό σκοπό, μπορώ να πώ, ωστόσο η ίδια η σκηνή μου έφερε γέλιο, γιατί μεταξύ του θύματος (Εύα) και του θύτη (Θάνου) ήταν ολοφάνερο οτι η Εύα είχε το επάνω χέρι, και μπορούσε να τον παίξει στο μικρό της δαχτυλάκι..... Ηταν διασκεδαστικό, μιά ευαίσθητη και λεπτεπίλεπτη κοπέλλα, να κυριαρχεί πάνω σ'έναν άνδρα περισσότερο απο ένα πιστόλι στον κρόταφο ή την απειλή γρονθοπατινάδας. Γενικά λοιπόν μιλώντας, ναί, γέλασα με τη σκηνή, αυθόρμητα και χωρις να κάνω ανάλυση των τραγικών συνθηκών που κρύβονται πίσω απ'αυτήν.....


Μα δεν διαφώνησα οτι η Εύα τον χειρίστηκε αριστοτεχνικά Άλλωστε αυτή η ηρωίδα σε όλη της τη ζωή μόνη της έβγαζε τα κάστανα απ τη φωτιά. Χωρίς πατέρα χωρίς μάνα χωρίς σύντροφο.
Διαφώνησα σ αυτό που δήλωνε το ποστ σου οτι χειρίστηκε το Στέφανο όπως τον Θάνο. Μάλλον το αντίθετο συνέβη τότε και γι αυτό κατέληξε αυτή η γυναίκα στο γκρεμό.
aggeliki
aggeliki
Εδεμοφανάκι
Εδεμοφανάκι


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 610 - Ημερομηνία 17-11-2011 Empty Απ: Επεισόδιο 610 - Ημερομηνία 17-11-2011

Δημοσίευση από Clarabelle Πεμ Νοε 17, 2011 11:32 pm




Να το ξέρετε είχα αρχίσει να απαγγέλω και ξανά προς τη δόξα τραβά πριν αρχίσει να το λέει ο Λουκάς οπότε μιας κι ακούστηκε στη σειρά επαναδιατυπώνω. Τί είχες Γιάννη τι είχα πάντα. Ψάχνουμε διαμαντικό, νέο θύμα για εκβιασμό, και χρησιμοποιούμε το παιδί σαν γερό χαρτί για άλλη μια φορά

Εκείνα τα μαλλιά κάτι το κούρεμα κάτι ο Νικόλας τα έχασα η έρμη η τηλεθεάτρια. ''Έλα αγάπη μου θέλεις καφέ;'' Να ζήσουμε να τον θυμόμαστε και το Νικόλα πάει κι αυτός θύμα στο βωμό της πονεμένης αδελφής. Καφέ της παρηγοριάς για μένα παρακαλώ.

Ο Αραβαντινός να συλληφθεί πάραυτα και να τυφεκιστεί παρακαλώ διότι φταίει που κάηκε ο Χρήστος της. Σκεφτείτε να είχε ανάψει και το σπίρτο τι θα έλεγε θα ζητούσε την κεφαλή του επι πίνακι

Η Στέλλα όμως σταθερή αξία. Υπερασπίζεται το αδικημένο μέχρι τελικής πτώσεως (των τηλεθεατών)

Η Αντιγόνη πέρασε απ της Εριέττας μη φανταστείτε για τα περαστικά για να ζητήσει τα ρέστα απ το γιό της. Άρρωστη γυναίκα κόντεψε να της διαλύσει τις αντοχές. Βεβαιώθηκα πέρα από κάθε αμφιβολία η Αντιγόνη είναι η μαμά της Νταίζης.

Για όποιον δεν το κατάλαβε σήμερα μας έδωσαν επιβεβαίωση οτι ο Στέφανος θα καταλήξει με την Εριέττα. Η Αντιγόνη ΔΕΝ έδωσε την ευχή της. Διότι μέχρι τώρα όσο είχε τις σχέσεις του γιού της στο φτύσιμο μια χαρά μόλις ευχόταν πήγαιναν οι σχέσεις άπατες. Τη γλύτωσε η δόλια η Εριέττα.

Μέχρι τώρα ήξερα προληπτική ιατρική. Πήγαινες στον οδοντίατρο έκανε έναν καθαρισμό κι έναν έλεγχο και αν έβρισκε ένα δοντάκι χαλασμένο του έκανε ένα σφραγισματάκι ή μια εξαγωγή κάτι τέλος πάντων Προληπτικές εξαγωγές ομολογώ δεν ήξερα. Τα μυστικά λανσάρουν νέα μόδα προληπτικές συλλήψεις. Θα μαντρώσουν το Θάνο μήπως τυχόν και τούρθει να κάνει κακό.

Ομολογώ οτι η απόδοση δικαιοσύνης απ τους σεναριογράφους με έχει αφήσει μέχρι τώρα άφωνη.

Η Νταίζη με καμιά δεκαριά δολοφονικές απόπειρες και ένα φόνο στο ενεργητικό της είναι αδύνατον να συλληφθεί αλλά ο Χρήστος θα πάει μέσα για ένα φόνο εξ αμελείας.

Ο Αραβαντινός ετοιμάζεται να ξεκάνει με την αρωγή του Παναγιώτη μια σπείρα λαθρεμπόρων αλλά τον μόνο μέλος της σπείρας που έχουμε δει στη σειρά δηλαδή το Στέφανο τον ειδοποίησε να μείνει απέξω για να μη συλληφθεί. Προστατευόμενο είδος όπως η Νταίζη.

Ο Παναγιώτης τη Μελίτα που πήρε τα άρματα την έχει ακόμη αμολυτή ετοιμάζεται όμως να βοηθήσει να κατασκευάσουν κατηγορίες κατά του Θάνου για την Εύα και τον Άγγελο ρε γαμώτο.

Τελικά η μεγάλη ανατροπή της σειράς θα είναι αν τελικά τιμωρήσουν και κανέναν ένοχο τι να πω....

Λάτρεψα Εύα κατεργάρα να πειράζει τα Λουκανοράκια που θα πάρουν δουλειά και στο σπίτι και σιχάθηκα Θάνο τελικά πολύ καλός ο Αλαφούζος στο ρόλο του. Πόσο πιο γλύτσης μπορεί να βγει;

Το κατσαρό προσπαθεί να σκεπάσει τις βρωμιές του. Μάλλον έχει την ίδια διαταραχή με το Θάνο. Η μούρλα μούρλα αλλά φυλάνε και τα νώτα τους μην τυχόν κι έχουν επιπτώσεις. Γιατί δεν τους ζευγαρώνουν; Κάποια συμφορουμίτισα έριξε προ ημερών την ιδέα και τη βρίσκω εξαιρετική

Άφησα για το τέλος το επικό. ''Αν δεν σ έχω εγώ δεν θα σ έχει κανείς'' Έψαχνα στις γωνίες να δω απο που θα πεταχτεί ο Άγγελος Αντύπας. Ευτυχώς που δεν είχε στο καπάκι Ρούσσο γιατί θα ήθελα εγώ νοσηλεία απ το μπέρδεμα που έπαθα.

Λέω να μην ψηφίσω
Clarabelle
Clarabelle
Forum Team
Forum Team

Θηλυκό Τόπος : Πειραιάς

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 610 - Ημερομηνία 17-11-2011 Empty Απ: Επεισόδιο 610 - Ημερομηνία 17-11-2011

Δημοσίευση από JESSIE Πεμ Νοε 17, 2011 11:42 pm



Aggeliki :
Είναι γεγονός οτι πιστεύω πως η Εύα χειρίστηκε το Στέφανο , αλλά με σκοπό να τον έχει σύμμαχο και βοηθό της χωρις να δεσμευτεί σε τίποτε η ίδια.... Μιλάω φυσικά για πριν το γάμο τους.....
Τώρα χρησιμοποίησε σχεδόν τα ίδια λόγια για να κρατήσει το Θάνο σε μιά κατάσταση ελπίδας αλλά και ......σεμνότητας, αλλά με τελείως άλλο σκοπό, να απαλλαγεί απ'αυτόν οριστικά.
Οχι, σίγουρα τη θαυμάζω, γιατί παρ'όλο που βρέθηκε λίγο πριν το γκρεμό, έχει περισσότερη δύναμη από πολλές γυναίκες μαζί!!!! Είναι η πιό γλαφυρή απόδειξη οτι οι γυναίκες μόνο μοιάζουν το αδύνατο φύλο, στην ουσία αυτές κυβερνούν....
JESSIE
JESSIE
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Θηλυκό Τόπος : ΑΘΗΝΑ

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 610 - Ημερομηνία 17-11-2011 Empty Απ: Επεισόδιο 610 - Ημερομηνία 17-11-2011

Δημοσίευση από aggeliki Πεμ Νοε 17, 2011 11:47 pm

JESSIE έγραψε:

Aggeliki :
Είναι γεγονός οτι πιστεύω πως η Εύα χειρίστηκε το Στέφανο , αλλά με σκοπό να τον έχει σύμμαχο και βοηθό της χωρις να δεσμευτεί σε τίποτε η ίδια.... Μιλάω φυσικά για πριν το γάμο τους.....
Τώρα χρησιμοποίησε σχεδόν τα ίδια λόγια για να κρατήσει το Θάνο σε μιά κατάσταση ελπίδας αλλά και ......σεμνότητας, αλλά με τελείως άλλο σκοπό, να απαλλαγεί απ'αυτόν οριστικά.
Οχι, σίγουρα τη θαυμάζω, γιατί παρ'όλο που βρέθηκε λίγο πριν το γκρεμό, έχει περισσότερη δύναμη από πολλές γυναίκες μαζί!!!! Είναι η πιό γλαφυρή απόδειξη οτι οι γυναίκες μόνο μοιάζουν το αδύνατο φύλο, στην ουσία αυτές κυβερνούν....

Η βοήθεια της προσφέρθηκε απ το Στέφανο με απώτερο σκοπό να εκδικηθεί το Μάνο δεν την εκμαίευσε.
Και ναι συμφωνώ οτι η Εύα ως ηρωίδα έχει δύναμη.
aggeliki
aggeliki
Εδεμοφανάκι
Εδεμοφανάκι


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 610 - Ημερομηνία 17-11-2011 Empty Απ: Επεισόδιο 610 - Ημερομηνία 17-11-2011

Δημοσίευση από ΣΨ1 Πεμ Νοε 17, 2011 11:49 pm

clarabelle έγραψε:Για όποιον δεν το κατάλαβε σήμερα μας έδωσαν επιβεβαίωση οτι ο Στέφανος θα καταλήξει με την Εριέττα. Η Αντιγόνη ΔΕΝ έδωσε την ευχή της. Διότι μέχρι τώρα όσο είχε τις σχέσεις του γιού της στο φτύσιμο μια χαρά μόλις ευχόταν πήγαιναν οι σχέσεις άπατες. Τη γλύτωσε η δόλια η Εριέττα.

Λέω να μην ψηφίσω

Δεν καταλαβα τελικα!Θε μεινει με την Εριεττα ή οχι;;
και clarabelle;;ζω για την μερα που θα ψηφισεις! lmao

ΣΨ1
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Τόπος : Αθήνα
Ασχολίες : Πολλές

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σελίδα 1 από 2 1, 2  Επόμενο

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης